HıZMETLERıMıZ MARKA TASARIMI DİJİTAL. - Web Sitesi Tasarımı - Advergame - Banner - ing - Web Hosting - E-Katalog Tasarımı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HıZMETLERıMıZ MARKA TASARIMI DİJİTAL. - Web Sitesi Tasarımı - Advergame - Banner - E-mailing - Web Hosting - E-Katalog Tasarımı"

Transkript

1 TANITIM KATALOĞU

2 HAKKIMIZDA sekizpiksel, 2011 yılının Aralık ayında kurulmuştur. Oğuzhan Özel in önderliğinde toplanan sekizpiksel ekibi, hem markalara, hem televizyona, hem de topluma yönelik projeler üretmektedir. Bir markanın ve/veya ürünün doğru tanıtılamaması günümüzdeki en önemli sorunlardan biridir. İşte bu sebeple sekizpiksel, tanıtım, reklam, kurumsal kimlik ve marka danışmanlığı gibi birçok dalda hizmet vermektedir. sekizpiksel ekibi olarak, doğru ekipman ve konusunda uzmanlaşmış ekip üyeleri ile firmaların reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını bir bütün olarak ele almakta ve kısa sürede, akılcı çözümler sunarak tanıtım projelerini hayata geçirmekteyiz.

3 REKLAM Reklam, markaya/ürüne aşinalık kazandırılması, tanıtılması ve kullandırılması amaçlarını güder, markaya değer katmak, markayı konumlandırmak, marka farkındalığı yaratmak, kurumsal imaj ve itibar oluşturulmasına yardımcı olmak adına kullanılır. Yapılan reklamın amacı, sadece satın alma davranışını göstermelerini sağlamak olmayabilir. Nihai hedef, her zaman daha fazla satış olmakla birlikte, genellikle, reklamın amaçları; tüketicinin zihnine markaları ve onların özelliklerini yerleştirmek, tüketicilerin markayı benimsemelerini, beğenmelerini, markanın diğer markalara tercih edilmesini sağlamak olabilmektedir. Bütün bunların tasarımı yapılırken, en fazla önem taşıyan konu, inandırıcı bir şekilde işlenmesidir. İnsan, doğası gereği, söylenenlerden çok gördüklerine daha çok inanmaktadır. Görüntülerden oluşan, ürün veya hizmetin özelliklerini göstererek anlatan, çok az cümle veya ifadelerin yer aldığı reklam türleri daha çok inandırıcı olmaktadır. Tüketicilerin en çok etkilendikleri, inandıkları, söze gerek bırakmadan kabul ettikleri reklam türleri, ürün veya hizmetin anlatıldığı, görüntülerin olduğu, fotoğrafların kullanıldığı, üretim biçiminin gösterildiği tasarım biçimleridir. Tüketiciler bu tip tasarımları izlerken hem etkilenmekte hem de gördükleri şeylere inanmaktadır. Yukarıda sözünü ettiğimiz etki unsurları aslında doğru seçilmektedir. Önemli bir nokta da, seçilenler ile markanın uyumlu olmasıdır. Yani seçilen etki unsurunun markaya benzeyen, onunla ilişkilendirilebilen, onu çağrıştıran özelliklere sahip olması gerekmektedir. Reklamın başarısı ürün ya da hizmetin alıcısının çoğalmasıyla, bir başka deyişle satılmasıyla ölçülür. Bu da gerçek bir satıcı gibi düşünmeyi ve ona göre hareket etmeyi gerektirir. Medya, reklamın yapılması için ihtiyaç duyulan alanı sağlar. TV, radyo, internet, basılı mecralar, medya kapsamı içinde bulunur. Tanıtım faaliyetleri, firmaların hedef kitlelerine görünen yüzüdür. Tanıtım faaliyetlerinin niteliği, firmanın müşteri üzerindeki algısını ve ürününün değerini arttırmaya yöneliktir. sekizpiksel, firmaların kurumsal kimliğini göz önünde bulundurarak tanıtım faaliyetlerinin doğru ve nitelikli bir biçim kazanmasını sağlar. Yapım ve tanıtım faaliyetlerinin her alanında hizmet vererek müşterilerinin ihtiyaçlarını tek elden, hızlı ve yaratıcı bir hedef kitlelerine sunar. Biz sekizpiksel ekibi olarak, kaliteli bir algı yaratarak toplumun dikkatini çeken projeler üretilmesinin yanısıra hayal gücünün hem teknoloji hemde insan emeği sayesinde yeni parametreler üreterek gerçeğe dönüştürülmesini hedefliyoruz. Amacımız, dünya çapında ses getirecek projelerle insan algısında yeni bir kulvar yaratmak, hem müşteri hem de kendi adımıza hayal kurmak ve kurduğumuz hayalleri gerçeğe dönüştürmek.

4 HıZMETLERıMıZ MARKA TASARIMI - Marka Konumlandırması ve Pay-off - İletişim Stratejileri - Logo Tasarımı - Kurumsal Kimlik Oluşturma BASILI İŞLER - Basın İlanı Tasarımı - Katalog, Broşür, Insert Tasarımı - Poster, Branda Tasarımı - Ambalaj Tasarımı - Outdoor Tasarımlar (Billboard, Raket vb.) - Ürün Etiket Tasarımları - Ambalaj Tasarımları MEDYA PLANLAMA - Metin Yazırlığı - Gazete / Televizyon / Radyo / Outdoor - Medya Satın Alımı - BasınBülten İlişkiler - Organizasyon - Strateji Danışmanlığı PRODİKSYON - Reklam Filmi - Tanıtım Filmi - Radyo Spotu - Seslendirme ve Dublaj - Jingle Yapımı - TV Altbant - TV Format Üretme ve Geliştirme - Kurgu - Fotoğraf Çekimi - Greenbox Çekim DİJİTAL - Web Sitesi Tasarımı - Advergame - Banner - ing - Web Hosting - E-Katalog Tasarımı MOBİL - Mobil Web Sitesi Tasarımı - Mobil Uygulamar (iphone / ipad) - Mobil Oyunlar (iphone / ipad) SOSYAL MEDYA - Sosyal Medya Hesap Yönetimi - Mini Yarışma ve Ödül Kurguları Hazırlanması - Sosyal Medya İletişim Dili ve Stratejisi - Sosyal Medya Takibi - Seeding - Facebook Uygulamaları ve Oyun Yazılımları ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU - Site İçi Google Doğrulama - Google Optimizasyonu - Google Kriterlerine Uygun İçerik ve Uygulama ETKİNLİKLER - Lansıman Aktiviteleri - Gerilla Pazarlama ve Saha Aktiviteleri - Sosyal Sorumluluk Projeleri - Kültür & Sanat Projeleri - AVM Saha Etkinlikleri - Konser Organizasyonları

5 logo tasarımları Logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir. Logo sayesinde, markanıza değer katar, diğer markalardan farkınızı yansıtırsınız. sekizpiksel ekibi olarak, beklentinizin içinde, sizin verdiğiniz yönelmeler sayesinde, firma ya da hizmetiniz için en etkili, akılda kalıcı logoyu sizlere sunarız.

6 LOGO ALTERNATıf. Marka değeriniz ya da kurumunuz için, logo bazında alternatifler sunarız. Beğendiğiniz çalışma sizin marka değeriniz olup,kurumsal kimliğinize yön verecek logo çalışması olacaktır.

7 . afıs, tasarımları Marka değerinizi arttırmak için, kurumsal kimliğinize bağlı ürün ya da ürünlerinizi, promosyonları sergilemeniz gerekir. Bunun için en iyi hedeflerden birisi de afiş tasarımıdır. Bir insanın bir billboard veya afişi inceleme süresi 10 bazen 20 saniyedir.mesajınızı iletmenin en kısa yolu sekizpiksel ekibi ile gerçekleşir.

8 BROsÜR TASARIM Beyzade Konakları için hazırladığımız, örnek tanıtım broşürü

9 ILLUSTRASYON İllüstrasyon, markanıza dikkat toplamak ve akılda kalıcı yer etmesi için kullanabileceğiniz yöntemlerdir. Bu illüstrasyonlar sekizpiksel ekibinin özel ve titiz çalışmaları sonucunda size özel olarak hazırlanır.

10 KURUMSAL KIMLIK / I Kurumsal Kimlik çalışması PEMBE KRAVAT sosyal sorumluluk projesi için yapılan ön hazırlık ve logodan kareler.logo tasarım işlemi yanı sıra sekizpiksel bünyesinde kurumsal kimlik, web sitesi,logo, broşür, katalog tasarımları da yapılmaktadır.

11 KURUMSAL KIMLIK / Iı Kurumsal Kimlik firmanızın adını, duruşunu temsileder. Güçlü kurumsal kimliğe sahip firmalar, sektördeki yerinide güçlendire bilir.

12 KURUMSAL KIMLIK / IıI Ek olarak kurumunuz için farklı promosyon ürünleri yarata bilirsiniz. Mesela Philips ve Aksoy Alüminyum için hazırladıımız gemici takvimi gibi.

13 KURUMSAL KIMLIK / IV Daha detaylı bir kurumsal kimlik, broşür, davetiye, kalem, not defteri gibi belirli reklam amacını hedefleyen, kişilerin gündelik hayatta kullandıkları ürünlerle son bulur.

14 KURUMSAL KIMLIK / V Sektörde firmanızı ortaya koyacakkurumsal kimlik çalışmalarınız en kapsamlı ve tüm ayrıntılarıyla sekizpiksel ekibi olarak güçlü bir şekilde ortaya konulur.

15 WEB TASARIM Markanızı ya da ürününüzü, internet ortamında tanıtmanın en basit adımı. Öte yandan, kurumunuza bağlı bir alan adı ve bu alan adına bağlı, şahsi e-posta adreslerine sahipte olabilirsiniz.

16 FOTOGRAF CEKIMI Ürünlerinizin, insanlara ulaşmasına yardımcı bir etkende fotoğraf çekimidir.

17 RE - TOUCH Kötü çekilmiş bir fotoğraf, ya da istemediğiniz bir görüntü, ekibimiz tarafından düzeltilerek istediğiniz hale geriliyor.

18 VIDEO / KURGU Markanızı ya da ürününü tanıtmak için tanıtım filmi diğer bir etkili yoldur. Ekibimiz sizin için en özel senaryoyu hazırlar, ve HD kalitesinde çekim yapar.

19 ILETISIM Bize ulaşabileceğiniz bütün sosyal ağlar.

20

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık,

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, profesyonel bakış acısı ve bünyesindeki tüm diğer markaları

Detaylı

www.modelajans.com Tam Hizmet Ajansı

www.modelajans.com Tam Hizmet Ajansı www.modelajans.com Tam Hizmet Ajansı İÇİNDEKİLER 02 Public Relation Hizmeti 04 Medya Planlama ve Satın Alma 06 Tasarım- Modelleme Matbaa-Baskı 08 Sistemleri Dijital Baskı 10 Sistemleri Fuar Ekipmanları-Teşhir

Detaylı

Ülker Çikolata ya Yeni Bir Lezzet Kat, Fikirlerinle Fark Yarat!!!

Ülker Çikolata ya Yeni Bir Lezzet Kat, Fikirlerinle Fark Yarat!!! Ülker Çikolata ya Yeni Bir Lezzet Kat, Fikirlerinle Fark Yarat!!! Ülker Çikolata nın yeni lezzeti için fark yaratacak bir kampanya yapmaya var mısın? Bu çalışmada sizlerden hayal ettiğiniz ürününüzle ilgili

Detaylı

Ülker Çikolatalı Gofret e bir yenilik katarak fark yaratmaya var mısın?

Ülker Çikolatalı Gofret e bir yenilik katarak fark yaratmaya var mısın? Ülker Çikolatalı Gofret e bir yenilik katarak fark yaratmaya var mısın? Ülker Çikolatalı Gofret için yepyeni bir ürün tasarla, fikirlerinle fark yarat! Bu çalışmada sizlerden Ülker Çikolatalı Gofret için

Detaylı

www.verinetwork.com www.eozcelik.com

www.verinetwork.com www.eozcelik.com ADWORDS, SEO, YOUTUBE, SOSYAL MEDYA, NETWORK- PC BAKIM, WEB YAZILIM TASARIM www.verinetwork.com www.eozcelik.com Google Reklam Nedir? Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet

Detaylı

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki online platformdaki yüzünüz Web Siteniz Teknoloji ilerlediği sürece bilgi alışverişinin en kısa sürede olması önem kazanmaktadır.buna bağlı olarak internetin önemi ve gerekliliği ön plana çıkmaktadır.

Detaylı

Eğitim Kataloğu 2014

Eğitim Kataloğu 2014 Eğitim Kataloğu 2014 İçindekiler Merhaba 2 Eğitim Kataloğu Hakkında 3 Google Partners Nedir? 4 Google Partners tan Yararlanın 5 Google Partners 2014 Eğitim Kataloğu 6 Yeni Ajans Programı 8 Sertifikasyon

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

27. KATILIM KOŞULLARI

27. KATILIM KOŞULLARI 27. KATILIM KOŞULLARI 2014-2015 27. GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASI 27. Genç İletişimciler Yarışması, üniversitelerin iletişim fakültelerinde lisans öğrenimi gören öğrencilerine açıktır. Öğrenciler yarışmaya

Detaylı

MEHMET KEMAL DEDEMAN ARAŞ TIRMA VE GELİ Ş T İ RME PROJE YARIŞ MASI - 2012

MEHMET KEMAL DEDEMAN ARAŞ TIRMA VE GELİ Ş T İ RME PROJE YARIŞ MASI - 2012 Yarýna bir deðer býrak TURÝZM SEKTÖRÜ ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ Mehmet Kemal Dedeman Araþtýrma ve Geliþtirme Proje Yarýþmasý KONAKLAMA ÝÞLETMELERÝNÝN PAZARLANMASINDA ÝNTERNETÝN ETKÝN KULLANIMINA YÖNELÝK BÝR MODEL

Detaylı

Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez.

Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez. rganizasyon Organizasyon, sürpriz ve rastlantı istemez. Bizim müşterilerimiz, talebi çözümlemiş ve deneyimlerini müşterisiyle paylaşan bir firmayla çalışmanın huzurunu yaşar. Her organizasyonu, diğerlerinden

Detaylı

INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM

INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM INTERNET REKLAMCILIĞI E-REKLAM Bilişim Teknolojileri ve e-ticaret Şubesi 1 İÇİNDEKİLER 1. İNTERNET REKLAMCILIĞI İLE PAZARLAMA... 4 1.1. REKLAMIN AMAÇLARI... 4 1.2. GELENEKSEL REKLAMDAN İNTERNET REKLAMCILIĞINA

Detaylı

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007 BTSO Tüccarın El Kitabı Serisi - IV Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar Kasım 2007 Yayına Hazırlayan : İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ISBN : İÇİNDEKİLER Giriş...22 Bazı Temel

Detaylı

ÖZET. Anahtar Kelimeler: Pazarlama, Reklam, Tüketici, Tüketici Hukuku, Reklam Hukuku,

ÖZET. Anahtar Kelimeler: Pazarlama, Reklam, Tüketici, Tüketici Hukuku, Reklam Hukuku, ÖZET Yoğun rekabet ortamı ve modern hayatın getirilerinde yaşanan hızlı değişim, tüketici davranış ve tutumlarına da yansımaktadır. Firmalar, yaşanan bu yoğun rekabet ortamında hedef kitleleri olan tüketicilere

Detaylı

GELİŞEN TELEVİZYON VE SİNEMA TEKNOLOJİLERİNİN TELEVİZYON REKLAM FİLMİ YAPIM SÜRECİNDE KULLANIMI

GELİŞEN TELEVİZYON VE SİNEMA TEKNOLOJİLERİNİN TELEVİZYON REKLAM FİLMİ YAPIM SÜRECİNDE KULLANIMI T.C. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ RADYO TELEVİZYON ANABİLİM DALI GELİŞEN TELEVİZYON VE SİNEMA TEKNOLOJİLERİNİN TELEVİZYON REKLAM FİLMİ YAPIM SÜRECİNDE KULLANIMI YÜKSEK LİSANS TEZİ DANIŞMAN

Detaylı

Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri

Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri Dijital Pazarlamada Marka Yönetimi ve Sosyal Medyanın Etkileri Muhammet Altındal 1 1 Marmara Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü, Bilişim Yüksek Lisans, İstanbul muhammetaltindal@gmail.com Özet: Ekonomi,

Detaylı

MARKA YÖNETİMİ VE TÜKETİCİ KARAR SÜRECİNE ETKİLERİ

MARKA YÖNETİMİ VE TÜKETİCİ KARAR SÜRECİNE ETKİLERİ T.C. KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MARKA YÖNETİMİ VE TÜKETİCİ KARAR SÜRECİNE ETKİLERİ Hazırlayan TUĞBA AK 064201011001 İşletme Ana Bilim Dalı İşletme Bilim Dalı Yüksek Lisans

Detaylı

TANITIM AMAÇLI SOSYAL MEDYA KULLANIMI: GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÖRNEĞİ

TANITIM AMAÇLI SOSYAL MEDYA KULLANIMI: GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÖRNEĞİ TANITIM AMAÇLI SOSYAL MEDYA KULLANIMI: GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÖRNEĞİ Mete KAZAZ Elif TÜMEN ÖZET Teknolojinin gelişmesi, iletişim araç ve yöntemlerinden yaralanma şeklini değiştirmiştir. Günümüz kurum

Detaylı

Zafer Kalkınma Ajansı İLETİŞİM VE TANITIM STRATEJİ BELGESİ

Zafer Kalkınma Ajansı İLETİŞİM VE TANITIM STRATEJİ BELGESİ Zafer Kalkınma Ajansı İLETİŞİM VE TANITIM STRATEJİ BELGESİ Yatırım Destek ve Tanıtımı Strateji Belgesi GİRİŞ Zafer Kalkınma Ajansı, Bakanlar Kurulu nun 14.07.2009 tarih ve 2009/15236 sayılı kararı ile

Detaylı

BĐZ KĐMĐZ? Reklamcı olarak amacımız, işlevlerimiz ve hızımızla birlikte siz müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güvenle bu yolda ilerlemektir.

BĐZ KĐMĐZ? Reklamcı olarak amacımız, işlevlerimiz ve hızımızla birlikte siz müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güvenle bu yolda ilerlemektir. BĐZ KĐMĐZ? Günümüzde reklamın ne kadar önemli olduğunu vurgulamaya ve anlatmaya gerek kalmadı. Artık en büyük üründen, en küçük ürüne kadar her ürünün reklamı yapılmaktadır. Önemli olan reklamın doğru

Detaylı

Geçen yılki Bilişim Olimpiyatı nda Dünya nın genç bilişimcileri Ankara da buluştu.

Geçen yılki Bilişim Olimpiyatı nda Dünya nın genç bilişimcileri Ankara da buluştu. 01 Geçen yılki Bilişim Olimpiyatı nda Dünya nın genç bilişimcileri Ankara da buluştu. Eğitimde Bilişim Kültürü Oluşuyor EBİKO - Eğitimde Bilişim ve İnternet Kültürü Oluşumu - Geleceğin genç bilişimcilerini

Detaylı

KÜRŞAT TUNCEL GAYRİMENKULDE PAZARLAMA SÜRECİ

KÜRŞAT TUNCEL GAYRİMENKULDE PAZARLAMA SÜRECİ KÜRŞAT TUNCEL GAYRİMENKULDE PAZARLAMA SÜRECİ Pazarlama sürecine klasik bir başlangıç Pazarlama 7P den oluşur; Product, Place, Price, Promotion, Personnel, Phsical Facilities ve Process Management. A. ÜRÜN

Detaylı

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ REKLAM ÇÖZÜMLERİ 09 Ocak 2012 9 1 GİRİŞ TÜYAP FUARLARI REKLAM VERENLER İLE FUAR ZİYARETÇİLERİ ARASINDA GÜÇLÜ BİR ETKİLEŞİM YARATARAK,

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

Dış Ticaret Programı. Adalet Programı. Çocuk Gelişimi Programı. İlk ve Acil Yardım Programı. İngilizce Hazırlık. Sağlık, Kültür ve Spor.

Dış Ticaret Programı. Adalet Programı. Çocuk Gelişimi Programı. İlk ve Acil Yardım Programı. İngilizce Hazırlık. Sağlık, Kültür ve Spor. Başarmak için... İçindekiler Plato Meslek Yüksekokulu Kuruluş 4 Dış Ticaret Programı 68 Mütevelli Heyet Başkanının Mesajı 6 Adalet Programı 72 Yüksekokul Müdürünün Mesajı 7 İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

Detaylı

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ ve SOSYAL MEDYADA REKLAM UYGULAMALARI Sosyal medya yönetimine artık diğer pazarlama aktivasyonları gibi stratejik bir bakış

Detaylı

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr

İşinizi internete taşıma rehberi. www.isinizinternette.com.tr 1 İşinizi internete taşıma rehberi www.isinizinternette.com.tr 2 İnternete Hoş Geldiniz İşinizi internete taşıma rehberi, web sitesi hazırlamayı ve e-ticaret yapmayı kolaylıkla anlayabilmeniz için tasarlanmıştır.

Detaylı

Sosyal medya Kitle bankacılığında yeni bir ufuk mu?

Sosyal medya Kitle bankacılığında yeni bir ufuk mu? Sosyal medya Kitle bankacılığında yeni bir ufuk mu? Ocak 2014 Günümüzde Türkiye de faaliyet gösteren bankaların sosyal medya etkinlikleri, Facebook ve Twitter hesabı oluşturup; reklam ya da tanıtım yoluyla

Detaylı

Yaratıcılığın şefleri! En lezzetli fikirleriniz servise hazır mı?

Yaratıcılığın şefleri! En lezzetli fikirleriniz servise hazır mı? Yaratıcılığın şefleri! En lezzetli fikirleriniz servise hazır mı? 2015 INDEX Önsöz 1 Bir Bakışta Felis 2015 2-3 Jüri Başkanları 4 Takvim 9 Felis 2014 Kazananları 10 Katılım Koşulları 14 Ödüllerin Amacı

Detaylı

Türkiye penceresinden 2015 İK manzaraları

Türkiye penceresinden 2015 İK manzaraları Türkiye penceresinden 2015 İK manzaraları 2015 yılı için genel İK trendlerine ve araştırma sonuçlarına baktık. Peki, Türkiye cephesinde bizi neler bekliyor? Hangi konu başlıkları daha fazla öne çıkacak,

Detaylı