Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Integral IP CX. Kompakt yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM"

Transkript

1 Integral IP CX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: Genel Müdürlük Avusturya: A-1122 Viyana, Eibesbrunnergasse 18 Tel.: Almanya Azerbeycan Belarus Birleşik Arap Emirliği Bosna Hersek Botswana Bulgaristan Çek Cumhuriyeti Danimarka Ermenistan Estonya Fransa Gürcistan Hindistan Hırvatistan Hollanda İspanya İsrail İsveç İsviçre İtalya Kazakistan Kıbrıs Kırgızistan Kuveyt Letonya Litvanya Lübnan Lüksemburg Macaristan Makedonya Mısır Özbekistan Pakistan Polonya Portekiz Romanya Rusya Sırbistan Slovakya Slovenya Suudi Arabistan Türkiye Türkmenistan Ukrayna Yunanistan FIRE ALARM Schrack Productions - B-PR-592TR - V Teknik değişiklik hakkı saklıdır! FIRE ALARM Kompakt yangın güvenliği.

2 Yangın güvenliği için orjinal bir seçim. Yüksek seviye yangın güvenliği. Son teknoloji ve mutlak güvenlik. Bu özellikler Schrack Seconet yangın algılama sistemlerini diğerlerinden ayıran özelliklerdir. Yangın güvenliğinde bir çok konu mevcuttur.insan yaşamı ve varlıkları korunmalı ve şirketlein güvenliği sağlanmalıdır. Yüksek teknolojiye sahip ürünlerimiz bu gibi değerlerin korunması için herhangi bir yangını olabildiğince erken tespit eder ve acil servislere gerekli zamanda ulaşır. Schrack Seconet olarak yangın algılama sistemlerimizi yeniliklere açık bir şekilde geliştiriyoruz. Bu sayede Avusturya da ve Avrupa da ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz bizim sistemlerimize referans oluyorlar. Kontrollü Güvenlik. Kaliteden kesinlikle ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin güvenliği işimizin odak noktasıdır. Araştırma ve geliştirmeye yaptığımız yatırım ve test merkezleri ve uzman komiteleriyle yaptığımız işbirliği ileuygulamadaki deneyimlerimizi birleştirerek teknolojik ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Ar&ge faaliyetlerimizi Avusturya da, üretimimizi ise tamamen Almanya da gerçekleştiriyoruz. Maliyet güvencesi ve maliyet etkinliği. Integral IP CX ürünümüzü de Schrack Seconet Integral ailesi ile yaptığımız bütün teknolojik gelişmeler ile rakiplerinden ayrılıyor. Herhangi bir teknik yenilik döneminde bütün sistemi değiştirmeye gerek kalmadan,sistem operatörü tarafından kolayca programlanabiliyor. Bu sayede, sistem her zaman güncel teknolojiye uygun kalıyor ve maliyetlerdüşüyor. Değişimin yerine gelişim. En güvenli ve en modern yangın alarm sistemlerini geliştirirken evrimin gücüne inanıyoruz. Onlarca yıldır, dünyanın daha güvenli hale gelmesine katkıda bulunan yangın alarm sistemleri geliştiriyoruz. Bu bizim temel amacımız! Yüksek kalite standartımız müşterilerimize her zaman daha yenilikçi ürünler tasarlamamıza olanak sağlıyor. Sarsılmaz kalite arayışı içerisinde, her zaman en son teknolojileri uygulayarak ve geliştirerek, sektörde zirveye tartışmasız adımlar atmaktayız. Bu durum Integral IP CX yangın algılama paneli için de aynı şekilde devam etti.

3 Optimal yangın güvenliği için geliştirildi. Prensibimiz Yedekli Sistem. Integral IP CX bileşenleri akıllı ve güçlüdürler. Yangınlar mümkün olan en kısa aşamada tespit edilir. Yazılım ile birlikte yangın algılama paneli verimli bir biçimde işini yürütmektedir. Sistemin yedekli olması herhangi bir alarm durumunda ne olursa olsun sistemin çalışmasına olanak sağlar. Integral IP CX kendisini sürekli izler ve bu sayede sürekli koruma altında olursunuz. Geleceğe yönelik teknoloji. Integral IP CX, integral LAN ağını ethernet arayüzleri ile ortak olarak kullanır ve birbirine bağlanır. Kontrol paneli de IP (internet protokolü) ile donatılmıştır ve farklı uygulamalarda binadaki mevcut IT altyapısı kullanabilir. Integral IP CXA, CXB ve CXF modelleri 1 ve 2, CXF modeli ise 4 loop çalıştırabilir. Optimum yangın güvenlik platformu. Bireysel yangın güvenlik önlemleri Integral IP CX yangın algılama paneli ile mükemmel bir şekilde uygulanabilir. Sistem öncelikle küçük ve orta ölçekteki binalarda kullanıma uygundur. Uygun maliyetle en son teknolojiyi kullanarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş kapsamlı güvenlik sunmaktadır. Integral IP CX bu türlü uygulamalarda sonsuz kullanım biçimleri sayesinde ihtiyaçları tamamiyle karşılayarak Integral ailesinin kalitesini kanıtlar. Yeni trend ve standartları belirler. Integral IP CX yangın algılama paneli ile yangın önleme güvenliği için yeni kalite standartları belirlemiştir. IP (internet protokolü) teknolojisi artık günlük yaşamın bir parçası ve bu teknoloji olmadan yaşamak neredeyse imkansız.bu teknoloji sayesinde biz de yeni tip ağ yapıları oluşturabiliyoruz. Mümkün olan tüm fonksiyonları ayrı ayrı programlanabilir ve diğer sistem ekipmanları ile network edilebilir.

4 En zor koşullara yetişir. Çevre birimleri için yeni bir yaklaşım. Integral IP CX alarm kontrol paneli, piyasadaki en güvenli ve en esnek yangın alarm sistemlerinden biridir. Birçok opsiyonel fonksiyon ile yangın önleme ve güvenliği konusunda yardımcı bir ortakdır. Kontrol panelimiz, yangın algılama paneli olarak çalışarak bütün olayları algılayacağı gibi 1 zonlu söndürme paneli olarak çalışarak söndürme sisteminide kontrol edebilir. Kontrol panelimiz, söndürme sistemi veya kombine yangın algılama ve söndürme sistemi şeklinde de kullanılabilir. Manuel Tetikleme Uyumlu ve Kullanıma Hazır. Ekstra fonksiyonlarımız konsept çözümler sunmamıza olanacak sağlar. Dedektörleri,söndürme bileşenleri, loop devreleri,yangın alarm cihazları ve alt control sistemleri arasındaki işlevlerin hepsini yürütür. Uyumlu ve kullanıma hazır! Integral IP CX in karakteri bu iki özellikten anlaşılabilir. İleri veya geriye dönük tüm Schrack Seconet yangın algılama sistemleri ile uyumludur,bu nedenle uyarlanabilen esnek bir sistemdir. Sistemin tüm bileşenleri farklı nesillerden olsalar bile birbirleri ile haberleşirler. Bu nedenle yüklenmiş olan bir programı yada kurulmuş olan bir sistemi geliştirmek teknik bir zorluk getirmez. Stop Butonu Sertifikalı ve onaylanmış. Tüm Schrack Seconet sistemler ve ürünler Avrupa standartları gereksinimlerini karışlar. İntegral IP CX paneli EN , 2004 yılında yürürlüğe giren, otomatik elektronik kontrol ve gecikme üniteleri için gerekli işlevleri belirler standartlara uygun olarak onaylanmıştır. Integral IP CX hem yangın söndürme sistemi kontrol paneli hem de kombine yangın algılama ve söndürme sistemi paneli olarak sertifikalanmıştır. Yangın algılama paneli çalışma ve fonksiyon testleri EN 54 bölüm 2 ve bölüm 4 e uygundur. Evrensel kullanım için. Genişletme modülü sayesindebelirli koşullarda sistemin kullanım alanları artabilir. Toz, nem veya aşırı sıcaklıklar çalışmasını etkilemez. Yangın algılama panelinin kasasının zor koşullara dayanması ve elektromanyetik uyumluluğu (EMC) sayesinde Integral IP CX panelinin bütün fonksiyonlarıen zorlu koşullarda bile çalışır. Sistemin kendini test etme özelliği herhangi bir hatalı fonksiyon yada arızanın bulunması için kullanılır.

5 X-LINE Sınırları olmayan yangın güvenliği. Evrimi Kanıtlanmış Teknoloji. Sistemleri tüm teknolojik konularda daha da gelişmek için aralıksız çalışıyoruz. Know how bilgimizi kullanarak yaptığımız bütün yeniliklerin her aşaması ile ilgili müşterilerimizi bilgilendirmek bizim için çok önemlidir. Bütün arge çalışmalarında sloganımız evrimdir. Kullanılabilir mühendislik. Schrack Seconet; çalıştığınız bina, kullandığınız bölüm ve firmanızın bulunduğu bölge neresi olursa olsun, yangın güvenliği ihtiyaçları için optimal çözümü üretir. Bilgi zinciri sayesinde herangi bir algılamada hızlıca tepki vermeyi ve hareketi geçmeyi garanti eder. Güvenliğiniz için arttırılmış kapasite. Yeni geliştirilen Integral X-LINE, çevre birimleri için sınırsız olasılıklar sağlar ve sistemdeki dedektörler, alarm cihazları,akustik yangın bildirim cihazları, duman aspirasyon sistemleri veya diğer kontrol mekanizmaları gibi ekipmanları bir arada çalıştırır. Bu sayede loop üzerindeki cihaz sayısı iki katına çıktı ve performasımız arttı. Loop başına 250 cihaz ve 3500 metre loop uzunluğu özellikleri ile çok kısa süren devreye alma süreleri gelişimimizin göstergesidir. Bireysel olanakları geliştirmek için. Integral IP CX yüksek düzeyde esneklik ve uyumluluk için tanınmış olan sistem sayesinde akıllı panel ve modüller arasında iletişim sağlar. Esneklik ve uyumluluk özelliği ile bilinen sistem gelecekte gerekli olan amaçlar için istenilen zamanda kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre adapte edilebilir. Gerektiğinde yeni ekipmanlar bağlanarak genişletilebilir. Bu sayede istenilen anda hali hazırdaki system mevcut standartlara yükseltilebilir. Maruz kalınabilecek riskleri göz önünde tutarak yangın güvenliği doğrultusunda her ihtiyaç için doğru bir çözüm sunabiliriz. Yangın sebebi ile oluşacak hasarlar ve veri kayıpları sadece firmanın iş akışını etkilemek bazı durumlarda firmanın iflas etmesine de sebep olabilir.

6 Güvenlik için kullanıcı dostu bir platform. Integral IP CX kolay ve anlaşılabilir bir dil konuşur! Schrack Seconet ürünleri en gelişmiş teknoloji anlamına gelir. Yüksek teknoloji sistemleri olarak insan yaşamının güvenliği ve varlıkların korunması ile sorumludur. Cihazlarımız her zaman en kolay ve en hızlı şekilde yerel dilde bilgi verebilir. Bu sayede acil servis personeli ve işletim sorumlusu bilgiyi kendi dilinde alır. Integral IP CX dünya dillerinin çoğunukonuşabilecek şekilde programlanmıştır. Kullanıcı arayüzü ve ekran metinleri, pek çok farklı dilde mevcuttur ve kullanımı basittir. Integral MAP işletim sistemi kullanımın kolay olmasını sağlar. Kullanıcı dostu fonskiyonlar sayesinde görevli personel,acil servis yetkilileri ve uzman personel tarafından kullanımı kolaydır. Bir bakışta güvenlik! Yangın algılama paneli ekranında arızalar, alarmlar veya bölgeler gibi gerekli tüm bilgileri gösterir. IT sistemleri yangın dedektörü sisteminin durumu hakkında bilgiler sağlar. Ekran, en önemli sorulara hızlı cevaplar verebilmektedir. Ne oldu? Nerede ve ne zaman oldu? Integral MAP işletim sistemi yapılandırılmış bir genel bakış sağlar ve kullanıcı dostudur. Kullanıcı arayüzü ve ekran metinleri tüm modern iletişim biçimlerine uygundur. Ekranın bulunduğu ülkenin dilinde olması kullanımı çok kolaylaştırmaktadır. Integral IP CX dünyanın her yerinde kullanılabilir. Kendi kişisel bilgi sisteminiz. Integral IP CX ile herşey çok basittir. Panel tüm geçmişi ve aktiviteleri kaydeder. Son birkaç gün içinde meydana gelen olaylar tek bir buton ile çağırılabilir ve aynı zamanda yazdırılabilir. Böylece yangın algılama paneli, tüm güvenlik konularında kişisel depolama ve bilgi sisteminiz olur. Basit ve net doğrudan iletişim. Integral IP CX sadece çok hassas bir yangın kontrol paneli değil aynı zamanda iletişim konusunda da çok hassas bir cihazdır. Bu sayede bütün sistem süreçlerine,talimatlarına kapsamlı ve açık bir bakış sunuyor.

7 Güvenilir hizmet dahildir. Teknik bilgi. Biz yıllardır yangın algılama alanında aktif olarak bulunmaktayız. Biz öncü bir firmayız ve bu sebeple kimse nasıl yapmamız gerektiğini söyleyemez. Teknolojik gelişmelerine ve kalite standartlarına önem veren bir ekibiz. Ayrıca,profosyonel Avusturya federasyonları, AB komitelerinde yer alıyoruz ve teknik üniversiteler, yangın önleme kuruluşları ve itfaiye test merkezleri ile işbirliği içerisindeyiz. Teoriği ve pratiği bir araya getirip mükemmel karışımı ve en modern teknolojiyi sağlamak için çalışıyoruz. Rutin bakım ve destek. Schrack Seconet tüm müşterilerine kapsamlı bir teknik destek sunuyor. Bu bütün ihtiyaçlar için, montej elemanlarına, partnerlerimize, servis teknisyenlerine teknik destek departmanı ile başlar ve kapsamlı müşteri servisi ile son bulur. Mesai saatleri içinde tüm teknik sorulara telefon ile cevap verilmekte ve bunun yanısıra sahada da destek verilmektedir. Denetçiler tarafından sistemin çalışması gerektiği gibi çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Viyana ve diğer ülkelerdeki eğitim merkezlerimizde müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için eğitimler düzenlenmektedir. Avrupa da Üretim. Schrack Seconet yangın algılama ürünleri Avusturya da geliştirilir. Ürün kalitesi herzaman beklentinin üzerinde olmuştur ve teknolojiye odaklanarak üretilmiştir. Bu dizayn ayağındaki yüksek kalite üretiminde Almanya da yapılması ile devam etmektedir. Düşük maliyetli üretim yapan ülkeler hiçbirzaman dikkatimizi çekmedi. Yangın güvenlik sistemleri için ar&ge ve üretim aşamasındaki yüksek kalite ancak Avrupa da mevcuttur. Müşterilerimiz bizim için mümkün olan en iyi referanslarımızdır. Schrack Seconet ürünleri dünyanın dört bir tarafında kullanılmaktadır. Kültürel binalar, oteller, büyük arenalar, patlama riski yüksek üretim tesisleri, modern sanayi siteleri ve hava alanları gibi yapıların güvenliği tarafımızdan yapılmaktadır. Schrack-Seconet; Polonya, İsveç ve Macaristan da firması, Romanya, Rusya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye de irtibat ofisleri ve partnerleri sayesinde Orta ve Doğu vrupa ile Asya da müşterileri bulunan bir Avusturya firmasıdır.

8 Kapsamlı ürün portföyü. CXF yangın algılama paneli. Integral IP CXF küçük sistemler için uygun maliyetli bir paneldir. Basit versiyonunda 2 loop üzerinde toplam 500 adet eleman çalıştırabilme özelliğine sahiptir. Opsiyonel bir loop kartı ile 2 adet daha loop çalıştırabilme, LAN ağ modülü veya giriş/çıkış modülü de bağlanabilir. Her kontrol paneli kendi güç kaynağı,akü ile güç kaynağı, tekrarlama paneli,yazıcı ve itfaiye paneline sahip olabilir. Integral IP CXF istenirse bir Ethernet ağına dahil olabilmesi ve sistemin güvenliği açısından yazılım yedekliliğine sahiptir. Integral IP CXF in yazıcılı, yazıcısız ve ekransız olarak farklı tip kabinleri de mevcuttur. Elektronik kontrol ve geciktirme birimi. Integral IP CX sistemi aynı zamanda bir Integral IP CXE söndürme sistemi kontrol paneli yada kombine IP CXF/CXE yangın algılama/söndürme sistemi control paneli olarak çalışabilir. LED li gösterge paneli ve opsiyonel programlanabilir giriş ve çıkışlar olan özel bir kabin modeli mevcuttur. Integral IP CXE tek bir yangın söndürme ve izleme bölgesi sistemini kontrol etmek için EN ve VdS 2496 standartlarına uygun ve onaylıdır. CO 2 yüksek ve düşük basınçlı söndürme sistemleri (hayati tehlike olan ve olmayan yerlerde kullanılabilir). İnert gazlar ve argon söndürme sistemleri (hayati tehlike olan ve olmayan yerde kullanılabilir). Su püskürtme sistemleri Pre-action sprinkler sistemleri Sprinkler sistemleri Kimyasal söndürme sistemleri CXA yangın algılama paneli. Integral IP CXA sadece bir loop üzerinden 250 eleman çalıştırmak üzere geliştirilmiş uygun maliyetli bir paneldir. Panel itfaiye ile haberleşme arayüzünün yanı sıra röle arayüzlerine ve harici ekipmanları bağlamak için bus hattına sahiptir. Integral IP CXA paneli başka paneller ile network olarak çalışmaz. CXB yangın algılama paneli. Integral IP CXB sadece bir loop üzerinden 250 eleman çalıştırmak üzere geliştirilmiş uygun maliyetli bir paneldir. Panel itfaiye ile haberleşme arayüzünün yanı sıra röle arayüzlerine ve harici ekipmanları bağlamak için bus hattına sahiptir. Integral IP CXA paneli başka paneller ile network olarak çalışmaz. Ölçüler (Bütün CX tipleri) 600 x 445 x 225 mm (YxGxD) Kasa Rengi: kırmızı RAL 3000 Integral MAP tekrarlama panelleri. Yazıcılı ve yazıcısız modelleri mevcuttur. Her bir panele 1.200m mesafeye kadar 8 adet tekrarlama paneli bağlanabilir. Kullanıcı arayüzü ve ekran 20 farklı dilde çalışabilir. Ölçüler: (YxGxD) : 230 x 445 x 35 mm veya 360 x 445 x 45 mm (yazıcılı) Ekran 6 satırlı ve her satırı 40 karakterlidir. EN 54-2:2006 ya uygundur. Ana ağ paneli olarak kullanılabilir. Çalışma sırasında 4 dil arasında geçiş yapabilir. Ek gösterge ve işletme cihazları bağlamak için harici veri yolu bağlantısı. Programlanabilir LED ve butonlar. Şifre ve kullanıcı seviyesi ile bireysel yönetim imkanı. İtfaiye control panelleri & indicator paneller. Integral IP işletim panllerinin yanı sıra farklı versiyonlar, farklı itfaiye kontrol panlleri (ÖNORM F 3031, DIN 14662, SN conformant) ve LED indicator panelleri mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

GRUP SUNUMU. Güç ve Enerji Performansı çözümleri

GRUP SUNUMU. Güç ve Enerji Performansı çözümleri GRUP SUNUMU Güç ve Enerji Performansı çözümleri 2014 2015 Uzman çözümleriyle eksiksiz bir teklif GS Anahtarlama Aşırı gerilime karşı koruma Güç ve elektrik enerjisi denetimi Şebeke kalite analizi Reaktif

Detaylı

Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm

Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm: DİVA Yeni dünya düzeni ve yeni rekabet şartları artık yeni iş modelleri geliştirmeyi zorunlu kılarken rekabette öne

Detaylı

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji

Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji Yıl Bosch Güvenlik Sistemleri'nden Temel Altyapı Tesisleri ile ilgili Güvenilir Çözümler Emniyet, Güvenlik ve İletişim Ürünleri Yaşam için teknoloji 2 Dev bir Sorumluluk Temel altyapı tesislerinin güvenlikle

Detaylı

www.protek.gen.tr Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti.

www.protek.gen.tr Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd. Şti. www.protek.gen.tr FİRMAMIZ PROTEK Mühendislik ve Teknolojik Sistemler San. Tic. Ltd Şti. 2005 yılında, Gökhan AKTAŞ ve Yasin ÖZEL kurucu ortaklığında

Detaylı

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva

Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva AC Power for Business-Critical Continuity Liebert NXL KGK400 kva - 800 kva Orta ve Büyük Ölçekli Veri Merkezleri İçin Kurumsal Ölçekte KGK Koruması Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power

Detaylı

AFET DURUMUNDA KAMUDA VERİ GÜVENLİĞİ

AFET DURUMUNDA KAMUDA VERİ GÜVENLİĞİ AFET DURUMUNDA KAMUDA VERİ GÜVENLİĞİ PROJE ORTAKLARI PROJE İŞTİRAKÇİLERİ Sözleşme No: İSTKA/2012/DFD/142 2 Ekip Tülay TAŞÇI Bütçe ve Planlama Daire Başkanı Ramazan BURÇAKBAŞ - Proje Sorumlusu Zeynep Deniz

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde

Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW. Güç Devriminin de Ötesinde Trinergy Cube, 150 kw - 3 MW Güç Devriminin de Ötesinde Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji ile tasarımı birleştiren

Detaylı

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla

Bulut Bilişim. Dosyası. İşbirliğiyle. katkılarıyla Bulut Bilişim İşbirliğiyle Dosyası Bulut Bilişim, ortak kullanılan kaynaklar üzerinde, ihtiyaca göre ölçeklenebilen, anında kullanıma hazır, kaynak ataması ve yönetimi kolay yapılabilen BHT-Bilişim ve

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA

ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA Termikel Grup bünyesinde 1994 yılından bu yana başarıyla hizmet veren ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu daha da pekiştiriyor. Sürekli gelişimi kendine ilke

Detaylı

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır

Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır Odak noktamız en fazla ihtiyacınız olan yerlerde güvenlikle ilgili yenilik yapmaktır 2 Video Gözetim Sistemleri Video Gözetim Sistemleri 3 Bosch Güvenlik Sistemleri geniş bir güvenlik ve iletişim çözümleri

Detaylı

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR!

TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! TAV HAVALiMANLARI HOLDiNG 2014 FAALiYET RAPORU YENİ BİR HİKÂYE BAŞLIYOR! 1 Yeni ufuklara açılıyoruz! 2 TAV 2014 FAALİYET RAPORU Başarı hikayemizin 14. yılındayız. TAV Havalimanları, bugün, havalimanı işletmeciliğinde

Detaylı

Neden Hollanda ya. yatırım yapmalı? Neden Hollanda ya. yatırım yapmalı?

Neden Hollanda ya. yatırım yapmalı? Neden Hollanda ya. yatırım yapmalı? Neden Hollanda ya Neden Hollanda ya yatırım yapmalı? yatırım yapmalı? 1 2 Hollanda Dış Yatırım Ajansı (NFIA) NFIA (Hollanda Dış Yatırım Ajansı), Ekonomik İşler Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren bir

Detaylı

YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ

YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ Hazırlayan Ender Barış AKBULUT ÇANKIRI-2006 YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ YANGIN TARİHÇESİ HAKKINDA BİLGİ Acil durumlarda kullanılan madeni çanlardan sonra ilk elektrikli zil 1891'de ABD'de üretilmiştir.

Detaylı

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor.

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İŞNET GROUP Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İçindekiler Hakkımızda 1 Hakkımızda 2 Çözüm Ortaklarımız 3 Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Detaylı

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları

Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları Yüksek yük taşıma kapasiteli KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Orta yük taşıma. KUKA robotları

Orta yük taşıma. KUKA robotları Orta yük taşıma kapasiteleri için KUKA robotları KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

TÜRK STANDARDI TASARISI. Müşteri ilişkileri merkezleri - Hizmetin yerine getirilmesi için kurallar

TÜRK STANDARDI TASARISI. Müşteri ilişkileri merkezleri - Hizmetin yerine getirilmesi için kurallar TÜRK STANDARDI TASARISI tst EN 15838 ICS 03.080.30 Müşteri ilişkileri merkezleri - Hizmetin yerine getirilmesi için kurallar Customer contact centres - Requirements for service provision Centres de contact

Detaylı

ENDÜSTRİ 4.0 A ÖNCÜLÜK ETMEK

ENDÜSTRİ 4.0 A ÖNCÜLÜK ETMEK ENDÜSTRİ 4.0 A ÖNCÜLÜK ETMEK Günümüzde otomasyon teknolojisi Nesnelerin İnterneti sloganını benimsemeye başlıyor. İnternet teknolojileri ile yakınlaşma dördüncü sanayi devrimi veya Endüstri 4.0 olarak

Detaylı

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma

Liebert APS 5-20 kva. Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Liebert APS 5-20 kva Mevcut ve Gelecekteki Yük Talepleri için Modüler Güç Koruma Emerson şirketinin bir bölümü olan Emerson Network Power müşterilerin yararına yenilikçi çözümler sunmak için teknoloji

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ WEB TABANLI UZAKTAN KONTROL 481BB0008 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar

Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar Yeni. Hızlı. Hassas. KUKA küçük robotlar KUKA GÜÇLÜ ORTAĞINIZ. Kalite "made in Germany", yaratıcılık ve en üst düzeyde müşteri odaklı çalışma: Bu ilkelere dayanarak KUKA onlarca yıldır üstün teknolojiler

Detaylı

Rieter Spun Yarn Systems'in Müşteri Dergisi Vol. 23 / No. 58. Aralık 2011 / TR /2011

Rieter Spun Yarn Systems'in Müşteri Dergisi Vol. 23 / No. 58. Aralık 2011 / TR /2011 Rieter Spun Yarn Systems'in Müşteri Dergisi Vol. 23 / No. 58. Aralık 2011 / TR link 2 /2011 04 EVENTS ITMA 60 yıldır kıyaslama kriterleri oluşturmuştur 08 ITMA 2011 Barselona 14 OUR CUSTOMERS Sportking

Detaylı