DYALOX ENDÜSTRİYEL PC G ü v e n i l i r e n d ü s t r i y e l d i y a l o g

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DYALOX ENDÜSTRİYEL PC G ü v e n i l i r e n d ü s t r i y e l d i y a l o g"

Transkript

1 DYALOX ENDÜSTRİYEL PC G ü v e n i l i r e n d ü s t r i y e l d i y a l o g» H a re ke t l i p a rç a y o k» 3 yıl garanti ve 7 yıl servis» E n d ü s t r i y e l k a l i t e d e b i l e ş e n l e r

2 DyaloX güvenilir seçim DyaloX endüstriyel PC özellikle 7/24 çalışma için yaratılmıştır ve en zor endüstriyel ortamlarda bile güvenilirlik açısından yeni standartlar oluşturur. Bu rakipsiz güvenilirlik dizayndan üretime, montaja ve son kontrole kadar giden toplam konsept ile elde edilir. Soğutma fanları gibi potansiyel sorun kaynakları elimine edilir ve sadece en yüksek kalitede endüstriyel bileşenler kullanılarak tüm parçaların en zor endüstriyel ortamlara bile dayanması sağlanır. Güvenilirlik iddiamızı 3 yıl garanti ve DyaloX IPC nizi satın alma tarihinden itibaren 7 yıla kadar onarma garantimizle desteklenmektedir. Eşsiz kendi kendine teşhis konsepti DyaloX IPC serisi Omron un benzersiz RAS (Güvenilirlik, Kullanılabilirlik, Servis) kendi kendine teşhis donanım ve yazılımına sahiptir, bu sayede güvenilir ve sürekli çalışma sağlanır ve koşullar dengesizleştiğinde sizi uyarır. RAS konsepti endüstriyel ölçekte otomasyon, otomatik para makineleri (ATM ler), satış noktası cihazları (POS) ve bilet makineleri gibi tek başına çalışan ekipmanlardaki uzun yıllara dayanan deneyimlerimize dayanmaktadır. RAS, gerilimler, sıcaklıklar ve yazılım davranışları gibi parametreleri izler ve hataları çözme için gereken önlemleri alarak kayıtlı verilerin zarar görmesini önler.

3 Güvenilirlik Güvenilir endüstriyel kalitede bileşenler Yeni DyaloX IPC ler endüstriyel sınıf güç kaynağı ve Celeron CPU yu da içeren son teknoloji ürünü üretici-garantili bileşenler kullanılarak yapılmıştır. Ana kartların tasarımı ve montajı Omron tarafından yapılır. Bu yüksek, sürekli kalite sağlar ve düşük bir olasılık olmasına karşın herhangi bir arıza durumunda Avrupa da 5 gün içinde onarım yapabilmemizi garanti eder, böylelikle endüstriyel prosesiniz minimum ölçüde etkilenir. Gömülü yazılım DyaloX IPC ler önceden kurulmuş yazılımla teslim edilir. RAS yardımcı yazılımı dışında,windows XP Gömülü işletim sisteminin son derece dengeli endüstri versiyonu da mevcuttur. Sorun yaratacak hareketli parça yok Hareketli parça olmaması daha az potansiyel sorun demektir. Yeni DyaloX IPC serisi silikon bellek modülleri kullanmaktadır, bu modüller hızlı erişim ve rakipsiz dayanıklılık sağlarlar. CPU ısısı soğutucu kanatlara sahip bir soğutucu tarafından soğutulur. Servis Garantili devamlılık DyaloX IPC kullanım süresi boyunca çalıştığı her zaman istisnai performans sağlamak için tasarlanmıştır. Bunun yanında, Omron 3 yıl tam garanti, minimum 5 yıl boyunca aynı ürünün bulunabilmesi ve satın alma tarihinden itibaren 7 yıla kadar onarım garantisi sunmaktadır. Bu yüzden, çok kısa ömür süresi olan ofis tipi PC lerden farklı olarak DyaloX IPC serisi size mümkün olan en yüksek güvenilirliği ve PC tabanlı endüstriyel otomasyon sisteminiz için faaliyet sürekliliğini sunar. yıl garanti yıl bulunabilme yıl satın alma sonrasında onarım güvenilir flash bellek soğutucu ile fansız soğutma endüstriyel kalitede CPU ve Bileşenler Sürekli izleme DyaloX IPC serisi ayrı bir RAS kartına sahiptir, bu kart gömülü RAS yardımcı yazılımı ara yüzüne sahiptir ve ana kartı sürekli olarak izler. Tek başına çalışan bir kart olduğundan, işletim sistemi ya da donanım şartları ne olursa olsun ana karttan veri toplayabilir. Kayıt verisi İzleme değerlerinin uyarı seviyeleri RAS aracında manuel olarak ayarlanabilir. Hata anında kaydedilen ana kart sıcaklığı, voltajlar, tarih ve zaman, LCD koşulları ve diğer ilgili verilerin tümü otomatik olarak yeniden başlarken ya da RAS yazılımının kullanılmasıyla manuel olarak görüntülenebilir. Böylelikle arıza sebebi ne olursa olsun, RAS kartı sistemin anlık görüntüsünü alabilir ve bu alta yatan sebebin belirlenmesi, gelecekte daha yüksek güvenilirlik sağlanması için analiz edilebilir.

4 Esnek güvenilirlik DyaloX Kutu Endüstriyel PC Son derece esnek kutu IPC sayesinde iki farklı şekilde monte edilebilir: kabin yerinden tasarruf etmek için ayrı olarak, veya panel IPS olarak kullanmak amacıyla dokunmatik ekranın arkasına. 2 GB veya 4 GB disk-on modüllü depolama ve 512 MB ya da 1 GB lık RAM ile sunulan DyaloX, genişletilmiş Windows XP Gömülü sürümü ile çok çeşitli uygulamalar için yüksek performans sağlar. Fonksiyonellik iki PCI yuvası ve ses çıkış portlarının kullanımı ile daha da artırılabilir, dahili DVI-I port 15 veya 17 inç Omron dokunmatik ekran (veya istediğiniz başka bir ekran) bağlanmasını sağlar. DVI bağlantısı döner kollara sahip büyük makineler için ideal olmasını sağlar çünkü 10 metreye kadar mesafeler desteklenmektedir. Aynı avantaj aşırı vibrasyona sahip makineler için de geçerlidir. Özellikler Endüstriyel sınıf 1,3 GHz Intel Celeron CPU Güvenilir modül üzeri disk depolama İstediğiniz ekranı bağlayabilmeniz için DVI-I ara yüz Önde iki USB porta sahip yüksek kaliteli dokunmatik ekran Ses çıkış bağlantısı

5 DyaloX Panel Endüstriyel PC DyaloX panel-ipc iki farklı CPU ile sunulmaktadır, genişletilebilir 600 MHz model çok çeşitli temel uygulamaları çalıştırmak için idealdir ve yüksek performans uygulamaları için 1.3 GHz model. Her iki model de 12 ve 15 dokunmatik panellere sahiptir. 600 MHz model standart olarak iki Ethernet porta ve bir PCI yuvaya sahiptir, bu sayede size bağlantı esnekliği sağlar. Arkadaki iki portu ve öndeki IP65 korumalı iki portu kullanarak USB aygıtları kolayca bağlayabilirsiniz. 1.3 GHz model iki PCI yuvaya ve klavye ile fare için PS/2 konnektörlere sahiptir. 256 MB dan 1GB a kadar RAM. Güvenilir silikon depolama ortamı ile geleneksel HDD arasından seçim yapabilirsiniz. DyaloX IPC 2, 4, veya 8 GB CF hafıza kartı ya da 2 veya 4 GB modül üzeri disk üzerine kurulmuş Windows XP Gömülü genişletilmiş sürümü ile sağlanır. Özellikler Endüstriyel kalitede 600 MHz veya 1.3 GHz Intel Celeron CPU Güvenilir flash depolama belleği Yüksek kaliteli 12 veya 15 dokunmatik ekran Çok çeşitli genişletme özellikleri, örn. CF yuvası, PCI yuvası, USB, serti ve Ethernet portları DyaloX Endüstriyel PC ye kontrol ekleyin DyaloX IPC lerin işlevsellikleri PCI yuvalar, USB, seri ve Ethernet portlar ile genişletilebilirler. Omron PCI genişletme için aşağıdakileri içeren çeşitli olasılıklar sunmaktadır: Omron CS1 PLC özelliğine sahip PLC PCI kart. Bu kart, makinenizi kontrol etmek için bağımsız ikinci bir CPU ekleyerek ana kartın güvenilirliğini yükseltir. Bunun anlamı, CX_One gibi standart Omron yazılımı kullanarak PC tabanlı otomasyon sistemine bütünleşik PLC kontrolü sağlayabilmenizdir. Kartta DeviceNet master ağ arabirimi ve Compact Flash kart yuvası mevcuttur.

6 Makineniz ile diyalog Omron makine görselliği için iki HMI yazılım paketi sunmaktadır: İleri seviyeli makine görselliği için açık HMI yazılımı olan CX-Supervisor, ve NS-serisi HMI ile birlikte standart HMI görselliği için NS-Runtime yazılımı. CX-Supervisor CX-Supervisor makine görselliği için güçlü ve ileri seviyeli bir yazılımdır, tamamen esnek, PC tabanlı HMI ortamı sunar. Zengin özellikler ve sadece çok daha pahalı paketlerden bekleyeceğiniz fonksiyonlar ile CX-Supervisor sadece küçük denetim ve kontrol görevleri içeren basit uygulamaları dizayn etmeniz için değil aynı zamanda en karmaşık uygulamaları dizayn etmeniz için de uygundur. CX-Supervisor Omron un tüm PLC serisi, hareket cihazları, sıcaklık kontrolörleri ve sensörleri gibi tüm en yeni teknoloji cihazlar yanında daha eski cihazlarla da haberleşmek için esneklik ve uyumluluğa sahiptir. Bunun da ötesinde, Omron un Tek Bağlantı Akıllı Platform mimarisi ile geleceğe yönelik uyumluluk da sağlanmıştır. NS-Runtime NS-Runtime NS serisine denk fonksiyonlara sahiptir ve tüm üretim hattı için bilgileri görüntülemenizi ve operasyonları gerçekleştirmenizi sağlar. NS-Runtime CX-Designer ile oluşturulan NS projesini tam ekran modunda çalıştırır. Mevcut NS işlevselliklerine ek olarak, NS-Runtime ilave işlevler de sunar. Örneğin, veriler noktaya kadar tek bir dosyada saklanarak arka plan işleme ile kaydedilebilir. Doküman gösterme fonksiyonu dokümanları (örn. PDF dosya) ekranda gösterebilmeyi sağlar, bu özellik bakım talimatları ve raporlama için çok kullanışlıdır. Bunun da ötesinde, herhangi bir kullanıcı uygulamasını NS-Runtime içinden bir düğmeye tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

7 CX-Supervisor iki sürüme sahiptir: CX-Supervisor Machine Edition hemen hemen tüm makine görselleştirme gereksinimleri için mükemmel tercihtir. 15 cihaza ve 500 kullanıcı tanımlı noktaya kadar bağlantı desteği ile makinenin tamamının veya tüm üretim prosesinin kontrolü ve denetimi için yeteri kadar esnek ve güçlüdür. CX-Supervisor PLUS, CX-Supervisor Machine Edition tarafından işlenebilenden daha fazla sayıda cihaz veya nokta gerektiren uygulamaların olduğu istisnai durumlar içindir. Bunun dışında aynı güce ve özelliklere sahiptir.

8 Omron Europe B.V. Wegalaan 67-69, NL-2132 JD, Hoofddorp, Hollanda. Tel: +31 (0) Faks: +31 (0) Türkİye Omron Electronics Ltd. Altunizade, Kısıklı Cad. No: 2 A-blok K Istanbul Tel: Pbx Faks: Almanya Tel: +49 (0) Avusturya Tel: +43 (0) Hollanda Tel: +31 (0) İngiltere Tel: +44 (0) Norveç Tel: +47 (0) Polonya Tel: +48 (0) Belçika Tel: +32 (0) İspanya Tel: Portekiz Tel: Çek Cumhuriyeti Tel: İsveç Tel: +46 (0) Rusya Tel: Danimarka Tel: İsviçre Tel: +41 (0) Finlandiya Tel: +358 (0) Fransa Tel: +33 (0) İtalya Tel: Macaristan Tel: Orta Doğu & Afrika Tel: +31 (0) Diğer Omron Temsilcileri Yetkili Distribütör: Kontrol Sistemleri Programlanabilir lojik kontrolörler İnsan makine arabirimleri Uzak I/O Hareket Kontrolü ve Sürücüler Hareket kontrolörleri Servo sistemler İnvertörler Kontrol Komponentleri Sıcaklık kontrolörleri Güç kaynakları Zaman röleleri Sayıcılar Programlanabilir röleler Dijital gösterge panelleri Elektro mekanik röleler Kontrol ve izleme röleleri Solid state röleler Limit switchler Push buton switchler Düşük gerilim anahtarlama elemanları Algılama ve Emniyet Fotoelektrik sensörler İndüktif sensörler Kapasitif sensörler ve basınç sensörleri Kablo konektörleri Lazer sensörler ve genişlik ölçen sensörler Görsel denetim sistemleri Emniyet sistemleri Emniyet sensörleri Emniyet üniteleri/röle üniteleri Emniyet kapısı/koruma kilitleme switchleri KPP_DYALOX_TR03 Mükemmeli hedeflememize rağmen, Omron Europe BV ve/veya bağlı ortakları ve bağlı irketleri, bu belgede izah edilmili olan bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği hakkında garanti vermez veya sorumluluk kabul etmez. Önceden haber vermeksizin herhangi bir zaman herhangi bir deği ikliği yapma hakkımız mahfuzdur.

NB SERİSİ. Özellik açısından zengin, ekonomik HMI.» LED arka ışıklandırmalı renkli kaliteli ekran» Eksiksiz HMI ailesi» Kapsamlı özellikler

NB SERİSİ. Özellik açısından zengin, ekonomik HMI.» LED arka ışıklandırmalı renkli kaliteli ekran» Eksiksiz HMI ailesi» Kapsamlı özellikler NB SERİSİ Özellik açısından zengin, ekonomik HMI» LED arka ışıklandırmalı renkli kaliteli ekran» Eksiksiz HMI ailesi» Kapsamlı özellikler 2 Eksiksiz bir HMI ailesi... Kısaca özetlemek gerekirse, Omron

Detaylı

S8VK GÜÇ KAYNAKLARI. Dünya çapında güvenilir ve kolay kullanım

S8VK GÜÇ KAYNAKLARI. Dünya çapında güvenilir ve kolay kullanım S8VK GÜÇ KAYNAKLARI Dünya çapında güvenilir ve kolay kullanım»» Piyasadaki en kompakt tasarım»» Zorlu ortam koşullarına karşı dayanıklı»» Kolay ve hızlı kurulum 2 Kompakt güç kaynakları Omron, yeni ve

Detaylı

Sysmac: Tam entegre bir platform Tek bağlantı - Tek yazılım - Tek makine kontrolörü

Sysmac: Tam entegre bir platform Tek bağlantı - Tek yazılım - Tek makine kontrolörü Sysmac: Tam entegre bir platform Tek bağlantı - Tek yazılım - Tek makine kontrolörü FABRİKA OTOMASYONU HMI Programlama DB bağlantısı IT sistemleri MAKİNE KONTROLÜ Servo İnverter G/Ç - Güvenlik Görüntü

Detaylı

Endüstriyel Otomasyon. IPC - Ürün Kataloğu

Endüstriyel Otomasyon. IPC - Ürün Kataloğu www.esahmi.com Endüstriyel Otomasyon IPC - Ürün Kataloğu Kontrolden daha fazlası ellerinizde daha basit, daha güvenli ve daha verimli endüstriyel prosesler 1975 yılında İtalya da kurulan ESA elettronica,

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Güvenlik Lazer Tarayıcı

Güvenlik Lazer Tarayıcı Güvenlik Lazer Tarayıcı OS32C AGV için kompakt, güç tasarruflu tarayıcı Standart kontrol sistemi ile birlikte çalışabilmek için EtherNet/IP PC ile kolay bölge yapılandırması industrial.omron.tr/os32c 2

Detaylı

Otomasyon. Sistemleri

Otomasyon. Sistemleri Mühendislik Satış Kontrol Danışmanlık Montaj, Devreye Alma ve Eğitim Teknik Servis : Bakım, Onarım ve Kalibrasyon çözüm ortağınız Enotek Ltd; 1996 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketi olup, Kontrol

Detaylı

S8VK güç kaynakları Dünya çapında güvenilir ve kolay kullanım

S8VK güç kaynakları Dünya çapında güvenilir ve kolay kullanım S8VK güç kaynakları Dünya çapında güvenilir ve kolay kullanım Pazardaki en kompakt tasarım Zorlu ortam koşullarına karşı dayanıklı Kolay ve hızlı kurulum industrial.omron.com.tr 2 S8VK güç kaynakları -

Detaylı

Kalite gelince, keyif alınır. İlly caffè: mükemmel espresso. Profinet: sizinle birlikte gelişti. 100.000 beygir gücü kontrol altında

Kalite gelince, keyif alınır. İlly caffè: mükemmel espresso. Profinet: sizinle birlikte gelişti. 100.000 beygir gücü kontrol altında Omron magazin - 2008 Kalite gelince, keyif alınır İlly caffè: mükemmel espresso Kaliteli, hava geçirmez kahve kutuları aromayı üç yıl daha uzun koruyor İlly nin bunu nasıl yaptığını sayfa 8 de öğrenin

Detaylı

PDF versiyonu, Şubat 2012

PDF versiyonu, Şubat 2012 PDF versiyonu, Şubat 2012 İçindekiler AUTOMATION Automation komponentler ve sistemler 2 Kontrol teknolojisi Kompakt kontrolör sistemi Easy Automation Kontrolörler PLC ve PC Bus Kartları Güvenlik Yazılım

Detaylı

Integrated Architecture

Integrated Architecture Integrated Architecture Tesis Genelinde Optimizasyon ve Makine Üreticisinin Performansı için Kontrol ve Bilginin Birleşimi Dünyanın en büyük endüstriyel otomasyon şirketi Rockwell Automation, Inc. (NYSE:ROK),

Detaylı

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty

TruVision Platform Çözümleri. Safety Security Certainty TruVision Platform Çözümleri Safety Security Certainty Video kayıt cihazlarımız sayesinde izleme dünyasıyla tanışın Video işlemede artık analogdan dijitale geçiş zamanının geldiği bir sır değil. NVR ürünlerimiz

Detaylı

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları

İşyerinizi her yerden güvenli kılın. DiBos Dijital Kayıt Cihazları İşyerinizi her yerden güvenli kılın DiBos Dijital Kayıt Cihazları Güvenlik yaklaşımınıza benzersiz entegrasyon sağlar Bosch Güvenlik Sistemleri nden DiBos; ağ üzerinden gözetim ve dijital kayıt yapılmasını

Detaylı

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Omron & Future proof. Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı

Omron & Future proof. Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı Omron & Future proof No.17 Tr Technology & Trends P04. P10. P20. Geliştirirken yaratın! Sysmac platformunda yeni sürüm Anahtar teslim ambalajlama hattı 2 No.17 3 Omron & Future proof İÇİNDEKİLER Kapakta,

Detaylı

ABB endüstriyel sürücüler ACS850, modül sürücüler, 1.1-500 kw

ABB endüstriyel sürücüler ACS850, modül sürücüler, 1.1-500 kw ABB endüstriyel sürücüler ACS850, modül sürücüler, 1.1-500 kw Teknik katalog PROFİL ENDÜSTRİLER ÜRÜNLER UYGULAMALAR UZMANLIK PARTNERLER SERVİSLER İçindekiler Tip kodu yapısı: ACS850-04 - XX - 5 + XX 1

Detaylı

Emniyetli makinelerde yüksek performans

Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18 TR Emniyetli makinelerde yüksek performans Technology & Trends 04. Entegre Emniyet iş başında 12. Yüz tanıma, HMI ile buluşuyor 16. Hızlı veri kaydı 2 Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010

Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 1 10 Phoenix Contact Müşteri Dergisi Mayıs 2010 03 Test edilmiş güvenlik Fonksiyonel güvenlik için yeni standartlar 04 Baştan sona güvenlik Tüm uygulamalar için komple çözümler 06 Dedem Otomasyon San.

Detaylı

Ürünlere Genel Bakış IPC. Endüs triyel PC Gömülü PC

Ürünlere Genel Bakış IPC. Endüs triyel PC Gömülü PC Ürünlere Genel Bakış IPC I/O Motion Automation Endüs triyel PC Gömülü PC EtherCAT EtherCAT Terminalleri EtherCAT Kutusu I/O Terminalleri Fieldbus Kutusu Altyapı Bileşenleri Sürücü Teknolojisi TwinCAT TwinSAFE

Detaylı

COMMUNICATION SERVER IN TE G R A L 55 L X

COMMUNICATION SERVER IN TE G R A L 55 L X IP Telephony Contact Centers Mobility Services COMMUNICATION SERVER IN TE G R A L 55 L X İletişim sistemleri ve servisleri alanında lider olan Avaya, dünya çapında bir milyondan fazla şirket için iletişim

Detaylı

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta

Cevap Süreleri. İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta MAYIS 2014 - Sayı:57 Yıl:8 12 İşyerlerinde Elektrik Güvenliği NFPA 70E-2012 Standartı Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Kilit Nokta 18 Özelleştirilmiş Basınç Diferansiyel Modülü Yüksek Basınca Dirençli Akış

Detaylı

Endüstriyel PC ve Operatör Panelleri. Tarihçe ve Nedenler

Endüstriyel PC ve Operatör Panelleri. Tarihçe ve Nedenler Lima Endüstriyel Bilgisayar Perpa B Blok, Kat:11, No:1852 Okmeydanı 34384, Đstanbul, Türkiye http://www.lima.com.tr/ Endüstriyel PC ve Operatör Panelleri Tarihçe ve Nedenler Endüstriyel PC tanım olarak

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

YASKAWA İLE EKSİKSİZ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ KONTROLÖRLER SÜRÜCÜLER ROBOTLAR YAZILIM MÜHENDİSLİK TR EN

YASKAWA İLE EKSİKSİZ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ KONTROLÖRLER SÜRÜCÜLER ROBOTLAR YAZILIM MÜHENDİSLİK TR EN YASKAWA İLE EKSİKSİZ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ KONTROLÖRLER SÜRÜCÜLER ROBOTLAR YAZILIM MÜHENDİSLİK TR EN Proses Otomasyonu Komponentler ve Sistem Mantığı için Zorlu Bir Sınavdır Makine mühendisliği gereksinimleri,

Detaylı

KeDrive for Motion. Dahili emniyet fonksiyonlu, kompakt kontrol ve sürücü sistemi

KeDrive for Motion. Dahili emniyet fonksiyonlu, kompakt kontrol ve sürücü sistemi KeDrive for Motion Dahili emniyet fonksiyonlu, kompakt kontrol ve sürücü sistemi Mümkün olan en küçük ölçülerdeki yüksek fonksiyonellik Konvensiyonel sistem ile karşılaştırıldığında kontrol panosunun içinde

Detaylı

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat; bir mekik ve ayırıcı / kaldırıcı bir mekanizma sayesinde ürünlerin giriş ve çıkışının otomatik

Detaylı

PowerFlex Alçak Gerilim AC Sürücüler Seçim Kılavuzu. Güçlü performans. Esnek kontrol.

PowerFlex Alçak Gerilim AC Sürücüler Seçim Kılavuzu. Güçlü performans. Esnek kontrol. PowerFlex Alçak Gerilim AC Sürücüler Seçim Kılavuzu Güçlü performans. Esnek kontrol. PowerFlex serisi Alçak Gerilim Sürücüler Seçim Kılavuzu Çok Amaçlı PowerFlex Ailesi ile Sürücü Verimliliği 2 Yenilikler

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı