RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD"

Transkript

1 RTR075 RTR075-36

2 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu Kapak Vidası B108 Vites Kolu B109 Bilye B110 Kama B111 Vites Ayırıcı Çatal B112 Çatal Vidası B113 Keçe 12X22X6 B114 Rulman 6002 B115 Yüksük 1 B116 Şanzuman Dişlisi 2 B117 Şanzıman Dişlisi 1 B118 Dişli Mili B119 Rulman 6202 B120 Yüksük 2 B121 Oring 39X2.6 B122 Yağ Kapağı B123 Oring 43.5X2.6 B124 Yükük 3 B125 Rulman 6203 B126 Ring B127 Şanzuman Dişlisi 3 B128 Yüksük 4 B129 Dişli Mili B130 Zincir Dişlisi B131 Aktarma Dişlisi B132 Aktarma Dişlisi B133 Zincir 50 Bakla B134 Şaft B135 Klips Sekman B136 Yağ Keçesi 16X35X7 B137 Vida M6X45 B138 Vida M6X55 B139 Dişli Kutusu Koruma Kapağı Sol B140 Aks Mil Keçesi A B141 Klips Sekman B142 Rulman 6205 B143 Aks Mili B144 Zincir Dişlisi B145 Rulman 6005 B146 Aks Mil Keçesi B B147 Dişli Kutusu Koruma Kapağı Sağ B148 Somun M6 B149 Rondela 10X16X2 B150 Yağ Tıpası M10X1.25X12 37

3 RTR075 38

4 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B201 Kol Ara Bağlantı B202 Pul B203 Rondela B204 Vida M8X25 B205 Somun B206 Kol Saplaması B207 Vida 4.8X12 B208 Kol Birleştirme Kapağı B209 Gaz Teli B210 Taşıma Kolu B211 Gaz Kolu B212 Tutma Kolu B213 Stop Anahtarı B214 Debriyaj Kolu B215 Debriyaj Kol Pimi 8X28 B216 Debriyaj Kol Pim Sekmanı B217 Kablo Tutucu B218 Debriyaj Teli B219 Kol Baglantı Somunu B220 Pim B221 Vites Kolu B222 Vites Göstergesi B223 Vida M6X10 B224 Pim 5X25 B225 Klips 1.5X20 39

5 RTR075 40

6 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B301 Ön Lama Tanpon B302 Motor Tezgahı B303 Vida M8X40 B304 Pul 8X18X3 B305 Rondela B306 Somun M8 B307 Benzin Deposu 3.5 Lt B308 Pul B309 Somun M8 B310 İç Çamurluk B311 Somun M10 B312 Rondela M10 B313 Pul M10 B314 Çeki Pimi B315 Çeki Bağlantı Aparatı B316 Vida M8X25 B317 Vida M8X30 B318 Derinlik Mil Aparatı B319 Klips B320 Vida M8X20 B321 Pim M8X43 B322 Derinlik Mili B323 Vida M10X90 B324 Klips B325 Şanzuman Bağlantı Pimi B326 Vida M8X70 B327 Vida M8X65 B328 Burç M8X12X12 B329 Vida M8X16 41

7 RTR075 42

8 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B401 Kayış Kapağı B402 Pul 6X22X2 B403 Vida M6X10 B404 Vida M8X25 B405 Vida M8X28X3 B406 Kayış Kasnagı Kücük B407 V Kayış B408 Vida M8X12 B409 L Baglantı Parçası B B410 Vida M8X16 B411 L Baglantı Parçası A B412 Kasnak Plakası B413 Kayış Ayar Parçası B414 Gergi Yayı B415 Kayıış Gergi Silindiri B416 Ayar Yayi B417 Pul B418 Kasnak Kapağı B419 Vida M6X10 B420 L Gergi B421 Vida M6X12 B422 Kayış Kasnağı Büyük B423 Vida M6X20 43

9 RTR RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI 5 6 Kod No Parça İsmi B501 Sol Çamurluk Fiyat $ Kod No Parça İsmi B601 Ön Tekerlek B502 Vida M6X16 B602 Tekerlek Burç B503 Vida M6X22X2 B603 Vida M8X75 B504 Ayar Burç B604 Tekerlek Bağlantı Kolu B505 Somun M6 B605 Pim M10X75 B506 Sağ Çamurluk B606 Vida M8X85 B507 Baglantı Laması 44 B607 Pul M10 B608 Samun M10 B609 Pim M2X30 B610 Samun M8 Fiyat $

10 RTR RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI 7 8 Kod No Parça İsmi B701 Sağ Bıçak Fiyat $ Kod No Parça İsmi B801 Somun M10 B702 Sol Bçak B802 Rondela M10 B703 Bıçak Dizgi Mili B803 Pul M10 B704 Pim M8X45 B804 Tekerlek Aks Mili B705 Pim M8X43 B805 Jant Sağ B706 İlk Çapa Dizgi B806 Şamyel B707 Klips B B807 Tekerlek B708 Pul M8 B808 Jant Sol B709 Rondela M8 B809 Jant Vidası B710 Somun M8 B711 Vida M8X25 B712 Bıçak Kapağı 45 Fiyat $

11 RTR075 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ E101 Sibob Kapağı E102 Vida M6X12 E103 Conta E104 Vida M8X60 E105 Buji F7Tc E106 Egzos Saplaması M8X35 E107 Karbüratör Saplaması M6X110 E108 Silindir Kapak E109 Egzos Çıkış Sibobu A E110 Egzos Çıkış Sibobu B E111 Egzos Valf A E112 Egzos Valf B E113 Ring E114 Silindir Contası E115 Pim M10X16 46

12 RTR075 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ E201 Silindir Blok E202 Regüle E203 Regüle Kolu E204 Pul 6X13X1 E205 Regüle Dişlisi E206 Yağ Müşürü E207 Vida M6X16 E208 Rulman 6205 E209 Pul M16X1.5 E210 Yağ Tıpası M10X15 E211 Yağ Keçesi 25X41.25X6 47

13 RTR075 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi E301 Silindir Blok Kapağı E302 Yağ Kapağı Komple E303 Yağ Kapak Contası E304 Yağ Kapağı E305 Kartel Vidası M8X32 E306 Kartel Yağ Keçesi E307 Yağ Ölçek Cubugu Komple E308 Yağ Çubuğu E309 Rulman 6205 E310 Conta E311 Pim Q8X14 48 Fiyat $

14 RTR075 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ E401 Krank Şaft Komple E402 Volant Kaması E403 Krank Şaft E404 Piston Kolu E405 Piston E406 Piston Yanak Sekmanı E407 Rajon Pim E408 Piston Sekman Set E409 Yağ Sekmanı 1 E410 Yağ Sekmanı 2 E411 Emiş Sekmanı 1 E412 Emiş Sekmanı 2 49

15 RTR075 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ E501 Eksantirik Dişlisi E502 İtici Sibop E503 İtici Mil E504 İtici Mil Klavuzu E505 Külbütör Set E506 Külbütör Vida E507 Külbütör Piyonu E508 Külbütör Somunu E509 Külbütör Piyon Somunu E510 Sibop A E511 Sibop B E512 Yay Yuvası E513 Sibop Yayı E514 Sibop Yay Tutucu A E515 Sibop Yay Tutucu B E516 Sibop Ayar Pulu 50

16 RTR075 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi E601 Startel Kolu Komple E602 Davlumbaz 51 Fiyat $

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS

RTR100HD HANDLE CONTROL PARTS 1 HANDLE CONTROL PARTS 6 104 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI 101 Kavrama Kolu 102 Gaz Kolu 103 Civata M6X20 105 Gaz Kablosu 106 Emniyet Mandalı 112 Geri Vites Veya Debriyaj Mandalı 113 Pim 7X24 114 Pim 10X24

Detaylı

RTR020 - RTR030 BENZİNLİ SU POMPASI

RTR020 - RTR030 BENZİNLİ SU POMPASI R 0 BENZİNLİ SU MOTORU PARÇA OD NO P - BENZİNLİ SU POMPASI 1-01 Silindir Kafası Komple 1-02 Klavuz Yatak 1-03 Klavuz Yatak 1-04 Ring 1-05 1-06 Sübap Kapağı 1-07 1-08 Hortum 1-09 1-10 Saplama 1-11 1-12

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600265 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109068 Setuskur M6x20 1 5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 )

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) PARÇA ADI TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYATI (KDV DAHİL) FAN KAPAGI 9,32 UST KAPAK SOGUTMA 7,58 KAPAK CONTASI 2,97 ALT KAPAK SOGUTMA 6,35 KAUCUK

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109156 Anahtar 10/13/17 açıkağız

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30412-3600262 Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3612036 Gaz Spirali 36M-45M

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1

Detaylı

PARÇA ADI - STANDART NO ADET

PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL IŞIKLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17xØ40x7 L3 1 2 3601098 Priz direk 1 3 0108014

Detaylı

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU 683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600232 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642061 Didon flanşı (Ekostar) 1 2 3602346 Didon kilit kolu 19S

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI Mamül kodu : 40 / 40402-3600359 1 0109136 Kopilya 2x20 6 2 3691025 Geri vites çubuğu 40S 2 3 3691026 1.ve 2. vites mili 40S 1 4 3601032 Çelik bilya 5/16 3 5 3601033 Yay

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17Xø40x7 L3 1 2 3601098

Detaylı

CG EGZANTRİK DİŞLİSİ SET CG ŞANZUMAN DİŞLİ SET CG ÖN DİŞLİ KT-AGK SMK:004 SMK:009 SMK:020

CG EGZANTRİK DİŞLİSİ SET CG ŞANZUMAN DİŞLİ SET CG ÖN DİŞLİ KT-AGK SMK:004 SMK:009 SMK:020 SAYFA:1 CG 125 MARŞ RUBLESİ CG 125 MARŞ RUBLESİ CG KASNAK DİŞLİSİ SMK:912 SMK:079 SMK:003 CG EGZANTRİK DİŞLİSİ SET CG ŞANZUMAN DİŞLİ SET CG ÖN DİŞLİ KT-AGK 14-15-16 SMK:004 SMK:009 SMK:020 CG (AGK-KT)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 1 3601213 Debriyaj komple 40M-41M-41S 1 2 3611154 Debriyaj kampanası 40M-41S 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641316 22M Alüminyum Gövde burçlu komple 1

Detaylı

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05019 AKÜ 1 1 355,40 419,37 YME001A06A06022 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 18,66 22,02 YME00197A11H001

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601014 Vites kolu sacı 1 2 0101182

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : 41-3615026 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 1005008 Yetkili servis kitapçığı 1 2 3615009 Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu 32M-40M-41M-51M 1 3 1005040

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI SOMUN ÇEKTİRME 1 1 27,18 32,07

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR95414F52F001 KAYIŞ GERGİ ÖLÇME APARATI 1 190,93 225,30 YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3691000 Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0108030 Segman delik 37x1,5 DIN472

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / 40402-3600362 Mamül adı : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) 1 9000517 Motor 6LD 400 Marşlı Lombardini 1 2 3601214 Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S 1 3 3658017

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50114-2000113 Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2002709 İlaç deposu 14 lt. M 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 50014-2000090 Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002678 İlaç deposu 14 lt. MP 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627

Detaylı

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05019 AKÜ 27 1 355,40

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR : FAN KOMPLE Mamül kodu : 40 / 13000-2300214 Mamül Adı : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET SIRA KODU NO 1 2304035 Fan kafesi yeni 1

Detaylı

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites kapak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 17 1 154,45 182,25 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 4,19 4,94 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 2 D-SÖKME YMR950177419001 YAĞ POMPASI SOMUN SÖKME APARATI 1 1 7,76 9,16 3 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05023 AKÜ 14 1 45,90

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952183425001 JANT ARKA BURÇ ÇIKARMA APARATI 2 1 60,16 70,99 YMR952Z84001009 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 32,34 38,16 2 M-ELEKTRİK AKSAMI

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05011 AKÜ 4 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 4 1 154,45 182,25 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 8 1 17,00

Detaylı

FİYAT LİSTESİ

FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06024 ATEŞLEME BOBİNİ 5 1 12,43 14,67 YME001A17A17009 BUJİ BAŞLIĞI 7 1 3,80 4,48 YME001A03A03019 CDI 1 1 5,35 6,31 YME001K93L86006 DIOD 9 1 6,40 7,55

Detaylı

VS 125 SİLİNDİR MUHAFAZA E01 TAVSİYE KULLANIM EDİLEN TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) HAVA HORTUM KELEPÇESİ H2N-000 SİLİNDİR MUHAFAZA BRAKETİ

VS 125 SİLİNDİR MUHAFAZA E01 TAVSİYE KULLANIM EDİLEN TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) HAVA HORTUM KELEPÇESİ H2N-000 SİLİNDİR MUHAFAZA BRAKETİ E0 SİLİNDİR MUHAFAZA VS 5 Pictures reference only PARÇA KODU PARÇA ADI TAVSİYE KULLANIM EDİLEN ADET PERAKENDE BAŞLANGIÇ TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) 384-HN-000 HAVA HORTUM KELEPÇESİ 385-H3A-000 SİLİNDİR MUHAFAZA

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300066 Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B. 8,8

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1 S-02 001 AMORTİSÖR LASTİĞİ 339188 S-02 002 AKİS CONTA 114-124 S-02 003 AKÜ KAPAK LASTİĞİ 1529552 124 S-02 004 AKARDEON HORTUM 270142 111-112 S-02 005 AĞIR SERİ TAKVİYE TM. TK. BÜYÜK 1474732 124 S-02 006

Detaylı

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ

PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 2013 04.1.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 4 SIRALI GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı, Kabak Çekirdeği,

Detaylı

HOROZLUHAN MAH.VAKUR SOKAK.NO:33 Tel : 0332 251 32 13 Fax : 0332 251 50 60 oznuroto42@hotmail.com ÜRÜN KODU ÜRÜN RESİM AÇIKLAMA OEM-REF.

HOROZLUHAN MAH.VAKUR SOKAK.NO:33 Tel : 0332 251 32 13 Fax : 0332 251 50 60 oznuroto42@hotmail.com ÜRÜN KODU ÜRÜN RESİM AÇIKLAMA OEM-REF. V-01 001 AKÜ KAPAK LASTİĞİ UZUN Y.M. 309043 V-01 002 AKÜ KAPAK LASTİĞİ 309042 V-01 003 BASKI ARA PLEYT 38 LİK 1655731 F-12 V-01 004 BASKI ARA PLEYT 35 LİK F-10 F-10 V-01 005 BASKI AYAĞI VE ÇATALI 38' 347211

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR ADI - STANDART ADET 1 2002710 İlaç deposu 20 lt. F 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013 Şapka 1 4 2002707

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002601 İlaç deposu atomic 26 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1

Detaylı

AE12W3-6C[ORBIT II 125]

AE12W3-6C[ORBIT II 125] E0 AEW-C[ORBIT II 5] MOTOR MUHAFAZA Q T EFFECTIVE DATE Y 9A-FA-000 FAN KAPAGI KOMPLE 9A-AFA-000 SILINDIR MUHAFAZA A - 95-FA-000 SILINDIR MUHAFAZA CONTASI A - 9-FA-000 SILINDIR MUHAFAZA CONTASI B 9A-FA-000

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002 Hortum Ejektör emiş M tipi 31,8x6000 1 6 1402012 Ejektör

Detaylı

KULLANIM YERĠ OLMAYIP ĠHTĠYAÇ FAZLASI YEDEK PARÇALAR 1983-1989 MODEL BMC 140 VE 1340 G KAMYONLARA AİT YEDEKLER LİSTESİ

KULLANIM YERĠ OLMAYIP ĠHTĠYAÇ FAZLASI YEDEK PARÇALAR 1983-1989 MODEL BMC 140 VE 1340 G KAMYONLARA AİT YEDEKLER LİSTESİ KULLANIM YERĠ OLMAYIP ĠHTĠYAÇ FAZLASI YEDEK PARÇALAR 1983-1989 MODEL BMC 140 VE 1340 G KAMYONLARA AİT YEDEKLER LİSTESİ KODU PARÇA MALZEMENİN ADI AÇIKLAMA 1 270-010-0001 KOMPLE JANT - - KULLANILMAMIġ AD

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S Ç.BİÇME CF170FE DİZEL DAR ZIPKA SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010 Somun

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME00182A77E002 BOBİN 5 1 12,06 14,23 YME001A17A17016 BUJİ BAŞLIĞI 3 10 0,80 0,94 YME00128K61K001 BUJİ BAŞLIĞI LASTİĞİ 2 5 1,48 1,75 YME00136K71K001 BUJİ KABLOSU

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN GRUBU Mamül kodu : 40 / 13000-2300055 Mamül Adı : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI 1 3911020 Kasnak 3V Ø348 Tar 60 1 2 2304089 Kasnak 3V (Boş-Dolu) 1 3 0101042 Civata 6Kö.B. M10x30 9 4 0103010

Detaylı

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ.

E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ. 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU 0 1 00558201339 TAKIM CONTA 2 0 1 00558401349 TAKIM CONTA 2 0 1 00558601358 TAKIM CONTA 0 1 00558801369 TAKIM CONTA 0,5 1 00558210339 O-RİNG + KEÇE TAKIMI 4 0,5

Detaylı

SÜBAP YAĞ KEÇESİ SİLİNDİR KAPAĞI KOMPLE SÜBAP AYAR KAPAK CONTASI SÜBAP AYAR KAPAĞI EMME PİYANO ÇEKİÇ EGZOZ PİYANO ÇEKİÇ SÜBAP YAYI TUTUCU PUL

SÜBAP YAĞ KEÇESİ SİLİNDİR KAPAĞI KOMPLE SÜBAP AYAR KAPAK CONTASI SÜBAP AYAR KAPAĞI EMME PİYANO ÇEKİÇ EGZOZ PİYANO ÇEKİÇ SÜBAP YAYI TUTUCU PUL E0 SİLİNDİR KAPAĞI JOY Pictures refer PARÇA KODU PARÇA ADI TAVSİYE EDİLEN ADET PERAKENDE SATIŞ FİYATI (USD) 00-H9A-00 SİLİNDİR KAPAĞI 09-H6B-900 SÜBAP YAĞ KEÇESİ 3 0A-H8-000 SİLİNDİR KAPAĞI KOMPLE 36-H9A-000

Detaylı

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ 9S-75 ZF 1308 304 111 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 3/4 (607) (107) 22935 EURO 63,65-1308 304 110 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 1/2 (608) (106) 18098 EURO 72,20-1308 304 077 SENKROMEÇ FLANŞI 1/2 18095 EURO 52,50-1308 304 078 SENKROMEÇ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600225 Mamül adı : 652 BK SÜPER TARAL EKOSTAR ÇAPA TRK.2+1 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0102054 Somun kelebek M6 2 2 0103060 Pul ¼ 2 3 3606028 Kaput

Detaylı

B M W GAMA FREN BALATALARI BREMBO DİSK FREN AYNALARI

B M W GAMA FREN BALATALARI BREMBO DİSK FREN AYNALARI GAMA FREN BALATALARI 34 11 1 161 347 P289.1 ÖN E30 WVA 21173 17,0 mm 12,07 34 11 1 160 450 P299.2 ÖN E32, E34 WVA 21064 18,0 mm 15,86 34 11 6 761 244 P464.1 ÖN E36, E46 WVA 21925 17,8 mm 14,86 34 11 1

Detaylı

MERCEDES GAMA FREN BALATALARI BREMBO DİSK FREN AYNALARI

MERCEDES GAMA FREN BALATALARI BREMBO DİSK FREN AYNALARI GAMA FREN BALATALARI 001 420 77 20 P026.1 ÖN 115 WVA 20011 15,0 mm 7,43 000 420 68 20 P093.1 ÖN 123 WVA 20392 15,0 mm 11,43 000 420 99 20 P265.1 ÖN 124 WVA 20941 19,3 mm 13,79 001 420 99 20 P186.1 ÖN 126

Detaylı

Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Dış Körükleri & Kapları Tamir Takımı. Kaliper Rulmanları

Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı. Kaliper Dış Körükleri & Kapları Tamir Takımı. Kaliper Rulmanları 20011000 K000132 Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı II328090062 0004201282 II328090062HAS II369100062 K000365 SB5 20011001 K000935 Kaliper Mil & Keçe Tamir Takımı SB5 20011005 K001301 Kaliper Dış Körükleri

Detaylı

FİYAT LİSTESİ

FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 08.09.2017 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 124,71 147,16 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 6,45 7,61 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 6 1 26,19 30,90 YME001A03A03039 CDI 5 1 18,00

Detaylı

SERVĐS BÜLTENĐ BĐLGĐ C

SERVĐS BÜLTENĐ BĐLGĐ C SERVĐS BÜLTENĐ BĐLGĐ C Eylül 2010 MODEL: SERĐSĐ TRAKTÖRLER KONU: ÖZEL TAKIMLAR AÇIKLAMA: Servis işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla üretilen ve kullanılması gerekli olan özel takımlar ekli listede verilmiştir.

Detaylı

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ ŞİBER 1 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (ISIL İŞLEMLİ) 2 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (KAYNAK DOLGULU) 3 919630 S VALF 4 919630 S VALF FREZELİ MİL 5 415594 BASKI CONTASI 50 SHORE 6 415592 BASKI CONTASI

Detaylı

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05026 AKÜ 10 1 66,50 78,47 YME001T05T59009 AKÜ KABLOSU 9 1 3,44 4,06 YME001L61M62004 AKÜ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300072 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402718 Depo bağlantı kayışı 1042mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

NET OTOMOTİV ÖZÇELİK İŞ MERKEZİ 1170 SOK. NO: 4/14 OSTİM ANKARA TEL: 0 312 354 66 00-FAX: 354 66 84 S.NO: MALZEME ADI ARAÇ TİPİ NET REF. OEM REF.

NET OTOMOTİV ÖZÇELİK İŞ MERKEZİ 1170 SOK. NO: 4/14 OSTİM ANKARA TEL: 0 312 354 66 00-FAX: 354 66 84 S.NO: MALZEME ADI ARAÇ TİPİ NET REF. OEM REF. 1 AĞIR SERİ PİSTON TM TK 124-144-143 S5999 198956 2 AĞIR SERİ TAKVİYE TM TK 124 GR900 S6000 1474732 3 AĞIR SERİ TM.TK. KEÇELİ 112 S6182 368030 4 AĞIR SERİ TM.TK. KEÇESİZ 112 S6183 368030 5 AKİS KAPAK ORING

Detaylı

AKTARMA GRUBU ASKI BİLYASI HOUSİNG KOMPLE İSTAVROZ ÇATALI ŞAFT GRUBU ROT BAŞLARI ŞAFT HOUSİNG

AKTARMA GRUBU ASKI BİLYASI HOUSİNG KOMPLE İSTAVROZ ÇATALI ŞAFT GRUBU ROT BAŞLARI ŞAFT HOUSİNG 1 AKTARMA GRUBU ASKI BİLYASI ROT BAŞLARI HOUSİNG ŞAFT GRUBU KOMPLE İSTAVROZ ÇATALI ŞAFT HOUSİNG 2 AKTARMA GRUBU 3 ŞAFT KELEPÇE CİVATALARI ŞAFT MAFSALI ŞAFT YOKELERİ TRANSFER HOUSİNG BALATA VE PLATE FREN

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000076 Mamül adı : ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000076 Mamül adı : ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1 6 2002610

Detaylı

SCT EZG.YAPRAK DİŞLİ SCT.EGZ GERGİSİ SCT150 KÜLBÜRATÖR SMK:033 SMK:044 SMK:038 SAYFA:1

SCT EZG.YAPRAK DİŞLİ SCT.EGZ GERGİSİ SCT150 KÜLBÜRATÖR SMK:033 SMK:044 SMK:038 SAYFA:1 SCT 150 AKS DİŞLİSİ SCT.TAHRİK DİŞLİSİ SCT KIRANK DİŞLİSİ SMK:011 SMK:008 SMK:012 SCT MARŞ DİŞLİ YARIM AY SCT UZUN MARŞ DİŞLİ SCT ORTA MARŞ DİŞLİ SMK:013 SMK:014 SMK:015 SCT MARŞ YARIM AY SCT MARŞ DİŞLİSİ

Detaylı

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 1 FİYAT LİSTESİ 17.05.2016 D-AYAR YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06026 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 131,24 154,86 YME001A17A17014 BUJİ BAŞLIĞI 5 5 2,66 3,14

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300070 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402704 Depo bağlantı kayışı 1160mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40 / 11008-6000190 Mamül adı : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR 1 1551246 Şasi 800lt. Piton 1 1a 1551725 Kızaklı Polyamid parça 1 2 1551724 Gezer Gövde (Hidrolik

Detaylı

BRS. ORJİNAL MODEL STOK İSMİ NO

BRS. ORJİNAL MODEL STOK İSMİ NO BİROYSAN OTO YAN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ADRES: 5068 SK. :5/A ÇAMDİBİ/İZMİR TEL:0232 479 78 45 otmotoizmir@gmail.com SULTAN/DORUK FİYAT LİSTESİ - 01.10.2014 BRS. BRS01 SULTAN ÖN TEKER BİLYASI - ABS BRS02

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=0800(h) FAX=0800(h) Dosya No : -KÇLİ/00 Sayfa No / -0-000 RACE ASS'Y 7-8-0-0-79 KIT 7-8-000 TK -70- CONDENSER ASSY 0-979-8-0-00 ARMATURE ASSY KDO-00-0 --088 TANK -07-0 -00- DIAPHRAGM 8-- 0 7 --00 COVER

Detaylı

FİYAT LİSTESİ

FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952183425001 JANT ARKA BURÇ ÇIKARMA APARATI 2 1 60,16 70,99 YMR952Z84001009 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 32,34 38,16 2 M-ELEKTRİK AKSAMI

Detaylı