Yeni nesil mutfak keyfi ANKASTRE KOLEKSİYONU 2013/2. fiyat listesi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni nesil mutfak keyfi... 2013 ANKASTRE KOLEKSİYONU 2013/2. fiyat listesi"

Transkript

1 Yeni nesil mutfak keyfi ANKASTRE KOLEKSİYONU 213/2 fiyat listesi

2 Silence serisi, çok sessiz... Söz gümüşse, sükut altındır Silverline Silence serisi 34 db ekstra sessiz çalışma özelliği ve özgün tasarımlarıyla mutfağında sessizliği, huzuru arayanlara çok ayrıcalıklı davlumbazlar sunuyor. Unutmayın yemek yapmak bir keyiftir.

3

4 AYRICALIKLAR Açılı davlumbaz serisi Özel tasarımı sayesinde; yemek yaparken, konforlu ve güvenli bir kullanım alanı yaratmaktadır. Ayrıca, yandan hava emiş sistemi ile güçlü bir havalandırma sağlar.

5 Movo Davlumbaz lineer motor hareketiyle ön panelini açarak buhar emiş alanını arttırırken, EBM motor özelliğiyle de son derece sessiz çalışmaktadır. Uzaktan kumandası sayesinde; size gerçek anlamda kullanım kolaylığı sağlar. Movo Davlumbaz farklı tasarımı ile mutfaklara fonksiyonelliğin yanında estetik bir değer katıyor. ARMONIA SILVERLINE ın yeni davlumbazı Armonia, özgün tasarımı ile mutfaklara farklı bir boyut katıyor. Estetik tasarımını ileri teknolojinin üstün özellikleri ile harmanlayan Armonia Davlumbaz, bugüne kadar kullanılan davlumbaz tasarım ve yerleşimine farklı bir anlayış getiriyor. Mutfaklarda alışık olduğumuz ocak üstü davlumbaz kullanımı yerine ocak arkası veya ocak yanına yerleştirilen Armonia Davlumbaz, kapalı konumdayken sadece zarif kontrol panelinin gözüktüğü modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Tezgah içine gömülen ergonomisi ile yer kaplamıyor. Havalandırma istenildiği zaman ürün üzerinde bulunan lift tuşuna basılması ile ürün konsolu yukarı doğru açılırken emiş kanalları devreye girerek mutfakta istenmeyen kokuların oluşmasını önlüyor. Armonia Davlumbaz, yerleşimindeki farklı konumu nedeniyle buhar ve kokuların pişme esnasında emilmesini sağlayarak, enerji tasarrufu sağlarken verimliliği ile diğer davlumbaz türlerinden ayrılmaktadır. EBM motor teknolojisi sayesinde son derece sessiz çalışan Armonia Davlumbaz büyük mekanlar ve ada mutfaklar için benzersiz bir seçenek sunmaktadır. SILVERLINE Silence Serisinden, Eterno Davlumbaz ailesinin yeni üyesi Green Tech Collection Davlumbazlar, EBM motor özelliği sayesinde son derece sessiz çalışırken DC motor özelliği ile de gerçek bir çevre dostudur. Eşsiz DC motor teknolojisi sayesinde, mükemmel bir havalandırma sağlarken, maximum performansta çalışırken bile daha az enerji tüketimi ile yüksek enerji verimliliğinin keyfini yaşatıyor. SILVERLINE Green Tech Davlumbazlar, elektrik tüketiminde %7 e varan tasarruf ile gerçek bir tüketici dostu olarak mutfaklardaki yerini alıyor. Hız GÜÇ (W) Green Tech Performans Ölçümleri 6.Devir 53,9 W Standart Davlumbaz Performans Ölçümleri 5.Devir 218,3 W

6 Classy Ergonomik tasarımı sayesinde her mutfağa entegre edilebilen Classy Davlumbaz aynı zamanda her mutfağa uygun model yelpazesiyle kullanıcısına önemli avantajlar kazandırıyor. Açılı cam tasarımı son derece kolay ve güvenli bir kullanım sağlarken, dokunmatik ekran, güçlü ve dekoratif aydınlatma özelliklerine sahip Classy Davlumbaz mutfağınıza uygun olarak Siyah- Beyaz ve Gri renk alternatifleri ile farklı seçenekler sunuyor. Yeni Nesil Uzaktan kumanda Silverline nın birçok dekoratif ve ada davlumbaz modellerinde uzaktan kumanda ile kontrol yapabilme özelliği bulunmaktadır. Yerinizden bile kalkmadan davlumbazınızın istediğiniz kademede çalışmasını sağlayabilir, ışıklarını açıp kapayabilirsiniz. Dekoratif ve güçlü aydınlatma Silverline davlumbaz ve aspiratörlerinde kullanılan halojen, LED ve normal ampüller mutfağınızın ve ocağınızın en uygun şekilde aydınlatılması için tasarlanmıştır. Bazı modellerde hem halojen, hem de LED aydınlatma birlikte kullanılmıştır. Halojen ve LED ampuller hem daha parlak yanar hem enerji tasarrufludur. Bölünmüş (çevrel) çekim Silverline davlumbazların bölünmüş çekim gücü mutfağınızda daha güçlü hava akımı ve enerji tasarufu sağlar. Tabi tüm bu özellikler davlumbazınızın mükemmel tasarımından ödün vermenizi gerektirmiyor. Tamamen yenilikçi çağdaş tasarımlarıyla tüm dünyada beğeni toplayan üstün performanslı Silverline davlumbazları mutfağınıza yenilikçi görünümleriyle de gerçek bir değer katıyor. Süspansiyonlu filtre kapağı Dekoratif davlumbazlarda filtre değişimi çok kolaydır. Kapağı açmak için güç kullanımına ihtiyaç yoktur. Kapağın köşesine yapacağınız küçük bir dokunuş ile süspansiyonlu kapak rahatça açılır, böylelikle kolayca davlumbazınızın temizliğini yapabilirsiniz.

7 Isıtma çekmecesi 3 C 7 C ısıya ayarlayabileceğiniz ısıtma çekmecesinde tabaklarınızı ve yemeklerizi sıcak tutabilir, hamur mayalama işlemini hızlandırabilir, ekmeğinizi ısıtabilir ve buzlu yiyeceklerinizi çözebilirsiniz. Ayrıca sıcak içeceklerinizi ve yemeklerinizi daha önceden ısıtılmış tabak ve bardaklar ile sunabilir, ısı kaybının çabuk olmasını önlemiş olursunuz. Parmak izi bırakmayan inox yüzey paslanmaz ve siyah dekoratif cam görünümü ile son derece estetik bir tasarıma sahip olan ısıtma çekmeceleri hayatınızı kolaylaştırır. Aynı anda farklı kademelerde yemeğinizi pişirebilirsiniz. Mükemmel Lezzet Teknolojisi «Meat-Probe» SILVERLINE fırınlarında, üç farklı kademeye ayarlanmış üç farklı rayda aynı tür yiyecekleri aynı anda pişirebilirsiniz. Fırının arka kısmındaki fan, ısının eşit ve hızlı bir şekilde dağılımını sağlarken, sıcak havanın daha verimli şekilde dolaşıyor olması da enerjiden ve zamandan tasarruf etme imkanı verir. SLV 452 model fırınlarda eti tam istediğiniz gibi pişirmenizi sağlayan bir et-ısı kontrol sistemi «Meat-Probe mevcuttur. Et-ısı ölçer çubuğunu ete batırarak sıcaklığı istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Etiniz önceden ayarladığınız şekilde istediğiniz kıvama geldiğinde fırınınız sizi uyarır. Dokunmatik kontrol paneli Silverline, dokunmatik kontrol panellerini tüm ürün gamında kullanmaktadır. Farklı ürünlerde farklı özelliklere ve fonksiyonlara sahip dokunmatik kontrol panelleri ile pişirme grubunda pişirme süresini ayarlayabilir, doğru sıcaklığı seçebilir ve pişirme işleminin tamamında bu değerleri izleyebilirsiniz.

8 İndüksiyon pişirme Üçüncü nesil pişirme, kendisinden önceki sistemlerden farklı bir yapı. Yaratmış olduğu ısıyı kaba taşımak yerine, kabın kendisini ısı kaynağı haline getiren yüksek frekanslı elektromanyetik alan oluşturur. Bu elektromanyetik alan kabın tüm yüzeyinde ısı açığa çıkmasını sağlar. Isı, kabın yüzeyinde yaratıldığı için, sadece kabın alanı kadar enerji kullanılır. Hızlı ısıtma yapması ve yüzeye göre enerji harcamasından dolayı, enerji tüketimi düşüktür, kullandığı enerjiyi verimli kullanmasını sağlar gazlı sistemlere göre çok daha etkin bir enerji tasarrufu sağlar. Kolay Temizleme Özelliği Ocak üzerinde taşma sonucu oluşabilecek lekeler, yüzey tarafından algılanmadığı için, minimum leke maksimum temizleme kolaylığı sağlar.

9 flexy-zone Üçüncü nesil pişirme, kendisinden önceki sistemlerden farklı Yeni jenerasyon SILVERLINE Flexy - Zone Ocak; İndüksiyonlu ocaklarda kullanılabilen tüm tencereleri algılayan Flexy-Zone Ocak, köprü fonksiyonu sayesinde pişirme esnasında tencerenizi ısı merkeziyle buluşturarak tüm ocak yüzeyini kullanabilme imkanı veriyor. Çocuk emniyet kilidi sayesinde istenmeyen kazaları da ortadan kaldırarak konforlu ve güvenli bir kullanım sağlıyor. Tüm bölgelerin etkin kullanım özelliği yanında, farklı yüzey yapısı sayesinde leke tutmayan ve son derece kolay temizlenen Flexy-Zone Ocak, dakika uyarıcı sistemiyle de tüm zamanınızı ocağın başında geçirme mecburiyetinizi ortadan kaldırıyor. Tek bir tuşla açılıp kapatılabilme özelliği ile, yanlışlıkla başlatma, uzun süre kullanmama, taşma, sıcaklığın aşırı artması durumlarında Auto-Stop özelliği sayesinde kendini otomatik olarak kapatıyor. Flexy-Zone Ocak kullanımında harcanan güç seviyesi, kullanılan kabın büyüklüğüne, şekline ve materyaline göre değişkenlik göstermektedir. 15 ayrı güç seviyesi ( - 9 arası standart pişirme + eritme / buz çözme + sıcak tutma + kaynatma + hızlı pişirme + çok hızlı pişirme) özelliklerine sahiptir. Güvenlik ve Algılama Özelliği Cam yüzey, pişirme esnasında sadece pişirilen kabı algıladığı için, istenmeyen kaza ve yanıkların oluşma tehlikesi ortadan kalkar. Kolay temizlenebilir cam yüzeyler SILVERLINE cam ocakların pürüzsüz yüzeyleri, sizlere son derece kolay temizleme imkanı sağlar. Böylelikle; zamanınızın büyük bir bölümünü temizliğe ayırma gereksinimini ortadan kaldırır.

10 ÖDÜLLER PLUS X AWARD MOST INNOVATIVE BRAND 212 Dünyanın en prestijli ödül kuruluşlarından PLUS X AWARD ödüllerin en yüksek mertebesindeki En Yenilikçi Marka ödülüne bizi layık gördü. Böylelikle ödüllerimize bir yenisini daha ekledik. Mutluyuz, gururluyuz, teşekkür ederiz. Ama bizim için her zamanki gibi en büyük ödül, bizi bugünlere getiren siz değerli dostlarımızın bize duyduğu güven ve memnuniyet olacaktır.

11 Red Dot, tasarım ve iş dünyasında en iyiye ait olmak anlamına gelir. Uluslararası tasarım yarışması Red Dot Design Award, işlerini mükemmel tasarımlarıyla zenginleştiren üreticileri hedeflemektedir. Red Dot Design ödülünün kıvanç sembolü Red Dot uluslararası alanda mükemmel tasarımın sembolü olarak tanınmaktadır. Ödül kazananlara farklı sunum fırsatları sunmaktadır. Ödüllendirilen gösterişli ürünler, Red Dot un kendi basım firması Red Dot Edition tarafından hazırlanan ve uluslararası dağıtımı yapılan Red Dot design ödülü almanakları, Almanya ve Singapur da bulunan Red Dot Design Tasarım müzelerinde sergilenmektedir. Dünya çapındaki turne sergilerin sunum ve daha fazlasını sitesinde bulabilirsiniz. Red dot ayrıca Tasarım ın Oscar ları olarak bilinmektedir. Silverline ın 211 de 1 modeli bu ödüle layık görülmüştür. Plus X ödülü, uzun yıllardan bu yana kaliteli ödülleri güvenilir logosuyla onurlandırmaktadır. Bu, bugünden yarını tasarlayan yenilikçi firmaların bilinirlik kültürüne yardımcı olmaktadır. Albert Einstein'ın dediği gibi: Geçmişten çok beni ilgilendiren gelecektir, çünkü ben gelecekte yaşamayı planlıyorum. Bu fikri aklımızda tutarak, Plus X ödülleri gelecekte de kendine yer bulacak ürünleri diğerlerinden ayırır. 144 uzman ve tarafsız jüri üyesi, 32 milletten 4 profesyonel ortak ve yıllık 4 milyon Euro dan fazla pazarlama kapasitesi ile Plus X Ödülleri, dünyadaki en geniş kapsamlı teknoloji, spor ve yaşam tarzı müsabakasıdır. Silverline 29 da 1 modeli ile, 21 da 3 modeli ile 211 de 1 modeli ile 212 de de 2 modeli ile bu ödüle layık görülmüstür. Tasarım cesur, zeki ve hırslı olabilir; esprili ya da ciddi de olabilir. Ancak hepsinden önemlisi, tasarımın mükemmel olabilmesi ve if Tasarım ödülünü taşıyabilmesidir yılından beri if, uluslararası üreticileri ve tasarımcıları ürünlerini if tasarım ödülleri yarışmasına göndermeleri için davet ediyor. Tüm dünyadan tasarım uzmanları, if jürisinde katılımcı ürünleri değerlendirmek için bir araya gelmektedir. if tasarım ödülleri if nin uzun yıllardır ticari marka yüzü olmuştur ve if etiketleri tüm dünyaca mükemmel tasarımın mührü olarak tanınmaktadır. if, tasarım ödülü kazananlara ve katılımcılara çok fazla avantaj sağlamak için ödül kavramını yeniden yapılandırmıştır. Silverline 211 de 1 modeli ile if dizayn ödülüne layık görülmüştür.

12 İÇİNDEKİLER Ankastre Davlumbaz Koleksiyonu Dekoratif davlumbazlar sayfa 22 Tavan tipi davlumbaz sayfa 28 Ada davlumbazlar sayfa 28 Standart davlumbazlar sayfa 3 Aspiratörler sayfa 31 Ankastre Fırın Koleksiyonu Ankastre fırınlar sayfa 32 Fırın altı ısıtma çekmeceleri sayfa 36 Mikrodalga fırınlar sayfa 36 Kahve Makinesi sayfa 37 Ankastre Ocak Koleksiyonu Ankastre ocaklar sayfa 38 Domino ocaklar sayfa 44 Ankastre Bulaşık Makinesi Koleksiyonu sayfa 46 Buzdolabı sayfa 47

13 Eviye Koleksiyonu sayfa 48 Çöp Öğütücü sayfa 5 Armatür Koleksiyonu sayfa 5 Aksesuarlar sayfa 51 Tamamlayıcı Ürünler sayfa 51 Simgeler sayfa 52 Teknik Çizimler sayfa 54

14 DAVLUMBAZLAR Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının temiz, kokusuz, yağsız ve daha estetik olmasını istemez? Ayarlanabilir otomatik kapatma fonksiyonu davlumbazınızın, 1 dakika ile 24 saat arasında belirlediğiniz bir zamanda kendi kendine kapanmasını sağlayarak hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca davlumbazınızı kapatmak için tekrar mutfağa dönmenize de gerek kalmaz. Kızartma işlemleri esnasında veya düdüklü tencere kullanıldığında yoğun bir buhar oluşur, böyle durumlarda yoğun güç kullanım modunu devreye sokup aşırı buharın kısa sürede emilmesini sağlayabilirsiniz, açık unutsanız bile ürün 15 dakika sonra otomatik olarak kendi kendine kapanır ve normal çalışma gücüne geçer. Otomatik filtre doluluk uyarısı ile modele göre görsel veya sesli uyarı sistemi filtrelerinizin yıkanma zamanının geldiğini size bildirir böylece ürünün her zaman güvenli ve yüksek performanslı çalışmasını sağlar. EBM motor teknolojisi sayesinde SILVERLINE davlumbazları size mutfağınızda son derece sessiz bir çalışma ortamı sağlar. Şimdi siz yemeğinizin keyfini çıkartın gerisini bize bırakın. FIRINLAR Yemeklerinize lezzet katarken usta aşçıları bile kıskandıracak çok fonksiyonlu fırınların kolaylığını yaşayacaksınız. Parmak izi bırakmayan INOX yüzey mutfağınızda her zaman estetik ve temiz bir görünüm sağlar. A sınıfı enerji standartlarına sahip SILVERLINE fırınlar yüksek verimli enerji sınıfındadır ve B sınıfına oranla %3 enerji tasarrufu sağlar. Fırının belli bir sıcaklığı geçmesi halinde devreye girip, fırını kapatarak aşırı ısınmasını önleyen Emniyet Termostatı, güvenli bir kullanım için ideal koşullar sağlar. Standart olarak kullanılan çift cam yerine, 3 Camlı Ön Kapak uygulanması, ön kapağın daha az ısınmasını ve enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Ön Kapağın Aşırı Isınmasını Önleyen Yansıtıcı İç Cam, iç haznede daha etkin bir ısı dağıtımı oluşturur ve dış kapağa daha az ısı aktarımı sağlar. Kolay Çıkarılabilir Orta Cam Kapak Sistemi sayesinde, fırın kapağında yer alan camın kolayca çıkarılıp takılabilmesi kullanıcıya büyük bir kullanım kolaylığı ve temizliği sağlar. OCAKLAR Günümüzde her detay bir bütünün parçalarını oluşturuyor. Teknoloji, estetik değerler ve işlevsellik işte tüm bu özellikler birleştiğinde yemek yapmak ayrı bir keyif haline geliyor. Önce emniyetiniz. Gaz kesme emniyet sistemi ocağınız yanarken taşma ve başka bir nedenle alevin sönmesi durumunda gazı otomatik olarak keserek sizin ve evinizin güvenliğini sağlar. Ocağa entegre edilmiş Otomatik Ateşleme, güvenilir ve kullanımı kolay bir mekanizmadır. Ocağı otomatik olarak yakar ve ocağı tek elle kontrol etme olanağı sağlar. Ocağınızda bulunan WOK gözü tek halkadan alev çıkışı yerine iki halkadan oluşan ve üç yerden alev veren bektir. Böylece daha kısa zamanda daha güçlü ateş gücü elde etmenizi sağlar. Büyük tencerede pişirilen yemekler, kısa sürede hızlı ateşle pişirilmesi gereken yemekler ve harlı ateşte hızlı kızartmalar için kullanılır. Ayrıca Uzakdoğu mutfağı yemeklerinin hazırlanması için idealdir. MiKRODALGA FIRINLAR Hayatın her geçen gün yükselen temposu içinde mutfağımıza istediğimiz zamanı ayıramayabiliyoruz. İşte böyle anlarda teknolojinin bizlere sağladığı anlık fonksiyonel performanslar olmazsa olmazımız oluyor. Mikrodalga, fırın ve ızgara fonksiyonlarının bir arada bulunduğu Kombine Pişirme Fonksiyonu mikrodalga enerjisi ile içten pişirme, elektrikli ızgara rezistansı ile dıştan pişirme ve kızartma yapabilme imkanı sağlar. Dijital göstergeler Günlük Saat, Pişirme Süresi, Seçilen Program gibi verilerin dijital olarak gösterildiği ekrandır ve zamanlama ile büyük kolaylıklar sağlar. Çocuk kilidi mikrodalga fırın çalıştırıldıktan sonra çocukların kontrol paneline müdahalesini engeller (Çocuğunuz tuşlara dokunsa bile tuşlar kilitlenmiş olduğundan algılanmaz). Fırın kapağı açıldığında ise sensörler saye sinde fırının çalışması otomatik olarak durur. Mikrodalganızın İç Yüzeyinin Paslanmaz Çelik olması hijyen, temizlik kolaylığı ve kullanım ömrünün uzunluğunu sağlar. 32 litrelik Geniş İç Hacim sayesinde daha büyük porsiyon yiyecekleri sadece bir kerede ısıtma ve pişirme imkanı sağlar. BULAŞIK MAKİNELERİ Keyifli bir yemek sonrasında hayatınızı kolaylaştıran gerçek bir operasyonel alan. Aqua stop özelliği, kullanım esnasında besleme hortumunda kaçak meydana gelmesi durumunda makineye su alımını durduran bir su taşma emniyet sistemidir. Su taşma emniyeti, hem bulaşık makinesi içinde hem de giriş borusundaki her türlü su sızıntısını tespit edebilmektedir. Böyle bir durumda bu sistem bulaşık makinesine giden suyu otomatik olarak keser ve istenmeyen rahatsızlıkların kesinlikle önlenmesini sağlar. Ayarlanabilir Ayak ve Destek Menteşeleri bulaşık makinesinin ayak ayarlarının düzenlenmesiyle istenilen yükseklikte olmasının sağlanır. Ayarlanabilir Üst Sepet sayesinde isterseniz alt sepetteki yüksek tencere ve tepsilerinize yer açmak için üst sepet yukarı kaldırılabilir veya daha uzun bardakları yerleştirmek için aşağı indirilebilir böylelikle kendinize bir kerede daha çok bulaşık yıkama imkanı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu özellik büyük hacimli tepsi ve tencerelerin bulaşık makinesine rahatlıkla yerleştirilmesini sağlar Yarım Yük Yıkama, Ön yıkama aşamasını geçip, yıkama ısı ve süresini azaltarak zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Böylece makineniz size en doğru su miktarını ayarlayarak su ve enerji tasarrufu sağlar. BUZDOLABI Eşsiz tasarımları ve vazgeçilmez işlevselliği ile mutfaklarımızın olmazsa olmazları. SILVERLINE Buzdolapları UV, LED ve Platin Işınlı Koku Giderici ve Hava Temizleme Sistemi, bakterilerin üremesini engelleyen Anti-Bakteri Sistemi, sebze ve meyvelerin besin değerini uzun süre kaybetmemesi için özel nem kontrolünü sağlayan Vitamin-C Fresh Sistemi, buzdolabınızın verimliliğini arttıran Çoklu Hava Akış Sistemi gibi çok önemli teknik özelliklerle donanmıştır. Ayrıca, et ve balıklarınızı uzun süre taze saklamak için özel muhafaza ( C) bölmesi ile aydınlatmalı 4 yıldızlı dondurucu bölmesi her mevsim yiyeceklerinizi taze tutmanıza yardımcı olur. Estetik ve şık inox görünümü mutfağınıza modern bir soluk getirmesinin yanı sıra parmak izi bırakmayan bir yüzeye sahip olmasıyla da temiz bir görünüm ve kolaylık sağlamaktadır. Buzdolabınızın içindeki 12 Kg. kadar ağırlığı taşıyabilen temperli cam raflar ayrı bir estetik görüntü sağlamaktadır. EVİYELER Mutfakların estetik, olduğu kadar da fonksiyonel alanları. Inox (Paslanmaz Çelik) Eviye Krom ve nikel alaşımından oluşan paslanmaz çelik eviyelerin yüzeyleri darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Sıcağa ve diğer mekanik etkenlere karşı dirençlidir, üst yüzeyi her türlü temizlik malzemesi kullanımına elverişlidir. Keten Dokulu Inox Eviye dokusu ile estetik bir görüntü sağlar ve bakımı kolaydır. Su damlacıklarını ve kireç lekelerini belli etmez. Keten dokulu eviyeler tüm alüminyum malzemeli tezgahlara uyum sağlar. Değişik zevklere hitap eden tüm eviyeler tüketiciye son derece fonksiyonel bir kullanım sağlar.

15 SERVİS HİZMETLERİ Silverline Servis Hizmetleri ile fark yaratıyor.. Ürünlerimizle alakalı her konuda, sizin için geliştirdiğimiz 36 derece hizmet anlayışımız, çağrı merkezimiz ve uzman servis ağımızla hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmak için çağrı merkezimizi aramanız ya da internet sitemizdeki iletişim formlarımızı doldurmanız yeterli... Ücretsiz Montaj SILVERLINE, uzman yetkili servisleri aracılığıyla, siz müşterilerine ücretsiz ürün montajı* hizmeti veriyor! Yapmanız gereken çok kolay, danışma hattımıza veya yetkili servis noktamıza, yeni ürünlerinizi monte ettirmek istediğiniz yeri ve zamanı bildiriyorsunuz, gerisini biz hallediyoruz. Sevk Hizmeti SILVERLINE ürünlerini beğenin, satın alın ve bekleyin Sevk hizmetimiz ile bayimizden satın almış olduğunuz ürünleri* satış noktasından teslim alıp, kapınıza kadar yetkili servis araçlarımız ve personelimizle ücretsiz olarak ulaştırıyoruz. Geç Servis Büyük şehirlerde yaşıyorsunuz, işleriniz çok yoğun, gündüz hiç zaman ayıramıyorsanız, sorun değil! Siz bize uyamıyorsanız biz size uyarız. Bu hizmetimizle, hafta içi mesai saatleri dışında da ( ) montaj ve bakım / onarım hizmetleri * sunuyoruz. Keşif Hizmetleri SILVERLINE ürünlerinden aldıysanız, sizlere Keşife geliyoruz. Bu hizmetimizle, montaj yapılacak mutfak bölümlerinin, ürünlerin montajı için gerekli alt yapıya sahip olup olmadığının tespitini ve yapılması gerekenlerin tarafınıza bildirilmesini sağlıyoruz.* Ek Garanti SILVERLINE markalı ürünler 2 YIL garantilidir. Ürününüzün garanti süresini 4 veya 5 yıla uzatabilirsiniz! * Ücretsiz Ürün Sigortası SILVERLINE markalı ürünleriniz Eureko Sigorta tarafından 1 yıl süre ile sigortalanır. Ürünlerimiz ile üretimden kaynaklanabilecek istenmeyen kaza durumlarına karşı güvendesiniz. * *Hizmetlerimizin geçerli olduğu ürün grupları, zaman, bölge, mesafe kısıtlamaları ve diğer tüm ayrıntılar için danışma hattımızı arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

16 KOLEKSİYON 1 ETERNO Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz 755m3/saat hava emiş kapasitesi Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli Yandan hava emiş sistemi Extra sessiz çalışma Fonksiyonel Uzaktan kumanda Eterno Davlumbaz ailesinin yeni üyesi Green Tech Collection Davlumbazlar, EBM motor özelliği sayesinde son derece sessiz çalışırken DC motor özelliği ile de gerçek bir çevre dostudur. 34db çok sessiz flexy-zone 6 9 SİYAH 5 TURBO 755m 3 /h 6 cm Birleştirilebilir Gözlü İndüksiyon Elektrikli Ocak İndüksiyon Ankastre Elektrikli ocak 4 İndüksiyon pişirme yüzeyi Sağda ve Solda birleştirilebilir gözler 9 güç seviyesi Dekoratif, kolay temizlenebilir cam yüzey Şık bizoteli kenarlar Slider Dokunmatik kontrol 2 ya da 4 gözü birleştirilebilir Köprü Fonksiyonu Ilık Tutma Fonksiyonu Taşma emniyet sistemi 4 göz için ayrı zamanlayıcı MS 25 Ankastre Mikrodalga Fırın (Izgaralı) Mikrodalga + ızgara fonksiyonu 2 Kombine pişirme programı Hızlı pişirme Elektronik kontrol + dijital gösterge Dijital saat / 95 dk. Ayarlanabilir pişirme süresi 8 otomatik pişirme programı Program bitiş sinyali Buz çözme özelliği Tuş kilidi (Çocuk kilidi) Tel ızgara Döner cam tepsi Paslanmaz çelik iç yüzey BM 94 SUPER BOOST 6 INDUCTION SLV 31 Multifonksiyonel Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın 1 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol Dokunmatik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Otomatik Pizza programı Otomatik enerji tasarrufu sistemi Çocuk emniyeti tuş kilidi Tamamen cam iç kapak ve çıkarılabilir orta cam kapak Ön kapağın aşırı ısınmasını önleyen yansıtıcı iç cam Elektrikli ızgara Soğutma fanı Emniyet termostatı A sınıfı enerji tüketimi ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER PİZZA Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Yarım yük yıkama Türkçe kontrol paneli Aqua Stop su taşma emniyeti Gizli ısıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir üst raf Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Ses seviyesi: 46 db Enerji sınıfı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A ES 845 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Kumandasız sifon BS 1 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 13 mm Çıkış ucu yüksekliği: 23 mm Döner borulu Krom kaplama

17 KOLEKSİYON Plus-X Yüksek kalite ve Dizayn kategorilerinde ödüllü davlumbaz. ELEGANCE Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz 755m3/saat hava emiş kapasitesi Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli Yandan hava emiş sistemi Extra sessiz çalışma Fonksiyonel Uzaktan kumanda 34db çok sessiz AS INOX SİYAH 5 TURBO 7 cm Gazlı Cam Kontrol Panelli Inox Ankastre Ocak 5 gözü gazlı (1 gözü WOK özelliğine sahip) Temperli siyah cam kontrol paneli Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi 755m 3 /h ISC 192 Inox Yüzey Isıtma Çekmecesi Parmak izi bırakmayan inox ön yüzey Temperli siyah cam iç yüzey 3 C-7 C arası ısı ayarı Gizli kontrol paneli Ön yüzeyde çalışma gösterge ışığı Teleskopik sistem 6 kişilik yemek takımı kapasitesi Yemek takımları ve kahve fincanları ön ısıtma Yiyecekleri ılık tutma Buz çözme Hamur mayalama 7 INOX SLV 451 Multifonksiyonel Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın 12 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol Dokunmatik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Artık Isı göstergesi Çocuk emniyeti tuş kilidi 3 camlı ön kapak Inox iç yüzey ve raf sistemi Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Emniyet termostatı A sınıfı enerji tüketimi AUTO SLV 45 Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Kombi (Mikrodalga Özellikli) Fırın 11 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol Dijital programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Çocuk emniyeti tuş kilidi 3 camlı ön kapak Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Döner cam tepsi 32 litre fırın hacmi AUTO

18 KOLEKSİYON 3 MS 25 W MIRROR BEYAZ Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz 755m3/saat hava emiş kapasitesi Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli Yandan hava emiş sistemi Extra sessiz çalışma Fonksiyonel Uzaktan kumanda 34db çok sessiz 5 6 TURBO 755m 3 /h 9 BEYAZ Ankastre Mikrodalga Fırın (Izgaralı) Ankastre çerçeve kullanımı ile tam ankastre Beyaz renk cam panel Fırın hacmi: 23 Litre Mikrodalga + ızgara fonksiyonu 2 Kombine pişirme programı Hızlı pişirme Elektronik kontrol + dijital gösterge 6 mikrodalga güç seviyesi 8 otomatik pişirme programı Program bitiş sinyali Buz çözme özelliği Tuş kilidi (Çocuk kilidi) CS 123 W 7 cm Gazlı Beyaz Cam Lüks Ankastre Ocak Temperli beyaz cam yüzey Şık bizoteli kenar Döküm ızgara Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi BM 94 W 7 CAM PİZZA SLV 32 Multifonksiyonel Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın Elektrikli Ankastre Fırın 11 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol paneli Dijital Dokunmatik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve zamanlayıcı pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarmçocuk emniyeti tuş kilidi Pişirme erteleme ve durdurma Emniyet termostatı 53 litre fırın hacmi A sınıfı enerji tüketimi Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Şık dijital ekranlı beyaz renk ön panel Beyaz renk kontrol paneli 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Yarım yük yıkama Türkçe kontrol paneli Aqua Stop su taşma emniyeti i Gizli ısıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir ve çıkarılabilir üst sepet Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Güç, yumuşatıcı, tuz ve parlatıcı göstergeleri Gri plastik iç sepetler Ses seviyesi: 46 db Enerji sınıfı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A

19 KOLEKSİYON 4 CLASSY SİYAH Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz BM 94 Siyah temperli cam dış yüzey TURBO (Biri yüksek 5 farklı emiş gücü seviyesi) 6 m3/saat hava emiş kapasitesi Cam üstü dokunmatik kontrol paneli 2x5W halojen spot aydınlatma 6 9 SİYAH 5 TURBO 6m 3 /h CS cm Gazlı Siyah Cam Ankastre Ocak 4 gözü gazlı Temperli siyah cam yüzey Parlak döküm ızgara Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi 6 CAM Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Yarım yük yıkama Türkçe kontrol paneli Aqua Stop su taşma emniyeti 24 saate kadar gecikmeli başlatma seçeneği Gizli ısıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir üst raf Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Güç, yumuşatıcı, tuz ve parlatıcı göstergeleri Ses seviyesi: 46 db Enerji sınıfı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A SLV 234 Multifonksiyonel Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın 7 Fonksiyon Dokunmatik ve mekanik kontrol Dokunmatik programlanabilir saat ve pişirme süresi Gömülebilir ısı ve program seçme düğmeleri Program sonu devre kesicili alarm Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Emniyet termostatı Fırın içi aydınlatma lambası 2 standart emaye tepsi, 1 tel ızgara 57 litre fırın hacmi A sınıfı enerji tüketimi ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER ES 845 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Kumandasız sifon BS 135 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 12 mm Çıkış ucu yüksekliği: 241 mm Döner borulu Krom kaplama

20 KOLEKSİYON 5 CLASSY GRİ Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz Gri temperli cam dış yüzey TURBO (Biri yüksek 5 farklı emiş gücü seviyesi) 6 m3/saat hava emiş kapasitesi Cam üstü dokunmatik kontrol paneli 2x5W halojen spot aydınlatma Yandan hava emiş sistemi BM GRİ 5 TURBO 6m 3 /h CS 115 G 6 cm Gazlı Gri Cam Ankastre Ocak 4 gözü gazlı Temperli gri cam yüzey Parlak döküm ızgara Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi SLV CAM Multifonksiyonel Dijital Ekran Elektrikli Ankastre Fırın 6 Fonksiyon Dijital ve mekanik kontrol Dijital programlanabilir saat ve pişirme süresi Gömülebilir ısı ve program seçme düğmeleri Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Çıkarılabilir yan tel raflar Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Emniyet termostatı Fırın içi aydınlatma lambası 6 litre fırın hacmi A sınıf enerji tüketimi Tam Ankastre Bulaşık Makinası 12 Kişilik yemek takımı kapasitesi 6 Yıkama programı Kolay kullanım elektronik kontrol Yarım yük yıkama Hızlı yıkama, 35 dk. 3/6/9/12 Saatlik gecikmeli başlatma Elektrik kesintisinde programa kaldığı yerden devam etme Aqua Stop su taşma emniyeti Gizli Isıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir üst raf Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Güç, tuz ve parlatıcı göstergeleri Gri plastik iç sepetler Ses Seviyesi 49 db Enerji Sınıfı: A+ Yıkama Performans sınıfı: A Kurutma Performans sınıfı: A Su tüketimi ( ECO Yıkama): 12 L/cycle Elektrik tüketimi ( ECO Yıkama): 1,2 kwh/ cycle ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER ES 847 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Çöp öğütücü bağlantısına uygun Kumandasız sifon BS 165 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 185 mm Çıkış ucu yüksekliği: 26 mm Döner borulu Krom kaplama

21 KOLEKSİYON 6 ECHO Dekoratif Duvar Tipi Davlumbaz 5m3/saat hava emiş kapasitesi Elektronik kontrol paneli MS INOX 3 5 TURBO 8m 3 /h 5m 3 /h AS cm Gazlı Inox Ankastre Ocak 4 gözü gazlı Emaye ızgara Ankastre Mikrodalga Fırın (Izgaralı) Mikrodalga + Izgara fonksiyonu Hızlı pişirme Elektronik kontrol + Dijital Gösterge Dijital saat / 95 dk. Ayarlanabilir pişirme süresi 5 Mikrodalga güç seviyesi 8 Otomatik pişirme programı Program bitiş sinyali Buz çözme özelliği Tuş kilidi (Çocuk kilidi) BM INOX AS 213 Mekanik Kontrol Elektrikli Statik Ankastre Fırın 3 Fonksiyon Mekanik kontrol Mekanik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm 2 camlı ön kapak Profil cam iç kapak Ön kapağın aşırı ısınmasını önleyen yansıtıcı iç cam Soğutma fanı 62 litre fırın hacmi A sınıfı enerji tüketimi ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinası 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Kolay kullanım elektronik kontrol Hızlı yıkama programı, 4dk Aqua Stop su taşma emniyeti Yüksekliği ayarlanabilir ve çıkarılabilir üst sepet Ses Seviyesi 49 db Enerji Sınıfı: A+ Yıkama Performans sınıfı: A, Kurutma Performans sınıfı: A ES 85 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Kumandasız sifon BS 145 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 25 mm Çıkış ucu yüksekliği: 255 mm Döner borulu Krom kaplama

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK 2015/2 fiyat listesi ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... DAVLUMBAZLAR ESTY 2015 ESTY ile gelen FERAHLIK... Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının

Detaylı

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK FİYAT LİSTESİ 2014/2 HAYATINIZA DEĞER KATAR ESTY 2014 www.esty.com.tr www.esty.com.tr ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... İÇİNDEKİLER DAVLUMBAZLAR 06 ASPİRATÖRLER 09 FIRINLAR

Detaylı

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK FİYAT LİSTESİ 14/1 HAYATINIZA DEĞER KATAR ESTY 14 www.esty.com.tr ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... İÇİNDEKİLER DAVLUMBAZLAR 06 ASPİRATÖRLER 09 FIRINLAR 12 MİKRODALGA

Detaylı

2011/1 Ankastre Fiyat Listesi

2011/1 Ankastre Fiyat Listesi 11/1 Ankastre Fiyat Listesi İÇİNDEKİLER Yeni ürünler 01 Dekoratif duvar tipi davlumbazlar 03 Dekoratif tavan tipi davlumbazlar 09 Dekoratif ada tipi davlumbazlar 09 Standart davlumbazlar 11 Aspiratörler

Detaylı

2012 ANKASTRE KOLEKSİYONU

2012 ANKASTRE KOLEKSİYONU 12/1 fiyat listesi 12 ANKASTRE KOLEKSİYONU Silence serisi, çok sessiz... Söz gümüşse, sükut altındır Silverline Silence serisi 32 db ekstra sessiz çalışma özelliği ve özgün tasarımlarıyla mutfağında sessizliği,

Detaylı

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK 21/1 fiyat listesi ESTY ile gelen MUTLULUKLR... ESTY ile gelen FERHLIK... DVLUMBZLR ESTY 21 Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının temiz,

Detaylı

Ankastre Kış Fırsatları

Ankastre Kış Fırsatları Ankastre Kış Fırsatları Ankastre Setler 3.769 7060 Multi Turbo Fırın 1.361 3904 Vitroseramik Ocak 972 8743 Davlumbaz 1.436 0+15 Fonksiyon Dijital programlanabilir dokunmatik kontrol paneli Fırın içi sökülebilir

Detaylı

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK 2016/2 fiyat listesi ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... DAVLUMBAZLAR ESTY 2016 ESTY ile gelen FERAHLIK... Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının

Detaylı

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK 2017/1 fiyat listesi ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... DAVLUMBAZLAR ESTY 2017 ESTY ile gelen FERAHLIK... Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının

Detaylı

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK

MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEDİK MUTFAK KEYFİNİZ MÜKEMMEL OLSUN İSTEİK 216/1 fiyat listesi ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... ESTY ile gelen FERAHLIK... AVLUMBAZLAR ESTY 216 Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının

Detaylı

36 Evye. Ocak. Mikrodalga Fırın. Fırın. Bulașık Makinesi. Davlumbaz

36 Evye. Ocak. Mikrodalga Fırın. Fırın. Bulașık Makinesi. Davlumbaz 2014 Fiyat Listesi Ocak 04 16 Fırın Mikrodalga Fırın 23 25 Bulașık Makinesi Davlumbaz 27 36 Evye Fiyatlarımız TL cinsinden olup KDV ve ÖTV dahildir. Listedeki fiyatlar tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.

Detaylı

ANKASTRE KOLEKSİYONU '14

ANKASTRE KOLEKSİYONU '14 ANKASTRE '1 Çağdaşlaşan mutfaklar Dünya üzerinde yaşayan her toplum, kendine özgü bir mutfak kültürüne sahiptir. İlerleyen teknoloji ile çağdaşlaşan mutfaklar, gelişen mutfak anlayışının özgün yemek kültürleri

Detaylı

MİKRODALGA FIRIN 20 BULAŞIK MAKİNESİ 21

MİKRODALGA FIRIN 20 BULAŞIK MAKİNESİ 21 2012 Fiyat Listesi MİKRODALGA FIRIN 20 OCAK 02-12 EVYE 29 FIRIN 13-19 BULAŞIK MAKİNESİ 21 DAVLUMBAZ 22-28 Fiyatlarımız TL cinsinden olup KDV ve ÖTV dahildir. Listedeki fiyatlar tavsiye edilen perakende

Detaylı

ÜRÜNLER Fiyat Listesi 2015-1

ÜRÜNLER Fiyat Listesi 2015-1 ANKASTRE ÜRÜNLER Fiyat Listesi 2015-1 www.vinola.com 21 Yıllık Tecrübe Vinola Markası olarak dünyada 30 ülkeye ihracat yapıyor, yurtiçinde 150 satış noktası ile sizlere hizmet veriyoruz. 2015 yılında yurtiçi

Detaylı

BARŞEN D.T.M. 20 yıldan beri Türkiye de hizmet vermektedir. Wilson markası ile değerli müşterlerine dünya standartlarında ürünler sunmaktadır.

BARŞEN D.T.M. 20 yıldan beri Türkiye de hizmet vermektedir. Wilson markası ile değerli müşterlerine dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. ÜRÜN KATALOĞU 15 BARŞEN D.T.M. 20 yıldan beri Türkiye de hizmet vermektedir. Wilson markası ile değerli müşterlerine dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. Wilson ankastre ürünleri tasarım, estetik,kalite

Detaylı

Ankastre Multifonsiyonel Fırınlar 03 / 12. Ankastre Statik Fırınlar 13. Ankastre Mikrodalga Fırınlar 14 / 15. Ankastre Ocaklar 16 / 26

Ankastre Multifonsiyonel Fırınlar 03 / 12. Ankastre Statik Fırınlar 13. Ankastre Mikrodalga Fırınlar 14 / 15. Ankastre Ocaklar 16 / 26 Fiyat Listesi içindekiler Ankastre Multifonsiyonel Fırınlar 03 / 12 Ankastre Statik Fırınlar 13 Ankastre Mikrodalga Fırınlar 14 / 15 Ankastre Ocaklar 16 / 26 Ankastre Domino Ocaklar 27 Exclusive Duvar

Detaylı

2015 www.termikel.com.tr Ankastre Ürün Katoloğu

2015 www.termikel.com.tr Ankastre Ürün Katoloğu 2015 www.termikel.com.tr Ankastre Ürün Katoloğu 1 Semboller İÇİNDEKİLER Ankastre Fırınlar Aydınlatma A A enerji sınıfı Soğutma fanı 2 katlı emniyet camı Tel raflı iç kazan Çok fonksiyonlu zaman saati Zaman

Detaylı

yıl 2012 ÜRÜN KATALOĞU FIRIN OCAK DAVLUMBAZ BULAŞIK MAKİNESİ EVYE BATARYA

yıl 2012 ÜRÜN KATALOĞU FIRIN OCAK DAVLUMBAZ BULAŞIK MAKİNESİ EVYE BATARYA yıl. 2012 ÜRÜN KATALOĞU FIRIN OCAK DAVLUMBAZ BULAŞIK MAKİNESİ EVYE BATARYA Hayatınızı ko yıl. olaylaştırır... FIRINLAR 2 OCAKLAR 6 DAVLUMBAZLAR 10 BULAŞIK MAKİNESİ 12 EVYELER 13 BATARYALAR 16 2012 ÜRÜNLER

Detaylı

Ankastre 2015 Fırsatları

Ankastre 2015 Fırsatları Ankastre 2015 Fırsatları Tezhip Desen Ankastre 7063 Multi Turbo Fırın 927 3518 Siyah Cam Ocak 598 8655 Davlumbaz 793 0+6 Fonksiyon Low-e iç cam sayesinde el yakmayan ön cam ısısı Siyah cam özelliği 60

Detaylı

Ocaklar Fırınlar Davlumbazlar Setler Aksesuar Evyeler Teknik Çizimler

Ocaklar Fırınlar Davlumbazlar Setler Aksesuar Evyeler Teknik Çizimler Ocaklar Fırınlar Davlumbazlar Setler Aksesuar Evyeler Teknik Çizimler 2 16 24 32 42 44 48 ANKASTRE OCAKLAR DELTA 60 A6400 CS DELTA 60 GAZ KESME EMNİYETLİ 654,00 - Estetik kare döküm ızgara - Estetik inox

Detaylı

TOPTAN FİYAT LİSTESİ / 2015-1. İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

TOPTAN FİYAT LİSTESİ / 2015-1. İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş. TOPTAN FİYAT LİSTESİ / 2015-1 İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş. İç Ticaret ve Pazarlama A.Ş. 2015-1 TOPTAN FiYAT LiSTESi TAMBOY FIRIN SERİSİ (60*60) 6010 Tamboy Elk. Fırın (Beyaz) * Düğmeden Ateşlemeli * Gizli

Detaylı

LX Restaurant. YENİ TASARIM - A13 Güvenlik Standartları. Full Inox

LX Restaurant. YENİ TASARIM - A13 Güvenlik Standartları. Full Inox LX-13690 Restaurant YENİ TASARIM - A13 Güvenlik Standartları Full Inox Fırın gücü; 2100 W Kolay temizlenebilen hareketli alt rezistans Çift cam ve yalıtım sistemi ile A13 güvenlik standartları İç aydınlatma

Detaylı

Vinola Ankastre 2016 Koleksiyonu. Fiyat Listesi 2016-1

Vinola Ankastre 2016 Koleksiyonu. Fiyat Listesi 2016-1 Vinola Ankastre 2016 Koleksiyonu Fiyat Listesi 2016-1 Yurtiçinde 150 satış noktası Dünyada 35 ülkeye ihracat 20.000 m2 si kapalı 45.000 m2 üretim alanı Ödüllü tasarımlar 22 yıllık üretim tecrübesi ile

Detaylı

Teknoloji ve sevgi ile ürettiği birbirinden özel ürünlerle İtimat a evlerinizde yer açın.

Teknoloji ve sevgi ile ürettiği birbirinden özel ürünlerle İtimat a evlerinizde yer açın. Teknoloji ve sevgi ile ürettiği birbirinden özel ürünlerle İtimat a evlerinizde yer açın. İtimat, mutfaklarınızda son teknoloji ile ürettiği birbirinden kaliteli ankastre ürünlerle sizlere profesyonelliği

Detaylı

Ankastre Ürünler 2017 /2

Ankastre Ürünler 2017 /2 www.luxell.com.tr Ankastre Ürünler 2017 /2 Ankastre Ürünler 2017/2 İçerik Sf. 3-18 Ankastre Setler Set 17/9 735 Siyah Davlumbaz, 40 TAHDF Siyah Ocak, 4207 Siyah Fırın Set 17/8 735 Siyah Davlumbaz, 40 TAHDF

Detaylı

Bulaşık Makineleri 31 Tam Ankastre Bulaşık Makineleri 31 Yarı Ankastre Bulaşık Makineleri 31

Bulaşık Makineleri 31 Tam Ankastre Bulaşık Makineleri 31 Yarı Ankastre Bulaşık Makineleri 31 Fırınlar 2-7 60 cm Fırınlar 2-5 Ethos Kompakt Buharlı Pişirici / Kompakt Fırın/ Kompakt Mikrodalga 6 Expression Kompakt Buharlı Pişirici 7 Classic Kompakt Fırın 7 Mikrodalgalar 8-10 Kahve Makinası 11 Isıtma

Detaylı

KONU: YENİ ANKASTRE FIRINLARIMIZ : AFDF IOKS - AFDF IOKS - AFDF IOKS

KONU: YENİ ANKASTRE FIRINLARIMIZ : AFDF IOKS - AFDF IOKS - AFDF IOKS İstanbul, 28.07.2016 Sirküler No: 345 Sayın Yetkili Satıcımız, KONU: YENİ ANKASTRE FIRINLARIMIZ : AFDF 25400 IOKS - AFDF 22400 IOKS - AFDF 35400 IOKS Bu sirkülerimiz ile ankastre ürün gamımıza dahil ettiğimiz

Detaylı

Ankastre Ürünler 2017/22

Ankastre Ürünler 2017/22 Ankastre Ürünler 2017/22 Son teknoloji yeni nesil Simfer ankastre ürünlerle tanışmanın tam zamanı... Ankastre Setler Set 1 7301 - Inox 4 Fonksiyon Statik Fırın El yakmayan Low-e full cam 3113 - Inox Ocak

Detaylı

2017/3. fiyat listesi

2017/3. fiyat listesi 2017/3 fiyat listesi ESTY ile gelen MUTLULUKLAR... DAVLUMBAZLAR ESTY 2017 ESTY ile gelen FERAHLIK... Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının temiz, kokusuz, yağsız ve daha

Detaylı

Bu listedeki tüm fiyatlar, tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Fiyatlara KDV dahildir.

Bu listedeki tüm fiyatlar, tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Perakende Fiyat Listesi 2016 w w w. e m i n c e l i k. c o m Eminçelik Yeni Tasarımlarını Teknoloji ve Fonksiyonel Kullanımı ile bir arada sunuyor. Eminçelik; % 100 Türk sermayesi ve yatırımı ile 35 yılı

Detaylı

Eminçelik yeni tasarımlarını teknoloji ve fonksiyonel kullanımı ile bir arada sunuyor.

Eminçelik yeni tasarımlarını teknoloji ve fonksiyonel kullanımı ile bir arada sunuyor. Eminçelik yeni tasarımlarını teknoloji ve fonksiyonel kullanımı ile bir arada sunuyor. Eminçelik; % 100 Türk sermayesi ve yatırımı ile 1979 dan bu yana gelen tecrübe ve kalitesiyle adından söz ettirmeye

Detaylı

Firma Adı Grubun Adı. Mikrodalga Expression Serisi. Kodu

Firma Adı Grubun Adı. Mikrodalga Expression Serisi. Kodu MBX 22.1 BIS Mikrodalga Expression Serisi 1403,15 405 71110 - Ankastre mikrodalga 20 litre - Elektronik kontrol paneli - Parmak izi tutmayan özel yüzey - 3 pişirme programı - 5 mikrodalga güç saviyesi:

Detaylı

Mutfakta ustalığınızı tamamlamak için ürünlerimiz tasarımı ve kullanımıyla yenilendi, güzelleşti.

Mutfakta ustalığınızı tamamlamak için ürünlerimiz tasarımı ve kullanımıyla yenilendi, güzelleşti. www.adisel.com.tr Mutfakta ustalığınızı tamamlamak için ürünlerimiz tasarımı ve kullanımıyla yenilendi, güzelleşti. Adisel daha modern ve daha kullanışlı tasarıma sahip yepyeni fırınlar ve ocaklar tasarladı.

Detaylı

Çeşit çeşit buzdolabı, birisi mutlaka müşterinizin ihtiyacı!

Çeşit çeşit buzdolabı, birisi mutlaka müşterinizin ihtiyacı! Çeşit çeşit buzdolabı, birisi mutlaka müşterinizin ihtiyacı! PROFİLO BUZDOLAPLARI NIN HAYATI KOLAYLAŞTIRAN ÖZELLİKLERİNDEN BAZILARI: NoFrost: Buzdolabının iç duvarları içerisinde nem ve kar oluşumunu engelleyerek

Detaylı

CS20-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın KUZİNE OPERA - ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN)

CS20-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın KUZİNE OPERA - ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) CS20-6 KUZİNE OPERA - ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) EAN13: 8017709108656 Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 895+55 x 1000 x 600 78 litre toplam hacim, Analog LED elektronik

Detaylı

su ve enerjiden tasarruf edin!

su ve enerjiden tasarruf edin! Yüksek teknolojiden de il, su ve enerjiden tasarruf edin! PWE 71072 S Fiyat Listesi Kasım - Aralık 2012 ADVANTAGE A ÖZEL +9 TAKSİT VE 2AY ERTELEME AYRICA %5 VADE FARKI İLE 24AY VADE FARKLI TAKSİT FIRSATI

Detaylı

Hotpoint. hotpoint.com.tr

Hotpoint. hotpoint.com.tr Hotpoint hotpoint.com.tr HOTPOİNT YENİ NESİL BUZDOLABI HIGH DEFINITION SOĞUTMA FONKSİYONEL DİZAYN STİL HIGH DEFINITION SOĞUTMA Maksimum besin tazeliğini sağlama Bakteri ve kötü kokuları önleme ve dolap

Detaylı

OUTLET ÜRÜN FİYAT LİSTESİ 2017/ NİSAN

OUTLET ÜRÜN FİYAT LİSTESİ 2017/ NİSAN OUTLET ÜRÜN FİYAT LİSTESİ Ürün Resim Teknik Çizim Ürün Adı & Kodu Ürün Özellikleri FESTA(Black) Duvar tipi davlumbaz 60 cm 600 m³/h hava emiş kapasitesi CLA15-60SF 4HTC RC-5 FESTA(White) CLA15-60XB 4HTC

Detaylı

Setüstü Gazlı Izgaralar

Setüstü Gazlı Izgaralar 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

1957 den beri ısıtıyoruz

1957 den beri ısıtıyoruz 1957 den beri ısıtıyoruz 2017 ürün kataloğu www.sufurucusoba.com Hakkımızda Firmamız 1957 yılında Soba imalatı ve perakende satışına başlamıştır. Sektörde lider kuruluşların ürünlerini tüm illerde pazarlama

Detaylı

OUTLET LİSTESİ 2017/ ŞUBAT

OUTLET LİSTESİ 2017/ ŞUBAT Ürün Resim Teknik Çizim Ürün Adı & Kodu Ürün Özellikleri FESTA(Black) CLA15-60SF 4HTC RC-5 FESTA(White) CLA15-60XB 4HTC RC-5 FIERA(Black) CLA14-60SF 4HTC RC-5 FIERA(White) CLA14-60XB 4HTC RC-5 CLA26-60SF

Detaylı

P755AB1 - MARC NEWSON - BEYAZ CAM. Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 10 x 750 x 510. Gümüş Estetik P755SN - MARC NEWSON - SİYAH

P755AB1 - MARC NEWSON - BEYAZ CAM. Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 10 x 750 x 510. Gümüş Estetik P755SN - MARC NEWSON - SİYAH P755AN - MARC NEWSON - SİYAH CAM Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 10 x 750 x 510 P755AB1 - MARC NEWSON - BEYAZ CAM Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 10 x 750 x 510 P755AN1 - MARC NEWSON - SİYAH CAM Cihaz Ölçüsü

Detaylı

A2PY-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın KUZİNE OPERA (PİROLİTİK)- ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN)

A2PY-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın KUZİNE OPERA (PİROLİTİK)- ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) A2PY-6 KUZİNE OPERA (PİROLİTİK)- ÇELİK ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) EAN13: 8017709108960 Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 895+55 x 1000 x 600 78 litre toplam hacim, PİROLİTİK TEMİZLEME

Detaylı

Setüstü Elekt. Izgaralar - Yarım Modül

Setüstü Elekt. Izgaralar - Yarım Modül 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

4 Açık Ateşli Gazlı Kuzineler

4 Açık Ateşli Gazlı Kuzineler serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik, konstrüksiyon

Detaylı

EVİYE VE ANKASTRE MUTFAK CİHAZLARI 2017/1 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM

EVİYE VE ANKASTRE MUTFAK CİHAZLARI 2017/1 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM EVİYE VE ANKASTRE MUTFAK CİHAZLARI 2017/1 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM İÇİNDEKİLER 2/6 DAVLUMBAZLAR 7/12 OCAKLAR 13/15 FIRINLAR 16 MİKRODALGA FIRINLAR 17/18 BULAŞIK MAKİNESİ 17/18 BUZDOLABI 19/23 ÇELİK EVİYELER

Detaylı

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26 2014 www.loobex.com www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları Ateş Ölçerler Bebek Tesizleri Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler Mama Isıtıcılar 1-4 5-14 15-19 20-23 24-26 27-29 buhar makinaları

Detaylı

içindekiler 2 Davlumbazlar Ada Davlumbazlar Aspiratörler 11 Ocaklar Domino Ocaklar Fritöz & Izgara 18 Fırınlar 21 Mikrodalgalar 23 Bataryalar

içindekiler 2 Davlumbazlar Ada Davlumbazlar Aspiratörler 11 Ocaklar Domino Ocaklar Fritöz & Izgara 18 Fırınlar 21 Mikrodalgalar 23 Bataryalar içindekiler 2 Davlumbazlar 8 Ada Davlumbazlar 10 Aspiratörler 11 Ocaklar 17 Domino Ocaklar 17 Fritöz & Izgara 18 Fırınlar 21 Mikrodalgalar 22 Buzdolabı & Bulaşık Makinesi & Çöp Öğütücü 23 Bataryalar 24

Detaylı

Eviye ve Ankastre Mutfak Cihazları 2015/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM

Eviye ve Ankastre Mutfak Cihazları 2015/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM Eviye ve Ankastre Mutfak Cihazları 2015/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM Eviye ve Ankastre Mutfak Cihazları 2015/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM İÇİNDEKİLER 2/6 DAVLUMBAZLAR 7/11 OCAKLAR 12/14 FIRINLAR 15 MİKRODALGA

Detaylı

6 Açık Ateşli Gazlı Kuzineler

6 Açık Ateşli Gazlı Kuzineler 700XP 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Hira / Era. 2 Slim. 3 Omega. 9 Klasik Set Üstü Ocaklar. 15 Mini Fırın. 22 Yuvarlak Fırın. 24 Katmer Sacı

Hira / Era. 2 Slim. 3 Omega. 9 Klasik Set Üstü Ocaklar. 15 Mini Fırın. 22 Yuvarlak Fırın. 24 Katmer Sacı a z ı n ı ğ Mutfa zel... Ö İÇİNDEKİLERINDEX Hira / Era 2 Slim 3 Omega 9 Klasik Set Üstü Ocaklar 15 Mini Fırın 22 Yuvarlak Fırın 24 Katmer Sacı 25 HIRA YANDAN DÜĞMELİ SETÜSTÜ CAM OCAK S6400 CS - Özel tasarım

Detaylı

MUTFAKLARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ. İbrahim KOLANCI Enerji Yöneticisi

MUTFAKLARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ. İbrahim KOLANCI Enerji Yöneticisi BİNALARDA ELEKTRİK TÜKETİMİ 35 30 25 20 15 10 5 0 YÜZDE % STANDBY KURUTUCULAR ISITICILAR TELEVİZYON AYDINLATMA BULAŞIK MAKİNASI ÇAMAŞIR MAKİNASI KLİMA BUZDOLABI DİĞER Soğutucu ve Dondurucular Bir soğutucu

Detaylı

TR4110BL. Victoria. 110cm "Victoria" Çift fuel 4 kaviteli kuzine Gaz ocakli, Siyah. Energy sinifi AA

TR4110BL. Victoria. 110cm Victoria Çift fuel 4 kaviteli kuzine Gaz ocakli, Siyah. Energy sinifi AA TR4110BL 110cm "" Çift fuel 4 kaviteli kuzine Gaz ocakli, Siyah. Energy sinifi AA EAN13: 8017709166670 OCAK: 7 gözlü gazli ocak Ön sag: 1.80kW Arka orta: 1.80kW Ön orta: 3.00kW Arka orta: 1.00kW Ön sol:

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

Tamboy Fırınlar. 1227 multi turbo 4g - inox

Tamboy Fırınlar. 1227 multi turbo 4g - inox Solo Ürünler 2 Tamboy Fırınlar 1227 multi turbo 4g - inox 0+6 pişirme programlı grill fonksiyonlu multi turbo fırın 24 Saat programlanabilir dijital saat çıkartılabilir ve temizlenebilir full iç cam sistemi

Detaylı

ÝÇÝNDEKÝLER Ürün Tanýtým 2-5 Ankastre Ocaklar 6-13 Ankastre Fýrýnlar 14-19 Mikrodalga Fýrýn 20-21 Davlumbazlar 22-31 Aspiratörler 32-33 Ankastre Eviyeler 34-42 Tezgahaltý Eviyeler 43-45 Mutfak Armatürleri

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

Soğutmalı tezgah - 160 lt

Soğutmalı tezgah - 160 lt Electrolux 160 litre soğuk tezgah; güvenilir, kompakt ve kullanım kolay soğuk depolamaya ihtiyaç duyan müşteriler için ideal çözümdür. Tüm iç yüzeyler, ticari sınıf darbeye dayanklı Polistren'den üretilmiştir.

Detaylı

Yenilik buldu! Born ınnovatıve ANKASTRE ÜRÜNLER HooverTurkiye HooverTurkiye hoover_turkiye hooverturkiye

Yenilik buldu! Born ınnovatıve ANKASTRE ÜRÜNLER HooverTurkiye HooverTurkiye hoover_turkiye hooverturkiye Yenilik hayat buldu! Born ınnovatıve ANKASTRE ÜRÜNLER 444 0 398 www.hoover.com.tr HooverTurkiye HooverTurkiye hoover_turkiye hooverturkiye Üstün özellikleriyle yemeklere lezzet katan Ankastre Fırınlar

Detaylı

ANKASTRE KOLEKSİYONU '16

ANKASTRE KOLEKSİYONU '16 ANKASTRE KOLEKSİYONU '16 SILVERLINE HAKKINDA Silverline ankastre sektöründe hizmet vermek amacıyla, 1994 yılında Türkiye de kuruldu. Bugün ankastre üretimi ve satışında dünyanın büyük markalarından biridir.

Detaylı

TEKNİK DEĞERLER. Derinlik (mm) Genişlik (mm) Yükseklik (mm) 485 mm 485 mm 870 mm AÇIKLAMA. Renkler

TEKNİK DEĞERLER. Derinlik (mm) Genişlik (mm) Yükseklik (mm) 485 mm 485 mm 870 mm AÇIKLAMA. Renkler www.hosseven.com.tr 2 www.hosseven.com.tr TEKNİK DEĞERLER Nominal Isı Güç KW_N 2,2-6,5 Saatlik Tüketim Kg/h 0,6-1,8 Verim % 92-88,5 Maksimum Isıtma Hacmi M3 185 Net Kg kg 82 Baca Çapı mm 80 Besleme Haznesi

Detaylı

A2RW-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın

A2RW-6. Fonksiyon. Seçenekler. Ana fırın. Küçük fırın A2RW-6 KUZİNE OPERA (PİROLİTİK)- ŞARAP KIRMIZISI ENERJİ SINIFI A (ANA FIRIN) ENERJİ SINIFI A (KÜÇÜK FIRIN) EAN13: 8017709108953 Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 895+55 x 1000 x 600 78 litre toplam hacim, Analog

Detaylı

Elektrikli Devrilir Tavalar

Elektrikli Devrilir Tavalar Electrolux THERMALINE otel, işyeri mutfakları, hastane, merkezi mutfaklar ve havaalanı inflight mutfaklarının ağır iş gereksinimleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek

Detaylı

CoolDimension Soðutmanın yeni boyutları

CoolDimension Soðutmanın yeni boyutları Ankastre ürünlere bir mutfak yatırımı olarak bakan Bosch, tüm ankastre ürünlerini, sadece bugünkü deðil gelecekteki ihtiyaçlarınıza da cevap verecek þekilde tasarlıyor ve üretiyor. Bosch, hayatın büyük

Detaylı

FP610AN - MARC NEWSON - SİYAH CAM. Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 592 x 597 x 570

FP610AN - MARC NEWSON - SİYAH CAM. Cihaz Ölçüsü (y x e x d) mm: 592 x 597 x 570 FP610X - MARC NEWSON - ÇELİK FP610AN - MARC NEWSON - SİYAH CAM FP610AB - MARC NEWSON - BEYAZ CAM Parmak izi bırakmayan çelik ön yüzey (FP610X çelik modelde) Beyaz ve siyah cam yüzey (FP610AN ve FP610AB

Detaylı

Ankastre Set. Fiyat Listesi

Ankastre Set. Fiyat Listesi 2016 Ankastre Set Fiyat Listesi Teknoloji ve sevgi ile ürettiği birbirinden özel ürünlerle İtimat a evlerinizde yer açın. İtimat, mutfaklarınızda son teknoloji ile ürettiği birbirinden kaliteli ankastre

Detaylı

NEM ALMA CİHAZI TTK 100 E 1500 TL + %16 KDV

NEM ALMA CİHAZI TTK 100 E 1500 TL + %16 KDV NEM ALMA CİHAZI TTK 100 E 1500 TL + %16 KDV Nem alma kapasitesi, 30 C / %80 bağıl nemde: 30 litre / 24saat Uygun olduğu maks. oda büyüklüğü: 90 m² / 225 m³ Çalışma aralığı, sıcaklık: 5 ila 35 C Çalışma

Detaylı

01.11.2009 TARİHİNDEN GEÇERLİ HEMEN TESLİM TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

01.11.2009 TARİHİNDEN GEÇERLİ HEMEN TESLİM TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 01.11.2009 TARİHİNDEN GEÇERLİ HEMEN TESLİM TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Eski Fiyat 1.SEÇENEK Eski Fiyat ÜRÜNLER PFT (1+3) (1+11) Axess Kart'la + 8 Taksit ve 2 ay taksit erteleme BUZDOLAPLARI

Detaylı

2/4/6 Açık Ateşli Setüstü Gazlı Ocaklar

2/4/6 Açık Ateşli Setüstü Gazlı Ocaklar 700XP 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı

Gazlı devrilir kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Akıllı Derin Dondurucular 400 litre

Akıllı Derin Dondurucular 400 litre Electrolux Prostore buzdolabı serisi GN küvetlere uygun buzdolabı ihtiyacı olan mutfak profesyonelleri için üretilir. Buradaki ekipman yelpazesi 400 litre kapasiteli, AISI 304 paslanmaz çelik buzdolaplarından

Detaylı

Döner Kapılar. Hastane Kapıları. Dairesel Kayar Kapılar. 90 Derece METAXDOOR MS30. Kapılar. Kayar Kapılar. Otomatik Yana Açılır

Döner Kapılar. Hastane Kapıları. Dairesel Kayar Kapılar. 90 Derece METAXDOOR MS30. Kapılar. Kayar Kapılar. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Dairesel Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar Kapı

Detaylı

01.12.2009 TARİHİNDEN GEÇERLİ HEMEN TESLİM TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

01.12.2009 TARİHİNDEN GEÇERLİ HEMEN TESLİM TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 01.12.2009 TARİHİNDEN GEÇERLİ HEMEN TESLİM TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ, Eski Fiyat 1.SEÇENEK Eski Fiyat ÜRÜNLER PFT (1+3) (1+11) Toplam Fiyat Peşin Fiyatına 4 Taksit SOĞUTUCULAR BOYUT (YxGxD)

Detaylı

2015-3 Ankastre Ürün Perakende Satış Fiyat Listesi

2015-3 Ankastre Ürün Perakende Satış Fiyat Listesi ANKASTRE FIRINLAR MİKRODALGA FIRINLAR ANKASTRE OCAKLAR ANKASTRE DAVLUMBAZLAR BULAŞIK MAKİNELERİ ANKASTRE ÖRNEK SETLER 2015-3 Ankastre Ürün Perakende Satış Fiyat Listesi www.termikel.com.tr Ankastre Fırınlar

Detaylı

Akıllı Derin Dondurucular 400/650 litre

Akıllı Derin Dondurucular 400/650 litre Electrolux Prostore buzdolabı serisi GN küvetlere uygun buzdolabı ihtiyacı olan mutfak profesyonelleri için üretilir. Prostore serisindeki dolapların çok etkili ve verimli soğutma üniteleri, daha yüksek

Detaylı

VL414110. 400 Serisi Vario Gömme aspiratör. Paslanmaz çelik Tezgah havalandırma elemanı

VL414110. 400 Serisi Vario Gömme aspiratör. Paslanmaz çelik Tezgah havalandırma elemanı Mevcut renk seçenekleri Setüstü ocaklarda yüksek verimli havalandırma sistemi Bir emme motoruna 4 adet cihaz bağlanabilir ve bir adet AA 490 kumanda düğmesi ile kontrol edilebilir. Esnek emiş yönlendirmesi,

Detaylı

Akıllı Buzdolapları 400/650 litre

Akıllı Buzdolapları 400/650 litre Electrolux Prostore buzdolabı serisi GN küvetlere uygun buzdolabı ihtiyacı olan mutfak profesyonelleri için üretilir. Prostore serisindeki dolapların çok etkili ve verimli soğutma üniteleri, daha yüksek

Detaylı

Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı

Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı Konforlu Kullanım Kapak Sıcaklık Ayarı Su Sıcaklık Ayarı Yıkama Ayarları Kötü Koku Emme Kurutma Sıcaklık Ayarı Enerji Koruma Seçenekleri Hijyen Ustası El Değmeden

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30/HRM Hermetik Kayar Kapı Hava ve su sızdırmazlık özelliği bulunan METAXDOOR MS30/HRM hermetik kayar

Detaylı

Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri...

Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri... Ankastre Kataloğu Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri... Arçelik pişirme katagorisindeki uzmanlığı ve son teknoloji ankastre ürünleriyle profesyonel şef deneyimini

Detaylı

Gazlı Kapalı Ateş Ocaklar-Fırınlı

Gazlı Kapalı Ateş Ocaklar-Fırınlı 700XP serisi, en üst düzeyde performans, güvenilirlik, enerji tasarrufu, güvenlik standartları ve ergonomik operasyonu garantilemek üzere tasarlanmış 100'den fazla modelden oluşur. Bu kavramlar modülerlik,

Detaylı

Beko Inverter klimalarda. 7 yıl garanti ve bakım hediye!

Beko Inverter klimalarda. 7 yıl garanti ve bakım hediye! Beko Inverter klimalarda Nisan 2016 7 yıl garanti ve bakım hediye! YIL GARANTİ Bakım* Hediye *Klimanın garanti süresi olan 3 üncü yılın sonunda bir bakım hizmeti verilir. Sıcaklar sizi bunaltmadan klima

Detaylı

2014/1 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM. Eviyeler ve Ankastre Mutfak Cihazları

2014/1 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM. Eviyeler ve Ankastre Mutfak Cihazları 2014/1 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM Eviyeler ve Ankastre Mutfak Cihazları HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM Eviyeler ve Ankastre Mutfak Cihazları Gebze Organize Sanayi Bölgesi Tembelova Alan 3500. Sokak, No. 3503

Detaylı

Her zaman biraz daha fazlası

Her zaman biraz daha fazlası Her zaman biraz daha fazlası YEŞİL Maksimum tasarruf: Düşük su tüketimi (2 lt/çevrim) Çok yüksek verimlilikte durulama (%33 daha düşük işletme maliyeti ve daha az sıcak su kullanımı) ENERJİ TASARRUF cihazı

Detaylı

EVİYE VE ANKASTRE MUTFAK CİHAZLARI 2017/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM

EVİYE VE ANKASTRE MUTFAK CİHAZLARI 2017/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM EVİYE VE ANKASTRE MUTFAK CİHAZLARI 2017/2 HER MUTFAK Ç N AYRI ÇÖZÜM 2/7 DAVLUMBAZLAR 8/13 OCAKLAR 14/16 FIRINLAR 17 MİKRODALGA FIRINLAR 18/19 BULAŞIK MAKİNESİ 18/19 BUZDOLABI 20/24 ÇELİK EVİYELER 25 TECTONITE

Detaylı

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli

Konveyörlü Tip WTCS140 - elektrikli Electrolux Bulaşık Yıkama Sistemleri serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama,

Detaylı

DÖKÜM FIRINI (22 Lt.) ERC-01

DÖKÜM FIRINI (22 Lt.) ERC-01 Döküm Fırını Tamir ve İmalatı Sağlık Bakanlığı Onaylı Toz Maskeleri Toz ve Çapak Gözlükleri İş Güvenliği Malzemeleri Santrifüj Bakın ve Onarımı Her Türlü Kumlama Bakım ve Onarımı www.sertekniklab.com DÖKÜM

Detaylı

Buharlı kaynatma kazanı

Buharlı kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; bu yelpazede tek tek ekipmanların

Detaylı

2017/1 fiyat listesi ANKASTRE KOLEKSİYONU '17

2017/1 fiyat listesi ANKASTRE KOLEKSİYONU '17 217/1 fiyat listesi NKSTRE KOLEKSİYONU '17 içindekiler Davlumbaz Koleksiyonu 1 Dekoratif Davlumbaz 1 spiratör 19 Tavan Tipi Davlumbaz 2 da Davlumbaz 22 Koleksiyonu 24 nkastre Fırın Koleksiyonu 3 Moonlight

Detaylı

TEL: 0212 2370749 0212 2370750 0212 2370751 0212 2370759 BELGEGEÇER: 0212 2548347. Genelağ: www.mutfakmerkezi.com E-posta: satis@mutfakmerkezi.

TEL: 0212 2370749 0212 2370750 0212 2370751 0212 2370759 BELGEGEÇER: 0212 2548347. Genelağ: www.mutfakmerkezi.com E-posta: satis@mutfakmerkezi. Konveksiyonlu Yemek Pişirme Fırını Modeli : AMKF4 İşlev: Elektrikli Rezistansla Çalışan Fanla İçindeki Isıyı Dağıtan Hızlı Pastane Tipi Pişirme Fırını : 798 x 792 x 567 mm Çalışma Elektriği : 220 Volt

Detaylı

EcoWave DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA

EcoWave DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA EcoWave DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA Doğadan Gelen Esinti... İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ TERMODİNAMİK İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ Doğadan Gelen Esinti... İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ Çevre Dostu Enerji Tasarruflu Akıllı

Detaylı

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ. Klimalar

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ. Klimalar Klimalar ELEGNT YENİ NESİL INVERTER Serisi Duvar Tipi Split Klimalar 7 Yıl Garanti Yeni Nesil Inverter Yüksek Verime Sahip R410 Gazlı Yeni Sezonsal Verimlilik Standartlarına Göre Soğutmada ve Isıtmada

Detaylı

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar

Gazlı dikdörtgen devrilir tavalar Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Akıllı buzdolapları-650/1400lt

Akıllı buzdolapları-650/1400lt Electrolux Ağır İş Amaçlı buzdolapları serisinde, pazardaki en sofistike depo tipi buzdolaplarından birini bulabilirsiniz. Bu buzdolaplarının içi-dışı AISI 304 paslanmaz çeliktir; çalışma sıcaklığı normal

Detaylı

ARÇELİK LE KOMBİNE GÜVEN

ARÇELİK LE KOMBİNE GÜVEN 20 Kombiler ARÇELİK LE KOMBİNE GÜVEN Arçelik ten büyük yılbaşı indirimi! Üstelik 1.428 TL den başlayan fiyatlarla! ÜCRETSİZ KOMBİ HİZMETLERİMİZ Hermetik kombilerde 10 Yoğuşmalı kombilerde 200 Kombi Montaj

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro

Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemi: Fırınlar için Quadro Elektrikli ev aletleri için konforlu ray sistemleri. 2 Hettich, mükemmel mutfağı yeniden tanımlıyor: Mutfak mobilyalarından ankastre

Detaylı

Elektrikli kaynatma kazanı

Elektrikli kaynatma kazanı Electrolux THERMETIC Line; otel, hastane, merkez mutfağı, havaalanı mutfağı gibi kurumsal mutfakların ağır iş yükleri için tasarlanmıştır. Ekipman serisi geniş seçenekler sunar; tek tek ekipmanların yanı

Detaylı

Simfer ile mutfaklarda teknoloji ve estetik bir arada!

Simfer ile mutfaklarda teknoloji ve estetik bir arada! Simfer ile mutfaklarda teknoloji ve estetik bir arada! Derin Dondurucular Üstün Dondurma Teknolojisi Derin Dondurucular Yiyeceklerinizin besin değerini koruyan hızlı dondurma teknolojisi! Sevdiğiniz

Detaylı