/ / / / /

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.sanatyapi.com.tr / www.sanatyapi.com.tr / www.sanatyapi.com.tr / www.sanatyapi.com.tr / www.sanatyapi.com.tr / www.sanatyapi.com."

Transkript

1

2 Firmamız 2001 yılında kurulmuş olan SANAT YAPI İNŞAAT A.Ş. inşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre-Güvenlik politikamız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi başarmış ve başarının sırrının bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hep muhafaza etmiştir. Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde çalışmış olduğumuz firmaların bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları SANAT YAPI İNŞAAT A.Ş. olarak en büyük gurur kaynağımızdır. İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak ulusal taahhüt sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

3 Our company SANAT YAPI İNŞAAT A.Ş., established in 2001, is an innovative company operating in the field of consturiction contracting industry with an ever-improving organization keeping abreast of the technological developments. Our company has always managed to combine the cost, time and quality at an optimum point within the frame of our Health-Safety-Environment-Security policy since it was founded and has maintained its belief that what lies under its success is the presentation of these three criteria together. As SANAT YAPI İNŞAAT A.Ş., we enjoy the pride of being a trusted company by the other firms we have cooperated so far and of their willingness to further our cooperation. Our priority targets are to provide service to the contracting industry and the investors in the light of the latest technologies and perspectives, keep pace with the innovations and improvements and contribute to the development of the national contracting industry through ensuring the simultaneous implementation of such innovations and improvements in our country.

4 Hizmetlerimiz İnşaat taahhüt sektöründe hizmet veren şirketimizin başlıca faaliyet alanları; - Sanayi Tesisleri - Akaryakıt Satış ve Servis İstasyonları - Alışveriş Merkezleri - İş Merkezleri - Bankalar

5 Services Main activity areas of our company that provides services in Construction Contracting Sector; - Industrial Facilities - Fuel Sales & Service Stations - Shopping Centers - Business Centers - Banks

6 Kalite Politikamız Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanıyoruz. Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Hizmet kalitemiz, teknik destek ve sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışmak, Tedarikçi ve taşeronlarımızla birlikte, karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak, Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak, Şirketimizin başarısını ve hizmetimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak, Kalite Yönetim Sistemi standardının tüm şartlarına riayet etmek ve sistemi sürekli geliştirmek, Yasal mevzuat ve müşteri şartnamelerine uymak, Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak, şirketimizin kalite politikasıdır.

7 Quality Policy We believe that quality is a process that should be developed and maintained rather than a target. We will continue our activities in full compliance with the ethical values and laws both at our workplace and the environments we live in. In this context, we keep investing in the growth of our employees, working processes and equipments. To ensure customer satisfaction through our service quality, technical support and after-services To work under the principle of performing high-quality, timely and proper works at the time of first providing service To work with our suppliers and contractors in a mutual trust and cooperation and increase our productivity, To make everyone contribute to the continuous growth through motivation and our employees determined to succeed, To continuously improve the processes that affect the success and service quality of our company, To increase the individual contributions of our employees through continuous education, To improve the Quality Management System and comply with the requirements thereof, To comply with the relevant legislation and customer specifications, To become a leader corporation of the industry in terms of technology and quality with a sense of responsibility towards the environment and society.

8 SEÇ-G Politikamız Sanat Yapı nın yürüttüğü faaliyetlerde kazaları önlemek, emniyeti esas almak, insanlara ve çevreye zarar vermemek en büyük önceliktir. Sanat Yapı ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için, kapsamlı bir Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik ( SEÇ-G) politikası uygular. Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı koruma içerir. Sanat Yapı da çalışan herkes Sağlık, Emniyet Çevre ve Güvenlik konularında sorumluluk taşımakta ve aktif görev üstlenmektedirler. Gün geçtikçe daha da gelişen SEÇ-G politikamız ışığında aşağıdaki gereklilikleri gerçekleştirmeyi kabul ve taahhüt ederiz; Çevre ve insan sağlığına gelebilecek tehlikeleri daima önceden belirleyip gereken tedbirleri almak, çalışmalar sırasında personelin ve diğer insanların sağlık ve emniyetlerini korumak, Müşterilerimiz, taşeronlarımız ve tedarikçilerimiz dahil tüm personelimizi sağlık ve çevrenin korunması konularında bilinçlendirmek, gerekli eğitimleri vermek ve bu eğitimlerin devamlılığını sağlamak, Doğal kaynakları ve enerji kaynaklarını ekonomik ve verimli bir şekilde kullanmak, Yapılan işlerde yerel ve uluslararası kanunlar, mevzuatlar ve standartlara uymak, SEÇ-G performansının arttırılmasına yönelik olarak denetimleri sık sık gerçekleştirmek ve denetim sonucunda elde edilecek verilere göre gerekli düzeltici ve önleyici faaliyetler uygulamak, Olayların ve kazaların tekrar oluşmasını önlemek ve performansımızı geliştirmek amacıyla emniyetsiz durum, emniyetsiz davranış ve ucuz atlatılan kazalar dahil olmak üzere tüm olay ve kazalar ile ilgili raporlar hazırlamak, bunlardan bir ders çıkarılmasını sağlamak, Kaliteli mühendislik anlayışı yanında ürün kalitesi en yüksek ve en güvenli malzemeler ile hizmetin seçimine önem vermektir. ALTIN KURAL; Hiçbir iş, gerekli emniyet tedbirlerini almadan ve emniyetli çalışma koşullarını sağlamadan yapılacak kadar acil ve önemli değildir!

9 SHE Policy Top priority of Sanat Yapı is to prevent the accidents, ensure security, take care of the people and the environment in its activities. Sanat Yapı applies a comprehensive Health, Safety, Environment and Security (SHE) policy at its offices, work areas and other relevant facilities in order to protect its employees and partners. Such policy involves protection against any kind of work-related contamination, hazard and accident.everyone at Sanat Yapı bears responsibility in the Health, Safety, Environment and Security-related matters and actively contribute to the implementation of such matters. We acknowledge and undertake to fulfill the following requirements in the light of our ever-growing SHE policy: To foresee the possible hazards towards human and environmental health and take the necessary precautions in advance, protect the health and ensure the security of the staff and the other people at work, To raise awareness about the protection of health and the environment among the staff including the customers, contractors and suppliers, to give the necessary trainings and provide the continuance thereof, To use the natural and energy resources in an economical and efficient way, To comply with the local and international legislation and standards during the activities, To make frequent inspections in order to increase the SHE performance and implement the relevant corrective and preventive measures in accordance with the data to be obtained as a result of the inspection, To prepare reports related to the incidents and accidents including the unsafe conditions, unsafe behaviors and near miss incidents in order to prevent them to recur and improve the performance, and make people to take a lesson from such incidents and accidents, To attach importance to the product quality, high-quality and reliable materials and service selection in addition to an advanced engineering approach. THE GOLDEN RULE: No work is so urgent and important worth ignoring the safety precautions and safe working conditions!

10 Referanslar / References

11

12 Referanslar / References Alarko - Alsim Tüpraş Kırıkkale Rafinerisi DHRP (Dizel-Kerozen) Projesi Kaba inşaat işleri Kırıkkale/Türkiye Yapım yılı/2006 Tüpraş Kırıkkale Refinery DHRP (Diesel-Kerosene) Project Rough construction operations Kırıkkale/Türkiye Construction year/2006

13 Alpet Samsun Dolum Tesisi Anahtar teslim inşaat işleri Samsun/Türkiye Yapım yılı/ Samsun Filling Facility Turnkey consturiction operations Samsun/Türkiye Construction year/

14 Referanslar / References Alarko - Alsim İstanbul Belediyesi Taksim - Yenikapı Metro Projesi Şişhane istasyonu anahtar teslim ince inşaatı Şişhane/İstanbul/Türkiye İstanbul Municipality Taksim - Yenikapı Metro Project Şişhane station turnkey consturiction of finishing works Şişhane/İstanbul/Türkiye

15 Gülermak-Doğuş Adi Ortaklığı İETT İşletmeleri Otogar - İkitelli Metro İnşaatı İkitelli Sanayi 2 istasyonu ince inşaat işleri İkitelli/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 İETT Enterprises Otogar - İkitelli Metro Construction Fine construction operations of İkitelli Sanayi 2 station İkitelli/İstanbul/Türkiye Construction year/2009

16 Referanslar / References Yolbulan Metal Ataşehir İş Merkezi Anahtar teslim inşaat işleri Ataşehir/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Ataşehir Business Center Turnkey consturiction operations Ataşehir/İstanbul/Türkiye Construction year/2009

17

18 Referanslar / References Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Genel Merkez Anahtar teslim tadilat işleri Ankara/Türkiye Yapım yılı/2007 Ankara Head Office Turnkey renovation operations Ankara/Türkiye Construction year/2007

19

20 Referanslar / References Petkim Aliağa Tesisleri Ambar Binası Anahtar teslim inşaat işleri Aliağa/İzmir/Türkiye Yapım yılı/2002 Storage Building Turnkey consturiction operations Aliağa/İzmir/Türkiye Construction year/2002

21 Bosch Eğitim ve Servis Merkezi (Ata Center) Anahtar teslim tadilat işleri Maslak/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Training and Service Center (Ata Center) Turnkey renovation operations Maslak/İstanbul/Türkiye Construction year/2007

22 Referanslar / References Loreal Türkiye Genel Müdürlük Binası Elektrik ve mekanik işleri Levent/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2002 General Directorate Building Electrical and mechanical operations Levent/İstanbul/Türkiye Construction year/2002

23 Carrefour SA Bayrampaşa Carrefour SA Ticaret Merkezi İnce inşaat işleri Bayrampaşa/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2003 Bayrampaşa Carrefour SA Trade Center Fine construction operations Bayrampaşa/İstanbul/Türkiye Construction year/2003

24 Referanslar / References Halkbank Halkbank Kapalı Çarşı Şube Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleri Kapalıçarşı/İstanbul/Türkiye - Yapım yılı/2005 Halkbank Esenler Şube Anahtar teslim tadilat işleri - Esenler/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2003 Halkbank İzmit Körfez Şube Anahtar teslim tadilat işleri - İzmit/Türkiye Yapım yılı/2002 Halkbank İzmit Merkez Şube Uygulama projeleri çizimi - İzmit/Türkiye Yapım yılı/2002 Halkbank Kapalıçarşı Branch Turnkey renovation and decoration works Kapalıçarşı/İstanbul/Türkiye - Construction year/2005 Halkbank Esenler Branch Turnkey renovation operations - Esenler/İstanbul/Türkiye Construction year/2003 Halkbank İzmir Körfez Branch Turnkey renovation operations - İzmit/Türkiye Construction year/2002 Halkbank İzmit Main Branch Drawing of application projects - İzmit/Türkiye Construction year/2002

25 Otokoç Otomotiv Otokoç Otomotiv İstinye Showroom & Araç Servisi Anahtar teslim tadilat işleri - İstinye/İstanbul/Türkiye Otokoç Otomotiv Samsun Showroom & Araç Servisi Anahtar teslim tadilat işleri - Samsun/Türkiye Otokoç Automotive İstinye Showroom & Car Service Turnkey renovation operations - İstinye/İstanbul/Türkiye Otokoç Automotive Samsun Showroom & Car Service Turnkey renovation operations - Samsun/Türkiye

26 Referanslar / References Birmot Otomotiv Birmot Otomotiv Zincirlikuyu Showroom & Araç Servisi Anahtar teslim tadilat işleri - Zincirlikuyu/İstanbul/Türkiye Birmot Otomotiv Samsun Showroom & Araç Servisi Anahtar teslim tadilat işleri - Samsun/Türkiye Birmot Automotive Zincirlikuyu Showroom & Car Service Turnkey renovation operations - Zincirlikuyu/İstanbul/Türkiye Birmot Automotive Samsun Showroom & Car Service Turnkey renovation operations - Samsun/Türkiye

27 Petrol Ofisi Rize Merkez Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Rize/Türkiye Yapım yılı/2009 Rize Terminal Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Rize/Türkiye Yapım yılı/2009 Türsan1&Türsan2 Otoban Tesisleri Anahtar teslim tadilat işleri - Düzce/Türkiye Yapım yılı/2009 İrfanioğulları Petrol Tadilat işleri - Koşuyolu/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Çeken Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Okmeydanı/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Genç Petrol Tadilat işleri - Kemerburgaz/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Rize Merkez Petroleum Turnkey consturiction operations - Rize/Türkiye Construction year/2009 Rize Terminal Petroleum Turnkey consturiction operations - Rize/Türkiye Construction year/2009 Türsan1&Türsan2 Highway Facilities Turnkey renovation operations - Düzce/Türkiye Construction year/2009 İrfanioğulları Petrol Renovation operations - Koşuyolu/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Çeken Petroleum Turnkey renovation operations - Okmeydanı/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Genç Petroleum Renovation operations - Kemerburgaz/İstanbul/Türkiye Construction year/2009

28 Referanslar / References Petrol Ofisi Derince Terminal Müdürlüğü Dolum Tesisi Tadilat işleri - Derince/Kocaeli/Türkiye Yapım yılı/2009 Alıcı Petrol Tadilat işleri - Hadımköy/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Minapet Tadilat işleri - Eyüp/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Meridyen Petrol Tadilat işleri - Esenler/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Tapet Tadilat işleri - Küçükköy/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Örtaş Petrol Tadilat işleri - Ümraniye/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Derince Terminal Directorate Renovation operations - Derince/Kocaeli/Türkiye Construction year/2009 Alıcı Petroleum Renovation operations - Hadımköy/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Minapet Renovation operations - Eyüp/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Meridyen Petroleum Renovation operations - Esenler/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Tapet Renovation operations - Küçükköy/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Örtaş Petroleum Renovation operations - Ümraniye/İstanbul/Türkiye Construction year/2009

29 Dedeoğlu Petrol Tadilat işleri - Küçükyalı/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Onur Petrol Tadilat işleri - Sarıyer/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Nurak Petrol Tadilat işleri - Kadıköy/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Hamzabeyli Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Edirne/Türkiye Karlas Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - İzmit/Türkiye Poaş Antikkapı Petrol Tadilat işleri - Kocaeli/Türkiye Dedeoğlu Petroleum Renovation operations - Küçükyalı/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Onur Petroleum Renovation operations - Sarıyer/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Nurak Petroleum Renovation operations - Kadıköy/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Hamzabeyli Petroleum Turnkey consturiction operations - Edirne/Türkiye Karlas Petroleum Turnkey consturiction operations - İzmit/Türkiye Poaş Antikkapı Petroleum Renovation operations - Kocaeli/Türkiye

30 Referanslar / References Petrol Ofisi Nevpet Anahtar teslim inşaat işleri - Nevşehir/Türkiye Şeker Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Bozüyük/Bilecik/Türkiye Tam Petrol Tadilat işleri - Kabataş/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2005 Sarıkışla Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Ankara/Türkiye Yapım yılı/2005 Çavdarlar Petrol Anahtar teslim kanopi inşaatı - Kayseri/Türkiye Yapım yılı/2005 İkitelli Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - İkitelli/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2004 Nevpet Turnkey consturiction operations - Nevşehir/Türkiye Şeker Petroleum Turnkey consturiction operations - Bozöyük/Bilecik/Türkiye Tam Petroleum Renovation operations - Kabataş/İstanbul/Türkiye Construction year/2005 Sarıkışla Petroleum Turnkey consturiction operations - Ankara/Türkiye Construction year/2005 Çavdarlar Petroleum Turnkey canopy consturiction - Kayseri/Türkiye Construction year/2005 İkitelli Petroleum Turnkey consturiction operations - İkitelli/İstanbul/Türkiye Construction year/2004

31 Denizli Petrol Anahtar teslim kanopi inşaatı - Aydın/Türkiye Yapım yılı/2004 Açılım Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Elazığ/Türkiye Yapım yılı/2004 Sever Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Eskişehir/Türkiye Yapım yılı/2003 Turgut Reis Marina Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Bodrum/Türkiye Yapım yılı/2003 Adana Otoyol Petrol Mıstık Tesisleri Anahtar teslim inşaat işleri - Ceyhan/Adana/Türkiye Yapım yılı/2003 Pekel Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Malatya/Türkiye Yapım yılı/2002 Denizli Petroleum Turnkey canopy consturiction - Aydın/Türkiye Construction year/2004 Açılım Petroleum Turnkey consturiction operations - Elazığ/Türkiye Construction year/2004 Sever Petroleum Turnkey consturiction operations - Eskişehir/Türkiye Construction year/2003 Turgut Reis Marina Petroleum Turnkey consturiction operations - Bodrum/Türkiye Construction year/2003 Adana Otoyol Pet. Mıstık Facilities Turnkey consturiction operations - Ceyhan/Adana/Türkiye Construction year/2003 Pekel Petroleum Turnkey consturiction operations - Malatya/Türkiye Construction year/2002

32 Referanslar / References Shell & Turcas Turkuaz Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Gürpınar/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Ulusoy Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Hadımköy/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Başakşehir Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Başakşehir/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Kardeşler Özpınar Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - İzmit/Türkiye Yapım yılı/2009 Selcan Petrol Anahtar teslim tadilat ve inşaat - Silivrikapı/İstanbul/Türkiye Cumhuriyet Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Samsun/Türkiye Turkuaz Petroleum Turnkey consturiction operations - Gürpınar/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Ulusoy Petroleum Turnkey renovation operations - Hadımköy/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2009 Başakşehir Petroleum Turnkey consturiction operations - Başakşehir/İstanbul/Türkiye Construction year/2009 Kardeşler Özpınar Petroleum Turnkey renovation operations - İzmit/Türkiye Construction year/2009 Selcan Petroleum Renovation and consturiction of turnkey - Silivrikapı/İst./Türkiye Cumhuriyet Petroleum Turnkey consturiction operations - Samsun/Türkiye

33 Özbaltu Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Ceyhan/Adana/Türkiye Avcan Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Meram/Konya/Türkiye Üçkuyular Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Diyarbakır/Türkiye Ihlamur Petrol Tadilat işleri - Fulya/İstanbul/Türkiye Birpet Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Aydınlı/İstanbul/Türkiye Kalender Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Diyarbakır/Türkiye Özbaltu Petroleum Turnkey consturiction operations - Ceyhan/Adana/Türkiye Avcan Petroleum Turnkey consturiction operations - Meram/Konya/Türkiye Üçkuyular Petroleum Turnkey consturiction operations - Diyarbakır/Türkiye Ihlamur Petroleum Renovation operations - Fulya/İstanbul/Türkiye Birpet Petroleum Turnkey consturiction operations - Aydınlı/İstanbul/Türkiye Kalender Petroleum Turnkey consturiction operations - Diyarbakır/Türkiye

34 Referanslar / References Shell & Turcas Pelit Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Seyhan/Adana/Türkiye Taşdemirler Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Yenibağdat/Gebze/Türkiye Gökgöz Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Pamukova/Sakarya/Türkiye Baban Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - İstanbul/Türkiye Samandıra Kavşak Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Samandıra/İstanbul/Türkiye Koza Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Tekirdağ/Türkiye Pelit Petroleum Turnkey consturiction operations - Seyhan/Adana/Türkiye Taşdemirler Petroleum Turnkey consturiction operations - Yenibağdat/Gebze/Türkiye Gökgöz Petroleum Turnkey consturiction operations - Pamukova/Sakarya/Türkiye Baban Petroleum Turnkey renovation operations - İstanbul/Türkiye Samandıra Kavşak Petroleum Turnkey renovation operations - Samandıra/İstanbul/Türkiye Koza Petroleum Turnkey consturiction operations - Tekirdağ/Türkiye

35 Köseoğlu Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Adana/Türkiye Kaman Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Zincirlikuyu/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Şirin Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Kocaeli/Türkiye Yapım yılı/2007 Gazioğlu Petrol Tadilat işleri - Kırıkkale/Türkiye Yapım yılı/2007 Yağlı 2 Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Kırıkkale/Türkiye Yapım yılı/2007 Marsel 2 Petrol Tadilat işleri - İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Köseoğlu Petroleum Turnkey renovation operations - Adana/Türkiye Kaman Petroleum Turnkey consturiction operations - Zincirlikuyu/İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Şirin Petroleum Turnkey renovation operations - Kocaeli/Türkiye Construction year/2007 Gazioğlu Petroleum Renovation operations - Kırıkkale/Türkiye Construction year/2007 Yağlı 2 Petroleum Turnkey consturiction operations - Kırıkkale/Türkiye Construction year/2007 Marsel 2 Petroleum Renovation operations - İstanbul/Türkiye Construction year/2007

36 Referanslar / References Shell & Turcas Ender Kuran Petrol Tadilat işleri - İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Dörtdivan Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Gerede/Bolu/Türkiye Yapım yılı/2007 Huzur Petrol Tadilat işleri - Yenibosna/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Hilal Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Yakacık/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Pirahmetler Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Adapazarı/Türkiye Yapım yılı/2007 Bursa Petrol Anahtar teslim tadilat ve inşaat - Bursa/Türkiye Yapım yılı/2007 Ender Kuran Petroleum Renovation operations - İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Dörtdivan Petroleum Turnkey renovation operations - Gerede/Bolu/Türkiye Construction year/2007 Huzur Petroleum Renovation operations - Yenibosna/İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Hilal Petroleum Turnkey consturiction operations - Yakacık/İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Pirahmetler Petroleum Turnkey consturiction operations - Adapazarı/Türkiye Construction year/2007 Bursa Petroleum Renovation and consturiction of turnkey - Bursa/Türkiye Construction year/2007

37 Antalya Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Lara/Antalya/Türkiye Yapım yılı/2007 Isso Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Tuzla/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Yerliyurt Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Sivas/Türkiye Yapım yılı/2007 Tunatan Petrol Anahtar teslim inşaat işleri Alifuatpaşa/Adapazarı/Türkiye Yapım yılı/2007 Kızıltoprak Petrol Anahtar teslim tadilat ve inşaat - Kızıltoprak/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Gürpet Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Ümraniye/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Antalya Petroleum Turnkey consturiction operations - Lara/Antalya/Türkiye Construction year/2007 Isso Petroleum Turnkey consturiction operations - Tuzla/İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Yerliyurt Petroleum Turnkey consturiction operations - Sivas/Türkiye Construction year/2007 Tunatan Petroleum Turnkey consturiction operations Alifuatpaşa/Adapazarı/Türkiye Construction year/2007 Kızıltoprak Petroleum Renovation and consturiction of turnkey - Kızıltoprak/İst./Türkiye Construction year/2007 Gürpet Petroleum Turnkey consturiction operations - Ümraniye/İstanbul/Türkiye Construction year/2007

38 Referanslar / References Shell & Turcas Kaman Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Kasımpaşa/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Kaplanlar Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Manavgat/Antalya/Türkiye Yapım yılı/2006 Sarıpekmez Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Eskişehir/Türkiye Yapım yılı/2006 Gürcan Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Bilecik/Türkiye Yapım yılı/2006 Kaman Petroleum Turnkey renovation operations - Kasımpaşa/İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Kaplanlar Petroleum Turnkey consturiction operations - Manavgat/Antalya/Türkiye Construction year/2006 Sarıpekmez Petroleum Turnkey consturiction operations - Eskişehir/Türkiye Construction year/2006 Gürcan Petroleum Turnkey consturiction operations - Bilecik/Türkiye Construction year/2006

39 Türkpetrol Isıpet Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Yalova/Türkiye Tadım Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2005 Belpaş Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Adapazarı/Sakarya/Türkiye Yapım yılı/2005 Buzcan Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2005 Doğuş Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Erzurum/Türkiye Yapım yılı/2004 Özpet Petrol Anahtar teslim tadilat ve inşaat - Edirnekapı/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2004 Isıpet Petroleum Turnkey consturiction operations - Yalova/Türkiye Tadım Petroleum Turnkey consturiction operations - İstanbul/Türkiye Construction year/2005 Belpaş Petroleum Turnkey consturiction operations - Adapazarı/Sakarya/Türkiye Construction year/2005 Buzcan Petroleum Turnkey consturiction operations - İstanbul/Türkiye Construction year/2005 Doğuş Petroleum Turnkey consturiction operations - Erzurum/Türkiye Construction year/2004 Özpet Petroleum Renovation and consturiction of turnkey - Edirnekapı/İst./Türkiye Construction year/2004

40 Referanslar / References Türkpetrol Mert Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Samsun/Türkiye Yapım yılı/2004 Ece Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Kartal/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2003 Özerler Petrol Anahtar teslim inşaat işleri Karadeniz Ereğlisi/Zonguldak/Türkiye - Yapım yılı/2003 Çayırbaşı - Sarıyer Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Sarıyer/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2003 Kuran Gaz Uygulama projeleri çizimi - Merter/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2002 Bodrum Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Bodrum/Türkiye Yapım yılı/2002 Mert Petroleum Turnkey consturiction operations - Samsun/Türkiye Construction year/2004 Ece Petroleum Turnkey consturiction operations - Kartal/İstanbul/Türkiye Construction year/2003 Özerler Petroleum Turnkey consturiction operations Karadeniz Ereğlisi/ Zonguldak/Türkiye - Construction year/2003 Çayırbaşı - Sarıyer Petroleum Turnkey consturiction operations - Sarıyer/İstanbul/Türkiye Construction year/2003 Kuran Gas Drawing of application projects - Merter/İstanbul/Türkiye Construction year/2002 Bodrum Petroleum Turnkey consturiction operations - Bodrum/Türkiye Construction year/2002

41 Uzmanlar Petrol Anahtar teslim kanopi inşaatı - Aydın/Türkiye Yapım yılı/2001 Sarper Petrol Tadilat işleri - İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2001 Uzmanlar Petroleum Turnkey canopy consturiction - Aydın/Türkiye Construction year/2001 Sarper Petroleum Renovation operations - İstanbul/Türkiye Construction year/2001

42 Referanslar / References Opet Makden Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Diyarbakır/Türkiye Yapım yılı/2009 Çetay Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Okmeydanı/İstanbul/Türkiye Fırat Vural Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Batman/Türkiye Florya Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Florya/İstanbul/Türkiye Esentepe Petrol Tadilat işleri - Esenyurt/İstanbul/Türkiye Çağdaş Petrol Tadilat işleri - Bahçeşehir/İstanbul/Türkiye Makden Petroleum Turnkey consturiction operations - Diyarbakır/Türkiye Construction year/2009 Çetay Petroleum Turnkey consturiction operations - Okmeydanı/İstanbul/Türkiye Fırat Vural Petroleum Turnkey consturiction operations - Batman/Türkiye Florya Petroleum Turnkey consturiction operations - Florya/İstanbul/Türkiye Esentepe Petroleum Renovation operations - Esenyurt/İstanbul/Türkiye Çağdaş Petroleum Renovation operations - Bahçeşehir/İstanbul/Türkiye

43 As Petrol Tadilat işleri - Mecidiyeköy/İstanbul/Türkiye Yeşilköy Havalimanı Dolum Tesisleri Akaryakıt İkmal İstasyonu Anahtar teslim tadilat ve inşaat - Yeşilköy/İstanbul/Türkiye Renk Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Güneşli/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2007 Foçalı Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - İzmir/Türkiye Yapım yılı/2007 Akarhan Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - İzmit/Türkiye Yapım yılı/2007 S. S. Koop. Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Çorlu/Tekirdağ/Türkiye Yapım yılı/2007 As Petroleum Renovation operations - Mecidiyeköy/İstanbul/Türkiye Yeşilköy Airport Filling Facility Fuel oil supply station Renovation and consturiction of turnkey - Yeşilköy/İst./Türkiye Renk Petroleum Turnkey consturiction operations - Güneşli/İstanbul/Türkiye Construction year/2007 Foçalı Petroleum Turnkey consturiction operations - İzmir/Türkiye Construction year/2007 Akarhan Petroleum Turnkey consturiction operations - İzmit/Türkiye Construction year/2007 S. S. Koop. Petroleum Turnkey renovation operations - Çorlu/Tekirdağ/Türkiye Construction year/2007

44 Referanslar / References Opet Bozbey Petrol Anahtar teslim tadilat işleri - Düzce/Türkiye Yapım yılı/2007 Ekmekçiler Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Kastamonu/Türkiye Yapım yılı/2006 Gültepe Petrol Anahtar teslim tadilat ve inşaat - Gültepe/İstanbul/Türkiye Yapım yılı/2006 Korkmaz Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Buca/İzmir/Türkiye Yapım yılı/2006 Marmara Adası Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Balıkesir/Türkiye Yapım yılı/2006 Duran Petrol Anahtar teslim inşaat işleri - Manisa/Türkiye Yapım yılı/2006 Bozbey Petroleum Turnkey renovation operations - Düzce/Türkiye Construction year/2007 Ekmekçiler Petroleum Turnkey consturiction operations - Kastamonu/Türkiye Construction year/2006 Gültepe Petroleum Renovation and consturiction of turnkey - Gültepe/İst./Türkiye Construction year/2006 Korkmaz Petroleum Turnkey consturiction operations - Buca/İzmir/Türkiye Construction year/2006 Marmara Adası Petroleum Turnkey consturiction operations - Balıkesir/Türkiye Construction year/2006 Duran Petroleum Turnkey consturiction operations - Manisa/Türkiye Construction year/2006

KALİTE BİR TESADÜF DEĞİL AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR

KALİTE BİR TESADÜF DEĞİL AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR KALİTE BİR TESADÜF DEĞİL AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR www.sanatyapi.com.tr SANAT YAPI İNŞAAT A.Ş. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını Sağlık-Emniyet-Çevre-Güvenlik

Detaylı

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş

NOVAPAC Ambalaj San. Tic. A.Ş Ambalaj San. Tic. A.Ş 2014 yılında İstanbul'da 5.000 m2 lik alanda kurulan tek kullanımlık plastik ürünleri araştırıp, geliştirip, tasarlayıp üretmektedir. Uzun yılların deneyimi ile pazara yenilikçi,

Detaylı

"Kaliteli Hizmet" "Quality Service" www.neonenerji.com

Kaliteli Hizmet Quality Service www.neonenerji.com "Kaliteli Hizmet" "Quality Service" www.neonenerji.com MİSYON Çözüm ortaklarına, deneyimli kadrosuyla kaliteden ödün vermeyerek enerji teknolojisinin gerektirdiği şekilde müşteri memnuniyetinin sürekliliğini

Detaylı

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır.

HAKKIMIZDA ABOUT US. kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. ABOUT US HAKKIMIZDA FORPLAS ın temel amacı, kuruluşundan bugüne PVC granül sektöründe küresel ve etkin bir oyuncu olmaktır. 25 yılı aşkın üretim deneyimine sahip olan FORPLAS, geniş ve nitelikli ürün yelpazesiyle

Detaylı

GENÇ SARI İNŞ. TAAH. MÜH. ve TİC. LTD. ŞTİ. GENÇ SARI CONSTRUCTION COMPANY

GENÇ SARI İNŞ. TAAH. MÜH. ve TİC. LTD. ŞTİ. GENÇ SARI CONSTRUCTION COMPANY GENÇ SARI İNŞ. TAAH. MÜH. ve TİC. LTD. ŞTİ. GENÇ SARI CONSTRUCTION COMPANY KURUMSAL BİLGİLER Firmamız 2001 yılında kurulmuştur ve 2003 yılından bu yana da çalışmalarına limited şirket olarak devam etmektedir.

Detaylı

The part is in the whole and the whole is in the part Edgar Morin. www.brnmimarlik.com www.brnarchitects.com

The part is in the whole and the whole is in the part Edgar Morin. www.brnmimarlik.com www.brnarchitects.com The part is in the whole and the whole is in the part Edgar Morin www.bizlergroup.com C O N T E N T S A B O U T U S P R O J E C T S H O U S I N G VEDAT AŞÇI HOUSE Bebek İstanbul ASTORIA KEMPINSKY RESIDENCE

Detaylı

Çelikarme Hakkında. www.celikarme.com

Çelikarme Hakkında. www.celikarme.com Çelikarme Hakkında Çelikarme, bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosu ile akaryakıt istasyonları, petrol ve lpg tesisleri inşaatı, ekipmanlarının temini, montajı, bakımı, mühendisliği ile teknik emniyet

Detaylı

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz

Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue To Rise With Our New Identity and Projects www.aliisildar.com.tr Yeni Yüzümüz ve Projelerimizle Yükselmeye Devam Ediyoruz We Continue

Detaylı

İŞ MERKEZLERİ VE YÖNETİM YAPILARI BUSINESS CENTERS AND ADMINISTRATION BUILDINGS VIII. 23

İŞ MERKEZLERİ VE YÖNETİM YAPILARI BUSINESS CENTERS AND ADMINISTRATION BUILDINGS VIII. 23 Özel ve Devlet İdari Binaları Holding Merkez Binaları İş Merkezleri Genel Amaçlı Ticaret Merkezleri İŞ MERKEZLERİ VE YÖNETİM YAPILARI BUSINESS CENTERS AND ADMINISTRATION BUILDINGS Private and Governmental

Detaylı

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board

Erol KAYA Yönetim Kurulu Başkanı Chairman Of The Board Arifiye Fidancılık 1989 yılında Adapazarı Arifiye ilçesinde kurulmuştur. Kuruluşumuz 300 m2 alanda mevsimlik çiçek üretimi ve satışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen süre içersinde marka haline

Detaylı

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır.

nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. nareks Elektrik Taahhüt ve Otomasyon Mühendislik firmasıdır. About Us Hakkımızda nareks is an Electrical Contracting and Automation Engineering company. It was founded at 2012. From its beginning, with local presence and international expert team, the company is

Detaylı

www.imsamakina.com.tr

www.imsamakina.com.tr HAKKIMIZDA 2003 Yılında ahşap modelhanesi olarak kurulan firmamız, müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak ve bu talepleri günümüz teknolojisine uyarlayarak, bünyesine CNC dik işleme merkezleri katmıştır.

Detaylı

DEKOM. Excellence in Electrics Electronics Electromechanics since 2001

DEKOM. Excellence in Electrics Electronics Electromechanics since 2001 DEKOM Excellence in Electrics Electronics Electromechanics since 2001 HAKKIMIZDA VİZYON Mükemmel Altyapısı olan Elektrik, Elektronik ve Elektro-Mekanik Sistemler ve Tesisler kuruyoruz MİSYON Enerji, Telekomünikasyon

Detaylı

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001

hakkımızda about us ISO 14001 ISO 9001 ISO 18001 about us hakkımızda ISO 9001 ISO 18001 ISO 14001 Firmamız ATO'da 1967 yılında başlayan faaliyeti, inşaat sektöründe kendisine hak ettiği yeri aramasiyla devam etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne bitirilen

Detaylı

Firmamız her türlü endüstriyel tesisin proje, imalat ve montaj safhalarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını vermektedir.

Firmamız her türlü endüstriyel tesisin proje, imalat ve montaj safhalarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını vermektedir. Kurumsal Türkiye nin önde gelen firmalarının yurtiçi ve yurtdışı projelerinde edinilen deneyimler ile 17. 04. 2006 tarihinde Mas Endüstriyel Proje Danışmanlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited

Detaylı

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction

YAPI ATÖLYESİ. make difference.. DESIGN & CONSTRUCTION ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING. Design & Construction ENGINEERING ARCHITECTURE CONTRACTING Design & Construction DESIGN & CONSTRUCTION make difference.. ABOUT US Our company is specialized in four main subjects; CONSTRUCTION, INTERNATIONAL TRADE, NATURAL

Detaylı

"Kaliteli Hizmet" "Quality Service" www.neonenerji.com

Kaliteli Hizmet Quality Service www.neonenerji.com "Kaliteli Hizmet" "Quality Service" www.neonenerji.com MİSYON Çözüm ortaklarına, deneyimli kadrosuyla kaliteden ödün vermeyerek enerji teknolojisinin gerektirdiği şekilde müşteri memnuniyetinin sürekliliğini

Detaylı

nareks is an Electrical/Mechanical Contracting and Automation Engineering company.

nareks is an Electrical/Mechanical Contracting and Automation Engineering company. About Us Hakkımızda nareks is an Electrical/Mechanical Contracting and Automation Engineering company. It was founded at 2012. From its beginning, with local presence and international expert team, the

Detaylı

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region

CORPORATE PRESENTATION FILE. Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region CORPORATE PRESENTATION FILE Marble, Granite, Travertine, Project, Design, Manufacturing. Dealer Technistone Aegean region Asiye KURT Coordinator Mehmet AVCI Foreign Trade Manager INDEX ABOUT US SHOWRROM,

Detaylı

Software R&D Center. Generate future softwares

Software R&D Center. Generate future softwares Software R&D Center Generate future softwares WHO WE ARE? Served in Bursa R&D Center and İstanbul Service Office with more than 70 qualified staff, Litera is a turkish software company that established

Detaylı

Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. www.kocamaninsaattr.com İÇİNDEKİLER INDEX * FİRMA PROFİLİ COMPANY PROFİLE * FAALİYET ALANLARI FİELDS OF ACTİVTY * ÜST YAPI PROJELERİMİZ SUPERSTRUCTURE WORKS * ÇEVRE DÜZENLEME VE PEYZAJ İŞLERİ LANDSCAPİNG

Detaylı

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir.

YÜKSELİŞ ASANSÖR. www.yukselisasansor.com.tr YÜKSELİŞ ASANSÖR. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu YÜKSELİŞ tir. Hedefiniz Yükselmek İse Yükselmenin Yolu tir. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sektöre uzun yıllar hizmet vermiş olan Yükseliş Asansör, kararlı ve prensipli yönetim anlayışı ile, kaliteli üretim için

Detaylı

METSAN METSAN. TEL : +90 (322) FAX : +90 (322)

METSAN METSAN. TEL : +90 (322) FAX : +90 (322) METSAN M E K A N İ K & M Ü H E N D İ S L İ K METSAN M E K A N İ K & M Ü H E N D İ S L İ K info@metsanmekanik.com TEL : +90 (322) 458 78 78 FAX : +90 (322) 453 00 29 Belediye Evleri Mah. T.Başı Blvr 84127

Detaylı

Saglam Yapılar, Estetik Dokunuslar...

Saglam Yapılar, Estetik Dokunuslar... İNŞA SANATI Saglam Yapılar, Estetik Dokunuslar... Kurulduğu 2002 yılından bu yana yapı güçlendirme, toplu konut,okul, sosyal donatı, yol ve uluslararası taahhüt projeleriyle inşaat hayatına devam eden

Detaylı

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak

MEMBRAN KAPAK SİSTEMLERİ PVC MEMBRAN PRESS MDF DOORS. www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak www.mksmobilya.com www.facebook.com/mkscapak FİRMAMIZ ; Mobilya İmalat&Satış taki 30 yıllık tecrübemizle, MKS MOBİLYA DEKORASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adı altında uzun yıllardır müşterilerimize hizmet

Detaylı

Design & Project. Construction & Fabrication. Revision & Maintenance. Consulting & Operation

Design & Project. Construction & Fabrication. Revision & Maintenance. Consulting & Operation Water Wastewater Design & Project Construction & Fabrication Revision & Maintenance Consulting & Operation 3/18 Sok. No: 2/D Buca/İZMİR TURKEY Tel: +90 232 348 00 70 Faks: +90 232 348 00 72 Company profile

Detaylı

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır.

Misyonumuz: Sektörde bilinen firmaların en iyileri arasında olmaktır. 20 yıllık sektörel deneyimle müşterisini merkeze konumlandıran, zamanında istenilen miktarda, en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün üretme idealini kurumsal kültür olarak benimseyerek kurulmuştur. Müşterilerini

Detaylı

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

İnnovative Designs Yenilikçi Tasarımlar İntelligent Architecture Akılcı Mimarlık

İnnovative Designs Yenilikçi Tasarımlar İntelligent Architecture Akılcı Mimarlık İnnovative Designs Yenilikçi Tasarımlar İntelligent Architecture Akılcı Mimarlık HAKKIMIZDA İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren

Detaylı

bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikasıdır.

bölümleri ile ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, verimliliği yükseltmek, kaynakları zamanında ve verimli kullanmak kalite politikasıdır. Bağlantı Elemanları Makro Teknik, 1998 yılında, 18 yıllık uygulamacı geleneğinin ve birikiminin, üzerine inşa edilmiş, Hvac komponentleri üreten, ürettiklerinde ve üreteceklerinde, her zaman müşteri odaklı

Detaylı

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD

C O N T E N T S BHD BHD page 2-5 BHD page 6-9 BHD page BHD page page BHD C O N T E N T S BHD 32 + 4 BHD 28 + 4 BHD 24 + 3 page 2-5 page 6-9 BHD 19 + 3 page 10-13 BHD 18 + 3 page 14-17 BHD 18 + 3 page 18-21 BHD 17 + 3 page 18-21 BHDM 12 + 3 page 22-25 page 26-28 Boom Makina;

Detaylı

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog

Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog Asansörün olduğu her yerde ; ileri teknoloji, üstün kalite... Advanced technology, high quality.. Ürün Kataloğu Product Catalog HAKKIMIZDA Boro Makine Metal Sanayi Tic. Ltd. Şti olarak CLİNDAS markası

Detaylı

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA .egeatlas.com.tr İŞ MAKİNALARI SERVİS ve YEDEK PARÇA kaliteli servis en iyi malzeme seçimi yüksek hassasiyetli makinalarda üretim .egeatlas.com.tr EGE ATLAS, kurulduğu 2012 yılından bu yana yeraltı ve

Detaylı

Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları

Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları Vision and Values Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları Code of Teamwork and Leadership 1 Takım Çalışması ve Liderlik Kuralları Vizyon ve değerlerimiz, Henkel çatısı altındaki davranışlarımızın ve hareketlerimizin

Detaylı

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM

A.Ş. ÖZEL / FASON ÜRETİM ÖZEL / FASON ÜRETİM Private Label www.jeomed.com Private / Contract Manufacturing How is it performed? 01 New Products Market Research 02 Product R & D 03 Ministry of Health Operations 04 GMP Norms Production

Detaylı

LİBYA NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI PROGRAMINDA TÜRK TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ KONFERANSI 10 NİSAN 2013, ANKARA

LİBYA NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI PROGRAMINDA TÜRK TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ KONFERANSI 10 NİSAN 2013, ANKARA LİBYA NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI PROGRAMINDA TÜRK TEKNİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ KONFERANSI 10 NİSAN 2013, ANKARA Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği (TürkMMMB), 25 Nisan 1980 tarihinde kurulan

Detaylı

SERVICES Our company has a long business experience with expert technical staff and provides services in the following specialized arm.

SERVICES Our company has a long business experience with expert technical staff and provides services in the following specialized arm. ABOUT US Taylan Çiçek successfully graduated from Department of Civil Engineering, Eskisehir Osmangazi University (ESOGÜ), at 2002, and get his MS degree at 2004 from same university and department. He

Detaylı

Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Projesi CRISTAL Common References in Sustainable Training in Adult Learning 2011-2013

Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Projesi CRISTAL Common References in Sustainable Training in Adult Learning 2011-2013 Grundtvig Öğrenme Ortaklığı Projesi CRISTAL Common References in Sustainable Training in Adult Learning 2011-2013 Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. İletişim: Afyonkarahisar İl

Detaylı

2012 YILI. Faaliyet Raporu. I. Uluslararası Enetelektüel Sermayenin. Ölçülmesi ve Roparlanması. Sempozyumu

2012 YILI. Faaliyet Raporu. I. Uluslararası Enetelektüel Sermayenin. Ölçülmesi ve Roparlanması. Sempozyumu I. Uluslararası Enetelektüel Sermayenin Ölçülmesi ve Roparlanması Sempozyumu 2012 396 I. Uluslararası Entelektüel Sermayenin Ölçülmesi ve Raporlanması Sempozyumu İstanbul Kalkınma Ajansı (ISTKA) nın Kar

Detaylı

adana mersin kayseri www.kokinsaat.com.tr feke cd. turgut özal bul. Beyzade Tower otogar

adana mersin kayseri www.kokinsaat.com.tr feke cd. turgut özal bul. Beyzade Tower otogar feke cd. zübeyde hanm cd turgut özal bul. bosna sk. K A L İ T E L İ B İ R Y A Ş A M otogar Q U A L I T Y O F L I F E adana Tufanpaşa Mah. Şıhefendi bulvarı Halimhoca Apt. No:5/(kozan lisesi karsısı) 0355

Detaylı

TAAHHÜT İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. CONSTRUCTION CO., LTD.

TAAHHÜT İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. CONSTRUCTION CO., LTD. TAAHHÜT İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. CONSTRUCTION CO., LTD. İnşaat sektöründe, çözüm odaklı ve işveren memnuniyeti öncelikli yaklaşımıyla yer alan Kandemir Taahhüt ve İnşaat Ltd., seçkin projelerin gerçekleştirilmesinde

Detaylı

Türkiye nin Krikosu. OUR VISION Is to be the most preferable mark of this sector with the trust of its own and giving the importance to its customers.

Türkiye nin Krikosu. OUR VISION Is to be the most preferable mark of this sector with the trust of its own and giving the importance to its customers. Türkiye nin Krikosu Jack of Turkey VİZYONUMUZ Hedef kitlesine verdiği önem ve kendini sürekli geliştiren yapısı ile sektörün en çok tercih edilen markası. MİSYONUMUZ Vizyonumuz doğrultusunda hidrolik sektöründeki

Detaylı

www.bedcovers.com.tr time for the change

www.bedcovers.com.tr time for the change www.bedcovers.com.tr time for the change Adres - Address: Gersan Sanayi Sitesi 2306 Sok. No:39 Ergazi - ANKARA Tel - Phone: (312) 256 46 08-256 50 24 Faks - Fax : (312) 256 38 87 E-posta - E-mail: hakankardesler@hotmail.com

Detaylı

Hakkımızda / About Us /

Hakkımızda / About Us / 2 Hakkımızda / 2007 yılında Altunizade İstanbul merkezli kurulmuş bir firmadır. 9 yıllık kısa bir süre içerisinde birçok projeye ve yapı üretimine imza atan firmamız, kendini kalite politikasında belirttiği

Detaylı

Trusted solution partner

Trusted solution partner Trusted solution partner Company Profile / Şirket Profili Since our foundation in 1987, Elektrotek has been dedicated to providing our customers with the highest quality products and service. Elektrotek

Detaylı

FİRMA TANITIM. Bünyemizde bulunan ekiplerle beraber verdiğimiz hizmet inşaat nitelikleri ve inşaat kalemleri aşağıdaki gibidir.

FİRMA TANITIM. Bünyemizde bulunan ekiplerle beraber verdiğimiz hizmet inşaat nitelikleri ve inşaat kalemleri aşağıdaki gibidir. FİRMA TANITIM Kuruluşundan itibaren doğru işi zamanında teslim etme anlayışı başarı odaklı yaklaşımıyla sektörün yetkin şirketlerinden biri haline gelmiştir. Şirket politikası gereği yalnız inşaat sektöründe

Detaylı

ABOUT US HAKKIMIZDA VISION VİZYON MİSYON MISION

ABOUT US HAKKIMIZDA VISION VİZYON MİSYON MISION ABOUT US Our company, who has begun its services in machining sector in OSTIM in 1987, has been operating as a sub-contractor for defence industry. Production for spare parts for Defence Industry, Aviation

Detaylı

2 0 1 5 İ L K B A H A R YA Z

2 0 1 5 İ L K B A H A R YA Z 2015 İLKBAHARYAZ İÇİNDEKİLER / INDEX KIRAL MOBİLYA 1996 yılından beri ofis ve bahçe mobilyaları sektöründe hizmet vermektedir. Merkez ofis ve ilk mağaza Alanya da açıldı. Faaliyetlerine ilk aşamada bölge

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

PRESS BASIN YAŞAR ÖZKAN MÜHENDİSLİK VE MÜTEAHHİTLİK A.Ş. YAŞAR ÖZKAN ENGINEERING & CONTRACTING CO. INC.

PRESS BASIN YAŞAR ÖZKAN MÜHENDİSLİK VE MÜTEAHHİTLİK A.Ş. YAŞAR ÖZKAN ENGINEERING & CONTRACTING CO. INC. BASIN PRESS YAŞAR ÖZKAN MÜHENDİSLİK VE MÜTEAHHİTLİK A.Ş. YAŞAR ÖZKAN ENGINEERING & CONTRACTING CO. INC. SUPERSTRUCTURE ÜST YAPI INFRASTRUCTURE ALTYAPI ELETRICAL AND ELECTRONICAL WORKS ELEKTRİK VE ELEKTRONİK

Detaylı

1. ABOUT US... 03-03p. 2. DECORATIVE HEAT INSULATION BOARD.. 04-05p. 3. TERRACOTTA... 06-07p. 4. DECORATIVE DOORPOST... 08-11p

1. ABOUT US... 03-03p. 2. DECORATIVE HEAT INSULATION BOARD.. 04-05p. 3. TERRACOTTA... 06-07p. 4. DECORATIVE DOORPOST... 08-11p İÇİNDEKİLER CONTENTS 1. HAKKIMIZDA 1. ABOUT US... 03-03p 2. DEKORATİF ISI YALITIM LEVHALARI 2. DECORATIVE HEAT INSULATION BOARD.. 04-05p 3. TARAKOTTA 3. TERRACOTTA... 06-07p 4. DEKORATİF SÖVELER 4. DECORATIVE

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE

ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE ŞİRKET PROFİLİ ve ÜRÜN ÇEŞİTLERİ COMPANY PROFILE & PRODUCT RANGE FİRMA PROFİLİ Üretime Buzdolabı Buzlukları imalatıyla başlayan AZAK Soğutma 1979 yılında Konya da kurulmuştur. 1983 yılında Sanayi Tipi

Detaylı

Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan. Respect for the enviroment and human opening the quality and comfort

Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan. Respect for the enviroment and human opening the quality and comfort Polimer kapı ve pencere sistemlerinde Eryap Systems of polymer door and windows Eryap Çevreye ve insana saygılı, kalite ve konfora açılan pencere Respect for the enviroment and human opening the quality

Detaylı

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG

HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG HİDROLİK VİNÇ KATALOĞU HYDRAULIC CRANE CATALOG sf 1 sf 2 KURUMSAL CORPORATE 1987 Yılından bugüne kadar 500 kapasiteden 200 ton a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine

Detaylı

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI

TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TÜNEL SEGMENT BAĞLANTI ELEMANLARI TUNNEL SEGMENT FITTING & CONNECTION ELEMENTS 33. YILLIK DENEYİM YEAR PROUDLY WITH YOU HAKKIMIZDA About Us GURBETÇİLER PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş. uluslararası faaliyet gösteren

Detaylı

.com.tr agem T E C H L O L O G Y P A R T N E R

.com.tr agem T E C H L O L O G Y P A R T N E R TECHLOLOGYPARTNER agem.com.tr TECHLOLOGYPARTNER 3 Agem, 2005 yılında kurulan bilişim teknolojileri, yazılım ve hizmetleri şirketidir. Agem olarak, sahip olduğumuz uzman kadromuz, bireysel danışma havuzumuz

Detaylı

t d h k d, t t s a t

t d h k d, t t s a t t d h k d, t t s a t TS EN ISO / IEC 17065 Uygunluk Değerlendirmesi standardına uygun olarak ve akreditasyon kapsamında gerçekleştirilen kalite yönetim sistemi ve ürün belgelendirme programına bağlı olarak;.

Detaylı

İçindekiler. 1/ Önsöz. 2/ Firma Profili. Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 9-10-11. 3/ Referanslar. 4/ İletişim Bilgileri

İçindekiler. 1/ Önsöz. 2/ Firma Profili. Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 9-10-11. 3/ Referanslar. 4/ İletişim Bilgileri bertekinsaat.com İçindekiler 1/ Önsöz 2 2/ Firma Profili Tarihçe Misyon Vizyon Faaliyet Alanları 4 5 6 7-8 3/ Referanslar 4/ İletişim Bilgileri 9-10-11 12 bertekinsaat.com 1 Önsöz Firmamız uluslararası

Detaylı

Arkasýnda dev bir teknoloji ve Ar-Ge yatýrýmý bulunduran Fýrat Çelik Kapýlarý, hayatýnýzý kolaylaþtýrmak ve yaþadýðýnýz mekanlarý daha güvenli hale getirmek için ü ret i l m e k te d i r. Amacýmýz; daha

Detaylı

Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company.

Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company. Akua Pet Preform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş Akua Pet Preform Packing and Cap Company www.akua-pet.com QUALITY KALİTE HAKKIMIZDA Akua Pet Preform A.Ş. Gaziantep. Organize Sanayi Bölgesinde 011 yılının ilk

Detaylı

YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse

YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse YEDEK PARÇA DEPONUZ Your Spare Parts Warehouse www.hidirusta.com İŞİMİZDE UZMANIZ We are professional in our business Geniş ürün gamı ve tecrübeli satış kadromuzla hizmetinizdeyiz. We are ready to serve

Detaylı

Sandvik Coromant Türkiye

Sandvik Coromant Türkiye Sandvik Coromant Türkiye Metin Arıkfidan Coromant Müdürü +90 216 453 0 740 metin.arikfidan@sandvik.com Safety first At Sandvik Coromant safety is our top priority Emergency Exit Assembly Point Emergency

Detaylı

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve

Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve 2012 Mobilya kulpları konusunda Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Marca, 2000 yılında İstanbul da kuruldu. Meydan Mobilya Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Șirketi unvanıyla kurulan firma,

Detaylı

Proje Adı Project Name GÖCEK-DMARİN RESORT HOTEL

Proje Adı Project Name GÖCEK-DMARİN RESORT HOTEL ELEKTRİK ELEKTRİK Skala Elektrik, 2011 yılındaki kuruluş tarihinden itibaren mesleki tecrübelerini kullanarak orta gerilim,alçak gerilim, zayıf akım sistemleri ve bina otomasyon sistemleri ile bu sistemlerin

Detaylı

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız :

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız : HAKKIMIZDA Ankara merkezli Barkur Enerji-Petrol, her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip dinamik ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir. Gerek yurt içi ofisleri ve gerekse

Detaylı

Yapı Akademisi Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yapı Akademisi Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi CiViL ENGiNEERiNG Yapı Akademisi Engineering, intends to design high quality projects in the sector. Our company serves with experienced engineers, and technical personnel in Engineering Project, inspecting

Detaylı

The Otonomi of First The epicenter of investments with the latest technological equipments and strategic location

The Otonomi of First The epicenter of investments with the latest technological equipments and strategic location www.otonomi.com.tr BİR İLKİN OTONOMİSİ Son Teknoloji Donanımlar ve Stratejik Konum ile Yatırımların Merkez Üssü The Otonomi of First The epicenter of investments with the latest technological equipments

Detaylı

FOREIGN TRADE. Dünya pazarına uzanan yollarda klavuzunuz olalım Let us quide to extending the global markets. www.worldsert.com.tr

FOREIGN TRADE. Dünya pazarına uzanan yollarda klavuzunuz olalım Let us quide to extending the global markets. www.worldsert.com.tr FOREIGN TRADE Dünya pazarına uzanan yollarda klavuzunuz olalım Let us quide to extending the global markets www.worldsert.com.tr www.worldsert.com.tr World Sert Dış Ticaret Hakkında / About World Sert

Detaylı

www.promarkenergy.com

www.promarkenergy.com www.promarkenergy.com pr mark energy ISTANBUL - BAKU - SOCHI promark energy San. Tic. Ltd. Şti Yeni Çamlıca Mah. Eminler Cad.No:54 Ataşehir / İSTANBUL Tel: +90(216) 419 99 44 About Us Hakkımızda Company

Detaylı

ISSN: Yıl /Year: 2017 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): 1(Özel) Sayfa/Page: Araştırma Makalesi Research Article. Özet.

ISSN: Yıl /Year: 2017 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): 1(Özel) Sayfa/Page: Araştırma Makalesi Research Article. Özet. VII. Bahçe Ürünlerinde Muhafaza ve Pazarlama Sempozyumu, 04-07 Ekim 206 ISSN: 248-0036 Yıl /Year: 207 Cilt(Sayı)/Vol.(Issue): (Özel) Sayfa/Page: 54-60 Araştırma Makalesi Research Article Suleyman Demirel

Detaylı

Projects Manufacturing Construction Energy Assembling

Projects Manufacturing Construction Energy Assembling Projects Manufacturing Construction Energy Assembling Proje / Project 01 İmalat / manufacturing 02 İnşaat / construction 03 Enerji / energy 04 Montaj / installation 05 hakkımızda / abaut us Firmamız daha

Detaylı

SELİMOĞLU-DEMİRLAND-DOSSO DOSSİ İŞBİRLİĞİ Temelleri 1961 yılında atılan SELİMOĞLU İNŞAAT kurulduğundan bugüne kadar gerek kendi sektöründe, gerekse petrokimya ve gıda alanlarında yatırımlarını sürdürmektedir.

Detaylı

YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK.

YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK. YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK www.koctank.com KOÇ TANK KİM 1990 yılından bu güne otomotiv sektöründe tüm OEM ve AFTERMARKET Yerli ve

Detaylı

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue

okandancam.com.tr okandancam.com.tr ürün katalogu product catalogue ürün katalogu product catalogue 2011 FİRMA PROFİL Türkiye nin lider cam kuruluşlarından olan Okandan Cam 1954 yılında kurulmuştur. Sektörde yaptığı yatırımlar sayesinde gelişen ve büyüyen firma, 1968 yılında

Detaylı

INDEKS INDEX. office group staff group stool group waiting group. makam grubu. personel grubu. tabure grubu.

INDEKS INDEX. office group staff group stool group waiting group. makam grubu. personel grubu. tabure grubu. makam grubu office group 06-17 Silver... 06 Alya... 07 Talya... 08 Stil... 09 Motta... 10 Sofa... 11 Altes... 12 Lara... 13 Cordoba... 14 Tibet... 15 Mini... 16 Sedan... 17 INDEKS INDEX personel grubu

Detaylı

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE ÖZDE MAKiNE GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE TOPUK TEL ÇIKARMA / TIRE DEBEADER TEKNiK ÖZELLiKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS EN / WIDTH BOY / LENGTH YÜKSEKLiK

Detaylı

MERMER-ELEKTRİK-İNŞAAT-TAAHHÜT

MERMER-ELEKTRİK-İNŞAAT-TAAHHÜT MERMER-ELEKTRİK-İNŞAAT-TAAHHÜT www.mainyapi.com MAİN YAPI İNŞAAT MERMER TAAHHÜT İTH. İHRC. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. HAKKIMIZDA MAİN YAPI İnşaat Mermer Taahhüt İth. İhrc. San. Tic. Ltd. Şti. inşaat sektöründe

Detaylı

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02

VIKONEN. Yapı Sanayi A.Ş. VIKONEN. construction DOC: VKN-0000-SU-001 / / R02 Yapı Sanayi A.Ş. construction VISIONARY industry DOC: VKN-0000-SU-001 / 31.5.2015 / R02 Hedefimiz, yapılarda; mühendislik, satın alma, lojistik, altyapı ve üstyapı hizmetlerini; iş güvenliğini en üst seviyede

Detaylı

Privatization of Water Distribution and Sewerages Systems in Istanbul Assoc. Prof. Dr. Eyup DEBIK Menekse Koral Isik

Privatization of Water Distribution and Sewerages Systems in Istanbul Assoc. Prof. Dr. Eyup DEBIK Menekse Koral Isik Privatization of Water Distribution and Sewerages Systems in Istanbul Assoc. Prof. Dr. Eyup DEBIK Menekse Koral Isik Yildiz Technical University, Environmental Engineering Dept., Istanbul-Turkey Aim and

Detaylı

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04

1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 İÇİNDEKİLER (INDEX) 1-Dikili Tip Panolar (Standing Type Panelboards) Dikili Tip Kaynaklı Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type Welded Panelboards) Dikili Tip Modüler Çok Amaçlı Panolar 04 (Standing Type

Detaylı

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions.

We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We specialise in design and producing the most comprehensive infrastructural lighting solutions. We offer you cost and competing advantages with our professional staff and the experience gained through

Detaylı

GÜRMAK KONSTRÜKSİYON. Çelik Konstrüksiyon. Steel Construction GÜRSOY GRUP

GÜRMAK KONSTRÜKSİYON. Çelik Konstrüksiyon. Steel Construction GÜRSOY GRUP Çelik Konstrüksiyon Steel Construction GÜRSOY GRUP Sektöründe öncü bir firma olan GÜRSOY GRUP a bağlı GÜRMAK KONSTRÜKSİYON un başarıyla tamamladığı projeler arasında; otel inşaatları, sanayi tesisleri,

Detaylı

1 PETROTURK SUNUM 2 PETROTURK N-Pet Petrol Ürünleri Pazarlama Nakliye Sanayi Ticaret ve Dağıtım Limited Şirketi, 1991 yılında Mersin de kurulan Ağaoğlu Akaryakıt Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi nin sektördeki

Detaylı

International Electronic Industry & Sector Relations Conference

International Electronic Industry & Sector Relations Conference 17 Aralık / December, 2015 ULUSLARARASI ELEKTRONİK SANAYİİ VE SEKTÖR İLİŞKİLERİ KONFERANSI International Electronic Industry & Sector Relations Conference 5*The Green Park Pendik Hotel & Convention Center,

Detaylı

PROJE KATALOĞU

PROJE KATALOĞU PROJE KATALOĞU www.promesmuhendislik.com.tr promes@promesmuhendislik.com.tr 0 212 222 0 333 Hakkımızda Promes Mühendislik, Türkiye ve Yurt dışında, elektrik taahhüt ve projelendirme konusunda, en yaygın

Detaylı

TETKİK VE DEĞERLENDİRME INVESTIGATION AND EVALUATION VIII. 82

TETKİK VE DEĞERLENDİRME INVESTIGATION AND EVALUATION VIII. 82 Deprem, Aşırı Rüzgar ve Yağış, Düşme ve Çarpma, Patlama, Yangın, Zararlı Kimyasallar ve Aşırı Hidrolik Etkiler Sebepli Olarak Oluşan Risklerin Analizi Tanımlanmış Beklenti Performansı Esaslı ve Risk Azaltılması

Detaylı

Our İstanbul based Law Office provides professional legal services all over Turkey.

Our İstanbul based Law Office provides professional legal services all over Turkey. Av. Serdar B. SADAY Tel : 0 216 290 13 16 GSM : 0 532 204 28 80 E-mail: serdar@bilgehukuk.gen.tr Av. A. Akın AYSAN Tel :0 216 290 12 20 Gsm :0 505 668 85 90 E- mail: akin@bilgehukuk.gen.tr Address : Bahariye

Detaylı

Mermerin hayata dokunduğu yer... www.yeditepemaden.com

Mermerin hayata dokunduğu yer... www.yeditepemaden.com Mermerin hayata dokunduğu yer... www.yeditepemaden.com Hakkımızda About Us Yeditepe Doğaltaş ve Maden San. Ve Tic. Ltd. Şti., 2010 yılında kurulmuş olup 1988 den beri mermer sektörünün içinde bulunan Fahri

Detaylı

ŞİRKET TANITIM DOSYASI COMPANY İNTRODUCTİON FİLE

ŞİRKET TANITIM DOSYASI COMPANY İNTRODUCTİON FİLE ŞİRKET TANITIM DOSYASI COMPANY İNTRODUCTİON FİLE ŞİRKET BİLGİLERİ VE İLETİŞİM COMPANY İNFORMATİON AND COMMUNİCATİON NİTRO TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. ADRES: ADİL YAŞAR CAD. ZİLAN AP. NO: 2A YENİMAHALLE / SİİRT

Detaylı

FOREIGN CAPITAL AND INVESTMENT AND FINANCIAL CONSULTING FOR COMPANIES WITH FOREIGN CAPITAL

FOREIGN CAPITAL AND INVESTMENT AND FINANCIAL CONSULTING FOR COMPANIES WITH FOREIGN CAPITAL FOREIGN CAPITAL AND INVESTMENT AND FINANCIAL CONSULTING FOR COMPANIES WITH FOREIGN CAPITAL 1 It is given consulting services to the companies with foreign capital in the following areas for their works

Detaylı

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü Sayı : 46473657-724.01.01 - E.78285 01.07.2016 : Bosna Hersek'te Yatırım İmkanları K TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNE

Detaylı

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com

TÜRKELİ RAY. www.turkeliray.com www.turkeliray.com TÜRKELİ RAY www.turkeliray.com History: Aktar Holding and Emin Aktar, in 1947, established Türkeli Ticaret A.Ş which has been general distributor of lifts of world-wide known Schlieren

Detaylı

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI. Tanıtım

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI. Tanıtım OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Tanıtım Otomotiv sektörü günümüzde neredeyse ülkelerin ekonomik durumlarının temel göstergesi sayılmaktadır. Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri olan Otomotiv sektöründe

Detaylı

To ensure that the Human Resources are utilised in the most effective and productive way, orient the

To ensure that the Human Resources are utilised in the most effective and productive way, orient the OUR HUMAN RESOURCES POLICY To ensure that the Human Resources are utilised in the most effective and productive way, orient the Production and Management Potential towards the objectives of Maan Guarantee

Detaylı

Prevention and Control of Infection. Anadolu Medical Center. August, Departman Tarih

Prevention and Control of Infection. Anadolu Medical Center. August, Departman Tarih Prevention and Control of Infection Anadolu Medical Center August, 2014 Departman Tarih Prevention and Control of Infections (PCI) Infection Prevention and Control Program: Identify and reduce the risks

Detaylı

SPOR VE EĞLENCE YAPILARI SPORTS FACILITIES, ENTERTAINMENT PARKS VIII. 18. Stadyumlar Açık Kapalı Spor Alanları Toplu Yemek Alanları Eğlence Parkları

SPOR VE EĞLENCE YAPILARI SPORTS FACILITIES, ENTERTAINMENT PARKS VIII. 18. Stadyumlar Açık Kapalı Spor Alanları Toplu Yemek Alanları Eğlence Parkları Stadyumlar Açık Kapalı Spor Alanları Toplu Yemek Alanları Eğlence Parkları SPOR VE EĞLENCE YAPILARI SPORTS FACILITIES, ENTERTAINMENT PARKS Stadiums Open and Covered Sports Fields Refectories Entertainment

Detaylı

m a k i n e s a n a y i

m a k i n e s a n a y i GIDA MAKİNELERİ Taneli Dolum Makinesi Granular Filling Machine Z Elevatör Z Elevator Tamburlu Yıkama Makinesi Tumbler Washing Machine GIDA MAKİNELERİ Kasa Yıkama Makinesi Box Washing Machine Kavanoz Yıkama

Detaylı

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE

REEL ALÜMİNYUM. Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE ALÜMİNYUM Profil Katalogu TEKNOLOJİNİN GÜCÜ ARTIK ELİNİZDE Hakkımızda / About us Reel Alüminyum 2001 yılında Gebze de üretime başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren müşterilerinin

Detaylı

myp - communıty&servıce ınstructıons & forms

myp - communıty&servıce ınstructıons & forms myp - communıty&servıce ınstructıons & forms P r i v a t e I s t a n b u l C o ş k u n M i d d l e Y e a r s P r o g r a m m e C a n d i d a t e S c h o o l Özel İstanbul Coşkun Orta Yıllar Programı Aday

Detaylı

Republic of Turkey Ministry of Finance General Directorate of National Immovables Performance Agreement

Republic of Turkey Ministry of Finance General Directorate of National Immovables Performance Agreement Republic of Turkey Ministry of Finance General Directorate of National Immovables Performance Agreement Presentation Plan Possible Amendments Strategic Policies Performance Targets Activities Operational

Detaylı