YKUF 2½" POMPA GEAR PUMP

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "YKUF 2½" POMPA GEAR PUMP"

Transkript

1 YKUF 2½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya ve deterjan sanayinde Gıda Sanayinde. Malzeme Özellikleri Pompa Gövdesi ve Dişli: Dökme (pik) demir, Çelik döküm, Paslanmaz AISI 304- AISI 36 döküm, Sfero döküm Yataklar : Snbz 2 Bronz, Rulman, Karbon Grafit, Silisyum Karbür, Sert Metal Kaplama Sızdırmazlık: Yumuşak Salmastra, Rotatherm Salmastra, Mekanik salmastra. Keçeli Sistem, Kartex Mekanik Salmastra USE AREA: Fuel Oil Service Tanks, Gas Oil, Diesel-fuel Tanks. On a small scale hot oil circulations Half viscose liquids of industry are on pumping process Medicine, Chemistry and Detergent Industry Food Industry Material Properties Pump Body and Gears: Cast iron, Steel, Stainless Steel AISI 304- AISI 36 Bearings: Snbz 2 bronze, Bearing, Carbon Graphite, Silicon Carbide, Hard Metal Plating Sealing: Packing, Rotatherm Seal, Mechanical seal, Lip Seals, Cartex MechanicaL Seal.

2 ÇALIŞMA PRENSİBİ : Yıldız Pompa' nın "dişli içinde dişli" prensibinde sadece iki tane hareketli parça vardır. Bütün pozitif deplasmanlı YILDIZ dişli pompalarının güvenilir ve verimli çalışmasının sırrı budur. Sıvının pozitif deplasmanı (yer değiştirmesi) rotor ve avare dişlisinin dişleri arasındaki boşluğun komple dolmasıyla sağlanmaktadır. Bütün dişli pompalarda olduğu gibi, YILDIZ POMPA da da performansın en üst noktaya çıkmasını sınırlayıcı yegane faktör, pompalanan sıvının diğerlerine göre daha temiz olmasını istemesidir. se esd Pompa milinin her devrinde emiş ağzı yoluyla belli bir miktar sıvı pompaya girer. Bu sıvı rotor ile avare dişlisi arasındaki boşluğu doldurur. Pompa kapağında bulunan hilal, çıkış ağzına doğru pürüzsüz şekilde hareket eden sıvının akışını ş ayırır. Kendi dişleri ş ile hilalin iç çyüzeyi y arasında sıvıyı taşıyan avare dişlisi pompa kapağının desteklediği bir mil üzerinde döner. Dişleri arasında sıvıyı taşıyan rotor dişlisi pompa gövdesi ile hilalin dış yüzeyi arasında hareket eder ve pompa miline bağlıdır. Dört şematik çizim pompa içindeki akış karakteristiğinin grafik bir gösterimini vermektedir. WORKING PRINCIPLE : YILDIZ s simple gear-within a gear principle has only two moving parts. It is the secret of dependable, efficient operation of all positive displacement YILDIZ POMPA PUMPS. The positive displacement of liquid is accomplished by the complete filling of the spaces between the teeth of the rotor and idler gears. The only limiting factor to peak performance in YILDIZ POMPA, as with all rotary pumps, is that the liquid pumped must be comparatively clean. With every revolution of the pump shaft a definite amount of liquid enters the pump through the suction port. This liquid fills the spaces between the teethth of the rotor and the idler. The crescent on the pump head splits the flow of liquid as it moved smoothly toward the discharge port. The idler gear, which carries the liquid between its teeth and the inside surface of the crescent and is connected to the pump shaft. The four schematic drawings at side give a graphic illustration of flow characteristics through the pump.

3 Şekil. Şekil 2. Şekil 3. Şekil 4. Shape. Shape 2. Shape 3. Shape 4. Şekil deki renkli kısım sıvının pompa gövdesindeki emiş ağzı alanına ve rotor dişleri ve avare dişlisi dişleri arasındaki dişli boşluğu alanına girişini gösterir. İki siyah ok pompanın dönüş ve sıvının ilerleyişini gösterir. Şekil 2 "Dişli ş içinde dş dişli" prensibinde pe sb deçalışan dişliler ile pompa içinde sıvının ilerleyişine dikkat edin. Aynı zamanda, pompa kapağı üzerindeki hilal şeklinin sıvıyı nasıl böldüğüne ve emiş ile boşaltma ağızları arasında bir keçe (conta) gibi vazife gördüğüne dikkat ediniz. Şekil 3. Bu resim pompanın p iç kısmının dolup sıvının boşaltma ağzı alanına itilmesinden hemen önceki durumunu göstermektedir. Avare ve rotor dişlilerinin dizaynının sıvı için nasıl bir kapalı cep oluşturduğuna ve bunun tam bir hacim kontrolü sağlanmasını nasıl garantilediğine dikkat ediniz. Şekil 4. Bu görüntü pompanın tamamen dolup taştığı durumu ve sıvının boşaltma işleminin boşaltma ağzından ilerleyişini göstermektedir. Emiş ve boşaltma ağızlarına eşit mesafede sızdırmaz bir keçe oluşturan, sıvıyı boşaltma ağzından dışarı doğru iten, rotor ve avare dişlisinin dişleri birbiri içine geçer. The colored portion at Shape indicates the liquid as it enters the suction port area of the casing and the area between the rotor teeth and corresponding concave area between the idler teeth. The two black arrows indicate the pump rotation and progress of the liquid. Shape 2. Notice the progress of the liquid through the pump and between the teeth of the gear-within-a-gear principle. Also, note how the crescent shape on the head divides the liquid and acts as a seal between the suction and discharge ports. Shape 3.This illustration shows the pump in a nearly flooded condition just previous to the liquid being forced into the discharge port area. Notice how the gear design of the idler and rotor form locked pockets fort he liquid so as to guarantee absolute volume control. Shape 4.The view shows the pump in a completely flooded condition and in the process of discharging the liquid through the discharge port. The rotor and idler teeth mesh, forming a seal equi-distant between the discharge and suction ports, forcing liquid out the discharge port.

4 KAPASİTE VE GÜÇ TABLOSU /CAPACITY AND POWER TABLE KAPASİTE m3/h HIZ d/d (rpm) ÇIKIŞ BASINCI (PRESSURE) (mss) Viskozite 6 m3/h 200 7,5 HP 0 HP 0 HP 5 HP SSU 22 m3/h HP 0 HP 5 HP 5 HP SSU 27 m3/h 350 7,5 HP 0 HP 5 HP 5 HP SSU 32 m3/h 400 7,5 HP 0 HP 5 HP 20 HP SSU

5

6

7 POMPA BOYUT ÖLÇÜLERİ / PUMP DIMENSIONS YKU2½" TAMBURLU, BYPASSLI / WITH PULLEY AND BYPASS YKUF2½" AYAR SOMUNLU VE CEKETLİ / WITH ADJUSTING NUT AND JACKET

8 POMPA BOYUT ÖLÇÜLERİ / PUMP DIMENSIONS YKUYF2½" KÖR KAPAKLI / BLIND COVERED YKUF2½" KARTEXLİ VE CEKETLİ / WITH CARTEX MECHANICAL SEAL AND JACKET

9 AKUPLAJ ÖLÇÜLERİ / COUPLING DIMENSIONS REDÜKTÖR AKUPLELİ / GEARBOX DRIVE

10 AKUPLAJ ÖLÇÜLERİ / COUPLING DIMENSIONS REDÜKTÖR AKUPLELİ / GEARBOX DRIVE PICTURE

11 AKUPLAJ ÖLÇÜLERİ / COUPLING DIMENSIONS REDÜKTÖR AKUPLELİ / GEARBOX DRIVE PICTURE

12 YEDEK PARÇA LİSTESİ AYAR SOMUNLU, YUMUŞAK SALMASTRALI VE BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH ADJUSTING NUT, PACKING AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 22 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 23 AVARA DİŞLİ IDLER 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 24 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 4 BİLEZİK RING 25 KAPAK MİLİ COVER PIN 5 AYAR SOMUNU ADJUSTING NUT 2 26 KAPAK (BYPASSLI) COVER (FOR BYPASS) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x BYPASS CONTASI RELIEF VALVE GASKET 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 28 BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 8 SALMASTRA BASKISI PACKING PRESS 29 6 KÖŞE CİVATA M8x25 HEX BOLT M8x YUMUŞAK SALMASTRA PACKING 30 BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE 0 KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 3 KLEPE VALVE MİL SHAFT 32 YAY SPRING 2 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 33 PUL WASHER 3 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD KONSOL (AYAR SOMUNLU Y. BRACKET (WITH ADJUSTINGNUTNUT 4 SALMASTRALI) AND SOFT SEAL) 35 TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) KONSOL (AYAR SOMUNLU BRACKET (WITT ADJUSTING NUT 5 CEKETLİ M. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL ) 36 M2 SOMUN NUT M2 6 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 37 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 7 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 38 TİJ KAPAĞI SCREW COVER 8 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 39 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI CEKETLİ) CASING (FLANSCHED FOR JACKET) 40 SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 4 M0 SOMUN NUT M0 2 2 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 42 4 KÖŞE SALMASTRA BASKI CİVATASI M0x70 SQUARE SCREW M0x70 2

13 YEDEK PARÇA LİSTESİ AYAR SOMUNLU, YUMUŞAK SALMASTRALI VE CEKETLİ KÖRKAPAKLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH ADHUSTING NUT, PACKING AND JACKET BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 7 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 8 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 3 KİLİT SACI LOCK WASHER ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR 9 CEKETLİ) JACKET) 4 BİLEZİK RING 20 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 5 AYAR SOMUNU ADJUSTING NUT 2 2 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 23 AVARA DİŞLİ IDLER 8 SALMASTRA BASKISI PACKING PRESS 24 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 9 YUMUŞAK SALMASTRA PACKING 25 KAPAK MİLİ COVER PIN 0 KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 26 KAPAK (KÖR KAPAK) COVER (FOR BLIND) MİL SHAFT 27 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 2 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 28 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 3 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x KONSOL (AYAR SOMUNLU Y. SALMASTRALI) KONSOL (AYAR SOMUNLU CEKETLİ M. SALMASTRALI) BRACKET (WITH ADJUSTING NUT AND SOFT SEAL) BRACKET (WITT ADJUSTING NUT AND MECHANICAL SEAL ) 6 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 30 M0 SOMUN NUT M KÖŞE SALMASTRA BASKI CİVATASI M0x70 SQUARE SCREW M0x70 2

14 YEDEK PARÇA LİSTESİ AYAR SOMUNLU, MEKANİK SALMASTRALIVE BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH ADJUSTING NUT, MECHANICAL SEAL AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 22 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 23 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 24 AVARA DİŞLİ IDLER 4 BİLEZİK RING 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 5 AYAR SOMUNU ADJUSTING NUT 2 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x KAPAK (BYPASSLI) COVER (FORBYPASS) 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 28 BYPASS CONTASI RELIEF VALVE GASKET 8 İÇ SEGMAN (ø68) INTERNAL CIRCLIP (ø68) 2 29 BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 9 KEÇE ø40xø68x0 LIP SEAL ø40xø68x KÖŞE CİVATA M8x25 HEX BOLT M8x RULMAN (6008) BEARING (6008) 2 3 BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE MEKANİK SALMASTRA Ø40 MECHANICAL SEAL Ø40 32 KLEPE VALVE 2 MİL SHAFT 33 YAY SPRING 3 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 34 PUL WASHER 4 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD KONSOL (AYAR SOMUNLU BRACKET (WITT ADJUSTING NUT 5 MEK. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL ) 36 TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) KONSOL (AYAR SOMUNLU BRACKET (WITT ADJUSTING NUT 6 CEKETLİ M. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL ) 37 M2 SOMUN NUT M2 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 38 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 39 TİJ KAPAĞI SCREW COVER 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 40 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR 20 4 SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x6 4 CEKETLİ) JACKET) 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 )

15 YEDEK PARÇA LİSTESİ AYAR SOMUNLU, MEKANİK SALMASTRALIVE CEKETLİ KÖRKAPAKLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH ADJUSTING NUT, MECHANICAL SEAL AND JACKET BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB BRACKET (WITT ADJUSTING KONSOL (AYAR SOMUNLU 6 NUT AND MECHANICAL CEKETLİ M. SALMASTRALI) SEAL ) 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 4 BİLEZİK RING 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 5 AYAR SOMUNU ADJUSTING NUT 2 ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR 20 CEKETLİ) JACKET) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x0 2 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 22 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 8 İÇ SEGMAN (ø68) INTERNAL CIRCLIP (ø68) 2 23 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 9 KEÇE ø40xø68x0 LIP SEAL ø40xø68x0 24 AVARA DİŞLİ IDLER 0 RULMAN (6008) BEARING (6008) 2 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING MEKANİK SALMASTRA Ø40 MECHANICAL SEAL Ø40 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 2 MİL SHAFT 27 KAPAK (KÖR KAPAK) COVER (FOR BLIND) 3 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 28 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 4 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' KONSOL (AYAR SOMUNLU BRACKET (WITT ADJUSTING NUT 5 MEK. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL ) 30 SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x6 4

16 YEDEK PARÇA LİSTESİ AYAR SOMUNLU, KEÇELİ VE CEKETLİ BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH ADJUSTING NUT, LIP SEALS AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 2 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 22 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 23 AVARA DİŞLİ IDLER 4 BİLEZİK RING 24 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 5 AYAR SOMUNU ADJUSTING NUT 2 25 KAPAK MİLİ COVER PIN 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x KAPAK (BYPASSLI) COVER (FORBYPASS) 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 27 BYPASS CONTASI RELIEF VALVE GASKET 8 İÇ SEGMAN (ø56) INTERNAL CIRCLIP (ø56) 28 BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 9 KEÇE ø40xø56x0 LIP SEAL ø40xø56x KÖŞE CİVATA M8x25 HEX BOLT M8x25 0 KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 30 BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE MİL SHAFT 3 KLEPE VALVE 2 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 32 YAY SPRING 3 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x PUL WASHER KONSOL (AYAR SOMUNLU Y. BRACKET (WITH ADJUSTING NUT 4 SALMASTRALI) AND SOFT SEAL) 34 BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD KONSOL (AYAR SOMUNLU BRACKET (WITT ADJUSTING NUT 5 CEKETLİ Y. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL ) 35 TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) 6 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 36 M2 SOMUN NUT M2 7 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 37 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 8 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 38 TİJ KAPAĞI SCREW COVER ARA GÖVDE (FLANŞLI Ş CASING (FLANSCHED 9 FOR 39 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' CEKETLİ) JACKET) 20 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 40 SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x6 4

17 YEDEK PARÇA LİSTESİ AYAR SOMUNLU, KEÇELİ VE CEKETLİ KÖRKAPAKLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH ADJUSTING NUT, LIP SEALS AND BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 6 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 7 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 8 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) ARA GÖVDE (FLANŞLI 4 BİLEZİK RING 9 CASING (FLANSCHED FOR CEKETLİ) JACKET) 5 AYAR SOMUNU ADJUSTING NUT 2 20 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x0 2 2 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 22 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 8 İÇ SEGMAN (ø56) INTERNAL CIRCLIP (ø56) 23 AVARA DİŞLİ IDLER 9 KEÇE ø40xø56x0 LIP SEAL ø40xø56x AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 0 KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 25 KAPAK MİLİ COVER PIN MİL SHAFT 26 KAPAK (KÖR KAPAK) COVER (FOR BLIND) 2 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 27 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 3 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 4 KONSOL (AYAR SOMUNLU Y. SALMASTRALI) BRACKET (WITH ADJUSTING NUT AND SOFT SEAL) 5 KONSOL (AYAR SOMUNLU BRACKET (WITT ADJUSTING NUT CEKETLİ Y. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL ) 29 SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x6 4

18 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, MEKANİK SALMASTRALI VE BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, MECHANICAL SEAL AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 23 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 24 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 25 AVARA DİŞLİ IDLER 4 BİLEZİK RING 26 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 27 KAPAK MİLİ COVER PIN 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x KAPAK (BYPASSLI) COVER (FOR BYPASS) 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 29 BYPASS CONTASI RELIEF VALVE GASKET 8 TAMBUR PULLEY 30 BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 9 İÇ SEGMAN (ø68) INTERNAL CIRCLIP (ø68) KÖŞE CİVATA M8x25 HEX BOLT M8x KEÇE ø40xø68x0 LIP SEAL ø40xø68x0 32 BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE 7 RULMAN (6008) BEARING (6008) 2 33 KLEPE VALVE 2 MEKANİK SALMASTRA Ø40 MECHANICAL SEAL Ø40 34 YAY SPRING 3 MİL SHAFT 35 PUL WASHER 4 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 A COTTER 0x8x35 A 36 BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD 5 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) KONSOL (TAMBURLU MEKANİK BRACKET ( WITH PULLEY AND 6 SALMASTRALI) MECHANICAL SEAL ) 38 M2 SOMUN NUT M2 BRACKET (WITH PULLEY, KONSOL (TAMBURLU CEKETLİ 7 JACKET AND MECHANICAL 39 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 M. SALMASTRALI) SEAL) 8 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 40 TİJ KAPAĞI SCREW COVER 9 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 4 IMBUS CİVATA M0x60 HEX SOCKET FOR BRACKET M0x60 20 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 42 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 2 CASING (FLANSCHED FOR 2 ARA GÖVDE (FLANŞLI CEKETLİ) JACKET) 43 TAMBUR PİMİ PULLEY PIN 22 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 44 TAMBUR PİM YAYI PULLEY SPRING

19 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, MEKANİK SALMASTRALI VE CEKETLİ KÖRKAPAKLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, MECHANİCAL SEL AND JACKET BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 8 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 9 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 20 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 4 BİLEZİK RING 2 ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR CEKETLİ) JACKET) 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 22 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x KAPAK CONTASI HEAD GASKET 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 24 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 8 TAMBUR PULLEY 25 AVARA DİŞLİ IDLER 9 İÇ SEGMAN (ø68) INTERNAL CIRCLIP (ø68) 2 26 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 0 KEÇE ø40xø68x0 LIP SEAL ø40xø68x0 27 KAPAK MİLİ COVER PIN RULMAN (6008) BEARING (6008) 2 28 KAPAK (KÖR KAPAK) COVER (FOR BLIND) 2 MEKANİK SALMASTRA Ø40 MECHANICAL SEAL Ø40 29 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 3 MİL SHAFT 30 IMBUS CİVATA M0x60 HEX SOCKET FOR BRACKET M0x60 4 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 3 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x TAMBUR PİMİ PULLEY PIN KONSOL (TAMBURLU BRACKET ( WITH PULLEY AND 6 MEKANİK SALMASTRALI) MECHANICAL SEAL ) 33 TAMBUR PİM YAYI PULLEY SPRING KONSOL (TAMBURLU BRACKET (WITH PULLEY, JACKET 7 CEKETLİ M. SALMASTRALI) AND MECHANICAL SEAL)

20 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, YUMUŞAKSALMASTRALIVE BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, PACKING AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 24 AVARA DİŞLİ IDLER 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 4 BİLEZİK RING 27 KAPAK (BYPASSLI) COVER (FOR BYPASS) 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 28 BYPASS CONTASI RELIEF VALVE GASKET 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 30 6 KÖŞE CİVATA M8x25 HEX BOLT M8x TAMBUR PULLEY 3 BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE 9 SALMASTRA BASKISI PACKING PRESS 32 KLEPE VALVE 0 YUMUŞAK SALMASTRA PACKING 33 YAY SPRING KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 34 PUL WASHER 2 MİL SHAFT 35 BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD 3 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 A COTTER 0x8x35 A 36 TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) 4 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x M2 SOMUN NUT M2 KONSOL (TAMBURLU CEKETLİ BRACKET (WITH PULLEY, 5 Y. SALMASTRALI) JACKET AND SOFTSEAL) SEAL) 38 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 KONSOL (TAMBURLU Y. BRACKET (WITH PULLEY AND 6 SALMASTRALI) SOFT SEAL) 39 TİJ KAPAĞI SCREW COVER 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 40 IMBUS CİVATA M0x60 HEX SOCKET FOR BRACKET M0x60 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 4 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 42 TAMBUR PİMİ PULLEY PIN CASING (FLANSCHED FOR 20 ARA GÖVDE (FLANŞLI CEKETLİ) JACKET) 43 TAMBUR PİM YAYI PULLEY SPRING 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 44 M0 SOMUN NUT M KAPAK CONTASI HEAD GASKET 4 KÖŞE SALMASTRA BASKI 45 SQUARE SCREW M0x70 CİVATASI M0x ÇEVRE DİŞLİ ROTOR

21 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, YUMUŞAK SALMASTRALI VE CEKETLİ KÖRKAPAKLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, PACKING AND JACKET BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 20 ARA GÖVDE (FLANŞLI CEKETLİ) CASING (FLANSCHED FOR JACKET) 4 BİLEZİK RING 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 22 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 24 AVARA DİŞLİ IDLER 8 TAMBUR PULLEY 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 9 SALMASTRA BASKISI PACKING PRESS 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 0 YUMUŞAK Ş SALMASTRA PACKING 27 KAPAK (KÖR KAPAK) COVER (FOR BLIND) KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 28 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 2 MİL SHAFT 29 IMBUS CİVATA M0x60 HEX SOCKET FOR BRACKET M0x60 3 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 30 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 4 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x TAMBUR PİMİ PULLEY PIN 5 KONSOL (TAMBURLU Y. SALMASTRALI) BRACKET (WITH PULLEY AND SOFT SEAL) 32 TAMBUR PİM YAYI PULLEY SPRING 6 KONSOL (TAMBURLU BRACKET (WITH PULLEY, JACKET 33 M0 SOMUN NUT M0 2 CEKETLİ Y. SALMASTRALI) AND SOFT SEAL) 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 34 4 KÖŞE SALMASTRA BASKI CİVATASI M0x70 SQUARE SCREW M0x70 2

22 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, KEÇELİ VE BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, LIP SEALS AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 23 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 24 AVARA DİŞLİ IDLER 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 4 BİLEZİK RING 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 27 KAPAK (BYPASSLI) COVER (FOR BYPASS) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x BYPASS CONTASI RELIEF VALVE GASKET 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 29 BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 8 TAMBUR PULLEY 30 6 KÖŞE CİVATA M8x25 HEX BOLT M8x İÇ SEGMAN (ø56) INTERNAL CIRCLIP (ø56) 3 BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE 0 KEÇE ø40xø56x0 LIP SEAL ø40xø56x KLEPE VALVE KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 33 YAY SPRING 2 MİL SHAFT 34 PUL WASHER 3 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 ACOTTER 0x8x35 A 35 BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD 4 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) KONSOL (TAMBURLU Y. BRACKET (WITH PULLEY AND 5 SALMASTRALI) SOFT SEAL) 37 M2 SOMUN NUT M2 KONSOL (TAMBURLU BRACKET (WITH PULLEY, JACKET 6 CEKETLİ Y. SALMASTRALI) AND SOFT SEAL) 38 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 39 TİJ KAPAĞI SCREW COVER 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 40 IMBUS CİVATA M0x60 HEX SOCKET FOR BRACKET M0x60 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 4 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR 20 CEKETLİ) JACKET) 42 TAMBUR PİMİ PULLEY PIN 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 43 TAMBUR PİM YAYI PULLEY SPRING 22 KAPAK CONTASI HEAD GASKET

23 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, KEÇELİ VE CEKETLİ KÖR KAPAKLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, LIP SEALS AND JACKET BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 4 BİLEZİK RING 20 ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR CEKETLİ) JACKET) 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x KAPAK CONTASI HEAD GASKET 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 23 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 8 TAMBUR PULLEY 24 AVARA DİŞLİ IDLER 9 İÇ SEGMAN (ø56) INTERNAL CIRCLIP (ø56) 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 0 KEÇE ø40xø56x0 LIP SEAL ø40xø56x KAPAK MİLİ COVER PIN KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 27 KAPAK (KÖR KAPAK) COVER (FOR BLIND) 2 MİL SHAFT 28 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 3 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 A COTTER 0x8x35 A 29 IMBUS CİVATA M0x60 HEX SOCKET FOR BRACKET M0x KÖŞE CİVATA M2x35 HEX BOLT M2x GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' KONSOL (TAMBURLU Y. BRACKET (WITH PULLEY AND 5 SALMASTRALI) SOFT SEAL) 3 TAMBUR PİMİ PULLEY PIN KONSOL (TAMBURLU CEKETLİ BRACKET (WITH PULLEY, 6 Y. SALMASTRALI) JACKET AND SOFTSEAL) SEAL) 32 TAMBUR PİM YAYI PULLEY SPRING

24 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, KARTEXLİ VE BYPASSLI/ SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, CARTEX AND BYPASS KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 22 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 23 ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 24 AVARA DİŞLİ IDLER 4 BİLEZİK RING 25 AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x KAPAK COVER 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 28 BYPASS CONTA RELIEF VALVE GASKET 8 SETUSKUR M8x6 STAY BOLT M8x BYPASS INTERNAL RELIEF VALVE 9 TAMBUR PULLEY 30 6 KÖŞE CİVATA M8x25 ADJUSTING SCREW M8x KÖŞE CİVATA M0x45 HEX SOCKET M0x BYPASS O RING O RING FOR INTERNAL RELIEF VALVE KARTEX MEKANİK SALMASTRA CARTEX MECHANICAL SEAL Ø40 Ø40 32 KLEPE VALVE 2 KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 33 YAY SPRING 3 MİL SHAFT 34 PUL WASHER 4 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 A COTTER 0x8x35 A 35 BYPASS KAPAĞI BYPASS HEAD 5 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX SOCKET M2x TİJ KAPAK O RİNG GASKET FOR CAP (O RING) BRACKET (WITH CARTEX, KONSOL (CARTEX CEKETLİ, M. 6 JACKET AND MECHANICAL SALMASTRALI SEAL) 37 M2 SOMUN NUT M2 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 38 6 KÖŞE CİVATA M2x80 ADJUSTING SCREW M2x80 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 39 TİJ KAPAĞI SCREW COVER 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 40 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' CASING (FLANSCHED FOR 20 ARA GÖVDE (FLANŞLI CEKETLİ) JACKET) 4 SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x6 2 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 )

25 YEDEK PARÇA LİSTESİ TAMBURLU, KARTEXLİ VE CEKETLİ KÖR KAPAKLI / SPARE PART LIST FOR PUMP WHICH WITH PULLEY, CARTEX AND JACKET BLIND COVER KAPLİN KAMA 8x7x50 AB COTTER 8x7x50 AB 6 KONSOL (CARTEX CEKETLİ, M. SALMASTRALI BRACKET (WITH CARTEX, JACKET AND MECHANICAL SEAL) 2 KİLİT SOMUNU LOCK NUT 7 KONSOL CONTASI BRACKET GASKET 3 KİLİT SACI LOCK WASHER 8 ARA GÖVDE (BORU DİŞLİ) CASING (PIPE TOOTHED) 4 BİLEZİK RING 9 ARA GÖVDE (FLANŞLI) CASING (FLANSCHED) 5 TAMBUR KAPAKĞI PULLEY COVER ARA GÖVDE (FLANŞLI CASING (FLANSCHED FOR 20 CEKETLİ) JACKET) 6 KEÇE ø40xø62x0 LIP SEAL ø40xø62x0 2 2 ARA GÖVDE (80 ) CASING (80 ) 7 RULMAN (3207) BEARING (3207) 22 KAPAK CONTASI HEAD GASKET 8 SETUSKUR M8x6 STAY BOLT M8x ÇEVRE DİŞLİ ROTOR 9 TAMBUR PULLEY 24 AVARA DİŞLİ IDLER 0 6 KÖŞE CİVATA M0x45 HEX SOCKET M0x AVARA DİŞLİ BURCU IDLER BUSHING KARTEX MEKANİK SALMASTRA CARTEX MECHANICAL SEAL Ø40 Ø40 26 KAPAK MİLİ COVER PIN 2 KONSOL BURCU BRACKET BUSHING 27 KAPAK COVER 3 MİL SHAFT 28 KAPAK (CEKET KAPAK) COVER (FOR JACKET) 4 ÇEVRE DİŞLİ KAMA 0x8x35 A COTTER 0x8x35 A 29 GRESÖR ⅜'' GREASE FITTING R3/8'' 5 6 KÖŞE CİVATA M2x35 HEX SOCKET M2x SETUSKUR M0x6 STAY BOLT M0x6 2

YKF 4" POMPA GEAR PUMP

YKF 4 POMPA GEAR PUMP YKF 4" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

YMK1" POMPA GEAR PUMP

YMK1 POMPA GEAR PUMP YMK1" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

YK1½" POMPA GEAR PUMP

YK1½ POMPA GEAR PUMP YK1½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

YKBF 4" POMPA GEAR PUMP

YKBF 4 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YKBF 3" POMPA GEAR PUMP

YKBF 3 POMPA GEAR PUMP YKBF 3" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

YMK1" POMPA GEAR PUMP

YMK1 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YCF 2" POMPA GEAR PUMP

YCF 2 POMPA GEAR PUMP YCF 2" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Çikolata Şeker şurubu Gıda Sanayinde. Nebati yağ Nişasta Malzeme Özellikleri Pompa Gövdesi ve Dişli: Dökme (pik) demir, Çelik döküm, Paslanmaz AISI 304- AISI 316

Detaylı

YKF 6" POMPA GEAR PUMP

YKF 6 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YMB-1 POMPA YMB-1" KULLANIM ALANLARI USES

YMB-1 POMPA YMB-1 KULLANIM ALANLARI USES YMB-1 POMPA KULLANIM ALANLARI Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya ve deterjan

Detaylı

POMPA YMB-1½" KULLANIM ALANLARI USES

POMPA YMB-1½ KULLANIM ALANLARI USES YMB-1½" POMPA KULLANIM ALANLARI Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya ve

Detaylı

YMB1½"-YMBF1½" -YMBYF1½" POMPA GEAR PUMP

YMB1½-YMBF1½ -YMBYF1½ POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YP1" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: USE AREA: Malzeme Özellikleri. Material Properties

YP1 POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: USE AREA: Malzeme Özellikleri. Material Properties POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YKU2½"- YKUF2½"-YKUYF2½" POMPA GEAR PUMP

YKU2½- YKUF2½-YKUYF2½ POMPA GEAR PUMP +90 26 364 34 05 export@sms-tork.com YKU2½"- YKUF2½"-YKUYF2½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin

Detaylı

YK 1" YKF 1" POMPA GEAR PUMP

YK 1 YKF 1 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YKF 4" POMPA GEAR PUMP

YKF 4 POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YMUB2½"-YMBUF2½"-YMBUYF2½" POMPA GEAR PUMP

YMUB2½-YMBUF2½-YMBUYF2½ POMPA GEAR PUMP YMUB2½"-YMBUF2½"-YMBUYF2½" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj

Detaylı

GIDA POMPASI / FOOD PUMPS

GIDA POMPASI / FOOD PUMPS GIDA POMPASI / FOOD PUMPS KULLANIM ALANLARI Çikolata Şeker şurubu Gıda Sanayinde. Nebati yağ Nişasta Malzeme Özellikleri Pompa Gövdesi ve Dişli: Dökme (pik) demir, çelik döküm, paslanmaz AISI304-316 döküm,

Detaylı

YK1½" - YKF1½" - YKYF 1½'' POMPA GEAR PUMP

YK1½ - YKF1½ - YKYF 1½'' POMPA GEAR PUMP POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç, kimya

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YK1" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: USE AREA: Malzeme Özellikleri. Material Properties

YK1 POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: USE AREA: Malzeme Özellikleri. Material Properties YK1" POMPA GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde. İlaç,

Detaylı

YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP

YMD ¾  POMPA HIGH PRESSURE PUMP YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP

YMD ¾  POMPA HIGH PRESSURE PUMP YMD ¾ " POMPA HIGH PRESSURE PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 10 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 10" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 2½  POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 2½ " POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

YHL-2½" YHL2½" HELICAL GEAR PUMPS

YHL-2½ YHL2½ HELICAL GEAR PUMPS YHL2½" HELICAL GEAR PUMPS TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖVDE VE DİŞLİLER : Pik döküm, Çelik döküm, Paslanmaz AISI 304-316 döküm, bronz döküm, sfero döküm. YATAKLAR : Snbz 12 bronz, Rulman yatak, Karbon grafit, İna

Detaylı

YHL-4" YHL4" HELICAL GEAR PUMPS

YHL-4 YHL4 HELICAL GEAR PUMPS YHL4" HELICAL GEAR PUMPS TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖVDE VE DİŞLİLER : Pik döküm, Çelik döküm, Paslanmaz AISI 304-316 döküm, bronz döküm, sfero döküm. YATAKLAR : Snbz 12 bronz, Rulman yatak, Karbon grafit, İna

Detaylı

YÜKSEK BASINÇ POMPALARI / HIGH PRESSURE PUMPS

YÜKSEK BASINÇ POMPALARI / HIGH PRESSURE PUMPS YMD-¾" YÜKSEK BASINÇ POMPALARI / HIGH PRESSURE PUMPS YMD-¾" TEKNİK ÖZELLİKLERİ GÖVDE VE DİŞLİLER : Pik döküm, Çelik döküm, Paslanmaz AISI 304-316 döküm, bronz döküm, sfero döküm. YATAKLAR : Snbz 12 bronz,

Detaylı

YHL 4" POMPA HELICAL GEAR PUMP

YHL 4 POMPA HELICAL GEAR PUMP YHL 4" POMPA HELICAL GEAR PUMP KULLANIM ALANLARI: Fuel Oil Servis Tankları, Gaz Yağı, Mazot Tankerlerinde Küçük çapta kızgın yağ sirkülasyonlarında Endüstrinin yarı viskoz mayilerinin pompaj işlemlerinde.

Detaylı

HAKKIMIZDA. www.yildizpompa.com.tr. About Us KALİTE & MÜKEMMELLİK

HAKKIMIZDA. www.yildizpompa.com.tr. About Us KALİTE & MÜKEMMELLİK www.yildizpompa.com.tr About Us HAKKIMIZDA Yıldız Pompa 35 Yıla yakın Tecrübesiyle sanayimizin dişli pompa ihtiyacını karşılamaktadır. Sanayiyi yakından ilgilendiren viskoz ve yarı viskoz akışkanların

Detaylı

YLP2-012 POMPA LOBE PUMP

YLP2-012 POMPA LOBE PUMP YLP2-012 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP

YLP5 130 POMPA LOBE PUMP YLP5 130 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP

YLP4-090 POMPA LOBE PUMP YLP4-090 POMPA LOBE PUMP KULLANIM ALANLARI: Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana

Detaylı

POMPA YLP-1" KULLANIM ALANLARI USES

POMPA YLP-1 KULLANIM ALANLARI USES YLP-1" POMPA KULLANIM ALANLARI Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana Ürünle Temas

Detaylı

POMPA YLP-3" KULLANIM ALANLARI USES

POMPA YLP-3 KULLANIM ALANLARI USES YLP-3" POMPA KULLANIM ALANLARI Gıda Proseslerinde Meşrubatlarda Süt Ürünlerinde Kişi Temizlik Ürünlerinde İlaç sektöründe Biolojik uygulamalarda Kimyasal Endüstriyel Malzeme Özellikleri Ana Ürünle Temas

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ-LIST OF SPARE PARTS AND MATERIEALS HmSS HmSS 50 NO 1 2 3 4 45 P. ADI SLG 540 SLG 540 SLG 540 SLG 540 40 HP 15 20 25 30 HmSS 20 14 P. ADI HP SLG 4" 10 18 2900 d/dk 13 2900 d/dk 16 30 1450 d/dk 12 35 4 P. ADI HP SLG 540 4 14 11 12 10 10 9

Detaylı

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU P900 B PERDAH MAKİNESİ // POWER TROWEL GASOLINE KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS

PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA VE MALZEME LİSTESİ - LIST OF SPARE PARTS AND MATERIALS PARÇA NO: PART NO: 1 PARÇA İSMİ: PART NAME: Kablo Sıkma Somunu / Nut MALZEME: MATERIAL: PARÇA NO: PART NO: 16 PARÇA İSMİ: PART NAME: Alt Rulman

Detaylı

TOZ LASTİK TAKIMI CT 0 SB... SN....9 DUST RUBBER SET / CT 00 ŞAPKALI TOZ LASTİĞİ / THRUST PART WITH BELLOW 7 mm CT 0 TOZ LASTİK BURCU / DUST RUBBER BUSH *8*0 mm Q 7 mm TOZ LASTİK TAKIMI CT 8 DUST RUBBER

Detaylı

10 DÖKÜM. Döküm Gövdeli Dalgıç Pompalar Cast Body Submersible Pumps

10 DÖKÜM. Döküm Gövdeli Dalgıç Pompalar Cast Body Submersible Pumps 1 DÖKÜM Döküm Gövdeli Dalgıç Pompalar Cast Body Submersible Pumps Dökümgövdeli, çok kademeli, radyal / karışık akışlı fanlı, nema standardı motora akuple, temiz su pompaları 1 1 17 Döküm Pompalar Cast

Detaylı

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE 3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK 3 7 11 5 8 9 12 2 4 10 13 1 6 14 15 32 31 30 29 18 19 16 28 27 26 25 24 23 22 21 20 17 10 SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK Sıra No Item No Stok

Detaylı

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI

SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI SPARE PARTS FOR SERIE 60000 / 60000 SERİSİ YEDEK PARÇALARI 1 Nut M6 M6 somun 8 2 Cover Kapak 1 3 Bearing type 6010 6010 tipi rulman 2 4 Snap ring Φ 50 Segman Φ 50 3 5 Ring gear Dişli 1 6 Male P.T.O. shaft

Detaylı

4" STAINLESS STEEL SUBMERSIBLE PUMPS 4" PASLANMAZ ÇELİK DALGIÇ POMPA

4 STAINLESS STEEL SUBMERSIBLE PUMPS 4 PASLANMAZ ÇELİK DALGIÇ POMPA 4" STAINLESS STEEL SUBMERSIBLE PUMPS 4" PASLANMAZ ÇELİK DALGIÇ POMPA www.vansan.com.tr 4" DALGIÇ POMPALAR 4" SUBMERSIBLE PUMPS 5 HZ m ft 9 25 8 15 6 5 4 1 5 VSP SN 4 VSP SN 45 VSP SN 48 VSP SN 412 VSP

Detaylı

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN

Yedek Parça Kataloğu. Spare Parts Catalogue VFPN -H SERİSİ İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP VERSİYON:01 TR/ EN İTFAİYE POMPASI FIRE PUMP Yedek Parça Kataloğu Spare Parts Catalogue TR EN VFPN -H SERİSİ VERSİYON:0 TR/ EN Tüm haklar VOLKAN'da saklıdır. 05 TÜRKİYE'de basılmıştır. /Copyright by VOLKAN - 05 - printed

Detaylı

POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS

POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS 5 tarım agriculture sanayi industry su idareleri water authority POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS 6 6 8 10 5 " 5" NORIL POMPA 5" NORYL PUMP 5 RN 516 NORİL POMPA NORYL PUMP 60 Hz 3 60 Hz seçim aralığı: Q=

Detaylı

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ

Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Pita MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. MONTAJ RESİMLERİ VE YEDEK PARÇA LİSTESİ Parça Adı / Part Name No 53P00 53P003 53P004 53P005 53P006 53P007 53P008 53P009 53P00 53P0 53P0 53P03 53P04 53P05 53P06 53P07

Detaylı

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR DZH200 E KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU DZH200 E ZEMİN FREZE // SURFACE PREPARATION KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ

YANGIN POMPA SİSTEMLERİ YANGIN POMPA SİSTEMLERİ Türbosan A.Ş. nin Yangın Pompaları UL LİSTED olmuştur. NFPA 20 (National Fire Protection Association) Standardı yangından korunmak için Yangın Pompa Gruplarını ve Tesisatlarını

Detaylı

TEK KADEMELİ SANTRİFÜJ POMPALAR SINGLE STAGE CENTRIFUGAL PUMPS

TEK KADEMELİ SANTRİFÜJ POMPALAR SINGLE STAGE CENTRIFUGAL PUMPS www.vansan.com.tr TEK KADEMELİ SANTRİFÜJ POMPALAR SINGLE STAGE CENTRIFUGAL PUMPS Tasarım Özellikleri Desi g n Features Tek kademeli olup dikey santrifüj radyal çıkış hazneli olarak tasarlanmıştır. Tek

Detaylı

CAST IRON SUBMERSIBLE PUMPS DÖKÜM DALGIÇ POMPA

CAST IRON SUBMERSIBLE PUMPS DÖKÜM DALGIÇ POMPA CAST IRON SUBMERSIBLE PUMPS DÖKÜM DALGIÇ POMPA DÖKÜM DALGIÇ POMPA HZ CAST IRON SUBMERSIBLE PUMPS 1 1 Performans Eğrileri Performance Curves Uzun ömür Yüksek verim Yüksek dayanıklılık ve kolay montaj Kolay

Detaylı

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY.

MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. MERITOR ALL ORIGINAL NUMBERS. MARKS AND MODELS FROM VEHICLE MANUFACTURERS LISTED IN THIS CATALOGUE ARE FOR COMPARISON PURPOSES ONLY. 8 ECS - 000 MCK0 000 Caliper Pin Repair Kit Kaliper Perno Tamir Takımı

Detaylı

10" Rewindable Submersible Motors Sarılabilir Dalgıç Motor HP. Suitable for wells with 298 mm and larger inner diameter

10 Rewindable Submersible Motors Sarılabilir Dalgıç Motor HP. Suitable for wells with 298 mm and larger inner diameter Advantages Avantajlar Suitable for wells with 298 mm and larger inner diameter Maintanance free water lubricated radial and axial (kingsburry) bearings Pressure balancing between inner and outer side with

Detaylı

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU

OSCAR OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OFC1218 B DERZ KESME MAKİNESİ FLOOR CUTTER KULLANMA KILAVUZU & YEDEK PARÇA KATALOGU OSKAR MAKINA INSAAT SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI. CANKIRI YOLU 1. CAD. BOZYER SOK. NO:17 PK: 06750 BUGDUZ-AKYURT/ANKARA/TURKEY

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=040(4h) FAX=040(4h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/99 4 7 9-004-0-0-09-04-40 --0400 4-470-0 4-0-04 4-0- 4-0-4 44--4 4-0-04 4-0-0 4-0-04 4-0-07 RULMAN SF7 RULMAN NJ99-C4 Özellik: ORJİNAL/NTN/NSK RULMAN

Detaylı

KENDİNDEN EMİŞLİ SANTRİFÜJ POMPALAR UKM-S SERİSİ

KENDİNDEN EMİŞLİ SANTRİFÜJ POMPALAR UKM-S SERİSİ KENDİNDEN EMİŞLİ SANTRİFÜJ POMPALAR UKM-S SERİSİ MAS Sanayi A.Ş. Merkez Ofis: Atasehir Bulvarı ATA Çarsı.K.No:59 İSTANBUL TÜRKİYE Tel: +9 (16) 56 1 (Pbx)- Fax:+9 (16) 56 5 E-Mail: masgrup@superonline.com

Detaylı

POMPA, VANA VE BARAJ EKİPMANLARI ATIKSU DALGIÇ POMPA

POMPA, VANA VE BARAJ EKİPMANLARI ATIKSU DALGIÇ POMPA POMPA MAKİNA SANAYİİ TİC. LTD. ŞTİ. POMPA, VANA VE BARAJ EKİPMANLARI % TS 8 4 POMPA MAKİNA SANAYİİ TİC. LTD. ŞTİ. DN 5/8,3-63 KW MALZEME Motor yuvası; sfero döküm GGG 4/5 Soğutma ceketi; ST 37-2 Motor

Detaylı

Dişli Transfer Pompaları

Dişli Transfer Pompaları www.kuparpompa.com Dişli Transfer Pompaları Gürsel Ofset Şubat 2014 Gear Pumps Sanayi Sitesi A / Blok 17 Nolu Cadde No. 8-10 Gaziantep - TURKEY Tel. : (+90-42) 25 17 59 - Fax : (+90-42) 25 9 85 www.kuparpompa.com

Detaylı

EN 733 (DIN 24255) TKF SERİSİ POMPALAR (TKF SERİES PUMPS) General İnformation. Genel Bilgiler. : 1750 m³/h. Basma Yüksekliği.

EN 733 (DIN 24255) TKF SERİSİ POMPALAR (TKF SERİES PUMPS) General İnformation. Genel Bilgiler. : 1750 m³/h. Basma Yüksekliği. TKF SERİSİ POMPALAR (TKF SERİES PUMPS) EN 733 (DIN 24255) Genel Bilgiler General İnformation Basma Flanşı : DN 32... DN 250 mm Discharge Flange : DN 32... DN 250 mm Debi : 1750 m³/h Capacity : 1750 m³/h

Detaylı

8" PASLANMAZ POMPA 8" SS PUMP

8 PASLANMAZ POMPA 8 SS PUMP PASANMAZ POMPA SS 8 47 50 Hz seçim aralığı: Q= 60 m / sa - 104 m / sa Standart Klepe Çıkışı : 5" İçten Pasolu 11 Diş ( NPT : Özel istek ) Fan tipi: Semiaksiyel Dönüş : Saat Yönü Tersi Bağlantı : NEMA Standardına

Detaylı

ARS SERİSİ POMPALAR (ARS SERIES PUMP) General Information. Genel Bilgiler. Applications. Kullanım Yerleri

ARS SERİSİ POMPALAR (ARS SERIES PUMP) General Information. Genel Bilgiler. Applications. Kullanım Yerleri ARS SERİSİ POMPALAR (ARS SERIES PUMP) Basma Flanşı Genel Bilgiler : DN32...DN 200 mm General Information Discharge Flange : DN32... DN 200 mm Debi : 700 m³/h Capacity : 700 m³/h Basma Yüksekliği : 550

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

DÜŞEY MİLLİ IN-LINE POMPALAR VERTICAL MULTISTAGE IN-LINE PUMPS

DÜŞEY MİLLİ IN-LINE POMPALAR VERTICAL MULTISTAGE IN-LINE PUMPS DÜŞEY MİLLİ IN-LINE POMPALAR VERTICAL MULTISTAGE IN-LINE PUMPS www.vansan.com.tr DÜŞEY MİLLİ IN-LINE POMPALAR VERTICAL MULTISTAGE IN-LINE PUMPS Vansan In-line PompalarıVansan In-line Pumps Endüstriyel

Detaylı

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com

KONTEKAUTO MAN & MERCEDES & IVECO & VOLVO TRUCK SPARE PARTS PRODUCTION & EXPORT Kontek Otomotiv Makina Döküm Ltd Sti info@kontekauto.com K1001 K1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 65 X 36 GERGİ KASNAK TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 K1003 K1004 51958006092 51958007436 51958200039 GERGİ KASNAK

Detaylı

GEAR PUMPS / DİŞLİ TRANSFER POMPALARI

GEAR PUMPS / DİŞLİ TRANSFER POMPALARI GEAR PUMPS / DİŞLİ TRANSFER POMPALARI ABOUT KUPAR KUPAR HAKKINDA KUPAR POMPA Firmamız 1948 yılında kuruldu, çeşitli konularda fason imalat ve mühendislik hizmetleri verdikten sonra çalışmalarımızı DİŞLİ

Detaylı

Bearings. Pompa Gürültü Seviyeleri / Pump Noise Levels

Bearings. Pompa Gürültü Seviyeleri / Pump Noise Levels Bearings Pompa Gürültü Seviyeleri / Pump Noise Levels PUMPS APPLICATION DATA PUMPS APPLICATION DATA PUMPS APPLICATION DATA PUMPS APPLICATION DATA ÇALIŞMA SICAKLIK ARALIĞI -25 C +80 C -25 C +110 C Viton

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

2.0 Teknik Bilgiler 7 2.1 Malzeme Özellikleri 7 2.2 Pompa Versiyonları 7

2.0 Teknik Bilgiler 7 2.1 Malzeme Özellikleri 7 2.2 Pompa Versiyonları 7 YILDIZ POMPA İNDEKS 1. Giriş (Takdim) 1-6 1..1 Genel 2 1.2.1 Kabul 2 1.2.2 İşleme Alma ve Depolama 2 1.3 Emniyet 3-4 1.4 Pompa Kodlaması 4 1.5 Fonksiyon ve Çalıştırma Prensipleri 4 1.5.1 Çalıştırma Prensibi

Detaylı

6" DALGIÇ MOTOR 6" SUBMERSIBLE MOTOR

6 DALGIÇ MOTOR 6 SUBMERSIBLE MOTOR DALGIÇ MOTOR SUBMERSIBLE MOTOR Advantages Avantajlar Suitable for wells with 8 mm and larger inner diameter İç çapı 8 mm ve üzerindeki kuyular için üretilmiştir Maintanance free water lubricated radial

Detaylı

- Kademeli Pompalar - Multi Stage Pumps

- Kademeli Pompalar - Multi Stage Pumps - Kademeli Pompalar - Multi Stage Pumps CT2 SERİSİ - CT2 SERIES Emiş ve basış: 1 (2.2 kw), 2 (4-5.5-7.5-11 kw) 2900 d/d Önden emişli çift kademeli monoblok santrifüj pompa. Pompa mili yataklaması elektrik

Detaylı

5" DALGIÇ MOTOR 5" SUBMERSIBLE MOTOR

5 DALGIÇ MOTOR 5 SUBMERSIBLE MOTOR 5" DALGIÇ MOTOR 5" SUBMERSIBLE MOTOR 5"Sarılabilir Dalgıç Motor 5.5-30HP Advantages 5 Motor with a 123 mm diameter, suitable for wells with 1 mm and larger inner diameter Avantajlar 123 mm çapıyla iç çapı

Detaylı

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue +905301453454

NİXON AUTO EUROPEN TRUCK SPARE PARTS product catalogue
+905301453454 NXN1001 NXN1002 51958007431 51958006075 51958007386 51958007418 TIGHTENER PULLEY 65 X 36 TIGHTENER PULLEY 74 X 42 X 6304 NXN1003 NXN1004 51958006092 51958007436 51958200039 TIGHTENER PULLEY 74 X 34 X 6304

Detaylı

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AH (ZV0 2 56A;13ZV0041,extZV0 2 56A;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SC 2 12133ZV0305 GUIDE, IN. VALVE (OS) 1217270 (2) SC 3 12211ZV0000 HEAD,

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

TKF-I SERİSİ POMPALAR (IN-LİNE SERIES PUMPS)

TKF-I SERİSİ POMPALAR (IN-LİNE SERIES PUMPS) TKF-I SERİSİ POMPALAR (IN-LİNE SERIES PUMPS) Genel Bilgiler General İnformation Kullanım Yerleri Bina Sistemleri Endüstriyel tesisler Yüzme havuzları Jeotermal bitkiler Isıtma Soğutma Basınçlandırma Gıda

Detaylı

60 Hz VERTICAL MULTISTAGE PUMPS DIKEY MILLI ÇOK KADEMELI IN-LINE POMPA

60 Hz VERTICAL MULTISTAGE PUMPS DIKEY MILLI ÇOK KADEMELI IN-LINE POMPA 60 Hz VERTICAL MULTISTAGE PUMPS DIKEY MILLI ÇOK KADEMELI IN-LINE POMPA CV 3 / CV 5 / CV 9 Vertical Multistage Centrifugal Pumps Dikey Milli Çok Kademeli Santrifüj Pompa APPLICATIONS - Pressure boosting

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

Kullanım Kılavuzu P/R Serisi Parça Listesi

Kullanım Kılavuzu P/R Serisi Parça Listesi 3. Standart tip redüktör parça listesi 3.1- Çıkış Grubu 3.1-1 Redüktör Yapısı : RV / RN / RT Redüktör Ebatı :11 / 12 / 15 / 16 / 19 / 23 / 24 / 27 / 29 / 35 Çıkış Tipi :01 / 1K / 1L 10 11 12 13 14 9 7

Detaylı

PASLANMAZ POMPA SS PUMP DALGIÇ MOTOR SUBMERSIBLE MOTOR 1 POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS SARILABİLİR DALGIÇ MOTOR REWINDABLE SUBMERSIBLE MOTORS ÜSTÜNLÜKLER ADVENTAGES İç çapı 298 mm ve üzerindeki kuyular

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=0800(h) FAX=0800(h) Dosya No : -KÇLİ/00 Sayfa No / -0-000 RACE ASS'Y 7-8-0-0-79 KIT 7-8-000 TK -70- CONDENSER ASSY 0-979-8-0-00 ARMATURE ASSY KDO-00-0 --088 TANK -07-0 -00- DIAPHRAGM 8-- 0 7 --00 COVER

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

HİDROLİK VALFLER HYDRAULIC VALVES. www.betavana.com. betahydroulics.com - 1

HİDROLİK VALFLER HYDRAULIC VALVES. www.betavana.com. betahydroulics.com - 1 HİDROLİK VALFLER HYDRAULIC VALVES www.betavana.com betahydroulics.com - 1 hakkimizda İnan Plastik Makineleri Plastik Geri Dönüşüm sektöründeki deneyimlerini bünyesinde beta markası ile birleştirerek hidrolik

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS

TUSATECH TUSA OTOMOTİV MAN - MERCEDES KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE MAN - MERCEDES TRUCK SPARE PARTS TUSATECH TUSA OTOMOTİV - KAMYON YEDEK PARÇA TUSA AUTOMOTIVE - TRUCK SPARE PARTS ÜRÜNLERİ / PRODUCTS COD O.E.M. NO MODEL PARÇA / DESCRIPTION FOTO / PICTURE TS 5130 51063305034 51063305040 TGS TGX EURO 4

Detaylı

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30412-3600262 Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3612036 Gaz Spirali 36M-45M

Detaylı

[EN] / [TR] OSK Vana Sanayi Ltd. Şti. Bakır Sok. No7 Perşembe Pazarı 34420 Karaköy İstanbul / Türkiye. info@oskvana.com

[EN] / [TR] OSK Vana Sanayi Ltd. Şti. Bakır Sok. No7 Perşembe Pazarı 34420 Karaköy İstanbul / Türkiye. info@oskvana.com [EN] / [TR] DIN Transformer Valves [EN] / [TR] Brass and Bronze Transformer Valves according to DIN. Details and drawings. DIN normuna uygun Bronz ve Sarı Trafo Vanaları. Teknik çizimler ve detaylar. OSK

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

4" DALGIÇ MOTOR 4" SUBMERSIBLE MOTOR

4 DALGIÇ MOTOR 4 SUBMERSIBLE MOTOR DALGIÇ MOTOR SUBMERSIBLE MOTOR POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS Hz SARILABİLİR DALGIÇ MOTOR REWINDABLE SUBMERSIBLE MOTORS ÜSTÜNLÜKLER ADVENTAGES İç çapı mm ve üzerindeki kuyular için üretilmiştir Toksik

Detaylı

HEAD ASSEMBLY / İÇ TÜP BAŞLIĞI

HEAD ASSEMBLY / İÇ TÜP BAŞLIĞI AWLTK INNER - TUBE ASSEMBLY / AWLTK İÇ TÜP BAŞLIĞI SM 1504 DESCRIPTION 1 SM 1516 AWLTK SPEARHEAD POINT 2 SM 1517 AWLTK COMPRESSION SPRING YAY 3 SM 1518 AWLTK DETENT PLUNGER SUSTASI 4 SM 1519 AWLTK SPEARHEAD

Detaylı

FLOAT. Yüzer Fanlı Paslanmaz Gövdeli Plastik Aksamlı Dalgıç Pompalar

FLOAT. Yüzer Fanlı Paslanmaz Gövdeli Plastik Aksamlı Dalgıç Pompalar FLOAT Yüzer Fanlı Paslanmaz Gövdeli Aksamlı Dalgıç Pompalar Paslanmaz gövdeli, çok kademeli, noryl yüzer fanlı, nema standardı motora akuple, temiz su dalgıç pompaları 4 2 UP Pompa Gövdesi Pompa Mili AISI

Detaylı

" Slimline 8" DALGIÇ MOTOR 8" SUBMERSIBLE MOTOR

 Slimline 8 DALGIÇ MOTOR 8 SUBMERSIBLE MOTOR " Slimline 8" DALGIÇ MOTOR 8" SUBMERSIBLE MOTOR POMPA VE MOTOR PUMPS AND MOTORS 8 8"Slimline SARILABİLİR DALGIÇ MOTOR REWINDABLE SUBMERSIBLE MOTORS 50 Hz ÜSTÜNLÜKLER İç çapı 180 mm ve üzerindeki kuyular

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA...2 I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ..5 II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI...53 III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER..

İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA...2 I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ..5 II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI...53 III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER.. İÇİNDEKİLER BARKOM GRUP HAKKINDA... I. KAROTİYERLER VE YEDEKLERİ.. II. TİJLER VE MUHAFAZA BORULARI... III. ELMAS VE VİDYE ÜRÜNLER.. IV. AKSESUARLAR 9 V. KUYU ÖLÇÜM CİHAZLARI...... VI. SONDAJ KATKI MADDELERİ-YAĞLAR

Detaylı

KNORR / SB 5000-SN 5000

KNORR / SB 5000-SN 5000 KNORR / SB 5000-SN 5000 Ilpart Nr. 101.01.10108 101.01.10109 Ilpart Nr. TOZ LAST K TAKIMI / CALIPER DUST RUBBER SET TOZ LAST K TAKIMI / CALIPER DUST RUBBER SET K001929 81508226027 69 MM. 69 MM. Ilpart

Detaylı

MALZEME ADI (İNGİLİZCE) MATERIAL NAME (ENGLISH)

MALZEME ADI (İNGİLİZCE) MATERIAL NAME (ENGLISH) 158 KALEM MUHTELİF TİP MALZEME LİSTESİ - REQUIREMENT LIST FOR 158 S OF GOODS SIRA NO 1 56.01.002.0004 2 56.01.002.0051 için 1-1/4''-15x15-11/16'' Saplama STUD-MAIN BEARING 8271449 108 Adet / pcs Kam mili

Detaylı

MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur.

MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur. 2015 MERKEZMAN San. Tic. Ltd. Şti.1979 yılında otomotiv sektörünün kalbi olan Bursa'da kurulmuştur. Hedefi; orijinal kalitesinde malzeme üretmektir. Firmamız, yenilikleri takip eden yeni kuşak yöneticileri

Detaylı

PV Serisi Paletli Pompalar

PV Serisi Paletli Pompalar PV Serisi Paletli Pompalar w w w. p e t r o l a n d. c o m. t r Petroland Pompa San. ve Tic. Ltd. Şti. Alemdağ Cad. Güven San. Sitesi R Blok No: 7-8 Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE Tel: (0.) 5 00 Faks: (0.)

Detaylı

YATAY MİLLİ ÇİFT EMİŞLİ POMPALAR DOUBLE SUCTION SPLIT CASE PUMPS

YATAY MİLLİ ÇİFT EMİŞLİ POMPALAR DOUBLE SUCTION SPLIT CASE PUMPS YATAY Mİİ ÇİT MİŞİ OMAAR DOU SUTION SIT AS UMS www.vansan.com.tr İÇİNDKİR / ontents Genel ilgi General Information Sayfa Ürün Kodu Sistemi roduct ode System Sayfa 45 erformans ilgileri erformance Data

Detaylı

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD

BF2AM (ZV0X2 53;13ZV0041,extZV0X2 53;13ZV0041,ZV0X2 52;13ZV0041,extZV0X2 52;13ZV0041) E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Sayfa 1 E-2 CYLINDER BARREL/CYLINDER HEAD Refnr Parça Numarası Açıklama İlk Son 1 12100ZV0840 BARREL COMP., CYLINDER 1242711 001 SD, LD 1 12100ZV0841 BARREL COMP., CYLINDER 1242712 001 SD, LD 2 12133ZV0305

Detaylı