Yeşile sırtınızı dayayıp sonsuz bir ufukta Ankara yı izlediniz mi hiç? Yeni bir başlangıçın öyküsü AnkaNatura ile hayat buluyor.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yeşile sırtınızı dayayıp sonsuz bir ufukta Ankara yı izlediniz mi hiç? Yeni bir başlangıçın öyküsü AnkaNatura ile hayat buluyor."

Transkript

1

2 Yeşile sırtınızı dayayıp sonsuz bir ufukta Ankara yı izlediniz mi hiç? Yeni bir başlangıçın öyküsü AnkaNatura ile hayat buluyor. Şehrin keşmekeşinden, gürültüsünden, kalabalıklığından kaçıp, yemyeşil doğayla iç içe ama bir o kadar da vazgeçemeyeceği şehre yakın olmak isteyenler için, AnkaNatura ile yepyeni doğal bir yaşam hikayesi başlıyor.

3 Lokasyon TASARIM ÖYKÜSÜ NEREDEYİZ? Proje arazisi konum olarak incelendiğinde; ön plana çıkan özelliği, Ankara nın seçkin konutlarına ve üniversitelerine yakınlığıydı. Arazinin Hacettepe orman arazisine komşu olması ise dikkatimizi en çok çeken noktaydı. Arazi topogrofik olarak Hacettepe orman arazisinin eteklerine serilmişti. Projenin bu orman bölgesinin köklerini oluşturması için çalışmaya karar verdik. Bu bakış açısından yola çıkarak ormana sınır değil, ormanın sıırında bir proje tasarladık. Yeşille bütünleşen, orman arazisine katman olan bir proje. Zeminden mümkün olduğunca kopmadan ve peyzaj alanlarını da azaltmadan alana yerleşmek bu konsept için en önemli kriterlerden birisiydi. Elimizdeki 191 konutun 84 tanesini oluşturan villalar ilk katmanımızı oluşturdu. Bunu takiben bahçe dubleks ve çatı dubleks yaşam tarzı sunan blok grubu geldi. En son olarak bu blok grubuna bağlı ara dubleks ve 2+1 plan tiplerimizi yerleştirdik. Blokları örten çatı örtüsü, zemine indikçe daha küçük blok gruplarını sardı. Bütün bu katmanlar tek bir düzlemde devam ederken blok cepheleri bu hareketi kesen bir yöneliş oluşturdu. Blok cephelerini de doğal malzemelerin tercih edildiği geometrik modüllerin serbest kompozisyonundan oluşturduk. Her zaman göz önünde bulundurduğumuz tek nokta topraktan kopmamak, mümkün olan en fazla yeşil alanı sağlamaktı. Alternatif bir yaşam kurgusu oluşturduk, manzaranın etkisini artırdık, yeşille kucaklanan nefes alan bir proje tasarladık. Ankara nın yemyeşil doğayı kucakladığı, ormanın bir parçası haline gelen, modern yaşamın tüm olanaklarını içinde bulunduran projesi AnkaNatura nın yaşamla buluşacağı günü heyecanla bekliyoruz. AnkaNatura Ankara nın en gözde konut bölgesi Beytepe de inşa ediliyor. Çankaya- Turgut Özal Bulvarı hattının ortasında yer alan, orman dokusuna, üniversitelere, spor komplekslerine, AVM ve eğlence merkezlerine komşu AnkaNatura, yaşama yepyeni bir alternatif sunuyor. Park Caddesi ne 3,5 km Angora Evleri ne 500 m Hacettepe Üniversitesi ne 3 km Bilkent Üniversitesi ne 4 km Gordion AVM ye 5 km Migros a 1 km Panora AVM ye 12 km TED Ankara Koleji ne 8 km Atatürk Hastanesi ne 8 km Ankaville e 5,5 km Legant Proje Ekibi

4 Genel Görünüm YEŞİLİN BÜTÜN TONLARI ANKANATURA DA

5 Sosyal Yaşam ANKANATURA DA YAŞAMIN TÜM AYRINTILARI ÖZENLE TASARLANIYOR!

6 Sosyal Yaşam YAŞAMI RENKLENDİREN TÜM AYRINTILAR ANKANATURA DA AnkaNatura, yemyeşil doğasının yanısıra, sosyal yaşam imkanlarıyla da hayatı renklendiriyor! 1000m 2 lik sosyal tesis - Kışın kapalı yazın açık olarak kullanılabilen yüzme havuzu - Fitness - Sauna - Cafe-bar - Market Açık spor alanları - Basketbol sahası - Tenis kortu Çocuk oyun alanları Ortak yeşil alanlar Ortak yeşil alan ve bahçelerde otomatik sulama tesisatı Site çevresinde ve içerisinde kameralı güvenlik sistemi Konutlar ile site giriş nizamiyesi arasında sesli interkom sistemi Merkezi uydu anten tesisatı Bahçe sulaması için sulama suyu deposu Konutlar için içme suyu deposu Site yönetim ofisi Jeneratör

7 TERAS DUBLEKSİ

8 Teras Dubleksi TERAS DUBLEKSİ AnkaNatura da toplam 28 adet olan teras dubleksleri, geniş alanlardan hoşlananların tercihi. AnkaNatura nın genel konseptine pararlel evin genelinde kullanılan açık renk malzemeler daha ferah alanlar oluşturmak için planlandı. Evin her iki tarafında da bulunan geniş teraslar, evin içinden doğaya açılan bir pencere olacak şekilde tasarlandı. Çağdaş ve modern tasarımın doğayla buluştuğu büyülü dünya AnkaNatura, farklı yaşam alanlarıyla birçok farklı yaşama sesleniyor.

9 Teras Dubleksi

10 Teras Dubleksi

11 BAHÇE DUBLEKSİ

12 Bahçe Dubleksi BAHÇE DUBLEKSİ AnkaNatura da en çok adette bulunan konut tipi bahçe dublekslerinde tüm ayrıntılar özenle düşünülmüştür. AnkaNatura bahçe dublekslerinin sunduğu en önemli avantaj 120m 2 lik bahçesidir. Doğadan hiç kopmadan her günü tatil tadında geçirmeyi sağlayan bu bahçe, kimi zaman baharat bitkilerinin kokuları eşliğinde aileniz ile yapacağınız kahvaltıların, kimi zaman ise dostlarınız ile yapacağınız keyifli sohbetlerin değişmeyen yeri olacaktır. Bahçe dublekslerinde konforlu bir yaşam için günışığından yararlanmanın her yolu kullanılmıştır. Misafirler, çocuklar, komşular için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş, modern yaşamın fark yaratan tasarımı AnkaNatura nın doğal yapısıyla bütünleştirilmiştir.

13 Bahçe Dubleksi

14 Bahçe Dubleksi

15 ARA KAT DUBLEKSİ

16 Ara Kat Dubleksi ARA KAT DUBLEKSİ AnkaNatura da toplam 13 adet bulunan ve yaşamı tüm ayrıntılarıyla içinde barındıran Ara Kat Dubleksleri, modern bir yaşamın kapısını açıyor. Çağdaş mimarinin tüm ayrıntıları bu dairelerde yaşamınızı dolduruyor. Özellikle yaşam alanlarının büyük olmasından hoşlananlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Maksimum ışık alınabilecek şekilde tasarlanan pencereler ferah ve aydınlık bir yapı sunuyor. Mutfağın hemen yanındaki teras, keyfin evdeki adresi olmaya aday.

17 Ara Kat Dubleksi

18 2+1 DAİRE

19 2+1 Daire 2+1 DAİRE 2+1 daireler AnkaNatura da yalnızca 10 adet bulunmaktadır. Maksimum kullanım hedefiyle daha bütün bir yaşam alanı hayal edenler için kurgulanmıştır. Ebevyn odasına özel banyosu ve standartların üstündeki kullanım alanı büyüklükleri ile fark yaratmaktadır. Bu tipler, ferah, konforlu olmasının yanısıra, sıcak, samimi bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu özelliklerine ek olarak, maksimum ışık alınabilmesi için kurgulanan pencereler doğayı yaşam alanlarına taşımaktadır.

20 2+1 Daire

21 Proje Avantajları TÜRKIYE NİN İLK ÇOK KATLI ÇELİK KONUT YAPISI! ANKANATURA ÇEVRE DOSTU ANKANATURA Gelişmiş ülkelerin modern ve sürdürülebilir kentleşme ilkelerinin temeli çelik Amerikan Akciğer Derneği ne göre; kullanılan malzemeler sayesinde, sağlıklı iç Ankara nın gri yapısına, AnkaNatura rengarenk bir yapılanmayla doğal bir Çelik yapı sistemiyle inşa edilen AnkaNatura, depreme karşı güvenli bir yaşam yapı sistemi, AnkaNatura ile Türkiye de ilk kez çok katlı bir konut projesi olarak hava kalitesine sahip mekanlar elde edilir. yaşam şansı sunuyor. Ormanın eteklerine yerleştirilen, yeşilin her tonunu içinde sunarken, çeliğin % 90 geri dönüştürülebilir bir malzeme oluşu, yenilenebilir enerji hayata geçiyor. Tesisatta kolay değişim ve yenilenme ile konfor sağlar. Diğer yapı sistemlerine barındıran AnkaNatura, sürdürülebilir yaşam felsefesine göre inşa ediliyor. kaynaklarının kullanımı ve sistemin yerleşim özellikleri sayesinde doğal toprak Bu sistem, % 98 i yoğun deprem bölgesi olan ülkemizde, üst yapı ağırlığını oranla daha az eskime ve yıpranma payı vardır. AnkaNatura, tertemiz havası ve oksijeniyle Ankara nın yeni nefesi olma vizyonunu yapısının minimum deformasyonu ile çevreye saygıyı temel alıyor. azaltıp, yatayda ve düşeyde homojen bir yapısal davranış göstererek olası Yapım özellikleri sayesinde ekonomik tadilat özelliği sunar. üstleniyor. Çevre dostu proje AnkaNatura, sağlıklı bir gelecek için yaşam alanlarını depremlere en yüksek performansı göstermektedir. Isı yalıtımı her bölgenin iklim koşullarına göre tasarlanır ve uygun malzeme şekillendiriyor, gelecek için çalışıyor. İç mekanda kolonsuz, kirişsiz net mekan kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda seçimleriyle uygulanır, ısı yalıtım performansı yüksektir. geleneksel sistemlere göre duvar kalınlıkları belli standartlarda olduğu için, dış Çelik çevre dostudur, % 90 oranında geri dönüştürülebilir bir malzemedir. cephe kaplamasında tasarruf, iç mekanda da % 7-10 oranında alan kazanımı sağlayarak geniş çözümler sunar.

22 Proje Avantajları TEKNOLOJİNİN YENİ BOYUTU: AKILLI ANKANATURA KARLI ANKANATURA AnkaNatura, teknolojik ev otomasyon sistemleri ile hayatı hiç olmadığı kadar temas kurabilir, ayrıca yangın algılama sistemini evinizin istediğiniz noktasına AnkaNatura, Çankaya ile Çayyolu nu bağlayan yeni bulvarın ortasında yer alıyor, yüklüyor. Kalabalık bir şehrin dışında bir o kadar da şehirle iç içe lokasyon avantajı, kolaylaştırıyor. Evlerinizde bulunan mevcut sistemle evinizin iklimlendirme adresleyebilirsiniz. başka bir deyişle yeni Ankara nın merkezinde olan AnkaNatura bir çok yönden AnkaNatura nın benzersizliğinin göstergesi haline geliyor. Doğayla iç içe modern olanaklarını, tüm aydınlatma birimlerinizi ve güvenlik donanımlarını hayat ulaşım imkanına sahip. AnkaNatura nın bu konumu üniversitelere komşuluğu, mimarisi ve çağdaş yapısı ile de dikkat çeken AnkaNatura, aynı zamanda kârlı bir standartlarınız doğrultusunda kendinize özel bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Tüm bunların yanında size özel ek donanımlar sayesinde evinizin perdelerini bile çevresindeki yaşamsal olanaklarla zenginleşiyor. Yoğunluğun az olduğu bir bölgede, yatırım fırsatı sunuyor. kontrol edebilir, internet üzerinden evinize bağlanabilir hatta uygun bir cep telefonu Ankara nın seçkin konutlarına komşu olmanın ayrıcalığı hayata farklı bir anlam Örneğin; tatile çıkarken bir iki tuşa basarak evin suyunu, aydınlatmalarını ve iklimlendirme mekanizmasını tamamen kapatabilirsiniz. Dilerseniz evinize geri dönmeden odalarınızı önceden ısıtıp soğutabilirsiniz. Site güvenliği ile görüntülü ile evinizi istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz. Üst düzey yalıtım donanımı ve teknolojiye sahip AnkaNatura daki evinizin tükettiği enerjiyi, devamlı izleyip yönetme olanağınız dahi bulunmaktadır. Angora Evleri ne 500 m Hacettepe Üniversitesi ne 3 km Park Caddesi ne 3,5 km Gordion AVM ye 5 km Ankaville e 5,5 km TED Ankara Koleji ne 8 km Bilkent Üniversitesi ne 4 km

23 Doğanın kalbinde, akıllı ev konseptiyle daha önce hiç yaşamadığınız bir konfor ve ayrıcalık sunan AnkaNatura ile, sizin de konut seçiminiz mutlu sonla bitsin. Bu katalogda kullanılan tüm görseller ve bilgiler tanıtım açlıdır. Firma değişiklik yapma hakkına sahiptir Bu katalog geri dönüştürülebilir kağıttan üretilmiştir. Temmuz 2011 İSTANBUL

24

BAŞKAN DAN. Aytekin ÖZEN

BAŞKAN DAN. Aytekin ÖZEN 1 BAŞKAN DAN İlk projemizi gerçekleştirmemizin üzerinden oniki yıl geçti. Kuruluşumuzda belirlediğimiz temel prensiplerimizi, taviz vermeden uygulamaya ve başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Detaylı

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir.

www.smarttownankara.com Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Smarttown Bir Berlika Yapı Projesidir. Ankara da yeşili bol, toprağın kokusunun hissedildiği Smarttown da yaşıyorum. İnanması güç ama Smarttown da 14675 m 2 nin %80 i doğal yeşil alan var ve çamlar ile

Detaylı

yıldızlara yer açtık... 3 yıldızlara yer açtık...

yıldızlara yer açtık... 3 yıldızlara yer açtık... 1 3 Yıldızlara yer açtık Kentin hayatı kolaylaştırıcı tüm ayrıcalıklarına çok yakın ama doğa ile iç içe bir yaşam, yeşilin her tonunun teknoloji ile dostça bir araya geldiği detaylar, gündüz güneşin, gece

Detaylı

yıldızlara yer açtık...

yıldızlara yer açtık... Yıldızlara yer açtık Kentin hayatı kolaylaştırıcı tüm ayrıcalıklarına çok yakın ama doğa ile iç içe bir yaşam, yeşilin her tonunun teknoloji ile dostça bir araya geldiği detaylar, gündüz güneşin, gece

Detaylı

TANYER İNŞAAT. Yaşadığınız evden gurur duyacaksınız

TANYER İNŞAAT. Yaşadığınız evden gurur duyacaksınız 1 TANYER İNŞAAT Yaşadığınız evden gurur duyacaksınız 1994 yılında kurulan, tüm projelerinde ileri teknolojileri kullanarak nesiller boyu yaşanacak marka yaşam alanları oluşturan, sektörünün güçlü temsilcisi...

Detaylı

Dap Yapı Ödüle Doymuyor

Dap Yapı Ödüle Doymuyor Kasım 2014 SAYI 3 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ MAKYOL DAN YÜZDE YÜZ EV KONSEPTLİ KONUT PROJESİ: MAKYOL YAŞAM BEYLİKDÜZÜ Tri G by Rotana Taş yapı Four

Detaylı

Vaadi; yeni bir yaşam.

Vaadi; yeni bir yaşam. Vaadi; yeni bir yaşam. VAADİ DENİZ OLAN... VAADİ YEŞİL OLAN... VAADİ HUZUR OLAN... YENİ BİR HAYATA DAVET... 3 ŞEHİRLİ YAŞAM Mudanya nın değerine değer katacak Vadi Mudanya Evleri 3 şehirde yaşama imkanı

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99

Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 Beşyıldız Mira Satış Ofisi - Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Petek Sokak Kurtköy / İSTANBUL Tel: 444 5 414 Faks: 0 216 683 99 99 www.besyildizmira.com Hüseyin Ekşi Prof. Dr. İsmet Vildan Alptekin Beşyıldız

Detaylı

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N

bülten PARK EVO PARK AVANTAJ PARK İNŞAAT ACRO YAPI Yepyeni Bir Proje TÜRKİYE'DE BİR İLK FOTOĞRAF YARIŞMASI D A H A İ Y İ B İ R Y A Ş A M İ Ç İ N Yepyeni Bir Proje PARK EVO bülten SAYI:3 TÜRKİYE'DE BİR İLK PARK AVANTAJ Geleneksel PARK İNŞAAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ACRO YAPI İLE DÜNYAYA AÇILDIK Söyleşi GTO BAŞKANI MEHMET ASLAN ÇALIŞANLARIMIZLA PARK AKADEMİ

Detaylı

Çağdaş yaşamlar kurar.

Çağdaş yaşamlar kurar. Çağdaş yaşamlar kurar. Hayata bakışınızı değiştiren fikirler... Günümüz insanının ihtiyaçları da zevkleri de artık çok daha farklı. Bütün bu beklentilere cevap veren tasarımları hayata geçirmek ise günümüzde

Detaylı

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri

Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri Şimdi Yaşamkent in en prestijli noktasında hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir proje doğuyor. Ferah ve fonksiyonel tasarımı, rengârenk bahçeleri ve sahip olduğu zengin sosyal olanakları ile Sierra hayatınıza

Detaylı

Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri Akıllı Bina Sistemleri Son yıllarda özellikle rezidans projelerinde servis hizmetlerinin optimize edilmesi için concierge-software ürünlere ağırlık verdik ve günümüzde rezidans yaşam standartlarını bir

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür.

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. LEED GOLD sertifikasına aday... Premier Kampüs Ofis te; yeşil alana ayrılan bölümler, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümler ve kullanılan malzemelerle çevreye ve

Detaylı

www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın!

www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın! www.aquamarintower.com 444 99 40 Yeni yaşamınız için arayın! 1969 den Bugüne Samsun a Değer Katıyoruz. Çetinkaya Apartmanı 100.Yıl Bulvarı Çetinkaya Pazarı Cumhuriyet Caddesi MyHouse Hotel Cumhuriyet

Detaylı

w w w. b a t i s e h i r. c o m

w w w. b a t i s e h i r. c o m 444 5 343 w w w. b a t i s e h i r. c o m Göztepe Mah. İSTOÇ Oto Center yanı No: 10 Bağcılar / İstanbul Her şeyin yanı başınızda olduğu tek şehir 2 Hayata kazançlı bir yatırım yapmak için Batışehir,

Detaylı

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek

Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz. Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek Şehircilik ve konut algısını yeniden inşaa ediyoruz Bizim hayalimiz geleceğe yön vermek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın daha modern, sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için planlı bir

Detaylı

Evin, kalbini bıraktığın yerdir.

Evin, kalbini bıraktığın yerdir. Evin, kalbini bıraktığın yerdir. ya Hoş Geldiniz. 90 lı yılların sonunda bir hayal olarak başlayan ve Mayıs 2000 de hayata geçirilen Kasaba, üstün nitelikleriyle yalnızca Ömerli bölgesine değil, Türkiye

Detaylı

DÜZCE MEMUR-SEN AK KONAKLAR

DÜZCE MEMUR-SEN AK KONAKLAR DÜZCE MEMUR-SEN AK KONAKLAR MEMUR-SEN den Bir Yenilik Daha MEMUR-SEN öncülüğünde, İȘTİRAK GAYRİMENKUL tarafından yapımına bașlanan Düzce AK KONAKLAR șehrin merkezinde, D-100 Karayolu ile Akçakoca yolunun

Detaylı

Doğanın içinde, yeşille iç içe; en mutlu anların yaşandığı huzurlu bir yaşam alanı... Şehrin tüm karmaşasına direnen, sakin bir hayat sürmek

Doğanın içinde, yeşille iç içe; en mutlu anların yaşandığı huzurlu bir yaşam alanı... Şehrin tüm karmaşasına direnen, sakin bir hayat sürmek Şehrin koşturması içinde her gün kaybolurken, hayatın getirdikleri her an daha da monotonlaşırken, kendine ve zevklerine vakit ayırmak bu kadar zorlaşmışken, Silva... Yaşamdaki farklılığı hissedin... Doğanın

Detaylı

Doğaya komşu konforlu bir yaşam

Doğaya komşu konforlu bir yaşam Doğaya komşu konforlu bir yaşam Sevdiklerinizle birlikte gürültüden, karmaşadan uzak yeşilin huzur veren doğası, gökyüzünün ferahlatan maviliğini yaşayacağınız, özel yaşam alanlarımızda keyifle vakit geçirebileceğiniz

Detaylı

Ayrıcalık her adımda...

Ayrıcalık her adımda... Ayrıcalık her adımda... Kurumsal Şahin Mimarlık İnşaat Ltd. Şti. 25 seneyi aşkın süredir Ankara da faaliyet göstermektedir. Firmamızın faaliyet alanları mimarlık, mühendislik, müşavirlik, inşaat, taahhüt

Detaylı

Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. Görseller tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Torunlar GYO her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. O, İSTANBUL UN MERKEZİNDE, İSTANBUL O NUN ETKİSİNDE Modern yüzü, ticari gücü ve eşsiz boğaz manzarasıyla

Detaylı

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor Eylül 2014 SAYI 1 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ Seçim Sonrası Tüm Göstergeler Büyümenin Lokomotifi Gayrimenkul ün Yükseleceğini Gösteriyor

Detaylı

SULTANBEYLİ NİN YENİ CAZİBE MERKEZİYLE TANIŞMAYA, HAYATINIZI DAHA KONFORLU YAPMAYA, HAYALLERİNİZİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ?

SULTANBEYLİ NİN YENİ CAZİBE MERKEZİYLE TANIŞMAYA, HAYATINIZI DAHA KONFORLU YAPMAYA, HAYALLERİNİZİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ? SULTANBEYLİ NİN YENİ CAZİBE MERKEZİYLE TANIŞMAYA, HAYATINIZI DAHA KONFORLU YAPMAYA, HAYALLERİNİZİ YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ? TÜM BEKLENTİLERİNİZE EN İYİ YANITLARI BULACAĞINIZ PROJE, SULTANBEYLİ EMLAK KONUTLARI;

Detaylı

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 Faaliyet Raporu

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 Faaliyet Raporu Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 2013 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER İçindekiler 02 Kurumsal Profil 04 Genel Müdür Mesajı 05 Yönetim Kurulu ve Üst Yönetim 06 Vizyon, Misyon, Değerler 08 Dünya Gayrimenkul

Detaylı

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI ARALIK 2013 SAYI 2 FİYAT 4,5 TL w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ TÜM ZAMANLARIN PROJESİ TRENDİST ATAŞEHİR GÖRÜCÜYE ÇIKTI İ YEN LER JE PRO

Detaylı

Satış Ofisi 0 212 202 99 66

Satış Ofisi 0 212 202 99 66 Satış Ofisi 0 212 202 99 66 Satış Ofisi Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:6 Levent İSTANBUL İmaj İnşaat, her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İmaj İnşaat Yeşilce Mahallesi Emektar Sokak

Detaylı

Şehrin karmaşasıyla vedalaşın!

Şehrin karmaşasıyla vedalaşın! Şehrin karmaşasıyla vedalaşın! Karakavak Mahallesi Fahri Kayahan Bulvarı Bahçesaray Evleri MALATYA Telefon (422) 238 54 54 Faks (422) 238 15 66 E-posta info@yesilyurtkonaklari.com www.yesilyurtkonaklari.com

Detaylı