Zeytin ( Efsun Serisi )

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Zeytin ( Efsun Serisi )"

Transkript

1

2 Zeytin ( Efsun Serisi )

3 Değerli Atlas Dostu 1967 yılından beri halı sektörüne yön veren Atlas Halı nın Türkiye nin önde gelen tasarımcıları tarafından hazırlanan 2013 Yaz Koleksiyonu nu ilginize sunarız. Saygılarımızla. 45 YILLIK BİR EFSANE Türkiye nin en köklü halı markalarından biri olan Atlas Halı, Naksan Holding bünyesinde yer alan ileri teknolojiye dayalı üretim tesisleri, Türk halıcılığına yön veren AR Ge çalışmaları, yenilikleri ve hızla genişleyen bayi ağı ile sektörde her zaman öncü, moda ve tercih edilen olmayı başarıyor den beri yüz binlerce ev için adeta aileden biri olan dünyada bir ilki gerçekleştiren Atlas Halı, Nisan 2013 te nanoteknoloji yardımıyla leke barındırmayan kendi kendini temizleyen, bakteri - mantar - küf yok eden ve yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltan Nano Halı ları tüketiciyle buluşturmayı başardı. Atlas Halı; Damla, Petunya, Nergis, Nev, Efsun, Eyvan, Lokum, Şems, Hatayi, Hare, Harman, Hayat Ağacı, Nazar Boncuğu, Vuslat, Uşak, Sedef, Akide ve Sereserpe serilerinin yanı sıra, çocuklar için özel olarak hazırlanan Gün Işığı ve Ay Işığı serileri ile, dün olduğu gibi bugün de evlerin değişmezi, sektörün gözdesi ve ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

4 DÜNYADA BİR İLK, NANO HALI Atlas Nano Halı, güneşten ve odanın aydınlatmasından aldığı enerjiyle sürekli olarak kendi kendini temizler. Böylece, halınız yıllarca ilk günkü canlılığında kalır. Sigara, duman, is, ayak kiri gibi yaşamımızın içerisinde bulunan, gözle görülmeyen kirleri barındırmaz. Leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen Atlas Nano Halı yı tasarlarken, doğanın muhteşem bir mucizesi olarak tanımlayabileceğimiz nilüfer çiçeğinden ilham aldık. Bilindiği üzere nilüfer çiçeği suda yaşamasına rağmen su itici özelliği ile yaprakların üzerinde damlacıklar olan narin bir çiçektir. Bu doğal özelliği tüketicilerimizin kullanımına sunmak istedik. Sağlıklı ve hijyenik malzeme ve özel bir üretim tekniği ile halılarımızı leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen hale getirdik. Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle

5 2013 YAZ KOLEKSIYONU IÇINDEKILER NERGİS SERiSi 5-8 Ufuk - Vizon - Köpük Beyaz - Köpük Gri - Yol - Alfabe Rakkas - Albatros - İkiz - Frekans - Kent - Renk - Revan Meridyen - Taç Vizon - Taç PETUNYA SERiSi 9-10 Karma - Ekose - Ortanca - Masal - Versay Bulut - Akasya - Derun - Petunya DAMLA SERiSi Dama Vizon - Dama Gri - Doku - Roza - Işıltı Romans - Beste Gri - Beste Vizon - Küp NEV SERİSİ Hazal - Mabeyn - Nisan - Eylül - Nev - Şelale - Göksu Hazeran - Mühür - Cumba Vizon - Cumba Gri - Açelya Kadife - Kamelya - Hasır - Kameriye - Med-Cezir - Sis - Amber EYVAN SERİSİ Petek - Peri - Samyeli - Hayat - Kaftan - Gülçiçek - Zambak Lalezar - Sultan - Bedesten - Safir - Döngü - Eyvan LOKUM SERİSİ Nakış - Narin - Hayal - Engin - Kalem Lokum - Lokum Ala - Gümüş - Filiz EFSUN SERİSİ Tarhun - Taflan - Kırkpare - Tarçın - Hatmi - Itır - Misk - nar Nar Vizon - Duman - Duman Gri - Duman Kahve - Meyan Güneş - Zeytin Vaha - Tomurcuk - Çizi - Fındık - Efsun - Ekin Ekin Gri - Rozet - Name - Zencefil AKİDE SERİSİ HATAYİ SERİSİ Sarmaşık Karamel - Sarmaşık Krem - Feza Krem Hatayi Kahve - Hatayi Krem - Rumi Krem Ağırnas - Melikşah ŞEMS SERİSİ Fırça Krem - Fırça Kahve - Güneş - İlham - Mozaik Krem Mozaik Kahve - Şehir Krem - Şehir Kahve - Şems HARE SERİSİ Âlâ - Oya - Bindallı - Hare - Derin - Karo Beyaz Karo Gri - Nakarat - Sırma - Soyut HARMAN SERİSİ Harman - Defne - Günebakan - Zikzak Dalga - Serbest - Yalın - Bambu - Sade SERESERPE SERİSİ Dama - Misket - Hepyek - Küme - Pike - Çınar Budak - Piksel - Sereserpe - Şal - Dalya ÇOCUK HALILARI GÜN IŞIĞI SERİSİ Boyum Kaç? - Bon Bon - Nam Nam Kaçak Kuş - Ponpon - Pisi - Ada - Böcük Astro - Şeker - Vız Vız - Satürn - Trafik Pilot - Uç Uç - Pış Pış - Yap Boz Mor Yap Boz Kahve - Kurbağa Prens AY IŞIĞI SERİSİ Sihir - Beri - Külah - Pırlanta - Vın! Lazer - Mırnav - Şeri - Bobi - Küp Portakal - Prenses Şakayık - Yaşam - Sakız - Akide Mine - Kum - Dönüşüm - Dantela SEDEF SERİSİ Lâl - Sedef - Damla - Su - Mercan - İnci - Pırıl - Opal - Ege UŞAK SERİSİ Gülizi - Lotto Uşak Beyaz - Urumeli Beyaz - Uşşak Beyaz Uşşak Kırmızı - Seher Kırmızı - Seher Beyaz - Sitare Beyaz Sitare Kahve - Sitare Kırmızı

6 NERGİS SERİSİ Eda Güreli Şen Durgun bir suyun üstüne düşen, sarılı beyazlı nergis çiçeği gibi yalın güzellikleri evlerinize sunuyoruz. Nergis çiçeğinin efsanelere konu olan güzelliğini, beyazın ferahlatıcı etkisini, güneş gibi ışıldayan çiçeklerin sarısını tasarımlarımıza işledik. Sakin gri-maviler ve asil vizon tonlarıyla bu zenginliği tamamladık. Tasarımlarda gizlenen sürprizlerle dolu halınızı uzun yıllar keyifle kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %85 Akrilik, %15 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 5 Taç Vizon ( Nergis Serisi )

7 NERGIS SERiSi Kent Revan ( Özgür Uşaklıgil Tasarımıyla ) Renk Taç ( Özgür Uşaklıgil Tasarımıyla ) Taç Vizon ( Özgür Uşaklıgil Tasarımıyla ) Ufuk Vizon Yol 6

8 7 Albatros ( Nergis Serisi )

9 NERGIS SERiSi Albatros Frekans İkiz Alfabe Köpük Beyaz Köpük Gri Rakkas Meridyen 8

10 PETUNYA SERİSİ Eda Güreli Şen Hakan Halaç Özgür Uşaklıgil Atlas Tasarım Ekibi nden evinize bir saksı petunya güzelliği. Petunya nın yuvanızı ısıtan sıcaklığını ve baharı anımsatan kokusunu evinize sunuyoruz. İstedik ki; bu desenler yaz yağmuru gibi evlerinizi ferahlatsın. İstedik ki; halılarımız topraktan yağmur sonrası çıkan kokular gibi sizlere huzur versin. Naturel renklerin dengesi ile uyumlu bir estetik koleksiyonumuzu oluştursun. Dünyada bir ilk olan Nano Halı teknolojisi ile üstün bir halı sunuyoruz. Yeni Petunya nızı en mutlu günlerde kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %75 Akrilik, %25 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 9 Masal ( Petunya Serisi )

11 PETUNYA SERiSi Petunya Bulut Derun Ekose Karma Masal Ortanca Akasya Versay 10

12 DAMLA SERİSİ Özgür Uşaklıgil Odalarınıza yeni bir boyut sunuyoruz. Kilimlerin hafifliğini, ışıltılı halıların güzelliğiyle birleştirdik. Bu birleşimin bize sunduğu üçüncü boyutu kullanarak, desenlerimizde yeni bir estetik, yepyeni vurgular elde ettik. Halıların resimsel dünyasına üç boyutlu zenginlikler katıyoruz. Elde ettiğimiz dekoratif dokuları, renkler dünyasının en şık grileri ve vizon tonlarıyla harmanladık. Desenlerimizi beyaz ve krem tonlarıyla tamamladık. Sihirli bir halı gibi Nano Halı teknolojisi ve Atlas güvencesiyle üretilen Damla serimizi önünüze seriyoruz. Güzel günlerde kullanın. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 7 mm İPLİK CİNSİ : %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 11 Dama Gri ( Damla Serisi )

13 DAMLA SERiSi Beste Vizon Dama Gri Dama Vizon Beste Gri Doku Işıltı Küp Eda Güreli Şen tasarımı Romans Roza 12

14 NEV SERİSİ Eda Güreli Şen Emine Akıllı Özgür Uşaklıgil Size yepyeni bir merhaba demek için Atlas Halı Nev serisini tasarladık. Çizgilerde tanıdık motifler olsun; yarım asra varan Atlas dostluğunu size sunsun, yepyeni yorumlar olsun; evinize tazelik getirsin istedik. Sonbaharın asil güzelliğini bahar çiçeklerinin neşesiyle bütünleyelim; vizon renkleri, pembeler, griler ama asıl beyazlar olsun istedik. Evinize, neşe, zenginlik, en önemlisi sevgi diledik. Nev Atlas ınızı sevgi ile kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %91 Akrilik, %9 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 13 Nev ( Nev Serisi )

15 NEV SERiSi Hazal Mabeyn Hasır Eylül Nev Şelale Göksu Hazeran Mühür 14

16 15 Nisan ( Nev Serisi )

17 NEV SERiSi Cumba Vizon Cumba Gri Açelya Kadife Kamelya Kameriye Med-Cezir Sis Amber 16

18 EYVAN SERİSİ Emine Akıllı Sevgili Atlas Halı Dostu, Eyvan, evin avluya açılan bölümüdür, en sıcak günde bile insanı ferahlatır. Eyvanda keyif yapmak gibisi yoktur. Sizlere çok ferah bir halı sunmak istedik. Evinizi dinginleştiren, gözünüze ve gönlünüze hitap eden halılar tasarladık. Pastel renkler ve floral motifleri bir arada harmanlayıp, geleneksel Atlas Halı farkıyla evlerinize Eyvan ferahlığını sunuyoruz. Uzun yıllar keyifle kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ : %11 Yün, %70 Akrilik, %19 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 17 Safir (Eyvan Serisi )

19 EYVAN SERiSi Zambak Bedesten Safir Döngü ( Eda Güreli Şen Tasarımı ) 18

20 19 Hayat ( Eyvan Serisi )

21 EYVAN SERiSi Sultan Peri Lalezar Kaftan Gülçiçek Hayat Samyeli Petek Eyvan 20

22 LOKUM SERİSİ Eda Güreli Şen Özgür Uşaklıgil Atlas Halı Lokum serisinde pembe ve mavinin eşsiz uyum ve zıtlığını beyazlarla tatlandırıp bir yaz sabahının hafifliğiyle halıya dokuduk. Lokumun ışıltılı, tatlı görünümünü, en kaliteli ipliklerle ve usta dokumacıların emeğiyle evinize ulaştırdık. Bu yeni serimizi tüm sıcak duygularımızla, bir tepsi lokum gibi sizlere sunmak isteriz. Lokum tadının damağınızda kaldığı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 13 mm İPLİK CİNSİ: %93 Akrilik, %7 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 21 Kalem ( Lokum Serisi )

23 LOKUM SERiSi Nakış Narin Hayal Engin Kalem Lokum Lokum Ala Gümüş Filiz 22

24 EFSUN SERİSİ Eda Güreli Şen Emine Akıllı Özgür Uşaklıgil Her eve bir Efsun, Masallar efsunlu halıları anlatır. Alaaddin uçan halısıyla prensesin sarayına doğru süzülür. Anadolu nun genç kızları dileklerini halıya dokur. Sevdalılarına tez elden ulaşmak için düğüm düğüm renkleri büyüler. Halıların büyülü dünyası bir kez daha Efsun landı. Atlas Halı Efsun serisi zengin halı kültürünün efsunlu renklerini, en üstün kalitede halıya dokudu. Vizon tonları, turkuazlar, griler ve beyazlar evinize çok yakışacak. Yeni bir nefes, yep yeni renkler, yep yeni bir Efsun. Dileklerinizin gerçekleştiği, güzel günlerde kullanmanız dileği ile... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 23 Tarhun ( Efsun Serisi )

25 EFSUN SERiSi Tarhun Tarçın Nar Vizon Efsun Çizi Fındık Vaha Ekin Tomurcuk 24

26 25 Name ( Efsun Serisi )

27 EFSUN SERiSi Misk Hatmi Itır Rozet Name Kırkpare Zencefil Ekin Gri Duman Kahve 26

28 27 Nar ( Efsun Serisi )

29 EFSUN SERiSi Güneş Meyan Taflan Nar Duman Zeytin 28

30 AKİDE SERİSİ Emine Akıllı Atlas Tasarım Ekibi nden evinize sevgi ile Bu yeni koleksiyonu, şekerci dükkanında kavanozları seyreden çocukların heyecanıyla sizlere sunuyoruz. Akidenin cazip parlaklığını ve beyazın saf güzelliğini halı tasarımlarımıza yansıtmak için çalıştık. Kaliteli malzeme kullanımı ve Atlas Halı nın özenli imalatı size gururla sunduğumuz bu halıları üretmemizi sağladı. Evinize yeni bir ışıltı ve şıklık getirecek halılarınızı mutlu günlerde kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %73 Akrilik, %27 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 29 Yaşam ( Akide Serisi )

31 AKIDE SERiSi Şakayık Yaşam Sakız Akide Mine Kum Dönüşüm Design Turkey Yaşama Değer Katan Tasarımlar sergisinde yer almaya hak kazanmıştır. Dantela 30

32 SEDEF SERİSİ Özgür Uşaklıgil Her ışıkta farklı bir halı... Karla kaplanmış tepecikler gibi, beyazın asil yalınlığını sunan Atlas Sedef Koleksiyonu nda sizi sürprizler bekliyor. İlk bakışta yakalayacağınız sade şıklığı, kullandıkça farkına varacağınız ışıltılı detayların zenginliğiyle tamamlamaya çalıştık. Günün her saatinde farklı bir ışıltı, farklı bir atmosfer odanızda sizi bekleyecek. Renk seçimleri ve dokusuyla bugünün evine uyumlu, çok iddialı bir koleksiyon sunuyoruz. Ailenizden biri Atlas Halı dan Sedef Koleksiyonu. Güzel sürprizlerle dolu günlerde, beğeniyle kullanmanız dileğiyle. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %63 Akrilik, %37 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 31 Damla ( Sedef Serisi )

33 SEDEF SERiSi Lâl Sedef Damla Su Mercan İnci Pırıl Opal Ege 32

34 UŞAK SERİSİ Özgür Uşaklıgil Size bir Atlas Halı tasarlamak; Evinize konuk ettiğiniz bu Atlas Halı ile sizlere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halınızı tasarlarken klasik Türk sanatının zenginliğini, bugünün ev dekorasyonuyla buluşturan bir ürüne ulaşmak hedeflendi. Yüzlerce yıldır beğeni kazanan, Anadolu el halılarının zenginliğini, ahşap baskının usta ellerinin becerisini, ipek dokumacılarının sabırlı, pırıl pırıl dünyasını, eski bir dost Atlas Halı markasının verdiği üretim güveniyle sizlere sunuyoruz. Urumeli Beyaz ( Uşak Serisi ) Bir ömür boyu mutluluk dolu evlerde, beğeniyle kullanmanız dileğiyle... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %89 Yün, %6 Polyester %89 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 33

35 UŞAK SERiSi Gülizi Lotto Uşak Beyaz Seher Beyaz Uşşak Beyaz Uşşak Kırmızı Seher Kırmızı Sitare Beyaz Sitare Kahve Sitare Kırmızı 34

36 HATAYİ SERİSİ Kunter Şekercioğlu Merhaba, Ailenizden biri Atlas Halı nın bilgi birikimiyle kendi deneyimimizi harmanladık ve sizin için Hatayi Koleksiyonu nu tasarladık. Bu koleksiyonda çok kültürlülükten ve tarihten referanslar alarak halının iki boyutlu algısına yeni bir yorum getirdik. Alışılmışın dışında ama bir o kadar da aşina olduğumuz desenlerle Hatayi Koleksiyonu karşınızda. Her biri ayrı referanslarla tasarlanmış halılarımızın evinize huzur, neşe ve bereket getirmesi dileğiyle... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 35 Sarmaşık Karamel ( Hatayi Serisi )

37 HATAYI SERiSi Sarmaşık Karamel Sarmaşık Krem Feza Krem Hatayi Kahve Hatayi Krem Rumi Krem Topkapı Ağırnas (Özgür Uşaklıgil Tasarımı) Melikşah Design Turkey Yaşama Değer Katan Tasarımlar sergisinde yer almaya hak kazanmıştır. 36

38 ŞEMS SERİSİ Kunter Şekercioğlu Merhaba, Ailenizden biri Atlas Halı nın bilgi birikimiyle kendi deneyimimizi harmanladık ve sizin için Şems Koleksiyonu nu tasarladık. Bu koleksiyonda yer alan her halıda ayrı bir özellikle karşılaşacaksınız. Tarihsel referanslar, çocukluğunuzdan gelen o saflık, rastlantısallığın çekiciliği veya insani değerler... Her biri ayrı referanslarla tasarlanmış halılarımızın evinize huzur, neşe ve bereket getirmesi dileğiyle... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 37 Güneş ( Şems Serisi )

39 ŞEMS SERİSİ Fırça Krem Fırça Kahve Güneş İlham Mozaik Krem Mozaik Kahve Şehir Krem Şehir Kahve Şems 38

40 HARE SERİSİ Ece - Oğuz Yalım Feride Toprak Evlerimizde halı büyülü bir değnek gibidir, tüm parçaları birbirine bağlayandır. Bu serideki halılarımızı tasarlarken, yaşam biçiminizi, zevklerinizi, hayallerinizi harmanlayıp, uyum içinde resmedeceğiniz birer tuval düşündük. Farklı hayat hikayelerinizi kucaklayabilecek mütevazi duruşlu halılar tasarladık. Bireysel zevkleriniz ön plana çıksın istedik. Sırma ( Hare Serisi ) İstedik ki Atlas Halı bu tuvali sizlere sunsun, sizler de son imzayı atan kişi olun HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 39

41 HARE SERİSİ Âlâ Oya Bindallı Hare Derin Karo Beyaz Nakarat Karo Gri Soyut 40

42 HARMAN SERİSİ Ece - Oğuz Yalım Feride Toprak Tasarım serüvenimizdeki en keyifli, en naif dönemi; ön fikirlerimizin kağıda su gibi aktığı anları sizlerle paylaşmak istedik. Bizim herkesten sakladığımız eskiz kağıtlarımız, sizin halınız oldu. Karaladık, sildik, boyadık, boyaları bulaştırdık Yenilikçi, farklı, başına buyruk, dinamik, görülmemiş, serbest olsun; şaşırtsın istedik Bu çizimler bizim olduğu kadar, sizin de olsun, sizi de anlatsın, evinizde ayrı bir yer edinsin istedik HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %83 Akrilik, %17 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 41 Harman ( Harman Serisi )

43 HARMAN SERİSİ Harman Defne Günebakan Zikzak Dalga Serbest Yalın Bambu Sade 42

44 SERESERPE SERİSİ Ece - Oğuz Yalım Feride Toprak Shaggy halıların yumuşacık, pırıl pırıl iplerini seçerken biz dokunmaya, okşamaya, renklerin ışıltısını seyretmeye doyamadık. Tasarımlarımızı yönlendiren de dokuların bu güzelliği oldu. Onları oyuncu bir dille size taşımak istedik. Ailenizle birlikte rahatlayacağınız, dinleneceğiniz, çocuklarınızla yerlere serilip oynayabileceğiniz zeminler hayal ettik. Renklerin, şekillerin, onların bize anlattığı tanıdık hikayelerin sizleri de gülümsetmesi dileğiyle Sereserpe ( Sereserpe Serisi ) Budak ( Sereserpe Serisi ) HALI ÖZELLİKLERİ İPLİK CİNSİ: %60 PP Heatset %40 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 43

45 SERESERPE SERİSİ Dama Küme Hepyek Misket Çınar Piksel Pike Dalya Şal 44

46 GÜN IŞIGI SERİSİ Erdem Akan Boğaç Şimşir Merhaba, Dünyada her şeyden çok değer verdiğiniz çocuğunuzun odasına bu halıyı seçmiş olmanız bizleri çok mutlu etti. Evinize ulaşana kadar her aşamada, çocuğunuzun üzerinde güvenle oynaması, oynarken de halısından ilham alması için en ufak detayına kadar düşündük. Yapısındaki bambu lifleri ve anti-bakteriyel özelliklerle hem çevreyi hem de çocuklarımızın sağlığını gözetmeyi hedefledik. Çocuğunuzun günün her saatinde keyifle kullanması için tasarladığımız bu halıların ailenize neşe getirmesini dileriz. Pilot ( Gün Işığı Serisi ) Trafik ( Gün Işığı Serisi ) HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %70 Akrilik, %30 Bambu EBATLAR (cm) 133x188 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 45

47 GÜN IŞIĞI SERİSİ Astro Nam Nam A Pon Pon Pış Pış Bon Bon B Vız Vız Kurbağa Prens - Başak Ergin Tasarımı Yap Boz Kahve Yap Boz Mor 46

48 Boyum Kaç? Design Turkey Yaşama Değer Katan Tasarımlar sergisinde yer almaya hak kazanmıştır. 47 Boyum Kaç? ( Gün Işığı Serisi )

49 GÜN IŞIĞI SERİSİ Şeker Böcük Pisi Satürn Uç Uç Kaçak Kuş Ada 48

50 AY IŞIGI SERİSİ Erdem Akan Boğaç Şimşir Merhaba, Evinize ulaşana kadar her aşamada, çocuğunuzun üzerinde güvenle oynaması, oynarken de halısından ilham alması için en ufak detayına kadar düşündük. Yapısındaki bambu lifleri ve anti-bakteriyel özelliklerle hem çevreyi hem de çocuklarımızın sağlığını gözetmeyi hedefledik. Çocuğunuzun, ışıklar söndükten sonra bile, keyifle kullanması için tasarladığımız bu halıların ailenize neşe getirmesini dileriz.. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %66 Akrilik, %29 Bambu, %2 Polyester EBATLAR (cm) 133x188 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 49 Sihir ( Ay Işığı Serisi ) GECE PARLAYAN İPLİK

51 AY IŞIĞI SERİSİ Sihir Portakal Vın! Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik Pırlanta Lazer Küp Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik 50

52 51 Bobi ( Ay Işığı Serisi )

53 AY IŞIĞI SERİSİ Beri Gece Parlayan İplik Külah Gece Parlayan İplik Bobi Gece Parlayan İplik Şeri Gece Parlayan İplik Mırnav Gece Parlayan İplik Prenses Gece Parlayan İplik 52

54 KATALOG ÜRÜN LİSTESİ ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI B Ufuk A Petek C Vizon A Peri B Köpük Beyaz A Samyeli C Köpük Gri B Hayat NERGİS B Yol A Alfabe A Rakkas A Albatros A İkiz EYVAN B Kaftan A Gülçiçek A Zambak B Lalezar A Sultan A Frekans B Bedesten A Kent A Safir A Renk A Döngü A Revan A Eyvan A Meridyen A Nakış A Taç Vizon A Narin B Taç C Hayal B Karma B Ekose A Ortanca LOKUM A Engin A Kalem A Lokum PETUNYA A Masal B Versay A Bulut B Lokum Ala A Gümüş A Filiz A Akasya B Tarhun A Derun D Taflan A Petunya C Kırkpare A Dama Vizon A Tarçın F Dama Gri C Hatmi A Doku B Itır DAMLA E Roza A Işıltı E Romans D Misk B Nar D Nar Vizon D Beste Gri B Duman F Beste Vizon C Duman Gri A Küp A Hazal A Mabeyn EFSUN D Duman Kahve A Meyan A Güneş A Nisan A Zeytin B Eylül A Vaha A Nev A Tomurcuk A Şelale B Çizi A Göksu A Fındık A Hazeran A Efsun NEV A Mühür A Cumba Vizon D Cumba Gri A Ekin C Ekin Gri A Rozet A Açelya A Name A Kadife A Zencefil B Kamelya A Hasır A Kameriye A Med-Cezir A Sis A Amber

55 ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI A Şakayık A Harman A Yaşam A Defne AKİDE A Sakız A Akide A Mine A Kum HARMAN A Günebakan A Zikzak A Dalga A Serbest A Dönüşüm A Yalın A Dantela B Bambu B Lâl B Sade B Sedef A Dama B Damla A Misket SEDEF B Su B Mercan B İnci B Pırıl B Opal SERESERPE A Hepyek A Küme A Pike A Çınar A Budak B Ege A Piksel B Gülizi A Sereserpe A Lotto Uşak Beyaz A Şal A Urumeli Beyaz A Dalya UŞAK A Uşşak Beyaz C Uşşak Kırmızı A Seher Kırmızı A Boyum Kaç? B Bon Bon A Nam Nam C Seher Beyaz A Kaçak Kuş A Sitare Beyaz A Pon Pon C Sitare Kahve A Pisi D Sitare Kırmızı A Ada E Sarmaşık Karamel A Böcük HATAYİ G Sarmaşık Krem C Feza Krem B Hatayi Kahve GÜN IŞIĞI A Astro A Şeker A Vız Vız D Hatayi Krem A Satürn F Rumi Krem A Trafik B Ağırnas A Pilot B Melikşah A Uç Uç A Fırça Krem A Pış Pış D Fırça Kahve A YapBoz Mor A Güneş C YapBoz Kahve ŞEMS A İlham A Mozaik Krem A Mozaik Kahve A Kurbağa Prens A Sihir A Beri A Şehir Krem A Külah B Şehir Kahve A Pırlanta A Şems A Ala A Oya AY IŞIĞI A Vın! A Lazer A Mırnav A Bindallı A Şeri HARE A Hare A Derin A Karo Beyaz A Bobi A Küp A Portakal C Karo Gri A Prenses A Nakarat A Sırma A Soyut

56

Otoriteler tarafından onaylandı

Otoriteler tarafından onaylandı 2014 SONBAHAR Otoriteler tarafından onaylandı 1 - Temas Ölçüm Analizi 2 - Kolay Temizlenme Performans Ölçüm Analizi 3 - Fotokatalitik Performans Ölçüm Analizi Gıda Temas Raporu Muayene ve Analiz Raporu

Detaylı

1967 den beri yeniliklerin öncüsü olan Atlas Halı; Nano teknoloji sayesinde, Dünyada bir ilki gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

1967 den beri yeniliklerin öncüsü olan Atlas Halı; Nano teknoloji sayesinde, Dünyada bir ilki gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. 2015iLKBAHAR-YAZKOLEKSiYONU 1967 den beri yeniliklerin öncüsü olan Atlas Halı; Nano teknoloji sayesinde, Dünyada bir ilki gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Design Turkey Tasarım ödülü

Detaylı

1967 den beri yeniliklerin öncüsü olan Atlas Halı; Nano teknoloji sayesinde, Dünyada bir ilki gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

1967 den beri yeniliklerin öncüsü olan Atlas Halı; Nano teknoloji sayesinde, Dünyada bir ilki gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. 1967 den beri yeniliklerin öncüsü olan Atlas Halı; Nano teknoloji sayesinde, Dünyada bir ilki gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. Design Turkey Tasarım ödülü alan ilk makine halısı markası

Detaylı

İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU

İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU 2 0 1 4 İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU Uşak 2-7 Şal 8-11 Kirman 12-13 Mirada 14-18 Eftelya 19-20 Sahra 21-23 Patara 24-27 Carmina 28-30 Florya 31-34 Klasik 35-37 Açelya 38-42 Bella 43-44 Efes 45-47 Cami Halıları

Detaylı

Burada 01 // 2015. Yeniliklerin öncüsü Pierre Cardin Halı dan tozumayı azaltan halı teknolojisi. Pierre Cardin Halı dan yeni koleksiyonlar

Burada 01 // 2015. Yeniliklerin öncüsü Pierre Cardin Halı dan tozumayı azaltan halı teknolojisi. Pierre Cardin Halı dan yeni koleksiyonlar Halıcılar Burada 01 // 2015 Yeniliklerin öncüsü Pierre Cardin Halı dan tozumayı azaltan halı teknolojisi Pierre Cardin Halı dan yeni koleksiyonlar Pierre Cardin Halı iletişim hattı hizmete açıldı Ailemizin

Detaylı

BELLEZZA ŞİMAL BELLEZZA ALOFİ BELLEZZA ASTANA BELLEZZA ROMA BELLEZZA ALA BELLEZZA RABAT BELLEZZA DALYANA BELLEZZA KREMLİN BELLEZZA PANAMA

BELLEZZA ŞİMAL BELLEZZA ALOFİ BELLEZZA ASTANA BELLEZZA ROMA BELLEZZA ALA BELLEZZA RABAT BELLEZZA DALYANA BELLEZZA KREMLİN BELLEZZA PANAMA Sadakat Group ilk olarak 1959 yılında Erzurum da faaliyetine başlamıştır. 80 li yıllarda yaptığı başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede girdiği tüm sektörlerde lider kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır.

Detaylı

34 yıllık tecrübe... Saygılarımızla.

34 yıllık tecrübe... Saygılarımızla. 34 yıllık tecrübe... 1981 yılında çelik eşya ticareti ile faaliyetine başlayan firmamız, 1986 yılında üretime geçerek, bugün sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Türkiye yi kapsayan bayii

Detaylı

2015 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU. www.festivalhali.com

2015 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU. www.festivalhali.com 2015 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU www.festivalhali.com İÇERİDE FESTİVAL VAR. İçeride neler var neler! Rengarenk desenler, modern çizgiler, klasik motifler, şahane tasarımlar... Hayatınıza renk katacak, kendinizi

Detaylı

index index Avangarde Takımlar Avangarde Takımlar Maksi Takımlar Delüx Takımlar Corner Takımlar

index index Avangarde Takımlar Avangarde Takımlar Maksi Takımlar Delüx Takımlar Corner Takımlar index index Avangarde Takımlar 04-05 Lüks ELit Berjerli 06-07 Lüks ELit Berjerli 08-09 Lüks ELit Berjerli 10-11 Yalı 12-13 Yalı Takımlar 14-15 Zümrüt 16-17 Eftalya 18-19 Eliza 20-21 Eliza 22-23 Pırlanta

Detaylı

BAYRAM KOLEKSİYONLARI

BAYRAM KOLEKSİYONLARI yi Bayramlar GODIVA BAYRAM KOLEKSİYONLARI İlhamını Lady Godiva nın asaletinden alarak 1926 dan günümüze, dünyanın en zarif el yapımı pralin ve trüflerini sunan Godiva; bayram havası nın her anını çikolatanın

Detaylı

2012 İlkbahar-Yaz Giyim Koleksiyonu

2012 İlkbahar-Yaz Giyim Koleksiyonu 2012 İlkbahar-Yaz Giyim Koleksiyonu Doğanın mucizesine saygıyla geçen 35 yıl! Aker ailesi olarak bu yıl bambaşka bir heyecan yaşıyoruz. Bu yıl bizim tam 35. yılımız. Tam 35 yıldır ürettiğimiz her üründe

Detaylı

2014 İLKBAHAR KOLEKSİYONU

2014 İLKBAHAR KOLEKSİYONU 2014 İLKBAHAR KOLEKSİYONU 1 2 1 Insta Moda Etkiler Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin halıya imzasını attı. Birbirinden etkileyici Pierre Cardin Halı lar göz dolduruyor, evinizi güzelleştiriyor. Son

Detaylı

YILBAŞI KATALOĞU. İyiliklerle dolu bir yıl dileriz...

YILBAŞI KATALOĞU. İyiliklerle dolu bir yıl dileriz... YILBAŞI KATALOĞU İyiliklerle dolu bir yıl dileriz... Bu yılbaşında iyi şeyler dükkanından iyilik beğenin! LSV İyi Şeyler Dükkanı nın birbirinden güzel ürünleri arasından hem kendiniz hem de sevdikleriniz

Detaylı

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ 2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ burgbad Solitaire Serileri Solitaire Kişinin bireyselliğinin olağandışı bir şekilde ifade etmesi. Form ve fonksiyon en üst düzeydedir. Hiç şüphesiz

Detaylı

E V T E K S T İ L K A T A L O Ğ U

E V T E K S T İ L K A T A L O Ğ U EV TEKSTİL KATALOĞU Yepyeni hayatınıza ışıltı katacak Wedding Koleksiyonu, odanızda göz alıcı dünyaların kapısını aralayacak nevresim takımları ve yatak örtüleri, soğuk kış akşamlarınıza eşlik edecek eşsiz

Detaylı

İçindekiler. Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32) www.endustriyelyapi.com.

İçindekiler. Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32) www.endustriyelyapi.com. www.endustriyelyapi.com.tr İçindekiler Endüstriyel Yapı Ltd. Şti. Kurulduğu 2005 yılından itibaren uygulamış olduğu 500.000 m² yi aşkın baskı beton zemin ve sıva tecrübesiyle, bugün özellikle Samsun ve

Detaylı

LOOK FIRST FASHION TWIST2012/FASHION

LOOK FIRST FASHION TWIST2012/FASHION FASHION TWIST KOLEKSİYONUNDA ŞIK BİR OYUN! Eşsiz Twist koleksiyonundan beğendiğiniz parçayı seçin, birbirinden şık parçaları birleştirin ve KENDİ ÖZGÜN TARZINIZI YARATIN! Rengarenk göz alıcı elbiseler,

Detaylı

Hayallerimizi, umutlarımızı, tecrübe ve emeğimizle birleştirdik... Çeliğe işledik. Saygıyla sunuyoruz... TEPSİLERÇAYSETLERİ ÇATALKAŞIKBIÇAK

Hayallerimizi, umutlarımızı, tecrübe ve emeğimizle birleştirdik... Çeliğe işledik. Saygıyla sunuyoruz... TEPSİLERÇAYSETLERİ ÇATALKAŞIKBIÇAK Hayallerimizi, umutlarımızı, tecrübe ve emeğimizle birleştirdik... Çeliğe işledik. Saygıyla sunuyoruz... İÇİNDEKİLER 02 ÇATALKAŞIKBIÇAK 36 TEPSİLERÇAYSETLERİ 02 04 06 08 10 12 14 16 18 20 22 24 28 30 32

Detaylı

şimdi mavi ve yeşili zamanı www.goldeluxekonutlari.com

şimdi mavi ve yeşili zamanı www.goldeluxekonutlari.com şimdi mavi ve yeşili de y a ş a m a zamanı www.goldeluxekonutlari.com şimdi mavi ve yeşili de y a ş a m a zamanı 1. ETAP Eryaman ın Parlayan Yıldızı... VALE Göksu Parkına Yürüme Mesafesi Metro ya Uzaklık

Detaylı

Hayal gücünüzden ilham alınarak inşa edilmiş bir yaşam.

Hayal gücünüzden ilham alınarak inşa edilmiş bir yaşam. Hayal gücünüzden ilham alınarak inşa edilmiş bir yaşam. Kartal ın hayata bakış açısı değişiyor... Hayat yeni bir anlam kazanıyor. 01 Rezidans yaşamının ışıltılı dünyası içinde, tüm ayrıcalıkların elinizin

Detaylı

Çiçek gibi bir yuvanız olsun... www.florakonaklari.com

Çiçek gibi bir yuvanız olsun... www.florakonaklari.com Çiçek gibi bir yuvanız olsun... www.florakonaklari.com Flora Konakları nda hayat var! İstanbul un Anadolu yakasında Tuzla ya yeni bir şehir kuruluyor. Hayalini kurduğunuz yaşamı size sunmaya hazırlanan

Detaylı

Bu sezonda moda renkler, trend desenler ile yaşam alanlarınızı değiştirecek 16 farklı kalite ve zengin desen çeşitlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Bu sezonda moda renkler, trend desenler ile yaşam alanlarınızı değiştirecek 16 farklı kalite ve zengin desen çeşitlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Türkiye nin halı sektörüne yön veren Karmen Halı, evinizin iç dekorasyon dünyasına katkı sağlamak amacıyla 32 yıllık dokuma tecrübemizi koleksiyonlarımızla birleştirerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine

Detaylı

Helena Center Helena Wood Art. Elegance of The Wood

Helena Center Helena Wood Art. Elegance of The Wood Helena Center Helena Wood Art Elegance of The Wood HELENA WOOD ART. 1993 yılında sedef ve ahşap el sanatları sektörüne hizmet etmek üzere kurulmuştur. Türk el sanatlarının güzel sedef işlemelerinin en

Detaylı

Madalyonun diğer yüzü

Madalyonun diğer yüzü Ormanın içinde bir mücevher değeri taşıyan bahçe peyzajında çeşitli hayvan figürleri kullanılmış. Kemer Country evlerinin arasında tasarlanan gölet, ev sahiplerine hem yemyeşil doğanın içinde hem de suya

Detaylı

El dokuma halılarının özel tekniklerle boyanarak, el iþçiliðiyle birleþtirilmesiyle üretilmiþtir. patchwork

El dokuma halılarının özel tekniklerle boyanarak, el iþçiliðiyle birleþtirilmesiyle üretilmiþtir. patchwork El dokuma halılarının özel tekniklerle boyanarak, el iþçiliðiyle birleþtirilmesiyle üretilmiþtir. patchwork ebat 160x230 190x280 fiyat 999,00 TL 1.450,00 TL patchwork gri patchwork fuþya patchwork multi

Detaylı

YAŞAM. yeniden. `de TANIMLANIYOR

YAŞAM. yeniden. `de TANIMLANIYOR YAŞAM yeniden `de TANIMLANIYOR Dağ Mühendislik Ltd. Şti., mekan alan ölçülerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu katalogda kullanılan tüm dekorasyon görselleri temsili olarak konmuş olup, tutar satış

Detaylı

2 0 1 5 P R E V I E W mutluluğun devamı > www.fendy.com.tr

2 0 1 5 P R E V I E W mutluluğun devamı > www.fendy.com.tr Merkez Adres Telefon Fax E-mail : Kirazlık Mah. Atatürk Blv. No:161 Kutlukent - Tekkeköy / SAMSUN : +90 362 266 40 87 : +90 362 266 93 97 : bilgi@fendy.com.tr Depo Adres Telefon : Hacı Yusuf Mescid Mah.

Detaylı

SERDİVAN Küçük Bir Cennet...

SERDİVAN Küçük Bir Cennet... SERDİVA Küçük Bir Cennet... SAKARYA I TEKTAŞI SERDİVA DA... 5 yıldızlı yaşam sizi bekliyor. Yeni yaşam trendi Serdivan Gölbaşı Konakları, tüm beklentilerinizin üzerine çıkmak için yükseliyor. Serdivan

Detaylı

Hediyenizi seçin, gerisini DHL e bırakın. HEPSİ TÜRKİYE YE ÖZEL, HEPSİ KAPIYA TESLİM!

Hediyenizi seçin, gerisini DHL e bırakın. HEPSİ TÜRKİYE YE ÖZEL, HEPSİ KAPIYA TESLİM! Hediyenizi seçin, gerisini DHL e bırakın. HEPSİ TÜRKİYE YE ÖZEL, HEPSİ KAPIYA TESLİM! Müşterilerinize ve sevdiklerinize göndereceğiniz hediyeler için Ne yapacağım? diye kaygılanmayın. Artık sizi, göndermek

Detaylı

AKRİLİK UV LAK MEMBRAN BLUM AKSESUARLAR

AKRİLİK UV LAK MEMBRAN BLUM AKSESUARLAR 0232 253 53 04 Mobilya İmalatında Çözüm Ortağınız... Merkez: Marangozlar San. Sit. 33. Sk. B2 Blok No:1 / DİYARBAKIR Tel : 0.412 237 02 51-52 - Fax: 0.412 237 02 49 Fabrika: Ergani Yolu 22. km. Organize

Detaylı

2015-2016 HALI KOLEKSİYONU

2015-2016 HALI KOLEKSİYONU 2015-2016 HALI KOLEKSİYONU DOĞA DOSTU MATERYALLER, SIRADIŞI DOKULAR, DEKORASYON TRENDLERİNİ BELİRLEYEN DESENLER, HD BASKI TEKNİĞİYLE CAPCANLI RENKLER, ULAŞILABİLİR FİYATLAR Enza Home 2015 Halı Koleksiyonu;

Detaylı

NOVELTIES. www.isveabagno.it

NOVELTIES. www.isveabagno.it NOVELTIES 2015 www.isveabagno.it İtalyan Isvea dan Yeni Tasarımlarla En Yeniler... 52 yıllık deneyimiyle İtalyan Isvea beklentilerin önüne geçen tasarımlarına devam ediyor. Tarz sahibi olan, yaratıcı,

Detaylı

SAMUR KARO HALI STOK LİSTESİ

SAMUR KARO HALI STOK LİSTESİ Samur Karo Halı SAMUR KARO HALI STOK LİSTESİ Cuma 21.Ağustos.215 INTERNET SİTEMİZDE YAYINLANAN ALT BAYİ LİSTESİNDE YAPILMASI İSTENEN İŞLEMLER İÇİN LÜTFEN bim@samur.com.tr ADRESİNE MAİL ATINIZ. KARO HALI

Detaylı

parkresidencescadde.com

parkresidencescadde.com parkresidencescadde.com SİZE ÖZEL AYRICALIKLI BİR YAŞAM... Moderni, klasiği, özel hissetmeyi, hayatın merkezinde olmayı, kendini şımartmayı, modayı, sanatı, güneşi, gökyüzünü, ayrıcalıklı yaşamayı

Detaylı

BANYO MOBİLYALARI Bathroom Furnitures

BANYO MOBİLYALARI Bathroom Furnitures BANYO MOBİLYALARI Bathroom Furnitures B A N Y O M O B i L Y A L A R I SARAY SERİSİ (Palace Series) HANEDAN 120 cm Sarı kulp krom taşlı Altın Varak Boya 122,5 cm Ayna, alt gövde ve kapaklar MDF lake boya

Detaylı

SÜRE (SAAT) GENEL TOPLAM S.N. ALAN (FOET KODU) / PROGRAM SEVİYE EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ (FOET KODU: 215)

SÜRE (SAAT) GENEL TOPLAM S.N. ALAN (FOET KODU) / PROGRAM SEVİYE EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ (FOET KODU: 215) EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ (FOET KODU: 215) 1 Dekoratif El Sanatları Elemanı 4 1800/1200 2152 2 Ağaç Baston Yapma 80/56 3 Alüminyum Kabartma 160/112 4 Balıksırtı Hasır Örme 120/96 5 Batik 200/144 6 Bebek

Detaylı

www.esmarinkonaklari.com

www.esmarinkonaklari.com www.esmarinkonaklari.com GENEL BİLGİLER ES MARIN KONAKLARI 8262 m 2 arsa alanı, 23754,68 m 2 inşaat alanından oluşuyor. Ferah bir yaşam sürmeniz için sitenin %60 ı yeşil alanlar ve sosyal aktiviteleriniz

Detaylı

İZMİR. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, 8500 yıllık tarihi ve kültürel zenginliği ile Ege de parlayan bir inci tanesi...

İZMİR. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, 8500 yıllık tarihi ve kültürel zenginliği ile Ege de parlayan bir inci tanesi... İZMİR Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, 8500 yıllık tarihi ve kültürel zenginliği ile Ege de parlayan bir inci tanesi... ÇEŞME Antik çağlardan günümüze uzanan eşsiz tarihi, sakin ve huzurlu yapısı,

Detaylı

Kara tarafından sunulmuş 3 boyutlu görseller. Siz hayal kurun Biz fark yaratalım.

Kara tarafından sunulmuş 3 boyutlu görseller. Siz hayal kurun Biz fark yaratalım. Kara tarafından sunulmuş 3 boyutlu görseller Siz hayal kurun Biz fark yaratalım. 1 Felsefemiz İşverenin hayallerini referans alarak tasarımda fark yaratmak, kişiye özel ve projenin gerektirdiği konsepti

Detaylı

NEW. Evinizdeki Konfor... COLLECTION. Comfort of your Home...

NEW. Evinizdeki Konfor... COLLECTION. Comfort of your Home... NEW COLLECTION Evinizdeki Konfor... Comfort of your Home... Yeni Nesil Rahatlık Konforlu Bir Yaşam Salon takımlarından Oturma Gruplarına, Maksi Takımlardan, Köşe Takımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesinde

Detaylı

Ecem Tekstil Ltd. Şti. Birlik Mahallesi 441. Cadde No: 48-E Çankaya/ Ankara Türkiye T: +90 312 496 2050-51 F: +90 312 496 2052 www.ecemtex.

Ecem Tekstil Ltd. Şti. Birlik Mahallesi 441. Cadde No: 48-E Çankaya/ Ankara Türkiye T: +90 312 496 2050-51 F: +90 312 496 2052 www.ecemtex. Ecem Tekstil Ltd. Şti. Birlik Mahallesi 441. Cadde No: 48-E Çankaya/ Ankara Türkiye T: +90 312 496 2050-51 F: +90 312 496 2052 www.ecemte.com 1997 yılında kurulan firmamız Ecem Tekstil Ltd Şti. Kaymaz

Detaylı

METALİN SANAT İLE BULUŞMASI

METALİN SANAT İLE BULUŞMASI METALİN SANAT İLE BULUŞMASI Web : www.metadekor.com E-Posta : iletisim@metadekor.com Tel : +90 224 241 3090 Fab GSM : +90 533 739 1634 Fax : +90 224 242 9020 Adres : BTSO Organize Sanayi Bölgesi Lacivert

Detaylı

INDEX 4-7 8-11 12-13 14-17 18-21 22-23 24 25 26-27 28-29 32-35 36-39 40-43

INDEX 4-7 8-11 12-13 14-17 18-21 22-23 24 25 26-27 28-29 32-35 36-39 40-43 INDEX Yılların tecrübesiyle mobilya sektöründe kalıcı ve sağlam bir yer edinen Perla Sofa,her geçen gün artan hizmet kalitesi ve müşteri portföyü ile faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.sahip olduğu

Detaylı

Samm Hotel. Konaklama Sanatı

Samm Hotel. Konaklama Sanatı konsept Otel Samm Hotel Konaklama Sanatı Konaklamayı aleladelikten kurtarıp sanat içinde bir keyfe dönüştüren SAMM Hotel,modern ve minimal çizgisiyle Ankara nın vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor Ankara

Detaylı

İçindekiler. Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32)

İçindekiler. Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32) İçindekiler Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32) 03 Baskı Beton Uygulama Alanları Otoparklar Dog al taşların eşsiz görünümü ile betonun

Detaylı

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ 2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ burgbad Solitaire Serileri Solitaire Kişinin bireyselliğinin olağandışı bir şekilde ifade etmesi. Form ve fonksiyon en üst düzeydedir. Hiç şüphesiz

Detaylı

Stillistanbul. Sabiha gökçen Hava Limanı. Neomarin AVM. Pendik Marina. Divan Otel. Modern istanbul un Kalbindeyiz

Stillistanbul. Sabiha gökçen Hava Limanı. Neomarin AVM. Pendik Marina. Divan Otel. Modern istanbul un Kalbindeyiz Stillistanbul Sabiha gökçen Hava Limanı Neomarin AVM Pendik Marina Divan Otel Modern istanbul un Kalbindeyiz Okan üniversitesi Via Port Alışveriş Merkezi istanbul Park F1 Pisti Koç Lisesi Teknopark Sabancı

Detaylı

Duvar Dekorları, Duvar Dekoru Modelleri, Duvar Dekoru Fiyatları

Duvar Dekorları, Duvar Dekoru Modelleri, Duvar Dekoru Fiyatları Duvar Dekorları, Duvar Modelleri, Duvar Fiyatları Lusia Venge Duvar Kodu BSD02 30 x 0 x 45 Lusia Vizon Duvar Kodu BSD03 30 x 0 x 45 Çırağan Duvar Merida Ram Sujet Duvar Kodu BSD01 Kodu BSD04 30 x 0 x 45

Detaylı

Dantel Kataloğu. Tasarımlarınıza sihirli bir dokunuş... Dantelle ilgili aradığınız her

Dantel Kataloğu. Tasarımlarınıza sihirli bir dokunuş... Dantelle ilgili aradığınız her Dantel Kataloğu Tasarımlarınıza sihirli bir dokunuş... Dantelle ilgili aradığınız her şey Pavoni ve Silikomart ın dantel şablonlarıyla kek ve cupcakeleriniz için birbirinden güzel dekorasyonlar hazırlayabilir,

Detaylı

OFİS ÇÖZÜMLERİ. Hayal gücüyle yaratıcılığı birleştirir.

OFİS ÇÖZÜMLERİ. Hayal gücüyle yaratıcılığı birleştirir. OFİS MOBİLYALARI OFİS ÇÖZÜMLERİ 1986 yılından beri ofis hayatını ergonomik ürünlerle kolaylaştıran BÜROSİT, ISO standartlarında, Avrupa normlarına uygun, GS sertifkasıyla 25.000 metrekarelik bir alanda

Detaylı

Ahşap Eğitici Oyuncaklar. Diz Oyna Kuleler. Şekil Bulmacalar. Bloklar

Ahşap Eğitici Oyuncaklar. Diz Oyna Kuleler. Şekil Bulmacalar. Bloklar Ahşap Eğitici Oyuncaklar Hem eğlenceli, hem eğitici! Yenilikçi tasarımlar, canlı renkler, eğlenceli grafikler. El göz koordinasyonu, ince motor becerileri, Görsel algılama ve sosyal beceriler, Erken dönem

Detaylı

Know How. Seçkin ürün. Kaliteli Malzeme. Ustalık ve Deneyim

Know How. Seçkin ürün. Kaliteli Malzeme. Ustalık ve Deneyim Dragos Şirketi sizlere yeni doğal granit koleksiyonunu sunmaktan memnuniyet duyar., Dragos tarafından piyasaya sürülen yeni bir doğal ürün kategorisidir. Bu kategori: Seçkinlik, güç ve egzotik bir havaya

Detaylı

Bir evden öte; cennetten ilham almış bir köşeye hoş geldiniz.

Bir evden öte; cennetten ilham almış bir köşeye hoş geldiniz. Bir evden öte; cennetten ilham almış bir köşeye hoş geldiniz. 29.000 metrekarede, 32 konutluk ilk etabını sizlerle buluşturan Aden Ballıkpınarı, toplam 78 adet özel villa ile kurgusunu tamamlayacak. 4

Detaylı

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ 2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ burgbad Solitaire Serileri Solitaire Kişinin bireyselliğinin olağandışı bir şekilde ifade etmesi. Form ve fonksiyon en üst düzeydedir. Hiç şüphesiz

Detaylı

reward fonksiyonellik

reward fonksiyonellik evo Evo banyo dolabı, banyonuzun ihtiyaçları düşünülerek sizin için özel olarak tasarlandı. Birbirinden farklı ve fonksiyona sahip modüler bir sistemden oluşan Evo sizlere geniş bir alternatif sunuyor.

Detaylı

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ 2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ burgbad Solitaire Serileri Solitaire Kişinin bireyselliğinin olağandışı bir şekilde ifade etmesi. Form ve fonksiyon en üst düzeydedir. Hiç şüphesiz

Detaylı

NADOL. yaşam evleri. www.anadoluyasamevleri.com

NADOL. yaşam evleri. www.anadoluyasamevleri.com A yaşam evleri. www.anadoluyasamevleri.com A yaşam evleri. ... SEHIRCILIK VE KONT ALGISINI YENIDEN TANIMLIYORZ Safranbolu nun en değerli ve en büyük arazileri üzerinde hayata geçireceğimiz Anadolu Yaşam

Detaylı

İş hayatında dengeleri değiştirecek

İş hayatında dengeleri değiştirecek İş hayatında dengeleri değiştirecek 1 2 3 Yıldız a İş imiz Düştü Ankara da iş hayatının nabzının attığı yer olan Yıldız, farklı mimarisiyle göz dolduran Yıldız Kule ye ev sahipliğine hazırlanıyor. İş hayatında

Detaylı

İÇ MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ

İÇ MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ İÇ MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ Muazzam Interiors bir Getamarket Grup markasıdır. MUAZZAM DÜNYASINA HOŞ GELDINIZ Muazzam Interiros - İç Mimarlık olarak hedefimiz müşterilerimize kendilerini ait hissedebilecekleri

Detaylı

ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ

ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ Mimari Tasarım Projelendirme İmalat Of is is Mobilyaları Uygulama www.tapso.com Ofis Mağaza Hastane Otel Restaurant Tapso Project Gibi Düşünmek Tapso Project

Detaylı

Antik Mısır Boncuklarından Modern Tasarımlara.

Antik Mısır Boncuklarından Modern Tasarımlara. www.vetroart.com.tr Antik Mısır Boncuklarından Modern Tasarımlara. Gündelik yaşantımızda birçok alanda kullandığımız camın tarihi MÖ 3000 yıllarına dayanmakta, M.Ö 2500 yılına ait olduğu belirlenen Antik

Detaylı

www.rekormobilya.com.tr MUTFAK

www.rekormobilya.com.tr MUTFAK Rekor Mobilya, mobilya sektöründeki elli yılı aşkın tecrübesiyle kurumsallaşmasını tamamlayarak Türk mobilya sektörünün en önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefleyen modüler bir markadır. Her Zevke

Detaylı

YENİ BİR DÜNYANIN ANAHTARI...

YENİ BİR DÜNYANIN ANAHTARI... YENİ BİR DÜNYANIN ANAHTARI... Yeni bir dünyanın anahtarı. Makel den LUMIA SERİSİ... Lumia Serisi çerçeveler; metallerin asaleti, camın büyüsü ve ahşabın sıcaklığıyla birlikte modern minimalist tasarımları

Detaylı

Ölçüler (Size): 200X290 150X230 120X180 100X300 100X200 80X300 80X150 AC416 KEMİK - BONE AC408 KEMİK - BONE 3. Hav Yüksekliği. 12 mm. Sistem.

Ölçüler (Size): 200X290 150X230 120X180 100X300 100X200 80X300 80X150 AC416 KEMİK - BONE AC408 KEMİK - BONE 3. Hav Yüksekliği. 12 mm. Sistem. 2 0 1 5 KOLEKSİYONU AÇELYA AC416 KEMİK - BONE Ölçüler (Size): 200X290 150X230 120X180 100X300 100X200 80X300 80X150 Polyester A P AC408 KEMİK - BONE 3 P A Polyester Ölçüler (Size): 200X290 150X230 120X180

Detaylı

A NEW LIFE STYLE IN THE WORLD NEW S 15

A NEW LIFE STYLE IN THE WORLD NEW S 15 A NEW LIFE STYLE IN THE WORLD NEW S 15 index Mira Avangarde Trend Combo Angel 4-7 8-13 14-19 20-27 28-35 Nazar Eslem Ottoman 36-41 42-47 48-53 Chester Dilara Lady 54-61 62-67 68-73 4 5 Hayal kurmak önemlidir.

Detaylı

Her birini özenle seçtiğimiz çiçeklere ek olarak mağazamızda İtalya'dan getirdiğimiz kullanışlı ve dekoratif hediyelik eşyaları da bulacaksınız.

Her birini özenle seçtiğimiz çiçeklere ek olarak mağazamızda İtalya'dan getirdiğimiz kullanışlı ve dekoratif hediyelik eşyaları da bulacaksınız. La Maison des Fleurs, 2009 yılında çiçekçilikte farklı bir anlayış ve kaliteyi uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturma fikriyle Kuruçeşme'de kuruldu. Yurt dışında iç mimarlık ve Event Management konusunda

Detaylı

METAL FURNITURE. www.prolinesandalye.com

METAL FURNITURE. www.prolinesandalye.com METAL FURNITURE www.prolinesandalye.com METAL FURNITURE 2000 yılından bu yana metal sektöründe bulunan firmamız 2007 yılından itibaren masa ve sandalye üretimine başlamış olup her geçen gün ürün yelpazesini

Detaylı

yesill residence marmarisyapi.com

yesill residence marmarisyapi.com yesill residence marmarisyapi.com Kalite ve Güven inşa eder Marmaris Yapı, Girginçler Turizm A.Ş ve Muzaffer Özlü ortaklığında,2008 yılında kurulmuş bir gayrimenkul inşa ve satış şirketidir.kurulduğu tarihten

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

Bizler için her yeni yıl değerlidir.

Bizler için her yeni yıl değerlidir. Bizler için her yeni yıl değerlidir. Yeni başlangıçları simgelediği için... Umudun tazelenmesini simgelediği, yenilenmenin tadını sevdiklerimizle paylaşmaya vesile olduğu için... Değerlidir. Kıymetli taşlardan

Detaylı

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz.

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Estetik değerlere bağlı ve kullanımı kolay mekanları yaratırken

Detaylı

SAĞLAM BİR GEÇMİŞİN MUTLU BİR ÜZERİNDE YÜKSELİR...

SAĞLAM BİR GEÇMİŞİN MUTLU BİR ÜZERİNDE YÜKSELİR... YAŞAM MUTLU BİR SAĞLAM BİR GEÇMİŞİN ÜZERİNDE YÜKSELİR... İnşaat dünyası yeni bir vizyonla tanışıyor. Bu bir yaşam ve gelecek vizyonu. Bu vizyonun geçmişinde güç, temelinde güven var. İş dünyasının ve Türkiye

Detaylı

Siyahın Tasarımlardaki Önemi Nedir?

Siyahın Tasarımlardaki Önemi Nedir? Siyahın Tasarımlardaki Önemi Nedir? Asil duruşu nedeniyle bayanların kıyafetlerde tercih ettiği renklerin başında siyah gelir. Kadına zerafet ve incelik katan siyah aynı zamanda kadınları daha zayıf ve

Detaylı

info@momyapi.com.tr Akşam 22.00 ye kadar bilgi alabilirsiniz. www.glow3.com YAPI

info@momyapi.com.tr Akşam 22.00 ye kadar bilgi alabilirsiniz. www.glow3.com YAPI 3 Satış ve Tanıtım Ofisi Esenşehir Mah. Sarıgazi Yolu Cad. Kanuni Sok. No: 3 Y. Dudullu - Ümraniye 34773 İstanbul T. (0216) 527 26 03-04 - 06 F. (0216) 527 26 05 C. 0530 464 12 56 info@momyapi.com.tr Akşam

Detaylı

2015 BATARYA FİYAT LİSTESİ

2015 BATARYA FİYAT LİSTESİ 2015 BATARYA FİYAT LİSTESİ Suyun hayat veren yüzü 1970 yılında beri süregelen üretim tecrübemiz ve gelişime olan inancımız KAS ARMATÜR ün temel çıkış hikayesini oluşturdu. Kayalar Grubun engin tecrübesinin

Detaylı

www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 /elaresort

www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort +90 444 1 352 /elaresort +90 444 1 352 www.elaresort.com www.elavillas.com /elaresort /elaresort Zarafet ve kaliteyle zenginleşen kusursuz bir dünya... L U X U R I S M Luxurism, sadece bir kelime değil; mükemmelliğin heyecan

Detaylı

ALBUM34 Dünya nın en iyi Panoramik albümleri

ALBUM34 Dünya nın en iyi Panoramik albümleri ALBUM34 Dünya nın en iyi Panoramik albümleri www.album34.com 3 Farklı Ebat İdeal Bakış Açıları 30x50, 35x65, 30x76 ebatlarımız ile her zevke ve bütçeye göre en uygun çözümleri sunuyoruz. Albüm ebatlarımız,

Detaylı

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk.

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. 1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. Günümüze geldiğimizde, binlerce konut teslimi gerçekleştiren

Detaylı

Özgün banyolar, Özgün yorumlar. 1 Çanakcýlar, çeyrek asrý aþkýn bir süredir sektörde faaliyet göstermenin saðladýðý tecrübenin ýþýðýnda hep daha iyisini üretebilmek amacýyla çalýþmalarýna devam ediyor.

Detaylı

2 0 1 4 İ L K B A H A R / Y A Z

2 0 1 4 İ L K B A H A R / Y A Z 2014 İLKBAHAR / YAZ La Misura İlkbahar/Yaz 2014 Kusursuz işçilik, benzersiz kumaşlarla tasarlanan La Misura 2014 İlkbahar - Yaz koleksiyonu, katı sezon kurallarındansa kişisel yorumlar ve stillerin vurgulandığı

Detaylı

KONYAALTI NDA 5 YILDIZLI BİR YAŞAM KONYAALTI NDA 5 YILDIZLI BİR YAŞAM

KONYAALTI NDA 5 YILDIZLI BİR YAŞAM KONYAALTI NDA 5 YILDIZLI BİR YAŞAM Yeryüzü Cenneti ANTALYA Binlerce yıllık tarihiyle nice hikayelere konu olmuş, dillere destan güzelliğiyle yüzlerce uygarlığa ev sahipliği yapmış bir şehirdir Antalya. Toros dağlarının ihtişamı altında

Detaylı

Serüvenimiz 1919 yılında Bayan Maruşya ile kurukahvecilikle başladı. 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tunçay ile gelişimini

Serüvenimiz 1919 yılında Bayan Maruşya ile kurukahvecilikle başladı. 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tunçay ile gelişimini Serüvenimiz 1919 yılında Bayan Maruşya ile kurukahvecilikle başladı. 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tunçay ile gelişimini sürdürdü. 1987 de şirketleşti. 1996 da hem Türk kahvesini

Detaylı

DENİZYILDIZI GRUBU NİSAN AYI BÜLTENİ 2015

DENİZYILDIZI GRUBU NİSAN AYI BÜLTENİ 2015 DENİZYILDIZI GRUBU NİSAN AYI BÜLTENİ 2015 NİSAN AYINDA NELER ÖĞRENDİK? Çiçekleri tanıdık. Çiçekleri gözlemledik. Çiçek türlerini isimlendirdik. Çiçeklerin birer canlı olduğunu öğrendik. Farklı çiçeklerin

Detaylı

PENGUEN GRUBU MART AYI BÜLTENİ SİNCAPLAR TEMASI DÜNYA SU GÜNÜ ORMAN HAFTASI YAŞLILAR HAFTASI DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ

PENGUEN GRUBU MART AYI BÜLTENİ SİNCAPLAR TEMASI DÜNYA SU GÜNÜ ORMAN HAFTASI YAŞLILAR HAFTASI DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ PENGUEN GRUBU MART AYI BÜLTENİ SİNCAPLAR TEMASI DÜNYA SU GÜNÜ ORMAN HAFTASI YAŞLILAR HAFTASI DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ Sincapları tanıdık. Sincapları gözlemledik. Hayvan türlerini isimlendirdik. Hayvanların

Detaylı

T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ KLASİK TÜRK BEZEME SANATLARI ATÖLYESİ

T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ KLASİK TÜRK BEZEME SANATLARI ATÖLYESİ TEZHİP I. SINIF GÜZ DÖNEMİ 12 Ekim 2015 Açılış Toplantısı ve Tezhip Sanatı Hakkında Bilgi; (motifler, hatailer, yapraklar) 19 Ekim 2015 Hatai çizimleri, kurşun kalem çalışması 26 Ekim 2015 Yaprak çizimleri,

Detaylı

ABDULLAH ALİYE CAN ANAOKULU ÇİÇEKLER SINIFI ARALIK AYI BÜLTENİ

ABDULLAH ALİYE CAN ANAOKULU ÇİÇEKLER SINIFI ARALIK AYI BÜLTENİ ABDULLAH ALİYE CAN ANAOKULU ÇİÇEKLER SINIFI ARALIK AYI BÜLTENİ BELİRLİ GÜNLER VE HAFTALAR İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası Yerli Malı Haftası Yeni yıl (31 Aralık-1 Ocak) GÜNE BAŞLAMA ETKİNLİKLERİ Oyun

Detaylı

BİZ KİMİZ? www.ondulyapi.com

BİZ KİMİZ? www.ondulyapi.com BİZ KİMİZ? Biz takım çalışmasına ve ruhuna inanmış, alışılagelmiş fikirlerin ötesine geçmeye çalışan bir takımız. Mükemmeli inşa etmeyi amaç edinip öyle yola çıktık. Gerçek hayattan ilham alarak modern

Detaylı

www.asirmobilya.com.tr

www.asirmobilya.com.tr www.asirmobilya.com.tr panel mobilya / 4-34 oturma grupları / 35-65 ASIR CONCEPT 2014/2015 köşe takımları / 66-70 genç odası takımları / 71-82 Çanakçıoğlu Grup, 1955 yılından günümüze iskelet, berjer,

Detaylı

20 Ağustos 2015 DOMOTEX Turkey (25 28 Mayıs 2015) DOMOTEX Turkey, halının merkezinde uluslararası bir platform sundu

20 Ağustos 2015 DOMOTEX Turkey (25 28 Mayıs 2015) DOMOTEX Turkey, halının merkezinde uluslararası bir platform sundu Kapanış Bülteni 20 Ağustos 2015 DOMOTEX Turkey (25 28 Mayıs 2015) DOMOTEX Turkey, halının merkezinde uluslararası bir platform sundu Makine halısı üretiminin merkezi konumundaki Gaziantep te düzenlenen

Detaylı

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Konutta Altın Çağı YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Çağıl İnşaat / Altınbaşak Konutları Çağıl İnşaat 1994 yılında kurulan; çok katlı yapıların tasarımı ve yapımı, yol, sanat yapıları ve köprü yapımında uzmanlaşmış

Detaylı

(EFOR GRUP PERDE SİSTEMLERİ)

(EFOR GRUP PERDE SİSTEMLERİ) P e r d e S i s t e m l e r i w w w. e f o r p e r d e. c o m P e r d e S i s t e m l e r i Firma olarak hedefimiz müşterilerimizin,ortaklarımızın, tedarikcilerimizin ve çalışanlarımızın çıkarlarını ve

Detaylı

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ

2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ 2012/2013 TÜM PROGRAMLARA VE BİLGİ KLAVUZUNA GENEL BİR BAKIŞ burgbad Solitaire Serileri Solitaire Kişinin bireyselliğinin olağandışı bir şekilde ifade etmesi. Form ve fonksiyon en üst düzeydedir. Hiç şüphesiz

Detaylı

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R Modern yaşam standartlarını yüksek kaliteyle sunan KRG İnşaat, çok seçkin bir projeye imza atıyor. Kentsel

Detaylı

Doğru adres. Doğru zaman. Doğru işçilik

Doğru adres. Doğru zaman. Doğru işçilik Doğru adres Doğru zaman Doğru işçilik 2 3 S e d e f S e r i s i Sedef Serisinde kullanılan aksesuarlar birinci sınıf Eloksallı Alüminyum olup kullanılan tüm bağlantı vidaları 304 kalite paslanmaz çeliktir.

Detaylı

Günaydın, Bana şiir yazdırtan o parmaklar. (23.06.2004) M. Mehtap Türk

Günaydın, Bana şiir yazdırtan o parmaklar. (23.06.2004) M. Mehtap Türk - Günaydın Günü parlatan gözler. Havayı yumuşatan nefes. Yüzlere gülücük dağıtan dudaklar. Konuşmadan anlatan kaşlar. Bana şiir yazdırtan o parmaklar. (23.06.2004) M. Mehtap Türk - Günaydın Günaydın...

Detaylı

Turkuaz Ege de Yemden Balığa

Turkuaz Ege de Yemden Balığa Turkuaz Ege de Yemden Balığa UZANAN yolculuk... Denİz dostu olduğumuzu DÜNYA BİLİYOR! Türkiye nin en güçlü ve büyük topluluklarından biri olan Yaşar Grubu nun tam entegrasyon felsefesi ile 1983 yılında

Detaylı

SANATSAL DÜZENLEME ÖĞE VE İLKELERİ

SANATSAL DÜZENLEME ÖĞE VE İLKELERİ SANATSAL DÜZENLEME ÖĞE VE İLKELERİ 1.Sanatsal düzenleme öğeleri Çizgi: Çizgi, noktaların aynı veya değişik yönlerde sınırlı veya sınırsız olarak ardı arda dizilmesinden elde edilen şekildir. Kalemimizle

Detaylı

28.03.2013. Algılama üzerinde etkilidir. Hareketi ve yönü belirleyici etki yaratırlar. Ayırma amaçlı. Kalın çizgiler daha etkilidir.

28.03.2013. Algılama üzerinde etkilidir. Hareketi ve yönü belirleyici etki yaratırlar. Ayırma amaçlı. Kalın çizgiler daha etkilidir. Hazırlayan ve sunan: Süleyman Nihat ŞAD 2 Kontrast/ Zıtlık ÇİZGİ ALAN-BOŞLUK DOKU Çizgi; gözü, belirli bir alanda ya da bir alan etrafında hareket ettirerek dikkatleri çeken tek boyutlu bir araçtır. ŞEKİL-FORM

Detaylı

Hayat boyu, hayat dolu!..

Hayat boyu, hayat dolu!.. Hayat boyu, hayat dolu!.. KAYSERİ: Sivas Caddesi İpeksaray AVM A Kule 5. Kat Melikgazi - Kayseri Tel. +90352 224 24 10 Fax. +90352 224 2412 İSTANBUL: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Caddesi

Detaylı