LASER SOLUTION F-SERIES

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "LASER SOLUTION F-SERIES"

Transkript

1 GRAVOTECH GROUP FİBER LAZER Entegre edilebilir lazer markalama sistemlerinin tam serisi LASER SOLUTION F-SERIES

2 FİBER LAZER YÜKSEK HIZ, KONTRAST VE KALICI MARKALAMA Kompakt ve dayanıklı, Technifor serisi lazerler ürün üzerindeki tüm markalamaları kolaylıkla uygulamak için gerekli tüm niteliklere sahiptir: --Markalamaya özel tasarlanmış --Yüksek hızlı markalama --Dayanıklı markalama --Düşük enerji tüketimi --Temassız işlem --Uzun ömürlü lazer kaynağı 20 yıldan fazladır Lazer teknolojisi tecrübesiyle, Technifor un otomotiv ana sanayi ve parça üreticilerinde, mekanik ve medical malzeme sektöründe markalama konusunda birçok referansları vardır. Technifor Lazer teknolojisini tercih edin --Güvenilirlik: Mekanik ve optik bileşenlerin sağlamlığı, düşük bakım gereksinimleri ile büyük bir istikrar ve kullanım kolaylığı sağlar. --Yüksek çözünürlük ve yüksek hız: yüksek enerji ışını çok küçük bir noktada yoğunlaşmıştır. Güçlü ve mükemmel kalite, çok kısa çevrim süreleri nde net markalama gerçekleştirir. --Entegrasyona hazır çözüm: endüstriyel bağlantı, dünya çapında uygulaması basit, PC ve PLC ile basit bir şekilde haberleşebilmesi sayesinde kurulum ve programlama için gerekli zaman ve maliyet minimuma düşürülmüştür.

3 MARKALAMA ÇÖZÜM OLASILIKLARINIZI ARTTIRIN Kontrast (zıt) markalama Köpük etkisi Malzeme kaplamasının kaldırılması Tüm parçaların tanımlanması Güçlü ve geniş bir seride bulunan Fiber Lazerimiz, çoğu madde üzerinde(metal, plastik, seramik vb) geniş bir markalama çeşitliliği elde etmenizi sağlar. Malzemenin kontrastlı olarak gravürü Renk değişimi olmaksızın gravür Nokta nokta markalama Lazer F10 F20 F30 F50 Uygulama Yüzeysel markalama Esnek markalama Çok hızlı markalama Derin markalama Değiştirilebilir ve geliştirilebilir seri Markalama ve üretim ihtiyaçlarınız gelişmekte, Lazer Solüsyon İplik buna uymakta: Ürün markalama ve tanımlama ihtiyaçlarınız hergeçen gün artmakta,technifor Fiber Lazer teknolojisi de buna uyum sağlamakta: Technifor, cihazınızın gücünü, tüm ekipmanı değiştirmek zorunda kalmaksızın güncelleyebilmekte. Çok esnek olan bu seri farklı tip yüzeylerin markalanmasına olanak sağlar ( yumuşak ya da sert, düz ya da kaplamalı,boyalı, hassas parçalar): --F10: plastik, eloksallı alumünyum ve inoks yüzeylerin markalamasında çok etkili ekonomik çözüm. --F20: Çelik, titanyum, döküm parçaları üzerinde mükemmel ve yüksek performanslı. Hızlı ve kontrastlı markalama için. --F30-F50: Hız ve markalama derinliği açısından bu güçlü çözüm en zor taleplerinizi dahi yerine getirir.gravürleme için ideal çözüm.

4 FİBER LAZER ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR İÇİN DİZAYN EDİLDİ Entegrasyon için üretildi Kompakt: A4 kağıdından daha küçük yazıcı kafa, hat üstünde farklı yönlerde entegre edilebilir ve robotic entegrasyonlarda kullanılabilir. Her türlü endüstriyel alanda, en zor olanlarda bile etkili. 40 C lik sıcaklığa kadar dayanıklı. Güvenilir Operatör için: Entegre güvenlik anahtarı maksimum koruma sağlar. Cihaz için: Entegre alarm ve elektronik kartlar ekipmanınızın ömrünü uzatır. En sıkı iş güvenlik tedbirlerine uygundur. Endütriel dizayn Optiğin kafanını içine yerleştirilmesi çok kolay. Güvenlik,kullanım kolaylığı ve dayanıklılık tasarımın her aşamasında dikkate alındı. --Dökme demir konstrüksiyon: Mükemmel bir markalama sonucu için titreşimleri emer. --IP54 markalama kafası: toz geçirmez (<0.1mm) ve sıvı sıçramaları geçirmez. --Fan olmaksızın tasarım: Markalama kafası sessiz çalışır. --Lens için çift koruma : Birincisi çıkartılabilir ve temizlenebilir cam fokali çizgi ve tozlardan korumaktadır.ikincisi Alimünyum halka kaza lense gelebilecek darbelere karşı korur.

5 HIZLI VE EKONOMİK ENTEGRASYON Dosya Seçimi Digital 8I/8O Aksesuar portu ETHERNET TCP/IP PROFINET RS232 Güvenilirlik Yeni nesil control ünitesi sizlere çok hızlı hesaplama,veri alışverişi ve haberleşmeyi sağlar. --Bağımsız mod (PC ihtiyacı yoktur) --Kullanıcı dostu program; programlaması ve kullanımı kolay --Kontrol ünitesi toz filtresi --Elektromanyetik bozulmalara karşı koruma --19" control ünitesi sayesinde rahatlıkla üretim hatlarına entegre edilebilir. USB Portu Esnek Haberleşme Çözümleri Fiber Lazerimiz sayesinde hertürlü veri alışverişi yapılabilir, (ODBC, Excel, ASCII ), PLC ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. - Digital giriş çıkışlar sayesinde (I/O) makine rahatlıkla yönetilebilir,dosya seçimi yapılabilir. - Çoklu portlar sayesinde, veri tabanlarına bağlantı yaplabilir ve talimatlar cihaza gönderilebilir: RS232, USB, DB15-F, Ethernet TCP/IP - Profinet Bağlantısı: Profinet bağlantısı sayesinde hiçbir ek bağlantıya gerek kalmaksızın işlenen komut talimatlarının,ağınızla doğrudan bağlantı kurmasını sağlar.zaman kazandırır ve entegrasyon maliyetini düşürür. "Kullanıma hazır" Çözüm: Anlık teşhis için arayüz programı, USB ile güncelleme, uzaktan ethernetle kontrol.

6 MARKANIZI YARATIN, HAZIRLANIN, ÇİZİN Olasılıklar sonsuz Lasertrace Windows yazılımı kolay kullanımı sayesinde kullanıcıya birkaç tıklamayla markalama imkanı sunmakta. Çok dilli ara yüz DataMatrix, Barkod, QR (Hızlı yanıt) Kod Metinler, seri numaraları, değişkenler, vardiya kodları, tarihler, UID, logolar Markalama parametrelerine doğrudan giriş Çok sayıda mod hizmetinizde, en basitinden en karmaşığına, özel bir eğitime ihtiyaç olmadan tüm tanımlama ve izlenbilirlik ihtiyacınıza yanıt verir. --Yatay, açılı ya da dairesel markalama --Maksimum verimlilik için optimize fontlar --Markalama öncesi önizleme, vb. Ön-ayarlar, Arka plan resmi, Veri tabanlarına bağlantı (ODBC, Excel, ASCII..) Otomatize hatta atölye sürecinizi iyileştirin Üretim modu çok sayıdaki işi kolaylıkla otomatikleştirmenizi sağlar : İki kez girilmiş donelerin kontrolü, dosyaların geçmişi, operatör/süpervisör girişi, verilerin var olan sistemlerinizden edinimi (ölçüm araçları), barkod okuyucuları LOGO EDITOR MAX Bu opsiyon logoları, resimleri, sembolleri hızlıca yaratmayı ve değiştirmeyi sağlar. En tanınmış dosya formatlarını kabul eder (DXF, ai, bmp, gif, jpeg, eps, PDF ). Kontrollü bir yazılım Tanıma ve çizme için özel geliştirilmiş Lasertrace tüm kural ve yönetmelik isteklere cevabı vardır. Özelleştirilebilirler, fonksiyonlar ve arayüz, ısmarlama bir çözüm için aktivitenize uyarlanabilir.

7 GLOBAL PROJE PARTNERİNİZ En basit uygulamalardan tam ve komple entegre çözüme kadar, uzman ekibimiz sayesinde, bütün müşterilerimizin isteklerine cevap veririz. Fizibilite çalışması, uygulama önerisi ve ücretsiz deneme çalışması, Technifor projelerinizi doğrudan destekler ve, dünya çapında eşsiz şube ağıyla büyük entegrasyon projelerinizde destek verebilir. 1. Masaüstü versiyon 2. Entegre edilebilir versiyon 3. Otomatik ya da yarı otomatik versiyon (döner tabla, otomatik açılır kapı, parçaların tutulması için aparatlar...) Ekonomik bir özelleştirme çözümü için geniş aksesuar serisi --Entegrasyon kolaylığı : Motorize Z ekseni, lazer ışınından koruyucu izleme penceresi --Her tip parça markalaması : Lens aralığı ( mm), Silindirik parçalar için divizör, Otomatik etiket besleyici --Kullanım konforu : Harici diyot ışığı sayesinde odak mesafesinin rahat ayarlanması, Class1 kapalı kabin, --Kod okuyucusu : 1D ve 2D kodları okuyabilecek kamera ve el tipi okuyucular --Koruma ve güvenlik : I/O kontrollü duman çıkarıcısı, start stop butonu Kullanıcı dilinde yerel destek 5 kıtada deneyimli ekiplerimiz yerinde eğitim ve teknik yardımda bulunuyorlar. Teknik dokümantasyon ve yazılımlar 20 den fazla dilde hizmetinizde.

8 EN CDRH Uygulamalar Endüstriyel uygulamalar için geniş ve güçlü bir seri: - Yüzey markalama : inoks, titanyum, plastik, seramik - Derin markalama : döküm, ham madde, çelik, alimünyum - Barkodla izlenebilirlik, 2D kod Data Matrix, QR kod - İzlenebilirlik fonksiyonları : seri numaraları, referanslar, metinler, logolar, değişkenler, endustriel dosyalar (DXF, BMP ) Tüm lazer çözümlerimizi görmek için bakınız: Otomotiv Motosiklet ve Bisikletler Havacılık Metalurji Medikal Hediyelik Eşya Mekanik Elektronik Armatür Elektrik Savunma Sanayii Enerji Kesici Takım... Class 4 GRAVOTECH TÜRKİYE Gravotech İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. Atiye Hanım Sokak No:2 İçerenköy İstanbul - Türkiye Tel: / 55 / 56 Fax: Laser Solution Fibre_Leaflet_TR_V1_ Bu belgede yer alan bilgiler, fotoğraflar ve gösterimler sözleşme niteliği taşımaz ve ihbarsız şekilde değiştirilebilir. Windows Microsoft Corporation ın tescilli bir markasıdır. Gravotech Marking rue des Mercières - Z.I. Périca Rillieux-la-Pape - France - Simplified joint stock company with capital of 8,437,520 - SIREN business number: , registered with the Lyon Trade & Companies Register.

Markalama. Technifor. teknolojileri. www.technifor.com. ve İzlenebilirlik Çözümleri. Lazer. Nokta Vuruşlu. Kazıma

Markalama. Technifor. teknolojileri. www.technifor.com. ve İzlenebilirlik Çözümleri. Lazer. Nokta Vuruşlu. Kazıma Markalama ve İzlenebilirlik Çözümleri Technifor. teknolojileri Lazer Nokta Vuruşlu Kazıma Technifor: global, yenilikçi, denenmiş Dünya çapında deneyim Technifor, dünyada her türden parça üzerinde otomatik

Detaylı

*Etiketleme. *Kodlama. *Yazılım ve Donanım Bileşenleri. *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar. *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869

*Etiketleme. *Kodlama. *Yazılım ve Donanım Bileşenleri. *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar. *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869 *Etiketleme *Kodlama *Yazılım ve Donanım Bileşenleri *Etiketler ve Termal Transfer Ribonlar * *Destek ve Hizmetler 869TR 444 4 869 İÇİNDEKİLER ETİKETLEME Print & Apply (Yaz ve Uygula Sistemleri) LA 4050

Detaylı

Direkt Metal Markalama Lazer Sistemi

Direkt Metal Markalama Lazer Sistemi Direkt Metal Markalama Lazer Sistemi Paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum gibi çoğu metal ve mühendislik plastiklerini markalayın. Tasarımlarınızı lazere kullanmaya alıştığınız programlarla gönderin. Flying

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

Otomasyon. Sistemleri

Otomasyon. Sistemleri Mühendislik Satış Kontrol Danışmanlık Montaj, Devreye Alma ve Eğitim Teknik Servis : Bakım, Onarım ve Kalibrasyon çözüm ortağınız Enotek Ltd; 1996 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketi olup, Kontrol

Detaylı

www.gunmak.com.tr Robot & Robotik Sistemler Montaj Otomasyonu Dozaj Sistemleri Püskürtme Sistemleri Bağlantı Elemanları Endüstriyel Aletletler

www.gunmak.com.tr Robot & Robotik Sistemler Montaj Otomasyonu Dozaj Sistemleri Püskürtme Sistemleri Bağlantı Elemanları Endüstriyel Aletletler www.gunmak.com.tr Robot & Robotik Sistemler Montaj Otomasyonu Dozaj Sistemleri Pompalar Püskürtme Sistemleri Bağlantı Elemanları Endüstriyel Aletletler Hakkımızda GÜNMAK ENDÜSTRİYEL ALET POMPA VE OTOMASYON

Detaylı

hayal et dizayn et gerçeklestir, www.carepromo.com LASER KESiM VE MARKALAMA SiSTEMLERi Epilog Laser veya www.carepromo.com ziyaret edin.

hayal et dizayn et gerçeklestir, www.carepromo.com LASER KESiM VE MARKALAMA SiSTEMLERi Epilog Laser veya www.carepromo.com ziyaret edin. www.carepromo.com Ayrıntılı bilgi ve Türkçe Broşür için Lütfen okutunuz. Epilog Laser veya www.carepromo.com ziyaret edin. LASER KESiM VE MARKALAMA SiSTEMLERi hayal et dizayn et gerçeklestir, Lazerden

Detaylı

ÜRÜN BROŞÜRÜ. Dea Global Silver. Koordinat Ölçüm Makineleri

ÜRÜN BROŞÜRÜ. Dea Global Silver. Koordinat Ölçüm Makineleri ÜRÜN BROŞÜRÜ Dea Global Silver Koordinat Ölçüm Makineleri 2 DEA GLOBAL Silver DEA GLOBAL SILVER DEA GLOBAL Silver 3 MAKSİMUM PERFORMANS İÇİN AYARLANDI DEA GLOBAL koordinat ölçüm makinesi (CMM) yeni milenyumun

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu Yumurta Endüstrisi Markalama, Kodlama ve Sistem Çözümleri 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler Çalışabilirlik Süresiyle İlgili Rahatlık marka taahhüdü, Videojet in en yüksek çalışabilirlik

Detaylı

Ürünlere Genel Bakış 2013 / 2014

Ürünlere Genel Bakış 2013 / 2014 Ürünlere Genel Bakış 2013 / 2014 ÜRÜNLERE AİT BİLGİLER Sitemizi ziyaret edebilirsiniz ŞİMDİ YENİ www.leuze.com Şimdi online olarak kolayca Bilgileri keşfedin! www.leuze.com web sitemizde birkaç tıklama

Detaylı

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL

Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi. EPL Plazma. Plazma Kesim Makineleri EPL Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Plazma Serisi EPL Plazma Plazma Kesim Makineleri EPL EPL Plazma 3 Eksen Serisi. Gelişmiş hassas kesim kalitesi, üretim hattı ve otomasyona uygunluğu ile tüm ihtiyacınıza

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Ürünlere Genel Bakış 2010 / 2011

Ürünlere Genel Bakış 2010 / 2011 Ürünlere Genel Bakış 2010 / 2011 ÜRÜNLERE AİT BİLGİLER Endüstriyel Sensörler 6 Kübik ürün serileri 8 Silindirik sensörler, mini fotoelektrik sensörler, ışık güçlendirici 12 Endüktif sensörler 14 Ölçüm

Detaylı

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma

Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Hänel Rotomat endüstriyel karuseller: Verimli depolama, optimize erişim zamanları, ergonomik malzeme taşıma Dünyayı harekete geçiren fikirler 2 13 1 15 9 8 12 11 16 7 10 5 14 6 3 4 Hänel Rotomat endüstriyel

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013

Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Kalite Kontrolü ve İnceleme Kılavuzu 2012/2013 Hatasız Üretim için! Downloads Benefits never-fail.info Jack'i tanıyor musunuz? Jack, günümüzde ve gelecekte karşılaşacağınız denetleme zorluklarına karşı

Detaylı

İşleme Merkezi + Tel-Dalma-Delik Delme Erozyon + Lazer + Müşteri Hizmetleri + Otomasyon Portfolyo 2014

İşleme Merkezi + Tel-Dalma-Delik Delme Erozyon + Lazer + Müşteri Hizmetleri + Otomasyon Portfolyo 2014 İşleme Merkezi + Tel-Dalma-Delik Delme Erozyon + Lazer + Müşteri Hizmetleri + Otomasyon Portfolyo 2014 PB 1 CNC teknolojileri alanındaki deneyimimizle yola çıktık, global bir markanın gücünü ülkemiz pazarına

Detaylı

FIBERMAK Momentum Gen-3

FIBERMAK Momentum Gen-3 Yenilikçi Teknolojiler www.ermaksan.com.tr Lazer Serisi SAC İŞLEME MAKİNELERİ yenilikçi teknolojiler. FIBERMAK Momentum Gen-3 Yeni Nesil Fiber Lazer. F YARIM ASRI GERİDE BIRAKAN ERMAKSAN, GELECEĞE EMİN

Detaylı

www.controltech.com.tr

www.controltech.com.tr Her tipte motor, her tipte kodlayıcı Unidrive SP, standart motorlar, asenkron servo ve senkron servo motorlar için yüksek performanslı motor kontrolü sağlar. Kontrol modu sürücü tuş takımını kullanılarak

Detaylı

METROLOJİDE İKİNCİ BOYUT MAHR'DAN OPTİK METROLOJİ

METROLOJİDE İKİNCİ BOYUT MAHR'DAN OPTİK METROLOJİ - MarVision. Optik Ölçme Üniteleri METROLOJİDE İKİNCİ BOYUT MAHR'DAN OPTİK METROLOJİ MARVISION çoklu sensör teknolojisi ile ilgili en güncel bilgilere web sitemizden ulaşılabilir: www.mahr.com, WebCode

Detaylı

Sysmac: Tam entegre bir platform Tek bağlantı - Tek yazılım - Tek makine kontrolörü

Sysmac: Tam entegre bir platform Tek bağlantı - Tek yazılım - Tek makine kontrolörü Sysmac: Tam entegre bir platform Tek bağlantı - Tek yazılım - Tek makine kontrolörü FABRİKA OTOMASYONU HMI Programlama DB bağlantısı IT sistemleri MAKİNE KONTROLÜ Servo İnverter G/Ç - Güvenlik Görüntü

Detaylı

Lazer Sistemleri. Ürüne genel bakış

Lazer Sistemleri. Ürüne genel bakış Lazer Sistemleri Ürüne genel bakış 100% FANUC Dünyada 1 numara FANUC 55 yıldan uzun süreden beri CNC ve CNC ekipmanları geliştirme ve üretme tecrübesiyle, fabrika otomasyonu konusunda küresel bazda lider

Detaylı

FIBERMAK Momentum Gen-2

FIBERMAK Momentum Gen-2 Yenilikçi Teknolojiler. www.ermaksan.com.tr Lazer Serisi SAC İŞLEME MAKİNELERİ yenilikçi teknolojiler. FIBERMAK Momentum Gen-2 Yeni Nesil Fiber Lazer. F SAC İŞLEME MAKİNELERİ yenilikçi teknolojiler. www.ermaksan.com.tr

Detaylı

PRODUCT BROCHURE OPTIV. Endüstriyel metroloji için çok-yetenekli sistem 3D çoklu sensör metrolojisi

PRODUCT BROCHURE OPTIV. Endüstriyel metroloji için çok-yetenekli sistem 3D çoklu sensör metrolojisi PRODUCT BROCHURE OPTIV Endüstriyel metroloji için çok-yetenekli sistem 3D çoklu sensör metrolojisi YENİ BİR PERSPEKTİF. Hexagon Metrology nin Optiv çoklu-sensör markası hassas bileşenlerin kalite güvencesinde

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

REGÜLASYON ÇÖZÜMLERİ. Sıcaklık ve proses kontrolü

REGÜLASYON ÇÖZÜMLERİ. Sıcaklık ve proses kontrolü REGÜLASYON ÇÖZÜMLERİ Sıcaklık ve proses kontrolü Sıcaklık kontrol teknolojisinde dünya çapında liderlik Dünyada her 30 saniyede bir Omron sıcaklık kontrol cihazı satılıyor. 24sa/gün, 7 gün/hafta Sıcaklık

Detaylı

YASKAWA İLE EKSİKSİZ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ KONTROLÖRLER SÜRÜCÜLER ROBOTLAR YAZILIM MÜHENDİSLİK TR EN

YASKAWA İLE EKSİKSİZ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ KONTROLÖRLER SÜRÜCÜLER ROBOTLAR YAZILIM MÜHENDİSLİK TR EN YASKAWA İLE EKSİKSİZ SİSTEM ÇÖZÜMLERİ KONTROLÖRLER SÜRÜCÜLER ROBOTLAR YAZILIM MÜHENDİSLİK TR EN Proses Otomasyonu Komponentler ve Sistem Mantığı için Zorlu Bir Sınavdır Makine mühendisliği gereksinimleri,

Detaylı