MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI YOL YARDIM

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.hyundai.com.tr 0216 571 63 01 MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI YOL YARDIM 0212 233 32 62"

Transkript

1 facebook.com/hyundaiturkiye twitter.com/hyundaiturkiye instagram.com/hyundaitr MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI YOL YARDIM

2 Hyundai nizi ve sizi yolda bırakmayan tek kart.

3

4 Blue Card, Hyundai Yetkili Servislerinde yapacağınız birçok alışverişte size puan kazandıran, biriken puanları nakit indirim olarak kullanmanızı sağlayan ve çeşitli fırsatlar sunan bir müşteri bağlılığı kartıdır. Kazandığınız Blue Puan ları Türkiye deki Hyundai Yetkili Servislerinde kullanırken, Hyundai yenilik ve fırsatlarından öncelikle siz haberdar olursunuz.

5

6 Garantisi sona eren veya devam eden Hyundai araçlarınız için, kaza durumunda 1 yıl süre ile Yol Yardım hizmeti ve hayatınızı kolaylaştıracak asistans hizmetlerinden yararlanma fırsatı Hyundai Blue Card Extra paketinde. Blue Card Extra, yolculuğunuz esnasında olası bir kaza durumunda, nerede olursanız olun bir telefonla Yol Yardım hizmetinden yararlanmanızı sağlarken; günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz ikame araçtan bilgi servisine, nöbetçi eczaneden kuru temizlemeye kadar tüm destek hizmetleri ile de hayatınızı kolaylaştırır. Blue Card Extra hizmetlerinden Hyundai Yol Yardım numarasını ( ) arayarak yararlanabilirsiniz Blue Card Extra hizmet paketi ile aracınız da siz de yolda kalmazsınız. Blue Card Extra üyeliğiniz, hizmet paketini satın aldıktan 1 hafta sonra aktif olur.

7

8 BLUE CARD EXTRA PROGRAM İÇERİĞİ YOL YARDIM* HİZMETLERİ İKAME ARAÇ KONUT YARDIMI FERDİ TEMİNATLAR BİLGİ VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ Aracın Kaza Nedeniyle Çekilmesi, Kurtarılması Olay Yerinde Lastik Değişimi Yakıt Bitmesi Durumunda Çekici Hizmeti Kaza Nedeniyle Konaklama Kaza Nedeniyle Seyahat Onarılan Aracın Alınması İçin Seyahat Maksimum 5 gün, Yılda en fazla 2 kez, C segmenti Tesisat Hizmeti Elektrik Hizmeti Çilingir Hizmeti Cam Hizmeti Profesyonel Ev Destek Hizmetleri Kaza Sonucu Yaralanma Durumunda Nakil Taburcu Olduktan Sonra Daimi İkametgaha Nakil Aile Üyelerinden Birinin Seyahati ve Konaklaması Aile Üyelerinden Birinin Vefatı Nedeniyle Geri Dönüş Evde Meydana Gelen Hasar Nedeniyle Geri Dönüş Vefat Eden Sigortalının Nakli İlaç Gönderilmesi Organizasyonu Tıbbi Danışma Acil Mesajların İletilmesi Turistik Bilgiler Yol, Kaza, Hava Durumu Bilgileri Ulaşım Bilgileri Sağlık Kuruluşu Bilgileri Nöbetçi Eczane, Ambulans Bilgisi Döviz Kurları Restoran, Eğlence, Konaklama, Kültürel Aktivite Bilgileri Hayvan Bakımı Bilgileri Yaşlı ve Çocuk Bakımı Bilgileri Çiçek Gönderme Hizmeti Özel Gün Organizasyonu Tercüme Hizmetleri *Blue Card Extra kapsamındaki Yol Yardım hizmetleri, sadece kaza durumunda ücretsiz verilmektedir.

9

10 YOL YARDIM HİZMETLERİ ARACIN KAZA NEDENİYLE ÇEKİLMESİ VE KURTARILMASI Kaza durumunda, araç en yakın Hyundai Yetkili Servisine ücretsiz olarak çekilir. Kurtarma için karşılanacak maksimum tutar 600 TL dir. YOL KENARI LASTİK DEĞİŞİMİ ORGANİZASYONU Aracınızın lastiği olay yerinde değiştirilir, gerektiğinde en yakın yetkili servise çekilir. Lastik ve işçilik masrafları müşteri tarafından karşılanır. YAKIT BİTMESİ DURUMUNDA ÇEKİCİ HİZMETİ En yakın akaryakıt istasyonuna kadar yılda en çok 2 kere, çekici hizmeti başına en fazla 200 TL limit dahilinde hizmet verilir. KAZA NEDENİYLE KONAKLAMA Müşterinin ikamet ettiği şehir dışında olması durumunda, eğer hasar 24 saat içerisinde giderilip araç teslim edilmemişse, en fazla 2 gece olmak üzere en çok 4 yıldızlı bir otelde konaklama sağlanır. DAİMİ İKAMETGAHA GERİ DÖNÜŞ VEYA YOLCULUĞA DEVAMIN SAĞLANMASI Kaza durumunda, daimi ikametgaha geri dönüş veya gidilecek noktaya yolculuğun devamı (ikamete dönüş masraflarını aşmaması koşuluyla) organize edilir ve sağlanır. İKAMETGAHA DÖNÜŞ VEYA YOLCULUĞA DEVAM AMAÇLI KİRALIK ARAÇ Kaza durumunda, en fazla 2 gün süreyle araç sağlanır. ONARILAN ARACIN SERVİSTEN GERİ ALINMASI İÇİN SEYAHAT Kaza sonrası onarılan aracın servisten geri alınması kart sahibi ya da tayin ettiği herhangi bir kişi için seyahat, ücretsiz organize edilir ve sağlanır.

11 İKAME ARAÇ İKAME ARAÇ Yılda en fazla 2 kez, arıza* ve kaza durumunda, en çok 5 güne kadar (en fazla C sınıfı) ikame araç sağlanır. *Arıza durumunda, aracın Hyundai Yol Yardım hizmetinden garanti kapsamında yararlanmış olması ve onarımının 48 saatten fazla sürecek olması gerekmektedir. Kaza durumunda ise Hyundai Yetkili Servisine çekilmiş ve yürür durumda olmayan ve onarım süresi 24 saati geçen araçlar bu hizmetten yararlanacaktır. KONUT ASİSTANS HİZMETLERİ TESİSAT HİZMETİ Tesisat hizmeti ihtiyacı durumunda gerekli organizasyon yapılır. Yılda en fazla 2 hizmet olmak üzere, hizmet başına 100 TL ye kadar olan bedel karşılanır. ELEKTRİK HİZMETİ Elektrik hizmeti ihtiyacı durumunda gerekli organizasyon yapılır. Yılda en fazla 2 hizmet olmak üzere, hizmet başına 100 TL ye kadar olan bedel karşılanır. ÇİLİNGİR HİZMETİ Çilingir hizmeti ihtiyacı durumunda (konuta giriş kapısına ait anahtarın çalınması, kaybedilmesi, kilidinin hasarlanması veya arızası) gerekli organizasyon yapılır. Yılda en fazla 2 hizmet olmak üzere, hizmet başına 100 TL ye kadar olan bedel karşılanır. CAM HİZMETİ Cam hizmeti ihtiyacı durumunda (dış cephe) gerekli organizasyon yapılır. Yılda en fazla 2 hizmet olmak üzere, hizmet başına 100 TL ye kadar olan bedel karşılanır. PROFESYONEL EV DESTEK HİZMETLERİ Tesisat, elektrik ve diğer birçok ev işlerine destek hizmeti sağlanır. Hizmetin kapsamı için adresindeki Blue Card Extra hizmet sözleşmesine bakınız.

12

13 FERDİ TEMİNATLAR KART SAHİBİNİN KAZA SONUCU YARALANMASI DURUMUNDA NAKLİ Blue Card Extra sahibinin yaralanması durumunda, kart sahibinin ambulans veya refakatçi doktor tarafından uygun görülen bir nakil aracı ile en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğerine nakli sağlanır. (Bu hizmet yılda en fazla 2 kere, olay başına en çok 250 TL limite kadar karşılanacaktır.) KART SAHİBİNİN TABURCU OLDUKTAN SONRA DAİMİ İKAMETGAHA NAKLİ Blue Card Extra sahibi, kaza sonucu yaralanmanın ardından tıbbi bir merkezde yatarak operasyon gerektiren tedavisinin ardından, seyahate devam edemeyeceğine ve asıl seyahat için kullanılmış aracı kullanamayacağı doktor tarafından karar verilirse, kart sahibi, ambulans veya refakatçi doktor tarafından uygun görülen bir nakil aracı ile daimi ikametgahına nakli sağlanır. KART SAHİBİNİN AİLE ÜYELERİNDEN BİRİNİN SEYAHATİ VE KONAKLAMASI Blue Card Extra sahibinin 5 günden fazla hastanede kalması durumunda, kart sahibinin bir aile üyesi için en çok 5 günlük konaklaması (günlük en fazla 100 TL) ve hastanenin bulunduğu yere seyahati sağlanır. YAKIN BİR AİLE MENSUBUNUN VEFATI SONRASINDA SEYAHAT Blue Card Extra sahibinin, seyahati yarıda kesmek zorunda kalıp, asıl dönüş aracını kullanamadığı durumlarda, kart sahibinin yakın bir aile mensubunun vefatı ardından daimi ikametgahına dönüşü organize edilir. EVDE MEYDANA GELEN HASAR SEBEBİYLE ORTAYA ÇIKAN SEYAHAT Blue Card Extra sahibinin, asıl dönüş aracını kullanamadığı durumlarda, kart sahibinin evindeki hırsızlık, yangın, patlama, vs. gibi evin oturulamaz hale gelmesi nedeniyle kart sahibinin daimi ikametgaha dönüş masrafları karşılanır.

14 İLAÇ GÖNDERİLMESİ ORGANİZASYONU Doktor tarafından acil olarak yazılmış ve kart sahibinin seyahat ettiği yerde bulunmayan ilaçların kart sahibine gönderilmesi organize edilir ve nakliye bedeli (10 kg. a kadar) karşılanır. İlaç bedelleri kart sahibi tarafından karşılanır. TIBBİ DANIŞMA Blue Card Extra sahibine sağlık problemleri ile ilgili olarak, tıbbi ekip tarafından danışmanlık hizmeti verilir. Doktor, diş hekimi, hastane veya teşhiş merkezi iletişim bilgileri verilir. Tanı konmaz ve ilaç önerilmez. ACİL MESAJLARIN İLETİLMESİ Blue Card Extra sahibinin talebi üzerine, ferdi teminatlar kapsamındaki konularla ilgili acil ve gerekli mesajların iletimi sağlanır.

15 BİLGİ VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ Bilgi ve organizasyon servisinde gerekli bağlantı sağlanarak organizasyon yapılır, hizmetler ile ilgili masraflar Blue Card Extra sahibi tarafından karşılanır. Bilgi ve organizasyon servisi kapsamındaki hizmetler: Kültürel aktivite (opera, tiyatro, konser, fuar, festival, vb.) bilgileri sağlanması, mümkünse rezervasyon yapılması, Restoran ve eğlence merkezleri iletişim bilgilerinin sağlanması, mümkünse rezervasyon yapılması, Turistik bilgilerin (gümrük, vize işlemleri, turist rehberleri, büyükelçilik ve konsolosluklar, seyahat acentaları, vb.) sağlanması, Ulaşım araçları bilgilerinin (karayolu, denizyolu ve havayolu şirketleri, araç kiralama şirketleri, vb.) sağlanması, mümkünse rezervasyon yapılması, Yol, hava ve kaza durumları, en yakın Hyundai Yetkili Servis noktaları bilgilerinin sağlanması, Sağlık kuruluşları, doktor, ambulans ile ilgili adres ve telefon numaralarının verilmesi, cenaze ve defin için gerekli organizasyonların yapılması, Konaklama bilgisi sağlanır, gerekirse rezervasyon yapılır, Nöbetçi eczane bilgisi sağlanır, Döviz kuru bilgileri sağlanır, Hayvan bakımı ile ilgili bilgiler sağlanır,

16 Özel günler için organizasyon hizmeti bilgileri sağlanır, Yaşlılar ve çocuklar için bakım hizmeti bilgileri sağlanır, Tercüme hizmeti bilgileri sağlanır, Çiçek gönderme hizmetleri sağlanır. Tanımlanan hizmetlerden yararlanma hakkı, aracın kaza sonucunda hareketsiz kalması sonrasında aracın çekilmesi, kurtarılması, lastiği patlayan aracın en yakın servise çekimi, yakıt bitmesi durumunda en yakın akaryakıt istasyonuna çekimi hizmetleri dışında, daimi ikametgah ili sınırları dışında yürürlüğe girer.

17

18 TEMİNAT DIŞINDA KALAN DURUMLAR Müşterinin birden fazla araca sahip olması durumunda, Blue Card Extra paketi sadece paketin tanımlandığı araca ait olup, müşteri diğer araçlarına sunulan yol yardım hizmetinden ücretsiz yararlanamayacaktır. Blue Card Extra paketinin tanımlı olduğu aracın satılması durumunda müşterinin yeni aracı için tekrar Blue Card Extra paketi satın alması gerekmektedir. Hyundai Assan'ın tavsiyelerine uygun olarak bakım ve servis görmemiş olan veya yolculuğun başından itibaren mekanik bir kusuru olduğu bilinen bir araçtaki mekanik arızalar; müşteri tarafından kasıtlı olarak gerçekleştirilen her türlü hasar, doğal afet, savaş, ayaklanma, müdahale, nükleer veya radyoaktif yayılmalar ve grev nedeni ile oluşabilecek yardım talepleri ücretsiz hizmet kapsamına dahil değildir. Spor etkinliklerine ve yarışlara katılan, sürücü eğitimi verilmek maksadı ile kullanılan, araç kiralama şirketlerince kiralanan, taksi, okul araçları ve toplu halk taşımacılığında ve ticari amaç ile kullanılan araçlar bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanamazlar. Her türlü yol geçiş ücreti, tamirat, yakıt, yiyecek, içecek masrafları teminat kapsamı dışındadır. Ücretsiz hizmet süresi dolduktan sonra alınacak her hizmetin bedeli müşteri tarafından karşılanır. Yolda kalan araç sahibi, ilk önce Blue Card Extra Müşteri Danışma Hattını aramak zorundadır. Başka bir yol ile yardım temin etmiş olan araçlar için hiçbir masraf üstlenilmez. Aracın ruhsatında belirtilen yolcu kapasitesinin üzerinde yolcu taşınması ya da ticari amaç ile yolcu taşıyan bir aracın yolda kalması halinde, içindeki yolcular ücretsiz ulaşım veya konaklama hizmetlerinden yararlanamazlar. Ticari amaçlı (taksi, dolmuş, şirketlere ait personel taşıma araçları vb.) kullanılan araçlarda taşınan hiçbir yük ve sürücünün ailesi dışındaki yolcular teminat kapsamında değildir.

19 Ferdi teminatlar, Blue Card Extra satın alan araç sahibinin daimi ikametgah ili dışında aracın kaza yapması durumunda; birbirini izleyen ve en fazla 60 güne kadar olan seyahatlerde tüm Türkiye, Avrupa ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde verilmektedir. Bilgi ve organizasyon servis hizmetinde, hizmet birimlerinin kendi kontrolleri dışında olağanüstü, öngörülemeyen durumlar veya çevresel kazalar sonucu tamamen meşgul olması veya en yakın yerde hazır bulunamamaları durumlarında hizmet sağlanamaz. Bu broşür bilgilendirme amaçlı olup, Blue Card sözleşme detaylarına adresinden ulaşabilirsiniz.

20

BİNEK ARAÇLAR KASKO YARDIM

BİNEK ARAÇLAR KASKO YARDIM BİNEK ARAÇLAR KASKO YARDIM TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER Araç Teminatları Aracın çekilmesi (Sadece arıza sonucu poliçe süresince bir defa) Aracın vinç ile kurtarılması Yol kenarı yardım Lastik değiştirilmesi

Detaylı

SİZİ, ARACINIZI, KARŞI ARACI TÜRKİYE ÇAPINDA GÜVENCE ALTINA ALAN SİGORTA!

SİZİ, ARACINIZI, KARŞI ARACI TÜRKİYE ÇAPINDA GÜVENCE ALTINA ALAN SİGORTA! SİZİ, ARACINIZI, KARŞI ARACI TÜRKİYE ÇAPINDA GÜVENCE ALTINA ALAN SİGORTA! HDI TRAFİK SİGORTASI ARAÇ YARDIM HİZMETİ HDI Sigorta dan Trafik Sigortanıza Yeni Boyutlar Kazandıran Hizmet Diyelim ki aracınız

Detaylı

HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE!

HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE! HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE! HDI Sigorta dan Çok Özel Bir Yol Yardım Hizmeti HDI, kaza, arıza ve çalınma gibi durumlarda aracınız için verilen KASKO desteği paralelinde,

Detaylı

KASKO GÜNEŞ ASİSTANS HİZMETLERİ

KASKO GÜNEŞ ASİSTANS HİZMETLERİ KASKO GÜNEŞ ASİSTANS HİZMETLERİ BÖLÜM 1 : ARAÇ LİMİTLER (YTL) TEMİNATLARI Özel Oto, Minibüs ve Diğer Kamyonet 1. Aracın çekilmesi En fazla 800 YTL En fazla 1.650 YTL 2. Aracın vinç ile kurtarılması 3.

Detaylı

LIBERTY SİGORTA OTO KASKO SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR (AĞIR VE ÖZEL MAKSATLI TİCARİ ARAÇLAR)

LIBERTY SİGORTA OTO KASKO SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR (AĞIR VE ÖZEL MAKSATLI TİCARİ ARAÇLAR) LIBERTY SİGORTA/AĞIR TİCARİ KASKO YARDIM HİZMETLERİ/ 2015 1 / 12 LIBERTY SİGORTA OTO KASKO SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR (AĞIR VE ÖZEL MAKSATLI TİCARİ ARAÇLAR)

Detaylı

Araç Sigortası Özel ve Genel Şartları

Araç Sigortası Özel ve Genel Şartları Araç Sigortası Özel ve Genel Şartları Değerli Sigortalımız, Şirketimiz tarafından düzenlenmiş sigorta poliçeniz ekte yer almaktadır. Yapı Kredi Sigorta nın size özel hizmet ve avantajlarından kesintisiz

Detaylı

EK- 4 EGE SĐGORTA KONUT YARDIM. Teminatların Özet ve Limitleri. Evde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması

EK- 4 EGE SĐGORTA KONUT YARDIM. Teminatların Özet ve Limitleri. Evde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması ASSIST LINE/EGE SĐGORTA/Konut Yardım Teminatları/ 2015 Sayfa 1 / 13 Teminatların Özet ve Limitleri EK- 4 EGE SĐGORTA KONUT YARDIM Tesisat işleri Elektrik işleri Cam işleri Anahtar işleri Doktor veya ambulans

Detaylı

ON ROAD TEMİNATLARI. Aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama

ON ROAD TEMİNATLARI. Aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama ON ROAD TEMİNATLARI Araç Yardım Aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama Daimi ikametgaha dönüş veya yolculuğa devam seyahati Seyahate devam etmek için Rent-a-car Oto kapı kilit hizmeti

Detaylı

-Doğuştan Varolan Hastalık: Kalıtsal faktörlerin veya gebelik sırasında edinilmiş şikayetlerin sonucu olarak doğum esnasında mevcut olan hastalık.

-Doğuştan Varolan Hastalık: Kalıtsal faktörlerin veya gebelik sırasında edinilmiş şikayetlerin sonucu olarak doğum esnasında mevcut olan hastalık. ZURICH SİGORTA YARDIM HİZMETLERİ TANIMLAR Sigortalı Kişi 1. Poliçenin adına kesildiği aracın sahibi, 2. Eğer yukarıdakinden farklı ise Aracın Daimi Sürücüsü anlamındadır. Lehdar Binek Araçlar için; 1.

Detaylı

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır.

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. HSA / EK 5 :OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HUSUSİ / MOTORSİKLET 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından

Detaylı

EK - 2. Araç Teminatları. Oto kapı kilit hizmeti. Aracın çalınması nedeniyle ikamet ve seyahat. Onarılan veya bulunan aracın alınması için seyahat

EK - 2. Araç Teminatları. Oto kapı kilit hizmeti. Aracın çalınması nedeniyle ikamet ve seyahat. Onarılan veya bulunan aracın alınması için seyahat ASSIST LINE/EGE SĐGORTA/Hafif-Ağır Ticari Kasko Yardım Teminatları/ 2015 Sayfa 1 / 10 EK - 2 HAFĐF AĞIR ve ÖZEL MAKSATLI TĐCARĐ ARAÇ ASĐSTANS HĐZMETLERĐ TEMĐNATLARIN ÖZETĐ VE LĐMĐTLER Araç Teminatları

Detaylı

ON ROAD GENİŞ ÜRÜN TEMİNATLARI

ON ROAD GENİŞ ÜRÜN TEMİNATLARI ON ROAD GENİŞ ÜRÜN TEMİNATLARI 1/Araç Yardım Aracın çekilmesi veya Yerinde onarım Aracın kurtarılması Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama Daimi ikametgaha dönüş veya yolculuğa devam seyahati Yakıt

Detaylı

Aşağıdaki hizmetler, ING Bonus Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilecektir.

Aşağıdaki hizmetler, ING Bonus Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilecektir. Ek:5 +destek Asistans Hizmeti İçeriği A) SOSYAL YARDIM HİZMETLERİ Aşağıdaki hizmetler, ING Bonus Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilecektir. 1) Belirtilen adrese çiçek gönderimi siparişi, 2) Kitap bilgileri

Detaylı

Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri

Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri Araç Yardım Hizmetleri Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri a. Aracın çekilmesi Kaza durumlarında, sigortalı aracın kazanın gerçekleştiği il dâhilinde en yakın Liberty Sigorta Seri Onarım Servisine (S.O.S),S.O.S

Detaylı

HUSUSİ EK 1 SBN SİGORTA KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın kurtarılması

HUSUSİ EK 1 SBN SİGORTA KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın kurtarılması HUSUSİ EK 1 SBN SİGORTA KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR BÖLÜM 1. YOL YARDIM ARAÇ TEMİNATLARI Aracın çekilmesi Aracın kurtarılması Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama veya daimi ikametgaha

Detaylı

HAFİF TİCARİ EK 1 SBN SİGORTA TİCARİ KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın çekilmesi. Aracın vinç ile kurtarılması

HAFİF TİCARİ EK 1 SBN SİGORTA TİCARİ KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın çekilmesi. Aracın vinç ile kurtarılması HAFİF TİCARİ EK 1 SBN SİGORTA TİCARİ KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR BÖLÜM 1. YOL YARDIM ARAÇ TEMİNATLARI Aracın çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama

Detaylı

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, VakıfKart 7/24 Asistans ile aracınız hareketsiz duruma

Detaylı

YÜZ YÜZE BANKACILIK MÜŞTERLERİNE SUNULAN EK HİZMETLER. 1/ Araç Yardım Kapsam. Lastik Değiştirilmesi Hizmeti. Benzin Bitmesi Durumunda Aracın Çekilmesi

YÜZ YÜZE BANKACILIK MÜŞTERLERİNE SUNULAN EK HİZMETLER. 1/ Araç Yardım Kapsam. Lastik Değiştirilmesi Hizmeti. Benzin Bitmesi Durumunda Aracın Çekilmesi YÜZ YÜZE BANKACILIK MÜŞTERLERİNE SUNULAN EK HİZMETLER 1/ Araç Yardım Kapsam Oto Kapı Kilit Hizmeti Lastik Değiştirilmesi Hizmeti Benzin Bitmesi Durumunda Aracın Çekilmesi Profesyonel sürücü hizmeti Organizasyon

Detaylı

MAPFRE GENEL SİGORTA BİNEK VE TİCARİ ARAÇ TRAFİK YARDIM

MAPFRE GENEL SİGORTA BİNEK VE TİCARİ ARAÇ TRAFİK YARDIM MAPFRE GENEL SİGORTA BİNEK VE TİCARİ ARAÇ TRAFİK YARDIM TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER Araç Teminatları Kapsam Aracın çekilmesi 250 TL Aracın kurtarılması 500 TL Araç kazası sonucu yaralanma durumunda

Detaylı

VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI

VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI TANIMLAR GENEL ŞARTLAR Asistans Hizmeti: Bu dokümanda detayları bulunan ve Vakıf Emeklilik tarafından belirli şartlar ve limitler çerçevesinde sağlanan

Detaylı

DÖRT DÖRTLÜK ASİSTANS ÖZEL ŞARTLARI A) TANIMLAR

DÖRT DÖRTLÜK ASİSTANS ÖZEL ŞARTLARI A) TANIMLAR DÖRT DÖRTLÜK ASİSTANS ÖZEL ŞARTLARI A) TANIMLAR Sigortalı: Türkiye de ikamet eden, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterileri. Asistans Hizmeti: Bu anlaşmada kapsam altına alınan, şartlar ve limitler

Detaylı

HSA / EK-3 :AĞIR TĠCARĠ OTO KASKO POLĠÇESĠ ASĠSTANS PROGRAMI

HSA / EK-3 :AĞIR TĠCARĠ OTO KASKO POLĠÇESĠ ASĠSTANS PROGRAMI HSA / EK-3 :AĞIR TĠCARĠ OTO KASKO POLĠÇESĠ ASĠSTANS PROGRAMI ASĠSTANS ÜRÜNÜ A.GENEL ġartlar A.1. Sigortalı/lar: Sigorta sözleşmesi uyarınca teminattan yaralanma hakkı olan gerçek veya tüzel kişi. Lehdar:

Detaylı

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI CONCİERGE HİZMET DETAYLARI 1. ARAÇ ASISTANS Araç Bilgi Hattı; 365 gün 24 saat tüm Türkiye kapsamında yerel çekici- vinç firmaları, tamirhaneler ve araç markalarının servis istasyonları hakkında bilgi ve

Detaylı

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, VakıfKart 7/24 Asistans ile aracınız hareketsiz duruma

Detaylı

ARTI YOL YARDIM. (En yakın Yetkili Renault Servisi ne) Yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi. En yakın yakıt istasyonuna kadar

ARTI YOL YARDIM. (En yakın Yetkili Renault Servisi ne) Yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi. En yakın yakıt istasyonuna kadar ARTI YOL YARDIM Araç Teminatları Yol kenarı yardım organizasyonu Aracın çekilmesi Oto kapı kilit hizmeti Lastik değiştirilmesi hizmeti Yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle

Detaylı

A. ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ

A. ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ A. ARAÇ YARDIM HİZMETLERİ 1) Asistans'ın Coğrafi Sınırları Asistans, Sigortalıların ferdi ve tıbbi teminatlardan, Sigortalı nın aracıyla seyahati esnasında hastalanması, yaralanması veya kaza geçirmesi

Detaylı

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada...

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... Yaşamınızı daha kolay ve keyifli hale getirecek Tuskon Kart ın size sunduğu ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz! Bir

Detaylı

ASĠSTANS PROGRAMLARI ÖZEL ġartlar. Teknik Teminatlar. Aracın Çekilmesi

ASĠSTANS PROGRAMLARI ÖZEL ġartlar. Teknik Teminatlar. Aracın Çekilmesi ASĠSTANS PROGRAMLARI ÖZEL ġartlar Teknik Teminatlar Aracın Çekilmesi Araç, kaza geçirmesi veya arızalanması sonucu hareket edemez durumda ise Asistans Firması aracın olay başına USD 100.- sınırına kadar

Detaylı

SüperEko. Sigortası Özel ve Genel Şartları

SüperEko. Sigortası Özel ve Genel Şartları SüperEko Sigortası Özel ve Genel Şartları Değerli Sigortalımız, Şirketimiz tarafından düzenlenmiş sigorta poliçeniz ekte yer almaktadır. Yapı Kredi Sigorta nın size özel hizmet ve avantajlarından kesintisiz

Detaylı

6) Yaralanma veya Hastalık Nedeniyle Yurtdışında Konaklama Süresinin Uzatılması

6) Yaralanma veya Hastalık Nedeniyle Yurtdışında Konaklama Süresinin Uzatılması 1) Tıbbi Tedavi Teminatı Sigortalı'nın, bu poliçe kapsamında aniden hastalanması veya yaralanması durumunda hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile ilgili doktorun yazdığı ilaçların masrafları sigorta

Detaylı