KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ DİJİTAL YAYINCILIK E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ DİJİTAL YAYINCILIK E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ"

Transkript

1

2 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ DİJİTAL YAYINCILIK MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ

3 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Kurumunuzu veya markalarınızdan birini tanıtmak, farkınızı ortaya koymak ve yaptığınız işi en çarpıcı dil ve görsellikle anlatmak, günümüzün iş dünyasında en önemli ihtiyaçlarınızdan biridir. Eva İstanbul un kurumsal içerik çözümleri ile kısa sürede bu anlatımı gerçekleştireceğiniz etkileyici görsel, işitsel, video ve metin içerikleri oluşturulabilmektedir. Kurumunuzun gerek online gerekse geleneksel mecralarda doğru şekilde temsilini ve tüm paydaşlarınıza etkin biçimde tanıtılmanızı sağlamak için kurumsal içerik çözümlerimizle yanınızdayız. Eva İstanbul, içerik üretimi ve yönetimi konusundaki bilgi birikimi ve tecrübesi ile kurumunuzun hedeflerine yönelik katma değeri yüksek çözümler sunar. Ajansımız, tüm kurumsal iletişim mecralarının kendi ihtiyaç ve stillerine göre özgün çalışmalar yapmakta ve tüm kurumsal içerik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunmaktadır.

4 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Advertorial Yazımı Kurumunuzun veya markanızın basılı veya dijital haber mecralarında tanıtımı için özel bir biçimde yazılı içerik geliştirilmesi hizmetidir. Yazılı / Sözlü Röportaj Kurumsal kimliğinize insan faktörünü katarak müşteri kitlenizle etkileyici bir iletişim kurmanızı sağlayan kurumsal içerik hizmetidir. Ürün Detay Yazımı Satışa sunduğunuz tüm ürünler için sistematik biçimde detay bilgilerinin geliştirilmesi ve farklı mecralara göre biçimlendirilmesi hizmetidir. Portal İçerik Geliştirme Kurumsal projeleriniz için hazırlanan portallara yönelik özel içeriklerin geliştirilmesi ve biçimlendirilmesi hizmetlerini kapsar. Kurumsal Katalog Kurumsal ürün ve hizmetlerin kategorize edilmesini ve müşterilerinize detaylı biçimde tanıtılmasını sağlayan kurumsal içerik hizmetidir.

5 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Kurumsal Blog Geliştirme Online bilinirliğinizi arttırmak ve müşterilerinizle daha sıcak bir iletişim kurmanızı sağlamak için kurumsal blog içeriklerinin geliştirilmesi hizmetidir. Başarı Hikayesi Yazımı Hayata geçen önemli projelerinizin proje süreçlerini anlatarak profesyonel imajınızı güçlendiren içeriklerin hazırlanması hizmetidir. Kapalı Devre Yayın İçeriği Kurumunuzun tüm fiziksel alanlarını kapsayan ekranlar için, müşterilerinize ve çalışanlarınıza yönelik geliştirilecek kapalı devre içerik geliştirme hizmetidir. Kiosk İçerik Çözümleri Hızlı hizmet ve bilgilendirme sunmanız gereken alanlarda konumlandıracağınız kiosk lar için interaktif içeriklerin geliştirilmesini ve yönetilmesi hizmetlerini kapsar. Seo Metin Yazımı Markanızın arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkması için güncel SEO (arama motoru optimizasyonu) stratejileri doğrultusunda metin yazımı hizmetidir.

6 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Elektronik Bülten / ing Hedef kitlenize aynı anda ulaşabilmek için kullanılan bülten ve içeriklerinin kurumsal dille ve tasarımla geliştirilmesi hizmetidir. Biyografi Yazımı Kurumunuzun veya liderinizin yaşam öyküsünü profesyonel imajınızı kuvvetlendirecek biçimde anlatacak biyografilerin hazırlanması hizmetidir. Sunum Hazırlama İç ve dış iletişiminizin en önemli ayağını oluşturacak sunum içeriklerinin sistematik biçimde oluşturulması ve farklı sunum platformları için biçimlendirilmesi hizmetidir. Kurumsal Dergi Kurumunuzun profesyonel imajını kuvvetlendirmek ve tüm hedef kitlenize yönelik mesajlarınızı iletmek için yapılan basılı veya dijital dönemsel yayın hizmetidir. Fotoğraf Çözümleri Basılı ve dijital tüm mecralarda görsel iletişiminiz için gereken fotoğrafların çekim, filtreleme ve biçimlendirilme işlemlerini kapsar.

7 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Etkinlik Takibi Kurumsal etkinliklerinizin ve aktivitelerinizin yerinde takip edilmesi, fotoğraflanması ve kayıt altına alınması hizmetidir. Videografik Geliştirme Kurumsal verilerinizin görselleştirilip animasyon haline getirilmesi ile yoğun bir mesajın çarpıcı bir video ile sunulması hizmetidir. İnfografik Geliştirme İstatistik, anket sonucu, karşılaştırma gibi kurumsal verilerin tek bir görsel üzerine yerleştirilerek çarpıcı biçimde sunulması hizmetidir. Video İçerik Geliştirme Farklı mecralarda gerçekleştireceğiniz dijital projeler için kurgu, video çekimi ve montaj işlemleri ile içerik geliştirme hizmetidir. Katalog / Web redaksiyonu Kurumsal içeriklerinizin basılı-dijital kataloglarda ve web sitelerinde hatasız yer alması için yapılan düzeltme işlemleri hizmetidir.

8 KURUMSAL İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Kurumsal Almanak Sektörünüzdeki veya kurumunuzdaki önemli gelişmeleri derleyerek takvimsel bazda ayrıntılı biçimde anlatan bir kurumsal içerik hizmetidir. Kurumsal Haber Oluşturma Kurumunuzun özel etkinlik ve gündemlerini hedef kitlenize duyurmanız için farklı mecralara yönelik haber içeriklerinin oluşturulması hizmetidir. Basın Bülteni Yazımı Kurumunuzun veya markanızın kaydettiği önemli gelişme ve olayları, yazılı ve dijital medyaya duyurmak için özel bir üslupla yazılı içerik geliştirilmesi hizmetidir.

9 DİJİTAL YAYINCILIK Eva İstanbul, sunduğu dijital yayıncılık çözümleri ile kurumunuzun iletişim gücünü kısa sürede arttırarak mevcut paydaşlarınızla olan bağınızı kuvvetlendirmenizi ve hedef kitlenizi genişletmenizi sağlamaktadır. Eva İstanbul, markanızın veya kurumunuzun dijital yayıncılık ihtiyaçları için profesyonel çözümler sunmaktadır. Mevcut yayınlarınızın dijital ortama aktarılması veya yeni dijital içeriklerin oluşturulup yayınlanması gibi kurumsal dijital yayıncılık hizmetlerini ajansımızdan alabilirsiniz. ÇÖZÜM ORTAKLARI

10 DİJİTAL YAYINCILIK Tablet Dergi Çözümleri Tablet bilgisayarlar için özgün dergi içeriklerinin hazırlanması veya mevcut dergi içeriklerinizin biçimlendirilmesi hizmetlerinden oluşur. Tablet Katalog Çözümleri Tablet bilgisayarlar için mevcut kataloglarınızın uyarlanması veya özgün katalog içeriklerinin geliştirilmesi hizmetlerini kapsar. Epub Dönüştürme Mevcut içeriklerinizin modern dijital yayıncılıkta standart haline gelen epub dosya biçimine aslına uygun olarak dönüştürülmesi hizmetidir. Zenginleştirilmiş Dijital Kitap Basılı veya dijital kitapların bir adım ötesinde, multimedya içeriklere ve interaktiviteye imkan sağlayan epub3 ve HTML5 teknolojili dijital yayın hizmetidir. Web Tabanlı Katalog Ürünlerinizi web ortamında tanıtmak için kullanabileceğiniz interaktif, özelleştirilebilir ve güncellenebilir bir dijital katalog geliştirme hizmetidir. Web Tabanlı Dergi Mevcut dergi içeriklerinizin web ortamına uyarlanması veya özgün web içerikleri oluşturulması ile hazırlanan interaktif bir yayın hizmetidir.

11 MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME Mobil teknolojinin son birkaç yılda baş döndürücü bir hıza ulaştığı aşikardır. Bugün akıllı telefonlar ile hayatımızın her anında bir bilgiye ulaşmak mümkündür. Eva İstanbul un sunduğu mobil konsept geliştirme hizmetleri sayesinde kurumunuz, bu hızlı iletişim ortamında bireylerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilecektir. Eva İstanbul, kurumunuzun veya markanızın mobil iletişim dünyasında etkin ve erişilebilir bir konumda yer almasını sağlayacak profesyonel çözümler sunar. Tüm tablet ve akıllı telefonlarda kurumsal kimliğinizi yansıtacak arayüzlerin geliştirilmesi, bu arayüzlerde kullanılacak içeriklerin üretilmesi, mobil internet siteleriniz veya uygulamalarınız için periyodik güncellemeler hazırlanması ve değişikliklerin raporlanması gibi ihtiyaçlarınız için ajansımızın sunduğu mobil konsept geliştirme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

12 MOBİL KONSEPT GELİŞTİRME Katma Değerli Mobil Servis Mobil iletişim operatörleri üzerinden müşteri kitlenize sunacağınız ses ve data iletişimi haricindeki tüm içerik geliştirme hizmetlerini kapsar. Mobil İçerik Geliştirme Kurumsal içeriğinizin giderek yaygınlaşan mobil internet mecralarına yönelik olarak üretilmesi ve biçimlendirilmesi işlemlerini kapsar. Mobil Uygulama Geliştirme Hedef kitlenizle doğrudan iletişime geçmenizi sağlayacak akıllı telefon ve tablet bilgisayar uygulamalarının geliştirilmesi hizmetidir.

13 E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ Eva İstanbul, e-ticaret çalışmalarınızda sürdürülebilir başarıyı yakalayabilmeniz ve karlılığınızı arttırabilmeniz için profesyonel çözümler sunar. Web siteniz, satış siteniz, alışveriş sitelerindeki sayfalarınız veya sosyal medya hesaplarınız gibi birbirinden farklı ihtiyaç ve stilleri olan mecralarda ürünlerinizi etkin biçimde tanıtmak ve müşteri tabanınızı genişletmek için çözümlerimize başburabilirsiniz. İnternetin hızlı gelişimi ve özellikle mobil iletişimin yaygınlaşması, hayatımızın her alanını olduğu gibi alışveriş biçimlerimizi de derinden etkilemiştir. E-ticaret, son birkaç yılda tahminlerin çok ötesinde büyümüş ve ciddi bir rekabet ortamı yaratmıştır. Ancak bu hızlı büyüme birçok problemi de beraberinde getirmiştir ve mecraya özel profesyonel çalışmalar yapmak çok büyük fark yaratmaktadır. Eva İstanbul un sunduğu e-ticaret içerik çözümleri, kurumunuzun kısa sürede güçlü bir e-ticaret operasyonuna sahip olmasını sağlayacaktır.

14 E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ Seo Metin Yazımı E-ticarete özel ürün ve hizmetlerinizin arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkması için güncel SEO stratejileri doğrultusunda metin yazımı hizmetidir. Ürün Katalog Güncelleme Ürün veya hizmetlerinizin değişen bilgilerinin tüm mecralarda aynı anda güncellenmesi için yapılan sistematik güncelleme hizmetidir. Fotoğraf Dekupe Ürün fotoğraflarınızın arka plandan soyutlanarak farklı mecralarda kullanılabilecek hale getirilmesi ve dekupe edilmesi hizmetidir. Ürün Fotoğraf Çekimi Ürünlerinizin farklı mecralarda tanıtımı için profesyonel ekipmanla ürün fotoğraflarının çekilmesi ve biçimlendirilmesi hizmetlerini kapsar. E-Ticaret Ürün Detay Yazımı E-ticaret siteniz üzerinden satışa sunulan ürünlerin etkin biçimde tanıtılması ve SEO tekniklerine uygun detay içerik bilgilerinin geliştirilmesi hizmetidir.

15 SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Günümüzün dünyasında tüm marka ve kurumlar için en etkin tanıtım ve kurumsal iletişim mecrası, sosyal medyadır. Eva İstanbul, sosyal medyayı etkin biçimde kullanarak mesajınızı daha geniş kitlelere yaymanızı ve imajınızı güçlendirerek rekabete dayalı pazarda güçlü bir konum elde etmenizi sağlayacak hizmetleri sunar. Eva İstanbul, farklı sosyal medya mecralarındaki varlığınızı sürdürecek ve hedef kitlenizi genişletecek profesyonel içerik çözümleri sağlamaktadır. Sosyal medya için içerik geliştirilmesi, mevcut içeriklerinizin yönetilmesi veya sosyal medya uygulamalarının oluşturulması gibi ihtiyaçlarınız için ajansımızla çalışabilirsiniz.

16 SOSYAL MEDYA İÇERİK ÇÖZÜMLERİ Sosyal Medya İçerik Yönetimi Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya mecralarında kurumsal içerikleriniz için güncelleme, biçimlendirme, raporlama gibi hizmet kalemlerini kapsar. Sosyal Medya İçerik Geliştirme Farklı sosyal medya mecralarında hedef kitlenizle iletişiminizi güçlendirecek kurumsal içeriklerinizin geliştirilmesi hizmetidir. Sosyal Medya Uygulamaları Markanız için sosyal medya mecralarında kampanya ve etkinlik düzenlemek için uygulama geliştirme hizmetidir.

17 evaistanbul.com.tr

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki online platformdaki yüzünüz Web Siteniz Teknoloji ilerlediği sürece bilgi alışverişinin en kısa sürede olması önem kazanmaktadır.buna bağlı olarak internetin önemi ve gerekliliği ön plana çıkmaktadır.

Detaylı

www.verinetwork.com www.eozcelik.com

www.verinetwork.com www.eozcelik.com ADWORDS, SEO, YOUTUBE, SOSYAL MEDYA, NETWORK- PC BAKIM, WEB YAZILIM TASARIM www.verinetwork.com www.eozcelik.com Google Reklam Nedir? Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet

Detaylı

MEDYA OKULU 2013 @ ŞEHİR: TEKNOLOJİ İLE DEĞİŞEN MEDYA DERS PROGRAMI:

MEDYA OKULU 2013 @ ŞEHİR: TEKNOLOJİ İLE DEĞİŞEN MEDYA DERS PROGRAMI: MEDYA OKULU 2013 @ ŞEHİR: TEKNOLOJİ İLE DEĞİŞEN MEDYA 1. hafta - 9 Kasım 2013 DERS PROGRAMI: 10.00-10.30 Açılış Konuşması: Habercilikte yeni vizyon Değişen medya ortamı, haberciliğin temelleri, haberde

Detaylı

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık,

Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, Gücünü köklerinden alan, tecrübesini dünden bugüne taşıyan ve kaliteli hizmetini yarına taşımak için adım atan markamızın, karakterindeki sağlamlık, profesyonel bakış acısı ve bünyesindeki tüm diğer markaları

Detaylı

TABLET MENÜ RESTORANLAR/KAFELER İÇİN TABLET MENÜLER

TABLET MENÜ RESTORANLAR/KAFELER İÇİN TABLET MENÜLER TABLET MENÜ RESTORANLAR/KAFELER İÇİN TABLET MENÜLER TABLET MENÜ NEDİR? Tablet bilgisayar üzerinde çalışan dokunmatik ve etkileşimli bir menüdür. Müşterilerinize sunduğunuz klasik karton menülerin yerini

Detaylı

MEHMET KEMAL DEDEMAN ARAŞ TIRMA VE GELİ Ş T İ RME PROJE YARIŞ MASI - 2012

MEHMET KEMAL DEDEMAN ARAŞ TIRMA VE GELİ Ş T İ RME PROJE YARIŞ MASI - 2012 Yarýna bir deðer býrak TURÝZM SEKTÖRÜ ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ Mehmet Kemal Dedeman Araþtýrma ve Geliþtirme Proje Yarýþmasý KONAKLAMA ÝÞLETMELERÝNÝN PAZARLANMASINDA ÝNTERNETÝN ETKÝN KULLANIMINA YÖNELÝK BÝR MODEL

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

Merhaba! Biz perakende dünyasının büyüsünü keşfetmeye hazır bir grup araştırmacıyız.

Merhaba! Biz perakende dünyasının büyüsünü keşfetmeye hazır bir grup araştırmacıyız. Merhaba! Biz perakende dünyasının büyüsünü keşfetmeye hazır bir grup araştırmacıyız. Öncelikli amacımız perakende sektörünün sürekli olarak değişen dünyasını anlayarak başarıya giden yolda size ışık tutmak.

Detaylı

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ FİNAL PROJESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ FİNAL PROJESİ T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ENFORMATİK ANA BİLİM DALI YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ FİNAL PROJESİ NURAY AKMAN 2601090217 DOÇ.DR. ZUHAL TANRIKULU İSTANBUL,2010 İçindekiler

Detaylı

HıZMETLERıMıZ MARKA TASARIMI DİJİTAL. - Web Sitesi Tasarımı - Advergame - Banner - E-mailing - Web Hosting - E-Katalog Tasarımı

HıZMETLERıMıZ MARKA TASARIMI DİJİTAL. - Web Sitesi Tasarımı - Advergame - Banner - E-mailing - Web Hosting - E-Katalog Tasarımı TANITIM KATALOĞU HAKKIMIZDA sekizpiksel, 2011 yılının Aralık ayında kurulmuştur. Oğuzhan Özel in önderliğinde toplanan sekizpiksel ekibi, hem markalara, hem televizyona, hem de topluma yönelik projeler

Detaylı

Halkla İlişkilerde İnternetin Yeri Ve Önemi

Halkla İlişkilerde İnternetin Yeri Ve Önemi Halkla İlişkilerde İnternetin Yeri Ve Önemi İ.Ethem TAŞ*, Gözde KESTELLİOĞLU** ÖZET Halkla ilişkiler, günümüzde organizasyonların göz ardı edemeyecekleri ölçüde öneme sahip bir durum arz etmektedir. Bilgiye

Detaylı

Mixerarts.com Sanat Platformu başarı hikayemizde Mixer Direktörü Bengü Gün konuyla ilgili sorularımızı yanıtladı:

Mixerarts.com Sanat Platformu başarı hikayemizde Mixer Direktörü Bengü Gün konuyla ilgili sorularımızı yanıtladı: 1 Mixerarts.com Sanat Platformu başarı hikayemizde Mixer Direktörü Bengü Gün konuyla ilgili sorularımızı yanıtladı: Mixer in faaliyetleri ve sektördeki konumuyla ilgili bilgi verebilir misiniz? Mixer,

Detaylı

HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNDE SOSYAL MEDYA KULLANIMI İLE MARKA KONUMLANDIRILMASI

HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNDE SOSYAL MEDYA KULLANIMI İLE MARKA KONUMLANDIRILMASI SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROĞRAMI (TEZSİZ) BİTİRME PROJESİ Danışman: Doç. Dr. ASLIHAN NASIR HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİNDE SOSYAL MEDYA KULLANIMI İLE MARKA KONUMLANDIRILMASI MUSTAFA ÇELİK

Detaylı

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu

Sosyal medya turizmde pazarlamanın tanımını değiştiriyor. CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu 24 TEMMUZ 2014 ǀ 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK REGNUM CARYA GOLF&SPA RESORT CATHIC 4. kez turizm profesyonellerini buluşturdu Oteller, bilgi ve iletişim teknolojilerini yakından takip ediyor Anadolu daki iş ve

Detaylı

Buluta Taşının, Yeni Güvenlik ve Verimlilik Anlayışı ile Tanışın

Buluta Taşının, Yeni Güvenlik ve Verimlilik Anlayışı ile Tanışın Buluta Taşının, Yeni Güvenlik ve Verimlilik Anlayışı ile Tanışın Bulut Bilişim Çözümlerimiz Altyapının daha verimli kullanılması ve etkin yönetimi bilişim sektörü ve özellikle veri merkezlerinin vazgeçilmezlerini

Detaylı

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar.

E-Ticarette tüketiciler çok sayıda ürün çeşidini görebilir, en uygun ürünü bulma şansı artar. 4. HAFTA E-TİCARET 1. E-Ticarete Giriş E-Ticaret Nedir? Kısaca E-Ticaret olarak tanımlanan Elektronik Ticaret, her türlü mal ve hizmet satışının güvenli olarak internet üzerinden gerçekleştirilmesidir.

Detaylı

Encore un yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla NCR ile birlikte Türkiye de ilk defa gerçekleştirilen bazı uygulamalar ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ NCR

Encore un yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla NCR ile birlikte Türkiye de ilk defa gerçekleştirilen bazı uygulamalar ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ NCR ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ İşimiz her gün kullandığımız otomasyon işlemlerini kolaylaştıran teknolojileri hayata geçirmek. Ülkemizin önde gelen firmalarına bilişim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Detaylı

www.innova.com.tr Digital Signage Çözümleri

www.innova.com.tr Digital Signage Çözümleri www.innova.com.tr Çözümleri Broşür, afiş ve tabelalardan kurtulun, müşteriyle en etkili iletişimi kurun. Hedef kitleyle en etkili iletişim Müşteriye dönen yeni yüzünüz: Kiosk Sistemleri Bugüne kadar; broşür,

Detaylı

ÖZET OTELCİ L İ K SEKTÖRÜNDE Bİ R PAZARLAMA ARACI OLARAK SOSYAL MEDYA KULLANIMI OTEL PAZARLAMA MODELİ ÖNERİ S İ. Ekim 2012, 67 Sayfa

ÖZET OTELCİ L İ K SEKTÖRÜNDE Bİ R PAZARLAMA ARACI OLARAK SOSYAL MEDYA KULLANIMI OTEL PAZARLAMA MODELİ ÖNERİ S İ. Ekim 2012, 67 Sayfa Yarýna bir deðer býrak TURÝZM SEKTÖRÜ ÝKÝNCÝLÝK ÖDÜLÜ Mehmet Kemal Dedeman Araþtýrma ve Geliþtirme Proje Yarýþmasý OTELCÝLÝK SEKTÖRÜNDE BÝR PAZARLAMA ARACI OLARAK SOSYAL MEDYA KULLANIMI-OTEL PAZARLAMA

Detaylı

Standartların bir adım ötesinde

Standartların bir adım ötesinde Standartların bir adım ötesinde 3 2 Logo Mind İle hızlı entegrasyon, anlık raporlama ve analiz! Logo tarafından alanında öncü bir teknolojik altyapıyla sunulan Logo Mind, standartları bir adım öteye taşıyarak

Detaylı

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007 BTSO Tüccarın El Kitabı Serisi - IV Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar Kasım 2007 Yayına Hazırlayan : İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ISBN : İÇİNDEKİLER Giriş...22 Bazı Temel

Detaylı

Yaratıcılığınızın sınırlarını keşfedin... Adobe ile Tasarım Eğitimleri

Yaratıcılığınızın sınırlarını keşfedin... Adobe ile Tasarım Eğitimleri Yaratıcılığınızın sınırlarını keşfedin... Adobe ile Tasarım Eğitimleri Grafik Tasarım Eğitimleri Grafik Tasarım Nedir? Grafik Tasarım; düşüncenin görsellikle somutlaşarak bir mesajı iletmek üzere tasarlanmasıdır.

Detaylı

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ATA101 Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi I Bu derste Osmanlı Devleti nin son dönemlerinde yapılan ıslahatların başarısızlığının nedenleri ve bunların Atatürk dönemindeki inkılaplara

Detaylı

MÜŞTERİLERİN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİ

MÜŞTERİLERİN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİ MÜŞTERİLERİN DOĞRU BİLGİLENDİRİLMESİ VOLKSWAGEN BİNEK ARAÇ Volkswagen Binek Araç ürün ve fiyat bilgilendirmelerinde, müşterileriyle her türlü iletişiminde, müşteri tarafından en anlaşılabilir ve kolay

Detaylı

KONAKLAMA İŞLETMELERİ WEB SİTE İÇERİKLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ. Evaluation of web sites of accommodation companies

KONAKLAMA İŞLETMELERİ WEB SİTE İÇERİKLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ. Evaluation of web sites of accommodation companies KONAKLAMA İŞLETMELERİ WEB SİTE İÇERİKLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ Özet M.İhsan ÇUBUKCU * ihsancubukcu@hotmail.com Günümüz ekonomisinin dijital ekonomi olarak adlandırıldığı bir ortamda yirmi birinci yüzyılın

Detaylı

ERP ötesı. ERP2 Devri Kapanıyor, Şimdi ERP3 İle Kurumsal Sınırları Genişletme Zamanı... Doğru Seçimler Doğru Geleceği Hazırlar...

ERP ötesı. ERP2 Devri Kapanıyor, Şimdi ERP3 İle Kurumsal Sınırları Genişletme Zamanı... Doğru Seçimler Doğru Geleceği Hazırlar... ERP ötesı ve Workcube e-iş sistemleri a.ş. yönetim ve teknoloji tanıtım bülteni 2011 Doğru Seçimler Doğru Geleceği Hazırlar... Customization (Özelleştirme) ERP Projelerinin Dipsiz Kuyusu ERP2 Devri Kapanıyor,

Detaylı

1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ocak-Şubat-Mart 2014. Güçlü iletişim. Güçlü grup

1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ocak-Şubat-Mart 2014. Güçlü iletişim. Güçlü grup 1 Zorlu Grubu iç iletişim yayınıdır. Üç ayda bir yayımlanır. Ocak-Şubat-Mart 2014 44 Güçlü iletişim Güçlü grup sunuş 01 Zorlu Holding iletişimde fark yaratıyor Günümüzde kitle iletişim araçlarının son

Detaylı

Mobil Reklamın Anatomisi

Mobil Reklamın Anatomisi Q1.2015 Q1.2015 1 Mobil Reklamın Anatomisi İNCELEME Mobil reklamın her pikseli MOBİL VİDEO Mobil video reklamlarının önlenemez yükselişi TEKNOLOJİ Facebook Audience Network ün faydası kime? Q1.2015 2015

Detaylı

TANITIM AMAÇLI SOSYAL MEDYA KULLANIMI: GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÖRNEĞİ

TANITIM AMAÇLI SOSYAL MEDYA KULLANIMI: GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÖRNEĞİ TANITIM AMAÇLI SOSYAL MEDYA KULLANIMI: GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ÖRNEĞİ Mete KAZAZ Elif TÜMEN ÖZET Teknolojinin gelişmesi, iletişim araç ve yöntemlerinden yaralanma şeklini değiştirmiştir. Günümüz kurum

Detaylı