Breathe The Soul of Maxx Royalty

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Breathe The Soul of Maxx Royalty"

Transkript

1 Breathe The Soul of Maxx Royalty

2 Ruhun Mükemmel Dengesi Evrenin ve onu oluşturan dört yaşam elementi olan toprak, ateş, su ve havanın mükemmel uyumu, şimdi aldığınız her nefeste! Ruhu derinden etkileyen, evrensel elementlerin baş döndüren dansına tanık olun. The Perfect Balance of the Soul The perfect harmony of universe and the four elements creating it in every breath you take: Earth, fire, water and air. A captivating dance of the universal elements deeply inspiring the soul.

3 Azure Tangerine Emerald Bronze Kendinizi masmavi denizin Azure dalgalarına bırakın İçgüdülerinizi Tangerine tatlarıyla ateşleyin Emerald ile yeşilin bakir havasını içinize çekin Bronzun gücüyle toprağın ihtişamına dokunun Float away in the perfect shade of Azure Sea Fire your instincts with a taste of Tangerine Breathe the pristine air of Emerald Touch the splendid Bronze earth

4

5

6 Profesyonellerin En Özel Organizasyonlarında Maxx Royal in Şık İmzası Professionals grace their events with Maxx Royal s touch of elegance Maxx Royal Kemer Resort, ayrıcalıklı konaklama hizmetlerinin yanı sıra organizasyon alanında sunduğu ayrıcalıklı ve sayısız seçeneği barındıran hizmetleri ve benzersiz konfor anlayışı ile iş dünyasının lider kuruluşlarının en önemli etkinliklerine imza atıyor! Maxx Royal Kemer Resort, the perfect host for leading firms of the business world with privileged service and countless options for events and exclusive accommodation options to enjoy.

7

8 İş Anlaşmaları ve Kurumsal Organizasyonlarınız İçin Benzersiz Bir Konfor Alanı A unique destination for your business meetings and corporate events Adımınızı attığınız ilk andan itibaren her detayın özenle tasarlandığı Maxx Royal Kemer Resort ta lider kurum ve profesyonellerin beklenti ve ihtiyaçları, özel organizasyonlar, iş anlaşmaları ve kurumsal etkinlikler ayrıcalıklı bir hizmet anlayışıyla karşılanır. Benzersiz detaylar Maxx Royalty hizmetinin ayrılmaz bir parçasıdır. Maxx Royal Kemer Resort presents leading business professionals with every single detail to meet their needs and expectations for their special events, business meetings and corporate occasions the moment the guests step foot into the resort. The essence of Maxx Royalty is impeccable details.

9

10 Süitler Suites Her biri 100 m 2 genişliğindeki Maxx Royal Süitleri, Kemer in muhteşem doğası içerisinde eşsiz güzellikteki manzaralara açılıyor. Each of the 100 m 2 Maxx Royal Suites overlook the natural wonders of beautiful Kemer.

11

12 Royal Residence Aile Süiti Royal Residence Family Suites

13

14 Villalar Villas Özel konfor ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam alanında, havuza direkt geçişi bulunan Maxx Laguna Villa, Akdeniz in muhteşem sularına açılan manzarasıyla Royal Beach Villa ve konuklarına düşten güzel deneyimler sunan Presidential Villa Her biri Maxx Royal in özenli dünyasında, en özel konuklarını ağırlamayı bekliyor. Maxx Laguna Villa featuring exclusive comfort, privileges and direct access to the pool, Royal Beach Villa overlooking the beautiful deep blue waters of the Mediterranean and the Presidential Villa offering guests a dreamlike experience Each of the villas are adorned with every feature to host its guests in Maxx Royals delicate world.

15 Maxx Laguna Villa

16 Royal Beach Villa

17

18 Azure Court Dünyaca ünlü şeflerin özel sunumlarını kusursuz bir hizmetle buluşturan Maxx Royal Kemer Resort ta, tadı damağınızda kalan bir deneyim sizi bekliyor. Dünya mutfaklarını bir araya getiren Azure Court Restoranlar Sokağı, sizi tatlı bir düşe davet eden Chocolatier ve ödüllü barmenlerin eşliğinde hizmet veren konsept barları ile Maxx Royal de geçen her an, sizi iş yaşamının stresli ortamından uzaklaştırıp birbirinden özel sürprizlere taşıyor. Your stay at Maxx Royal Kemer Resort will open the doors to a world of tantalising flavours of impeccable presentation made by world-famous chefs. Take a stroll down Azure Court, a lane of restaurants serving flavours of the world, stop by Chocolatier to step into a sweet dream and enjoy concept bars served by award-winning barmen; every moment at Maxx Royal is a chance to drift away from the stress of the business world.

19

20 Akdeniz Güneşinin Işıltısı Teninizde! Embrace the warmth of the Mediterranean sun! Kemer in büyüleyici doğasını özenli bir hizmetle buluşturan Maxx Royal Kemer Resort un 400 m uzunluğundaki Maldiv tarzı sahili, her biri özel tasarımlı havuzları ve eğlence dolu aquaparkı, tatilin en renkli anlarını eşsiz bir rüyaya dönüştürüyor. The perfect blend of Kemer s alluring nature and attentive service, Maxx Royal offers a 400 m Maldives-style beach, specially-designed pools and an aqua park for fun in the sun; each second of your holiday will be unforgettable.

21

22

23 Emerald ın Mavi Yeşil Rüyaları Emerald Dreams

24 Aven Royal Spa nın Büyülü Atmosferinde Ruhunuzu Şımartın Indulge your soul in the mesmerizing ambience of Aven Royal Spa Dünyanın en özel masaj ve bakım uygulamalarını uzman terapistler eşliğinde sunan Aven Royal Spa da, yaşam enerjinizi yükseltmeye davetlisiniz. Step into the world of Aven Royal Spa to indulge your body with vital energy of exclusive massages and treatments performed by expert therapists.

25

26 Spor ve Aktivite Sports & Activities Her Daim Zinde Olmak İsteyenlere Maxx Royal Kemer Resort un spor imkanları ile hem ruhunuzu hem de vücudunuzu şımartın! Deneyimli eğitmenler eşliğinde hizmet veren spor merkezinde sunulan kişiye özel spor programları, formunu tatilde de korumak isteyenlere ayrıcalıklı deneyimler sunuyor. Akdeniz in en özel köşesinde, hem eğlenceli hem de heyecanlı deneyimler yaşamak için su sporları hizmeti ile unutulmaz maceralara doğru yelken açın! Maxx Royal Kemer Resort un özel tenis kulübü ve donanımlı kortları, heyecan dolu karşılaşmalar için en özel konuklarını bekliyor. Toroslar ın gölgesinde, rüzgarla dans etmeye hazırsanız Maxx Royal Kemer Resort un özenli dünyasında, tatil keyfine heyecan katmak için paragliding hizmetine de yer açın! For some, fitness is a lifestyle Pamper your soul and your body with Maxx Royal Kemer Resort s sports complex. Guests wanting to stay fit even during their holiday can enjoy the privileged services offered at the sports centre with tailor-made sports programmes and professional trainers. Set sail into unforgettable adventures of fun and excitement in an secluded corner of the Mediterranean. Maxx Royal Kemer Resorts exclusive tennis club and well-equipped courts are the perfect place to enjoy some competitive excitement. Why not pump up your holiday with adrenaline by paragliding over Maxx Royal s world of delicacy, in the shade of the Taurus Mountains, dancing with the wind!

27 Su Sporları Water Sports Yamaç Paraşütü Paragliding Tenis Tennis

28 Suyun Eğlenceli Dünyasında Heyecanı Doruklara Taşıyın! Explore the world of water for an ultimate adrenaline rush! Maxx Royal Kemer Resort un eğlence dolu aquapark ında, heyecanlı bir maceranın kapıları ardına kadar açılıyor! Discover a world full of exciting adventure at Maxx Royal Kemer Resort s aqua park!

29

30 Hayallerin Ötesinde Bir Düğün Seremonisi The perfect ceremony beyond your dreams Yepyeni bir hayat için adım atarken ömre değer anılar yaşamak istiyorsanız Maxx Royal dünyasının özel hizmetleriyle ağırlanmaya davetlisiniz. Her anı yalnızca size özel bir düğün ile düşlerinizin ötesinde, bambaşka bir rüyayla karşılaşmaya hazırlanın. You are invited to step in to Maxx Royal s world of exclusive service to make your first moments of your magical union unforgettable. Get ready to discover a dreamland offering you everything you ve ever dreamed for your special day!

31

32 Profesyoneller Kemer in Büyüleyici Doğasında Muhteşem Bir Organizasyon İçin Buluşuyor! The meeting point for impeccable events for professionals in Kemer s alluring nature İş dünyasının en özel organizasyonları, Maxx Royal Kemer Resort un eşsiz hizmetleri ile her zamankinden daha keyifli! Farklı büyüklükteki toplantı salonları, konusunda deneyimli bir ekip ve hepsi birbirinden özenli hizmetler Uluslararası sempozyumlardan marka lansmanlarına ve özel iş toplantılarına kadar her organizasyonda, kişiye özel sunumlarla ağırlanmaya hazır olun! Ana bina içerisinde 2 ye bölünebilen 4,23 m yüksekliğinde 513 m² sütunsuz B salonuyla birlikte, 3 adet 60 m² workshop salonu dahil olmak üzere toplam 4 adet toplantı salonu ve ışık alan fuayesi ile Kemer deki iş günlerinizde sizi keyifle ağırlıyor The most special events of the business world are even more impressive with Maxx Royal Kemer Resort s exquisite services. Meeting halls of varying sizes, a team of experts and endless services This is where international symposiums, brand launches and private business meetings are all treated with tailor-made attention! Maxx Royal Kemer Resorts offers 4 meeting halls including a 4,23 m high, 513 m 2 B hall with no columns and that can be divided into 2 and 3 60m 2 workshops and a naturally-lit foyer to host all your business events with style.

33

34

35 Ana Toplantı Katı Main Floor B / 513 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 528 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 270 Kişi / Pax Banket Düzeni / Banquet Style 280 Kişi / Pax Banket Düzeni / Banquet Style

36

37 Ana Toplantı Katı Main Floor B1 / 235 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 209 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 96 Kişi / Pax Banket Düzeni / Banquet Style 100 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom

38

39 Ana Toplantı Katı Main Floor B2 / 274 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 264 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 126 Kişi / Pax Banket Düzeni / Banquet Style 150 Kişi / Pax Banket Düzeni / Banquet Style

40 Ana Toplantı Katı Main Floor R / 69 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 51 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 30 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape 22 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 21 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape

41 Ana Toplantı Katı Main Floor R / 69 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 51 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 30 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape 22 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 21 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom Tiyatro Düzeni / Theatre Style

42 Ana Toplantı Katı Main Floor N / 52 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 45 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 30 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape 22 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 21 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape

43 Ana Toplantı Katı Main Floor N / 52 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 45 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 30 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape 22 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 21 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style Blok Düzeni / Blok Shape

44 Ana Toplantı Katı Main Floor Z / 66 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 51 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 30 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape 22 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 21 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape

45 Ana Toplantı Katı Main Floor Z / 66 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 51 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 30 Kişi / Pax Blok Düzeni / Blok Shape 22 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 21 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom U Masa Düzeni / U Shape

46 Toplantı ve Seminer Ölçü ve Kapasiteleri Meeting Hall Dimensions & Capacity Ana Toplantı Katı Main Floor M 2 Genişlik Width Uzunluk Length Yükseklik Height Tiyatro Düzeni Theatre Style Sınıf Düzeni Classroom Style Banket Düzeni Banquet Style B 513 m 2 29,00 m 17,70 m 4,23 m B1 235 m 2 13,30 m 17,70 m 4,23 m B2 274 m 2 15,50 m 17,70 m 4,23 m M 2 Genişlik Width Uzunluk Length Yükseklik Height Tiyatro Düzeni Theatre Style Sınıf Düzeni Classroom Style I Düzeni I Style U Düzeni U Style R 69 m 2 6,70 m 10,30 m 4,38 m N 52 m 2 5,30 m 9,80 m 4,48 m Z 66 m 2 6,70 m 9,80 m 4,48 m

47 Toplantı ve Seminer Ölçü ve Kapasiteleri Meeting Hall Dimensions & Capacity Kablosuz İnternet Erişimi Ses Sistemi Simultane çeviri Kablolu ve Kablosuz Mikrofonlar DVD Oynatıcı LCD TV Dijital Projektör Tepegöz LCD Projektör Video Konferans Sistemi Projektör Ofis Gereçleri Ayaklı Pano ve Marker Kürsü Wireless Internet Connection Sound System Simultenous Interpreter Wired and Wireless Microphones DVD Player 32 LCD TV Digital Projector Overhead Projector LCD Projector Video Conference System Projector Office Equipments Flip Chart and Markers Lectern

48

49

50 Profesyoneller Maxx Royalty Ayrıcalıklarıyla Buluşuyor Professionals meet Maxx Royalty privileges Maxx Royal ayrıcalıklı profesyonelleri Maxx Royalty ruhuyla tanışmaya davet ediyor. Maxx Royal Belek Golf Resort un, m² alan üzerinde konumlanan kongre ve toplantı merkezi, üst düzey teknolojik donanım ve ayrıcalıklı konforla uluslararası ve lokal yıldız profesyonellere hizmet veriyor. Maxx Royal her kapsamda gerçekleştirilen profesyonel iş toplantıları için özel olanaklar ve konforu bir arada sunuyor. Lobi girişinden bağımsız, misafir araçlarının giriş yapabileceği kongre merkezi girişi ve kapalı otoparktan kongre merkezine doğrudan geçiş imkanı bulunuyor. Maxx Royal invites professionals to meet the soul of Maxx Royalty Set on 10,000 m 2, Maxx Royal Belek Golf Resort s convention and meeting centre hosts national and international star professionals with advanced technology and privileged services. Maxx Royal provides exclusive options and comfort in one pleace for professional business meetings on every level. The convention centre can be accessed from a separate entrance where guests vehicles can enter and a direct entrance from the indoor car park.

51

52 Süitler Suites Maxx Royal Süitlerinde Seçkin Bir Tatil Deneyimi Tüm odaları geniş süitlerden oluşan Maxx Royal Belek Golf Resort ta geçirilen her dakika, unutulmaz tatil anılarına dönüşüyor! Akdeniz in derin maviliklerine ya da yemyeşil bir bahçeye açılan süitler, tatil anlayışına yepyeni bir kimlik kazandırıyor. An elite holiday experience at Maxx Royal suites Every minute at Maxx Royal Belek Golf Resort, where all rooms are spacious suites, turns into unforgettable holiday memories! Suites overlooking the deep blue of the Mediterranean or the lush green gardens will change your idea of a holiday

53 Royal Süit Royal Suites

54 Teras Aile Süiti Terrace Family Suites Teras Laguna Aile Süiti Terrace Laguna Family Suites

55 Aile Süiti Family Suites Roof Aile Süiti Roof Family Suites

56 King Süit King Suite

57 Laguna Dubleks Süit Laguna Duplex Suites

58 Maldiv Villa Maldives Villas

59 Villalar Villas Albatross Villa Albatross Villas Birbirinden İddialı Villa Seçenekleri Maxx Royal Belek Golf Resort ta her biri eşsiz manzaralara açılan süitlerin yanı sıra Maxx Royal in şıklığını yaşatan pek çok villa seçeneği bulunuyor. Colin Montgomerie imzasını taşıyan golf sahası içerisindeki Albatross Villa, özel tasarımlı Presidential Villa ve şıklığıyla büyüleyen Owner Villa, birbirinden özel hizmetlerle Maxx Royal ayrıcalığını buluşturuyor. Size ise bu lüksün tadını çıkarmak kalıyor. Each villa more beautiful than the other In addition to suites with breath-taking views, Maxx Royal Belek Golf Resort also offers various villa options that feature Maxx Royal s elegance in each detail. The Albatross Villa located in the golf course designed by Colin Montgomerie, the specially-designed Presidential Villa and the magnificent Owner Villa each offer Maxx Royal privileges with countless exclusive services.

60 Presidential Villa

61 Owner Villa

62 Uluslararası Gurme Lezzetler International gourmet cuisines

63 Maxx Royal Lezzet Yolculuğunda Sınırsız Seçenek Ayrıcalığı... Günün her saatinde bambaşka lezzet yolculuklarına çıkaran 1 ana restoran, 5 a la carte restoran (Bueno Steak House, Ocean s Restaurant, Caliente, Azure 24 Bistro, Asia Restaurant), 17 bar, 1 patisserie cafe, 1 Chocolatier ve 3 snack restoranda geçen her dakika, mutlu anlara dönüşüyor. Countless options to enjoy your Maxx Royal journey of flavours Each minute turns into happy moments with 1 main restaurant, 5 à la carte restaurants (Bueno Steak House, Oceans Restaurant, Caliente, Azure 24 Bistro, Asia Restaurant), 17 bars, 1 patisserie, 1 Chocolatier and 3 snack restaurants that will take you on a journey of amazing flavors every hour of the day

64 Havuzlar Pools Her biri farklı büyüklükteki Maxx Royal havuzlarında, dört mevsim boyunca yaz havası... Laguna Villalara özel Laguna Havuz, Maldiv Villalarının eşsiz dünyasını oluşturan Maldiv Havuzu ve eğlenceyi doruklara taşıyan renkli bir aquapark Hepsi Maxx Royal tatilini unutulmaz anlara dönüştürüyor. Enjoy the warmth of summer every season at Maxx Royal s pools, each different size The Laguna Pool private to Laguna Villas, the Maldives Pool creating the unique world of the Maldives Villas and a vibrant aqua park where the fun is full of excitement Each one of them will make your Maxx Royal holiday memorable.

65 Kapalı Havuz

66 Gün Işığını Hisset! Feel the rays of the sun! Aven Royal Spa, 3000 m² lik cüretkar alanı, deneyimli ekibi ve huzurlu atmosferi ile Maxx Royal misafirlerini unutamayacakları bir deneyime davet ediyor. With a daring area of 3000 m 2, Aven Royal Spa invites Maxx Royal guests to discover an experience they ll never forget

67

68 Modern Zamanın Şampiyonları Yeşil Alanda Buluşuyor! The champions of the modern world meet on the greens! Montgomerie Maxx Royal, uluslararası müsabakaların sahne aldığı, uçsuz bucaksız yeşil parkurlarında tutku, konsantrasyon, disiplin ve gelenekten yeni kahramanların doğduğu, zihne meydan okuyan bir mücadele alanı Montgomerie Maxx Royal sadece Tiger Woods gibi dünyaca ünlü golf ustalarını ve sporcuları ağırlamakla kalmıyor lider iş adamlarına, ayrıcalıklı spor dallarında sunduğu özel rekreasyonel hizmetleri ve spor olanakları ile ev sahipliğini yapıyor. Montgomerie Maxx Royal is a mind-challenging arena where new champions are born with passion, concentration, discipline and tradition on the endless greens and also hosts international games Not only does Montgomerie Maxx Royal host world-famous golfers and athletes like Tiger Woods, it also offers exclusive recreational services and sports facilities for leading businessmen in privileged sports.

69

70 Futbol Football Spor & Aktivite Sports & Activities Dünya standartlarında tasarlanan Maxx Royal Belek Golf Resort sahaları, sadece golf alanında değil, amatör futbolculara olduğu kadar profesyonel futbol takımlarının hazırlık kamplarına da kapılarını açıyor. Maxx Royal Belek Golf Resort un donanımlı spor merkezi Tune Studio Fitness Center, kişiye özel spor takvimleri ve uzman eğitmenleri ile tatilde de zinde kalmayı sevenleri ağırlıyor. Maxx Royal Belek Golf Resort un Uluslararası Tenis Federasyonu standartlarındaki tenis kortu, hem profesyonel hem de yeni başlayan tenisçilere heyecan dolu karşılaşmalar vadediyor. Besides golf courses, Maxx Royal Belek Golf Resort s fields designed according to world standards are open to both amateur and professional football teams s training camps. Tune Studio Fitness Centre, Maxx Royal Belek Golf Resort s well-equipped sports centre, hosts guests who like to keep up with their programme on their holidays with personalized workout schedules and professional trainers. Maxx Royal Belek Golf Resort also offers tennis courts in line with the International Tennis Federation standards, the perfect place for both professional and novice players.

71 Su Sporları Water Sports Yamaç Paraşütü Paragliding Tenis Tennis

72 Maxx Royal İçin En Özel An, Evet Dediğiniz O Büyülü An Maxx Royal is there for you the perfect moment you say I do Yepyeni bir yaşama adım atarken Maxx Royal özeni, sunduğu konfor ve ayrıcalıklarla size eşlik ediyor. Hayalini kurduğunuz düğün seremonisini gerçeğe dönüştürmek için tüm imkanlarını şıklıkla buluşturan Maxx Royal Golf Resort, yıllardır beklediğiniz bu özel anı, benzersiz bir mutlulukla taçlandırıyor. Belki özel bir ziyafet ya da eğlenceli bir plaj partisi, belki de düşsel bir düğün şöleni Hayallerinize zenginlik katan ayrıcalıklı bir düğün konsepti için Maxx Royal ayrıcalıklarıyla tanışın. Maxx Royal accompanies you in taking the first steps into your new life with delicate care, comfort and privileges. Maxx Royal Belek Golf Resort will meet your every desire with elegance to make your wedding ceremony dreams come true at this special moment you have been waiting for. Perhaps an elegant banquet or an entertaining beach party, or maybe a fairy-tale wedding Let us introduce you to Maxx Royal privileges for the perfect wedding concept to match your dreams

73

74 Eğlence dünyasının sıra dışı boyutuna yolculuk An extraordinary journey into a new dimension of fun and entertainment Cobra Kingdom Aquapark ta Geçen Her An, Bambaşka Bir Heyecan! Hem minik konukların hem de eğlenceden vazgeçemeyen yetişkinlerin tercihi olan Cobra Kingdom Aquapark ile heyecan hep doruklarda yaşanıyor. Birbirinden eğlenceli su kayakları ile renkli ses ve ışık efektlerini buluşturan aquapark, eğlencenin sınırlarını zorluyor! Maxxiland de Çocukların Büyülü Dünyasına Yolculuk Var! Minik misafirler için eğlenceli bir dünyanın kapılarını açan Maxxiland, 1-17 yaş arasındaki çocuklara birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor. Çağlar Öncesine Doğru Heyecanlı Bir Yolculuk: Dinoland Minikleri zamanda macera dolu bir yolculuğa çıkaran Dinoland, bir çağın en güçlü kahramanlarını Maxx Royal dünyasına taşıyor. Dünya üzerinde yaşamış tüm dinozorların gerçek boyutlarıyla yer aldığı Dinoland de; küçük bir gölet, dino yumurtası ile fotoğraf köşesi, kanatlı, uçan dinozor, yavru dinozorlar, eski çağlardan zamanımıza ışınlanarak gelmiş gibi hareket eden dev dinozorlar ve Dino Shop bulunuyor. Each moment at Cobra Kingdom Aqua Park is a new excitement! Cobra Kingdom Aqua Park is always full of adrenaline for both our little guests and the young-spirited. With fun water slides and vibrant sound and light effects, the aqua park is where the fun in the sun happens! Explore the amazing world for kids at Maxxiland! Opening the doors to a world of fun for our little guests, Maxxiland offers kids aged 1 to 17 countless activities to enjoy. An adventure into prehistoric times: Dinoland Taking kids to explore an adventureous prehistoric world, Dinoland introduces the most powerful creatures of history at Maxx Royal. Dinoland features real-size dinosaurs which once roamed the Earth, a pond, dino eggs to take photos, flying dinosaurs, baby dinosaurs and huge dinosaurs that can move! You can also stop by the Dino Shop.

75 Dinoland Maxxi land

76 İş Dünyasına Özel Hizmetler Maxx Royal Belek Golf Resort ta! Maxx Royal Belek Golf Resorts presents you with exclusive services for the business world! Maxx Royal Belek Golf Resort un m² alan üzerindeki kongre ve toplantı merkezi, kurumsal organizasyonlarda en özel konuklarını konforla ağırlamaya devam ediyor. Uluslararası sempozyumlar, özel kongreler, kurumsal toplantılar ve iş görüşmeleri gibi organizasyonlarda; 24 m² den 200 m² ye kadar değişen ölçülerde 18 adet salon, 4.20 m yüksekliğinde 1904 m² lik ana fuaye, 3.60 m yüksekliğinde 1128 m² lik üst fuaye, kongre stant alanı ve sergi bölümü ile hizmet veren kongre merkezinin tüm organizasyonları, deneyimli bir ekip eşliğinde gerçekleşiyor. Özenli organizasyonları Maxx Royal şıklığıyla buluşturan kongre merkezinde, her ihtiyaca cevap veren salonların yanı sıra; ses geçirmez ayraçlar ile üçe bölünebilen 8.45 m yüksekliğinde, 1956 m² genişliğindeki sütunsuz Dante Salonu ve iki ayrı bölüme ayrılabilen 830 m 2 genişliğindeki sütunsuz 8.15 m yüksekliğinde Leonardo Da Vinci Salonu nda aynı anda 3000 kişi ağırlayabiliyor. Set on a 10,000 m 2 area, Maxx Royal Belek Golf Resort s convention and meeting centre hosts its esteemed guests with comfort for their corporate events. The convention centre offers 18 halls varying from 24 m to 200 m 2, a 4.20 m high, 1904 m 2 main foyer, a 3.60 m high 1128 m 2 upper foyer, booth spaces for conventions and an exhibition area for all events including international symposiums, exclusive conventions, corporate meetings and business meetings, all assisted by a professional team. The convention centre hosts perfect events with a touch of Maxx Royal elegance and, in addition to its halls meeting every requirement, it offers the Dante Hall, 8,45 m height, 1956 m 2 hall with no columns that can be divided into three with noise-proof sectioners and the 8.15 m height Leonardo Da Vinci Hall, a 830 m 2 hall with no columns that can be divided into two, hosting 3000 people at the same time.

77

78 Ana Toplantı Katı Main Floor ANA FUAYE - MAIN FOYER / 1904 m 2

79 Ana Toplantı Katı Main Floor ANA FUAYE - MAIN FOYER

80 Ana Toplantı Katı Main Floor DANTE - 1 / 667 m 2 Banket Düzeni / Banquet Style 546 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 680 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 397 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 186 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 635 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom

81 Ana Toplantı Katı Main Floor DANTE - 2/3 / 623 m 2 / 666 m 2 DANTE - 2 Banket Düzeni / Banquet Style DANTE Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 635 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 370 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 174 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 593 Kişi / Pax Banket Düzeni / Banquet Style 545 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 679 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 396 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 186 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 635 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style

82 Ana Toplantı Katı Main Floor DA VINCI - 1 / 411 m 2 Banket Düzeni / Banquet Style 336 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 419 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 244 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 115 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 391 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom

83 Ana Toplantı Katı Main Floor DA VINCI 2 / 412 m 2 Banket Düzeni / Banquet Style 336 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 419 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 244 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 115 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 391 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style

84 Ana Toplantı Katı Main Floor SHAKESPEARE / 200 m 2 Banket Düzeni / Banquet Style 163 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 204 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 119 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 56 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 190 Kişi / Pax U Düzeni / U Shape

85 Ana Toplantı Katı Main Floor Cafe WC Vestiyer Clockroom WC Donatello Ronsard 24 m 2 50 m 2 Harvey 25 m 2 Tasso 50 m 2 Erasmus Shakspeare 101 m m 2 Da Vinci m 2 Kongre Merkezi Giriş Convention Center Entrance Fuaye Foyer 1904 m2 Dante 1956 m 2 Leonardo Da Vinci 823 m 2 Da Vinci m 2 Otopark Giriş Car park entrance WC WC Otelden Giriş Entrance from hotel Dante 1 Dante 2 Dante m m m 2

86 Asma Kat Mezzanine ASMA KAT FUAYE - UPPER FOYER / 1128 m 2

87 Asma Kat Mezzanine ASMA KAT FUAYE - UPPER FOYER

88 Asma Kat Mezzanine BELLINI / 91 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 92 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 54 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 30 Kişi / Pax U Düzeni / U Shape

89 Asma Kat Mezzanine COPERNICUS / 99 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 101 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 58 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 33 Kişi / Pax I Düzeni / I Shape

90 Asma Kat Mezzanine CERVANTES / 193 m 2 Banket Düzeni / Banquet Style 158 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 196 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 120 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 54 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 183 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style

91 Asma Kat Mezzanine NEWTON / 93 m 2 Tiyatro Düzeni / Theatre Style 94 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 55 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 33 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom

92 Asma Kat Mezzanine MICHELANGELO / 196 m 2 Banket Düzeni / Banquet Style 160 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style 200 Kişi / Pax Sınıf Düzeni / Classroom 120 Kişi / Pax U Masa Düzeni / U Shape 54 Kişi / Pax Kokteyl Düzeni / Cocktail Style 186 Kişi / Pax Tiyatro Düzeni / Theatre Style

93 Asma Kat Mezzanine WC Piero Montaigne 48 m 2 48 m 2 Ariosto Cervantes 97 m m 2 WC Galileo 37 m 2 Giotto 46 m 2 Üst Fuaye Upper Foyer 1128 m 2 Bellini 91 m 2 Newton 93 m 2 Copernicus 99 m 2 Michelangelo 196 m 2 Raphael 76 m 2 Petrarca 68 m 2 Otelden Giriş Entrance

94 Teknik Ekipman Listesi Dante (Salon üçe bölünebilir) Leonardo Da Vinci (Salon ikiye bölünebilir) Dante 1, Dante 2, Dante 3 Da Vinci 1 - Da Vinci 2 SES SISTEMİ (Taşınabilir) Adet SES SISTEMİ (taşınabilir) Adet Ses Sistemi 12 Kanal Mixer 1 Ses Sistemi 12 Kanal Mixer 1 RCF H Yollu Hoparlör 2 RCF H Yollu Hoparlör 2 RCF 500W 2 Yollu Hoparlör 8 RCF 500W Iki Yollu Hoparlör 8 RCF 2X W Subbass 2 RCF 2X W Subbass 2 2x1000w Ses Anfisi 3 2x1000w Ses Anfisi 3 2x2000w Ses Anfisi 1 2x2000w Ses Anfisi 1 Hoparlör Prosesör 1 Hoparlör Prosesör 1 Senheiser El Tipi Telsiz Mikrofon 3 Senheiser El Tipi Telsiz Mikrofon 2 Senheiser Yaka Tipi Telsiz Mikrofon 3 Senheiser Yaka Tipi Telsiz Mikrofon 2 Kablolu Mikrofon 4 Kürsü Mikrofonu 6+1 Konferans Mikrofon Mikrofon Sistemi - 2 Takım Double Dvd/Cd/Mp3 Player Pioneer CMX 3000 Dual Cd Player GÖRÜNTÜ (sabit) 4500 Ans. Projeksiyon 4 x 3 Motorlu Projeksiyon Perdesi Adet 3 3 Toplantı Salonları GÖRÜNTÜ (sabit) 4500 Ans. Projeksiyon 6 x 4 Motorlu Projeksiyon Perdesi Adet 4 4 GÖRÜNTÜ (sabit) 2200 Ans. Projeksiyon 3000 Ans. Projeksiyon Adet 3 3 1,80 x 1,80 Motorlu Projeksiyon Perdesi 3 3 x 2,25 Motorlu Projeksiyon Perdesi 4 IŞIK (sabit) Profil Spot 575W Movinghead Spot SGM Palco Led Adet Flipchart Kürsü Podyum / 55 Parça - en 1m / boy 2m - yükseklik 40, 60, 80 cm Kanal Dimmer DMX Sipliter Rack Case Pist 80 m 2 Sony Dvd/Mp3 Player Dvd/Mp3 Player 9 6

95 Technical Equipment List Dante (The hall may be divided into three sections) Dante 1, Dante 2, Dante 3 Leonardo Da Vinci (The hall may be divided into two sections) Da Vinci 1 - Da Vinci 2 SOUND SYSTEM (portable) Adet SOUND SYSTEM (portable) Adet Sound System 12 Channel Mixer 1 Sound System 12 Channel Mixer 1 RCF H Way Speaker 2 RCF H Way Speaker 2 RCF 500W 2-Way Speaker 8 RCF 500W 2-Way Speaker 8 RCF 2X W Subbass 2 RCF 2X W Subbass 2 2x1000w Amplifier 3 2x1000w Amplifier 3 2x2000w Amplifier 1 2x2000w Amplifier 1 Speaker Processors 1 Speaker Processors 1 Senheiser Radio Hand Microphone 3 Senheiser Radio Hand Microphone 2 Senheiser Lapel Microphone 3 Senheiser Collar Type Wireless Microphone 2 Cabled Microphone 4 Desk Microphone 6+1 Conference Microphone System Double Dvd/Cd/Mp3 Player Pioneer CMX 3000 Dual Cd Player IMAGE (fixed) 4500 Ans. Projector Senheiser Lapel Microphone Adet 3 3 Meeting Halls IMAGE (fixed) 4500 Ans. Projector 6 x 4 Motorized Projector Screen Adet 4 4 IMAGE (fixed) 2200 Ans. Projector 3000 Ans. Projector Adet x 1.80 Motorized Projector Screen 3 3 x 2.25 Motorized Projector Screen 4 LIGHT (fixed) Profil Spot 575W Movinghead Spot SGM Palco Led Adet Flipchart Stand Catwalk / 55 piece - 2m / 1m - high 40 / 60 / 80 cm Channel Dimmer DMX Sipliter Rack Case Dance Floor 80 M 2 Sony Dvd/Mp3 Player Dvd/Mp3 Player 9 6

96 Kongre Merkezi Ölçü ve Kapasiteleri Convention Center Dimensions & Capacity Ana Toplantı Katı Main Floor M 2 Dante 1956 m 2 * Genişlik Width m Uzunluk Length m Yükseklik Height 8.45 m Banket Düzeni Banquet Style 1537 Tiyatro Düzeni Theatre Style 1914 Sınıf Düzeni Classroom Style 1116 U Masa Düzeni U Shape - Kokteyl Düzeni Cocktail Style 1786 Dante m m m 8.45 m Dante m m m 8.45 m Dante 3 Leonardo Da Vinci ** 666 m m m 31 m m 26,50 m 8.45 m 8.15 m Da Vinci m 2 15,50 m 26,50 m 8.15 m Da Vinci m 2 15,50 m m 8.15 m Shakspeare 200 m m m 4.20 m Erasmus 101 m m m 3.80 m Tasso 50 m m 5.54 m 3.80 m Ronsard 50 m m 9.18 m 3.80 m Donatello 24 m m 5.25 m 3.50 m Harvey 25 m m 5.25 m 3.50 m Fuaye Foyer 1904 m m *40 m² podyum ve 40 m² pist alanı kurulacak şekilde pax sayılarıdır. The hall capacity is defined considering 40 m² stage and 40 m² dance floor. ** 20 m² podyum ve 20 m² pist alanı kurulacak şekilde pax sayılarıdır.. The hall capacity is defined considering 20 m² stage and 20 m² dance floor. Asma Kat Mezzanine Cervantes 193 m m Michelangelo 196 m m m m 3.60 m 3.60 m Copernicus 99 m m m 3.60 m Newton 93 m m m 3.60 m Ariosto 97 m m m 3.60 m Bellini 91 m m m 3.60 m Raphael 76 m m m 3.60 m Petrarca 68 m m m 3.60 m Montaigne 48 m m 8.88 m 3.60 m Giotto 46 m m 8.68 m 3.60 m Piero 48 m m 6.75 m 3.50 m Galileo 37 m m 6.75 m 3.50 m Üst Kat Fuaye Upper Floor Foyer 1128 m m

97

98

99

100 Referanslar ORGANİZASYON İSMİ KATILIMCI PROFİLİ / KONGRE 2015 ABBVİE İLAÇ FİRMASI YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI PHLIPP MORIS YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI MERCK SHARP DOHME İLAÇ FİRMASI YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI SHELL YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI SAMSUNG GLOBAL FORUM GLOBAL BOSTON SCİENTİFİC İLAÇ FİRMASI YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI ORTADOĞU ÜLKELERİ MIDDLE EAST SOCIETY FOR GYNECOLOGICAL ENDOSCOPY CONGRESS ORTADOĞU ÜLKERİ - KONGRE 10. RİNOLOJİ KONGRESİ KONGRE 25. FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON KONGRESİ KONGRE 2014 ANİ İLAÇ FİRMASI YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI SENNHEISER ALMANYA LANSMAN TOPLANTISI JOHNSON & JOHNSON DEBUY GLOBAL TOPLANTISI GLOBAL KORDSA GLOBAL ŞİRKET TOPLANTISI HEKİM KİMYA ŞİRKET TOPLANTISI LILLY İLAÇ FİRMASI YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI ABBOTT İLAÇ DOKTOR TOPLANTISI DEICHMAN ŞİRKET İÇİ TOPLANTI DAIKIN BAYİ TOPLANTISI TTNET ŞİRKET TOPLANTISI PFIZER İLAÇ FİRMASI LANSMAN FORD ARAÇ TANITIMI LANSMAN KAMAZ RUSYA OTOMOTİV LANSMAN RUSYA BDT JACK DANIELS FİRMA İÇİ TOPLANTI NOVARTİS İLAÇ FİRMASI DOKTOR TOPLANTISI BOEHRINGER INGELHEIM RUSYA BAHAR TOPLANTISI RUSYA BDT NIKE ÜRÜN LANSMANI JOHNSON & JOHNSON DEBUY NESTLE UKRAYNA ŞİRKET TOPLANTISI UKRAYNA NOVONORDISK DANİMARKA ŞİRKET TOPLANTISI DANİMARKA SAMSUNG NOTE 4 LANSMAN TOPLANTISI LUXOF BAKÜ OIL COMPANY YÖNETİM TOPLANTISI AZERBEYCAN 30. KARDİYOLOJİ KONGRESİ KONGRE MICROSOFT GLOBAL TOPLANTI GLOBAL BP YÖNETİM KURULU 6. ÜREME ENDOKRİNOLOJİSİ ve İNFERTİLİTE KONGRESİ KONGRE PFIZER İLAÇ FİRMASI TOPLANTI GARANTİ YATIRIM YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI

101 Referanslar ORGANİZASYON İSMİ KATILIMCI PROFİLİ / KONGRE 2014 ROCHE GLOBAL TOPLANTI GLOBAL GARANTİ LEASING YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI PHILIPP MORIS YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI LILLY YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI 2013 LOREAL LANSMAN TOPLANTISI NOVARTİS İLAÇ FİRMASI DÖNEM TOPLANTISI TOKSÖZ BAYİ TOPLANTISI ABBVİE İLAÇ FİRMASI YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI HONDA ARAÇ LANSMANI LİLLY RUSYA İLAÇ FİRMASI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI RUSYA- BDT JOHNSON & JOHNSON DEBUY ŞİRKET TOPLANTISI GLOBAL DEICHMAN ŞİRKET İÇİ TOPLANTI OPET YÖNETİM KURULU TOPLANTISI DİJİTÜRK ŞİRKET TOPLANTISI SYNGENTA GLOBAL TOPLANTI GLOBAL 15. HİPERTANSİYON VE BÖBREK HASTALIKLARI KONGRESİ KONGRE 25. FİZİKSEL TIP VEREHABİLİTASYON KONGRESİ KONGRE 10. AKDENİZ HİPERTANSİYON VE ATEROSKLEROZ KONGRESİ KONGRE 10. ENDOÜROLOJİ KONGRESİ KONGRE 49. TÜRK DİYABET KONGRESİ KONGRE 29. KARDİYOLOJİ KONGRESİ KONGRE PARADOX SECURITY ŞİRKET TOPLANTISI ORTADOĞU ÜLKELERİ MICROSOFT GLOBAL TOPLANTI GLOBAL 9. KARDİYOLOJİ VE KARDİYOVASKÜLER CERRAHİDE YENİLİKLER KONGRESİ KONGRE 35. TÜRK KULAK BURUN BOGAZ VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ KONGRESİ KONGRE 30. NEFROLOJİ KONGRESİ KONGRE PROCTER & GAMBLE FİRMA TOPLANTISI BIANCHI BAYİ TOPLANTISI GARANTİ LEASING YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI BOEHRINGER INGELHEIM İLAÇ FİRMASI DÖNEM SONU TOPLANTISI ÜLKER PASİFİK TOPLANTISI 2012 BAYER İLAÇ FİRMASI TOPLANTISI HONDA BASIN LANSMANI PETROL OFİSİ ŞİRKET TOPLANTISI UNILEVER -ALGIDA LANSMAN

102 Referanslar ORGANİZASYON İSMİ KATILIMCI PROFİLİ / KONGRE 2012 SANOFİAVENTİS UKRAYNA YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI ABBOTT NUTRITION İLAÇ FİRMASI DÖNEM TOPLANTISI SHELL YÖNETİM TOPLANTISI HONDA BASIN LANSMANI UNILEVER ŞİRKET LOJİSTİK TOPLANTISI NOVONORDISK İLAÇ FİRMASI DÖNEM TOPLANTISI IFC / INTER FINANCE CORPORATION MEETING GLOBAL 8. KARDİYOLOJİ VE KARDİYOVASKÜLER CERRAHİDE YENİLİKLER KONGRESİ KONGRE TÜRK TRAKTÖR ŞİRKET TOPLANTISI 9. AKDENİZ HİPERTANSİYON VE ATEROSKLEROZ KONGRESİ KONGRE TRASD 2012 KONGRE KONGRE DEUTCHE POST BANK ALMANYA MICROSOFT GLOBAL TOPLANTI GLOBAL KREDİ KARTI SATIŞ UZMANLARI 28. KARDİYOLOJİ KONGRESİ KONGRE CATERPILLER UK / LANSMAN İNGİLTERE INDIAN WEDDING CEREMONY HINDISTAN T BANK ŞİRKET TOPLANTISI M1211-T-KEMİKAL SAFİLO GÖZLÜK LANSMAN PHILIPP MORIS YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI 1.GRUP PHILIPP MORIS YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI 2. GRUP ACİL TIP KONRGESİ KONGRE NUMİL İLAÇ FİRMASI YÖNETİM TOPLANTISI TELIASONERA GLOBAL TOPLANTI GLOBAL LUK OIL RUSYA ŞİRKET TOPLANTISI RUSYA-BDT LOREAL RUSSIA ŞİRKET TOPLANTISI RUSYA-BDT 13. İÇ HASTALKLARI KONGRESİ KONGRE BASF KİMYA ALMANYA TOPLANTI ALMANYA KIA LANSMAN BASIN TOPLANTISI LOTIS PHARMA İLAÇ FİRMASI TOPLANTISI NOKIA LANSMAN BAYİ TOPLANTISI IFC / INTER FINANCE CORPORATION MEETING GLOBAL TÜRK TELEKOM TOPLANTISI SAFİLO GÖZLÜK LANSMAN LILLY YIL SONU DÖNEM TOPLANTISI TÜRK TELEKOM YÖNETİM TOPLANTISI BOYDAK HOLDİNG YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

103

104 References NAME OF EVENT PARTICIPANT PROFILE / CONGRESS 2015 ABBVIE PHARMACEUTICAL END OF YEAR MEETING PHILIP MORRIS END OF YEAR MEETING MERCK SHARP & DOHME PHARMACEUTICAL END OF YEAR MEETING SHELL END OF YEAR MEETING SAMSUNG GLOBAL FORUM GLOBAL BOSTON SCIENTIFIC PHARMACEUTICAL END OF YEAR MEETING MIDDLE EASTERN COUNTRIES MIDDLE EASTERN SOCIETY FOR GYNECOLOGICAL ENDOSCOPY CONGRESS MIDDLE EASTERN COUNTRIES CONGRESS 10TH RHINOLOGY CONGRESS CONGRESS 25TH PHYSICAL MEDICINE AND REHABILITATION CONGRESS CONGRESS 2014 ANI PHARMACEUTICAL END OF YEAR MEETING SENNHEISER GERMANY LAUNCH MEETING JOHNSON & JOHNSON DEPUY GLOBAL MEETING GLOBAL KORDSA GLOBAL COMPANY MEETING HEKİM CHEMICALS COMPANY MEETING LILLY PAHRMACEUTICAL END OF YEAR MEETING ABBOTT PHARMACEUTICAL DOCTORS MEETING DEICHMAN INTERCORPORATE MEETING DAIKIN DISTRIBUTORS MEETING TT NET COMPANY MEETING PFIZER PHARMACEUTICAL LAUNCH FORD VEHICLE PRESENTATION LAUNCH KAMAZ RUSSIA AUTOMOBILE LAUNCH RUSSIA CIS JACK DANIEL S INTERCORPORATE MEETING NOVARTIS PHARMACEUTICAL DOCTORS MEETING BOEHRINGER INGELHEIM RUSSIA SPRING MEETING RUSSIA - CIS NIKE PRODUCT LAUNCH JOHNSON & JOHNSON DEPUY NESTLE UKRAINE COMPANY MEETING UKRAINE NOVONORDISK DENMARK COMPANY MEETING DENMARK SAMSUNG NOTE 4 LAUNCH MEETING LUXOF BAKU OIL COMPANY MANAGEMENT MEETING AZERBAIJAN 30TH CARDIOLOGY CONGRESS CONGRESS MICROSOFT GLOBAL MEETING GLOBAL BP BOARD MEETING 6TH REPRODUCTION ENDOCRINOLOGY and INFERTILITY CONGRESS CONGRESS PFIZER PHARMACEUTICAL MEETING

105 References NAME OF EVENT PARTICIPANT PROFILE / CONGRESS 2014 GARANTİ INVESTMENTS END OF YEAR MEETING ROCHE GLOBAL MEETING GLOBAL GARANTİ LEASING END OF YEAR MEETING PHILIP MORRIS END OF YEAR MEETING LILLY END OF YEAR MEETING 2013 LOREAL LAUNCH MEETING NOVARTIS PHARMACEUTICAL TERM MEETING TOKSÖZ DISTRIBUTORS MEETING ABBVIE PHARMACEUTICAL END OF YEAR MEETING HONDA VEHICLE LAUNCH LILLY RUSSIA PHARMACEUTICAL EVALUATION MEETING RUSSIA - CIS JOHNSON & JOHNSON DEPUY COMPANY MEETING GLOBAL DEICHMAN INTERCORPORATE MEETING OPET BOARD MEETING DİJİTÜRK COMPANY MEETING SYNGENTA GLOBAL MEETING GLOBAL 15TH HYPERTENSION AND KIDNEY DISEASES CONGRESS CONGRESS 25TH PHYSICAL MEDICINE AND REHABILITATION CONGRESS CONGRESS 10TH MEDITERRANEAN HYPERTENSION AND ATHEROSCLEROSIS CONGRESS CONGRESS 10TH ENDOUROLOGY CONGRESS CONGRESS 49TH TURKISH DIABETES CONGRESS CONGRESS 29th CARDIOLOGY CONGRESS CONGRESS PARADOX SECURITY COMPANY MEETING MIDDLE EASTERN COUNTRIES MICROSOFT GLOBAL MEETING GLOBAL 9TH INNOVATION IN CARDIOLOGY AND CARDIOVASCULAR SURGERY CONGRESS CONGRESS 35TH TURKISH EAR NOSE THROAT AND HEAD & NECK SURGERY CONGRESS CONGRESS 30TH NEPHROLOGY CONGRESS CONGRESS PROCTER & GAMBLE COMPANY MEETING BIANCHI DISTRIBUTORS MEETING GARANTİ LEASING END OF YEAR MEETING BOEHRINGER INGELHEIM PHARMACEUTICAL END OF YEAR MEETING ÜLKER PACIFIC MEETING 2012 BAYER PHARMACEUTICAL COMPANY MEETING HONDA PRESS LAUNCH PETROL OFİSİ COMPANY MEETING UNILEVER ALGIDA LAUNCH

106 References NAME OF EVENT PARTICIPANT PROFILE / CONGRESS 2012 SANOFIAVENTIS UKRAINE END OF YEAR MEETING ABBOTT NUTRITION PHARMACEUTICAL TERM MEETING SHELL MANAGEMENT MEETING HONDA PRESS LAUNCH UNILEVER COMPANY LOGISTIC MEETING NOVONORDISK PHARMACEUTICAL TERM MEETING IFC / INTER FINANCE CORPORATION MEETING GLOBAL 8TH INNOVATION IN CARDIOLOGY AND CARDIOVASCULAR SURGERY CONGRESS CONGRESS TÜRK TRAKTÖR COMPANY MEETING 9TH MEDITERRANEAN HYPERTENSION AND ATHEROSCLEROSIS CONGRESS CONGRESS TRASD 2012 CONGRESS CONGRESS DEUTCHE POST BANK GERMANY MICROSOFT GLOBAL MEETING GLOBAL CREDIT CARD SALES PROFESSIONALS 28TH CARDIOLOGY CONGRESS CONGRESS CATERPILLAR UK / LAUNCH UNITED KINGDOM INDIAN WEDDING CEREMONY INDIA T BANK COMPANY MEETING M1211-T-CHEMICAL SAFILO SPECTACLES LAUNCH PHILIP MORRIS END OF YEAR MEETING 1. GROUP PHILIP MORRIS END OF YEAR MEETING 2. GROUP TH A&E MEDICAL CONGRESS CONGRESS NUMIL PHARMECEUTICAL MANAGEMENT MEETING TELIASONERA GLOBAL MEETING GLOBAL LUKOIL RUSSIA COMPANY MEETING RUSSIA - CIS LOREAL RUSSIA COMPANY MEETING RUSSIA - CIS 13TH INTERNAL DISEASES CONGRESS CONGRESS BASF CHEMICALS GERMANY MEETING GERMANY KIA LAUNCH PRESS MEETING LOTIS PHARMA PHARMACEUTICAL COMPANY MEETING NOKIA LAUNCH DISTRIBUTORS MEETING IFC / INTER FINANCE CORPORATION MEETING GLOBAL TÜRK TELEKOM MEETING SAFILO SPECTACLES LAUNCH LILLY END OF YEAR MEETING TÜRK TELEKOM MANAGEMENT MEETING BOYDAK HOLDING BOARD MEETING

107 Take time to breath the soul of Maxx Royalty

108

MARMAOTELİSTANBUL. Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe İstanbul Tel: (0 216) 626 12 00 Fax: (0 216) 626 11 68

MARMAOTELİSTANBUL. Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe İstanbul Tel: (0 216) 626 12 00 Fax: (0 216) 626 11 68 Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe İstanbul TOPLANTI SALONLARI MEETINGS AND CONVENTIONS TOPLANTILAR VE KONGRELER En son teknoloji kullanılarak donatılmış, zengin yiyecek içecek sunumları ve ihtiyaçlarınıza

Detaylı

BİLGİLER INFORMATIONS GENEL GENERAL

BİLGİLER INFORMATIONS GENEL GENERAL Gün ışığı alan; 7m tavan yüksekliğinde ve 1600 m 2 genişliğinde 3 e bölünebilen ana salonu 1000 m 2 lik alternatif salonu Toplamda 30 salondan oluşan Kongre Merkezi Birbirinden şık Gold 340, Silver 280

Detaylı

ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI MODERN MİMARİYLE BULUŞUYOR...

ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI MODERN MİMARİYLE BULUŞUYOR... İçerik Content Kroki Strip Map Daire Planları Floor Plans AVM Shopping Mall Otel Ofis Office Tower 0 Vaziyet Planı Layout Plan Kat Planı Floor Plan Rezidans Residence Hotel 0 ANADOLU NUN TARİHİ YAPISI

Detaylı

LIFE BEGINS ANEW EVERY DAY...

LIFE BEGINS ANEW EVERY DAY... HAYAT HER GÜN YENİDEN BAŞLAR... Lüks yaşamı yeniden tanımlayan standartlarıyla, aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz The Address İstanbul un seçkin dünyasını keşfetmeye davetlisiniz... LIFE BEGINS

Detaylı

Our A La Carte Restaurant features the finest Turkish cuisine and the freshest sea-food for a treasured dinner experience with a breathtaking view...

Our A La Carte Restaurant features the finest Turkish cuisine and the freshest sea-food for a treasured dinner experience with a breathtaking view... Deniz, havuz ve bahçe manzaral farkl zevklere hitap eden Hotel Samara odalar ; 5 y ld zl konforu tatiliniz boyunca hissetmenizi sağlayacak tüm özelliklere sahiptir. Konforlu odalar, klima, digital TV,

Detaylı

İstanbul da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta!

İstanbul da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta! İstanbul da sağlık ve zindeliğin ulaştığı en yüksek nokta! Ultimate wellness and fitness in Istanbul! Bahcesehir-Fit Hurriyet Bulvari, Skyport Residences, 25th Floor, Unit 203 Beylikduzu ISTANBUL TURKEY

Detaylı

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU İSTANBUL MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU SANA DÜN BİR TEPEDEN BAKTIM AZİZ İSTANBUL! GÖRMEDİM GEZMEDİĞİM, SEVMEDİĞİM HİÇBİR YER. ÖMRÜM OLDUKÇA GÖNÜL TAHTIMA KEYFİNCE

Detaylı

GELECEĞE YATIRIM BİR KAYA HOLDİNG GELENEĞİDİR. INVESTMENT IN FUTURE IS A KAYA HOLDING TRADITION.

GELECEĞE YATIRIM BİR KAYA HOLDİNG GELENEĞİDİR. INVESTMENT IN FUTURE IS A KAYA HOLDING TRADITION. GELECEĞE YATIRIM BİR KAYA HOLDİNG GELENEĞİDİR. INVESTMENT IN FUTURE IS A KAYA HOLDING TRADITION. SİNERJİ, KAYA HOLDİNG İ YARATTI. KAYA HOLDİNG SİNERJİ YARATMAYA DEVAM EDİYOR... SYNERGY CREATED KAYA HOLDING.

Detaylı

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city İSTANBUL Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city Konut sahibi edindirdiğimiz yüzbinlerce kişiyi müşteri olarak değil,

Detaylı

Begümhan Doğan Faralyalı: WE ARE LOOKING FOR THE CHANCES IN EVERY FIELD THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY. Her alanda fırsatlara bakıyoruz

Begümhan Doğan Faralyalı: WE ARE LOOKING FOR THE CHANCES IN EVERY FIELD THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY. Her alanda fırsatlara bakıyoruz CARIBBEANS FAVOURITE ISLAND: BARBADOS Karayipler in en gözde adası: Barbados Türkiye de gösterilen ilk filmler THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY THE MOST DANGEROUS 10 AIRPORTS En tehlikeli 10 havaalanı

Detaylı

www.windowist.com T. + 90 212 214 T. 70 + 90 00212 214 70 00 info@windowist.com F. +90 212 214 77 77 M. www.windowist.com F.

www.windowist.com T. + 90 212 214 T. 70 + 90 00212 214 70 00 info@windowist.com F. +90 212 214 77 77 M. www.windowist.com F. Eskibüyükdere Cad. No:26 Maslak Eski Büyükdere 34467 Istanbul Cad. No:26 Maslak 34467 İstanbul T. + 90 212 214 T. 70 + 90 00212 214 70 00 M. Windowist The name for a new generation of fully equipped, luxury

Detaylı

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler

İSVİÇRE KAYAK CENNETİ: SKI HEAVEN SWITZERLAND. Portre: Gazeteci, Yazar, Müzisyen Kürşat Başar. Alışveriş: Sezon Trendlerinden Haberler look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz Kış - 2014 Sayı: 02 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Winter 2014 Issue: 02 KAYAK CENNETİ: İSVİÇRE SKI HEAVEN SWITZERLAND Bizden

Detaylı

MARMARİS İÇMELER MAVİ VE YEŞİLİN EŞSİZ UYUMU MARMARİS İÇMELER, THE UNIQUE HARMONY OF BLUE AND GREEN

MARMARİS İÇMELER MAVİ VE YEŞİLİN EŞSİZ UYUMU MARMARİS İÇMELER, THE UNIQUE HARMONY OF BLUE AND GREEN look Elite World Otelleri yayınıdır Para ile satılmaz Yaz 2015 Sayı: 04 A publication of Elite World Hotels Not sold separately Summer 2015 Issue: 04 MAVİ VE YEŞİLİN EŞSİZ UYUMU MARMARİS İÇMELER MARMARİS

Detaylı

Başaran Group. Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor.

Başaran Group. Böylesi büyük bir grubun parçası olmamız bize duyulan güveni ikiye katlıyor. Başaran Group 2007 yılında Başaran Group a bağlı olarak Hüseyin Başaran tarafından büyük hedeflerle kurulan CMB Yachts Tersanesi genç ve dinamik yapısıyla, dünyanın en hızlı gelişen yat üretim bölgelerinden

Detaylı

Amara dünyasına hoş geldiniz, Üstün kalitede hizmet sunan Amara da her şey, en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü.

Amara dünyasına hoş geldiniz, Üstün kalitede hizmet sunan Amara da her şey, en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü. Amara dünyasına hoş geldiniz, Üstün kalitede hizmet sunan Amara da her şey, en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü. Huzur veren büyüleyici doğa güzellikleri, gurme zenginliğindeki enfes yiyecek

Detaylı

1 2 3 Değerli Atraxion Okuyucuları, Dear valuable Atraxion Readers, İlk sayımıza verdiğiniz olumlu tepkilerle yolumuza daha güçlü adımlarla devam edebileceğimizi fark e rdiğiniz için teşekkür ederiz. We

Detaylı

Hall: 8b / Stand No: 844. Tel : +90 (224) 300 30 30 Fax : +90 (224) 300 30 33 E-mail : Elif.Gundogdu@sheraton.com x. Hall: 2 / Stand No: 2621

Hall: 8b / Stand No: 844. Tel : +90 (224) 300 30 30 Fax : +90 (224) 300 30 33 E-mail : Elif.Gundogdu@sheraton.com x. Hall: 2 / Stand No: 2621 3B SİSTEM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SERVİS VE TİCARET A.Ş 3B SYSTEM TECHNOLOGY Hall: 5 / Stand No: 515 BUYUKDERE CAD. ECZA SOK. NO:4/1 POLCENTER, OFİS:101 LEVENT Tel : +90 (212) 705 62 88 E-mail : aog@3bsistem.com.tr

Detaylı

DEDEMAN QUARTERLY DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 07 YAZ-SUMMER 2010

DEDEMAN QUARTERLY DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 07 YAZ-SUMMER 2010 DEDEMAN QUARTERLY DQ DQ DEDEMAN QUARTERLY SAYI-ISSUE 07 YAZ-SUMMER 2010 Bu Yaz Bodrum da Neler Olacak? What s going on in Bodrum this summer? Endüstriyel Tasarımın Dünü Ve Bugünü The past and present of

Detaylı

D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 2 S O N B A H A R - A U T U M N 2 0 1 1

D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 2 S O N B A H A R - A U T U M N 2 0 1 1 DQ D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 2 S O N B A H A R - A U T U M N 2 0 1 1 Siyah İnci; Zonguldak Black Pearl: Zonguldak Tecrübeli ralli pilotu Volkan Işık Experienced race pilot:

Detaylı

D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 2 S O N B A H A R - A U T U M N 2 0 1 1

D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 2 S O N B A H A R - A U T U M N 2 0 1 1 DQ D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 2 S O N B A H A R - A U T U M N 2 0 1 1 Siyah İnci; Zonguldak Black Pearl: Zonguldak Tecrübeli ralli pilotu Volkan Işık Experienced race pilot:

Detaylı

Çırağan Sarayı... Çırağan Palace...

Çırağan Sarayı... Çırağan Palace... Çırağan Sarayı... Çırağan Palace... Bir kent simgesi olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, şehirdeki en saygın ve lüks etkinliklere, toplantılara ve düğünlere ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça romantik

Detaylı

Kapak ici_merit 195x260 30/10/14 18:06 Page 1

Kapak ici_merit 195x260 30/10/14 18:06 Page 1 Kapak ici_merit 195x260 30/10/14 18:06 Page 1 İCİNDEKİLER-1 revize_merit 195x260 30/10/14 18:06 Page 1 İÇİNDEKİLER CONTENTS 22 MERİT ROYAL: SİZE ÖZEL HİZMET MERİT ROYAL: EXCLUSIVE TO YOU AJANDA 6-7 AGENDA

Detaylı

SETUR İLE YENİ MACERALAR, YENİ KEŞİFLER NEW ADvENTURES, NEW DISCOvERIES WITH SETUR

SETUR İLE YENİ MACERALAR, YENİ KEŞİFLER NEW ADvENTURES, NEW DISCOvERIES WITH SETUR SONBAHAR/AUTUMN 2013/05 ÜCRETSİZ/COMPLIMENTARY SONBAHAR/AUTUMN 2013/05 ÜCRETSİZ/COMPLIMENTARY AFRİKA HEP HAZIR, PEKİ YA SİZ? AFRICA IS ALWAYS READY FOR YOU, WHAT ABOUT YOU? HOŞGELDİN YENİ YIL! WELCOME

Detaylı

over 850 locations For the best rates visit: www.ramadaistanbultaksim.com or call +90 212 238 54 60

over 850 locations For the best rates visit: www.ramadaistanbultaksim.com or call +90 212 238 54 60 over 850 locations For the best rates visit: www.ramadaistanbultaksim.com or call +90 212 238 54 60 Awards Wyndham Worldwide is ranked by FORTUNE magazine as the most admired company in the hospitality

Detaylı

MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS

MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS Şubat / Nisan 2015 February / April 2015 MEGAYATLARIN YENİ YUVASI NEW HOME OF MEGAYACHTS PALMARINA BODRUM DA HEM İŞ HEM TATİL BUSINESS AND PLEASURE AT PALMARINA BODRUM MONACO DA 10 MÜKEMMEL MEKAN 10 PERFECT

Detaylı

Zambia Cumhurbaşkanı nın Ankara Seyahati Zambia Cumhurbaşkanı; H.E. Mr. Rupiah Bwezani Banda nın Ankara gezisindeki tercihi Hilton oldu.

Zambia Cumhurbaşkanı nın Ankara Seyahati Zambia Cumhurbaşkanı; H.E. Mr. Rupiah Bwezani Banda nın Ankara gezisindeki tercihi Hilton oldu. hilton.com HiltonPOSTASI Sayı / Issue No: 5 Kış Sayısı / Winter Issue Çin Başbakanının Hilton Ziyareti Çin Halk Cumhuriyeti Başbakanı, Sayın Wen Jiabing delegasyonu ile birlikte Türkiye ye gerçekleştirdiği

Detaylı

Zekeriyaköy de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü...

Zekeriyaköy de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü... Yoğun trafik, yüksek katlı yapılar, gürültü... Enerjimizi hızla tüketiyor. Neyse ki dünya metropollerinden biri olan İstanbul da az katlı yapılarıyla insan tabiatına uygun bir yer var. Hem şehre hem denize

Detaylı

Huzur ve Sağlığınız İçin. For Your Peace and Health. www.asyatermal.com.tr

Huzur ve Sağlığınız İçin. For Your Peace and Health. www.asyatermal.com.tr Huzur ve Sağlığınız İçin. For Your Peace and Health. www.asyatermal.com.tr ASYA TERMAL OTEL ASYA THERMAL HOTEL Yaşamınızın yeni manzarası... Gece yıldızlar, gündüz mavi gökyüzü ve yeşil... A new view in

Detaylı

D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 1 Y A Z - S U M M E R 2 0 1 1

D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 1 Y A Z - S U M M E R 2 0 1 1 DQ D E D E M A N Q U A R T E R L Y S A Y I - I S S U E 1 1 Y A Z - S U M M E R 2 0 1 1 45 yıllık zaman tüneli 45 year time tunnel Antalya da macera Adventure in Antalya Dedeman Otelleri CEO su Tamer Yürükoğlu

Detaylı

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı