Yeni nesil mutfak keyfi ANKASTRE KOLEKSİYONU 2013/2. fiyat listesi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeni nesil mutfak keyfi... 2013 ANKASTRE KOLEKSİYONU 2013/2. fiyat listesi"

Transkript

1 Yeni nesil mutfak keyfi ANKASTRE KOLEKSİYONU 213/2 fiyat listesi

2 Silence serisi, çok sessiz... Söz gümüşse, sükut altındır Silverline Silence serisi 34 db ekstra sessiz çalışma özelliği ve özgün tasarımlarıyla mutfağında sessizliği, huzuru arayanlara çok ayrıcalıklı davlumbazlar sunuyor. Unutmayın yemek yapmak bir keyiftir.

3

4 AYRICALIKLAR Açılı davlumbaz serisi Özel tasarımı sayesinde; yemek yaparken, konforlu ve güvenli bir kullanım alanı yaratmaktadır. Ayrıca, yandan hava emiş sistemi ile güçlü bir havalandırma sağlar.

5 Movo Davlumbaz lineer motor hareketiyle ön panelini açarak buhar emiş alanını arttırırken, EBM motor özelliğiyle de son derece sessiz çalışmaktadır. Uzaktan kumandası sayesinde; size gerçek anlamda kullanım kolaylığı sağlar. Movo Davlumbaz farklı tasarımı ile mutfaklara fonksiyonelliğin yanında estetik bir değer katıyor. ARMONIA SILVERLINE ın yeni davlumbazı Armonia, özgün tasarımı ile mutfaklara farklı bir boyut katıyor. Estetik tasarımını ileri teknolojinin üstün özellikleri ile harmanlayan Armonia Davlumbaz, bugüne kadar kullanılan davlumbaz tasarım ve yerleşimine farklı bir anlayış getiriyor. Mutfaklarda alışık olduğumuz ocak üstü davlumbaz kullanımı yerine ocak arkası veya ocak yanına yerleştirilen Armonia Davlumbaz, kapalı konumdayken sadece zarif kontrol panelinin gözüktüğü modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Tezgah içine gömülen ergonomisi ile yer kaplamıyor. Havalandırma istenildiği zaman ürün üzerinde bulunan lift tuşuna basılması ile ürün konsolu yukarı doğru açılırken emiş kanalları devreye girerek mutfakta istenmeyen kokuların oluşmasını önlüyor. Armonia Davlumbaz, yerleşimindeki farklı konumu nedeniyle buhar ve kokuların pişme esnasında emilmesini sağlayarak, enerji tasarrufu sağlarken verimliliği ile diğer davlumbaz türlerinden ayrılmaktadır. EBM motor teknolojisi sayesinde son derece sessiz çalışan Armonia Davlumbaz büyük mekanlar ve ada mutfaklar için benzersiz bir seçenek sunmaktadır. SILVERLINE Silence Serisinden, Eterno Davlumbaz ailesinin yeni üyesi Green Tech Collection Davlumbazlar, EBM motor özelliği sayesinde son derece sessiz çalışırken DC motor özelliği ile de gerçek bir çevre dostudur. Eşsiz DC motor teknolojisi sayesinde, mükemmel bir havalandırma sağlarken, maximum performansta çalışırken bile daha az enerji tüketimi ile yüksek enerji verimliliğinin keyfini yaşatıyor. SILVERLINE Green Tech Davlumbazlar, elektrik tüketiminde %7 e varan tasarruf ile gerçek bir tüketici dostu olarak mutfaklardaki yerini alıyor. Hız GÜÇ (W) Green Tech Performans Ölçümleri 6.Devir 53,9 W Standart Davlumbaz Performans Ölçümleri 5.Devir 218,3 W

6 Classy Ergonomik tasarımı sayesinde her mutfağa entegre edilebilen Classy Davlumbaz aynı zamanda her mutfağa uygun model yelpazesiyle kullanıcısına önemli avantajlar kazandırıyor. Açılı cam tasarımı son derece kolay ve güvenli bir kullanım sağlarken, dokunmatik ekran, güçlü ve dekoratif aydınlatma özelliklerine sahip Classy Davlumbaz mutfağınıza uygun olarak Siyah- Beyaz ve Gri renk alternatifleri ile farklı seçenekler sunuyor. Yeni Nesil Uzaktan kumanda Silverline nın birçok dekoratif ve ada davlumbaz modellerinde uzaktan kumanda ile kontrol yapabilme özelliği bulunmaktadır. Yerinizden bile kalkmadan davlumbazınızın istediğiniz kademede çalışmasını sağlayabilir, ışıklarını açıp kapayabilirsiniz. Dekoratif ve güçlü aydınlatma Silverline davlumbaz ve aspiratörlerinde kullanılan halojen, LED ve normal ampüller mutfağınızın ve ocağınızın en uygun şekilde aydınlatılması için tasarlanmıştır. Bazı modellerde hem halojen, hem de LED aydınlatma birlikte kullanılmıştır. Halojen ve LED ampuller hem daha parlak yanar hem enerji tasarrufludur. Bölünmüş (çevrel) çekim Silverline davlumbazların bölünmüş çekim gücü mutfağınızda daha güçlü hava akımı ve enerji tasarufu sağlar. Tabi tüm bu özellikler davlumbazınızın mükemmel tasarımından ödün vermenizi gerektirmiyor. Tamamen yenilikçi çağdaş tasarımlarıyla tüm dünyada beğeni toplayan üstün performanslı Silverline davlumbazları mutfağınıza yenilikçi görünümleriyle de gerçek bir değer katıyor. Süspansiyonlu filtre kapağı Dekoratif davlumbazlarda filtre değişimi çok kolaydır. Kapağı açmak için güç kullanımına ihtiyaç yoktur. Kapağın köşesine yapacağınız küçük bir dokunuş ile süspansiyonlu kapak rahatça açılır, böylelikle kolayca davlumbazınızın temizliğini yapabilirsiniz.

7 Isıtma çekmecesi 3 C 7 C ısıya ayarlayabileceğiniz ısıtma çekmecesinde tabaklarınızı ve yemeklerizi sıcak tutabilir, hamur mayalama işlemini hızlandırabilir, ekmeğinizi ısıtabilir ve buzlu yiyeceklerinizi çözebilirsiniz. Ayrıca sıcak içeceklerinizi ve yemeklerinizi daha önceden ısıtılmış tabak ve bardaklar ile sunabilir, ısı kaybının çabuk olmasını önlemiş olursunuz. Parmak izi bırakmayan inox yüzey paslanmaz ve siyah dekoratif cam görünümü ile son derece estetik bir tasarıma sahip olan ısıtma çekmeceleri hayatınızı kolaylaştırır. Aynı anda farklı kademelerde yemeğinizi pişirebilirsiniz. Mükemmel Lezzet Teknolojisi «Meat-Probe» SILVERLINE fırınlarında, üç farklı kademeye ayarlanmış üç farklı rayda aynı tür yiyecekleri aynı anda pişirebilirsiniz. Fırının arka kısmındaki fan, ısının eşit ve hızlı bir şekilde dağılımını sağlarken, sıcak havanın daha verimli şekilde dolaşıyor olması da enerjiden ve zamandan tasarruf etme imkanı verir. SLV 452 model fırınlarda eti tam istediğiniz gibi pişirmenizi sağlayan bir et-ısı kontrol sistemi «Meat-Probe mevcuttur. Et-ısı ölçer çubuğunu ete batırarak sıcaklığı istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Etiniz önceden ayarladığınız şekilde istediğiniz kıvama geldiğinde fırınınız sizi uyarır. Dokunmatik kontrol paneli Silverline, dokunmatik kontrol panellerini tüm ürün gamında kullanmaktadır. Farklı ürünlerde farklı özelliklere ve fonksiyonlara sahip dokunmatik kontrol panelleri ile pişirme grubunda pişirme süresini ayarlayabilir, doğru sıcaklığı seçebilir ve pişirme işleminin tamamında bu değerleri izleyebilirsiniz.

8 İndüksiyon pişirme Üçüncü nesil pişirme, kendisinden önceki sistemlerden farklı bir yapı. Yaratmış olduğu ısıyı kaba taşımak yerine, kabın kendisini ısı kaynağı haline getiren yüksek frekanslı elektromanyetik alan oluşturur. Bu elektromanyetik alan kabın tüm yüzeyinde ısı açığa çıkmasını sağlar. Isı, kabın yüzeyinde yaratıldığı için, sadece kabın alanı kadar enerji kullanılır. Hızlı ısıtma yapması ve yüzeye göre enerji harcamasından dolayı, enerji tüketimi düşüktür, kullandığı enerjiyi verimli kullanmasını sağlar gazlı sistemlere göre çok daha etkin bir enerji tasarrufu sağlar. Kolay Temizleme Özelliği Ocak üzerinde taşma sonucu oluşabilecek lekeler, yüzey tarafından algılanmadığı için, minimum leke maksimum temizleme kolaylığı sağlar.

9 flexy-zone Üçüncü nesil pişirme, kendisinden önceki sistemlerden farklı Yeni jenerasyon SILVERLINE Flexy - Zone Ocak; İndüksiyonlu ocaklarda kullanılabilen tüm tencereleri algılayan Flexy-Zone Ocak, köprü fonksiyonu sayesinde pişirme esnasında tencerenizi ısı merkeziyle buluşturarak tüm ocak yüzeyini kullanabilme imkanı veriyor. Çocuk emniyet kilidi sayesinde istenmeyen kazaları da ortadan kaldırarak konforlu ve güvenli bir kullanım sağlıyor. Tüm bölgelerin etkin kullanım özelliği yanında, farklı yüzey yapısı sayesinde leke tutmayan ve son derece kolay temizlenen Flexy-Zone Ocak, dakika uyarıcı sistemiyle de tüm zamanınızı ocağın başında geçirme mecburiyetinizi ortadan kaldırıyor. Tek bir tuşla açılıp kapatılabilme özelliği ile, yanlışlıkla başlatma, uzun süre kullanmama, taşma, sıcaklığın aşırı artması durumlarında Auto-Stop özelliği sayesinde kendini otomatik olarak kapatıyor. Flexy-Zone Ocak kullanımında harcanan güç seviyesi, kullanılan kabın büyüklüğüne, şekline ve materyaline göre değişkenlik göstermektedir. 15 ayrı güç seviyesi ( - 9 arası standart pişirme + eritme / buz çözme + sıcak tutma + kaynatma + hızlı pişirme + çok hızlı pişirme) özelliklerine sahiptir. Güvenlik ve Algılama Özelliği Cam yüzey, pişirme esnasında sadece pişirilen kabı algıladığı için, istenmeyen kaza ve yanıkların oluşma tehlikesi ortadan kalkar. Kolay temizlenebilir cam yüzeyler SILVERLINE cam ocakların pürüzsüz yüzeyleri, sizlere son derece kolay temizleme imkanı sağlar. Böylelikle; zamanınızın büyük bir bölümünü temizliğe ayırma gereksinimini ortadan kaldırır.

10 ÖDÜLLER PLUS X AWARD MOST INNOVATIVE BRAND 212 Dünyanın en prestijli ödül kuruluşlarından PLUS X AWARD ödüllerin en yüksek mertebesindeki En Yenilikçi Marka ödülüne bizi layık gördü. Böylelikle ödüllerimize bir yenisini daha ekledik. Mutluyuz, gururluyuz, teşekkür ederiz. Ama bizim için her zamanki gibi en büyük ödül, bizi bugünlere getiren siz değerli dostlarımızın bize duyduğu güven ve memnuniyet olacaktır.

11 Red Dot, tasarım ve iş dünyasında en iyiye ait olmak anlamına gelir. Uluslararası tasarım yarışması Red Dot Design Award, işlerini mükemmel tasarımlarıyla zenginleştiren üreticileri hedeflemektedir. Red Dot Design ödülünün kıvanç sembolü Red Dot uluslararası alanda mükemmel tasarımın sembolü olarak tanınmaktadır. Ödül kazananlara farklı sunum fırsatları sunmaktadır. Ödüllendirilen gösterişli ürünler, Red Dot un kendi basım firması Red Dot Edition tarafından hazırlanan ve uluslararası dağıtımı yapılan Red Dot design ödülü almanakları, Almanya ve Singapur da bulunan Red Dot Design Tasarım müzelerinde sergilenmektedir. Dünya çapındaki turne sergilerin sunum ve daha fazlasını sitesinde bulabilirsiniz. Red dot ayrıca Tasarım ın Oscar ları olarak bilinmektedir. Silverline ın 211 de 1 modeli bu ödüle layık görülmüştür. Plus X ödülü, uzun yıllardan bu yana kaliteli ödülleri güvenilir logosuyla onurlandırmaktadır. Bu, bugünden yarını tasarlayan yenilikçi firmaların bilinirlik kültürüne yardımcı olmaktadır. Albert Einstein'ın dediği gibi: Geçmişten çok beni ilgilendiren gelecektir, çünkü ben gelecekte yaşamayı planlıyorum. Bu fikri aklımızda tutarak, Plus X ödülleri gelecekte de kendine yer bulacak ürünleri diğerlerinden ayırır. 144 uzman ve tarafsız jüri üyesi, 32 milletten 4 profesyonel ortak ve yıllık 4 milyon Euro dan fazla pazarlama kapasitesi ile Plus X Ödülleri, dünyadaki en geniş kapsamlı teknoloji, spor ve yaşam tarzı müsabakasıdır. Silverline 29 da 1 modeli ile, 21 da 3 modeli ile 211 de 1 modeli ile 212 de de 2 modeli ile bu ödüle layık görülmüstür. Tasarım cesur, zeki ve hırslı olabilir; esprili ya da ciddi de olabilir. Ancak hepsinden önemlisi, tasarımın mükemmel olabilmesi ve if Tasarım ödülünü taşıyabilmesidir yılından beri if, uluslararası üreticileri ve tasarımcıları ürünlerini if tasarım ödülleri yarışmasına göndermeleri için davet ediyor. Tüm dünyadan tasarım uzmanları, if jürisinde katılımcı ürünleri değerlendirmek için bir araya gelmektedir. if tasarım ödülleri if nin uzun yıllardır ticari marka yüzü olmuştur ve if etiketleri tüm dünyaca mükemmel tasarımın mührü olarak tanınmaktadır. if, tasarım ödülü kazananlara ve katılımcılara çok fazla avantaj sağlamak için ödül kavramını yeniden yapılandırmıştır. Silverline 211 de 1 modeli ile if dizayn ödülüne layık görülmüştür.

12 İÇİNDEKİLER Ankastre Davlumbaz Koleksiyonu Dekoratif davlumbazlar sayfa 22 Tavan tipi davlumbaz sayfa 28 Ada davlumbazlar sayfa 28 Standart davlumbazlar sayfa 3 Aspiratörler sayfa 31 Ankastre Fırın Koleksiyonu Ankastre fırınlar sayfa 32 Fırın altı ısıtma çekmeceleri sayfa 36 Mikrodalga fırınlar sayfa 36 Kahve Makinesi sayfa 37 Ankastre Ocak Koleksiyonu Ankastre ocaklar sayfa 38 Domino ocaklar sayfa 44 Ankastre Bulaşık Makinesi Koleksiyonu sayfa 46 Buzdolabı sayfa 47

13 Eviye Koleksiyonu sayfa 48 Çöp Öğütücü sayfa 5 Armatür Koleksiyonu sayfa 5 Aksesuarlar sayfa 51 Tamamlayıcı Ürünler sayfa 51 Simgeler sayfa 52 Teknik Çizimler sayfa 54

14 DAVLUMBAZLAR Zamanımızın büyük bir bölümü mutfaklarımızda geçiyor. Kim mutfağının temiz, kokusuz, yağsız ve daha estetik olmasını istemez? Ayarlanabilir otomatik kapatma fonksiyonu davlumbazınızın, 1 dakika ile 24 saat arasında belirlediğiniz bir zamanda kendi kendine kapanmasını sağlayarak hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca davlumbazınızı kapatmak için tekrar mutfağa dönmenize de gerek kalmaz. Kızartma işlemleri esnasında veya düdüklü tencere kullanıldığında yoğun bir buhar oluşur, böyle durumlarda yoğun güç kullanım modunu devreye sokup aşırı buharın kısa sürede emilmesini sağlayabilirsiniz, açık unutsanız bile ürün 15 dakika sonra otomatik olarak kendi kendine kapanır ve normal çalışma gücüne geçer. Otomatik filtre doluluk uyarısı ile modele göre görsel veya sesli uyarı sistemi filtrelerinizin yıkanma zamanının geldiğini size bildirir böylece ürünün her zaman güvenli ve yüksek performanslı çalışmasını sağlar. EBM motor teknolojisi sayesinde SILVERLINE davlumbazları size mutfağınızda son derece sessiz bir çalışma ortamı sağlar. Şimdi siz yemeğinizin keyfini çıkartın gerisini bize bırakın. FIRINLAR Yemeklerinize lezzet katarken usta aşçıları bile kıskandıracak çok fonksiyonlu fırınların kolaylığını yaşayacaksınız. Parmak izi bırakmayan INOX yüzey mutfağınızda her zaman estetik ve temiz bir görünüm sağlar. A sınıfı enerji standartlarına sahip SILVERLINE fırınlar yüksek verimli enerji sınıfındadır ve B sınıfına oranla %3 enerji tasarrufu sağlar. Fırının belli bir sıcaklığı geçmesi halinde devreye girip, fırını kapatarak aşırı ısınmasını önleyen Emniyet Termostatı, güvenli bir kullanım için ideal koşullar sağlar. Standart olarak kullanılan çift cam yerine, 3 Camlı Ön Kapak uygulanması, ön kapağın daha az ısınmasını ve enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Ön Kapağın Aşırı Isınmasını Önleyen Yansıtıcı İç Cam, iç haznede daha etkin bir ısı dağıtımı oluşturur ve dış kapağa daha az ısı aktarımı sağlar. Kolay Çıkarılabilir Orta Cam Kapak Sistemi sayesinde, fırın kapağında yer alan camın kolayca çıkarılıp takılabilmesi kullanıcıya büyük bir kullanım kolaylığı ve temizliği sağlar. OCAKLAR Günümüzde her detay bir bütünün parçalarını oluşturuyor. Teknoloji, estetik değerler ve işlevsellik işte tüm bu özellikler birleştiğinde yemek yapmak ayrı bir keyif haline geliyor. Önce emniyetiniz. Gaz kesme emniyet sistemi ocağınız yanarken taşma ve başka bir nedenle alevin sönmesi durumunda gazı otomatik olarak keserek sizin ve evinizin güvenliğini sağlar. Ocağa entegre edilmiş Otomatik Ateşleme, güvenilir ve kullanımı kolay bir mekanizmadır. Ocağı otomatik olarak yakar ve ocağı tek elle kontrol etme olanağı sağlar. Ocağınızda bulunan WOK gözü tek halkadan alev çıkışı yerine iki halkadan oluşan ve üç yerden alev veren bektir. Böylece daha kısa zamanda daha güçlü ateş gücü elde etmenizi sağlar. Büyük tencerede pişirilen yemekler, kısa sürede hızlı ateşle pişirilmesi gereken yemekler ve harlı ateşte hızlı kızartmalar için kullanılır. Ayrıca Uzakdoğu mutfağı yemeklerinin hazırlanması için idealdir. MiKRODALGA FIRINLAR Hayatın her geçen gün yükselen temposu içinde mutfağımıza istediğimiz zamanı ayıramayabiliyoruz. İşte böyle anlarda teknolojinin bizlere sağladığı anlık fonksiyonel performanslar olmazsa olmazımız oluyor. Mikrodalga, fırın ve ızgara fonksiyonlarının bir arada bulunduğu Kombine Pişirme Fonksiyonu mikrodalga enerjisi ile içten pişirme, elektrikli ızgara rezistansı ile dıştan pişirme ve kızartma yapabilme imkanı sağlar. Dijital göstergeler Günlük Saat, Pişirme Süresi, Seçilen Program gibi verilerin dijital olarak gösterildiği ekrandır ve zamanlama ile büyük kolaylıklar sağlar. Çocuk kilidi mikrodalga fırın çalıştırıldıktan sonra çocukların kontrol paneline müdahalesini engeller (Çocuğunuz tuşlara dokunsa bile tuşlar kilitlenmiş olduğundan algılanmaz). Fırın kapağı açıldığında ise sensörler saye sinde fırının çalışması otomatik olarak durur. Mikrodalganızın İç Yüzeyinin Paslanmaz Çelik olması hijyen, temizlik kolaylığı ve kullanım ömrünün uzunluğunu sağlar. 32 litrelik Geniş İç Hacim sayesinde daha büyük porsiyon yiyecekleri sadece bir kerede ısıtma ve pişirme imkanı sağlar. BULAŞIK MAKİNELERİ Keyifli bir yemek sonrasında hayatınızı kolaylaştıran gerçek bir operasyonel alan. Aqua stop özelliği, kullanım esnasında besleme hortumunda kaçak meydana gelmesi durumunda makineye su alımını durduran bir su taşma emniyet sistemidir. Su taşma emniyeti, hem bulaşık makinesi içinde hem de giriş borusundaki her türlü su sızıntısını tespit edebilmektedir. Böyle bir durumda bu sistem bulaşık makinesine giden suyu otomatik olarak keser ve istenmeyen rahatsızlıkların kesinlikle önlenmesini sağlar. Ayarlanabilir Ayak ve Destek Menteşeleri bulaşık makinesinin ayak ayarlarının düzenlenmesiyle istenilen yükseklikte olmasının sağlanır. Ayarlanabilir Üst Sepet sayesinde isterseniz alt sepetteki yüksek tencere ve tepsilerinize yer açmak için üst sepet yukarı kaldırılabilir veya daha uzun bardakları yerleştirmek için aşağı indirilebilir böylelikle kendinize bir kerede daha çok bulaşık yıkama imkanı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu özellik büyük hacimli tepsi ve tencerelerin bulaşık makinesine rahatlıkla yerleştirilmesini sağlar Yarım Yük Yıkama, Ön yıkama aşamasını geçip, yıkama ısı ve süresini azaltarak zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Böylece makineniz size en doğru su miktarını ayarlayarak su ve enerji tasarrufu sağlar. BUZDOLABI Eşsiz tasarımları ve vazgeçilmez işlevselliği ile mutfaklarımızın olmazsa olmazları. SILVERLINE Buzdolapları UV, LED ve Platin Işınlı Koku Giderici ve Hava Temizleme Sistemi, bakterilerin üremesini engelleyen Anti-Bakteri Sistemi, sebze ve meyvelerin besin değerini uzun süre kaybetmemesi için özel nem kontrolünü sağlayan Vitamin-C Fresh Sistemi, buzdolabınızın verimliliğini arttıran Çoklu Hava Akış Sistemi gibi çok önemli teknik özelliklerle donanmıştır. Ayrıca, et ve balıklarınızı uzun süre taze saklamak için özel muhafaza ( C) bölmesi ile aydınlatmalı 4 yıldızlı dondurucu bölmesi her mevsim yiyeceklerinizi taze tutmanıza yardımcı olur. Estetik ve şık inox görünümü mutfağınıza modern bir soluk getirmesinin yanı sıra parmak izi bırakmayan bir yüzeye sahip olmasıyla da temiz bir görünüm ve kolaylık sağlamaktadır. Buzdolabınızın içindeki 12 Kg. kadar ağırlığı taşıyabilen temperli cam raflar ayrı bir estetik görüntü sağlamaktadır. EVİYELER Mutfakların estetik, olduğu kadar da fonksiyonel alanları. Inox (Paslanmaz Çelik) Eviye Krom ve nikel alaşımından oluşan paslanmaz çelik eviyelerin yüzeyleri darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Sıcağa ve diğer mekanik etkenlere karşı dirençlidir, üst yüzeyi her türlü temizlik malzemesi kullanımına elverişlidir. Keten Dokulu Inox Eviye dokusu ile estetik bir görüntü sağlar ve bakımı kolaydır. Su damlacıklarını ve kireç lekelerini belli etmez. Keten dokulu eviyeler tüm alüminyum malzemeli tezgahlara uyum sağlar. Değişik zevklere hitap eden tüm eviyeler tüketiciye son derece fonksiyonel bir kullanım sağlar.

15 SERVİS HİZMETLERİ Silverline Servis Hizmetleri ile fark yaratıyor.. Ürünlerimizle alakalı her konuda, sizin için geliştirdiğimiz 36 derece hizmet anlayışımız, çağrı merkezimiz ve uzman servis ağımızla hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmak için çağrı merkezimizi aramanız ya da internet sitemizdeki iletişim formlarımızı doldurmanız yeterli... Ücretsiz Montaj SILVERLINE, uzman yetkili servisleri aracılığıyla, siz müşterilerine ücretsiz ürün montajı* hizmeti veriyor! Yapmanız gereken çok kolay, danışma hattımıza veya yetkili servis noktamıza, yeni ürünlerinizi monte ettirmek istediğiniz yeri ve zamanı bildiriyorsunuz, gerisini biz hallediyoruz. Sevk Hizmeti SILVERLINE ürünlerini beğenin, satın alın ve bekleyin Sevk hizmetimiz ile bayimizden satın almış olduğunuz ürünleri* satış noktasından teslim alıp, kapınıza kadar yetkili servis araçlarımız ve personelimizle ücretsiz olarak ulaştırıyoruz. Geç Servis Büyük şehirlerde yaşıyorsunuz, işleriniz çok yoğun, gündüz hiç zaman ayıramıyorsanız, sorun değil! Siz bize uyamıyorsanız biz size uyarız. Bu hizmetimizle, hafta içi mesai saatleri dışında da ( ) montaj ve bakım / onarım hizmetleri * sunuyoruz. Keşif Hizmetleri SILVERLINE ürünlerinden aldıysanız, sizlere Keşife geliyoruz. Bu hizmetimizle, montaj yapılacak mutfak bölümlerinin, ürünlerin montajı için gerekli alt yapıya sahip olup olmadığının tespitini ve yapılması gerekenlerin tarafınıza bildirilmesini sağlıyoruz.* Ek Garanti SILVERLINE markalı ürünler 2 YIL garantilidir. Ürününüzün garanti süresini 4 veya 5 yıla uzatabilirsiniz! * Ücretsiz Ürün Sigortası SILVERLINE markalı ürünleriniz Eureko Sigorta tarafından 1 yıl süre ile sigortalanır. Ürünlerimiz ile üretimden kaynaklanabilecek istenmeyen kaza durumlarına karşı güvendesiniz. * *Hizmetlerimizin geçerli olduğu ürün grupları, zaman, bölge, mesafe kısıtlamaları ve diğer tüm ayrıntılar için danışma hattımızı arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

16 KOLEKSİYON 1 ETERNO Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz 755m3/saat hava emiş kapasitesi Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli Yandan hava emiş sistemi Extra sessiz çalışma Fonksiyonel Uzaktan kumanda Eterno Davlumbaz ailesinin yeni üyesi Green Tech Collection Davlumbazlar, EBM motor özelliği sayesinde son derece sessiz çalışırken DC motor özelliği ile de gerçek bir çevre dostudur. 34db çok sessiz flexy-zone 6 9 SİYAH 5 TURBO 755m 3 /h 6 cm Birleştirilebilir Gözlü İndüksiyon Elektrikli Ocak İndüksiyon Ankastre Elektrikli ocak 4 İndüksiyon pişirme yüzeyi Sağda ve Solda birleştirilebilir gözler 9 güç seviyesi Dekoratif, kolay temizlenebilir cam yüzey Şık bizoteli kenarlar Slider Dokunmatik kontrol 2 ya da 4 gözü birleştirilebilir Köprü Fonksiyonu Ilık Tutma Fonksiyonu Taşma emniyet sistemi 4 göz için ayrı zamanlayıcı MS 25 Ankastre Mikrodalga Fırın (Izgaralı) Mikrodalga + ızgara fonksiyonu 2 Kombine pişirme programı Hızlı pişirme Elektronik kontrol + dijital gösterge Dijital saat / 95 dk. Ayarlanabilir pişirme süresi 8 otomatik pişirme programı Program bitiş sinyali Buz çözme özelliği Tuş kilidi (Çocuk kilidi) Tel ızgara Döner cam tepsi Paslanmaz çelik iç yüzey BM 94 SUPER BOOST 6 INDUCTION SLV 31 Multifonksiyonel Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın 1 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol Dokunmatik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Otomatik Pizza programı Otomatik enerji tasarrufu sistemi Çocuk emniyeti tuş kilidi Tamamen cam iç kapak ve çıkarılabilir orta cam kapak Ön kapağın aşırı ısınmasını önleyen yansıtıcı iç cam Elektrikli ızgara Soğutma fanı Emniyet termostatı A sınıfı enerji tüketimi ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER PİZZA Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Yarım yük yıkama Türkçe kontrol paneli Aqua Stop su taşma emniyeti Gizli ısıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir üst raf Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Ses seviyesi: 46 db Enerji sınıfı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A ES 845 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Kumandasız sifon BS 1 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 13 mm Çıkış ucu yüksekliği: 23 mm Döner borulu Krom kaplama

17 KOLEKSİYON Plus-X Yüksek kalite ve Dizayn kategorilerinde ödüllü davlumbaz. ELEGANCE Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz 755m3/saat hava emiş kapasitesi Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli Yandan hava emiş sistemi Extra sessiz çalışma Fonksiyonel Uzaktan kumanda 34db çok sessiz AS INOX SİYAH 5 TURBO 7 cm Gazlı Cam Kontrol Panelli Inox Ankastre Ocak 5 gözü gazlı (1 gözü WOK özelliğine sahip) Temperli siyah cam kontrol paneli Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi 755m 3 /h ISC 192 Inox Yüzey Isıtma Çekmecesi Parmak izi bırakmayan inox ön yüzey Temperli siyah cam iç yüzey 3 C-7 C arası ısı ayarı Gizli kontrol paneli Ön yüzeyde çalışma gösterge ışığı Teleskopik sistem 6 kişilik yemek takımı kapasitesi Yemek takımları ve kahve fincanları ön ısıtma Yiyecekleri ılık tutma Buz çözme Hamur mayalama 7 INOX SLV 451 Multifonksiyonel Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın 12 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol Dokunmatik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Artık Isı göstergesi Çocuk emniyeti tuş kilidi 3 camlı ön kapak Inox iç yüzey ve raf sistemi Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Emniyet termostatı A sınıfı enerji tüketimi AUTO SLV 45 Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Kombi (Mikrodalga Özellikli) Fırın 11 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol Dijital programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Çocuk emniyeti tuş kilidi 3 camlı ön kapak Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Döner cam tepsi 32 litre fırın hacmi AUTO

18 KOLEKSİYON 3 MS 25 W MIRROR BEYAZ Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz 755m3/saat hava emiş kapasitesi Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli Yandan hava emiş sistemi Extra sessiz çalışma Fonksiyonel Uzaktan kumanda 34db çok sessiz 5 6 TURBO 755m 3 /h 9 BEYAZ Ankastre Mikrodalga Fırın (Izgaralı) Ankastre çerçeve kullanımı ile tam ankastre Beyaz renk cam panel Fırın hacmi: 23 Litre Mikrodalga + ızgara fonksiyonu 2 Kombine pişirme programı Hızlı pişirme Elektronik kontrol + dijital gösterge 6 mikrodalga güç seviyesi 8 otomatik pişirme programı Program bitiş sinyali Buz çözme özelliği Tuş kilidi (Çocuk kilidi) CS 123 W 7 cm Gazlı Beyaz Cam Lüks Ankastre Ocak Temperli beyaz cam yüzey Şık bizoteli kenar Döküm ızgara Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi BM 94 W 7 CAM PİZZA SLV 32 Multifonksiyonel Tam Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın Elektrikli Ankastre Fırın 11 Fonksiyon Tam dokunmatik kontrol paneli Dijital Dokunmatik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve zamanlayıcı pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarmçocuk emniyeti tuş kilidi Pişirme erteleme ve durdurma Emniyet termostatı 53 litre fırın hacmi A sınıfı enerji tüketimi Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi Şık dijital ekranlı beyaz renk ön panel Beyaz renk kontrol paneli 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Yarım yük yıkama Türkçe kontrol paneli Aqua Stop su taşma emniyeti i Gizli ısıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir ve çıkarılabilir üst sepet Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Güç, yumuşatıcı, tuz ve parlatıcı göstergeleri Gri plastik iç sepetler Ses seviyesi: 46 db Enerji sınıfı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A

19 KOLEKSİYON 4 CLASSY SİYAH Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz BM 94 Siyah temperli cam dış yüzey TURBO (Biri yüksek 5 farklı emiş gücü seviyesi) 6 m3/saat hava emiş kapasitesi Cam üstü dokunmatik kontrol paneli 2x5W halojen spot aydınlatma 6 9 SİYAH 5 TURBO 6m 3 /h CS cm Gazlı Siyah Cam Ankastre Ocak 4 gözü gazlı Temperli siyah cam yüzey Parlak döküm ızgara Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi 6 CAM Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Yarım yük yıkama Türkçe kontrol paneli Aqua Stop su taşma emniyeti 24 saate kadar gecikmeli başlatma seçeneği Gizli ısıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir üst raf Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Güç, yumuşatıcı, tuz ve parlatıcı göstergeleri Ses seviyesi: 46 db Enerji sınıfı: A Yıkama performansı: A Kurutma performansı: A SLV 234 Multifonksiyonel Dokunmatik Elektrikli Ankastre Fırın 7 Fonksiyon Dokunmatik ve mekanik kontrol Dokunmatik programlanabilir saat ve pişirme süresi Gömülebilir ısı ve program seçme düğmeleri Program sonu devre kesicili alarm Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Emniyet termostatı Fırın içi aydınlatma lambası 2 standart emaye tepsi, 1 tel ızgara 57 litre fırın hacmi A sınıfı enerji tüketimi ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER ES 845 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Kumandasız sifon BS 135 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 12 mm Çıkış ucu yüksekliği: 241 mm Döner borulu Krom kaplama

20 KOLEKSİYON 5 CLASSY GRİ Dekoratif Camlı Duvar Tipi Davlumbaz Gri temperli cam dış yüzey TURBO (Biri yüksek 5 farklı emiş gücü seviyesi) 6 m3/saat hava emiş kapasitesi Cam üstü dokunmatik kontrol paneli 2x5W halojen spot aydınlatma Yandan hava emiş sistemi BM GRİ 5 TURBO 6m 3 /h CS 115 G 6 cm Gazlı Gri Cam Ankastre Ocak 4 gözü gazlı Temperli gri cam yüzey Parlak döküm ızgara Bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm ızgara Yüksek verimli yanış sistemi SLV CAM Multifonksiyonel Dijital Ekran Elektrikli Ankastre Fırın 6 Fonksiyon Dijital ve mekanik kontrol Dijital programlanabilir saat ve pişirme süresi Gömülebilir ısı ve program seçme düğmeleri Program sonu devre kesicili alarm Pişirme erteleme ve durdurma Çıkarılabilir yan tel raflar Elektrikli ızgara Soğutma fanı Turbo fan Emniyet termostatı Fırın içi aydınlatma lambası 6 litre fırın hacmi A sınıf enerji tüketimi Tam Ankastre Bulaşık Makinası 12 Kişilik yemek takımı kapasitesi 6 Yıkama programı Kolay kullanım elektronik kontrol Yarım yük yıkama Hızlı yıkama, 35 dk. 3/6/9/12 Saatlik gecikmeli başlatma Elektrik kesintisinde programa kaldığı yerden devam etme Aqua Stop su taşma emniyeti Gizli Isıtıcı Yüksekliği ayarlanabilir üst raf Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar Güç, tuz ve parlatıcı göstergeleri Gri plastik iç sepetler Ses Seviyesi 49 db Enerji Sınıfı: A+ Yıkama Performans sınıfı: A Kurutma Performans sınıfı: A Su tüketimi ( ECO Yıkama): 12 L/cycle Elektrik tüketimi ( ECO Yıkama): 1,2 kwh/ cycle ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER ES 847 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Çöp öğütücü bağlantısına uygun Kumandasız sifon BS 165 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 185 mm Çıkış ucu yüksekliği: 26 mm Döner borulu Krom kaplama

21 KOLEKSİYON 6 ECHO Dekoratif Duvar Tipi Davlumbaz 5m3/saat hava emiş kapasitesi Elektronik kontrol paneli MS INOX 3 5 TURBO 8m 3 /h 5m 3 /h AS cm Gazlı Inox Ankastre Ocak 4 gözü gazlı Emaye ızgara Ankastre Mikrodalga Fırın (Izgaralı) Mikrodalga + Izgara fonksiyonu Hızlı pişirme Elektronik kontrol + Dijital Gösterge Dijital saat / 95 dk. Ayarlanabilir pişirme süresi 5 Mikrodalga güç seviyesi 8 Otomatik pişirme programı Program bitiş sinyali Buz çözme özelliği Tuş kilidi (Çocuk kilidi) BM INOX AS 213 Mekanik Kontrol Elektrikli Statik Ankastre Fırın 3 Fonksiyon Mekanik kontrol Mekanik programlanabilir fonksiyon, sıcaklık, saat ve pişirme süresi Program sonu devre kesicili alarm 2 camlı ön kapak Profil cam iç kapak Ön kapağın aşırı ısınmasını önleyen yansıtıcı iç cam Soğutma fanı 62 litre fırın hacmi A sınıfı enerji tüketimi ÖNERİLEN DİĞER ÜRÜNLER Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinası 12 kişilik yemek takımı kapasitesi 6 yıkama programı Kolay kullanım elektronik kontrol Hızlı yıkama programı, 4dk Aqua Stop su taşma emniyeti Yüksekliği ayarlanabilir ve çıkarılabilir üst sepet Ses Seviyesi 49 db Enerji Sınıfı: A+ Yıkama Performans sınıfı: A, Kurutma Performans sınıfı: A ES 85 1,5 Gözlü Inox Eviye Hazneden taşmalı Kumandasız sifon BS 145 Tek Kumandalı Açma Kapama Eviye Armatürü Çıkış ucu uzunluğu: 25 mm Çıkış ucu yüksekliği: 255 mm Döner borulu Krom kaplama

Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri...

Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri... Ankastre Kataloğu Teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması Arçelik yenilikçi ev teknolojileri... Arçelik pişirme katagorisindeki uzmanlığı ve son teknoloji ankastre ürünleriyle profesyonel şef deneyimini

Detaylı

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde.

Ankastre Ürün Broürü. Ankastre Ürün Broşürü. Serviste mükemmellik. Gelecek evinizde. Serviste mükemmellik. Siemens, ev teknolojisindeki tüm bilgi ve deneyimini kullanarak ev aletlerinin kaliteli, dayan kl ve uzun ömürlü olmalar n sa lar. Olas bir ar za halinde ise Yetkili Servislerimiz

Detaylı

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ANKASTRE / SOLO ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ 2014/15 GELECEĞE YÖNELİK BİR VİZYON. GEÇMİŞTEN GELEN DENEYİM. BUGÜNÜN YARATICI ÇÖZÜMLERİ. Yenilik demek sınırların aşılması demek. Ama gerçek değeri bunun da ötesinde:

Detaylı

Bosch ankastre ürünler; teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği

Bosch ankastre ürünler; teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği Bosch ankastre ürünler; teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği Ankastre Serisi 2014-2015 www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde BoschHomeTurkiye 2 Bosch Sadece bugünkü

Detaylı

Ankastre Ürün Broflürü. Gelecek evinizde.

Ankastre Ürün Broflürü. Gelecek evinizde. Ankastre Ürün Broflürü 2007 Gelecek evinizde. s Siemens in 2007 y l ürün program : Gelecek evinizde. Mükemmellik ve tasarım aynı çizgide buluştu. Sadelikle asaletin, form ile fonksiyonun buluşması tam

Detaylı

Profilo NoFrost Soğutucular, 1.179 TL den başlayan fiyatlarla!**

Profilo NoFrost Soğutucular, 1.179 TL den başlayan fiyatlarla!** Profilo NoFrost Soğutucular, 1.179 TL den başlayan fiyatlarla!** * DF1029W3VV ve DF6015W2VV kodlu modeller hariç diğer tüm modellerde derin dondurucu alan tüketicilere, KM1550 kodlu kıyma makinesi hediye

Detaylı

Pişirme Grubu ve Mutfak Ürünleri Fiyat Listesi 2015-1

Pişirme Grubu ve Mutfak Ürünleri Fiyat Listesi 2015-1 Pişirme Grubu ve Mutfak Ürünleri Fiyat Listesi 2015-1 1 Esin kaynağımız: Hayat. Hayalinizdeki mutfağı yaratın öyle bir mutfak olsun ki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilsin. Yeni ankastre pişirme grubu serimiz,

Detaylı

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R

2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R 2010/11 S O L O Ü R Ü N L E R GİRİŞ GÜZELLİĞİN KONFORU, TEKNOLOJİNİN GÜZELLİĞİ. İKİSİ DE TASARIMDA. Kalite ve fonksiyonelliğin fark edilmeye değer olduğuna inanıyoruz. Aynı zamanda tasarımın çekici olması

Detaylı

BÜYÜK TASARRUF BÜYÜK FIRSAT

BÜYÜK TASARRUF BÜYÜK FIRSAT ÇEVRE DOSTU VESTEL DEN BÜYÜK TASARRUF BÜYÜK FIRSAT Enerji tasarruflu, çevre dostu Vestel A++ buzdolaplarında büyük indirim! Bütçenizle dost bu fırsatı kaçırmayın! Kampanya 31.01.2014 e kadar geçerlidir.

Detaylı

Fırsat haberleri! KASIM. Bosch El Aletleri, Olivetti, Telefunken, Philips Bosch bayilerinde. ANLAŞMALI KREDİ KARTLARI

Fırsat haberleri! KASIM. Bosch El Aletleri, Olivetti, Telefunken, Philips Bosch bayilerinde. ANLAŞMALI KREDİ KARTLARI Fırsat haberleri! Bosch El Aletleri, Olivetti, Telefunken, Philips Bosch bayilerinde. ANLAŞMALI KREDİ KARTLARI Advantage ile peşin fiyatına ve 24 aya varan vade farklı taksit seçenekleri. Bonus ile 2-7

Detaylı

* DETAYLI BİLGİ SAYFA 3 VE 4 TE.

* DETAYLI BİLGİ SAYFA 3 VE 4 TE. * DETAYLI BİLGİ SAYFA 3 VE 4 TE. 1 İÇİNDEKİLER ÇEYİZ KAMPANYASI 1 ÇEYİZ KAMPANYASI 2 YAZIN SON FIRSAT KAMPANYASI AYIN KÜÇÜK EV ALETİ FIRSATLARI BUZDOLAPLARI DERİN DONDURUCULAR ÇAMAŞIR MAKİNELERİ KURUTMA

Detaylı

ÇAĞRI MERKEZİ 444 77 66 profilo.com.tr

ÇAĞRI MERKEZİ 444 77 66 profilo.com.tr * BM2021EA, CM0804KTR, FRS3210GTL ve FRS3210GTD kodlu ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. ÇAĞRI MERKEZİ 444 77 66 profilo.com.tr 1 İÇİNDEKİLER ERKEN BAHAR FIRSATLARI 03 ENERJİ

Detaylı

Yeni yıla kaçırılmayacak fırsatlarla şık bir başlangıç yapın!

Yeni yıla kaçırılmayacak fırsatlarla şık bir başlangıç yapın! Aralık kampanyaları Yeni yıla kaçırılmayacak fırsatlarla şık bir başlangıç yapın! www.bosch-home.com/tr Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir ya da www.bosch-home.com/tr yi ziyaret

Detaylı

1.419 TL 969 TL 879 TL 929 TL

1.419 TL 969 TL 879 TL 929 TL 1.419 TL 969 TL 879 TL 929 TL 1 İÇİNDEKİLER ENERJİ KAMPANYASI ÜRÜNLERİ AYIN FIRSAT ÜRÜNLERİ BUZDOLAPLARI DERİN DONDURUCULAR ÇAMAŞIR MAKİNELERİ KURUTMA MAKİNELERİ BULAŞIK MAKİNELERİ FIRINLAR ANKASTRE ÜRÜNLER

Detaylı

2014/2015 TÜRKİYE KOLEKSİYONU 1913 yılından bu yana İsviçreli lider

2014/2015 TÜRKİYE KOLEKSİYONU 1913 yılından bu yana İsviçreli lider 2014/2015 TÜRKİYE KOLEKSİYONU 1913 yılından bu yana İsviçreli lider V-ZUG ev cihazları İsviçre nin mucizesini siz de mutfak ve gururudur. V-ZUG ile İsviçre çamaşır odanızda yaşayın. İçin V-ZUG İçindekiler

Detaylı

Ankastre ürünlerde sonbahar fırsatları...

Ankastre ürünlerde sonbahar fırsatları... Kasım kampanyaları Ankastre ürünlerde sonbahar fırsatları... www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir ya da

Detaylı

Sonbaharda mutfaklar daha şık olacak!

Sonbaharda mutfaklar daha şık olacak! Eylül kampanyaları Sonbaharda mutfaklar daha şık olacak! www.bosch-home.com/tr Bosch Çağrı Merkezi 444 6 333 7/24 hizmetinizde Daha fazla bilgi için cep telefonunuz ile QR kodunu tarayabilir ya da www.bosch-home.com/tr

Detaylı

BARŞEN D.T.M. 20 yıldan beri Türkiye de hizmet vermektedir. Wilson markası ile değerli müşterlerine dünya standartlarında ürünler sunmaktadır.

BARŞEN D.T.M. 20 yıldan beri Türkiye de hizmet vermektedir. Wilson markası ile değerli müşterlerine dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. ÜRÜN KATALOĞU 15 BARŞEN D.T.M. 20 yıldan beri Türkiye de hizmet vermektedir. Wilson markası ile değerli müşterlerine dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. Wilson ankastre ürünleri tasarım, estetik,kalite

Detaylı

YERLi MALI HAFTASI BiR HAFTA, FIRSATLARI ARALIK AYI BOYUNCA! Aralık ayı boyunca KDV ve ÖTV bizden!

YERLi MALI HAFTASI BiR HAFTA, FIRSATLARI ARALIK AYI BOYUNCA! Aralık ayı boyunca KDV ve ÖTV bizden! YERLi MALI HAFTASI BiR HAFTA, FIRSATLARI ARALIK AYI BOYUNCA! Aralık ayı boyunca KDV ve ÖTV bizden! Kampanyalar ve diğer tüm detaylar vestel.com.tr de. BEYAZ EŞYA ARALIK 2014 YERLi MALI HAFTASI BiR HAFTA,

Detaylı

%100 güvenebileceğiniz servis.

%100 güvenebileceğiniz servis. %100 güvenebileceğiniz servis. Bosch Servis, yaygın servis ağı ve 2 saat aralığında randevu sistemi ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir. 444 6 333 Türkiye nin her yerinden haftanın 7 günü 24 saat Bosch

Detaylı

Çamaşır makinelerinde 500 TL ye varan indirimler!

Çamaşır makinelerinde 500 TL ye varan indirimler! Çamaşır makinelerinde 500 TL ye varan indirimler! Mart / Nisan 2015 7, 8, 9 ve 10 kg kapasiteli bir Beko çamaşır makinesine sahip olmanın tam zamanı. 500 TL ye varan indirim 10 Kg 9 Kg 8 Kg 7 Kg beko.com.tr

Detaylı

Mükemmele yakın olmayın, sahip olun.

Mükemmele yakın olmayın, sahip olun. Mükemmele yakın olmayın, sahip olun. Birbirinden mükemmel Siemens Ankastre Setlere, ağustos ayına özel fırsatlarla kolayca sahip olun. Ağustos 2014 - Ankastre Ürünler Fiyat Listesi Farklı ürün gruplarından

Detaylı

Hiç düşünmeden ankastre set aldıracak fırsatlar!

Hiç düşünmeden ankastre set aldıracak fırsatlar! Hiç düşünmeden ankastre set aldıracak fırsatlar! Birbirinden güzel Siemens ankastre setlere, kasım ayına özel fırsatlarla kolayca sahip olun. Kasım 2014 - Ankastre Ürünler Fiyat Listesi Farklı ürün gruplarından

Detaylı

İlk fırsatta mutfağımı baştan yaratmalıyım

İlk fırsatta mutfağımı baştan yaratmalıyım Siemens 2010 İlk fırsatta mutfağımı baştan yaratmalıyım diyen herkes için... Siemens ecoplus İyi fikirler, büyük tasarruf Siemens buzdolaplarında %32, fırınlarda %24, çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinde

Detaylı

LG den Bereketli Ramazan Hediyesi!

LG den Bereketli Ramazan Hediyesi! TEMMUZ 2015 Ürün Kataloğu TEMMUZ 2015 Büyük Kapasiteli Ürün Kataloğu LG Çamaşır Makineleri nde OMO Deterjanınız LG den Hediye! LG den Bereketli Ramazan Hediyesi! 12 Kg Çamaşır Makinesi 10 Kg Çamaşır Makinesi

Detaylı

Haziran fırsatı değil, yılın fırsatı!

Haziran fırsatı değil, yılın fırsatı! Haziran fırsatı değil, yılın fırsatı! Birbirinden güzel Siemens nkastre setler, haziran ayına özel fırsatlarla sizi bekliyor. Haziran 2014 - nkastre Ürünler Fiyat Listesi Farklı ürün gruplarından 3 ürün

Detaylı

ARÇELİK TEN SONBAHAR FIRSATI

ARÇELİK TEN SONBAHAR FIRSATI ARÇELİK TEN SONBAHAR FIRSATI Eylül 01 KURUTMA MAKİNESİ ALANA 4 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE SADECE S 63 Arçelik Ütü Hediye Kampanyası: Hediye kampanyası 1-30 Eylül 01 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye K-41 ütü

Detaylı

Buzdolapları, Derin Dondurucular

Buzdolapları, Derin Dondurucular Neden Siemens? Siemens ev aletleri en yüksek beklentileri karşılamak için tasarlanır ve her birinde akla gelmeyecek buluşlar saklıdır. Bir Siemens ev aletine sahip olmak, en yüksek kaliteye ve tasarıma

Detaylı

%40 a varan indirimler.*

%40 a varan indirimler.* Siemens 2010 S ns e co P lu ar ru f s ki fi diyen herkes için... İyi Mutfağım güzelliğiyle içimi ısıtsın me ie s rle r, büyük ta Siemens lerde %40 a varan indirimler.* Kurutma makinelerinde %50 ye varan

Detaylı

Haziran ayı boyunca ÖT V ve KDV Siemens ten!*

Haziran ayı boyunca ÖT V ve KDV Siemens ten!* Siemens 2011 Haziran ayı boyunca ÖT V ve KDV Siemens ten!* 4 özel fırsat paketi.** Üstelik peşin fiyatına 4 taksit! Bonus a özel +8 taksit ya da Kasım 2011 de ödeme fırsatı!** Siemens ecoplus Haziran 2011

Detaylı