Merkez: Şube/Fabrika:

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Merkez: Şube/Fabrika: www.gyp.com.tr"

Transkript

1

2 Merkez: Kırıkkale-Ankara Karayolu 5.Km Organize Sanayi Bölgesi Karşısı Yahşihan - KIRIKKALE / TÜRKİYE Tel: 0 (318) (pbx) Fax: 0 (318) Şube/Fabrika: Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi Cacabey Cad. No:32 KIRŞEHİR / TÜRKİYE Tel: 0 (386) Fax: 0 (386)

3

4

5 KURULUŞU, YAPISI VE ORTAKLIKLARI GEYİK İnşaat Malzemeleri Mahrukat Beton Mamulleri İmalat Ve Madencilik Limited Şirketi 1997 yılında, İhsan GEYİK (% 80) ve Nimet GEYİK (% 20) tarafından tarafından iki ortaklı aile şirketi olarak, Konya ili Cihanbeyli ilçesinde kurulmuş olup, inşaat malzemeleri ardiyesi olarak faaliyete başlamıştır yılında Kırıkkale ili Yahşihan Organize Sanayi Bölgesi karşısında beton santralı kurarak, muhtelif ölçülerde beton ürünlerinden mamul kilit parke, bordür taşı ve beton boru üretimine başlamış ve şirketin merkezi Kırıkkale ye taşınmıştır. GEYİK İNŞAAT hâlihazırda betondan mamul Beton Boru (Büz), Bordür Taşı, Zemin Döşeme Malzemelerinin (Kilitli Parke Taşı, V tipi Parke Taşı, Sinüs Eğrisi Taşı) ve Su Oluğunun Tasarımı, Üretimi, Döşenmesi, Satış Pazarlama faaliyetlerini yapmaktadır. GYP+markası ile Marka Tescili 2006 yılı itibariyle 10 yıllığına tescil edilmiş, imalatımız olan ürünler için TSE belgeleri alınmış, firmamızda ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi kurulmuş ve Yapı malzemeleri yönetmeliği gereği CE Uygunluk beyanı yayımlanmıştır. Firmamızda, kalitede ve müşteri memnuniyetinde süreklilik için Fabrika Üretim Kontrolü sistemi kurulmuş ve titizlikle uygulanmaktadır. Bu faaliyetlerini Kırıkkale il, ilçelerinin yanısıra çevre il ve ilçelerde bulunan özellikle belediyeler başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlarla çalışmaktadır. Kırşehir ili, ilçeleriyle birlikte en çok iş bağlantısı yaptığımız illerdendir. Dünya genelinde yükselen petrol fiyatları, üretmiş olduğumuz malzemelerin nakliyesinin maliyetlerini etkilemiş ve artmasına neden olmuştur. Yükselen maliyetler bu bölge piyasasında firmamızı olumsuz etkilemiştir. Kırşehir de yapmış olduğumuz yatırım alanları araştırmasında mevcut firmamız çapında başka bir firma bulunmadığını tespit ettik. Kırşehir de yetkililerle yapmış olduğumuz araştırmada KIRŞEHİR OSB de yatırıma uygun bir arazi tespit edildi ve yatırım yapmaya şirket yönetimi tarafından karar verildi. Yatırım için gerekli izin ve devir işlemleri yapıldı. 01/06/2008 tarihinde KIRŞEHİR OSB de ikinci fabrikamızda üretimimizi faliyete geçirdik ve müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.

6 Ürünler Bahçe Bordürü Belediye Bordürü Karayolu Bordürü Beton Borular Kilit Parke Taşı Kupa (Elips)Taşı V Taşı Yağmur Oluğu Zemin Kaplama Beton Bordür Beton Boru

7 Kolay kullanımı uzun ömürü ve az masraflı oluşu, kilitli beton parke taşlarının ve dekor taşlarının en ekonomik malzeme haline getirmiştir. Döşenmesi kolay ve çok az maliyetlidir. Kırılmadan sökülüp yeniden yerine takılabilir.

8 uygulamalar Şehirlerin yüzünü değiştiriyoruz... Eski ve miadını doldurmuş yolları onararak, görünümü güzel, kullanışlı ve modern bir çehreye kavuşturuyoruz.

9 uygulamalar Modern şehrin gereksinimi parklar bizimle daha güzel Güzel bir çevre, modern bir yaşam için

10 Kalite Politikası GEYİK İNŞAAT müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için: - Dayanıklı, kullanışlı, estetik ve zengin çeşitteki ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı - Müşteri taleplerine en uygun ve hızlı çözümleri bulmayı - Yasal Mevzuata Uygunluğu sağlamayı - Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uyma ve Etkinliğini Sürekli İyileştirmeyi - Yenilikleri takip eden ve değişime açık bir anlayışla prensip olarak benimsemiştir.