KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ."

Transkript

1 - KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. GKD-OİL CLEANER GKD-KLAW GKD-MAX GKD-SİM PLUS GKD-PAS GKD-MİKS CLEAN GKD-FINISH GKD-PAINT STRIPPER GKD-JEL GKD-SPICK ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜCÜLER YAĞ ÇÖZÜCÜLER PAS SÖKÜCÜLER KİREÇ SÖKÜCÜ VE SÖKÜCÜ BOYA KARBON SÖKÜCÜLER BETON SÖKÜCÜ VE KORUYUCULAR

2 GKD-MİKS CLEAN ENDÜSTRİYEL SOLVENTLER ELEKTRİKSEL SOLVENTLER GKD-CONTACT CLEANER GKD CONTACT CLEANER PLUS LEKE YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENTLER SOLVENT GRUBU ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİJYEN GRUBU GKD-FG DEZENFEKTAN GKD-VITRA BANYO WC GENEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ GKD-GENERAL CLEANING BULAŞIK YIKAMA GKD-BLU ICE KİŞİSEL TEMİZLİK HİJYEN EL TEMİZLİK SIVI GKD-CREAM HİNDİSTANCEVİZLİ ENDÜSTRİYEL EL TEMİZLİK SIVI GKD-HAND GLİSERİNLİ TEKNİK YAĞ SÖKÜCÜ SABUN GKD-HAND SPECİAL EL TEMİZLEME KREMİ GKD-ECO-EKONOMİK LİKİD KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜ ENDÜSTRİYEL ROGAR AÇICILAR GKD-DRAİN ROGAR AÇICI

3 ÇOK AMAÇLI GENEL YAĞ SÖKÜCÜ GKD-OİL CLEANER KULLANIM ALANLARI: Boyalı veya boyasız makine ve ekipman üzerinden yağı ve kiri nüfuz ederek temizleyen konsantre yağ sökücüdür. Konsantre olma özelliğinden dolayı ekonomiktir. Tiner, benzin ve mazot gibi yanıcı ve parlayıcı olmadığından dolayı güvenlidir. GKD- Oil Cleaner olağan üstü nüfuz etme özelliği ile yağ ve kirleri söker, sadece silme ile temizlenecek hale getirir. İşçilikten tasarruf sağlar, çok amaçlı kullanılır. Tamir ve bakım ünitelerinde benzin,mazot ve tiner kullanılan yerlerde güvenle kullanılır. Boyalı veya boyasız makine ekipman temizliğinde güvenle kullanılır. Kauçuk üretimi yapan, demir çelik ve hadde işlemleri yapan işletmelerde yoğun iş kirinin bulunduğu alanlarda çalışan makine ekipman temizliğinde kullanılır. P.v.c., beton, epoksi, karo kaplı boyalı veya boyasız yağlı zeminlerin temizliğinde kullanılır. Yemek üretimi yapan işletmelerde yağlı makine,ekipman ve zemin temizliğinde kullanılır. Tekstil üretimi yapan boya, apre, jiger ve konfeksiyon makinelerinin temizliğinde kullanılır. Baskı işlemi yapan matbaa makinelerinin, silindirlerin ve kalıpların boya ve yağdan arındırılmasında kullanılır. Özellikle mekanizmasında alüminyum, zamak metali bulunan ekipmanların karbon kirinden uzaklaştırılmasında kullanılır. Gemi sintine ve tanklarında yağ ve kir temizliğinde kullanır. Boyama yapılacak metal parçalarının yağdan arındırılmasında kullanılır.

4 YAĞ, YAKIT, KATRAN ÇÖZÜCÜ SOLVENT GKD-KLAW Niçin Üretilmiştir? Su ile seyreltiğin de oluşturduğu emülsiyon sayesinde en dik yüzeylerde dahi tutunarak yağ,gres,katran ve yakıt artıklarını en emniyetli ve ekonomik bir şekilde çözmesi için üretilmiştir. Özellikleri : Su ile seyreltiğinde yanmaz bir yapı oluşturduğu için emniyetlidir. Klorlu solvent, asit,alkali içermez. Ekonomiktir. 1/1 -- 1/3 oranında su ile seyreltilebilir. Özel emülsiyonu sayesinde dik yüzeylerde tutunur. Yağı kiri alana kadar orda kalır. Diğer solvent bazlı çözücüler gibi buhar çıkarmaz. Kullanım sağlıklıdır. Yağ, zift,katran vb. kirleri bir çok kaplama malzemesinin üzerinden ovalamaya gerek kalmadan temizler. Biyolojik olarak çözünür,çevreye zarar vermez.

5 Kullanım Alanları : Gıda Endüstrisi, tamir atölyeleri,gemicilik sektörü, inşaat sektörü, otomotiv sanayi vb. yerlerde, Gemi tanklarının fuel oil gibi artık bırakan yakıtlarından arındırılmasında, Ağır gres, katran ve kirle kaplanmış inşaat makinelerinde, büyük araçlarda, hatlarda,her tür metal yüzeylerde, fabrika atölyelerin zemin temizliğinde kullanılır. Kullanım şekli : Sprey türü püskürtücünün içine önce 1/1 oranında su ile seyreltilmiş olan ürün konuşur ve iyice çalkalanır. Sonra 3 birim daha su ilave edilir. Beyaz ve yoğurt kıvama gelen emülsiyon oluştuğun da temizlenecek yüzeye püskürtülür dakika bekledikten sonra bol su ile durulanarak gerekli temizlik sağlanmış olur. DİKKAT : Endüstriyel kullanım amaçlıdır. Göze teması halinde bol su ile yıkanmalıdır. Cilt ile temas halinde cildin doğal yapısı gereği kurumaya sebep olacağından koruyucu eldiven ile kullanılması tavsiye edilir.

6 BOYA VE KAPLAMA ÖNCESİ METAL YÜZEY HAZIRLAYICISI GKD-MAX Niçin Üretilmiştir? Boyanacak veya herhangi bir koruyucu ile kaplanacak metal yüzeyleri bu işlemlere tek bir işlemde hazır hale getirmek için üretilmiştir. Özellikleri : İçerdiği fosforik asit, yüzey aktif ve nüfuz edici ajanlar sayesinde pası, yağı alır, metal yüzeyi mikroskobik ölçüde aşındırarak boyanın veya kaplama malzemesinin yüzeye daha iyi tutunmasını sağlar. Çok amaçlı bir üründür. Sıcak veya soğuk olarak uygulanabilir. 70 C ye kadar ısıtıldığın da işlem zamanı kısalmaktadır. Demir, çelik alüminyum,bronz,bakır,pirinç üzerinde uygulanabilmektedir. Emniyetli bir ürün olup, kullanıma kolay ve tehlikesizdir. Daldırma, püskürtme ve silme yöntemleri ile uygulanır. 1/10 oranında sıcak veya soğuk su ile seyreltilebilir. Yağ, pas alma ve fosfatlama işlemleri değişik değişik tanklarda uygulanmaktadır. Oysa GKD MAX tüm bu işlemleri tek başına yapmaktadır. Buda işletmeye zaman,işçilik tasarrufu sağlamaktadır.

7 Kullanım Alanları : Çelik eşya, gemi,metal,otomotiv ve inşaat sanayi,atölyeler,boyama üniteleri, Metal yüzeylerden ve özellikle kumlama ve zımparalanması zor küçük küçük parçalardan yağı,pası alma ve korozyonun uzaklaştırılmasında güvenle kullanılmaktadır. Kullanım Şekli : Silme,püskürtme,fırçalama ve daldırma yöntemleri ile uygulanır. İşlem öncesi metal yüzeylerden kaba kir ve yağın bir kısmını siliniz. 1/5 oranında su ile seyreltilmiş olan GKD MAX ı uygulayınız. Uygulama sonrası durulayıp kurutunuz. Kuruduktan sonra fazla zaman geçirmeden boyama ve kaplama işleminizi gerçekleştiriniz. Daldırma yöntemi uygulamasın da ise, GKD MAX ı 1/5 ile 1/20 oranında seyreltiniz. Metal yüzey gri bir renk alana kadar bekleyiniz, bilahare metali durulayıp kuruttuktan sonra boya ve kaplama malzemesini uygulayınız. Daldırma yönetiminde uygulamayı 70 C ısıtılmış ürünü kullanmanız hem işlemin daha kısa zaman da gerçekleşmesine hem de daha iyi verim almanıza yarar sağlayacaktır. DİKKAT : Solunum yollarına ve göze teması halinde bol su ile yıkanmalı ve doktora başvurmanız gerekmektedir.

8 MİNERAL, SİLİSYUM VE ÇOK YÖNLÜ ASİT TEMİZLEYİCİ GKD-SİM PLUS Niçin Üretilmiştir? Diğer asit çözücülerin yetersiz kaldığı durumlarda çok yönlü olarak kullanılan bir yüzey yenileme, temizleme ve yağların uzaklaştırılması amacıyla üretilmiştir. Özellikleri : Ekonomiktir. 1/5 ile 1/10 oranında su ile seyreltilebilir. Özellikle sert kuyu sularının kullanıldığı ortamlarda oluşan silis ağırlıklı tabakaların sökülmesinde netice vermektedir. Kullanım Alanları : Bina ve restorasyonun da, Boya öncesi metal yüzey hazırlığında, Ahşap yüzeylerin temizliğinde, Hem organik hem de mineral tortuların uzaklaştırılmasında, Kazan ve soğutma kulelerinde silis ağırlıklı tortuların temizliğinde, Çelik kalıplar,iskele, ekipmanlar dahil tüm boyanacak yüzeylerin boya öncesi temizliğinde, Banyo, havuz kenarların da oluşan mineral tortuların ve yosunumsu birikintilerin temizliğinde, Kırmızı tuğla, mozaik alüminyum,kesme taş,granit cephelerin temizlenmesinde emniyetle kullanılır.

9 Kullanım Şekli : Tüm dış cephe temizliğinde ve yenilenmesi işlemlerinde 1/8 Boya önce metal yüzeylerin temizliğinde 1/5, Kireç tabakalarının temizliğinde 1/10, Alüminyum profillerin yenilenmesinde 1/10 oranlarında su ile seyreltilerek kullanılır. Tüm bu işler sonunda işleme maruz kalan yüzeyler bol su ile durulanmalıdır. DİKKAT : Cam eloksallı alüminyum ve cilalı yüzeylerde kullanmayınız. Gkd Sim plus ağzı iyice kapalı tutularak havalandırılması iyi bir yerde muhafaza edilir. Endüstriyel kullanım amaçlıdır.

10 PAS ÖNLEYİCİ, KORUYUCU, GKD PAS Niçin Üretilmiştir? Sıkışmış,paslanmış civataları,somunları,bağlantı elemanlarını,uzun süre kullanılmadığı için paslanarak kaynamış olan alet ve ekipmanı çok kısa sürede gevşeterek kullanabilir bir hale getirmek amacıyla üretilmiştir. Özellikleri: YAĞLAR; Gıcırdayan ve zor açılan kapılar,menteşeler,kilitler vb. eşyaları çok kısa sürede sessiz işleyen mekanizmalara çevirir. PASI ÖNLER; Günlük bakımda metalleri koruyucu olarak uygulandığında yüzeyde bir film tabakası oluşturarak uygulanan bölgeyi temizler. GEVŞETİR; Sıkışmış cıvata,somun ve diğer bağlantı elemanlarını çok kısa sürede çalışır hale getirir. Kullanım Alanları: Otomotiv, inşaat, deniz ve kara nakliyatı, tekstil, metal sektörü, tamir ve bakım atölyelerinde, Cıvata, somun, kilit, akü kutup başları, havalı aletler, motor blokları, araç ve makinelerin bağlantı elemanları vb. yerlerde kullanılmaktadır. Kullanım Şekli : Silme, fırçalama, daldırma ve püskürtme yöntemleri ile uygulanır.ürünü uygulanacak malzemeye dik ve yakın mesafeden uygulayınız ve 30 saniye bekleyiniz. Ürün saf olarak kullanılır.

11 DİKKAT : Endüstriyel kullanım içindir.

12 HARÇ,BETON, PAS VE KİREÇ SÖKÜCÜ GKD-MİKS CLEAN Niçin Üretilmiştir? Güçlük arzeden beton,harç ve kireç artıklarını ve organik birikintileri temizlemek amacıyla üretilmiştir. Özellikleri : Çok yönlüdür.hem temizleyici hem de tortu gidericidir. Boya ve kaplama uygulamasından önce zeminlerin hazırlanmasında kullanılır. Eskimiş taş yüzeyleri yeniler. Yüzeylerdeki pası parçalayarak uzaklaştırır. Çatılarda oluşan yoğunlaşmayı ve diğer organik birikintileri yok eder. Çok kirli beton yüzeylerinin temizliği için idealdir. Konsantre bir üründür. Yüksek oranda su ile seyreltiğinden son derece ekonomiktir.

13 Kullanım Alanları : İnşaat sonu oluşan harç, kireç ve beton temizliğinde, Çimento silolarında, harç ve beton mikser kamyonlarının temizliğinde, Çelik inşaat iskelelerinde harç betonun uzaklaştırılmasın da, Elektrik tesisat borularının içinde kalan ve harcın temizliğinde, Çelik, ahşap ve plastik kalıplardan beton ve harcın uzaklaştırılmasın da vb. yerlerde emniyetle kullanılmaktadır. Kullanım Şekli : Su ile 1/5 ile 1/10 oranında seyreltiniz. Temizlenecek yüzeye fırça, bez veya püskürtme şeklinde uygulayınız. 5 dakika kadar bekletip bol su ile durulamanız gerekmektedir. Bu ürün çok konsantre ASİT TİPİ biri üründür. Lütfen kullanım da dikkatli olunuz ve SU İLE SEYRELTMEDEN KULLANMAYINIZ. DİKKAT : Uygulama esnasında muhakkak koruyucu eldiven kullanınız. Kullanım esnasında el,yüz ve gözler serpintilerden korunmalıdır.

14 KONSANTRE KİREÇ ÇÖZÜCÜ VE TEMİZLEYİCİSİ GKD-MAG Niçin Üretilmiştir? Kireç, tortu kalıntıları ve pası özel formülü sayesinde güvenle temizleyen ve uzaklaştırılması amacıyla üretilen asit tipi bir üründür. Özellikleri : Çok amaçlı bir kullanım özelliği olması sebebiyle kireç, çimento, pas ve özellikle mineral kalıntıları zeminden uzaklaştırırken aynı zamanda parlak bir zemin oluşmasını sağlar. 1/10 oranında su ile seyreltiğinden dolayı son derece ekonomiktir. Zarar verici bir yoğunlukta bir buhar çıkarmadığı için kullanımı son derece güvenlidir. Metal yüzeylerden kireç ve harç birikintilerinin metale zarar vermeden temizler. Bakır, alüminyum dahil olmak üzere her türlü yüzeyde güvenle kullanılabilir. Söktüğü kireci iyonize etmesi sayesinde borularda tıkanmalara neden olmaz.

15 Kullanım Alanları : Soğutma ve ısıtma sistemlerinde, buhar kazanlarında, eşanjör temizliğinde. Suya maruz kalan yüzeylerde oluşan kireç, yosun, pas, leke ve tortuların temizliğinde, Özellikle inşaat sonrası oluşan kireç, harç ve beton kalıntılarının temizliğinde, Normal temizleyici ürünlerin temizleyemediği ve özellikle beton taş zeminlerdeki yağ ve kirlerin temizlenmesinde güvenle kullanılmaktadır.

16 Kullanım Şekli : Isıtma ve soğutma sistemlerinde Ph 1-2 arasında tutularak ve mümkünse 1/10 oranında seyreltilen ürün 60 dereceye kadar ısıtılarak ve sirkülasyon sistemi yardımı ile uygulanır. Fırçalama, silme ve daldırma yöntemleriyle yapılacak işlemlerde ürün 1/10 oranında su ile seyreltilip uygulanmalıdır. Yüzey tamamen temizlendiğinde durulama yapılmalıdır. DİKKAT : Tahriş edicidir. Gözlere ve deriye temas halinde bol su ile yıkayınız, koruyucu eldiven kullanınız. Başka herhangi bir kimyevi madde ile karıştırmayınız.

17 BOYA SÖKÜCÜ GKD-PAINT STRIPPER Her çeşit metal yüzeylerden, hatalı boya veya askılarda biriken artık boyaları çözmek için kullanılır. Ürünler sıcak uygulamada paslanmaz çelik, soğuk uygulamada poliüretan bir tanka konulmak suretiyle çözdürülür. Soğuk uygulanması durumunda 3-48 saat içinde mikron kalınlığı yüksek oranlarda olsa bile metalden boya ayrılır. Sıcak uygulanması durumunda paslanmaz çelik içine ürün konulduktan sonra boyası sökülecek metaller içine konur ve ortalama derecelik sıcaklıkta kaynatılır, dk. arasında ( boya kalınlığına göre) kaynadıktan sonra boyası dökülen metal çıkarılır. Ardından su ile durulandıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. P.Strıpper uzun ömürlü bir ürün olduğu için doyum noktasına ulaşılana kadar boya sökümüne devam edilir. Gerekirse aynı kazana ürün takviyesi yapılarak zayıflayan ürün tekrar aktif hale getirilir. Ürüne kesinlikle hiçbir kimyasal karıştırmayınız. Kullanım süresince güvenlik önlemleri amacı ile eldiven, gözlük, tulum v.b. malzemeler eksiksiz kullanılmalıdır.

18 Kullanım ortamı kapalı ise tank üzerinde davlumbaz veya benzeri şekilde havalandırılmalıdır. İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar. DİKKAT : Endüstriyel kullanım amaçlıdır. Ürün saf olarak kullanılır. Uygulamanın sonun da su ile durulamak şarttır.

19 PASLANMAZ TEMİZLEME JELİ Paslanmaz Temizleme Jeli imalat sırasında zarar görmüş paslanmaz çelik yüzeylerdeki kesme ve kumlama izlerini, kaynak yanıklarını, ısıl işlem ve pas lekelerini temizlemek için kullanılır. Paslanmaz temizleme jeli aside dayanıklı bir pompa vasıtası ile temizlenecek yüzeye püskürtülür. Paslanmaz çeliğin tipine, kirliliğin durumuna ve ortam sıcaklığına bağlı olarak 10 dk- 30 dk beklenir. Daha sonra, temizlenen yüzey basınçlı su ile yıkanarak durulanır. Gerekli durumlarda, basınçlı su durulamalarından sonra, Paslanmaz temizleme jeli kullanılarak yüzey tamamen pasive edilir.

20 İşlem esnası İşlem sonrası DİKKAT! Uygulama sırasında; koruyucu asit elbisesi giyilmeli, koruyucu maske, gözlük ve Eldiven kullanılmalıdır

21 MAKİNE TEMİZLİĞİ GKD-SPİCK Niçin Üretilmiştir Tekstil Sektöründe özellikle ram makinelerinin her türlü temizliğinin güvenle ve kolaylıkla yapılabilmesi için üretilmiştir. Ayrıca fırın tavaları ve her türlü karbonlaşmış yağ ve kurum kalıntılarının temizliğinde de kullanılır. Özellikleri : Yanıcı değildir. Köpürme ve dik yüzeylerde tutunma özelliği sayesinde en uç noktalara kadar nüfuz eder. Sıcak su ile seyreltilerek daldırma veya püskürtme yöntemiyle uygulanır. Karbonlaşmış yağ kalıntısı bırakmadığı için yangın riskini önler. Sonradan boyanmış yüzeylerde uygulama yapmadan önce deneme çalışması yapılmalıdır. % 90 oranında biyolojik olarak parçalanır. Kullanma Alanları Ram makinelerinin her türlü temizliğin de, Her türlü pişirme üniteleri, fırınlar, fırın tavaları ve kazanlardan yağ ve karbon temizliğinde, Dış cepheler de ve beton yüzeylerde is asit yağmuru ve hava kirliliğinin oluşturduğu etkenlerin temizliğinde güvenle kullanılır.

22 Kullanım Şekli Daldırma, fırçalama veya püskürtme yöntemleriyle uygulanır. 1/5 ile 1/25 arasında sıcak su ile seyreltilir. Uygulamada 10 ile 20 dk beklenir. Ardından uygulama yapılan zemin bol su ile durulanarak kullanıma hazır hale getirilir. DİKKAT : Alüminyum, eloksallı yüzeyler, çinko ve galvaniz de uygulama yapmadan önce GOKDE KİMYASAL yetkilisine danışılması gereklidir. Genel Endüstri Hijyeni şartlarına uyulması gerekmektedir.

23 ELEKTRİKLİ CİHAZ, PANO VE KONTAKTÖR TEMİZLEYİCİSİ GKD CONTAK CLEANER Niçin Üretilmiştir? Elektrik motoru ve aksamlarını, elektrik panolarını kontaktörleri akım altında ve demonte edilmeksizin temizlenmesini ve nemden korunmasını sağlamak amacıyla üretilen yalıtkan bir sanayi tipi çözücü ve temizleyicisidir. Özellikleri : Volta kadar yalıtkandır. Temizlik yaparken aynı zaman da nemi de uzaklaştırır. Zaman ve iş gücünden tasarruf sağlar. Genel amaçlı ve emniyetli bir çözücü olarak yağ, kurum, is, tutkal ve taze dökülmüş boya temizliğinde de kullanılır.

24 Kullanım Alanları : Elektrik donanımlarının (dinamo,jeneratör.motor,şalter alternatör kontaktör, pano vb.) demonte edilmeksizin volta kadar akım altında temizliğini, taban tozlarının temizliğini sağlar. Baskı makinelerinin, rulmanların, metal parçaların ve fren kampanalarının temizliğinde, Ahşap yüzeylerden tutkal ve laminantın uzaklaştırılması, büro makinelerinin temizliği,

25 Monte ve demonte olarak motorların ve filtrelerin temizliğinde güvenle kullanılır. Kullanım Şekli : Temizlenecek yüzeylerdeki kaba ve gevşek kiri ve tozu basınçlı hava ile temizleyin. GKD CONTACK CLEANER ı özel kullanım kabı yardımıyla temizlenecek yüzeye üst taraftan başlayarak püskürtme şeklinde uygulayın. Küçük motor vb. cihazları demonte edilmeksizin daldırma yöntemiyle de temizleyebilirisiniz. Uygulama bittikten sonra varsa basınçlı hava ile kurutunuz. DİKKAT : Hassas plastiklerde ve elektronik devrelerde kullanılmamalıdır. Çok ısınmış ve ark atlaması olan bölgelerde kullanırken dikkatli olunmalıdır. Parlama noktası (kapalı kapta) 74 C kuruduktan sonraki tortu miktarı % 0

26 ELEKTRONİK VE ELEKTRİKLİ CİHAZLARIN TEMİZLEYİCİSİ GKD-CONTACT CLEANER PLUS Niçin Üretilmiştir? Electro Plus elektronik devrelerin temizlenmesi, bakımı,yağdan arındırılması için üretilmiştir. Özellikleri : Hızlı buharlaşarak temizler ve soğutur. Tozların yeniden birikmesine neden olmaz. Tortu bırakmaz. Naylon,plastik, kauçuk ve boyaya zarar vermez. Klorlu solvent içermez. Yalıtkan bir üründür Dielektrik kopma noktası volt tur. Çevre dostudur. Kullanım Alanları : Elektrik motorları,kontrol panoları,bilgisayar,ofis makineleri,radyo,tv iletişim ve kominikasyon ekipmanları,laboratuar el aletleri. Kullanım şekli. Önce çalışır durumdaki cihazı kapatın GKD CONTACT CLEANER PLUS uzaktan püskürtün ve buharlaşana kadar bekleyin. Gerekirse hava ile kurutunuz.

27 SOLVENT GRUBU Niçin Üretilmiştir? Özellikle tekstil sektöründe üreticilerin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ problemlerini çözmek için kullanılır. Özelliklerine göre, tekstil sanayi, dokuma tezgahları ve sanayi sektöründe kullanılır. Özellikleri : GKD-SOL 1 Konfeksiyon ve hem kumaş üzerinden yağ sökücü solvent, Trikolarda, penyelerde, gübür ve perdelik kumaşlarda, Yalmış baskıların sökülmesinde, tükenmez kalem lekelerini çözmek için kullanılır. Güvenli bir solventtir. Yanıcı değildir. Uçucudur. GKD-SOL 2 Makine, metal otomobil sanayi, beyaz eşya sanayi, matbaa sanayi, Tekstil sektöründe dokuma tezgahı makinelerinde tarak, iğne,nire, lemel ve diğer metal kısımlarında istenmeyen yağların temizliğinde mükemmel sonuç verir. Elektrikli motorların temizliğinde yağ, gres, mürekkep, mum, asfalt bazı yapışkanlar ve kalıntıları alır. Kalıntı ve tortu bırakmaz. Yanıcı değildir. Kullanım Alanları : Polyester dokuması yapan tezgahlarda tarak ve lameller üzerine toplanan polyester tozunun temizliğinde kullanılır. Jakarlı dokuma yapan makinelerdeki yay ve iplik mekanizmalarına toplanan havların temizliğinde, Tekstil sanayinde dokuma üretimi yapan tesislerdeki makinelerde iğne, nire, tarak ve lamellerdeki toz veya temizliğinde,

28 SANAYİ TİPİ YAĞ ÇÖZÜCÜ GKD-SOL Niçin Üretilmiştir? Her türlü ekipmanların ve mekanik parça temizliklerinin yapılması ve yağdan arındırılması işlemleri için üretilmiştir. Özellikleri : Elektrik motorlarının temizlenmesinde güvenle kullanılır. Metal yüzeylerin temizliğinde ve boyaya hazırlanmasında kullanılan çok yönlü bir temizleyicidir. Metalleri aşındırmaz, kalıntı bırakmaz. Kolay buharlaşır. Klor/flor içermez. Çevre ve insan dostudur. Dielektrik gücü Volt tur. Emniyetlidir. Kullanım Alanları : Atölyelerde, fabrikalarda, tamirhanelerde, matbaalarda, Soğutma ünitelerinin kanal ve tüp temizliğinde, Paketleme elemanlarında, Metal yüzeylerden yağ, gres, wax, zift, mürekkep vb. kalıntıların temizlenmesinde, Araba, fren tamburları, marş dinamosu ve gerilim regülatörlerinde, Yürüyen merdivenlerin hareketli ekipmanlarında, Yükseltici şaft ve parçalarında, Alet parçalarında, rulman ve mil yataklarında, Örgü makineleri ve iplik makinelerinde ve iğnelerin temizliğinde, Baskı makinelerinde tambur ve ofset tipi baskı makinelerinde, montaj tabanlarında, Şişeleme fabrikalarındaki ekipmanlarda, Ağaç işleme endüstrisinde (reçine ve zift gidermede) Kaynak makinelerinde, vb. diğer yerlerde emniyetle kullanılmaktadır.

29 Kullanım Şekli : Temizlenecek yüzeylerin kaba kirini aldıktan sonra püskürtme, daldırma ve silme yöntemleri ile uygulanır. Özellikle küçük parçaları, motor ve ekipmanlarını daldırma yöntemiyle temizlemeniz tavsiye olunur. Temizleme işleminiz bittikten sonra bir bezle siliniz veya hava ile kurutunuz.

30 DEZENFEKTAN GKD- FG Niçin Üretilmiştir? Gram negatif, gram pozitif ve sporlu bakterilere karşı etkili bir dezenfektan ve koku gideri özellikleri için üretilmiştir. Özellikleri : Mikrobiyolojik aktive kontrolü için geliştirilmiş olan bu ürün yüksek oranda su ile seyreltiğinde bile STAPHYLOCOCUS AUREUS TYPHOSA, LEGIONELLA ya karşı son derece etkilidir. Kullanım amacına göre 1/300 oranına kadar su ile seyreltilir. Uygulama sonrası durulama gerektirmez. Çok yönlüdür dezenfekte eder, temizler ve koku giderir. Mantar ve küfe karşı son derece etkili olup, zemin, duvar, tavandaki küf ve mantarı yok eder. En sert sularda dahi çok güçlü temizleme özelliğine sahiptir. Kalıntı bırakmaz, kokusu ve rengi yoktur. İnsana ve çevreye zarar vermez. Kullanım Alanları : Gıda üretim tesisleri (Et kombinaları, yumurta içerikli gıda üretimi, tatlı, çikolata, bisküvi, konserve, salça, dondurulmuş ve kuru gıda, içecek sektörü, biracılık, süt işleme tesisleri, dondurma, mandıralar) içme suyu dolum tesisleri ve gıda sunum dağıtımı yapan işletmelerce (Otel mutfakları, yemekhaneler, restoranlar, cathering şirketleri, cafeler) kullanılmaktadır. Koala FG farklı konsantrasyon oranlarında hazırlandığında, yüzey ve alan, ortam, alet ve ekipman, su dezenfektasyonu, meyve, sebze, ayak havuzları, bazı kesici, aletlerin sterilizasyonunda (Daldırma yöntemi) rahatlıkla kullanılır.

31 Kullanım Şekli Çok kirli yüzeyler için 1/30, normal yüzeyler (az kirli) için 1/100. Genel dezenfektasyon işlemi için 1/200. Gıdaya temas eden yüzeylerde 1/200 ile 1/300 oranında su ile seyreltilebilir. Uygulama sonrası 5-10 dakika temas edilmemeli. Durulama gerektirmez.

32 KONSANTRE TUVALET, BANYO, LAVABO TEMİZLEYİCİSİ VE DEZENFEKTANI GKD- VITRA Niçin Üretilmiştir? Özellikle klozet ve banyo içerisinde oluşan sararma ve lekeleri uzaklaştırmak ve kötü koku kaynakları yok etmek ve de dezenfekte etmek amacıyla üretilmiştir. Özellikleri : Temizlemenin yanı sıra dezenfekte eder. Tuvalet ve banyolardaki sararmaları ve yosunumsu birikintileri temizler. Derz aralarında oluşan kalıntıları temizler. İnşaat sonrası temizlik amacıylada kullanılır. Fenolden daha etkilidir. Çok konsantre bir ürün olması sebebiyle son derece ekonomiktir. Kullanım Alanları :

33 Tuvalet, banyo, lavabo, pisivur, seramik ve fayans yüzeylerinin temizliğinde, Krom, nikel, pirinç ve bakır yüzeylerin parlatılmasında, Hastanelerde, okullarda, otellerde, fabrikalarda, evlerde, bürolarda ve umuma açık olan yerlerin temizliğinde ve dezenfektasyonunda güvenle kullanılır. Kullanım Şekli: Temizlenecek yüzeydeki lekelerin yoğunluğuna göre 1/5 ile 1/20 oranında su ile seyreltilir. Fırçalama, silme, paspas ve yer silme makineleri ile uygulanır.

34 KONSANTRE ÇOK YÖNLÜ GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ GKD-GENARAL CLEANING Niçin üretilmiştir? Suyun temas edip zarar vermediği her türlü yüzeyde kullanılabilen yağ, kir çözücü özelliğe sahip bir genel temizlik ürünüdür. Özellikleri: Yıkanabilen tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Genel kullanım amaçlıdır. Asit, amonyak ve serbest alkali içermez. Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur. Pek çok temizlik ürününün yaptığı işi tek başına yapar. Ekonomiktir. 1/10 ile 1/200 oranında su ile seyreltilebilir. Kullanım Alanları: Yıkanabilen tüm yüzeylerde, Kapalı spor salonlarında, okul sıralarının temizliğinde, Pencereler, dolaplar, jaluziler, tuvalet ve banyo temizliğinde, Seramik, cilalı tüm yüzeylerde, ahşap, mermer, alüminyum, porselen, tuğla, mozaik, deri, vinil, asfalt ve boyalı tüm yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılmaktadır.

35 Kullanım Şekli : Günlük temizliklerde 1/20 ile 1/40 arasında, Ağır kirlerin, yağlı, isli ve lekeli yüzeylerin temizliğinde 1/10 ile 1/20 arasında, Cam yüzeylerin temizliğinde 1/50 ile 1/200 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Uygulamalarınızı püskürtücülerle, bez veya süngerle yapabilirsiniz. Seyreltmenizi sıcak su ile yaparsanız daha etkili bir temizlik elde edebilirsiniz.

36 KONSANTRE ELDE BULAŞIK YIKAMA SIVISI GKD-BLUE ICE Niçin üretilmiştir? Her türlü bulaşık, cam, eşya, laboratuar malzemesi, tencere ve tavaların elde yıkanması için geliştirilmiş olup bol köpüklü konsantre bulaşık yıkama sıvısı olarak üretilmiştir. Özellikleri: Fosfat içermez. Bol köpüklüdür. Kolay durulanır, leke bırakmaz. Sert sularda dahi çok etkilidir Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur. Kullanım Alanları : Evler, oteller, restorantlar, cafeler, hastaneler, laboratuarlar. Laboratuar malzemeleri dahil tüm cam eşya, tencere, tava ve genel olarak bulaşık yıkamada kullanılmaktadır.

37 Kullanım Şekli : Çok konsantre olması sebebiyle bulaşık suyuna katılmadan önce 1/3 oranında su ile seyreltilir. Her 200 birim su için 1 birim blu ıce yeterlidir.

38 BOL KÖPÜKLÜ EL TEMİZLİK SIVISI GKD-CREAM Niçin Üretilmiştir? Ellerdeki kirleri düşük maliyetle cildi koruyarak ve en kolay şekilde temizlemek amacıyla geliştirilmiştir. Özellikleri: Kirleri en etkili şekilde temizler. Ekonomiktir. Bol köpüklüdür. Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur. Kullanım Alanları: Hastaneler, gıda işletme üniteleri, dispanserler, veteriner klinikleri, doktor muayenehaneleri, okullar, çocuk yuvaları, fabrikalar, askeri tesisler vb. yerler. Kullanım Şekli: Seyreltmeden saf olarak kullanılır.

39 KONSANTRE ENDÜSTRİYEL GLİSERİNLİ LİKİD EL SIVISI GKD-HAND Niçin Üretilmiştir? En ağır yağ ve kirleri cilde zarar vermeksizin temizlemek amacıyla süper konsantre bir sıvı olması sebebiyle üretilmiştir. Özellikleri : Kurum dahil en ağır kirleri uzaklaştırırken solvent/kostik veya aşındırıcı malzemeler içermez. Gliserin takviyeli olduğundan cildi yumuşak tutar. Tüm vücut temizliğinde güvenle kullanılmaktadır. Ekonomiktir. 1/5 ile 1/10 oranına kadar su ile seyreltilebilir. Biyolojik olarak parçalanır. Fosfat içermez, çevre dostudur. Kullanım Alanları : Fabrikalar, atölyeler, oto bakım servisleri, matbaa,tersane vb. yerlerde güvenle kullanılmaktadır. Kullanım Şekli : Ağır yağ ve kirli ellerin temizliğinde 1/5 ile 1/8 arası Hafif kir ve vücut temizliğinde ise 1/8 ile 1/10 arası Avucunuza yeterli miktarda ürünü alıp ellerinizi iyice ovuşturun ve daha sonra su ile durulayıp gerekli el veya vücut temizliğini sağlayın.

40 DİKKAT : Endüstriyel kullanım içindir.

41 KONSANTRE ENDÜSTRİYEL EKONOMİK LİKİD EL SIVISI GKD-HAND EKO Niçin Üretilmiştir? En ağır yağ ve kirleri cilde zarar vermeksizin temizlemek amacıyla süper konsantre bir sıvı olması sebebiyle üretilmiştir. Özellikleri : Kurum dahil en ağır kirleri uzaklaştırırken solvent/kostik veya aşındırıcı malzemeler içermez. Gliserin takviyeli olduğundan cildi yumuşak tutar. Tüm vücut temizliğinde güvenle kullanılmaktadır. Ekonomiktir. 1/5 oranına kadar su ile seyreltilebilir. Biyolojik olarak parçalanır. Fosfat içermez, çevre dostudur. Kullanım Alanları : Fabrikalar, atölyeler, oto bakım servisleri, matbaa,tersane vb. yerlerde güvenle kullanılmaktadır. Kullanım Şekli : Ağır yağ ve kirli ellerin temizliğinde 1/2 ile 1/2 arası Hafif kir ve vücut temizliğinde ise 1/3 ile 1/4 arası Avucunuza yeterli miktarda ürünü alıp ellerinizi iyice ovuşturun ve daha sonra su ile durulayıp gerekli el veya vücut temizliğini sağlayın.

42 Niçin Üretilmiştir? CİLDİ KORUYUCU, BESLEYİCİ ENDÜSTRİYEL EL TEMİZLEME KREMİ GKD-HAND SPECİAL İnatçı el kirlerinin sağlıklı ve pratik temizleyicisidir. Özellikleri: Yüksek değerli doğal bazlı yağlar ve lanolin bakım maddeleri ile birlikte cilt için özel olarak formüle edilmiştir İçerdiği plastik ovucular sayesinde temizliği zor olan tırnak bölgelerinde de etkin temizlik sağlar. Cilt açısından yapılan testler sonucu zararsızlığı onaylanmış, cildin nem dengesini korur, kaybettiği doğal yağı geri kazandırır. Kullanım Alanları: Özellikle boya ile çalışan ağır kirliliğin olduğu endüstrilerde, yapıştırıcı kullanılan yerlerde ve sanayinin tüm alanlarında kullanılır.

43 Kullanım Şekli : Ellerin temizlenmesi için sadece 3 ml yeterlidir. Gerektiğinde susuz olarak da kullanılabilir. Eller ıslatılmadan bir miktar GKD-HAND SPECİAL ile kir çözülünceye kadar ovulur sonra su ile durulanır.durulama sonrası ellerde oluşan kremsi tabaka 1-2 dakika içinde cilt tarafından emilir. Bu nem sayesinde oluşabilecek kuruma, çatlama, alerji gibi problemler önlenir.

44 KONSANTRE ÇOK AMAÇLI RÖGAR AÇICI GKD DRAIN Tuvaletlerde, lavabolarda ve kanalizasyonda meydana gelen tıkanıklıkların açılmasını sağlayan konsantre sökücüdür. Ekonomiktir. Kullanımı kolaydır. İşçilikten ve zamandan tasarruf sağlar Çok amaçlı kullanıma sahiptir KULLANIM ALANLARI: Tuvaletlerde, pisuvarlarda meydana gelen tıkanıklıkların ve kireç taşlarının giderilmesinde kullanılır. Logarlarda, evsel atıkların meydana getirdiği tıkanıklıkların temizliğinde kulanılır Sanayide dökülen atıklar sebebiyle tıkanan logarların açılmasında kullanılır. Yeni yapılan inşaatlarda giderlerde meydana gelen harç atıklarının temizlenmesinde kullanılır. Tekstil firmalarında atık su arıtmalarında, elyaftan dolayı tıkanmış eşanjör ve logar temizliğinde kullanılır.

45 KULLANIM ŞEKLİ Tıkalı olan bölgeye ürün dökülür ve daha sonra dökülen miktarın 5 katı kadar soğuk veya sıcak su dökülür. Tıkanmış bölgede yeterli miktarda su var ise direkt dökülür. Dökülen ürün kağıt, izmarit, kumaş parçası, elyaf, kireç, sünger, hijyenik ped ve benzeri maddeleri yakıp likit hale dönüştürür. Bundan dolayı tıkanıklar akışkan hale gelerek, tıkanmış olan bölge kolaylıkla açılır. Bu işlem esnasında; plastikler, contalar, metaller, seramik yüzeyler zarar görmez

46 GKD-AEROSOL

ARC - RELAXTIVE OIL. Gelismis, Güvenilir, Kimyasallar YAĞLAYICI VE GEVŞETİCİ

ARC - RELAXTIVE OIL. Gelismis, Güvenilir, Kimyasallar YAĞLAYICI VE GEVŞETİCİ ARC - RELAXTIVE OIL YAĞLAYICI VE GEVŞETİCİ RELAXTIVE OIL HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? RELAXTIVE OIL sıkışmış, paslanmış cıvataları, somunları, bağlantı elemanlarını, uzun süre kullanılmadığı için paslanarak

Detaylı

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ ARC - OIL and SOOT CLEANER KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ OIL and SOOT HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? OIL and SOOT özellikle gıda sektörü için üretilmiş bir ürün olup, fırın, fırın tavaları, yanmış

Detaylı

Temizlik ve Bakým Cozumleri

Temizlik ve Bakým Cozumleri Temizlik ve Bakým Cozumleri KÜF TEMÝZLEYÝCÝ HÝJYENÝK EV KULLANIMI anýnda etki beyazlatýr aktif klor etkisi KÜF TEMÝZLEYÝCÝ Güçlü ve kalýcý bir þekilde her çeþit küfün giderilmesinde kullanýlýr. Kalýcý

Detaylı

Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri

Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri Kalekim Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri 109 Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri SERACARE Çimento Sökücü SERACARE Leke Çıkartıcı SERACARE Derz Temizleyici SERACARE Yüzey Koruyucu 110 Kalekim Yüzey Temizlik

Detaylı

GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ

GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ S O F E TA M A R İ N E GÜVERTE ve GÖVDE TEMİZLİĞİ Tekne Güverte Ve Gövde Temizlik Maddesi Cleaner teknelerdeki kaymaz yüzeylerde oluşan ağır kirleri ve siyah lekeleri etkili bir şekilde ve kolaylıkla

Detaylı

KONSANTRE GLİSERİNLİ CİLT TEMİZLEME SIVISI

KONSANTRE GLİSERİNLİ CİLT TEMİZLEME SIVISI ARC HAND CLEANER (STAR) KONSANTRE GLİSERİNLİ CİLT TEMİZLEME SIVISI ARC-STAR HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? STAR en ağır yağ ve kirleri cilde zarar vermeksizin etkin bir şekilde temizlemek ARC-STAR ın EN ÖNEMLİ

Detaylı

Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri

Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri Kalekim Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri 91 Yapıştırıcılar Yüzey Temizlik ve Bakım Malzemeleri SeraCare Çimento Sökücü SeraCare Leke Çıkartıcı SeraCare Yüzey Koruyucu 92 Kalekim Yüzey Temizlik ve Bakım

Detaylı

www.nily.com.tr TEMİZLİK KİMYASALLARI

www.nily.com.tr TEMİZLİK KİMYASALLARI www.nily.com.tr TEMİZLİK KİMYASALLARI Makine ve Kimya Kompleksi TEMİZLİK KAZANÇ Saruhan şirketler grubu olarak faaliyette bulunduğumuz sektörlerde uluslararası standartlarda ürünler geliştirerek üretimimizi

Detaylı

KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ

KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE SATIŞ FİYAT LİSTESİ Hijyenmax Sıvı Sabunlar ve El Dezenfektanları 9225375 Hijyenmax Antibakteriyel Köpük Sabun SIVI 5,00 5,27 4 117,02 TL 22,23 TL 468,08

Detaylı

Temizligin Aydınlatan Gücü KİMYA

Temizligin Aydınlatan Gücü KİMYA Temizligin Aydınlatan Gücü ( KİMYA Firma Profili HAKKIMIZDA 1998 yılında, çamaşır suyu ve tuzruhu üretimiyle Eskişehir Baksan Sanayi Sitesinde imalat hayatına başlayan SİRAÇ ailesi üretim ve çalışma ağını

Detaylı

SOLEX YAĞ ÇÖZÜCÜLER SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ KÖPÜRMEYEN ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ DİK YÜZEY TEMİZLEYİCİSİ ALÜMİNYUM TEMİZLEYİCİSİ

SOLEX YAĞ ÇÖZÜCÜLER SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ KÖPÜRMEYEN ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ DİK YÜZEY TEMİZLEYİCİSİ ALÜMİNYUM TEMİZLEYİCİSİ YAĞ ÇÖZÜCÜLER SOLVENT BAZLI YAĞ SÖKÜCÜ SOLEX Mekanik ve elektrikli parçaların etkili temizliği ve yağdan arındırılması için endüstriyel yağ çözücü. Yağı, gresi, baz yapıştırıcıları, mürekkepleri, balmumunu,

Detaylı

9225035 10,00 10,20 1 9225036 20,00 20,40 1. M305 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Manual Dishwashing Detergent - Optima 9225024 20,00 20,20 1

9225035 10,00 10,20 1 9225036 20,00 20,40 1. M305 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Manual Dishwashing Detergent - Optima 9225024 20,00 20,20 1 Mutfak Hijyeni Bulaşık Deterjanları M30 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı - Yüksek Performanslı Manual Dishwashing Detergent Konsantre olduğu için birkaç damlası bile bulaşıkları temizlemeye ve yağları gidermeye

Detaylı

FWS & SHOWROOM ÜRÜNLERİ

FWS & SHOWROOM ÜRÜNLERİ FWS & SHOWROOM ÜRÜNLERİ NİYE MAFRA ÜRÜNLERİ?? * Müşteri memnuniyeti bağlamında siz FWS yöneticilerinin karşılaştığı zorlukları bilmekteyiz. Artık çağımızda otellerin temiz olması da yetmiyor. Temizliğin

Detaylı

YAŞMAK HOTELS / ODA TEMİZLİK PLANI

YAŞMAK HOTELS / ODA TEMİZLİK PLANI Yapılacak İşler NE? Uygulama Sıklığı NE ZAMAN? Kullanılacak Deterjan ve Dezenfektan NE KULLANI- LACAK? Kullanılacak Araçları NE İLE? Maddesinin Kullanım Oranı NE KADAR? Metodu NASIL? Kat arabanızda kullanılması

Detaylı

mikrofiber bezler www.anbertem.com

mikrofiber bezler www.anbertem.com mikrofiber bezler www.anbertem.com MİKROFİBER TEKNOLOJİ HARİKASI Mikrof iber Temizlik Bezleri Berceste mikrofiber temizlik bezleri, teknoloji kullanılarak polyester ve poliamid bileşiminden üretilmiştir.

Detaylı

Gelismis, Güvenilir, Kimyasallar ARC SOLVENT 1 YAĞ VE LEKE SÖKÜCÜ SOLVENT

Gelismis, Güvenilir, Kimyasallar ARC SOLVENT 1 YAĞ VE LEKE SÖKÜCÜ SOLVENT ARC SOLVENT 1 YAĞ VE LEKE SÖKÜCÜ SOLVENT SOLVENT 1 HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? SOLVENT 1 mekanik tip ekipmanın ve metal parçaların temizlenmesi, polyester kumaşlardan leke çözme ve yağ giderimi için formüle

Detaylı

TEMİZLEME TALİMATI NO: 01

TEMİZLEME TALİMATI NO: 01 NO: 01 Kutu Açıcı 1. Donmuş kaba yağları akıtmak için önce sıcak suyun altına tutun ve fırçalayın. 2. Evyeyi ılık su ve önerilen miktarda ki MSS- Kreon Blitz ile doldurun. 3. Islanması için birkaç dakika

Detaylı

Teknik Bakım Ürünleri

Teknik Bakım Ürünleri ÇİMENTO TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ACIDEX CT 300 20,8 L(25 Kg) Çimento, harç, beton temizleme maddesi Özellikler: İnatçı kireç, çimento birikintileri ve inşaat sonrası temizlik için kullnılan bir üründür. Özellikle

Detaylı

ENDÜSTRİYEL BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI

ENDÜSTRİYEL BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI ENDÜSTRİYEL BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI ALKALİ TEMİZLEYİCİLER-YAĞ ALICILAR (RED) RED ( R ) 200- KONSANTRE SU BAZLI GÜÇLÜ YAĞ ÇÖZÜCÜ R 200; Endüstride eski alışkanlıklar olan; benzin,mazot,tiner gibi petrol

Detaylı

Mutfak Hijyeni Ürünleri. İşin mutfağında. hijyen var!

Mutfak Hijyeni Ürünleri. İşin mutfağında. hijyen var! Mutfak Hijyeni Ürünleri İşin mutfağında hijyen var! Yüksek performans sunan Maratem Profesyonel mutfak hijyeni ürünleri markası Culina, enerji tasarrufuna ve mutfak maliyetinin kontrol altına alınmasına

Detaylı

GEMİ İNŞAAT VE TAMİR SEKTÖRÜ ÜRÜNLERİMİZ

GEMİ İNŞAAT VE TAMİR SEKTÖRÜ ÜRÜNLERİMİZ GEMİ İNŞAAT VE TAMİR SEKTÖRÜ ÜRÜNLERİMİZ Sayın Yetkili, Bildiğiniz üzere hizmet verdiğiniz sektörde, uzun yol yapan araçlara asfalttaki tüm yağlı kir yapışarak, size sıkıntılı bir temizlik süreci yaşatmaktadır.

Detaylı

ANA BULAŞIKHANE BÖLÜM TEMİZLİK PLANI

ANA BULAŞIKHANE BÖLÜM TEMİZLİK PLANI ANA BULAŞIKHANE BÖLÜM PLANI DAVLUMBAZ VE FİLTRESİ SUMA SÜPERFOAM 1. Davlumbaz filtrelerini yerlerinden dikkatlice sökünüz. 2. Sökülen filitreler kazan kaynatmada kaynatılır15 dk-30 dk 3. Son olarak su

Detaylı

Temizlik - Bakım - Koruma

Temizlik - Bakım - Koruma www.ardex.com.tr Temizlik - Bakım - Koruma Lithofin KUKÜ Lithofin EKSTRA Güçlü Çimento Artığı Temizleyicisi Yeni uygulanmış ya da mevcut klinker, fayans, seramik, granit seramik, porselen seramik vb. yüzeylerdeki

Detaylı

gria Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

gria Endüstriyel Mutfak Ekipmanları gria Endüstriyel Mutfak Ekipmanları gria HAKKIMIZDA GRIA Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, müşteri memnuniyeti ilkesi kabul ederek, genç ve tecrübeli kadrosuyla endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermektedir.

Detaylı

Yarınlar Hepimizin... Biz Buradayız...

Yarınlar Hepimizin... Biz Buradayız... Yarınlar Hepimizin... Biz Buradayız... Element Effekt Atık ve Yağ Parçalayıcı Element Bio Atık ve Yağ Parçalayıcı Ev, hastane gibi bina atık sistemlerinde, mutfak giderleri ve borularında, otel ve site

Detaylı

MAXISEAL ACIDPROOF VH85 DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA

MAXISEAL ACIDPROOF VH85 DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA MAXISEAL ACIDPROOF VH85 DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA PROBLEM Otel, restoran, rezidans, ticari ve kamu projelerinde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri doğal taş tezgah, zemin ve yüzeylerin

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU Önder KARAKUZ

ÜRÜN KATALOĞU Önder KARAKUZ ÜRÜN KATALOĞU Önder KARAKUZ BİRLİK BİO TEKNOLOJİ ve SU SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (0) 3 3 46 (0) 3 3 47 www.birbiotek.com BİRLİK BİO TEKNOLOJİ kurulduğu ilk günden itibaren yılların verdiği deneyimle, tedarik

Detaylı

Spreyler. www.interendustri.com

Spreyler. www.interendustri.com Vulkanize fiber, Bez ve Kağıt mesnetler üzerine elektroliz yöntemiyle kaplanan zımparalarımız, en yüksek kalite ve performansta aşındırma kabiliyetine sahip, OSA, EN, ANSI sertifikalarına uygun ve uzun

Detaylı

KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜN

KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜN KİŞİSEL TEMİZLİK TANIMI ADI HF KOD CİNSİ L KG KG TL FİYATI KOLİ TL FİYATI Green Care Sıvı Sabunlar ve El Dezenfektanları 9225438 Soft Sensatıon - Ekolojik, Hipoalerjik Sıvı El Sabunu 9990256 SIVI 5,00

Detaylı

AtılımKimyasalları AK 3151 D SUNKROM DEKORATİF KROM KATALİZÖRÜ (SIVI) ÜRÜN TANIMI EKİPMANLAR

AtılımKimyasalları AK 3151 D SUNKROM DEKORATİF KROM KATALİZÖRÜ (SIVI) ÜRÜN TANIMI EKİPMANLAR SAYFA NO: 1/5 AtılımKimyasalları AK 3151 D SUNKROM DEKORATİF KROM KATALİZÖRÜ (SIVI) ÜRÜN TANIMI AK 3151 D SUNKROM dekoratif krom kaplama banyolarında kullanılan sıvı katalist sistemidir. Klasik sülfatlı

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 1 PVC CILASI 10 2 NEMLI MOP CM 3 BUYUK BOY MAVI COP TORBASI 700 4 BUYUK BOY ENFEKTE ATIK COP TORBASI(1 MIKRON) 180000 5 ORTA BOY KIRMIZI COP TORBASI 10000 6 TOZ BEZI 4000 METRE 7 EV TIPI OTOMATIK CAMASIR

Detaylı

ELİOGARD MUCIZE KORUMA DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA

ELİOGARD MUCIZE KORUMA DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA ELİOGARD MUCIZE KORUMA DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA VİDEO İzlemek için linki tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=hgia1eskk90 VİDEO İzlemek için linki tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=5g7ctk7xpl8

Detaylı

Mutfak Hijyeni Ürünleri Culinary Hygiene Products

Mutfak Hijyeni Ürünleri Culinary Hygiene Products Mutfak Hijyeni Ürünleri Culinary Hygiene Products BULAŞIK DETERJANLARI / Dishwashing Detergents M30 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Yüksek Performanslı M305 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Manual Dishwashing

Detaylı

Made in Europe BAKIM & TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Made in Europe BAKIM & TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Made in Europe BAKIM & TEMİZLİK ÜRÜNLERİ BAKIM & TEMİZLİK ÜRÜNLERİ KONTAK 1 EVRENSEL YAĞ ÇÖZÜCÜ 2 PAS ÖNLEYİCİ 3 HIZLI 4 DONDURUCU 5 SİLAH YAĞI 6 SİLİKON KAYGANLAŞTIRICI 7 ETİKET ÇIKARICI 8 YAPIŞTIRICI

Detaylı

Silifoz Filtre Sistemi

Silifoz Filtre Sistemi Silifoz Filtre Sistemi RMF BSFT ATK 11 SA - Enerji ve bakım masraflarında tasarruf sağlar. - Su sistemlerinizin ömrünü uzatır. RMF BSFT ATK 11 SA Silifoz - Oteller, kamu binaları, konutlar gibi ortak yaşam

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 1 PVC CILASI 0 2 NEMLI MOP CM 7000 3 BUYUK BOY MAVI COP TORBASI 000 4 BUYUK BOY ENFEKTE ATIK COP TORBASI( MIKRON) 360000 5 ORTA BOY KIRMIZI COP TORBASI 16000 6 TOZ BEZI (PEMBE) 30 7 CAMASIR YARDIMCI SIVI

Detaylı

Baumit ArtlineFarbe. Dekoratif Tasarım Boyası. Bileşimi Organik bağlayıcılar, mineral esaslı dolgu maddeleri, elyaflar, katkı maddeleri, su.

Baumit ArtlineFarbe. Dekoratif Tasarım Boyası. Bileşimi Organik bağlayıcılar, mineral esaslı dolgu maddeleri, elyaflar, katkı maddeleri, su. Baumit ArtlineFarbe Dekoratif Tasarım Boyası Ürün Dış ve iç cepheler için, organik bağlayıcılı, kullanıma hazır bir boyadır. Bileşimi Organik bağlayıcılar, mineral esaslı dolgu maddeleri, elyaflar, katkı

Detaylı

ÇBS HOMELINE - Klozet Kapağı ve Kapı Kolu Hijyenik Temizleyici Ürün Kodu : 40057

ÇBS HOMELINE - Klozet Kapağı ve Kapı Kolu Hijyenik Temizleyici Ürün Kodu : 40057 ÇBS HOMELINE - Klozet Kapağı ve Kapı Kolu Hijyenik Temizleyici Ürün Kodu : 40057 Kullanım Alanları ve Özellikleri: Klozet kapağı ve Kapı kolı Hijyenik olarak temizlemek ve dezenfekte etmek için kullanılır.

Detaylı

Temizlik Setleri. Ürün Özellikleri: Mop. Sap. Kova. Tekerlekli Taşıma Aparatı. Ürün Kodu. Ürün Barkod Koli Barkod Koli İçi Hacim (lt)

Temizlik Setleri. Ürün Özellikleri: Mop. Sap. Kova. Tekerlekli Taşıma Aparatı. Ürün Kodu. Ürün Barkod Koli Barkod Koli İçi Hacim (lt) İÇİNDEKİLER TEMİZLİK SETLERİ... 4 MOPLAR... 6 APARATLAR... SAPLAR... 14 CAM TEMİZLİK ÜRÜNLERİ... 16 TEMİZLİK BEZLERİ... 18 SÜNGER VE OVMA ÜRÜNLERİ... 20 Temizlik Setleri Mop Temizleme alanı genişletilmiş

Detaylı

BETON SERTLEŞTİRİCİ TEKNİK ÜRÜN BİLGİLERİ

BETON SERTLEŞTİRİCİ TEKNİK ÜRÜN BİLGİLERİ BETON SERTLEŞTİRİCİ TOTAL BS Beton gözenekli bir malzemedir, genelde bu gözenekler su ile doludur, ayrıca betonun bünyesinde serbest kireç bulunur, bünyedeki bu serbest kireç betona dönüşmemiştir. Prensip

Detaylı

Metal Yüzey Hazırlama ve Temizleme Fosfatlama (Metal Surface Preparation and Cleaning)

Metal Yüzey Hazırlama ve Temizleme Fosfatlama (Metal Surface Preparation and Cleaning) Boya sisteminden beklenilen yüksek direnç,uzun ömür, mükemmel görünüş özelliklerini öteki yüzey temizleme yöntemlerinden daha etkin bir biçimde karşılamak üzere geliştirilen boya öncesi yüzey temizleme

Detaylı

MAXISEAL ACIDPROOF VH62 DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA

MAXISEAL ACIDPROOF VH62 DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA MAXISEAL ACIDPROOF VH62 DOĞAŞ TAŞLAR İÇİN ASİDE DAYANIKLI KAPLAMA PROBLEM Otel, restoran, rezidans, ticari ve kamu projelerinde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri doğal taş tezgah, zemin ve yüzeylerin

Detaylı

OTEL, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HASTANE, TEMİZLİK İŞLETMELERİ, OKUL VE OFİSLER, SOSYAL İŞLETMELERİN TEMİZLİK, KOKU VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA

OTEL, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HASTANE, TEMİZLİK İŞLETMELERİ, OKUL VE OFİSLER, SOSYAL İŞLETMELERİN TEMİZLİK, KOKU VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA OTEL, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, HASTANE, TEMİZLİK İŞLETMELERİ, OKUL VE OFİSLER, SOSYAL İŞLETMELERİN TEMİZLİK, KOKU VE DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA EM ETKİN MİKROORGANİZMA KULLANIMI 1 ***KOKU GİDERİMİ Kötü kokular

Detaylı

PASTANE MUTFAK BÖLÜM TEMİZLİK PLANI

PASTANE MUTFAK BÖLÜM TEMİZLİK PLANI PASTANE BÖLÜM PLANI TEMİZLENECEK ALAN// DAVLUMBAZ VE FİLTRESİ SUMA SÜPERFOAM 1. Davlumbaz filtrelerini yerlerinden dikkatlice sökünüz. 2. Sökülen filitreler kazan kaynatmada kaynatılır15 dk-30 dk 3. Son

Detaylı

SIVI YALITIM MALZEMELERİ

SIVI YALITIM MALZEMELERİ SIVI YALITIM MALZEMELERİ Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü Öğretim Görevlisi Tekin TEZCAN İnşaat Yüksek Mühendisi SIVI YALITIM MALZEMELERİ 1. Bitüm 2. Asfalt 3. Sika 4.

Detaylı

MUTFAK HİJYEN ÜRÜNLERİ

MUTFAK HİJYEN ÜRÜNLERİ MUTFAK HİJYEN ÜRÜNLERİ Çorlu Makina ve Kimya Kompleksi Dünya daki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden SARUHAN, faaliyette bulunduğu sektörlerde uluslararası standartlarda ürünler geliştirerek üretimini

Detaylı

AÇIK ALAN TASARIMI RELAZZO TERAS SİSTEMİ - GÜNLÜK KULLANIM İÇİN TAVSİYELER. www.rehau.com/relazzo Otomotiv Endüstri

AÇIK ALAN TASARIMI RELAZZO TERAS SİSTEMİ - GÜNLÜK KULLANIM İÇİN TAVSİYELER. www.rehau.com/relazzo Otomotiv Endüstri AÇIK ALAN TASARIMI RELAZZO TERAS SİSTEMİ - GÜNLÜK KULLANIM İÇİN TAVSİYELER www.rehau.com/relazzo Yapı Otomotiv Endüstri Değerli müşterilerimiz! Ürünümüzü tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz! Takip

Detaylı

Baumit SilikatColor. (SilikatFarbe) Boya

Baumit SilikatColor. (SilikatFarbe) Boya Baumit SilikatColor (SilikatFarbe) Boya Ürün Dış ve iç cephelere el veya makine ile uygulanabilen, sodyum silikat bazlı, kullanıma hazır mineral esaslı bir boyadır. Bileşimi Mineral esaslı dolgu maddeleri

Detaylı

Ürünlerimize gösterdiğiniz güvene istinaden, paslanmaz çelik evyelerimizin ticari garantisi 75 yıla uzatılmıştır.

Ürünlerimize gösterdiğiniz güvene istinaden, paslanmaz çelik evyelerimizin ticari garantisi 75 yıla uzatılmıştır. Ürünlerimize gösterdiğiniz güvene istinaden, paslanmaz çelik evyelerimizin ticari garantisi 75 yıla uzatılmıştır. Paslanmaz evye imalatında uluslararası altın standartlara sahip olan Teka Group, ürünlerin,

Detaylı

TITANIUM SERİSİ YAPIŞMAZ PİŞİRME ÜRÜNLERİ. Kullanım Kılavuzu

TITANIUM SERİSİ YAPIŞMAZ PİŞİRME ÜRÜNLERİ. Kullanım Kılavuzu TITANIUM SERİSİ YAPIŞMAZ PİŞİRME ÜRÜNLERİ Kullanım Kılavuzu BAKIM, ONARIM VE KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Ürününüzü kullanmadan önce üzerindeki tüm etiketleri çıkartınız. İlk kullanımdan önce ürünün

Detaylı

ENDÜSTRİYEL BAKIM VE KORUMA ENDÜSTRİYEL TEMİZLEYİCİLER

ENDÜSTRİYEL BAKIM VE KORUMA ENDÜSTRİYEL TEMİZLEYİCİLER ENDÜSTRİYEL BAKIM VE KORUMA ENDÜSTRİYEL TEMİZLEYİCİLER PROFESYONEL ENDÜSTRİYEL ALANLARDA VE AĞIR SANAYİDE ÇALIŞAN İŞCİLERİN ELLERİNDE OLUŞAN, FORCEFUL İŞCİ EL VE CİLT TEMİZLEYİCİ EN AĞIR KİRİ, YAĞI, MÜREKKEP

Detaylı

Kişisel Temizlik ve Hijyen

Kişisel Temizlik ve Hijyen Kişisel Temizlik ve Hijyen KATEGORİ ÜRÜN AİLESİ ÜRÜN TANIMI ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI CİNSİ L KG Kişisel Temizlik ve Hijyen Hijyenmax Sıvı Sabunlar ve El Dezenfektanları 9225375 Hijyenmax Antibakteriyel Köpük

Detaylı

ÇİMENTO FABRİKALARINDA ALTERNATİF YAKIT OLARAK KULLANILACAK ATIK KODLARI

ÇİMENTO FABRİKALARINDA ALTERNATİF YAKIT OLARAK KULLANILACAK ATIK KODLARI ÇİMENTO FABRİKALARINDA ALTERNATİF YAKIT OLARAK KULLANILACAK ATIK KODLARI ATIK KODU ATIK AÇIKLAMASI 16 01 03 Ömrünü tamamlamış lastikler 08 03 19* Dağıtıcı yağ 08 04 17* Reçine yağı KULLANILMIŞ LASTİKLER

Detaylı

SOĞUK MUTFAK BÖLÜM TEMİZLİK PLANI

SOĞUK MUTFAK BÖLÜM TEMİZLİK PLANI DAVLUMBAZ VE FİLTRESİ SOĞUK BÖLÜM PLANI SUMA SÜPERFOAM 1. Davlumbaz filtrelerini yerlerinden dikkatlice sökünüz. 2. Sökülen filitreler kazan kaynatmada kaynatılır15 dk-30 dk 3. Son olarak su ile durulayıp,

Detaylı

Banyo ve Sıhhi Tesisatın Temizlenmesi Niçin Bu Kadar Önemlidir? Sıhhi tesisatın yapısı kir toplamaya çok uygundur. Kirli ellerde ve vücudun ölü

Banyo ve Sıhhi Tesisatın Temizlenmesi Niçin Bu Kadar Önemlidir? Sıhhi tesisatın yapısı kir toplamaya çok uygundur. Kirli ellerde ve vücudun ölü Banyo ve Sıhhi Tesisatın Temizlenmesi Niçin Bu Kadar Önemlidir? Sıhhi tesisatın yapısı kir toplamaya çok uygundur. Kirli ellerde ve vücudun ölü derisinden, saçtan, temizlenen alanlardan(gider ve lavabolarda)

Detaylı

Nano Silgi 1 li - 5 li

Nano Silgi 1 li - 5 li Nano Silgi 1 li - 5 li Temizleme tekniğinde dünyada sansasyon yaratan Nano Silgi, şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kir ve lekeleri temizleyebilmektedir. Bina cepheleri, duvarlar ve zeminlerdeki (derz)

Detaylı

BTMSEAL ALFA HİBRİT ŞEFFAF

BTMSEAL ALFA HİBRİT ŞEFFAF BTMSEAL ALFA HİBRİT ŞEFFAF Alfa Hibrit Polimer Esaslı Tek Komponentli Şeffaf Su Yalıtım Malzemesi Ürün Tanımı: BTMSEAL ALFA HİBRİT ŞEFFAF Negatif ve pozitiften, - 5 ºC ve üstü sıcaklıklarda, ıslak zeminlere

Detaylı

Zemini çilalama ve parlatma konumuna getirir.

Zemini çilalama ve parlatma konumuna getirir. Total Beton sertleştirici, Reaktif nano- ve mikrometrik silis solüsyonu ile beton sertleştirir, beton yüzeyinin görünüş ve dayanıklılık ve mukavemet gücünü artırmak için kullanılır. Yüzey sertliğini, sürtünme

Detaylı

Toyota Araç Bakım Ürünleri

Toyota Araç Bakım Ürünleri TOYOTA PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş. Cumhuriyet Mah. E-5 Yan Yol No: 11 Yakacık 34876 Kartal - İSTANBUL Toyota İletişim Merkezi (0212) 354 0 354 www.toyota.com.tr Toyota Araç Bakım Ürünleri Aracınıza bakım yapmak

Detaylı

Teknik Bilgi Föyü. Baumit MVR Uni. Beyaz Çimentolu ve Perlitli El Sıvası. Ürün El ile uygulanan, fabrikada karışımı hazır kuru sıva harcı.

Teknik Bilgi Föyü. Baumit MVR Uni. Beyaz Çimentolu ve Perlitli El Sıvası. Ürün El ile uygulanan, fabrikada karışımı hazır kuru sıva harcı. Baumit MVR Uni Beyaz Çimentolu ve Perlitli El Sıvası Ürün El ile uygulanan, fabrikada karışımı hazır kuru sıva harcı. Bileşimi Kalsiyum hidrat, beyaz çimento, kum, katkı maddeleri. Kullanım Alanları Yaygın

Detaylı

Küfü Temizleme. Küf Temizleyici Klorsuz. Küf Temizleyici Klorlu

Küfü Temizleme. Küf Temizleyici Klorsuz. Küf Temizleyici Klorlu 1 Küfü Temizleme Küf sporlarının odaya dağılmasına izin vermemek için küflenmiş yerlerin fırçalanmaması veya başka bir şekilde müdahale edilmemesi gerekir. İlk olarak küfün üzerine Küfx Küf Temizleyiciyi

Detaylı

KATI YALITIM MALZEMELERİ KALSİYUM SİLİKAT

KATI YALITIM MALZEMELERİ KALSİYUM SİLİKAT KATI YALITIM MALZEMELERİ KALSİYUM SİLİKAT Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü Öğretim Görevlisi Tekin TEZCAN İnşaat Yüksek Mühendisi KALSİYUM SİLİKAT Yüksek mukavemetli,

Detaylı

ETS BAKIM VE ONARIM BOYA KAPLAMA İNOVASYONU

ETS BAKIM VE ONARIM BOYA KAPLAMA İNOVASYONU ETS BAKIM VE ONARIM BOYA KAPLAMA İNOVASYONU MATIBA 977 C MATIBA 977 C Yüzey üzerinde herhangi bir kumlama ilşlemi yapmadan, ETS- MATIBA 977 yüzey kaplama işlemi uygulanır. ETS MATIBA 977, yüzey hazırlığında

Detaylı

Baumit SilikatTop. (SilikatPutz) Kaplama

Baumit SilikatTop. (SilikatPutz) Kaplama Baumit SilikatTop (SilikatPutz) Kaplama Ürün Kullanıma hazır, macun kıvamında, mineral esaslı, silikat ince son kat dekoratif kaplamadır. Dış ve iç cepheler için, Tane veya Çizgi dokuya sahip sıva dokulu

Detaylı

CIP Sisteminin Avantajları

CIP Sisteminin Avantajları Gıda işletmelerinde spesifik hijyen sorunlarının çözümünde CIP temizleme yöntemi büyük bir öneme sahiptir. Uzun zamandan beri başarı ile uygulanmaktadır. Gıda işletmelerinin otomatik olarak temizlenmesini

Detaylı

AtılımKimyasalları AK 3252 H SUNKROM SERT KROM KATALİZÖRÜ (SIVI) ÜRÜN TANIMI EKİPMANLAR

AtılımKimyasalları AK 3252 H SUNKROM SERT KROM KATALİZÖRÜ (SIVI) ÜRÜN TANIMI EKİPMANLAR SAYFA NO: 1/6 AtılımKimyasalları AK 3252 H SUNKROM SERT KROM KATALİZÖRÜ (SIVI) ÜRÜN TANIMI AK 3252 H SUNKROM sert krom kaplama banyolarında kullanılan sıvı katalist sistemidir. Klasik sülfatlı sistemlere

Detaylı

SW CLEANER 1. MADDE / TANITIM

SW CLEANER 1. MADDE / TANITIM GÜVENLİK BİLGİ FORMU 1907/2006/EC ve Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara Iliskin Güvenlik Bilgi Formlarinin Hazirlanmasi ve Dagitilmasi Hakkinda Yönetmelik (26 Aralik 2008-27092)'e uygun olarak hazirlanmistir.

Detaylı

KAMERUN A SATILABİLECEKLER

KAMERUN A SATILABİLECEKLER KAMERUN A SATILABİLECEKLER GIDA SEKTÖRÜ: - Makarna - Un - Bisküvi - Şekerleme - Maya ve kabartma tozları - Unlu mamul katkı malzemeleri - Konserveler - Salça ve turşular - Margarin ve sıvı yağlar - Yoğurt

Detaylı

AL-100. Boyalı Yüzeyler İçin Konsantre Yağ Sökücü

AL-100. Boyalı Yüzeyler İçin Konsantre Yağ Sökücü AL-100 Boyalı Yüzeyler İçin Konsantre Yağ Sökücü ////////////////////////////////////////////////////// Sanayide kullanılan makinelerin çalışma koşullarından dolayı yüzeylerinde oluşan yağ ve kir artıklarının

Detaylı

Çiftlik ve Hayvancılık Endüstrisi. Gıda Endüstrisi. Süt Endüstrisi. İçecek Endüstrisi. Sağlık Sektörü. Otel & Mutfak Sektörü. Ulaşım & Kamu Alanları

Çiftlik ve Hayvancılık Endüstrisi. Gıda Endüstrisi. Süt Endüstrisi. İçecek Endüstrisi. Sağlık Sektörü. Otel & Mutfak Sektörü. Ulaşım & Kamu Alanları www.prokimsan.com BİOMİX ÜRÜNLERİ KATALOĞU PROKİMSAN KİMYA SANAYİ A.Ş olarak BİOMİX gurubu ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin hijyen, temizlik ve bakım sorunlarınızın çözümünde, uzman danışman

Detaylı

ISO 9001 ISO 14001 ISO

ISO 9001 ISO 14001 ISO MARINE ÜRÜNLERİ NİYE MAFRA MARINE Mafra marine ürünleri denizlerimize zarar vermeyen katkılarla üretilmiştir. İthalat esnasında tüm işçi sağlığı onay aşamalarını geçmiştir. ISO 9001 ISO 14001 ISO 18001

Detaylı

Bayvızyon. Ürün Kataloğu. Endüstriyel Tüketim Malzemeleri Sanayi ve Ticaret.

Bayvızyon. Ürün Kataloğu. Endüstriyel Tüketim Malzemeleri Sanayi ve Ticaret. Bayvızyon 2017 Endüstriyel Tüketim Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ürün Kataloğu www.bayvizyon.com DAR ISLAK MOP (LÜX) DAR ISLAK MOP (LÜX) DAR ISLAK MOP (EKO) GENİŞ ISLAK MOP (EKO) NEMLİ MOP NEMLİ MOP (ORLON)

Detaylı

MS 991 POLYÜREA BAZLI ESNEK MASTİK ÜRÜN AÇIKLAMASI

MS 991 POLYÜREA BAZLI ESNEK MASTİK ÜRÜN AÇIKLAMASI MS 991 POLYÜREA BAZLI ESNEK MASTİK ÜRÜN AÇIKLAMASI MS 991 yapısında solvent ve uçucu bileşen içermeyen 2 kompenantlı 3:1 oranında kullanılan derz, dilatasyon noktaları ve beton çatlakları için tasarlanmış

Detaylı

KİRLİLİK KATSAYISI. 4 KOİ, AKM, Yağ-Gres, ph

KİRLİLİK KATSAYISI. 4 KOİ, AKM, Yağ-Gres, ph SEKTÖR GIDA SANAYİ ALT SEKTÖR KİRLİLİK KATSAYISI KİRLİLİK PARAMETRELERİ Nişasta,Un ve Makarna Üretimi 4 KOİ, AKM, ph Maya Üretimi KOİ, AKM, Yağ-Gres, Top-N, Top-P, ph Sitrik Asit Üretimi KOİ, AKM, Yağ-Gres,

Detaylı

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü TESİSE KABUL EDİLECEK ATIKLAR VE KODLARI

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü TESİSE KABUL EDİLECEK ATIKLAR VE KODLARI TESİSE KABUL EDİLECEK ATIKLAR VE KODLARI 01 03 09 01 03 07 dışındaki alüminyum oksit üretiminden çıkan kırmızı çamur 01 04 10 01 04 07 dışındaki tozumsu ve pudramsı atıklar 01 05 04 Temizsu sondaj ı ve

Detaylı

EPOCELL PR SOLVENTSİZ EPOKSİ ASTARI TANIM ÖZELLİKLER

EPOCELL PR SOLVENTSİZ EPOKSİ ASTARI TANIM ÖZELLİKLER 2000 EPOCELL PR SOLVENTSİZ EPOKSİ ASTARI TANIM Epocell PR, çift bileşenli solventsiz epoksi astarıdır. Yüzeye derinlemesine nüfuz ederek yüzeyi sağlamlaştırır ve epoksi kaplaması için tutunma yüzeyi oluşturur.

Detaylı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAGLIK, KÜL TÜR VE SPOR DAİRE BAŞKAN LiGi TEMİZLİK MALZEMESİ ALiMi TEKNİK ŞARTNAMESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAGLIK, KÜL TÜR VE SPOR DAİRE BAŞKAN LiGi TEMİZLİK MALZEMESİ ALiMi TEKNİK ŞARTNAMESİ il HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SAGLIK, KÜL TÜR VE SPOR DAİRE BAŞKAN LiGi TEMİZLİK MALZEMESİ ALiMi TEKNİK ŞARTNAMESİ 1) Çamaşır suyu 1. ph değeri 12,5-14 arasında, sodyum hipoklorit oranı en az %5 olmalıdır.

Detaylı

Baumit ArtlinePutz. Kaplama

Baumit ArtlinePutz. Kaplama Baumit ArtlinePutz Kaplama Ürün Cephelerin dekoratif tasarımında kullanılan, kullanıma hazır, kıvamlı, organik bağlayıcılı, ince kat örtücü bir kaplamadır. Dış ve iç cepheler için tane dokuya sahip bir

Detaylı

BATUHAN ATIK YÖNETİMİ

BATUHAN ATIK YÖNETİMİ BATUHAN ATIK YÖNETİMİ Tesise Kabul Edilecek Atıklar ve Kodları 120120*:Tehlikeli maddeler içeren öğütme parçaları ve öğütme maddeleri 150110*:Tehlikeli maddelerin kalıntılarını içeren ya da tehlikeli maddelerle

Detaylı

Aşağı Pazarcı Mahallesi 1010 Sokak No: 7 Manavgat Antalya Telefon: 0 242 746 61 50 Faks: 0242 742 75 73 www.sorti.com.tr Sipariş Hattı: 0532 773 13 30

Aşağı Pazarcı Mahallesi 1010 Sokak No: 7 Manavgat Antalya Telefon: 0 242 746 61 50 Faks: 0242 742 75 73 www.sorti.com.tr Sipariş Hattı: 0532 773 13 30 Aşağı Pazarcı Mahallesi 1010 Sokak No: 7 Manavgat Antalya Telefon: 0 242 746 61 50 Faks: 0242 742 75 73 www.sorti.com.tr Sipariş Hattı: 0532 773 13 30 TARİHÇE: Sorti Kimya, 1989 yılında Yusuf Sönmez tarafından

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SAĞLIK SEKTÖRÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ VİRA petrokimya Nisan 2010 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanları otomotiv ve enerjidir. Otomotiv ve enerji sektöründeki distribütörlüklerimiz birbirini tamamlayan bir

Detaylı

industrial sanitizing with ecological dry steam gıda endüstrisi

industrial sanitizing with ecological dry steam gıda endüstrisi industrial sanitizing with ecological dry steam gıda endüstrisi yiyecek endüstrisi şekerleme endüstrisi, gıda maddelerinin depolanması ve ambalajlanması, fırınlar, makarna fabrikaları ve marketler, mandıralar,

Detaylı

TEHLİKELİ ATIK KODLARI 010506*:Tehlikeli maddeler içeren sondaj çamurları ve diğer sondaj atıkları 030104*:Tehlikeli maddeler içeren talaş, yonga,

TEHLİKELİ ATIK KODLARI 010506*:Tehlikeli maddeler içeren sondaj çamurları ve diğer sondaj atıkları 030104*:Tehlikeli maddeler içeren talaş, yonga, TEHLİKELİ ATIK KODLARI 010506*:Tehlikeli maddeler içeren sondaj çamurları ve diğer sondaj atıkları 030104*:Tehlikeli maddeler içeren talaş, yonga, kıymık, ahşap, kontraplak ve kaplamalar 030201*:Halojenlenmemiş

Detaylı

Markamızın garantisi firmamızdır. Ürünlerimizin ISO COMPANY belgesi bulunmaktadır. Kare kod uygulamasını uygulayarak, tüketicileremize

Markamızın garantisi firmamızdır. Ürünlerimizin ISO COMPANY belgesi bulunmaktadır. Kare kod uygulamasını uygulayarak, tüketicileremize Markamızın garantisi firmamızdır. Ürünlerimizin ISO 9001-2008 COMPANY belgesi bulunmaktadır. Kare kod uygulamasını uygulayarak, tüketicileremize markamızın arkasında Limit İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. vardır

Detaylı

Amacımız en iyisini yapmak tüketiciye en uygun fiyatla sunmak olup bu amaçla AR-GE bölümümüz sürekli yenilik sloganı ile devamlı çalışmaktadır.

Amacımız en iyisini yapmak tüketiciye en uygun fiyatla sunmak olup bu amaçla AR-GE bölümümüz sürekli yenilik sloganı ile devamlı çalışmaktadır. Firmamız 2010 yılında Arıkan Kimya Sanayi olarak Oto Bakım ürünlerinde faaliyete başlamıştır. Zamanın getirdiği sektörel boşluklardan dolayı endüstriyel bakım kimyasalları ve temizlik ürünleri üretimine

Detaylı

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HEREKE MESLEK YÜKSEKOKULU TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ PROSEDÜRÜ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HEREKE MESLEK YÜKSEKOKULU TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ PROSEDÜRÜ SAYFA 1 / 5 AMAÇ KAPSAM SORUMLULAR : Hereke MYO nun genel temizlik ve tertip-düzeni için standartları, sorumluları, sorumlulukları ve kontrol esaslarını belirleyerek, sürecin kalitesini arttırmak. : Hereke

Detaylı

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın!

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın! Dostunuzu düşmanınızı tanıyın! Sentetik temizlik ürünleri neden düşman? Hepimiz yıllarca kullandık. Mutfakta, banyoda, çamaşırlarımızda Yaşadığımız mekânların her köşesinde. Temizlemek, dezenfekte etmek

Detaylı

Teknik Bilgi Föyü. Baumit NanoporColor. (NanoporFarbe) Boya

Teknik Bilgi Föyü. Baumit NanoporColor. (NanoporFarbe) Boya Baumit NanoporColor (NanoporFarbe) Boya Ürün Dış ve iç cepheler için, kullanıma hazır, silikat esaslı bir mineral boyadır. Özel olarak bu amaçla geliştirilmiş mikro yapıdaki yüzeyinin yanı sıra özel, nano

Detaylı

EPOKSİ VE POLİÜRETAN SİSTEMLER METYX TELATEKS MANİSA O.S.B. FABRİKASI ELEKTRİK TRAFO BİNASININ DURATEK ÜRÜNLERİ İLE YENİLENMESİ

EPOKSİ VE POLİÜRETAN SİSTEMLER METYX TELATEKS MANİSA O.S.B. FABRİKASI ELEKTRİK TRAFO BİNASININ DURATEK ÜRÜNLERİ İLE YENİLENMESİ METYX TELATEKS MANİSA O.S.B. FABRİKASI ELEKTRİK TRAFO BİNASININ DURATEK ÜRÜNLERİ İLE YENİLENMESİ YAPILAN İŞLER Bina Dış Cephe Gerekli Yüzey Hazırlıklarının ve Gerekli Tamiratların Yapılması Dış Cephenin

Detaylı

kaplamalarınsağlıklı bir şekilde yapılabilmesi ilave bir önem kazandı.

kaplamalarınsağlıklı bir şekilde yapılabilmesi ilave bir önem kazandı. EREN ENERJİ ÇATALAĞZI 1360 MW TERMİK SANTRAL PROJESİ LİMAN İNŞAATIN DA KULLANILACAK FARKLI ÇELİK BORULAR DURATEK ÜRÜNLERİ Liman iskele ayağı olarak kullanılacak çelik borular, farklı çap, boru et kalınlığı

Detaylı

DETERJAN VE DEZENFEKTANLAR. Fırat ÖZEL, Gıda Mühendisi 2006

DETERJAN VE DEZENFEKTANLAR. Fırat ÖZEL, Gıda Mühendisi 2006 DETERJAN VE DEZENFEKTANLAR Fırat ÖZEL, Gıda Mühendisi 2006 ÖNEMLİ! Gıdaları insanların sağlıklarını çok ciddi şekilde etkiler. Bu nedenle, gıda üreten kişilerin temizlik kurallarına uyması çok önemlidir.

Detaylı

EN DEĞERLİ SİZSİNİZ...

EN DEĞERLİ SİZSİNİZ... EN DEĞERLİ SİZSİNİZ... SET DEMOSET 9 Parça 125 TL ORGA DAMLA 24 Parça 115 TL 500 Gr. ORGA'DAMLA ORGA'HALI MATİK ORGA GENEL TEMİZLİK 1000 Gr. ORGA'JEL ORGA'HALI I ORGA YAĞ ATIK KAN TEM. 1000 Gr. ORGA'SIVI

Detaylı

T.C KONYAALTI KAYMAKAMLIĞI. İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

T.C KONYAALTI KAYMAKAMLIĞI. İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü T.C KONYAALTI KAYMAKAMLIĞI İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü GIDA GÜVENLİĞİ Gıdalarda oluşabilecek fiziksel, kimyasal ve biyolojik her türlü zararın ortadan kaldırılması için alınan tedbirlerin

Detaylı

HYGIENE SAĞIM TEMİZLİK VE HİJYEN KİMYASALLARI CLEANING AND HYGIENE CHEMICALS FOR ANIMALS AND EQUIPMENT. hygiene

HYGIENE SAĞIM TEMİZLİK VE HİJYEN KİMYASALLARI CLEANING AND HYGIENE CHEMICALS FOR ANIMALS AND EQUIPMENT. hygiene HYGIENE SAĞIM TEMİZLİK VE HİJYEN KİMYASALLARI CLEANING AND HYGIENE CHEMICALS FOR ANIMALS AND EQUIPMENT hygiene AÇIK ALAN TEMİZLİĞİ (OPC) OPEN PLANT CLEANING DESAL FA 04 ALKALİ KÖPÜKLÜ TEMİZLİK ÜRÜNÜ Gıda

Detaylı

Waffle pişirme kalıpları

Waffle pişirme kalıpları Ürün bilgisi ve tarif Waffle pişirme kalıpları Değerli Müşterimiz! Artık Waffle makinası olmadan da Waffle pişirebilirsiniz! Waffle pişirme kalıpları, silikon malzemeden oldukları için çok esnek ve yapışmaz

Detaylı

PANDOMO TerrazzoPlus, PANDOMO TerrazzoMicro ve PANDOMO TerrazzoBasic zeminler için Temizleme ve bakım talimatları

PANDOMO TerrazzoPlus, PANDOMO TerrazzoMicro ve PANDOMO TerrazzoBasic zeminler için Temizleme ve bakım talimatları pandomo Genel PANDOMO TerrazzoPlus, PANDOMO TerrazzoMicro ve PANDOMO TerrazzoBasic zeminler için Temizleme ve bakım talimatları Özenli ve düzenli temizleme ve uygun bir koruma ile zımparalanmış veya cilalanmış

Detaylı

www.zaferkimya.com info@zaferkimya.com TEL: 0216 417 59 49(PBX) FAX: 0216 417 84 74

www.zaferkimya.com info@zaferkimya.com TEL: 0216 417 59 49(PBX) FAX: 0216 417 84 74 www.zaferkimya.com info@zaferkimya.com TEL: 0216 417 59 49(PBX) FAX: 0216 417 84 74 DİKKAT Meyve ve sebzelerinizi tüketmeden önce dezenfekte edeceğinizi biliyor musunuz? Sadece YIKAMAK zararlı bakterileri

Detaylı

ZETTEX AEROSOLLER. ZETTEX Temizleyiciler. Graffiti Remover. Stick with us for a stronger world 1000 L

ZETTEX AEROSOLLER. ZETTEX Temizleyiciler. Graffiti Remover. Stick with us for a stronger world 1000 L AEROSOLLER ZETTEX AEROSOLLER Pek çok kişi aerosolü tek bir ürün olarak düşünür, ancak bu doğru değildir. Bir aerosol dört parçadan oluşur: valf, kapak, kutu ve aktüatör. Aerosolün kutusu her türlü malzemeden

Detaylı

DÜŞÜK RİSKLİ ALANLARDA TEMİZLİK TALİMATI

DÜŞÜK RİSKLİ ALANLARDA TEMİZLİK TALİMATI Sayfa No 1 / 5 Hazırlayan İnceleyen Onaylayan Enfeksiyon Kontrol Komitesi Kalite Yönetim Temsilcisi Başhekim 1.AMAÇ Hastane ortamından kaynaklanabilecek enfeksiyonları önlemek, hasta, hasta yakını ve hastane

Detaylı

EKOKAT -SP 201- YALITIMLI TERAS ŞAPI

EKOKAT -SP 201- YALITIMLI TERAS ŞAPI EKOKAT -SP 201- YALITIMLI TERAS ŞAPI 1 EKOKAT SP 201 YALITIMLI TERAS ŞAPI ÜRÜN TANIMI : EKOKAT - SP 201 Yalıtımlı Teras Şapı, perlit esaslı, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, yanmaz, hafif teras şapıdır. KULLANIM

Detaylı