SİSTEMİMİZ. Değerli iş ortaklarımız, Bülten Sayı : 7 AĞUSTOS 2015 GRUP FİRMAMIZ SİSTEM-RAF GRUP FİRMAMIZ LEDECA KALİTE-ÇEVRE / KYS-SEÇG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SİSTEMİMİZ. Değerli iş ortaklarımız, Bülten Sayı : 7 AĞUSTOS 2015 GRUP FİRMAMIZ SİSTEM-RAF GRUP FİRMAMIZ LEDECA KALİTE-ÇEVRE / KYS-SEÇG"

Transkript

1 SİSTEMİMİZ Bülten Sayı : 7 AĞUSTOS Değerli iş ortaklarımız, Dünyada ve ülkemizde ekonomilerdeki genel durgunluk ve kırılganlık ortamında Sistem Grup olarak istikrarımızı korumakta ve gelecek için sağlıklı adımlar atmaktayız. Geçtiğimiz 1 yıllık dönemde grup firmalarımıza çok kısaca baktığımızda. Grubumuzun amiral gemisi Sistem Reklamcılık 2014 yılında ihracattaki başarısıyla en büyük 1000 ihracatçı arasında yerini aldı ve bu trend yeni yılda da devam etmektedir. Ayrıca iç piyasada üstlenilen projeler başarıyla sürdürülmektedir.sistem Mağaza Ekipmanları ve Raf A.Ş. Grubumuzun yeni firması, mağaza mobilyaları ve raf sistemleri üreten firmamız kısa sürede rüştünü ispatladı.sistem İnşaat akaryakıt istasyonu inşaatı, çelik yapılar, endüstriyel tesis inşaatlarının yanında konut inşaatlarını ilave ettik. Gürcistan da konut projelerimiz devam ediyor. Apron Teknoloji artık üretime de başladı. LEDECA markası LED ekran sektöründe artık güvenin ve kalitenin adı olmaya başladı. Grup firmalarımız adeta birbirini tamamlayan ve müşterilerimize inşaattan, iç dekorasyona, mobilyadan, tabelasına ve led ekrana kadar komple ve eksiksiz hizmet veren bir yapıya ulaşmış durumdadır.firmalarımızla ilgili daha detaylı bilgileri bülten sayfalarımızda bulacaksınız. GRUP FİRMAMIZ SİSTEM-RAF GRUP FİRMAMIZ LEDECA Grubumuz yeni 10,000 M2 lik tesisin de devreye girmesi ile toplamda m2 üretim alanına ulaşmıştır. Çalışan sayımız 700 ü geçmiştir. Ülke ekonomisine katkı vermeye devam etmek en önemli motivasyonumuzdur. Tüm ticari partnerlerimize, dostlarımıza ve çalışanlarmıza bir kez daha saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. E R TA N Y I L D I Z CEO/Sistem Grup KALİTE-ÇEVRE / KYS-SEÇG SİSTEM HABERLER S İ S T E M - YA P I K O N U T P R O J E L E R İ

2 YENİ GRUP FİRMAMIZ / SİSTEM-RAF Sistem Grubun en yeni üyesi olan Sistem Mağaza Ekipmanları ve Raf A.Ş, müşterilerimizin bir ihtiyacı ve talebi olarak doğmuştur yılı Ekim ayı itibariyle ile faaliyetlerine başlayan firmamız çok hızlı bir şekilde sektöre hizmet verecek konuma gelmiştir. Sistem grubun güç ve tecrübesini de arkasına alan firmamız ile hizmet alanlarımız biraz daha genişlemiş, iç konsept ve uygulamaları konusunda da proje, AR-GE,üretim, montaj/servis hizmeti verilmeye başlanmış ve tam anlamıyla bir ÇÖZÜM ORTAĞI haline gelmiştir. Ekim 2014 itibariyle 4000 m2 lik tesisimizde faaliyete geçen Sistem Mağaza ve Raf A.Ş Faaliyete geçtiği ilk günden itibaren son teknoloji ahşap makineleri ile her türlü ahşap çözümü kendi bünyesinde yapar vaziyettedir. Kurulmakta olan otomatik metal saf sistemi ile çok kısa sürede seri imalata geçilecek ve böylece sektörde bu konuda da lider firma hedefine hızla yaklaşılmış olacaktır. Hem grup bünyesinde, hem de sektörde ki tecrübemizin birleştirilmesi ile oluşan bu yeni organizasyonla firmamız kısa süre içerisinde mevcut müşterilerin ahşap mobilya ve raf taleplerine cevap vermekle beraber yeni müşteri portföylerine de ulaşmış ve bağımsız denetleme kurumlarınca ( SQ Mart, Bureau Veritas, Tüv Austria) tamamlanan denetimleri başarıyla geçerek yeterliliğini ispat etmiştir. ÜRETIM VE KAPASITE; Üretim kapsamımızda hedeflenen 30 Ton/ay metal üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesi ile mini marketten hiper market / yapı marketlere kadar her türlü projeyi gerçekleştirmeye adaydır. Metal üretim hattının da tamamlanmasıyla, üretim hattını oluşturan gerekli progresif kalıplar, sürücülü pres hatları, elektrostatik toz boya tesisi belirlenen program dahilinde devreye alınmaktadır. Mevcut ahşap üretim hattımızdaki CNC 5 eksen işleme, asansörlü ebatlama, otomatik kenar bantlama ve minifix makinaları ile her türlü hassas, detaylı, özel ve seri üretim projeler gerçekleştirilmektedir. Erdoğan Yücedal Genel Müdür Sistem Mağaza Ekipmanları ve Raf A.Ş.

3 YENİ GRUP FİRMAMIZ / SİSTEM-RAF TAMAMLANAN BAZI PROJELERİMİZ; Bugüne kadar yaklaşık 85 akaryakıt istasyonu marketinde Select, Shop ve Bronz başarı ile tamamlanmış olup güncel olarak yeni projelerde de çalışılmaya devam edilmektedir. Kurumsal kimlik uygulamalarında da olduğu gibi tek tedarikçi olarak çalışmakta olduğumuz Bonjour ve Total konseptlerinde yaklaşık 20 civarında istasyonda uygulama yapılmış olup yeni projelerde çalışmalarımız devam etmektedir. Türkiye de kurumsal kimlik kapsamında,ilk bayi olarak uygulamasını yaptığımız Hyundai Odak Otomotiv için yeni konsept mobilya çalışmaları tamamlanmıştır.yeni yapılacak bayilikler için proje ve üretim çalışmalarımız hızla devam etmektedir. FARKLI SEKTÖRLER DE ÇÖZÜM ÖNERİLERI SUNUYORUZ... Mevcut projelerimizin dışında,ayrıca montajları tamamlanan 1 Socar istasyonu, 2 BP istasyonu, 3 Gulf istasyon marketleri Firma konseptlerine uygun olarak tamamlanmış olup portföyümüz sadece akaryakıt sektörü değil, üretim kapasitemiz dahilinde hizmet verebileceğimiz tüm sektörler de büyüyecek şekilde yatırım ve çalışmalarımız devam edecektir.

4 SİSTEM YAPI-İNŞAAT PROJELERİ GÜRCİSTAN DA İNŞAATLARIMIZ DEVAM EDİYOR; Vake Konut Projesi tamamlanmıştır. Hilltop Green Residental Palace, Gürcistan ın başkenti Tiflis in en nezih semtlerinden biri olan Vake de, alışverişin ve şehir hayatının en yoğun yaşandığı Chavchavadze caddesine 900 mt uzaklıkta, ve bir vadinin eteklerinde yer almaktadır. Farklı ev planları; 1+1, 2+1,3+1, 4+1 olarak farklı ev planları ile alternatifler sunmanın yanı sıra bahçe dublex katları ve özel teras bahçeli evleri ile ayrıcalıklı müşteriler içinde alternatif olabilmektedir. Ayrıca, iki bodrum kata yayılmış olan kapalı otopark alanı ve günümüz teknolojisini yansıtan alt yapı sistemleri projede içerisinde yer almaktadır. Doğa ile iç içe bir yaşam; Projenin en güçlü özelliği şehir hayatına 900 mt mesafede iken, insanın kendisini doğal bir güzelliğin içerisinde hissetmesidir. Proje, kapalı yüzme havuzu,teras bahçesi ve çocuk oyun alanı, fıtness center, sauna gibi ortak alanları içerisinde bulundurmakta ve bu alanlardan sadece kat sahipleri bedelsiz olarak faydalanabilmektedir.

5 SİSTEM YAPI-İNŞAAT PROJELERİ GÜRCİSTAN SOCAR OFİS BİNASI; SOCAR GÜRCİSTAN - BATUM TEMSİLCİLİĞİ BİNASI kullanılan modern inşaat teknolojileri ve bölgesel mimariye uyum sağlayarak tamamlanmış olan özel bir projedir. Tesis dâhilinde 2000 m2 ofis kullanım alanı, 5 yıldız konforunda yaşayış alanları, VIP ofis alanları, teras katında SPA ve yüzme havuzu ile panaromik teras alanları bulunmakta ve toplam 7500 m2 lik kullanım alanı ile hizmet vermektedir. Bölgesel mimari ile uyum içerisinde tasarlanmış olan binamızın tamamında sektörde tecrübeli ve kaliteleri dünyaca kabul görmüş iş ortakları ile çalışılmış olup kullanılan malzemelerin tamamı üst düzey standartlardadır. Özellikle cephe kaplamasında kullanılan doğal taş Bakü den getirtilerek yerinde uygulanmıştır. Tesisin tarihinde Sayın Gürcistan Başbakanı Irakli Garibaşvili, SOCAR presidenti i Sayın Rovnag Abdullayev in katılımları ile açılışı yapılmıştır. SOCAR GÜRCİSTAN-BATUM TEMSİLCİLİĞİ BİNASI nın tamamında müşterimizin kurumsal kimliğini yansıtan malzeme ve işçilik kalitesi imalatların en ufak parçasına kadar detaylı dizayn, proje, imalat ve montaj safhalarından geçmiştir. Şirketimizin imalat sanayi içerisinde de yer almasından dolayı inşaat ve imalat süreçleri birbiri içerisine daha detaylı olarak nüfuz etmiştir. Bu birliktelikten ortaya çıkan yapıt rakiplerine nazaran çok daha net, kaliteli ve hızlı sonuçlanmıştır.

6 APRON TEKNOLOJİ Sistem Grup bünyesi altında,başta açık hava reklam sektörü olmak üzere, mimari uygulamalar, iç ve dış mekan dijital reklam ve enformasyon yayıncılığına (digital signage) yönelik farklı sektörlerdeki kurumlar için en kapsamlı teknolojik altyapı çözümlerini üretiyoruz. Led teknolojisi konusunda sektörde geçirdiğimiz yılların birikimiyle oluşan tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle sizlere maliyet ve rekabet avantajı sağlıyoruz. Profesyonel LCD monitörlerden dev LED ekranlara, renk kalibrasyon sistemlerinden medya yönetim yazılımlarına, her türlü digital signage uygulamanız için profesyonel çözümlerimizi sunarak, projelerinizin tasarımından kullanım aşamasına her adımında, anahtar teslim profesyonel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Ürünlerimizi yerinde görebileceğiniz 800 m2 kapalı SHOWROOM alanımız aklınızda oluşabilecek soruları sorup detaylı bilgi alma imkanı sunmaktadır.. Ekranınızı nasıl alırdınız? Ekranınız hangi formda olsun? Profesyonel LCD videowall monitörler ile siz sadece hayal edin... Çok ince çerçeveli ve yüksek parlaklıktaki endüstriyel LCD ekranların çeşitli konfigürasyonlarda bir araya getirilmesi ile ULTRAHD çözünürlük elde edebildiğimiz ekranlar ile sizlere istediğiniz ekran büyüklüğünde ve hayal ettiğiniz formda çözümler üretebiliriz. CANLI RENKLER Yüksek parlaklık ve kalitede led seçimi, 2 hassasiyetle sınıflandırma, üretim esnasında iki aşamalı modül ve panel kalibrasyonları, dünya standartlarında beyaz renk dengesi ve sonucunda en canlı renkler ile LEDECA çözümleri! DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ Her geçen gün doğal kaynaklarını tükettiğimiz dünyamızda, hedefimiz daha az enerji tüketimi. Çevreyi korumaya yardımcı olmakla birlikte, işletme maliyetlerinizi de minimize ediyoruz.

7 APRON TEKNOLOJİ Ü R E T İ M V E K A PA S I T E ; 2010 yılının ikinci yarısında başladığımız LED li Ürün Üretiminde 5. yılımızı başarıyla tamamladık. Geride kalan 5 yılda; Sistem Reklamcılık ın projelerinde ihtiyaç duyduğu; şerit ve modül LED ler, fiyat panelleri, aydınlatma armatürlerinin imalatını gerçekleştirdik. İmalat alanımız Fabrika 3 ün de faaliyete girmesiyle birlikte yaklaşık 2.500m2 kapalı alana ulaşmıştır. Kütüphanemizde bulunan 300 den fazla tasarım ile Shell, Total, PO, Socar, Bemol, Petrom gibi bir çok yerli ve yabancı firmaya LED li ürün sağlamaktayız. Tüm LED li ürünlerin donanımsal tasarımları ve yazılım geliştirme süreçleri bölümümüz arge departmanı tarafından yürütülmektedir. Test laboratuvarımız sayesinde tüm aydınlatma paremetreleri (lux, kelvin, CRI, nit, lumen/w vb) ölçülerek amaca uygun, verimli ürünler tasarlanmaktadır. Üretilen tüm ürünler %100 oranında akım ve iklimlendirme testlerine tabi tutulmaktadır. Üretim miktarlarımız artan taleplerle orantılı olarak her geçen yıl artmaktadır. Örneğin 2011 yılında 767 adet fiyat paneli üretilirken 2014 yılında bu rakam lere ulaşmıştır yılının son çeyreğinde ürün portföyümüze yerli üretim LED ekranda katılacaktır. FA R K L I S E K T Ö R L E R D E FA R K L I Ü R Ü N L E R 12 ülkede den fazla led ekran projemizde edindiğimiz tüm tecrübemiz ile sektörünüz ne olursa olsun; bir metrekareden bin metrekareye, tek bir noktadan yüzlerce ekranın olduğu bir ağa, her türlü çözünürlük ve özellikteki led ekran projeniz için size özel çözüm üretiriz.

8 KALİTE-ÇEVRE İŞ GÜVENLİĞİ SAFETY DAY (EMNIYET GÜNÜ) KUTLAMALARI SHELL firması tarafından her yıl periyodik olarak düzenlenen SAFETY DAY ( EMNİYET GÜNÜ) 6 Mayıs 2015 tarihinde yoğun katılımla firmamızda kutlanmıştır. SHELL yurt içi ve yurt dışı yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Safet Day Merkezi, Yakuplu lokasyonundaki firmamız olmak üzere yaklaşık 15 ülke ile telekonferans bağlantısı yapılmıştır.bu yılın ana teması olarak Personel, Yol ve Proses Güvenliği konusunda ülke temsilcileri mesajlarını paylaşmışlardır.sistem Grup Bünyesinde 25 farklı lokasyonda 300 den fazla personelimizin aktif katılımı ile program gerçekleştirilmiştir. Lokasyonlarda personellerin daha önceden seçmiş olduğu bir olayı, tehlikeleri oluşabilecek sonuçları ve alınması gerekli önlemleri, yazarak grup önünde interaktif paylaşmıştır. Böylece riskleri önceden görerek, müdahale etmek ve raporlamak yetileri gelişmiştir. Aynı anda canlı yayınla yurtiçi ve yurt dışı SHELL yöneticileri ve diğer misafirler tarafından canlı olarak izleme imkanı olmuştur. Katılımcı misafirlerin ve firmamız üst yönetiminin günün teması ile ilgili mesajlarına yer verilmiş, iş birlikteliği içinde olan firmalarla sinerji yaratılmıştır. Geçtiğimiz yıl içindeki SEÇ (Sağlık, Emniyet ve Çevre) performans ve KYS & SEÇG departmanı çalışmaları sunulmuş, çalışmaların sektöre katkıları paylaşılmıştır. Personel, Proses ve Yol Güvenliği ile ilgili hazırlanan posterler tüm çalışma alanlarına asılarak çalışanların farkındalıklarının artması hedeflenmiştir. Firma içinde gönüllü oluşturulan 6 grubun hazırlamış oldukları kısa videolar (12 Hayat Kurtaran Kurallar içerikli) gösterimi yapılmış katılımcı misafirler tarafından oylama yapılarak ilk üçe giren gruplara (Yol Güvenliği, Yüksekte Çalışma, Elektrikli Çalışma) yöneticiler tarafından ödülleri verilmiştir. Grup videoları tüm çalışanlar ve sektörle paylaşılarak Hayat Kurtaran Kurallar mizahi biçimde anlatılarak katkı sağlanmıştır. Firmamız 13 yıldır yapmış olduğu çalışmalarla, İş Sağlığı & Güvenliği ve Çevre Konuların da kültür oluşturma yolunda hızla ilerlediği görülmektedir Yılı SAFETY DAY (EMNİYET GÜNÜ) başarılı bir organizasyon ve yoğun katılımla gerçekleşmiştir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve komşularımız güvenli bir çalışma ortamı içinde bulunduklarını hissetmeleri sağlanmıştır. Yaşar KABA KYS & SEÇG MÜDÜRÜ

9 SOSYAL PROJELERİMİZ SİSTEM REKLAM MASA TENİSİN DE BİR KEZ DAHA ŞAMPİYON OLDU İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneği tarafından düzenlenen Sezonu Kuruluşlar 1. Lig Avrupa`da Saim Polatkan, Hasan Doğan, Ertan Yıldız, Murat Ekmekçi ve Ufuk Coşkun`dan kurulu kadrosu ile Sistem Reklam yenilgisiz şampiyon Oldu. TÜRKİYE SÜPER LİGİ; Ayrıca Profesyonel Türkiye Masa Tenisi Süper liginde de mücadele eden Sistem Reklam geçtiğimiz sezonda Fenerbahçe, İBB, gibi güçlü rakiplerinde bulunduğu 16 takımlı ligi 9.sırada tamamlamıştır. 2015/2016 yılı içinde süper ligde hedeflerimiz doğrultusunda daha kuvvetli daha etkin bir takım olabilmek için bazı adımlar atıyoruz. Bu yıl Kadromuza kattığımız yeni transferimiz Mısırlı oyuncu Karim ile daha da güçlendik. Mısır milli takımında da zaman zaman görev alan genç oyuncumuz Karim ile birlikte bu yıl takımımız 4 kişiden oluşacaktır. Bu yıl ligte en büyük hedeflerimizden biri ligde öncelikle ilk 5 içerisinde olmak, ve 2 sezon önce yer aldığımız Avrupa kupasında Sistem Reklamı tekrar temsil etmek olacaktır. BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ; Sistem Reklamcılık tarafından sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bünyesinde çalışan personelin üniversite eğitimi gören 25 çocuğuna sağlamakta olduğu burs geçtiğimiz dönemde de devam etmiştir.burs kapsamında Nişantaşı, Anadolu, Kırklareli, Bülent Ecevit, Yıldız teknik, Dumlupınar, İstanbul Aydın, İstanbul, Düzce, Trakya, Kocaeli, İstanbul Arel, Bozok, Selçuk, Hitit, Akdeniz, Marmara, İstanbul Gelişim ve Balıkesir gibi üniversiteler bulunmaktadır. Burs alan öğrencilerimize yeni yıl döneminde de aynı burs imkanlarını sağlamak öncelikli ilkelerimiz arasında olacaktır.

10 SİSTEM HABER TESİSLERİMİZ ARTIK DAHA DA BÜYÜK; Yaklaşık 2 yıl önce mevcut tesislerimizi büyütmek amacıyla inşaatına başlanan yeni fabrika binamız tüm katlarında devreye girmesiyle tamamlanmıştır. İş ortaklarımıza daha da geniş imkânlarda hizmet sunabilmek amacıyla tesislerimize ilave olan binada bodrum katı ile beraber 1 2.katlar ve çatı katları yer almaktadır.10,000 M2 lik bu yeni tesisin de devreye girmesi ile tüm tesisler de toplamda m2 üretim alanına ulaşılmıştır. Sistem Ailesi iftar yemeğinde buluştu; Geleneksel olarak her yıl organize edilen iftar yemeğimiz bu yılda yönetim kurulu kadromuz, ve tüm Sistem Reklamcılık grup firma çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleşmiştir.

11 GEZİ REHBERİ HUZURLU BİR YER CEŞME ALAÇATI; Kumsalı, limanları ve sert rüzgârıyla ünlü İzmir in incisi Alaçatı, masmavi deniziyle rüzgâr sörfü tutkunlarına ev sahipliği yapıyor. Rumlar zamanında bağları ve şaraplarıyla tanınan Alaçatı da Ege mutfağının tüm lezzetlerini bir arada.tarihi taş evleri, plajları, sanat galerileriyle ve gece hayatıyla Alaçatı da her gün dolu dolu yaşanıyor. İzmir ilinin, Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı beldesi, Çeşme yarımadasının ince belinde, rüzgarın kuzeyden güneye, güneyden kuzeye cirit attığı koridorun merkezinde yer alır. Yazın hakim rüzgar olan poyraz Alaçatı ya nefes aldırır, kışın ise daha çok esen lodos beldede ılık bir iklim oluşturur. Alaçatı da rüzgarlı gün sayısı (yılda 330 gün ile) Türkiye ortalamasının çok üzerindedir, bu da beldeyi dünyanın en önemli rüzgar surf ü merkezlerinden biri yapmıştır. Kuzeyinde kumsalıyla ünlü Ilıca, güneyinde rüzgar surf ü klüplerinin olduğu Alaçatı limanı, batısında zeytinlikler ve yeni yeni bağlarla kaplanmaya başlayan Karadağ bulunur. İzmir den 70 km. uzaklıkta olan Alaçatı ya, 90 km. uzaklıkta olan Adnan Menderes Havaalanından da ulaşım otoyolla çok kolay. İstanbul dan kendi aracıyla yola çıkanlar için Yenikapı- Bandırma feribotundan indikten sonra 340 km.lik bir yol, Balıkesir- Manisa- İzmir üzerinden sizi 4-5 saatte Alaçatı ya ulaştırıyor. Kaynak:http://www.antmare.com/tr/alacati-hakkinda.html Rüzgarla Dans Keyfi: Sörf yapılmaya çok uygun denizi, yılın on bir ayı dinmeyen rüzgârı, (meltem) Alaçatı yı sörf tutkunları için vazgeçilmez bir cazibe merkezi kılmaktadır. Sörf, sosyo-kültürel katkısının yanında, sosyo-ekonomik olarak da ülke ve belde turizmi için önemli bir kazanç kaynağıdır. Siz de kendinizi rüzgarın şovuna bırakıp heyecan dolu anlar yaşamak istiyorsanız Alaçatı ya doğru yola düşün. Yel Değirmenleri: Alaçatı nın bir diğer simgesi de tarihi Alaçatı Yel Değirmenleri dir. Büyük kısmı restore edilip cafe ve restoran olarak hizmete giren yel değirmenlerini mutlaka gezmekte fayda var. Günümüzde Eski yel değirmenlerinin yerini elektrik enerjisi üretenler yer almaktadır.

12 SİSTEMİMİZ TÜRKİYE GENEL MERKEZ; SİSTEM REKLAMCILIK AYDINLATMA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş Yakuplu Mh. 81.Sk. No: Beylikdüzü / İstanbul / TÜRKİYE TEL : FAKS : Sistem Kurumsal

2014 VE YEN HEDEFLER;

2014 VE YEN HEDEFLER; www.sistemreklamcilik.com www.sistem-yapi.com www.ledeca.com 2014 VE YEN HEDEFLER; S STEM TÜRK YE Merhaba, 2013 yılını Sistem Grup olarak değerlendirdiğimizde hedeflerimize ulaştığımız başarılı bir yılı

Detaylı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı İstanbul turizminde yeni kilometre taşı HİLTON ISTANBUL BOMONTİ NİN PROJE ORTAKLARI AHŞAP ÜRÜN SAN. ASKA CIAT DAİKİN DAVUT MERMER DURAVİT DVA TELEKOM. E.M.K. ETA YAPI FEFRAME FİNSPOR ISS TÜRKİYE IŞIK PEYZAJ

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ...

SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 EUROPİM / GÖRÜŞ...14. Netsa / GÖRÜŞ...20. Form Akustİk / GÖRÜŞ... İÇİNDEKİLER 08 10 SUNUŞ...4 OTEL PROFİLİ... 6-7 yatırımcı / Nazİf Gönen / RÖPORTAJ... 8-9 GENEL MÜDÜR / AHMET ARICASOY / RÖPORTAJ...10 MİMAR/ Can Gülcan / GÖRÜŞ...12 EUROPİM / GÖRÜŞ...14 Teknİksat / GÖRÜŞ...16

Detaylı

haber EROĞLU HOLDİNG YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYOR EROĞLU GİYİM 29 YILDA SEKTÖRÜN ZİRVESİNE YÜKSELDİ EROĞLU GAYRİMENKUL 2012 de 5 YENİ PROJEYE BAŞLIYOR

haber EROĞLU HOLDİNG YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYOR EROĞLU GİYİM 29 YILDA SEKTÖRÜN ZİRVESİNE YÜKSELDİ EROĞLU GAYRİMENKUL 2012 de 5 YENİ PROJEYE BAŞLIYOR OCAK 2012 haber Eroğlu Holding Kurumsal İletişim Yayınıdır EROĞLU HOLDİNG YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYOR EROĞLU GİYİM 29 YILDA SEKTÖRÜN ZİRVESİNE YÜKSELDİ EROĞLU GAYRİMENKUL 2012 de 5 YENİ PROJEYE BAŞLIYOR

Detaylı

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Nisan - Haziran 2013 Yıl: 1 Sayı: 4 SÖYLEŞİ azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Bayilerle Söyleşi G-Ext in Doğayla Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome Yıldız Ürün

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU www.kibar.com İÇİNDEKİLER RAPOR HAKKINDA 3 MesajLAR 4 Kibar Grubu 6 Çalışma Hayatı Çevre Bilincimiz Topluma Kattığımız Değer 16 19 24 2 RAPOR HAKKINDA Bu rapor, Küresel İlkeler

Detaylı

haber EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA

haber EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA TEMMUZ 2012 haber Eroğlu Holding Kurumsal İletişim Yayınıdır COLIN S YAZ SEZONUNU RENKLERLE KARŞILIYOR EROĞLU HOLDİNG MÜKEMMELLİK YOLCULUĞUNA BAŞLADI LOFT ZAMANSIZ MODELLERLE YİNE EN MODA EROĞLU GAYRİMENKUL

Detaylı

Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011

Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011 Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011 1 2 4 6 10 16 30 38 50 58 İÇİNDEKİLER RAPOR HAKKINDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI GENEL MÜDÜR ÜN MESAJI OPET HAKKINDA OPET TE YÖNETİŞİM SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR

Detaylı

KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ

KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ KALE DEN KAPSAMLI GÜVENLİK HİZMETİ SUNUŞ GELİŞMEYE, YENİLİĞE VE SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRMEYE ARA VERMEDEN İLERLEMEYE DEVAM EDİYORUZ Kale Kilit ve Kale Endüstri Holding ailesi olarak 60 ıncı

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! 1 Yeni ufuklara açılıyoruz! 2 TAV 2014 FAALİYET RAPORU Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! Yeni ufuklara açılıyoruz! Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde küresel ölçekte

Detaylı

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09 POZİTİF ENERJİ EWE TURKEY HOLDİNG ŞİRKET PROFİLİ 2013 İÇİNDEKİLER 04 KURUMSAL 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Genel Müdürlerin Mesajı 10 2013 e Bakış 12 Kısaca EWE Turkey Holding 14 Temel Finansal

Detaylı

Ağır Tonaj. Dünya fuarlarında Ermaksan rüzgarı. Ermaksan da İSG kültürü. Yeni nesil ErCut Kontrolör. Kapak Konusu

Ağır Tonaj. Dünya fuarlarında Ermaksan rüzgarı. Ermaksan da İSG kültürü. Yeni nesil ErCut Kontrolör. Kapak Konusu ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. KASIM 2014 Yıl:1 Sayı: 2 Kapak Konusu Ağır Tonaj Dünya fuarlarında Ermaksan rüzgarı Ermaksan da İSG kültürü Yeni nesil ErCut Kontrolör ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır.

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

kobigündem DAĞLIKAN İnşaat Ltd. Çukurova nın en büyük hayvancılık tesisine imza attı

kobigündem DAĞLIKAN İnşaat Ltd. Çukurova nın en büyük hayvancılık tesisine imza attı kobigündem Gündem Oluşturur A Y L I K İ Ş D Ü N Y A S I D E R G İ S İ YIL: 5 SAYI: 27 EYLÜL-EKİM 2014 DAĞLIKAN İnşaat Ltd. Çukurova nın en büyük hayvancılık tesisine imza attı Astaş Isıl İşlem LTD. tesislerinde,

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Nisan 2014 Server Mail Wifi Medya Sosyal Medya Telefon Ipsos un MDM Güvenliği TURCom Teknoloji den China Shipping Türkiye Acenteliği nin Tercihi TURCom Teknoloji

Detaylı

Fibermak ve EVO II ye dünyanın en prestijli tasarım ödülleri verildi. şirket arasında. Ermaksan en büyük. ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır.

Fibermak ve EVO II ye dünyanın en prestijli tasarım ödülleri verildi. şirket arasında. Ermaksan en büyük. ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. Yıl : 1 Sayı : 1 500 Ermaksan en büyük şirket arasında Fibermak ve EVO II ye dünyanın en prestijli tasarım ödülleri verildi ERMAG MAYIS 2014 1 08 Ermaksan En Büyük

Detaylı

ADO-CRP ROTO VEKA KALE r 12 ASC Plastik-Ascam Cam Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Çevre Mühendisi Cenk Cenkcimenoğlu Nitelikli ve Kalitesi İle Öne Çıkan Ürünlerle Pazar Payını Geliştiren Bir Firmayız

Detaylı

Bölge Temsilcilikleri

Bölge Temsilcilikleri İmtiyaz Sahibi: Levent Pelesen Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Özge Sipahioğlu Yayın Kurulu: Alper Doğruer Fulya Evren Grafik Tasarım ve Yayına Hazırlama Extreme Bilgi Teknolojileri Yönetim Adresi ve Mardav

Detaylı

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI

CAN EMRAH ÖZORAL. Hayallerinin peşinde bir iş adamı İMAR HAKLARI TRANSFERİ HAKKINDA HER ŞEY... 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI ŞUBAT 2015 SAYI 6 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ, YÜZDE 15 KONUT DESTEĞİNİ NASIL YORUMLADI? 3. İNŞAAT VE KONUT KONFERANSI SOCAR, VADİSTANBUL

Detaylı

5 AKBAŞ: Güneş enerjisi sektörü meslek standartlarına kavuşuyor. 14 ERASLAN: Sektör bizi yakından takip ediyor

5 AKBAŞ: Güneş enerjisi sektörü meslek standartlarına kavuşuyor. 14 ERASLAN: Sektör bizi yakından takip ediyor 5 AKBAŞ: Güneş enerjisi sektörü meslek standartlarına kavuşuyor 14 ERASLAN: Sektör bizi yakından takip ediyor 22 KAPUSUZ: Öncelikle güneş enerjisi sistemlerini tercih ediyoruz 8 14 24 Yıl: 1 Sayı:2 Mart-Nisan-Mayıs

Detaylı

editörden Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-0199 Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com ARAMEDYA Uluslararası Yayıncılık Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adına Busworld 2013 Kortrijk

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İTTİFAK HOLDİNG 2 25 yıldır kapılar açıyoruz! Kolektif hareket etmenin en güzel örneklerinden birisi olan ve kapılarını her zaman herkese açık tutan İttifak, çeyrek asırdır, birlikteliğin

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

WORLD SARTEN 2012 / 03

WORLD SARTEN 2012 / 03 SARTEN WORLD 2012 / 03 Sarten Ambalaj iç iletişim yayınıdır 4 ayda bir yayınlanır * Satın alma gücü avantaj sağlıyor * Ürdün lü Kasih in Ortadoğu planı * Sarten in 40 yıllık serüveni * Opet: Başarının

Detaylı

Güvenliğin Kale si şimdi yepyeni SAYI

Güvenliğin Kale si şimdi yepyeni SAYI Güvenliğin Kale si şimdi yepyeni SAYI 25 2015 TE DE GÜVENLIĞIN KALESI OLMAYA DEVAM EDECEĞIZ aberlerimiz gurur verici; 2014 te farklı kanallarda büyümemizi sürdürmenin heyecanını yaşıyoruz. 2014 yılında

Detaylı