22" 16:10, LED Monitör, Flicker Free Teknolojisi, VGA, DVI Girişleri, Hoparlör ve Üstün Ergonomik Tasarım. VG2235m

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "22" 16:10, LED Monitör, Flicker Free Teknolojisi, VGA, DVI Girişleri, Hoparlör ve Üstün Ergonomik Tasarım. VG2235m"

Transkript

1 22" 16:10, LED Monitör, Flicker Free Teknolojisi, VGA, DVI Girişleri, Hoparlör ve Üstün Ergonomik Tasarım VG2235m

2 ViewSonic VG2235m yüksek performanslı multimedya özelliği ve üstün ergonomik özellikler -5 ~37 eğilme, 360 kendi etrafında dönme, 90 pivot ve 100mm yükseklik ayarı ile tamamen kendi konforunuza göre ayarlamanız için tasarlanmıştır. 16:10 görüntü oranı ve 1680 x 1050 çözünürlük oranı ile daha etkili kullanım için tasarlanmıştır. 20M:1 dinamik kontrast oranı ile keskin, net ve doğru renk performansı sunar. 2W dahili hoparlörü ile ses deneyimini beraberinde getirir. DVI ve VGA girişleri ile geniş ve esnek kullanım alanlarını destekler. ViewSonic Flicker-Free ve Blue Light Filter teknolojileri sayesinde uzun süre kullanım sonucu oluşan göz sulanmaları, baş ağrılarının önüne geçebilir ve göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. ENERGY STAR sertifikası ve EcoModu ile VG2235m enerji tasarrufu sağlar. ViewMode özelliği ile web, yazı, film gibi farklı kullanım senaryolarına uygun renk performansı ile gerek hastaneler, eğitim kurumları ve kurumsal çözümler için gerekse ev kullanımı için ideal çözümler sunar. Öne Çıkan Özellikler 22" (21,5" Görüntülenebilir) 16:10 LED Panel 1680 x 1050 Çözünürlük Üstün Ergonomik özellikleri Pivot - Yatay ve dikey kullanabilme mm Yükseklik ayarı yapabilme Kendi etrafında dönebilme - -5 /+37 Öne ve arkaya eğilebilme özellikleri 250 Nits Parlaklık ile Daha Net Görüş 5MS Tepki Süresi ile Akıcı ve Net Görüntü Kalitesi :1 Dinamik Kontrast Oranı Dahili 2W Hoparlörler ile Ses Deneyimi DVI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekleri VESA Duvara Monte Uyumluluğu ENERGY STAR sertifikası ve Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu Flicker-Free (Titreşimsiz) ve Blue Light Filter Teknolojileri ile Rahat ve Uzun Kullanım İmkanı

3 16:10 Görüntü Oranı ile Daha Geniş Çalışma Alanı Ergonomik Tasarım ile Konforlu Kullanım Genişletilmiş 16:10 Görüntü Oranı ve 1680x1050 VG2235m monitör, en üst düzeyde rahatlık ve çözünürlük ile geniş çalışma alanı sayesinde daha konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır. etkili bir görüş alanı sunar. Böylece tek bir ekranda Oturduğunuz sandaye ve masanın yüksekliğine göre birden fazla döküman, web sayfası, tasarım dosyası VG serisi monitörünüzü 100mm aşağı veya yukarı gibi farklı içerikler açabilirsiniz. ayarlayabilir ve -5 ~ +37 kadar öne veya arkaya eğebilirsiniz. Bunun yanı sıra çalıştığınız dökümana göre ekranınızı 0-90 (Pivot) yatay dikey eksende arasında bir açıda çevirebilirsiniz. Ekran kartınızın üzerinden gerekli ayarları yaparak görüntünün dik olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kendi etrafında 360 dönebilmesi sayesinde masanızda istediğiniz yöne çeviribilirsiniz.

4 20M:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı Flicker-Free (Titreşimsiz) Ekran Teknolojisi ile Göz Yorulmalarına Son Monitörün etkileyici özelliklerinden birisi de arka İster iş, ister eğlence amaçlı olsun uzun süre aydınlatma lambaları tam karanlık seviyesine kadar bilgisayar kullanımı göz yorulmaları, yakın mesafe düşürek, örneğin izlediğiniz film veya oyunlardaki görüş sorunu, baş ağrısı, bulanık görüş, göz karanlık sahnelerin daha net ve akıcı olarak sulanmaları gibi sorunları tetiklemektedir. görmenizi sağlar. Bir monitördeki kontrast oranı Monitörlerin hızlı yenilenme oranları nedeniyle beyaz ile siyah arasındaki orandır. LCD Monitörlerin oluşan titreşimlerin insan gözüyle farkedilmesi aydınlatma lambalarının parlaklığı sadece belirli bir zordur. Standart monitörlerde titreşim açık bir orana kadar düşürülebildiğinden dolayı bu değer şekilde farkedilmektedir. Geleneksel flicker-free herzaman düşüktür. LED monitörler ise arka (Titreşimsiz) monitörler, kullandıkları Sinyal Genişlik aydınlatmasında kullanılan her bir lambayı tek tek Modülasyonu (Pulse Width Modulation) (PWM) ve tamamen söndürebilme yeteneğine sahip olmaları yüksek frekanslı arka aydınlatmalar ile kullanıcıya sayesinde, kullanıcıya her zaman gerçek siyah titreşimsizlik hissi verir. Fakat ViewSonic geliştirdiği rengini ve bunun getirisi olarak daha yüksek titreşimsiz monitör teknolojisi (Flicker-Free) ile LED görüntü kalitesi sunarlar. arka aydınlatma üzerinden titreşimlerin azaltılmasıyla ve düzenli olarak güç kaynağı üzerinden düzenlenmesi nedeniyle her parlaklık seviyesinde gerçek titreşimsiz monitör deneyimi sunar.

5 Blue Light Filter Teknolojisi ile Daha Rahat Kullanım ViewMode Renk Yönetimi ile Daha Akıcı Renkler Uzun süre monitör kullanımları gözlerde yorgunluğa ViewSonic 'in geliştirdiği dahili renk yönetim sistemi neden olur. Bunun nedenlerinden birisi, renklerin ile yüksek standartlarda renk akıcılığı ve beyaz renk doğru ayarlanmasıdır. Blue Light Filter teknolojisi dengesi sağlaması sayesinde üstün renk kalitesi size, ister multimedya ister iş çalışmalarınızda, elde edersiniz. ViewSonic geliştirdiği ViewMode ortama göre mavi renk ayarı yapabilmenizi ve uzun özelliği sayesinde en iyi renk kalibrasyonunu sizin süreli kullanımlarda göz yorgunluğunun önüne için yaparak bünyesinde bulunan farklı renk geçerek daha rahat kullanım imkanı sunmasıdır. senaryoları ile ( Oyun, Film, Web, Metin ) size istediğiniz şekilde kullanma özgürlüğü sunar.

6 Dahili Stereo Hoparlörler Çevre Dostu Cıvasız LED Arka Aydınlatma VG2235m, kristal netliğinde stereo ses ile gelişmiş LED arka aydınlatma, görüntüleme performansını multimedya performansı için iki entegre hoparlör artırır, olağanüstü bir renk aralığı sunar ve son içerir. derece ayrıntılı görüntüler için kontrast oranlarını ayarlar. LED arka aydınlatma, geleneksel ekranlara kıyasla %25'e varan enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca ince ve hafif profil de masaüstü alanından tasarruf edilmesini sağlar.

7 Eco-Mod ile %25 oranında Enerji Tasarrufu VESA Duvar Askı Tasarımı VG2235m ile birlikte standart olarak gelen Eco- Farklı kullanım alanlarında en uygun şekilde monte Mode sayesinde, monitörü kullanmadığınız edilemek için tasarlanan VG2235m, 100x100 mm zamanlarda ""Optimize(%75)"" ve 'lik VESA duvar askı yuvaları ile monitörünüzü ""Converse(%50)"" seçenekleri üzerinden parlaklık duvara veya herhangi standın üzerine 4 adet vida ayarını değiştirerek enerji tasarrufu yapabilri ve yardımıyla kolaylıkla asmanızı sağlar. Bu tasarım ile lambaların kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle çok geniş bir kullanım alanına sahip VG2235m düşük ışıklı ortamlarda parlaklık ayarını yapabilir hastanelerde, okullarda ve ofislerde farklı böylelikle göz yorgunluğunu azaltmış olursunuz. ihtiyaçlara en ergonomik çözümü sunmaktadır. *Enerji tasarrufu genel kullanım şartları baz alınarak düzenlenmiştir.

8 En İyi Piksel Performans Garantisi ve 3 Yıl Garanti ViewSonic yıllardır sürdürdüğü teknoloji liderliğini kullanıcılarına, herzaman en yüksek kaliteyi sunarak tahahhüt etmektedir. Kullanılan panellerde her zaman bir adım önde olarak endüstri lideri piksel politikasını uygular. Piksel Performansı LED Monitörler ISO :2008 ViewSonic Piksel Garantisi 2 Parlak 2 Karanlık 5 Toplam 2 Parlak 2 Karanlık 3 Toplam Teknik Özellikler LCD Tür 22\" Wide Color a-si TFT Active Matrix LCD Kontrast Oranı 1000:1 (tipik) Görüntüleme 170 /160 (tipik) Açıları Ekran Alanı x mm Optimum 1680 x 1050 Çözünürlük Yanıt Süresi 5 ms (tipik) Panel Yüzeyi Anti-Glare type, Hardness 3H Renk Desteği 16.7M Parlaklık 250 cd/m2 Dinamik 20M:1 Kontrast Oranı

9 Arka WLED light bar Aydınlatma Arka 30,000 Saat (Min) Aydınlatma Ömrü UYUM BOYUTLAR PC VGA up to 1680x1050 Non Interlaced Mac Power Mac up to 1280x1024 Stand İle (W) x 15.31\" (H) x 8.04 (D) 512.4mm (W) x 389.0mm (H) x 204.3mm (D) Birlikte Fiziksel Stand (W) x 13.2 (H) x 1.88 (D) 512.4mm (W) x 335.3mm (H) x 47.7mm (D) Olmadan Fiziksel Kutu İle 22.32\" (W) x 15.90\" (H) x 5.98\" (D) 567mm (W) x 404mm (H) x 152mm (D) Birlikte YÖNETMELİKLER CU, UkrSEPRO + DoC,Erp, REACH SVHC List & DoC,TCO, GS, Ergo PAKET İÇERİĞİ LCD monitör güç kablosu, Video kablo Audio kablo hızlı başlangıç kılavuzu ViewSonic hızlı kurulum CD-ROM *kutu içeriği ülkelere göre değişiklik gösterebilir. GARANTİ Garanti koşulları ülkelere göre değişiklik gösterebilir. GERİ DÖNÜŞÜM/ATMA GİRİŞ SİNYALİ KONEKTÖRLER Güç Yerel yasalar geçerlidir Analog RGB Analog (75 ohms, 0.7 / 1.0 Vp-p) Dijital DVI (TMDS, 100 ohms) Senk. Separate Sync Composite Sync Sync on Green Frekans Fh = 30 ~80 khz ; Fv = 50 ~75 Hz Ses Girişi Audio in x1(3.5mm plug) Power Dahili adaptör, 3-pin plug (CEE22) x1 Speaker 2Wx2 Video D-Sub x1, DVI-D x1 Tüketim 18.5W Tasarruf 8W En İyi 11W Duruma Getirme Gerilim AC V (Universal); 50/60 Hz

10 KONTROLLER OSD Setting Auto Image Adjust Contrast/Brightness Input Select D-SUB,DVI, Audio Adjust Volume, mute, Audio input Color Adjust srgb, BLUISH, COOL, NATIVE, WARM, User Color [R, G, B] Information Manual Image Adjust H/V Position, Horizontal Size, Fine Tune, Sharpness, Dynamic Contrast, Aspect ratio, OVERSCAN, Eco mode,viewmode,blue Light Filter Setup Menu Language Select, Resolution Notice, OSD Position, OSD Time out, OSD Background, Auto Power Off, Power Indicator, SLEEP Memory Recall [ 1 ] : Main Menu [ 2 ] : Input Select [Up] : To immediately ViewMode [Dn] : To immediately Blue kight filter [Up] + [Dn] : 1. In the CR/BT menu, Recall Contrast or Brightness to default in its menu without OSD message 2. In the Audio mode, recall both of Volume and Mute to default without OSD message.( Under Volume adjust submenu,recall Volume to default without OSD message.) 3. While OSD menu off, recall Contrast & Brightness to default without OSD message. 4. After DCR on, CR/ BT is disabled, therefore, no action for CR/BT. [ 1 ] + [ 2 ] : Timing toggle, refer to section [ 1 ] + [Up] + [Dn] : Auto White Balance [ 1 ] + [Dn] : Power Lock [ 1 ] + [Up] : OSD Lock [2] + [ ]: Logo Boot Up Screen On/Off [2] + [ ]: Toggle DDC/CI and DDC/2B Ön Panel VESA MONTAJ [1],[Dn] [Up], [2], [PW] 100 x 100 mm Ergonomik Özellikler Döner 360 Yükseklik 0-100mm Ayarı Ağırlık Döndürme 90 Eğilme 37 ~ -5 Brüt lbs / 6.20 kg Net Standla lbs / 4.85 kg Net Standsız 7.17 lbs / 3.25 kg Isı 32 F to 104 F (0 C to 40 C) Nem 10% to 90% (no condensation) İŞLETİM KOŞULLARI ViewSonic Sınırlı Garanti ViewSonic müşterilerine kusurlu ürünlere karşı bir üretici garantisi sağlar. Uygulanabilir garanti hizmetlerinin türü ve süresi ürün türüne, ürünün satın alındığı ülkeye göre değişiklik gösterir ve ayrıca ürünün satın alındığı tarihte mutabık kalınan müşteri taleplerine göre bireysel farklılık ta gösterebilir. Garanti süresinin sona ermesi ile garanti de geçerliliğini kaybeder. Daha fazla ürün bilgisi için lütfen bizi adresinde ziyaret edin.

11 Tüm hakları ViewSonic Corporation tarafından saklıdır. Tüm diğer Kurumsal adları ve ticari markalar ilgili şirketlerin mülkiyetindedir. E&EO. Tüm fiyat ve özellikler yazılı bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Resimler yalnızca temsil amaçlıdır. Şartlar ve Koşullar Başvurun.

24" FHD SuperClear MVA Panel Webcamli Monitör VGA, DVI, DisplayPort, 2xUSB, Mikrofon, Hoparlör ve Üstün Ergonomil Özellikleri VG2437Smc

24 FHD SuperClear MVA Panel Webcamli Monitör VGA, DVI, DisplayPort, 2xUSB, Mikrofon, Hoparlör ve Üstün Ergonomil Özellikleri VG2437Smc 24" FHD SuperClear MVA Panel Webcamli Monitör VGA, DVI, DisplayPort, 2xUSB, Mikrofon, Hoparlör ve Üstün Ergonomil Özellikleri VG2437Smc "ViewSonic VG2437Smc 24 (23.6 görüntülenebilir) Full HD ergonomik

Detaylı

Intuitive Multi-Touch Design. Genel Bakış. 23" 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor

Intuitive Multi-Touch Design. Genel Bakış. 23 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor 23" 10-Point Projected Capacitive Touch Full HD 1080p Monitor Intuitive Multi-Touch Design Genel Bakış ViewSonic TD2340 10 parmak dokunmatik ekran 1920 x 1080 Full HD çözünürlük ve 8H çizilmeye dayanıklı

Detaylı

VX2252mh. E!lence ve Oyun için En "yi Monitör. Genel Bakı# 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) 2 ms HDMI multimedya Full HD LED Ekran

VX2252mh. E!lence ve Oyun için En yi Monitör. Genel Bakı# 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) 2 ms HDMI multimedya Full HD LED Ekran 22 inç (21,5 inç görüntülenebilir) 2 ms HDMI multimedya Full HD LED Ekran VX2252mh E!lence ve Oyun için En "yi Monitör Genel Bakı# ViewSonic VX2252mh-LED, 22" Full HD LED ve 2MS tepki süresi ile oyuncular

Detaylı

65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T

65 (64,5 görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T 65" (64,5" görüntülenebilir alan) İnteraktif Geniş Format Ekran CDE6560T ViewSonic CDE6560T 65" (64.5" görüntülenebilir alan) Full HD interaktif LED ekran çözümü, iş ve eğitim amaçlı kullanım için idealdir.

Detaylı

84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL

84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL 84 4K Ultra HD Interaktif Dokunmatik Ekran CDE8451-TL ViewSonic CDE8451-TL, 84" 4K Ultra HD interkaktif dokunmatik ekran, Full HD görüntüye göre 4 kat daha geniş görüntü sunar. CDE8451-TL eğitim kurumları,

Detaylı

Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352

Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352 Ağ Destekli 3500 Lümen XGA DLP Projeksiyon Cihazları PJD6352 ViewSonic ağ destekli ve opsiyonel kablosuz sunum özellikli LightStream PJD6352 projeksiyon cihazı, 2xHDMI girişi, 3500 Lümen parlaklık değeri

Detaylı

LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı

LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı LightStream 3,100 Lümen XGA Projeksiyon Cihazı PJD5250 "LightStream Projeksiyon Cihazı PJD5250 etkileyici oval hatlara sahip tasarımı ve fiyat performans özelliği ile öne çıkıyor. Şık tasarımı, parmak

Detaylı

MultiSync E232WMT. Kullanıcı Kılavuzu

MultiSync E232WMT. Kullanıcı Kılavuzu MultiSync E232WMT Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Dikkat, Uyarı...Türkçe-1 Kayıt Bilgisi...Türkçe-2 Önerilen kullanım...türkçe-3 İçerik...Türkçe-5 Hızlı Başlangıç...Türkçe-6 Kontroller...Türkçe-10 Teknik

Detaylı

VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN

VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN VIEWSONIC İLE MÜKEMMELE ULAŞIN ViewSonic DNA'sında olan görüntü kalitesi, yenilikçilik ve iş ortaklarına verdiği değer çerçevesinde geride bıraktığı 25 yıllık sürede adını görüntüleme teknoloji lideri

Detaylı

Genel Bakış. 22" Hepsi Bir Arada Android Monitör

Genel Bakış. 22 Hepsi Bir Arada Android Monitör 22" Hepsi Bir Arada Android Monitör Genel Bakış ViewSonic in VSD221, Hepsi Bir Arada tasarımına, ayarlanabilir kitap standı ayaklığına, Google Play Store'a ve binlerce android uygulamasına erişim içeren

Detaylı

Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi

Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi Citrix XenMobile entegrasyonu ile gelen 24 inç (23,8 inç görüntülenebilir) Smart Display Citrix Ready Özelliği ile uzak masaüstü yönetimi Genel Bakış ViewSonic SD-A245 Smart Display, Citrix XenMobile entegrasyonu

Detaylı

ViewSonic. VX2439wm LCD Display. Model No. : VS12841

ViewSonic. VX2439wm LCD Display. Model No. : VS12841 ViewSonic VX2439wm LCD Display Model No. : VS12841 İçindekiler Uygunluk Bilgisi... 1 Önemli Güvenlik Talimatları... 2 RoHS Uyum Beyanı... 3 Telif Hakkı Bilgileri... 4 Ürün Kaydı... 4 Başlangıç Paket Muhteviyatı...

Detaylı

VG27AH LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu

VG27AH LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu VG27AH LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Tablosu Bildirimler... iii Güvenlik bilgileri... iv Bakım ve Temizlik... v 1.1 Hoşgeldiniz!... 1-1 1.2 Paketin içeriği... 1-1 1.3 Monitöre giriş... 1-2

Detaylı

LCD Monitör Kullanma Kılavuzu

LCD Monitör Kullanma Kılavuzu LCD Monitör Kullanma Kılavuzu U2868PQU LED arka ışığı 1 www.aoc.com 2014 AOC. Tüm Hakları Saklıdır. Güvenlik... 4 Ulusal Kurallar... 4 Güç... 5 Montaj... 6 Temizleme... 7 Diğer... 8 Kurulum... 9 Kutu İçindekiler...

Detaylı

Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu

Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu Dell UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Kullanıcı Kılavuzu Model: UZ2215H/UZ2315H/UZ2715H Düzenleyici model UZ2215Hf/UZ2315Hf/UZ2715Hb Notlar, Dikkat Notları ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızı daha iyi kullanmanıza

Detaylı

ViewSonic. VX2835wm LCD Display. Model No. : VS11531

ViewSonic. VX2835wm LCD Display. Model No. : VS11531 ViewSonic VX2835wm LCD Display Model No. : VS11531 İçindekiler TCO Bilgisi... i Uygunluk Bilgisi... 1 Önemli Güvenlik Talimatları... 2 RoHS Uyum Beyanı... 3 Telif Hakkı Bilgileri... 4 Ürün Kaydı... 4 Başlangıç

Detaylı

MX239H LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu

MX239H LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu Ekim 2012 MX239H LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Tablosu Bildirimler... iii Güvenlik bilgileri... iv Bakım ve Temizlik... v 1.1 Hoşgeldiniz!... 1-1 1.2 Paketin içeriği... 1-1 1.3 Monitöre giriş...

Detaylı

ViewSonic. VA2231w/VA2231wm LCD Display. Model No. : VS13223

ViewSonic. VA2231w/VA2231wm LCD Display. Model No. : VS13223 ViewSonic VA2231w/VA2231wm LCD Display Model No. : VS13223 İçindekiler Uygunluk Bilgisi... 1 Önemli Güvenlik Talimatları... 2 RoHS Uyum Beyanı... 3 Telif Hakkı Bilgileri... 4 Ürün Kaydı... 4 Başlangıç

Detaylı

VX2270Smh-LED LCD EKRANI Kullanıcı Kılavuzu

VX2270Smh-LED LCD EKRANI Kullanıcı Kılavuzu VX2270Smh-LED LCD EKRANI Kullanıcı Kılavuzu Model No. VS15052 çindekiler Uygunluk Bilgisi... 1 Önemli Güvenlik Talimatları... 2 RoHS Uyum Beyanı... 3 Telif Hakkı Bilgileri... 4 Ürün Kaydı... 4 Ba langıç

Detaylı

D100 Serisi Projektörler. Zahmetsiz sunumlar için kablosuz masaüstü projektörler: kolay kullanım, düşük çalıştırma maliyetleri

D100 Serisi Projektörler. Zahmetsiz sunumlar için kablosuz masaüstü projektörler: kolay kullanım, düşük çalıştırma maliyetleri D100 Serisi Projektörler Zahmetsiz sunumlar için kablosuz masaüstü projektörler: kolay kullanım, düşük çalıştırma maliyetleri MOBİL PROJEKTÖR YELPAZESİ 2600-3200 lümen parlaklıkla WXGA ve XGA kablosuz

Detaylı

Инструкция для ViewSonic VA705B-2 Перейти в карточку товара

Инструкция для ViewSonic VA705B-2 Перейти в карточку товара Инструкция для ViewSonic VA705B-2 Перейти в карточку товара 8 800 775 98 98 л чит т нич ю н льт цию. гл т чн. Б з вы дны www.sotmarket.ru д бн я инф м ция т в, тзывы, бз ы и ы ViewSonic VA705m/VA705b LCD

Detaylı

HL272 HSG 1223 OSD[V5.6]

HL272 HSG 1223 OSD[V5.6] HL272 HSG 1223 OSD[V5.6] OSD[V5.6] Monitörü çalıştırmadan önce, lütfen bu kılavuzu tamamen okuyunuz. Bu kılavuz, gelecekteki referansınız için saklanmalı. FCC B Sınıfı Radyo Frekans Girişimi Açıklaması

Detaylı

Güvenlik-LED MONİTÖRÜ

Güvenlik-LED MONİTÖRÜ / / / / / / Güvenlik-LED MONİTÖRÜ SMT-2232 Kullanım Kılavuzu SMT-2232 ÖNEMLİ GÜVENLİK TALİMATLARI 1 DİKKAT ELEKTRİK ÇARPMASI RİSKİ AÇMAYIN DİKKAT : ELEKTRİK ÇARPMASI RİSKİNİ AZALTMAK İÇİN,ARKA KAPAĞI AÇMAYIN

Detaylı

PB298Q LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu

PB298Q LCD Monitör. Kullanıcı Kılavuzu PB298Q LCD Monitör Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler Tablosu Bildirimler... iii Güvenlik bilgileri... iv Bakım ve Temizlik... v 1.1 Hoşgeldiniz!... 1-1 1.2 Paketin içeriği... 1-1 1.3 Monitöre giriş... 1-2

Detaylı

Güvenlik... 3. Ulusal Kurallar... 3 Güç... 4 Montaj... 5 Temizleme... 6 Diğer... 7 Kurulum... 8

Güvenlik... 3. Ulusal Kurallar... 3 Güç... 4 Montaj... 5 Temizleme... 6 Diğer... 7 Kurulum... 8 Güvenlik... 3 Ulusal Kurallar... 3 Güç... 4 Montaj... 5 Temizleme... 6 Diğer... 7 Kurulum... 8 Kutunun İçindekiler... 8 Kurulum Ayağı ve Tabanı... 9 İzleme Açısını Ayarlama... 10 Monitörü Bağlama... 11

Detaylı

18,5 LCD MONİTOR KULLANMA KILAVUZU TÜM MODELLER İÇİN GEÇERLİDİR

18,5 LCD MONİTOR KULLANMA KILAVUZU TÜM MODELLER İÇİN GEÇERLİDİR 18,5 LCD MONİTOR KULLANMA KILAVUZU TÜM MODELLER İÇİN GEÇERLİDİR UYARILAR Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş

Detaylı

21,5 LCD/LED MONİTÖR KULLANMA KILAVUZU TÜM MODELLER İÇİN GEÇERLİDİR

21,5 LCD/LED MONİTÖR KULLANMA KILAVUZU TÜM MODELLER İÇİN GEÇERLİDİR 21,5 LCD/LED MONİTÖR KULLANMA KILAVUZU TÜM MODELLER İÇİN GEÇERLİDİR UYARILAR Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş

Detaylı

LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü

LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü LightStream Projeksiyon Cihazı Broşürü LightStream Projeksiyon Cihazları, Farkı Görün, Farkı Duyun LightStream projeksiyon cihazları SuperColor yüksek renk performansı ve SonicExpert berrak ses kalitesi

Detaylı

Telif Hakkı. Yasal Uyarı. Ticari Marka Tanıma

Telif Hakkı. Yasal Uyarı. Ticari Marka Tanıma Telif Hakkı Tüm fotoğraflar, çizimler ve yazılım da dahil olmak üzere bu yayın, uluslararası telif hakkı kanunları ile korunmaktadır ve tüm hakları saklıdır. Bu kılavuz ya da bu kılavuz içerisindeki herhangi

Detaylı

Monitörü çalıştırmadan once, lütfen bu Kullanma Kılavuzunu baştan sona okuyunuz. Bu Kullanma Kılavuzu gelecekte de başvurmak üzere saklanmalıdır.

Monitörü çalıştırmadan once, lütfen bu Kullanma Kılavuzunu baştan sona okuyunuz. Bu Kullanma Kılavuzu gelecekte de başvurmak üzere saklanmalıdır. İÇİNDEKİLER TABLOSU ÖNEMLİ BİLGİLER ----------------------------------------------------------------------- 1 TEDBİRLER -------------------------------------------------------------------------- 2 ÖZEL

Detaylı