Valena dan yepyeni bir koleksiyon

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Valena dan yepyeni bir koleksiyon"

Transkript

1 Valena dan yepyeni bir koleksiyon VALENA ÇERÇEVE SERİSİ

2 Valena nın sunduğu moda defilesine davetlisiniz. Valena, müşterileriniz için yeni bir moda yaratıyor: Koleksiyondaki parlak renkler, özel görsel etkiler, oturma odası, mutfak, yatak odası ve banyolarda göz zevkinizi okşarken, yaşama zevkinizi artıracak. Müşterileriniz Valena ya her baktıklarında, tepeden tırnağa etkilenecekler. Çünkü Valena, moda renkleri ve eksiksiz işlev seçenekleri sayesinde her ortamda dekorasyonu nasıl daha dikkat çekici hale getireceğini ve nasıl etkileyeceğini çok iyi biliyor. Özenle tasarlanan yeni çerçeveleriyle Valena güzel olduğu kadar verimli de... İkili, üçlü veya dörtlü, dikey veya yatay çerçeveleriyle yeni Valena serisi tüm isteklerinizi aynı anda yerine getirmeye hazır.

3 Yeni Valena koleksiyonu, malzeme kalitesini, kusursuz tasarım ve renklerin görsel şöleniyle bir arada sunuyor.

4 Valena ve Grafit: Pop veya modern. Müşteriniz nasıl isterse Özenle tasarlanan koleksiyondan göz alıcı çerçeveler. Valena grafit Valena nın yeni eğilimi, şık ve popüler tarzları birbiri ardına sıralamaktan geçiyor., krom ve kristal renk bantları müşterilerinizin yaşam alanlarını sıradışı bir pırıltıyla aydınlatacak. Yeni çerçeveler, doğal duruşlarıyla bulundukları alanları kişiselleştiriyor. Arzu eden müşterileriniz pop tarzlarını odalarına yansıtarak mavi, amber veya pembe tasarımlarla huzurlu bir ortam yaratabilirler. Pop veya modern! Müşterileriniz yaşam ortamlarını Valena nın renkli veya son moda grafit tasarımlı çerçeveleriyle giydirdiklerinde yaşam tarzlarına uygun bir sıcaklık yaratmış olacaklar.

5 Valena nın yeni koleksiyonunun temel felsefesi, zevkleriniz doğrultusunda yaşam alanlarınızın görünüşünü mükemmelleştirmektir. Hatta bunun da ötesinde, günlük beklentilerinizin tamamını eksiksiz işlevlerle karşılıyor; anahtarlar, dimmerler, TV, telefon ve ethernet prizleri ve müzik yayın sistemi ile / Kristal İnci / Gümüş Grafit / Amber Grafit / Mavi Grafit / Pembe

6 Valena klasik: Modellerin şık performansı Renklerin gerçek gösterisi, evlerde mevsimlerin sade ve sakin atmosferini yeniden yaratıyor. Kiremit, bej, füme ve kil Valena nın vazgeçilmezleri, gerçek standartları belirliyor. Baştan çıkarılmaya, üstün kaliteli dokular ve renklerle tüm arzularınızı gün ışığına çıkarmaya hazırlanın. Valena dan uzun pozlar Valena yeni koleksiyonuyla günümüz modern yaşamından ilham alıyor. Klasik stilin yeni bir yorumunun yanı sıra, dengeli renkleriyle de hangi tarzda döşenmiş olursa olsun tüm iç mekanlarla mükemmel uyum sağlıyor. Böylece müşterileriniz zevkleri konusunda diledikleri gibi seçim yaparken Valena serisinin üst düzey performansından da faydalanacaklar. Tüm Legrand serileri gibi Valena Klasik te de birçok işlevi bir arada bulacaksınız. İkili veya dörtlü, yatay ve dikey çerçeveleri tüm Valena renklerinde bulabilir, arzu ettiğiniz tüm işlevleri bir araya toplayarak çoklu çerçeveleri evinizin kontrol merkezi haline getirebilirsiniz.

7 / Altın Kiremit Füme Kil

8 Valena size çok yakışacak. Bir anahtar tek başına evin en moda aksesuarı olabilir mi? Dokuların zamana meydan okuyan güzelliği modern bir stil ile sunulduğunda, yanıt; evet. / Gümüş Şıklığın uyumu Valena, dokuların, ağaç ve metalin zarif bir uyumunu sunuyor. Odaların ışık kaynağı olmanın yanı sıra yeni Valena koleksiyonu evinizi yepyeni bir stille giydiriyor. Metal, modern bir eğilimin altını çizerken, ahşap görünüm ise dekorasyona sıcacık bir dokunuş getiriyor. Valena nın tüm dekorasyon uygulamalarınız için mükemmel bir seçim olacağından emin olabilirsiniz.

9 Titanyum / Altın Açık ahşap / Gümüş Siyah / Gümüş Koyu ahşap / Gümüş Dimmerler, hareket dedektörleri, jaluzi kumanda anahtarları, RJ 45 prizler... Valena, aydınlatmadan ısıtmaya ve internete kadar her alanda bağımsız ve esnek bir ev yönetim sistemini parmaklarınızın ucuna kadar getiriyor. Zarafet ve sadelik, verimlilikle hiç bu kadar uyumlu olmamıştı.

10 Bir bakışta Valena BEYAZ, Grafit, Klasik, Valena da her zevke göre bir renk ve desen mutlaka var. / Kristal / Gümüş İnci Valena, profesyonel bir bakış Mevsim ne olursa olsun, Valena da şıklığı ve sadeliği bir arada bulabilirsiniz. Yeni Valena çerçeve koleksiyonu doğrudan Legrand standartlarından ilham alırken bazı klasik eğilimlere de gönderme yapıyor. Valena serisinin temel taşları, Grafit ve Klasik ile genç, şık, eski veya modern tarzları sayısız renkle yaşamak mümkün. Valena çok moda!

11 GRAFİT KLASİK ALÜMİNYUM Grafit / Amber Kiremit Titanyum / Altın Grafit / Mavi Kil / Altın / Gümüş Siyah / Gümüş Grafit / Pembe Füme Açık ahşap / Gümüş Koyu ahşap / Gümüş Valena profesyonel bir dokunuşla, müşterilerinizin yaşam alanlarına farklı bir gözle bakmalarını sağlayacak. Örneğin: Siyah çerçeve ve tuş kapağı ile evde çok zevkli bir dekorasyon yaratmak mümkün.

12 Enerji tasarrufu Valena için hedef Sadece güzel değil, yeni Valena serisi aynı zamanda çok da verimli. Dimmerler, hareket dedektörü ve termostatlar Müşterileriniz Valena ile enerji tüketimi ve 30% * verimlilikte tam kontrol sahibi olacaklar. Bu sadece Valena ya özgü bir özellik değil elbette. Uzun yıllardan beri Legrand, günümüzün enerji ve performans talepleri doğrultusunda kullanıcı ve profesyonellerle birlikte geliştirdiği tüm ürün serilerinde aynı hassasiyetle çalışmalarını sürdürüyor. Hareket dedektörü * EN e göre, hareket dedektörünün ortalama gün ışığında Açık/Kapalı modunda çalışmasına göre verilmiş bir örnektir.

13 Hareket dedektörü Dimmer Termostat Energy saver Valena nın enerji verimlilik performansı oteller tarafından da tercih edilmesini sağlıyor. Valena, otel odalarında kullanılan giriş kartları sayesinde ışık ve elektrik kullanımını sadece müşteri odadayken aktif hale getiren sistemle tam uyumlu. Valena ile profesyonel müşterileriniz de enerji tasarrufu sağlayacaklar.

14 Su geçirmez Valena Her kullanım için tek yanıt: IP 44 IP44 özellikli kapak sayesinde, müzik yayın sistemi gibi hassas bir fonksiyonu bile banyolara güvenle uygulayabilirsiniz. Valena, su geçirmezlik özelliğini tüm fonksiyonlarda, estetik beklentilerden vazgeçmeden sunuyor. Radyo

15 Priz RJ11- RJ45 Priz Priz Valena evinizin yeni güvenlik kaynağı. Mutfaklar ve hatta banyolar artık IP 44 korumalı Valena ile daha güvenli. Valena çocukları da unutmuyor; çocuk korumalı kapaklı prizlerle minikleri tam koruma altına alıyor.

16 Valena, mükemmel görünümün arkasındaki profesyonellik Siz hep Valena yı arıyordunuz... Otomatik bağlantılar ile hızlı ve güvenli kablolama Grup montajında hizalama kolaylığı Montaja hazır, sıkılmamış vida bağlantıları Şasiye 4 noktadan kenetlenen mekanizma bağlantıları Ampul değiştirirken ön yüzden ulaşım imkanı

17 Müşterilerinize kolay ve hızlı montaj imkanı sunan Valena, etkinliği kanıtlanmış Legrand teknolojisi ile üretildi. Mekanizmanın sağlamlığı ve içerdiği tüm parçaların yüksek kalitesi sayesinde hiçbir alet kullanmadan montaj yapabilirsiniz. Montaj zamanından kazanmak ve mükemmel bir iş çıkarmak için Valena ya güvenebilirsiniz. Yüksek teknolojinin en estetik ve verimli hali Valena da. Bükülmeyen sert metal şasi Klemensli kablo girişleri ile kolay kablolama Lastiksiz, yaylı tırnaklar Hatasız kablolama sağlayan elektrik şemaları 21 mm Buatta kablolama için boşluk sağlayan 21 mm lik mekanizma derinliği Şantiyelerde daha yüksek tempoyla çalışmanın keyfine varmanız için hızlı ve güvenli montaj sağlayan Valena mekanizmaları, otomatik bağlantı uçlarıyla donatıldı. Vidalı bağlantıda terazi ayarı Aynı hizada bağlantı uçları

18 Valena TM kumanda mekanizmalar Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Kumanda mekanizmalar 10 A V± Amb. Ref. Kumanda mekanizmalar 16 A V± Anahtar Vavien Permütatör Vavien Iş kl anahtar (1) Iş kl vavien (1) Komütatör Komütatör vavien Işıklı komütatör (3) Uyar c l komütatör (2) Işıklı vavien (1) Vavien Işıklı vavien (1) Anahtar Vavien Permütatör Işıklı anahtar (1) Işıklı vavien (1) Komütatör Komütatör vavien Işıklı komütatör (1) Uyar c l komütatör (2) (1) ,5 ma-230 V yeşil ampul ile birlikte sat l r. (2) ,5 ma-230 V turuncu ampul ile birlikte sat l r. (3) ma-230 V yeşil ampul ile birlikte sat l r.

19 Valena TM liht butonlar, jaluzi kumandalar ve IP 44 mekanizmalar Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Liht butonlar 10 A V± Amb. Ref. Liht butonlar 10 A - 12 V± Liht butonu (lamba sembollü) Işıklı zil butonu* (çan sembollü) (2) Işıklı liht butonu* (lamba sembollü) (1) Işıklı zil butonu* (çan sembollü) (2) Kordonlu liht butonu Liht butonu (lamba sembollü) Jaluzi kumandalar 10 A V± Jaluzi kumanda (anahtar) Jaluzi kumanda (liht) Işıklı liht butonu* (lamba sembollü) (1) Kordonlu liht butonu Kordon, uzunluk 1,5 m IP 44 mekanizmalar Permütatör Standart çerçeveler ile kullan l r. Kumanda mekanizmalar, 10 AX V± Komütatör vavien Jaluzi kumanda (anahtar) Jaluzi kumanda (liht) Ampuller Yedek yeşil ampul 1 ma V Turuncu ampul 1 ma 230 V Yedek yeşil ampul 0.5 ma 230 V Yedek yeşil ampul 15 ma - 12 V ki kutuplu anahtar Liht butonu, zil sembollü Nemli yer çerçevesi - IP 44 Tekli mekanizmalarla kullan l r. IP 44 olmayan herhangi bir mekanizma ile uyumludur IP 44 nemli yer çerçevesi (1) mekanizmalar mA - 230V yeşil ampul ile birlikte sat l r. (2) mekanizmalar mA V yeşil ampul ile birlikte sat l r. * Zil ile kullanıldığında mekanik zil tercih edilmelidir.

20 Valena TM dimmerler, hareket dedektörleri, energy saver ve diğer fonksiyonlar Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Dimmerler 230 V± - 50 Hz Amb. Ref. Hareket dedektörleri Dokunmatik dimmerler Açma/kapama için On/Off tuşu ve dimlemeyi sağlayan +/- tuşu mevcuttur W, 230 V akkor ve halojen ayd nlatmalar ve VA ELV elektronik ve ferromanyetik transformatörlü halojen ayd nlatmalarda kullan l r. Iş ks z liht butonu veya vavien ile uzaktan kontrol edilebilir W, 230 V akkor ve halojen ayd nlatmalar ve VA ELV elektronik ve ferromanyetik transformatörlü halojen ayd nlatmalarda kullan l r W, 230 V akkor ve halojen ayd nlatmalar ve VA ELV elektronik ve ferromanyetik transformatörlü halojen ayd nlatmalarda kullan l r. Iş ks z liht butonu veya vavien ile uzaktan kontrol edilebilir W, 230 V akkor ve halojen ayd nlatmalar ve VA ELV elektronik ve ferromanyetik transformatörlü halojen ayd nlatmalarda kullan l r. Energy saver Otel odalar n n elektriğini bir kart girişiyle kumanda eder Azami kart genişliği 54 mm 10 A enversör kontak ve 0,5 ma yeşil ışıklı 230 V, gecikmesiz ( karts z sat l r) Gecikmeli (kart n ç kar lmas ndan yaklaşık 30 sn. sonra) Azami kart genişliği 54 mm 10 A enversör kontak ve 0,5 ma yeşil ışıklı 230 V, gecikmesiz ( karts z sat l r) Gecikmeli (kart n ç kar lmas ndan yaklaşık 30 sn. sonra) Nötrlü: 230 V, 50/60 Hz Maks. yük:1000 W kapasiteli Ayarlanabilir zaman aralığı: 1 sn -16 dk. Işık şiddeti ayar : lux Alg lama alan : 180º kablo girişi (nötrsüz) 230 V, Maksimum yük: 320 W Ayarlanabilir zaman aralığı: 6 sn - 6 dk. Işık şiddeti ayar : lux Alg lama alan : 130º kablo girişi (nötrsüz) 230 V, Maksimum yük: 320 W Ayarlanabilir zaman aralığı: 6 sn - 6 dk. Işık şiddeti ayar : lux Alg lama alan : 130º Diğer fonksiyonlar Kablo çıkışı Boşluk kapağı S va üstü montaj kasas S va üstü montaj kasas - ikili S va üstü montaj kasas - üçlü Kablo çıkışı Boşluk kapağı 2 li hoparlör prizi Stereo Kablo kesiti: mm 2 Kırmızı referanslar: Yeni ürünler

21 Valena TM telefon prizleri, data prizleri Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Telefon prizleri Amb. Ref. Data prizleri Ön kapağı ile birlikte sat l r. Nümeris prizler çeyrek turla sabitlenen kablo soyucu uçlu soketlere sahiptir. Çıkışlar 30 eğimlidir Telefon prizi Ön kapağı ile birlikte sat l r. ISO 11801, EN ve EIA/TIA 568 standartlar na uygundur. Prizlere, aletsiz h zl bağlantı imkan sağlar. Kontaklar 568A ve 568B olarak çift renk kodu ile işaretlenmiştir. Kablo uçlar n kendiliğinden soyabilen konnektörlere sahiptir RJ 11-4 kontak, 1 çıkış Cat 6 prizler - t rnakl montaj RJ 11-4 kontak, 2 çıkış RJ 45 ISDN - 1 çıkış kili priz, RJ 45 Cat 5e UTP+RJ 11 Tırnaksız kaide ile birlikte satılır RJ 11-4 kontak - 1 çıkış RJ 11-4 kontak - 2 çıkış RJ 45 - ISDN / 1 çıkış RJ 45 UTP - 1 çıkış RJ 45 UTP - 2 çıkış RJ 45 UTP - 1 çıkış RJ 45 UTP - 2 çıkış Cat 5e prizler - t rnakl montaj RJ 45 UTP - 1 çıkış RJ 45 UTP - 2 çıkış kili priz, RJ 45 Cat 5e UTP+RJ 11 Tırnaksız kaide ile birlikte satılır RJ 45 UTP - 1 çıkış RJ 45 UTP - 2 çıkış (1) mekanizmalar mA - 230V yeşil ampul ile birlikte sat l r. (2) mekanizmalar mA V yeşil ampul ile birlikte sat l r. * Zil ile kullanıldığında mekanik zil tercih edilmelidir.

22 Valena TM televizyon prizleri Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Televizyon prizleri Otomatik bağlantıl kablo soyuculu girişler TV erkek giriş: MHz RD dişi giriş: 87,5-108 MHz SAT (IF + IP2): MHz TV Y ld z dağıtım için TV prizi sonlu 2400 MHz 1,5dB Geçişli dağıtım için TV prizi sonlu 2400 MHz 10dB TV prizi geçişli 2400 MHz 14dB Amb. Ref. Televizyon prizleri (devam ) TV-RD-SAT prizler MHz Y ld z dağıtım için TV-RD-SAT prizi sonlu 2400 MHz 1,5 db Geçişli dağıtım için TV-RD-SAT prizi sonlu 2400 MHz 10 db TV-RD-SAT prizi geçişli 2400 MHz 14 db Y ld z dağıtım için Y ld z dağıtım için TV-RD-SAT prizi sonlu 2400 MHz 1,5 db TV prizi sonlu 2400 MHz 1,5dB Geçişli dağıtım için TV prizi sonlu 2400 MHz 10dB TV prizi geçişli 2400 MHz 14dB Geçişli dağıtım için TV-RD-SAT prizi sonlu 2400 MHz 10 db TV-RD-SAT prizi geçişli 2400 MHz 14 db

23 Valena TM prizler Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Prizler 10/16 A V± IP 20 korumal d r. Ön kapak ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj. Kablo giriş kesiti: 2.5 mm Priz, vidal bağlantı Priz, vidal bağlantı Amb. Ref. Prizler 10/16 A V± (devam) Frans z standard Vidal bağlantı Toprakl priz, UPS Toprakl priz, k rm z UPS Toprakl priz, UPS Toprakl priz, vidal bağlantı Çocuk korumal toprakl priz, vidal bağlantı Kapakl çocuk korumal priz, vidal bağlantı Toprakl priz, vidal bağlantı kilii prizler 16 A V± Vidal bağlantı S va alt Çocuk korumal toprakl priz Çocuk korumal toprakl priz Çocuk korumal toprakl priz, vidal bağlantı Kapakl çocuk korumal priz, vidal bağlantı

24 Valena TM müzik yay n sistemi Mekanizmalar tuş kapağ ile birlikte sat l r. T rnakl veya vidal montaj Amb. Ref. Müzik yay n sistemi Ø60 mm s va alt buatlara monte edilir, min. derinlik: 40 mm Bir bölge için FM radyo 2 x 1 W 16 Ω Otomatik arama ve 10 istasyona kadar haf zaya alma. Ses kaynağı bağlantıs için: Ø3.5 mm çapl jack girişi vard r FM radyo için dahili hoparlörlü besleme referansl FM radyo ile birlikte kullan l r. Radyo yay n çalar veya yard mc girişe bağlanan dış ses kaynağından gelen yay n çalar. Hoparlör gücü: 1 W - 16 Ω Besleme ünitesi 230V/15V - 15 W Pano tipi, 5 modül Besleme ünitesi 230V/15V W Asma tavan için Gri Birden fazla bölge için Merkezi ünite Dış ses kaynağı veya bilgisayar bağlantıs için Ø3.5 mm çapl jack girişi vard r. Tüketim: 1,5 W Açma-kapama butonu vard r. 230 V/15 V DC, 60 W, 6 modüllük pano tipi besleme ünitesi ile beraber sat l r Yerel kumanda, LCD ekranl, stereo Her bir oda için 1 adet Stereo 2 x 1.5 W, 8 Ω ve 16 Ω hoparlör. Ses kaynağı bağlantıs için Ø3.5 mm jack girişi vard r. Ses, ton, balans, genel çağrı ve sessiz konum kontrollerini gerçekleştirir. Müzik kaynağı ya da alarm ile uyand rma fonksiyonlar da vard r Yerel kumanda için FM radyo ve referansl yerel kumandan n yan nda kullan l r. şlevleri: Genel çağrı, interkom, bebek dinleme, FM radyo Amb. Ref. Müzik yay n sistemi (devam) Merkezi ünite Dış ses kaynağı veya bilgisayar bağlantıs için Ø3.5 mm çapl jack girişi vard r. Tüketim: 1,5 W Açma-kapama butonu vard r. 230 V/15 V DC, 60 W, 6 modüllük pano tipi besleme ünitesi ile beraber sat l r Yerel kumanda, LCD ekranl, stereo Her bir oda için 1 adet Stereo 2 x 1.5 W, 8 Ω ve 16 Ω hoparlör Ses kaynağı bağlantıs için Ø3.5 mm jack girişi vard r. Ses, ton, balans, genel çağr ve sessiz konum kontrollerini gerçekleştirir. Müzik kaynağı ya da alarm ile uyand rma fonksiyonlar da vard r Yerel kumanda için FM radyo referansl yerel kumandan n yan nda kullan l r. şlevleri: Genel çağrı, interkom, bebek dinleme, FM radyo Hoparlörler Bir ve bir kaç oda için müzik yay n sistemleri Spot tipi hoparlör, 80 mm, alç pan tipi W, 16 Ω Renk: Alç pan 65 mm çapl yuvarlak matkap testeresi ile delinmelidir. Hoparlör, 230 mm, alç pan tipi W, 8 Ω Renk: Alç pan kesme şablonu ile birlikte sat l r S va alt hoparlörler - 2 W Montaj: Ø60 mm, min. 40 mm derinlik Gri

25 Valena TM müzik yay n sistemi n Montaj kurallar Bir bölge için montaj Müzik yay n, interkom ve bebek odas dinleme mutfak banyo bebek odası yatak odası mutfak banyo bebek odası yatak odası 3 A1 G1 A2 G2 A3 G2 (1) (1) koridor WC koridor A5 G WC A4 G1 salon oturma odası yatak odası 2 salon yatak odası 2 oturma odası (1) veya (1) veya Dinleme: FM radyo veya harici ses kaynağı girişine bağlanan ses kaynağından gelen yay n Temel fonksiyonlar: FM radyo, haf za: max. 10 radyo frekans Otomatik arama Harici ses kaynağı Mono veya stereo çıkış (4.8 Ω veya 16 Ω) Birden fazla bölge için montaj Müzik yay n Dinleme: - Mutfak (A1, G1): A1 harici ses kaynağına veya A5 merkezi üniteye bağlanan ses kaynaklar ile FM radyodan yap lan yay nlar. Arama: Genel, G1 grubu veya sadece bir oda - Yatak odas (A3, G2): A3 harici ses kaynağına veya A5 merkezi üniteye bağlanan ses kaynaklar ndan yap lan yay nlar. Arama: Sadece genel arama - Salon (A5, G1): A5 harici ses kaynağına veya A5 merkezi üniteye bağlanan ses kaynaklar ile FM radyodan yap lan yay nlar. Arama: Genel, G1 grubu veya sadece bir oda (1) mutfak A koridor banyo bebek odası yatak odası WC A A4 A3 Temel fonksiyonlar: 3 kanall (Harici ses kaynağı, sistemin müzik kaynağı ya da FM radyo) Harici giriş Mono veya stereo çıkış (8 Ω veya 16 Ω) nterkom, bebek odas dinleme Genel çağrı, grup çağrı Alarm saat (bip sesi veya radyo) Audio ayar (ses, bas, balans, tiz, sessiz) FM radyo, 20 kanal haf zal A5 yatak odası 2 salon oturma odası (1) veya Dinleme: - Mutfak (A1): A1 harici ses kaynağına bağlanabilen veya A5 merkezi üniteye bağlanan ses kaynaklar ndan yap lan yay nlar. - Yatak odas (A3): A3 harici ses kaynağına veya A5 merkezi üniteye bağlanan ses kaynaklar ndan yap lan yay nlar. - Salon (A5): A5 harici ses kaynağına veya A5 merkezi üniteye bağlanan ses kaynaklar ndan yap lan yay nlar. Temel fonksiyonlar: 2 kanall (harici ses kaynağı ya da sistemin müzik kaynağı), harici giriş Mono veya stereo çıkış (8 Ω veya 16 Ω) Genel çağr Alarm saat (bip sesli) Audio ayar (ses, bas, balans, tiz, sessiz)

26 Valena TM çerçeve seçim tablosu Yatay ÇERÇEVELER Tekli kili Üçlü Dörtlü Beşli İnci Grafit / Mavi Grafit / Amber Grafit / Pembe Füme Kiremit Kil / Kristal / Gümüş / Altın / Gümüş Titanyum / Altın Siyah / Gümüş Açık Ahşap / Gümüş Koyu Ahşap / Gümüş Kırmızı referanslar: Yeni ürünler

27 Valena TM çerçeve seçim tablosu Dikey kili Üçlü Dörtlü ÇERÇEVELER İnci Grafit / Mavi Grafit / Amber Grafit / Pembe Füme Kiremit Kil / Kristal / Gümüş / Altın / Gümüş Titanyum / Altın Siyah / Gümüş Açık Ahşap / Gümüş Koyu Ahşap / Gümüş Kırmızı referanslar: Yeni ürünler

28 Pazarlama Müdürlüğü / stanbul ve Karadeniz Bölge Sat ş Müdürlüğü Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No: Şişhane - STANBUL Tel :(212) (pbx) (212) Faks :(212) Adana Bölge Sat ş Müdürlüğü Turhan Cemal Beriker Bulvarı Gizerler ş Merkezi A Blok Kat: 3 No: ADANA Tel :(322) (pbx) Faks :(322) Ankara Bölge Sat ş Müdürlüğü Sanayi Cad. Çavuş sok. Akgül şhan No:3 D: Ulus - ANKARA Tel :(312) (312) Faks :(312) Bursa Bölge Sat ş Müdürlüğü Üçevler Mah. Bayraktepe sok. Akay ş Merkezi No: 7 D: 5 Nilüfer - BURSA Tel :(224) (224) Faks :(224) zmir Bölge Sat ş Müdürlüğü 1203/11. sokak Ömer Atl ş Merkezi No: 3 Kat: 7 D: Yenişehir - ZM R Tel :(232) Faks :(232) Diyarbak r Sat ş rtibat Tel :(412) Faks :(412) GSM :(533) ÜCRETSİZ TEKNİK DANIŞMA HATTI Pazartesi - Cuma saat: 08:00 den 18:00 e kadar LEGRAND ELEKTR K SANAY A.Ş. ELTAŞ ELEKTR K MALZ. SAN. PAZ. A.Ş. Fabrika - Merkez GOSB Gebze Organize Sanayi Bölgesi hsan Dede Cad. No : Gebze - KOCAEL Tel : (262) (pbx) Faks: (262) Legrand Mayıs 2010

Valena Beyaz ve Grafit: Pop veya modern. Müşteriniz nasıl isterse

Valena Beyaz ve Grafit: Pop veya modern. Müşteriniz nasıl isterse Valena ve Grafit: Pop veya modern. Müşteriniz nasıl isterse Özenle tasarlanan koleksiyondan göz alıcı çerçeveler. / Kristal bantlı / Gümüş bantlı İnci Valena nın yeni eğilimi, şık ve popüler tarzları birbiri

Detaylı

Valena dan yepyeni bir koleksiyon

Valena dan yepyeni bir koleksiyon Valena dan yepyeni bir koleksiyon VALENA ÇERÇEVE SERİSİ Valena nın sunduğu moda defilesine davetlisiniz. Valena, müşterileriniz için yeni bir moda yaratıyor: Koleksiyondaki parlak renkler, özel görsel

Detaylı

Arnould Baharı giydiren renkler

Arnould Baharı giydiren renkler Arnould Baharı giydiren renkler www.legrand.com.tr Arnould Arnould u seçmek için birçok nedeniniz var Genel bakış Arnould çerçeveleri birbirine ters bombeli iki parçadan oluşur: satine bir görünüme sahip

Detaylı

Cariva. Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar. n Son kullan c için - Cariva, her türlü iç mekan ile mükemmel

Cariva. Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar. n Son kullan c için - Cariva, her türlü iç mekan ile mükemmel Cariva Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar Özellikle tesisatç lar n şantiye ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Cariva, son kullan c n n günlük ihtiyaçlar na da modern tasar m ve yüksek güvenliği

Detaylı

Sedna Beyaz & Krem. Sedna Renkli. Sedna Metalik. Sedna. Sunum. Sedna, beyaz & krem, renkli ve metalik serisi ile hayatınıza yeni renkler katıyor.

Sedna Beyaz & Krem. Sedna Renkli. Sedna Metalik. Sedna. Sunum. Sedna, beyaz & krem, renkli ve metalik serisi ile hayatınıza yeni renkler katıyor. Sunum 70 7 Sunum Sedna, &, renkli ve metalik serisi ile hayatınıza yeni renkler katıyor. Sizlerin istekleri ve beğenileri gözönüne alınarak tasarlanan Sedna, zarif dizaynı ile sizlerle buluşuyor. Sedna

Detaylı

Arnould Arnould u seçmek için birçok nedeniniz var

Arnould Arnould u seçmek için birçok nedeniniz var Arnould Arnould u seçmek için birçok nedeniniz var Genel bakış Arnould çerçeveleri birbirine ters bombeli iki parçadan oluşur: satine bir görünüme sahip plastik çerçeve ve tuş kapağı. Ayrıca Arnould, ince

Detaylı

Arnould Baharı giydiren renkler

Arnould Baharı giydiren renkler Arnould Baharı giydiren renkler www.legrand.com.tr Arnould Arnould u seçmek için birçok nedeniniz var Genel bakış Arnould çerçeveleri birbirine ters bombeli iki parçadan oluşur: satine bir görünüme sahip

Detaylı

Cariva. Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar.

Cariva. Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar. Cariva Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar www.legrand.com.tr Kaliteyi hayat n z n bir parças yapar Cariva... Kan tlanan kalite modern tarz Özellikle tesisatç lar n flantiye gereklerini karfl lamak üzere

Detaylı

FORIXTM KOMPLE VE ÇOK AMAÇLI SIVA ÜSTÜ ÇÖZÜMLER BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER

FORIXTM KOMPLE VE ÇOK AMAÇLI SIVA ÜSTÜ ÇÖZÜMLER BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER FORIXTM KOMPLE VE ÇOK AMAÇLI SIVA ÜSTÜ ÇÖZÜMLER BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER Komple ve çok amaçlı Farklı uygulamalar için KONUTLAR ortak çözüm Nemli yerler Hoş estetik tasarım

Detaylı

çindekiler Sunum Mekanizmalar Çerçeveler...15 Tasar m Referans seçim tablosu

çindekiler Sunum Mekanizmalar Çerçeveler...15 Tasar m Referans seçim tablosu çindekiler Sunum... 2-7 Mekanizmalar... 8-4 Çerçeveler...5 Tasar m...6-7 Referans seçim tablosu...8-9 Sunum, &, renkli ve metalik serisi ile hayat n za yeni renkler kat yor. Sizlerin istekleri ve be enileri

Detaylı

ÜRÜN VE SISTEMLER SALBEİTM DAHA RENKLI, DAHA HESAPLI. ÜSTELIK LEGRAND.

ÜRÜN VE SISTEMLER SALBEİTM DAHA RENKLI, DAHA HESAPLI. ÜSTELIK LEGRAND. BINA EEKTRIK VE DIJITA ATYAPIARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMER SABEİTM DAHA RENKI, DAHA HESAPI. ÜSTEIK EGRAND. İçindekiler 1- Genel özellikler 3-5 Katalog sayfaları 6-36 Teknik özellikler Salbei renkleri 1-1

Detaylı

Anahtar priz serisi. ürün ve sistemler

Anahtar priz serisi. ürün ve sistemler Anahtar priz serisi Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler İçindekiler 2-8 Genel özellikler 8-28 Katalog Valena 2 Valena mekanizma özellikleri IP 44 korumalı ürünler 6 Yeni USB şarj

Detaylı

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve)

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve) Kumanda mekanizmaları Ref. Tanım Ref. 0 670 02 Anahtar 10 AX 0 680 01 34,96 39,27 56,24 57,04 58,64 152,54 198,54 0 670 02 Anahtar 10 AX, ışık halkalı 0 680 01 0 676 69 139,15 143,25 159,31 160,11 161,61

Detaylı

Ücretsiz Danışma Hattı 0800 211 60 00 Pazartesi - Cuma saat: 08:00 den 17:30 a kadar E-mail: info.turkiye@legrand.com.tr

Ücretsiz Danışma Hattı 0800 211 60 00 Pazartesi - Cuma saat: 08:00 den 17:30 a kadar E-mail: info.turkiye@legrand.com.tr Bölge Müdürlükleri İstanbul Bölge Müdürlüğü Kağıthane Ofis Park Bağlar Caddesi No: 14 D1-D2 Kat: 5 34406 Kağıthane/İSTANBUL Tel : (212) 368 28 00 (pbx) (212) 251 34 30 Faks : (212) 251 52 95-249 39 91

Detaylı

Modüler Seri. Cellia Kare Millanta

Modüler Seri. Cellia Kare Millanta Modüler Seri Cellia Kare Millanta İÇİN DEKİLER02 İÇİNDEKİLER - Modüler Seri Cellia Modüler Kare Modüler Metal Kare Modüler Millanta Modüler Modül Seçenekleri Montaj Şekli Teknik Çizimler Ambalaj Bilgileri

Detaylı

Komple Fiyat - Titanyum tuş kapakları ile Beyaz Yalın Parlak Opak Anodize Metal &

Komple Fiyat - Titanyum tuş kapakları ile Beyaz Yalın Parlak Opak Anodize Metal & Kumanda mekanizmaları Ref. Tanım Ref. 067001 Vavien 10 AX 068301 21,60 22,62 30,54 30,84 31,64 75,24 90,14 95,94 97,64 067001 Vavien 10 AX, uyarıcılı** 068303 47,58 48,60 56,52 56,82 57,62 101,22 116,12

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 5 Eylül 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 5 Eylül 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr http://www.facebook.com/schneiderelectrictr https://twitter.com/schneider_tr Easy9 Alçak gerilim

Detaylı

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve)

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve) Kumanda mekanizmaları Ref. Tanım Ref. 0 670 02 Anahtar 10 AX 0 680 01 33,15 37,25 53,31 54,11 55,61 144,01 176,01 188,01 190,01 0 670 02 Anahtar 10 AX, ışık halkalı 0 680 01 0 676 69 139,15 143,25 159,31

Detaylı

denetlenmeyen ortamlar için çözümler Soliroc Soliroc anti-vandalizm anahtar priz serisi

denetlenmeyen ortamlar için çözümler Soliroc Soliroc anti-vandalizm anahtar priz serisi YENİ s. 408 Soliroc anahtarlar, sensörlü anahtarlar, hareket dedektörleri ve liht butonları Soliroc anti-vandalizm anahtar priz serisi YENİ s. 408 Soliroc zaman ayarlı/kilitli anahtarlar, kart okuyucular

Detaylı

DLP-S KABLO TAŞIMA ÜRÜN VE SISTEMLER

DLP-S KABLO TAŞIMA ÜRÜN VE SISTEMLER DLP-S KABLO TAŞIMA SISTEMLERI BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMLER İÇERİK Eksiksiz ürün yelpazesi...2 DLP-S: kaidesiz montaj...4 Montaja hazır aksesuarlar...6 DLP-S: x100 kaideli

Detaylı

Legrand Haziran 2014 ANAHTAR PRİZ SERİSİ BİNA ELEKTRİK VE DİJİTAL ALTYAPILARI İÇİN ÜRÜN VE SİSTEMLER

Legrand Haziran 2014 ANAHTAR PRİZ SERİSİ BİNA ELEKTRİK VE DİJİTAL ALTYAPILARI İÇİN ÜRÜN VE SİSTEMLER Legrand Haziran 2014 ANAHTAR PRİZ SERİSİ BİNA ELEKTRİK VE DİJİTAL ALTYAPILARI İÇİN ÜRÜN VE SİSTEMLER İçindekiler 2-18 Genel özellikler 18-28 Katalog Valena Valena mekanizma özellikleri IP 44 korumalı

Detaylı

ANAHTAR-PRİZ ve OFİS ÇÖZÜMLERİ FİYAT LİSTESİ. Ocak

ANAHTAR-PRİZ ve OFİS ÇÖZÜMLERİ FİYAT LİSTESİ. Ocak 2019 Ocak ANAHTAR-PRİZ ve OFİS ÇÖZÜMLERİ FİYAT LİSTESİ Anahtar priz serileri s. -12 Salbei ve Salbei Selection s. 13-1 Raventi ve Raventi Selection KONUTLAR Sıva üstü anahtar priz serileri s. 31 Forix

Detaylı

P17. Tempra PRO SAĞLAM, KALITELI, HESAPLI. BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMLER

P17. Tempra PRO SAĞLAM, KALITELI, HESAPLI. BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMLER P17 Tempra PRO SAĞLAM, KALITELI, HESAPLI. BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMLER P17 TEMPRA PRO, tüm çalışma ortamlarına P17 Tempra Pro endüstriyel fiş ve prizler, tesisatların optimum

Detaylı

Modüler ve Dokunmatik Seri 2015 FİYAT LİSTESİ. www.gunsanexclusive.com

Modüler ve Dokunmatik Seri 2015 FİYAT LİSTESİ. www.gunsanexclusive.com er ve Dokunmatik Seri 2015 FİYAT LİSTESİ www.gunsanexclusive.com 1 Dokunarak aydınlığa yön ver... er ve Dokunmatik Seri Siyah Beyaz Krem Gümüş Metalik Bej Füme 1 Dokunmatik anahtar serileri Dokunmatik

Detaylı

İÇİNDEKİLER 02-03 04-09 10-15 16-21 22-23 24-25 26-31 32-33

İÇİNDEKİLER 02-03 04-09 10-15 16-21 22-23 24-25 26-31 32-33 İÇİN İÇİNDEKİLER Modüler Seri Cellia Modüler Metal Millanta Modüler Kare Modüler Modül Seçenekleri Montaj Şekli Teknik Çizimler Ambalaj Bilgileri 02-03 04-09 10-15 16-21 22-23 24-25 26-31 32-33 Modüler

Detaylı

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve)

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve) Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + + çerçeve) Kumanda mekanizmaları Ref. Tanım Ref. 0 670 01 Vavien 10 AX 0 683 01 38,39 42,70 59,67 60,47 62,07 155,97 201,97 0 670 01 Vavien 10 AX, uyarıcılı**

Detaylı

Fiyat Listesi 2014-1

Fiyat Listesi 2014-1 Fiyat Listesi 141 Dünya için üretiyoruz... çindekiler www.makel.com.tr ANAHTAR VE PR Z GRUBU Karea Defne Serisi Renk Seçenekleri, Çoklu Çerçeveler 2 Antibakteriyel, Satış Şekilleri 3 Karea Serisi 1. Satış

Detaylı

SCHNEIDER ELECTRIC Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi

SCHNEIDER ELECTRIC Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat PTFDS 10205 Micro Pragma 2 modül (1+1) 1 Mini Pragma 5,90 TL PTFDS 13135 Kaedra Montaj plakası50x50mm priz işaretli 1 Kombinasyon Kutusu - Kaedra 7,20 TL PTFDS

Detaylı

FIYAT LISTESI. Teknik Danışma Hattı. Temmuz 2015 TEMMUZ FİYAT LİSTESİ. Ücretsiz

FIYAT LISTESI. Teknik Danışma Hattı. Temmuz 2015 TEMMUZ FİYAT LİSTESİ. Ücretsiz İstanbul Bölge Müdürlüğü Kağıthane Ofis Park Bağlar Caddesi No: 14 D1-D2 Kat: 34406 Kağıthane/İSTANBUL Tel : (212) 368 28 00 (pbx) (212) 21 34 30 Faks : (212) 21 2 9-249 39 91 Adana Bölge Müdürlüğü Turhan

Detaylı

RADYO ZIGBEE teknolojisi ile Duvarlara zarar vermeden kablosuz özgürlük

RADYO ZIGBEE teknolojisi ile Duvarlara zarar vermeden kablosuz özgürlük EV OTOMASYONU RADYO ZIGBEE teknolojisi ile Duvarlara zarar vermeden kablosuz özgürlük Yeni yapılar ve yenileme çalışmaları için kablosuz (RF) çözüm standardı. Duvarlara zarar vermeden kontrol noktaları

Detaylı

Bina elektrik ve dijital altyapıları için. GüçLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3

Bina elektrik ve dijital altyapıları için. GüçLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 Bina elektrik ve dijital altyapıları için ÜRÜN VE SİSTEMLER GüçLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 XL 3 ile kararlar sizin XL³ alçak gerilim güç dağıtım sisteminizle özgürlüğünüzü 3 boyutlu yaşayın! Mevcut

Detaylı

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve)

CELEST Komple işlevler fiyat tablosu (kaide* + mekanizma + tuş kapağı + çerçeve) Kumanda mekanizmaları Ref. Tanım Ref. 0 670 01 Vavien 10 AX 0 683 01 36,38 40,48 56,54 57,34 58,84 147,24 179,24 191,24 193,24 0 670 01 Vavien 10 AX, uyarıcılı** 0 683 03 86,34 90,44 106,50 107,30 108,80

Detaylı

Komple alüminyum... >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler. tesisatlarda. tesisatlarda. Kapak. Kanal.

Komple alüminyum... >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler. tesisatlarda. tesisatlarda. Kapak. Kanal. ALÜMİNYUM GULOTLAR >>> alüminyum DLP gulot kanallar, aksesuarlar ve mekanizmalar için kaideler Komple alüminyum... Ara bölme sayısı genişliği Kanal boyutları Gövde ALÜMİNYUM DLP GULOTLAR - KAPAK 65 mm

Detaylı

100. yıl Barselona. Fiyat Listesi nº 9

100. yıl Barselona. Fiyat Listesi nº 9 100. yıl Barselona Fiyat si nº 9 Kasım 2015 Doğru bağlantıları kurarsanız, projenizi aydınlatacak fikirlerin anahtarına çabuk ulaşırsınız. ANAHTAR PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA 1916 yılında

Detaylı

Alia. Sunum. Modern tasar m, fonksiyonellik ve ş kl k bir arada. Daima yeni al nm ş gibi

Alia. Sunum. Modern tasar m, fonksiyonellik ve ş kl k bir arada. Daima yeni al nm ş gibi Sunum 00 0 Sunum Modern tasarım, fonksiyonellik ve yüksek kalitenin mükemmel birleşimi... Gökteki yıldızların ışığını yansıtan, dokunabileceğiniz tek yıldız: Alia Modern tasar m, fonksiyonellik ve ş kl

Detaylı

Asfora. Yeni Anahtar - Priz Serisi

Asfora. Yeni Anahtar - Priz Serisi Yeni Anahtar - Priz Serisi İçindekiler Giriş Fonksiyonlar Anahtarlar ve liht butonları 0 Prizler Data ve telefon prizleri 2 Konfor kontrol ürünleri Çerçeveler ve sıvaüstü kasalar Boyutlar 5 Teknik bilgiler

Detaylı

TESİSAT SAT GRUBU U ÜRÜNLER

TESİSAT SAT GRUBU U ÜRÜNLER 2013-1 / FİYAT LİSTESİ TESİSAT SAT GRUBU U ÜRÜNLER 2 2 1 Ürün No Ürün Tanımı IP Amb. / Adet 3280-350-0400 Kelebek Fiş (Eğik) - 100 2.80 3280-355-0400 Kelebek Fiş - Topraklı / UPS (Eğik) - 100 3.20 YENİ

Detaylı

Asfora. Yeni Anahtar - Priz Serisi

Asfora. Yeni Anahtar - Priz Serisi Yeni Anahtar - Priz Serisi İçindekiler Giriş Fonksiyonlar Anahtarlar ve liht butonları 0 Prizler Data ve telefon prizleri Konfor kontrol ürünleri Çerçeveler ve sıvaüstü kasalar Boyutlar 5 Teknik bilgiler

Detaylı

Fiyat 2013 Listesi 2013

Fiyat 2013 Listesi 2013 13 Fiyat Listesi 13 GARANTİ Ürünlerimizin tamamı 5 yıl garantilidir. indeks despina despina modül + kapak despina metalik larissa renkli kordon larissa modül + kapak larissa ahşap modül + kapak monte modül

Detaylı

Asfora. Yeni Anahtar - Priz Serisi

Asfora. Yeni Anahtar - Priz Serisi Asfora Yeni Anahtar - Priz Serisi İçindekiler Giriş Fonksiyonlar Anahtarlar ve liht butonları 0 Prizler Data ve telefon prizleri 2 Konfor kontrol ürünleri Çerçeveler ve sıvaüstü kasalar Boyutlar 5 Teknik

Detaylı

2015 / 2 FİYAT LİSTESİ

2015 / 2 FİYAT LİSTESİ 5 / 2 FİYAT LİSTESİ Fiyat listemizde yer alan ürün renklerinde görülebilecek renk kayıpları, baskı ve renk ayrımlarından kaynaklanmaktadır. Bu fiyat listesinde karşılaşabileceğiniz tipografik hatalardan

Detaylı

TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2015-1

TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2015-1 TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2015-1 İÇİNDEKİLER TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER EV - BÜRO TİPİ FİŞ VE PRİZ SERİSİ 2 OTOMAT KUTULARI 2 SIVA ALTI ANAHTAR VE PRİZ KASALARI 2-3 ÇOCUK KORUMALI GRUP PRİZLER 4-6

Detaylı

TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2014-1

TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2014-1 TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER Fiyat Listesi / 2014-1 İÇİNDEKİLER TESİSAT GRUBU ÜRÜNLER EV - BÜRO TİPİ FİŞ VE PRİZ SERİSİ 2 OTOMAT KUTULARI 2 SIVA ALTI ANAHTAR VE PRİZ KASALARI 2-3 ÇOCUK KORUMALI GRUP PRİZLER 4-6

Detaylı

Öncelikle ayn bölme içinden geçirilecek olan iletken veya kablolar n kullan labilir kesitleri toplanarak toplam kesit hesaplanmal d r.

Öncelikle ayn bölme içinden geçirilecek olan iletken veya kablolar n kullan labilir kesitleri toplanarak toplam kesit hesaplanmal d r. Ürünler ve sistemler [ DLP ] nce kanallar ve DLPlus ta hangi kesit seçilmeli? Kullan lacak olan kablo ve iletkenlerin türüne ve adedine göre kanal boyutunu seçerek, binalar n ihtiyaçlar na en uygun şekilde

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Mart 2016. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Mart 2016. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr http://www.facebook.com/schneiderelectrictr https://twitter.com/schneider_tr Easy9 Alçak gerilim

Detaylı

Modüler Seri. Cellia Kare Millanta

Modüler Seri. Cellia Kare Millanta Modüler Seri Cellia Kare Millanta İÇİN DEKİLER02 İÇİNDEKİLER - Modüler Seri Cellia Modüler Kare Modüler Metal Kare Modüler Millanta Modüler Modül Seçenekleri Montaj Şekli Teknik Çizimler Ambalaj Bilgileri

Detaylı

F i ya t L i s te s i 2 01 5 / 1

F i ya t L i s te s i 2 01 5 / 1 Fiyat Listesi 205/ EQONAEYAZ/KREM Işığın en sade hali... Sıva altı anahtar ve priz serileri Anahtar Grubu 0 0 XX 00 0 0 0 XX 00 0 3 0 0 XX 00 0 5 0 0 XX 00 0 7 0 0 XX 00 0 9 0 0 XX 00 0 35 0 0 XX 00 0

Detaylı

Fiyat. Listesi. Ağustos 2014. n o 7 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA

Fiyat. Listesi. Ağustos 2014. n o 7 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA Fiyat n o 7 si Ağustos 2014 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA Doğru bağlantıları kurarsanız, projenizi aydınlatacak fikirlerin anahtarına çabuk ulaşırsınız. ANAHTAR PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ

Detaylı

Komple Fiyat - Beyaz tuş kapakları ile Beyaz Yalın Parlak Opak Anodize Metal &

Komple Fiyat - Beyaz tuş kapakları ile Beyaz Yalın Parlak Opak Anodize Metal & Kumanda mekanizmaları Ref. Tanım Ref. 067001 Vavien 10 AX 068001 21,49 22,51 30,43 30,73 31,53 75,13 90,03 95,83 97,53 067001 Vavien 10 AX, uyarıcılı** 068003 46,88 47,90 55,82 56,12 56,92 100,52 115,42

Detaylı

Fiyat Listesi 2015-1

Fiyat Listesi 2015-1 Fiyat Listesi 20151 İçindekiler ANAHTAR VE PRİZ GRUBU Karea Defne Serisi Renk Seçenekleri, Çoklu Çerçeveler Antibakteriyel, Satış Şekilleri Karea Serisi 1. Satış Şekli Komple Ürün 2. Satış Şekli Modül

Detaylı

Fiyat Listesi 2015-1

Fiyat Listesi 2015-1 Fiyat Listesi 20151 İçindekiler ANAHTAR VE PRİZ GRUBU Karea Defne Serisi Renk Seçenekleri, Çoklu Çerçeveler Antibakteriyel, Satış Şekilleri Karea Serisi 1. Satış Şekli Komple Ürün 2. Satış Şekli Modül

Detaylı

Hayat aydınlıktır... Aydınlık Cellia dır!

Hayat aydınlıktır... Aydınlık Cellia dır! by Hayat aydınlıktır... Aydınlık Cellia dır! Çerçeve Renkleri Tuş ve Kapak Renkleri 45 Altın 4 Mat Altın 50 Füme 54 Siyah 51 Gümüş 55 Gül Kurusu 47 Krom 48 Mat Krom 52 Yeşil 57 Dore 49 Saten 50 Füme 53

Detaylı

Merkezleri aras 71 mm olan çerçeve gruplar - vidal kaide (yatay ve dikey montaj)

Merkezleri aras 71 mm olan çerçeve gruplar - vidal kaide (yatay ve dikey montaj) Merkezleri aras 71 mm olan çerçeve gruplar - vidal kaide (yatay ve dikey montaj) Buatlar Kaideler Modüller Çerçeveler yatay AM4802... AM4702 2 modül 2 modül vidal çerçeve dikey AM4802V... yatay AM4802/2...

Detaylı

Beyaz. Komple (Kordonsuz) ! İşaretli ürünler üretim aşamasındadır.

Beyaz. Komple (Kordonsuz) ! İşaretli ürünler üretim aşamasındadır. 8 9 ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI LİSTE FİYATI (TL) KOLİ ADET Beyaz Komple (Kordonsuz)!! 03-025- 03-025-02 03-025-09 03-025-2 03-023- 03-022-4 03-002-08 03-025-05 03-025-07 03-025-04 03-025-3 03-006-5 03-006-4 03-006-54

Detaylı

BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER. GÜÇLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3

BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER. GÜÇLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER GÜÇLÜ, ZARİF ve ESNEK. KARŞINIZDA XL 3 XL 3 ILE KARARLAR SIZIN XL³ alçak gerilim güç dağıtım sisteminizle özgürlüğünüzü 3 boyutlu yaşayın! Mevcut

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 2011

Fiyat Listesi Ocak 2011 Fiyat Listesi Ocak 2011 Simon, tüm enerjisiyle Türkiye de. 1916 yılında İspanya da kurulan Simon, anahtar ve priz serilerinin yanı sıra aydınlatma, otomasyon ve yapısal kablolama ürünlerinde, yenilikçi

Detaylı

ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri)

ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) Fiyat Listesi 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Sedna, 0,8 cm sıva yüksekliği Benzemeye çalışsalar da tek. Sedna anahtar ve priz serisi. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

Detaylı

Hayat aydınlıktır... Aydınlık Cellia dır!

Hayat aydınlıktır... Aydınlık Cellia dır! by Hayat aydınlıktır... Aydınlık Cellia dır! Tuş ve Kapak Renkleri 50 Füme 51 Gümüş 52 Yeşil 53 Bordo 54 Siyah 55 Gül Kurusu 57 Dore 8 Beyaz İnci Çerçeve Renkleri 45 Altın 4 Mat Altın 47 Krom 48 Mat Krom

Detaylı

Turn on the life. MODA GENEL BROŞÜR 2016 TR. Işıltınızı katlayın! Sınırları kaldırın! Daima fazlası!

Turn on the life. MODA GENEL BROŞÜR 2016 TR. Işıltınızı katlayın! Sınırları kaldırın! Daima fazlası! MODA GENEL BROŞÜR 2016 TR Işıltınızı katlayın! Sınırları kaldırın! Daima fazlası! www.el-bi.com İÇİNDEKİLER Sayfa 4 Işıltınızı katlayın! Sayfa 8 Sınırları kaldırın! Moda Viona, metal çerçevesiyle mekânlara

Detaylı

floresan lambalı emniyet ayd nlatma ürünleri seçim tablosu

floresan lambalı emniyet ayd nlatma ürünleri seçim tablosu floresan lambalı emniyet ayd nlatma ürünleri seçim tablosu Seri Referans Işık Cinsi Çalışma Modu Emniyet Işık IP Ayd nlatma Seviyesi IK Süresi (Lm) DÖNÜŞTÜRME SETLER 6640 70 16-18 W Süreksiz/Sürekli 3

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 5 Eylül 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 5 Eylül 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr http://www.facebook.com/schneiderelectrictr https://twitter.com/schneider_tr Elektrik Tesisat

Detaylı

DLP-S, kablo taşıma sistemleri

DLP-S, kablo taşıma sistemleri DLP-S, kablo taşıma sistemleri BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMLER İÇERİK Eksiksiz ürün yelpazesi...2 DLP-S: kaidesiz montaj...4 Montaja hazır aksesuarlar...6 DLP-S: x100 kaideli

Detaylı

Mekâna hayat katın. FİYAT LİSTESİ 2012-1

Mekâna hayat katın. FİYAT LİSTESİ 2012-1 Mekâna hayat katın. FİYAT LİSTESİ 2012-1 TR Mekâna hayat katın. zenanatural ZİRVE zenaantibacterial TUNA zenasilverline zenacolorline zenawoodline EVA zenagranite ALSU Mekâna hayat katın. zenanatural Saf

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Şubat 2015

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Şubat 2015 Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi YETKİLİ ANKA AN YENİ BAYİLİKLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ Sipariş Hattı: 0212 222 00 61-0216 660 16 16 A BAYİİ Easy9 Alçak gerilim tesisatı

Detaylı

FİYAT LİSTESİ T LİSTESİ A -1 FİY

FİYAT LİSTESİ T LİSTESİ A -1 FİY 016 FİYAT LİSTESİ 1 AYNI ANDA ÇOKLU VE GÜVENLİ KULLANIM İçindekiler ANAHTAR ve PRİZ GRUBU Cellia Lumia Modüler Seri Karea Defne Serisi / Renk Seçenekleri ve Satış Şekilleri Karea Defne Lillium Ailesi Lillium

Detaylı

2012-2 FİYAT LİSTESİ

2012-2 FİYAT LİSTESİ 2012-2 FİYAT LİSTESİ TR Mekâna hayat katın. zenanatural zenaantibacterial zenasilverline zenaplatin ZİRVE TUNA İÇİNDEKİLER Moda Düğmeler - Modüller 8-9 Moda Stila 11 Moda Flat 13 Zena Platin 16-17 Zena

Detaylı

Hayalini Tasarla YAT 2017/2

Hayalini Tasarla YAT 2017/2 0 Hayalini Tasarla YAT 207/2 www.gunsanelectric.com 03 İlhamı, Yaşamın Ta Kendisinden... Sade plastik yapı ve farklı renk alternatifleri. İlhamı, Doğanın Ta Kendisinden... Yüzlerce seçenek sunan, doğanın

Detaylı

MODA GENEL BROŞÜR 2015 TR. Işıltınızı katlayın! Sınırları kaldırın! Daima fazlası!

MODA GENEL BROŞÜR 2015 TR. Işıltınızı katlayın! Sınırları kaldırın! Daima fazlası! MODA GENEL BROŞÜR 2015 TR Işıltınızı katlayın! Sınırları kaldırın! Daima fazlası! İÇİNDEKİLER Sayfa 4 Işıltınızı katlayın! Sayfa 8 Sınırları kaldırın! Moda Viona, metal çerçevesiyle mekânlara metalin gözalıcı

Detaylı

Misyonumuz: Sektöründe öncü ve saygın bir firma olmak. Müşterilerin beğenisine sunduğumuz ürünleri kaliteli ve en cazip fiyatlarla ulaştırmak

Misyonumuz: Sektöründe öncü ve saygın bir firma olmak. Müşterilerin beğenisine sunduğumuz ürünleri kaliteli ve en cazip fiyatlarla ulaştırmak 2016 Fiyat Listesi Hakkımızda: 2014 yılında kurulan firmamız İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesinde, yüksek kalitede teknolojik ekipmanlar kullanarak üretim yapmaya başlamıştır. Ürün gamını, elektirik

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Şubat 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Şubat 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Listesi 1 Şubat 2015 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr http://www.facebook.com/schneiderelectrictr https://twitter.com/schneider_tr Easy9 Alçak

Detaylı

Mono Electric 2011 yılında üretime başladı. Üretimini İstanbul Hadımköy de 14.000 m ² kapalı alanda kurulmuş fabrikasında yüksek kalitede

Mono Electric 2011 yılında üretime başladı. Üretimini İstanbul Hadımköy de 14.000 m ² kapalı alanda kurulmuş fabrikasında yüksek kalitede Mono Electric 20 yılında üretime başladı. Üretimini İstanbul Hadımköy de 4.000 m ² kapalı alanda kurulmuş fabrikasında yüksek kalitede gerçekleştirmektedir. Ürün gamını anahtar ve priz serisi, sıvaaltı

Detaylı

indeks V KO Anahtarlar ve Prizler Alçak Gerilim Şalt Ürünleri

indeks V KO Anahtarlar ve Prizler Alçak Gerilim Şalt Ürünleri indeks V KO Anahtarlar ve Prizler Meridian Karre Carmen Opak Carmen Plus Kardelen Vera IP Pacific Nemli Yer Serisi IP5 Palmiye Nemli Yer Serisi IP5 Multilet Aksesuar ve Kasalar Sigorta Kutuları 5 7 8 9

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi. 5 Eylül 2015

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi. 5 Eylül 2015 Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi Bayiliklerimiz at your side ThyriCon SPA SapiSelco 0850 304 46 68 info@ankamuh.com www.ankamuh.com Hemen Teklif İsteyin 08503044668

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 2016-1

FİYAT LİSTESİ 2016-1 FİYAT LİSTESİ FİYAT LİSTESİ Fiyat listemizde yer alan ürün renklerinde görülebilecek renk kayıpları, baskı ve renk ayrımlarından kaynaklanmaktadır. Bu fiyat listesinde karşılaşabileceğiniz tipografik hatalardan

Detaylı

Schneider Electric. ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) Fiyat Listesi. Ocak 2009

Schneider Electric. ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) Fiyat Listesi. Ocak 2009 ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) Fiyat Listesi Çizgiler renk katar! Canlı renk bantları, fonksiyon çeşitliliği, 6 lı çerçeveye kadar yatay ve dikey kullanım özelliği ile yaşadığınız mekanlara

Detaylı

LifeSpace (ETKS) Fiyat Listesi. 15 Ocak 2012. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

LifeSpace (ETKS) Fiyat Listesi. 15 Ocak 2012. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr LifeSpace (ETKS) Fiyat Listesi 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr İncelik zarafettir. Sedna, 8 mm lik estetik dizayn Çağdaş çizgileriyle modern ve zarif dizayn. Sedna anahtar-priz serisi, her türlü

Detaylı

Fonksiyonlar. Kapaklı Modüller. Dügmesiz Modüller. Renk Seçenekleri

Fonksiyonlar. Kapaklı Modüller. Dügmesiz Modüller. Renk Seçenekleri Daima fazlası! 2 Daima fazlası! Moda nın modüler yapısı, tek çerçevenin içinde birden fazla fonksiyon kullanmanıza imkân verir. Böylece, sınırlı mekânlar sınırsız bir kullanıma kavuşurken duvarlarınız

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 2013-1

FİYAT LİSTESİ 2013-1 FİYAT LİSTESİ 2013-1 TR zenaplatin ZİRVE DENİZ GRUP PRİZLER 2 zenanatural zenaantibacterial zenacolorline zenawoodline TUNA DELTA GRUP PRİZLER zenasilverline zenagranite EVA AKSESUARLAR ALSU İÇİNDEKİLER

Detaylı

H zl tesisat, kaliteli sonuç

H zl tesisat, kaliteli sonuç MONTAJ H zl tesisat, kaliteli sonuç DLP gulotlar n sahip olduğu yenilikler şantiyelerin değişmez ihtiyaçlarına cevap veriyor: > Kalite > Estetik > Standartlara uygunluk > Müşteri memnuniyeti > Esnek kapak

Detaylı

Batibox TM. Kapaklar. Çoklu buatlar Batibox ikili buatlar için kapak. Çoklu buatlar için bölümleyiciler

Batibox TM. Kapaklar. Çoklu buatlar Batibox ikili buatlar için kapak. Çoklu buatlar için bölümleyiciler alçıpan sıva altı buatları Batibox TM alçıpan için özel sıva altı buatları 800 51 800 42 893 78 893 46 Amb. Ref. Tekli buatlar NF EN 60670-1 standardına uygundur Sistem Armada ve Celest 1 modül için 20

Detaylı

Makel Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.

Makel Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. Ürün Kataloğu www.makel.com.tr Ürün Kataloğu Dünya için üretiyoruz Dünyayı aydınlatıyoruz... Hakkımızda MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine 977 yılında başlayan ve sektöründe

Detaylı

Kablosuz iletiflimin ve performansın zirvesi

Kablosuz iletiflimin ve performansın zirvesi Kablosuz iletiflimin ve performansın zirvesi LCS YAPISAL KABLOLAMA S STEMLER / Wi-Fi YEN L KLER www.legrand.com.tr L C S YAPISAL KABLOLAMA S STEMLER Wi-Fi: LCS yap sal kablolama sistemlerinin tamamlay

Detaylı

Özelleştirilebilir Akıllı Ev Sistemi

Özelleştirilebilir Akıllı Ev Sistemi Akıllı e Yaşam size evinizdeki tüm elektrikli eşyaları, aydınlatma sistemini, güvenlik sistemini mobil uygulamayla kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Akıllı e Yaşam aynı zamanda min. %30 enerji tasarrufu

Detaylı

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Şubat 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr

Schneider Electric. Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri. Fiyat Listesi 1 Şubat 2015. 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Schneider Electric Elektrik Tesisat ve Kontrol Ürünleri Fiyat Listesi 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr http://www.facebook.com/schneiderelectrictr https://twitter.com/schneider_tr Easy9 Alçak gerilim

Detaylı

Entegre Çalışma Ortamı Çözümleri

Entegre Çalışma Ortamı Çözümleri Entegre Çalışma Ortamı Çözümleri OFİS MOBİLYALARI EKİPMANLARI İŞLEVSELLİK VE ESTETİK HİZMETİNİZDEDİR Yeni çalışma ortamı çözümleri ile Legrand, kullanıcılara çeşitli ofis alanlarına yönelik uygulamalarda

Detaylı

Dünya için üretiyoruz Dünyayı aydınlatıyoruz...

Dünya için üretiyoruz Dünyayı aydınlatıyoruz... Ürün Kataloğu 20 www.makel.com.tr Ürün Kataloğu 20 Dünya için üretiyoruz Dünyayı aydınlatıyoruz... Hakkımızda MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine 977 yılında başlayan ve

Detaylı

Makel Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.

Makel Elektrik Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. Ürün Kataloğu www.makel.com.tr Ürün Kataloğu Dünya için üretiyoruz Dünyayı aydınlatıyoruz... Hakkımızda MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine 977 yılında başlayan ve sektöründe

Detaylı

www.simon.com.tr info@simon.com.tr Müşteri Destek Hattı +90 216 593 28 38

www.simon.com.tr info@simon.com.tr Müşteri Destek Hattı +90 216 593 28 38 www.simon.com.tr info@simon.com.tr Müşteri Destek Hattı +90 216 593 28 38 Simon Elektromekanik San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Anadolu Yakası OSB Mermerciler Caddesi No: 11 Tuzla 34953 İstanbul / Türkiye Tel:

Detaylı

DLP-S KABLO TAŞIMA ÜRÜN VE SISTEMLER

DLP-S KABLO TAŞIMA ÜRÜN VE SISTEMLER DLP-S KABLO TAŞIMA SISTEMLERI BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SISTEMLER İÇERİK Eksiksiz ürün yelpazesi...2 DLP-S: kaidesiz montaj...4 Montaja hazır aksesuarlar...6 DLP-S: x100 kaideli

Detaylı

Fiyat. Listesi. Ağustos 2013. n o 5 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA

Fiyat. Listesi. Ağustos 2013. n o 5 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA Fiyat n o 5 si Ağustos 2013 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA 1916 yılında İspanya da kurulan Simon, anahtar ve priz serilerinin yanı sıra aydınlatma, otomasyon ve yapısal kablolama

Detaylı

ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri)

ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) ETKS (Elektrik Tesisat ve Kontrol Sistemleri) Central Asia Fiyat Listesi Çizgiler renk katar! Canl renk bantlar, fonksiyon çeflitlili i, 6 l çerçeveye kadar yatay ve dikey kullan m özelli i ile yaflad

Detaylı

Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi.

Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi. Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi. 2015 TR Inox Çerçeve Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi. Mekânların prestijini detaylar tamamlar. Zena Platin, detaylarla

Detaylı

2010/1 Fiyat Listesi

2010/1 Fiyat Listesi /1 Fiyat Listesi Mükemmel Mekanizma n n anatomisi... (Kybele) NATUREL SIVAALTI ANAHTAR VE PR Z SER LER BEYAZ + KREM Mekanizma Ön Görünüfl Mekanizma Arka Görünüfl Mekanizma Arka Görünüfl Mekanizma Ön Görünüfl

Detaylı

Fiyat. Listesi. Nisan 2014. n o 6 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA

Fiyat. Listesi. Nisan 2014. n o 6 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA Fiyat n o 6 si Nisan 2014 ANAHTAR VE PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ İÇ MEKÂN AYDINLATMA Doğru bağlantıları kurarsanız, projenizi aydınlatacak fikirlerin anahtarına çabuk ulaşırsınız. ANAHTAR PRİZ BAĞLANTI ÇÖZÜMLERİ

Detaylı

05.09.2015 Schneider Electric Tesisat Ürünleri Fiyat Listesi

05.09.2015 Schneider Electric Tesisat Ürünleri Fiyat Listesi 05.09.2015 Schneider Electric Tesisat Ürünleri Fiyat Listesi Aktivite Referans Açıklama Min. Sipariş Adeti Yeni Liste Fiyatı Para Birimi PTCMS 4260107 350x28mm döģemealtı çelik kanal 2 106,60 TL Optiline

Detaylı

Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi.

Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi. Turn on the life. Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara prestij geldi. 2016 TR www.el-bi.com www.detaylarlafarkyarat.com Turn on the life. 2 Inox Çerçeve Metalin gücü, estetik ile buluştu; mekânlara

Detaylı

Stok Kodu Stok Adı Birim Fiyat VK LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU AD 16.8 TL VK LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU 3MT. AD 18.

Stok Kodu Stok Adı Birim Fiyat VK LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU AD 16.8 TL VK LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU 3MT. AD 18. Stok Kodu Stok Adı Birim Fiyat VK105600 LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU AD 16.8 TL VK105603 LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU 3MT. AD 18.7 TL VK105604 LALE 3'LU TOPRAKLI KORDONLU UPS AD 21.3 TL VK105605 LALE 3'LU

Detaylı

YENİ DAĞITIM PANOLARI DAYANIKLI SADE BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER

YENİ DAĞITIM PANOLARI DAYANIKLI SADE BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER YENİ DAĞITIM PANOLARI DAYANIKLI & SADE BINA ELEKTRIK VE DIJITAL ALTYAPILARI IÇIN ÜRÜN VE SİSTEMLER XL 3 S YENİ DAĞITIM PANOLARI XL 3 S serisi Legrand tarafından panocuların montaj işlerini kolay yapabilmeleri

Detaylı

%100 YERLİ. FİYAT LİSTESİ

%100 YERLİ.  FİYAT LİSTESİ %00 YERLİ www.ovivoelektrik.com.tr FİYAT LİSTESİ 207- 2 www.ovivoelektrik.com.tr HAKKIMIZDA 987 Hırdavat malzemeleri satmak üzere İstanbul da kuruldu. 993 Portföyüne elektrik malzemeleri de ilave ederek

Detaylı

VegaNatural. VegaNatural (Modül + Kapak) Ana Renkler. Ürün Kodu Ürün Adı Fiyat Kutudaki Adet Kolideki Adet. Anahtar Grubu.

VegaNatural. VegaNatural (Modül + Kapak) Ana Renkler. Ürün Kodu Ürün Adı Fiyat Kutudaki Adet Kolideki Adet. Anahtar Grubu. VEGA BROŞÜR 2014 TR 2 3 VegaNatural VegaNatural (Modül + Kapak) Beyaz Beyaz 02 Modül + Kapak Renkleri Beyaz 02 Krem Krem 03 Krem 03 Grubu (Modül+Kapak) 6,07 12 72 609-01XX00-201 Işıklı (Modül+Kapak) 9,64

Detaylı