FAM Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "FAM Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti."

Transkript

1 FAM Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

2 İçerik Trafo Yağ Gaz Analiz ve İzleme Sistemleri ( S 4 ) Taşınabilir Trafo Yağ Gaz Analiz Cihazı ( S 5 ) Trafo Online İzleme Sistemleri ( S 6,7 ) Trafo Yağ Delinme Test Cihazı ( S 8 ) Trafo Yağ Tan & Delta Analiz Cihazları ( S 9 ) Trafo Yağ Saflaştırma ve Re-jenerasyon Sistemleri ( S 10 ) Trafo Test ve Analiz Cihazları ( S 11 ) Kısmi Deşarj Analiz Cihazları ( S 12,13 ) Güç Trafosu Kısmi Deşarj Yer Tespit Cihazı ( S 14 ) Ultrasonik Kısmi Deşarj ve Corona Tespit Detektörü ( S 15 ) İzolasyon Direnç ve Toprak Direnç Ölçüm Cihazları ( S 16 ) Termal Kamera ( S 17 ) Devre Kesici Analizörleri ( S 18 ) Trafo Otomatik Voltaj Regülatörleri (S 19) Enerji Analizörleri ( S 20,21,22 ) Nötr Topraklama Direnç Test Cihazları ( S 23 ) Direnç Teknolojileri ( S 24 ) Enerji İletim Teknolojileri ( S 25 ) Istıma Teknolojileri ( S 26 ) İş Güvenliği Malzemeleri ( S 27 ) Aşırı Gerilim Darbe Koruyucuları ( S 28 ) Uçak ve Deniz İkaz Lambaları ( S 29,30,31 )

3 Distribütörlüklerimiz

4 Trafo Yağ Gaz Analiz ve İzleme Sistemleri Arıza Algılama ve İzleme Sistemi Arıza Algılama, İzleme ve Teşhis Sistemi Nem Hidrojen H2 Nem Hidrojen H2 Karbonmonoksit CO Doğru ve güvenilir ölçümler Trafolarınızı ve yatırımınızı korur Hiç bakım gerektirmez Kolay kurulum Nem Hidrojen H2 Karbonmonoksit CO Metan CH2 Asetilen CH2H2 Etilen C2H4 Nem Hidrojen H2 Karbonmonoksit CO Metan CH2 Asetilen CH2H2 Etilen C2H4 Etan C2H6 Karbondioksid Co2 Oksijen O2 Azot N2

5 Taşınabilir Trafo Yağ Gaz Analizi Cihazı MYRKOS Laboratuvar Kiti Myrkos eşsiz hız, hassasiyet ve doğruluk ile laboratuvarınızda optimal kaynakların kullanımını sağlayacak ve numune başına mümkün olan en düşük maliyetle işletmenizin çalışması mümkün olacaktır. MYRKOS Saha Kiti Taşınabilir gaz analiz sistemi ile trafo yağındaki gazları istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde analiz edebilirsiniz. Taşıma çantası Myrkos ve sahada DGA gerçekleştirmek için gerekli tüm aksesuarları ile birlikte taşınabilir olmak üzere tasarlanmıştır.

6 Trafo Online İzleme Sistemleri TMS Online İzleme Sistemleri ile: Büşingleri izlemek ( tan delta ve buşing kapasitansındaki bağlı değişimleri Kısmi deşarjlar Aktif bölümlerin durumlarının izlenmesi ( akımlar, sıcaklık, güç, kayıplar, kalan ömürleri ) Yağdaki çözünmüş nem ve gazları Yükte kademe değiştirici durumunun izlemesi ( kademe pozisyonu, anahtarlama akımı ve süresi, kontak aşınması, yağ sıcaklığı ) Soğutma sisteminin durumunun izlemesi ( sıcaklık, yağ akışı, pompaların ve fanların çalışma durumları ve saatleri, yağ sıcaklığın göstergersi alarm/trip ) Gibi bir çok cihazın değişimleri online olarak tek bir cihazdan ve programdan izlemek ve tüm verileri bilgisayarda depolamak mümkün.

7 Trafo Online İzleme Sistemleri

8 Trafo Yağ Delinme Test Cihazı Trafo Yağ Delinme Test Cihazı sıvı yalıtkanda dielektrik arıza gerilimi tespiti için tam otomatik test cihazıdır. Bu cihaz laboratuvar ve saha kullanımı için tasarlanmıştır. PORTATEST kullanımı rahat ve kolaydır. Önceden tanımlanmış test standartları doğrultusunda tam otomatik test yapar. Özellikler: 100 kv a kadar test etmek Ortak ulusal ve uluslararası test standartları için önceden programlanmış 10 a kadar serbest programlanabilir kullanıcı test dizileri Bireysel arıza değerlerin, ortalama değer ve standart sapma gösterimi Entegre yazıcı Aydınlatmalı LCD grafik ekran Teknik Özellikler Model PORTATEST 60A A A Voltaj test 60 kv RMS 80 kv RMS 100 kv RMS Ağırlık 35 kg 39 kg 39 kg

9 Trafo Yağ Tan & delta Analiz Cihazları PE-AORDF-1 Otomatik Yağ Direnç Tan Delta Test Cihazı PE-AORDF-1 Tam Otomatik Yağ Direnç ve Tan Delta testi enetgre ısıtıcı ünitesi ve köprü ölçüm ünitesinden oluşmaktdaır. Köprü Ölçüm AC / DC yüksek gerilim kaynağı, Tera Ohm metre, direnç, kapasitans, Tan-Delta, güç faktörü, sıcaklık, gerilim ve frekansı ölçmektedir. Otomatik Tan-Delta Test Cihazı 12 kv 200mA - PE-ACDF-1 Otomatik 12kV 200mA yüksek gerilim güç kaynağı ve ölçüm köprüsü tek bir kompakt ünite içine bütünleşmiş. Elektrik santrallerde ve trafo gibi ağır elektromanyetik girişim ortamlarda dağıtma faktörü ve kapasitansı ölçmek için tasarlanmıştır. Tan Delta Test Cihazına 12 kv AC güç kaynağı, ölçme köprüsü ve SF6 gaz standart kapasitörü dahildir.

10 Yağ Saflaştırma ve Rejenerasyon Sistemleri HVD Yağ Tasfiye Cihazları HVD serisi degazörler transformatör yağının arıtılmasıyla ortaya çıkan üç ana kirletici maddeyi azaltmak için bilinen tek yöntem olan termo-elektrik sürecini kullanır. OLTC Serisi - Yük Altında Kademe Değiştirici Filtreleri Kademe değiştirici, transformatör, ya da devre kesici gibi yağlı bir elektrikli cihaz, kalıcı olarak takılmak üzere tasarlanmıştır. TORS - Trafo Yağ Rejenerasyon Sistemi TORS serisi rejenerasyon sisteminin reaktivasyon tipinin özelleştirmesini sağlar. PCB Serisi - Deklorinasyon Sistemi Mobil operasyon için bir römork monte etmek üzere elle veya otomatik olarak çalışan PCB sistemi kızağa monte edilmiştir ve iletken bir ayak izi vardır. TIMES - Trafo İzolasyon Nem Tahmini TIMES Yalıtımdaki nem içeriğini tahmin eder. İzolasyon Nem içeriğinin bir trafonun hizmet ömrüyle doğrudan ilişkisi vardır.

11 Trafo Test ve Analiz Cihazları Trafo Çevirme Oranı Test Cihazı ART 3D 3 fazlı test voltaj çıkışı Yüksek doğrulukta ölçümü için 275 voltaja kadar çıkış İsteğe bağlı üçüncül sarma kanal Tam otomatik kademe değiştirici test modu Sargı Dirençi Ölçüm Cihazı WRT 10D Yüksek Hassasiyet 0.1% rgd Stabilizasyon gösterge okuması Aşırı gerilim geçişlerden korunma Her trafo için sonuçlar seri numarası ve diğer detayları ile birlikte bir dosyada saklanır Otomatik veya manuel uzaktan kademe değiştirici Akım Trafosu Test Cihazı CTT Akım trafosu test cihazı tam otomatik olup saturasyon, eksitasyon akımını, oran ve polarite testi trafolarda ölçmektedir. Kapsamlı halde tüm grafik ve tablo veri tabanları rapor halinde görüntülüyebilmektedir.

12 Kısmi Deşarj Analiz Cihazları ICMsystem ICM Dijital Kısmi Boşalma Dedektörü ICMsystem orta ve yüksek gerilim yalıtım durumunu değerlendirmek için güçlü ve çok yönlü bir araçtır. Cihaz uygulanan voltajın bir frekans aralığı üzerinde kullanılabilir buna 50/60Hz ve VLF(0.1 Hz) güç sistem frekans aralığı da dahildir. ICMmonitor ICM Monitör Dijital Kısmi Boşalma Dedektörü ICMmonitor sistemi bozmayan kalıcı olarak kurulan ve ortayüksek gerilim izolasyonunu devamlı izleyen dijital bir kısmi deşarj dedektörüdür. PD AIA Taşınabilir Kısmı Deşarj Sistemi AIAcompact gaz yalıtımlı şalt(gis) tesislerinde elektriksel ve akustik kısmi deşarj ölçümleri, transformatörler ve kablo araçlarında faaliyetlerinde kullanılan taşınabilir bir cihazdır. ICMcompact Dijital Kısmi Deşarj Dedektörü ICMcompact kompakt, orta ve yüksek gerilim yalıtım sistemlerinin durumunu değerlendiren ve bağımsız çalışan bir cihazdır. Genellikle üretimlerdeki kalite güvenliği ve kontrolünde kullanılır.

13 Kısmi Deşarj Analiz Cihazları Taşınabilir Kısmi Deşarj Kaydedici XDP II Kısmi Deşarjı aktiviteleri ölçmek için ultra-geniş bant amplifikasyon sistemidir. XDP görüntüler grafiksel kısmi deşarj dalgaları göstermektedir ve yerleşik hoparlör ile kısmi deşarj faaliyetleri dinleme imkanı sunar. Dağıtım Transförmatörler için Kısmi Deşarj Kiti XDP Trans Kiti tek fazlı dağıtım transförmatörlerde 35 kv kadar hat üzerinde kısmi deşarjı ölçmek için kolay bir yol sağlar. ADD Orta Gerilim Kısmi Deşarj Detektörü ADD orta gerilimde kesicilerin, kuru tip trafoların, buşinglerin ve kablo bağlantılarının ( 69 kv a kadar) online olarak kısmi deşarjlarını ölçemeye yarar.

14 Güç Trafosu Kısmi Deşarj Yer Tespit Cihazı Taşınabilir Kısmi Deşarj Algılama ve Yerini Belirleme Sistemi AE-150 güç transformatörlerinin hatalarını algılamak ve bulmak için kullanılır. AE-150 nin temel özelliği elektrik kısmi boşalma sinyali ile akustik emisyon sinyallerini senkronize etmektir. Güçlü gürültü bastırma özelliği, lokalizasyon olasılığını arttırır. Güç transformatörlerindeki kısmı deşarj ve sıcak noktaları algılar ve yerlerinin tam noktasını belirler. Hataların yerleri elektrik izolasyonu arızaları sonucu veya yüksek sıcaklıklar ile oluşan ultrasonic dalgaların analizi sonucu bulunur.

15 Ultrasonik Kısmi Deşarj ve Corona Tespit Detektörü ULD 40 yüksek gerilim ve iletim hatlarında ark ve korona tespitleri için tasarlanmış bir ultrasonik detektör cihazıdır. Corona efekti ve havadaki elektriksel arklar, ultrason ve yayılan ses dalga şeklindedir. ULD-40 ın rolü bu sesleri yakalamak ve insan kulağının dinleyebileceği düzeye dönüştürmektir. Harici parabolic sensör ile birlikte elektriksel bozulmaları uzun mesafeden de tespit edebilir. ULD nin yan kısmına kolaylıkla bağlanır. Laserli hedefleme cihazı da bağlanarak ultrason emisyon kaynağının tam yerini belirlemeye olanak sağlar. Sökülebilir parabolic anten ve küçük boyutlardaki ULD sahada kullanmayı kolaylaştırır ve her türlü tesisata erişmeye olanak sağlar. Avantajları: Yüksek doğrulukla uzaktan akustik denetimler yapar Kullanımı kolay, hızlı ve pratiktir Gürültülü ortamlarda dahi iyi sonuç elde edilir

16 İzolasyon Direnç ve Toprak Direnç Ölçüm Cihazları İzolasyon Direnç Ölçüm Test Cihazı MIC V kademesinde ölçüm voltajı 25V ve 1 10kV kademesinde ölçüm voltajı 50V çözünürlüğündedir Ölçülen izolasyon direncinin ve kaçak akımın sürekli gösterimi Ayarlanabilir ölçüm süresi a kadar Çok Fonksiyonlu Test Cihazı MPI MPI 530 çeşitli yöntemler ile topraklama ve toprak direnci dahil olmak üzere elektrik şoklardan korunmak için gerekli ölçümleri yapan çok fonksiyonlu bir cihazdır. Ayrıca kullanıcılara; yapılan tüm kayıtların analiz edilmesi, kaydedilmesi ve bunların ekranda görünülebilmesi olanağı sağlamaktadır. Topraklama Direnci Ölçüm Cihazı 2-kutuplu, 3-kutuplu, 4-kutuplu yöntem ile toprak direnci ölçümü Darbe toprak empedans ölçümü, üç çeşit darbe ölçümü 4/10μs, 8/20 μs, 10/350μs Yardımcı test probları olmadan iki kelepçe ile toprak direnci ölçümü Toprak direnci ölçümü Sürekli ölçüm Kaçak akım ölçümü

17 Termal Kamera Termal Kamera KT 384 Görüntünün her noktasında sıcaklığı ölçer Gerçek görüntü kaydı 1600 x 1200 Her resim için 60 saniye süren ses kaydı Gerçek ve Termal görüntü aynı anda ekranda Standard AA şarj edilebilir piller Basit programlanabilen menü 3.6 LCD ekran 640 x 480

18 Devre Kesici Analizörleri Devre Kesici Analizörü CBA-32P Genelikle trafoların ve yüklü devre kesicilerin her türlü zamanlama ve hareket analizini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. CBA Win yazılımıda bu cihaza dahildir. Devre Kesici Titreşim Analizörü CBV- X Yeni CBV-X tek bir test ile zamanlama, hareket, titreşim ve dinamik direnç ölçüm yapan dünyadaki tek cihazdır. Ayrıca, CBV-X aynı zamanda zengin frekans içeriğe sahip vibro-akustik sinyalleri kaydetmektedir. Tekrar Kapama Analizörleri GEN- I3V GEN-I3V Tekrar kapama kontrol panoları, her türlü testi yapmak için tasarlanmış yüksek performanslı bir evrensel tekrar kapama kontrolleri analizörüdür. Devre Kesici ve Kontrol Kabini Simülatörü SIM-CB6 SIM- CB6, zamanlama ve hareket parametrelerini değiştirmek için kolayca izin veren bir dost kullanıcı yazılım SIM-Win ile tahrik edilir.

19 Otomatik Voltaj Regülatörü Trafo kademe değiştiricisinin tüm ölçüm, kontrol ve ayarlanabilen görevleri yeni REG-DA voltaj regülatörü kullanarak yürütülür. REG-DA regülatör CEI IEC 354 (VDE 0536) uygun olarak yüksek kapasiteli bir transformatör izleme fonksiyonu ile donatılmış özelliklere sahiptir. Bu fonksiyon ile istediğiniz zaman hot-spot ve transformatör ömrü hakkında bilgilere ulaşabilmeketesiniz. Büyük LCD (128x128) tüm önemli bilgileri içermektedir (kademe değiştirici konumu, gerilim, vb) REG-DA regülatör tüm protokolleri aracılığıyla bir SCADA sistemi ile iletişim kurabilir. Otomatik Voltaj Regülatörü REG DA özellikler: Ölçme fonksiyonları (U, I, P, Q, S, cos ϕ, ϕ, I sin ϕ, f ) Kayıt fonksiyonu (2 kanallı grafik kaydedici) İstatistik fonksiyonları Olay kaydedici Hot-spot sıcaklığı ve ömür boyu tüketim kaydı için trafo izleme fonksiyonları Programlanabilir analog giriş veya çıkış (ma) 14 (26) serbest programlanabilir dijital giriş 9 (21) serbest programlanabilir dijital çıkış Trafolarda faz kayma kontrolü Tüm ölçüm miktarlar için değer izleme sınırı

20 Enerji Analizörleri Taşınabilir Güç Kalite Analizörü PQ-Box 100 ve PQ-Box 200 PQ-Box 200 ve PQ-Box 100 yüksek performanslı ve taşınabilir; şebeke analizi, güç ölçümü ve geçici rejim kayıdı (transient recorder) yapan bir cihazdır. Düşük, orta ve yüksek gerilim şebekeleri için kullanılmaktadır. PQ-Box 200 kamu şebekelerinde ve 1.000V kadar ; PQ-BOX 100 ise 690V ve endüstriyel alanlarda ölçüm için kullanıma uygundur. PQ-Box 100 ve 200 A sınıfı ölçüm cihazdır. IEC (2008) standartlarını % 100 karşılamaktadır. Arıza algılama Uygun gerilim kalitesinin değerlendirilmesi ve IEC (2-4) Arıza kaydedici fonksiyonu Yük analizleri; enerji ölçümleri Dalgalanma kontrol sinyal analizi Dalgalanma kontrol frekans ölçümleri Parametre Voltaj ölçümü doğruluğu Zaman aralıklarının belirlenmesi Olaylar için ölçüm değerlerinin işaretlenmes Harmonikler, interharmonikler Titremek Frekans Gerilim asimetrisi Olay kaydı Saat senkronizasyonu Klas A A A A A A A A A

21 Enerji Analizörleri PQI-D ve PQI-DA bir güç kalite arayüzü olarak veya üç fazlı şebekelerde tüm fiziksel olarak tanımlanmış ölçüm miktarları için bir ölçüm cihaz olarakta kullanılabilmektedir. Orta ve yüksek gerilim şebekeleri için güç kalitesi arayüzü, merkezi elektrik şebekelerinde ise tüm gerekli ölçüm ve görevleri gerçekleştirmek için olan bir sistemin bileşenidir. Modern gerilim kalitesi ölçüm cihazları IEC standardına göre çalışır. PQI-D ve PQI-DA A sınıfı cihazlardır, IEC standardına uygundur. PQI D ve PQI - DA Güç Kalite Cihazların Özellikleri: DIN EN göre gerilim kalite ölçümü IEC göre Class A cihazı khz örnekleme frekansı 20 x In e kadar işlevini arıza kaydı Faz-faz ve faz-toprak ölçümleri aynı anda gerçekleştirmek mümkündür U12, U23, U31, UNE için voltaj ölçüm kanalları I1, I2, I3, Io akımları için ek ölçümü

22 Enerji Analizörleri Enerji Sayaçları Haberleşme Modülleri DIN Rail LED Ölçerler DIN Rail LCD Ölçerler DIN Rail Güç Dönüştürücü Kompakt 96x96 LED Ölçerler Kompakt 96x96 LCD Ölçerler 144x144 LED Ölçerler 144x144 LCD Ölçerler 144x144 Şebeke Analizörü AC Gerilim ve Akım Data Logger Taşınabilir Şebeke Analizörü

23 Nötr Topraklama Ekipmanları Nötr topraklama dirençleri endüstriyel güç sistemlerinin direnç üzerinden topraklanması için kullanılır. Transformatörlerde veya jeneratörlerde toprak ile nötr arasında kullanılır. Nötr topraklama dirençleri bir yandan arıza akımlarını ekipmanlara zarar vermeyecek seviyelerde sınırlarken, diğer yandan da koruma rölelerine yeterli akımı sağlayarak arızanın giderilmesini sağlar. Cihaz (düşük veya yüksek ohic nötr topraklama tipi ) paslanmaz çelik elemanlardan yapılmıştır. Cihaz 380 kv gerilim ünitelerinin ve toprak arıza akılmarının 70 ka kadar tedariğini yapmaktadır. CSN Nötr Topraklama Dirençleri uygulamalarınız için en uygun çözümleri sunar: Yüksek veya düşük direnç değerleri Açık veya kapalı operasyon Güvenilir, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen teknoloji Yüksek güç yoğunluğuna sahip kompakt tasarım Tüm sistem gerilimlerde güvenilir performans Her bir CSN Nötr Topraklama direnci bireysel müşteri ihtiyaçlarına göre üretilmektedir.

24 Direnç Teknolojileri Trafo merkezleri, jeneratörler gibi tüm enerji ve endüstri uygulamaları için yüksek güçlü dirençler üretmektedir. Elektrik Direnç Teknolojileri çeşitli uygulamalar için HVDC ve FACT sistemlerinin filtreleme ve sönüm devreleri için özelleştirmiş yüksek güç ve yüksek voltaj direnç imalatı yapar. Schniewindt dünya çapında başarılı projelere imza atmıştır. Frenleme Dirençleri Nötr Topraklama Dirençleri Test ve Yük Dirençler Deşarj Dirençler Koruma Dirençleri Dummy Load Resistor

25 Enerji İletim Teknolojisi Kanıtlanmış sensör teknolojisi ile enerji iletiminde kullanmak üzere gerilim ve akım ölçümü çözümleri sunmakta. Ayrıca müşteri istekleri üzerine geleceğe yönelik, dijital otomatik trafo merkezlerinde kullanmak için optik-dijital veri transfer sistemini sağlar. CSN Gerilim Bölücü CSN Akım Sensörleri CSN HECT, HEVT and HECT/VT CSN SV-Viewer CSN Air-Coil

26 Isıtma Teknolojisi Endüstrillerde kullanılmak üzere katı, sıvı ve gazlar için her çeşit ısıtıcı teknolojiler üretmektedir. Elektronic kontrol ve pompaları tek sistemde toplayan, verimli çözümler sunar. Müşteri taleplerine göre özel üretim çözümler de sunmaktayız. CNS Boru Isıtma Parçaları CNS Flanş Daldırma Isıtıcı CNS Hava Isıtıcalrı CNS Kontrol Üniteleri CSN Fren Direnci LV CSN Fişek Isıtıcıları CSN Alan Istıcılar CSN Yüksek Sıcaklık Bağlantı Kablosu

27 İş Güvenliği Malzemeleri Clydesdale Ark Koruma Takımları PPE yüksek enerji alanlarda kullanmak için tasarlanmıştır. Elektrik arkına karşı koruyucu giysiler özel sistemi ve tasarımı sayesinde elektrik arkına karşı koruma sağlar, aynı zamanda alevlere karşı da koruyucudur. Özel boyutlandırmalara göre en uygun kıyafetleri seçme imkanı sağlanmaktadır. EN Class II, EC , EN ISO Standartlara uygunluk. Ark Koruma Kiti Yüz Korum a Sistemleri Ark Dayanımlı Pantolon ve Ceketler İzole Eldivenler Korumalı Gözlük

28 Aşırı Gerilim Darbe Koruyucuları CITEL yüksek voltaj dalgalanmalarına karşı çözümler üreterek tüm elektrik ve elektronik elemanlarını (verileri, telefonları, elektrik ekipmanlarını ve fotovoltaik yaltımları) korur. Müşterilerin isteklerinden yola çıkarak, en zorlu koşullara dayanan 4 ana ürün grubu oluşturulmuştur. CITEL in bir çok Telekom ve Endüstri şirketinden refaransı vardır. Gaz Deşarj Tüpü Aşırı Gerilim Darbe Koruyucuları ( Parafudr ) Telekom ve Veri Hatlarında Alternatif Akım Darbelerinde Coaxial kablolarda Kullanım Alanları: Endüstri Alanları Rüzgar Türbinleri Veri Merkezleri Aydınlatma Sistemleri Güvenlik Sistemleri Konutlar ve Kamu Binaları Güneş Enerji Santralleri

29 Uçak İkaz Lambaları Yüksek yapılarda, tüm ICAO standardlara uygun olan uçak ikaz lambaları: Kullanım Alanları Yüksek Binalar Rüzgar Türbinleri Bacalar Vinçler Kuleler İletim Hatları Çeşitleri LED ve Xenon Düşük Ölçekli ( Low Intensity ) Orta Ölçekli ( Medium Intensity ) Yüksek Ölçekli ( High Intensity ) Solar Uçak Ikaz Lambalar Balisor ( Havayi hatlara özel )

30 Uçak İkaz Lambaları Havayi Hatlara Özel Uçak İkaz Lambası Tüm ICAO Standartlarını karşılıyan OBSTA firması tarafından özel olarak Yüksek gerilim hatları için üretilmiştir. Avantajları: Uygun Maliyet ICAO Standartlarına uygun Hiç bakım gerektirmez Direk Elektrik Hattından beslenir

31 Deniz İkaz Lambaları Mediterráneo Señales Marítimas (MSM) AISM / IALA üyesi ve aynı zamnda ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 Standartlarına uygunluk. Yüksek Şiddetli LED Deniz İkaz Lambaları Orta Şiddetli LED Deniz İkaz Lambaları Düşük Şiddetli LED Deniz İkaz Lambaları Solar LED Deniz İkaz Lambaları Tsunami Uyarı Sistemleri

32 Sorularınızı Cevaplamaktan Mutluluk Duyarız Tel: +90 (216) to 92 Fax: +90 (216) FAM Enerji Elektrik Sanayi Ticaret Ltd. 19 Mayıs Mah, İnönü Cad, Sümer Sok, Zitaş Blokları D2, Daire 4 Kozyatağı 34742, Kadiköy, İstanbul -TR

FAM Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

FAM Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. FAM Enerji Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. Distribütörlüklerimiz Trafo Yağ Gaz Analiz ve İzleme Sistemleri Arıza Algılama ve İzleme Sistemi Arıza Algılama, İzleme ve Teşhis Sistemi Nem Hidrojen H2 Nem Hidrojen

Detaylı

TRAFO TEST CİHAZLARI VE KISMİ DEŞARJ CİHAZLARI

TRAFO TEST CİHAZLARI VE KISMİ DEŞARJ CİHAZLARI TRAFO TEST CİHAZLARI VE KISMİ DEŞARJ CİHAZLARI TRAFO TEST CİHAZLARI WRT-10D Trafo Sargı Direnç Test Cihazı l Yüksek stabil ölçümler için sağlam, çok iyi ayarlanmış ve filtrelenmiş çıkış akım kaynağı l

Detaylı

Yüksek yapılarda, tüm ICAO standardlara uygun olan uçak ikaz lambaları:

Yüksek yapılarda, tüm ICAO standardlara uygun olan uçak ikaz lambaları: FAM LIGHTING Yüksek yapılarda, tüm ICAO standardlara uygun olan uçak ikaz lambaları: Kullanım Alanları Yüksek Binalar Köprüler Rüzgar Türbinleri Bacalar Vinçler Kuleler İletim Hatları Çeşitleri LED ve

Detaylı

KISMİ DEŞARJ CİHAZLARI

KISMİ DEŞARJ CİHAZLARI KISMİ DEŞARJ CİHAZLARI XDP-II Kısmi Deşarj Cihazı XDP-II cihazı kısmi deşarjla oluşan elektriksel alandaki hızlı değişiklikleri algılayarak hassas ölçümler yapar. Aynı zamanda izole ekipmanlardaki kısmi

Detaylı

TRANSFORMATÖR İZLEME, ARIZA ALGILAMA VE TEŞHİS SİSTEMLERİ TRAFONUZU KORUYUN

TRANSFORMATÖR İZLEME, ARIZA ALGILAMA VE TEŞHİS SİSTEMLERİ TRAFONUZU KORUYUN TRANSFORMATÖR İZLEME, ARIZA ALGILAMA VE TEŞHİS SİSTEMLERİ TRAFONUZU KORUYUN www.famener ji.com ARIZA ALGILAMA VE İZLEME SİSTEMİ ARIZA ALGILAMA, İZLEME VE TEŞHİS SİSTEMİ ÇÖZÜNMÜŞ GAZ ANALİZİ DGA (DISSOLVED

Detaylı

KLEA Enerji Analizörü

KLEA Enerji Analizörü KLEA Enerji Analizörü Kolay panel montajı sistem bağlantısı Modüler tasarım Soket kablosu gerektirmez Tespit vidası gerektirmez En yeni teknoloji Veri Toplama Platformu Tüm enerji tüketimleri bir KLEA

Detaylı

Çözünmüş Gaz Analizi (DGA) CALİSTO 5 CALİSTO 9 IEC standartlarını karşılayarak Çoklu Gaz Analizi ( Multi Gas DGA ) yapan tek cihaz.

Çözünmüş Gaz Analizi (DGA) CALİSTO 5 CALİSTO 9 IEC standartlarını karşılayarak Çoklu Gaz Analizi ( Multi Gas DGA ) yapan tek cihaz. Transformatörün durumuyla ilgili doğru bilgiye sahip olmak transformatörün ömrü açısından çok önemlidir. Farkında olunmayan bir arıza ilerki zamanlarda sürekli çalışmakta olan transformatöre ciddi hasarlar

Detaylı

TRANSFORMATÖR İZLEME SİSTEMİ. 95 yılı aşkın deneyim ile...

TRANSFORMATÖR İZLEME SİSTEMİ. 95 yılı aşkın deneyim ile... TRANSFORMATÖR İZLEME SİSTEMİ 95 yılı aşkın deneyim ile... Transformatörler güç sistemlerinde ki en önemli ve en değerli parçalardan biridir. Bu sistemi bir on-line izleme sistemi ile donatmak bilgi toplama,

Detaylı

Çözünmüş Gaz Analizi (DGA) CALİSTO CALİSTO 2 -

Çözünmüş Gaz Analizi (DGA) CALİSTO CALİSTO 2 - Transformatörün durumuyla ilgili doğru bilgiye sahip olmak transformatörün ömrü açısından çok önemlidir. Farkında olunmayan bir arıza ilerki zamanlarda sürekli çalışmakta olan transformatöre ciddi hasarlar

Detaylı

PAT 805, SONEL Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

PAT 805, SONEL Elektriksel Güvenlik Test Cihazı PAT 805, SONEL Elektriksel Güvenlik Test Cihazı sanpaelektronik.com /index.php/tr/urunler/urunlerimiz/item/200-pat-805-sonel-elektriksel-guvenliktest Elektriksel Güvenlik Test Cihazları EN 61326-1:2006

Detaylı

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VISIC50SF A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VISIC50SF Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

MEGGER SWEDEN AB / PROGRAMMA ÜRÜNLERİ SEKONDER KORUMA RÖLE TEST CİHAZLARI SVERKER 750 /760 /780 TEK FAZLI RÖLE TEST CİHAZI

MEGGER SWEDEN AB / PROGRAMMA ÜRÜNLERİ SEKONDER KORUMA RÖLE TEST CİHAZLARI SVERKER 750 /760 /780 TEK FAZLI RÖLE TEST CİHAZI MEGGER SWEDEN AB / PROGRAMMA ÜRÜNLERİ SEKONDER KORUMA RÖLE TEST CİHAZLARI SVERKER 750 /760 /780 TEK FAZLI RÖLE TEST CİHAZI Sekonder koruma rölelerinin test edilmesi için tasarlanmıştır. Genelde bütün tek

Detaylı

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ Eğitim Merkezi Projesi

YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ Eğitim Merkezi Projesi YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI RÜZGAR ENERJİSİ SİSTEMLERİ Eğitim Merkezi Projesi Konu Başlıkları Enerjide değişim Enerji sistemleri mühendisliği Rüzgar enerjisi Rüzgar enerjisi eğitim müfredatı Eğitim

Detaylı

Yumuşak Yolvericiler. Kalkış için kontrollü yol verme fonksiyonları. Duruş için özellikle pompa uygulamalarına yönelik yumuşak duruş fonksiyonları

Yumuşak Yolvericiler. Kalkış için kontrollü yol verme fonksiyonları. Duruş için özellikle pompa uygulamalarına yönelik yumuşak duruş fonksiyonları Yumuşak Yolvericiler Vektör kontrollü AKdem dijital yumuşak yol vericisi, 6-tristör kontrollü olup, 3 fazlı sincap kafesli motorlarda yumuşak kalkış ve duruş prosesleri için tasarlanmıştır. Vektör kontrol,

Detaylı

Ecras Elektronik Multimetre

Ecras Elektronik Multimetre Ecras Elektronik Multimetre Modüler tasarım Soket kablosu gerektirmez Tespit vidası gerektirmez En yeni teknoloji Kolay panel montajı sistem bağlantısı Anlık Her fazda VL-N ve ortalama değerleri. Her fazda

Detaylı

Online teknik sayfa DUSTHUNTER SB30 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa DUSTHUNTER SB30 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa DUSTHUNTER SB30 DUSTHUNTER SB30 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip DUSTHUNTER SB30 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda

Detaylı

YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİM SETİ

YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİM SETİ YENİLENEBİLİR ENERJİ EĞİTİM SETİ Yenilenebilir enerji sistemleri eğitim seti temel olarak rüzgar türbini ve güneş panelleri ile elektrik üretimini uygulamalı eğitime taşımak amacıyla tasarlanmış, kapalı

Detaylı

3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva

3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva TRİE UPS LER 3/1 (Trifaze Giriş / Monfaze Çıkış ) 15-30 kva 3/3 (Trifaze Giriş / Trifaze Çıkış ) 20-80 kva 3 faz giriş -1 faz çıkış ve 3 faz giriş -3 faz çıkış kesintisiz güç kaynakları başta sanayi, tıp,

Detaylı

Hızlı montaj le tasarruf sağlayın. Hızlı kurulum Kolay ve hatasız montaj. www.entes.com.tr

Hızlı montaj le tasarruf sağlayın. Hızlı kurulum Kolay ve hatasız montaj. www.entes.com.tr Hızlı montaj le tasarruf sağlayın Hızlı kurulum Kolay ve hatasız montaj www.entes.com.tr MPR- 3 fazlı akım trafosu ın Avantajları Kolay Pano Kurulumu Tek kablo ile tornavida kullanmadan kolay bağlantı

Detaylı

Teknik Katalog [3-Fazlı Güç Ölçer]

Teknik Katalog [3-Fazlı Güç Ölçer] Teknik Katalog [3-Fazlı Güç Ölçer] [PCE-830-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

Online teknik sayfa FLOWSIC60 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI

Online teknik sayfa FLOWSIC60 AKIŞ HIZI ÖLÇÜM CIHAZI Online teknik sayfa FLOWSIC60 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FLOWSIC60 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

RDA / RDAT OTOMASYON TİP AKÜ ŞARJ CİHAZI

RDA / RDAT OTOMASYON TİP AKÜ ŞARJ CİHAZI RDA / RDAT OTOMASYON TİP AKÜ ŞARJ CİHAZI Akü Şarj Cihazı Sabit Voltaj ve Sabit Akım prensibine göre çalışan tam kontrollü bir cihazdır. LCD panel üzerinden bütün ölçümler ve olay bilgileri izlenilebilir.

Detaylı

Data Sheet [BAROMETRE]

Data Sheet [BAROMETRE] Data Sheet [BAROMETRE] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90 (0)

Detaylı

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa FW102 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FW102 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

GARANTİ KARAKTERİSTİKLERİ LİSTESİ 132/15 kv, 80/100 MVA GÜÇ TRAFOSU TANIM İSTENEN ÖNERİLEN

GARANTİ KARAKTERİSTİKLERİ LİSTESİ 132/15 kv, 80/100 MVA GÜÇ TRAFOSU TANIM İSTENEN ÖNERİLEN EK-2 1 İmalatçı firma 2 İmalatçının tip işareti 3 Uygulanan standartlar Bkz.Teknik şartname 4 Çift sargılı veya ototrafo Çift sargılı 5 Sargı sayısı 2 6 Faz sayısı 3 7 Vektör grubu YNd11 ANMA DEĞERLERİ

Detaylı

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2

VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 VOLÜMETRİK DEBİMETRE KDDM 2 Volümetrik debimetre nedir?? Fark basınç ölçümü ile hava akış verimini kontrol etmenizi sağlayan, bakım gerektirmeyen, yenilikçi bir Pnömatik otomasyon kontrol sistemidir, bu

Detaylı

MIT400/2 Serisi, MEGGER İzolasyon Test Cihazı

MIT400/2 Serisi, MEGGER İzolasyon Test Cihazı MIT400/2 Serisi, MEGGER İzolasyon Test Cihazı Elektriksel ve endüstriyel testler için dizayn edilmiştir 1000V - 200 GΩ'a kadar İzolasyon testi (YENİ) Stabilize edilmiş izolasyon test voltajı (YENİ) 0.01

Detaylı

Otomatik Yük Ayırıcı

Otomatik Yük Ayırıcı Otomatik Yük Ayırıcı Teknik Özellikler: IEC standartlarına göre - E3 M2 Anma gerilimi (kv rms) 36 Anma akımı (A) 630 Anma kısa devre akım (ka) 12,5 Anma yalıtım düzeyi kv rms, 50Hz/1 dak. faz - toprak

Detaylı

Dräger Pac 3500 Tekli Gaz Algılama Cihazı

Dräger Pac 3500 Tekli Gaz Algılama Cihazı Dräger Pac 3500 Tekli Gaz Algılama Cihazı Hızlı, güvenilir, doğru ve 2 yıla kadar bakım gerektirmez: Dräger Pac 3500, karbon monoksit, hidrojen sülfür veya oksijenin endüstriyel kişisel izlenmesi için

Detaylı

ORTA GERİLİM ANAHTARLAMA BİLEŞENLERİ v.01 2015. www.ulusoyelektrik.com.tr

ORTA GERİLİM ANAHTARLAMA BİLEŞENLERİ v.01 2015. www.ulusoyelektrik.com.tr ORTA GERİLİM ANAHTARLAMA BİLEŞENLERİ v.01 2015 www.ulusoyelektrik.com.tr İÇİNDEKİLER ULUSOY ELEKTRİK HAKKINDA...1 1.LBS SERİSİ YÜK AYIRICI...2 1.1 TEKNİK BİLGİLER...3 1.2 TEKNİK ÇİZİMLER...4 2.USFB SERİSİ

Detaylı

Online teknik sayfa TBS-1DSGT2506NE TBS SICAKLIK SENSÖRLERI

Online teknik sayfa TBS-1DSGT2506NE TBS SICAKLIK SENSÖRLERI Online teknik sayfa TBS-1DSGT2506NE TBS A B C D E F Resimler farklı olabilir Ayrıntılı teknik bilgiler Özellikler Sipariş bilgileri Tip Stok no. TBS-1DSGT2506NE 6048684 Diğer cihaz modelleri ve aksesuar

Detaylı

Reaktif Güç Yönetim Çözümleri. Tasarrufun Elektrik Yönü

Reaktif Güç Yönetim Çözümleri. Tasarrufun Elektrik Yönü Reaktif Güç Yönetim Çözümleri Tasarrufun Elektrik Yönü Temel Özellikler Kontrolörlerinin basit bir şekilde tanımlanması Güç faktör kontrolörleri reaktif gücü azaltarak güç dağıtım sistemlerinin maksimum

Detaylı

biz kimiz. Simtes / Ostim

biz kimiz. Simtes / Ostim biz kimiz. Simtes Elektrik olarak bizler; enerji iletimi, dağıtımı ve kontrolu konularında şirketinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. 1975 yılından günümüze kadar Simtes,

Detaylı

Dräger Pac 5500 Tekli Gaz Algılama Cihazı

Dräger Pac 5500 Tekli Gaz Algılama Cihazı Dräger Pac 5500 Tekli Gaz Algılama Cihazı Uzun süreli görevler, onun uzmanlığı: tekli gaz cihazı Dräger Pac 5500'ün ömür sınırlaması yoktur ve karbon monoksit, hidrojen sülfür veya oksijenin hızlı ve doğru

Detaylı

Teknik Katalog [Akım Ölçer]

Teknik Katalog [Akım Ölçer] Teknik Katalog [Akım Ölçer] [PCE-PA 8000] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90

Detaylı

HMH SERİSİ METAL MAHFAZALI MODÜLER HÜCRELER

HMH SERİSİ METAL MAHFAZALI MODÜLER HÜCRELER HMH SERİSİ METAL MAHFAZALI MODÜLER HÜCRELER HMH Serisi Metal Mahfazalı Modüler Hücreler; 36 kv a kadar sekonder dağıtım sistemlerinde, kompakt köşk tipi trafo binalarında ve endüstriyel tesislerde, dahili

Detaylı

BAYLAN ULTRASONİK ISI SAYAÇLARI ISI SAYAÇLARI. Yüksek Ölçüm Hassasiyeti Düşük Basınç Kaybı Geniş Açılı Glass LCD Ekran Uzun Ömürlü Ve Bakımsız Çalışma

BAYLAN ULTRASONİK ISI SAYAÇLARI ISI SAYAÇLARI. Yüksek Ölçüm Hassasiyeti Düşük Basınç Kaybı Geniş Açılı Glass LCD Ekran Uzun Ömürlü Ve Bakımsız Çalışma ISI SAYAÇLARI ULTRASONİK ISI SAYAÇLARI MI-004 OIML R 75 3 Yıl Garanti ISO 9001 Muayene TS EN ISO/IEC 17020 AB-0068-M Test TS EN ISO/IEC 17025 AB-0177-T Yüksek Ölçüm Hassasiyeti Düşük Basınç Kaybı Geniş

Detaylı

KLEA 220P ENERJİ ANALİZÖRÜ

KLEA 220P ENERJİ ANALİZÖRÜ KLEA 220P ENERJİ ANALİZÖRÜ Temel Bilgiler KLEA 220P Enerji Analizörünün basit terimlerle tanımlanması Klea 220P, elektrik şebekelerinde 3 fazlı ölçüm yapabilen ve röle çıkışı sayesinde kontrol imkanı sunabilen

Detaylı

Online teknik sayfa TBS-1ASGT1506NM TBS SICAKLIK SENSÖRLERI

Online teknik sayfa TBS-1ASGT1506NM TBS SICAKLIK SENSÖRLERI Online teknik sayfa TBS-1ASGT1506NM TBS A B C D E F Resimler farklı olabilir Ayrıntılı teknik bilgiler Özellikler Sipariş bilgileri Tip Stok no. TBS-1ASGT1506NM 6048667 Diğer cihaz modelleri ve aksesuar

Detaylı

ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri

ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri Sadece ısıtma ve sadece soğutma ayarı ON/OFF Kontrol Pil DC 3 V (2 1,5V AA Alkaline pil) Alıcı AC 250 V-10A (SPDT) Kullanım ABR 320 SET oda termostatları

Detaylı

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME Akıllı şebekeleri ve akıllı sayaç okumaları hayata geçirebilmek için anahtar nitelikteki enerji değerlerini gerçek zamanlı olarak transfer edilebilecek bir haberleşme

Detaylı

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME

OG VE AG GENİŞBANT POWER LINE HABERLEŞME DAĞITIM ŞİRKETİ Kontrol Odası Yönetimi IP Altyapısı MV Akıllı şebekeleri ve akıllı sayaç okumaları hayata geçirebilmek için anahtar nitelikteki enerji değerlerini gerçek zamanlı olarak transfer edilebilecek

Detaylı

1 Mart https://twitter.com/schneider_tr

1 Mart https://twitter.com/schneider_tr http://www.facebook.com/schneiderelectrictr https://twitter.com/schneider_tr n n n n n 3 4 5 6 B: Sepam 10 B serisi, aflırı yüklere, faz-faz hatalarına ve toprak hatalarına karfl koruma sa lar A: Sepam

Detaylı

Otomatik Tekrar Kapamalı Kesici. (Recloser)

Otomatik Tekrar Kapamalı Kesici. (Recloser) Otomatik Tekrar Kapamalı Kesici (Recloser) Üç kutuplu iki konumlu (açık - kapalı) Anahtarlama (kesme - kapama) vakum ortamında (vacuum interrupter) da hızlı tekrar kapamaya uygun tasarlanmıştır. Kesiciye

Detaylı

OG Anahtarlama Sistemi Primer Dağıtım

OG Anahtarlama Sistemi Primer Dağıtım OG Anahtarlama Sistemi Primer Dağıtım CPG.1 Tek ve Çift Baralı, Gaz Yalıtımlı Hücre Dizisi 36 kv kadar CPG Sistemi AÇIKLAMA Ormazabal CPG sistemi, CPG.1 tek ve çift baralı SF 6 gazı yalıtımlı GIS tipi

Detaylı

Paralel ortam CO/CO2 ölçümü. testo 315-3: EN Avrupa normlarına uygun ortam havası ölçümleri

Paralel ortam CO/CO2 ölçümü. testo 315-3: EN Avrupa normlarına uygun ortam havası ölçümleri Paralel ortam CO/CO2 ölçümü testo 315-3: EN 50543 Avrupa normlarına uygun ortam havası ölçümleri testo 315-3 testo 315-3 cihazını nerelerde kullanabilirsiniz? Ortam ölçümlerinde, paralel CO/CO 2 verileri

Detaylı

2011 FİYAT LİSTESİ ISI KONTROL CİHAZLARI DİJİTAL PANELMETRELER ZAMAN RÖLELERİ DİJİTAL SAYICILAR ZAMAN SAATLERİ. www.tesantr.com tesan@tesantr.

2011 FİYAT LİSTESİ ISI KONTROL CİHAZLARI DİJİTAL PANELMETRELER ZAMAN RÖLELERİ DİJİTAL SAYICILAR ZAMAN SAATLERİ. www.tesantr.com tesan@tesantr. 2011 FİYAT LİSTESİ ISI KONTROL CİHAZLARI DİJİTAL PANELMETRELER ZAMAN RÖLELERİ DİJİTAL SAYICILAR ZAMAN SAATLERİ www.tesantr.com tesan@tesantr.com EKONOMİK SERİ PID SICAKLIK KONTROL CİHAZLARI 6 GELİŞMİŞ

Detaylı

MODÜLER AKTİF HARMONİK FİLTRELER

MODÜLER AKTİF HARMONİK FİLTRELER MODÜLER AKTİF HARMONİK FİLTRELER Yetkili Distribütörü: ARMES MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER LTD. Huzur Mah. Kanarya Sok. No: 1/1 Seyrantepe Sarıyer 34396 İstanbul Türkiye Tel: +90 212 3244327 / 28 info@armes

Detaylı

DEMK-V Serisi. Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010

DEMK-V Serisi. Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010 2010 DEMK-V Serisi Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010 DEMK-V SERİSİ VİLLA TİPİ ELEKTRİKLİ ISITMA KAZANLARI STANDART ÖZELLİKLER OPSİYONEL EKİPMAN VE TALEP SEÇENEKLERİ

Detaylı

1 UÇAK İKAZ LAMBALARI

1 UÇAK İKAZ LAMBALARI 1 UÇAK İKAZ LAMBALARI ICAO TAVSİYELERİ Sivil havacılık faaliyetleri, başta Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO), Avrupa Sivil Havacılık Konferansı (ECAC), Avrupa Hava Seyrüsefer Güvenlik Teşkilatı

Detaylı

Easy9. Alçak gerilim tesisatı için, güvenilir koruma ürünleri.

Easy9. Alçak gerilim tesisatı için, güvenilir koruma ürünleri. Alçak gerilim tesisatı için, güvenilir koruma ürünleri. Easy9 un kalitesi ve güvenilirliği daha üretken olmamı sağladı. Güvendiğiniz markadan yeni, sağlam bir ser... Yeni Easy9 serisi, bir elektrikçi olarak

Detaylı

Artesis* MCM* / PCM* Özellikler ve Sipariş Bilgisi

Artesis* MCM* / PCM* Özellikler ve Sipariş Bilgisi Artesis* MCM* / PCM* Özellikler ve Sipariş Bilgisi Genel Tanım MCM/PCM, elektrik motoru ve jeneratörlerindeki ve yine bunların sürücülerinde ya da sürülen ekipmanlarındaki mevcut ve gelişmekte olan arızaları,

Detaylı

KISA MESAFE RADYO TELEMETRİ CİHAZLARI

KISA MESAFE RADYO TELEMETRİ CİHAZLARI TÜM SEBINETECH RADYO MODEMLERDE AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLER ORTAKTIR; KASA ÇALIŞMA SICAKLIĞI RF ÖZELLİKLERİ PERFORMANS ANTEN ARAYÜZÜ ÜRÜN SEÇİMİ Alüminyum kasa -10 C ~ +60 C Frekans: 433MHz, 25KHz kanal aralığı

Detaylı

ELEKTRİK GRUBU ELEKTRİK MAKİNELERİ EĞİTİM SETİ ELECTRICAL MACHINERY TRAINING SET

ELEKTRİK GRUBU ELEKTRİK MAKİNELERİ EĞİTİM SETİ ELECTRICAL MACHINERY TRAINING SET ELEKTRİK GRUBU ELEKTRİK MAKİNELERİ EĞİTİM SETİ ELECTRICAL MACHINERY TRAINING SET Elektrik Makineleri ve Kumanda Eğitim Seti; çok fonksiyonlu deney masası ve enerji üniteleri, elektrik motorları, motor

Detaylı

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURULU KARAR. :Piyasa Gözetim Laboratuvarı Müdürlüğünün

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURULU KARAR. :Piyasa Gözetim Laboratuvarı Müdürlüğünün BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURULU KARARI Karar Tarihi : 11.12.2013 Karar No : 2013/DK-PGM/651 Gündem Konusu : Piyasa Gözetim Laboratuvarı Müdürlüğü Deney Ücretleri. KARAR hazırladığı takrir ve eki

Detaylı

Sayfa 13-2 Sayfa 13-6

Sayfa 13-2 Sayfa 13-6 Sayfa -2 Sayfa -6 63A KADAR OTOMATİK SİGORTALAR 11P, 1P+N, 2P, 3P ve 4P modeller IEC anma akımı In: 1-63A IEC kısa-devre kapasitesi Icn: 10kA (1P+N için 6kA) Trip özellikli eğri: B, C, D modeller. 80-125A

Detaylı

Türkiye nin ilk fark basınç transmitteri imalatı,

Türkiye nin ilk fark basınç transmitteri imalatı, Enelsan Endüstriyel Elektronik Sanayii Anonim Şirketi ticari faaliyetlerinin yanı sıra geliştirdiği üretim ve sistem entegrasyonu faaliyetlerini 1976 dan beri Dilovası Organize Sanayi Bölgesindeki kendi

Detaylı

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VICOTEC320 TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VICOTEC320 VICOTEC320 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VICOTEC320 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak

Detaylı

RedoMayer Makina ve Otomasyon

RedoMayer Makina ve Otomasyon RedoMayer Makina ve Otomasyon >Robotik Sistemler >PLC ve modülleri >Operatör Panelleri >Servo Motor ve Sürücüleri >Redüktörler >Encoderler www.redomayer.com RedoMayer Makina ve Otomasyon, 20 yılı aşan

Detaylı

11 - KONDANSATÖR - AKIM TRAFOLARI

11 - KONDANSATÖR - AKIM TRAFOLARI 11 - KONDANSATÖR - AKIM TRAFOLARI KONDANSATÖR - AKIM TRAFOLARI NİSAN 2016 T-KON Serisi Güç Kondansatörleri T-KON Serisi Güç Kondansatörleri Teknik Bilgiler Standartlar IEC 60831-1/2 Çalışma Ömrü Çalışma

Detaylı

NITRON MG SERİSİ MEMBRAN AZOT JENERATÖRLERİ

NITRON MG SERİSİ MEMBRAN AZOT JENERATÖRLERİ Verimli membran teknolojisi Dünyanın en iyi geçirgenlik (permeability) özelliğine sahip membranları % 95 - % 99.5 arasında azot safiyeti Az sayıda hareketli parça NITRON MG SERİSİ MEMBRAN AZOT JENERATÖRLERİ

Detaylı

COK-0240K Otomobil Elektrik Sistemi Deney Seti

COK-0240K Otomobil Elektrik Sistemi Deney Seti COK-0240K Otomobil Elektrik Sistemi Deney Seti Otomobil Elektrik Sistemi Deney Seti, gerçek bir otomobildeki elektrik tesisatını incelemeye, oluşturulacak arızaları gözlemlemeye uygun yapıdadır. Tüm modüller

Detaylı

KAYIP KAÇAK İZLEME SİSTEMİ

KAYIP KAÇAK İZLEME SİSTEMİ KAYIP KAÇAK İZLEME SİSTEMİ KAYIP KAÇAK İZLEME NE SAĞLAR? FİDER SEVİYESİNE KADAR İNEREK KAYIP KAÇAK ANALİZİ SAĞLAR. AMAÇ YÜKSEK PERFORMANSLI KOLAY KURULUMLU DÜŞÜK YATIRIM MALİYETLİ DÜŞÜK İŞLETME MALİYETLİ

Detaylı

NETPRO-11. Genel Özellikler. Opsiyonel Özellikler. Kullanım Alanları. ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI 1 kva ~ 40 kva 1 FAZ GİRİŞ / 1 FAZ ÇIKIŞ

NETPRO-11. Genel Özellikler. Opsiyonel Özellikler. Kullanım Alanları. ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI 1 kva ~ 40 kva 1 FAZ GİRİŞ / 1 FAZ ÇIKIŞ NETPRO-11 ONLINE KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI 1 kva ~ 40 kva 1 FAZ GİRİŞ / 1 FAZ ÇIKIŞ DSP Lİ Mikroişlemci Kontrolü Gerçek Çift Çevrim Teknolojisi IGBT Doğrultuculu Aktif Giriş Güç Faktörü ( 0,99) Düşük Giriş

Detaylı

Havadan Suya Isı Pompası

Havadan Suya Isı Pompası Havadan Suya Isı sı * Kurulum Esnekliği * Ayrılabilir Boyler * Yüksek Enerji Tasarruflu İnverter Teknolojisi 1. Düşük İşletim Maliyeti 4. Farklılık 2. Düşük CO2 Emisyonu 5. Kolay Kurulum 3. Temiz ve Sessiz

Detaylı

Elektrik Dağıtım Şebekesi: İletim hattından gelen ve şalt merkezlerinde gerilim seviyesi düşürülen elektriği, ev ve işyerlerine getiren şebekedir.

Elektrik Dağıtım Şebekesi: İletim hattından gelen ve şalt merkezlerinde gerilim seviyesi düşürülen elektriği, ev ve işyerlerine getiren şebekedir. DAĞITIM TRAFOLARI Genel Tanımlar Elektrik Dağıtım Şebekesi: İletim hattından gelen ve şalt merkezlerinde gerilim seviyesi düşürülen elektriği, ev ve işyerlerine getiren şebekedir. EEM13423 ELEKTRİK ENERJİSİ

Detaylı

LB3-PCx50 Üstün Kabin Hoparlörleri

LB3-PCx50 Üstün Kabin Hoparlörleri İletişim Sistemleri LB3-PCx Üstün Kabin Hoparlörleri LB3-PCx Üstün Kabin Hoparlörleri Yüksek kaliteli müzik ve konuşma takviyesi Korumalı dış mekan kullanımı için uygun soğuk hava izolasyonu Bosch WLS,

Detaylı

www.kocsantrafo.com TRANSFORMATÖR KATALOĞU

www.kocsantrafo.com TRANSFORMATÖR KATALOĞU TRANSFORMATÖR KATALOĞU ÜRÜN RESİMLERİ KOÇSAN Trafoda imalatı yapılan tüm ürünler başlangıç safhasından bitip test edilen ana kadar kendi alanlarında tam donanımlı personeller ve makinalar tarafından yapmaktadır.

Detaylı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Bina Teknolojileri Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Yaşam kalitesi İhtiyaçlarımı karşılayacak, evimin tasarımıyla uyumlu, kullanımı kolay ve güvenli bir çözüm istiyorum. İhtiyaç Evinizde yüksek

Detaylı

Monoblok trifaze KGK sistemi. PowerWave 33 60 500 kw Benzersiz güç performansı

Monoblok trifaze KGK sistemi. PowerWave 33 60 500 kw Benzersiz güç performansı Monoblok trifaze KGK sistemi PowerWave 33 60 500 kw Benzersiz güç performansı PowerWave 33 güç merkezi ABB, kesintisiz güç kaynağı sistemlerinde global standartlar ortaya koymuștur. PowerWave 33 ün en

Detaylı

Su ve atıksu tesisleri için radar seviye sensoru

Su ve atıksu tesisleri için radar seviye sensoru Su ve atıksu tesisleri için radar seviye sensoru En zor şartlarda güvenilir ölçüm VEGA nın yeni radar sensoru VEGAPULS WL 61, su ve atıksu arıtma tesislerinde seviye veya seviyeye bağlı debi ve hacim ölçümünde

Detaylı

HT 250 SET. LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri. Kullanım

HT 250 SET. LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri. Kullanım HT 250 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 250 SET kablosuz oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı doğrultusunda ayarlayıp daha konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlar. - Hassas

Detaylı

MODEL 1500 Tek Kanallı Askıda Katı Madde Ölçüm Sistemi

MODEL 1500 Tek Kanallı Askıda Katı Madde Ölçüm Sistemi MODEL 1500 Tek Kanallı Askıda Katı Madde Ölçüm Sistemi Optik ve Dijital Sıfıra Yakın Sensör Sapması Sarf Malzeme Yok Hareketli Parça Yok MLSS (Aktif Çamur), RAS (Geri Devir), WAS (Atık Aktif Çamur) Ölçümleri

Detaylı

LBSG 36 KOMPLE SF6 GAZ YALITIMLI METAL MAHVAZALI MODÜLER HÜCRELER (RMU)

LBSG 36 KOMPLE SF6 GAZ YALITIMLI METAL MAHVAZALI MODÜLER HÜCRELER (RMU) LBSG 36 KOMPLE SF6 GAZ YALITIMLI METAL MAHVAZALI MODÜLER HÜCRELER (RMU) DİNAMİZM / SÜREKLİLİK / PERFORMANS / TECRÜBE ULUSOY ELEKTRİK A.Ş. 1985 yılında bir mühendislik şirketi olarak kurulmuştur. Ulusoy

Detaylı

L300P GÜÇ BAĞLANTISI BAĞLANTI TERMİNALLERİ

L300P GÜÇ BAĞLANTISI BAĞLANTI TERMİNALLERİ L3P HITACHI HIZ KONTROL ÜNİTESİ KULLANIM KILAVUZU L3P GÜÇ BAĞLANTISI KONTROL DEVRESİ TERMİNAL BAĞLANTISI BAĞLANTI TERMİNALLERİ Terminal Tanımı Açıklama Sembolü L1 L2 L3 Giriş fazları Şebeke gerilimi bağlanacak

Detaylı

REAKTİF KONTROL VE UZAKTAN İZLEME SİSTEMİ REV-02 21.02.2015

REAKTİF KONTROL VE UZAKTAN İZLEME SİSTEMİ REV-02 21.02.2015 REAKTİF KONTROL VE UZAKTAN İZLEME SİSTEMİ REV-02 21.02.2015 YARININ TEKNOLOJİSİ BUGÜNDEN ELİNİZDE TÜM HABERLEŞME PORTLARI ÜZERİNDE RS-232 ETHERNET USB USB HOST RS-485 GPRS MODEM ETHERNET 10/100 Mb DAHİLİ

Detaylı

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TIBBİ CİHAZLARIN KALİBRASYONU LABORATUVARI

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TIBBİ CİHAZLARIN KALİBRASYONU LABORATUVARI TÜRKİYE CUMHURİYETİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TIBBİ CİHAZLARIN KALİBRASYONU LABORATUVARI DENEY NO:1 ELEKTRİKSEL GÜVENLİK TESTİ Elektriksel Güvenlik Testi (EGT); test edilecek

Detaylı

EL300 ÇOK KANALLI SU KONTROL ÜNİTESİ TETHYS INSTRUMENTS 57, CHEMIN DU VIEUX CHÊNE, 38240 MEYLAN -FRANCE-

EL300 ÇOK KANALLI SU KONTROL ÜNİTESİ TETHYS INSTRUMENTS 57, CHEMIN DU VIEUX CHÊNE, 38240 MEYLAN -FRANCE- ÇOK KANALLI SU KONTROL ÜNİTESİ TETHYS INSTRUMENTS 57, CHEMIN DU VIEUX CHÊNE, 38240 MEYLAN -FRANCE- TEL : +33 4 76 41 86 39 - FAX : +33 4 76 41 92 27 MAIL : SALES@TETHYS-INSTRUMENTS.COM - WEB : WWW.TETHYS-INSTRUMENTS.COM

Detaylı

Ek bilgi Internet:.../cecx

Ek bilgi Internet:.../cecx Modüler PLC ler CECX İki ürün versiyonu: CoDeSys tabanlı modüler PLC CoDeSys ve SofMotion tabanlı motion PLC Kolay konfigürasyon Otomatik modül algılaması Network de PLC yi bulmak için arama fonksiyonu

Detaylı

% 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter.

% 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter. % 98.6 lık bir karizma. PLATINUM R3-M inverter. Reaktif güç Dış Outdoor ortam IP 66 Gölge Üç-Faz Verimlillik < 25 kw 10 100 kw > 100 kw Tüm PLATINUM R3 inverter modelleri, Enerji Yönetimi ( 6 EEG) pazar

Detaylı

İzolasyon Yalıtım Direnç Ölçer Marka/Model METREL/ 3201

İzolasyon Yalıtım Direnç Ölçer Marka/Model METREL/ 3201 İzolasyon Yalıtım Direnç Ölçer Marka/Model METREL/ 3201 250V-5kV arası 25V luk adımlarla ayarlanabilir test gerilimi 5mA güçlü kısa devre akımı 10 T Ohm a kadar direnç ölçebilme Doğruluk-İzolasyon: 5 %

Detaylı

Online teknik sayfa GMS800 FIDOR EKSTRAKTIF GAZ ANALIZ CIHAZLARI

Online teknik sayfa GMS800 FIDOR EKSTRAKTIF GAZ ANALIZ CIHAZLARI Online teknik sayfa GMS800 FIDOR A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T 15267 14181 certified certified Sipariş bilgileri Tip GMS800 FIDOR Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri

Detaylı

T.C. EGE ÜNİVERSİTESİ ALİAĞA MESLEK YÜKSEKOKULU

T.C. EGE ÜNİVERSİTESİ ALİAĞA MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRİK PROGRAMI DERS İÇERİKLERİ 2013 / 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ 1. SINIF 1. YARIYIL 107 Matematik-I 3 0 3 3 Sayılar,olasılık ile ilgili temel esasları uygulamak, cebir çözümlerini yapmak, geometri

Detaylı

Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570

Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570 Dijital manifold serisi: Soğutma sistemleri ve ısı pompalarındaki ölçümler için ideal! testo 550, 557 ve 570 testo 550, testo 557, testo 570 testo 550 testo 557 testo 570 Dijital manifold testo 550 - Soğutma

Detaylı

ENDÜSTRİYEL TİP GAZ DEDEKTÖRLERİ. powered by

ENDÜSTRİYEL TİP GAZ DEDEKTÖRLERİ. powered by ENDÜSTRİYEL TİP GAZ DEDEKTÖRLERİ IPACK ENDÜSTRİYEL GAZ ÖLÇÜMLEME VE KONTROL SİSTEMLERİ Endüstriyel işletmelerde kullanılan yanıcı parlayıcı patlayıcı ve/veya toksik gazların anlık veya sürekli olarak tespiti

Detaylı

HACH LANGE. Evsel Atık Su Arıtma Tesisine Giriş Öncesi Endüstriyel Deşarjların İzlenmesi İSKİ Örneği HACH LANGE TÜRKİYE OFİSİ

HACH LANGE. Evsel Atık Su Arıtma Tesisine Giriş Öncesi Endüstriyel Deşarjların İzlenmesi İSKİ Örneği HACH LANGE TÜRKİYE OFİSİ HACH LANGE Evsel Atık Su Arıtma Tesisine Giriş Öncesi Endüstriyel Deşarjların İzlenmesi İSKİ Örneği HACH LANGE TÜRKİYE OFİSİ Metin BARAN Proje Müdürü 24 Eylül 2014 Hach Lange Dünya üzerinde birçok noktada

Detaylı

Elektriksel ölçüm teknolojisi Yeniden keşfedildi. Daha basit ve daha güvenli: ölçüm cihazlarında yeni bir dönem

Elektriksel ölçüm teknolojisi Yeniden keşfedildi. Daha basit ve daha güvenli: ölçüm cihazlarında yeni bir dönem Elektriksel ölçüm teknolojisi Yeniden keşfedildi Daha basit ve daha güvenli: ölçüm cihazlarında yeni bir dönem Elektriksel ölçüm parametreleri için ölçüm cihazları Kara Ormanlar dan yükselen teknoloji

Detaylı

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26 2014 www.loobex.com www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları Ateş Ölçerler Bebek Tesizleri Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler Mama Isıtıcılar 1-4 5-14 15-19 20-23 24-26 27-29 buhar makinaları

Detaylı

HT 300 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri

HT 300 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 300 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 300 SET kablosuz oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı doğrultusunda ayarlayıp daha konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlar. Dokunmatik

Detaylı

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure.

Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler. En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm. Answers for infrastructure. Symaro İlaç endüstrisi için sertifikalı sensörler En zorlu koşullarda yüksek oranda hassas ölçüm Answers for infrastructure. En zorlu kalite gerekliliklerini karşılar ve en uygun maliyetli kullanımı sağlar

Detaylı

İNVERTER ENTEGRELİ MOTORLAR

İNVERTER ENTEGRELİ MOTORLAR İNVERTER ENTEGRELİ MOTORLAR ENTEGRE MOTOR ÇÖZÜMLERİ Günümüzde enerji kaynakları hızla tükenirken enerjiye olan talep aynı oranda artmaktadır. Bununla beraber enerji maliyetleri artmakta ve enerjinin optimum

Detaylı

Hibrit motor yol vericiler konveyör bantlarının sürekliliğini arttırır.

Hibrit motor yol vericiler konveyör bantlarının sürekliliğini arttırır. Hibrit motor yol vericiler konveyör bantlarının sürekliliğini arttırır. Phoenix Contact Elektronik Tic. Ltd. Şti. Kısıklı Mah. Hanım Seti Sok. No:38/A 34692 B. Çamlıca - Üsküdar İstanbul/Türkiye Mersis:0729002180800018

Detaylı

yeni nesil teknoloji ile enerji ölçümünde akıllı çözümler

yeni nesil teknoloji ile enerji ölçümünde akıllı çözümler yeni nesil teknoloji ile enerji ölçümünde akıllı çözümler SENSOSTAR 2 SSTAR Elektromekanik Isı Sayacı Qp: 0,6-2,5 m 3 /h Ölçüm kapsüllü tasarımı sayesinde kolay montaj imkanı sağlar. Çok hüzmeli debimetresi

Detaylı

TRİFAZE SAYAÇ SERİLERİ. EPDK Sayaç Tebliğinin 2. ve 3. Bölümüne Uygun Sayaçlar. SMARTGRID Şebeke ihtiyaçlarını karşılama,

TRİFAZE SAYAÇ SERİLERİ. EPDK Sayaç Tebliğinin 2. ve 3. Bölümüne Uygun Sayaçlar. SMARTGRID Şebeke ihtiyaçlarını karşılama, P2000-T ve D TRİFAZE SAYAÇ SERİLERİ EPDK Sayaç Tebliğinin 2. ve 3. Bölümüne Uygun Sayaçlar. SMARTGRID Şebeke ihtiyaçlarını karşılama, DLMS/COSEM, IEC62056-21 ve MODBUS ile haberleşme imkânları. Enerji&Güç

Detaylı

TRİFAZE VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ

TRİFAZE VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ TRİFAZE VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ Trifaze mikro-işlemci kontrollü voltaj regülatörlerimiz 10,5 kva ile 2000 kva güç değerleri arasında standart veya korumalı olarak üretilmektedir. Regülatörlerimiz dengelenmiş

Detaylı

Laboratuvar Terazileri. Analitik Teraziler Yarı Analitik Teraziler Hassas Teraziler Nem Tayin Cihazları

Laboratuvar Terazileri. Analitik Teraziler Yarı Analitik Teraziler Hassas Teraziler Nem Tayin Cihazları Laboratuvar Terazileri Analitik Teraziler Yarı Analitik Teraziler Hassas Teraziler Nem Tayin Cihazları TABLET SİSTEMİ LABORATUVAR 7 Dokunmatik Ekran Andorid İşletim Sistemi Bluetooth veya kablo ile bağlantı

Detaylı

Kullanım Kılavuzu Dijital Pens Ampermetre

Kullanım Kılavuzu Dijital Pens Ampermetre PCE Teknik Cihazları Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah Ataman Sok. No.:4/4 Türkiye Tel: 0212 471 11 47 Faks: 0212 705 53 93 info@pce-cihazlari.com.tr www.pce-instruments.com/turkish Kullanım Kılavuzu Dijital

Detaylı

Transformatör İmalatı, Bakımı, Onarımı Servis Hizmetleri Mühendislik Hizmetleri Primer, Sekonder Saha Testleri YG, OG Şalt Sahası Bakım Onarım

Transformatör İmalatı, Bakımı, Onarımı Servis Hizmetleri Mühendislik Hizmetleri Primer, Sekonder Saha Testleri YG, OG Şalt Sahası Bakım Onarım Transformatör İmalatı, Bakımı, Onarımı Servis Hizmetleri Mühendislik Hizmetleri Primer, Sekonder Saha Testleri YG, OG Şalt Sahası Bakım Onarım Hizmetleri TRANSFORMATÖR Elektrik enerjisinin gerilim ve akım

Detaylı

Bühler Technologies Yetkili Türkiye Distribütörü AKIŞKAN KONTROLÜ

Bühler Technologies Yetkili Türkiye Distribütörü AKIŞKAN KONTROLÜ Bühler Technologies Yetkili Türkiye Distribütörü AKIŞKAN KONTROLÜ SEVİYE VE SICAKLIK KOMBİNE KONTROLÜ VE ŞALTERLERİ NTM G3/4" 4 ayrı seviye kontakt noktası 3 ayrı seviye kontakt noktası ve Sıcaklık göstergesi

Detaylı