INTERBİLET ÖZELLİK KIYASLAMA ŞABLONU

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "INTERBİLET ÖZELLİK KIYASLAMA ŞABLONU"

Transkript

1 INTERBİLET ÖZELLİK KIYASLAMA ŞABLONU Genel Interbilet Interbilet Genel giriş ve kombinasyon için de rezerveli koltuk oturma düzenini destekler, Gişe kanalıyla satış, web üzerinden, telefonla,posta siparişiyle, bayi ve acentalar yoluyla satışları destekler Limitsiz sayıda mekanları, oturma alanları ve konfigürasyonları, etkinlikleri, etkinlik başına koltuklar ve performans tarih ve zamanlarını destekler Çoklu kullanıcılar, bayiler, herhangi sayıdaki gişeler tarafından kullanılabilir Limitsiz sezon / üyelik biletlerini üretmeyi destekler İnternet bağlantısının olduğu dünyanın herhangi bir yerindeki mekanlardan kullanılabilir Tüm sistemi barındırmayı teklif eder ( ya da isteğe bağlı olarak kendinde barındırma da mevcuttur) Satın alınması gereken hiçbir yazılım yoktur Hiçbir kurulum ücreti, lisans ücreti, aylık servis ücreti ya da uzun dönem kontratlar yoktur Servis ya da destek ücreti yoktur ya da bilet başına destek ücreti de bulunmaz Yönetim Şifre ve kullanıcı adıyla güvenli giriş sağlar Çoklu kullanıcıları ve en üst seviye yönetici(leri) destekler Bireysel kullanıcılara bireysel koltuk seviyesinde ve hareketlerinde limitleme imkanını sunar Bayiler ve yöneticiler için dil değiştirme seçenekleri sunar. (İngilizce,almanca,İspanyolca vb.)

2 Bilet Satışları - Organizasyon sahipleri için Her bir mekan için grafiksel oturma haritasına tıklayarak koltuk satmak ya da rezerve etmek mümkündür Opsiyonel olarak hızlı bilet satışı için en iyi koltuk seçebilme seçeneği mevcuttur Rezerveli etkinliklerde ekstradan eklenen koltuklarla ekstra bilet satabilme imkanı vardır Mouse unuzun bir tıklamasıyla mekanınızdaki her bir koltuk, bölüm ya da fiyat seviyesini görüntüleyebilirsiniz Tüm oturma bilgisini direkt olarak ekranınıza getirebilirsiniz-örneğin uygun, satıldı, rezerveli gibi Tek bir Mouse tıklamasıyla herhangi bir etkinlik için bayiye ayrılmış olan koltukları görüntüleyebilirsiniz Oturma planındaki herhangi bir koltugun üzerinde durup bileti satın alan kişiyi, fiyatını, satılma tarihini, bileti satanın adını, rezerve bilet ise serbest bırakma tarihini görüntüleyebilirsiniz Provizyonla rezerve etme ve otomatik serbest bırakmayı ayarlayabilirsiniz Son dakika indirimli bilet satabilme yeteneği - indirim seviyesi ve zamanını ayarlama Barkodlu giriş kontrolü ile etkinlik başlama saatinden en erken tarih ve zamanı ayarlayabilirsiniz Rezervasyonun serbest kalma tarihini uzatıp kısaltabilirsiniz Herhangi bir satış için ya da anonim müşteriler için müşteri verilerini girebilirsiniz Kolaylıkla tüm rezerve tiplerini, geri, ödeme ve değiştirme, bilet yenileme, sezon işlemlerini yapabilme yeteneğine sahiptir. Müşterilerin etkinliği nasıl duyduklarıyla ilgili bilgiyi toplayıp kaydedebilme yetenegi vardır Online bilet satışları - Müşteri arayüzü Mevcut web sitenize tam uyumlu bir şekilde entegre edilip aynı şekilde görünümü sağlanır Gerçek zamanlı olarak müşterilerin belirli koltukları oturma planı üzerinde seçebilmesi sağlanır Müşteri yakınlaştırma ve aşağı yukarı kaydırma özelliklerine sahiptir. Koltuk, sıra, taban fiyatı gibi bilgilerin herhangi bir koltugun üzerinde durdugunda görüntülenebilmesi mümkündür. Özel bilgi, yol tarifi, park alanı gibi bilgilerin müşterilerin hizmeti için eklenebilir. Salon / mekanların isteğe bağlı olarak bölüm bölüm ya da tam olarak görüntülenebilmesi mümkündür. Koltuğun satın alma işlemi tamamlanmadan serbest kalma zamanının ayarlanabilmesi mümkündür. Henüz satış için uygun olmayan biletlerin ağda görünebilir olmasının tarih ve zamanını ayarlayabilirsiniz.

3 Biletlerin ağda satış için uygun olma tarih ve zamanının ayarlanabilmesi Hangi fiyatların online olarak görüntülenmesini istiyorsanız onları ayarlayabilirsiniz Etkinlik bazında hangi koltukların satışa sunulşmasını istiyorsanız ayarını yapabilmirsiniz. Bilet ya da işlem bazında ek ücretler uygulayabilirsiniz. Kredi kartıyla, PayPal, Mobil Ödeme, nakit veya gişe yoluyla bilet satışı yapılabilir. İsteğe bağlı olarak bilet gönderme seçeneklerinin dahil olması Daha fazla bilgi sunabilirsiniz Gişelerden ya da posta yoluyla geçici bilet ya da PDF bilet üretebilirsiniz. Eğer gerekliyse tek bir işlem içerisinde satın alınabilecek bilet adedini limitleyebilirsiniz Otomatik olarak satın alma işleminden sonra gönderilen ve bilet içeren onay e- postasını gönderme İsteğe bağlı olarak bu onay epostasının yöneticiye de gönderilmesi mümkündür. Bilet Satışları - Bayi Tarafında Limitsiz bilet satış noktası ayarlayabilirsiniz (kendi,gişeleriniz ya da üçüncü parti satıcılar ) Dolar ya da TL olarak biletlere indirim oranı ya da komisyon ayarlayabilirsiniz Kombineler ya da standart biletler için farklı indirim / komisyonlar ayarlayabilirsiniz Bayilere ayrılan biletlerin geri çevirme tarihinde geri gelmemesi durumunda halde satıldı olarak sistem tarafından kabul edilmesini sağlayabilirsiniz. Sezonluk Biletler (Kombine) Herhangi bir mekan için limitsiz tipte herhangi bir etkinlik veya performansa sezon üyeliği (Kombine bilet) üretimini ve satışını destekler Herhangi bir sezon bileti (kombine bilet) için fiyatlandırma şablonları atayabilirsiniz. Otomatik olarak aynı koltuk numarasını sezondaki tüm etkinlikleri tanımlayabilirsiniz. Belirli bir tarihe kadar rezervasyonların satış için başka müşterilerin alımına blokeli olmasını ayarlayabilirsiniz. Kombine bilet fiyatının ödemesi gereken tarihten önce ön ödeme kabul edebilirsiniz. Sezon bitiminde otomatik olarak mevcut sezondan bir sonraki sezona üyeliği aktarabilir ve aynı koltuğu aynı kişi alana kadar satışa engellemek için geçerli olacak tarihi ayarlayabilirsiniz.

4 Serbest Geçişler / Hediye Kartları Serbest geçişler ve hediye kartları üretebilirsiniz. Hediye kartlarının ve Serbest geçiş kartlarının tekrar kullanılabilme limitini ayarlayabilirsiniz. Bu kartların başlangıç ve bitiş geçerlilik tarihlerini ayarlayabilirsiniz. Müşteriye bu kartı satın aldıktan sonra herhangi bir zamanda kartına ekstra limit yükleyebilme olanağı sağlayabilirsiniz. Seçiminize bağlı olarak kart dizaynı yapabilir ve bastırabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kartları barkoduyla yazdırmak mümkündür. (koruma ve güvenlik açısından) Kartlara satın almanın yapıldığı an kişisel mesj ya da yazı yazabilme olanağı sağlarsınız. İndirim Kartları Müşterilerin kartını tekrar kullanabilme ya da indirimli değerden bilet olarak değiştirebilmesi mümkündür. Belirli tarihler ya da sezonlar için kartların geçerliliğini ayarlayabilirsiniz. Tüm program ya da belirli gruptaki program ve etkinliklere karşı kartın geçerliliğinin ayarlanabilmesi mümkündür. Program başına ya da aynı program için tekrardan kartın kullanılabilmesini ya da tek kullanımlık olarak ayarlanabilmesini sağlanabilir. Eğer gerekliyse ekstra indirimler tanımlayabilirsiniz. Bir etkinlik için ya da maksimum kaç etkinlik için kartın kullanılabileceğini ayarlayabilmirsiniz Ödeme Metodları, indirimler ve ücretler Ödemeleri nakit olarak, kredi kartıyla veya mobilödeme ile kabul edebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan tüm ödemeler anında hesabınıza transfer our ( tercihe bağlı ) İsteğe bağlı olarak kredi kartı ödemelerinde ücret talep etme olanağınız vardır. Limitsiz şekilde ücret / bedel ayarlayabilirsiniz (işlem bedeli, kart bedeli, posta bedeli vb.) İster bilet başına ister toplam işleme bedel uygulayabilirsiniz. Kümülatif indirim ve ücret uygulayabilmek mümkündür. Çoklu vergi ücretlerini tanımlanabilir, ayarlanabilir.

5 Bilet tasarımı & Yazdırma Bilet formatı tamamen uyarlanabilir - yazı eklenip logo, grafik, barkod konulabilir İsim ve adres bilgileri gibi detaylar biletlere eklenebilir Çoklu bilet şablonları oluşturulup uyarlanabilir (belirli etkinlik ya da performanslar için) Mekanın girişinde biletler güvenli barkodu taratarak yazdırılabilir Biletler kağıt formatta herhangi bir herhangi bir Windows tarafından desteklenen yazıcı tarafından dahi yazdırılabilir Biletler isteğe bağlı olarak satın alma zamanında yada daha sonra bastırılabilir İstek halinde biletler tekrardan yazıdırılabilir (tekrar yazdırma sebebini kaydetmek şartıyla) Makbuz / ödeme onayı isteğe bağlı olarak herhangi bir zamanda yazdırılabilir Zarf ve Adres etiketleri uyarlanabilir İsteğe bağlı olarak çoklu bilet yazdırmak yerine bir grup etkinlik için tek bir bilet yazdırabilme imkanı vardır. Etkinliğin başlamasından 7 gün öncesine kadar postayla satışlar etkin kılınabilir Müşteri Veritabanı Müşteri veritabanı en az isim, soyisim, fatura adresi, posta kodu, telefon numarası, işletme adı,vergi nosu içerir. Daha hızlı veri girişi için otomatik büyük harfle başlama özelliğini kullanabilirsiniz. Zarf üzerinde ve raporlarda ismin nasıl görüneceğini ayarlama Mehmet Tosun, Tosun Mehmet, Bay. Mehmet Tosun Özel Notlar için boş alan içerir. Opsiyonel olarak müşteriyle kontak kurabilirsiniz ( ing,e-posta listesi) İndirim kart numarası girebilme özelliği mevcuttur Kolaylıkla müşteri işlem geçmişine ulaşabilir analiz edebilirsiniz. Müşteri verisini csv yada.xls dosya olarak kaydedebilir üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Zarflara etkinlik tarihleri, zaman dilimleri, rezervasyon bilgileriniı basabilirsiniz. Müşteri adından, Adres,telefon vb gibi bilgilerinden kolaylıkla arama yapabilme özelliği vardır

6 Gelecek sezon hakkında bilgilendirme amaçlı eposta gönderebilirsiniz. Mükerer açılan müşteri kayıtlarını eleyebilir yada birleştirebilirsiniz. Tek bir işlemle birden fazla müşteri kaydını kontrol edebilirsiniz Sonuçları Arama & Bulma ve Görüntüleme Tam işlem geçmişini kullanıcıya göre, işlem tipine göre, işlem tarihine göre, etkinliğe ya da ödeme metoduna göre görüntüleyebilirsiniz. için kimlerin bilet aldığını listeleyebilirsiniz. Herhangi bir etkinlik için belirli müşteriler tarafından satın alınan koltukları görüntüleyebilirsiniz. Her bir etkinlik için bayilere ayrılmış olan koltukları görüntüleyebilirsiniz Salon / mekana göre, Programa, tarihe göre etkinlikleri hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. Raporlar Raporlar herhangi bir zamanda oluşturulabilir Raporlar ekranda görüntülenebileceği gibi aynı zamanda yazdırılabilir. Günlük ya da kümülatif satışlara göre bilet sayısı,mekana göre rapor,kaç bilet satışı gibi içeriklere sahiptir Günlük, haftalık, aylık tek bir etkinliğin yada birden çok etkinliğin raporlarunu alabilirsiniz. Tüm gelirlerin, satılan ve satılmayan biletlerin raporu alınabilir Tüm müşteri işlem geçmişi raporlanabilir Diğer Özellikler Mal satışı için modül içerir Bilet satışı sırasında bağış kabul edilebilir

Program içinden, program eğitim ve anlatım videolarını direkt olarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Program içinden, program eğitim ve anlatım videolarını direkt olarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Genel Kayıt Alanlarına (Hesap Plan Kodu, Cari Kart, Demirbaş, Personel, Fatura, Stok Kartı ) ait Word, Excel, PowerPoint, Microsoft ofis dosyalarını ekleyebileceğiniz gibi PDF, JPG, BMP gibi resim dosyalarının

Detaylı

Ö ZEL PAZAR REHBERİ. İçindekiler

Ö ZEL PAZAR REHBERİ. İçindekiler Ö ZEL PAZAR REHBERİ İçindekiler 1. Giriş... 3 2. Özel Pazar İnternet Adresi ve Ana Sayfası... 3 3. Kullanıcı Kaydı ve Girişi... 5 3.1. Kullanıcı Kaydı... 5 3.2. Kullanıcı Girişi... 7 3.3. Kullanıcı Ana

Detaylı

METATRADER Kullanım Kılavuzu

METATRADER Kullanım Kılavuzu METATRADER Kullanım Kılavuzu 1/99 İÇERİK Yeni Hesap Kaydı (Demo hesabına ilk giriş).4 Program Kurulumu.7 Mevcut Hesaba Giriş..11 MetaTrader Çalışma Alanı.14 Piyasa Gözlemi..16 Sembol Pencereleri 17 İzleme

Detaylı

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6

İçindekiler: Giriş. Giriş 2. Tanımlar 3. Bir ASG olmak 4. ASG'lerin Genel Sorumlulukları ve Yükümlülükleri 6 Z İ N D E YA Ş A M EV G Ü Z E L L İ K S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K Z İ N D E YA Ş A M S İ Z İ N İ Ş İ N İ Z EV G Ü Z E L L İ K AMWAY İŞ KURALLARI Z İ N D E YA Ş A M İçindekiler:

Detaylı

GENEL ŞARTLAR ve KOŞULLAR

GENEL ŞARTLAR ve KOŞULLAR GENEL ŞARTLAR ve KOŞULLAR 1. Giriş SPOTZER MEDIA GROUP B.V. MERKEZ AMSTERDAM HOLLANDA İSTANBUL MERKEZİ ŞUBESİ ( Spotzer ) küçük ve yerel işletmeler için dijital reklam ürünleri, dijital reklam hizmetleri

Detaylı

ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ

ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ ALANTRON BAYİNET KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme internet üzerinde bayilik başvurusu yapan bütün Alantron Bilişim LTD. bayileri ile Alantron Bilişim LTD. (Alantron) arasındadır. İş

Detaylı

TURK ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME SİSTEMLERİ A.Ş. GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLARI ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ

TURK ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME SİSTEMLERİ A.Ş. GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLARI ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ TURK ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME SİSTEMLERİ A.Ş. GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLARI ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ TURK ELEKTRONİK PARA ve ÖDEME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ SÜREKLİ ÖDEME İLİŞKİLERİ GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR ÇERÇEVE

Detaylı

Küçük İşletme ve Kurumsal Hesaplara Yönelik 10 Adımda Nubuto

Küçük İşletme ve Kurumsal Hesaplara Yönelik 10 Adımda Nubuto Küçük İşletme ve Kurumsal Hesaplara Yönelik 10 Adımda Nubuto Küçük işletme ve Kurumsal hesaplara yönelik 10 Adımda Nubuto XTM International Ltd. tarafından yayımlanmış, İstanbul Arel Üniversitesi Mütercim

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları Kullanım Koşulları Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. PROSET Bilgisayar bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik

Detaylı

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ (UEYS) ÖĞRENCİ KULLANMA KILAVUZU İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER... II ŞEKİL LİSTESİ... III SIK SORULAN SORULAR (SSS)...1 Ders Uygulama Usulleri...6

Detaylı

GO Plus Diğer İşlemler

GO Plus Diğer İşlemler GO Plus Diğer İşlemler LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler...2 Diğer İşlemler...5 Birim Setleri...6 Birim Bilgileri...7 Çevrim Bilgileri...8 Kullanıldığı Kartlar...9 Döviz Tablosu...10 Döviz türleri

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

İÇİNDEKİLER KM. LL2WT.004

İÇİNDEKİLER KM. LL2WT.004 İÇİNDEKİLER 1. GENEL ÖZELLİKLER... 4 2. TEKNİK ÖZELLİKLER... 5 3. SERTİFİKALAR... 6 3.1. Yönetmelikler ve Standartlar... 6 4. AÇIKLAMALAR... 7 4.1. Kurulum, Çalıştırma ve Bakım Sırasında Dikkat Edilecek

Detaylı

Harcama Yönetim Sistemi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu. Ocak-2013. Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi

Harcama Yönetim Sistemi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu. Ocak-2013. Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu Ocak-2013 Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi Kılavuzun Adı Güncelleme Tarihi Ödeme Emri Belgesi Düzenleme Kılavuzu 1.0 Nisan 2010 Ödeme Emri Belgesi Düzenleme

Detaylı

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş.

TNB KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMET SAĞLAYICILIĞI VE TİCARET A.Ş. İÇİNDEKİLER 1.1. BAŞVURU... 4 1.2. Hesap Oluşturma... 5 1.3. Kurum Bilgileri... 6 1.4. Hesap, Tarife, Paket Seçimi... 7 1.5. Başvuru Sırasında E-Tebligat Hizmeti Seçimi... 9 1.6. Ödeme Ekranı... 10 2.

Detaylı

İKİNCİ EL ARAÇLARIN GARANTİ FİLO İKİNCİ EL WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULMASINA İLİŞKİN ONLİNE SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU

İKİNCİ EL ARAÇLARIN GARANTİ FİLO İKİNCİ EL WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULMASINA İLİŞKİN ONLİNE SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU İKİNCİ EL ARAÇLARIN GARANTİ FİLO İKİNCİ EL WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIŞA SUNULMASINA İLİŞKİN ONLİNE SATIŞ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU Önemli Açıklama: Ekte bir örneği yer alan İkinci El Araçların Garanti Filo

Detaylı

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK Üyelik Koşulları 1. GİRİŞ 1.1 Bu Üyelik Koşulları, RCI a bağlı olan bir tatil planı veya tesiste («Bağlı Tesis») konaklama ünitesine sahip olmaya, oturmaya veya kullanmaya yasal hakkı («Tatil Sahipliği»)

Detaylı

Yıl Sonu Devir İşlemleri

Yıl Sonu Devir İşlemleri Yıl Sonu Devir İşlemleri Devir işlemlerine başlamadan önce aşağıdaki notları ve yönergeleri lütfen dikkatle okuyarak uygulayınız. Mutlaka doğru şekilde bir yedek almanızı tavsiye ederiz. Yedek Nasıl Alınır?

Detaylı

UNIVERSAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ALTYAPI YÖNETİM SİSTEMİ TEKNOLOJİSİ ve ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

UNIVERSAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ALTYAPI YÖNETİM SİSTEMİ TEKNOLOJİSİ ve ÇALIŞMA PRENSİPLERİ UNIVERSAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ALTYAPI YÖNETİM SİSTEMİ TEKNOLOJİSİ ve ÇALIŞMA PRENSİPLERİ Universal Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. 2010. Tüm hakları saklıdır. Sayfa 1 ALTYAPI YÖNETİM SİSTEMİ MODELLEME VE

Detaylı

PTE Academic Sınav Katılımcısı El Kitabı

PTE Academic Sınav Katılımcısı El Kitabı PTE Academic Sınav Katılımcısı El Kitabı Temmuz 2012 6.Versiyon Pearson Education Ltd 2012. No part of this publication may be reproduced without the prior permission of Pearson Education Ltd. İçindekiler

Detaylı

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir.

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. - İnternet: http://www.samsung.com/tr - Faks: + 90 212 211 48 51 - Adres Samsung Electronics

Detaylı

Cari Muhasebe Fark Listesinin operasyon dövizlerine göre alınabilmesi sağlandı. Genel kısıtlarda Dövizli fark listesi parametresi ile.

Cari Muhasebe Fark Listesinin operasyon dövizlerine göre alınabilmesi sağlandı. Genel kısıtlarda Dövizli fark listesi parametresi ile. GENEL 3.0.4 Onaylı Sürüm yenilikleri: Tüm programda, grid' de bulunan bilgilerin sağ klikte bulunan Gönder seçeneği ile Excel' e aktarıldığında, bilgiler için otomatik olarak AutoFilter yapılması sağlandı.

Detaylı

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak

Türkçe - turkki KILAVUZ. Finlandiya'da Girişimci Olmak Türkçe - turkki KILAVUZ Finlandiya'da Girişimci Olmak Önsöz Önsöz Kendi işini kurmak, göçmenler için Finlandiya'da iş bulmanın iyi bir yoludur. Halen, bu ülkede yurtdışından gelenler tarafından kurulmuş

Detaylı

DESTEK DOKÜMANI LOGO CONNECT TİCARİ SİSTEM ENTEGRASYONU (FDA- FİRMALAR ARASI DATA AKTARIMI)

DESTEK DOKÜMANI LOGO CONNECT TİCARİ SİSTEM ENTEGRASYONU (FDA- FİRMALAR ARASI DATA AKTARIMI) LOGO CONNECT TİCARİ SİSTEM ENTEGRASYONU (FDA- FİRMALAR ARASI DATA AKTARIMI) LogoConnect FDA,Tek bir ticari sistemde birden fazla firma ile çalışan kullanıcıların, ticari sistem içinde bir firmadan diğer

Detaylı

OPEN OFFİCE KULLANIM KILAVUZU

OPEN OFFİCE KULLANIM KILAVUZU OPEN OFFİCE KULLANIM KILAVUZU OpenOffice.org'nin Sistem Menüsünden Başlangıcı OpenOffice.org çoğu zaman işletim sisteminizin başlangıç menüsünden başlatılır. Sistem menünüz (başlangıç) birçok program için

Detaylı

Harcama Birimleri Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu. Nisan-2010. BİM Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi

Harcama Birimleri Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu. Nisan-2010. BİM Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi Ödeme Emri Belgesi (Manuel) Düzenleme Kılavuzu Nisan-2010 BİM Uygulama Geliştirme ve Destek Şubesi GİRİŞ ÖEB Uygulamasına bağlanılabilmesi için aşağıdaki işlemler sırasıyla gerçekleştirilir. Uygulama internet

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler

Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler ERP Yazılımı Seçim Sürecinizi Doğru Yönetmeniz İçin, Faydalı Bilgiler white papers İçindekiler Değerli Okuyucu, Bu doküman ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yönetimi vb. kurumsal bilgi sistemi uygulamalarını

Detaylı