E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "E-Z-D-V 108 MOTOR YEDEK PARÇA LİSTESİ."

Transkript

1 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU TAKIM CONTA TAKIM CONTA TAKIM CONTA TAKIM CONTA 0, O-RİNG + KEÇE TAKIMI 4 0, O-RİNG TAKIM 4 0, KEÇE TAKIM 4 0, O-RİNG + KEÇE TAKIMI 2 0, O-RİNG TAKIM 2 0, KEÇE TAKIM 2 0, O-RİNG TAKIM 2 0, KEÇE TAKIM 2 0, O-RİNG TAKIM 2 0, KEÇE TAKIM PUL 6,4 DIN KAİDE ÇUBUĞU KIZAĞI YAYLI RONDELA B6 DIN G BAŞLI CİVATA 6*18 DIN AYAR PLAKASI KAİDE ÇUBUĞU 33

2 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU KAİDE ÇUBUĞU KAİDE ÇUBUĞU CİVATA M6*8 DIN BAKIR CONTA A6*12 DIN AYAR ÇUBUĞU YAYI CİVATA M6x10 DIN REGÜLATÖR YAYI TESPİT KULAĞI EKSANTRİK MİLİ YATAĞI EKSANTRİK YAT ŞAPKALI BAKIR CONTA A8x12 DIN SAPLAMA M8x25x35 DIN EMNİYET PULU LASTİKLİ CONTA 12x16x YAYLI PİM DIN x GAZ KOLU MİLİ GERGİ SACI GAZ KOLU GB CİVATA M6x16 DIN YAYLI RONDELA B8 DIN GERGİ SAÇI PULU GERGİ SAÇI PULU GERGİ SAÇI PULU GERGİ SAÇI PULU GERGİ SAÇI PULU GAZ KOLU PULU SOMUN M6 DIN KAPSÜL EKSANTRİK MİLİ YATAĞI KÖR TAPA M14x15 DIN TAPA 16x PİM 45x14 DIN GERGİ YAYI BAĞLAMA MANİVELASI BAĞLAMA MANİVELA PİMİ REG MANİVELASI (Yeni Tip) REG MANİVELASI D/D EMNİYET SEG 8x08 DIN REG MANİVELASI (Eski Tip) REG MANİVELASI (Yeni Tip) GERGİ YAYI VİDALI SAPLAMA M8x

3 1 - TAKIM CONTA - MOTOR GÖVDESİ - GAZ KOLU AVANS TERTİBATI (JIGLE) LASTİK CONTA 16x22x KÖR TAPA 18x BAKIR CONTA A18x22 DIN PUL 6,4 DIN TAZZİK SUBAP YAYI BİLYA 10mm ANA YATAK KEPİ (ÖN KAPTAR) ANA YATAK STD (ÖN KAP TAR) ANA YATAK SEMİ( " " ") ANA YATAK FARK 0010 (ÖN KAP) ANA YAT FARK 0020 (ÖN KAP) ANA YAT FARK 0030 (ÖN KAP) ANA YAT FARK 0040 (ÖN KAP) KÖR TAPA M10x1 DIN SAPLAMA M10x22x42 (FLANŞKAPAK) MOTOR GÖVDESİ MOTOR GÖVDESİ MOTOR GÖVDESİ MOTOR GÖVDESİ 53

4 1 - TAKIM 2 - CONTA MOTOR - GÖVDESİ MOTOR GÖVDESİ - KAPAKLAR - GAZ KOLU BAKIR CONTA A30x36 DIN YAĞ BOŞALTMA TAPASI M30x1, BÜYÜK YAN KAPAK CONTASI BÜYÜK YAN KAPAK GBAŞLI CİVATA M8x12 DIN BAKIR CONTA A8x12 DIN YAĞ ÇUBUĞU KAPAĞI YAĞ ÇUBUĞU KAPAĞI CONTASI YAĞ ÇUBUĞU LASTİK CONTA 8x12x YAĞ BOŞALTMA TAPASI M30x1,5 63

5 13 - TAKIM GÖVDE CONTA HAVALANDIRMA - MOTOR GÖVDESİ GURUBU -- GAZ AYAKLAR KOLU BAKIR CONTA A8x12 DIN HAVALANDIRMA VENTİLİ CONTASI SUBAP ITICISI MOTOR AYAĞI YAYLI RONDELA B14 DIN CİVATA M14x30 DIN SOMUN M8 DIN YAĞ TUTUCU SAÇI SAPLAMA M8x65x85 DIN ARA BİLEZİĞİ (VENTİL İÇİN) HAVALANDIRMA VENTİLİ SÜZGEÇİ VENTİL TABLASI HAVALANDIRMA VENT KLEPE PULU HAVALANVEN KLEPE TAHPULU TAZYİK YAYI HAV BORUSU VE KAPAĞI EMNİYETLİ SOMUN M

6 TAKIM KRANK CONTA MİLİ - FLANŞLI - MOTOR KAPAK GÖVDESİ ASMA - GAZ YATAK KOLU GÖMME BAŞLI CİVATA M12x40 DIN VOLAN GÖBEĞİ PİMİ VOLAN GÖBEĞİ BURÇ YAĞ KEÇESİ 90x110x SOMUN M10 DIN YAYLI RONDELA B10 DIN PİM 45x14 DIN FLANŞLI KAPAK FLANŞLI KAPAK CONTASI ANA YATAK STD (VOLAN TARAFI) ANA YATAK SEMİ ANA YATAK FARKLI 0010 (VTAR) ANA YATAK FARKLI 0020 (VTAR) ANA YATAK FARKLI 0030 (VTAR) ANA YATAK FARKLI 0040 (VTAR) AYAR PULU ANA YATAK KEPİ (VOLAN TAR) KRANK AĞIRLIĞI GÖMME BAŞLI CİV M12x15x55 DIN

7 TAKIM KRANK CONTA MİLİ - FLANŞLI - MOTOR KAPAK GÖVDESİ ASMA - GAZ YATAK KOLU YAYLI RONDELA B12 DIN KRANK MİLİ KRANK MİLİ AĞIRLIKLI KRANK MİLİ AĞIRLIKLI KRANK MİLİ AĞIRLIKLI KAMA A10x8x50 DIN KRANK TAPASI KRANK DİŞLİSİ KRANK AĞIRLIĞI GÖMME BAŞLI CİV M12x95 DIN ÖZEL CONTA 12,7x18x1,5 USİT-R YATAK TUTUCU SİLİNDİRİK PİM 4x6x KRANK MİLİ ORTA YAT STD KRANK MİLİ ORTA YAT SEMİ KRANK MİLİ ORTA YATFARK KRANK MİLİ ORTA YAT FARK KRANK MİLİ ORTA YAT FARK KRANK MİLİ ORTA YAT FARK GÖMME BAŞLI CİV M12x70 DIN

8 TAKIM EKSANTRİK CONTA MİLİ - MOTOR - REGÜLASYON GÖVDESİ - TERTİBATI GAZ KOLU REGULATOR BURCU EKSANT MILI ( 2000 d/dak kad ) EKSANT MILI ( d/dak ) EKSANT MILI ( 2000 d/dak kad) EKSANT MILI (2001d/d 3000d/d ) EKSANT MILI ( 2001 d/dak kad ) EKSANT MILI ( 2001 d/dak 3000 d/d ) EKSANT MILI ( 2001 d/dak kad ) EKSANT MILI (2001 d/dak 3000 d ) GBCİVATA M8x25 DIN EMNİYET PULU REGULATOR YAY MUHAFAZASI REGULATOR AGIRLIK TUTUCUSU REGULATOR AGIRLIGI BILYA 8 mm IC YAY TABLASI AYAR PULU 0,15 mm AYAR PULU 0,25 mm AYAR PULU 0,50 mm AYAR PULU 1,00 mm

9 TAKIM EKSANTRİK CONTA MİLİ - MOTOR - REGÜLASYON GÖVDESİ - TERTİBATI GAZ KOLU REG YAYI 31 mm ( d/dak ) REG YAYI 18 mm ( 1800d/dak ) REG YAYI 16 mm ( 1500d/dak ) REG YAYI 2,7 mm ( d/dak ) REG YAYI ( deniz tipi ) REG YAYI IC 16 mm ( 1800 d/dak ) REG YAYI IC 1,6 mm ( 1500d/dak ) EKSANTRIK DISLISI CEVIRME KOVANI YAYLI PIM 7x12 DIN EKSANTRIK MILI SILINDIR PIMI G BASLI CIVATA M8x22 ZN

10 1 6 - TAKIM - SİLİNDİR CONTA - PİSTON - MOTOR - SEGMAN GÖVDESİ - BİYEL - GAZ KOLU SİLİNDİR+PİSTON KOMPTK SİLİNDİR+PİSTON KOMPYAYLI TK PISTON KOMPLE 108,00 mm STD PISTON KOMPLE 108,50 mm PISTON KOMPLE 109,00 mm PISTON KOMPLE 108 STD YAYLI PISTON KOMPLE 108,5 mm YAYLI PISTON KOMPLE 109 mm YAYLI SEGMAN TAKIM 108,00 mm STD SEGMAN TAKIM 108,50 mm SEGMAN TAKIM 109,00 mm SEGMAN TAKIM 108 STD YAYLI SEGMAN TAKIM 108,5 mm YAYLI SEGMAN TAKIM 109 mm YAYLI SİLİNDİR G BASLI CIVATA M8x50 DIN SIL KAF KAP KOMP ( DEKOMPRESYON ) SILINDIR KAFASI KAPAGI SIL KAF KAP CON SÜBAB TİJİ

11 1 6 - TAKIM - SİLİNDİR CONTA - PİSTON - MOTOR - SEGMAN GÖVDESİ - BİYEL - GAZ KOLU LASTIK CONTA 15x21, 4x4x3, ARA BILEZIGI TIJ MUHAFAZA BORUSU SUBAP TIJI BOMBELI PULU TIJ MUH BORUSU YAYI SUBAP TIJI PLAKASI CONTASI SUBAP TIJI PLAKASI SAPLAMA M8x25x35 DIN SOMUN M8 DIN BIYEL KOLU BIYEL KOLU BURCU ( YD PARCA ) BIYEL KOLU YAT STD BIYEL KOLU YATAGI ( SEMI ) BIYEL KOLU YAT FARKLI 0, BIYEL KOLU YAT FARKLI 0, BIYEL KOLU YAT FARKLI 0, BIYEL KOLU YAT FARKLI 0, BIYEL KOLU CIVATASI M12x1, SİLİNDİRİK PİM 4x6x SILINDIR SAPLAMASI

12 17 - TAKIM SİLİNDİR CONTA KAFASI - MOTOR DEKOMPRESYON GÖVDESİ - TERTİBATI GAZ KOLU KALDIRMA KANCASI SOMUNU GBASLI CIV M8x12 DIN KALDIRMA KANCASI SÜBAP ÇEKİRDEĞI YAY TABLASI SUBAP YAYI DIS SUBAP YAYI IC SUBAP YAYI PULU KUCUK SUBAP YAYI PULU BUYUK SUBAP SIZDIRMAZLIK CONTASI SUBAP YUVASI CUPRA SOMUN M10 KALIN DIŞ SAPLAMA M10x45x65 DIN KULBUTOR KOLU SEHPASI AYAR SOMUNU M10x AYAR SAPLAMASI EMME PIYANOSU KOMPLE PIYANO BURCU KULBUTOR KOLU AYAR PULU 0,2 mm KULBUTOR KOLU AYAR PULU 0,3 mm

13 17 - TAKIM SİLİNDİR CONTA KAFASI - MOTOR DEKOMPRESYON GÖVDESİ - TERTİBATI GAZ KOLU EMNIYET SEGMANI 19x1,2 DIN SILINDIR SAPLAMASI SOMUNU EKSOZ MANIFOLDU CONTASI SİLİNDİR KAFASI SAPLAMA M8x45x61 DIN EMME+EKSOZ SÜBAP TK EMME+EKSOZ SÜBAP +0,5 TK YENİ* EKSOZ PIYANOSU BASKI PİMİ (EKSOZ PİYANOSU) SILINDIR KAFA CONT 0,60 mm SILINDIR KAFA CONT 0,80 mm SILINDIR KAFA CONT 100 mm SILINDIR KAFA CONT 110 mm SİLİNDİR KAFASI SILINDIR SAPLAMASI PULU DEKOMPRESYON MİLİ KELEBEGİ YAYLI PIM 4x22 DIN DEKOMP MILI LASTİK CONTA 8x12x SILINDIR KAFASI KAPAGI EMNİYET SEGMANI 12*1 DIN BİLYA 6mm TAZYIK YAYI VIDALI SAPLAMA M10x G BASLI CIVATA M8x50 DIN SIL KAF KAP KOMP ( DEKOMPRESYON ) 2 153

14 1 - TAKIM 8 - CONTA YAĞ POMPASI - MOTOR - YAĞ GÖVDESİ SÜZGECİ - GAZ KOLU BAKIR CONTA A30x36 DIN YAĞ SÜZGEÇİ VE TAPASI LASTİK CONTA 20x26x YAĞ POMPASI KOPL(TAH DİŞL İLE) YAĞ POM KOMP (TAH DİŞL İLE) YAĞ POMPASI KOMPLE KAMA 3x5 DIN YAYLI RONDELA B8 DIN CİVATA M8x40 DIN YAĞ POMPASI TAH DİŞLİSİ CİVATA M8x65 DIN CİVATA 8x70 DIN YAG POMPA ARA PLAKASI

15 1 - TAKIM CONTA 9 - MOTOR - ÖN KAPAK GÖVDESİ - GAZ KOLU RULMAN YAĞ DOLDURMA TAPASI LASTİK CONTA 36x44x ÖN KAPAK ÖN KAPAK (1800/DAK ÜZERİNDE) GÖMME BAŞLI CİVM8x75 DIN KOR TAPA R 1/4" DIN BAKIR CONTA A16x KÖR TAPA M14x15 DIN BAKIR CONTA A14x18 DIN YAĞ KEÇESİ WDRI 70x85x8/ GBCİVATA M8x25 DIN GBCİVATA M8x20 DIN HİDROLİK POMPA YERİ KAP HİDROLİK POMPA YERİ CONT BAKIR CONTA A8x12 DIN GBCİVATA M8x25 DIN YAĞ KEÇESİ 82x100x ÖN KAPAK CONTASI ÖN KAPAK CONT (1800 D/DAK)

16 1 - TAKIM CONTA 9 - MOTOR - ÖN KAPAK GÖVDESİ - GAZ KOLU ÖN KAPAK CONTASI (1800 D/DAK) YAYLI PİM 11x12 DIN ÇİFT NİPEL YAĞ FİLİTRESİ W YAĞ FİLİTRESİ W DENGELEME AĞIRLIĞI PULU CİVATA M8x20 DIN YAYLI RONDELA B8 DIN DENGELEME AGIRLIGI DISLISI MAKARALI RULMAN NJ 2205 EC DENGELEME AGIRLIGI RULMAN 6005 C DENGELEME AGIRLIGI MILI DENGELEME AGIRLIGI SAPLAMASI

17 1 - TAKIM CONTA 10 - VANTİLATÖR - MOTOR GÖVDESİ GURUBU- GAZ KOLU SOMUN M12x1, VANTILATOR PULU EMNIYET SEGMANI 47x1, 75 DIN RULMAN 6204/ 2-Z VANTILATOR BURCU VANTILATOR MILI VANTILATOR PULU VANTILATOR PULU VANTILATOR PERVANESI VANTILATOR PERVANESI V KAYIS KASNAGI V KAYIS KASNAGI VANTILATOR SAPLAMASI SB CİVATA M5x16 DIN VANTILATOR MUH KAF PLASTIK VANTILATOR MUHAFAZA KAFESI PLAST VANTILATOR GOVDESI VANTILATOR GOVDESI YILDIZ KANATLI YATAK YILDIZ KANATLI YATAK 193

18 1 - TAKIM CONTA 10 - VANTİLATÖR - MOTOR GÖVDESİ GURUBU- GAZ KOLU TAKVIYE PLAKASI TAKVIYE PLAKASI CİVATA M10x20 DIN EMNİYETLİ SOMUN M5 DIN VANTILATOR KOMPLE VANTILATOR KOMPLE PUL 5,3 DIN PUL 6,4 DIN SAPLAMA 12x40x55 DIN ARA PARCA PUL SOMUN M12 DIN EMNİYETLİ SOMUN M5 DIN

19 1 - TAKIM 11 CONTA - MAZOT - MOTOR POMPASI GÖVDESİ - ENJEKTÖR - GAZ KOLU ENJEKTOR ARA PARCASI SOMUN M8 DIN MAZOT TAZYIK BORUSU* MAZOT TAZYIK BORUSU II* LASTİK KELEPÇE MAZOT TAZYIK BORUSU I* DELİKLİ CİVATA M12x1, BAKIR CONTA A12x16x1, YAYLI RONDELA B8 DIN MAZOT POMPASI ( İKİZ ) MAZOT POMPA CONTASI MAZOT POMPA AYAR PULU 0,20 mm MAZOT POMPA AYAR PULU 0,30 mm MAZOT POMPA AYAR PULU 0,50 mm MAZOT POMPA ARA PLAKASI MAZOT POMPA CONTASI MAZOT POMPA ARA PLAKASI MAZOT POMPA AYAR PULU 0, MAZOT POMPA AYAR PULU 0,20 mm MAZOT POMPA AYAR PULU 0,25 mm

20 1 - TAKIM 11 CONTA - MAZOT - MOTOR POMPASI GÖVDESİ - ENJEKTÖR - GAZ KOLU MAZOT POMPA AYAR PULU 0,30 mm MAZOT POMPASI TEKLİ DELIKLI CIVATA 8x1x BAKIR CONTA A8x12 DIN ARA BORU GSB 108-PM ENJEKTOR KOMPLE ENJEKTOR MEMESI ENJEKTOR MEMESI ALT ENJEKTOR CONTASI MAZOT POMPA ELEMANI MAZOT POMPA ELEMANI ALT MAZOT POMPA TAZYİK SÜBABI MAZOT POMPA TAZYİK SÜBABI ALT

21 12 - VOLAN 1 - TAKIM - İLK CONTA HAREKET - MOTOR KOLU GÖVDESİ KAYIŞ GERME - GAZ KOLU TERTİBATI ŞAPKALI CİVATA M12x30 U VOLAN MTP TİPİ VOLAN JEN TİPİ AĞIR VOLAN ILK HAREKET KOLU MUH G BAŞLI CİVATA M8x15 DIN ILK HAREKET KOLU V KAYIŞ KASNAĞI YAYLI RONDELA B20 DIN KASNAK CİVATASI M20x V KAYISI 9,5x V KAYISI 9,5x V KAYIŞ 9,5x KAYIS GERME KOLU KOMPLE KAYIS GERME KOLU EMNIYET SEGMANI 17x1 DIN ARA BILEZIGI 24x17x RULMAN 6203 Z V KAYIS KASNAGI EMNIYET SEGMANI 40x1,75 DIN

22 12 - VOLAN 1 - TAKIM - İLK CONTA HAREKET - MOTOR KOLU GÖVDESİ KAYIŞ GERME - GAZ KOLU TERTİBATI KAYIS GERME KOLU MILI CIVATA M14x35 DIN YAYLI RONDELA B14 DIN SOMUN M8 DIN CIVATA M8x70 DIN

23 1 - TAKIM 13 CONTA - HAVA - MOTOR MUHAFAZA GÖVDESİ SACLARI - GAZ KOLU YAYLI RONDELA B8 DIN KAPLAMA SACI ( VOLAN TARF ) KAPLAMA SACI OTURMA SACI PUL 17x8, 4x04 DIN MUHAFAZA SACI MUHAFAZA SACI EMNİYETLİ SOMUN M5 DIN SOGUTMA SACI CİVATA M6x10 DIN G BASLI CIV M5x HAVA MUH GOVDESI HAVA MUH GOVDESI HAVA MUH GOVDESI HAVA MUH GOVDESI PUL 6,4 DIN

24 1 - TAKIM 14 - CONTA EMME - EGSOZ MOTOR MANİFOLDLARI GÖVDESİ - GAZ KOLU SAPLAMA M8x25x41 DIN PIRINC SOMUN M10 DIN 934 Ms EKSOZ MANIFOLDU EKSOZ CONTASI EKSOZ MANIFOLDU CONTASI CİVATA M10*30 DIN KOR TAPA 20x1,5 ( ) EMME MANIFOLDU HAVA FILITRESI CONTASI EKSOZ MANIFOLDU EKSOZ MANIFOLDU EKSOZ MANIFOLDU SAPLAMA M10x22x34 DIN EKSOZ MANIFOLD KAPAGI KOR TAPA R 1/4" DIN BAKIR CONTA 13x18x EMME MANIFOLDU SOMUN M8 DIN SAPLAMA M8x25x41 DIN SAPLAMA M8x70x86 DIN

25 1 - TAKIM 14 - CONTA EMME - EGSOZ MOTOR MANİFOLDLARI GÖVDESİ - GAZ KOLU HAVA FILTRESİ CONTASI EMME MANIFOLDU EKSOZ MANİFOLDU KOMPLE SAPLAMA M8x100x16 DIN EMME MANIFOLDU 273

26 1 - TAKIM CONTA MAZOT MOTOR DEPOSU GÖVDESİ - GAZ KOLU DEPO KELEPCESI CİVATA M10x70 DIN DEPO KELEPÇE KÖPRÜSÜ MAZOT DEPOSU MAZOT IADE BORUSU MAZOT IADE BORUSU DELİKLİ CİVATA M8x BAKIR CONTA A8x12 DIN MAZOT DEPOSU KAPAĞI B MAZOT DEPOSU KOMPLE EMNİYETLİ SOMUN M PUL 8, MAZOT FILITRESİ ELEMANI MAZOT DEPO FLANSI VE MILI DEPO FLANSI CONTASI CIVATA M6x20 DIN BAKIR CONTA A14x18 DIN DELİKLİ CİVATA M14x1, MAZOT BORUSU MAZOT BORUSU 283

27 1 - TAKIM CONTA MAZOT MOTOR DEPOSU GÖVDESİ - GAZ KOLU YAYLI RONDELA B6 DIN LASTIK BANT DEPO KONSOLU-SAG DEPO KONSOLU-SOL GÖMME BAŞLI CİV M12x70 DIN

28 TAKIM YAKIT CONTA BASMA - POMPASI MOTOR GÖVDESİ FİLTRE VE - GAZ BORULAR KOLU BESLEME POMveFİLİTRE GRB YAKIT POMPASI BAGLANTI KAPAGI YAKIT BASMA POMPASI CONTASI YAKIT BASMA POMPASI MAZOT OTOMAT G BAŞLI CİVATA M8x15 DIN BAKIR CONTA A12x16x1, FILITRE BAGLANTI KOSE BENTI CIVATA 8x25 DIN YAYLI RONDELA B8 DIN MAZOT FILITRESI -KOMPLE DELİKLİ CİVATA M14x1, BAKIR CONTA A14x18 DIN TASIMA VENTILI DELIKLI CIVATA M14x1, BAKIR CONTA A8x12 DIN DELİKLİ CİVATA M8x MAZOT IADE BORUSU MAZOT IADE BORUSU MAZOT BORUSU ( FILT BESLEME POMP ARASI ) MAZOT BORUSU ( FILT BESLEME POMP ARASI ) 303

29 TAKIM YAKIT CONTA BASMA - POMPASI MOTOR GÖVDESİ FİLTRE VE - GAZ BORULAR KOLU MAZOT BORUSU ( FILT MAZ POM ARASI ) MAZOT BOR ( FILT MAZ POMP ARASI ) Not: Bu grup özel istek üzerine E- motorlara da takılabilir 313

30 1-17 TAKIM - HAVA CONTA FİLİTRESİ - MOTOR - EGSOZ GÖVDESİ SUSTURUCUSU - GAZ KOLU HAVA FILTRESİ CONTASI HAVA FİLİTRESİ HAVA FİLİTRESİ HAVA FİLİTRESİ D HAVA FILITRESI KELEPCESI HAVA FILITRESI KELEPCE LASTIGI CİVATA M12x30 DIN YAYLI RONDELA B10 DIN FILITRE TUTUCU EKSOZ SUSTURUCUSU EKSOZ SUSTURUCUSU GBCİVATA M10x40 DIN

31 1 - TAKIM CONTA MARŞ MOTOR TERTİBATI GÖVDESİ - GAZ KOLU MARŞ TERTİBATI KOMPLE VOLAN DİŞLİSİ MARŞ MOTORU 2,4 Kw 3, MARŞ MOTORU DİŞLİSİ SOMUN M10 DIN YAYLI RONDELA B10 DIN ALTERNATÖR GERGİ LAMASI ALT GERDİRME LAMASI SOMUN M12 DIN CİV M10x35 DIN YAYLI RONDELA B12 DIN ALTERNATÖR KASNAĞI YAYLI RONDELA B12 DIN YAYLI RONDELA B14 DIN CIVATA M14x35 DIN CİVATA M12x130 DIN ALTERNATÖR KONSOLU ALTERNATÖR KONSOLU ALT ARA PARÇA ALTERNATÖR 5 333

32 1 - TAKIM CONTA MARŞ MOTOR TERTİBATI GÖVDESİ - GAZ KOLU V KAYIŞ 9,5x V KAYISI 9,5x REGÜLATÖR KONSOLU CIVATA M12x20 DIN REGÜLATÖR 12V (SANEL) CİVATA AM5x20 DIN EMNİYETLİ SOMUN M5 DIN ELEKTRİK KABLOSU ELEKTRİK KABLOSU ELEKTRİK KABLOSU ELEKTPANOSU LAMASI (SAE2) ELEKTPANOSU LAMASI (SAE3) ELEKTPANOSU LAMASI YENİ ELEKTRİK PANO KUTUSU(KONTAK YOK) ELEKTRİK PANO GRUBU yeni ŞARJ GÖSTERGE LAMBASI KIRMIZI YAĞ GÖTERGE LAMBASI SARI KONTAK ANAHTARI (1SINIF) 343

33 1 - TAKIM CONTA 19 - YAĞ - MOTOR SOĞUTUCUSU GÖVDESİ - GAZ KOLU SOMUN M8 DIN YAYLI RONDELA B8 DIN PUL 17x8, 4x04 DIN SAPLAMA M8x55x71 DIN YAG KILAVUZU SOL LASTIK CONTA 20,3x2,4x2, KANATLI BORU KANATLI BORU KANATLI BORU YAG KILAVUZU SAG YAG KILAVUZU CONTASI-KLINGIRIT HAVA YONLENDİRİCİSİ HAVA YONLENDİRİCİSİ HAVA YONLENDİRİCİSİ HAVA ILETME SACI HAVA ILETME SACI HAVA ILETME SACI ARA BURC YAYLI RONDELA B6 DIN CIVATA M6x20 DIN

34 1 - TAKIM CONTA 19 - YAĞ - MOTOR SOĞUTUCUSU GÖVDESİ - GAZ KOLU CIVATA M6x15 DIN

35 20 - MOTOR 1 - TAKIM FLANŞI CONTA - VOLAN - MOTOR MUHAFAZASI GÖVDESİ - KAYIŞ - GAZ KOLU MUHAFAZASI GBCİVATA M10x40 DIN GÖMME BAŞLI CİVATA M10x30 DIN YAYLI RONDELA B10 DIN VOLAN MUH PM SAE 3 YENİ VOLAN MUH SAE 2 ESKİ VOLAN MUH SAE 3 ESKİ VOLAN MUHAFAZASI SAÇ KOMPLE CİVATA M12x30 DIN MOTOR FLANSLI KISA TESPİT SAPLAMASI (KAYMUH) KAYIS MUH (MARSLI MOTOR ICIN ) KAYIS MUH ( KOLLU MOTOR ICIN ) KAYIS MUH MOTOR AYAĞI (MÜŞTEREK) CIVATA M14x35 DIN MOTOR AYAĞI (MÜŞTEREK) MARŞ MOTORU YERİ KAPAGI YAYLI RONDELA B14 DIN KAYIS MUH BAGL PARCASI KAYIS MUH TESBIT SAPLAMASI 373

36 20 - MOTOR 1 - TAKIM FLANŞI CONTA - VOLAN - MOTOR MUHAFAZASI GÖVDESİ - KAYIŞ - GAZ KOLU MUHAFAZASI EMNİYETLİ SOMUN M5 DIN GB CİVATA M6x16 DIN PUL 6,4 DIN KAYIS MUH TESBIT PARCASI KAYIS MUH TESBIT PARCASI MOTOR AYAĞI (MÜŞTEREK) 4 EKSTRALAR STOP SELENOİDİ KOMPLE STOP SELENOİDİ HARARET MÜŞÜRÜ (ISI MÜŞÜRÜ) YAĞ BASINÇ MÜŞÜRÜ GRB YAĞ MÜŞÜRÜ BASINÇ MÜŞÜRÜ ADAPTÖR TAPASI TAKIM ÇANTASI KOMPLE (MÜŞTEREK) 383

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05019 AKÜ 1 1 355,40 419,37 YME001A06A06022 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 18,66 22,02 YME00197A11H001

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59

CARACAL D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 3,89 4,59 2 D-SÖKME YMR950177419001 YAĞ POMPASI SOMUN SÖKME APARATI 1 1 7,76 9,16 3 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05023 AKÜ 14 1 45,90

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50114-2000113 Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2002709 İlaç deposu 14 lt. M 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI SOMUN ÇEKTİRME 1 1 27,18 32,07

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

ATV250S D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05019 AKÜ 27 1 355,40

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05011 AKÜ 17 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 17 1 154,45 182,25 YME001L61M62006 AKÜ LASTİĞİ 16 10 4,19 4,94 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A05A05011 AKÜ 4 1 91,09 107,49 YME001A0520Y002 AKÜ (YUASA) 4 1 154,45 182,25 YME001A06A06041 ATEŞLEME BOBİNİ 8 1 17,00

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 50014-2000090 Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002678 İlaç deposu 14 lt. MP 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE

3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE 3100/3104/4100/4104 MOTOR ENGINE SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK 3 7 11 5 8 9 12 2 4 10 13 1 6 14 15 32 31 30 29 18 19 16 28 27 26 25 24 23 22 21 20 17 10 SİLİNDİR BLOK / CYLINDER BLOK Sıra No Item No Stok

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952183425001 JANT ARKA BURÇ ÇIKARMA APARATI 2 1 60,16 70,99 YMR952Z84001009 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 32,34 38,16 2 M-ELEKTRİK AKSAMI

Detaylı

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 )

HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) HERO DUET TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇA FİYATLARI ( HAZİRAN 2016 ) PARÇA ADI TAVSİYE EDİLEN PERAKENDE FİYATI (KDV DAHİL) FAN KAPAGI 9,32 UST KAPAK SOGUTMA 7,58 KAPAK CONTASI 2,97 ALT KAPAK SOGUTMA 6,35 KAUCUK

Detaylı

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49

PUMA D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001005 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 30,08 35,49 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05026 AKÜ 10 1 66,50 78,47 YME001T05T59009 AKÜ KABLOSU 9 1 3,44 4,06 YME001L61M62004 AKÜ

Detaylı

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ

SELAY ŞİBER BETON BORU EKİPMANLARI POMPA YEDEK PARÇA FİYAT LİSTESİ ŞİBER 1 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (ISIL İŞLEMLİ) 2 413877 ÇİFT GÖZLÜ AŞINMA PLAKASI (KAYNAK DOLGULU) 3 919630 S VALF 4 919630 S VALF FREZELİ MİL 5 415594 BASKI CONTASI 50 SHORE 6 415592 BASKI CONTASI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR95414F52F001 KAYIŞ GERGİ ÖLÇME APARATI 1 190,93 225,30 YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME00182A77E002 BOBİN 5 1 12,06 14,23 YME001A17A17016 BUJİ BAŞLIĞI 3 10 0,80 0,94 YME00128K61K001 BUJİ BAŞLIĞI LASTİĞİ 2 5 1,48 1,75 YME00136K71K001 BUJİ KABLOSU

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300070 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402704 Depo bağlantı kayışı 1160mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-AYAR YMR95412F50F001 KOMPRESYON ÖLÇME ALETİ 1 255,25 301,20 YMR954445739001 YAĞ BASINCI ÖLÇME APARATI 1 2119,65 2501,19 Resim bulunamadi. 2 D-MONTAJ APARATI YMR955455754001

Detaylı

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites kapak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300072 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402718 Depo bağlantı kayışı 1042mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR : FAN KOMPLE Mamül kodu : 40 / 13000-2300214 Mamül Adı : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET SIRA KODU NO 1 2304035 Fan kafesi yeni 1

Detaylı

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06

SEYHAN251-301 D-AYAR Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 1 FİYAT LİSTESİ 17.05.2016 D-AYAR YMR954181423001 SÜBAP CİVATASI AYAR APARATI 1 1 2,59 3,06 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06026 ATEŞLEME BOBİNİ 3 1 131,24 154,86 YME001A17A17014 BUJİ BAŞLIĞI 5 5 2,66 3,14

Detaylı

POMPA (SANTRAFÜJ) YEDEK PARÇA LİSTESİ

POMPA (SANTRAFÜJ) YEDEK PARÇA LİSTESİ 3''D = OK80-200 - 4''D = OK100-200 3''D 4''D 1 1 06054500.961 POMPA GÖVDESİ 1 1 06056201.960 POMPA GOVDESİ 2 1 1 06058800.963 ÇARK TAHRİK MİLİ KISA 2 1 1 06188800.963 ÇARK TAHRİK MİLİ UZUN 3 2 2 49027900.989

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002 Hortum Ejektör emiş M tipi 31,8x6000 1 6 1402012 Ejektör

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites

Detaylı

SÜBAP YAĞ KEÇESİ SİLİNDİR KAPAĞI KOMPLE SÜBAP AYAR KAPAK CONTASI SÜBAP AYAR KAPAĞI EMME PİYANO ÇEKİÇ EGZOZ PİYANO ÇEKİÇ SÜBAP YAYI TUTUCU PUL

SÜBAP YAĞ KEÇESİ SİLİNDİR KAPAĞI KOMPLE SÜBAP AYAR KAPAK CONTASI SÜBAP AYAR KAPAĞI EMME PİYANO ÇEKİÇ EGZOZ PİYANO ÇEKİÇ SÜBAP YAYI TUTUCU PUL E0 SİLİNDİR KAPAĞI JOY Pictures refer PARÇA KODU PARÇA ADI TAVSİYE EDİLEN ADET PERAKENDE SATIŞ FİYATI (USD) 00-H9A-00 SİLİNDİR KAPAĞI 09-H6B-900 SÜBAP YAĞ KEÇESİ 3 0A-H8-000 SİLİNDİR KAPAĞI KOMPLE 36-H9A-000

Detaylı

CG EGZANTRİK DİŞLİSİ SET CG ŞANZUMAN DİŞLİ SET CG ÖN DİŞLİ KT-AGK SMK:004 SMK:009 SMK:020

CG EGZANTRİK DİŞLİSİ SET CG ŞANZUMAN DİŞLİ SET CG ÖN DİŞLİ KT-AGK SMK:004 SMK:009 SMK:020 SAYFA:1 CG 125 MARŞ RUBLESİ CG 125 MARŞ RUBLESİ CG KASNAK DİŞLİSİ SMK:912 SMK:079 SMK:003 CG EGZANTRİK DİŞLİSİ SET CG ŞANZUMAN DİŞLİ SET CG ÖN DİŞLİ KT-AGK 14-15-16 SMK:004 SMK:009 SMK:020 CG (AGK-KT)

Detaylı

VS 125 SİLİNDİR MUHAFAZA E01 TAVSİYE KULLANIM EDİLEN TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) HAVA HORTUM KELEPÇESİ H2N-000 SİLİNDİR MUHAFAZA BRAKETİ

VS 125 SİLİNDİR MUHAFAZA E01 TAVSİYE KULLANIM EDİLEN TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) HAVA HORTUM KELEPÇESİ H2N-000 SİLİNDİR MUHAFAZA BRAKETİ E0 SİLİNDİR MUHAFAZA VS 5 Pictures reference only PARÇA KODU PARÇA ADI TAVSİYE KULLANIM EDİLEN ADET PERAKENDE BAŞLANGIÇ TARİHİ SATIŞ FİYATI (USD) 384-HN-000 HAVA HORTUM KELEPÇESİ 385-H3A-000 SİLİNDİR MUHAFAZA

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40 / 11008-6000190 Mamül adı : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR 1 1551246 Şasi 800lt. Piton 1 1a 1551725 Kızaklı Polyamid parça 1 2 1551724 Gezer Gövde (Hidrolik

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000102 Mamül adı : ASTRON 7020 F SIRT ATOMİZÖR ADI - STANDART ADET 1 2002710 İlaç deposu 20 lt. F 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013 Şapka 1 4 2002707

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109156 Anahtar 10/13/17 açıkağız

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109068 Setuskur M6x20 1 5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI Mamül kodu : 40 / 40402-3600359 1 0109136 Kopilya 2x20 6 2 3691025 Geri vites çubuğu 40S 2 3 3691026 1.ve 2. vites mili 40S 1 4 3601032 Çelik bilya 5/16 3 5 3601033 Yay

Detaylı

17.01.2014 GENEL OTO Ticaret ve Sanayi. 15'lik Bütün İçi Sac. Lastik 1/127

17.01.2014 GENEL OTO Ticaret ve Sanayi. 15'lik Bütün İçi Sac. Lastik 1/127 1 TANIMSIZ Auto Linea Hava Filitresi Blok Blok Blok Blok Blok Blok Blok Blok Blok Tapası evirdaim Ara Boru evirdaim Ara Boru evirdaim Kasnağı evirdaim Kömürü evirdaim Kömürü evirdaim Kömürü evirdaim Tm.Tk.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / 40402-3600362 Mamül adı : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) 1 9000517 Motor 6LD 400 Marşlı Lombardini 1 2 3601214 Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S 1 3 3658017

Detaylı

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR

RTR7500DE DİZEL JENERATÖR RTR7500DE 82 RTR7500DE DİZEL JENERATÖR 0 Sigorta 1 Dizel Motor Komple 2 Pul M10 3 Rondela M10 4 Somun M10 5 Gövde Kapağı 6 Gövde Kapak Vidası M8X32 7 Rotor Pervane Vidası M5X10 7-20 Rotor-Statör Komple

Detaylı

RTR020 - RTR030 BENZİNLİ SU POMPASI

RTR020 - RTR030 BENZİNLİ SU POMPASI R 0 BENZİNLİ SU MOTORU PARÇA OD NO P - BENZİNLİ SU POMPASI 1-01 Silindir Kafası Komple 1-02 Klavuz Yatak 1-03 Klavuz Yatak 1-04 Ring 1-05 1-06 Sübap Kapağı 1-07 1-08 Hortum 1-09 1-10 Saplama 1-11 1-12

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3691000 Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0108030 Segman delik 37x1,5 DIN472

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN GRUBU Mamül kodu : 40 / 13000-2300055 Mamül Adı : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI 1 3911020 Kasnak 3V Ø348 Tar 60 1 2 2304089 Kasnak 3V (Boş-Dolu) 1 3 0101042 Civata 6Kö.B. M10x30 9 4 0103010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 1 3601213 Debriyaj komple 40M-41M-41S 1 2 3611154 Debriyaj kampanası 40M-41S 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300066 Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B. 8,8

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600265 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17Xø40x7 L3 1 2 3601098

Detaylı

PARÇA ADI - STANDART NO ADET

PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL IŞIKLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17xØ40x7 L3 1 2 3601098 Priz direk 1 3 0108014

Detaylı

ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ.

ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ. ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ. Tel. No : 0216-471 17 01-02 Fax No : 0216-471 17 03 www.guntasotomotiv.com Eposta :guntasoto@hotmail.com MODEL M O T O R A K S A

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002601 İlaç deposu atomic 26 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1

Detaylı

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1

MARKA VE OEM NUMARALARI SADECE TANIMLAMA AMAÇLI KULLANILMIŞTIR. SCANIA Sayfa 1 S-02 001 AMORTİSÖR LASTİĞİ 339188 S-02 002 AKİS CONTA 114-124 S-02 003 AKÜ KAPAK LASTİĞİ 1529552 124 S-02 004 AKARDEON HORTUM 270142 111-112 S-02 005 AĞIR SERİ TAKVİYE TM. TK. BÜYÜK 1474732 124 S-02 006

Detaylı

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES

4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES 4204 / 4304 / 4404 SERIES ENGINES PA S A A A A PA S A A e No P N N S N N S NN 9 140100531 1 Turbo Yağlama Borusu pipe oil, turbo 10 140100575 1 Turbo Yağ Dönüş Rakoru fitting, turbo oil return 11.52 140100582

Detaylı

FİYAT LİSTESİ

FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952183425001 JANT ARKA BURÇ ÇIKARMA APARATI 2 1 60,16 70,99 YMR952Z84001009 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 32,34 38,16 2 M-ELEKTRİK AKSAMI

Detaylı

HOROZLUHAN MAH.VAKUR SOKAK.NO:33 Tel : 0332 251 32 13 Fax : 0332 251 50 60 oznuroto42@hotmail.com ÜRÜN KODU ÜRÜN RESİM AÇIKLAMA OEM-REF.

HOROZLUHAN MAH.VAKUR SOKAK.NO:33 Tel : 0332 251 32 13 Fax : 0332 251 50 60 oznuroto42@hotmail.com ÜRÜN KODU ÜRÜN RESİM AÇIKLAMA OEM-REF. V-01 001 AKÜ KAPAK LASTİĞİ UZUN Y.M. 309043 V-01 002 AKÜ KAPAK LASTİĞİ 309042 V-01 003 BASKI ARA PLEYT 38 LİK 1655731 F-12 V-01 004 BASKI ARA PLEYT 35 LİK F-10 F-10 V-01 005 BASKI AYAĞI VE ÇATALI 38' 347211

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601014 Vites kolu sacı 1 2 0101182

Detaylı

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30412-3600262 Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3612036 Gaz Spirali 36M-45M

Detaylı

32,00 TL 2517 / 2521 / 2622 AKİS DİŞLİSİ (KÜÇÜK DEF. BURÇLU TİP) 11507 317 356 00 80 1,10 TL V8 AKİS KAPAK CONTASI (ARKA) 14030

32,00 TL 2517 / 2521 / 2622 AKİS DİŞLİSİ (KÜÇÜK DEF. BURÇLU TİP) 11507 317 356 00 80 1,10 TL V8 AKİS KAPAK CONTASI (ARKA) 14030 15701 BPW-93000100 11095 346 353 22 62 11096 308 353 00 62 31,25 TL 15,00 TL 10,00 TL 1935 ABS SENSÖR PARÇASI (SAÇ) AKİS DİŞLİ PULU (BÜYÜK DEFRANSİYEL) AKİS DİŞLİ PULU (KÜÇÜK DEFRANSİYEL) 13720 346 353

Detaylı

ORJ.NUMARA MODEL M O T O R A K S A M I 1 M99656961. STEYR PİSTON SEGMAN GÖMLEK KROMLU M99656962. STEYR PİSTON SEGMAN GÖMLEK FOSFATLI

ORJ.NUMARA MODEL M O T O R A K S A M I 1 M99656961. STEYR PİSTON SEGMAN GÖMLEK KROMLU M99656962. STEYR PİSTON SEGMAN GÖMLEK FOSFATLI ÜRÜN RESİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN www.guntasotomotiv.com ' u ZİYARET EDİNİZ. Telefon. No : 0216-471 17 01-471 17 02 Fax No : 0216-471 17 03 wep :guntasotomotiv.com - Eposta :guntasoto@hotmail.com ORJ.NUMARA

Detaylı

AE12W3-6C[ORBIT II 125]

AE12W3-6C[ORBIT II 125] E0 AEW-C[ORBIT II 5] MOTOR MUHAFAZA Q T EFFECTIVE DATE Y 9A-FA-000 FAN KAPAGI KOMPLE 9A-AFA-000 SILINDIR MUHAFAZA A - 95-FA-000 SILINDIR MUHAFAZA CONTASI A - 9-FA-000 SILINDIR MUHAFAZA CONTASI B 9A-FA-000

Detaylı

KAMPANYA FİYAT LİSTESİ 10/2015

KAMPANYA FİYAT LİSTESİ 10/2015 676331 DAF ÖN MOTOR TAKOZU 20,00 TL 633981 DAF KABİN TAKOZU 26,00 TL 512681 295669 DAF ARKA MOTOR TAKOZU 65,00 TL 146526 SCANIA 112 ÖN MOTOR TAKOZU 15,00 TL 138849 SCANIA 111 ARKA MOTOR TAKOZU 50,00 TL

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir E-mail: bilgi@bulutotomotiv.com

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir E-mail: bilgi@bulutotomotiv.com FATİH FİYAT LİSTESİ - 1 2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir E-mail: bilgi@bulutotomotiv.com ORJİNAL BRS FATİH FİYAT LİSTESİ - 1 Sayfa 1 01/06/2015 BF 001 FATİH BİLYA KOVANI DÖVME 21.20.- BF

Detaylı

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ

9S-75 ZF ORİJİNAL YEDEKLERİ 9S-75 ZF 1308 304 111 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 3/4 (607) (107) 22935 EURO 63,65-1308 304 110 SENKROMEÇ GÖBEĞİ 1/2 (608) (106) 18098 EURO 72,20-1308 304 077 SENKROMEÇ FLANŞI 1/2 18095 EURO 52,50-1308 304 078 SENKROMEÇ

Detaylı

NET OTOMOTİV ÖZÇELİK İŞ MERKEZİ 1170 SOK. NO: 4/14 OSTİM ANKARA TEL: 0 312 354 66 00-FAX: 354 66 84 S.NO: MALZEME ADI ARAÇ TİPİ NET REF. OEM REF.

NET OTOMOTİV ÖZÇELİK İŞ MERKEZİ 1170 SOK. NO: 4/14 OSTİM ANKARA TEL: 0 312 354 66 00-FAX: 354 66 84 S.NO: MALZEME ADI ARAÇ TİPİ NET REF. OEM REF. 1 AĞIR SERİ PİSTON TM TK 124-144-143 S5999 198956 2 AĞIR SERİ TAKVİYE TM TK 124 GR900 S6000 1474732 3 AĞIR SERİ TM.TK. KEÇELİ 112 S6182 368030 4 AĞIR SERİ TM.TK. KEÇESİZ 112 S6183 368030 5 AKİS KAPAK ORING

Detaylı

FİYAT LİSTESİ

FİYAT LİSTESİ 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A06A06024 ATEŞLEME BOBİNİ 5 1 12,43 14,67 YME001A17A17009 BUJİ BAŞLIĞI 7 1 3,80 4,48 YME001A03A03019 CDI 1 1 5,35 6,31 YME001K93L86006 DIOD 9 1 6,40 7,55

Detaylı

SEYHAN150C D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z ROTOR ÇEKTİRME ,30 20,41

SEYHAN150C D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z ROTOR ÇEKTİRME ,30 20,41 1 FİYAT LİSTESİ 08.09.2017 D-ÇEKTİRME YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 17,30 20,41 2 M-ELEKTRİK AKSAMI YME001A05A05015 AKÜ 9 1 137,56 162,32 YME001L61M62015 AKÜ LASTİĞİ 11 1 2,20 2,60 YME001A06A06041

Detaylı

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD RTR075 RTR075-36 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU 683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600232 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642061 Didon flanşı (Ekostar) 1 2 3602346 Didon kilit kolu 19S

Detaylı

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir

2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir FATİH FİYAT LİSTESİ - 1 BF 001 2841 sokak N:15 1. sanayi sitesi / Konak/İzmir e-mail: bilgi@bulutotomotiv.com BF 002 F001 BRS 86K1895 BF 003 F002 BRS 4K85428 BF 004 F003 BRS 47B1590 BF 043 F004 ORJİNAL

Detaylı

DAF PARÇA LiSTESi- 2014

DAF PARÇA LiSTESi- 2014 PARÇA LiSTESi- 2014 1 AKÜ KAPAĞI 2800-3300 N9299 651491 2 AKÜ KAPAĞI 85 ATİ 85 ATI N9302 088015 3 AKÜ KAPAĞI 95 ATI 95 ATI 430 N9301 287973 4 AKÜ KAPAĞI 95 XF 95 XF 480 N9300 1732653 5 ALT TAKIM CONTA

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU

BİRİM FİYAT TEKLİF MEKTUBU TEL=08660(h) FAX=08660(h) Sayfa No / Dosya No : -KÇLİ/0077 Açıklama: KOMATSU KAMYONLAR VE DA- VE A- BULDOZERLERDE KULLANILMAK ÜZERE İHTİYACIMIZ 6 7 8 9 6-000-08-00-0-0-0-0-09-06-60-06-60-09-6-7-960-0-0-0-

Detaylı

KULLANIM YERĠ OLMAYIP ĠHTĠYAÇ FAZLASI YEDEK PARÇALAR 1983-1989 MODEL BMC 140 VE 1340 G KAMYONLARA AİT YEDEKLER LİSTESİ

KULLANIM YERĠ OLMAYIP ĠHTĠYAÇ FAZLASI YEDEK PARÇALAR 1983-1989 MODEL BMC 140 VE 1340 G KAMYONLARA AİT YEDEKLER LİSTESİ KULLANIM YERĠ OLMAYIP ĠHTĠYAÇ FAZLASI YEDEK PARÇALAR 1983-1989 MODEL BMC 140 VE 1340 G KAMYONLARA AİT YEDEKLER LİSTESİ KODU PARÇA MALZEMENİN ADI AÇIKLAMA 1 270-010-0001 KOMPLE JANT - - KULLANILMAMIġ AD

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641316 22M Alüminyum Gövde burçlu komple 1

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1

Detaylı

SATIŞ ŞARTLARI Banka Adı Şube Şube Kodu Hesap No.

SATIŞ ŞARTLARI Banka Adı Şube Şube Kodu Hesap No. SATIŞ ŞARTLARI Satışlarımız toptandır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Peşin alımlarda %10 iskonto uygulanır. Fiyatlarımızı haber vermeden değiştirme hakkımız saklıdır. Sevkiyat müşteri sorumluluğunda

Detaylı

GÜMÜŞPAR OTOMOTİV SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ

GÜMÜŞPAR OTOMOTİV SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ GMP CODE: 009 95 200 : PEUGEOT 106,306,405 AL.1202 GMP CODE: 009 95 201 : VALEO MUADİLİ CITROEN, RENAULT 6201 RULMAN 6021 AL.592 GMP CODE: 009 95 202 : BOSCH MUADİLİ AUDİ,ALFA ROMEO,BMW, FIAT,IVECO,MERCEDES,OPEL

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) 2000 Gold 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B.

Detaylı

RACER D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z ROTOR ÇEKTİRME ,30 15,69

RACER D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. Fiyat KDVli Fiyat YMR952Z ROTOR ÇEKTİRME ,30 15,69 1 FİYAT LİSTESİ 20.12.2016 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z84001008 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 13,30 15,69 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YME001A06A06012 ATEŞLEME BOBİNİ

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı