Yenilikçi dijital flekso

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yenilikçi dijital flekso"

Transkript

1 Yenilikçi dijital flekso

2 Flekso inovasyon tarihi Esko, on yıllardır ambalaj endüstrisinde yazılım ve donanım çözümleri geliştirmektedir. Şirket, 1995 yılında dijital fleksoyu keşfetmiştir ve o zamandan bu yana lider üreticidir; şirketin ürünleri, yüksek kaliteli flekso ürünlerin yaklaşık %90 ında kullanılmaktadır. Günümüzde Esko, tüm flekso baskı uygulamalarında mükemmel kalite ve tutarlılık ile eş anlamlıdır.

3 Yenilikçi dijital flekso Tüm dijital flekso klişelerin %90 ından fazlası küresel olarak, Esko tarafından yapılan bir Cyrel Digital Imager (CDI) üzerinde pozlandırılır. Önceden yalnızca ofset veya gravür baskıda elde edilebilen, mükemmel sonuçları artık sadece CDI lar sağlar. CDI ile basımevleri baskı tutarlılığı sağlarken, ticari dükkanlar da üstün kalite sunabilmektedir. CDI nın dünyadaki en popüler dijital flekso klişe pozlandırma sistemi olması sürpriz değildir. Sürekli gelişmeler Flekso teknolojisi gelişmeye devam etmektedir. Flekso inovasyonları alanında mutlak lider olarak flekso işleminin tüm adımlarını yeniden düşünmeye devam ediyoruz: Bu işlemi nasıl daha iyileştirebiliriz? Nasıl daha hızlı yapabiliriz? Nasıl daha ucuzlatabiliriz? Tüm flekso üretim döngünüz, son teknoloji ürünü yeniliklerden daha da fazla yararlanmaktadır. Gelişmiş tarama yöntemlerinden klişe boşluğu otomasyonuna ve piyasadaki en iyi pozlandırma sistemlerine kadar. İhtiyaçlarınıza karşılayan bir flekso çözümü Dar web etiket baskısından, esnek ambalaj ve büyük ebatlı oluklu baskıya; tek renk baskılı oluklu kutulardan oldukça karmaşık çok renkli ambalaja ve hatta güvenlikli baskıya kadar. Ablatif film, serigrafi, letterpress ve flekso klişeler ile sleeve ler için: İşletmenizin faaliyet alanı her ne olursa olsun, Esko en gelişmiş Dijital Flekso çözümünü sunar.

4 İhtiyaçlarınıza uyan bir pozlandırma sistemi Mevcut üretim ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir CDI seçerek yapılandırabilir ve işletmeniz büyüdükçe özellikleri genişletebilirsiniz. CDI, tüm klişe ve sleeve boyutlarını karşılayabilir. Ve herhangi bir dijital klişe çeşidini ve işlemini seçmekte özgürsünüz. CDI nız ile üretim ihtiyaçlarınızı eşleştirin. Soldan sağa: CDI Spark 2530, CDI Spark 4835 ve CDI Spark Esnek çözümler ve hız Tüm CDI larda, üstün ve güvenilir görüntülemeye olanak sağlayan Fiber lazerler ve ayrı optikler vardır. Tüm CDI lar, 2000 ve 2540 ppi arasında, Yüksek Çözünürlüklü Optikler aracılığı ile sırasıyla 2540 ila 4000 ppi tam değişken görüntüleme çözünürlükleri sunar. Pürüzsüz ayrıntılar, istisnai açık tonlar ve gölgeler ile önemli ölçüde genişlemiş bir tonal aralık sağlar. Özel güvenlik uygulamaları için, çözünürlük 8000 ppi ve daha yükseğe ayarlanabilir. Pozlandırma hızı, kendi CDI ınız için seçmiş olduğunuz modüler lazer optiklerine bağlıdır. Optik 80 çoklu ışın seçeneği ile CDI, 8,0 m²/s hıza kadar rekor düzeyde bir görüntüleme hızına ulaşabilir.

5 En geniş flekso klişe ve sleeve seçeneği Bir CDI ile, flekso klişeleri ve sleeve leri herhangi bir uygulama için sanal olarak pozlandırabilirsiniz. CDI ailesinin geniş boyut seçeneğiyle, çok çeşitli klişe ebatları arasından seçim yapabilirsiniz. Herhangi bir dijital flekso, dijital letterpress klişe veya ablatif film türü veya markası CDI da kullanılabilir. Dijital polyester bazlı Letterpress Düz serigrafi Dijital serigrafi Dijital film Geleneksel flekso klişe Islık veya kuru offset Dijital flekso Klişe işleme Çevrimdışı klişe yükleme makinesi tüm klişe yapım işlemi boyunca güvenli, tehlikesiz ve distorsiyonsuz klişeler sağlar. Klişe işleme, pozlandırma sistemini yüklemeden boşaltmaya, UV pozlama veya yıkayıcıya kadar kullanıcı dostu bir işlem haline gelir. EasyLoad makinesi, faydalı bir klişe kesim aracı içerir.

6 Bir adım önde olun HD Flekso ve Full HD Flekso, flekso kalitesi için yeni endüstri standartlarıdır. Ofset ve gravür baskının kalitesini, flekso baskıda elde etmek neredeyse imkansızdı. Şimdi, HD Flekso ve Full HD Flekso ile aradaki fark kapanmıştır. HD Flekso ve Full HD Flekso, tutarlılık ve tekrarlanabilirlik, pürüzsüz geçişler, mükemmel mürekkep girişi ve artan baskı kalitesi ile canlı renkleri bir araya getirerek, flekso baskıda endüstri standardını yükseltir. Daha fazla bilgi için bkz. sayfa 12. Flekso üretiminizi otomasyona tabi tutun Digital Flexo Suite, flekso klişe üretiminin otomasyonuyla önemli ölçüde maliyet ve zaman tasarrufu sağlar. Digital Flexo Suite, Esko nun özel olarak ambalaj endüstrisinin ihtiyaçları için tasarlanmış klişe yapım yazılımlarının toplandığı bir derlemedir. Daha fazla bilgi için bkz. sayfa 10.

7 Fleksonun faydaları Daha hızlı baskı hazırlığı Neredeyse her adımı flekso iş akışı otomasyonunda gerçekleştirerek ve genel kaliteyi arttırarak flekso, oldukça çekici bir baskı işlemi haline gelir. Maliyet ve hız açısından rakipsizdir. HD Flekso ile repro iş miktarını azaltır. Digital Flexo Suite otomasyon araçları ile klişe üretiminizi hızlandırın. Tekrarlanabilir kalite CDI ın HD Flekso ile sunduğu üstün klişe kalitesi, olağanüstü sonuçlar elde etmek için bir matbaanın tam da ihtiyaç duyduğu şeyleri sağlar: İnce açık tonlar, mükemmel ayrıntılar ve gölgelerde üstün kapsama. CDI, bunu ilk seferinde ve her seferinde sunar. HD Flekso ve Full HD klişeleri, yüksek baskı adetlerinde geleneksel yöntemlerden daha tutarlı sonuçlar üretmektedir. Her işte tekrarlanabilir bir kaliteyi yakalayabilirsiniz. Çevresel olarak sürdürülebilir CDI doğrudan klişe üzerinde görüntüleme yapar ve film ile kimyasal işlem ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu sayede, işletmenizin, yerel çevre yönetmeliklerine daha kolay ve daha ucuza uyum sağlamasına yardımcı olabilirsiniz. Daha da önemlisi Flekso nun CO 2 emisyonları gravüre göre %50 azdır. Spot renkten dönüştürme işlemine kadar, baskının çevresel ayakizini daha fazla azaltan daha az mürekkep ve daha az baskı malzemesi atığı.

8 Sleeve ler: sorunsuz flekso işlemi Sleeve kullanımı, baskı hızını artırır ve mükemmel ayar olanağı verir. İşlem sonrasında deforme veya distorsiyona uğramış sleeve yoktur, bu da en iyi geometrik hassasiyet ile sonuçlanır. Dijital flekso sleeve ler; atıştırmalık yiyecek ambalajları, keseler ve donmuş gıda torbaları gibi tipik olarak sürekli imajların bulunduğu veya ambalajlama ve mühürleme işlemleri öncesinde yalnızca tek bir kesime ihtiyaç duyan malzemelerde gravür ile rekabet edebilir. CDI Advance Cantilever ile sorunsuz sleeve ler CDI sorunsuz sleeve ler, CDI Advance Cantilever 1750 ve CDI Advance Cantilever 1450 üzerinde görüntülenebilir. Orta-web sleeve formatları için Esko, otomatik bir torna tezgahı ile birlikte bir cantilever sistemi sunar. Bu sistem, ek araçlar olmadan tek bir kişinin bir sleeve i kolaylıkla değiştirmesini sağlar. Uygun maliyetli sleeve kalitesi Flekso sleeve ler, bir CDI üzerinde uygun maliyetli sleeve kalitesi sunar. Sipariş üzerine yapılan dijital boşluklar satın alınabilir, görüntülenmeye hazırdırlar ve farklı ürün segmentleri için çeşitli seçenekler mevcuttur. Her tekrar uzunluğu mevcuttur. CDI Advance Cantilever, tambur sleeve i kullanarak kolaylıkla sleeve görüntülemeden klişe pozlamaya dönüştürülebilir. Tambur sleeve seçeneği, her zaman YARI işlevsellik ile birlikte gelir: tam otomatik klişe yükleme ve operatör destekli boşaltma. CDI Advance Cantilever 1750 için 50 x 80 / x mm klişelere kadar bir tambur sleeve i vardır; CDI Advance Cantilever 1450 için 42 x 60 / x mm klişelere kadar bir tambur sleeve i vardır. CDI Advance Cantilever

9 Maksimum hassasiyet için Inline UV Flekso teknolojisindeki önemli bir gelişme, UV temel pozlamaya sahip dijital klişelerdir. Dijital klişeler, görüntülendikleri aygıtta UV temel pozlama alırlar. Bu, çevrimdışı bir ışık çerçevesi üzerinde sonradan bir pozlamaya gerek olmadığı anlamına gelir. Bu iki işlemi tek bir aygıtta bir araya getirmek, maliyetleri azaltır, hataları en aza indirger ve kaliteyi arttırır. Inline UV Main Exposure seçeneği, klişenin her bir santimetre karesinin, klişeyi polimerize etmek için gerekli olan aynı miktarda UV ışığını almasını sağlayarak dijital flekso klişelerinin kalite ve güvenilirliğini arttırır. İşletme maliyetlerini ve çevresel yükü azaltır. Letterpress Letterpress seçeneği, manyetik bir tambur ile birlikte veya manyetik bir vakumlu tambur olarak gelir. CDI ın flekso klişelerin yanı sıra çelik arka ve folyo bazlı letterpress klişeleri de görüntülemesine olanak sağlar. Mükemmel ayar için tamburlar, özelleştirilmiş kayıt pin sistemleri ile donatılabilir. Güvenlikli baskı Konu güvenlik olduğunda çözüm SecuFlex optiklerdir. SecuFlex, flekso ve letterpress (tipo baskı) piyasasının yüksek kalite taleplerine karşılık verir. SecuFlex, güvenli baskıdaki en yüksek kaliteyi sunar.

10 Flekso klişe üretiminizi otomatikleştirin Digital Flexo Suite Data Transferi Digital Flexo Suite CDI pozlandırma sistemi Kongsberg Makinesi Montaj Makinesi Digital Flexo Suite, flekso klişe üretiminin otomasyonuyla önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar. Esko nun, özellikle flekso klişe üretimi ve montajı için tasarlanmış, klişe üretim yazılımıdır. Digital Flexo Suite for Labels, esnek ambalaj ve oluklu iş akışları mevcuttur. Digital Flexo Suite, operatörlerin birden çok işi hazırlamasına ve eşzamanlı olarak birden fazla CDI çalıştırmasına olanak verir. Görüntülenen ve kesilen her bir klişe, faturalandırma amaçları doğrultusunda ayrıntılı bir üretim raporu içerir. Klişeler, bit eşlem dosyasının boyutuna göre otomatik olarak kesilir. Hot folder işlevi, klişe hazırlık yazılımının temel işlevlerini otomasyona tabi tutar. Buna ek olarak, üst düzey görüntüleyici, pozlandırma öncesinde bit eşlem dosyalarının ayrıntılı teftişine olanak tanır. Akıllı araçlar uygun maliyetli klişe yerleşimleri yapar.

11 Faydaları Müşteriler, Digital Flexo Suite kullanırken klişe israfında ortalama %15 lik bir azalma bildirmektedirler. Karmaşık iş gücünün otomatik hale getirilmesi, insan hatalarını azaltır. Görüntülenen ve kesilen her bir klişe otomatik olarak ayrıntılı bir klişe raporu alır. Bu rapor, kalite kontrol ve faturalandırma için kullanılabilir. Otomatikleştirilmiş taşıyıcı tabaka hazırlığı. Klişe israfını azaltmak, CO 2 dengesini doğrudan olumlu yönde etkiler. Kongsberg dijital kesim makineleri, flekso klişeleri hızlı ve doğru bir şekilde keser. Kesim yamaları taşıyıcı tabakalarda yeniden birleştirilir.

12 HD Flekso ve Full HD Flekso, flekso kalitesi için yeni endüstri standartlarıdır. HD Flekso, detaylı açık tonlar, sıfıra geçiş, net metin ve görkemli görüntü ayrıntıları için yeni flekso baskı standardını belirlemiştir. Full HD Flekso, doğru zemin yoğunluğu ile mükemmel mürekkep dağılımı, canlı marka renkleri, üstün klişe üretimi tutarlılığı ve endüstride bulunan tek tam dijital kontrollü klişe üretimi iş akışını sağlar. Flekso artık esnek ambalajda, etiketlerde ve oluklu baskı uygulamalarında gravür ve offset ile rekabet edebilmektedir. Ofset ve gravür için gerçek bir alternatif Ofset ve gravür baskının kalitesini yakalamak, her zaman fleksonun hedefi olmuştur. Şimdi HD Flekso ile bu hedefe ulaşılmıştır. Tutarlılık, canlı renkler ve artan baskı kalitesi sunan HD Flekso, flekso baskıda endüstri standardı haline gelmiştir. Flekso baskı, artık kalite etiketinde ofset baskıyla ve esnek ambalajda gravür baskıyla yarışabiliyor. Ayrıca dijital klişe pozlama, klişe üretiminde ve baskıda daha fazla tutarlılık sağlıyor. HD Flekso ve Full HD Flekso nun faydaları Genişletilmiş ton aralığıyla daha pürüzsüz, keskin imajlar Parlak, etkili düz renkler ve daha geniş bir renk gamı Üstün klişe üretimi tutarlılığı Tüm belli başlı klişe tedarikçileri tarafından desteklenen endüstri standardında kalite Mükemmel baskı kalitesi CDI üzerinde yüksek çözünürlüklü pozlandırma, klişe üzerinde dokulu bir yüzey yaratarak mürekkep girişini iyileştirir ve nihai baskıda mürekkep yoğunluğunu artırır. Sonuçta imaj zenginliği ve kontrastı iyileşir. Bu, özellikle PANTONE renkleri ve beyaz alt baskılar için yararlıdır. Doğal görüntünün yeniden üretimi Canlı renkler Açık tonlarla kontrast halindeki güçlü renkler Zemin renkleri güçlü homojenlik Sıfıra pürüzsüz geçişler

13 Esko Finans - ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir Geleceğinize yatırım yapmak, düşünmeden atılacağınız bir iş değildir. Donanım ve yazılım yatırımlarınız için tüm finansal çözümleri sunuyoruz. Esko Finans, pek çok esnek finans çözümü sunar. İşletme sermayenizi ve yatırım bütçenizi özgürleştirir. Bu, başka yatırımlara nakit ayırabilmeniz anlamına gelir. Çözüm Hizmetleri Esko Çözüm Hizmetleri, flekso üretiminde önemli değer fırsatlarını gerçekleştirmenize yardım eder. Çözüm mimarlarımızdan oluşan ekibimiz, spesifik ihtiyaçlarımıza adapte olan Esko çözümlerini tasarlama ve uygulama deneyimine sahiptir. Destek Hedefimiz, sizin donanım ve yazılım desteği için üst düzeyde uzmanlığa anında erişim sağlamanızdır. Bir sistem tam olarak çalışmaya başladığında, sistemin çalışma zamanını maksimize etmek için hızlı ve sürekli desteğe sahip olmanız çok önemlidir. Eğitim İyi eğitim, şirketiniz için pek çok fayda sağlar. Çalışanlarınızın becerilerini güçlendirir, üretkenliği arttırır ve yatırımınızın getirisini olumlu etkiler. Esko Akademisi, bu hedeflere ulaşmak için geniş yelpazeli ve çok çeşitli eğitimler sunar.

14 CDI Ailesi: her ihtiyaç için bir model CDI ailesi, küçükten aşırı büyüğe, klişelere ve sleeve lere kadar çok çeşitli dijital flekso pozlandırma sistemi ve üretim ihtiyaçları ile birlikte büyümek üzere yükseltmeler sunar. Ad Klişe boyutu/sleeve boyutu Optikler/Üretim CDI Spark 1712 / A3 420 x 300 mm m 2 /h CDI Spark x 508 mm m 2 /h m 2 /h CDI Spark x 508 mm m 2 /h m 2 /h m 2 /h CDI Spark x 762 mm m 2 /h m 2 /h m 2 /h m 2 /h CDI Spark m 2 /h 2.5 m 2 /h x 900 mm m 2 /h m 2 /h CDI Spark m 2 /h x mm m 2 /h 4.0 m 2 /h m 2 /h

15 Ad Klişe boyutu/sleeve boyutu Optikler/Üretim CDI Spark 4260 Auto m 2 /h m 2 /h x mm m 2 /h m 2 /h CDI Spark m 2 /h m 2 /h x mm m 2 /h m 2 /h CDI Spark 5080 Auto m 2 /h 2.5 m 2 /h x mm m 2 /h m 2 /h CDI Advance Cantilever x mm m 2 /h 2.5 m 2 /h m 2 /h m 2 /h maks. uzunluk 57, mm maks. tekrar mm CDI Advance Cantilever m 2 /h m 2 /h x mm m 2 /h m 2 /h maks. uzunluk mm maks. tekrar mm

16 JUN14 - G _TR Esko Kortrijksesteenweg Gent Belgium Tel Esko 8 Changi Business Park Ave 1 UE BizHub East #07 51 South Tower Singapore Tel Esko 8535 Gander Creek Drive Miamisburg, OH USA Tel Esko Shinjuku i-land Tower 7F 5-1 Nishishinjuku 6-Chome, Shinjuku-ku Tokyo, Japan Tel Esko Rua Professor Aprigio Gonzaga, n andar - Conjunto 113/ São Paulo Brasil Tel Esko Floor 1, #2 Building, 1528 Gu Mei Road Shanghai China Tel Esko-Graphics. All rights reserved. All specifications are subject to alteration.

APR12 G2558455_TR - 2012 Esko. Bütün özellikler değişikliğe tabidir. Türkçe www.esko.com

APR12 G2558455_TR - 2012 Esko. Bütün özellikler değişikliğe tabidir. Türkçe www.esko.com Türkçe İçindekiler Sonuçlar sızı gülümsetsın 4 İnovasyon 4 Renk 5 Kâr 6 Hız 7 Uzmanlık 8 Güvenilirlik 9 Hatayı azaltma 10 Sürdürülebilirlik 11 Müşterilerimiz 13 Çözümlerimiz 17 Ambalaj yönetimi 17 Tasarım

Detaylı

Düşük tirajlı işler için hızlı ve çok yönlü sonlandırma. Kongsberg i-xe10 Auto

Düşük tirajlı işler için hızlı ve çok yönlü sonlandırma. Kongsberg i-xe10 Auto Düşük tirajlı işler için hızlı ve çok yönlü sonlandırma Kongsberg i-xe10 Auto Kongsberg i-xe10 Auto Düşük tirajlı üretimi ayağınıza getiriyor! Ofset, dijital baskı, serigraf baskı veya açık hava reklam

Detaylı

Ambalaj ve açıkhava reklam sektörü için çok yönlü, güçlü kesim sistemleri. Kongsberg XN Serisi

Ambalaj ve açıkhava reklam sektörü için çok yönlü, güçlü kesim sistemleri. Kongsberg XN Serisi Ambalaj ve açıkhava reklam sektörü için çok yönlü, güçlü kesim sistemleri Kongsberg XN Serisi Sektörün en sağlam platformunda çalışan yenilikçi özellikler Beş aparat kafası arasından seçim yapabilme ve

Detaylı

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar:

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar: Suite 14 Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon Suite 14 Yazılımı ambalaj, tabela ve stand için üretim öncesi yazılım araçlarından oluşan eksiksiz bir araçtır. Suite 14, marka sahiplerinin, reklam

Detaylı

HP geniş formatlı grafik baskı çözümleri dekorasyon uygulamaları için

HP geniş formatlı grafik baskı çözümleri dekorasyon uygulamaları için HP geniş formatlı grafik baskı çözümleri dekorasyon uygulamaları için Hızla gelişmekte olan iç dekorasyon pazarında işinize yeni büyüme ve kar fırsatları kazandırın Bu kılavuzu kullanarak dekorasyon uygulamalarında

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

Mac ve PC'de ambalaj üretim öncesi

Mac ve PC'de ambalaj üretim öncesi Mac ve PC'de ambalaj üretim öncesi ArtPro PackEdge DeskPack Plato Baskı öncesi profesyonellerinin, ambalaj tasarımlarını baskıya hazır dosyalara olabildiğince hızlı dönüştürmeleri gerekir. Kısa teslim

Detaylı

Emniyetli makinelerde yüksek performans

Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18 TR Emniyetli makinelerde yüksek performans Technology & Trends 04. Entegre Emniyet iş başında 12. Yüz tanıma, HMI ile buluşuyor 16. Hızlı veri kaydı 2 Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18

Detaylı

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu Yumurta Endüstrisi Markalama, Kodlama ve Sistem Çözümleri 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler Çalışabilirlik Süresiyle İlgili Rahatlık marka taahhüdü, Videojet in en yüksek çalışabilirlik

Detaylı

Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım

Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım ArtiosCAD Tüm dünyadaki ambalaj profesyonellerinin neden ArtiosCAD i seçtiğini keşfedin. ArtiosCAD, ambalaj ve stantlar için dünyanın lider yapısal

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Güvenlik için tasarlandı.

Güvenlik için tasarlandı. Güvenlik için tasarlandı. Sony Professional Video Güvenlik Ürün Kataloğu SÜRÜM 7 www.pro.sony.eu/videosecurity 1 GİRİŞ lü güvenliğin geleceği burada İçindekiler Önemli Özellikler IP Kutu Tipi lar IP Mini-dome

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

DEĞİŞİMİN KAHRAMANI OLUN İÇİNDEKİLER İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER DEĞİŞİMDEN KORKMAYIN KONTROL SİZDE OLSUN HAZIR OLUN 2011 SAYI 15

DEĞİŞİMİN KAHRAMANI OLUN İÇİNDEKİLER İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER DEĞİŞİMDEN KORKMAYIN KONTROL SİZDE OLSUN HAZIR OLUN 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇİNDEKİLER DEĞİŞİMDEN KORKMAYIN Rekabet avantajı kazanın KONTROL SİZDE OLSUN Artan iş gereksinimlerinizi karşılayın HAZIR OLUN Değişimi benimseyin DEĞİŞİMİN KAHRAMANI

Detaylı

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu

Dental System. Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları. Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu Dental System Kolay ve Verimli CAD/CAM İş Akışları Yüksek Doğruluğa Sahip Renkli Tarama En Geniş Endikasyon Kapsamı Kapsamlı Tasarım Araç Kutusu İçindekiler 3Shape Dental System 2015...4 Vizyonumuz...5

Detaylı

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ Günümüzde sanayi makine endüstrisi Artan küresel rekabet, sanayi makineleri üreten firmaların ürünlerini sürekli geliştirme ve optimize etme ihtiyacı doğurmuştur.

Detaylı

HP Latex Baskı Teknolojisi ile işlerinizi canlandırın: HP Latex kılavuzu

HP Latex Baskı Teknolojisi ile işlerinizi canlandırın: HP Latex kılavuzu HP Latex Baskı Teknolojisi ile işlerinizi canlandırın: HP Latex kılavuzu HP Latex Baskı Teknolojileri işinizle ilgili yeni fırsatlar oluşturun. Dünya genelindeki baskı servisi sağlayıcıları, yeni beceriler

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

3D Ambalaj Tasarım ve Görselleştirme

3D Ambalaj Tasarım ve Görselleştirme 3D Ambalaj Tasarım ve Görselleştirme Studio Ambalaj iki boyutlu değilken neden iki boyutlu bir dünyada çalışasınız ki? Studio, spesifik olarak ambalaj artwork alanında çalışanlar için üretilmiş olan benzersiz

Detaylı

ENDÜSTRİYEL METROLOJİ DÜNYASINA YOLCULUKTA REHBERİNİZ

ENDÜSTRİYEL METROLOJİ DÜNYASINA YOLCULUKTA REHBERİNİZ 10.000 KÜÇÜK PARÇA 1 ÖLÇÜM ORTAĞI ENDÜSTRİYEL METROLOJİ DÜNYASINA YOLCULUKTA REHBERİNİZ GİRİŞ Hexagon Metrology; manuel küçük el ölçüm aletlerinden, koordinat ölçüm cihazları ve robotlara, gelişmiş metroloji

Detaylı

DuPont FLEKSO BASKI SİSTEMİNDE EVRİMDEN DEVRİME

DuPont FLEKSO BASKI SİSTEMİNDE EVRİMDEN DEVRİME DuPont FLEKSO BASKI SİSTEMİNDE EVRİMDEN DEVRİME Flekso Baskı Sisteminde Evrimden Devrime İçerik Flekso Baskı Sisteminde Evrimden Devrime Avrupa Birliği liderleri iklim değişikliğine dikkat çekiyor. Konvansiyonel

Detaylı

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın.

WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik sağlayın. WorkCentre 5735 / 5740 / 5745 / 5755 / 5765 / 5775 / 5790 A3 Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Sistem Xerox WorkCentre 5700 Serisi Çok Fonksiyonlu Sistem Üretkenliğinizi arttırın, masrafları azaltın ve güvenlik

Detaylı

Lazer kodlama, basit kodlama gereksinimlerini gideren doğru çözüm mü?

Lazer kodlama, basit kodlama gereksinimlerini gideren doğru çözüm mü? Teknik rapor Lazer kodlayıcı seçiminde dikkat edilecek temel faktörler Lazer kodlama, basit kodlama gereksinimlerini gideren doğru çözüm mü? Giriş Lazer kodlama, geniş bir malzeme yelpazesi için çeşitli

Detaylı

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın.

BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. BT'yi hızlandırın. Bulutunuzla Yenilik Yapın. Gelişmiş teknolojik altyapısı ve bulut bilgi işlemle ilgili üst sınıf yaklaşım biçimi nedeniyle VMware'i seçtik. Birlikte çalışma kararı almamız çok kolay

Detaylı

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü?

Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş. Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Teknik rapor Termal Transfer Üst Baskı teknolojisine giriş Termal Transfer Üst Baskı, kodlama ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm mü? Kodlama teknolojisindeki yenilikler sürdükçe, ekipmanlardaki gelişmeler

Detaylı

Odak noktamız...çin STORK POULTRY PROCESSING. Dünyanın her yerinden müşterilerin > 4. Eğilimleri fırsata dönüştüğü yer > 8

Odak noktamız...çin STORK POULTRY PROCESSING. Dünyanın her yerinden müşterilerin > 4. Eğilimleri fırsata dönüştüğü yer > 8 INSIGHTMart 2012 STORK POULTRY PROCESSING Odak noktamız...çin Dünyanın her yerinden müşterilerin > 4 Eğilimleri fırsata dönüştüğü yer > 8 Ayak işleme: birincil işlemin tam gelişmiş parçası > 11 Yeni Marel

Detaylı

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü.

Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi. Baskı Makinesi. Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Xerox Colour C60/C70 Baskı Makinesi Olağanüstü esneklik ve daha fazlasını yapma gücü. Üretenlik, ölçeklendirilebilirlik ölçeklendire ve profesyonel görüntü kalitesi,

Detaylı

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ SAP BusinessObjects Portfolio BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Data Integrator 9 Data Quality Service 11 Data Services 15 Data Federator 19 Metadata

Detaylı

Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu

Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu Enerji Verimliliği Çözüm Kataloğu 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr 3 İçerik Enerji verimliliği ile ilgili engeller ve fırsatlar 6 Dünya çapında hazırlanan yönetmelikler enerji verimliliğini bir

Detaylı

Kamera Referans Kılavuzu

Kamera Referans Kılavuzu Kamera Referans Kılavuzu İçindekiler Seçim tabloları 4 FlexiDome I ve II kameralar 10 Flexidome VF Değişken odaklı güvenlik kameraları 12 FlexiDome XT+ ve XF darbelere karşı korumalı güvenlik kameraları

Detaylı