brunch brunch brunch hafta sonu hafta sonları afta sonu hafta sonu hafta sonu hafta sonu keyfi keyfi keyfi keyfi keyfi hafta sonu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "brunch brunch brunch hafta sonu hafta sonları afta sonu hafta sonu hafta sonu hafta sonu keyfi keyfi keyfi keyfi keyfi hafta sonu"

Transkript

1 unch ch hafta sonu hafta sonu nch hafta sonu brunch afta sonu hafta sonu brun keyfi hafta sonu brunch runch keyfi Beklentilerinizin En Tatlısı keyfi brun sonu nch ke hafta sonları brunch keyfi brun keyfi

2 Su Böreği 6,00 tl Günün Çorbası 6,00 tl Oskar Aperatİf Kahvaltı 15,00 tl Kaşar peyniri, beyaz peynir, tulum peyniri, bal, reçel, siyah ve yeşil zeytin, tereyağ, domates, salatalık, sigara böreği, patates kızartması (çay veya nescafe ile).

3 spesiyal aparatif çorb kahvaltıl Oskar Spesiyal Kahvaltı 2 KİŞİ 30,00 tl Sucuk, salam, sosis, tulum peyniri, koyun peyniri, kaşar peyniri, beyaz peynir, siyah ve yeşil zeytin, sahanda yumurta, tereyağ, bal, kaymak, reçel çeşitleri, petek bal, domates, salatalık, kuru kayısı, ceviz, incir, börek, patates kızartması (çay veya nescafe ile).

4 arışık ebzeli rulo ntarlı sucuklu omletlersucuklu Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, sucuk dilimleri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kaşarlı Salamlı Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, salam, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

5 Kaşarlı Sosisli Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, sosis, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kaşarlı Omlet 10,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Beyaz Peynİrlİ Omlet 10,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Beyaz peynir, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Karışık Omlet 12,50 tl Nefis tereyağında yumurta. Salam, sosis, sucuk, al biber, kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kaşarlı Mantarlı Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, mantar dilimleri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Sebzelİ Rulo Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Mevsim sebzeleri, kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

6 Sahanda 10,00 tl Tereyağı Eşlİğİnde Peynirli Yumurta Sahanda 10,00 tl Tereyağı Eşlİğİnde Kaşarlı Yumurta Sahanda Tereyağı Eşlİğİnde Kavurmalı Yumurta 13,00 tl

7 menemen sucuklu kavurmalı sahandala Sahanda Tereyağı Eşlİğİnde Sade Yumurta 7,50 tl Sahanda Tereyağı Eşlİğİnde Sucuklu Yumurta 11,00 tl Sahanda Menemen 10,00 tl

8 3 Peynİrlİ Bazlama Tost 12,00 TL Kavurma Bazlama Tost 13,50 TL Bazlama tost ekmeği arasında kaşar peyniri, cheddar peyniri, tulum peyniri ve zeytin ezmesi yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Bazlama tost ekmeği içerisinde kavurma ve kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Kaşarlı Bazlama Tost 9,00 tl Bazlama tost ekmeği içerisinde kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Beyaz Peynİrlİ Bazlama Tost 8,50 tl Bazlama tost ekmeği içerisinde beyaz peynir, domates, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Karışık Bazlama Tost 11,00 tl Bazlama tost ekmeği içerisinde kaşar peyniri, salam, sucuk, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

9 şarlı azlama Kaşarlı Tost 8,00 TL Kare tost ekmeği içerisinde eritme kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. cuklukavurmalı tostlar Beyaz Peynİrlİ Tost 8,00 TL Kare tost ekmeği içerisinde beyaz peynir, domates, biber, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Tulum Peynİrlİ Bazlama Tost 9,50 TL Bazlama tost ekmeği içerisinde tulum peyniri, domates yanında patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Ayvalık Tostu 12,00 tl Ayvalık tost ekmeği içerisinde salam, sucuk, sosis, kaşar peyniri, rus salatası, yeşillik, domates, turşu, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Karışık Tost 10,00 TL Kare tost ekmeği içerisinde kaşar peyniri, salam, sucuk, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

10 öylüm aşarlı ıspanaklı kavurmalı gözlemeler Beyaz Peynİrlİ Gözleme 9,00 TL Beyaz peynir, maydanoz, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Köylüm Gözleme 10,50 tl Baharatla zenginleştirilmiş kıyma, patates püresi, kaşar peyniri yanında patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

11 Kaşarlı Gözleme 8,00 tl Kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Ispanaklı Gözleme 9,00 tl Sotelenmiş ıspanak, kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

12 Sİgara Böreği 8,50 tl Patates kızartması, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Patates Kroket 8,50 tl Patates kızartması, patates kroket, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Soğan Halkaları 8,50 tl Patates kızartması, soğan halkaları, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Patates Tava Elma Dİlİm Patates 7,00 TL 7,00 TL Çiçek sosis, patates kızartması, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Sosİs Tava 10,00 tl

13 sosis tava pilic fingers aparatifle Pİlİç Fingers 10,50 tl Patates kızartması, değişik çeşnilerle tatlandırılmış tavuk filetoları, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. atates tava Çömlek Yoğurt 5,00 TL İçlİ Köfte 10,00 tl Atıştırma Tabağı 13,00 tl Patates kızartması, sigara böreği, piliç fingers, soğan halkaları, patates kroket, çiçek sosis, mevsim yeşillikleri, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir.

14 tavukbur hamburger cheeseburg karburger burgerler Oskar Burger 12,00 tl Hamburger Özel burger köftesi, iceberg, turşu, domates, rus salatası, mantar french, eritme kaşar, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. 9,00 tl Hamburger ekmeği arasında özel burger köftesi, rus salatası, turşu, domates, iceberg, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

15 Cheese Burger 10,00 tl Hamburger ekmeği arasında özel burger köftesi, eritilmiş cheese peynir, rus salatası, turşu, domates, iceberg, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Tavuk Burger 9,00 tl Hamburger ekmeği arasında ızgara tavuk, rus salatası, domates, turşu, iceberg, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

16 Beyaz Peynİrlİ Sandviç 8,00 tl Tombul Sosİslİ Sandviç 10,50 tl Kumru Sandviç 11,00 tl Baget ekmeği arasında beyaz peynir, iceberg, salatalık, biber, domates, mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Baget ekmeği arasında tombul sosis, rus salatası, kornişon turşu, mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Sandviç ekmeği arasında sucuk, sosis, salam, kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Karışık Sandviç 11,50 tl Ton Balıklı Sandviç 12,50 tl Baget ekmeği arasında kaşar peyniri, beyaz peynir, salam, biber, iceberg, domates, salatalık, maydanoz, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Baget ekmeği arasında ton balığı, roka, salatalık, domates yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Izgara Köfte Sandviç 13,50 tl Izgara köfte, iceberg, domates, havuç, turşu, patates kızartması, mevsim yeşillikleri, chilli ve sourcream sos ile servis edilir.

17 kaşarlı ton balıklı beyaz pey soğuk sandviç Kaşarlı Sandviç 9,00 tl Baget ekmeği arasında kaşar peyniri, iceberg, domates, salatalık, biber, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Sandviç ekmeği arasında kıtır piliç pane, yeşillik yanında patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kıtır Pİlİç Sandviç 13,50 tl

18 Bazlama Tavuk Sandviç 14,00 tl Bazlama ekmeği arasında jülyen doğranmış tavuk bonfile, renkli biber, mantar, eritme kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Steak Sandviç 16,50 TL Baget ekmeği arasında dana eti, mantar, biber, soya sosu ve krema ile sotelenir. Kaşar peyniri ilave edilir. Patates kızartması, mevsim yeşillikleri, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

19 tavuk sandviç zlama steak sıcak sandviçl Tavuk Sandviç 13,50 tl Baget ekmeği arasında jülyen doğranmış tavuk bonfile, mantar, renkli biber yanında mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Bazlama Steak Sandviç 17,00 tl Bazlama ekmeği arasında jülyen doğranmış bonfile, mantar, renkli biber, eritme kaşar, yanında mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

20 biftekli tavuklu ma ıspanaklı mantarlı krepler Ispanaklı Mantarlı Krep 12,00 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında sote ıspanak, mantar, alfredo sos, eritme kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri, acı sos ve patates kızartması ile servis edilir. Bİfteklİ Krep 16,50 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında jülyen doğranmış dana bonfile, mantar, alfredo sos, eritme kaşar peyniri, mevsim yeşillikleri, acı sos ve patates kızartması ile servis edilir.

21 Sebzelİ Krep 12,00 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında soya sos ve krema ile lezzetlendirilmiş mevsim sebzeleri, acı sos, mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Tavuklu Mantarlı Krep 13,50 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında jülyen doğranmış tavuk bonfile, mantar, alfredo sos, eritme kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri, acı sos ve patates kızartması ile servis edilir.

22 tavukl eli wrap et wrapler Etlİ Wrap 16,50 tl Jülyen doğranmış bonfile parçaları, biber, mantar, tortilla ekmeği, patates kızartması, mevsim yeşillikleri, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

23 Tavuklu Wrap 13,50 tl Jülyen doğranmış tavuk bonfile, biber, mantar, tortilla ekmeği, patates kızartması, mevsim yeşillikleri, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. 14,00 tl Özel baharatlarla marine edilmiş köfte, tortilla ekmeği, kaşar peyniri, mantar, renkli biberler, mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Köftelİ Wrap

24 Tavuklu Fajita 17,50 tl Renkli biberler, kuru soğan, tavuk bonfile parçaları, fajita baharatı, sourcream ve chilli sos, jalapeno biberi ve tortilla ekmeği ile servis edilir. Etlİ Fajita 22,50 tl Renkli biberler, kuru soğan, dana köfte, fajita baharatı, sourcream ve chilli sos, jalapeno biberi ve tortilla ekmeği ile servis edilir.

25 uklu fa etli fajita fajitalar Köftelİ Fajita 20,50 tl Renkli biberler, kuru soğan, dana bonfile, fajita baharatı, sourcream ve chilli sos, jalapeno biberi ve tortilla ekmeği ile servis edilir.

26 chnitzel meşede tavuk uk külbastı Mantar Soslu Güveçte Tavuk eyaz etller 17,50 tl Güveç içerisinde sotelenmiş tavuk butları, kremalı mantar sos ve günün pilavı ile servis edilir. Osmanlı Piliç 17,50 tl İri doğranmış tavuk butları, kuru soğan, taze mantar, renkli biber, domates sos ve günün pilavı ile servis edilir.

27 Tavuk Külbastı 15,00 tl Özel sosla marine edilmiş tavuk eti, ızgara domates ve biber, mevsim sebzeleri, patates kızartması, pilav ve tortilla ekmeği ile servis edilir. Tavuk Schnıtzel 15,00 tl Özel galeta unu ile panelenmiş tavuk göğsü, günün pilavı, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Meşede Tavuk 18,00 tl Meşe tahtası üzerinde ızgara tavuk bonfile, patates püresi, tereyağında sotelenmiş mevsim sebzeleri ve fettucini makarnası ile servis edilir.

28 Korİ Soslu Tavuk 16,50 tl Marine edilmiş tavuk parçaları, soya sos, kori, baby mısır ve mantar ile lezzetlendirilir. Patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir. Acılı Pİlİç Meksika 16,50 tl Wok tavada sotelenmiş piliç parçaları, jalapeno biber, kuru soğan, kültür mantarı, meksika fasulyesi, renkli biber, domates sos ve patates püresi ile servis edilir.

29 Tavuk Pirzola 17,50 tl Meşe tahtası üzerinde baharat ile marine edilmiş pirzolalar, köz biber ve domates, tereyağda sotelenmiş mevsim sebzeleri, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir. Barbekü Soslu Tavuk 16,50 tl Tavada sotelenmiş tavuk parçaları, özel barbekü sos eşliğinde, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir. Tikka Masala Soslu Tavuk 17,00 tl Tikka masala sos ile lezzetlendirilmiş tavuk parçaları, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir.

30 Dana Külbastı 21,00 tl Kekikli sosta marine edilmiş dana bonfileler, günün pilavı, ızgarada pişmiş domates, biber, patates, sotelenmiş sebze ve tortilla ekmeği ile servis edilir. KArışık Izgara Tabağı 23,00 tl Tereyağlı nefis bazlama ekmeği üzerine dana ızgara, tavuk pirzola, köfte, tavuk külbastı, ızgara domates ve biber, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir.

31 dana külba Meşede Steak 23,00 tl Lav taşında pişmiş dana bonfile, patates püresi, sotelenmiş sebze ve fettucini makarnası ile servis edilir. osmanlı keba kırmızı etl

32 Izgara Cızbız Köfte 17,00 tl Dana kıymasıyla hazırlanmış köfte, patates kızartması, pilav, ızgara domates, biber, mevsim yeşillikleri ve tortilla ekmeği ile servis edilir. Güveçte Çoban Kavurma 22,50 tl Güveç içerisinde sotelenmiş dana bonfile, kuru soğan, renkli biber, domates, pirinç pilavı ve tortilla ekmeği ile servis edilir.

33 Etlİ Yaprak Sarma 13,00 tl Soslu Köfte 17,00 tl Tereyağında sotelenmiş bazlama ekmeği üzerine özel köfte, ızgarada pişmiş domates, biber, celtik sos ve yoğurt ile servis edilir. OsmanlıKebabı 21,50 tl Tereyağında sotelenmiş bazlama ekmeği üzerine tavuk, dana eti ve köfte, ızgarada pişmiş domates, biber, domates sosu ve yoğurt ile servis edilir.

34 oodle fettucine alfred ne arabiata akarnalar Penne Arabiata 11,00 tl Acılı penne arabiata sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. Mantı 12,00 tl Ev yapımı özel mantı, yoğurt ve özel mantı sosu ile servis edilir. (İsteğe göre sarımsaklı yoğurt ile)

35 Sebzelİ Penne 13,00 tl Spagetti Napoliten 11,00 tl Mevsim sebzeleri, krema ve kaşar peyniri ile servis edilir. Spagetti makarna, domates sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. Spagetti Bolonez 14,50 tl Klasik bolonez sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. Fettucini Alfredo 14,00 tl Mantar, tavuk fletoları, krema, soya sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. 14,50 tl Noodle makarnası, mısır, dilim siyah zeytin, renkli biber, domates sos, et filetoları ve kaşar peyniri ile servis edilir. Noodle Etlİ

36 Izgara Hellİm Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, meksika fasülye, havuç, mısır, karalahana, cherry domates, salatalık, ızgara hellim ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Mevsİm Salata 11,00 tl Sezar Salata 14,00 tl Iceberg, havuç, salatalık, domates, karalahana, mısır, zeytin, kırmızı biber ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Mevsim yeşillikleri, özel hazırlanmış sezar sos, ızgara tavuk, kaşar peyniri, mısır, zeytin ve kruton ekmeği ile servis edilir. Izgara Tavuk Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, havuç, karalahana, salatalık, domates, kırmızı biber, ızgara tavuk dilimleri ve zeytinyağlimon sos ile servis edilir. Kıtır Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, mısır, dilim siyah zeytin, cherry domates, kıtır tavuk parçaları, kızarmış peynir, kruton ekmeği, patates cips ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir.

37 ka salat Ton Balıklı Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, ton balığı, mısır zeytin, cherry domates, salatalık, roka ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. n balıklı sa salatalar Roka Salata 13,00 tl Mevsim yeşillikleri, roka, iceberg, mısır, kruton ekmeği, havuç, salatalık, kızarmış peynir topları, ceviz ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Bademlİ Tavuk Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, mısır, meksika fasulyesi, roka, salatalık, cherry domates, havuç, tavuk parçaları, badem ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Bİfteklİ Ilık Salata 15,00 tl Mevsim yeşillikleri, cherry domates, salatalık, kara lahana, mısır, zeytin, biftek dilimleri, rende kaşar peyniri ve zeytinyağlimon sos ile servis edilir.

38 Napolitan Pizza 12,00 tl Kaşar peyniri, domates, renkli biber ve özel pizza sos ile servis edilir. Sosİslİ Pizza 14,00 tl Kaşar peyniri, zeytin, sosis, mısır, domates, kekik ve özel sos ile servis edilir. Latino Pizza 13,00 tl Kaşar peyniri, mantar, renkli biber, zeytin, mısır, kekik ve özel sos ile servis edilir. Tavuklu Pizza 14,00 tl Kaşar peyniri, mantar, küp doğranmış tavuk parçaları, domates, mısır, renkli biber, zeytin, kekik ve özel pizza sosu ile servis edilir. Sucuklu Pizza Kaşar peyniri, sucuk, renkli biber, dilim siyah zeytin, mısır ve Turkısh Pizza Kaşar peyniri, kavurma, sucuk, salam, zeytin, mısır, renkli biber 14,00 tl özel pizza sos ile servis edilir. 15,00 tl ve özel sos ile servis edilir. Karışık Pizza 15,00 tl Kaşar peyniri, salam, sosis, sucuk, mantar, domates, renkli biber, zeytin, mısır, kekik ve özel pizza sosu ile servis edilir. Sebzelİ Pizza 13,50 tl Kaşar peyniri, mevsim sebzeleri, mantar, domates, renkli biber ve özel pizza sos ile servis edilir.

39 piz Sade Kumpir 8,50 tl Kaşarlı Kumpir 9,50 tl Rus Salatalı Kumpir 10,50 tl Tereyağ ve kaşar peyniri ile servis edilir. Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin ve turşu ile servis edilir. Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin, turşu ve rus salatası ile servis edilir. Karışık Kumpir 10,50 tl sli kumpi Kumpir& Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin, turşu, sosis ve rus salatası ile servis edilir. Pizza Sosİslİ Kumpir 10,00 tl Tereyağ, kaşar peyniri, sosis, mısır, zeytin ve turşu ile servis edilir. Ton Balıklı Kumpir 11,00 tl Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin ve ton balığı ile servis edilir. Tavuklu Kumpir 10,50 tl Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, turşu, zeytin ve tavuk ile servis edilir.

40 ekler amla çikolatalı frambuazlı adet pastalar Mini Ekler (Porsiyon) 8,00 TL Petİbör 8,00 TL Damla Çikolatalı Çİkolatalı Kestaneli Cheesecake 8,00 TL 8,00 TL 8,00 TL Pataşur (Porsiyon) 8,00 TL Tiramisu 8,00 TL Şantİlİ Muzlu 8,00 TL Browni 6,00 TL Ekler (Adet) 6,00 TL Alman Pastası 5,00 TL Hasbahçe 8,00 TL Dondurmali Pasta 9,00 TL Dondurmalı Waffle 10,00 tl Krema, meyve parçacıkları ve çikolata sos ile servis edilir.

41 Meyvelİ 8,00 tl Çİkolatalı Muzlu 8,00 tl Şantili Fıstık Drajeli 8,00 tl Frambuazlı 8,00 tl

42 mba a kadayıf tatlılar Tulumba Şekerpare 7,00 TL 7,00 TL Kıvırcık Baklava (Fıstıklı, Cevizli) 8,50 TL 8,50 TL Sup 8,00 TL Şöbİyet 8,50 TL Profİterol 8,00 TL Burma Kadayıf 8,50 TL Kazandİbİ 8,00 TL Hasır Kadayıf 8,50 TL Fırın Sütlaç 8,00 TL Cevİzlİ Dolma 9,00 TL Keşkül 8,00 TL Fıstıklı Dürüm 9,00 TL Padişah 8,50 TL Dondurmalı Fıstık Sarma 12,50 TL Oskar Spesiyal 9,50 tl Fıstık Sarma 11,00 tl

43 muz s Dondurma Kase 9,00 tl (Sade, Kakao, Limon, Kestane, Fıstık, Çilek, Kuvertür, Muz, Balbadem, Kokteyl, Vişne, Frambuaz, Böğürtlen, Karadut, Damla Sakızı, Şeftali, Kivi, Karamel, Diyet) meyveli k dondurmal Karışık Kesme Dondurma 9,00 tl Muz Split 11,00 tl (Sade, Kakao, Fıstık) Muz, kakaolu dondurma, krem şanti, fındık taneleri ve çikolata sos ile servis edilir. Karışık Meyveli Kup 11,00 tl Mevsim meyveleri ile dondurma çeşitleri, çikolata sos ve üzerine fındık ile servis edilir. Kırmızı Meyveli Kup 11,00 tl Kırmızı meyveler arasına vanilyalı dondurma, parça çikolatalar ve çilek sos ile servis edilir. * Bu ürünlerimiz sadece restaurantımızda servis edilir.

44 burn limonata ilkshake Su Soda Limon 1,50 TL Uludağ Gazoz oğuk içecekler Soda Meyveli Soda (Limon, elma, çilek, şeftali, vişne, çilek-karpuz) Kokteyl Soda (Soda-ayran, soda-vişne) 2,50 TL 3,00 TL 3,75 TL 5,50 TL Coca Cola (Zero, light) Fanta Sprite Cappy Meyve Suları (Vişne, şeftali, kayısı, karışık) Nestea (Şeftali, limon, mango) 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL Ayran 4,00 TL Boza 5,00 TL Lİmonata 4,50 TL Burn 6,00 TL Dondurmalı Mılkshake 8,00 TL Dondurmalı süt, çilek, çikolata, fıstık ve muz ile servis edilir.

45 rozen Taze Sıkılmış Portakal Taze Sıkılmış Greyfurt Taze Sıkılmış Elma Taze Sıkılmış Elma-Portakal Taze Sıkılmış Portakal-Greyfurt Taze Sıkılmış Nar 7,00 TL 6,00 TL 7,00 TL 7,50 TL 7,50 TL 8,00 TL ortakal suyu vitamin bar Kokteyller Burn-Vİşne 8,00 TL Burn-Portakal 8,00 TL Frozen 7,00 tl (Çilek, nane) * Bu ürünlerimiz sadece restaurantımızda servis edilir.

46 Espresso Espresso Macchiato (Espresso süt köpüğü) Double Espresso Double Espresso Macchiato (Espresso süt köpüğü) Sade Sütlü Kahve Nescafe (Sade ve sütlü) Cappuccino (Bol süt köpüklü) Cafe Latte (Süt köpüğü) Dark Leonardo (Siyah çikolata, süt ve kremalı double espresso) Whıte Leonardo (Beyaz çikolata, süt ve kremalı double espresso) Iced Dark Leonardo (Siyah çikolatalı, buzlu espresso) Iced Whıte Leonardo (Beyaz çikolatalı, buzlu espresso) Sıcak Çikolata 6,50 TL 7,00 TL 8,50 TL 9,50 TL 6,00 TL 6,00 TL 6,50 TL 8,00 TL 7,50 TL 7,50 TL 7,50 TL 7,50 TL 6,50 TL Kahve Mocha 8,00 TL Whıte Mocha 8,00 TL * Bu ürünlerimiz sadece restaurantımızda servis edilir.

47 Kış Çayları 6,00 TL (Adaçayı, elma, böğürtlen, elma-tarçın, ıhlamur, kuşburnu, kışçayı, nane-limon, papatya) sıcak içecekle espresso ma fincan ça Bardak Çay 2,50 TL Fincan Çay Süt Ballı Süt Salep 3,00 TL 5,00 TL 6,00 TL 7,00 TL Türk Kahvesi (Sade, Sütlü, Damla Sakızlı) 6,00 TL

48 Paket Servis Merkez Giresun Caddesi No: 1/A Etlik/Ankara Fabrika Sezgin Caddesi No: 13 İncirli/Ankara Broşürde, işaretle belirtilen ürünler paket servis hizmetiyle dağıtıldığı için mönü fotoğraflarında ve pastane arasındaki sunumda olduğu gibi servis edilmeyecektir. Oskar Pastanesi ilan etmeksizin fiyat değişikliği yapabilir. Bu broşürdeki yazılar, bilgiler ve fotoğraflar şirketimizin yazılı izni olmadan kesinlikle kullanılamaz. Kullananlar hakkında Fikri Sına-i ve Mülkiyet Hakları çerçevesinde yasal işlem uygulanacaktır.

ÇORBALAR KAHVALTI SALATALAR

ÇORBALAR KAHVALTI SALATALAR ÇORBALAR GÜNÜN ÇORBASI BORÇ ÇORBA 5 TL 6 TL KAHVALTI KAHVALTI TABAĞI ( Zeytin, Beyaz Peynir, Domates, Salatalık, Salam, Tavuk, Jambon, Haşlanmış Yumurta, Kaşar Peyniri, Çilek Reçeli, Tereyağ, Bal, Tahin,

Detaylı

Kırıkkale nin. Oskar ına. özel. fiyatlar. Beklentilerinizin En Tatlısı. www.oskarpastaneleri.com

Kırıkkale nin. Oskar ına. özel. fiyatlar. Beklentilerinizin En Tatlısı. www.oskarpastaneleri.com Kırıkkale nin Oskar ına özel fiyatlar Beklentilerinizin En Tatlısı www.oskarpastaneleri.com Oskar Serpme Kahvaltı Kahvaltılar Oskar Spesiyal Kahvaltı Oskar Serpme Kahvaltı (2 Kişilik) 29,50 tl Domates,

Detaylı

Günün Çorbasý. Günün Çorbasý. Su Böreði 1 Porsiyon. Lütfen servis personelinden bilgi alınız.

Günün Çorbasý. Günün Çorbasý. Su Böreði 1 Porsiyon. Lütfen servis personelinden bilgi alınız. Günün Çorbasý Günün Çorbasý Lütfen servis personelinden bilgi alınız. Su Böreði 1 Porsiyon Poðaçalar Sade Peynirli Kaþar Peynirli Zeytinli Patatesli Dereotlu Cevizli Simitler Ankara Simiti Sosyete Simiti

Detaylı

Zengin Açık Büfe Çeşitleri 17.50

Zengin Açık Büfe Çeşitleri 17.50 Zengin Açık Büfe Çeşitleri 17.50 Kahvaltı Tabağı 15.00 Tam yağlı beyaz peynir, kaşar peyniri siyah ve yeşil zeytin, oltu peynir, dana jambon, tavuk jambon, macar salam, domates, salatalık, vişne reçeli,

Detaylı

Beklentilerinizin En Tatlısı. Hafta Sonları Brunch Keyfi

Beklentilerinizin En Tatlısı. Hafta Sonları Brunch Keyfi Beklentilerinizin En Tatlısı Hafta Sonları Brunch Keyfi 322 77 70 Oskar Serpme Kahvaltı Kahvaltılar Oskar Spesiyal Kahvaltı Oskar Serpme Kahvaltı (2 Kişilik) 36,00 tl Domates, salatalık, peynir tabağı

Detaylı

KEÇİÖREN İN EN TATLI ADRESİ

KEÇİÖREN İN EN TATLI ADRESİ KEÇİÖREN İN EN TATLI ADRESİ SERPME KAHVALTI (2 KİŞİLİK) APARATİF KAHVALTI SAHANDA MENEMEN KAHVALTI SERPME KAHVALTI ( 2 Kişilik) 40,00 Menemen veya Sucuklu Yumarta, Bal, Kaymak, Tereyağ, Kuruyemiş Reçel

Detaylı

KAHVALTI ÇEŞİTLERİ. *Klasik Kahvaltı Tabağı Beyaz peynir,kaşar peynir,yeşil ve siyah zeytin,salam,domates,salatalık,haşlanmış yumurta...

KAHVALTI ÇEŞİTLERİ. *Klasik Kahvaltı Tabağı Beyaz peynir,kaşar peynir,yeşil ve siyah zeytin,salam,domates,salatalık,haşlanmış yumurta... KAHVALTI ÇEŞİTLERİ *Bay İkram Kahvaltı Tabağı Bal,reçel,tereyağ, siyah ve yeşil zeytin,göz yumurta,beyaz peynir kaşar peynir,otlu peynir,salam,dana jambon,domates, salatalık,sigaraböreği,patates kızartma

Detaylı

GÜNE BAŞLARKEN. Tost Ekmeği Ayvalık Ekmeği Kaşarlı Tost. 4.00 6.00 Karışık Tost

GÜNE BAŞLARKEN. Tost Ekmeği Ayvalık Ekmeği Kaşarlı Tost. 4.00 6.00 Karışık Tost GÜNE BAŞLARKEN Kahvaltı Tabağı (Beyaz peynir, kaşar peyniri, domates, salatalık, yumurta, yeşil biber, siyah ve yeşil zeytin, salam, bal, terayağ, sınırsız çay) Mini Kahvaltı Tabağı (Beyaz peynir, domates,

Detaylı

Yumurtalar. Kahvaltı. Menemen. Omlet. Börek ve Poğaçalar Sahanda Yumurta... Peynir Zeytin Tabağı Sucuklu veya Sosisli... 9.

Yumurtalar. Kahvaltı. Menemen. Omlet. Börek ve Poğaçalar Sahanda Yumurta... Peynir Zeytin Tabağı Sucuklu veya Sosisli... 9. Kahvaltı Yumurtalar Peynir Zeytin Tabağı........... 12.00 Sahanda Yumurta....... 8.00 Bal - Kaymak.............. Sucuklu veya Sosisli...... Reçel - Kaymak............. Hellim Izgara.............. Tahin

Detaylı

KAHVALTI. Kahvaltı Tabağı. Sucuk şiş Elma dilim patates ile. Melemen. Sahanda Yumurta Çeşitleri

KAHVALTI. Kahvaltı Tabağı. Sucuk şiş Elma dilim patates ile. Melemen. Sahanda Yumurta Çeşitleri Kafe Mönüsü KAHVALTI Kahvaltı Tabağı 30.00 TL Beyaz peynir, taze kaşar peyniri, eski kaşar peyniri,dil peyniri, sebzeli tavuk jambon, dana jambon, Macar salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, kuru

Detaylı

PİZZA WRAP BURGER SALATA MAKARNA TATLI İÇECEK GELATO GEL AL SERVİSTE 23 CM PİZZA İTALYAN MUTFAĞI GEL AL SERVİSTE 33 CM PİZZA PAKET SERVİS 285 0 475 www.barigelato.com.tr FUNGI BURGER Burger eti, sote mantar,

Detaylı

www.kafedepa let.com

www.kafedepa let.com www.kafedepa let.com KAHVALTILAR Günün Çorbası Kahvaltı Tabağı Domates, Salatalık, Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Salam, Reçel, Bal, Tereyağ, Sigara Böreği, Haşlanmış Yumurta,

Detaylı

güne başlarken omlet 2 yumurta ile çorba kahvaltı tost & gözleme beyaz peynirli omlet günün çorbası sahanda sucuklu yumurta sahanda kaşarlı yumurta

güne başlarken omlet 2 yumurta ile çorba kahvaltı tost & gözleme beyaz peynirli omlet günün çorbası sahanda sucuklu yumurta sahanda kaşarlı yumurta nature is calling güne başlarken çorba günün çorbası minestrone mevsimindeki taze sebzeler ile hazırlanır kahvaltı simit kahvaltı simit, beyaz peynir, zeytin, domates, salatalık bruschetta kahvaltı taze

Detaylı

Üyelerimiz menü fiyatından %20 indirimli fiyattan ücretlendirilecektir. İndirimden faydalanmak için lütfen üye kimlik kartınızı yanınızda

Üyelerimiz menü fiyatından %20 indirimli fiyattan ücretlendirilecektir. İndirimden faydalanmak için lütfen üye kimlik kartınızı yanınızda Üyelerimiz menü fiyatından %20 indirimli fiyattan ücretlendirilecektir. İndirimden faydalanmak için lütfen üye kimlik kartınızı yanınızda bulundurunuz ve adisyonunuzu imzalayınız. Kahvaltılar Kentsa Küçük

Detaylı

MENEMEN - SAHANDA YUMURTALAR

MENEMEN - SAHANDA YUMURTALAR KAHVALTI Kahvaltı Tabağı...30,00 TL Siyah Zeytin,Yeºil Zeytin, Beyaz Peynir,Çeçil peyniri,kaºar Peyniri,Erzincan Çörekotlu Peynir,Haºlanmıº yumurta,salam,dana jambon,tereyağı, Bal,Nutella,Viºne reçeli,kayısı

Detaylı

UZAKDO U BASININDA ÇIKAN B R SÜT fi F GÜRÜ

UZAKDO U BASININDA ÇIKAN B R SÜT fi F GÜRÜ SÜT fi in tarihi 1922 yılında fiükrü Efendi tarafından açılan Taksim Muhallebicisi ne dayanmaktadır. Bugün Akbank Sanat Merkezi nin bulundu u yerde hizmet vermifl olan muhallebici, 1953 yılında Niflantaflı

Detaylı

Kalamar Izgara (Izgara edilmiş kalamar şişler, roka yaprakları ve tartar sos ile)

Kalamar Izgara (Izgara edilmiş kalamar şişler, roka yaprakları ve tartar sos ile) LOBİ MENÜ SICAK BAŞLANGIÇLAR Karışık Sıcak Tabağı (Izg. köfte, sigara böreği, sosis, susamlı kaşar pane, patates tava) Karides Güveç (Karides, domates, biber, beyaz şarap) Arnavut ciğeri Tereyağlı karides

Detaylı

Kahvaltı. Çorbalar. Süzme Mercimek Çorbası Baharatlı & Şehriyeli Günün Çorbası

Kahvaltı. Çorbalar. Süzme Mercimek Çorbası Baharatlı & Şehriyeli Günün Çorbası lezzette zirve Köfteli Den Çorbası Kahvaltı Spesiyal Kahvaltı Beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, tereyağı, bal, ev reçelleri, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, maydanoz,

Detaylı

MENÜ. www.yuzugullu.com

MENÜ. www.yuzugullu.com MENÜ www.yuzugullu.com Arifiye Mah. Saatçiler Sk. No: 10 ESKİŞEHİR Telefon: 0 222 221 58 86 onur@yuzugullu.com KAHVALTI TABAĞI 12.50 TL Domates, salatalık, beyaz peynir, kaşar peyniri, çeçil peyniri, çilek

Detaylı

GÜNÜN MENÜSÜ 13,00 ANA YEMEK, ZEYTİNYAĞLILAR, PİLAV, SALATA TAVUK SEHNİLZEL PORSİYON + 1 COLA 15,00 KARIŞIK JAMBONLU SANDEVİÇ + 1 COLA 13,00

GÜNÜN MENÜSÜ 13,00 ANA YEMEK, ZEYTİNYAĞLILAR, PİLAV, SALATA TAVUK SEHNİLZEL PORSİYON + 1 COLA 15,00 KARIŞIK JAMBONLU SANDEVİÇ + 1 COLA 13,00 GÜNÜN MENÜSÜ 13,00 ANA YEMEK, ZEYTİNYAĞLILAR, PİLAV, SALATA MENÜLER TAVUK SEHNİLZEL PORSİYON + 1 COLA 15,00 KARIŞIK JAMBONLU SANDEVİÇ + 1 COLA 13,00 KÖFTELİ SANDEVİÇ + 1 COLA 14,00 AYVALIK TOSTU + 1 COLA

Detaylı

Cafe. Restaurant RESTAURANT CAFE RESTAURANT RESTAURANT RESTAURANT CAFE RESTAURANT CAFE CAFE RESTAURANT RESTAURANT RESTAURANTCAFE RESTAURANT RESTAURANT

Cafe. Restaurant RESTAURANT CAFE RESTAURANT RESTAURANT RESTAURANT CAFE RESTAURANT CAFE CAFE RESTAURANT RESTAURANT RESTAURANTCAFE RESTAURANT RESTAURANT Restaurant Cafe Yahya Kemal Caddesi No: 1/B Rumeli Hisarı - İSTANBUL Tel: (02) 2 4 (02) 2 4 www.cafenar.com 1 İÇECEKLER KAHVALTI TABAKLARI YİĞİT in TABAĞI (2 KİŞİLİK) 2 YİĞİT in TABAĞI (1 KİŞİLİK) 1 Beyaz,

Detaylı

02 Yöresel Kahvaltı Tabağı

02 Yöresel Kahvaltı Tabağı Yöresel Kahvaltı Tabağı Bahar a Özel Kahvaltı * Yöresel kahvaltı tabağımızda sunulan ürünlerkendi yöresinden getirtilmekte olup tamamen doğal içeriklidir. Su Böreği 9,00 TL Özel peyniri ve enfes tereyağlı

Detaylı

KAHVALTILAR. Çabuk Kahvaltı (Express) (5,00 ) Beyaz Peynir, domates, salatalık, siyah zeytin, yeşil zeytin, simit.

KAHVALTILAR. Çabuk Kahvaltı (Express) (5,00 ) Beyaz Peynir, domates, salatalık, siyah zeytin, yeşil zeytin, simit. KAHVALTILAR Serpme Kahvaltı (2 Kişilik) (22,00 ) Domates, salatalık, yeşil zeytin, siyah zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, örgü peyniri, çilek reçeli, vişne receli, bal kaymak, tereyağ, çemen, sosis,

Detaylı

TARİH: SABAH KAHVALTISI: Kcal ÖĞLE YEMEĞİ: Kcal

TARİH: SABAH KAHVALTISI: Kcal ÖĞLE YEMEĞİ: Kcal TARİH: SABAH KAHVALTISI: ÖĞLE YEMEĞİ: 10 EYLÜL PAZARTESİ Kahvaltı Tabağı 1,Peynirli Poğaça, Portakal Suyu 535 Patlıcan oturtma,pirinç pilavı, cacık, karpuz 733 11 EYLÜL SALI Kahvaltı Tabağı 2,Tereyağlı

Detaylı

MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ

MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ Serpme Kahvaltı Kişi Başı 35 TL Yöresel Peynir ve Zeytin Çeşitleri, Domates-Salatalık-Yeşillik, Jambon, Ev Yapımı Reçeller, Tereyağ, Kahvaltılık Salça, Bal-Kaymak, Salçalı

Detaylı

KAHVALTILAR / BREAKFAST

KAHVALTILAR / BREAKFAST KAHVALTILAR / BREAKFAST KAHVALTI TABAĞI / Breakfast Plate... BÖREK TABAĞI / Pastry Plate... 13 SİGARA BÖREĞİ / Cigarette Borek ( Adet / pieces)... SOSİSLİ BÖREK / Hot Dogs Borek (2 Adet / 2 pieces)...

Detaylı

FRANSIZ BAGETİ KEPEKLİ KÖY BAGETİ TAM BUĞDAY EKMEĞİ KEPEKLİ EKMEK PANINI (ZEYTİNLİ) KEPEKLİ EKMEK BÜYÜK PANINI (DOMATESLİ) ÇAVDARLI EKMEK

FRANSIZ BAGETİ KEPEKLİ KÖY BAGETİ TAM BUĞDAY EKMEĞİ KEPEKLİ EKMEK PANINI (ZEYTİNLİ) KEPEKLİ EKMEK BÜYÜK PANINI (DOMATESLİ) ÇAVDARLI EKMEK Menu.. Ekmekler Ekmekler FRANCALA 1.25 TL FRANSIZ BAGETİ KEPEKLİ 1.75 TL TAM BUĞDAY EKMEĞİ KÖY BAGETİ 1.75 TL KEPEKLİ EKMEK PANINI KEPEKLİ EKMEK BÜYÜK PANINI (ZEYTİNLİ) ÇAVDARLI EKMEK PANINI (DOMATESLİ)

Detaylı

ÇORBA BAŞLANGIÇLAR. Avcı Böreği. 001 Günün Çorbası 5,00 tl. 002 Chicken Fingers 8,00 tl. 003 Sosis Sepeti 8,00 tl. 004 Soğan Halkası 7,00 tl

ÇORBA BAŞLANGIÇLAR. Avcı Böreği. 001 Günün Çorbası 5,00 tl. 002 Chicken Fingers 8,00 tl. 003 Sosis Sepeti 8,00 tl. 004 Soğan Halkası 7,00 tl Avcı Böreği ÇORBA 001 Günün Çorbası 5,00 tl BAŞLANGIÇLAR 002 Chicken Fingers 8,00 tl Patetes tava ve pikante sos ile 003 Sosis Sepeti 8,00 tl Patetes tava ve pikante sos ile 004 Soğan Halkası 7,00 tl Patetes

Detaylı

Çevre Pastaneleri 4. Levent

Çevre Pastaneleri 4. Levent Çevre Pastaneleri 4. Levent 1972'den bugüne geçmişini günümüzün modern üretim ve işletme sistemleriyle birleştiren Çevre, seçkin müşterilerine özenle hizmet vermektedir. Yüzlerce lezzetin birarada sunulduğu

Detaylı

Her hafta sizler için seçtiğimiz farklı ev yapımı lezzetleri, kendi kahvaltı sofranızın huzuru ve rahatlığı ile sunuyoruz. Her Pazar G:O:P şubemizde

Her hafta sizler için seçtiğimiz farklı ev yapımı lezzetleri, kendi kahvaltı sofranızın huzuru ve rahatlığı ile sunuyoruz. Her Pazar G:O:P şubemizde Her hafta sizler için seçtiğimiz farklı ev yapımı lezzetleri, kendi kahvaltı sofranızın huzuru ve rahatlığı ile sunuyoruz. Her Pazar G:O:P şubemizde 10.00 ~ 14.00 saatleri arası. Eşsiz lezzetler yaratmak

Detaylı

İncipark Köy Kahvaltı

İncipark Köy Kahvaltı İncipark Köy Kahvaltı Peynir Çeşitler,Bal,Kaymak,Tereyağı,Pastırma,Reçel Çeşitleri, Domates,Salatalık,Söğüş,Sahanda Sucuklu Yumurta, Sınırsız Çay veya Semaver (SERVİCE TIME): 10 Minutes SERVİS SÜRESİ:

Detaylı

KAHVALTILAR / tostlar

KAHVALTILAR / tostlar MENÜ KAHVALTILAR / tostlar SERPME KAHVALTI 24.00 İKİ KİŞİLİK SERVİS EDİLİR Tulum Peyniri, Beyaz Peynir, Eski Kaşar, Domates, Salatalık, Yeşillik Tabağı, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Bal, Kaymak, Çilek

Detaylı

www.parfecafe.com www.parfecafe.com

www.parfecafe.com www.parfecafe.com www.parfecafe.com www.parfecafe.com kahvalt Parfe Kahvalt 17,50 Beyaz peynir, kaşar peyniri, otlu Van peyniri, bal, kaymak, domates, salatal k, yeşil zeytin, siyah zeytin, haşlanmış yumurta, salam, sosis,

Detaylı

güne baslarken kahvaltılar

güne baslarken kahvaltılar güne baslarken kahvaltılar Menemen Karışık Peynir Eritmesi Padya Köy Kahvaltısı Soğuklar : 2 çeşit reçel, pekmez, tulum peyniri, köy peyniri, ezine peyniri, kaşar peyniri, helva, siyah ve yeşil zeytin,

Detaylı

RESTAURANT. Keyif veren mekanlarda, damakta iz bırakan tatlar

RESTAURANT. Keyif veren mekanlarda, damakta iz bırakan tatlar Keyif veren mekanlarda, damakta iz bırakan tatlar RESTAURANT Değerli Müşterilerimiz, Ticaret hayatına Samsun da 1970 yılında kuyumculuk mesleği ile başlayan Gülhan ailesi 1993 yılında içerisinde akaryakıt

Detaylı

KREMALI MANTAR ÇORBASI Taze mantar ve kremalı TOYGA ÇORBASI yöresel 6,00 TL Amasya yöresel çorbalarından buğday, nohut, yoğurt harmanı

KREMALI MANTAR ÇORBASI Taze mantar ve kremalı TOYGA ÇORBASI yöresel 6,00 TL Amasya yöresel çorbalarından buğday, nohut, yoğurt harmanı LOKANTA MENÜSÜ 1.SAYFA Eski menüde olan çorba fotosu aynen konacak ÇORBALAR GÜNÜN ÇORBASI 7,00 TL KREMALI MANTAR ÇORBASI 6,00 TL Taze mantar ve kremalı TOYGA ÇORBASI yöresel 6,00 TL Amasya yöresel çorbalarından

Detaylı

DOMATES ÇORBASI MIHLAMA TAM TAHILLI SALATA (LIGHT) SUCUKLU YUMURTA

DOMATES ÇORBASI MIHLAMA TAM TAHILLI SALATA (LIGHT) SUCUKLU YUMURTA DOMATES ÇORBASI MIHLAMA TAM TAHILLI SALATA (LIGHT) SUCUKLU YUMURTA G Ü N Ü N Ç O R B A S I DOMATESÇorbası6 TL EXPRESS KAHVALTI 18.00TL ANKARA SİMİDİ İÇİNDE ERİTİLMİŞ ESKi KAŞAR YANINDA ZEYTİN ÇEŞİTLERİ,

Detaylı

İCON CAFE & RESTAURANT MENÜ. GÜNE BAŞLARKEN 1) Mini Sabah 8. 2) İcon Kahvaltı Tabağı 16. 3) Serpme Kahvaltı 32. 4) Sahanda Tereyağlı Yumurta 5

İCON CAFE & RESTAURANT MENÜ. GÜNE BAŞLARKEN 1) Mini Sabah 8. 2) İcon Kahvaltı Tabağı 16. 3) Serpme Kahvaltı 32. 4) Sahanda Tereyağlı Yumurta 5 İCON CAFE & RESTAURANT MENÜ GÜNE BAŞLARKEN 1) Mini Sabah 8 ( Beyaz peynir, kaşar peyniri, domates, salatalık, zeytin, bal, tereyağ, iki bardak çay ile.) 2) İcon Kahvaltı Tabağı 16 ( Beyaz peynir, kaşar

Detaylı

KLASİK MENÜ. Karşılama Kokteyli

KLASİK MENÜ. Karşılama Kokteyli KLASİK MENÜ Ezine beyaz peynir, taze kaşar, tavuk jambon, dana jambon, patlıcan salatası, acılı ezme, amerikan salatası, yoğurtlu semizotu tepsi böreği, mini köfte Tavuk ve et soteli hünkar beğendi Mantar

Detaylı

BAKLAVA BÖREĞİ KLÜP SANDVİÇ TON BALIKLI SANDVİÇ TÜRK DAMAK TADI 'SCALINI' BURGER

BAKLAVA BÖREĞİ KLÜP SANDVİÇ TON BALIKLI SANDVİÇ TÜRK DAMAK TADI 'SCALINI' BURGER S Café KISA ZAMANDA HARİKA LEZZETLER BAKLAVA BÖREĞİ Ege otları, İzmir tulum peyniri ve fesleğenli domates sos ile KLÜP SANDVİÇ Kızarmış köy ekmeğinde, tavuk göğsü, kaşar peyniri, dana jambon, haşlanmış

Detaylı

BAŞKA ŞUBEMİZ YOKTUR! Tarihçemiz

BAŞKA ŞUBEMİZ YOKTUR! Tarihçemiz BAŞKA ŞUBEMİZ YOKTUR! Bir Merhaba ile başlar tanışmamız, Hizmetimiz ve lezzetimiz baki kalır damaklarda Dostluğumuzda Öyle... Siz Elveda derken bile bir dahaki görüşmemizin umuduyla, sizleri bekleriz mekanımızda.

Detaylı

En güzel tatlar, En keyifli sohbetler için...

En güzel tatlar, En keyifli sohbetler için... En güzel tatlar, En keyifli sohbetler için... Halk dilinde ekilmiş tahılın filiz vermiş hali firez kelimesinden türetilerek oluşturulan Firezza markası, kurulduğu 2008 yılından bugüne, yönetim ve çalışma

Detaylı

MEZZA KAHVALTI BOL PROTEIN KAHVALTI 2 ÇIRPILMIŞ YUMURTA,SOTE PATATES,DOMATES,BİBER,DANA BACON, FRANKFURTER SOSİS 28 TL.

MEZZA KAHVALTI BOL PROTEIN KAHVALTI 2 ÇIRPILMIŞ YUMURTA,SOTE PATATES,DOMATES,BİBER,DANA BACON, FRANKFURTER SOSİS 28 TL. MEZZA KAHVALTI EZİNE İNEK,KOYUN,KEÇİ PEYNİRİ,DİL PEYNİRİ,İSLİ ÇERKES PEYNİRİ,HİNDİ FÜME, FISTIKLI MACAR SALAMI,GEMLİK SİYAH VE YEŞİL ZEYTİN,BAL, REÇEL,SÖĞÜŞ (DOMATES, SALATALIK,BİBER,YEŞİLLİK),İSTEĞİNİZE

Detaylı

MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ

MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ Serpme Kahvaltı Kişi Başı 35 TL Yöresel Peynir ve Zeytin Çeşitleri, Domates-Salatalık-Yeşillik, Jambon, Ev Yapımı Reçeller, Tereyağ, Kahvaltılık Salça, Bal-Kaymak, Salçalı

Detaylı

BAŞLANGIÇLAR ÇORBALAR POTATO CHICKEN. SOYA SOSLU TAVUK PARÇALARI İnce dilimlenmiş tavuk bonfile, soya sosu, yeşillik ve elma dilim patates ile. 7.

BAŞLANGIÇLAR ÇORBALAR POTATO CHICKEN. SOYA SOSLU TAVUK PARÇALARI İnce dilimlenmiş tavuk bonfile, soya sosu, yeşillik ve elma dilim patates ile. 7. BAŞLANGIÇLAR SOYA SOSLU TAVUK PARÇALARI İnce dilimlenmiş tavuk bonfile, soya sosu, yeşillik ve elma dilim patates ile. 7.00TL SOĞAN HALKALARI 10 adet soğan halkası hardal sos ile. 5.50TL PATATES TAVA İsteğe

Detaylı

Günün Çorbası Nachos Tavuklu Nachos Etli Quesadillas Tavuklu Quesadillas Etli Soğan Halkası Mozzarella Sticks Çıtır Hot Balls

Günün Çorbası Nachos Tavuklu Nachos Etli Quesadillas Tavuklu Quesadillas Etli Soğan Halkası Mozzarella Sticks Çıtır Hot Balls Beyoğlu mmmmmmm... Combo Platter Günün Çorbası Nachos Tavuklu Nachos Etli Quesadillas Tavuklu Quesadillas Etli Soğan Halkası Mozzarella Sticks Çıtır Hot Balls 6 adet Jalapeno Poppers 6 adet Combo Platter

Detaylı

MENÜ. Lezzet ROYAL ile taçlandı

MENÜ. Lezzet ROYAL ile taçlandı MENÜ Lezzet ROYAL ile taçlandı KAHVALTI Kahvaltı Açık Büfe Kahvaltı 35.00 Pazar 09:00-14:00 Serpme Kahvaltı 45.00 60.00 75.00 (Reçel, tahin pekmez, bal, tereyağı, siyah ve yeşil zeytin, dana tavuk jambon,

Detaylı

içindekiler Kahvaltılar... Sandviçler... Tostlar... Burgerler... Aperatifler... Salatalar... Makarnalar&Mantılar... Pizzalar... Meksika Lezzetleri...

içindekiler Kahvaltılar... Sandviçler... Tostlar... Burgerler... Aperatifler... Salatalar... Makarnalar&Mantılar... Pizzalar... Meksika Lezzetleri... içindekiler Kahvaltılar... Sandviçler... Tostlar... Burgerler... Aperatifler... Salatalar... Makarnalar&Mantılar... Pizzalar... Meksika Lezzetleri... Uzakdogu Lezzetleri... Et Yemekleri... Tavuk Yemekleri...

Detaylı

Sabah Kahvaltısına Düskünlere. Yeşilbahçe - 312 55 99 Konyaaltı - 229 95 65 Fener - 324 36 46 Balbey - 248 53 45 Güzeloba - 351 16 16

Sabah Kahvaltısına Düskünlere. Yeşilbahçe - 312 55 99 Konyaaltı - 229 95 65 Fener - 324 36 46 Balbey - 248 53 45 Güzeloba - 351 16 16 Sayı 1 03.2015 Yeşilbahçe - 312 55 99 Konyaaltı - 229 95 65 Fener - 324 36 46 Balbey - 248 53 45 Güzeloba - 351 16 16 Kahvaltı Ispanaklı Peynirli Krep Sucuklu Yumurta Sabah Kahvaltısına Düskünlere Hafif

Detaylı

Meşhur Su Böreğimiz. Simit + Fincan Çay(07.00-11.00)--- 9.90 Simit, Krem Peynir, Siyah Zeytin, Salatalık, Domates, Haşlanmış Yumurta

Meşhur Su Böreğimiz. Simit + Fincan Çay(07.00-11.00)--- 9.90 Simit, Krem Peynir, Siyah Zeytin, Salatalık, Domates, Haşlanmış Yumurta Sayı 1 03.2015 4.00 Kahvaltı Sabah Kahvaltısına Düskünlere Hafta Sonu Brunch (Bayramlarda ve Özel günlerde de dahil) 25.90 Hafta İçi Kahvaltı --------- 19.90 (Limitsiz Demleme Çay ve Kahve) Yarım Kahvaltı

Detaylı

DİL PEYNİRLİ VE MANTARLI OMLET SICACIK ÇORBA 3 PEYNİRLİ OMLET KAHVALTI TABAĞI KARIŞIK OMLET SEBZELİ OMLET FESTİVAL TOST ROBERSPIERRE TOST

DİL PEYNİRLİ VE MANTARLI OMLET SICACIK ÇORBA 3 PEYNİRLİ OMLET KAHVALTI TABAĞI KARIŞIK OMLET SEBZELİ OMLET FESTİVAL TOST ROBERSPIERRE TOST KAHVALTI TABAĞI KARIŞIK OMLET SICACIK ÇORBA Günün Çorbası Lütfen sorunuz 6,00 tl KAHVALTI TABAĞI Kaşar peyniri, beyaz peynir, dil peyniri, salam, jambon, zeytin, tereyağı, bal, krem çikolata, domates,

Detaylı

KAHVALTI. Kaşarlı tostun karşı konulmaz lezzet sırrı!

KAHVALTI. Kaşarlı tostun karşı konulmaz lezzet sırrı! KAHVALTI KAHVALTI TABAĞIM 35 Bal, kaymak, taze kaşar, domates, salatalık, beyaz peynir, nutella, reçel, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, simit, Seçmeli sahanda sucuk/omlet/menemen/sahanda yumurta bir

Detaylı

deposu vitamin Günaydın Yeşil elma, portakal Strong Çilek, muz, portakal Maximizer Kivi, elma, ananas Anti-Nikotin Portakal, havuç, elma

deposu vitamin Günaydın Yeşil elma, portakal Strong Çilek, muz, portakal Maximizer Kivi, elma, ananas Anti-Nikotin Portakal, havuç, elma vitamin deposu Günaydın Yeşil elma, portakal Strong Çilek, muz, portakal Maximizer Kivi, elma, ananas Anti-Nikotin Portakal, havuç, elma C+ Portakal, greyfurt, limon Akılda kalan lezzetler... İçinizi ısıtan

Detaylı

CAFE MADRE MENU madre_menu.indd :25:13

CAFE MADRE MENU madre_menu.indd :25:13 CA F E E MAD R MENU madre_menu.indd 1 30.11.2015 12:25:13 madre_menu.indd 2 30.11.2015 12:25:18 Soğuk İçecekler Coca Cola Sprite Fanta Ice Tea Cappy Schweppes (Mandalina, Limon) Sıkma Portakal Suyu Limonata

Detaylı

DÜĞÜN MENÜ 1 BAŞLANGIÇ ŞÖLEN MEZE TABAĞI YEMEK. ARA SICAK Şefin Etli-Sebzeli Çin Böreği, Tereyağlı Domates Sos ve Yoğurt ile

DÜĞÜN MENÜ 1 BAŞLANGIÇ ŞÖLEN MEZE TABAĞI YEMEK. ARA SICAK Şefin Etli-Sebzeli Çin Böreği, Tereyağlı Domates Sos ve Yoğurt ile DÜĞÜN MENÜ 1 ŞÖLEN MEZE TABAĞI Ezine Beyaz Peynir, İzmit Tulum Peyniri, Rus Salatası, Antep Ezme, Cevizli Muammara, Tarator, Macar Salamı, Zeytinyağlı Biber Dolma, Domates, Salatalık, Turşu Şefin Etli-Sebzeli

Detaylı

KOKTEYL MENÜSÜ 1. Soğuk Kanepeler

KOKTEYL MENÜSÜ 1. Soğuk Kanepeler KOKTEYL MENÜSÜ 1 Soğuk Kanepeler Çavdar ekmeği üzerinde sarımsaklı gouda peyniri "Tost Melba" üzerinde füme rozbif Tartalet içinde tahinli patlıcan salatası Zeytinli ekmek üzerinde alabalık füme Kokteyl

Detaylı

Bir Lezzet Durağı Düşleyin

Bir Lezzet Durağı Düşleyin Bir Lezzet Durağı Düşleyin Bir lezzet durağı düşleyin ki çeyrek asırdır kalitesinden ve muhteşem tatlarından ödün vermeden çizgisini korusun Bir lezzet durağı düşleyin ki çeyrek asırdır hep güleryüzlü

Detaylı

Kahvaltı. Öğle Yemeği. Salata Bar

Kahvaltı. Öğle Yemeği. Salata Bar 28 / 03 / 2016 29 / 03 / 2016 30 / 03 / 2016 31 /03 / 2016 01 / 04 / 2016 Peynirli Fırın Ekmek Siyah Zeytin Reçel Kuşburnu Mercimek Çorbası Etli Kuru Fasulye Tel Şehriyeli Pirinç Pilavı Tel Kadayıf Mevsim

Detaylı

KONAKLAMA FİYATLARI BALO - 2 SALONU KİRA FİYATLARI

KONAKLAMA FİYATLARI BALO - 2 SALONU KİRA FİYATLARI S.T.İ. Yönetim Kurulunun 04.09.2012 tarihli kararı. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ 2012 KONAKLAMA FİYATLARI ODA 1 KİŞİ ODA 2 KİŞİ SUİT ODA GEÇİCİ GÖREVLİ KAMU PERSONELİ (1 Kişi) DENETİM ELEMANI (1 kişi) 35,00

Detaylı

Beyin Salatası Süt Danası Beyni Zeytinyağı, Limon Ve Maydanoz ile Havuç Tarama. Cevizli Kereviz. Çerkez Tavuğu. Midyeli Lahana Dolma.

Beyin Salatası Süt Danası Beyni Zeytinyağı, Limon Ve Maydanoz ile Havuç Tarama. Cevizli Kereviz. Çerkez Tavuğu. Midyeli Lahana Dolma. SALATALAR Todori Salata Roka, Göbek Salata, Dereotu, Maydanoz, Taze Soğan, Domates, Siyah Zeytin, Zeytinyağı, Limon Sos ile Çoban Salata Domates, Soğan, Sivri Biber, Salatalık, Maydanoz, Zeytinyağı Limon

Detaylı

Size Özel Düğün Paketimiz

Size Özel Düğün Paketimiz Size Özel Düğün Paketimiz Düğün yemeği öncesinde, cips, çerez, yeşil zeytin, krudite ve soslardan oluşan 1 saatlik hoşgeldiniz kokteyli ve showcake Beyaz sandalye giydirmesi ve dantel masa örtüsü, şamdan,

Detaylı

Menu. mutluluğa giden yol. Limitsiz Meşrubat Çesitleri İle ( Cola, Light Cola, Zero, Fanta, Sprite, Soda, Meyve suyu Çeşitleri ile)

Menu. mutluluğa giden yol. Limitsiz Meşrubat Çesitleri İle ( Cola, Light Cola, Zero, Fanta, Sprite, Soda, Meyve suyu Çeşitleri ile) I Humus, Çerkez Tavuğu, Zeytinyağlı Kereviz, Lahana Dolma, Pancar sı, Yoğurtlu Ispanak, Kısır, Cevizli Tulum Peyniri, Domates ve lık Dana Gulas Patates Püresi, Salça Sos ve Izgara Domates Biber ile Patlıcanlı

Detaylı

Ruga Garden Business Lunch Menu

Ruga Garden Business Lunch Menu Ruga Garden Business Lunch Menu Çorbalar Ekşili mercimek çorbası patlıcan ve nohutlu 12 TL Günün çorbası garsondan bilgi alınız. 12 TL Başlangıçlar Dana carpaccio parmesan ve ince spagetti salata ile Zeytinyağlı

Detaylı

OBASAN GIDA SANAYİİ TARAFINDAN SUNULAN YEMEKLERİN BİR PORSİYONLARININ YAKLAŞIK KALORİ DEĞERLERİ

OBASAN GIDA SANAYİİ TARAFINDAN SUNULAN YEMEKLERİN BİR PORSİYONLARININ YAKLAŞIK KALORİ DEĞERLERİ OBASAN GIDA SANAYİİ TARAFINDAN SUNULAN YEMEKLERİN BİR PORSİYONLARININ YAKLAŞIK KALORİ DEĞERLERİ ÇORBALAR Beyaz Tel Şehriye Çorba 122 Mercimek Çorba 197 Domatesli Arpa Şehriye Çorbası 147 Romen Çorba 160

Detaylı

MALTA KÖŞKÜ RAMAZAN A LA CARTE İFTAR MENÜSÜ BAŞLANGIÇLAR

MALTA KÖŞKÜ RAMAZAN A LA CARTE İFTAR MENÜSÜ BAŞLANGIÇLAR MALTA KÖŞKÜ RAMAZAN A LA CARTE İFTAR MENÜSÜ HURMA, PASTIRMA, KAŞAR PEYNİR, BEYAZ PEYNİR,, SİYAH ZEYTİN, YEŞİL ÇİZİK ZEYTİN, BAL, KAYMAK, TAHİN, PEKMEZ, GÜNÜN ZEYTİNYAĞLISI VE GÜNÜN MEZESİ İÇECEKLER GÜNÜN

Detaylı

Ne Yiyorsun? Break Cafe de Yediklerimiz Hakkında İlginç Bilgiler

Ne Yiyorsun? Break Cafe de Yediklerimiz Hakkında İlginç Bilgiler PURPLE Ne Yiyorsun? Break Cafe de Yediklerimiz Hakkında İlginç Bilgiler Pizza Margherita Pizza Margherita ya adını İtalya Kraliçesi Margherita (1851-1926) verdi. Domates, mozarella ve maydanoz, İtalya

Detaylı

tapas - PREMIUM - QUALITY

tapas - PREMIUM - QUALITY -MENUZeynep - 28.05.20.06.2014 14 Batu - 12 a pelin - sinem - dilar. imle.. sevgil deliciousdelicious Kemankeş Mh. Ali Paşa Değirmeni Sk. No:22 Karaköy - www.nardukkan.com - 0212.243 82 01 tapas - PREMIUM

Detaylı

Index. Besin Grubu kalori Cetveli. 1... Süt ve Süt Ürünleri. 5... Meyveler. 4... Sebzeler. 6... Yağlar. 3...Tahıllar. 7...

Index. Besin Grubu kalori Cetveli. 1... Süt ve Süt Ürünleri. 5... Meyveler. 4... Sebzeler. 6... Yağlar. 3...Tahıllar. 7... Sayfa Besin Grubu kalori Cetveli 1... Süt ve Süt Ürünleri Index 1... Tatlılar 2... Et Gurubu 3...Tahıllar 3...Sebzeler 4... Sebzeler 5... Meyveler 6... Yağlar 7... Kahvaltılıklar 8... Erişteli Ayran Aşı

Detaylı

Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet!

Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet! On5yirmi5.com Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet! Ender Saraç'tan sağlıklı kilo verdiren diyet... Yayın Tarihi : 15 Mayıs 2011 Pazar (oluşturma : 11/19/2015) Sağlıklı Kilo Verdirici Diyet 1. Gün Diyet Listesi

Detaylı

B U R U C I Y E O T E L & S P A ODA SERVİSİ MENÜSÜ

B U R U C I Y E O T E L & S P A ODA SERVİSİ MENÜSÜ B U R U C I Y E O T E L & S P A ODA SERVİSİ MENÜSÜ Saat 00:00'a kadar tüm menüden 00:00'dan sonra tostlar ve sandviçler sayfasından yemek siparişi verebilirsiniz. ÇORBALAR Günün Çorbası Lütfen Sorunuz...

Detaylı

DÜĞÜN MENÜLERİ PİLİÇ MENÜLER DÜĞÜN YEMEĞİ TAVUK MENÜSÜ 1

DÜĞÜN MENÜLERİ PİLİÇ MENÜLER DÜĞÜN YEMEĞİ TAVUK MENÜSÜ 1 PİLİÇ MENÜLER DÜĞÜN YEMEĞİ TAVUK MENÜSÜ 1 kruditeleri, dip sos eşliğinde peynir ve zeytin şişler, kavun ve karpuz meyve topları. Ege Mezeleri Tabağı Ege Yeşillikleri üzerinde Cherry Domates ve Salatalık

Detaylı

Tadı hafızanızda kalan ne varsa. 140 yılı aşkın tatlı bir gelenek. Bir gelenek, iki güçlü marka

Tadı hafızanızda kalan ne varsa. 140 yılı aşkın tatlı bir gelenek. Bir gelenek, iki güçlü marka Tadı hafızanızda kalan ne varsa Geçmiş gelecek, doğu batı, bugün yarın, yerel küresel, eski ve yeni Dünya dan ve Türkiye den en lezzetli, en özgün ve en karakteristik lezzetleri sizin için bir araya getirdik.

Detaylı

B L NTUR CATERING BOUTIQUE ÇAY-KAHVE MÖNÜLER

B L NTUR CATERING BOUTIQUE ÇAY-KAHVE MÖNÜLER B L NTUR CATERING BOUTIQUE ÇAY-KAHVE MÖNÜLER > MÖNÜ 1 Tatlı-Tuzlu Kurabiye Çe itleri Taze Demlenmi Çay ve Kahve > MÖNÜ 2 Tatlı-Tuzlu Kurabiye Çe itleri Taze Demlenmi Çay ve Kahve > MÖNÜ 3 Tatlı-Tuzlu Kurabiye

Detaylı

Günün Çorbası Nachos Tavuklu Nachos Etli Quesadillas Tavuklu Quesadillas Etli Soğan Halkası Mozzarella Sticks Çıtır Hot Balls. Jalapeno Poppers 6 adet

Günün Çorbası Nachos Tavuklu Nachos Etli Quesadillas Tavuklu Quesadillas Etli Soğan Halkası Mozzarella Sticks Çıtır Hot Balls. Jalapeno Poppers 6 adet mmmmmmm... Combo Platter Günün Çorbası Nachos Tavuklu Nachos Etli Quesadillas Tavuklu Quesadillas Etli Soğan Halkası Mozzarella Sticks Çıtır Hot Balls 6 adet Jalapeno Poppers 6 adet Combo Platter Çıtır

Detaylı

dürüm & hamburger & tost Tavuklu Kaşarlı Dürüm 12 tl mevsim yesillikleri, maydanoz, domates ve kıyılmış biber, erimiş kasar ile

dürüm & hamburger & tost Tavuklu Kaşarlı Dürüm 12 tl mevsim yesillikleri, maydanoz, domates ve kıyılmış biber, erimiş kasar ile başlangıçlar Günün Çorbası 8 tl shambala mutfağının birbirinden lezzetli çorbaları... Günün Zeytinyağlısı 8 tl akdeniz mutfağından seçme zeytinyağlılar... Aperatif Tabağı 14 tl kasar pane, sosis, sigara

Detaylı

1800 KALORİLİK ZAYIFLAMA DİYETİ ÖRNEK YEMEK LİSTESİ

1800 KALORİLİK ZAYIFLAMA DİYETİ ÖRNEK YEMEK LİSTESİ 1800 KALORİLİK ZAYIFLAMA DİYETİ BİR GÜNDE ALINMASI GEREKEN YİYECEK MİKTARLARI BESİN GRUBU DEĞİŞİM MİKTARI SÜT 3 ET 5 EKMEK VE EKMEK YERİNE GEÇEN 10 SEBZE YEMEĞİ 2 MEYVE 5 YAĞ 4 SABAH: ÖRNEK YEMEK LİSTESİ

Detaylı

HOŞGELDİNİZ RESEPSİYONU

HOŞGELDİNİZ RESEPSİYONU MENU 1 JW Zeytinyağlı Tabağı İmam bayıldı, yaprak sarma, taze fasulye, havuç ve patates eşliğinde arpacık soğanı ile pişirilmiş enginar Ispanaklı ve Ricotta Peynirli Panzarotti Baharatlı ve acılı Domates

Detaylı

SENTEZ KOLEJİ SABAH KAHVALTISI - ÖĞLE YEMEĞİ - İKİNDİ MENÜSÜ SABAH KAHVALTISI ve İKİNDİ MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR.

SENTEZ KOLEJİ SABAH KAHVALTISI - ÖĞLE YEMEĞİ - İKİNDİ MENÜSÜ SABAH KAHVALTISI ve İKİNDİ MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR. SENTEZ KOLEJİ KAHVALTISI - YEMEĞİ - MENÜSÜ KAHVALTISI ve MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR. PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 09.02.2015 10.02.2015 11.02.2015 12.02.2015 13.02.2015

Detaylı

Türk mutfagına özgü özenle hazırlanmış lezzetleri sevdiklerinizle nefis bir ortamda tatmanın keyfini çıkarın. Afiyet Olsun...

Türk mutfagına özgü özenle hazırlanmış lezzetleri sevdiklerinizle nefis bir ortamda tatmanın keyfini çıkarın. Afiyet Olsun... Türk mutfagına özgü özenle hazırlanmış lezzetleri sevdiklerinizle nefis bir ortamda tatmanın keyfini çıkarın. Afiyet Olsun... Güne Başlangıç Köy Kahvaltısı Usluoğlu Special Kahvaltı Serpme Kahvaltı Süzme

Detaylı

Pasta Menu. Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler. Mini Pizzalar. Pasta *** İçecekler ***

Pasta Menu. Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler. Mini Pizzalar. Pasta *** İçecekler *** Pasta Menu Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Mini Pizzalar Pasta İçecekler 19:00 23:00 saatleri arası yapılan düğünlerde 1.000 (Bin) TL salon ücreti eklenecektir. Sünnet sonrası palyaçonun kalması 200 TL dır.

Detaylı

Böbrek Hastalıklarında BESLENME. TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Hayat sağlıkla güzeldir. BESLENME ve DİYET POLİKLİNİĞİ

Böbrek Hastalıklarında BESLENME. TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Hayat sağlıkla güzeldir. BESLENME ve DİYET POLİKLİNİĞİ Böbrek Hastalıklarında BESLENME TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ Hayat sağlıkla güzeldir BESLENME ve DİYET POLİKLİNİĞİ Böbrek Hastalıklarında BESLENME Diyetiniz günlük enerji gereksiniminize

Detaylı

Peynirli Pataşular Gougeres Peynirli 8 adet hamur topları. Kalamar Kızarmış kalamar, tartar ve domates sos

Peynirli Pataşular Gougeres Peynirli 8 adet hamur topları. Kalamar Kızarmış kalamar, tartar ve domates sos Menü BAŞLANGIÇLAR Peynirli Pataşular Gougeres Peynirli 8 adet hamur topları Kalamar Kızarmış kalamar, tartar ve domates sos Keçi Peyniri ve Domates Tart Ilık tart üzerinde fırınlanmış domates, taze keçi

Detaylı

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURULUŞLARI BESLENME ve DİYET BİRİMİ OBESİTE HASTALARI İÇİN BESLENME KILAVUZU OBESİTE HASTALARI İÇİN BESLENME KILAVUZU

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURULUŞLARI BESLENME ve DİYET BİRİMİ OBESİTE HASTALARI İÇİN BESLENME KILAVUZU OBESİTE HASTALARI İÇİN BESLENME KILAVUZU FR-HYE-04-719-01 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURULUŞLARI BESLENME ve DİYET BİRİMİ OBESİTE HASTALARI İÇİN BESLENME KILAVUZU Hazırlayan AD/BD/BİRİM(ler) : Beslenme ve Diyet Birimi Sayfa 1 / 9 OBESİTE HASTALARI

Detaylı

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA. Omlet Beyaz Peynir Tahin - Pekmez Siyah Zeytin Domates-Salatalık Meyveli Çay

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA. Omlet Beyaz Peynir Tahin - Pekmez Siyah Zeytin Domates-Salatalık Meyveli Çay SENTEZ KOLEJİ ARALIK 2015 KAHVALTISI - YEMEĞİ - MENÜSÜ KAHVALTISI ve MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR. PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 01.12.2015 02.12.2015 03.12.2015 04.12.2015

Detaylı

2. 45 40. 00 120. 00 0. 278. Tortilla Ekmeği. Yumurtalı Çin Eriştesi (Egg Noodle) 834 TL/Adet. 444 0 961 siparis@bonservis.com.tr OCAK - ŞUBAT 2016

2. 45 40. 00 120. 00 0. 278. Tortilla Ekmeği. Yumurtalı Çin Eriştesi (Egg Noodle) 834 TL/Adet. 444 0 961 siparis@bonservis.com.tr OCAK - ŞUBAT 2016 İTHAL ÜRÜNLER Tortilla Ekmeği Unlu Tortilla Ekmeği 16,3 cm 18 Adet/Paket 8 Paket/Koli (144 Adet/Koli) 0. 278 0. 40. 00 TL/Koli Unlu Tortilla Ekmeği 30 cm 18 Adet/Paket 8 Paket/Koli (144 Adet/Koli) 834

Detaylı

Bir lezzet efsanesinin doğuşu...

Bir lezzet efsanesinin doğuşu... Bir lezzet efsanesinin doğuşu... Takvimler 1871 i gösterdiği yıl Gaziantepli Güllü Çelebi, Şam a yaptığı yolculuktan dönüyordu ve aklında orada öğrendiği muhteşem tatlıyı kendi topraklarında yeni baştan

Detaylı

Ramazan İftar Menüsü - 1

Ramazan İftar Menüsü - 1 Ramazan İftar Menüsü - 1 Medine Hurması, Naturel Kayısı, Kalamata Zeytin, Reçel, Bal, Beyaz peynir, Çoban salata, Süzme yoğurt, Patlıcan salatası, Yaprak sarma Ezogelin Çorbası Paçanga Böreği Et veya Tavuk

Detaylı

2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL SEV AMERİKAN KOLEJİ MART AYI YEMEK LİSTESİ

2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL SEV AMERİKAN KOLEJİ MART AYI YEMEK LİSTESİ 2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 02 MART 2015 03 MART 2015 04 MART 2015 05 MART 2015 06 MART 2014 EZOGELİN ÇORBA 125 TARHANA ÇORBA 125 YOĞURT ÇORBA 125 MERCİMEK ÇORBA 125 DOMATES ÇORBA 125 IZGARA KÖFTE 250

Detaylı

SOĞUK. Serinleme zamanı.

SOĞUK. Serinleme zamanı. PIZZA HUT EFSANESİ 1958 yılı Pizza Hut için doğum yılı olarak tarihe geçti. ABD Kansas ta iki kolej öğrencisi aile dostlarının tavsiyesiyle pizza işine girmeye karar verdi. Annelerinden 600 dolar alarak

Detaylı

hayat birçok ayrılmaz ikiliden oluşur. tıpkı bal-kaymak, çay-simit ya da kahvaltı - mutluluk gibi

hayat birçok ayrılmaz ikiliden oluşur. tıpkı bal-kaymak, çay-simit ya da kahvaltı - mutluluk gibi hayat birçok ayrılmaz ikiliden oluşur. tıpkı bal-kaymak, çay-simit ya da kahvaltı - mutluluk gibi kahvaltılar YAVAŞ ve RAHAT KAHVALTI 14 Ankara simidi, klasik beyaz peynir, kaşar peynir, bal, cevizli tulum,

Detaylı

AYLIK YEMEK MENÜSÜ / ŞUBAT 2016

AYLIK YEMEK MENÜSÜ / ŞUBAT 2016 AYLIK YEMEK MENÜSÜ / ŞUBAT 2016 Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Bşk. Kantin ve Kafeteryalar Şube Md. 01.02.2016 02.02.2016 Salı 03.02.2016 Çarşamba 04.02.2016 Perşembe 05.02.2016

Detaylı

ÖZEL KARTAL MİNİK YILDIZLAR ANAOKULU HAZİRAN AYI YEMEK LİSTESİ

ÖZEL KARTAL MİNİK YILDIZLAR ANAOKULU HAZİRAN AYI YEMEK LİSTESİ ÖZEL KARTAL MİNİK YILDIZLAR ANAOKULU HAZİRAN AYI YEMEK LİSTESİ TARİH SABAH KAHVALTISI ÖĞLEN YEMEĞİ İKİNDİ KAHVALTISI 1 Haziran Kaşarlı Tost, Domates, Ceviz, Süt. Kıymalı Patates Yemeği, Şehriyeli Pilavı,Yoğurt

Detaylı

: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Catering Hizmeti alım işi.

: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Catering Hizmeti alım işi. Ünitesi :Satın Alma Müdürlüğü Sayı : 2011/5340 Konu : Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Catering Hizmeti alım işi. Son Başvuru Tarihi : 11 Mart 2011 29 Mart 2011 Salı günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı

Detaylı

SOĞUK. Serinleme zamanı.

SOĞUK. Serinleme zamanı. PIZZA HUT EFSANESİ 1958 yılı Pizza Hut için doğum yılı olarak tarihe geçti. ABD Kansas ta iki kolej öğrencisi aile dostlarının tavsiyesiyle pizza işine girmeye karar verdi. Annelerinden 600 dolar alarak

Detaylı

www.parfecafe.com www.parfecafe.com

www.parfecafe.com www.parfecafe.com www.parfecafe.com www.parfecafe.com 05 06 07 08 09 10 11 12 13 başlang çlar Soğan Halkalar 6,50 Labne peynirli özel sos eşliğinde. Keyif Tabağ 17,00 Çin böreği, sosis, chicken finger, elma dilim patates,

Detaylı

SICAK MEZELER ANA YEMEKLER BEYAZ ET. Piliç Şiş. Cordon Bleu. Piliç But Izgara. Girit Ekmek. Todori Usulü Kuzu Ciğer Tava. Sebzeli Tavuklu Ege Börek

SICAK MEZELER ANA YEMEKLER BEYAZ ET. Piliç Şiş. Cordon Bleu. Piliç But Izgara. Girit Ekmek. Todori Usulü Kuzu Ciğer Tava. Sebzeli Tavuklu Ege Börek SALATALAR Todori Salata Roka, Göbek Salata, Dereotu, Maydanoz, Taze Soğan, Domates, Siyah Zeytin, Zeytinyağı, Limon Sos ile Çoban Salata Domates, Soğan, Sivri Biber, Salatalık, Maydanoz, Zeytinyağı Limon

Detaylı

ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVLET HASTANESİ KASIM AYI YEMEK LİSTESİ

ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVLET HASTANESİ KASIM AYI YEMEK LİSTESİ ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVLET HASTANESİ KASIM AYI YEMEK LİSTESİ ÖĞLE YEMEĞİ AKŞAM YEMEĞİ DİYET TOYGA ÇORBASI TARHANA ÇORBA TOYGA ÇORBASI 1.11.2015 HAŞLAMA ET KIYMALI ISPANAK-YOĞURTLU HAŞLAMA ET PAZAR BULGUR PİLAVI

Detaylı

Tarih Gün Öğün. Yemek Sabah Kaşar peynir Piknik Reçel Fındık Ezmesi Siyah/Yeşil Zeytin Gözleme Domates/Salatalık 8.1.2015 Perşembe

Tarih Gün Öğün. Yemek Sabah Kaşar peynir Piknik Reçel Fındık Ezmesi Siyah/Yeşil Zeytin Gözleme Domates/Salatalık 8.1.2015 Perşembe Tarih Gün Öğün Yemek Sabah Kaşar peynir Piknik Reçel Fındık Ezmesi Siyah/Yeşil Zeytin Gözleme Domates/Salatalık 8.1.2015 Perşembe Öğle Mercimek Çorba Karışık Dolma Makarna Meyve Yoğurt Akşam Kulaklı Çorba

Detaylı

İÇİNDEKİLER SALATALAR...1

İÇİNDEKİLER SALATALAR...1 İÇİNDEKİLER SALATALAR...1 Yeşillik Salatası...3 Roka Salatası...4 Panzanella...5 Salatalık Salatası...6 Carpaccio Levrek...7 Avakado Salatası...8 Elmalı Semizotu Salatası...9 Elmalı Kereviz Salatası...10

Detaylı

ÇORBA ÇEŞİTLERİ 3,00 TL TABLDOT 5,00 TL

ÇORBA ÇEŞİTLERİ 3,00 TL TABLDOT 5,00 TL S.T.İ. Yönetim Kurulunun 01.12.2011 tarihli kararı. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSLER İŞLETMESİ KONUKEVİ MÖNÜ - FİYAT LİSTESİ ÇORBA ÇEŞİTLERİ 3,00 TL TABLDOT 5,00 TL MİNİ KAHVALTI 3,00 TL SALATA

Detaylı