Sadece bir konut değil, bir yaşam tarzı aradığınızı biliyoruz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sadece bir konut değil, bir yaşam tarzı aradığınızı biliyoruz."

Transkript

1

2

3 Sadece bir konut değil, bir yaşam tarzı aradığınızı biliyoruz. İşte bu nedenle yatırımınızı güvenle yapabileceğiniz, yaşamın her anından keyif alacağınız, güne güzel bir başlangıç yapıp, harika zamanlar geçirebileceğiniz, sizin ve ailenizin mutluluğu, huzuru ve konforunun en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü yüksek standartta bir yaşamı Kartal da inşa ediyoruz. Royal Garden Kartal la sizi İstanbul un yükselen değeri Kartal da yüksek standartta, seçkin bir yaşama davet ediyoruz. Gelecek güzel günlerde huzurlu bir hayat sürmeniz, yaşam standartlarınızı daima yükseklere taşımanız dileğiyle. Royal Group Yönetim Kurulu

4 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

5 Royal Group, Kartal da standartları yükseltmeye geliyor. Hazır olun! Hayal ettiğiniz bir yaşama kavuşmanın, Prens Adaları manzarasına karşı sağlam bir yatırım yaparak geleceğe güvenle bakmanın zamanı geldi. Sizi Royal Group güvencesiyle İstanbul un yükselen değeri Kartal da, muhteşem Prens Adaları manzarasına karşı standartlarınızı yükseltmeye davet ediyoruz. Royal Garden Kartal, 3.50m kat yüksekliğine sahip ferah daireleri, eşsiz manzarası, m2lik net peyzaj ve ortak kullanım alanı, dört mevsim kullanılabilir açılır-kapanır yüzme havuzu, kreşi ve daha pek çok benzersiz konfor özellikleriyle standartlarınızı yükseltiyor. Royal Garden Kartal... Burada mutluluk, huzur, konfor standart.

6 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

7 Standartlarınızı yükseltmek sizin elinizde.

8 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

9 %80 yeşil alan, %100 mutluluk. Royal Garden Kartal da yemyeşil bir hayat sizi bekliyor. Size standartların üzerinde bir yaşam sunabilmek için çalışan Royal Group, m2 lik alan üzerine kurulu olan Royal Garden Kartal ın %80 ini yeşil ve ortak alanlara ayırdı. Yemyeşil bahçeleri, hayatınıza renk katacak sosyal yaşam alanları, yürüyüş parkurları, özel barbekü alanı, kameriyeleri, spor alanları ve hayatınızı kolaylaştırmak, sosyal yaşamınızı zenginleştirmek için titizlikle planlanmış birçok konfor özelliğiyle, Royal Garden Kartal da yüksek yaşam kalitesi standart. Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz kreşi, çocuk oyun alanları ve ister aileniz ister konuklarınızla keyifli zamanlar geçireceğiniz ya da bilgisayarınızı alıp rahatça çalışabileceğiniz Garden Cafe, siz değerli Royal Garden Kartal sakinlerini bekliyor.

10 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

11 365 gün havuz keyfi. Açılır-kapanır tavanıyla yılın her günü havuz keyfini doyasıya yaşamanıza olanak tanıyacak muhteşem bir yüzme havuzunuz olsun istiyorsanız, doğru projedesiniz. Royal Garden Kartal da sizin ve ailenizin konforu için her detay titizlikle düşünüldü. Dört mevsim kullanılabilen açılır kapanır yüzme havuzu bunlardan sadece biri. Dairelerden asansör ile ulaşabilen, kış kullanımları için ısıtmalı sisteme sahip yetişkin ve çocuk havuzlarıyla sağlıklı ve mutlu günlere kulaç atacaksınız. Huzurun ve konforun her hali... Royal Garden Kartal da bay ve bayan olarak ayrılmış spa salonu, jakuzi, buhar odası, sauna, Türk Hamamı, soyunma odaları ve duşlardan oluşan kompleks ile her gününüz ayrı bir keyifte geçecek.

12 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

13 İçeride-Dışarıda Her Yerde Spor! Spor yapıyorsanız Royal Garden Kartal ı çok seveceksiniz, spor yapmıyorsanız hemen spora başlamak isteyeceksiniz. İç cephe bahçesi sayesinde doğal ışık alabilen kapalı spor salonu, yürüyüş parkurları, basketbol, voleybol ve daha pek çok sporun yapılabileceği çok amaçlı spor sahası ile formunuz da performansınız da standartların üzerinde olacak. Herkes İçin Eğlence Ailece eğlenmek için Royal Garden Kartal size yeter. Keyifli zamanlarınız için oyun odaları, yaratıcı anlarınız için müzik odaları, sizi ve ailenizi bekliyor. Royal Garden Kartal da yaşam her haliyle güzel, her haliyle standartların üzerinde.

14 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

15 3.50m kat yüksekliği, 360 konfor. Royal Garden Kartal da, yüksek tavan standart. 3.50m kat yüksekliğine sahip ferah feza daireler ve ayaklarınızın altına serilmiş eşsiz Prens Adaları manzarası Royal Garden Kartal da. Royal Garden Kartal... Burada mutluluk, huzur, konfor standart.

16 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

17 Bu projenin önü açık. İstanbul un incisi Prens Adaları nı tam karşısına alan konumu, yüksek standartlarda tasarlanmış 22 ve 30 katlı iki kulesi, E-5 e ve sahil yoluna yürüme mesafesindeki lokasyonu, çevresindeki yerleşimlerden ayrılan mimari yapısı ve sosyal olanakları Royal Garden Kartal ın yatırım artılarından sadece birkaçı. Siz de Royal Garden Kartal ile adaları karşınıza, yatırımınızı garantiye alın.

18 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

19 Prens Adaları na karşı, krallara layık bir yaşam. Yükseklerde bir gökyüzü bahçesi, Kartal bakışı Prens Adaları manzarası... Birbirlerinin önünü kapamayacak şekilde özel bir mimariyle konumlandırılmış 22 ve 30 katlı iki kulesiyle Royal Garden Kartal da, adalar manzarasıyla aranıza hiçbir şey giremeyecek.

20 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

21 Kimilerine göre lüks sayılabilir. Royal Garden Kartal da standart. Mutfak ve banyolarda kullanılan malzeme kalitesi ve detaylardaki ince işçilik-evinizde huzurla yaşarken-size Royal Garden Kartal ı seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğinizi bir kere daha anımsatacak.

22 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

23 İçiniz Rahat Olsun Royal Garden Kartal da gözünüz asla arkada kalmayacak. 7/24 hizmet verecek profesyonel güvenlik ekibi ve online kamera sistemiyle bırakın çocuklarınız oyun alanlarının tadını çıkarsın, yemyeşil bahçelerde arkadaşlarıyla birlikte özgürce koşsun. Ayrıca proje kapsamında tüm dairelerde, sosyal alanlarda ve kapalı ortak alanlarda; yangın yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmış ısıya duyarlı yangın otomasyon sistemi, acil durum asansörü ve ısıya dayanıklı acil çıkış kapıları - yangın merdivenleri yüksek güvenlik standartları göz önüne alınarak tasarlandı.

24 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

25 Gri Su Geri Dönüşüm Sistemi Royal Group, Royal Garden Kartal da doğaya ve geleceğimize sahip çıkıyor. Proje kapsamında yapılacak Gri Su Dönüşüm Sistemi ile evsel atık sular arıtılıp, peyzaj sulaması için tekrar kullanılıyor. Gri Su nedir? Gri su, tuvalet suları dışındaki tüm evsel atık su akımlarına verilen addır. Mutfak atık suları, banyo, lavabo ve çeşitli yıkama suları gri sular kapsamında yer almaktadır.

26 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

27

28 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

29 Daire Tipleri 1+1 ler 1+1 A 1+1 B 1+1 C 2+1 ler A 2+1 B A 2+1 A BA A 2+1 B 2+1 C 2+1 D 2+1 E 2+1 F D B ler 3+1 A 3+1 B 3+1 C 3,5 +1 B D 3+1 A D 3+1 B 4+1 ler 4+1 B4+1 D A D B 5+1 ler D

30 1+1 Daire Özellikleri Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı. Proje kapsamında yer alan 1+1 daireler, yemyeşil peyzaj manzarası ve pratik çözümleriyle sizi eşsiz bir yaşam kültürüne davet ediyor.

31 1+1 A BRÜT m2 1+1 B BRÜT m2 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Teras 1 : 6.64 m2 4 Teras 2 : 4 m2 5 Banyo : 4.76 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Mutfak : 5.67 m2 4 Giriş Holü : 2.61 m2 5 Teras : m2 6 Banyo : 4.59 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Giriş Holü : 3.84 m2 4 Teras 1 : 5.72 m2 5 Teras 2 : 4.91 m2 6 WC : 3.91 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 1+1 C BRÜT m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

32 2+1 (Amerikan Mutfak) Daire Özellikleri Proje kapsamında yer alan 2+1 (Amerikan Mutfak) daireler, yemyeşil peyzaj manzarası ve optimum düzeyde elverişli kullanım alanıyla size ferah bir ev ortamı sunuyor. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

33 A2+1A BRÜT m2 A2+1B BRÜT m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 7.5 m2 4 Mutfak : 5.35 m2 5 Giriş Holü : 2.47 m2 6 Teras 1 : 9.81 m2 7 Teras 2 : 5.43 m2 8 Banyo : 3.68 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 8.00 m2 4 Mutfak : 4.88 m2 5 Giriş Holü : 2.31 m2 6 Teras : 9.57 m2 7 Banyo : 4.05 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 8 m2 4 Mutfak : 4.88 m2 5 Giriş Holü : 2.31 m2 6 Teras : m2 7 Banyo : 4.05 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 BA2+1 BRÜT m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

34 2+1 Daire Özellikleri Proje kapsamında yer alan 2+1 tipi dairelerin, güney cepheye bakanları muhteşem Prens Adaları manzarasına sahip. Ferah bir yaşamın yanında güne Adalar manzarasıyla uyanmak isteyen sakinlerimiz için. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

35 OD. 2+1 A BRÜT m2 7 2 BALKON 3.63 m² EBV. YATAK m² 3 YATAK ODASI 8.91 m² 4 MUTFAK 8.75 m² SALON m² 1 BALKON 6.37 m² 6 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 9.00 m2 4 Mutfak : 8.75 m2 5 Giriş Holü : 6.48 m2 6 Teras 1 : 6.30 m2 7 Teras 2 : 3.63 m2 8 W.C.1 : 3.32 m2 9 W.C.2 : 2.37 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 8 WC 3.32 m² 5 WC GİRİŞ HOLÜ 6.92 m² 2.37 m² Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 8.58 m2 4 Mutfak : 8.41 m2 5 Giriş Holü : 6.91 m2 6 Teras : m2 7 W.C.1 : 2.25 m2 8 W.C.2 : 3.68 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m B BRÜT m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

36 OD. 2+1 C BRÜT m2 6 BALKON SALON m² WC 3.63 m² 3.32 m² GİRİŞ HOLÜ 6.92 m² EBV. YATAK m² YATAK ODASI 8.91 m² 1 MUTFAK 8.75 m² BALKON 6.37 m² 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : m2 4 Mutfak : m2 5 Giriş Holü : 8.00 m2 6 Teras 1 : 27.4 m2 7 Teras 2 : 2.75 m2 8 W.C.1 : 4.84 m2 9 W.C.2 : 2.89 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 WC 2.37 m² Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 9.39 m2 4 Mutfak : 9.62 m2 5 Giriş Holü : m2 6 Teras 1 : m2 7 Teras 2 : 5.61 m2 8 W.C.1 : 5.25 m2 9 W.C.2 : 2.55 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m D BRÜT m2

37 2+1 E BRÜT m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 9.57 m2 4 Mutfak : 8.21 m2 5 Giriş Holü : 8.9 m2 6 Teras : m2 7 Banyo : 4.00 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : 8.58 m2 4 Mutfak : 8.41 m2 5 Giriş Holü : 6.50 m2 6 Teras : m2 7 W.C. : 3.68 m2 8 W.C. 2 : 2.25 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m F BRÜT m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

38 2+1 (Bahçe-Dubleks) Daire Özellikleri Hayatın her anını doyasıya bir keyifle yaşamanız için özel olarak tasarlanmış, dubleks ve bahçe katı seçenekleri olan 2+1 tipi daireler. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

39 B2+1 BRÜT m2 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : m2 4 Mutfak : m2 5 Giriş Holü : 8.17 m2 6 Teras : m2 7 W.C. : 4.25 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası : m2 4 Mutfak : 8 m2 5 Giriş Holü : 3.14 m2 6 Koridor : 8 m2 7 Kiler/Depo : 3.01 m2 8 W.C. 1 : 4.1 m2 9 W.C. 2 : 3.64 m2 10 W.C. 3 : 2.52 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 D2+1 BRÜT m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

40 3+1 Daire Özellikleri Sizin ve ailenizin her anını benzersiz bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmış 3+1 tipi dairelerin, güney cepheye bakanları eşsiz Prens Adaları manzarasına sahip. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

41 3+1 A BRÜT m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : m2 5 Mutfak : m2 6 Giriş Holü : 8.01 m2 7 Teras 1 : m2 8 Teras 2 : 3.25 m2 9 W.C. 1 : 4.84 m2 10 W.C. 2 : 2.89 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m B BRÜT m Salon : 31.5 m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : 9.43 m2 4 Yatak Odası 2 : 9.00 m2 5 Mutfak : 9.82 m2 6 Giriş Holü : m2 7 Teras : m2 8 W.C. 1 : 5.25 m2 9 W.C. 2 : 2.55 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m C Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : 9.76 m2 4 Yatak Odası 2 : 9.57 m2 5 Mutfak : 8.21 m2 6 Giriş Holü : m2 7 Teras : m2 8 Banyo : 4.00 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 BRÜT m Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

42 3+1 (Bahçe-Dubleks) Daire Özellikleri Yaratıcı kullanım alanları ve özgün tasarımlarıyla bahçe katı, dubleks ve 3,5+1 daire seçenekleri. Hayata farklı bir gözle bakmayı sevenlere. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

43 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : 8.91 m2 4 Yatak Odası 2 : 8.02 m2 5 Mutfak : m2 6 Giriş Holü : m2 7 Teras : m2 8 Kiler/Depo : 2.21 m2 9 W.C. 1 : 4.25 m2 10 W.C. 2 : 3.57 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m BRÜT m2 B3+1 BRÜT m2 7 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : m2 5 Mutfak : m2 6 Giriş Holü : m2 7 Teras : m2 8 W.C. 1 : 5.18 m2 9 W.C. 2 : 2.63 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : 8.42 m2 5 Mutfak : m2 6 Giriş Holü : 3.6 m2 7 Koridor : m2 8 Teras : m2 9 W.C. 1 : 5.52 m2 10 W.C. 2 : 5.3 m2 11 W.C. 3 : 3.29 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 D3+1A BRÜT m2 D3+1B BRÜT m2 1 Salon : m2 2 Yatak Odası 1 : m2 3 Yatak Odası 2 : m2 4 Yatak Odası 3 : 8.81 m2 5 Mutfak : m2 6 Giriş Holü : 7.51 m2 7 Kiler/Depo : 3.52 m2 8 Koridor : 2.67 m2 9 Çamaşır Makinesi Odası : 1.35 m2 10 Teras : m2 11 Banyo 1 : 4.00 m2 12 Banyo 2 : 3.80 m2 13 W.C. : 2.86 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

44 4+1 Daire Özellikleri Proje kapsamında yer alan 4+1 tipi dairelerin güney cepheye bakanları eşsiz Prens Adaları manzarasına sahip. Huzurun ve konforun en ferah hali bu dairede sizi bekliyor. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış iki adet otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

45 4+1 BRÜT m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : 11.1 m2 5 Yatak Odası 3 : m2 6 Mutfak : 18.4 m2 7 Giriş Holü : m2 8 Teras 1 : m2 9 Teras 2 : 4.12 m2 10 W.C. 1 : 5.16 m2 11 W.C. 2 : 2.89 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m B4+1 8 BRÜT m2 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : m2 5 Yatak Odası 3 : m2 6 Mutfak : m2 7 Giriş Holü : m2 8 Teras : m2 9 W.C. 1 : 4.65 m2 10 W.C. 2 : 4.59 m2 11 W.C. 3 : 3.06 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

46 4+1 (Dubleks) Daire Özellikleri Size özel yemyeşil bir bahçe içerisinde, standartları yüksek, konforlu ve huzurlu bir hayat sürmeniz için tasarlanan dubleks tipi 4+1 daireler. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış iki adet otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

47 1 Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : 9.42 m2 5 Yatak Odası 3 : 7.75 m2 6 Mutfak : m2 7 Giriş Holü : 5.14 m2 8 Koridor : m2 9 Teras : 24.3 m2 10 W.C. 1 : 5.3 m2 11 W.C. 2 : 4.08 m2 12 W.C. 3 : 3.58 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m D4+1A BRÜT m2 3 2 YATAK ODASI 9.42 m² Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : 9.42 m2 5 Yatak Odası 3 : 7.75 m2 6 Mutfak : m2 7 Giriş Holü : 5.14 m2 8 Koridor : m2 9 Teras : m2 10 Banyo 1 : 4.08 m2 11 Banyo 2 : 3.58 m2 12 W.C. : 5.3 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m2 D4+1B BRÜT m2 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

48 5+1 Daire Özellikleri Yüksek standartta bir konforun yaşamınızın her anına nüfuz edeceği, benzersiz Prens Adaları manzarasının - panaromik olarak - ayaklarınız altını serildiği 5+1 tipi daireler. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. 5+1 daire tipi için özel tasarlanmış, ebeveyn banyosu içinde jakuzi. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış iki adet otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

49 5+1 BRÜT m2 9 1 Salon : m2 2 Oturma Odası : m2 3 Ebeveyn Yatak Odası : m2 4 Yatak Odası 1 : m2 5 Yatak Odası 2 : m2 6 Yatak Odası 3 : m2 7 Mutfak : m2 8 Giriş Holü : m2 9 Teras 1 : 46.5 m2 10 Teras 2 : m2 11 Genel Banyo : 5.69 m2 12 Ebeveyn Banyo : 7.79 m2 13 W.C. : 2.1 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

50 5+1 (Dubleks) Daire Özellikleri Eşsiz Prens Adaları manzarasına karşı krallara layık, yüksek standartta bir yaşam sürmeniz için her detayı titizlikle tasarlanmış dubleks tipi 5+1 daireler. Brüt 3,50m kat yüksekliği. Yüksek güvenlikli, çok noktadan kilitlenen ve parmak iziyle açılan daire kapısı. Ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar. Ankastre cihazlar ile donatılmış kullanışlı mutfak. - Ocak - Fırın - Davlumbaz - Bulaşık Makinesi Daire tipine özel olarak tasarlanmış portmanto. Akıllı ev otomasyon sistemi. Ortak alan kameralarının daire içinde TV' den izlenebilmesi. Multi sistem klima; salonda hazır ünite, yatak odasında altyapı. 5+1 daire tipi için özel tasarlanmış, ebeveyn banyosu içinde jakuzi. Daireniz ile güvenlik arasında telefon bağlantısı. Kat istasyon sistemi sayesinde istediğiniz an dairenizde sıcak su imkanı. Her odada standart, ısıya duyarlı yangın alarmı ve söndürme sistemi. Asansörle direkt ulaşım sağlayabileceğiniz, her daire için özel olarak ayrılmış iki adet otopark alan hakkı. Her daire için özel olarak ayrılmış (B2 katta) 2.00m2 depo alanı.

51 D5+1 BRÜT m Salon : m2 2 Ebeveyn Yatak Odası : m2 3 Yatak Odası 1 : m2 4 Yatak Odası 2 : m2 5 Yatak Odası 3 : m2 6 Yatak Odası 4 : m2 7 Mutfak : 16.2 m2 8 Giriş Holü : 7.69 m2 9 Koridor : m2 10 Teras : m2 11 Ebeveyn Banyo : 4.74 m2 12 Banyo : 4.46 m2 13 W.C. : 3.6 m2 Depo Alanı : 2 m2 (Net) NET : m Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

52 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

53

54 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır. 12

55 Vaziyet planı 1 OYUN PARKI 2 ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI 3 DİNLENME ALANLARI 4 AÇILIR-KAPANI YÜZME HAVUZU VE SPA MERKEZİ 5 B BLOK 6 CAFE / KAPALI SPOR SALONU / KREŞ 7 A BLOK 8 SÜS HAVUZLARI 9 BARBEKÜ/LOCALAR 10 GİRİŞ 11 YÜRÜYÜŞ/KOŞU PARKURLARI 12 MİSAFİR OTOPARKI

56 Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

57 KARTAL

58 Merkez Ofis Adres: Karlıktepe Mah. Gürsel Cad. No: 5 Kartal İSTANBUL Danışma Hattı: Bu katalogda görülen her türlü fotoğraf, plan, metin ve görsel yalnızca bir tasarımdan ibaret olup bağlayıcı değildir. Royal Group'un bu unsurlar üzerinde her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

59

60

www.alwaleedinvest.com Modern, konforlu, çevreyle dost, güvenilir, çağdaş yaşam alanları inşa eden Mayra Yapı, sevdiklerinize ve sizlere en iyisini yaşatmak için özenle hazırladığı projelerine, bir yenisini

Detaylı

Keyifli ve ışıltılı yaşamın kapıları Park Vera ile aralanıyor...

Keyifli ve ışıltılı yaşamın kapıları Park Vera ile aralanıyor... Keyifli ve ışıltılı yaşamın kapıları Park Vera ile aralanıyor... Çocuğundan büyüğüne ailenin tüm fertleri için düşünülmüş kullanılabilir detaylarıyla yüksek yaşam konforu sunabilmek için projenin başından

Detaylı

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR

YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Konutta Altın Çağı YAŞAM ALANINIZ SİZE ÖZELDİR Çağıl İnşaat / Altınbaşak Konutları Çağıl İnşaat 1994 yılında kurulan; çok katlı yapıların tasarımı ve yapımı, yol, sanat yapıları ve köprü yapımında uzmanlaşmış

Detaylı

www.insainsaat.com.tr Hayallerinizden hep bir adım öndeyiz... M O D E R N M İ M A R İ İ L E K O N F O R U YA Ş AY I N Eğlence ve sosyal yaşamı birlikte sunan İstanbul un keyfini doya doya yaşamanıza olanak

Detaylı

HAYATTAN KEYİF ALMANIZ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ...

HAYATTAN KEYİF ALMANIZ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ... HAYATTAN KEYİF ALMANIZ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ... ÖNSÖZ Maranda Yellow ile Çerkezköy ün tepe bölgesinde, farklı bir yaşam tarzına hazır mısınız? Muhteşem orman manzarası ile lüksü yeni lükse taşıyoruz.

Detaylı

BAĞLICA. wwww.loftyhill.com 1

BAĞLICA. wwww.loftyhill.com 1 BAĞLICA 1 Yücen inşaat, saha ve teorik tecrübelerini birleştirerek inşaat sektöründe Ankara nın yükselen değeri Bağlıca bölgesinde Lofty Hill projesi ile güçlü bir giriş yapmaktadır. Proje özgün tasarımı

Detaylı

GENEL BAKIŞ. Her Katta 2 Daire İle Daha Özgür Bir Yaşam Sizi Bekliyor. Yaşamınıza Değerli Yatırımlar Yapmak İçin Adım Atın!

GENEL BAKIŞ. Her Katta 2 Daire İle Daha Özgür Bir Yaşam Sizi Bekliyor. Yaşamınıza Değerli Yatırımlar Yapmak İçin Adım Atın! Bir projesidir. Her Katta 2 Daire İle Daha Özgür Bir Yaşam Sizi Bekliyor GENEL BAKIŞ Yaşamınıza Değerli Yatırımlar Yapmak İçin Adım Atın! Ankara nın en temiz havasına sahip Göksu Gölü ne komşu olarak yarınınıza

Detaylı

Modern Çizgiler. Doğa. Biz Sizi Oscar a Layık Gördük. Güvenlik. Modern Çizgile. Konforlu Yaş OSCAR CITY

Modern Çizgiler. Doğa. Biz Sizi Oscar a Layık Gördük. Güvenlik. Modern Çizgile. Konforlu Yaş OSCAR CITY OSCAR CITY Modern Çizgile Konf Biz Sizi Oscar a Layık Gördük Doğa Güvenlik Do Gü Konforlu Yaş Modern Çizgiler D OSCAR CITY r DoğaDoğa ğa venlik am oğa Konforlu Yaşam Güvenlik orlu Yaşam Modern Çizgiler

Detaylı

Dora Park mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü prestiji yüksek bir yaşam projesidir.

Dora Park mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü prestiji yüksek bir yaşam projesidir. Öztürkler İnşaat olarak, 1987 yılından beri insana ve aileye saygılı, çevreye değer katan prestijli projeler üretmeyi ilke edindik. Modern mimariyle teknolojiyi birleştiren başarılı inşaat işleri gerçekleştirmek

Detaylı

Erçal Fındık Otomotiv San. Tic. A.Ş.

Erçal Fındık Otomotiv San. Tic. A.Ş. Erçal Fındık Otomotiv San. Tic. A.Ş. denizi, sahili ve kumsalı ile Samsun'un yeni yaşam merkezi Atakum'da 4-5 Yeni bir yaşama hazır olun... 6-7 Bir Yanım Derya Deniz Karadeniz in kalbinde, şehrin dokusuyla

Detaylı

Güçlü ve güvenilir bir isim...

Güçlü ve güvenilir bir isim... 2 yarınları görmek... Yarınları görmek,yaşanaçak eserler ortaya koymak ve bu eserlere sahip çıkmak. Sadece bir proje yapmak değil asıl olan, sizinle beraber yaşayan,doğaya ve size saygılı eserler ortaya

Detaylı

Silivri. Kalite, tecrübe, yenilik... Yaşam boyu mutluluk

Silivri. Kalite, tecrübe, yenilik... Yaşam boyu mutluluk Silivri Kalite, tecrübe, yenilik... Yaşam boyu mutluluk Yapı sektöründeki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip eden Yazıcı Yapı, çevreye saygılı, modern mimariyi temsil eden özgün yapılar tasarlamak

Detaylı

yeni semtin yeni gözdesi İstanbul un kalbindeki yepyeni semt 5. Levent te yüzünüzü güldürecek detaylar bir arada toplanıyor. 5.

yeni semtin yeni gözdesi İstanbul un kalbindeki yepyeni semt 5. Levent te yüzünüzü güldürecek detaylar bir arada toplanıyor. 5. yeni semtin yeni gözdesi İstanbul un kalbindeki yepyeni semt 5. Levent te yüzünüzü güldürecek detaylar bir arada toplanıyor. 5. Levent Güzeltepe etabında her açıdan huzurlu, her tarafı ayrıcalıklarla dolu

Detaylı

www.momentistanbul.com

www.momentistanbul.com www.momentistanbul.com Kartal ın en çok konuşulan projesi: Moment İstanbul İki kule olarak inşa edilen Moment İstanbul, sıra dışı dikey mimarisiyle ne kadar prestijli bir proje olduğunu daha ilk bakışta

Detaylı

OSAGRUPYAPI OSALIFE. Mimarın Gözünden. Mimar Salih Zeki SALALI

OSAGRUPYAPI OSALIFE. Mimarın Gözünden. Mimar Salih Zeki SALALI hayal edenlere... Neden? Neden? OSAGRUPYAPI İşyerlerimizde insan sağlığını, insan hayatını ve can güvenliğini ön planda tutuyoruz. Birçok alanda yol gösterici ilkelere ve değerlere sahibiz. Yenilikten

Detaylı

MİMARIN KALEMİNDEN. Modern ve minimal tasarım anlayışıyla. kullanıcılarına lüks bir konuttan daha fazlasını;

MİMARIN KALEMİNDEN. Modern ve minimal tasarım anlayışıyla. kullanıcılarına lüks bir konuttan daha fazlasını; ... www. 2 3 Şimdi yepyeni, görkemli ve hayatınıza huzur katacak bir ELSA projesi Merzifon da yükseliyor. Şehrin rutinine başkaldıran bu proje, hayata bakışınızı değiştirecek renkli detaylarla tasarlandı

Detaylı

CASALARA BIANCA

CASALARA BIANCA 2017-2018 CASALARA BIANCA Doğa ve konforlu yaşama yapacağınız yolculuk başlıyor.. 6 7 VAZİYET PLANI İzmir konut sektörünün tartışmasız en değerli bölgesi olan Narlıdere nin Limanreis mahallesinde Residence

Detaylı

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da.

İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da. Ve şimdi Konya da. İstanbul da, Bursa da, Çanakkale de, Sakarya da Ve şimdi Konya da. 23 Bursa Prestij Modern 23 yıllık İstanbul Prestij Park Bakyapı Uzmanlığıyla Prestijli Bir Hayat Sakarya Çamlıca Apart Evleri Çanakkale

Detaylı

www.byminsaat.com.tr rüya sehir

www.byminsaat.com.tr rüya sehir www.byminsaat.com.tr rüya sehir RÜYA ŞEHİR KAPILARINI AÇIYOR Hayalinizdeki konforlu, huzurlu ve eğlenceli yaşam standartını RÜYA ŞEHİR de bulacaksınız. Her yaş grubundan çocuğun güven içinde oynayacağı

Detaylı

İSTANBUL DA, İSTANBUL UN ÜSTÜNDE BİR YAŞAM!

İSTANBUL DA, İSTANBUL UN ÜSTÜNDE BİR YAŞAM! ADI BİZİM İSTANBUL DA, İSTANBUL UN ÜSTÜNDE BİR YAŞAM! ADI BİZİM. GERİ KALAN HER ŞEY SİZİN. İhlas Yapı nın Ispartakule de Bizim Evler 1 le başlayan ve Bizim Evler 6 ile 5.000 konutu bulan masalsı yolculuğu,

Detaylı

İZMİR İN OKSİJENİ E

İZMİR İN OKSİJENİ E İZMİR İN OKSİJENİ E N BOL EVİNDESİNİZ 5 7 SİZİN İÇİN EN ÖZEL YAŞAM Zihninizi boşaltın, bedeninizi dinlendirin, enerjinizi tazeleyin. Muhteşem bir yaşam için kendinizi hazırlayın... 8 9 10 doğada yaşam

Detaylı

HAYALLERİNİZDEKİ HUZURU UZAKLARDA ARAMANIZA GEREK YOK

HAYALLERİNİZDEKİ HUZURU UZAKLARDA ARAMANIZA GEREK YOK HAYALLERİNİZDEKİ HUZURU UZAKLARDA ARAMANIZA GEREK YOK 5 TARİHİ, DENİZİ, HAVASI, BALIĞI, YEŞİLİ, RÜZGARI VE YELKENİYLE BİR TUTKUDUR MUDANYA. 7 9 KÖRFEZİN KIYISINDA, EN GÜZEL KONUMDA HER SABAH YEŞİL VE

Detaylı

www.vadiankaraevleri.com projemizin en büyük avantajlarından biri şehrin merkezinde olup aynı zamanda sessizliğin ve sakinliğin hakim olduğu ormana komşu olmasıdır. Ormanın huzur veren doğasıyla yaşayıp

Detaylı

BURJ ANTEP F&H Y PI. www.burjantep.com

BURJ ANTEP F&H Y PI. www.burjantep.com F&H Y PI BURJ ANTEP Adres : Zübeyde Hanım bul. Masal Park karşısı No:38 GAZİANTEP Tel : +90 342 322 43 00 (3 hat) Fax : +90 342 322 43 03 E-mail : info@fhyapi.com www.burjantep.com BurjAntep Bir Fh Yapı

Detaylı

Evin, senin artın olmalı.

Evin, senin artın olmalı. Sana uyum sağlayacak bir evin olsun istiyorsun. Aradığın her şeyi bulabileceğin, senin gibi dinamik, yeni, keyifli, kimi zaman senin gibi sakin bir ev. Evin, senin artın olmalı. BAZI FIRSATLAR BIR KEZ

Detaylı

Farklılıklarıyla ve detaylardaki zenginlikleriyle sizleri seçkin bir yaşam alanına davet ediyoruz.

Farklılıklarıyla ve detaylardaki zenginlikleriyle sizleri seçkin bir yaşam alanına davet ediyoruz. Farklılıklarıyla ve detaylardaki zenginlikleriyle sizleri seçkin bir yaşam alanına davet ediyoruz. 2 Sizlere yakışır bir yaşam alanı sunuyoruz, çünkü sevdiklerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Detaylı

www

www HUZURLU BİR HAYAT EVİNİZDEN BAŞLAR 2 1 7.400 m² alan üzerine ayrık nizam 3 blok toplamda 60 daire şeklinde inşa edilecek olan Hanedan Konakları şehrin gürültüsünden uzak, manzara ve doğayı karşısına alan

Detaylı

KENTİN YENİ ARMASI. YUNUS YUNUSOĞLU NDAN YENİ BİR PROJE

KENTİN YENİ ARMASI.  YUNUS YUNUSOĞLU NDAN YENİ BİR PROJE KENTİN YENİ ARMASI www.yunusoglu.com.tr YUNUS YUNUSOĞLU NDAN YENİ BİR PROJE HER AÇIDAN KUSURSUZ İzmir in en hızlı büyüyen bölgesi Gaziemir de, çok özel bir proje yükseliyor. Site içerisinde, rezidans konseptinde

Detaylı

parkresidencescadde.com

parkresidencescadde.com parkresidencescadde.com SİZE ÖZEL AYRICALIKLI BİR YAŞAM... Moderni, klasiği, özel hissetmeyi, hayatın merkezinde olmayı, kendini şımartmayı, modayı, sanatı, güneşi, gökyüzünü, ayrıcalıklı yaşamayı

Detaylı

Gold Wings te tek hayalimiz ailelerin mutlu olacakları eve sahip olmalarının mümkün olduğunu göstermektir.

Gold Wings te tek hayalimiz ailelerin mutlu olacakları eve sahip olmalarının mümkün olduğunu göstermektir. Ankara nın en eski yerleşim yerlerinden Yenimahalle de Gold Wings için Yenimahalle nin simgesi bahçeli-evleri için arsanın 7000 m 2 sini yeşil alana ayırdık. Rahatlığınızı ve mutluluğunuzu en ince ayrıntısına

Detaylı

DOĞANIN YEŞİLİNDEN ŞEHRİN MAVİSİNE DOKUNUN!

DOĞANIN YEŞİLİNDEN ŞEHRİN MAVİSİNE DOKUNUN! DOĞANIN YEŞİLİNDEN ŞEHRİN MAVİSİNE DOKUNUN! YENİ BİR DASİF! Yine şehir kültürüyle uyumlu, insana ve çevreye değer veren, mükemmel bir yaşam alanı. DASİF BlueBell. Yeniden kalbiniz çarpacak, heyecanlanacaksınız!

Detaylı

İstanbul u bir de bizimle yaşayın!

İstanbul u bir de bizimle yaşayın! İstanbul u bir de bizimle yaşayın! NEDEN SİTE İSTANBUL? Prestij Konfor Ayrıcalık Kısaca... 2 3 4 GELECEĞE YATIRIM Aileniz ile beraber güven, huzur, mutluluk ve konforun keyfine varacaksınız. 5 MODERN

Detaylı

KALBİNDE HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ!

KALBİNDE HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ! Balat BALAT IN KALBİNDE HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ! Bursa nın en prestijli yaşam merkezlerinden biri olan Balat ta huzurlu, kaliteli ve ayrıcalıklı bir yaşamın temelleri atılıyor. KONFOR & KALİTE Balat

Detaylı

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM YAŞAMAYA BEKLERİZ! Özenli tasarımıyla size özel bir yapı. Arterium 6. Kısım, butik ve modern bir proje. Az sayıda daireden oluşuyor ama büyük bir projenin tüm imkanlarını da sunuyor! Geniş iç mekanları

Detaylı

BAHÇEŞEHİR İN EN GÜZEL BAHÇESİ MAHALLE KÜLTÜRÜYLE BULUŞUNCA

BAHÇEŞEHİR İN EN GÜZEL BAHÇESİ MAHALLE KÜLTÜRÜYLE BULUŞUNCA BAHÇEŞEHİR İN EN GÜZEL BAHÇESİ MAHALLE KÜLTÜRÜYLE BULUŞUNCA Bahçeşehir in en değerli ve en büyük arazisinde, mahalle kültürünün izleri modern yaşamla bir araya geldi Vaditepe Bahçeşehir; sıcak mahalle

Detaylı

İSTANBUL A DEĞER KATAN PROJE

İSTANBUL A DEĞER KATAN PROJE GÜÇLÜ İNŞAAT A.Ş. Temelleri 1991 yılında atılan Güçlü İnşaat, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak Amerika dan, Afrika ya kadar geniş bir coğrafyada faaliyet gösteriyor. Güçlü İnşaat A.Ş., bilgi ve

Detaylı

Sahip olduklarının değerini bilenler için...

Sahip olduklarının değerini bilenler için... Sahip olduklarının değerini bilenler için... 53 Değeri sürekli artan prestijli bir yatırım Beyyapı Armonia Evleri nde konforlu bir yaşamın ayrıcalıklı detayları bir arada. Kentin en gözde yaşam alanı

Detaylı

info@momyapi.com.tr Akşam 22.00 ye kadar bilgi alabilirsiniz. www.glow3.com YAPI

info@momyapi.com.tr Akşam 22.00 ye kadar bilgi alabilirsiniz. www.glow3.com YAPI 3 Satış ve Tanıtım Ofisi Esenşehir Mah. Sarıgazi Yolu Cad. Kanuni Sok. No: 3 Y. Dudullu - Ümraniye 34773 İstanbul T. (0216) 527 26 03-04 - 06 F. (0216) 527 26 05 C. 0530 464 12 56 info@momyapi.com.tr Akşam

Detaylı

Yasamaya, deger yatırıma deger...

Yasamaya, deger yatırıma deger... Yasamaya, deger yatırıma deger...,, Doga - ve sehir, bir arada... Geniş vadi ve orman manzarasına sahip, mevcut orman alanları ile komşu olan projemizde, doğanın zarafeti her sabah sizi pencerenizde karşılayacak...

Detaylı

Nasıl bir yaşam süreceğinizi tercihleriniz belirler.

Nasıl bir yaşam süreceğinizi tercihleriniz belirler. Çayyolu nda olduğundan mıdır bilinmez, şehrin en modern ve en keyifli semtlerinden birisindedir. İçinde garip bir felsefe barındırır. Şehirdendir, bizdendir. Hem bu kadar yakın hem de bir o kadar sakindir.

Detaylı

Çerkezköy ün. en iyi projesi

Çerkezköy ün. en iyi projesi Çerkezköy ün en iyi projesi tsf gayrimenkul TEPESUIT TSF GAYRİMENKUL olarak Çerkezköy ün en iyi projesini yapmaktan gurur duyuyoruz. Peyzajı, eşsiz mimarisi ve yenilikçi detayları ile sizleri beklentilerinizin

Detaylı

MODERN ÇİZGİLERİN ÇEKİCİ YANSIMASI

MODERN ÇİZGİLERİN ÇEKİCİ YANSIMASI MODERN ÇİZGİLERİN ÇEKİCİ YANSIMASI KONUM BEYTEPE 02 Ankara nın yeni yaşam merkezi haline gelen Çayyolu ve İncek bölgelerini birbirine bağlayan ana bulvar üzerinde yer alan Konum Beytepe; estetik mimarisi,

Detaylı

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz.

Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Hayatınıza değer katarak, ev sahibi olmaktan öte yeni bir deneyim sunan Seyir Konutları ile sizleri ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Estetik değerlere bağlı ve kullanımı kolay mekanları yaratırken

Detaylı

Vatanım Hazır Beton İnşaat

Vatanım Hazır Beton İnşaat 01 02 Vatanım Hazır Beton İnşaat Ardıç Evleri projesinde sizlere yeni ve huzurlu bir dünya vadeden Vatanım Hazır Beton İnşaat, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar, çok sayıda kamu ve özel sektör projelerine

Detaylı

Referanslarımız. City Forever, Beylikdüzü

Referanslarımız. City Forever, Beylikdüzü City Forever, Beylikdüzü Konut Sayısı: 171 Dükkan - Mağaza Sayısı: 15 Proje Özellikleri: City Forever da, yeşil alanlar, yüzme havuzu, sağlıklı yaşam ve spor merkezi, iki katlı kapalı otopark, çocuk oyun

Detaylı

Yapı ve Emlak Projeleri Tasarım Kategorisi Kazananı

Yapı ve Emlak Projeleri Tasarım Kategorisi Kazananı Yapı ve Emlak Projeleri Tasarım Kategorisi Kazananı KONSEPT PROJE 5 Akay İnşaat ın yeni gözdesi Yeni yaşam tarzınıza merhaba deyin. Doğallıktan taviz vermeyen modern tasarımlarla dolu, hem rahat hem şık

Detaylı

Başkent in en özel caddesinde,

Başkent in en özel caddesinde, Başkent in en özel caddesinde, size özel bir hayat... Şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzakta yer alan, günlük yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her noktaya yakın mesafede konumlanan,

Detaylı

C5-A A2 C5-B C4-B 622 ADA 1 PARSEL C4-A C3-A C2-A C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B C1-B D1 D5 C8-A C9-A C8-B C7-B C6-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL

C5-A A2 C5-B C4-B 622 ADA 1 PARSEL C4-A C3-A C2-A C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B C1-B D1 D5 C8-A C9-A C8-B C7-B C6-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL A3 B C5-A C4-B 622 ADA 1 PARSEL A2 C5-B C4-A C3-A C2-A C1-B C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B D1 D5 D3 C7-B C6-A C9-A C8-B D4 D2 C8-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL Mahalle kültürü geleceğe taşınıyor! Mahalle geleneğini

Detaylı

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk.

1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. 1977 yılında, insanımızın kendine ait huzur dolu bir ev hayaline, nitelikli ve güvenli yaşam alanları idealimizle cevap vermek için yola koyulduk. Günümüze geldiğimizde, binlerce konut teslimi gerçekleştiren

Detaylı

Size Özel Yenilikler

Size Özel Yenilikler Size Özel Yenilikler Halil KOCAMAN Yönetim Kurulu Başkanı Biz RENAPARK ortaklığı olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli, huzurlu ve güvenli yaşam alanları inşa ediyoruz. Projelerimizin

Detaylı

4 MEVSİM TATİLDE YAŞAMAK...

4 MEVSİM TATİLDE YAŞAMAK... 4 MEVSİM TATİLDE YAŞAMAK... Konum itibariyle her geçen gün değerine değer katan Ordu - Perşembe, kentsel dönüşümün modernleştirdiği Sakin Şehir, ayrıcalıklı ve değerli projesi Hızır Kaptan Konakları. Aycan

Detaylı

ADEM CEYLAN VEFAKAR YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ADEM CEYLAN VEFAKAR YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI Yeni hava limanı ve kanal İstanbul projesiyle bu bölgelerin hızla gelişeceği bilinmekte; yeni, düzenli yapılanmasıyla huzurlu bir yerleşim yeri olarak İstanbullular tarafından tercih edilen bu bölgenin

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

değişimin başlangıç noktası

değişimin başlangıç noktası değişimin başlangıç noktası sizin ve çocuklarınızın mutluluğu için... 4.231 m² arazi üzerine kurulu olan 19 katlı 2 blokta, 2+1 ve 3+1 olmak üzere, 105 m² den 146 m² ye kadar toplam 4 farklı tipte daire,

Detaylı

Demir Çağı Başlıyor. Yeni bir çağa, Demir Çağı na hazır olun. Biraz da acele edin. Projelerimizi erken teslim etmek gibi bir alışkanlığımız var.

Demir Çağı Başlıyor. Yeni bir çağa, Demir Çağı na hazır olun. Biraz da acele edin. Projelerimizi erken teslim etmek gibi bir alışkanlığımız var. Demir Çağı Başlıyor Beylikdüzü nün en gözde bölgesi Yakuplu da yükselen Demir Country, benzersiz mimarisi, Açık AVM si, tatil köyünde hissettiren sosyal alanları, restoranları, Nevizade ve Galata görünümlü

Detaylı

Özel olduğunuzu hissedin!

Özel olduğunuzu hissedin! Özel olduğunuzu hissedin! Kalite,Helia Cadde de estetikle yeniden şekilleniyor 6-9 10-19 20-43 44-45 HELİA CADDE Tanıtım Özellikler DAİRELER Yaşam Alanları Mutfak Yatak Odaları Diğer Özellikler BİNA ÖZELLİKLERİ

Detaylı

Her detayında size özel şıklık...

Her detayında size özel şıklık... Her detayında size özel şıklık... BURADA YAŞAM VAR bilgi@lemaevleri.com www.lemaevleri.com Yeni bir hayata ilk adım burada Ayrıcalık her adımda... LEMA Ayrıcalık her adımda... Hayattan daha iyisini bekleyenler

Detaylı

Yaşam Tarzınız Daha Fazlası Olacak

Yaşam Tarzınız Daha Fazlası Olacak Evet sizin için düşündük... Her şeyin Daha sı Yaşam Tarzınız Daha Fazlası Olacak Hızlı bir hayat sürdüğümüz şu dönemlerde artık daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Paylaşmak, anılar biriktirmek

Detaylı

MAVİ İLE YEŞİLİN, DOĞA İLE ŞEHRİN BULUŞTUĞU YERDESİNİZ! Yürüyüş ve koşu yapmak ya da bisiklete binmek isterseniz sahil, evinize çok yakın mesafede...

MAVİ İLE YEŞİLİN, DOĞA İLE ŞEHRİN BULUŞTUĞU YERDESİNİZ! Yürüyüş ve koşu yapmak ya da bisiklete binmek isterseniz sahil, evinize çok yakın mesafede... MAVİ İLE YEŞİLİN, DOĞA İLE ŞEHRİN BULUŞTUĞU YERDESİNİZ! Yürüyüş ve koşu yapmak ya da bisiklete binmek isterseniz sahil, evinize çok yakın mesafede... 07 deniz 09 ÖZEL HAYATLARA, ÖZEL BİR YER! Hayal ettiğiniz

Detaylı

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN 0 532 608 64 08 0 532 317 12 49 AYDIN IN YEPYENİ YAŞAM PROJESİ: GREEN PARK AYDIN 1 2 ZEYKO İNŞAAT ZEYKO İNŞAAT GÜVENCESİYLE ZEYKO İNŞAAT TAN AYDIN A ARTI DEĞER KAZANDIRACAK

Detaylı

Sahile 1,5 km mesafe Köprüye 3 km mesafe

Sahile 1,5 km mesafe Köprüye 3 km mesafe Sahile 1,5 km mesafe Köprüye 3 km mesafe Beylerbeyi'nin eşsiz tarihi dokusu modern yaşamla buluşması Boğaza karşı, her yere yakın Yaşama hazır, hemen teslim Kaliteli yaşam Mahalle kültürü Her aileye göre

Detaylı

Önsöz Chios 360 İç Mekan Lokasyon Kat Planları

Önsöz Chios 360 İç Mekan Lokasyon Kat Planları 01 02 03 04 05 Önsöz Chios 360 İç Mekan Lokasyon Kat Planları Bazen hayatımıza yeni bir yön vermek, yaşamımızı yeniden inşa etmek isteriz. Yeni ufuklara doğru yol alırken en güçlü destekçimiz her zaman

Detaylı

www.beypalasankara.com.tr Kökleri geçmişe, kolları geleceğe uzanan soylu bir yaşam... Beypalas ta geleneksel Osmanlı konaklarının soylu ve zarif mimari çizgileri ileri teknoloji ve zekice bir tasarımla

Detaylı

ADEM CEYLAN VEFAKAR YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ADEM CEYLAN VEFAKAR YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI Yeni hava limanı ve kanal İstanbul projesiyle bu bölgelerin hızla gelişeceği bilinmekte; yeni, düzenli yapılanmasıyla huzurlu bir yerleşim yeri olarak İstanbullular tarafından tercih edilen bu bölgenin

Detaylı

... H a y a l E t t i ğ i n i z D ü n y a 1978 yılından bu yana özverili çalışmalarının neticesinde her projede Denizli ye yeni bir soluk getiren Terzioğlu İnşaat, 40. yılında yine ses getirecek bir toplu

Detaylı

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat 02 03 GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR GÜVENLİ YAŞAM BURADA Burgüven İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında Bursa da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar birçok

Detaylı

Bodrum'u 12 ay yaşamanın adresi

Bodrum'u 12 ay yaşamanın adresi Bodrum'u 12 ay yaşamanın adresi 4.500 m2 arazi üzerine kurulu, 20 adet flat daire ve 20 adet bahçe dubleksinden oluşan sosyal aktiviteli Mirage Marina Bodrum; Bardakçı Koyu nda, sırtını ormana dayamış,

Detaylı

TUVAL GARDEN, bir TPD GRUP Projesidir.

TUVAL GARDEN, bir TPD GRUP Projesidir. TUVAL GARDEN, bir TPD GRUP Projesidir. TPD GRUP Köklerine bağlı, geleneksel değerlerini çağımız gerekleriyle harmanlamış, her geçen gün daha da profesyonelleşen, yaptığı işi en iyi şekilde bitirmeye çabalayan,

Detaylı

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var...

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... 357 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 52 ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile Vaditepe Gölevleri Bahçeşehir in standatlarını, sizin de yaşam kalitenizi

Detaylı

Yaşamın Rengi. Topraktan Yaşama

Yaşamın Rengi. Topraktan Yaşama Yaşamın Rengi Yaşamın Rengi Tasarım & Basım : Demirkolbasim.com Topraktan Yaşama Seydioğlu Grup Yatırım A.Ş. Merkez Ofis Tel : 0216 307 61 96 Fax : 0216 307 61 97 Adres : Velibaba mah.dolayoba Cad. Tolga

Detaylı

KILIÇ İNŞAAT www.kilicinsaatsamsun.com

KILIÇ İNŞAAT www.kilicinsaatsamsun.com KILIÇ İNŞAAT www.kilicinsaatsamsun.com HAKKIMIZDA Kılıç Eğitim Araçları Mobilya İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı ile hizmet vermektedir. 1974 yılında Hüseyin KILIÇ

Detaylı

Ankara - Amasra. Sapanca - Amasra. İstanbul - Amasra. Amasra. 3 saat 330 km. Amasra. Amasra. 35 dk 350 km. 4 saat 430 km 3 saat 325 km

Ankara - Amasra. Sapanca - Amasra. İstanbul - Amasra. Amasra. 3 saat 330 km. Amasra. Amasra. 35 dk 350 km. 4 saat 430 km 3 saat 325 km HEMEN TESLİM Ankara - Amasra Amasra 3 saat 330 km İstanbul - Amasra Sapanca - Amasra Amasra Amasra 35 dk 350 km 4 saat 430 km 3 saat 325 km 2 3 E F B C D A İki adalı, iki koylu, beş tepeli bir yarımadadan

Detaylı

Bağlıca nın en lüks konsepti

Bağlıca nın en lüks konsepti Bağlıca nın en lüks konsepti Cephede Tasarlanan Ahenklİ Yükselİş Koru Konsept renk uyumu ile bir bütünlük sergilemektedir. Tercih edilen renkler daha sıcak duygular uyandıracak nitelikte tutulup, binanın

Detaylı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı TÜRK RİVİERASI ANTALYA Bergama Kralı II. Attalos akıncılara Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun der. Akıncılar kralın bu emriyle

Detaylı

Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam

Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam www.metsannexus.com METSAN NEXUS BİR PROJESİDİR Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam tarzını

Detaylı

hayallerin ötesinde ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

hayallerin ötesinde ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. hayallerin ötesinde ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 0424 247 47 66-0532 546 42 38 bilgi@armadaelaziz.com www.armadaelaziz.com Çaydaçıra Mah. Hacı Ali Efendi Sk. No:7 Elazığ g ü z e l y a ş a m a k s a n

Detaylı

Ankara nın Yeni Vadisi

Ankara nın Yeni Vadisi Ankara nın Yeni Vadisi Ankara nın Yeni Vadisi Doğaya dönebileceğiniz yeşil alanların ve modern, konforlu, güvenli ve keyifli bir yaşam alanının herkesin hakkı olduğuna inanarak tasarladık bu projeyi. Keçiören

Detaylı

Emlak Konut GYO A.Ş. 65 yıllık birikim ve güveniyle yüksek standartlardaki karma yaşam projelerinden birine imza atıyor.

Emlak Konut GYO A.Ş. 65 yıllık birikim ve güveniyle yüksek standartlardaki karma yaşam projelerinden birine imza atıyor. Emlak Konut GYO A.Ş. 65 yıllık birikim ve güveniyle yüksek standartlardaki karma yaşam projelerinden birine imza atıyor. Yeni yaşamınız yeni standartlarınız 349 daire ve 16 mağazadan oluşan, merkezi lokasyona

Detaylı

hayallerinizi inşaa ediyoruz

hayallerinizi inşaa ediyoruz hayallerinizi inşaa ediyoruz İstanbul hiç bu kadar yakın olmamıştı. İstanbul da çalışıp Bursa da yaşayabilirsiniz. Canınız boğazda kahvaltımı yapmak istiyor, 75 dk. sonra ordasınız. Yeni adresiniz; tarihi

Detaylı

yıldızlara yer açtık...

yıldızlara yer açtık... Yıldızlara yer açtık Kentin hayatı kolaylaştırıcı tüm ayrıcalıklarına çok yakın ama doğa ile iç içe bir yaşam, yeşilin her tonunun teknoloji ile dostça bir araya geldiği detaylar, gündüz güneşin, gece

Detaylı

Ev, Ailenin Olduğu Yerdir. Yeni Evinize Hoş Geldiniz

Ev, Ailenin Olduğu Yerdir. Yeni Evinize Hoş Geldiniz Ev, Ailenin Olduğu Yerdir Yeni Evinize Hoş Geldiniz Ev, Ailenin Olduğu Yerdir Ankara nın yeşil ile maviyi buluşturan gözde yaşam alanı Göksu Parkı nın hemen yanı başında, 1+1 den 4+1 e farklı genişlikteki

Detaylı

OLİMPA PARK PLUS TA. 488 23 61 www.olimpapark.com. plus 0212

OLİMPA PARK PLUS TA. 488 23 61 www.olimpapark.com. plus 0212 Başakşehir in gözdesi Olimpa Park ın zengin sosyal olanaklarla donatılmış yeni etabı Olimpa Park Plus, Başakşehir in ünlü mimarı Fuzul Yapı güvencesiyle Kat Kat Yaşam, Kat Kat Kazanç sunuyor. OLİMPA PARK

Detaylı

yıldızlara yer açtık... 3 yıldızlara yer açtık...

yıldızlara yer açtık... 3 yıldızlara yer açtık... 1 3 Yıldızlara yer açtık Kentin hayatı kolaylaştırıcı tüm ayrıcalıklarına çok yakın ama doğa ile iç içe bir yaşam, yeşilin her tonunun teknoloji ile dostça bir araya geldiği detaylar, gündüz güneşin, gece

Detaylı

ELEGANT URLA

ELEGANT URLA 0232 204 04 04 www.gencerinsaat.net ELEGANT URLA GENCER İNŞAAT GENCER İNŞAAT . GENCER İNŞAAT GÜVENCESİYLE URLA KUŞÇULAR DA YEPYENİ BİR YAŞAM MERKEZİ KURULUYOR... 1 2 DOĞANIN İÇİNDE, LÜKS VE AYRICALIKLI

Detaylı

SERDİVAN Küçük Bir Cennet...

SERDİVAN Küçük Bir Cennet... SERDİVA Küçük Bir Cennet... SAKARYA I TEKTAŞI SERDİVA DA... 5 yıldızlı yaşam sizi bekliyor. Yeni yaşam trendi Serdivan Gölbaşı Konakları, tüm beklentilerinizin üzerine çıkmak için yükseliyor. Serdivan

Detaylı

Geleceğinizin İnşası...

Geleceğinizin İnşası... www.osmanmetininsaat.com Geleceğinizin İnşası... Oğuz İnşaat, sektöründe sahip olduğu tecrübesi ve kalite anlayışıyla her geçen yıl daha güçlü ve daha büyük projelere imza atarak başarılı ilerleyişini

Detaylı

SİZE VE YAŞAMINIZA DEĞER KATACAK PROJE...

SİZE VE YAŞAMINIZA DEĞER KATACAK PROJE... SİZE VE YAŞAMINIZA DEĞER KATACAK PROJE... 2 HER DAİM GÜZEL BİR YAŞAM KÖRFEZKENT 4 TE EVLER, HAYRAN BIRAKACAK VE HEP YENİ HİSSETTİRECEK BİR MİMARİYE SAHİP AYRICA SÜS HAVUZLARI VE YEŞİL ALANLARI İÇİNE ALAN

Detaylı

Daha Fazlası İçin Bu Eşsiz Manzarayı Hill Kartal la Tamamladık

Daha Fazlası İçin Bu Eşsiz Manzarayı Hill Kartal la Tamamladık Daha Fazlası İçin Bu Eşsiz Manzarayı Hill Kartal la Tamamladık Adaları gören bu eşsiz manzara, huzur dolu bir yaşam alanı, karlı bir yatırım, ulaşımı kolay bir konum, hayatınıza renk katacak teknolojik

Detaylı

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor www.yesilpark.com.tr YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ YEŞİLPARK HAYATINIZI GÜZELLEŞTİRECEK Sıra Dışı Tasarım, Konfor Ayrıcalık Yeşilpark Modern de Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor Yepyeni Bir Heyecan

Detaylı

Mağusa da yaşam değişiyor... Yepyenİ bir anlayış, NorthernLand kalitesiyle birleşerek hayatımıza giriyor...

Mağusa da yaşam değişiyor... Yepyenİ bir anlayış, NorthernLand kalitesiyle birleşerek hayatımıza giriyor... Mağusa da yaşam değişiyor... Yepyenİ bir anlayış, NorthernLand kalitesiyle birleşerek hayatımıza giriyor... 0392 444 4000 www.northernlandcyprus.com www.facebook.com/northernlandcyprus info@northernlandcyprus.com

Detaylı

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu zengin sosyal olanakları ile Sierra hayatınıza

Detaylı

ARTUNSAFİR. yaşamın prestiji

ARTUNSAFİR. yaşamın prestiji ARTUNSAFİR yaşamın prestiji ARTUNSAFİR yaşamın prestiji Bu katalogda yer alan görseller, metinler ve planlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Artun İnşaat gerekli gördüğü hallerde değişiklik yapma hakkını

Detaylı

HAKKIMIZDA. Firmamız, inşaatın proje aşamasından itibaren fonksiyonel yaşam alanları oluştarmayı hedeflemektedir.

HAKKIMIZDA. Firmamız, inşaatın proje aşamasından itibaren fonksiyonel yaşam alanları oluştarmayı hedeflemektedir. HAKKIMIZDA 1995 yılında kurulan firmamız Fener İskele, iskele kiralama hizmeti vermeye başlamış, günümüze kadar aralıksız büyüme ile Bursa da dış cephe iskele sistemlerinde kalite ve sistemsel çözümler

Detaylı

www.asiyanyalincak.com Kuş yuvası sıcaklığında modern mimari Deniz esintisinin doğaya karıştığı yerdedir Aşiyan Yalıncak Güzel şehir Trabzon da hayat bulan proje Boztepe Grup İnşaat güvencesiyle kapılarını

Detaylı

Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile

Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile Beylikdüzü nde özlenen bir hayat... Huzur dolu mekanlar, yüksek konforlu yaşamlar Beylikdüzü Kavaklı da, bölgenin gelişmekte olan en önemli yerlerinden birinde

Detaylı

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder YÜKSEKOBA YILDIRIM LA KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ İnşaat sektörünün yeni gözdesi olan, Yüksekoba imzalı pek çok kaliteli projenin de yer aldığı Millet Mahallesinde

Detaylı

A PLUS BİR YAŞAMIN KAPILARINI SİZLER İÇİN ARALIYORUZ.

A PLUS BİR YAŞAMIN KAPILARINI SİZLER İÇİN ARALIYORUZ. A PLUS BİR YAŞAMIN KAPILARINI SİZLER İÇİN ARALIYORUZ. PROPA İNŞAAT PROPA Grubu; PROPA Holding A.Ş., PROPA İnşaat ve Ticaret A.Ş., PROPA Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. ve Propa Servis ve Yönetim

Detaylı

YAPI ELİT. da yasamak 4+1 KALİTELİ YAŞAM

YAPI ELİT.  da yasamak 4+1 KALİTELİ YAŞAM ELİT YAPI www.karanyap.com.tr da yasamak 4+1 KALİTELİ YAŞAM ELİT Gülümseyin Sizi şehrin stresinden, trafikten ve kalabalıktan uzaklaştıracak, aynı zaman da şehir merkezine trafiksiz kısa sürede ulaştıracak,

Detaylı

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com Özgürlüğün Ev Hali www.ntepeyapi.com İki Adımda Tatil Keyfi NTEPE Panoramanın yaşama yer açan mimarisi içerisinde evinizden 5 yıldızlı bir tatile ulaşmak için yapmanız gereken tek şey evinizin kapısından

Detaylı