1000 Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1000 Mutlu Müşterilerimizden Bazıları"

Transkript

1 1000 Mutlu Müşterilerimizden Bazıları Hastaneler 51 Endüstriyel Yapılar 114 Oteller 428 Devlet Kuruluşları 189 AVM 41 Diğer 291

2 Club Ali Bey Otel Antalya/Manavgat 1. sınıf tatil köyü 890 Yatak kapasiteli m² alan Finder marka 8 çevrimli 1600 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Konaklar arası ve konak içi kablo mesafelerinin çok uzun olması nedeniyle paneller farklı noktalara konulmuş ve network haberleştirilmiştir. Sistem Finder 4 loop x 2, Finder Repeater x1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, kontrol modülü ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Tekrarlayıcı panel ile iki noktadan sistem izlenmektedir. Joy Kiriş World Otel Antalya/Kemer 1. sınıf tatil köyü 863 Yatak kapasiteli m² açık alan Finder marka 12 çevrimli 2400 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Konaklar arası ve konak içi kablo mesafelerinin çok uzun olması nedeniyle paneller farklı noktalara konulmuş ve network haberleştirilmiştir. Sistem Finder 4 loop x 3, Finder Repeater x1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, adresleme modülü, kontrol modülü ve Siren Özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Tekrarlayıcı panel ile iki noktadan sistem izlenmektedir. Joy Kiriş World Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Mavi Sürmeli Otel Adana 1. sınıf otel 250 Yatak kapasiteli Finder marka 2 çevrimli 480 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem Finder 2 loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, adresleme modülü, kontrol modülü ve Siren Özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Mavi SÜRMELĐ Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Galatasaray Üniversitesi Đstanbul 500 öğrenci kapasiteli Finder marka 4 çevrimli 960 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Galatasaray Üniversitesinin yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır.

3 Eren Holding Modcar Kâğıt Fabrikası- Đstanbul Bağcılar / Đstanbul Holding / Fabrika ton üretim kapasitesi m² açık alan Finder marka 4 çevrimli 960 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis Yangın alarm butonu, kontrol modülü, adresleme modülü, input modülü siren ve flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Eren Holding Modcar Kâğıt Fabrikasının yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır. ODTÜ Mühendislik Fakültesi - Ankara Üniversite 5 Bina 6459 m2 alan korunmaktadır. Sistem Finder 4 loop x 1, Duman Dedektörü Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. ODTÜ Mühendislik Fakültesinin tüm yangın ve güvenlik sistemleri yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Asteria Elita Resort - Antalya / Manavgat 1 sınıf otel 1341 Yatak kapasiteli 587 Oda kapasiteli Finder marka 12 çevrimli 2400 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem Finder 4 loop x 3, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, kontrol modülü ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Asteria Elita Resort Otel in yangın ve güvenlik sistemleri, SAĞLAM LTD Tarafından karşılanmaktadır. Hane Otel - Antalya / Manavagat 1 sınıf otel 700 Yatak kapasiteli m² açık alan Yangın alarm butonu, input modülü, kontrol modülü ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Algılama senaryosuna mekanik sistemler dâhil edilmiş sprinkler ve gaz kaçağı algılama sistemlerinin de tek bir noktadan kontrol edilmesi sağlanmıştır. Hane Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır.

4 Sunrise Queen - Antalya / Manavgat 1 sınıf tatil köyü 866 Yatak kapasiteli m² açık alan m² otel binası Finder marka 2 çevrimli 400 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem Finder 2 loop, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Sunrice Queen Otel in yangın ve güvenlik başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Side Mare Otel - Antalya / Manavgat 1 sınıf tatilköyü 270 Yatak kapasiteli m² açık alan sağlamaktadır. Algılama senaryosuna mekanik sistemler dâhil edilmiş sprinkler ve gaz kaçağı algılama sistemlerinin de tek bir noktadan kontrol edilmesi sağlanmıştır Side Mare Otel in tüm yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Melissa Garden Otel 1 sınıf tatilköyü 890 Yatak kapasiteli m² açık alan m² kapalı alan Finder marka 2 çevrimli 400 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis sağlamaktadır. yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Muratpaşa Belediyesi Antalya Belediye 1595 tam parsel 547 hisseli parsel, 24 dükkân, 34 daire 6 spor tesisi, 9 kapalı Pazar, 8 semt veznesi, 7 kurs merkezi, 1 nikâh salonu, 2 kültür ve sergi salonu kent yaşamına hizmet vermektedir. korunmaktadır. Sistem Finder 4 loop, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, kontrol modülü ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Yangın ve güvenlik başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır.

5 Crystal Green Bay Muğla / Bodrum 1 sınıf otel 613 Yatak kapasiteli m² açık alan 3850 m² kapalı alan sağlamaktadır. Crystal Green Bay Otel in tüm yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Eren Holding Modcar Ambalaj Fabrikası - Kayseri Fabrika m² ton üretim kapasiteli Finder marka 2 çevrimli 480 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem Finder 2 loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Eren Holding Modcar Ambalaj Fabrikasının tüm yangın ve güvenlik başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Doğanay Otel Antalya / Manavgat 1 sınıf tatilköyü 935 Yatak kapasiteli m² açık alan sağlamaktadır. Doğanay Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Galatasaray Lisesi - Đstanbul Đstanbul Okul 700 öğrenci kapasitesi 5600 m² alan sağlamaktadır. Galatasaray Lisesinin yangın ve güvenlik başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır.

6 Old Castle Otel - Kocaeli 1.sınıf otel 90 Yatak kapasiteli 3800 m² alan sağlamaktadır. Old Castle Otel in yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Prestige Mall AVM- Đstanbul 1 sınıf alış veriş merkezi Lüks konut siteleri, geniş sosyal olanakları, donanımlı ve sorunsuz alt yapısıyla Đstanbul un en çok talep gören yerleşim birimlerinden biri olan Bahçeşehir in, ilk alış-veriş merkezidir. sağlamaktadır. Prestige Mall AVM nin yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Özel Anamur Hastanesi - Mersin Hastane 72 yatak kapasiteli m² kapalı alan Finder marka 8 çevrimli 1600 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis Yangın alarm butonu, kontrol modülleri ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Sistem aynı zamanda acil anons sistemi ile entegre çalışacak şekilde dizayn edilmiş, alarm anında alarm gelen bölgenin siren ve acil anonslarının devreye girmesi sağlanmıştır. Özel Anamur Hastanesinin tüm yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Biat Holding - Đstanbul Biat Holding Büro Mobilya imalatından Alüminyum a, Kablodan Makineye, Büro Koltuk imalatından Kapı Levhası ve Kapı üretimi, hazır beton imalatından, Prekast yapı elemanlarına üretime yönelik olarak çok geniş faaliyet alanına sahiptir. sağlamaktadır. Biat Holding Binasının yangın ve güvenlik sistemleri, başarıyla entegre edilerek, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılanmaktadır.

7 Hilton Dalaman Otel Muğla / Dalaman 1 sınıf Otel m² alan 1200 Yatak kapasiteli Bosch marka 32 çevrimli 4064 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 4, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Sistem aynı zamanda sprinkler sistemi, davlumbaz söndürme sistemi, gazlı söndürme sistemi gibi mekanik sistemleri izlemekte, bina otomasyon sistemi, Grafik yazılım Đle çok geniş bir arazi üzerine dağılmış tesis kullanıcıya görsel olarak hızlı müdahale imkânı sunmaktadır. ATSO ( Antalya Ticaret Sanayi Odası ) - Antalya Antalya Ticaret Sanayi Odası m² açık alan m² kapalı alan Bosch marka 4 çevrimli 508 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, input modülü, kontrol modülü ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Alarm gecikme süresi sonunda ilgili bölgenin firmamız tarafından tedariği yapılan acil anons sistemi çalışmaktadır. Sistem aynı zamanda sprinkler sistemi, gazlı söndürme sistemi gibi mekanik sistemleri izlemekte, Tekrarlayıcı panel ile iki noktadan sistem izlenmektedir. Đstanbul Park ( Formula1) - Đstanbul Motor Sporları Pisti m² açık alan m² kapalı alan Bosch marka 4 çevrimli 508 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, input modülü, kontrol modülü ve Siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Đstanbul Park tesisin yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Corolla Otel Antalya/ Manavgat 1.sınıf otel 1056 oda kapasiteli m² alan korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Corolla Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır.

8 Gloria Serenity Otel Antalya / Serik 1.sınıf otel m² alan 971 yatak kapasiteli Finder marka 12 çevrimli 1350 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 5, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Alarm gecikme süresi sonunda ilgili bölgenin acil anons sistemi çalışmakta, sirenleri aktif olmakta, asansörleri belirlenen katta parka geçmektedir. Sistem aynı zamanda sprinkler sistemi gibi mekanik sistemleri izlemekte, bina otomasyon sistemi, yangın damperleri, skylifeları kumanda ederek alarm senaryosunu tamamlamaktadır. Grafik yazılım Đle çok geniş bir arazi üzerine dağılmış tesis kullanıcıya görsel olarak hızlı müdahale imkânı sunmaktadır. Club Ali Bey Premier Otel Antalya / Kemer 1 sınıf otel m² alan 900 Yatak kapasiteli Bosch marka 26 çevrimli 3302 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistemde FPA loop x 4, 4 loopx1 Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, kontrol modülü, adresleme modülü, input modülü siren ve flâşörlü siren kullanılmıştır. Alarm gecikme süresi sonunda sirenleri aktif olmaktadır. Sistem aynı zamanda sprinkler sistemi, davlumbaz söndürme sistemi, gazlı söndürme sistemi gibi mekanik sistemleri izlemektedir. Ayrı farklı iki noktaya tesis edilen tekrarlayıcı paneller ile yangına çok hızlı müdahale imkânı sağlanmıştır. Antalya Otogar - Antalya Şehirlerarası otobüs terminali m² açık alan m² kapalı alan Bosch marka 4 çevrimli 508 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 2, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Antalya Otogar Binasının tüm yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Sabiha Gökçen Hangar (mytecnic)/ Đstanbul Uluslar arası Havaalanı m² açık alan m² kapalı alan Bosch marka 16 çevrimli 2286 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 2, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Tekrarlayıcı panel ile iki noktadan sistem izlenmektedir. Sabiha Gökçen Havaalanın yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır.

9 Spice Otel & SPA - Antalya/ Serik 1.sınıf otel 1034 yatak kapasiteli m² alan korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 4, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Alarm gecikme süresi sonunda ilgili bölgenin acil anons sistemi çalışmakta, sirenleri Sistem aynı zamanda sprinkler sistemi gibi mekanik sistemleri izlemekte, bina otomasyon sistemi ile klima santrallerini durdurarak alarm senaryosunu tamamlamaktadır. Ramada Plaza Antalya 1.sınıf otel 734 yatak kapasitesi m² alan korunmaktadır. Sistem FPA loop x 2, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Alarm gecikme süresi sonunda, acil anons sistemi sayesinde ilgili bölgenin acil anons sistemi çalışmaktadır Sistem aynı zamanda sprinkler sistemi mekanik sistemleri izlemekte, bina otomasyon sistemi, yangın damperleri, skylifeları kumanda ederek alarm senaryosunu tamamlamaktadır. Çukurova Devlet Hastanesi - Adana Devlet Hastanesi 600 Yatak kapasiteli m² açık alan korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Çukurova Devlet Hastanesinin yangın ve güvenlik sistemleri başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır Amelia Beach Resort - Antalya / Manavgat 1. Sınıf Otel 950 Yatak kapasiteli m² açık alan korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Melia Beach Resort Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır.

10 Kempinski The Dome Otel Antalya / Serik 1 sınıf otel 850 Yatak kapasiteli m² açık alan Bosch marka 12 çevrimli 1524 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 3, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Alarm gecikme süresi sonunda ilgili bölgenin acil anons sistemi çalışmakta, sirenleri aktif olmaktadır. Kempinski The Dome Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Real Hiper Market (M1) - Đstanbul Hiper Marketler m² açık alan m² kapalı alan korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 9, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Real Hiper Market (M1) tesisin yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Andeva Yıldız Hastanesi - Antalya Hastane 935 Yatak kapasiteli m² açık alan Bosch marka 8 çevrimli 1016 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. istem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, flâşörlü siren özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Ayrı farklı iki noktaya tesis edilen tekrarlayıcı paneller ile yangına çok hızlı müdahale imkânı sağlanmıştır. Andeva Yıldız Hastanesinin yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Royal Dragon Otel Antalya/Manavgat 1 Sınıf Otel 1300 yatak kapasitesi m² alan korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 4, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Royal Dragon Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır.

11 Sun Zeynep Hotel Belek- Serik / Antalya 1. sınıf tatil köyü 1050 Yatak kapasiteli m² alan korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Sun Zeynep Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. The Kumul Resort Otel Side-Manavgat / Antalya 1.Sınıf Otel 750 Yatak kapasiteli m² kapalı alan korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, adresleme modülü, kontrol modülü ve Siren Özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. The Kumal Resort Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Evren Beach Resort Otel Manvgat / Antalya 1.Sınıf Otel 700 yatak kapasiteli m² kapalı alan Bosch marka 8 çevrimli 1016 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, adresleme modülü, kontrol modülü ve Siren Özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Evren Beach Resort Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Fe Beach Resort Otel Belek- Serik / Antalya 1.Sınıf Otel 700 yatak kapasiteli m² alan korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 4, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu, adresleme modülü, kontrol modülü ve Siren Özellikleri ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Fe Beach Resort Otel in yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır.

12 Sudan Telekomünikasyon Hartum / Sudan Telekomünikasyon Binası 30 katlı bina m² kapalı alan gov. sd Bosch marka 10 çevrimli 1270 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Grafik yazılım Đle alarm ve arızalara hızlı müdahale edilmektedir. Tekrarlayıcı panel ile iki noktadan sistem izlenmektedir Sudan Telekomünikasyon binasının yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Bakü Holiday Inn Otel 1.sınıf otel 500 yatak kapasiteli m² kapalı alan Bosch marka 6 çevrimli 762 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem UEZ loop x 3, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Bakü Holiday Inn Otel in yangın ve güvenlik sistemleri başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır. Par Hospital Erbil / IRAK Hastane 160 Yatak kapasiteli m² alan Bosch marka 4 çevrimli 508 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, sağlamaktadır. Par Hospital ın yangın ve güvenlik sistemleri SAĞLAM LTD tarafınca karşılanmaktadır. Libya Çocuk Tiyatrosu- Libya Tiyatro salonu 3000 kişi kapasitesi m² alan Bosch marka 4 çevrimli 508 adres kapasiteli Yangın alarm sistemi ile tesis korunmaktadır. Sistem FPA loop x 1, Duman Dedektörü, Isı Dedektörü, Yangın alarm butonu ve Siren özellikleri ve Bosch marka LTC 0455, LTC 0495 kameralar ile beklenen korumayı eksiksiz sağlamaktadır. Libya Çocuk Tiyatrosu yangın ve güvenlik sistemleri başarıyla entegre edilerek tesisin tüm ihtiyacını tam anlamıyla karşılanmaktadır

Cenap Şahabettin Sokak Netser Center No:27 34718 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL T: 0216 547 22 00 F: 0216 547 22 01 - www.netser.com.

Cenap Şahabettin Sokak Netser Center No:27 34718 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL T: 0216 547 22 00 F: 0216 547 22 01 - www.netser.com. Cenap Şahabettin Sokak Netser Center No:27 34718 Koşuyolu - Kadıköy / İSTANBUL T: 0216 547 22 00 F: 0216 547 22 01 - www.netser.com.tr Güvenlik Çözümleri Kurumsal Haberleşme Çözümleri Data Çözümleri Tamamlayıcı

Detaylı

Güven www.mavili.com.tr Üretiyoruz

Güven www.mavili.com.tr Üretiyoruz Güven Üretiyoruz Karsan Algida Depoları İstanbul / Çorlu Namet Çayırova Tesisleri Kocaeli Adalet Bakanlığı Tiflis / Gürcistan 28 Mayıs Metro İstasyonu Bakü / Azerbaycan Innovia Beylikdüzü Konutları İstanbul

Detaylı

güven üretiyoruz generating confidence

güven üretiyoruz generating confidence güven üretiyoruz generating confidence 2 Maxlogic & Mavigard markaları ile 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda Güven Üretmeye devam ediyoruz. İstanbul, Dudullu da bulunan

Detaylı

Air Conditioning Systems

Air Conditioning Systems 1 Air Conditioning Systems İÇİNDEKİLER Çatı ve Kanal Tipi Aspiratörler AACF Yatay Atışlı Aksiyel Çatı Fanları ARF Yatay Atışlı Radyal Çatı Fanları ARF-V Dikey Atışlı Radyal Çatı Fanları ADKF Dikdörtgen

Detaylı

Teknolojik, Ekolojik Ekonomik Farklar

Teknolojik, Ekolojik Ekonomik Farklar AKDENİZ Teknolojik, Ekolojik Ekonomik Farklar İAOSB ve Ege Üniversitesi Ar-Ge ve Inovasyon Yarışması 2. lik, 3. lük ve Mansiyon Ödülleri TÜBİTAK, Türk Teknoloji Geliştirme Vakfı TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen

Detaylı

güven üretiyoruz generating confidence

güven üretiyoruz generating confidence güven üretiyoruz generating confidence 2 Maxlogic & Mavigard markaları ile 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda Güven Üretmeye devam ediyoruz. İstanbul, Yukarı Dudullu da

Detaylı

Air Conditioning Systems

Air Conditioning Systems 1 Air Conditioning Systems İÇİNDEKİLER Çatı ve Kanal Tipi Aspiratörler AACF Yatay Atışlı Aksiyel Çatı Fanları ARF Yatay Atışlı Radyal Çatı Fanları ARF-V Dikey Atışlı Radyal Çatı Fanları ADKF Dikdörtgen

Detaylı

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ

www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ www.d-sistem.com.tr D SİSTEM YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ İÇİNDEKİLER Hakkımızda FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri CO₂ Gazlı Söndürme Sistemleri Inert Gazlı Söndürme Sistemleri NOVEC 1230 Söndürme Sistemleri

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr

Tanıtım Kataloğu. www.tuncelektrik.com.tr Tanıtım Kataloğu www.tuncelektrik.com.tr www.tuncelektrik.com.tr hakkımızda Tunç Elektrik 1985 ten beri gerçekleştirdiği tasarım, mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle elektrik taahhüt sektöründe kendine

Detaylı

Güven 25. YIL Üretiyoruz

Güven 25. YIL Üretiyoruz Güven Üretiyoruz 25. YIL Yüzey Montaj (SMT) Makine Parkı Yüzey Montaj (SMT) Makinesi PCB Yüzey Montaj Krem Lehimleme Hata Algılama Kalite Kontrol Laboratuvarı Teknoloji üretiyoruz Kararlılık Testi Ar-Ge

Detaylı

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİNİN YANGIN BAZLI ACİL DURUM KONTROL VE YÖNETİM SİSTEMİ OLARAK KULLANILMASI

YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİNİN YANGIN BAZLI ACİL DURUM KONTROL VE YÖNETİM SİSTEMİ OLARAK KULLANILMASI YANGIN ALGILAMA VE UYARMA SİSTEMLERİNİN YANGIN BAZLI ACİL DURUM KONTROL VE YÖNETİM SİSTEMİ OLARAK KULLANILMASI Özcan UĞURLU Mavili Elektronik Tic. ve San. A.Ş. ozcanugurlu@mavigard.com ÖZET Yangın algılama

Detaylı

teknoelojik çözümler sunar

teknoelojik çözümler sunar teknoelojik çözümler sunar FAALİYET KONUSU Teknoel, mühendislik firması olarak inşaat sektöründe elektrik- elektronik ve mekanik sistemlerin : PROJE ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TAAHHÜT (UYGULAMA) HİZMETLERİ

Detaylı

HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI

HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI HILTON İSTANBUL KOZTAYAĞI'NIN PROJE ORTAKLARI Ahşap Ürün Angora Halıcılık Asel Grup Elektronik Ber Telekomünikasyon Duravit Hotelya by Kolsan İnanır Group İnfoMET Teknoloji LG Electronics Netsa Tekstil

Detaylı

www.esanmuhendislik.com

www.esanmuhendislik.com Proje grubumuz bugüne kadar; başta Türkiye de olmak üzere yabancı ülkelerden Irak, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Libya ve Rusya gibi ülkelerde çeşitli kullanım amacına sahip (Otel, Hastane, Üniversite,

Detaylı

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM Ofton İnşaat, 2003 yılında İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek in bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden

Detaylı

Maksi Enerji Elektrik Üretim - İstanbul Cansu Hidro Elektrik Santrali - Adapazarı Çaldere Elektrik Üretim - İstanbul Fateks Tekstil - İstanbul Sunjüt

Maksi Enerji Elektrik Üretim - İstanbul Cansu Hidro Elektrik Santrali - Adapazarı Çaldere Elektrik Üretim - İstanbul Fateks Tekstil - İstanbul Sunjüt REFERANSLAR FABRİKA VE ENÜSTRİYEL TESİSLER Haliç Metro Geçiş Köprüsü - İstanbul Ekmek Fabrikası - Aksu/Antalya esan Tersanesi - İstanbul Çadır Ankara - Ankara İlaldı Tekstil - İstanbul Cognis Kimya A.Ş.

Detaylı

YANGIN ALGILAMA ve ALARM SİSTEMLERİ TASARIM VE UYGULAMA ESASLARI

YANGIN ALGILAMA ve ALARM SİSTEMLERİ TASARIM VE UYGULAMA ESASLARI YANGIN ALGILAMA ve ALARM SİSTEMLERİ TASARIM VE UYGULAMA ESASLARI 26 ARALIK 2006 ANTALYA HAZIRLAYAN & SUNAN Ali YİĞİT ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜHENDİSİ MERİÇ TEKNOLOJİK SİSTEMLER Ltd. Şti. Ahmet Rasim Sokak

Detaylı

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ANTALYA İLİ SERİK İLÇESİ'NDE YER ALAN 480 PARSEL ÜZERİNDEKİ ELA QUALİTY RESORT HOTEL TESİSİ (Daimi ve müstakil üst hakkı) GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU 1 OZGY-1410005-REV

Detaylı

Şişli, şehir hayatının içinde, hayatın ritminden uzaklaşmadan, kültür-sanatla iç içe yaşamak isteyen kozmopolit insanlar için...

Şişli, şehir hayatının içinde, hayatın ritminden uzaklaşmadan, kültür-sanatla iç içe yaşamak isteyen kozmopolit insanlar için... Şişli, şehir hayatının içinde, hayatın ritminden uzaklaşmadan, kültür-sanatla iç içe yaşamak isteyen kozmopolit insanlar için... Önemli ulaşım akslarının Şişli den geçmesi, Dolmabahçe - Bomonti - Kağıthane

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU. En büyük proje hayattır

2012 FAALİYET RAPORU. En büyük proje hayattır 2012 FAALİYET RAPORU En büyük proje hayattır Geleceğe kalıcı eserler bırakan, dokunduğu her yere hayat veren dev bir yapı olarak, her projemizle hayata yeni sayfalar açmaya devam ediyoruz. En büyük proje

Detaylı

Görsel Yönetmen Türkel Hocaoğlu turkel_hocaoglu@hotmail.com. Yazı İşleri Ece Yarkataş ece.yarkatas@turizmyatirimdergisi.com.tr

Görsel Yönetmen Türkel Hocaoğlu turkel_hocaoglu@hotmail.com. Yazı İşleri Ece Yarkataş ece.yarkatas@turizmyatirimdergisi.com.tr İÇİNDEKİLER 08 10 Hasan Şenel Selge Turistik Yatırımlar ve İşletmeler İnşaat Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ünal Bulut SeaShell Resort & SPA Genel Müdürü Sunuş... 4 Otel Profili... 6-7 Yatırımcı/Hasan

Detaylı

110 yeni tesis yolda. Yatırımlar artarak devam ediyor. İzmir, Türkiye turizminde üçüncü oyuncu olmak istiyor

110 yeni tesis yolda. Yatırımlar artarak devam ediyor. İzmir, Türkiye turizminde üçüncü oyuncu olmak istiyor 23 HAZİRAN 2014 ǀ 10 TL Yatırımlar artarak devam ediyor 110 yeni tesis yolda İzmir, Türkiye turizminde üçüncü oyuncu olmak istiyor İklimlendirme, otellerde müşteri memnuniyetini artırıyor Turizmciler Balkan

Detaylı

Röportaj Cüneyt Yüksel. Seyyahname Güney İsviçre-Cenevre, Lozan, Montrö. Proje Unilever Algida / Konya Dondurma Fabrikası

Röportaj Cüneyt Yüksel. Seyyahname Güney İsviçre-Cenevre, Lozan, Montrö. Proje Unilever Algida / Konya Dondurma Fabrikası Röportaj Cüneyt Yüksel Seyyahname Güney İsviçre-Cenevre, Lozan, Montrö Proje Unilever Algida / Konya Dondurma Fabrikası » editörden Necmi YILDIZ Müdür Satın Alma & Lojistik Departmanı Uluslararası inşaat

Detaylı

K. MÜHENDİSLİK-MÜŞAVİRLİK

K. MÜHENDİSLİK-MÜŞAVİRLİK K. MÜHENDİSLİK-MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ. Dicle Cad. Arda Sok. No: 9 Beysukent / ANKARA Tel: 0312 447 73 47 447 62 50 Faks: 0312 447 73 47 kmuh@kmuhendislik.com www.kmuhendislik.com ÖZGEÇMİŞ Firma Adı : K. Müh.

Detaylı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı

İstanbul turizminde yeni kilometre taşı İstanbul turizminde yeni kilometre taşı HİLTON ISTANBUL BOMONTİ NİN PROJE ORTAKLARI AHŞAP ÜRÜN SAN. ASKA CIAT DAİKİN DAVUT MERMER DURAVİT DVA TELEKOM. E.M.K. ETA YAPI FEFRAME FİNSPOR ISS TÜRKİYE IŞIK PEYZAJ

Detaylı

Küçükçekmece deki. Cennet...

Küçükçekmece deki. Cennet... Küçükçekmece deki Cennet... Kat kat ayrıcalık Manzaraya açılan teraslı daireleri ile hem balkon, hem de terasa sahip çok özel konut seçeneklerinden oluşan Cennet Koru; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 den oluşan

Detaylı

YÖNETİCİ ÖZETİ. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 03 Aralık 2013 tarih ve 8414-02 kayıt no lu. Adresi

YÖNETİCİ ÖZETİ. Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 03 Aralık 2013 tarih ve 8414-02 kayıt no lu. Adresi Değerlemeyi Talep Eden Dayanak Sözleşmesi Raporlama Süresi Değerlenen Mülkiyet Hakları Raporun Konusu YÖNETİCİ ÖZETİ Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 03 Aralık 2013 tarih ve 8414-02 kayıt no lu

Detaylı

DEĞERLEME RAPORU Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel, ANKARA

DEĞERLEME RAPORU Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel, ANKARA DEĞERLEME RAPORU Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel, ANKARA 31 ARALIK 2010 Rapor No: 2010/TGYO/06 1 DEĞERLEME RAPORU ÖZETİ - Değerlemeyi Talep Eden Kurum/Kişi: Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Detaylı