Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için"

Transkript

1 Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Yenilenen Ölçü-Ayar ve Kontrol Tekniği Kolay Menü ve dokunma tik Ekran İşletme birimlerini yerinden serbestçe seçebilme imkanı

2 Yüzme Havuzu Tekniğine Genel Bakış

3 Yüzme havuzu tekniğini kolayca ve konforlu bir şekilde planlamak mümkündür. Böyle bir planlama size projenizde güvenlik ve zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca tüm havuz tekniğinin kolayca ve konforlu bir şekilde hizmet etmesi de mümkündür ve başka işlerinize zaman ayırabilir siniz. Ospa nın BlueControl ü ile bunları gerçekleştirmek fazlasıyla mümkündür. Bu mükemmel işi Ospa yapmaktadır. Ospa BlueControl; Modern havuz kumanda teknolojisi, profesyonel kullanıcılar için pek çok olanak sağlar. Basitleştirilmiş planlama ve montaj havuz işletmecileri için de harika bir yöntemdir. Ospa BlueControl ile Planlayıcılar ve işletmeciler zamanın önündedirler.

4 Ospa BlueControl ile her şeyi yapabilir, her şeyi gösterebilir ve her şeyi işaretleyebilirsiniz. Şimdi siz yüzme havuzu tekniğinde her şeyi kaydedebilirsiniz. Tüm değerlerin görülebilmesi ve konfor: Teşekkürler hafif bir dokunmayla tariflenmiş tüm değerlerin görülebildiği Ekrana. Ospa BlueControl nedir? Yüzme havuzları ve Whirl Poollar için yepyeni kolay anlaşılabilen bir kumanda sistemidir. Yüzme havuzu tekniğinin planlamasını, yerleşimini ve işletmesini o belirler. Her şey; kolay anlaşılabilir, konforlu, güvenilir ve uygun fiyatlıdır. Bunları sağlayan akıllı Elektronik siteme ve Ospa Havuz veri yoluna teşekkürler. Cihazın hizmet birimi Ospa BlueControl Pilottur. Bu; kompakt bir kumanda bilgisayarıdır. Renkli ekranı 5,7 olup grafik yüzeyine dokunmayla hizmet eder. Bu seçkin ve mükemmel yüzme havuzu kumanda tekniği; havuz sahip veya işletmecilerinin kolayca ve istekle çalışmasını teşvik eder. Ospa BlueControl ile çok kolay Çalışırsınız Ospa Blue Control pilotun ekranı standart olarak serbest klor, ph değeri, Redox değeri ve havuz suyu ısısını gösterir. Zorunlu değerleri görmek için göstergeye parmakla hafifçe dokunmak yeterlidir. Zorunlu değerleri yada alt üst alarm sınır değerlerinin ayarlamak yada değiştirmek için kolay anlaşılabilir grafik göstergeden Menü ye ve onun alt Ayar fonksiyonlarına basılır. Mevcut su değerleri, zorunlu değerden saptığında Ospa BlueControl ilgili cihazları uyarır yani kumanda eder. Böylelikle çalışmaya başlayan dozaj ünitelerinin sembolü de ekranda parlar. Mevcut suyun değerleri; ayarlanmış alarm sınır değerlerine geldiğinde bu değerlerin göstergesi bariz bir şekilde kırmızıya dönüşür ve bu parlayan sembollere bir dokunuşla işletme gerekleri yerine getirilebilir. Menü nün alt fonksiyonlarında Ayar bölümünde filtre ters yıkama zamanı ve süresi kolayca programlanır. Ospa BlueControl bir veya iki filtre pompasının ayarını kaydedebilir ve otomatik filtre yıkamasını ayarlanabilir-otomatik kapamalı zaman kumandası ile her iki pompadan yapabilir. Ekranda kızaran pompa sembolü filtre pompasının çalışmakta olduğunu anlatır.

5 Kolay anlaşılan kullanıcı ekranı Daha ileri ayarları yapabilmek için kolay ulaşılan alt menüler Mevcut ısı (ortada) ve zorunlu ısının ayarı, sayısal gösterge ile ve balken diyagramında Redox değerinin mevcut göstergesi (ortada) ve alt sınır değerinin ayarı (solda) ile zorunlu değer (sağda) ph değeri göstergesi ve alt-üst sınır değerlerinin ayarı (solda) ve zorunlu değer (sağda) Serbest klor (ortada) ve alt-üst sınır değerlerinin ayarı (solda) ve zorunlu değer (sağda) Son 48 saatlik su değerlerinin, diyagram olarak, yüklenmiş alarm uyarılarının çağrılmasıyla gösterilme imkanı Su atraksiyonlarını açıp kapama imkanı olan ve o andaki durumlarını aktif veya pasif olduklarını gösteren sayfa Su atraksiyonlarının işletme sürelerini ayarı. İsteğe göre ayar kumandası Akım alımının azaltılması için ikinci pompa gecikmeli çalışır. Zaman ayarı üzerinden yarım kapasite işletme konumunda yada pompanın bir arızası durumunda otomatik kapanmasıyla diğer pompa hijyenik gereklerin yerine getirilebilmesi için devreye girer. Üstten taşmalı havuzlarda, üstten taşma tekniğinin tüm gerekleri yerine getirilir. Su miktarını, ilave su ihtiyacını ve rezerv deponun max.su seviyesini gösterir. Taşma kanallarının temizliği için Kanal temizliği tuşuna dokunmak yeterlidir. Bu durumda su hazırlık tesisi kapanarak taşma kanallarının kirli yıkama suyu pissu kanalına gönderilir. Kapsamlı şifre ile selektif koruma özel bir sayfada mümkündür. Koruma muhtemel değişiklikleri ve izinsiz müdahaleleri önler. Dün havuz nasıldı? Bunu öğrenebilirsiniz. İlave bir özellikte Ospa BlueControl 48 saat içersindeki tüm su değerlerini alarm uyarısına kadar- otomatik olarak kaydeder. Bunu ekranda bir diyagram şeklinde görebilirsiniz. Su Atraksiyonlarının kolay kumandası Ekranın alt satırında sabit işletme penceresinde mevcut su atraksiyonları da gösterilir. Bir dokunuşla burası açılır ve göstergede bulunan sembollere basılarak karşı akım yüzme tesisi. Masaj tesisi, sırt masajı, hava püskürtme tesis vb. ayrıca su altı projektörleri açılıp kapanabilir. Eğer su atraksiyonları havuz içindeki pnömatik düğmeden kumanda ediliyorsa işletme pozisyonu aktüel hale getirilmelidir. Ospa BlueControl aynı zamanda Atraksiyon akış kumandası ile birlikte de teslim edilebilir. Ospa BlueControlü nereye yerleştirmek istiyorsunuz? Ospa BlueControl Pilot çalışma mekanına ve/veya makine dairesine, istenirse Ospa kumanda dolabının kapağına yerleştirilebilir. Tabii ki istenirse birden fazla BlueControl Pilot kullanılabilir. Örneğin; programlama ve işletme, çalışma odasındaki pilottan yapılabilir. Uzaktan gösterge panosu da başka bir yer yerleştirilebilir.

6 Ospa BlueControl Ospa Kumanda dolabı ile komple çözüm Ospa kumanda dolabı- BlueControl Pilot un kapağa montajlı hali Ospa Sinyal verici Ospa ölçüm istasyonu Ospa BlueControl Uzaktan kumanda Ospa Kumanda dolabındaki BlueControl Bu komple bir çözümdür. Ospa BlueControl Pilotu Ospa kumanda dolabı, ölçüm istasyonu ve sinyal vericisiyle birlikte sipariş etmelisiniz. Ospa BlueControl pilot ya kumanda dolabının kapağına yerleştirilebilir yada başka uygun bir yere. Ospa BlueControl Pilotu havuz teknik mekanına yerleştirdiğinizde tamamlayıcı olarak onun uzak ten gösterge panelini de havuz gözetim odasına yada örneğin otellerde resepsiyona yerleştirebilirsiniz. Tüm su hazırlık tesisi için Ospa kumanda dolabı ile bireysel konfigürasyon, güvenilir ve denenmiş kumanda ve açma/kapama yapılabilir Ayrıca Havuz teknik odasının dışına da yerleştirilebilir. Ospa Ölçü İstasyonu; ölçü kabı, elektrotlar ve ölçüm değerleri kaydedicisi ile iki satırlı LCD ekrandan oluşur. Serbest klor, ph değeri, Redox potansiyeli ve havuz suyu ısısını gösterir ve ayarını yapar Tüm bunlar bir plaka üzerinde toplanmıştır. Ospa Sinyal verici; dozaj pompalarının örneğin ph ayarının ve klorozon cihazının proporsiyonel kumandası içindir. Tek tek cihazlar arasındaki komünikasyon Ospa tarafından geliştirilmiş Yüzme havuzu-yol sistemi ile gerçekleşir. Tabii ki bina otomasyon sistemine data aktarmak ta mümkündür.

7 Ospa BlueControl

8 Ospa BlueControl Ospa BlueControl Basic Kumanda dolapsız Bu cihaz Ospa BlueControl ün mevcut kumanda dolabının bulunduğu tesislerde kullanılan bir versiyonudur. BlueControl Pilot ve Sinyal verici sıçrama sularından korunması için bir kutu içersindedir ve sıva üzerine monte edilme için hazırlanmıştır. Pratik bir tamamnlayıcısı da Ospa BlueControl uzaktan kumanda ünitesidir. Örneğin Havuz gözetimcisinin odasına yada otel resepsiyonuna yerleştirilmek için. Ospa BlueControl Pilot Sinyal verici montajlı olup, plastik bir gövde içersindedir. Ospa Ölçü İstasyonu ve Ölçü suyu tutuculu Diğer bir parçası da Ospa Ölçü İstasyonudur. ölçü kabı, elektrotlar ve ölçüm değerleri kaydedicisi ile iki satırlı LCD ekrandan oluşur. Serbest klor, ph değeri, Redox potansiyeli ve havuz suyu ısısını gösterir ve ayarını yapar. Tüm bunlar bir plaka üzerinde toplanmıştır. Ospa PC-İşletme kitabının konforu size daha fazla fayda sağlar Ospa PC İşletme kitabını bilgisayarınıza Ospa bilgisayar bağlantısı ile kolayca yükleyebilirsiniz.din e uygun işletme doneleri ile donatılmıştır. Devamlı değişen su değerlerini ve işletme gereklerini otomatik olarak kaydeder. Sunduğu işlevler; Bilgisayarın ekranında serbest klorun, ph değerinin, Redox potansiyelinin ve su sıcaklığının değerleri rahatça okunabilir. Uygun renkteki işaretlerle tüm havuzlar görülebilir. Su değerlerinin min. Max. Ve ortalama değerleri otomatik olarak kaydedilir. Ayrıca tarih saat seçimli olarak her 10,30 veya 60 dakikada bir kaydedilir. Ayrıca su hazırlık tesisindeki arızalar da kaydedilir. Günlük kullanıcı sayısı, temiz su ilavesi, bağlı klor, asit kapasitesi ve ilave edilen uyarıları kaydeder İstenen herhangi bir güne ait bilgilerin çıktıları alınabilir.

9 Ospa CompactControl Ospa CompactControl Bu ürün, suyun, serbest klor, ph değeri, redox potansiyeli ve su ısısının değerlerini ayarlar, kontrol eder ve gösterir. Ölçü istasyonu ve Sinyal vericiden oluşur. Ospa Sinyal verici Ospa Ölçü Istasyonu; ölçü kabı, elektrotlar ve ölçüm değerleri kaydedicisi ile iki satırlı LCD ekrandan oluşur. Serbest klor, ph değeri, Redox potansiyeli ve havuz suyu ısısını gösterir ve ayarını yapar. Tüm bunlar bir plaka üzerinde toplanmıştır. Ospa ölçü istasyonu - ölçü suyu tutuculu. İşletme Folyo düğmelerle menü üzerinden yapılır. Ospa Sinyal verici; dozaj pompalarının örneğin ph ayarının ve klorozon cihazının proporsiyonel kumandası içindir.

10 Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Genel kullanımlı havuz ve Whirl Poollar da Su değerle-rinin kontrol ayar ve göstergesi ile su hazırlık tesisi ve su atraksiyonlarının kumandası içindir. Şunlardan oluşur: -1- Ospa BlueControl Pilot - Kompakt bir kumanda bilgisayarıdır. Renkli ekranı grafik olup 5,7 dir. Üzerinde Folyo koruması vardır. Ospa kumanda dolabının kapağına yada duvar montajına uygundur. - Havuz suyunun sıcaklığı, ph değeri, redox potansiyeli ve serbest klor değerlerini gösterir, bu değerler ayar ve kumanda edilebilir. - ph ve serbest klor un alt ve üst sınır değerleri, redox un alt sınır değeri ayarlanabilir. Pasaport uygulaması ile yetkisiz müdahalelere karşı korumalıdır. - Grafik göstergelerde zorunlu ve sınır değerler anlaşılır şekilde kolay ve rahatça ayarlanır. - Isıtıcı ve dozajların mevcut ve zorunlu değerlerinin gösterildiği semboller vardır. - Filtre ters yıkama ayarı kolay ve basit olarak ayarlanır. - Su değerlerinin son 48 saatteki değerlerini ve ayarlanmış olan sınır değerlerini diyagram olarak gösterir. - Pompanın işletme ve arıza konumu görülür - Rezerv depoların max. su yüzeylerini gösterir. - Fazla su dolumlarında filtre kapanır - Sualtı aydınlatmalar buradan kumanda edilebilir. - Taşma kanalı temizliği buradan kumanda edilebilir. - Atraksiyon akış ayarları mümkündür. - BlueControl kumanda dolabına bağlantılı ise su atraksiyonları buradan kumanda edilebilir. - Varsa klima cihazı buradan kumanda edilebilir. - Bilgisayar bağlantısı Ospa PC kitabı ile mümkündür. - Treibwasser pompanın işletmesini gösterir ve arıza durumunda kapatır. Ospa BlueControl - Pilot- Ölçüler ön kapak : G x Y :230 x 180 mm. İç gövde: G x Y x D :180 x 130 x 90 mm. -2- Ölçü istasyonu ve ölçü değerlerinin ayarı: Havuz suyu sıcaklığı, redox potansiyeli, ph ve serbest klor değerleri 2 satırlı LCD göstergede görülür. Zorunlu ve sınır değerlerin ayarlanması ayrıca elektrotların ayarı ve denkleştirilmesi folyo butonlar ile menüden yapılır. Basınçsız ölçü kabı, akış kontrolörü, ph, klor ve redox elektrotları, giriş süzgeci, kapama musluğu, ısı ölçücü ve ph çözeltileri komple bir pano üzerine monte edilmiştir. Sıkıştırma materyalleri ve bağlantılar için hortum parçaları vardır. Ölçüm istasyonu ölçüleri G x Y :330 x 665 mm -3- Sinyal verici, dezenfeksiyon ve ph çözeltisinin dozajı için dozaj pompasının kumandasını sağlar. Rezerv uyarısı için 3 bağlantı vardır. Ospa klorozon cihazının kumandası için Sinyal çıkışı 0-20 ma. dir. Duvara monte edilebilmesi ve sıçrama sularından korunması için bir kutu içindedir. Sinyal verici ölçüleri G x Y x D :200 x 120 x 65 mm. Enerji ihtiyacı: 24 V DC -4- Ospa BlueControl Kumanda Dolabı Genel kullanımlı havuzlar için- Ospa BlueControl Pilot yerleştirilmiş tesislerde Su hazırlık grubunun kumandası içindir. Kontrol edilip denenmiştir. Kablosu ve bağlantı planı vardır. Duvar dolabı çeliktendir. Parlatılmıştır. RAL Koruma sınıfı IP 55 dir. Yanlamasına monte edilmiştir. Ana şalter bağlantılıdır. Havuz suyu hazırlık tekniğine uygun olarak F1 koruma şalteri 30 ma. yerleştirilmiştir. Kumanda gerilimi için emniyet trafosu Ospa BlueControl - Pilot bağlantısı için kart Faz göstergeleri için ışıklı uyarıcı Betrieb - İşletme ve Störung - Arıza için ışıklı uyarıcı Açma-kapama şalterli 1 veya 2 adet filtre pompası için bağlantı ve ayar grubu. Motor koruma şalterli şalter koruma BlueControl üzerinde zaman ayarı yapılmış otomatik filtre ters yıkaması için ve pompa arızasının kontrolü için kumanda grubu ve bağlantısı vardır. 2 pompanın eş zamanlı devreye girmesini engelleyen akım kontrolü için devre BlueControl-Pilot ta zaman ayarı yapılmış yarım işletme konumu Bir pompanın arızasında diğer pompa hijyenik ortamın kesintiye uğramaması için otomatik olarak devreye girer. Serbest potansiyelli su hazırlık tesisinin genel arızası için arıza uyarı bağlantısı. Örneğin harici uyarı lambası yada siren sesi gibi. Rezerv depo su seviye ayarı için seviye elektrodunun kontrol bağlantısı ve temiz su magnet ventili için bağlantı. Isıtıcı devir-daim pompası için veya motor - üç yollu ventil için (yaylı ters akışlı) kumanda grubu ve bağlantısı. Isıtıcı şalteri için serbest potansiyelli bağlantı. ph ve klor ve flok dozaj pompası için bağlantı. Ölçü suyu pompası, ölçü suyu geri dönüş kabının pompası ve karıştırıcısının pompası için bağlantı. 2 klorozon cihazı 25E-1faz, veya 2 klorozon cihazı 50/100EL-3faz için sigorta ve bağlantı. Su altı aydınlatmaları için bağlantı 8 atraksiyona kadar kumanda grubu (motor koruma şalterli) bağlantı imkanı ve 8 harici atraksiyon şalter bağlantısı ve koruması Taşma kanalı temizlik ventili için ayrıca harici taşma kanalı şalteri için bağlantı Akış sayacı ve temizliği durdurucunun harici emniyet şalteri için bağlantı Akım: 3 Faz 400 V/N/PE - Kontrol devresi: 24V DC Max.4 kw. lık 1 Pompası ve 3 Atraksiyonu olan tesisin; kumanda dolabı ölçüleri:700x500x250 mm.

11 OSPA BLUECONTROL-BASIC-PH-S.KLOR-REDOX-ISI 0-20MA Genel kullanımlı yüzme havuz yada WP.lerin su değerlerinin ayar kontrol ve göstergesi içindir. -1- Ospa BlueControl -Pilot, Kompakt bir kumanda bilgisayarıdır. Renkli ekranı grafik olup 5,7 dir. Üzerinde Folyo koruması vardır.sıçrama sularından korunmasını sağlayan kutusu duvar montajına uygundur. Havuz suyunun sıcaklığını, ph değerini, redox potansiyelini ve serbest klor değerlerini gösterir. ph ve serbest klor un alt ve üst sınır değerleri, redox un alt sınır değeri ayarlanabilir. Pasaport uygulaması ile yetkisiz müdahalelere karşı korumalıdır. Zorunlu ve sınır değerler anlaşılır şekilde kolay ve rahatça ayarlanır. Isıtıcı ve dozajların mevcut ve zorunlu değerlerinin gösterildiği semboller vardır. Su değerlerinin son 48 saatteki değerlerini ve ayarlanmış olan sınır değerlerini diyagram olarak gösterir. Ospa BlueControl - Pilot- Ölçüler : GxYxD :300x280x145 mm. -2- Sinyal verici:ph dozajının ve dezenfeksiyonun kumandası içindir.rezerv uyarıları için 3 adet bağlantı mevcuttur.ayrıca havuz suyu ısısının, serbest klor, ph ve redox değerlerinin klorozon kumanda cihazına veva başka farklı sistemlere aktarılması için 0-20 ma.lik sinyal çıkışı vardır. BlueControl kutusuna monte edilmiştir. Sinyal verici ölçüleri G x Y x D :200 x 120 x 65 mm. -3- Ölçü istasyonu ve ölçü değerlerinin tutulması: Havuz suyu sıcaklığı, redox potansiyeli, ph ve serbest klor değerleri 2 satırlı LCD göstergede görülür. Zorunlu ve sınır değerlerin ayarlanması ayrıca elektrotların ayarı ve denkleştirilmesi folyo butonlar ile menüden yapılır. Basınçsız ölçü kabı, akış kontrolörü, ph, klor ve redox elektrotları, giriş süzgeci, kapama musluğu, ısı ölçücü ve ph çözeltileri komple bir pano üzerine monte edilmiştir. Sıkıştırma materyalleri ve bağlantılar için hortum parçaları vardır. Ölçüm istasyonu ölçüleri G x Y :330 x 665 mm. Enerji ihtiyacı: 24 V DC OSPA COMPACTCONTROL, KLOR/ PH/ REDOX 0-20MA Genel kullanımlı yüzme havuz yada WP.lerin su hazırlık tesislerinin ayar ve kumandası için kullanılır. -1-Ölçü istasyonu ve Ölçü suyu tutucusu; -Serbest klor, ph, redox potansiyeli ve havuz suyu sıcaklığının değerleri LCD göstergede 2 satır olarak görülür. Zorunlu ve alarm değerlerinin ayarı, ayrıca elektrotların ayar ve denklenmesi mönüye giriş folyo düğmeler aracılığıyla yapılır. Ayar sırasında elektrot gerilimlerinin görülmesi, ayar sırasında ph elektrotunun ve çözeltilerin kontrolü, klor miktarının ayar fonksiyonu, sıfır noktası ayarında klor miktarının kaydedilmesi mümkündür. Basınçsız ölçü kabı, PH ve Redox elektrotları, akış kontrolü, su giriş süzgeci ve musluğu, ısı ölçücü, ph çözeltileri vardır. Serbest potansiyelli arıza kontaklıdır. Komple bir tabla olarak duvara monte edilir. Duvara monte için sıkıştırma elemanları ve hortum bağlantı parçaları mevcuttur. Sinyal vericiye bağlantı için 1m.lik BUS bağlantı kablosu vardır. -2-Sinyal verici 0-20 ma. - Oransal- : ph ın düzenlenmesi ve dezenfeksiyonu içindir.rezerv uyarısı için 3 bağlantısı vardır. Serbest klor, ph, redox potansiyeli ve su sıcaklık değerlerini 0-20 ma. Sinyalle başka bir sisteme aktarabilen bağlantıları vardır. Ospa klorozon cihazının kumandası için olan bağlantısı mevcuttur. Sıçrama sularına karşi plastik gövde içinde olup duvara monte edilir. Ölçü istasyonu:330x665 mm. Sinyal verici : 240x160x65 mm. Gerekli gerilim: 230 V. OSPA PC ISLETME KITABI Ospa BlueControl ve BlueControl Basic için, kullanım lisanslı, CD-ROM Windows için ve su değerleri ile işletme uyarılarını devamlı kaydede-bilen ve aynı zamanda DIN e uygun işletme bilgilerinin derlenme ve kaydedilmesi için kullanılan PC programı; Ospa bilgisayar bağlantı ünitesi ile (Art.nr: ) bağlandığında aşağıdaki özellikleri taşır. Bilgisayar ekranında güncel su değerleri (serbest klor, phdeğeri, Redoks potansiyeli) ile su sıcaklığı değerleri büyük ve kolayca okunabilir. 16 havuza kadar uygun renkli işaretlerle açıkça gösterilebilir. Min. max. ve ortalama su değerleri, veya 60 dakikalık seçenekler halinde tarih ve saat olarak otomatik kaydedilir. Günlük ziyaretçi sayısı, temiz su ilavesi, bağlı klor, asit kapasitesi, ilave uyarılar için verilen textler kaydedilir. Havuza göre düzenlenmiş ekran göstergesinde kaydedilmiş tüm bilgiler içinde herhangi bir günü seçebilme imkanı vardır. PC de, dozaj kaplarının en az dolum seviyesine ulaşmak ayrıca su hazırlık tesislerinin arızalarında, arızanın giderilmesi için detaylı tanımlar, her bir havuz için verilen 34 uyarı yazısı ve 32 müşteri özellik uyarısı Optik ve akustik olarak mümkündür. Her bir ilgili havuz için kaydedilen tarih ve saatli tüm uyarılar ayrıca, Ospa dozaj tesislerinin rezerv uyarıları ile Ospa bilgisayar bağlantı ünitesi arasındaki bağlantılar ile uyarı çıkışı almak otomatik olarak mümkündür.

12 ÖZEL YÜZME HAVUZLARINDA OSPA BLUECONTROL Ospa BlueControl özel kullanımlı yüzme havuzları için de kullanılabilir. Suyun ph değeri, Redox Potansiyeli ve ısısının gösterge ayar kontrolünü yapar. Daha fazla bilgi için Özel havuzlar için Ospa BlueControl broşürüne bakınız.

Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Genel kullanımlı havuzlar için Tam Kontrol, ayar ve kayıt Tekniği Kolay Menü ve dokunmatik Ekran İşletme birimlerini yerinden serbestçe seçebilme imkanı Yüzme Havuzu Tekniğine Genel Bakış

Detaylı

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Yenilenen Ölçü-Ayar ve Kontrol Tekniği Harika bir yüzme havuzu Bilgisayarı ile Yüksek konfor Kolay Menü ve Dokunmatik ekran www.erkoc.net 1/12 Yüzme Havuzu

Detaylı

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için

Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Ospa BlueControl Özel kullanımlı havuzlar için Yenilenen Ölçü-Ayar ve Kontrol Tekniği Harika bir yüzme havuzu Bilgisayarı ile Yüksek konfor Kolay Menü ve Dokunmatik ekran Yüzme Havuzu Tekniğinde Konfor

Detaylı

SWISSOTEL /Moskova-RUSYA ENKA

SWISSOTEL /Moskova-RUSYA ENKA SWISSOTEL /Moskova-RUSYA ENKA 2004 yılında Enka inşaat tarafından Swishotel/Moskow için yapıldı SWISHOTEL HAVUZ SU HAZIRLIK TEKNİĞİ RAPORU 1-HAVUZ AKIŞI: 76 m2 lik kapalı otel yüzme havuzunun kenarları

Detaylı

Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için

Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj www.erkoc.net 1/8 Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı 36 Ospa havuz suyu Isıtıcısı,

Detaylı

Ospa-Floating Havuzu Ağırlıksız yüzme, benzersiz banyo deneyimi

Ospa-Floating Havuzu Ağırlıksız yüzme, benzersiz banyo deneyimi Ospa-Floating Havuzu Ağırlıksız yüzme, benzersiz banyo deneyimi Sağlıklı yaşamda yeni trend Konsantre tuzlu suda ağırlıksız yüzme Her kullanıcı için hijyenik tuzlu su Tam otomatik işletme Potansiyel Sağlıklı

Detaylı

ICE HOCKEY KHANTY MANSIYSK/RUSYA KONTEK

ICE HOCKEY KHANTY MANSIYSK/RUSYA KONTEK ICE HOCKEY KHANTY MANSIYSK/RUSYA KONTEK KHANTY MANSISK HAVUZLARI SU HAZIRLIK TEKNİĞİ RAPORU 2004 yılında Kontek İnşaat tarafından Khanty Mansiysk Sibirya bölgesinde Buz hokeyi tesisleri kapsamında yapıldı.

Detaylı

PEY-D810 SĠNYALĠZASYON SĠSTEMĠ

PEY-D810 SĠNYALĠZASYON SĠSTEMĠ PEY-D810 SĠNYALĠZASYON SĠSTEMĠ AÇIKLAMALAR-KULLANIM-BAĞLANTILAR Sayfa 1 ĠÇĠNDEKĠLER SAYFA 1-) Sistemin Genel Tanıtımı 3 2-) Sistemin ÇalıĢma ġekli.4 3-) Sistem Yazılımı 5 4-) Sistemin Elektrik ve Bağlantı

Detaylı

Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj Güvenlik. Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için

Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj Güvenlik. Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ekonomik İşletme Yüksek Korozyon Dayanımı Uzun Ömür Kolay Montaj Güvenlik Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı Özel ve Genel Kullanımlı havuzlar için Ospa Havuz Suyu Isıtıcısı 36 Ospa havuz suyu Isıtıcısı, ya motorlu

Detaylı

Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon Modülü SM10 EMS için Güneş Enerjisi Modülü. Kullanıcı için. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 7 747 006 086 05/2006 TR

Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon Modülü SM10 EMS için Güneş Enerjisi Modülü. Kullanıcı için. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 7 747 006 086 05/2006 TR Kullanma Kılavuzu Fonksiyon Modülü SM10 EMS için Güneş Enerjisi Modülü Kullanıcı için Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 7 747 006 086 05/2006 TR İçindekiler 1 Emniyetiniz İçin.................................

Detaylı

Kullanım Uygulamaları Ön Görünüş. Dijital Ekran Mode Butonu Programlama Tuşu Sıcaklık Değiştirme tuşu ( - ) Sıcaklık Değiştirme tuşu ( +)

Kullanım Uygulamaları Ön Görünüş. Dijital Ekran Mode Butonu Programlama Tuşu Sıcaklık Değiştirme tuşu ( - ) Sıcaklık Değiştirme tuşu ( +) Kullanım Uygulamaları Ön Görünüş Dijital Ekran Mode Butonu Programlama Tuşu Sıcaklık Değiştirme tuşu ( - ) Sıcaklık Değiştirme tuşu ( +) Dijital Ekran Üzerindeki Bilgiler 1.Manuel Çalışma 2.Çalışma Fonksiyonları

Detaylı

MEKSİS KAZAN KONTROL PANELLERİ

MEKSİS KAZAN KONTROL PANELLERİ MEKSİS KAZAN KONTROL PANELLERİ 1-ÇİFT TERMOSTATLI KAZAN PANELİ Brülör 1. ve 2. kademeye kumanda eder. Kazan suyu sıcaklığını gösterir. Kazan basıncını gösterir. Ayarlanan limit sıcaklıkta sistemi kitler.

Detaylı

6304 5401 04/2001 TR Kullanıcı için. Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon modülü FM 443 Güneş modülü. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz

6304 5401 04/2001 TR Kullanıcı için. Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon modülü FM 443 Güneş modülü. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 6304 5401 04/2001 TR Kullanıcı için Kullanma Kılavuzu Fonksiyon modülü FM 443 Güneş modülü Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz Yayımlayan Bu cihaz ilgili norm ve yönetmelikler tarafından istenen şartları

Detaylı

Ürün Görünümü ve Ölçüler

Ürün Görünümü ve Ölçüler Ürün Özellikleri Fonksiyon şalteri değişik uygulamalarda kullanılabilir. Seviye flatörlü,sıvı seviye elektrotlu sistemlerde uygulanır. Basınç şalterli ve genleşme tanklı Hidrofor sistemlerinde uygulanır.

Detaylı

ELITE PR DİKKAT. O ayar sıvısı seti M) Enjektör valfi için redüksiyon. Duvara Montajı

ELITE PR DİKKAT. O ayar sıvısı seti M) Enjektör valfi için redüksiyon. Duvara Montajı ELITE PR Paket İçindekiler: A) "ELITE PR" ph ve REDOX kontrol cihazı B) PVC Crystal 4x6 ile emme cihazı (2 m) C) Polietilen hortum (3m) D) Bağlantı vidası (φ=6 mm) E) Emme çekvalfi F) FPM basma çekvalf

Detaylı

Kullanma Kılavuzu. FM443 Güneş enerjisi modülü. Fonksiyon Modülü. Kullanıcı için. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 6 720 615 874-03/2008 TR

Kullanma Kılavuzu. FM443 Güneş enerjisi modülü. Fonksiyon Modülü. Kullanıcı için. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 6 720 615 874-03/2008 TR Kullanma Kılavuzu Fonksiyon Modülü FM443 Güneş enerjisi modülü Kullanıcı için Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 6 720 615 874-03/2008 TR Içindekiler 1 Emniyet....................................... 3

Detaylı

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik

DENİZ SUYU SU YAPICILARI. Enerji Geri kazanımlı. Beta Mühendislik Beta Mühendislik DENİZ SUYU SU YAPICILARI Enerji Geri kazanımlı KULLANILAN ENERJİNİN %80 nini geri kazandırır. GÜNDE 2.000 lt ye kadar TEMİZ SU üretir. MODÜLER KONFİGÜRASYON, montajı Basit ve çok kolay

Detaylı

HT 300 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri

HT 300 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 300 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 300 SET kablosuz oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı doğrultusunda ayarlayıp daha konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlar. Dokunmatik

Detaylı

MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA

MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA MİDEA ISI POMPASI-HAVUZ /SPA SU ISITMA Bireysel ve Ticari Tipler üzme Havuzu için Isıtma ve Soğutma Suyu sağlar. Kapasite Durumu 6 kw: 40m³ 8 kw: 50m³ BİREYSEL HAVUZ/SPA ISI POMPASI 12kW: 60~85m³ 14kW:

Detaylı

Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı

Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı Sizi en son anneniz bu kadar şımartmıştı Konforlu Kullanım Kapak Sıcaklık Ayarı Su Sıcaklık Ayarı Yıkama Ayarları Kötü Koku Emme Kurutma Sıcaklık Ayarı Enerji Koruma Seçenekleri Hijyen Ustası El Değmeden

Detaylı

elektrikli ısıtıcılar electric heaters KURULUM TALİMATI PLASTİK ELEKTRİKLİ ISITICI Elektrikli ısıtıcıyı resimde gösterilen şekilde, içerisinde daima su bulunmasını temin etmek üzere, yatay olarak monte

Detaylı

ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri

ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri ABR 320 SET LCD li Kablosuz Oda Termostat Kontrolleri Sadece ısıtma ve sadece soğutma ayarı ON/OFF Kontrol Pil DC 3 V (2 1,5V AA Alkaline pil) Alıcı AC 250 V-10A (SPDT) Kullanım ABR 320 SET oda termostatları

Detaylı

Elektronik Kontrol Paneli

Elektronik Kontrol Paneli Elektronik Kontrol Paneli L-ION-EF21 Mikrokontrolör esaslı dijital teknoloji Gelişmiş kullanıcı arabirimi 2x16 Dijital LCD gösterge Kullanışlı Türkçe menü yapısı Parametre ayarları ile çok çeşitli sistemlere

Detaylı

GEPA. RFD-121 Arıza Gösterge Düzeneği. Kullanma Kılavuzu. Orta Gerilim Yer Altı Şebekeleri İçin Arıza Akımı Gösterge Düzeneği.

GEPA. RFD-121 Arıza Gösterge Düzeneği. Kullanma Kılavuzu. Orta Gerilim Yer Altı Şebekeleri İçin Arıza Akımı Gösterge Düzeneği. GEPA RFD-121 Arıza Gösterge Düzeneği Orta Gerilim Yer Altı Şebekeleri İçin Arıza Akımı Gösterge Düzeneği Kullanma Kılavuzu www.gepaelk.com İçindekiler 1. Genel... 1 2. Özellikler... 1 3. Bağlantı ve Montaj...

Detaylı

HT 150 SET. LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri. Kullanım

HT 150 SET. LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri. Kullanım HT 150 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 150 SET kablosuz oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı doğrultusunda ayarlayıp daha konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlar. - Hassas

Detaylı

Havadan Suya Isı Pompası

Havadan Suya Isı Pompası Havadan Suya Isı sı * Kurulum Esnekliği * Ayrılabilir Boyler * Yüksek Enerji Tasarruflu İnverter Teknolojisi 1. Düşük İşletim Maliyeti 4. Farklılık 2. Düşük CO2 Emisyonu 5. Kolay Kurulum 3. Temiz ve Sessiz

Detaylı

6303 5765 10/2004 TR Kullanıcı için. Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon modülü SM10 EMS için Solar Modül. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz

6303 5765 10/2004 TR Kullanıcı için. Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon modülü SM10 EMS için Solar Modül. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 6303 5765 10/2004 TR Kullanıcı için Kullanma Kılavuzu Fonksiyon modülü SM10 EMS için Solar Modül Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz İçindekiler 1 Emniyetiniz İçin................................. 3 1.1

Detaylı

E-ITN 30 RADYO FREKANSLI ELEKTRONİK ISI PAY ÖLÇER

E-ITN 30 RADYO FREKANSLI ELEKTRONİK ISI PAY ÖLÇER E-ITN 30 RADYO FREKANSLI ELEKTRONİK ISI PAY ÖLÇER Merkezi sistem ile ısınan binalarda ısı giderlerinin tüketime göre paylaştırılması için tasarlanmıştır Çok fonksiyonlu 5 haneli ekran EEPROM mikro işlemci

Detaylı

HT 250 SET. LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri. Kullanım

HT 250 SET. LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri. Kullanım HT 250 SET LCD li Kablosuz Oda Termostatı Kontrolleri HT 250 SET kablosuz oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı doğrultusunda ayarlayıp daha konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlar. - Hassas

Detaylı

DEMK-V Serisi. Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010

DEMK-V Serisi. Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010 2010 DEMK-V Serisi Diko Elektrikli Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. www.diko.com.tr 01.01.2010 DEMK-V SERİSİ VİLLA TİPİ ELEKTRİKLİ ISITMA KAZANLARI STANDART ÖZELLİKLER OPSİYONEL EKİPMAN VE TALEP SEÇENEKLERİ

Detaylı

TOU 01 ÖZELLİKLER: ÜRÜN GÖRÜNÜMÜ ve ÖLÇÜLER

TOU 01 ÖZELLİKLER: ÜRÜN GÖRÜNÜMÜ ve ÖLÇÜLER TOU 01 (Üretici Firma Teknolojik değişiklikler nedeniyle, ürünün gelişimi ile ilgili Ürün özelliklerini önceden haber verilmeksizin değişiklikler yapabilir.) TOU 01 EPC akıllı kontrol panosu Dalgıç Pompa,

Detaylı

HT 200. LCD li Oda Termostat Kontrolleri. Kullanım

HT 200. LCD li Oda Termostat Kontrolleri. Kullanım HT 200 LCD li Oda Termostat Kontrolleri HT 200 kablolu oda termostatıdır. Kullanıcı oda termostatını ihtiyacı doğrultusunda ayarlayıp daha konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlar. - Hassas sıcaklık ölçme

Detaylı

Smile HERŞEY KONTROL ALTINDA. Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü

Smile HERŞEY KONTROL ALTINDA. Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü Smile HERŞEY KONTROL ALTINDA Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü Hepsi bir arada ısıtma kontrolörü Smile kontrolörler, güneş enerjisi, Özellikler katı yakıt, doğalgaz ve fuel-oil kazanları, n Birden fazla

Detaylı

Teknik Katalog [Çevre Ölçüm Cihazı]

Teknik Katalog [Çevre Ölçüm Cihazı] [PCE-FWS 20-1] Teknik Katalog [Çevre Ölçüm Cihazı] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

Teknik Katalog [Anemometre]

Teknik Katalog [Anemometre] Teknik Katalog [Anemometre] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

CR24 Oransal sıcaklık kontrol termostatı. Bireysel sıcaklık kontrolü için sistem çözümleri

CR24 Oransal sıcaklık kontrol termostatı. Bireysel sıcaklık kontrolü için sistem çözümleri CR24 Oransal sıcaklık kontrol termostatı Bireysel sıcaklık kontrolü için sistem çözümleri + Havalı, sulu ve karışık ısıtma soğutma sistemlerine uygun bireysel konfor ürünleri Oransal oda sıcaklığı kontrol

Detaylı

AirMidi Serisi Isı Pompaları

AirMidi Serisi Isı Pompaları AirMidi Serisi Isı Pompaları Otel, tatil köyü, okul, yurt, hastane ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Rezidans, ofis, AVM karışımlı plazalar, Apartman, siteler gibi toplu konut projeleri ve Daire,

Detaylı

Data Sheet [BAROMETRE]

Data Sheet [BAROMETRE] Data Sheet [BAROMETRE] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90 (0)

Detaylı

Ters Faz Koruması RS485 Bilgisayar Bağlantısı Ara Birimi. Kalibrasyon Butonu Kullanıcı dostu bağlantı şemaları

Ters Faz Koruması RS485 Bilgisayar Bağlantısı Ara Birimi. Kalibrasyon Butonu Kullanıcı dostu bağlantı şemaları LTB1 (Üretici Firma Teknolojik değişiklikler nedeniyle, ürünün gelişimi ile ilgili Ürün özelliklerini önceden haber verilmeksizin değişiklikler yapabilir.) TOU 01 EPC akıllı kontrol panosu Dalgıç Pompa,

Detaylı

BK 5000 Yüzey Blöf Kontrolörü Montaj ve Kullanım Kitapçığı

BK 5000 Yüzey Blöf Kontrolörü Montaj ve Kullanım Kitapçığı BK 5000 Yüzey Blöf Kontrolörü Montaj ve Kullanım Kitapçığı BK 5000 MKK v10.02-tr 1 İÇİNDEKİLER 1. ÖNEMLİ NOTLAR... 3 2. TANIMLAMA... 3 3. TEKNİK ÖZELLİKLER... 4 4. MONTAJ ve KABLOLAMA... 4 4.1. Montaj...

Detaylı

Ospa - KlorOzon tesisi Genel Kullanımlı Havuzlar için

Ospa - KlorOzon tesisi Genel Kullanımlı Havuzlar için Ospa - KlorOzon tesisi Genel Kullanımlı Havuzlar için Mükemmel dezenfeksiyon ve Sağlık. Problemsiz, Güvenilir ve Ekonomik. Anlık ihtiyaç kadar klor üretimi. Ucuz Rejenere tuz ile işletme. Ospa KlorOzon

Detaylı

Vertex PolyCure 25 için Kullanım Talimatları. 1.0 Genel Uyarılar:

Vertex PolyCure 25 için Kullanım Talimatları. 1.0 Genel Uyarılar: Vertex PolyCure 25 için Kullanım Talimatları 1.0 Genel Uyarılar: 1.1 Cihaz kullanılmadan önce bu kullanım kılavuzu dikkatle okunur. 1.2 PolyCure 25 kullanan kişinin işinde profesyonel olması gerekir ve

Detaylı

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI

Online teknik sayfa FW102 SAÇILAN IŞIK-TOZ ÖLÇÜM CIHAZLARI Online teknik sayfa FW102 A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip FW102 Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

REVİZYON DURUMU. Revizyon Tarihi Açıklama Revizyon No

REVİZYON DURUMU. Revizyon Tarihi Açıklama Revizyon No REVİZYON DURUMU Revizyon Tarihi Açıklama Revizyon No Hazırlayan: Onaylayan: Onaylayan: Mustafa Arnavut Adem Aköl Kalite Konseyi Başkanı Sinan Özyavaş Kalite Koordinatörü 1/6 1. AMAÇ Bu talimatın amacı

Detaylı

Teknik Katalog [Nem Ölçer]

Teknik Katalog [Nem Ölçer] Teknik Katalog [Nem Ölçer] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90

Detaylı

Her 2 teknolojide de, hem ankastre programlama hem de merkezi programlama kullanılır.

Her 2 teknolojide de, hem ankastre programlama hem de merkezi programlama kullanılır. Programlama Programlama nedir? Programlama; ısıtmanın otomatik, gözle görülür biçimde ve kullanıcının ortamda bulunduğu sürelere göre yönetilmesidir. Isıtma süreleri, 7 günlük veya 24 saatlik zaman dilimlerinde

Detaylı

RWD Solar Teknik Sunum

RWD Solar Teknik Sunum RWD SOLAR RWD Solar Teknik Sunum Copyright Siemens AG 2010. All rights reserved. Multi-montaj çözümü Ray veya vida ile panel içine montaj Ön panel montajı DIN raylı sistemle modüler panel içi montaj IP20

Detaylı

EASYLAB çeker ocak kontrolörlerine yönelik

EASYLAB çeker ocak kontrolörlerine yönelik .5 X X testregistrierung Kontrol panelleri Tipi Kontrolör yapılandırmasına ait bağlantı soketi EASYLAB çeker ocak kontrolörlerine yönelik kontrolörleri ile birlikte kullanılacak kontrol panelleri, çalışma

Detaylı

REHAU ODA TERMOSTATI NEA KONFORLU KULLANIM İLE KOMBİNE EDİLMİŞ ÇEKİCİ TASARIM. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri

REHAU ODA TERMOSTATI NEA KONFORLU KULLANIM İLE KOMBİNE EDİLMİŞ ÇEKİCİ TASARIM. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri REHAU ODA TERMOSTATI NEA KONFORLU KULLANIM İLE KOMBİNE EDİLMİŞ ÇEKİCİ TASARIM www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri YENİ REHAU ODA TERMOSTATI NEA KONFORLU KULLANIM İLE KOMBİNE EDİLMİŞ ÇEKİCİ TASARIM

Detaylı

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI

Online teknik sayfa VISIC50SF TÜNEL SENSÖRLERI Online teknik sayfa VISIC50SF A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Sipariş bilgileri Tip VISIC50SF Stok no. Talep üzerine Uygulama yeri ve müşteri gereklilikleri doğrultusunda kullanılacak cihazın özellikleri

Detaylı

Yüksek verimli ve ekonomik merkezi sistem çözümleri

Yüksek verimli ve ekonomik merkezi sistem çözümleri [ Hava ] Şema Sayfaları Başlık şablonu Folio Medium [ Su ] [ Toprak ] [ Buderus ] Yüksek verimli ve ekonomik merkezi sistem çözümleri Isıtma Bizim İşimiz Üflemeli Brülörlü Çelik Kazanlar Merkezi ısıtmada

Detaylı

Türkçe Kullanım Kılavuzu

Türkçe Kullanım Kılavuzu h1 Türkçe Kullanım Kılavuzu İçindekiler Kurulum talimatları 12 Bağlantı şeması 12 Kullanım talimatları 13 Sembollerin anlamları 13 Başlangıç ayarları 14 Başlatma 14 Sıcaklık ayarı 14 Nem değeri ayarı (sadece

Detaylı

ÜRETİM SÜREÇLERİNİ GÖZLEMLEMEK VE KONTROL ETMEK İÇİN KABLOSUZ ÇÖZÜM

ÜRETİM SÜREÇLERİNİ GÖZLEMLEMEK VE KONTROL ETMEK İÇİN KABLOSUZ ÇÖZÜM NETWORKER GÖZLEMLEME SİSTEMİ ÜRETİM SÜREÇLERİNİ GÖZLEMLEMEK VE KONTROL ETMEK İÇİN KABLOSUZ ÇÖZÜM Her tür makinene de kullanılabilir Kullanıcının bilgisayarına ilave bir yazılım yüklenmesi gerekmiyor Bağımsız

Detaylı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı

Bina Teknolojileri. Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Bina Teknolojileri Sintony 60: Güvenlik tasarım ile tanıştı Yaşam kalitesi İhtiyaçlarımı karşılayacak, evimin tasarımıyla uyumlu, kullanımı kolay ve güvenli bir çözüm istiyorum. İhtiyaç Evinizde yüksek

Detaylı

SK 3400 Oransal Seviye Kontrolörü Montaj ve Kullanım Kitapçığı

SK 3400 Oransal Seviye Kontrolörü Montaj ve Kullanım Kitapçığı SK 3400 Oransal Seviye Kontrolörü Montaj ve Kullanım Kitapçığı SK 3400 MKK v10.02-tr 1 İÇİNDEKİLER 1. ÖNEMLİ NOTLAR... 3 2. TANIMLAMA... 4 3. TEKNİK ÖZELLİKLER... 6 4. MONTAJ ve KABLOLAMA... 6 4.1. Montaj...

Detaylı

Teknik Katalog [Nem Ölçer]

Teknik Katalog [Nem Ölçer] Teknik Katalog [Nem Ölçer] [PCE-FWS 20] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90

Detaylı

VIESMANN VITOSOLIC. Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız. VITOSOLIC 100 VITOSOLIC 200

VIESMANN VITOSOLIC. Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız. VITOSOLIC 100 VITOSOLIC 200 VIESMANN VITOSOLIC Güneş enerjisi sistemleri için kontrol paneli Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız. Arşiv referansı: Teknik Bilgiler Klasörü, Bölüm 13 VITOSOLIC 100 Elektronikfarksıcaklık

Detaylı

Upper. Otomatik Bariyerler

Upper. Otomatik Bariyerler otomatik bariyerler: Yetki kontrolü için en iyi çözüm Özel alanlar, ticari veya sanayi kuruluşları, genellikle yetkisiz kişilerin araç park alanlarına girmelerini engellemek için yetki kontrolüne gerek

Detaylı

TEKNİK ARIZA TABLOSU

TEKNİK ARIZA TABLOSU TEKNİK ARIZA TABLOSU Kombi Durumu Arıza Muhtemel nedeni Çözüm Brülör ateşlenmiyor Gaz bezlemesi arızası Gaz basıncını Gaz besleme ventilini veya gaz şebekesi emniyet valfi müdahalesini Gaz valfi bağlı

Detaylı

Teknik Katalog [Nem Ölçer]

Teknik Katalog [Nem Ölçer] Teknik Katalog [Nem Ölçer] [PCE-FWS 20-2] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90

Detaylı

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26

www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları 1-4 Ateş Ölçerler 5-14 15-19 Bebek Tesizleri 20-23 Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler 24-26 2014 www.loobex.com www.loobex.com İÇİNDEKİLER Buhar Makinaları Ateş Ölçerler Bebek Tesizleri Kameralı Bebek Telsizleri Sterilizatörler Mama Isıtıcılar 1-4 5-14 15-19 20-23 24-26 27-29 buhar makinaları

Detaylı

24-28 kw Konvansiyonel Kombi. Lawa / LawaPlus

24-28 kw Konvansiyonel Kombi. Lawa / LawaPlus 24-28 kw Konvansiyonel Kombi Lawa / LawaPlus LawaPlus Çift Eşanjörlü Konvansiyonel Kombiler 288 mm derinliği ile kompakt boyutlara sahip Lawa ve LawaPlus; kısıtlı alanlara dahi kolayca monte edilebilir

Detaylı

DEMK-M SERİSİ MARİN TİP ELEKTRİKLİ ISITMA KAZANLARI

DEMK-M SERİSİ MARİN TİP ELEKTRİKLİ ISITMA KAZANLARI DEMK-M SERİSİ MARİN TİP ELEKTRİKLİ ISITMA KAZANLARI STANDART ÖZELLİKLER OPSİYONEL EKİPMAN VE TALEP SEÇENEKLERİ ÜRÜN TANIMI KULLANIM ALANLARI TESİSAT BAĞLANTI ÖLÇÜLERİ BOYUTLAR - ÇİZİM BOYUTLAR - TABLO

Detaylı

HT 500 HT 500 01 HT 500 02 HT 500 03

HT 500 HT 500 01 HT 500 02 HT 500 03 LCD li Kablosuz Ev Otomasyon Kontrolleri Sadece ısıtma ve sadece soğutma ayarı ON/OFF Kontrol Ana Ünite 0 V (AC) A (SPDT) Oda Ünitesi V (DC) (x,v AA Alkaline pil) HT 00 HT 00 0 HT 00 0 HT 00 0 Kullanım

Detaylı

SSM - 4 ORANSAL SERVOMOTOR SSM 4 TANITIM BİLGİLERİ :

SSM - 4 ORANSAL SERVOMOTOR SSM 4 TANITIM BİLGİLERİ : SSM - 4 ORANSAL SERVOMOTOR SSM 4 TANITIM BİLGİLERİ : SSM Serisi servo motorlar Era Ltd.Şti. ticari ürünüdür. Saha da çalışması için basit ve sorunsuz bir yapıya sahiptir. 4 Pinli bağlantı soketi ile, kolay

Detaylı

Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı]

Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı] Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı] [Rüzgar Ölçüm Terazisi] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr

Detaylı

Centronic MemoControl MC42

Centronic MemoControl MC42 Centronic MemoControl MC42 tr Montaj ve İşletme Talimatı Bellek Tuşları Aşağıdaki kişilere yönelik önemli bilgiler: Montaj elemanı / Elektrik teknisyeni / Kullanıcı Lütfen ilgili kişilere iletiniz! Bu

Detaylı

Kullanım Kılavuzu PCE-PH 22

Kullanım Kılavuzu PCE-PH 22 PCE-PH 22 Versiyon 1.1 29/06/2016 İçindekiler 1 Özellikler... 3 2 Genel açıklama / Teknik Özellikler... 3 3 Fonksiyonlar... 4 4 Kalibrasyon... 4 5 Ölçüm Yöntemi... 5 5.1 ph Ölçümü... 5 5.2 Data-Hold...

Detaylı

Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı]

Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı] [PCE-FWS 20] Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

ISITMA Fiyat Listesi 2015. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren geçerlidir.

ISITMA Fiyat Listesi 2015. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. ISITMA Fiyat Listesi 2015 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren geçerlidir. 1 Sayfa Lago 0321 Isı Kontrol Paneli E8.4401 Kaskad Kontrol Paneli Lago SG Solar Kontrol Paneli 3 4 6 Arda ÜLGEN 2 Heating controllers

Detaylı

Teknik Katalog [Hava İstasyonu]

Teknik Katalog [Hava İstasyonu] Teknik Katalog [Hava İstasyonu] [PCE-FWS 20-1] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon:

Detaylı

Teknik Katalog [Barometre]

Teknik Katalog [Barometre] Teknik Katalog [Barometre] [PCE-FWS 20] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr Telefon: +90

Detaylı

Konveyörlü Tip WTM140

Konveyörlü Tip WTM140 serisi, bulaşık yıkama işleminde yüksek verimlilik, tasarruf ve ergonomi konularında yüksek beklentileri bulunan profesyoneller için üretilir. Ürün serisi bardak yıkama, tezgahaltı, giyotin tip, konveyörlü,

Detaylı

SU POMPASI REGULATÖRÜ

SU POMPASI REGULATÖRÜ SU POMPASI REGULATÖRÜ MODEL RTM855 KULLANIM KILAVUZU TEKNİK ÖZELLİKLER Volt 220 240 V Max. Akım 10 A Frekans 50/60 Hz Koruma Sınıfı IP65 Max. Su Sıcaklığı 60 C Başlama Basıncı 1,5 3 bar Max. Basınç Değeri

Detaylı

Centronic UnitControl UC52

Centronic UnitControl UC52 Centronic UnitControl UC52 tr Montaj ve İs letme Talimatı Kumanda elemanlı tekli kontrol cihazı As ağıdaki kis ilere yönelik önemli bilgiler: Montaj elemanı / Elektrik teknisyeni / Kullanıcı Lütfen ilgili

Detaylı

TEKNİK ÖZELLİKLER. Giriş Beslemesi. Giriş besleme voltajı. Motor Çıkışı. Motor gerilimi. Aşırı yük ve kısa devre korumalı.

TEKNİK ÖZELLİKLER. Giriş Beslemesi. Giriş besleme voltajı. Motor Çıkışı. Motor gerilimi. Aşırı yük ve kısa devre korumalı. 1 TEKNİK ÖZELLİKLER Giriş besleme voltajı Maks. güç harcaması Besleme koruması Motor gerilimi Motor çıkış akımı Motor kontrol şekli Motor koruması Encoder tipi Encoder çözünürlüğü Encoder voltajı Kumanda

Detaylı

AirMaxi Serisi Isı Pompaları

AirMaxi Serisi Isı Pompaları AirMaxi Serisi Isı Pompaları Otel, tatil köyü, okul, yurt, hastane ve iş merkezleri gibi hizmet binaları, Rezidans, ofis, AVM karışımlı plazalar, Apartman ve siteler gibi toplu konut projeleri için 100-1000

Detaylı

Seksiyonel ve monoblok kapılar için otomasyon sistemi

Seksiyonel ve monoblok kapılar için otomasyon sistemi Seksiyonel ve monoblok kapılar için otomasyon sistemi Komple güvenirlik için sağlam motor Çalışma güvenliği için ileri teknoloji Çevre ile uyumlu, modern ve zarif tasarım Çok yönlülük Globe otomasyon sistemi,

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

SEESAW 24V DC BARİYER KONTROL KARTI KULLANIM KİTABI V 2.0

SEESAW 24V DC BARİYER KONTROL KARTI KULLANIM KİTABI V 2.0 SEESAW 24V DC BARİYER KONTROL KARTI KULLANIM KİTABI V 2.0 EKİM, 2010 KONTAL ELEKTRONİK :: SEESAW BARİYER KONTROL KARTI KULLANIM KİTABI V2.0 0 SEESAW 24V DC BARİYER KONTROL KARTI KARTI VE KULLANIMI Seesaw

Detaylı

SOLAR 42. Kurulum Kılavuzu SOLAR 42 NIBE F1145/F1345 IHB 1218-2 031887 LEK

SOLAR 42. Kurulum Kılavuzu SOLAR 42 NIBE F1145/F1345 IHB 1218-2 031887 LEK SOR EK TR Kurulum Kılavuzu SOR NIE F/F IH - 0 G Kurulum Kılavuzu - SOR ileşenlerin yerleşimi Genel SOR, sadece F ve F ile uyumludur. Özellikleri; VPS solar destekli boyler sıcak su dolumu için kullanılabilir.

Detaylı

Eolo MYTHOS 24 2E Duvar-tipi Hermetik Kombi

Eolo MYTHOS 24 2E Duvar-tipi Hermetik Kombi 1998 den beri İtalya Kombi Pazar Lideri Eolo MYTHOS 24 2E Duvar-tipi Hermetik Kombi HER YIL BAKIM YAPTIRAN KULLANICILARA HEDİYE! Genel Özellikler Açıklamalar 1 - Reset düğmesi 2 - Stand-by / Yaz / Kış

Detaylı

BKV 5400 Yüzey Blöf Kontrol Vanası Montaj ve Kullanım Kitapçığı

BKV 5400 Yüzey Blöf Kontrol Vanası Montaj ve Kullanım Kitapçığı BKV 5400 Yüzey Blöf Kontrol Vanası Montaj ve Kullanım Kitapçığı BKV 5400 MKK v10.01-tr 1 İÇİNDEKİLER 1. ÖNEMLİ NOTLAR... 3 2. TANIMLAMA... 3 3. TEKNİK ÖZELLİKLER... 4 3.1. BKA 5400 Yüzey Blöf Kontrol Vanası

Detaylı

AKSİYEL FAN HIZ KONTROL ÜNİTESİ

AKSİYEL FAN HIZ KONTROL ÜNİTESİ AKSİYEL FAN & HIZ KONTROL ÜNİTESİ SFW0S 300 BROŞÜR TEKNİK ÖZELLİKLER SALİKS SFW0S 300 Fan yaygın olarak pano ve server odaları, elekrik panoları gibi endüstriyel makine soğutmalarında, aynı zamanda yaşamsal

Detaylı

hissedin suyu iyi En

hissedin suyu iyi En En iyi suyu hissedin İYİ SUYU HİSSET Özel kullanımlı havuzlar için www.erkoc.net İstiyoruz ki, Yüzerken mutlu ve güvenli olun. Güzel bir havuz suyu içinde rahatlamak muhteşemdir. Bunun için gereken, cilt

Detaylı

Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı]

Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı] [PCE-FWS 20-1] Teknik Katalog [Rüzgar Ölçüm Cihazı] PCE Teknik Cihazlar Paz. Tic. Ltd.Şti. Halkalı Merkez Mah. Pehlivan Sok. No 6/C 34303 Küçükçekmece/ İstanbul Türkiye Mail: info@pce-cihazlari.com.tr

Detaylı

VIESMANN. Kullanma Kılavuzu VITOTROL 200. Sistem işleticisi için. Bir ısıtma devresi için uzaktan kumanda. 5580 516 TR 3/2006 Lütfen saklayınız!

VIESMANN. Kullanma Kılavuzu VITOTROL 200. Sistem işleticisi için. Bir ısıtma devresi için uzaktan kumanda. 5580 516 TR 3/2006 Lütfen saklayınız! Kullanma Kılavuzu Sistem işleticisi için VIESMANN Bir ısıtma devresi için uzaktan kumanda VITOTROL 200 3/2006 Lütfen saklayınız! Emniyet uyarıları Emniyetiniz için Cana ve mala gelebilecek zarar ve tehlikeleri

Detaylı

Teknik bilgi 2003. Münferit mahal sıcaklık kontrol elemanları. Bağlantı şeması

Teknik bilgi 2003. Münferit mahal sıcaklık kontrol elemanları. Bağlantı şeması Teknik bilgi 2003 Münferit mahal sıcaklık kontrol elemanları İşlevi: Oventrop oda termostatları ile, Oventrop elektro-termik servo tahrikler ve Oventrop radyatör vanaları kullanarak, münferit mahal sıcaklık

Detaylı

Tasarruflu yüzme havuzu tekniği Ospa enerji yaklaşımı, CO2 salınımı ve Đklim değişikliği

Tasarruflu yüzme havuzu tekniği Ospa enerji yaklaşımı, CO2 salınımı ve Đklim değişikliği Tasarruflu yüzme havuzu tekniği Ospa enerji yaklaşımı, CO2 salınımı ve Đklim değişikliği Akıllı Havuz Kontrolü Enerji verimli ekipmanlar Doğaya Zarasız minimum atık Mühendislik ve optimum planlama ile

Detaylı

SAVEL Gas Alarm Sistemleri

SAVEL Gas Alarm Sistemleri SAVEL Gas Alarm Sistemleri 1 GAS2000+ DEDEKTÖR KONTROL SİSTEMİ GAS2000+ Dedektör Kontrol Sistemi maksimum 30 Adet dedektörün bağlanabileceği ve durumlarının görülebileceği alarm sistemidir. Sistem 320x240

Detaylı

Kullanma Kılavuzu FM456 FM457. Fonksiyon Modülü. Kullanıcı için. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 7 747 017 682-2008/03 TR

Kullanma Kılavuzu FM456 FM457. Fonksiyon Modülü. Kullanıcı için. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 7 747 017 682-2008/03 TR Kullanma Kılavuzu Fonksiyon Modülü FM456 FM457 Kullanıcı için Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 7 747 017 682-2008/03 TR Içindekiler 1 Emniyet....................................... 3 1.1 Kullanım Kılavuzu

Detaylı

Semboller : :Açma kapama alteri :Ate leme butonu :Yardımcı röle :Merkez kontak :Normalde açık kontak :Normalde kapalı kontak :UV.

Semboller : :Açma kapama alteri :Ate leme butonu :Yardımcı röle :Merkez kontak :Normalde açık kontak :Normalde kapalı kontak :UV. ALEV MONİTÖRÜ 03A1 Uygulama Alev monitörleri, uygun alev elektrodu veya UV. fotosel ile birlikte, alevin belirli bir standardın altında olduğunu, yanmanın iyi olduğunu veya alevin söndüğünü haber verir.

Detaylı

YAKMA YÖNETİM SİSTEMLERİ. www.selnikel.com

YAKMA YÖNETİM SİSTEMLERİ. www.selnikel.com Verim Artışı %3-5 Yakıt Tasarrufu Kazan/Brülör MM Kontrol Modülü DTI Bilgi Aktarım Ünitesi EGA Baca Gazı Analiz Cihazı Yardımcı Ekipmanlar YAKMA YÖNETİM SİSTEMLERİ Yüksek teknoloji ürünü Autoflame Yakma

Detaylı

Kullanım Talimatı. Ozonizatör S 500 / S 1000

Kullanım Talimatı. Ozonizatör S 500 / S 1000 Kullanım Talimatı Ozonizatör S 500 / S 1000 Giriş Sander'in bu üstün kaliteli ürününü satın aldığınız için sizi kutlarız ve bu cihazdan memnun kalacağınızdan eminiz. Akvaryum teknolojisine ilişkin ürünlerin

Detaylı

TURKÇE KULLANIM KİTABI

TURKÇE KULLANIM KİTABI TURKÇE KULLANIM KİTABI İlk Kullanım; 1.1 PAKET İÇERİĞİ 1- Taşıma Çantası 2-2 adet 2mt yüksek-gerilim dayanıklı uçlu bağlantı kablosu ( bir kırmızı ve bir mavi) 3-1 adet yüksek-gerilim dayanıklı uçlu 2mt

Detaylı

Elektronik Kurtarma Sistemleri KULLANIM KILAVUZU V - 2.0

Elektronik Kurtarma Sistemleri KULLANIM KILAVUZU V - 2.0 Elektronik Kurtarma Sistemleri KULLANIM KILAVUZU V - 2.0 SKY ELEVATOR KATA GETİRME SİSTEMİ KULLANMA KILAVUZU VE ÖZELLİKLERİ BU BELGE KULLANICILAR İÇİN KILAVUZ OLMASI AMACIYLA HAZIRLANMIŞTIR SKY ELEVATOR

Detaylı

Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 180 TEKNİK ÖZELLİKLERİ Model: Kapasite: Karıştırıcı Mikser: AGREGA BUNKER

Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 180 TEKNİK ÖZELLİKLERİ Model: Kapasite: Karıştırıcı Mikser: AGREGA BUNKER Yeni Nesil Beton Santralleri Başlıca Avantajları PowerMix 180 Demirstar, değişik kapasite ve özelliklerde ürettiği sabit beton santralleri ile beton üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Detaylı

OPERATÖRSÜZ OTOMATİK TARTIM

OPERATÖRSÜZ OTOMATİK TARTIM OPERATÖRSÜZ OTOMATİK TARTIM OPERATÖRSÜZ OTOMATİK TARTIM Proximity Kart Okuyuculu Sistem RFID Okuyuculu Sistem Proximity Kart Okuyuculu Sistem Ana Bilgisayar ACT (Otomatik Tartım Terminali) Kamera Trafik

Detaylı

MODEL HCC SICAK YOLLUK KONTROL MODÜLLERİ KULLANMA KILAVUZU

MODEL HCC SICAK YOLLUK KONTROL MODÜLLERİ KULLANMA KILAVUZU MODEL HCC SICAK YOLLUK KONTROL MODÜLLERİ KULLANMA KILAVUZU OPKON OPTİK ELEKTRONİK KONTROL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Terazidere Mah.60.Yıl Cad.No:46 Kat:3 Bayrampaşa / İstanbul Tel:0212 501 48 63 Faks:0212 501 48

Detaylı

6304 5423 06/2000 TR Kullanıcı için. Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon modülü FM 445. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz

6304 5423 06/2000 TR Kullanıcı için. Kullanma Kılavuzu. Fonksiyon modülü FM 445. Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz 6304 5423 06/2000 TR Kullanıcı için Kullanma Kılavuzu Fonksiyon modülü FM 445 Kullanmadan önce dikkatle okuyunuz Önsöz Önemli genel kullanım tavsiyeleri Teknik cihazlar, sadece maksadına uygun olarak ve

Detaylı