İÇİNDEKİLER HAKKIMIZDA KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ HİZMETLERİMİZ ALTYAPI HİZMETLERİ MADENCİLİK PROJELER

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İÇİNDEKİLER HAKKIMIZDA KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ HİZMETLERİMİZ ALTYAPI HİZMETLERİ MADENCİLİK PROJELER"

Transkript

1

2 İÇİNDEKİLER HAKKIMIZDA KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ HİZMETLERİMİZ ALTYAPI HİZMETLERİ MADENCİLİK PROJELER

3 HAKKIMIZDA Firmamız hafriyat ve madencilik ile sektöre adım atmış olup daha sonra ek olarak taş ocağı işletmeciliğini de hizmetlerine eklemiştir. Şirket bu devamlı başarısını, kökleri kuvvetli aile yapısına ve birlikteliğine borçludur. 1984'lü yılların başında hafriyat ve altyapı işleri ile başlayan ticari hayat, taş ocağı işletilmesi ile birlikte devam etmektedir. Geçen çeyrek yüzyılın ardından edinilmiş tecrübesiyle Tek-Koç Madencilik kaynaklarını maksimum düzeyde kullanarak güçlü makine parkuru ve ekipmanlarını deneyimli ekibiyle günümüzün koşullarına getirmiştir. Kendini sürekli ekipman ve ekiplerle yenileyerek müşteri memnuniyetini, sürekli geliştirmeyi, çevreye olan duyarlılığını tüm kuruluş içerisinde uygulanmasını hedef alarak kaliteden ödün vermeden 2009 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Tek-koç müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini, kendine öncelik olarak belirlemiş ve kamu kurum kuruluşlarına, sektöründe önde gelen firmalarının güvenini; güçlü dinamikleriyle en kötü ekonomik krizlerde dahi hiçbir müşterisini mağdur etmeden, kazanılan ve hızla büyüyen bu güvenle çağın getirdiği yenilikleri sağlayarak modernize ve çevreye duyarlı bir kuruluş olarak hizmet vermek için toz indirgeme sistemi ve ses indirgeme sistemini işletme alanına uygulamış ve ortalama yılda 1500 ağaç dikimi yaparak uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün üreterek böylelikle hem müşterilerinin özel isteklerine daha verimli yanıt verebilmiş hem de hizmet ağını genişletmiştir. Üstün üretim teknolojisi ve kapasitesi, yeni yatırımları ve geniş ürün yelpazesi ile sektördeki ayrıcalığını sürdürerek, hizmet vermektedir. VİZYON Her zaman dürüstlük ve kalite anlayışı ile madencilik işletmeciliği ve altyapı sektöründe kendine farklı bir yer edinmiş olan şirketimizin gelecekte de aynı anlayış içerisinde, farklı bakış açılarıyla her zaman kendini yenileyerek ve daha çok çalışarak gelişen sektöründe daha etkin rol oynamak ve yeni teknolojileri her zaman uygulamaktır. MİSYON Ülkemizdeki madencilik ve altyapı konusunda sektörün ihtiyaçları ve sıkıntıları göz önünde bulundurularak kaliteden ödün vermeden uygun ürün ve çevreye duyarlı sektörün ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılayarak madencilik ve altyapı sektöründe ilerlemek, müşteri istek ve beklentilerine hızlı cevap veren, çalışma performansını azimle sürdürerek yeniliklere açık bir şirket haline gelmek.

4 SERTİFİKALARIMIZ KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKAMIZ Her zaman en kaliteli ve en mükemmelini sunmayı hedef edinmiş olan şirketimiz tüm çevre ve kalite prosedürlerine uyarak hizmetlerini usulüne uygun yerine getirmek için özenle çalışmaktadır. Yeşile, doğaya ve çevreye saygı sloganını benimsemiş olan firmamız geleceğimiz için doğanın çok önemli bir yere sahip olduğu bilinci ile çalışmalarına devam etmektedir.

5 Altyapı ve madencilik hizmetleri veren kuruluşumuz konusunda lider olabilmek ve müşterilerimizin beklentilerini aşabilmek için yönetim sistemi doğrultusunda; Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak, Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek, Her zaman güvenilir bir firma olmak, Müşteriye en hızlı sevkiyatların sağlanması, Tüm faaliyetlerimiz kapsamında firmamız, iş sağlığı ile ilgili uygulamalarını firma içerisinde yaygınlaş- tırmak için personeli bilgilendirmek, Ülkemizdeki çevre mevzuatına bağlı yönetmeliklere, yasal gerekliliklere uygun olarak müşteri şartları ve yasal şartlara ve uluslararası anlaşmalara uymak, Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek ve bu ilkeleri uygulamak için teşvik etmek, Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızın bertarafını sağlayarak değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak, Üst yönetimce desteklenen ve tüm çalışanlarca benimsenen, uygulanan, denetlenen, gözden geçirilen, kamuoyu tarafından izlenebilen ve sürekli iyileştirilen bir yönetim sistemini sürdürmek, Kalite ve çevre yönetim sistemleri standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi temel felsefemiz olarak sağlamak. Tüm faaliyetlerimizle ilgili olarak çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda hedeflere ulaşabilmek firmamızın kalite ve çevre politikasıdır.

6 ALTYAPI ÇALIŞMALARI Geniş makina parkurumuzla, alt yapı çalışmaları konusunda sektörde etkin bir rolü olan kurumumuz başarıyla tamamladığı altyapı işleriyle uzun yıllardır hizmetlerine devam etmektedir. Kurumsal olarak gelişim ve sürekli yenilenme politikamızla faaliyetlerimize devam ederken, Tek-Koç Madencilik olarak mükemmeliyetçi ve rekabetçi yapımızla altyapı işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

7 Altyapı hizmetleri yaşam kalitesinin yükselmesi ve sürdürülebilir ekonomik büyüme için çok önemli bir gerensinimdir. Kökleri 30 yıla dayanan firmamız bu süre içerisinde bir çok önemli altyapı projelerine imza atmış; tecrübesi, iş ahlakı ve geniş ekipmanıyla üstlendiği her projeye yönelik uygun çözümler üretmiştir. Ayrıca en zorlu projelerde dahi kaliteden ödün vermeyerek taahüt ettiği işlerin zaman planlamasına çok özen gösteren şirketimiz, bu özelliğiyle endüstride saygın bir yer edinmiştir. Bu bağlamda uluslararası kalite ve standartlara uygun olarak aşağıdaki iş kollarında altyapı hizmetleri sunmaktayız. Hafriyat ve Kazı işleri Yol projeleri Tünel projeleri Köprü projeleri Enerji projeleri Sanat yapıları

8 MADENCİLİK Şirketimiz, 1984 yıından beri gelen altyapı tecrübesine 2000 yılından itibaren İstanbul Ömerli Bölgesinde taş ocağı işletmeciliği faaliyetini de katmıştır. Saatte 800 ton kapasiteyle İstanbul Bölgesi ndeki en kapasiteli taş ocaklarından birini işleten firmamız, İstanbul daki bir çok altyapı projelerine, beton santrallerine ve asfalt fabrikalarına tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

9 ÜRÜNLERİMİZ KIRMA TAŞ KUMU Petrogrofik yapısı Marmara formasyonudur. Taştozunun kırma tesisinde tekrar işlenmesiyle üretilir. Genellikle yüksek dayanımlı beton üretiminde kullanılmakta olup 0-3mm aralığında üretilmektedir. TAŞ TOZU Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. 0-8 mm, arası ince (tozsu) agregadan oluşmaktadır. Sıkıştırma ve esneklik gerektiren işlerde kullanılır. (Boru döşeme, parke taşı döşeme, vs.) 1 NO MICIR KIRMATAŞ: Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. İri Agrega Sınıfına girmektedir. 1 No Mıcır (5-12mm) arası olarak isteğe bağlı üretim yapılmaktadır. 3 NO MICIR KIRMATAŞ: Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. İri Agrega Sınıfına girmektedir. 3 No Mıcır (22-32mm) arası olarak isteğe bağlı üretim yapılmaktadır. 2 NO MICIR KIRMATAŞ: Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. İri Agrega Sınıfına girmektedir. 2 No Mıcır (12-22mm) arası olarak isteğe bağlı üretim yapılmaktadır. 4 NO MICIR KIRMATAŞ: Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. İri Agrega Sınıfına girmektedir. 4 No Mıcır (32-40mm) arası olarak isteğe bağlı üretim yapılmaktadır MEKANİK PLENTMIKS Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. Taştozu ve 1 No Mıcır, 2 No Mıcırın karıştırılmasından elde edilen karışık ince agregadır. Genellikle asfaltta kullanılmakta olup, gerek duyulduğunda tesislerimizde nemlendirilmektedir. STABİLİZE Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur. Karışık Agrega(Agrega; Kırmataş,mıcır) sınıfına girer. %45 oranında 0-5 mm, %30 oranında 5-12mm, %15 oranında 12-22mm, %10 oranında 22-38mm karışık malzeme özelliğine sahip alttaban malzemesidir. DUVAR TAŞI - OCAKTAŞI Petrografik yapısı Marmara Fragmantasyonudur.İşlenmemiş Doğal Agrega Sınıfındandır. Tuvenan kalkerin 0-0,4 Ton, 0,4-2 Ton arası çeşitli boylardaki tuvenan kalkerin oluşturulmasından elde edilir. Genellikle taşduvar yapımı ve liman dolgularında kullanılır.

10 PROJELER Firma Tarih Yapılan İş Akcansa Çimento San. Tic. A.Ş ~ İstanbul Anadolu Yakası Beton Santrallerine Agrega Temini ve Nakliyesi İşi Nuh Beton A.Ş ~ İstanbul Anadolu Yakası Beton Santrallerine Agrega Temini ve Nakliyesi İşi İsfalt A.Ş ~ İsfalt Asfalt Fabrikaları Mıcır Temini ve Nakliyesi İşi Alke - Ataç A.Ş ~ Melen Projesi Mahmutpaşa Beton Santrali İçin Agrega Temini ve Nakliyesi Demirtaş Beton ~ Beton Santrallerine Agrega Temini Karaman Beton ~ Beton Santrallerine Agrega Temini Albayrak Beton ~ Beton Santrallerine Agrega Temini Yüksel İnş. A.Ş Melen Projesi Cumhuriyet Köyü Arıtma Tesisi Beton Santrali Agrega Temini Limak A.Ş Cumhuriyet Köyü İshale Hattı Pompa İst. Beton Santrali Agrega Tem. Nak. Ümraniye Belediyesi Ümraniye Belediyesi Asfalt Fabrikası İçin Agrega Temini ve Nakliyesi Beykoz Belediyesi ~ Agrega Temini ve Nakliyesi Bal - İş A.Ş İstanbul Şile Otoyolu Yol Yapım İşleri İçin Gerekli Altyapı Malzemesi Temini Garanti Koza İnşaat Eskişehir Arçelik İnşaatı Altyapı İşleri Çerkezköy Bozkurt Mensucat İnşaatı Altyapı İşleri Migros Beylikdüzü İnşaatı Altyapı İşleri Düzey Pazarlama Sultançiftliği Hafriyat ve Dolgu İşleri Hereke Halıcı Konutları Altyapı ve Yol İşleri

11 Firma Tarih Yapılan İş İlci İnşaat- Özgün İnşaat ~ Yenikapı-Alibeyköy Atıksu Tüneli İnşaatı Atık Nakliyesi Karsan Otomotiv San ve Tic. A.Ş Bursa Karsan Akçalar Fabrikası İnşaatı İçin Hafriyat, Yol Dolgu ve Diğer Altyapı İşleri Garanti Balfour Beatty İnş. San Tic. A.Ş Koç Üniversitesi Rumeli Kavağı Kampüs İnşaatı İçin Çeşitli Hafriyat ve Altyapı İşleri ile Agrega ve Stabilize Temini Ark İnşat San. ve Tic A.Ş Ford Otomotiv San. A.Ş. nin Kocaeli Fabrika Tesislerinin Tevsi İnşaatı ile ilgili Bina, Yol, Park ve Altyapı Tesisleri İnşaatı İşi Migros Türk A.Ş. Ataşehir Genel Merkez ve Mmm Mağaza İnşaatı Altyapısı Koç Lisesi Altyapı İşleri Tofaş Türk Otomotiv Fabrikaları A.Ş Tofaş Otomotiv San. A.Ş. nin Bursa Fabrika Tesislerinin Altyapı İşleri Selka İnşaat Büyükseki Pazar Yeri Eskişehir Kar İnşaat Çamlık Durağı Karsan Otomotiv Servis İnşaatı Çelik Yapı Proje İmalat San. Tic. Aş Kurtköy Kayalar Kimya Boya Fabrikası İnşaatı Hafriyat ve Altyapı İşleri Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş İski Yıldız Dereleri II. Aşama İçmesuyu İnşaatı Hafriyat, Kazı ve Nakliyesi Özkaynak Su Şirketler Grubu Su Kaptajı Kanal Yol İşleri İş bitirme dosyası için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

12 TEKKOÇ MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZ İzzettin Çalışlar Cad. Çınarlı Sk. Özlem Apt. No:2/5 Bahçelievler - İSTANBUL Tel: Fax: TAŞ OCAĞI İshaklı Köyü Ayazma Mevki Beykoz / İstanbul Tel:

İçindekiler 1. Genel Müdür Mesajı. GNCR Holding. Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz. Çalışma Politikamız. Faaliyet Alanlarımız.

İçindekiler 1. Genel Müdür Mesajı. GNCR Holding. Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz. Çalışma Politikamız. Faaliyet Alanlarımız. İçindekiler 1 Genel Müdür Mesajı GNCR Holding Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz Çalışma Politikamız Faaliyet Alanlarımız Referanslarımız Şubelerimiz İletişim Bilgilerimiz 2 3 4 5 8 10 15 16 17 1

Detaylı

İçindekiler 1. Genel Müdür Mesajı. GNCR Holding. Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz. Çalışma Politikamız. Faaliyet Alanlarımız.

İçindekiler 1. Genel Müdür Mesajı. GNCR Holding. Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz. Çalışma Politikamız. Faaliyet Alanlarımız. İçindekiler 1 Genel Müdür Mesajı GNCR Holding Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz Çalışma Politikamız Faaliyet Alanlarımız Referanslarımız Şubelerimiz İletişim Bilgilerimiz 2 3 4 5 8 10 15 16 17 1

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2014 KONYA

FAALİYET RAPORU 2014 KONYA FAALİYET RAPORU 2014 KONYA İÇİNDEKİLER 01 PROFİL TEMEL RASYOLAR 06 01 02 03 04 FALİYET ALANLARI 06 12 14 PROFİL BAŞKANIN MESAJI GENEL MÜDÜRÜN MESAJI TARİHÇE ÇİMENTO BETON SİGMA 2012 2013 2014 SATIŞLAR

Detaylı

Geleceğimizin temelinde. Akçansa 2007-2009 Sürdürülebilirlik Raporu

Geleceğimizin temelinde. Akçansa 2007-2009 Sürdürülebilirlik Raporu Geleceğimizin temelinde 1 Rapor Hakkında Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Akçansa), 2007-2009 dönemini kapsayan ekonomik, çevresel ve sosyal performansını, 100. yılını kutlayan Türkiye çimento sektöründe

Detaylı

POL-KA ASFALT. Yurt içi; Bitüm Asfalt ve Astar taşımacılığı, Yurt içi; Akaryakıt ve Fuel-oil taşımacılığı,

POL-KA ASFALT. Yurt içi; Bitüm Asfalt ve Astar taşımacılığı, Yurt içi; Akaryakıt ve Fuel-oil taşımacılığı, POL-KA ASFALT Firmamız Pol-ka Asfalt Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana yurt içinde Petrol taşımacılığı ve nakliyecilik hizmetini vererek sektöründe liderliğe yükselmek için müşteri

Detaylı

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline. Çelikten Gelecek 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.com İçindekiler Türk Demir Çelik Sektörünün Öncü Kuruluşu

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU www.kibar.com İÇİNDEKİLER RAPOR HAKKINDA 3 MesajLAR 4 Kibar Grubu 6 Çalışma Hayatı Çevre Bilincimiz Topluma Kattığımız Değer 16 19 24 2 RAPOR HAKKINDA Bu rapor, Küresel İlkeler

Detaylı

Faaliyet Raporu 2011. www.cimsa.com.tr

Faaliyet Raporu 2011. www.cimsa.com.tr Faaliyet Raporu 2011 www.cimsa.com.tr İçindekiler 02 Olağan Genel Kurul Gündemi 34 Yurt Dışı Terminaller 04 Finansal Göstergeler 36 2011 Yılı Yatırımları 06 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz 38 2011

Detaylı

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU TANITIM KİTİ UĞUR ȘİRKETLER GRUBU Uğur Șirketler Grubu nun temeli, amiral gemisi olan Uğur Soğutma nın 1954 te Nazilli de dondurma makineleri üretimine bașlaması ile atılmıștır. Geçen yıllar içinde soğutmadan,

Detaylı

Maden Türkiye 2012 Fuarı Özel Bölümü

Maden Türkiye 2012 Fuarı Özel Bölümü İstanbul Maden Türkiye 2012 Fuarı Özel Bölümü Anagold Madencilik Erkom Sandvik Ant Group Bilgi Mühendislik Labris Rulmeca Teksomak Weir Minerals Madencilik Türkiye Terra Mining and Engineering Çayeli Bakır

Detaylı

Raporun Amacı ve Kapsamı

Raporun Amacı ve Kapsamı İçindekiler 1. Raporun Amacı ve Kapsamı, 3 2. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı, 5 3. CEO nun Mesajı, 7 4. Kurumsal Profil, 9 Grup Şirketleri, 11 Ekonomik Göstergeler, 19 5. Strateji ve Yönetim, 22 Borusan

Detaylı

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız :

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız : HAKKIMIZDA Ankara merkezli Barkur Enerji-Petrol, her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip dinamik ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir. Gerek yurt içi ofisleri ve gerekse

Detaylı

KARLI..CAZİP...HIZLI... KATILIMCI... DAHA VERİMLİ... CAZİP...HIZLI...YAKIN... KARLI..CAZİP...HIZLI...

KARLI..CAZİP...HIZLI... KATILIMCI... DAHA VERİMLİ... CAZİP...HIZLI...YAKIN... KARLI..CAZİP...HIZLI... DAHA VERİMLİ...KARLI...CAZİP...HIZLI...YAKIN...KATILIMCI... DAHA VERİMLİ...KARLI... CAZİP...HIZLI...YAKIN...KATILIMCI... DAHA VERİMLİ...KARLI...CAZİP...HIZLI... YAKIN...KATILIMCI... DAHA VERİMLİ...KARLI...CAZİP...HIZLI...YAKIN...

Detaylı

2014 faaliyet raporu 1

2014 faaliyet raporu 1 2014 faaliyet raporu 1 İçindekiler 2 3 4 5 6/7 8 9 10/11 12/13 17 18/21 22/23 24/25 26/27 29 31 32/33 34 35 40/58 64/139 140/141 142/143 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi Misyonumuz Kilometre Taşları

Detaylı

ERGENE-1 ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÜRETİMDE BULUNAN FİRMA LİSTESİ

ERGENE-1 ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÜRETİMDE BULUNAN FİRMA LİSTESİ 1 AKBOYA TEKSTİL KİMYA SAN. TİC. A.Ş. 2 AKG GAZBETON İŞLETMELERİ SAN. TİC A.Ş. 1997' den beri Türkiye tekstil piyasasında kaliteyi kendine ilke edinmiş olan AKBOYA TEKSTİL KİMYA SAN. ve TİC. A.Ş.' de (

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER 3 RAPOR HAKKINDA 11 AKSA HAKKINDA 20 YÖNETİŞİM 36 SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR 53 ÇEVRE 67 İNSAN KAYNAKLARI 87 TOPLUM 93 PERFORMANS TABLOLARI 101 GRI GÖSTERGELERİ

Detaylı

GÜNDEM İÇİNDEKİLER. 1 Açılış ve Toplantı Başkanlığı nın oluşturulması.

GÜNDEM İÇİNDEKİLER. 1 Açılış ve Toplantı Başkanlığı nın oluşturulması. FAALiYET RAPORU GURURLUYUZ! Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşu olan Akçansa, Türkiye nin en büyük çimento ve hazır beton üreticisi ve sektörünün lider şirketi konumundadır. Akçansa, Akçimento

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2013 KONYA

FAALİYET RAPORU 2013 KONYA FAALİYET RAPORU 2013 KONYA İÇİNDEKİLER 01 PROFİL TEMEL RASYOLAR 01 02 03 04 PROFİL BAŞKANIN MESAJI GENEL MÜDÜRÜN MESAJI TARİHÇE 06 FALİYET ALANLARI 06 12 14 ÇİMENTO BETON SİGMA 2011 2013 SATIŞLAR 227 236

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ KALİTE POLİTİKAMIZ & VİZYONUMUZ

ŞİRKET PROFİLİ KALİTE POLİTİKAMIZ & VİZYONUMUZ ŞİRKET PROFİLİ 1992 yılında Uluslararası Nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan Grupaj Servis, Dünya ticaretinin globalleşmesi ve ülkelerin sanayici ve dış ticarete yönelik girişimci bir yapıya kavuşması

Detaylı

AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 AKKÖK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 212 İçindekiler 1 Rapor Hakkında 2 Üst Yönetim Mesajı 4 Kurumsal Profil 12 Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız 18 Çevre 3 Çalışanlarımız 44 İş Sağlığı ve Güvenliği 52 Tedarik

Detaylı

H A K K I M I Z D A. www.encmetal.com

H A K K I M I Z D A. www.encmetal.com www.encmetal.com H A K K I M I Z D A Firmamız 1984 yılından itibaren Ankara'da Erdal Madencilik Met. San. Tic. Ltd. Şti hurda metal ve maden sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. başarısını daha ileriye

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Erdemir Ar-Ge Merkezi. Vizyon. Çevresel Performans. Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı. 2020 Vizyonumuz. Çevre Yönetim Yaklaşımı

İÇİNDEKİLER. Erdemir Ar-Ge Merkezi. Vizyon. Çevresel Performans. Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı. 2020 Vizyonumuz. Çevre Yönetim Yaklaşımı SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2014 İÇİNDEKİLER Vizyon 3 Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı 4 2020 Vizyonumuz 6 Rapor Kapsamı 8 Erdemir ve İsdemir Yönetim Sistemleri Politikası 9 Kurumsal Profil ve Ekonomik

Detaylı

Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2007-2009

Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2007-2009 Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2007-2009 2 Zorlu Holding Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2009 İçindekiler 01 Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) 03 Raporun Kapsamı 04 Zorlu

Detaylı

Topraktan Alıyoruz... Yıldır Gücümüzü. Yurt Dışı Fuarları. Yurt Dışı Bayi Gezilerimiz. Eğitim toplantılarımız. 36. Turkey Build Yapı Fuarı

Topraktan Alıyoruz... Yıldır Gücümüzü. Yurt Dışı Fuarları. Yurt Dışı Bayi Gezilerimiz. Eğitim toplantılarımız. 36. Turkey Build Yapı Fuarı BAŞAK ÇATI & CEPHE SİSTEMLERİ ÜCRETSİZ YAYINIDIR. SAYI: 13 YIL: 2014 45 Yıldır Gücümüzü Topraktan Alıyoruz... Yurt Dışı Fuarları 7.Pişmiş Toprak Sempozyumu Yurt Dışı Bayi Gezilerimiz Sponsorluklarımız

Detaylı

Geçmişten geleceğe sürdürülebilir yapılar

Geçmişten geleceğe sürdürülebilir yapılar Geçmişten geleceğe sürdürülebilir yapılar Akçansa 2010 Faaliyet Raporu Kapak: Büyükçekmece Köprüsü, İstanbul ve İstanbul metrosu İçindekiler Şirket Profili 1 Finansal ve Operasyonel Göstergeler 4 Tesis

Detaylı

İçindekiler I. ÖZETLE 2013 YILI

İçindekiler I. ÖZETLE 2013 YILI RAP RU İçindekiler I. ÖZETLE 2013 YILI II. MESAJLAR a. YÖNETİM KURULU BAŞKANI b. GENEL MÜDÜR III. KURUMSAL PROFİL a. ÇİMSA HAKKINDA b. MİSYONUMUZ c. ÜRÜNLERİMİZ ve HİZMETLERİMİZ IV. İŞ YAPMA İLKELERİMİZ

Detaylı

ÇEVRE KORUMA MİSYONU

ÇEVRE KORUMA MİSYONU PROFİL Konya Çimento Sanayi A.Ş. 1954 tarihinde 115 Konya lı işadamının öncülüğünde Konya da kurulmuş olup, bugün hisse senetleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası nda işlem gören, halka açık Fransız ortaklı

Detaylı

Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011

Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011 Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011 1 2 4 6 10 16 30 38 50 58 İÇİNDEKİLER RAPOR HAKKINDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI GENEL MÜDÜR ÜN MESAJI OPET HAKKINDA OPET TE YÖNETİŞİM SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2013 BAŞTAŞ

FAALİYET RAPORU 2013 BAŞTAŞ FAALİYET RAPORU BAŞTAŞ İÇİNDEKİLER 01 PROFİL TEMEL RASYOLAR 06 20 01 02 03 04 PROFİL BAŞKANIN MESAJI GENEL MÜDÜRÜN MESAJI TARİHÇE FALİYET ALANLARI 06 12 14 16 18 ÇİMENTO KİREÇ BETON ÇÖZÜM SİGMA İNSAN KAYNAKLARI

Detaylı

1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı

1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı 1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı 02 İÇİNDEKİLER RAPOR PROFİLİ VE SINIRI 03 BM KÜRESEL İLKELER SÖZLESMESI 04 YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI 05-06 KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

Detaylı