CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch"

Transkript

1 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak üzere toplam 10 Port Endüstriyel Tip Yönetilebilen Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Her bir RJ45 portundan 15.4/25.4 watt PoE güç verir. Kesintisiz haberleşme için Ring topolojiyi destekler. Geniş sıcaklık aralğı ve IP40 korumalı gövdesi sayesinde zorlu saha koşullarında mükemmel performans sağlar. IP kamera sistemleri, Raylı Sistemler, Tünel Çözümleri, RES/HES Ethernet ve Otomasyon Altyapısı gibi uygulamalar için ideal çözümdür. Edüstriyel Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları POE Destekli Teknik Özellikler 8Port Gigabit RJ45 PoE portu + 2Port SFP Fiber Slot ( Yuva) Tüm L2+ özelliklerini (802.1Q VLAN, Port Mirroring, Port isolation, IGMP Snooping, Link Aggregation, DHCP Snooping, LLDP, POE+ management, IP Source Guard, ARP inspection, ACLs) destekler. G.8032, ERPS Ring desteği - 50ms'de ringi otomatik yeniler 9600Kbyte Jumbo Frame 'leri iletebilir. Çalışma sıcaklık aralığı -40 C to 75 C. IEEE 802.3af/at'ye uygun. 25.4W'a kadar PoE güç verebilir WEB, CLI (konsol), TELNET, SSH, SNMP ile yönetilebilir Endüstriyel ortamlarda çalışır. IP40 seviyesinde korumalıdır DIN-rail tipi kolay montaj Fansız soğutma sistemi Anahtarlama Kapasitesi: 52Gbps Uyarı Fiber Optik SFP Modül ve AC/DC Güç Adaptörü Ayrıca sipariş edilmelidir. Sipariş No CLR-IES-G802P 8*10/100/1000 PoE + 2*SFP Yönetilebilir Gigabit Endüstriyel Ring Switch CLR-SFP-IG003 Industrial Gigabit Singlemode LX SFP Modül CLR-SFP-IG001 Industrial Gigabit Multimode SX SFP Modül EDR AC/DC Converter Output 48VDC 120W 2.5A ( Herbir Porttan 15.4Watt çıkış almak için) NDR AC/DC Converter Output 48VDC 240W 5A ( Herbir Porttan 25.4Watt çıkış almak için)

CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch

CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch CLR-IES-G824P, 8Portu POE destekli olmak üzere 10Port Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch

CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch

CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

CLR-IES-G82S

CLR-IES-G82S Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

CLR-IES-T884P # 24-Port L2+ 10G Industrial Managed POE Switch

CLR-IES-T884P # 24-Port L2+ 10G Industrial Managed POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri CLR-IES-T844P 16Port Endüstriyel Ethernet Managed 10Gigabit Fiber POE Switch CLR-IES-T884P, 8Portu

Detaylı

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch

CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch

CLR-IES-G82P # 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Industrial Ethernet Unmanaged Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Unmanaged Industrial Ethernet Switch P/N Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri

Detaylı

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter

LR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

CLR-SWG-88FM # 8-Port Gigabit RJ Port Gigabit SFP Slot Managed L2+ Omurga Ethernet Switch

CLR-SWG-88FM # 8-Port Gigabit RJ Port Gigabit SFP Slot Managed L2+ Omurga Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-88FM # 8Port Gigabit RJ45 + 8*SFP Managed L2+ Ethernet Core Switch Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri P/N Teknik Özellikler

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45 CLR-SWG-2804F, fiber optik hatlarla switchlerin merkeze taşındığı, geniş ve yoğun ethernet ağlarında,

Detaylı

CLR-IES-G80

CLR-IES-G80 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch

CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

CLR-SWG-244MP 24Port Gigabit + 4Port Gigabit SFP POE Switch

CLR-SWG-244MP 24Port Gigabit + 4Port Gigabit SFP POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-244MP 22Port Gigabit POE + 4*SFP Ethernet Switch L2+ 440W CLR Networks POE Switch ; IP Tabanlı POE Destekli CCTV Güvenlik Kameraları, IP

Detaylı

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch

CLR-IES-41P 4Port Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch

CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-G11 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici

CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-11 Endüstriyel Tipi Ethernet Fiber Optik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed

CLR-SWT-4244 # Fiber Optik Omurga Ethernet Switch L2+ Managed Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch

CLR-SWG-1621P 16Port POE Switch Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+

CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

CLR-IES-G42PB

CLR-IES-G42PB Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

CLR-SW-811P

CLR-SW-811P Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP

CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP

CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

DIN Rail Type Keystone Jack Holder

DIN Rail Type Keystone Jack Holder Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com DIN Rail Type Keystone Jack Holder DRH-100 1Port RJ45 Din Rail Keystone Jack ve Adaptör Tutucu, otomasyon sistemlerinde, endüstriyel ethernet

Detaylı

https://poeswitch.weebly.com/

https://poeswitch.weebly.com/ Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici

CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-PSE-100 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet POE Enjektör CLR-PSE-100 POE Enjektör POE Destekli Access Point AP, IP Kamera ve IP Telefon

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G003 1000Base-LX SFP Modül SM LC Duplex 1310nm 20km CLR Networks CLR-SFP-G003 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Bilgi Teknolojileri Uzmanı Katalog 10 + 2 Port Yönetilebilir Gigabit Ethernet Switch S2100-10G-2F 8 * 10/100/1000 Gigabit + 2 SFP Slot Gigabit Eth. Managed Switch Telkolink.com Ethernet Ağı Çözümleri Port Bilgisi 8 adet 10/100/1000Base-T

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

CLR-FXS/FXO

CLR-FXS/FXO Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Haberleşme Cihazları CLR-FXS/FXO Serisi Analog Telefon Hattı - Fiber Optik Çevirici 1.Genel Tanım CLR-FXS/FXO Analog telefon

Detaylı

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici

CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu Katalog POE Switch POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch 4*10/100 POE + 1 * 10/100 Port Yönetilemez POE switch 4*10/100M PoE + 4*10/100M Port Yönetilemez POE

Detaylı

CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü

CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü Switch, Server ve Router gibi Ethernet Ağ

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com SFP, SFP+ ve XFP İhtiyaçlarınız için 1000Base-BX Bidi SFP LC Simplex SM F/O Modül 20km CLR Networks CLR-SFP-B13/B15

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G001 1000Base-SX SFP Modül MM LC Duplex 850nm 550Mt CLR Networks CLR-SFP-G001 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G005 1000Base-EX LC Duplex SFP Singlemode F/O Modül 40km CLR Networks CLR-SFP-G005 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G004 1000Base-ZX SM LC Duplex SFP F/O Modül 80km CLR Networks CLR-SFP-G004 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch

S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Seri Haberleşme Çözümleri - Seri Ethernet Sunucular - Seri Fiber Dönüştürücü Sipariş Model277 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com OTDR Fiber Optik Tampon Kablo Fiber optik hatları OTDR ile test ederken ölü bölgedeki olayları ( dead zone events) Launch kablosu ile

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com FTTH-B02 FTTH 2Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu FTTH, FTTX, GPON, CATV, Telekom ve Fiber optik şebekelerde kullanıcıların ( Ofis -

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com Ağ Anahtarları, Router ve Sunucular için SFP ve XFP Modül P/N CLR-SFP-100M 100Base-FX SFP Modül LC Duplex MM 1310nm

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-USB-F22 USB to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-USB-F22 Serisi 2Portlu USB - Fiber optik çevirici mouse - fare ve klavyenin fiber

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G002 1000Base-SX LC Duplex MM SFP F/O Modül 2km CLR Networks CLR-SFP-G002 Fiber Optik SFP Modülü Multimode kablo ile standart

Detaylı

16 Kanal Abone Analog Telefon Fiber Çevirici

16 Kanal Abone Analog Telefon Fiber Çevirici Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com 16 Kanal Analog Telefon/Faks to Fiber Optik Çevirici Şartnamesi #Genel Voice Mux, PBX veya santralden alınan analog telefon hatlarını, fiber optik

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com Ağ Anahtarları, Router ve Sunucular için SFP ve XFP Modül P/N CLR-SFP-100S 100Base-FX SFP Modül LC Duplex SM 20km CLR-SFP-100S

Detaylı

Katalog Fiber Optik Switch

Katalog Fiber Optik Switch Katalog Fiber Optik Switch CLR-SWG-18 : 8*1000Base SFP port + 1*10/100/1000Base-T Yönetilemez Switch Genel CLR-SWG-18 8adet SFP/Mini GBIC ve 1 adet 10/100/100Base-TX portuna sahip yönetilemeyen Gigabit

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Ethernet Mesafe Uzatıcılar & IP Kamera Çözümleri Telefon Hattı Test Kabloları Telefon hattı kablolamalarında krone/reglet, telefon paneli vs gibi

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-STF-244 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422 to Fiber Optik Çeviriciler RS232, RS485 ve RS422 Seri arayüzlere sahip veri iletim

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler CLR networks CLR-AHD serisi Analog HD formatında video çıkışı olan CCTV güvenlik kameralarını

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-XFP-TG01 10GBase-SR 10Gbps XFP Modül LC Duplex MMF 300Mt Fiber Optik 10Gbps XFP Transreceiver Modülü 10GBase-SR, 10Gbps Fibre Channel

Detaylı

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches. CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches.  CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch CLR-SWF-18 : 1*10/100RJ45 + 8 * 100Base-FX SFP Soketli Switch CLR-SWF-18 Swith üzerinden 1 adet 10/100Base-T RJ45 Portu ve 8 adet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com 10Gbps SFP+ ve XFP F/O Modüller P/N 10Gbps Ethernet SFP+ Modül CLR Networks CLR-SFP-TG serisi SFP+ Modül Yüksek hızda

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com HDBit HDMI Video + Audio to Fiber Optik Çevirici IR Sinyal HDMI to Fiber optik çeviriciler bir HDMI kaynağından alınan 1080P Full HD Video

Detaylı

10Gbps CAT6A FTP Keystone Jack

10Gbps CAT6A FTP Keystone Jack Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 10Gbps CAT6A FTP Keystone Jack Yapısal kablolama sisteminde 10Gbps ethernet ağ kurulumunda CAT6 ve CAT7 F/FTP, F/UTP S/FTP data kablolarını

Detaylı

SFP Modül

SFP Modül Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com 10Gbps Ethernet Omurga Switchler için Fiber Optik SFP+ Modüller P/N 10Gbps Ethernet Fiber Optik Bidi SFP+ Modül SMF

Detaylı

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG02 10GBase-LR SFP+ Singlemode Modül 10km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri, kampüs

Detaylı

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km

CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG03 10GBase-ER SFP+ Modül SM LC Duplex 1310nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps

CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG04 10GBase-ER SFP+ Modül Singlemode 1550nm 40km Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Sipariş No Fiber Optik Çözümler Seri Haberleşme Sistemleri Ethernet Ağ Cihazları CAN Bus to Fiber Optik Çevirici @ Endüstriyel Tip Point to Point

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

Model232I RS232 Optik İzolatör

Model232I RS232 Optik İzolatör Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Model232I RS232 Optik İzolatör Industrial Model232I Isolation Protector, Seri haberleşme sistemlerinde RS232 seri arayüze sahip cihazlara

Detaylı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı

CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı - OLS - Sabit Çıkışlı CLR-SLS-S/M Sabit çıkışlı (-7dBm) fiber optik ışık kaynağıdır. Hem SMF hemde

Detaylı

CLR-HDMI-L10

CLR-HDMI-L10 Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-HDMI-L10 HDbit HDMI Görüntü Uzatma / Extender UHD 4K*2K 120Mt CLR Networks CLR-HDMI-L10 Yüksek Çözünürluğe sahip HDMI Video ve ses sinyalini

Detaylı

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch P 1.04.2017 PFS3005-4P-58 4 Kanal POE Switch 4 Kanal PoE Switch İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch, MAC Adres Liste Kapasitesi: 1K, IEEE802.3 / IEEE802.3u /IEEE802.3X standartlarına uygunluk, 1x10/100

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CCTV Güvenlik Kameraları İçin Analog / AHD / HD CVI / HD TVI to Fiber Optik Çevirici Sipariş Kodu Analog Kamera to F/O Fiber Optik Çeviriciler

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt

CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-TG01 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 300Mt Ethernet 10Gbps Yüksek hızda veri transfer gereksinimi olan veri merkezleri,

Detaylı

Uzun Menzilli 30km ye kadar

Uzun Menzilli 30km ye kadar Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.test-merkezi.com Fiber Optik Şebekeler İçin Ölçüm ve Test Cihazları P/N F/O Işık Test Kalemi (CLR Networks CLR-VFL-XX Serisi) Genel

Detaylı

CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 23AWG 10Gbps

CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 23AWG 10Gbps Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 23AWG 10Gbps CAT6A ve CAT7 gibi 10Gbps Ethernet uygulamalarında 23AWG kalınlığındaki Data Ağ kablolarının

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP Multimode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-SX standardını karşılamalı

Detaylı

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürüne Genel Bakış S4600-SI Serisi L2 Gigabit akıllı anahtarlar Metro Ethernet Ağları için üretilmiş olup,gelişmiş QoS, ve VLAN fonksiyonları (VLAN

Detaylı

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D PoE Serisi IS2100D-2GF8TX 1 / 6 Özellikler IS2100D Teknoloji IEEE 802,3 10Base-T Standartlar IEEE 802.3u - 100BaseT(X) ve 100BaseFX IEEE 802.3ab,1000BaseT

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP Singlemode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-LX standardını karşılamalı

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

CLR-IES-x Serisi Endüstriyel Yönetilebilir Switchler

CLR-IES-x Serisi Endüstriyel Yönetilebilir Switchler CLR-IES-x Serisi Endüstriyel Yönetilebilir Switchler Web Arayüzü Kullanım Kılavuzu Version V2.1 Bu kılavuzda, CLR Networks yönetilebilen endüstriyel switch cihazlarının, web GUI üzerinden konfigurasyonu

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com RF Feeder Kablo # RF Jumper # RF Konnektör RF Kablo Kesme ve Hazırlama Aleti Andrew 1/2'' ve 7/8'' RF Feeder kablonun konnektör montajından hazırlanmasında

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com N Dişi - N Erkek RF Koaksiyel Kablo Yüksek Gerilim Koruyucu Genişband Kablosuz Sistemleri, Wi-Fi 802.11 Kablosuz Yerel Ağ Uygulamaları,

Detaylı