SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia. Octavia

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia. Octavia"

Transkript

1 IMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Octavia

2 Göz alıcı krom çerçeveye ve klasik dikey kaburgalı yapıya sahip ön ızgara, dış donanımın en çarpıcı tasarım elemanlarından birini temsil eder. Ön tarafın güçlü görünümü, otomobili görüş alanı bakımından genişleterek, ön kanatlara muntazam bir şekilde bağlanan kompakt ön tampon ile daha da güçlendirilmiştir. Arka tampon da tek parçadır ve ön tampon veya koruyucu kapı şeritleri gibi tamamen gövde rengine boyanmıştır. Bu da arkadan görünüşte Octavia modeline çok kompakt ancak dinamik bir görünüm kazandırır; bu görünüm doğrusal yansıtıcı yüzeyler kedi gözleri ile daha da vurgulanmıştır. Farlar şık bir şekilde kanatlara doğru uzanır ve otomobile benzersiz bir görünüm kazandırır. Octavia logosu, farların içerisine yakından baktığınızda göreceğiniz orijinal bir detaydır. Ön sis lambaları otomobilin ön tarafı için etkileyici ve çekici başka bir detaydır, şekilleri aracın dinamik hissine katkıda bulunur. Fonksiyonellik bakımından dört versiyon mevcuttur. Üst sis lambaları; viraj fonksiyonu ve gündüz seyir lambalarının fonksiyonunu üstlenir. Arka lambalar, park ve fren lambaları için ayrılan yüzeyin çoğunluğuna hakimdir, bu nedenle hiç kimse arkadan bile olsa Octavia aracı görmezden gelemez. Lambalar açıkken, modern Škoda otomobillerin karakteristik bir elemanını oluşturan klasik C harfi ve beşinci kapının üzerinde model adı için kullanılan harfler görünür.

3

4 4 kollu çok işlevsel deri direksiyon simidi, radyo ve telefonu kontrol etmenizisağlar. 3 kollu çok işlevli spor deri direksiyon simidi,* size ayrıca DG otomatik şanzımanın viteslerini değiştirme imkanı tanır. 6 CD değiştiricili ve D / MMC kart okuyuculu Bolero* radyo, tüm müzik CD lerini ve MP3 / WMA formatındaki dosyaları çalabilmektedir. Otomatik hava devridaimi özelliğine sahip, elektronik kontrollü Climatronic çift bölgeli klima, kabinin sağ ve sol tarafları için farklı sıcaklıklar seçebilmenize imkan tanır. Ön kapıların alt kısmındaki lambalar, kapı açıldığında ya da kapı kilidini açmak için uzaktan kumandaya basıldığında devreye girer ve aracın giriş alanını aydınlatır. Bu sayede, aydınlatılmayan bölgelerdeki taş ve çamurdan korunmanız sağlanır. Maxi DOT ekranlı ve beyaz arka plan aydınlatmalı gösterge paneli, doğrudan sürücünün görüş alanındaki verilerin mükemmel bir şekilde okunabilmesini sağlar. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır. 7vitesli otomatik DG, 1.4 TI/90kW ve 1.6 TDI CR DPF/77kW motorlara sahip modellerde sunulmaktadır. Benzersiz teknoloji, DG şanzımanlarının çok daha yumuşak bir şekilde vites değiştirmesini ve böylece azami torktan faydalanmasını sağlar. Pratikte bu, yumuşak ve hızlı vites değişimi ve uygun tüketim anlamına gelir. abit hız kontrolü, örneğin otoyolda sürüş esnasında önceden ayarlanan hızı koruyabilir. abit hız kontrolü devredeyken, ön göğüs üzerindeki gösterge lambası yanık kalır. Uzaktan kumandadaki kilitleme tuşu basılı tutulduğunda, geri çekilebilir dış aynalar otomatik olarak geri çekilir ve böylece hasardan korunur.

5 Jumbo aklama Bölmesi, ön koltuklar arasındaki ayarlanabilir kol dayanağında yer alan geniş bir saklama bölmesidir ve klima kullanılarak soğutulabilir. Araç, dikiz aynasının üzerinde konumlandırılmış pratik güneş gözlüğü bölmesiyle donatılabilir. Orta seviye bagaj bölmesi zemini,* bölmenin altını yükleme kenarının seviyesine getirerek bagaj yüklemesini kolaylaştırır. Ayrıca, gizli saklama alanı sağlar. aklama bölmesi ile birlikte arka koltuk kol dayaması, arka koltuktaki yolcuların konforunu artırır. aklama bölmeleri hem ön (resme bakın) hem arka kapılarda bulunabilir. Ön göğsün ön yolcu tarafında bulunan saklama bölmesi, aydınlatılabilir ve Climatronic klima ile soğutulabilir. Ön yolcu tarafındaki orta konsoldaki saklama bölmesi, küçük nesneleri saklamak için kullanılabilir. Konfor, hassasiyetlerinize bağlıdır. Birisi için konfor ferahlık demekken, bir diğeri için kullanılan konfor aksesuarlarının sayısı demek olabilir. Konfor kelimesinden anladığınız daha fazla aydınlık ve daha geniş hacimse, aracınızı elektrikli açılır tavanla donatmayı düşünebilirsiniz. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

6 Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir ve bu nedenle Octavia tüm sürüş koşullarında güvenliğinizi sağlayacak şekilde donatılmıştır. Eksiksiz güvenlik donanımı, sizin için önemli görülen opsiyonel donanımla daha da geliştirilebilir. Diğer bazı özelliklerin yanı sıra, EP (Elektronik tabilite Programı) viraj geçişlerinde aracın stabilitesini artırırken, TPM (Lastik Hava Basıncı İzleme) sistemi güvenliğin daha da geliştirilmesine katkı sağlar. 4 işlevli Aydınlatma Yardımı, araca girip çıkmanızı daha kolay ve güvenli hale getirir. İhtiyaçlara ve isteklere bağlı olarak, farklı aydınlatma modları tercih edilebilir: Eve Varış (varışta yolu aydınlatmak için), Evden Ayrılma (otomobile yaklaşırken), Tünel Işığı (dış ortam ışığının yoğunluğu azaldığında farları otomatik olarak devreye sokar) veya Gün Işığı (gündüz seyir lambaları). Perde hava yastıkları, bir başka ifadeyle baş hava yastıkları devreye girdiğinde oluşan koruyucu duvar yolcuları baş yaralanmalarına karşı korur. Ön yan hava yastıkları, yandan darbe durumunda sürücünün ve ön yolcunun yaralanma riskini azaltır. Ön taraftaki WOK koltuk kafalıkları, arkadan darbe durumunda boyun omurgasını etkin bir şekilde korur. ürücü ve ön yolcu hava yastıkları, kafa kafaya çarpışma durumunda ön emniyet kemeri toplayıcıları ile birlikte devreye girer.

7 Otomatik yağmur sensörü, yağmurun şiddetine bağlı olarak ön silecekleri çalıştırır. Arka Aerosilecek, özel tasarımı sayesinde tüm cam boyunca eşit silme sağlar. Otomobilin ön tarafında da Aerosilecekler mevcuttur. Park etme esnasında otomobiliniz ile engel arasındaki mesafeyi kontrol etmek için arka park sensörleri arka tampona entegre edilmiştir. Aracınıza ön park sensörleri de takılabilir.

8 Şeker Beyazı (Opak) Corrida Kırmızısı (Opak) Pasifik Mavisi (Opak) Gümüş (Metalik) Kapuçino Bej (Metalik) Rosso Kırmızısı (Metalik) Fırtına Mavisi (Metalik) Kutup Yeşili (Metalik) u Mavisi (Metalik) aten Gri (Metalik) Antrasit Gri (Metalik) Büyülü iyah (Metalik)

9 Güvenlik ürücü ve ön yolcu hava yastýklarý ve gergili ön emniyet kemerleri Yan hava yastýklarý Perde hava yastýklarý Arkada üç noktadan baðlý emniyet kemerleri (üç yolcu için) ürücü emniyet kemeri uyarý lambasý Ön yolcu hava yastýðý iptali AB + MR + AR + EBV + HBA + MBA EP (AB + MBA + MR + AR + ED + HBA) (DG þanzýmanlý araçlarda standart) Hill Hold fonksiyonu (yokuþ kalkýþ destek sistemi) (DG þanzýmanlý araçlarda standart) Ön ve arka tekerleklerde fren diskleri Ön sis farlarý Lastik basýnç kontrol sistemi WOK özellikli aktif ön kafalýklar 4. Nesil Immobilizer, VIN kodlu etiket Ýç gözlem sensörlü + yardýmcý sirenli alarm sistemi Kaza anýnda kilitlerin otomatik olarak açýlmasýný saðlayan ve flaþörleri devreye sokan güvenlik sistemi Kaza sýrasýnda yakýt akýþýný kesme sistemi Konfor Yükseklik ve derinlik ayarlý elektromekanik takviyeli direksiyon simidi Küçük deri paketi (direksiyon simidi, deri vites topuzu ve deri el fren kolu) Manuel klima Klimatronik (çift bölgeli tam otomatik klima) Hýz sabitleyici (Cruise Control) Radyo / CD / MP3 çalar + 4 hoparlör Arka yolcu bölümünde ekstra 4 adet hoparlör Çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi Elektrikli ön camlar Elektrikli ön ve arka camlar güvenlik sistemi ve çocuk güvenlik kilidi Yýkayýcýlý arka cam sileceði Isýtmalý ön cam yýkama sistemi Kendiliðinden kararan iç dikiz aynasý ve yaðmur sensörü Elektrikli ve ýsýtmalý yan aynalar Kendiliðinden katlanabilen yan aynalar Far ensörü (Eve Dönüþ, Tünel Aydýnlatma, Gündüz Farý) Radyo ekranýna entegre görsel destek özelliði olan arka park sensörü Çok iþlevli yol bilgisayarý MaxiDOT bilgi ekraný Uzaktan kumandalý ve katlanabilir anahtarlý merkezi kilit Yükseklik ayarlý sürücü koltuðu Yükseklik ayarlý ön yolcu koltuðu ürücü ve ön yolcu koltuklarýnda ayarlanabilir bel destekleri Aydýnlatmalý ve soðutmalý torpido gözü Jumbo Box orta konsolda ön kol desteði + klimalý saklama bölmesi + Aux giriþi* Ön camda plastik bilet tutucu Gözlük saklama gözü Bagaj alanýna eriþim saðlayan, katlanabilir ve saklama gözlü arka kol dayanaðý Arka okuma lambalarý Asimetrik olarak katlanabilen arka koltuklar (1/3 ve 2/3) Arka koltuklarda IOFIX özelliði Tam boy jantlý stepne Acil durum stepnesi Tekstil halý paspaslar Tasarým 6.0 J x 15" Jantlar (jant kapaklarý ile) + 195/65 R 15 lastikler 6.5 J x 15" Alaþým jantlar + 205/60 R 15 lastikler 6.5 J x 16" Alaþým jantlar + 205/55 R 16 lastikler Dýþ dikiz aynalarýna entegre yan sinyal lambalarý Mercekli halojen ön farlar Renkli camlar Arka paçalýklar Gövde renginde tamponlar Gövde renginde dýþ dikiz aynalarý ve dýþ kapý kollarý Gövde renginde yan koruma çýtalarý Krom çerçeveli ön ýzgara Krom kaplama iç kapý kollarý Classic Ambiente Elegance Classic Ambiente Elegance Classic Ambiente Elegance * Portatif müzik çalar bağlantı imkanı sağlar.

10 Teknik özellikler Motor 1.6 MPI/75 kw Benzinli motor, sirali, su soðutmalý, OHC, önde yanlamasýna 1.4 TI/90 kw Turboþarjlý benzinli motor, yüksek basýnçlý doðrudan enjeksiyon sistemi 1.6 TDI CR DPF/77 kw Turbo þarjlý dizel motor, otomatik hizalandýrmalý kanatçýklý turboþarj, doðrudan enjeksiyonlu commonrail sistemi 2.0 TDI CR DPF/103 kw Turbo þarjlý dizel motor, otomatik hizalandýrmalý kanatçýklý turboþarj, doðrudan enjeksiyonlu commonrail sistemi ilindirler ilindir hacmi (cc) 1,595 1,390 1,598 1,968 Azami performans/devir (kw/ d/d 1 ) 75/5,600 90/5,000 77/4, /4,200 Azami tork/devir (Nm/ d/d 1 ) 148/3, /1,500 4, /1,500 2, /1,750 2,500 Uyumlu olduðu emisyon yönetmeliði Yakýt EU4 Kurþunsuz benzin, min. RON 95/91* EU5 Kurþunsuz benzin, min. RON 9 5 EU5 Dizel EU5 Dizel Performans Azami hýz (km/s) 190 (184) 203 (202) 190 (190) 211 (209) 0100 km/s hýzlanmasý 12.3 (14.1) 9.7 (9.7) 11.8 (12.0) 9.5 (9.6) Yakýt tüketimi 99/100 (l/100 km) þehir içi 10.0 (11.2) 8.5 (8.0) 5.7 (5.6) 6.1 (6.7) þehir dýþý 5.8 (6.1) 5.0 (5.3) 3.9 (4.2) 4.0 (4.5) ortalama 7.4 (7.9) 6.3 (6.3) 4.5 (4.7) 4.8 (5.3) CO 2 emisyonlarý (g/km) 176 (188) 148 (147) 119 (123) 126 (138) Dönme çemberi çapý (m) 10.2 (10.85) Aktarma organlarý Tip Kavrama Hidrolik tek kuru debriyaj balatasi, diyafram yayli, asbestsiz (hidrodinamik konvertör) Hidrolik tek kuru disk debriyaj (çift koaksiyel kuru çok diskli kavrama, elektrohidrolik kontrollü) Önden çekiþli Hidrolik tek kuru disk debriyaj (çift koaksiyel kuru çok diskli kavrama, elektrohidrolik kontrollü) {Hidrolik kuru tek balatalý kavrama} Hidrolik tek kuru disk debriyaj (çift koaksiyel ýslak çok diskli kavrama, elektrohidrolik kontrollü) Þanzýman Manuel 5 ileri (Tiptronic manuel vites degisimli otomatik 6 vites) Manuel 6 ileri (Otomatik 7 ileri DG ) Manuel 5 ileri Otomatik 7 ileri DG Manuel 6 ileri (Otomatik 6 ileri DG) Aðýrlýk ürücülü boþ aðýrlýk(kg)** 1,235 (1,270) 1,310 (1,330) 1,350 (1,375) 1,395 (1,415) Yük kapasitesi sürücülü (kg)** Toplam aðýrlýk (kg) 1,895 (1,930) 1,910 (1,930) 1,950 (1,975) 1,995 (2,015) Römork aðýrlýðý, frensiz (maks. kg) Römork aðýrlýðý frenli %12 (azami kg) 1,200 1,200 1,400 1,400 Gövde 5 koltuklu, 5 kapýlý, çift kabin Hava sürtünme katsayýsý C W 0.30 Þasi Ön aks McPherson süspansiyon, çift salýncaklý ve burulma tipi viraj demiri Arka aks Burulma tipi viraj demiri ile bir uzunlamasýna ve üç çapraz baðlantýya sahip çok baðlantýlý aks süspansiyonu Fren sistemi Çift Devreli Vakum takviyeli hidrolik çift çapraz devre fren sistemi ön frenler Ýçten soðutmalý ve tek pistonlu yüzer tip kaliperli disk frenler arka frenler Disk frenler Direksiyon Elektro mekanik direksiyonlu direkt kremayer diþli direksiyon Jantlar 6,0 J x 15, 6,5 J x 15, 6,5 J x 16 Lastikler 195/65 R15, 205/60 R15, 205/55 R16 ývýlar Yakýt deposu kapasitesi (l) 55 * Düþük oktanlý yakýt kullanmak, motor verimini etkileyebilir. ** tandart versiyon, sürücü aðýrlýðý 75 kg. ( ) Otomatik þanzýmanlý versiyonlar için geçerlidir.

11 225/45 R17 lastikli 7.0J x 17 Pallas alaşım jantlar. 225/45 R17 lastikli 7.0J x 17 Pegasus alaşım jantlar. 205/55 R16 lastikler için 6.5J x 16 Proxime alaşım jantlar. 205/55 R16 lastikler için 6.5J x 16 Lyra alaşım jantlar. 205/55 R16 lastikler için 6.5J x 16 Crateris alaşım jantlar. 205/60 R15 lastikli 6.5J x 15 Pyxis alaşım jantlar. Avantgarda poyra kapaklı 195/65 R15 lastikler için 6.0J x 15 çelik jantlar.

12 Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda otomobillerimiz, en sıkı kriterleri karşılayan modern üretim tesislerinde gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilir. Araçların boyalı kısımlarının paslanmazlık özellikleri, kurşun içermeyen katoforez (KTL) ve su bazlı boyalar ile sağlanmaktadır. Şirket stratejimiz, yakıt tüketimini ve emisyonları sınırlandırmayı içerir. Bunun sonucunda, Škoda Auto nun motorları mevcut emisyon düzenlemelerini karşılar. Ayrıca, Dizel Partikül Filtreli (DPF) dizel motorlar da sunmaktayız. Škoda Auto tarafından üretilen tüm ürünler, toprağın ve suyun korunması ile ilgili yasalara ve düzenlemelere uygundur. Bu faaliyetlerin sonucunda, Škoda otomobilleri teknik, güvenlik, kalite ve çevre gereksinimlerini karşılar. Škoda Auto, temiz çevrenin korunmasına katkıda bulunur ve müşterilerine mobilite ve konfor sağlar. Doğa dostu logo, Škoda Auto nun sorumluluk bilincini, hayata ve doğaya olan dostça yaklaşımını ve firmanın sürdürülebilir kalkınma teşebbüsünü ifade eder. Bu katalogda gösterilen bazı modeller, standart donanımda bulunmayan bazı ilave opsiyonel ekipmanlarla donatılmıştır. Teknik özelliklerin, tasarımın, ekipmanların, materyallerin, teminatların ve görünümün tüm detayları baskıya gönderilirken en ince ayrıntısına kadar belirlenmiştir. Fakat üretici firma herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutar (bireysel model donanımları veya teknik parametrelerdeki değişiklikler dâhil olmak üzere). tandart ve ilave donanımlar, mevcut fiyatlar ve teslimat koşulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen yetkili Škoda satıcınıza başvurun. Bu katalog klor kullanılmadan ağartılmış selüloz kâğıdına basılmıştır. Bu kâğıt % 100 geri dönüşümlüdür. Škoda satıcınız: OC /10

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR.

GÜZEL BİR ŞEY GÖRDÜKLERİNDE İNSANLARIN GÖZBEBEKLERİ %20 ORANINDA BÜYÜR. GOLF İYİ BİR OTOMOBİL ÜRETMEK İÇİN İNANLARI İYİ TANIMALIINIZ. DAHA ÇOK KULAK VERDİK, DAHA FAZLA ZAMAN HARCADIK VE DAHA ÇOK ORU ORDUK. BİR TEK AMACIMIZ VARDI: ÜRÜCÜÜNÜ İYİ TANIYAN, YALNIZCA BUGÜNÜN DEĞİL,

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız.

Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Yeni Dacia Duster Yeni Dacia Duster, gerçeğin tam ortasındasınız. Algılanan değerin reel değer ile hiçbir ilgisinin olmadığı, bir gün moda olanın ertesi gün hemen demode olduğu bir dünyada, Yeni Duster

Detaylı

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant

Yeni Passat ve Yeni Passat Variant Yeni Passat ve Yeni Passat Variant En az sizin kadar özel. Yeni Passat ve Yeni Passat Variant ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED High ön farlar

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive.

>> Şehir için harika bir fikir. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS ve BRABUS Xclusive. (Sabit telefondan ücretsiz arama. Cep telefonlarından aramalar için ücretler farklı olabilir.) D/A/CH smart Infocenter 00800 2 77 77 77 7 smart ınızı Avrupa Birliği nin (AB) ikinci el araç yasası gereğince

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

renault scenic & grand scenic drive the change

renault scenic & grand scenic drive the change renault scenic & grand scenic drive the change 114 YILDAN BERİ aynı vizyonu paylaşıyoruz: OTOMOBİLler, ÇAĞA AYAK UYDURMAk İÇİN HER ZAMAN, İLERLEME ve ÇEVRE İle TOPLUMA KARŞI ORUMLULUK İMGEİ, COŞKU KAYNAĞI

Detaylı

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK.

ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. Yeni i20. ONU GÖRDÜĞÜNDE KALBİNİN SESİNİ DİNLE. SANA ANLATACAK ÇOK ŞEYİ OLACAK. O artık tepeden tırnağa yeni... İlk görüşte kalbini yerinden çıkaracak kadar nefes kesici... Yeni i20, heyecan verici bir

Detaylı

Yeni Corolla. Efsane geri döndü.

Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Corolla Yeni Corolla. Efsane geri döndü. Tasarım Modern, şık ve yalın tasarıma sahip. Güçlü Miras Üretilmeye başladığı 1966 yılından itibaren güvenirliliğin ve kalitenin simgesi. Boyutlar Sınıf lideri

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Ekim 2014 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor.

larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. GLK-Serisi. larınızın altında döşemelerin gıcırdama sesleri, bildiğiniz kokular, benzersiz bir silü. Net şekli, arazi efsanesi olan G-Serisiʼni hatırlatıyor. Tamponda LED gündüz seyir l in birer göstergesidir

Detaylı

RENAULT. DRIVE THE CHANGE.

RENAULT. DRIVE THE CHANGE. RENAULT MASTER 114 YILDAN BERİ, ÇAĞINA UYUM GÖSTERMESİ İÇİN OTOMOBİLİN HER ZAMAN İLERLEME, ÇEVRE VE TOPLUMA KARŞI SORUMLULUK, HERKES İÇİN KEYİF VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM ARACI OLMASI GEREKTİĞİ VİZYONUNU

Detaylı