Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Bilgi Teknolojileri Uzmanı"

Transkript

1 Katalog Port Yönetilebilir Gigabit Ethernet Switch S G-2F 8 * 10/100/1000 Gigabit + 2 SFP Slot Gigabit Eth. Managed Switch Telkolink.com Ethernet Ağı Çözümleri Port Bilgisi 8 adet 10/100/1000Base-T Gigabit Port 2 adet 1000Base-X SFP Yuva Teknik Özellikler L2 Managed - Yönetilebilir L2 wire-speed port anahtarlama Anahtarlama Kapasitesi 20Gbps Paket Yönlendirme Kapasitesi 15Mpps Jumbo Frame Desteği 9216Byte 16K MAC adresi. MAC adresleri otomatik güncellenir 4K VLAN. Port, Protokol ve ACL bazlı VLAN desteği STP, RSTP, MSTP protokol desteği Port Birleştirme - Port Aynalama - Port Ayırma ve Port Koruma Desteği Port Bazlı Hız Sınırlandırma Ring oluşması durumunda portu bloke edip, sorun kalkınca auto-recovery yapar Multicast IGMP v1/2/3 ve MLD v1/2 Güvenlik Ayarları QoS islevi sayesinde porta veya taga göre DSCP önceliklendirme yapabilir Güç tüketimi 10W'dan daha düşük Çalışma Sıcaklığı -20~50 C SFP & Mini GBIC Slot Gigabit SFP Multimode Module-(850nm,0.55km,LC) Gigabit SFP Single Mode Module-(1310nm,20km,LC) Gigabit SFP Single Mode Module-(1550nm,80km,LC) Tel : Fax : Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Katalog S G-2F Fiber Switch

Katalog S G-2F Fiber Switch Katalog S2100-26G-2F Fiber Switch S2100-26G-2F : 24*10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 SFP Slotlu Fiber Optik Switch Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağları Teknik Özellikler 24 adet 10/100/1000Base-TX RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWT-4244 Fiber Optik Omurga 10G Ethernet Switch L2+ Managed CLR Networks CLR-SWT-4244 Switch 4Portu 10Gbps uplink portu olmak üzere toplam 32port

Detaylı

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches. CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları

Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches.  CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch. Telkolink.com Fiber Optik Ethernet Ağ Anahtarları Katalog CLR Networks Fiber Optic Switches CLR-SWF-18 Fiber Optic Switch CLR-SWF-18 : 1*10/100RJ45 + 8 * 100Base-FX SFP Soketli Switch CLR-SWF-18 Swith üzerinden 1 adet 10/100Base-T RJ45 Portu ve 8 adet

Detaylı

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi

Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi Şartname CLR-SWG-2804F L2+ Fiber Switch Şartnamesi GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 28 adet SFP modül yuvası bulunmalı. Cihaz üzerinde Bakır ethernet bağlantıları sonlandırmak

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-244MP 22Port Gigabit POE + 4*SFP Ethernet Switch L2+ 440W CLR Networks POE Switch ; IP Tabanlı POE Destekli CCTV Güvenlik Kameraları, IP

Detaylı

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri

10G Diğer Ürünlerimiz 10G XFP ve SFP+ Modülleri SM / MM 10G OM3 / OM4 Patch Kablo & MTP / MPO Patch Cord 10G Bakır Kablolama Ürünleri Katalog 10G Ethernet Çözümleri Direct Attached Cable DAC SFP+ 10G Bakır Kablo Veri Merkezlerinde ve Sistem odalarında Switch, Sunucu, Depolama Cihazları ve Firewall arasında 10 Gigabit Ethernet bağlantı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot olmak üzere

Detaylı

Katalog Fiber Optik Switch

Katalog Fiber Optik Switch Katalog Fiber Optik Switch CLR-SWG-18 : 8*1000Base SFP port + 1*10/100/1000Base-T Yönetilemez Switch Genel CLR-SWG-18 8adet SFP/Mini GBIC ve 1 adet 10/100/100Base-TX portuna sahip yönetilemeyen Gigabit

Detaylı

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu

Katalog POE Switch. POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için. Telkolink.com Power Over Ethernet Çözümleri POE Switch Seçim Kılavuzu Katalog POE Switch POE Switch CCTV IP Kamera Beslemesi için 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch 4*10/100 POE + 1 * 10/100 Port Yönetilemez POE switch 4*10/100M PoE + 4*10/100M Port Yönetilemez POE

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.switchmerkezi.com Gigabit Ethernet Ağ Anahtarları Sipariş No CLR-SWG-24 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 4 Port F/O SFP Slot Switch

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-22 2Port 10/100/1000 Gigabit RJ45 + 2 Port F/O SFP Slot Switch CLR Networks CLR-SWG-22 Switch 2Port Gigabit ethernet RJ45 ve 2

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Ağ Anahtarı CLR Networks CLR-SWG-28 Switch 2Port Gigabit Ethernet RJ45

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G802P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Managed Ring Switch CLR-IES-G802P, 8Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP Slot olmak

Detaylı

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G402P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının tamamı Multimode ve Singlemode

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G824P 14Port Endüstriyel Ethernet Managed Gigabit Fiber Switch CLR-IES-G824P, 8Portu POE destekli olmak üzere 10Port Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45 CLR-SWG-2804F, fiber optik hatlarla switchlerin merkeze taşındığı, geniş ve yoğun ethernet ağlarında,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G402P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP Manaaged Endüstriyel Switch CLR-IES-G402P, 4Port 10/100/1000Base-TX POE ve 2Portu SFP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch CLR-SW-182S 1Port gigabit RJ45 bakır, 8Port 100Base-FX ve 2Port 1G SFP slot olmak üzere toplam 11Porta sahip

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-1602P+ 16Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged F/O Switch CLR-SWG-1602P+ 16 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch CLR-SWG-42P 4 Adet POE destekli 10/100/1000Base-TX Gigabit RJ45 Bakır

Detaylı

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch

Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın. Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch Şartname CLR-IES-G802P Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch GENEL Cihaz üzerinde Fiber optik kabloları sonlandırmak için 2 adet SFP modül yuvası bulunmalı. SFP yuvalarının her ikisi de Multimode ve Singlemode

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ CLR networks CLR-MCT-SFP+ serisi 10Gbase-T RJ45 Etherneti Fiber Optik sinyale çevirerek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com 8Port 10/100Base-TX RJ45 POE + 2Port Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch CLR-SW-811P 8Port POE destekl ve 1Port Gigabit RJ45 / SFP Paylaşımlı

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G82S 8Port Gigabit RJ45 + 2Port SFP Endüstriyel Ethernet Switch Unm. CLR-IES-G82S, 8Port 10/100/1000Base-TX ve 2Portu SFP Slot

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42P 4Port 10/100/1000Base-TX + 2Port SFP Unmanaged Industrial POE Switch CLR-IES-G42P, 4Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 2Port

Detaylı

Kullanım Alanları GSM Baz İstasyonları & Telsiz Çözümleri & WLAN Çözümleri & Mobil Uygulamalar

Kullanım Alanları GSM Baz İstasyonları & Telsiz Çözümleri & WLAN Çözümleri & Mobil Uygulamalar Katalog RF Haberleşme Ürünleri RF Haberleşme Sistemi Ürünlerimiz Kullanım Alanları GSM Baz İstasyonları & Telsiz Çözümleri & WLAN Çözümleri & Mobil Uygulamalar Telkolink.com RF Haberleşme Çözümleri Ürün

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G80 Swicth 8 Port GE Gigabit Ethernet Ağ Anahtarıdır. Zorlu

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch ( 4Port POE) CLR-SWG-420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet CLR-MCG-LFP Gigabit Ethernet Fiber Media Converter LFP ve Jumbo

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-21S 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-21S Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

SWITCH SN6506FSN-120-V2

SWITCH SN6506FSN-120-V2 4+2 Port PoE SN6506FSN-120-V2 > 120 Watt Yönetilemez Switch > > 6 x 10/100Mbps RJ45 bağlantı noktası > 4 x Max. 32 Watt PoE bağlantı noktası, > 2 x Uplink Port > CE / EMC, CE / LVD, FCC Sertifikasyonu

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCG-xx Serisi 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici CLR-MCG-xx Serisi Media Converter Elektriksel Bakır RJ45 Etherneti

Detaylı

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar

S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar S4600-SI Serisi L2+ Gigabit Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürüne Genel Bakış S4600-SI Serisi L2 Gigabit akıllı anahtarlar Metro Ethernet Ağları için üretilmiş olup,gelişmiş QoS, ve VLAN fonksiyonları (VLAN

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch CLR-SWG-2420P POE Switch CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon

Detaylı

Genel PON projlerinin kurulum ve bakım aşamalarında, FTTx uygulamalarında, optik gücü ölçmek için kullanılır.

Genel PON projlerinin kurulum ve bakım aşamalarında, FTTx uygulamalarında, optik gücü ölçmek için kullanılır. Katalog Fiber Optik Güç Ölçer CLR-OPM-PON Fiber Optik Powermetre - PON Genel PON projlerinin kurulum ve bakım aşamalarında, FTTx uygulamalarında, optik gücü ölçmek için kullanılır. Telkolink.com Fiber

Detaylı

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port

2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port 2015-4 Network Fiyat Listesi Fast Ethernet Switchler 5 48 Port FS605 5 port Fast Ethernet 1Gbps toplam kapasite 21$ FS608 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps toplam kapasite 26$ FS108 8 port Fast Ethernet 1.6Gbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G41 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch CLR Networks CLR-IES-G42 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri www.telkolink.com CLR-SWG-1621P # 16 Port POE + 2Port Gigabit RJ45 Uplink + 1*SFP Ethernet Switch CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome Kamera,

Detaylı

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch

4 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 8 Kanal POE Switch ÜRÜN RESMİ MODEL ÖZELLİKLER LİSTE $ 16 Kanal POE Switch P 1.04.2017 PFS3005-4P-58 4 Kanal POE Switch 4 Kanal PoE Switch İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch, MAC Adres Liste Kapasitesi: 1K, IEEE802.3 / IEEE802.3u /IEEE802.3X standartlarına uygunluk, 1x10/100

Detaylı

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar

Endüstriyel otomasyon protokollerinin her zaman yapılan işlem için gerekli olan bant genişliğini sağlar I SERİSİ Endüstriyel ve ağır çevre koşullarında kullanım amaçlı olarak tasarlanmış özel bir switchtir. Fabrika ve nakil koşullarında çalışmaya uygun olan bu cihazda güvenli politika uygulamalarına önem

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter CLR-IMC-GP, 1Port Gigabit Ethernet RJ45 POE ve 1Port SFP

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch CLR-SWF-410 Switch 4 Portu POE ve 1Portu Non-POE olmak üzere toplam 5Port 10/100Mbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch CLR-SWG-0800P 8Port GE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici CLR-MCF-XX Serisi Fast Ethernet 10/100Mbps to F/O Media Converter, Elektriksel

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch CLR Networks CLR-IES-80 Endüstriyel Ethernet Ağ Anahtarı 8 adet 10/100Mbps

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-401P 4 Port 10/100 RJ45 POE + 1 Port SC SM F/O Unmanaged Switch CLR-SWF-401P 4 Adet POE destekli 10/100Base-TX RJ45 Bakır Portu

Detaylı

Telkolink.com Kablosuz Seri - Wi-Fi Ethernet Sunucu

Telkolink.com Kablosuz Seri - Wi-Fi Ethernet Sunucu Katalog RS232 Seri - WIFI 802.11 B/G/N Dönüştürücü RS232 Seri Wi-Fi Ethernet Sunucu Telkolink.com Kablosuz Seri - Wi-Fi Ethernet Sunucu CLR-232-WS modeli, Seri RS232 arayüz üzerinden kontrol edilen sistemlere

Detaylı

Fiber Optik. Port. Uygulama

Fiber Optik. Port. Uygulama Katalog Dry Contact / TTL to Fiber Optik Çevirici CLR-4DC-T/R : Kuru Kontak & TTL Fiber Optik Çevirici. Fiber Optik hat üzerinden Kuru kontak bilgisi taşır. Örneğin Duman Dedektörü, Isı dedektörü çıkışlarını

Detaylı

15 - ETHERNET SWITCHLER

15 - ETHERNET SWITCHLER 154 15 - ETHERNET SWITCHLER ETHERNET SWITCHLER NİSAN 2016 Neden N-Tron Ethernet Switch? N-Tron, kullanıcısına kaliteli ürün sunmakla kalmayıp, N-View / N-Ring yazılım programlarıyla network topolojisini

Detaylı

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex

Katalog SC Pigtail & Adapter. SC Singlemode Pigtail 9/125. SC Adaptör Singlemode Duplex & Simplex Katalog SC Pigtail & Adapter SC Singlemode Pigtail 9/125 F/O Patch Cord Pigtail Adaptör Ek Kaseti Sonlandırma Panelleri Converter Switch Konnektör SC/UPC SC/APC ( Açılı) Kablo Tipi Tight Buffer Tight Buffer

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-G42PB : POE Ethernet Switch - Din Rail Tip & DC Power CLR Networks Business serisi din rail ethernet ağ anahtarları güvenlik IP

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik kabloların bu

Detaylı

Catalyst 3750 Serileri

Catalyst 3750 Serileri Özellik -2TS -8TS G-2T G-2TS G-12S G-8TS G-16TD 1RU 1RU 1RU 1.5RU 1RU 1RU 1RU İletim Hızı 6.5Mpps 13.1Mpps 35.7Mpps 32Gbps 38.7Mpps 17.8Mpps 38.7Mpps 35.7Mpps 32Gbps Yığınabilirlik 10/100 Portlar 2 8 0

Detaylı

Yüksek Çıkış Gücü 10mW

Yüksek Çıkış Gücü 10mW Katalog CLR-VFL-PT10 Visual Fault Locater CLR-VFL-PT10 Fiber Optik Görsel Hata Bulucu / Görünür Işık Kaynağı Fiber optik haberleşme sistemlerinde fiber optik kabloların ve patch kabloların kırık / kopuk

Detaylı

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri

telkolink.com Fiber Optik Terminasyon Çözümleri Katalog DIN-Rail montajlı FO Splice Kutusu DIN-Rail Montajlı Fiber Sonlandırma Kutusu - 6xSC Duplex Genellikle Endüstriyel uygulamalarda, panoların içinde DIN-Rail tipi montaj tercih edilir. Fiber Optik

Detaylı

Katalog 10 Pair Overvoltage Arrester Magazine

Katalog 10 Pair Overvoltage Arrester Magazine Katalog 10 Pair Overvoltage Arrester Magazine Koruma Magazini 10-Pair & Telefon Hattı Yıldırım Tutucu Surge arrester olarakda bilinen 2 kutuplu koruma magazini kesmeli krone reglet modülleri Üzerine takılır.

Detaylı

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink

Gigabit Yığınlanabilir SmartPro Anahtar + 10G Uplink Ürün Özellikleri 10 Gigabit Bağlantı KOBI ağları gibi geniş bant talepleri veri çoğaltma ve yedekleme, video yayını ve 10G sunucu bağlantıları için ideal Kapsamlı Yönetim ve Güvenlik Tüm ağınızı Web GUI

Detaylı

Enerjimiz Herseye Yeter

Enerjimiz Herseye Yeter KENAR ANAHTAR (SWİTCH) TEKNİK ŞARTNAME Anahtar üzerinde en az 24 adet 10/100/1000BaseT ethernet portu ve en az 2 adet SFP tabanlı yuva bulunmalıdır. Bu yuvalara 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-SX, 1000BASE-BX,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com Fiber Optik Media Çeviriciler - SMF/MMF - Fast Ethernet / Gigabit Ethernet Sipariş No Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber

Detaylı

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar

IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D RayMontaj Serisi Endüstriyel Eternet Anahtar IS2100D PoE Serisi IS2100D-2GF8TX 1 / 6 Özellikler IS2100D Teknoloji IEEE 802,3 10Base-T Standartlar IEEE 802.3u - 100BaseT(X) ve 100BaseFX IEEE 802.3ab,1000BaseT

Detaylı

T.C. GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Bilgi İşlem Müdürlüğü TEKNİK ŞARTNAME

T.C. GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Bilgi İşlem Müdürlüğü TEKNİK ŞARTNAME 1 T.C. 1- Sunucu ( 8 adet) 1.1. İşlemci ve Cep Bellek 2 adet Intel Xeon E5-2660 ( 2.2 GHZ 8 core 20 MB ) işlemci içerecektir. 1.2. Ana Bellek Sistemde en az 32 GB bellek Sunucu üzerinde en az 24 Adet Bellek

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWG-810P # 8Port Gigabit POE + 1Port Gigabit Uplink Ethernet Switch 130W CLR Networks POE Ethernet Switch ; POE IP Kamera, POE Dome

Detaylı

SWITCH FÝBER Converter Çeþitleri Media Converter from 100BASE-TX twisted-pair 100BASE-FX multimode (2km, SC) Bu medya dönüþtürücü modlu fiber optik kablo üzerinden, standart 10BASE-T / 100BASE-TX Hýzlý

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch CLR-SWF-810P 9Port FE POE Switchler CCTV IP Güvenlik kameraları, IP Telefon Sistemlerinde

Detaylı

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu

24-Port 100/1000 SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu 24-Port 100/ SFP Yönetimli Yığınlanabilir Anahtar 8 Paylaşımlı TP Portlu Fiziki Port 24 100/Base-X mini-gbic / SFP slotları 8-Port 10/100/Base-T RJ-45 bakır, port 1 8 arasında paylaşımlı 2 HDMI-benzeri

Detaylı

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir `

ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` ZXR10 5250 Serisi Tümü Gigabit Akıllı Anahtar Yenilikçi Özellikler Büyük Verimlilik Getirir ` Giriş Geniş bant erişimindeki gelişmeler, yeni nesil cihazlarda 1000Mbps portların yaygın olarak kullanılmaya

Detaylı

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi. Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi. Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri Başarı Hikayesi Wind of Lara Hotel & Spa Network Projesi Başarı Hikâyesi ENDÜSTRİ Turizm Wind of Lara Türkiye Hotel & Spa MÜŞTERİ ÜLKE ÇÖZÜMLER Zyxel kablolu kablosuz network projesi çözümleri Genel Bakış

Detaylı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı

8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı 8-Port 10/100/1000Mbps PoE Plus + 2 100/1000X SFP Yönetimli Ethernet Anahtarı Kablosuz Multimedya Projeksiyon 8-Port 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45, IEEE 802.3af / 802.3at PoE Enjektör 2 100/1000Base-X

Detaylı

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER

& BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER & BSC20700 BSC20900 (Rack Monte Tipi) SERİSİ YÖNETİLEBİLİR REDUNDANT SWITCH LER BSC20700-BSC20900 serisi cihazlar yönetilebilir yedekli ağ (managed Redundant Ring) Ethernet switch lerdir. BSC20700-BSC20900

Detaylı

14 - GÜÇ KAYNAKLARI 147

14 - GÜÇ KAYNAKLARI 147 4 - GÜÇ KAYNAKLARI 47 GÜÇ KAYNAKLARI Özel Proseslere Özel Çözümler Kimya Endüstrisi / Kimyasal Prosesler / Çimento Fabrikaları Özel Kaplamalı Ürünler Kir, toz, prosesten çıkan atık gazların ya da kimyasalların

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-RJ45 Gigabit Ethernet 1000Base-T SFP Modül RJ45 100Mt CLR Networks Bakır SFP Modülü Switch, Server ve Router gibi Ethernet Ağ

Detaylı

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE

ENDÜSTRİYEL ETHERNET. Endüstriyel Ethernet. STEADYTEC Teknolojili IE-LINE Endüstriyel ethernet network teknolojisinde günden güne öne çıkan bir standart haline gelmektedir. Çünkü planlama ve üretim aşamasında bu uygulamalardan alınan verim daha fazladır. Üreticiler network ağlarıyla

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SWF-32 3Port 10/100Base-TX + 2 Port 100Base-FX Fiber Optik Switch CLR-SWF-32 Seri F/O Ethernet Switchlerde 3 adet 100Base-Tx RJ45

Detaylı

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP)

Tip 1 6 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 3 3 48 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) Tip 4 1 24 10/100/1000 + 4 SFP (1000/10000 SFP) DARÜŞŞAFAKA CEMİYETİ AĞ ANAHTARI VE AĞ YAZILIMI ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ A-GENEL HÜKÜMLER: A.1 Teklif veren firmalar teklif edecekleri sistemlerin özelliklerini gösterir dokümanları (Türkçe veya İngilizce),

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch CLR Networks CLR-IES-41P Endüstriyel Tipi POE destekli Ethernet

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G002 1000Base-SX LC Duplex MM SFP F/O Modül 2km CLR Networks CLR-SFP-G002 Fiber Optik SFP Modülü Multimode kablo ile standart

Detaylı

Catalyst 2950 Serileri

Catalyst 2950 Serileri Son Güncelleme: Aralık 10, 200 Not: Catalyst 298, 298G, 298GETX ve benzeri anahtarlar aslında sabit yapılı Cat X00 ürünleri olduklarından bu belgede yer almamaktadırlar. İleride bu anahtarların da dökümana

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP. Multimode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG001 1G Multimode Endüstriyel SFP Multimode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-SX standardını karşılamalı

Detaylı

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül

Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP. Singlemode 1000Mbit SFP Modül Şartname CLR-SFP-IG003 1G Singlemode Endüstriyel SFP Singlemode 1000Mbit SFP Modül 1.1. SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır. 1.2. 1000Base-LX standardını karşılamalı

Detaylı

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ TEKNİK ŞARTNAME Doküman No Mİ_F_13 Revizyon No. 00 Rev. Tarihi 00 Yayın Tarihi 03.03.2010 Şartname No TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ NETWORK ALTYAPISI TEKNİK ŞARTNAMESİ KONU VE TANIMLAR

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G003 1000Base-LX SFP Modül SM LC Duplex 1310nm 20km CLR Networks CLR-SFP-G003 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G005 1000Base-EX LC Duplex SFP Singlemode F/O Modül 40km CLR Networks CLR-SFP-G005 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G004 1000Base-ZX SM LC Duplex SFP F/O Modül 80km CLR Networks CLR-SFP-G004 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş. Zyxel Network altyapı projesi çözümleri

Başarı Hikayesi. Genel Bakış. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi. Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş. Zyxel Network altyapı projesi çözümleri Başarı Hikayesi Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi ENDÜSTRİ Eğitim Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Türkiye MÜŞTERİ ÜLKE ÇÖZÜMLER Özel Lisesi Zyxel Network altyapı projesi çözümleri Genel Bakış Zorluklar

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 to Fiber Optik Çevirici CLR Networks CLR-IMC-G11 Endüstriyel Tipi Gigabit Ethernet

Detaylı

N5 serisinde güç kutusu şase içinde bütünleşiktir

N5 serisinde güç kutusu şase içinde bütünleşiktir Şase Tabanlı Tasarımın Avantajları Günün network ihtiyaçlarını karşılayan ve aynı zamanda gelecek uygulamalar için tasarlanmış ve server uygulamaları için kolay konumlandırabilir bir omurga cihazıdır.

Detaylı

Merkezi Neden Korumalıyız?

Merkezi Neden Korumalıyız? Merkezi Neden Korumalıyız? Terabit kapasitesinde, control ve forwarding plane leri ayrı ayrı olan, kesintisiz iletişim sağlayan, yüksek anahtarlama kapasitesi olan, değişik bant genişliğinde çeşitli karmaşık

Detaylı

Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch

Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch Katalog CLR-SWF-104 Fiber Switch CLR-SWF-104 4*10/100Base-TX RJ45 Port + 1*100Base-FX SC SM Optik Port 4 Port 10/100Base-TX RJ45 & 1 Port 100Base-FX SM SC Optik Port 20km Overview - 4-Port 10/100Base-Tx

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com CLR-SFP-G001 1000Base-SX SFP Modül MM LC Duplex 850nm 550Mt CLR Networks CLR-SFP-G001 Fiber Optik SFP Modül Merkez ve Omurga Ağ Anahtarları,

Detaylı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı

Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Yönetilen İstiflenebilir L2 Gigabit Ethernet Anahtarı Seçimde esneklik 20/48 adet port 10/100/1000 Base-T veya 20 adet SFP- port 4 adet combo port 10/100/1000BASE -T/SFP 1 4 adet 10-Gigabit SFP+ Uplink

Detaylı

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri

Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri Telkolink Kurumsal Bilgi Teknolojileri Çözümleri www.telkolink.com www.gbicmodul.com SFP, SFP+ ve XFP İhtiyaçlarınız için 1000Base-BX Bidi SFP LC Simplex SM F/O Modül 20km CLR Networks CLR-SFP-B13/B15

Detaylı

Edgecore Ağları. Kurumsal Bakış & Çözümler. www.edge-core.com. Simet Technologies Inc. www.simet.com.tr

Edgecore Ağları. Kurumsal Bakış & Çözümler. www.edge-core.com. Simet Technologies Inc. www.simet.com.tr www.edge-core.com Edgecore Ağları Kurumsal Bakış & Çözümler Firmanın Tarihçesi 2010 yılında kuruldu. Dünyadaki Merkez Ofisleri: Hsinchu, Taiwan 150 çalışan: 50+ ARGE Mühendisi Yıllık Gelir: US $50Milyon

Detaylı

Yönetilebilir Ethernet Anahtar

Yönetilebilir Ethernet Anahtar Ürün Özellikleri Esneklik ve Güvenlik Ethernet ve SFP portları ve cihazın üzerindeki elektrik dalgalanmalarından koruma özelliği DGS-210 serisini geniş uygulama ve kullanım alanları için ideal bir çözüm

Detaylı

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir.

Teknik konularla ilgili detaylı bilgi ozcangokburun@tff.org mail adresinden alınabilir. 20.10.2015 ÜNİTESİ : Satın Alma Müdürlüğü SAYI : 2015/21163 KONU : 4 adet Switch Alım İşi. SON BAŞVURU TARİHİ : 27 Ekim 2015 Salı günü Saat 15.00 Türkiye Futbol Federasyonu tarafından aşağıda teknik özellikleri

Detaylı

Ürün Resmi Ürün Adı Açıklama Kullanım Şekli Liste YÖNETİLEBİLİR AP SERİSİ (EWS) EWS300AP EWS310AP EWS350AP EWS360AP EWS370AP EWS371AP EWS380AP

Ürün Resmi Ürün Adı Açıklama Kullanım Şekli Liste YÖNETİLEBİLİR AP SERİSİ (EWS) EWS300AP EWS310AP EWS350AP EWS360AP EWS370AP EWS371AP EWS380AP Ürün Resmi Ürün Adı Açıklama Kullanım Şekli Liste YÖNETİLEBİLİR AP SERİSİ (EWS) EWS300AP Tavan Tipi Yönetilebilir Access Point 1x 10/100/1000 Gigabit PoE Ethernet port 2.4 GHz, 802.11 b/g/b/n, 300 Mbit

Detaylı

KURUMSAL VERİ DEPOLAMA SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

KURUMSAL VERİ DEPOLAMA SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ KURUMSAL VERİ DEPOLAMA SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. AMAÇ ve KAPSAM Bu şartname, TRT Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı nda kurulmak üzere satın alınacak olan Kurumsal Veri Depolama Sisteminin; fonksiyonel

Detaylı

STP. Spanning Tree Protocol

STP. Spanning Tree Protocol STP Spanning Tree Protocol Loop Sorunu Switch ortamında geri dönüş yolu olmamalıdır Veri iletişiminde sonsuz döngü olur, diğer trafiğe yer kalmaz Loop Sorunu STP (Spanning Tree Protocol) geri dönüş yollarını

Detaylı

Gigabit Ethernet PoE Yüksek Gerilim ve Akım Koruyucu Teknik Şartnamesi

Gigabit Ethernet PoE Yüksek Gerilim ve Akım Koruyucu Teknik Şartnamesi Şartname CLR-SA-RJ45GP PoE Surge Arrestor Şartnamesi Gigabit Ethernet PoE Yüksek Gerilim ve Akım Koruyucu Teknik Şartnamesi Cihaz üzerinde, bir adet data giriş portu, bir adet data çıkış portu ve bir adet

Detaylı

NP301. K&K NP301 Sanal COM portu tanımlama adımları ADIM-1

NP301. K&K NP301 Sanal COM portu tanımlama adımları ADIM-1 NP301 ADIM-1 NP301 ilk konfigürasyonu için; öncelikle bilgisayarınızın ethernet portu ile NP301 cihazın ethernet portunu düz ağ kablosu ile birbirine bağlayın. Bilgisayarınızın ağ ayarlarını otomatik şekle

Detaylı