Zeytin ( Efsun Serisi )

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Zeytin ( Efsun Serisi )"

Transkript

1

2 Zeytin ( Efsun Serisi )

3 Değerli Atlas Dostu 1967 yılından beri halı sektörüne yön veren Atlas Halı nın Türkiye nin önde gelen tasarımcıları tarafından hazırlanan 2013 Yaz Koleksiyonu nu ilginize sunarız. Saygılarımızla. 45 YILLIK BİR EFSANE Türkiye nin en köklü halı markalarından biri olan Atlas Halı, Naksan Holding bünyesinde yer alan ileri teknolojiye dayalı üretim tesisleri, Türk halıcılığına yön veren AR Ge çalışmaları, yenilikleri ve hızla genişleyen bayi ağı ile sektörde her zaman öncü, moda ve tercih edilen olmayı başarıyor den beri yüz binlerce ev için adeta aileden biri olan dünyada bir ilki gerçekleştiren Atlas Halı, Nisan 2013 te nanoteknoloji yardımıyla leke barındırmayan kendi kendini temizleyen, bakteri - mantar - küf yok eden ve yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltan Nano Halı ları tüketiciyle buluşturmayı başardı. Atlas Halı; Damla, Petunya, Nergis, Nev, Efsun, Eyvan, Lokum, Şems, Hatayi, Hare, Harman, Hayat Ağacı, Nazar Boncuğu, Vuslat, Uşak, Sedef, Akide ve Sereserpe serilerinin yanı sıra, çocuklar için özel olarak hazırlanan Gün Işığı ve Ay Işığı serileri ile, dün olduğu gibi bugün de evlerin değişmezi, sektörün gözdesi ve ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

4 DÜNYADA BİR İLK, NANO HALI Atlas Nano Halı, güneşten ve odanın aydınlatmasından aldığı enerjiyle sürekli olarak kendi kendini temizler. Böylece, halınız yıllarca ilk günkü canlılığında kalır. Sigara, duman, is, ayak kiri gibi yaşamımızın içerisinde bulunan, gözle görülmeyen kirleri barındırmaz. Leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen Atlas Nano Halı yı tasarlarken, doğanın muhteşem bir mucizesi olarak tanımlayabileceğimiz nilüfer çiçeğinden ilham aldık. Bilindiği üzere nilüfer çiçeği suda yaşamasına rağmen su itici özelliği ile yaprakların üzerinde damlacıklar olan narin bir çiçektir. Bu doğal özelliği tüketicilerimizin kullanımına sunmak istedik. Sağlıklı ve hijyenik malzeme ve özel bir üretim tekniği ile halılarımızı leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen hale getirdik. Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle

5 2013 YAZ KOLEKSIYONU IÇINDEKILER NERGİS SERiSi 5-8 Ufuk - Vizon - Köpük Beyaz - Köpük Gri - Yol - Alfabe Rakkas - Albatros - İkiz - Frekans - Kent - Renk - Revan Meridyen - Taç Vizon - Taç PETUNYA SERiSi 9-10 Karma - Ekose - Ortanca - Masal - Versay Bulut - Akasya - Derun - Petunya DAMLA SERiSi Dama Vizon - Dama Gri - Doku - Roza - Işıltı Romans - Beste Gri - Beste Vizon - Küp NEV SERİSİ Hazal - Mabeyn - Nisan - Eylül - Nev - Şelale - Göksu Hazeran - Mühür - Cumba Vizon - Cumba Gri - Açelya Kadife - Kamelya - Hasır - Kameriye - Med-Cezir - Sis - Amber EYVAN SERİSİ Petek - Peri - Samyeli - Hayat - Kaftan - Gülçiçek - Zambak Lalezar - Sultan - Bedesten - Safir - Döngü - Eyvan LOKUM SERİSİ Nakış - Narin - Hayal - Engin - Kalem Lokum - Lokum Ala - Gümüş - Filiz EFSUN SERİSİ Tarhun - Taflan - Kırkpare - Tarçın - Hatmi - Itır - Misk - nar Nar Vizon - Duman - Duman Gri - Duman Kahve - Meyan Güneş - Zeytin Vaha - Tomurcuk - Çizi - Fındık - Efsun - Ekin Ekin Gri - Rozet - Name - Zencefil AKİDE SERİSİ HATAYİ SERİSİ Sarmaşık Karamel - Sarmaşık Krem - Feza Krem Hatayi Kahve - Hatayi Krem - Rumi Krem Ağırnas - Melikşah ŞEMS SERİSİ Fırça Krem - Fırça Kahve - Güneş - İlham - Mozaik Krem Mozaik Kahve - Şehir Krem - Şehir Kahve - Şems HARE SERİSİ Âlâ - Oya - Bindallı - Hare - Derin - Karo Beyaz Karo Gri - Nakarat - Sırma - Soyut HARMAN SERİSİ Harman - Defne - Günebakan - Zikzak Dalga - Serbest - Yalın - Bambu - Sade SERESERPE SERİSİ Dama - Misket - Hepyek - Küme - Pike - Çınar Budak - Piksel - Sereserpe - Şal - Dalya ÇOCUK HALILARI GÜN IŞIĞI SERİSİ Boyum Kaç? - Bon Bon - Nam Nam Kaçak Kuş - Ponpon - Pisi - Ada - Böcük Astro - Şeker - Vız Vız - Satürn - Trafik Pilot - Uç Uç - Pış Pış - Yap Boz Mor Yap Boz Kahve - Kurbağa Prens AY IŞIĞI SERİSİ Sihir - Beri - Külah - Pırlanta - Vın! Lazer - Mırnav - Şeri - Bobi - Küp Portakal - Prenses Şakayık - Yaşam - Sakız - Akide Mine - Kum - Dönüşüm - Dantela SEDEF SERİSİ Lâl - Sedef - Damla - Su - Mercan - İnci - Pırıl - Opal - Ege UŞAK SERİSİ Gülizi - Lotto Uşak Beyaz - Urumeli Beyaz - Uşşak Beyaz Uşşak Kırmızı - Seher Kırmızı - Seher Beyaz - Sitare Beyaz Sitare Kahve - Sitare Kırmızı

6 NERGİS SERİSİ Eda Güreli Şen Durgun bir suyun üstüne düşen, sarılı beyazlı nergis çiçeği gibi yalın güzellikleri evlerinize sunuyoruz. Nergis çiçeğinin efsanelere konu olan güzelliğini, beyazın ferahlatıcı etkisini, güneş gibi ışıldayan çiçeklerin sarısını tasarımlarımıza işledik. Sakin gri-maviler ve asil vizon tonlarıyla bu zenginliği tamamladık. Tasarımlarda gizlenen sürprizlerle dolu halınızı uzun yıllar keyifle kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %85 Akrilik, %15 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 5 Taç Vizon ( Nergis Serisi )

7 NERGIS SERiSi Kent Revan ( Özgür Uşaklıgil Tasarımıyla ) Renk Taç ( Özgür Uşaklıgil Tasarımıyla ) Taç Vizon ( Özgür Uşaklıgil Tasarımıyla ) Ufuk Vizon Yol 6

8 7 Albatros ( Nergis Serisi )

9 NERGIS SERiSi Albatros Frekans İkiz Alfabe Köpük Beyaz Köpük Gri Rakkas Meridyen 8

10 PETUNYA SERİSİ Eda Güreli Şen Hakan Halaç Özgür Uşaklıgil Atlas Tasarım Ekibi nden evinize bir saksı petunya güzelliği. Petunya nın yuvanızı ısıtan sıcaklığını ve baharı anımsatan kokusunu evinize sunuyoruz. İstedik ki; bu desenler yaz yağmuru gibi evlerinizi ferahlatsın. İstedik ki; halılarımız topraktan yağmur sonrası çıkan kokular gibi sizlere huzur versin. Naturel renklerin dengesi ile uyumlu bir estetik koleksiyonumuzu oluştursun. Dünyada bir ilk olan Nano Halı teknolojisi ile üstün bir halı sunuyoruz. Yeni Petunya nızı en mutlu günlerde kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %75 Akrilik, %25 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 9 Masal ( Petunya Serisi )

11 PETUNYA SERiSi Petunya Bulut Derun Ekose Karma Masal Ortanca Akasya Versay 10

12 DAMLA SERİSİ Özgür Uşaklıgil Odalarınıza yeni bir boyut sunuyoruz. Kilimlerin hafifliğini, ışıltılı halıların güzelliğiyle birleştirdik. Bu birleşimin bize sunduğu üçüncü boyutu kullanarak, desenlerimizde yeni bir estetik, yepyeni vurgular elde ettik. Halıların resimsel dünyasına üç boyutlu zenginlikler katıyoruz. Elde ettiğimiz dekoratif dokuları, renkler dünyasının en şık grileri ve vizon tonlarıyla harmanladık. Desenlerimizi beyaz ve krem tonlarıyla tamamladık. Sihirli bir halı gibi Nano Halı teknolojisi ve Atlas güvencesiyle üretilen Damla serimizi önünüze seriyoruz. Güzel günlerde kullanın. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 7 mm İPLİK CİNSİ : %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 11 Dama Gri ( Damla Serisi )

13 DAMLA SERiSi Beste Vizon Dama Gri Dama Vizon Beste Gri Doku Işıltı Küp Eda Güreli Şen tasarımı Romans Roza 12

14 NEV SERİSİ Eda Güreli Şen Emine Akıllı Özgür Uşaklıgil Size yepyeni bir merhaba demek için Atlas Halı Nev serisini tasarladık. Çizgilerde tanıdık motifler olsun; yarım asra varan Atlas dostluğunu size sunsun, yepyeni yorumlar olsun; evinize tazelik getirsin istedik. Sonbaharın asil güzelliğini bahar çiçeklerinin neşesiyle bütünleyelim; vizon renkleri, pembeler, griler ama asıl beyazlar olsun istedik. Evinize, neşe, zenginlik, en önemlisi sevgi diledik. Nev Atlas ınızı sevgi ile kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %91 Akrilik, %9 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 13 Nev ( Nev Serisi )

15 NEV SERiSi Hazal Mabeyn Hasır Eylül Nev Şelale Göksu Hazeran Mühür 14

16 15 Nisan ( Nev Serisi )

17 NEV SERiSi Cumba Vizon Cumba Gri Açelya Kadife Kamelya Kameriye Med-Cezir Sis Amber 16

18 EYVAN SERİSİ Emine Akıllı Sevgili Atlas Halı Dostu, Eyvan, evin avluya açılan bölümüdür, en sıcak günde bile insanı ferahlatır. Eyvanda keyif yapmak gibisi yoktur. Sizlere çok ferah bir halı sunmak istedik. Evinizi dinginleştiren, gözünüze ve gönlünüze hitap eden halılar tasarladık. Pastel renkler ve floral motifleri bir arada harmanlayıp, geleneksel Atlas Halı farkıyla evlerinize Eyvan ferahlığını sunuyoruz. Uzun yıllar keyifle kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ : %11 Yün, %70 Akrilik, %19 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 17 Safir (Eyvan Serisi )

19 EYVAN SERiSi Zambak Bedesten Safir Döngü ( Eda Güreli Şen Tasarımı ) 18

20 19 Hayat ( Eyvan Serisi )

21 EYVAN SERiSi Sultan Peri Lalezar Kaftan Gülçiçek Hayat Samyeli Petek Eyvan 20

22 LOKUM SERİSİ Eda Güreli Şen Özgür Uşaklıgil Atlas Halı Lokum serisinde pembe ve mavinin eşsiz uyum ve zıtlığını beyazlarla tatlandırıp bir yaz sabahının hafifliğiyle halıya dokuduk. Lokumun ışıltılı, tatlı görünümünü, en kaliteli ipliklerle ve usta dokumacıların emeğiyle evinize ulaştırdık. Bu yeni serimizi tüm sıcak duygularımızla, bir tepsi lokum gibi sizlere sunmak isteriz. Lokum tadının damağınızda kaldığı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 13 mm İPLİK CİNSİ: %93 Akrilik, %7 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 21 Kalem ( Lokum Serisi )

23 LOKUM SERiSi Nakış Narin Hayal Engin Kalem Lokum Lokum Ala Gümüş Filiz 22

24 EFSUN SERİSİ Eda Güreli Şen Emine Akıllı Özgür Uşaklıgil Her eve bir Efsun, Masallar efsunlu halıları anlatır. Alaaddin uçan halısıyla prensesin sarayına doğru süzülür. Anadolu nun genç kızları dileklerini halıya dokur. Sevdalılarına tez elden ulaşmak için düğüm düğüm renkleri büyüler. Halıların büyülü dünyası bir kez daha Efsun landı. Atlas Halı Efsun serisi zengin halı kültürünün efsunlu renklerini, en üstün kalitede halıya dokudu. Vizon tonları, turkuazlar, griler ve beyazlar evinize çok yakışacak. Yeni bir nefes, yep yeni renkler, yep yeni bir Efsun. Dileklerinizin gerçekleştiği, güzel günlerde kullanmanız dileği ile... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 23 Tarhun ( Efsun Serisi )

25 EFSUN SERiSi Tarhun Tarçın Nar Vizon Efsun Çizi Fındık Vaha Ekin Tomurcuk 24

26 25 Name ( Efsun Serisi )

27 EFSUN SERiSi Misk Hatmi Itır Rozet Name Kırkpare Zencefil Ekin Gri Duman Kahve 26

28 27 Nar ( Efsun Serisi )

29 EFSUN SERiSi Güneş Meyan Taflan Nar Duman Zeytin 28

30 AKİDE SERİSİ Emine Akıllı Atlas Tasarım Ekibi nden evinize sevgi ile Bu yeni koleksiyonu, şekerci dükkanında kavanozları seyreden çocukların heyecanıyla sizlere sunuyoruz. Akidenin cazip parlaklığını ve beyazın saf güzelliğini halı tasarımlarımıza yansıtmak için çalıştık. Kaliteli malzeme kullanımı ve Atlas Halı nın özenli imalatı size gururla sunduğumuz bu halıları üretmemizi sağladı. Evinize yeni bir ışıltı ve şıklık getirecek halılarınızı mutlu günlerde kullanmanızı dileriz. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %73 Akrilik, %27 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 29 Yaşam ( Akide Serisi )

31 AKIDE SERiSi Şakayık Yaşam Sakız Akide Mine Kum Dönüşüm Design Turkey Yaşama Değer Katan Tasarımlar sergisinde yer almaya hak kazanmıştır. Dantela 30

32 SEDEF SERİSİ Özgür Uşaklıgil Her ışıkta farklı bir halı... Karla kaplanmış tepecikler gibi, beyazın asil yalınlığını sunan Atlas Sedef Koleksiyonu nda sizi sürprizler bekliyor. İlk bakışta yakalayacağınız sade şıklığı, kullandıkça farkına varacağınız ışıltılı detayların zenginliğiyle tamamlamaya çalıştık. Günün her saatinde farklı bir ışıltı, farklı bir atmosfer odanızda sizi bekleyecek. Renk seçimleri ve dokusuyla bugünün evine uyumlu, çok iddialı bir koleksiyon sunuyoruz. Ailenizden biri Atlas Halı dan Sedef Koleksiyonu. Güzel sürprizlerle dolu günlerde, beğeniyle kullanmanız dileğiyle. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %63 Akrilik, %37 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 31 Damla ( Sedef Serisi )

33 SEDEF SERiSi Lâl Sedef Damla Su Mercan İnci Pırıl Opal Ege 32

34 UŞAK SERİSİ Özgür Uşaklıgil Size bir Atlas Halı tasarlamak; Evinize konuk ettiğiniz bu Atlas Halı ile sizlere ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halınızı tasarlarken klasik Türk sanatının zenginliğini, bugünün ev dekorasyonuyla buluşturan bir ürüne ulaşmak hedeflendi. Yüzlerce yıldır beğeni kazanan, Anadolu el halılarının zenginliğini, ahşap baskının usta ellerinin becerisini, ipek dokumacılarının sabırlı, pırıl pırıl dünyasını, eski bir dost Atlas Halı markasının verdiği üretim güveniyle sizlere sunuyoruz. Urumeli Beyaz ( Uşak Serisi ) Bir ömür boyu mutluluk dolu evlerde, beğeniyle kullanmanız dileğiyle... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %89 Yün, %6 Polyester %89 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 33

35 UŞAK SERiSi Gülizi Lotto Uşak Beyaz Seher Beyaz Uşşak Beyaz Uşşak Kırmızı Seher Kırmızı Sitare Beyaz Sitare Kahve Sitare Kırmızı 34

36 HATAYİ SERİSİ Kunter Şekercioğlu Merhaba, Ailenizden biri Atlas Halı nın bilgi birikimiyle kendi deneyimimizi harmanladık ve sizin için Hatayi Koleksiyonu nu tasarladık. Bu koleksiyonda çok kültürlülükten ve tarihten referanslar alarak halının iki boyutlu algısına yeni bir yorum getirdik. Alışılmışın dışında ama bir o kadar da aşina olduğumuz desenlerle Hatayi Koleksiyonu karşınızda. Her biri ayrı referanslarla tasarlanmış halılarımızın evinize huzur, neşe ve bereket getirmesi dileğiyle... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 35 Sarmaşık Karamel ( Hatayi Serisi )

37 HATAYI SERiSi Sarmaşık Karamel Sarmaşık Krem Feza Krem Hatayi Kahve Hatayi Krem Rumi Krem Topkapı Ağırnas (Özgür Uşaklıgil Tasarımı) Melikşah Design Turkey Yaşama Değer Katan Tasarımlar sergisinde yer almaya hak kazanmıştır. 36

38 ŞEMS SERİSİ Kunter Şekercioğlu Merhaba, Ailenizden biri Atlas Halı nın bilgi birikimiyle kendi deneyimimizi harmanladık ve sizin için Şems Koleksiyonu nu tasarladık. Bu koleksiyonda yer alan her halıda ayrı bir özellikle karşılaşacaksınız. Tarihsel referanslar, çocukluğunuzdan gelen o saflık, rastlantısallığın çekiciliği veya insani değerler... Her biri ayrı referanslarla tasarlanmış halılarımızın evinize huzur, neşe ve bereket getirmesi dileğiyle... HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 37 Güneş ( Şems Serisi )

39 ŞEMS SERİSİ Fırça Krem Fırça Kahve Güneş İlham Mozaik Krem Mozaik Kahve Şehir Krem Şehir Kahve Şems 38

40 HARE SERİSİ Ece - Oğuz Yalım Feride Toprak Evlerimizde halı büyülü bir değnek gibidir, tüm parçaları birbirine bağlayandır. Bu serideki halılarımızı tasarlarken, yaşam biçiminizi, zevklerinizi, hayallerinizi harmanlayıp, uyum içinde resmedeceğiniz birer tuval düşündük. Farklı hayat hikayelerinizi kucaklayabilecek mütevazi duruşlu halılar tasarladık. Bireysel zevkleriniz ön plana çıksın istedik. Sırma ( Hare Serisi ) İstedik ki Atlas Halı bu tuvali sizlere sunsun, sizler de son imzayı atan kişi olun HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %100 Akrilik EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 39

41 HARE SERİSİ Âlâ Oya Bindallı Hare Derin Karo Beyaz Nakarat Karo Gri Soyut 40

42 HARMAN SERİSİ Ece - Oğuz Yalım Feride Toprak Tasarım serüvenimizdeki en keyifli, en naif dönemi; ön fikirlerimizin kağıda su gibi aktığı anları sizlerle paylaşmak istedik. Bizim herkesten sakladığımız eskiz kağıtlarımız, sizin halınız oldu. Karaladık, sildik, boyadık, boyaları bulaştırdık Yenilikçi, farklı, başına buyruk, dinamik, görülmemiş, serbest olsun; şaşırtsın istedik Bu çizimler bizim olduğu kadar, sizin de olsun, sizi de anlatsın, evinizde ayrı bir yer edinsin istedik HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 12 mm İPLİK CİNSİ: %83 Akrilik, %17 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 41 Harman ( Harman Serisi )

43 HARMAN SERİSİ Harman Defne Günebakan Zikzak Dalga Serbest Yalın Bambu Sade 42

44 SERESERPE SERİSİ Ece - Oğuz Yalım Feride Toprak Shaggy halıların yumuşacık, pırıl pırıl iplerini seçerken biz dokunmaya, okşamaya, renklerin ışıltısını seyretmeye doyamadık. Tasarımlarımızı yönlendiren de dokuların bu güzelliği oldu. Onları oyuncu bir dille size taşımak istedik. Ailenizle birlikte rahatlayacağınız, dinleneceğiniz, çocuklarınızla yerlere serilip oynayabileceğiniz zeminler hayal ettik. Renklerin, şekillerin, onların bize anlattığı tanıdık hikayelerin sizleri de gülümsetmesi dileğiyle Sereserpe ( Sereserpe Serisi ) Budak ( Sereserpe Serisi ) HALI ÖZELLİKLERİ İPLİK CİNSİ: %60 PP Heatset %40 Polyester EBATLAR (cm) 200x x x x x200 80x300 80x150 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 43

45 SERESERPE SERİSİ Dama Küme Hepyek Misket Çınar Piksel Pike Dalya Şal 44

46 GÜN IŞIGI SERİSİ Erdem Akan Boğaç Şimşir Merhaba, Dünyada her şeyden çok değer verdiğiniz çocuğunuzun odasına bu halıyı seçmiş olmanız bizleri çok mutlu etti. Evinize ulaşana kadar her aşamada, çocuğunuzun üzerinde güvenle oynaması, oynarken de halısından ilham alması için en ufak detayına kadar düşündük. Yapısındaki bambu lifleri ve anti-bakteriyel özelliklerle hem çevreyi hem de çocuklarımızın sağlığını gözetmeyi hedefledik. Çocuğunuzun günün her saatinde keyifle kullanması için tasarladığımız bu halıların ailenize neşe getirmesini dileriz. Pilot ( Gün Işığı Serisi ) Trafik ( Gün Işığı Serisi ) HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %70 Akrilik, %30 Bambu EBATLAR (cm) 133x188 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 45

47 GÜN IŞIĞI SERİSİ Astro Nam Nam A Pon Pon Pış Pış Bon Bon B Vız Vız Kurbağa Prens - Başak Ergin Tasarımı Yap Boz Kahve Yap Boz Mor 46

48 Boyum Kaç? Design Turkey Yaşama Değer Katan Tasarımlar sergisinde yer almaya hak kazanmıştır. 47 Boyum Kaç? ( Gün Işığı Serisi )

49 GÜN IŞIĞI SERİSİ Şeker Böcük Pisi Satürn Uç Uç Kaçak Kuş Ada 48

50 AY IŞIGI SERİSİ Erdem Akan Boğaç Şimşir Merhaba, Evinize ulaşana kadar her aşamada, çocuğunuzun üzerinde güvenle oynaması, oynarken de halısından ilham alması için en ufak detayına kadar düşündük. Yapısındaki bambu lifleri ve anti-bakteriyel özelliklerle hem çevreyi hem de çocuklarımızın sağlığını gözetmeyi hedefledik. Çocuğunuzun, ışıklar söndükten sonra bile, keyifle kullanması için tasarladığımız bu halıların ailenize neşe getirmesini dileriz.. HALI ÖZELLİKLERİ UÇ SAYISI: HAV YÜKSEKLİĞİ: 11 mm İPLİK CİNSİ: %66 Akrilik, %29 Bambu, %2 Polyester EBATLAR (cm) 133x188 Ebat ve desen bulunurluluğu için lütfen satış noktalarımıza danışınız. 49 Sihir ( Ay Işığı Serisi ) GECE PARLAYAN İPLİK

51 AY IŞIĞI SERİSİ Sihir Portakal Vın! Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik Pırlanta Lazer Küp Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik Gece Parlayan İplik 50

52 51 Bobi ( Ay Işığı Serisi )

53 AY IŞIĞI SERİSİ Beri Gece Parlayan İplik Külah Gece Parlayan İplik Bobi Gece Parlayan İplik Şeri Gece Parlayan İplik Mırnav Gece Parlayan İplik Prenses Gece Parlayan İplik 52

54 KATALOG ÜRÜN LİSTESİ ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI B Ufuk A Petek C Vizon A Peri B Köpük Beyaz A Samyeli C Köpük Gri B Hayat NERGİS B Yol A Alfabe A Rakkas A Albatros A İkiz EYVAN B Kaftan A Gülçiçek A Zambak B Lalezar A Sultan A Frekans B Bedesten A Kent A Safir A Renk A Döngü A Revan A Eyvan A Meridyen A Nakış A Taç Vizon A Narin B Taç C Hayal B Karma B Ekose A Ortanca LOKUM A Engin A Kalem A Lokum PETUNYA A Masal B Versay A Bulut B Lokum Ala A Gümüş A Filiz A Akasya B Tarhun A Derun D Taflan A Petunya C Kırkpare A Dama Vizon A Tarçın F Dama Gri C Hatmi A Doku B Itır DAMLA E Roza A Işıltı E Romans D Misk B Nar D Nar Vizon D Beste Gri B Duman F Beste Vizon C Duman Gri A Küp A Hazal A Mabeyn EFSUN D Duman Kahve A Meyan A Güneş A Nisan A Zeytin B Eylül A Vaha A Nev A Tomurcuk A Şelale B Çizi A Göksu A Fındık A Hazeran A Efsun NEV A Mühür A Cumba Vizon D Cumba Gri A Ekin C Ekin Gri A Rozet A Açelya A Name A Kadife A Zencefil B Kamelya A Hasır A Kameriye A Med-Cezir A Sis A Amber

55 ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI ÜRÜN NO DESEN KODU TASARIM ADI A Şakayık A Harman A Yaşam A Defne AKİDE A Sakız A Akide A Mine A Kum HARMAN A Günebakan A Zikzak A Dalga A Serbest A Dönüşüm A Yalın A Dantela B Bambu B Lâl B Sade B Sedef A Dama B Damla A Misket SEDEF B Su B Mercan B İnci B Pırıl B Opal SERESERPE A Hepyek A Küme A Pike A Çınar A Budak B Ege A Piksel B Gülizi A Sereserpe A Lotto Uşak Beyaz A Şal A Urumeli Beyaz A Dalya UŞAK A Uşşak Beyaz C Uşşak Kırmızı A Seher Kırmızı A Boyum Kaç? B Bon Bon A Nam Nam C Seher Beyaz A Kaçak Kuş A Sitare Beyaz A Pon Pon C Sitare Kahve A Pisi D Sitare Kırmızı A Ada E Sarmaşık Karamel A Böcük HATAYİ G Sarmaşık Krem C Feza Krem B Hatayi Kahve GÜN IŞIĞI A Astro A Şeker A Vız Vız D Hatayi Krem A Satürn F Rumi Krem A Trafik B Ağırnas A Pilot B Melikşah A Uç Uç A Fırça Krem A Pış Pış D Fırça Kahve A YapBoz Mor A Güneş C YapBoz Kahve ŞEMS A İlham A Mozaik Krem A Mozaik Kahve A Kurbağa Prens A Sihir A Beri A Şehir Krem A Külah B Şehir Kahve A Pırlanta A Şems A Ala A Oya AY IŞIĞI A Vın! A Lazer A Mırnav A Bindallı A Şeri HARE A Hare A Derin A Karo Beyaz A Bobi A Küp A Portakal C Karo Gri A Prenses A Nakarat A Sırma A Soyut

56

Sektörel Haberler 6 İçmimarlar Odası ndan Haberler Leyla ve Pınar Yurdun Söyleşisi 38

Sektörel Haberler 6 İçmimarlar Odası ndan Haberler Leyla ve Pınar Yurdun Söyleşisi 38 İçindekiler Sektörel Haberler 6 İçmimarlar Odası ndan Haberler Leyla ve Pınar Yurdun Söyleşisi 38 Mimar Nurten Yener Söyleşisi 41 Resim ve Çizimler - İçmimar İ. Altay Göker 42 TMMOB İçmimarlar Odası Haberler

Detaylı

İçindekiler Sektörel Haberler 6 Giriş TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Levent Tümer 37 İçmimarlar Odası ndan Haberler İ. Altay Göker Söyleşisi 38 Resim ve Çizimler - Zekai Erarabacı 42 TMMOB İçmimarlar

Detaylı

YASAM TARZI. Kiş YAŞAM SANAT KÜLTÜR ETKİNLİK EĞLENCE AVRUPA KONUTLARI NIN EN YENİSİ SATIŞTA ATAKENT-3

YASAM TARZI. Kiş YAŞAM SANAT KÜLTÜR ETKİNLİK EĞLENCE AVRUPA KONUTLARI NIN EN YENİSİ SATIŞTA ATAKENT-3 AVRUPA KONUTLARI NIN EN YENİSİ SATIŞTA ATAKENT-3 TÜRKİYE DE İLK ULUSLARARASI SQUASH TURNUVASI AVRUPA KONUTLARI NDA SAĞLIKTA YENİ BİR DÖNEM AİLE HEKİMLİĞİ KOMŞULAR DUBAA CAFE YE DEMİR ATIYOR İSTANBUL U

Detaylı

Arkadaşlar! Devrimimiz Türkiye nin yüzyıllar için mutluluğunu üstlenmiştir. Size düşen onu kavrayarak ve takdir ederek çalışmaktır.

Arkadaşlar! Devrimimiz Türkiye nin yüzyıllar için mutluluğunu üstlenmiştir. Size düşen onu kavrayarak ve takdir ederek çalışmaktır. ÖNE ÇIKANLAR KİTAP İPEK ÇALIŞLAR MİMAR MUSTAFA TONER KOLEKSİYON MUHTAR KATIRCIOĞLU TELEVİZYON ENGİN ALTAN DÜZYATAN PORTRE TULUHAN TEKELİOĞLU SÖYLEŞİ DENİZ HERTZ SAYI: 14 Arkadaşlar! Devrimimiz Türkiye

Detaylı

4. Türkiye Ev Tekstil Tasarım Yarışması Kataloğu

4. Türkiye Ev Tekstil Tasarım Yarışması Kataloğu 4. Türkiye Ev Tekstil Tasarım Yarışması Kataloğu www.evtekstiliyarismasi.com Nihat ZEYBEKCİ Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Son yıllarda, Bakanlığımızca belirlenen hedefler arasında, Türk malının dünya

Detaylı

MOLİVOS. Aşk. mevsiminde. Mart. Oleg Cassini imzası. Sahipsiz hayvanlar yalnız değil AYŞE MİNE İLE MÜZİK TERAPİ. Göktürk Fidanlığı

MOLİVOS. Aşk. mevsiminde. Mart. Oleg Cassini imzası. Sahipsiz hayvanlar yalnız değil AYŞE MİNE İLE MÜZİK TERAPİ. Göktürk Fidanlığı Mart Sayı 59 Fiyat 5 TL Aşk mevsiminde Oleg Cassini imzası Sahipsiz hayvanlar yalnız değil Göktürk Fidanlığı Nisan ayında halka açılıyor TARİHİ DEĞİŞTİREN KAZI Barbaros un memleketi MOLİVOS Ne olacak Bu

Detaylı

Anılar anlıktır Yüksel GEDİKLİ

Anılar anlıktır Yüksel GEDİKLİ Anılar anlıktır Yüksel GEDİKLİ Francesco Faccln den Wunder Wasser Lavabo Mikonos da Kekik Kokulu Otel San Giorgio Modaya Yaz Geldi Ateş Tuğlası Renginde Tasarımlar Şehirler ve Dekorları Sıcaklar ve Bitkiler

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

SAYI: 19. www.ngdergi.com

SAYI: 19. www.ngdergi.com SAYI: 19 www.ngdergi.com ÖNE ÇIKANLAR PORTRE NAFİ GÜRAL TASARIMCI YİĞİT ÖZER TELEVİZYON MEHMET AKİF ALAKURT HABER MAISON&OBJET 2011 MİMAR BRIGITTE WEBER SAĞLIK ENDER SARAÇ KİTAP ELİF ŞAFAK Otelinize bir

Detaylı

Ülkeler. Betül Avunç. AnlatIyor Cadde nin. Çeşm-i Dil. Yaşam Okulu nu. En Popüler Mekanları. Burç Yorumları. Sonat Bağcan. Evinizde!

Ülkeler. Betül Avunç. AnlatIyor Cadde nin. Çeşm-i Dil. Yaşam Okulu nu. En Popüler Mekanları. Burç Yorumları. Sonat Bağcan. Evinizde! Alışveriş ve Yaşam Dergisi Sayı: 32 Şubat - Mart 2015 Fiyatı: 5 Yaşam Okulu nu AnlatIyor Cadde nin En Popüler Mekanları Kendinin izinde: HumanDesign Ali Otyam ile Çeşm-i Dil Sonat Bağcan NİNNİ Söylüyor

Detaylı

46 ARKEO 54 YENİ. 62 FOCUS Kış Köşesi İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER. FOCUS Patchwork. MİMARİ İnsanlığın Hizmetinde Mimarlık FOTOĞRAF 4 EDİTÖRDEN

46 ARKEO 54 YENİ. 62 FOCUS Kış Köşesi İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER. FOCUS Patchwork. MİMARİ İnsanlığın Hizmetinde Mimarlık FOTOĞRAF 4 EDİTÖRDEN İzmir Bir İlk Yaşadı Zarafetin Anlam Kazandığı Sanat Öykü Köroğlu Kunter Şekercioğlu Patchwork Stili ve Modası Sanat Galerisi Tadındaki Brüksel Evi Leziz Bir Blog Meral Alptekin İÇİNDEKİLER 2 İÇİNDEKİLER

Detaylı

KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ

KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ KALE DEN KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ SUNUŞ GELİŞMEYE, YENİLİĞE VE SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRMEYE ARA VERMEDEN İLERLEMEYE DEVAM EDİYORUZ Kale Kilit ve Kale Endüstri Holding ailesi olarak 60 ıncı

Detaylı

Dekoratif, Kalıcı, Farklı Güzellik

Dekoratif, Kalıcı, Farklı Güzellik Baumit Hazır Dekoratif Kaplamalar Dekoratif, Kalıcı, Farklı Güzellik İleriye yönelik fikirler. Baumit Hazır Dekoratif Kaplamalar Renkli Kaplamalar: Avantajlarla dolu zengin ürün gamı. Eviniz için makyajdan

Detaylı

Yaşam Kompleksimiz ile alışveriş deneyimini keyfe dönüştürmek için dünyaca ünlü seçkin

Yaşam Kompleksimiz ile alışveriş deneyimini keyfe dönüştürmek için dünyaca ünlü seçkin 03 SAF Gayrimenkul YATIRIM ORTAKLIĞI NIN Dergisidir. ÖNSÖZ Değerli Akasyalılar, Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksimiz ile alışveriş deneyimini keyfe dönüştürmek için dünyaca ünlü seçkin markaları tek çatıda

Detaylı

İçindekiler Sektörel Haberler 6 Giriş TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Levent Tümer 37 İçmimarlar Odası ndan Haberler Kadir Şengül Söyleşisi 38 Resim ve Çizimler - Prof. Dr. Nurten Unansal 40 TMMOB

Detaylı

Pink Martini Konserleri İle Mutlu Bir Bahar. Minimalizm. Taç Mahal Bir Aşk Hikâyesi. Naif Bir Sanat. Varyant Karşıyaka Eşi Benzeri Yok!

Pink Martini Konserleri İle Mutlu Bir Bahar. Minimalizm. Taç Mahal Bir Aşk Hikâyesi. Naif Bir Sanat. Varyant Karşıyaka Eşi Benzeri Yok! Pink Martini Konserleri İle Mutlu Bir Bahar Arzu Akgün Resim Sanatı Üzerine Taç Mahal Bir Aşk Hikâyesi Bahçe, Balkon ve Teraslarınıza Mor Dokunuşlar Sardunaki Otel Birlikte Geçen On Yıl Varyant Karşıyaka

Detaylı

Kağıt vs. den Sımsıcak Bir Merhaba

Kağıt vs. den Sımsıcak Bir Merhaba Kağıt vs. den Sımsıcak Bir Merhaba Kışın son günlerini yaşadığımız bugünlerde, yaklaşan baharın canlılığını ve enerjisini sayfalarımıza taşıdığımız dopdolu, yeni bir sayı ile daha sizlerle birlikteyiz.

Detaylı

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BİR YAŞAM MOZAİĞİ TEPE MESA Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye de ve dünyada inşaat sektörünün öncü

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ ÇİN HALI DESENLERİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ ÇİN HALI DESENLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP (MESLEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ) EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ ÇİN HALI DESENLERİ ANKARA, 2009 İÇİNDEKİLER AÇIKLAMALAR...ii GİRİŞ...1 ÖĞRENME

Detaylı

ÜNİVERSİTEMİZ, SADECE ÜLKEMİZDE DEĞİL, DÜNYADA DA SAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASINDADIR.

ÜNİVERSİTEMİZ, SADECE ÜLKEMİZDE DEĞİL, DÜNYADA DA SAYGIN EĞİTİM KURUMLARI ARASINDADIR. İNTES Genç Yöneticiler Grubu(İGY) Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Şenel i ziyaret etti İNTES Genç Yöneticiler Grubu (İGY) 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel e bir nezaket

Detaylı

Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu nun Bulgaristan Fabrikası ndan çevre dostu ve sürdürülebilir üretim

Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu nun Bulgaristan Fabrikası ndan çevre dostu ve sürdürülebilir üretim Şişecam Topluluğu Dergisi Temmuz - Ağustos - Eylül 2014 Sayı 296 Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu nun Bulgaristan Fabrikası ndan çevre dostu ve sürdürülebilir üretim Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu nun Bulgaristan

Detaylı

FİYAT KATALOĞU 2015. Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar. adell.com

FİYAT KATALOĞU 2015. Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar. adell.com FİYAT KATALOĞU 2015 Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar adell.com Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. YIL adell.com SEKTÖRDE 35. YIL Değerli iş ortağımız, 1981 yılından bugüne sektörümüze hizmet vermekten,

Detaylı

Y l:2 Say :4 Ocak-fiubat-Mart-Nisan 2011. Lafarge Dalsan Ücretsiz Yay n d r. Lafarge Dalsan Güvencesiyle. PermaBase. Türkiye de

Y l:2 Say :4 Ocak-fiubat-Mart-Nisan 2011. Lafarge Dalsan Ücretsiz Yay n d r. Lafarge Dalsan Güvencesiyle. PermaBase. Türkiye de Y l:2 Say :4 Ocak-fiubat-Mart-Nisan 2011 Lafarge Dalsan Ücretsiz Yay n d r. Lafarge Dalsan Güvencesiyle PermaBase Türkiye de Başyazı Teşekkürler Bahattin Daloğlu - Genel Müdür Geçen yıl bu zamanlarda,

Detaylı

YASAM TARZI YAŞAM SANAT KÜLTÜR ETKİNLİK EĞLENCE KOMŞULARIN SPOR MERKEZİ TEM CLUB HOUSE AVRUPA KONUTLARI NA AB KALİTE ÖDÜLÜ SİYAM DA BİR ŞEHİR BANGKOK

YASAM TARZI YAŞAM SANAT KÜLTÜR ETKİNLİK EĞLENCE KOMŞULARIN SPOR MERKEZİ TEM CLUB HOUSE AVRUPA KONUTLARI NA AB KALİTE ÖDÜLÜ SİYAM DA BİR ŞEHİR BANGKOK KOMŞULARIN SPOR MERKEZİ TEM CLUB HOUSE AVRUPA KONUTLARI NA AB KALİTE ÖDÜLÜ SİYAM DA BİR ŞEHİR BANGKOK SÜLEYMAN ÇETİNSAYA DAN TÜRK KIZILAYINA BEŞ YILDIZLI KAN MERKEZİ IŞIL IŞIL DEVASA BİR LABİRENT KAPALI

Detaylı

Bayram Hediyesi. Başkan dan Hanımlara. 2 yeni lokal. Ödüller sahiplerini buldu Kadına Şiddete Hayır, Hünerli Eller yarışmaları sonuçlandı

Bayram Hediyesi. Başkan dan Hanımlara. 2 yeni lokal. Ödüller sahiplerini buldu Kadına Şiddete Hayır, Hünerli Eller yarışmaları sonuçlandı EYLÜL-EKİM 2012 Yıl 1 Sayı 5 Ücretsizdir ISSN 2146-9997 Aile, Yaşam ve El Sanatları Dergisi / Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan dan Hanımlara Bayram Hediyesi Ödüller sahiplerini buldu Kadına Şiddete Hayır,

Detaylı

1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ekim-Kasım-Aralık 2013. Hep birlikte daha güzel bir geleceğe

1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ekim-Kasım-Aralık 2013. Hep birlikte daha güzel bir geleceğe 1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ekim-Kasım-Aralık 2013 43 Hep birlikte daha güzel bir geleceğe sunuş 01 Daha renkli, daha enerjik, daha güçlü bir gelecek Zorlu Grubu olarak,

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

Kutlamalar ve Törenler. Anaokulu. İlkokul. Türkçe Edebiyat. IB (Uluslararası Bakalorya) CAS Aktiviteleri CISV. Sanat. Matematik.

Kutlamalar ve Törenler. Anaokulu. İlkokul. Türkçe Edebiyat. IB (Uluslararası Bakalorya) CAS Aktiviteleri CISV. Sanat. Matematik. Kutlamalar ve Törenler Ölümsüz Eserin Cumhuriyet 89 Yaşında 10 Kasım da Ata mızı Saygıyla Andık Vatan Sevdası ve Sahnede Çanakkale Zaferi Neşe ve Eğlence Dolu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Detaylı

YÜRÜYOR MODAYA. ETKiSi REKABETTE GÜVEN VE SAĞLIK ÖNE ÇIKIYOR

YÜRÜYOR MODAYA. ETKiSi REKABETTE GÜVEN VE SAĞLIK ÖNE ÇIKIYOR 245 e YÜRÜYOR REKABETTE GÜVEN VE SAĞLIK ÖNE ÇIKIYOR MODAYA ETKiSi Reaktif i ita a k a e e k a ta en iyiye i i e a n Reaktif dijital baskıdaki 7 yıllık tecrübesini son teknoloji boya ve apre makineleriyle

Detaylı