Ofis, İş Yeri ve Otel den oluşan dev bir kompleks...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ofis, İş Yeri ve Otel den oluşan dev bir kompleks..."

Transkript

1

2 Ofis, İş Yeri ve Otel den oluşan dev bir kompleks...

3 HM COMMERCE CENTER HM Commerce Center; ayrıcalıklı iş yerleri, ofisleri, restoranları ve yıldızlı oteli ile uzun süredir bölgede konuşulan prestijli iş ve ticaret merkezi ihtiyacının en görkemli karşılığını Ankara lılarla buluşturuyor. İvedik OSB, Ankara sanayisinin nabzını tutan en önemli ticaret bölgelerinden biri. Şimdi bu bölgeyi, çağın gereksinimleriyle buluşturan yepyeni bir proje hayat buluyor. İvedik OSB nin merkezinde, Ostim OSB ye de komşu olan HM Commerce Center, iş hayatının tüm ihtiyaçlarına cevap veren profesyonel çözümleri ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. HAS METAL 1974 yılında demir doğrama ve aksamları üzerine özel imalatlarla sektöre başlayan Has Metal, zaman içinde gelişerek 1986 yılında kendine ait 600 m 2 lik kapalı alanda alüminyum doğrama aksesuarları üretimine yönelmiş, 2001 yılında da 4000 m 2 lik üretim ve depo alanlarına sahip, Türkiye den ve Avrupa dan çok önemli markaların temsilciliklerini üstlenen, kendi alanlarında Türkiye deki en büyük firmalardan biri konumuna gelmiştir yılında Alumil ile tanışan Has Metal, Alumil markasını sadece Ankara da değil Türkiye nin diğer bölgelerinde ve hatta Kuzey Irak, Azerbaycan, Gürcistan gibi dış pazarlarda da başarı ile temsil etmektedir. Bu başarının en önemli nedenleri, Has Metal in marka tanıtımı için yaptığı yatırımlar, Alumil in teknik ve lojistik desteğini alarak, sahip olduğu geniş müşteri portföyüne, ithal bir marka olarak Alumil i sunmasıdır. Has Metal, Ankara Çukurambar da açmış olduğu Showroom, Ostim de kurduğu depolar ve dağıtım ofisleri ile sektörde hem toptan hem de perakende ölçekli alüminyum taleplerine, yeni ve farklı ürünleri çok kısa bir termin süresi ile müşteriye ulaştırma başarısını yakalamıştır. Has Metal 2013 yılında İstanbul, Tuzla, Aydınlı da kurduğu depo ve showroom vasıtası ile Alumil ürünlerinin İstanbul ve Marmara bölgesinde de satışına başlamıştır. Bu depodan yapılan önemli satışlarla The İstanbul Residence ve Trendist konut projelerinin alüminyum profil talepleri karşılanmıştır. Alüminyum profil sistemleri üretimi ve tasarımı alanında dünyanın sayılı markaları arasında yer alan Alumil firması ile Türkiye nin en büyük alüminyum profil ve aksesuar satıcıları arasında yer alan Ankara dan Has Metal firmasının, 2012 yılı sonlarında başlattığı işbirliği başarı ile devam etmektedir.

4 HM Commerce Center, sanayinin merkezindeki özel konumuna, kalite ve konforla değer katıyor. Ofis, İş Yeri ve Otel olmak üzere üç ana yapıdan oluşan HM Commerce Center, her noktasında prestiji hissettiriyor. Otel İş Yeri

5 Ofis

6 LOBİ

7 Güvenliğin üst seviyede sağlandığı HM Commerce Center da, 7/24 çalışan güvenlik personeli, 24 saat kapalı devre kamera sistemi, kontrollü yaya giriş çıkışı, yangın ve duman alarmı bulunmaktadır.

8 OFİS

9 Net 70 m 2 ile 90 m 2 arasında değişen, A + 96 adet ofisi, çağdaş mimarisi, akılcı çözümleri ve genişletilebilen alanlarıyla iş yaşamını keyifli kılarken, yatırım değeri yüksek bir teklif de sunuyor. Toplantı salonları, kopyalama merkezi, açık-kapalı otoparkları, 24 saat güvenliği, resepsiyon hizmeti, 4 adet asansörü, tam beslemeli jeneratörü ve fiber optik alt yapısıyla iş yaşamını kesintisiz sürdürmenizi sağlıyor. İş dünyasının yoğunluğu ve stresiyle başederken, sağlıklı bir yaşam için hemen yanınızdaki Fitness Center olanağıyla hayatı zinde yaşayın.

10 Bir Çalışma Molası

11 Aydınlık Ofisler

12 İŞ YERİ

13 48 m 2 ile 710 m 2 arasında değişen, asma katı ve deposu bulunan, birleştirildiğinde ise çok büyük m 2 li alanlar elde edilebilen mimariye uygun iş yerleri, 2 bloğunun da 1. katlarında yer alan teraslı dükkanları ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek niteliktedir.

14 Alışveriş Keyfi

15 İhtiyacınıza Yönelik

16 OTEL

17 İş dünyasının tüm gereksinimlerine ideal çözümlerle yanıt veren HM Commerce Center, projenin en önemli parçalarından biri olan uluslararası standartlarda Oteli ile Ankaralı iş adamlarının konuklarını daha prestijli bir ortamda ağırlamaya hazırlanıyor. Ticarette kazanan iş adamlarına zamandan da kazandırıyor.

18 Leziz Alternatifler

19 Zarif Detaylar

20 Ofis Kat Planı PREMIUM

21 DELUXE

22 LUXE

23 EXCLUSIVE

24 LOUNGE 1

25 LOUNGE 2

26 Dükkan Kat Planı -2 BODRUM KAT

27

28 -1 BODRUM KAT

29

30 ZEMİN KAT

31

32 ASMA KAT

33

34 1. KAT TERASLI DÜKKANLAR

35

36 Vaziyet Planı HM Commerce Center, şimdiden yerini alan seçkin markaların hizmet vereceği, kaliteli restoranlar ve kafeteryalar ile bölgenin buluşma noktası haline gelecektir. Siz herkesin olmak istediği yerdesiniz... Çok kısa bir süre sonra HM Commerce Center, her işletmenin içinde yer almak isteyeceği bir saygınlık unvanı olacak ve yatırımınız her geçen gün değerine değer katacaktır

37

38 OTOPARK Bu katalog bilgilendirme amaçlıdır. Has Metal projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

39 ULAŞIM

40