brunch brunch brunch hafta sonu hafta sonları afta sonu hafta sonu hafta sonu hafta sonu keyfi keyfi keyfi keyfi keyfi hafta sonu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "brunch brunch brunch hafta sonu hafta sonları afta sonu hafta sonu hafta sonu hafta sonu keyfi keyfi keyfi keyfi keyfi hafta sonu"

Transkript

1 unch ch hafta sonu hafta sonu nch hafta sonu brunch afta sonu hafta sonu brun keyfi hafta sonu brunch runch keyfi Beklentilerinizin En Tatlısı keyfi brun sonu nch ke hafta sonları brunch keyfi brun keyfi

2 Su Böreği 6,00 tl Günün Çorbası 6,00 tl Oskar Aperatİf Kahvaltı 15,00 tl Kaşar peyniri, beyaz peynir, tulum peyniri, bal, reçel, siyah ve yeşil zeytin, tereyağ, domates, salatalık, sigara böreği, patates kızartması (çay veya nescafe ile).

3 spesiyal aparatif çorb kahvaltıl Oskar Spesiyal Kahvaltı 2 KİŞİ 30,00 tl Sucuk, salam, sosis, tulum peyniri, koyun peyniri, kaşar peyniri, beyaz peynir, siyah ve yeşil zeytin, sahanda yumurta, tereyağ, bal, kaymak, reçel çeşitleri, petek bal, domates, salatalık, kuru kayısı, ceviz, incir, börek, patates kızartması (çay veya nescafe ile).

4 arışık ebzeli rulo ntarlı sucuklu omletlersucuklu Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, sucuk dilimleri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kaşarlı Salamlı Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, salam, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

5 Kaşarlı Sosisli Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, sosis, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kaşarlı Omlet 10,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Beyaz Peynİrlİ Omlet 10,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Beyaz peynir, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Karışık Omlet 12,50 tl Nefis tereyağında yumurta. Salam, sosis, sucuk, al biber, kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kaşarlı Mantarlı Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Kaşar peyniri, mantar dilimleri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Sebzelİ Rulo Omlet 12,00 tl Nefis tereyağında yumurta. Mevsim sebzeleri, kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

6 Sahanda 10,00 tl Tereyağı Eşlİğİnde Peynirli Yumurta Sahanda 10,00 tl Tereyağı Eşlİğİnde Kaşarlı Yumurta Sahanda Tereyağı Eşlİğİnde Kavurmalı Yumurta 13,00 tl

7 menemen sucuklu kavurmalı sahandala Sahanda Tereyağı Eşlİğİnde Sade Yumurta 7,50 tl Sahanda Tereyağı Eşlİğİnde Sucuklu Yumurta 11,00 tl Sahanda Menemen 10,00 tl

8 3 Peynİrlİ Bazlama Tost 12,00 TL Kavurma Bazlama Tost 13,50 TL Bazlama tost ekmeği arasında kaşar peyniri, cheddar peyniri, tulum peyniri ve zeytin ezmesi yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Bazlama tost ekmeği içerisinde kavurma ve kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Kaşarlı Bazlama Tost 9,00 tl Bazlama tost ekmeği içerisinde kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Beyaz Peynİrlİ Bazlama Tost 8,50 tl Bazlama tost ekmeği içerisinde beyaz peynir, domates, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Karışık Bazlama Tost 11,00 tl Bazlama tost ekmeği içerisinde kaşar peyniri, salam, sucuk, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

9 şarlı azlama Kaşarlı Tost 8,00 TL Kare tost ekmeği içerisinde eritme kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. cuklukavurmalı tostlar Beyaz Peynİrlİ Tost 8,00 TL Kare tost ekmeği içerisinde beyaz peynir, domates, biber, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Tulum Peynİrlİ Bazlama Tost 9,50 TL Bazlama tost ekmeği içerisinde tulum peyniri, domates yanında patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Ayvalık Tostu 12,00 tl Ayvalık tost ekmeği içerisinde salam, sucuk, sosis, kaşar peyniri, rus salatası, yeşillik, domates, turşu, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Karışık Tost 10,00 TL Kare tost ekmeği içerisinde kaşar peyniri, salam, sucuk, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

10 öylüm aşarlı ıspanaklı kavurmalı gözlemeler Beyaz Peynİrlİ Gözleme 9,00 TL Beyaz peynir, maydanoz, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Köylüm Gözleme 10,50 tl Baharatla zenginleştirilmiş kıyma, patates püresi, kaşar peyniri yanında patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

11 Kaşarlı Gözleme 8,00 tl Kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Ispanaklı Gözleme 9,00 tl Sotelenmiş ıspanak, kaşar peyniri, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir.

12 Sİgara Böreği 8,50 tl Patates kızartması, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Patates Kroket 8,50 tl Patates kızartması, patates kroket, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Soğan Halkaları 8,50 tl Patates kızartması, soğan halkaları, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Patates Tava Elma Dİlİm Patates 7,00 TL 7,00 TL Çiçek sosis, patates kızartması, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. Sosİs Tava 10,00 tl

13 sosis tava pilic fingers aparatifle Pİlİç Fingers 10,50 tl Patates kızartması, değişik çeşnilerle tatlandırılmış tavuk filetoları, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir. atates tava Çömlek Yoğurt 5,00 TL İçlİ Köfte 10,00 tl Atıştırma Tabağı 13,00 tl Patates kızartması, sigara böreği, piliç fingers, soğan halkaları, patates kroket, çiçek sosis, mevsim yeşillikleri, sourcream, chilli ve barbekü sos ile servis edilir.

14 tavukbur hamburger cheeseburg karburger burgerler Oskar Burger 12,00 tl Hamburger Özel burger köftesi, iceberg, turşu, domates, rus salatası, mantar french, eritme kaşar, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. 9,00 tl Hamburger ekmeği arasında özel burger köftesi, rus salatası, turşu, domates, iceberg, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

15 Cheese Burger 10,00 tl Hamburger ekmeği arasında özel burger köftesi, eritilmiş cheese peynir, rus salatası, turşu, domates, iceberg, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Tavuk Burger 9,00 tl Hamburger ekmeği arasında ızgara tavuk, rus salatası, domates, turşu, iceberg, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

16 Beyaz Peynİrlİ Sandviç 8,00 tl Tombul Sosİslİ Sandviç 10,50 tl Kumru Sandviç 11,00 tl Baget ekmeği arasında beyaz peynir, iceberg, salatalık, biber, domates, mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Baget ekmeği arasında tombul sosis, rus salatası, kornişon turşu, mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Sandviç ekmeği arasında sucuk, sosis, salam, kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Karışık Sandviç 11,50 tl Ton Balıklı Sandviç 12,50 tl Baget ekmeği arasında kaşar peyniri, beyaz peynir, salam, biber, iceberg, domates, salatalık, maydanoz, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Baget ekmeği arasında ton balığı, roka, salatalık, domates yanında mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Izgara Köfte Sandviç 13,50 tl Izgara köfte, iceberg, domates, havuç, turşu, patates kızartması, mevsim yeşillikleri, chilli ve sourcream sos ile servis edilir.

17 kaşarlı ton balıklı beyaz pey soğuk sandviç Kaşarlı Sandviç 9,00 tl Baget ekmeği arasında kaşar peyniri, iceberg, domates, salatalık, biber, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Sandviç ekmeği arasında kıtır piliç pane, yeşillik yanında patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Kıtır Pİlİç Sandviç 13,50 tl

18 Bazlama Tavuk Sandviç 14,00 tl Bazlama ekmeği arasında jülyen doğranmış tavuk bonfile, renkli biber, mantar, eritme kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Steak Sandviç 16,50 TL Baget ekmeği arasında dana eti, mantar, biber, soya sosu ve krema ile sotelenir. Kaşar peyniri ilave edilir. Patates kızartması, mevsim yeşillikleri, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

19 tavuk sandviç zlama steak sıcak sandviçl Tavuk Sandviç 13,50 tl Baget ekmeği arasında jülyen doğranmış tavuk bonfile, mantar, renkli biber yanında mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Bazlama Steak Sandviç 17,00 tl Bazlama ekmeği arasında jülyen doğranmış bonfile, mantar, renkli biber, eritme kaşar, yanında mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

20 biftekli tavuklu ma ıspanaklı mantarlı krepler Ispanaklı Mantarlı Krep 12,00 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında sote ıspanak, mantar, alfredo sos, eritme kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri, acı sos ve patates kızartması ile servis edilir. Bİfteklİ Krep 16,50 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında jülyen doğranmış dana bonfile, mantar, alfredo sos, eritme kaşar peyniri, mevsim yeşillikleri, acı sos ve patates kızartması ile servis edilir.

21 Sebzelİ Krep 12,00 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında soya sos ve krema ile lezzetlendirilmiş mevsim sebzeleri, acı sos, mevsim yeşillikleri ve patates kızartması ile servis edilir. Tavuklu Mantarlı Krep 13,50 tl Özel hazırlanmış krep hamuru arasında jülyen doğranmış tavuk bonfile, mantar, alfredo sos, eritme kaşar peyniri yanında mevsim yeşillikleri, acı sos ve patates kızartması ile servis edilir.

22 tavukl eli wrap et wrapler Etlİ Wrap 16,50 tl Jülyen doğranmış bonfile parçaları, biber, mantar, tortilla ekmeği, patates kızartması, mevsim yeşillikleri, sourcream ve chilli sos ile servis edilir.

23 Tavuklu Wrap 13,50 tl Jülyen doğranmış tavuk bonfile, biber, mantar, tortilla ekmeği, patates kızartması, mevsim yeşillikleri, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. 14,00 tl Özel baharatlarla marine edilmiş köfte, tortilla ekmeği, kaşar peyniri, mantar, renkli biberler, mevsim yeşillikleri, patates kızartması, sourcream ve chilli sos ile servis edilir. Köftelİ Wrap

24 Tavuklu Fajita 17,50 tl Renkli biberler, kuru soğan, tavuk bonfile parçaları, fajita baharatı, sourcream ve chilli sos, jalapeno biberi ve tortilla ekmeği ile servis edilir. Etlİ Fajita 22,50 tl Renkli biberler, kuru soğan, dana köfte, fajita baharatı, sourcream ve chilli sos, jalapeno biberi ve tortilla ekmeği ile servis edilir.

25 uklu fa etli fajita fajitalar Köftelİ Fajita 20,50 tl Renkli biberler, kuru soğan, dana bonfile, fajita baharatı, sourcream ve chilli sos, jalapeno biberi ve tortilla ekmeği ile servis edilir.

26 chnitzel meşede tavuk uk külbastı Mantar Soslu Güveçte Tavuk eyaz etller 17,50 tl Güveç içerisinde sotelenmiş tavuk butları, kremalı mantar sos ve günün pilavı ile servis edilir. Osmanlı Piliç 17,50 tl İri doğranmış tavuk butları, kuru soğan, taze mantar, renkli biber, domates sos ve günün pilavı ile servis edilir.

27 Tavuk Külbastı 15,00 tl Özel sosla marine edilmiş tavuk eti, ızgara domates ve biber, mevsim sebzeleri, patates kızartması, pilav ve tortilla ekmeği ile servis edilir. Tavuk Schnıtzel 15,00 tl Özel galeta unu ile panelenmiş tavuk göğsü, günün pilavı, patates kızartması ve mevsim yeşillikleri ile servis edilir. Meşede Tavuk 18,00 tl Meşe tahtası üzerinde ızgara tavuk bonfile, patates püresi, tereyağında sotelenmiş mevsim sebzeleri ve fettucini makarnası ile servis edilir.

28 Korİ Soslu Tavuk 16,50 tl Marine edilmiş tavuk parçaları, soya sos, kori, baby mısır ve mantar ile lezzetlendirilir. Patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir. Acılı Pİlİç Meksika 16,50 tl Wok tavada sotelenmiş piliç parçaları, jalapeno biber, kuru soğan, kültür mantarı, meksika fasulyesi, renkli biber, domates sos ve patates püresi ile servis edilir.

29 Tavuk Pirzola 17,50 tl Meşe tahtası üzerinde baharat ile marine edilmiş pirzolalar, köz biber ve domates, tereyağda sotelenmiş mevsim sebzeleri, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir. Barbekü Soslu Tavuk 16,50 tl Tavada sotelenmiş tavuk parçaları, özel barbekü sos eşliğinde, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir. Tikka Masala Soslu Tavuk 17,00 tl Tikka masala sos ile lezzetlendirilmiş tavuk parçaları, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir.

30 Dana Külbastı 21,00 tl Kekikli sosta marine edilmiş dana bonfileler, günün pilavı, ızgarada pişmiş domates, biber, patates, sotelenmiş sebze ve tortilla ekmeği ile servis edilir. KArışık Izgara Tabağı 23,00 tl Tereyağlı nefis bazlama ekmeği üzerine dana ızgara, tavuk pirzola, köfte, tavuk külbastı, ızgara domates ve biber, patates kızartması ve günün pilavı ile servis edilir.

31 dana külba Meşede Steak 23,00 tl Lav taşında pişmiş dana bonfile, patates püresi, sotelenmiş sebze ve fettucini makarnası ile servis edilir. osmanlı keba kırmızı etl

32 Izgara Cızbız Köfte 17,00 tl Dana kıymasıyla hazırlanmış köfte, patates kızartması, pilav, ızgara domates, biber, mevsim yeşillikleri ve tortilla ekmeği ile servis edilir. Güveçte Çoban Kavurma 22,50 tl Güveç içerisinde sotelenmiş dana bonfile, kuru soğan, renkli biber, domates, pirinç pilavı ve tortilla ekmeği ile servis edilir.

33 Etlİ Yaprak Sarma 13,00 tl Soslu Köfte 17,00 tl Tereyağında sotelenmiş bazlama ekmeği üzerine özel köfte, ızgarada pişmiş domates, biber, celtik sos ve yoğurt ile servis edilir. OsmanlıKebabı 21,50 tl Tereyağında sotelenmiş bazlama ekmeği üzerine tavuk, dana eti ve köfte, ızgarada pişmiş domates, biber, domates sosu ve yoğurt ile servis edilir.

34 oodle fettucine alfred ne arabiata akarnalar Penne Arabiata 11,00 tl Acılı penne arabiata sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. Mantı 12,00 tl Ev yapımı özel mantı, yoğurt ve özel mantı sosu ile servis edilir. (İsteğe göre sarımsaklı yoğurt ile)

35 Sebzelİ Penne 13,00 tl Spagetti Napoliten 11,00 tl Mevsim sebzeleri, krema ve kaşar peyniri ile servis edilir. Spagetti makarna, domates sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. Spagetti Bolonez 14,50 tl Klasik bolonez sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. Fettucini Alfredo 14,00 tl Mantar, tavuk fletoları, krema, soya sos ve kaşar peyniri ile servis edilir. 14,50 tl Noodle makarnası, mısır, dilim siyah zeytin, renkli biber, domates sos, et filetoları ve kaşar peyniri ile servis edilir. Noodle Etlİ

36 Izgara Hellİm Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, meksika fasülye, havuç, mısır, karalahana, cherry domates, salatalık, ızgara hellim ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Mevsİm Salata 11,00 tl Sezar Salata 14,00 tl Iceberg, havuç, salatalık, domates, karalahana, mısır, zeytin, kırmızı biber ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Mevsim yeşillikleri, özel hazırlanmış sezar sos, ızgara tavuk, kaşar peyniri, mısır, zeytin ve kruton ekmeği ile servis edilir. Izgara Tavuk Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, havuç, karalahana, salatalık, domates, kırmızı biber, ızgara tavuk dilimleri ve zeytinyağlimon sos ile servis edilir. Kıtır Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, mısır, dilim siyah zeytin, cherry domates, kıtır tavuk parçaları, kızarmış peynir, kruton ekmeği, patates cips ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir.

37 ka salat Ton Balıklı Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, ton balığı, mısır zeytin, cherry domates, salatalık, roka ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. n balıklı sa salatalar Roka Salata 13,00 tl Mevsim yeşillikleri, roka, iceberg, mısır, kruton ekmeği, havuç, salatalık, kızarmış peynir topları, ceviz ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Bademlİ Tavuk Salata 14,00 tl Mevsim yeşillikleri, mısır, meksika fasulyesi, roka, salatalık, cherry domates, havuç, tavuk parçaları, badem ve zeytinyağ-limon sos ile servis edilir. Bİfteklİ Ilık Salata 15,00 tl Mevsim yeşillikleri, cherry domates, salatalık, kara lahana, mısır, zeytin, biftek dilimleri, rende kaşar peyniri ve zeytinyağlimon sos ile servis edilir.

38 Napolitan Pizza 12,00 tl Kaşar peyniri, domates, renkli biber ve özel pizza sos ile servis edilir. Sosİslİ Pizza 14,00 tl Kaşar peyniri, zeytin, sosis, mısır, domates, kekik ve özel sos ile servis edilir. Latino Pizza 13,00 tl Kaşar peyniri, mantar, renkli biber, zeytin, mısır, kekik ve özel sos ile servis edilir. Tavuklu Pizza 14,00 tl Kaşar peyniri, mantar, küp doğranmış tavuk parçaları, domates, mısır, renkli biber, zeytin, kekik ve özel pizza sosu ile servis edilir. Sucuklu Pizza Kaşar peyniri, sucuk, renkli biber, dilim siyah zeytin, mısır ve Turkısh Pizza Kaşar peyniri, kavurma, sucuk, salam, zeytin, mısır, renkli biber 14,00 tl özel pizza sos ile servis edilir. 15,00 tl ve özel sos ile servis edilir. Karışık Pizza 15,00 tl Kaşar peyniri, salam, sosis, sucuk, mantar, domates, renkli biber, zeytin, mısır, kekik ve özel pizza sosu ile servis edilir. Sebzelİ Pizza 13,50 tl Kaşar peyniri, mevsim sebzeleri, mantar, domates, renkli biber ve özel pizza sos ile servis edilir.

39 piz Sade Kumpir 8,50 tl Kaşarlı Kumpir 9,50 tl Rus Salatalı Kumpir 10,50 tl Tereyağ ve kaşar peyniri ile servis edilir. Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin ve turşu ile servis edilir. Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin, turşu ve rus salatası ile servis edilir. Karışık Kumpir 10,50 tl sli kumpi Kumpir& Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin, turşu, sosis ve rus salatası ile servis edilir. Pizza Sosİslİ Kumpir 10,00 tl Tereyağ, kaşar peyniri, sosis, mısır, zeytin ve turşu ile servis edilir. Ton Balıklı Kumpir 11,00 tl Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, zeytin ve ton balığı ile servis edilir. Tavuklu Kumpir 10,50 tl Tereyağ, kaşar peyniri, mısır, turşu, zeytin ve tavuk ile servis edilir.

40 ekler amla çikolatalı frambuazlı adet pastalar Mini Ekler (Porsiyon) 8,00 TL Petİbör 8,00 TL Damla Çikolatalı Çİkolatalı Kestaneli Cheesecake 8,00 TL 8,00 TL 8,00 TL Pataşur (Porsiyon) 8,00 TL Tiramisu 8,00 TL Şantİlİ Muzlu 8,00 TL Browni 6,00 TL Ekler (Adet) 6,00 TL Alman Pastası 5,00 TL Hasbahçe 8,00 TL Dondurmali Pasta 9,00 TL Dondurmalı Waffle 10,00 tl Krema, meyve parçacıkları ve çikolata sos ile servis edilir.

41 Meyvelİ 8,00 tl Çİkolatalı Muzlu 8,00 tl Şantili Fıstık Drajeli 8,00 tl Frambuazlı 8,00 tl

42 mba a kadayıf tatlılar Tulumba Şekerpare 7,00 TL 7,00 TL Kıvırcık Baklava (Fıstıklı, Cevizli) 8,50 TL 8,50 TL Sup 8,00 TL Şöbİyet 8,50 TL Profİterol 8,00 TL Burma Kadayıf 8,50 TL Kazandİbİ 8,00 TL Hasır Kadayıf 8,50 TL Fırın Sütlaç 8,00 TL Cevİzlİ Dolma 9,00 TL Keşkül 8,00 TL Fıstıklı Dürüm 9,00 TL Padişah 8,50 TL Dondurmalı Fıstık Sarma 12,50 TL Oskar Spesiyal 9,50 tl Fıstık Sarma 11,00 tl

43 muz s Dondurma Kase 9,00 tl (Sade, Kakao, Limon, Kestane, Fıstık, Çilek, Kuvertür, Muz, Balbadem, Kokteyl, Vişne, Frambuaz, Böğürtlen, Karadut, Damla Sakızı, Şeftali, Kivi, Karamel, Diyet) meyveli k dondurmal Karışık Kesme Dondurma 9,00 tl Muz Split 11,00 tl (Sade, Kakao, Fıstık) Muz, kakaolu dondurma, krem şanti, fındık taneleri ve çikolata sos ile servis edilir. Karışık Meyveli Kup 11,00 tl Mevsim meyveleri ile dondurma çeşitleri, çikolata sos ve üzerine fındık ile servis edilir. Kırmızı Meyveli Kup 11,00 tl Kırmızı meyveler arasına vanilyalı dondurma, parça çikolatalar ve çilek sos ile servis edilir. * Bu ürünlerimiz sadece restaurantımızda servis edilir.

44 burn limonata ilkshake Su Soda Limon 1,50 TL Uludağ Gazoz oğuk içecekler Soda Meyveli Soda (Limon, elma, çilek, şeftali, vişne, çilek-karpuz) Kokteyl Soda (Soda-ayran, soda-vişne) 2,50 TL 3,00 TL 3,75 TL 5,50 TL Coca Cola (Zero, light) Fanta Sprite Cappy Meyve Suları (Vişne, şeftali, kayısı, karışık) Nestea (Şeftali, limon, mango) 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL 4,50 TL Ayran 4,00 TL Boza 5,00 TL Lİmonata 4,50 TL Burn 6,00 TL Dondurmalı Mılkshake 8,00 TL Dondurmalı süt, çilek, çikolata, fıstık ve muz ile servis edilir.

45 rozen Taze Sıkılmış Portakal Taze Sıkılmış Greyfurt Taze Sıkılmış Elma Taze Sıkılmış Elma-Portakal Taze Sıkılmış Portakal-Greyfurt Taze Sıkılmış Nar 7,00 TL 6,00 TL 7,00 TL 7,50 TL 7,50 TL 8,00 TL ortakal suyu vitamin bar Kokteyller Burn-Vİşne 8,00 TL Burn-Portakal 8,00 TL Frozen 7,00 tl (Çilek, nane) * Bu ürünlerimiz sadece restaurantımızda servis edilir.

46 Espresso Espresso Macchiato (Espresso süt köpüğü) Double Espresso Double Espresso Macchiato (Espresso süt köpüğü) Sade Sütlü Kahve Nescafe (Sade ve sütlü) Cappuccino (Bol süt köpüklü) Cafe Latte (Süt köpüğü) Dark Leonardo (Siyah çikolata, süt ve kremalı double espresso) Whıte Leonardo (Beyaz çikolata, süt ve kremalı double espresso) Iced Dark Leonardo (Siyah çikolatalı, buzlu espresso) Iced Whıte Leonardo (Beyaz çikolatalı, buzlu espresso) Sıcak Çikolata 6,50 TL 7,00 TL 8,50 TL 9,50 TL 6,00 TL 6,00 TL 6,50 TL 8,00 TL 7,50 TL 7,50 TL 7,50 TL 7,50 TL 6,50 TL Kahve Mocha 8,00 TL Whıte Mocha 8,00 TL * Bu ürünlerimiz sadece restaurantımızda servis edilir.

47 Kış Çayları 6,00 TL (Adaçayı, elma, böğürtlen, elma-tarçın, ıhlamur, kuşburnu, kışçayı, nane-limon, papatya) sıcak içecekle espresso ma fincan ça Bardak Çay 2,50 TL Fincan Çay Süt Ballı Süt Salep 3,00 TL 5,00 TL 6,00 TL 7,00 TL Türk Kahvesi (Sade, Sütlü, Damla Sakızlı) 6,00 TL

48 Paket Servis Merkez Giresun Caddesi No: 1/A Etlik/Ankara Fabrika Sezgin Caddesi No: 13 İncirli/Ankara Broşürde, işaretle belirtilen ürünler paket servis hizmetiyle dağıtıldığı için mönü fotoğraflarında ve pastane arasındaki sunumda olduğu gibi servis edilmeyecektir. Oskar Pastanesi ilan etmeksizin fiyat değişikliği yapabilir. Bu broşürdeki yazılar, bilgiler ve fotoğraflar şirketimizin yazılı izni olmadan kesinlikle kullanılamaz. Kullananlar hakkında Fikri Sına-i ve Mülkiyet Hakları çerçevesinde yasal işlem uygulanacaktır.

Beklentilerinizin En Tatlısı. Hafta Sonları Brunch Keyfi

Beklentilerinizin En Tatlısı. Hafta Sonları Brunch Keyfi Beklentilerinizin En Tatlısı Hafta Sonları Brunch Keyfi 322 77 70 Oskar Serpme Kahvaltı Kahvaltılar Oskar Spesiyal Kahvaltı Oskar Serpme Kahvaltı (2 Kişilik) 36,00 tl Domates, salatalık, peynir tabağı

Detaylı

Her hafta sizler için seçtiğimiz farklı ev yapımı lezzetleri, kendi kahvaltı sofranızın huzuru ve rahatlığı ile sunuyoruz. Her Pazar G:O:P şubemizde

Her hafta sizler için seçtiğimiz farklı ev yapımı lezzetleri, kendi kahvaltı sofranızın huzuru ve rahatlığı ile sunuyoruz. Her Pazar G:O:P şubemizde Her hafta sizler için seçtiğimiz farklı ev yapımı lezzetleri, kendi kahvaltı sofranızın huzuru ve rahatlığı ile sunuyoruz. Her Pazar G:O:P şubemizde 10.00 ~ 14.00 saatleri arası. Eşsiz lezzetler yaratmak

Detaylı

KAHVALTILAR. Çabuk Kahvaltı (Express) (5,00 ) Beyaz Peynir, domates, salatalık, siyah zeytin, yeşil zeytin, simit.

KAHVALTILAR. Çabuk Kahvaltı (Express) (5,00 ) Beyaz Peynir, domates, salatalık, siyah zeytin, yeşil zeytin, simit. KAHVALTILAR Serpme Kahvaltı (2 Kişilik) (22,00 ) Domates, salatalık, yeşil zeytin, siyah zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, örgü peyniri, çilek reçeli, vişne receli, bal kaymak, tereyağ, çemen, sosis,

Detaylı

Bir Lezzet Durağı Düşleyin

Bir Lezzet Durağı Düşleyin Bir Lezzet Durağı Düşleyin Bir lezzet durağı düşleyin ki çeyrek asırdır kalitesinden ve muhteşem tatlarından ödün vermeden çizgisini korusun Bir lezzet durağı düşleyin ki çeyrek asırdır hep güleryüzlü

Detaylı

Çevre Pastaneleri 4. Levent

Çevre Pastaneleri 4. Levent Çevre Pastaneleri 4. Levent 1972'den bugüne geçmişini günümüzün modern üretim ve işletme sistemleriyle birleştiren Çevre, seçkin müşterilerine özenle hizmet vermektedir. Yüzlerce lezzetin birarada sunulduğu

Detaylı

Meşhur Su Böreğimiz. Simit + Fincan Çay(07.00-11.00)--- 9.90 Simit, Krem Peynir, Siyah Zeytin, Salatalık, Domates, Haşlanmış Yumurta

Meşhur Su Böreğimiz. Simit + Fincan Çay(07.00-11.00)--- 9.90 Simit, Krem Peynir, Siyah Zeytin, Salatalık, Domates, Haşlanmış Yumurta Sayı 1 03.2015 4.00 Kahvaltı Sabah Kahvaltısına Düskünlere Hafta Sonu Brunch (Bayramlarda ve Özel günlerde de dahil) 25.90 Hafta İçi Kahvaltı --------- 19.90 (Limitsiz Demleme Çay ve Kahve) Yarım Kahvaltı

Detaylı

DİL PEYNİRLİ VE MANTARLI OMLET SICACIK ÇORBA 3 PEYNİRLİ OMLET KAHVALTI TABAĞI KARIŞIK OMLET SEBZELİ OMLET FESTİVAL TOST ROBERSPIERRE TOST

DİL PEYNİRLİ VE MANTARLI OMLET SICACIK ÇORBA 3 PEYNİRLİ OMLET KAHVALTI TABAĞI KARIŞIK OMLET SEBZELİ OMLET FESTİVAL TOST ROBERSPIERRE TOST KAHVALTI TABAĞI KARIŞIK OMLET SICACIK ÇORBA Günün Çorbası Lütfen sorunuz 6,00 tl KAHVALTI TABAĞI Kaşar peyniri, beyaz peynir, dil peyniri, salam, jambon, zeytin, tereyağı, bal, krem çikolata, domates,

Detaylı

Kalamar Izgara (Izgara edilmiş kalamar şişler, roka yaprakları ve tartar sos ile)

Kalamar Izgara (Izgara edilmiş kalamar şişler, roka yaprakları ve tartar sos ile) LOBİ MENÜ SICAK BAŞLANGIÇLAR Karışık Sıcak Tabağı (Izg. köfte, sigara böreği, sosis, susamlı kaşar pane, patates tava) Karides Güveç (Karides, domates, biber, beyaz şarap) Arnavut ciğeri Tereyağlı karides

Detaylı

tapas - PREMIUM - QUALITY

tapas - PREMIUM - QUALITY -MENUZeynep - 28.05.20.06.2014 14 Batu - 12 a pelin - sinem - dilar. imle.. sevgil deliciousdelicious Kemankeş Mh. Ali Paşa Değirmeni Sk. No:22 Karaköy - www.nardukkan.com - 0212.243 82 01 tapas - PREMIUM

Detaylı

APER AT İFLER BUR GERLER MAK ARNALAR 7 CHEESEBURGER IN PARADISE

APER AT İFLER BUR GERLER MAK ARNALAR 7 CHEESEBURGER IN PARADISE APER AT İFLER BUR GERLER 1 CHICKEN FINGERS............................ 15.50-TL 2 CHICKEN N CHIPS............................ Taze baharatlarla ve susamla lezzetlendirilmiş tavuk filetoları, baharatlı

Detaylı

KREMALI MANTAR ÇORBASI Taze mantar ve kremalı TOYGA ÇORBASI yöresel 6,00 TL Amasya yöresel çorbalarından buğday, nohut, yoğurt harmanı

KREMALI MANTAR ÇORBASI Taze mantar ve kremalı TOYGA ÇORBASI yöresel 6,00 TL Amasya yöresel çorbalarından buğday, nohut, yoğurt harmanı LOKANTA MENÜSÜ 1.SAYFA Eski menüde olan çorba fotosu aynen konacak ÇORBALAR GÜNÜN ÇORBASI 7,00 TL KREMALI MANTAR ÇORBASI 6,00 TL Taze mantar ve kremalı TOYGA ÇORBASI yöresel 6,00 TL Amasya yöresel çorbalarından

Detaylı

Deep, Beyoğlu nda dört dörtlük bir ziyafetin adresi :)

Deep, Beyoğlu nda dört dörtlük bir ziyafetin adresi :) Beyoğlu nda Derin lere dalın 1993 yılından bu yana Akdeniz ve dünya mutfağından leziz örnekler sunduğumuz Deep Restaurant, kısa sürede Beyoğlu tutkunlarının buluşma noktası oldu. Lezzet sloganıyla sürdürdüğümüz

Detaylı

ekonomik ama lüks damak tadları

ekonomik ama lüks damak tadları ekonomik ama lüks damak tadları Bizi takip edin! facebook.com/sohogallery twitter.com/sohogallery www.sohogallery.com.tr Kahvaltı Tabağı... 17,75 beyaz peynir, kasar peyniri, çeçil peyniri, siyah ve yeşil

Detaylı

BAŞLANGIÇLAR KAHVALTILAR. burgerler. Sandvİç & Tostlar 16.00 18.00 22.00 20.00 28.00 20.00 18.00 24.00 26.00 32.00 22.00 19.00 18.00/20.00 17.00/19.

BAŞLANGIÇLAR KAHVALTILAR. burgerler. Sandvİç & Tostlar 16.00 18.00 22.00 20.00 28.00 20.00 18.00 24.00 26.00 32.00 22.00 19.00 18.00/20.00 17.00/19. Winter 2014-2015 Menu BAŞLANGIÇLAR Günün Çorbası 9.00 Bruschetta Trio Caponato, salkım domates ve somonlu. 16.00 KAHVALTILAR Doğal Köy Kahvaltısı (2 kişilik) 42.00 Van otlu peynir, Ezine beyaz, Erzincan

Detaylı

B U R U C I Y E O T E L & S P A ODA SERVİSİ MENÜSÜ

B U R U C I Y E O T E L & S P A ODA SERVİSİ MENÜSÜ B U R U C I Y E O T E L & S P A ODA SERVİSİ MENÜSÜ Saat 00:00'a kadar tüm menüden 00:00'dan sonra tostlar ve sandviçler sayfasından yemek siparişi verebilirsiniz. ÇORBALAR Günün Çorbası Lütfen Sorunuz...

Detaylı

bir ısırık asla yetmez!!!

bir ısırık asla yetmez!!! SAYI 2 YIL: EKİM - 2014 www.komsukoymutfak.com farklı lezzetleri bir arada barındıran gazzettee!!! ekmek SAYFA 8 DUBLE ET BURGER susam soğan bir ısırık asla yetmez!!! SAYFA 6 KAPALI KARADENİZ PİDE SAYFA

Detaylı

FAVORİ ÇITIRLAR COMBO ÇITIRLAR ISPANAKLI EV BÖREĞİ. Chicken Fingers / 16,00 Dilimlenmiş, panelenmiş tavuk bonfile, sweet chili sos ile...

FAVORİ ÇITIRLAR COMBO ÇITIRLAR ISPANAKLI EV BÖREĞİ. Chicken Fingers / 16,00 Dilimlenmiş, panelenmiş tavuk bonfile, sweet chili sos ile... Burada Hayat Var FAVORİ ÇITIRLAR Chicken Fingers / 16,00 Dilimlenmiş, panelenmiş tavuk bonfile, sweet chili sos ile... Sosis Tava / 12,00 Patates kızartması ile servis edilmektedir. Soğan Halkası / 9,00

Detaylı

BAKLAVA BÖREĞİ KLÜP SANDVİÇ TON BALIKLI SANDVİÇ TÜRK DAMAK TADI 'SCALINI' BURGER

BAKLAVA BÖREĞİ KLÜP SANDVİÇ TON BALIKLI SANDVİÇ TÜRK DAMAK TADI 'SCALINI' BURGER S Café KISA ZAMANDA HARİKA LEZZETLER BAKLAVA BÖREĞİ Ege otları, İzmir tulum peyniri ve fesleğenli domates sos ile KLÜP SANDVİÇ Kızarmış köy ekmeğinde, tavuk göğsü, kaşar peyniri, dana jambon, haşlanmış

Detaylı

MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ

MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ MÕLA CUNDA HOTEL KAHVALTI MENÜSÜ Serpme Kahvaltı Kişi Başı 35 TL Yöresel Peynir ve Zeytin Çeşitleri, Domates-Salatalık-Yeşillik, Jambon, Ev Yapımı Reçeller, Tereyağ, Kahvaltılık Salça, Bal-Kaymak, Salçalı

Detaylı

YAŞ GRUPLARINA GÖRE PORSİYON MİKTARLARI

YAŞ GRUPLARINA GÖRE PORSİYON MİKTARLARI 1 Acem Pilavı Açık Bal Açık Çokokrem Açık Reçel Açık Süt Ankara Tava Armut Armut Tatlısı Aşure CİĞER (KG) ÇAM FISTIĞI (KG) KARANFİL (KG) KEKİK (KG) KUŞ ÜZÜMÜ (KG) TARÇIN (KG) SÜZME BAL (KG) ŞOKELLA-SARELLA

Detaylı

Fiyatlarımız Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Our prices are determined as Turkish Liras.

Fiyatlarımız Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Our prices are determined as Turkish Liras. À LA CARTE MENU KAHVALTI BREAKFAST Kahvaltı Tabağı Taze mevsim meyveleri, haşlanmış yumurta, yoğurt, soğuk et çeşitleri, peynir çeşitleri, zeytin, kruvasan, çörek ve ekmek çeşitleri sepeti, reçel, marmelat,

Detaylı

Toplantı Katılım Sonuç Raporu*

Toplantı Katılım Sonuç Raporu* Sayfa : 1 / 17 Konu: Yer/ Tarih: Türü: Toplantı Organizasyonu Adı/Kapsamı: 6 NOLU MESLEK KOMİTESİ OLAĞAN ÜSTÜ TOPLANTISI BODTO TOPLANTI SALONU/27.09.2011 SAAT:10.00 35 TOPLANTI 6 NOLU MESLEK KOMİTESİ OLAĞAN

Detaylı

: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Catering Hizmeti alım işi.

: Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Catering Hizmeti alım işi. Ünitesi :Satın Alma Müdürlüğü Sayı : 2011/5340 Konu : Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Catering Hizmeti alım işi. Son Başvuru Tarihi : 11 Mart 2011 29 Mart 2011 Salı günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı

Detaylı

ROOF RESTAURANT. Çorbalar / Soups. Günün Çorbası / Soup of The Day. Günün Meze Tabağı / Appetizer Platter of the Day

ROOF RESTAURANT. Çorbalar / Soups. Günün Çorbası / Soup of The Day. Günün Meze Tabağı / Appetizer Platter of the Day ROOF RESTAURANT Çorbalar / Soups Günün Çorbası / Soup of The Day 5.00 Mercimek Çorbası / Lentil Soup 5.00 Tütsülenmiş Domates Çorbası / Smoked Tomato Soup 5.00 Soğuk Başlangıçlar/Cold Starters Günün Meze

Detaylı

Yemek Menü OCAK - 2015

Yemek Menü OCAK - 2015 Yemek Menü OCAK - 2015 BAŞLANGIÇLAR Günün Çorbası Tam 10TL, Yarım 6TL Patates Kızartması kızarmış ince patates kızartması 9TL El Kesme Patates Kızartması patates kızartması, parmesan peyniri ve Ev Yapımı

Detaylı

Servis 11.00 23:00 saatleri arasındadır / Served from 11:00 a.m untill 23:00 pm.

Servis 11.00 23:00 saatleri arasındadır / Served from 11:00 a.m untill 23:00 pm. GÜN BOYUNCA / ALL DAY DINING Servis 11.00 23:00 saatleri arasındadır / Served from 11:00 a.m untill 23:00 pm. BAŞLANGIÇLAR / STARTER 1. Türk Usülü Mini Meze Tabağı, Çerkez Tavuğu, Patlıcan Salata, Beyaz

Detaylı

ANTIPASTI (BAŞLANGIÇLAR) A BRUSCHETTA 8,00 4 Bruschetta ekmeği üzerine taze salkım domates, sarımsak, taze fesleğen, kekik, ve sızma zeytinyağı

ANTIPASTI (BAŞLANGIÇLAR) A BRUSCHETTA 8,00 4 Bruschetta ekmeği üzerine taze salkım domates, sarımsak, taze fesleğen, kekik, ve sızma zeytinyağı ANTIPASTI (BAŞLANGIÇLAR) A BRUSCHETTA 8,00 4 Bruschetta ekmeği üzerine taze salkım domates, sarımsak, taze fesleğen, kekik, ve sızma zeytinyağı A PARMIGIANA 16,00 Kızarmış dilim patlıcan üzerine Mozzarella

Detaylı

KOKTEYL. Kır Royal Köpüklü şarap ve damla crème de cassis. Stockholm 75 Köpüklü şarap, absolute citron, şeker şurubu, limon suyu.

KOKTEYL. Kır Royal Köpüklü şarap ve damla crème de cassis. Stockholm 75 Köpüklü şarap, absolute citron, şeker şurubu, limon suyu. KOKTEYL Kır Royal Köpüklü şarap ve damla crème de cassis Stockholm 75 Köpüklü şarap, absolute citron, şeker şurubu, limon suyu Martini Dry Martini Gin veya vodka, martini dry, yeşil zeytin Gibson Martini

Detaylı

Besinlerin yenebilen 100 gramlarının enerji, fosfor, potasyum ve sodyum içerikleri

Besinlerin yenebilen 100 gramlarının enerji, fosfor, potasyum ve sodyum içerikleri 402 EK5 Besinlerin yenebilen 100 gramlarının enerji, fosfor, potasyum ve sodyum içerikleri İşaretler Besin değeri bilinmiyor, 0 Besin değeri yok, ( ) Besin değeri hesapla bulunmuş, (a) ve (b) değerleri

Detaylı

ODA SERVİSİ MENÜ YUMURTA(SUCUKLU VEYA PASTIRMALI)PATATES TAVA

ODA SERVİSİ MENÜ YUMURTA(SUCUKLU VEYA PASTIRMALI)PATATES TAVA MENÜ KAHVALTI TÜRK KAHVALTI TABAĞI Beyaz peynir, Taze kaşar, Tulum Peyniri, Zeytin, Tereyağ, Reçel, Bal, Dana jambon, Domates, Salatalık, Nutella, Mini Poğaça, Ekmek Çeşitleri, Taze sıkılmış portakal suyu,

Detaylı