ISO 9001:2000 sertifikalı. PED 97/23/`e göre sertifikalı. ATEX 94/9/EC `e göre sertifikalı. Grubunun bir üyesidir

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ISO 9001:2000 sertifikalı. PED 97/23/`e göre sertifikalı. ATEX 94/9/EC `e göre sertifikalı. Grubunun bir üyesidir"

Transkript

1 ISO 9001:2000 sertifikalı PED 97/23/`e göre sertifikalı Grubunun bir üyesidir ATEX 94/9/EC `e göre sertifikalı

2 Modüler sistem Teknik veriler Typ XM-/XT-800E Typ XM-/XT-825E Typ XT-800R Hassasiyet 2. Boru çapı AD 13 mm AD 13 mm AD 13 mm Maksimum uzunluk 3 m 1.5 m 3 m Materyal Pirinç, 316/316L Pirinç, 316/316L 316/316L Özel nitelikleri Eski versiyon Eski versiyon ve Lloyd tarafından onaylanmış 1 WEKA TLI, çeşitli şekillerde monte edilebilir. WEKA Tank Seviye Göstergeleri (TLI) WEKA TLI, WEKA VLI (Görsel Seviye Göstergeleri) serisini optimum bir şekilde tamamlamaktadır. Fiziksel koşullar, bypass tipi seviye ölçüm tertibatını engellediğinde, WEKA TLI ürünü tercih edilen bir alternatif olacaktır. TLI sensörü tanka direkt olarak monte edilir ve uzaktan kumandalı göstergeye ya da kontrol sistemine beslenebilen, güvenilir bir seviye ölçüm sinyali gönderir. Geniş seçenekli standart aksesuarlar ve donanımlar, TLI sensörlerinin her türlü tank seviye ölçüm gereksinimlerininin hemen hemen tamamını karşılayacak şekilde tasarlanmasına olanak sağlamaktadır 1. Bu sensörler, tankların altında, dikey olarak yukarıya doğru yönlendirilmiş şekilde bile yerleştirilebilirler. Şamandıra teknolojisi TLI, hemen hemen her türlü çalışma koşulları altında son derece doğru sıvı seviye algılaması sağlayan, güvenilirliği kanıtlanmış bir şamandıra teknolojisinin avantajlarından yararlanmaktadır. Avantaj 1: Şamandıralar, basınç veya yansımalar gibi endirekt gösterimlerin sonuçlarından tahmin etmek yerine gerçek sıvı yüzeyini izlemektedir. Diğer sıvı seviye teknolojilerinin çalışamayacağı, belirgin dikey giriş içermeyen eğri duvarlı 2 ya da diğer şekilli tanklarda mükemmel bir şekilde çalışmaktadır. Avantaj 2: Şamandıralar, her büyüklükte ve şekildeki tankta sıvı arabirim seviyelerini kontrol edebilme gibi, benzersiz bir özelliğe sahiptir. 3 Farklı yoğunluklarda ki (> 0.1) sıvıların birlikte bulunduğu her yerde (örneğin yağ ve su), WEKA şamandıra tipi sensörler, operatörlerin arabirim seviye pozisyonlarından haberdar olmasını sağlamaktadır. WEKA TLI sensörlerinin ölçüm prensibi, diğer tipteki seviye sensörlerinin sebep olduğu köpük ve dalgaları etkin bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Avantaj 3: Şamandıralar ve manyetik olarak tetiklenen dilli şalter parçaları hassas ve tekrarlayan sonuçlar verirler. Diğer teknolojilerin ölçüm hassasiyeti, basınç ve sıcaklıktaki değişiklikler nedeniyle farklı sonuçlar verebilir ve sık sık kompleks pahalı elektronik parçaları, sürekli ayarlamayı ve kalibrasyonu gerektirir.

3 Versiyonlar Teknik veriler Typ XM-/XT-36000E Typ XM-/XT E Typ XM-/XT EN Hassasiyet 12.7 mm Boru çapı AD 32 mm AD 32 mm AD 32 mm Maksimum uzunluk Her sensörde 5 m Her sensörde 5 m Her sensörde 5 m Materyal Paslanmaz çelik Paslanmaz çelik Paslanmaz çelik Özel nitelikleri düşük parazit alanı, 400 gr. kadar şoka dirençli Minimum teslim süresi, düşük parazit alanı, 400 gr. kadar şoka dirençli 2 Çeşitli TLI`lerin kombinasyonu 3 Arabirim seviyeleri ile tanklarda sıvı seviyesinin ölçümü Çalışma Prensibi 4 Seviye sensörleri, tanka dikey olarak yerleştirilmiştir ve uzaktan kumandalı bir alıcıya kabloyla bağlanmıştır. Yalıtılmış bir gövde içinde boydan boya uzanan bir gerilim bölücü, manyetik şalter ile düzenli aralıklarla vuruş yapar. Şamandıra sıvı seviyesi ile hareket ettiğinde, sırayla bir seri dilli şalteri manyetik olarak kapatır, bunun sonucu olarak bölücü voltajın sinyali değişmektedir. WEKA TLI sensörleri tamamen elektroniktir: hareketli tek parça şamandıradır. Şamandıra hareketi, kendini temizleme etkisiyle sonuçlanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle işlem bittiğinde, bu sensörler minimum bakım gerektirir. Gerilim Bölücü Sürekli hassasiyeti garanti eder 5 WEKA gerilim bölücü, direkt olarak sıvı seviyesi ile orantılı olan ve tekrarlanabilirliği yüksek bir voltaj sinyali üreten, sırasında dizili rezistanslar ve zik zak sıralanmış bir seri dilli şalteri kullanmaktadır. 5 B A C B A C B Voltaj düşüşleri, dilli şalterler arasındaki şamandıra hareketinin her bir mesafesi için, sayaçtan okunur, herhangi bir hata, mesafe ölçeri ve diğer devre toleransları ile sınırlandırılmıştır. Bu, sensörlerin sağlam tasarımı ile birleşince, ölçüm prensibini, deniz üstü veya denizaltı gemilerinin en zor donanma uygulamaları için bile ilk seçenek haline getirmektedir. Voltaj (XM) veya akım gücü (XT) Fark nedir? XM sensörleri, gerilim bölücü prensibine göre çalışmaktadır (çalışma prensibine bakınız) 4. 0 V ve besleme voltajı arasındaki çıkış gerilimi, sıvı seviyesi ile orantılıdır. XT versiyonları, XM olarak çalışmaktadır, fakat entegre bir 4 20 ma sinyal dönüştürücüsüne sahiptir.

4 XM-55000E (ROLI) Sinyal Kondüsyonlayıcıları Bireysel Çözümler LS-240E Manyetik olmayan bir borunun (Ø 32 mm or Ø 42 mm) içine yerleştirilmiş,12.7 mm çözünürlükte esnek, helezon biçiminde sensör. 25 m`e kadar olan derin tanklarda sıvı seviye (arabirim) ölçümleri için idealdir. Korozyona dirençli «engineered» materyallerin seçimi. MU-10, MU-80, MU-80-Ex, Bu sinyal kondüsyonlayıcıları, pasif voltaj sinyalini (XM sensörleri), 2-kablolu teknolojide (XT sensörleri) standartlaştırılmış, 4 20 ma sinyale dönüştürür. Bu sinyal kondüsyonlayıcılarının seçimi planlanan servise, diğer bir deyişle şoka dirençli veya kendiliğinden güvenli alanlar olmasına bağlıdır. Özel uygulamalar için, montaj ve elektrik üretimi alanlarında ayrı çözümler önermekteyiz, örneğin müşteri isteklerine göre montaj parçaları ve daha yüksek kapasitede fiş bağlantıları, arttırılmış içsel dayanım değerine sahip raylar (resme bakınız) vb. gibi. Sintine alarm uygulamaları veya diğer sert çevre koşulları için bir yada iki şalter noktalı, kompakt yapıda, korumalı seviye şalteri. Sabit veya fişli kablo bağlantılı, sıkma rondelalı ya da flanş montajlı. Ayrıca düşük parazit alanlı versiyonları da mevcuttur. Gerilim bölücü şamandıra gösterge DC güç kaynağı 4 Gerilim bölücünün prensibi giriş voltajına basit bir adaptasyonu mümkün kılar. + 4 Avrupa Talimatnamelerine Uyum WEKA seviye sensörleri, çok dikkatle denetlenen yöntemleri kullanan, kalifiye ve çok deneyimli kaynakçılar tarafından hassas olarak üretilmiştir. Bu da TLI sensör tutucu borunun ve bağlantı parçasının, Talimatname 97/23/EC (PED)`e uyan tamamen entegre contalı bir donanım oluşturmasını garanti etmektedir. Böylece, daha başka sertifikaya ihtiyaç duymadan flanşlı bir komponent olarak ele alınabilir. WEKA TLI seviye sensörleri ayrıca, patlayıcı koruyucusu ile ilgili talimatname olan 94/9/EC (ATEX)`e de uymaktadır ve böylece tehlikeli alanlarda bölge ayırımının ekstra avantajını sağlar. Makina talimatı 98/37/EC de yapılan tanımlama, bu tip aparata uygulanmaz. Her bir ürünün uygunluk anlaşmaları sıkça değiştirildiğinden ve uzatıldığından, ilgili WEKA ürün veri sayfalarının en son baskısından, bu formların mevcut durumunu kontrol edebilirsiniz. Uygulamalar WEKA, burada yer alan standart tasarımlar ile sizi sınırlandırmamaktadır. Deneyimli mühendis personelimiz, sizin isteklerinizi karşılamak için Tank Seviye Göstergelerini ayarlayacaktır. Entegre sıcaklık sensörleri, patlayıcı koruyucusu, taşırıcı borular, özel bağlantılar, birleştirme parçaları ve özel materyaller gibi uygulamalarınıza uygun bir cevap bulamazsanız, lütfen bölgesel temsilciniz ile iletişim kurun ya da adresini ziyaret ediniz. WEKA, özel uygulamalar ve sorunlarla ilgili olarak müşterilerine sunacağı önemli ölçüde uygulama teknik bilgisine sahiptir. Kimyasal proses endüstrileri, demiryolları ve motorlu taşıtlar gibi uygulama alanlarında da standartlar ve spesifikasyonlarla ilgili yılların deneyimine sahibiz.

5 1940 Arthur Welter ve August Karrer WEKA GmbH`i kurdular WEKA AG olarak yeniden organize edildi WEKA Paslanmaz Çelik Valfler WEKA Manyetik Seviye Göstergesi için ilk patent WEKA kriyogenik valfler ve bağlantılar WEKA Manyetik Seviye Göstergeleri için GEMS, USA, Sensorleri ile lisans anlaşması IMO Group, USA`in bir üyesi oldu Alman (AD-HP 0) ve İsveç (SVDB501) basınçlı kap kurallarına göre onaylandı. İlk WEKA Kalite Kontrol Sisteminin denetimi Zürih`in güneydoğusunda ve yaklaşık 25 km mesafedeki Bäretswil`de yeni atılımlar GEMS Tank Seviye Gösterge Sistemlerinin Avrupa üretimini üstlendi GEMS Sensor Grubunun bir üyesi olan WEKA, Danaher Corp., USA a katıldı WEKA, Alman ARCA grubun bir üyesi oldu Toplam Kalite Yönetim Sisteminin denetimi ISO 9001:2000 ve CE talimatı 97/23/EC. Modul H/H1 e göre Alman Lloyd tarafından(tqm) verildi CE 94/9/CE (ATEX 95) talimatlarına göre Zelm Ex tarafından onaylandı.

6 Kriyogenik Komponentler Görsel Seviye Göstergeleri Flyer_TLI_TR, 05.03, teknik değişiklikler yapılabilme hakkımız saklıdır. Paslanmaz Çelik Valfler WEKA AG, Schürlistrasse 8 CH-8344 Bäretswil, Switzerland Phone ++41 (0) Fax ++41 (0) WEKA Tank Seviye Göstergeleri için iletişim: Nejat Sümer Mümessillik İthalat, İhracat ve Dahili Ticaret P.O. Box Büyükdere Cad. Yapi Kredi Plaza C Blok Kat: 6 Daire 19 Levent İstanbul Tel Fax Homepage:

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

Kullanım Kılavuzu VEGAPULS 69. Döküm malzemelerinin sürekli seviye ölçümü için radar sensörü. Profibus PA. Document ID: 47250

Kullanım Kılavuzu VEGAPULS 69. Döküm malzemelerinin sürekli seviye ölçümü için radar sensörü. Profibus PA. Document ID: 47250 Kullanım Kılavuzu Döküm malzemelerinin sürekli seviye ölçümü için radar sensörü VEGAPULS 69 Profibus PA Document ID: 47250 2 İçindekiler İçindekiler 1 Bu belge hakkında 1.1 Fonksiyon... 4 1.2 Hedef grup...

Detaylı

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta MAYIS 2014 - Sayı:57 Yıl:8 12 İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta 18 Özelleştirilmiş Basınç Diferansiyel Modülü Yüksek Basınca Dirençli Akış

Detaylı

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure.

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure. Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm Answers for infrastructure. En zorlu kalite gerekliliklerini karşılar ve en uygun maliyetli kullanımı sağlar

Detaylı

KROHNE INOR. 1939 dan bugüne Sıcaklık Ölçümü. Her zaman iyi bir çözüm. Proses enstrumantasyonu ve ölçüm çözümlerine genel bakış

KROHNE INOR. 1939 dan bugüne Sıcaklık Ölçümü. Her zaman iyi bir çözüm. Proses enstrumantasyonu ve ölçüm çözümlerine genel bakış KROHNE INOR 1939 dan bugüne Sıcaklık Ölçümü Her zaman iyi bir çözüm Proses enstrumantasyonu ve ölçüm çözümlerine genel bakış İçindekiler Bu broşürde kullanılan KROHNE ticari markaları: KROHNE AST CalSys

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Tüm endüstrilerde mükemmel sonuçlar için doğru bilgi ve tam deneyim.

Tüm endüstrilerde mükemmel sonuçlar için doğru bilgi ve tam deneyim. Tüm endüstrilerde mükemmel sonuçlar için doğru bilgi ve tam deneyim. Saha Enstrümanları Answers for industry. Genel Seviye Genel Seviye www.siemens.com/pointlevel www.siemens.com/pointlevel 01 02 POINTEK

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

SIPOS 5 Flash Elektrikli Aktüatör Teknolojisi. Ürün gamı Mek. bağlantı Elektronik ünite Ayrıntılar İşletime alma Kontrol Fonksiyonlar

SIPOS 5 Flash Elektrikli Aktüatör Teknolojisi. Ürün gamı Mek. bağlantı Elektronik ünite Ayrıntılar İşletime alma Kontrol Fonksiyonlar SIPOS 5 Flash Elektrikli Aktüatör Teknolojisi Ürün gamı Mek. bağlantı Elektronik ünite Ayrıntılar İşletime alma Kontrol Fonksiyonlar 2 SIPOS 5 Flash İçindekiler Giriş Bir bakışta avantajlar...3 Giriş...4

Detaylı

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

www.endustri-dunyasi.com

www.endustri-dunyasi.com ISSN 1307-3397 NİSN 2013 YI 7 SYI 48 www.endustri-dunyasi.com ndüstride yer almanın yeni yolu, Şamandıralı Seviye Vanası ÖZ BÖM cretsiz WIN MT WOKING 2013 Fuar Davetiyeniz Dergidedir. 52 74 N HBİ Seviye

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Ürünlere Genel Bakış 2010 / 2011

Ürünlere Genel Bakış 2010 / 2011 Ürünlere Genel Bakış 2010 / 2011 ÜRÜNLERE AİT BİLGİLER Endüstriyel Sensörler 6 Kübik ürün serileri 8 Silindirik sensörler, mini fotoelektrik sensörler, ışık güçlendirici 12 Endüktif sensörler 14 Ölçüm

Detaylı

Conergy şebekeden bağımsız sistemler. Her yerde güvenilir enerji.

Conergy şebekeden bağımsız sistemler. Her yerde güvenilir enerji. Conergy şebekeden bağımsız sistemler Her yerde güvenilir enerji. 1 Conergy şebekeden bağımsız çözümler Conergy Off-grid (Şebekeden Bağımsız) çözümleri Her yerde güvenilir enerji. Elektrik şebekesi olmayan

Detaylı

NXAIR, NXAIR M ve NXAIR P, 24 kv a kadar Hava İzolasyonlu Orta Gerilim Dağıtım Panosu

NXAIR, NXAIR M ve NXAIR P, 24 kv a kadar Hava İzolasyonlu Orta Gerilim Dağıtım Panosu NXAIR, NXAIR M ve NXAIR P, 24 kv a kadar Hava İzolasyonlu Orta Gerilim Dağıtım Panosu Orta Gerilim Dağıtım Panosu HA 25.71 2011 Kataloğu Answers for energy. R-HA25-338 tif Uygulama Endüstri R-HA25-340.tif

Detaylı

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR MAKİNEDEN FAZLASI: DEKANTÖR Santrifüj dekantör; yüksek hızda dönen tambur ve tamburla aynı eksende farklı hızda dönen helezon ile hız farkını ayarlayan tahrik grubuyla

Detaylı

Kullanim Kilavuzu VEGASWING 61. Sıvılar için titreşimli limit şalteri. - Röle (DPDT) Document ID: 29224

Kullanim Kilavuzu VEGASWING 61. Sıvılar için titreşimli limit şalteri. - Röle (DPDT) Document ID: 29224 Kullanim Kilavuzu Sıvılar için titreşimli limit şalteri VEGASWING 61 - Röle (DPDT) Document ID: 29224 2 İçindekiler İçindekiler 1 Bu belge hakkında 1.1 Fonksiyon... 4 1.2 Hedef grup... 4 1.3 Kullanılan

Detaylı

HIGHLIGHTS 2014. Başarıya götüren yenilikler

HIGHLIGHTS 2014. Başarıya götüren yenilikler HIGHLIGHTS 2014 Başarıya götüren yenilikler 2014'ÜN YILDIZLARI Başarıya götüren yenilikler Misyonumuz yenilikçi ve ilham veren çözümlerle gelişim sağlamaktır. Phoenix Contact ın yeni lojik röle sistemi

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

TransSynergic 4000 / 5000 TransPuls Synergic 2700 TransPuls Synergic 3200 / 4000 / 5000 TIME 5000 Digital CMT 4000 Advanced

TransSynergic 4000 / 5000 TransPuls Synergic 2700 TransPuls Synergic 3200 / 4000 / 5000 TIME 5000 Digital CMT 4000 Advanced TransSynergic 4000 / 5000 TransPuls Synergic 2700 TransPuls Synergic 3200 / 4000 / 5000 TIME 5000 Digital CMT 4000 Advanced t Kullanım kılavuzu Yedek parça listesi MIG/MAG güç kaynakları 42,0426,0001,TR

Detaylı

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR MAKİNEDEN FAZLASI: DEKANTÖR Santrifüj dekantör, yüksek hızda dönen tambur ve tamburla aynı eksende farklı hızda dönen helezon ile hız farkını ayarlayan, tahrik grubuyla

Detaylı

SMARTSENS ORP 1590. Su ve atık su endüstrisi için Dijital ORP sensörü. Teknik broşür

SMARTSENS ORP 1590. Su ve atık su endüstrisi için Dijital ORP sensörü. Teknik broşür SMARTSENS ORP 1590 Teknik broşür Su ve atık su endüstrisi için Dijital ORP sensörü Dahili Transmiter teknolojisi ile 2-telli loop beslemeli sensör Çevrimdışı kalibrasyon işlevi ile aşındırıcı ortamlarda

Detaylı

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri

Bireysel ve Ticari Klimalar. Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Bireysel ve Ticari Klimalar Inverter Split Klimalar ve VRF Klima Sistemleri Systemair Güveni Tedarikçi olarak siparişten teslimata, dokümantasyondan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada verdiğimiz

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin D-26615-2009 D-27753-2009 D-26530-2009 Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin 02 ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ 03 Çalışma Alanı Bileşenleri* Göz alıcı şekilde tasarlanan

Detaylı