CONTENTLUS İÇERİK ÖRNEKLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "CONTENTLUS İÇERİK ÖRNEKLERİ"

Transkript

1 CONTENTLUS İÇERİK ÖRNEKLERİ

2 Vücut Tipinize Hangi Saç Modeli Uyuyor Moda erkekler için de vardır denile dursun esasen modanın en önemli ve belirleyici alanının kadın dünyası olduğu aşikâr. Kıyafetlerden saçlara, tırnaklardan kirpiklere dudaklara her şeyin bir modası ve ara ara trend olan kullanımları var. Bu gün moda dünyasına şöyle bir göz attığınızda tüm kreasyonlar tüm tasarımlar kadınlar için, kadınlar gözetilerek hazırlanıyor. Siz de modanın yarattığı bu şaşaalı ve parlak dünyanın gerisinde kalmak istemiyorsanız modacılar gibi düşünmelisiniz. Örneğin bir kıyafeti yalnızca moda diye ya da yakıştığı için almamalısınız. Vücut tipinize uygun mu, özellikle o dönemde kullandığınız saç tipinize yakışıyor mu? Bu genelde atlanılan ve esasen modada en önemli ayrıntı. Üzerinizdekiler ne kadar havalı olursa olsun saç tipinize uygun değilse istediğiniz çarpıcılığı yakalayamazsınız. Siz de vücut tipinize uygun olan saç modelini bularak daha havalı görünme imkânına kavuşabilirsiniz. Vücut tipiniz minyonsa eğer çok uzun saç modellerinden uzak durmalısınız. Sizin için uygun olan kısa ve küt kesimler. Üstelik asimetrik akımlar revaçta. Bu sizin için tam bir fırsat. Asimetrik kesimleri de kullanabilirsiniz. Saç Modellerinde Vücuda Dikkat Edin Eğer kıvrımlı ve hafif balık etli bir vücudunuz varsa dümdüz, pırasa gibi saçlardan uzak durmalısınız. Bunun yerine dalgalı saçlar sizi hem seksi hem havalı gösterecektir emin olun. İnce hatlara sahipseniz çene hizasında kesilmiş saçlar ve omuzdan çok aşağı dökülmeyen kesimler hem yüzünüzü güzel gösterecektir hem de vücudunuzu. Kaslı bir vücudunuz varsa kısa kesimlerden uzak durun. Orta boy kesimler daha çok yakışacak ve kadınsılığınızı ortaya çıkaracaktır. Bunun dışında dolgun göğüslere sahipseniz saçlarınız sıkı bir şekilde toplamayın, hacimli dalgalar çok daha uygun olacaktır. Uzun ince bir yüzünüz varsa dağınık topuzlar sizde çok şık duracaktır.

3 Yüz Germe İle Gençleşmeye Hazır Mısınız? Günlük hayatın tüm stresi, hava kirliliği, tüm hormonlu besinler ve giderek daha da artan tüm diğer faktörler neticesinde artık yüz üzerindeki deformasyonlar çok daha çabuk gerçekleşiyor. Geçmiş yüzyıllarda kadınların 40 lı yaşlarda akıllarının ucuna bile getiremeyecekleri kırışıklıklar, kaz ayakları ve diğer tüm çatlaklar arık yoğun bir iş temposunda çalışan kadınların en büyük kâbusu halini aldı. Her geçen gün yüzündeki problemlere daha kalıcı çözümler bulmak adına değişik yöntemler uygulamalarına rağmen kadınlar ne yazık ki kozmetik endüstrisinin kendilerine sunduğu çözümleri pek faydalı bulmuyorlar. Yapılan klinik deney ve gözlemler de bu kozmetik ürünlerin yüz germe ve yüzün genç gösterilmesi alanlarında hiç de başarılı olmadıklarını ortaya koyuyor. Yüz Germe İşlemi Çok Kolay Tüm bu nedenlerden ötürü yüz germe operasyonlarına olan ilgi her geçen gün biraz daha artarken operasyonların ne gibi yan etki ve riskler taşıdığı da büyük bir merak konusu olmayı sürdürüyor. Eski yöntemler gerçekten çok fazla yan etkiye sahip olduğu ve yüzde kalıcı hasarlara yol açma olasılığı bulunduğu için korkutucu hatta mecbur kalınmadıkça başvurulmaması gereken estetik operasyonlardı. Ancak gün geçtikçe kendisini yenileyen ve çağdaş yöntemler keşfeden estetik cerrahlar bugün neredeyse sıfır riske varan operasyonlar ile yüz germe işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Daha çok elbette orta yaş ve üzeri kadınlar tarafından tercih edilen yüz germe operasyonları artık daha genç yaştaki kadınlar ve hatta erkekler tarafından da uygulatılmak istenen popüler bir estetik alanı haline geldi. Artan klinik sayısı ve yoğun talep nedeniyle oldukça kabul edilebilir seviyelere düşen yüz germe fiyatları da yapılan operasyon sayısının giderek artmasında büyük bir rol oynuyor.

4 Sınav Heyecanını Başarıya Dönüştürmek Sınav heyecanı oto kontrolü sağlandığı zaman kişiyi başarıya götürebildiği gibi kontrolü sağlanamadığında ise kişiyi başarısızlığa götürebilir. Uzmanlar sınav stresi ve heyecanı ile baş etmenin yollarını şöyle açıklıyorlar. Sınav heyecanı yani performans kaygısı diyebileceğimiz bu kaygı; kişinin sınavlarda yaşadığı başarısızlıkları Ben bir sınavda başarısız oldum yerine Ben başarısız biriyim olarak algılamasına yol açar. Performans kaygısı; zihinsel, fizyolojik ve duygusal belirtiler şeklinde görülebilir. Kalbin hızlı çarpması, el titremesi, terlemesi gibi fizyolojik belirtilere; panik, gerginlik, sinirlilik, sürenin yetmeyeceğini düşünmek gibi duygusal belirtiler eşlik eder. Kişi sınavdayken bu strese kapıldığında sürenin yetmeyeceği telaşına düşünerek stres yapar ve sınavda başarısız olabilir. Sınav stresine bağlı olarak ortaya çıkan performans kaygısı çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Öğrencinin akademik anlamda sınava hazır olmaması buna yol açabilir. Ailenin öğrenciye yaptığı baskı ve öğrenciden beklentiler öğrenciyi bunaltıp başarısızlığa itebilir. Böyle durumlarda ailelerin çocuklarının yanında olarak sınavda onlara destek olmaları sınavı kazanamasalar bile dünyanın sonu olmadığını onlara aktarmaları gerekmektedir. Sınav Stresi İle Başa Çıkabilirsiniz Doğru beslenerek ve uyku düzeninize dikkat ederseniz sınav stresi ile başa çıkabilirsiniz. Düzenli yapacağınız sporlar sizi biraz rahatlatarak sınav heyecanından uzaklaşmanızı sağlar. Aile, beklentisini doğru ayarlamalıdır. Ailenin tüm bu yaklaşımının yanında, istenilen normal heyecan tepkisi de ortaya çıktığında başarı gelmesi kaçınılmazdır. Öğrenci deneme sınavları ile kendinin sınava ne kadar hazır olduğunu kestirebilmektedir. Eğer yaşadığı heyecan başarısını düşürüyorsa mutlaka bir uzmandan destek alınması gerekmektedir. Öğrenci derslerinde ve okul yaşamında çok başarılı ise, ancak deneme sınavlarında aynı başarıyı gösteremiyorsa sınav stresinin tedavi edilmesi gerektiği anlaşılmalı ve uzmanlarla birlikte bu stresi atlata bilmesi için aile elinden geleni yapmalıdır.

5 Radyo Viva İle Müzik Keyifli ve kaliteli zaman geçirmenin en iyi yollarından biri müzik dinlemektir. Sevdiğimiz ve benimsediğimiz müzik tarzının en iyi örneklerini, yeni çıkan ya da bizde hatırası olan şarkıları dinlemek bizi her zaman keyiflendirir ve mutlu eder. İş yerinde, trafikte ya da evlerimizde sıkıldığımızı hissettiğimizde yapılabilecek birçok aktivite arasından öncelikle müzik dinlemeyi seçeriz. Ya da yoğun bir şekilde bir şeyle uğraşıyorken bir taraftan da müziğin bize eşlik etmesinden hoşlanırız. Sevdiğimiz ve dinlemekten hoşlandığımız müzik tarzında yayınlar yapan radyo istasyonları bu konuda bize yardımcı olur. Türkçe pop müziklerini dinlemekten hoşlananların vazgeçemediği radyo istasyonları içerisinde Radyo Viva ilk sırada yer alıyor. Kaliteli Müzik Keyfi Yerli müziğin en iyi örneklerini bulabileceğiniz bu istasyon gün içerisinde yapılan canlı yayınlar ve saat başı yayınlanan haber bültenleri ile gününüzü çok daha keyifli hale getiriyor. Evde, iş yerlerinde ya da yolda keyifle dinleyebileceğiniz bu istasyonu artık internet üzerinden de dinleyebilirsiniz. İnternet sitesinden canlı yayını dinleyebileceğiniz gibi yayın akışı hakkında da bilgi alabileceksiniz. Sevdiğiniz sanatçıların en yeni ve en popüler şarkılarını dinleyebileceğiniz gibi doksanlı yılların en çok sevilen parçalarını da dinleyebileceğiniz birbirinden farklı programı ile sizleri kısa sürede kendisine bağlayacak olan Radyo Viva size günün her saatinde ve her yerde eşlik edecek. Gününüzü daha renkli ve keyif dolu bir hale getirmek için siz de Radyo Viva dinlemelisiniz.

6 Vakit Kaybetmeden Ziyaret Edin Keşke hava biraz daha serinlese, ufacık bir rüzgar esse diyenlerden misiniz? O halde sizin bir klimanız yok demektir. Havaların her sene biraz daha ısındığı yaz aylarında klimasız yaşamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Aynı şekilde kış aylarında çeşmelerden sıcak suyun akmasının ne kadar güzel bir şey olduğunu da biliyoruz. Artık vantilatörler fayda etmemektedir sıcaklara. Bu sıcaklardan korunmanın tek yolu, kaliteli bir klimadan geçmektedir. Ne yazık ki piyasada çok fazla kalitesiz ürün vardır ve bunlar çok yüksek fiyatlı olmaları bir yana bir de elektrik parasını çok yüksek boyutlara çıkarmaktadırlar. Bu klimalar nedeniyle satın alanların çoğu zaten klimayı elektrik faturası nedeniyle çalıştıramamaktadırlar. Kaliteli Klimalar Tercih Edin Kalitesiz klimaların bile fiyatları ortalama gelirli bir ailenin karşılayabileceğinden yüksektir. Kaldı ki kalitesiz klimalar ile kaliteli klimalar zaten aynı fiyata satılmaktadır. Çünkü piyasada kalitesiz mal satan çok fazla satıcı vardır. Bu nedenle klima alınacağı zaman kaliteli ürünler satan satış yerlerinden alınması gerekmektedir.sizde internette ihtiyacınıza cevap veren birçok firma bulabilirsiniz. Klima fiyatları ve kombi fiyatları internette çok ucuza bulunuyor öyle ki fiyatlar piyasanın çok altında ve şok indirimler sunuluyor kullanıcılara.sizlerde bu indirimleri yakalamak ve ürünleri şok fiyatlara almak biraz araştırma şart.

7 Adana Oteli Hakkında Tarihin, sanatın, güzelliğin, kültürlerin, halkların, müziğin ve turizmin birleştiği metropol kent Adana. Adana; kaleleri, camileri, türbeleri, çarşıları, hamamları, tarihi eserleri ve kaplıcaları ile ünlü Türkiye nin başlıca şehirlerinden biridir. Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin deltasında kurulmuş, tarih boyunca Kilikyalılar, Hititler, Selçuklu ve Osmanlı devletlerini önemli şehirlerinden biri olmuş bu muazzam şehirde gezmek, eğlenmek, tarihi dokusunu incelemek, her insanın arzusudur. Artık bu arzularınızı her defasında başka bahara terk edip ertelemenin size bir zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Çünkü insanların ilk kaygısı kalacak temiz ve konforlu bir otelin yokluğu olmuştur bu güne kadar. Artık son yıllarda bu kaygıları ciddiye alıp adeta ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre tasarlanmış Adana Otelleri mevcuttur. Ailenizle, arkadaşınızla veya tek başınıza yaptığınız bir Adana gezisinde günün yorgunluğundan sonra rahat ve güvenli bir şekilde tercih edebileceğiniz Adana Butik Oteli 2010 yılında hizmet vermeye başladı. O günden beri misyonu ve vizyonu sadece müşteri memnuniyeti olan bu otel kaldığınız süre boyunca hiç pişman olmayacağınızın garantisini vermektedir. Otel Fiyatları Çok Ucuz Adana Oteli, özel olarak depreme dayanıklı son teknolojik malzemeler kullanılarak inşa edilmiş günümüzün harikulade eserlerinden biridir. Ayrıca yapı denetimi uygulanmış olup en başarılı yapılar arasına girmeyi başarmıştır. Ses ve ısı yalıtımı sayesinde hem gürültüden uzak rahat hem de her mevsimde odalarda sabit ısı derecesiyle sağlıklı ve güven içinde hastalıktan uzak bir şekilde kalabileceksiniz. Rezervasyon sırasında odaları internet sitesi üzerinde üç boyutlu olarak görebilir, inceleyebilir ve odanızı seçebilirsiniz. Ayrıca toplantı ve davet salonu da mevcuttur. Sadece otel olarak değil özel toplantılarınızı ve davetlerinizi de yapabilirsiniz. Hem Adana Butik Oteli hem de Adana Otelleri sizi misafir etmeyi bir hizmet olarak gördüğünden hiç şüpheniz olmasın.

8 Gül Buketiyle Sevgilinizi Sevindirin Edilebilecek tüm hediyeler arasında tüm tarih boyunca en çok seçileni çiçekler olmuştur.bu soruların cevabı estetik bir cevaptır. Cevap, güzelliktir.dünyanın en güzel varlıklarından olan çiçekler, her zaman güzelliğin temel simgesi olmuşlardır. Bu yüzden kadınlara her zaman güzelliklerini ifade etmek için gül buketi hediye edilmiştir. Özel günlerde değerli insanlara çiçekler gönderilmiştir. Çiçeklerin bir başka alanı ise evlerimizi süslemeleridir. Çiçekler her zaman güzelliğin simgesi olmuşlardır. Çünkü tabiatın en estetik varlıklarıdır. Bu yüzden güzel olan her şeyle ilişkilendirilirler. Sevgiliye gül buketi hediye ederiz. Eşimize ve yakınlarımıza çiçekler hediye ederiz. Önemli günlerde sevdiklerimize çiçek demetleri, çelenkler göndeririz. Evimizi ve balkonlarımızı, iş yerlerimizi çiçeklerle donatırız. Salon çiçekleri ile salonlarımızı süsler, hoş bir görünüm kazandırırız. Sevdiklerinize Çiçek Alın Onların kokularıyla evimizi ve kendimizi temizleriz. Onların görüntüleriyle balkonlarımızı, iş yerlerimizi ve parkları süsleriz. Çiçeklere bakmak insana huzur verir. Kokularıyla huzur bulur, bakmaya doyamayız. Narin yapıları ve kırılganlıkları titizlik ve özen ister. Onlarla ilgilenen insanlar terapi görmüş gibi kendilerini iyi hissederler. İnternet çiçekçiliğinin gelişmesi sayesinde günün her saati her yere istediğimiz çiçeği gönderebiliyoruz. Bu sayede yetişemeyeceğimiz ya da orada olamayacağımız yerlere çiçek göndererek orada olduğumuzu ifade edebiliyoruz. Bir yere yetişmek zorunda olduğumuzda, çiçek almak için bir çiçekçi aramak yerine telefondan ya da bilgisayardan internete girerek istediğimiz siparişi çok kısa bir sürede gideceğimiz yere ulaştırabiliyoruz. Çiçeklerin büyüsüne bir kere kapıldıktan sonra bir daha onlardan vazgeçemeyecek, her gün bakımlarını yapacak ve onlarla konuşmaya başlayacaksınız. Onların da canlı olduğunu keşfedecek ve büyüyüp yaşlandıklarını göreceksiniz. Siz onlara baktıkça daha da güzelleştiklerini göreceksiniz. Doğadan uzaklaştığımız bu çağda çiçekler sizi doğaya yaklaştıracak. Doğa size aradığınız huzuru geri verecektir.

9 Nostaljik Bir Tat; Fındıklı Topkek Gerek evinizde gerek marketlerde, akşam çayının yanında iliştirilen, sade ama enfes bir tat fındıklı topkek. Mutlaka her çocuğun bir süre usanmadan tükettiği bir yiyecek. Annelerin ise çocuklarına süt içirebilmek için en büyük yardımcısı. Çocuğunuza süt içirmekte zorlanıyorsanız buna rağmen güvenemediğiniz için dışarıdan temin etmek istemiyorsanız kendi ellerinizle pişirmeyi deneyin. Hem cezbedici hem de sağlıklı. Üstelik yapımı da oldukça basit. Fındık yerine ceviz de kullanabilirsiniz. Ya da fındık da istemem derseniz sade, kakaolu ve çikolatalı nefis bir tat olacaktır. Ama geçmişe ihanet etmem derseniz buyrun Fındıklı topkek tarifimize. Fındıklı topkek yapmak için gerekli olan malzemeler; 2 adet yumurta 1 Su bardağı toz şeker 1 su bardağı yoğurt 1 su bardağı sıvıyağ ½ su bardağı fındık içi 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 2 su bardağı un 2 yemek kaşığı kakao 1 paket çikolata Hazırlanışı; Öncelikle yumurtayı ve toz şekeri derin bir kapta iyice çırpın. Daha sonra sıvıyağı ilave edin ve çırpmaya devam edin. Yavaş yavaş ve çırpmayı bırakmadan unu, kakaoyu ekleyin. Çırpmaya devam edin. Kabartma tozunu, vanilyayı ve fındık içini ekleyin. Bir süre daha karıştırın. Daha önceden yumuşak margarinle yağladığınız küçük kek kalıplarına üzerlerinde bir parmak boşluk kalacak şekilde karışımdan doldurun. Fırınınızı 180 derecede ısıtın ve kekinizi fırına verin. Yirmi dakika kadar pişirin. Bu esnada çikolatanızı benmari usulü eritin. Yani derin bir kapta su kaynatın. Üzerine yerleşecek şekilde bir borcam koyun. Borcam kaptaki suyla mutlaka temas etmeli. Çikolatanız suyun ısısı ile eriyecektir. Keklerinizi fırından alın. Bir süre soğumasını bekleyin. Pişen kekleriniz üstüne erittiğiniz çikolatadan dökün. Dilerseniz fındığınız kalmışsa biraz da fındık serpiştirebilirisiniz.

10 Eski Dönem Aşkları Başkaydı Türk sineması bugünlere ışık tutacak sayısız filme imza attı. Özellikle imkansız aşklarıyla adından söz ettiren yapımlar hala beğenilerek seyrediliyor. Üstelik bu filmler tekrardan çekiliyor, dizi şeklinde yayınlanıyor. Türk sinemasının unutulmaz aşkları şimdiye konu olurken, eskinin o tatlı heyecanını yansıtamıyor maalesef. O güçlü oyunculuk, film aşkını gerçekmiş gibi sunuyor izleyiciye. Özellikle benimsenmiş, birbirleriyle anılan aşık karakterler var Türk sinemasında. Bunlardan ilk ve en önemlisi Türkan Şoray ve Kadir İnanır ın oynadığı filmlerdeki karakterler. Sinemada birbirine çok yakışan bu ikili birçok aşk filmine imza attılar. Kaliteli Yapıtlar Hakkında Kaliteli Yapıtlar Hakkında Dillere destan bir aşk hikayesini konu alan Selvi Boylum Al Yazmalım da iki insanın kavuşamayan aşkını anlatırken, hem ağlattı hem de güldürdü. Yine ikilinin birlikte oynadığı Dila Hanım ın başarısı günümüzde dizi olarak tekrardan izleyiciye sunuldu. Unutulmaz müziğiyle filmde dans eden Kadir İnanır ın yeni versiyonundaki sahnesi eskisinin yerini tutamıyor. Emel Sayın Tarık Akan, Hülya Koçyiğit Ediz Hun, Filiz Akın Cüneyt Arkın filmlerde bazen kavuştular, bazen ayrılmak zorunda kaldılar. Yeni dönem dizi ve filmler de eski yapımların ışığında onlardan ilham alınarak yapılıyor. Zengin kız fakir oğlan kurgusu hala izleyiciyi peşinden sürükleyebiliyor. Yeni dönem film izlemeyi sevenler de internetten internette ki film sitelerini tercih edebilir. Sinema izleyicilerinin zevkine uygun film çeşitliliğiyle birçok alternatif bulabilirler.

11 Düğünleri Çiçeklerle Süsleyin İnsanlığın tüm dönemlerinde mutlu olunan tüm olaylarda, tüm güzel günlerde hep çiçekler olmuştur. Güzel olan her anı insanlar çiçeklerle süslemiştir. Güzel olan her şey çiçeklerle süslenmiştir. Sevilen kişilere, sevgililere, değerli insanlara buluşmalarda, özel anlarda çiçek hediye edilir. Sevgilimize ve eşimize gül alırız. Özel günlerde, açılışlarda dostlarımıza çelenkler göndeririz. Böylece onları sevdiğimizi, onların yanında olduğumuzu ifade ederiz. Düğünlerde yer alan düğün çiçekleri de evlenen çiftin yanında olduğumuzu ifade eden önemli bir hediyedir. Çiçekler her zaman hayatımızın her alanında olmuştur. Onlarla eşyalarımızı, duvarlarımızı, kıyafetlerimizi süslemişizdir. Onların kokularıyla evimizi ve kendimizi temizleriz. Onların görüntüleriyle balkonlarımızı, iş yerlerimizi ve parkları süsleriz. Çiçeklere bakmak insana huzur verir. Kokularıyla huzur bulur, bakmaya doyamayız. Narin yapıları ve kırılganlıkları titizlik ve özen ister. Onlarla ilgilenen insanlar terapi görmüş gibi kendilerini iyi hissederler. Online Çiçek Alın İnternet çiçekçiliğinin gelişmesi sayesinde günün her saati her yere istediğimiz çiçeği gönderebiliyoruz. Bu sayede yetişemeyeceğimiz ya da orada olamayacağımız yerlere çiçek göndererek orada olduğumuzu ifade edebiliyoruz. Bir yere yetişmek zorunda olduğumuzda, çiçek almak için bir çiçekçi aramak yerine telefondan ya da bilgisayardan internete girerek istediğimiz siparişi çok kısa bir sürede gideceğimiz yere ulaştırabiliyoruz. Düğünlerde yer alan düğün çiçekleri, çelenkler de o ortamın güzelleşmesini, renklenmesini sağlayarak herkesin güzel bir ortamda hissetmesini sağlarlar. Cenazelere de çelenkler gönderilir ve taziye anlamı taşır. Böylece ölen kişinin yakınlarının yanında olunduğu, üzüntülerinin paylaşıldığı ifade edilir. Çiçekler hayatımızın her yerindedir. Tıp alanında tüm tarih boyunca hayat kurtaran ilaçların yapılmasını sağlamışlardır. Eğer çiçekler olmasaydı yaşam çok kötü bir yer olurdu. Hayatın büyük bölümünde yer alan çiçekler hayatın güzelleşmesini sağlar. Daha fazla beklemeden çiçek alın.

12 Özel Günleriniz Daha Özel Çoğu özel günün kendisine has bazı hediyeleri bulunmaktadır. Sevgililer günü, doğum günleri, evlilik yıl dönümleri ve bayramlar çok farklı tarzlarda öze günlere verebileceğimiz örnekler arasındadır. Baktığımız zaman bu örnekler arasında genel olarak insanları en fazla çiçeğe yakınlaştıran gün sevgililer günü ve evlilik yıl dönümleri gibi özel günler olmaktadır. Bu tür günlerde çiçek almak adeta sembolleşmiş bir eylem haline gelmiştir. Elbette insanların sevdiğine, hislerini ve duygularını en iyi şekilde hitap etmesi için tasarlanan bazı çiçekler de bu konuda en fazla ön plana çıkan unsurlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Baktığımız zaman çiçek, insan hayatında çok farklı ve özel bir yer taşımaktadır. Sevdiğiniz bir kişiye veya doğrudan sevgilinize hediye etmiş olduğunuz bir çiçek sizi mutlu edeceği gibi hediye ettiğiniz kişiyi de fazlası ile mutlu etmekte ve deyim yerindeyse havalara uçurmaktadır. Birçok kişinin çiçek almak hoşuna gideceği gibi bu durumdan en fazla mutluluk hissi alan diğer kişi de elbette o kişinin hoşuna gidecek olan bu eylemi gerçekleştiren kişidir. Sevdiklerinizi Mutlu Edin Bir kişiye çiçek vermek için yanında olmak gerektiği düşüncesi ile artık pek bir anlam ifade etmemektedir. Elbette yan yana bulunup gözlerine bakarak hediye edilmiş bir çiçek her zaman için daha fazla önem taşımakta ve o ortamın duygusu çok daha farklı yaşanmaktadır ancak bazı imkansızlıklardan dolayı bu sürekli gerçekleşemeyen bir eylemdir. Bu nedenle de internet girişimcileri bir takım çiçek sipariş siteleri ile ön plana çıkmakta ve tan tana olmasanız dahi isteğinizi gerçekleştirmek adına sizin için hizmet vermektedir. Verdiğiniz bir siparişi kısa sürede iletmeniz açısından da fazlası ile yardımcı olan bu siteler çiçek konusunda güvenebileceğiniz yerlerden birisi olduğunu böylelikle kanıtlamıştır.

13 Güzelleşirken Güzelliğinizden Olmayın Güzel görünmek ayrıcalıktır. Fakat yukarıdaki problemler bunlara engel teşkil eder. Özellikler bayanların sıkıntısı olan bu kusurlar kalıcı olmamakla beraber uzun bir dönem isteyen tedaviler gerektirir. Bu gibi durumlarda çoğunlukla bayanların az da olsa erkeklerin kurtarıcısı olarak kozmetik dünyası devreye giriyor. Kaliteli ürünler doğru düzgün kullanıldığında kişiye hem sağlıklı, hem de güzel bir görüntüyü vaat eder. Fakat kozmetik dünyasının genişliği ve rekabeti bu piyasanın da kötülerini raflara çıkarabilir. Bir liraya da ruj var, elli liraya da. Ucuz Kozmetik Ürünleri Kullanmayın Ucuz kozmetik kullanımı ciddi deri hastalıklarını tetiklemekle birlikte, kalıcı hasarlara da yol açabilmektedir. Ucuz ürünlerin kullanımı belirli bir zamandan sonra cildi yıpratmaya, cildin lekelenmesine neden olabiliyor. İçeriğinde kanserojen maddeler barındırıyor. Bu da ciddi tehlikeler oluşturuyor. Doğal ürünler ya da kaliteli ürünler dışında cilde kullanılmaması özellikle belirtiliyor. Bu ürünleri kullanmak yerine hiçbir şey kullanmamak kişiye daha yararlıdır. Eğer pahalı ürünler için imkan bulunamıyorsa, onların yerine kullanılacak doğal ürünler tercih edilebilir. Parlatıcı yerine vazelin kullanmak, saçları papatya suyuyla açmak gibi doğal yollar denenebilir. Yanlış krem kullanımları, ucuz rimeller ve özellikle fondöten kullanımı düşünüldüğünden daha çok cilde zarar verir. Üstelik cildin erken yaşlanmasına da neden olur. Kozmetiğin nimetlerinden faydalanmak isterken cilde daha çok zarar verecek ürünlerden uzak durmak ve doğal ürünlere yönelmek önemlidir.

14 Akne Deyip Geçmeyin Herkes güzel bir cilde sahip olmak ister. Pürüzsüz bir cilt kişinin kendisine hem fiziksel hem de ruhsal güzellik katar. Güzelliğin popüler olduğu bu dönemlerde özellikle gelişme çağındaki bireyler için sıklıkla gündeme geliyor. Ergenlik belirtilerinin başladığı sivilceler kişiye kimi zaman sıkıntı vermekte kimi zaman ise kişiyi depresyona kadar götürebilmektedir. Akne, derinin altında oluşan yüzeye siyah nokta veya kırmızı kabarcık olarak çıkan bir deri hastalığıdır. Genellikle yüzde olmak üzere vücudun belli başlı yerlerinde de görülebilir. Boyun, kollar, sırt, göğüs, omuzlar gibi Ergenlikle başlayan bu deri hastalığı kırklı yaşlara kadar görülebilir. Akne kişinin yaşamını tehdit edecek bir hastalık değildir, fakat psikolojik açıdan bireyi etkileyebilir. Eğer düzgün tedavi edilmezse bölgede kalıcı izler bırakabilir. Akneleri Hayatınızdan Çıkarmanın Yolları? Erkeklerde ve bayanlarda sıkça görülen bu rahatsızlık yağ bezelerinin deri altında birikmesiyle oluşur. Herhangi bir karaciğerden gelen rahatsızlık söz konusu değil ise rutin bakım ve temizlik ile giderilebilir. Akne, dışarıdan herhangi bir kirlenmeyle oluşmaz, bu yüzden cildi çok sık ve şiddetli yıkamak aknenin daha da kötüleşmesine neden olabilir. Aknenin oluşumu bir deri hastalığı olduğundan herhangi bir besine zıt olarak oluşmaz. Fakat bazı besinlerin akneyi arttırdığı saptanırsa da o besinlerden uzak durmak gerekir. Her hastalığa olduğu gibi sağlıklı beslenme aknenin oluşumuna da engel olacaktır. Bol su tüketmekte vücudun yeterli nem ihtiyacını giderir ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmayı kolaylaştırır.

15 Papatya Buketlerle Huzur Bulun Güzel olan her anı insanlar çiçeklerle süslemiştir. Güzel olan her şey çiçeklerle süslenmiştir. Sevilen kişilere, sevgililere, değerli insanlara buluşmalarda, özel anlarda çiçek hediye edilir. Sevgilimize ve eşimize gül alırız. Özel günlerde, açılışlarda dostlarımıza çelenkler göndeririz. Böylece onları sevdiğimizi, onların yanında olduğumuzu ifade ederiz. Düğünlerde yer alan düğün çiçekleri de evlenen çiftin yanında olduğumuzu ifade eden önemli bir hediyedir. Çiçekler her zaman hayatımızın her alanında olmuştur. Onlarla eşyalarımızı, duvarlarımızı, kıyafetlerimizi süslemişizdir. Papatya buketler, hem süs olarak eşyalarımızı, duvarlarımızı, elbiselerimizi süslemiş hem de bitki olarak tıp alanında her zaman hayat kurtaran ilaçların oluşturulmasında kullanılmıştır. Temizlik ürünlerinin içinde yer alan aromaları sayesinde ferah kokularla her yeri temizleriz. Papatyalarla Gelen Mutluluk Günümüzde internet çiçekçiliği sayesinde de birine bir çiçek göndermek istediğimizde hiç vakit kaybetmeden internetten sipariş verdiğimiz çiçekleri gönderebiliyor ve istediğimiz saatte istediğimiz adrese teslim olmalarını sağlayabiliyoruz. Siz de sevdiklerinizi çiçeklerle mutlu etmek istiyorsanız, evinizi çiçeklerle süslemek istiyorsanız, önemli bir günde sevdiklerinize çiçekler göndermek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin hem internet üzerinden sevdiklerinizi çiçeklerle sevindirin hem de kendi evinize, iş yerinize, balkonunuza saksı çiçekleriyle güzel alanlar oluşturup hem görünüşleriyle hem de kokularıyla huzur bulun. Çiçekler hayatımızın her yerindedir. Tıp alanında tüm tarih boyunca hayat kurtaran ilaçların yapılmasını sağlamışlardır. Eğer çiçekler olmasaydı yaşam çok kötü bir yer olurdu. Hayatın büyük bölümünde yer alan çiçekler hayatın güzelleşmesini sağlar. Daha fazla beklemeden çiçek alın. Papatya buket ile hem sevdiklerinizi sevindirebilir hem de pencerelerinizi odalarınızı süsleyebilirsiniz. Papatya kokuları her yeri sardığında siz de bu kokularla kendinize gelebilir, rahatlayabilirsiniz. Papatyalar her zaman hem kokularıyla hem de çaylarıyla insanları rahatlatmıştır. Hemen şimdi bir papatya buket alın.

16 Cilt Bakımı İle Gençleşin Cilt bakımı, mevsimlere göre değişik şeyler yapmanız gerektiğinden, her mevsim uygulayacağınız bakımı değiştirmeniz gereken ve mevsimlere göre uygulamalar yapmanız gereken bir konudur. Buna özen gösterdiğiniz ve ne tür şeyleri cildinize uygulayacağınızı bildiğiniz sürece, bu konuda bir sorun yaşamazsınız. Birçok insan yanlış ve kalitesiz ürün kullanımından dolayı, bakımını yapmak istedikleri ciltlerini daha kötü hallere getirmiştir. Bu yüzden bu konuda bilinçli olmanız ve uzman bir doktor aracılığı ile onun tavsiye ettiği ürünler ile bakımınızı gerçekleştirmeniz daha iyi olacaktır. Piyasadaki birçok kozmetik ürün ne yazık ki cildinize iyi geliyor gibi gözükse de, cildiniz için önemli sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu yüzden daha çok, doğal ve bitkisel ürünleri kullanmanız daha faydalı olacaktır. Bu konuya dikkat ettiğiniz ve önem verdiğiniz sürece cilt bakımı sizin için bir sorun olmaktan çıkacak ve etkili sonuçlar alacağınız bir şey haline gelecektir. Neden Cilt Bakımı? Kadınlar ciltlerinin pürüzsüz ve güzel gözükmesi konusunda oldukça titizdirler. Bu konuya önem verirler. Bunu nedeni bir kadının güzelliğini gösteren şeylerin başında ciltlerinin gelmesidir. Bu yüzden cilt bakımı çoğu kadın için hayli önemli bir konu durumundadır. Bu yüzden, siz de cildinize önem veriyor ve cilt problemleri yaşıyorsanız, bakımınızı en etkili şekilde nasıl gerçekleştireceğinizi bilmelisiniz. Birçok cilt çeşidi bulunduğundan, cildinizin özelliklerini bilmeniz veya öğrenmeniz, bakıma başlamak için oldukça önemlidir. Yapacağınız bakımı cildinizin özelliklerine göre şekillendirmeniz gerektiğinden, cildinizi iyi tanımalı ve bilmelisiniz. Bu konuda testler yaptırabilir, uzmanlarla görüşebilir ve cildinizin özelliklerini öğrenebilirsiniz. Böylelikle en doğru şekilde cilt bakımınızı gerçekleştirebilir ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Bunu yapmak sandığınız kadar zor olmadığından, bu konuya birazcık özen göstermeniz ve bu konuyu birazcık önemsemeniz yeterli olacaktır.

17 Cilt Bakımı İle Gençlik Cilt bakımı her yaştan insanın dikkat etmesi gereken bir konu olup, sadece kadınların değil erkeklerin de önemsemesi gereken bir konu durumundadır. Ne yazık ki sadece kadınlar bu tür bir bakımla ilgilenmektedirler. Oysa bu bakıma ihtiyacı olan birçok erkek de bulunmaktadır. Erkekler için cilt güzelliğinin çok sorun olmaması nedeniyle, erkekler bu tür bakımları pek önemsemezler. Son yıllarda bu durum yavaş yavaş değişmeye başlamış olsa da, yine de cildine özen gösteren erkek sayısı oldukça düşük durumdadır. Kadınlar için ise bu durum erkeklerin tam tersidir. Onlar ciltlerine bakabildikleri en iyi şekilde bakmak ve ciltlerine özen göstermek isterler. Bu yüzden bu konuda birçok harcama yaparlar. Bu harcamalar onların ciltlerine iyi geldiği için bir sorun yoktur. Cilt bakımı uzman bir doktor gözetiminde gerçekleşirse daha etkili sonuçlar almak kolaylaşmaktadır. Bu yüzden uzman bir doktora gözükmenizde fayda bulunmaktadır. Neden Cilt Bakımı? Cilt bakımı ve temizliği son yıllarda piyasaya çıkan birçok kozmetik ürün sayesinde daha kolay bir hale gelmiştir. Bu yüzden bu ürünleri takip etmeli ve sizin işinize en çok yarayacak ürünleri bulmalısınız. Bu konuda gideceğiniz bir eczane veya kozmetik ürünleri satan bir dükkân aracılığı ile kendinize en uygun ürünleri bulmanız oldukça kolay olacaktır. Oradaki uzman insanlar sayesinde, hangi ürünlerin sizin cildiniz için en uygunu olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunu yapmanız cildiniz için iyi bir şey yapmanız anlamına geldiği için önemlidir. Cilt bakımı asla küçümsenmemesi gereken bir konu olup, kişinin kendine olan güveninin de önemli ölçüde etkilediği için, üzerinde durulması gereken bir konu durumundadır. Bu yüzden cildinizin temizliğine, bakımına özen göstermeli ve özellikle cildinizin nemli olmasını sağlamalısınız. Bu sayede cildiniz güzel bir görünüm kazanacaktır.

18 Borsa İlgi Görüyor Değişen ve gelişen dünyada insanlar borsa konusunu artık yakından takip ediyor.öyle ki borsa herkesi artık yakından ilgilendiriyor. Borsa eskiden sadece belli bir kesime ilgilendirirken insanlar artık borsaya ilgi duymaya başlamış durumda. Baktığımız zaman borsa tv kanallarının yaptığı programlar gazeteler sayesinde tanınmış durumda.birikiminizi borsada değerlendirmek için uzman görüşünüze ihtiyaç duyabilirsiniz. Baktığımız zaman birçok insan canlı borsayı takip ediyor.öyle ki hisse senetlerinin durumuna göre iş hacmi sürekli olarak değişiyor.öyle ki işlem hacmi sürekli olarak bir gelişim içinde baktığımız zaman birçok insan yeni hisse senetlerini tercih ediyor.öyle ki borsada birçok kişi çok ciddi paralar kazanıyor.yapmanız gereken borsayı sürekli takip etmek ve bu konuda ünlü kişilerin yorumlarına uymak. Borsada Uzman Desteği Şart Baktığımız zaman borsada işlem yaparken uzman ve danışman desteği almak ve sürekli hisseleri takip etmek önemli.birçok insan borsada bilindik şirketlere yatırım yapıyor.bu şirketlere yatırım yapmak ilk başlayanlar için olumlu bir hareket olarak görülebilir. Fakat doğru biçimde risk alarak daha yüksek ücretler kazanabilirsiniz. Borsada ki en büyük yardımcımız hiç şüphesiz internet ve televizyon olarak gözüküyor.çünkü bu şekilde anlık olarak işlem hacimlerini görebiliriz. Borsa yorum internette birçok köşe yazarı tarafından yapılıyor.baktığımız zaman birçok kişi bu şekilde çok ciddi tüyolar alıyor.çünkü uzmanlar borsada yaşanacak dalgalanmalar konusunda önceden sizi uyarabiliyor.yada yaşanacak ani yükselişler ve düşüşler öncesi hisseniz üzerinde oynamanızı sağlıyor.bu konuda yüksek miktarlarda işlem hacmi yapmadan önce küçük miktarla işlem yapmak mantıklı. Hisse analiz konusunda ciddi bir araştırma yapılmalı.hisse almadan önce o anda ki şartlara göre fiyatların kıyaslaması ve ücret değerlendirmesi yapılarak analiz yapılmalı.

TEMEL TÜRKÇE (A 1/ A 2) İÇİN SÖZ DAĞARCIĞI TESPİT DENEMESİ Doç. Dr. Fatma AÇIK 1

TEMEL TÜRKÇE (A 1/ A 2) İÇİN SÖZ DAĞARCIĞI TESPİT DENEMESİ Doç. Dr. Fatma AÇIK 1 TEMEL TÜRKÇE (A 1/ A 2) İÇİN SÖZ DAĞARCIĞI TESPİT DENEMESİ Doç. Dr. Fatma AÇIK 1 ÖZET: Dil olmadan söz, söz olmadan dil düşünülemez. Böyle olunca kelimelerin üzerinde kişinin egemenliği açıkça ortaya çıkar.

Detaylı

içindekiler GERİATRİ Dosya konusu BASINDA KADIKÖYŞİFA KLİNİK PSİKOLOJİ Emeklilik dönemi bir kabusa dönüşmesin...

içindekiler GERİATRİ Dosya konusu BASINDA KADIKÖYŞİFA KLİNİK PSİKOLOJİ Emeklilik dönemi bir kabusa dönüşmesin... içindekiler 03 05 09 RÖPORTAJ DAHİLİYE Gökhan Özoğuz baba oldu... Dengesiz hava sizi hasta etmesin BASINDA KADIKÖYŞİFA 13 KLİNİK PSİKOLOJİ Emeklilik dönemi bir kabusa dönüşmesin... 2013:BİZİMŞİFA DERGİSİ

Detaylı

Bir estetik cerraha başvurmadan önce yeterli bilgiye ulaşmada bu kitabın size yardımcı olması dileğiyle

Bir estetik cerraha başvurmadan önce yeterli bilgiye ulaşmada bu kitabın size yardımcı olması dileğiyle Sağlığınıza kasteden hiçbir şey olmadan vücudunuza bir işlem yaptırmanızın, hele hele bir ameliyatı göze almanızın kararını vermek hiç de kolay değildir. Bu yüzden en güvenilir ellerde olmak sizin en doğal

Detaylı

Bahar geldi, alerjiye dikkat

Bahar geldi, alerjiye dikkat Bilgiyle, Güvenle, Sağlıkla... www.numunegazetesi.com YIL: SAYI: NİSAN 00 ÜCRETSİZDİR SAĞLIK BAKANLIĞI TV PROGRAMLARINA EL ATTI Bahar geldi, alerjiye dikkat BEBEKLERDE UYKU DÜZENİ NASIL SAĞLANIR HİPERTANSİYON

Detaylı

Şimdi doğayla kucaklaşma zamanı. Aromaterapi ve sağlık. Ayşe Tolga ile annelik ve güzellik üzerine

Şimdi doğayla kucaklaşma zamanı. Aromaterapi ve sağlık. Ayşe Tolga ile annelik ve güzellik üzerine Mayıs 2014 Sayı: 37 Y a ş a r H o l d i n g G ı d a v e İ ç e c e k G r u b u y a y ı n ı d ı r. P a r a i l e s a t ı l a m a z. Çocuk gelişiminde anne-babanın rol dağılımı nasıl olmalı? Aromaterapi ve

Detaylı

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32 Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu yayınıdır. Para ile satılamaz. Ocak 2013 Sayı 32 SÖYLEŞİ Sibel Arna ile oğlu Rüzgar üzerine sohbet SAĞLIKLI BESLENME Vitamin deposu kış meyveleri LEZZETLİ TARİFLER Kışa

Detaylı

Yoga üzerine s. 12-13 Meditasyon ve yoga eğitmeni Bora Ercan la konuştuk. MyClub s Fitness Magazine. DİYETİSYEN VE PT NİN ÖNEMİ s.

Yoga üzerine s. 12-13 Meditasyon ve yoga eğitmeni Bora Ercan la konuştuk. MyClub s Fitness Magazine. DİYETİSYEN VE PT NİN ÖNEMİ s. Beslenmede yeni yaklaşımlar Kinoa, bulgur ve karabuğday Bu üç mucizevi tahıl; yüksek protein değerleri, lif ve mineral zenginlikleriyle gün geçtikçe önem kazanıyor. s. 2 Mükemmel cilt için beş öneri İstediğiniz

Detaylı

Dünya bir tık uzağımızda...

Dünya bir tık uzağımızda... MAKRO Editör Dünya bir tık uzağımızda... 2010 yılının son sayısıyla, sizlerle birlikteyiz. Bu sayımızın kapak konusunu e-yaşam olarak belirledik. Sanal ortamda yapabileceklerimizin sınırı, artık neredeyse

Detaylı

Yaz Bakımları İYİ YAŞAMANIN 8 YOLU. Forma girmenin 14 kısa yolu. ayşe arman ÜRÜN ÖNERİSİ

Yaz Bakımları İYİ YAŞAMANIN 8 YOLU. Forma girmenin 14 kısa yolu. ayşe arman ÜRÜN ÖNERİSİ www.pharmetic.org YIL 4 / SAYI 17 / YAZ 2013 RÖPORTAJ: ayşe arman 110 UZMAN ÜRÜN ÖNERİSİ İYİ YAŞAMANIN 8 YOLU Forma girmenin 14 kısa yolu GÖRÜŞÜ Ecz. Canan Eriş Ecz. Meltem Akbay Ecz. Nilüfer Kurt Tepe

Detaylı

NAZ ELMAS 'GRİPSAVAR' Her rolüyle şaşırtıyor SONBAHARA HAZIRLAYAN REÇETELER TATİLDE NEREYE GİDECEĞİNİZE KARAR VERDİNİZ Mİ?

NAZ ELMAS 'GRİPSAVAR' Her rolüyle şaşırtıyor SONBAHARA HAZIRLAYAN REÇETELER TATİLDE NEREYE GİDECEĞİNİZE KARAR VERDİNİZ Mİ? SAYI:20 EYLÜL - EKİM - KASIM 2013 SONBAHARA HAZIRLAYAN 'GRİPSAVAR' REÇETELER PROF. Dr. HİLAL MOCAN: HER ÇOCUK KENDİ KİTABINI YAZAR SAĞLIĞINIZ İÇİN LİFLİ GIDALARLA BESLENİN NAZ ELMAS Her rolüyle şaşırtıyor

Detaylı

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar

Amagram. Herkes için hediye. Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için moda renkler ve tarzlar Amagram AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ Türkiye No. 06/2012 Destek Rusya'da bir hastanede bulunan çocuklar, ihtiyacı olan diğer çocuklara yardım ediyor Sezonun en iyi trendleri Sonbahar- kış için

Detaylı

Sayı 07 Haziran-Temmuz-Ağustos 2010. Nilüfer: Nestlé bir klasik. Tatlı niyetine dondurma

Sayı 07 Haziran-Temmuz-Ağustos 2010. Nilüfer: Nestlé bir klasik. Tatlı niyetine dondurma Sayı 07 Haziran-Temmuz-Ağustos 2010 Festival zamanı Tatil cenneti Muğla Nilüfer: Nestlé bir klasik Tatlı niyetine dondurma İçindekiler 02 Gelenek Festival zamanı 04 Sohbet Nilüfer 06 Kültür Eşsiz tatil

Detaylı

SAĞLIKLI GÜVENLİ YAŞAM SAĞLIKLI GÜVENLİ YAŞAM 6-12 YAŞ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN 6-12 YAŞ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN

SAĞLIKLI GÜVENLİ YAŞAM SAĞLIKLI GÜVENLİ YAŞAM 6-12 YAŞ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN 6-12 YAŞ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN tmmob makina mühendisleri odası istanbul şubesi 6-12 YAŞ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN 6-12 YAŞ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN SAĞLIKLI SAĞLIKLI ve ve GÜVENLİ YAŞAM GÜVENLİ YAŞAM tmmob makina mühendisleri odası

Detaylı

Ülkeler. Betül Avunç. AnlatIyor Cadde nin. Çeşm-i Dil. Yaşam Okulu nu. En Popüler Mekanları. Burç Yorumları. Sonat Bağcan. Evinizde!

Ülkeler. Betül Avunç. AnlatIyor Cadde nin. Çeşm-i Dil. Yaşam Okulu nu. En Popüler Mekanları. Burç Yorumları. Sonat Bağcan. Evinizde! Alışveriş ve Yaşam Dergisi Sayı: 32 Şubat - Mart 2015 Fiyatı: 5 Yaşam Okulu nu AnlatIyor Cadde nin En Popüler Mekanları Kendinin izinde: HumanDesign Ali Otyam ile Çeşm-i Dil Sonat Bağcan NİNNİ Söylüyor

Detaylı

5 Adet LED T. 10 Adet Table. Sayı: 15 TEMMUZ-AĞUSTOS 2014

5 Adet LED T. 10 Adet Table. Sayı: 15 TEMMUZ-AĞUSTOS 2014 Sayı: 15 TEMMUZ-AĞUSTOS 2014 I K K A H Ş İ L İ K E Ç R İ B N İ Ç İ 0 0 1 R E H NYA TARİHİ: 22 Ağustos-31 Aralık 2014 KAMPA EDES C180 1 ADET MERC Cep Telefonu e 5S 5 Adet İphon V 5 Adet LED T lu S3 Oyun

Detaylı

Neden Piyano Eğitimi?

Neden Piyano Eğitimi? Neden Piyano Eğitimi? Doğadaki tüm güzelliklerin davetine açık olan çocukların, kişiliklerinin şekillenmeye başladığı yıllarda tanışacakları farklı sanat etkinliklerinden olumlu olarak etkilendikleri açıktır.

Detaylı

ESTETİKLİ VAJEN DUDAKLARI ZAYIFLAMAK İÇİNN ZİHNİNİZİ AKLINIZI KULLANIN POPO KÜÇÜLTME PENİS BÜYÜTME REKLAMLARI VE ÜRÜNLERI

ESTETİKLİ VAJEN DUDAKLARI ZAYIFLAMAK İÇİNN ZİHNİNİZİ AKLINIZI KULLANIN POPO KÜÇÜLTME PENİS BÜYÜTME REKLAMLARI VE ÜRÜNLERI YIL: 1 SAYI: 1 MAYIS 2014 www.raananestetik.net ESTETİKLİ VAJEN DUDAKLARI ZAYIFLAMAK İÇİNN ZİHNİNİZİ AKLINIZI KULLANIN POPO KÜÇÜLTME PENİS BÜYÜTME REKLAMLARI VE ÜRÜNLERI & LABIA GENÇLEŞTİRME GENITAL BÖLGE

Detaylı

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın

Yaz ruhunuzu bulun. Koş Yürü Uç! Özgürlük ve İstikrar. Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ no. 04 / 2015 Türkiye by Kapılar açılıyor: Bir gülüşe yatırım yapın ve güvenlerini kazanın Koş Yürü Uç! Egzersizlerin faydalarını keşfediyoruz İş Hayatı Özgürlük ve

Detaylı

Açılış Konuşması, Davut Kavranoğlu

Açılış Konuşması, Davut Kavranoğlu SONUÇ BİLDİRGESİ Açılış Konuşması, Davut Kavranoğlu Sevgili genel başkan yardımcım, çok değerli misafirler Yeni Dijital Dünya toplantımıza hepiniz hoş geldiniz. Geçmişin tecrübesiyle bugünün dünyasını

Detaylı

Sonbahar detoksuyla yenilenin s.9. MyClub s Fitness Magazine. Ş marman n tam vakti! Egzersiz yapanlar için püf noktaları

Sonbahar detoksuyla yenilenin s.9. MyClub s Fitness Magazine. Ş marman n tam vakti! Egzersiz yapanlar için püf noktaları Egzersiz yapanlar için püf noktaları MyClub Beslenme ve Diyet Uzmanı Hale Taşgın, egzersiz yapanlara ve yakın dönemde yapmayı planlayanlara, beslenme önerilerinde bulunuyor. s.2 Ş marman n tam vakti! Hepimiz

Detaylı

TEST 128. İnformal Yayınları. Kara Kutu Kitapları TEST-128

TEST 128. İnformal Yayınları. Kara Kutu Kitapları TEST-128 TEST-128 TEST 128 1. Günümüz bilişimcileri tarafından geliştirilen yazılımlar ve donanımlar; kâğıt, dosya, klasör, arşiv gibi somut elemanlardan oluşan donanımları ortadan kaldıracak düzeye gelmiş bulunmaktadır.

Detaylı

bülten 2010 Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik Orta Avrupa dan bakınca

bülten 2010 Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik Orta Avrupa dan bakınca bülten 2010 >nisan>mayıs>haziran Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik sardunya dan eğitim sosyal sorumluluk müşteri röportajı Orta

Detaylı

Aile ve İnternet Doç. Dr. Mehmet Akif OCAK

Aile ve İnternet Doç. Dr. Mehmet Akif OCAK Aile ve İnternet Doç. Dr. Mehmet Akif OCAK Doç. Dr. Mehmet Akif OCAK Aile ve İnternet T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü Copyright 2013, Aile ve Sosyal

Detaylı

TATİL KÜLTÜRÜ. düğünümüz var ama nasıl? eleştirme - eleştirilme aynaların sırrı ayşe hümeyra ökten ile söyleşi

TATİL KÜLTÜRÜ. düğünümüz var ama nasıl? eleştirme - eleştirilme aynaların sırrı ayşe hümeyra ökten ile söyleşi DİYANET AYLIK DERGİ NİN ÜCRETSİZ EKİDİR TEMMUZ 2015 TATİL KÜLTÜRÜ düğünümüz var ama nasıl? eleştirme - eleştirilme aynaların sırrı ayşe hümeyra ökten ile söyleşi O, yeryüzünü sizin ayaklarınızın altına

Detaylı

Perakendede bütünlüğü yakalamak

Perakendede bütünlüğü yakalamak PwC Küresel Toplam Perakende* Araştırması ve Türkiye sonuçları Perakendede bütünlüğü yakalamak Perakendeciliğin gelecekteki iş modelini tüketiciler şekillendiriyor *Total Retail www.pwc.com.tr/perakende

Detaylı

KAPALI TAM ENDOSKOPİK

KAPALI TAM ENDOSKOPİK Kadınlarda KALP KRİZİ belirtileri 15 Rutin kalp kontrolü hayatınızı kurtarabilir! 16 SARI NOKTA gözünüzü kör etmesin 10 GÖZLERİNİZE CHECK-UP 11 İşitme kaybında bu testin önemi büyük! BERA 08 Medicine Hospital

Detaylı

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine

Tıpkı Gladyatör gibi! s.4. Güç ve dayanıklılık yarışması MyClub Challenge S.8. MyClub s Fitness Magazine MyClub Road Runners ile doğa koşucuları olun MyClub ın oluşturduğu Road Runners koşu takımına katılın, doğada içsel bir huzur ve genç bir bedene sahip olun. s.12 5 adımda bikini vücudu Bikini giymek cesaret

Detaylı

SULTAN MEGA VIP İLE ÜSTÜN KONFOR

SULTAN MEGA VIP İLE ÜSTÜN KONFOR Sayı: 54 Otokar ın ücretsiz dergisidir. Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül: Pazardaki liderliğimizi sürdüreceğiz... Otokar dan İSTAB a destek DİJİTAL DÜNYA Sosyal medyanın ABC si TARİHE YOLCULUK Dünden

Detaylı

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ SATIN ALMA TEKNİKLERİ 840UH0036

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ SATIN ALMA TEKNİKLERİ 840UH0036 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ SATIN ALMA TEKNİKLERİ 840UH0036 Ankara, 2012 I Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan yeterlikleri

Detaylı