Firma Tanıtımı. Mühendislik Müşavirlik Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Firma Tanıtımı. Mühendislik Müşavirlik Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti."

Transkript

1

2 Firma Tanıtımı Politerm Mühendislik Müşavirlik olarak; Yangın tesisatı, Isıtma tesisatı, Soğutma tesisatı, Havalandırma tesisatı, Sıhhi tesisat, Otomasyon tesisatı, Endüstriyel tesisat, Doğalgaz tesisatı taahhüt işlerini yapmaktayız. Gelişmekte olan Proses Teknolojisini yakından takip eden, hizmet ürettiği sektörde piyasa itibarını daima ön planda tutan, çalışanları ile yakın ve sıcak diyaloglar kurabilen, yüklenicisi bulunduğu işlerde ticari itibarını maddi itibarın üzerinde tutan ve daima başladığı projelerde prensip olarak projenin bitimine kadar sebat eden ve sadık kalan, uzman idaresi ve deneyimli kadrosu ile ekipman açısından donanımlı olan, hedefine emin bir şekilde ilerleyen, büyüyen, gelişen ve sektör içerisinde Kurumsal Yapısı ve Profesyonel Uygulama Çözümleri ile örnek teşkil eden ve özellikle proje sahiplerini müşteri olarak değil iş ortağı olarak algılayan bir şirketiz. Faaliyet Alanlarımız - HVAC (Isıtma, Havalandırma ve Şartlandırma) Sistemleri - Domestik ve Sıhhi Tesisat Uygulamalar - Isıtma Sistemleri ve Yerden Isıtma Uygulamaları - Konfor Klima ve Havalandırma Sistemleri - Laminer Flow Ameliyathane Uygulamaları - Clean Room Uygulamaları - Endüstriyel Isıtma, Havalandırma ve Klima Sistemleri - Bölgesel Isıtma Sistemleri - Kızgın su ve Buhar Tesisleri - Doğalgaz Tesisatı ve Sistemleri - Yakıt Tesisatları - Güneş Enerjisi Tesisleri - Isı Geri Kazanım Sistemleri - Atık Isı Değerlendirme Tesisleri - Yangından Korunma ve Söndürme Sistemleri - Bina Otomasyonu, Konfor ve Endüstriyel Otomatik Kontrol Sistemleri - Soğuk Hava Tesisleri ve Soğuk Odalar - Proses Soğutma Sistemleri - Domestik Arıtma Tesisleri - Endüstriyel Arıtma Tesisleri - Yüzme Havuzu, Sauna Tesisatları - Komple Mutfak Tesisleri - Komple Çamaşırhane Tesisleri - Pnömatik Transport ve Toz Tutma Sistemleri - Altyapı Tesisatları

3 Uygulama Alanlarımız KONFOR BİNALARI - Oteller - Tatil Köyleri - Spor Tesisleri - Alışveriş ve Ticaret Merkezleri - Yönetim Binaları Plazalar - Lokantalar - Hastaneler - Toplu Yerleşim Bölgeleri - Tarihi ve Sanatsal Yapılar - Veri İşleme Sistem Alanları ENDÜSTRİYEL BİNALAR - Komple Endüstri Tesisleri - Otomotiv Fabrikaları - Gıda Üretim Tesisleri - Tekstil Fabrikaları - Akaryakıt, Doğalgaz ve Linyit Kömürü Yakan Isı Merkezleri - Radyant Isıtma Sistemleri - İlaç Fabrikaları, Laboratuvarlar - Endüstriyel Nem Alma Tesisleri - Benzin İstasyonları - Cam Fabrikaları - Boya Üretim Tesisleri - Kimyevi Üretim Tesisleri ULAŞIM TESİSLERİ - Metro Sistemleri ve Tren Garları - Limanlar ve İskeleler - Havaalanları - Otobüs Terminalleri

4 Referanslarımızdan seçtiklerimiz 01-BETEK ÜRETİM TESİSLERİ GEBZE Kocaeli Gebze de bulunan Betek Boya Fabrikası yapımında, proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, Sıhhi tesisat, yangın tesisatı, buhar tesisatı komple taahhüt işleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Gebze ( GOSB ) YÜKLENİCİ : Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. REFERANS : Sinan Üstünel İRTİBAT TELEFONU :

5 02-BETEK ÜRETİM TESİSLERİ KAYSERİ Kayseri İncesu OSB de kurulan Betek Filli Boya Tesisi projesi kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, Sıhhi tesisat, yangın tesisatı, buhar tesisatı komple taahhüt işleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Kayseri YÜKLENİCİ : Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. REFERANS : Sinan Üstünel İRTİBAT TELEFONU :

6 03-ROCHE GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI İstanbul Maslak ta bulunan Roche genel müdürlük binası toplam 26 kattan ve 200 araç kapasiteli otoparktan oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : Sprinkler sistemi, HVAC tesisatının projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 ( 12 KAT ) İŞİN YAPILDIĞI YER : Maslak/İSTANBUL YÜKLENİCİ : ROCHE MÜSTAHZARLARI SAN. A.Ş. REFERANS : Ekrem Özgen İRTİBAT TELEFONU :

7 04-SARKUYSAN GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI İstanbul Şişhane de bulunan Sarkuysan Genel Müdürlük Binası nın yenileme ve tadilat projeleri ve uygulama işleri yapılmıştır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC tesisatı revizyonu- ısıtma tesisatı- ısı kazanlarının değişimi ve kazan dairesi revizyonu projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Şişhane/İSTANBUL. YÜKLENİCİ : SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ A.Ş. REFERANS : Öztürk Yelkenci (İnşaat Proje ve Uygulama Müdürü) İRTİBAT TELEFONU :

8 05-SARKUYSAN AR-GE BİNASI m² alana sahip Sarkuysan Ar-Ge binası ofisler, konferans salonları, dinlenme salonu, toplantı salonlarından oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : Pis su tesisatı-temiz su tesisatı-ısıtma tesisatı HVAC tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Darıca / İZMİT YÜKLENİCİ : SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ A.Ş. REFERANS : Öztürk Yelkenci (İnşaat Proje ve Uygulama Müdürü) İRTİBAT TELEFONU :

9 06-SARKUYSAN SARMAKİNA BİNASI İstanbul - Pendik - Çayırova ve Gebze' deki tesislerinde bakır tel ve kablo sanayiine tamamlayıcı özel makineler üreten kuruluşun idari binası ofisler ve toplantı salonlarından oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : Sıhhi tesisat, ısıtma tesisatı, kazan dairesi tesisatının projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Darıca / İZMİT. YÜKLENİCİ : SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ A.Ş. REFERANS : Öztürk Yelkenci (İnşaat Proje ve Uygulama Müdürü) İRTİBAT TELEFONU :

10 07-İZMİT KÖSEKÖY ENDÜSTRİYEL TESİS İNŞAATI İzmit Köseköy de kurulan Messer Aligaz Gaz Dolum Tesisi projesi kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : Havalandırma ve sıhhi tesisat mekanik işleri, ısıtma soğutma, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı, sıhhi tesisat projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : ,11 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Köseköy / KOCAELİ YÜKLENİCİ : MESSER ALİGAZ San. Gazları A.Ş. REFERANS : Gökhan BERK İRTİBAT TELEFONU :

11 08-TÜRKMENİSTAN TÜRKMENABAT İPLİK FABRİKASI Türkmenistan'ın doğusundaki Lebap vilayetinin merkezi Türkmenabat kentinde kurulan fabrika 85 milyon dolara mal oldu. Fabrikada yılda 19 bin 400 ton pamuk yeniden işlenerek, 17 bin 700 ton pamuk ipliği üretilmektedir. İtalya, Almanya ve İspanya'dan getirilen son teknoloji ile donatılan fabrika, 500 kişiye istihdam alanı sağlanmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : Sıhhi tesisat, havalandırma ve klima tesisatı, yangın tesisatı, otomatik kontrol tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Türkmenabat / TÜRKMENİSTAN YÜKLENİCİ : SEHİLART MİMARLIK REFERANS : Erkan Çolak İRTİBAT TELEFONU :

12 09-GLAXO WELLCOME İLAÇ FABRİKASI İLAVE BİNALAR İzmit Gebzede kurulu GlaxoSmith Kline ilaç fabrikası ilave binalarında gerçekleştirilen aşağıda listelenen proje uygulama işleri gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : İlave binalar HVAC, yangın tesisatı, buhar tesisatı yapımı. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Gebze İzmit YÜKLENİCİ : Özer İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. REFERANS : H. Bozkurt Nazilli ( Proje Müdürü) İRTİBAT TELEFONU :

13 10-QASAR SATIŞ OFİSİ Viatrans Meydanbey ortak girişimi olarak İstanbul Mecidiyeköy Likör fabrikası arazisine inşa edilmekte olan A+ karma projede satış ofisi mekanik tesisat taahhüt işi yapılmıştır. YAPILAN İŞ : Satış ofisi mekanik tesisat taahhüt işi. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 2000 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Mecidiyeköy/ İSTANBUL YÜKLENİCİ : Viatras - Meydanbey ortak girişimi REFERANS : Uğur ÖZCAN ( Proje Müdürü ) İRTİBAT TELEFONU :

14 11-SOYAK GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI Türkiye içinde ve dışında inşaat, tesisat, montaj, bayındırlık ve ulaştırma işlerini taahhüt ve ifa etmek üzere faaliyet gösteren kurumun İstanbul Şişlide kurulu Genel Müdürlük binasında yapılan mekanik proje ve uygulama detayları aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : Soyak Genel Müdürlük binası komple mekanik tesisat yenileme proje ve uygulaması işi. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Mecidiyeköy/ İSTANBUL YÜKLENİCİ : SOYAK İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. REFERANS : Haluk Tanrıkulu İRTİBAT TELEFONU :

15 12-FATİH MEDİCAL PARK HASTANESİ 6500 m² alan üzerinde, yaklaşık 500 kişilik deneyimli sağlık personeli ve 78 yatak kapasitesi ile 7/24 saat sağlık hizmeti sunan Medical Park Fatih Hastanesi nde yapılan taahhüt işleri aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC tesisat revizyonu, ısıtma tesisatı ve ısı kazanlarının değişimi ve kazan dairesi yenilenmesinin projelendirilip mekanik taahhüttü nün yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Fatih İstanbul YÜKLENİCİ : Medical Park Hastaneler Grubu REFERANS : Cem Kırdar ( Teknik Hizmetler Koordinatörü ) İRTİBAT TELEFONU :

16 13-GÖZTEPE MEDİCAL PARK HASTANESİ Anadolu yakasının en önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Göztepe'de, İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan E-5 karayolunun üzerinde yer alan Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi için yapılan proje ve taahhüt işinin detayları aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : 6. Kat idari ofisler ve 2. Bodrum kat genel alanlar komple mekanik tesisat projelendirmesi, mekanik taahhüt işleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Göztepe İstanbul YÜKLENİCİ : Medical Park Hastaneler Grubu REFERANS : Cem Kırdar ( Teknik Hizmetler Koordinatörü ) İRTİBAT TELEFONU :

17 14-SARKUYSAN AK İŞMERKEZİ İstanbul Altunizade de konumlanan iş mekezi m² kapalı alana sahiptir. Yapımı 2006 yılında tamamlanan iş merkezi iki ayrı bloktan oluşmaktadır. Binaya giriş bu iki blok arasında ki atriumdan sağlanmaktadır. İş merkezi 3 ü bodrum kat olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, sıhhi tesisat, yangın tesisatı proje tasarımı, ihale dosyası hazırlanması ve uygulamasının yapılması işi. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Altunizade / İSTANBUL. YÜKLENİCİ : SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ A.Ş. REFERANS : Öztürk Yelkenci (İnşaat Proje ve Uygulama Müdürü) İRTİBAT TELEFONU :

18 15-MERİT CRYSTAL COVE HOTEL VE B BLOK 90 ODA İLAVESİ Girne şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan beş yıldızlı otel, 2 kral dairesi 27 suit toplam 307 lüks odadan, üç toplantı salonundan, restoranlardan, havuz, fitness center ve casinodan oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : Otel komple renovasyonu kapsamında HVAC, sıhhi tesisat ve yangın tesisatının projelendirilip mekanik taahhüttün yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Girne/KIBRIS YÜKLENİCİ : Voyager Ltd. Şti. REFERANS : Fethi Tibukoğlu İRTİBAT TELEFONU :

19 16-MERİT ROYAL HOTEL 50 dönüm arazi üzerinde kurulan 5 yıldızlı otel; 200 oda, açık ve kapalı yüzme havuzları, sağlık merkezi, spa, plaj tesisleri, restaurant ve casinodan oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı Mekanik taahhüttü nün yapılması ve proje yönetim hizmetleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2, 250 oda İŞİN YAPILDIĞI YER : Girne/KIBRIS YÜKLENİCİ : NET HOLDİNG A.Ş. REFERANS : Fethi Tibukoğlu İRTİBAT TELEFONU :

20 17-MERİT LEFKOŞE HOTEL Lefkoşa da bulunan beş yıldızlı otel 250 oda, restoranlar, barlar, toplantı salonları, yüzme havuzu, sağlık kulübü ve casinodan oluşmaktadır. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, sıhhi tesisat, yangın tesisatı proje tasarımı, ihale dosyası hazırlanması ve danışmanlık hizmetleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m Oda İŞİN YAPILDIĞI YER : Lefkoşe/KIBRIS YÜKLENİCİ : NET HOLDİNG A.Ş. REFERANS : Haluk Elver İRTİBAT TELEFONU :

21 18-MERİT CYPRUS GARDENS CASİNO BİNASI Gazimagosa ya 15 dakika, Ercan Havalimanı na 40 dakika mesafede, 400 dönümlük arazi üzerinde kurulmuştur. 5 villa, 13 junior suit, 81 oda, 250 yatak kapasitesine sahip olan komplekste yapılan taahhüt işleri aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması ve danışmanlık hizmetleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 1070 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Magosa / KIBRIS YÜKLENİCİ : Voyager Ltd. Şti. REFERANS : Fethi Tibukoğlu İRTİBAT TELEFONU :

22 19-TAKSİM OTELCİLİK ABANT PALACE OTEL Tesis 169 oda kapasiteli, kapalı havuz ve çocuk havuzu, Türk hamamı, Fin hamamı, buhar odası, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, kuaför, çocuk oyun alanları, TV odası, gece kulübü, disko, dart, atari, canlı müzik ve solaryum hizmetleri ve tenis, masa tenisi, bilardo, bowling, futbol, voleybol, basketbol, bisiklet ve doğa yürüyüşleri gibi hizmetler sunmaktadır. Seminer, toplantı ve kongre organizasyonları, için tam donanımlı 6 toplantı salonu ile hizmet vermektedir. Proje kapsamında aşağıdaki hizmetler gerçekleştirilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, sıhhi tesisat, havuz tesisatı, yangın tesisatı komple otel renovasyonu. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m standart oda, 29 suit oda, 1 kral dairesi, 163 oda. İŞİN YAPILDIĞI YER : Abant Bolu YÜKLENİCİ : Taksim Otelcilik A.Ş. REFERANS : Hasan Çıldır İRTİBAT TELEFONU :

23 20-TAKSİM OTELCİLİK ABANT KÖŞK OTEL Bolu Abant bölgesi, Abant Gölü kenarında yer alan Abant Köşk Oteli, toplam kullanım alanı m2 ve içinde 12 odalı, 24 yatak kapasitelidir. Abant Gölü manzarasına hakim konumda olan otel renovasyonu nda gerçekleşen taahhüt işleri aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : HVAC, sıhhi tesisat, yangın tesisatı komple otel renovasyonu. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 12 standart oda, 1 dublex suit oda, 1 kral dairesi, 163 oda. İŞİN YAPILDIĞI YER : Abant Bolu YÜKLENİCİ : Taksim Otelcilik A.Ş. REFERANS : Hasan Çıldır İRTİBAT TELEFONU :

24 21-SOYAK MEYDAN AVM Sürdürülebilir yaşam anlayışıyla tasarlanan Soyak Siesta bölge sakinlerine zengin yaşam alanları sunan ve enerji tasarrufu sağlayan uygulamalarıyla İzmir in en başarılı projeleri arasında yer alan proje kapsamında gerçekleştirilen taahhüt işleri aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : Pis su tesisatı, temiz su tesisatı, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Karşıyaka / İZMİR YÜKLENİCİ : TAGO Mimarlık REFERANS : Haluk Tanrıkulu İRTİBAT TELEFONU :

25 22-ARÇELİK TUNALAR TOWN Mühendislik Müşavirlik Türkiye nin en büyük Arçelik mağzası olan Tunalar Town, 10 bin metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. Tunalar Town'da Arstil Mobilya ve Güral Porselen mağazalarının yanı sıra T-TECH markası da yer alıyor. Proje kapsamında gerçekleştirilen taahhüt işleri aşağıda belirtilmiştir. YAPILAN İŞ : Pis su tesisatı, temiz su tesisatı, ısıtma tesisatı, HVAC tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Pendik / İSTANBUL YÜKLENİCİ : TUNALAR İNŞ. TURZ. MAD. TİC. LTD. ŞTİ. REFERANS : Y. Cumhur Yücel İRTİBAT TELEFONU :

26 23-SOYAK KÜTÜK EV RİVA Mühendislik Müşavirlik YAPILAN İŞ : Komple mekanik tesisatın projelendirilmesi ve uygulaması işleri. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 750 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Şile İstanbul YÜKLENİCİ : Soyak İnşaat REFERANS : Haluk Tanrıkulu ( Mekanik Grup Şefi ) İRTİBAT TELEFONU : HAYRETTİN ÇAYCI 306 VİLLASI YAPILAN İŞ : Pis Su Tesisatı Temiz Su Tesisatı Isıtma Tesisatı. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 750 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Acarkent / İSTANBUL YÜKLENİCİ : HAYRETTİN ÇAYCI REFERANS : Öztürk Yelkenci (İnşaat Proje ve Uygulama Müdürü) İRTİBAT TELEFONU : HAYRETTİN ÇAYCI 381 VİLLASI YAPILAN İŞ : Pis Su Tesisatı Temiz Su Tesisatı Isıtma Tesisatı. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 750 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Acarkent / İSTANBUL YÜKLENİCİ : HAYRETTİN ÇAYCI REFERANS : Öztürk Yelkenci (İnşaat Proje ve Uygulama Müdürü) İRTİBAT TELEFONU :

27 26-KİFİDİS MAĞAZASI YAPILAN İŞ : Pis Su Tesisatı Temiz Su Tesisatı - HVAC Tesisatı. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 98 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Söğütözü / ANKARA YÜKLENİCİ : GG MİMARLIK REFERANS : Mustafa Güvendağ İRTİBAT TELEFONU : JEANS PAUL COUTER MAĞAZASI CITY S YAPILAN İŞ : Pis Su Tesisatı Temiz Su Tesisatı Isıtma Tesisatı - HVAC Tesisatı. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 87 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Nişantaşı / İSTANBUL YÜKLENİCİ : EFEKTA MİM. YAPI END. LTD. ŞTİ. REFERANS : Kayhan Çakanel İRTİBAT TELEFONU : SCHILLER CAFE NİŞANTAŞI YAPILAN İŞ : Pis su tesisatı, temiz su tesisatı, HVAC tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 110 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Nişantaşı / İSTANBUL YÜKLENİCİ : EFEKTA MİM. YAPI END. LTD. ŞTİ. REFERANS : Kayhan Çakanel İRTİBAT TELEFONU :

28 29-SCHILLER CAFE PROFİLO Mühendislik Müşavirlik YAPILAN İŞ : Pis su tesisatı, temiz su tesisatı, HVAC tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 175 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Mecidiyeköy / İSTANBUL YÜKLENİCİ : EFEKTA MİM. YAPI END. LTD. ŞTİ. REFERANS : Kayhan Çakanel İRTİBAT TELEFONU : SCHILLER CAFE TAKSİM YAPILAN İŞ : Pis su tesisatı, temiz su tesisatı, HVAC tesisatı projelendirilip uygulamasının yapılması. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 415 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Taksim / İSTANBUL YÜKLENİCİ : EFEKTA MİM. YAPI END. LTD. ŞTİ. REFERANS : Kayhan Çakanel İRTİBAT TELEFONU : SCHILLER CAFE BAĞDAT CADDDESİ YAPILAN İŞ : Pis Su Tesisatı Temiz Su Tesisatı HVAC Tesisatı. İŞİN BÜYÜKLÜĞÜ : 320 m 2 İŞİN YAPILDIĞI YER : Bağdat Cad. Kadıköy / İSTANBUL YÜKLENİCİ : EFEKTA MİM. YAPI END. LTD. ŞTİ. REFERANS : Kayhan Çakanel İRTİBAT TELEFONU :

29 TEŞEKKÜR EDERİZ ACIU BAYARLALAA (БАЯРЛАЛАА) BLAGODARAM CHNORAKALOUTIOUN CHOKRANE ÇOX SAG OLUN DAKUJEM DANK U WEL / DANK JE WEL DANKE DANKEWOL DANKON DĚKUJI / DÍKY DHANYAVAD DIAKUIU DIOLCH ДЗЯКУЮ (DZIAKUJU) DZIĘKUJĘ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ (EFHARISTO) ESKERRIK ASKO / MILESKER FALEMINDERIT GO RAIBH MAITH AGAT GRACIAS / GRACIÑAS GRÀCIES GRATIAS AGO / GRATIAS AGIMUS GRATZIAS GRAZIE HVALA KIITOS KÖSZÖNÖM MERCI BLAGODARIA MOTASHAKKERAM MAMNUN MUCHAS GRACIAS MULŢUMESC NIŻŻİK ĦAJR / GRAZZI / NIRRINGRAZZJAK OBRIGADA PALDIES SPAS СПАСИБО (SPACIBO) TACK TAK TAKK TÄNAN VÄGA TAPADH LEIBH TODA THANK YOU

Konut Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinde Kurumsal, Yenilikçi ve Güvenli Marka SEE. Gayrimenkul Portföy Yönetimi MUKCU. POtomotiv

Konut Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinde Kurumsal, Yenilikçi ve Güvenli Marka SEE. Gayrimenkul Portföy Yönetimi MUKCU. POtomotiv Konut Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinde, Yenilikçi ve Güvenli Marka SEE P MUKCUGRUP POtomotiv MUKCU Ümit PAMUKÇU Genel Müdür Grubumuz, temellerinin atıldığı 1957 yılından bu yana Turizm, Otomotiv, Dayanıklı

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx İÇİNDEKİLER 8 10 İsmail Darcan Boytek Reçine Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş. Genel Müdürü Adnan Özsoy Gorrion Hotel İstanbul Turizm Direktörü Sunuş...4 Otel Profili...6-7 Röportaj / İsmail Darcan / Boytek

Detaylı

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx

Yazı İşleri Özlem Has ozlem.has @turizmyatirimdergisi.com.tr. Yayın Danışmanı Erol Karabulut. İletişim Tel: 0 212 278 77 41 pbx PROJE ORTAKLARI Beta Sistem City İklim Galeri Kristal Gelişim Elektronik Erbap Kamp Mlz. Ltd. Karşen Soğutma Netsa Kasa N. Büger Asansör Mac Dek. Mim. Müh. Kale Kilit Dış Ticaret Osmanlı Laser Öztiryakiler

Detaylı

Entegre Bina Yönetimi ve Teknik İşletme Hizmetleri. mineral

Entegre Bina Yönetimi ve Teknik İşletme Hizmetleri. mineral Entegre Bina Yönetimi ve Teknik İşletme Hizmetleri mineral Hakkımızda Mineral kurulduğu günden bugüne kadar teknik işletme hizmetlerinde uluslararası ve yerli birçok kurumsal firmanın çözüm ortağı olarak

Detaylı

Hakkımızda. PERSPEKTİF YAPI İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.

Hakkımızda. PERSPEKTİF YAPI İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş. Hakkımızda PERSPEKTİF YAPI İNŞ. SAN. ve TİC. A.Ş. Yola çıktığımız ilk günden beri tüm projelerimizde, yüksek kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas ilke ve ana politika olarak benimsedik. Deneyimli

Detaylı

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE

HOTEL TV ÇÖZÜMLERİNDE YENİ ZİRVE PROJE ORTAKLARI Arıtes CIAT DKM İnşaat Ender Spor E.M.K. Ltd. Şti. Ertuğrul Kardeşler Mefruşat Evinoks Görhan Mobilya Guestinhouse İki Design Group İstikbal A.Ş. Hotelya By Kolsan LG Lampart Modaslan Nilteks

Detaylı

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ANTALYA İLİ SERİK İLÇESİ'NDE YER ALAN 480 PARSEL ÜZERİNDEKİ ELA QUALİTY RESORT HOTEL TESİSİ (Daimi ve müstakil üst hakkı) GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU 1 OZGY-1410005-REV

Detaylı

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi?

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? AYLIK EKONOMİ DERGİSİ Ocak 2015-6 2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener, Amacımız, geçtiğimiz yıl ulaştığı 73,6 milyar

Detaylı

www.birtesltd.com Isıtma Soğutma Sanayi İnşaat Müh.ve Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti.

www.birtesltd.com Isıtma Soğutma Sanayi İnşaat Müh.ve Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti. Isıtma Soğutma Sanayi İnşaat Müh.ve Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti. 1998 yılında 7 ortaklı bir limited şirket olarak faaliyetine başlamış olan BİRTES, kısa bir süre içinde Doğu Karadeniz de sektörünün öncüsü firmalardan

Detaylı

LİMAK SİRKETLER GRUBU FAALİYET RAPORU 2013

LİMAK SİRKETLER GRUBU FAALİYET RAPORU 2013 LİMAK SİRKETLER GRUBU FAALİYET RAPORU 2013 LİMAK SİRKETLER GRUBU FAALİYET RAPORU 2013 İçindekiler 6 10 12 13 Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz İNŞAAT GRUBU 16 20 22 24 26

Detaylı

MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK

MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK BİZDEN Biz DMY olarak diyoruz ki; Tekerleği bulan değiliz, Elektriği de Ama bunları bulmaya çalışan o insanların heyecanı, dönüştürme isteği, bilgi ve yöntem arayışı, en önemlisi

Detaylı

54 sektörün gözdesi turizm

54 sektörün gözdesi turizm MART 2014 ǀ 10 TL 54 sektörün gözdesi turizm ÜCRETSİZ ÖZEL EKLER DEDEMAN BOSTANCI İSTANBUL HOTEL&CONVENTION CENTER İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ KONGRE ÖZEL BÖLÜMÜ: Türkiye de etkinlik pazarı sınıf atlıyor

Detaylı

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor;

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Türkiye nin sınırları aşan gücünün bir simgesi olmaktan

Detaylı

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT

GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK NUHOĞLU İNŞAAT 1. ETAP 02 04 06 NUHOĞLU İNŞAAT GÜLSA TABANLIOĞLU MİMARLIK Kurulduğu ilk günden bugüne kadar konut, özellikli yapılar, kamu projeleri, kent parkları, sağlık ve eğitim projeleri, altyapı projeleri ve çeşitli

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

Içindekiler. İnşaat. Turizm. Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz

Içindekiler. İnşaat. Turizm. Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz Içindekiler 4 6 8 9 12 14 15 16 17 17 18 18 19 19 20 21 22 22 23 23 24 24 25 25 26 27 28 28 29 30 30 31 31 32 33 Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz İnşaat Projeler Yurt İçi

Detaylı

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür.

Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. Bu arazi Çelikler Ltd. mülküdür. LEED GOLD sertifikasına aday... Premier Kampüs Ofis te; yeşil alana ayrılan bölümler, ısıtma-soğutma konusundaki efektif çözümler ve kullanılan malzemelerle çevreye ve

Detaylı

Değerlendirmelerimizin, görüşümüzün oluşturulmasına makul ve yeterli bir dayanak oluşturduğuna inanıyoruz.

Değerlendirmelerimizin, görüşümüzün oluşturulmasına makul ve yeterli bir dayanak oluşturduğuna inanıyoruz. 31.12.2013 TARİHİNDE SONA EREN YILLIK FAALİYET RAPORUNA DAİR BAĞIMSIZ DENETÇİ RAPORU Kombassan Holding A.Ş. Yönetim Kurulu na 1. Bağımsız denetim çalışmalarımızın bir parçası olarak, Kombassan Holding

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 1 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış

Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi, YeniProjeler, Gayrimenkul Gündemi, Ekonomi, Yapı Sektörüne Bakış Ekim 2014 SAYI 2 w w w. y e n i p r o j e l e r. c o m İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ i fler i Keş F E an d n ı r Fua k a l Em Emlak Fuarı, Gyoder Gelişen Kentler Zirvesi,

Detaylı

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. Sayfa 0 / 46 Bu çalışma, Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2011 Yılı Doğrudan

Detaylı

İş merkez Referanslarımız

İş merkez Referanslarımız İş merkez Referanslarımız Proje Adı Şehri Abdi İbrahim İş Merkezi İstanbul NOVAPRO OPEN/EY3600 195 400 Acarlar İş Merkezi İstanbul PROVİ 10 400 Alwin İş Merkezi Kazakistan Apa Giz Plaza İstanbul SWMP/EY3600

Detaylı

Bursa: Üçevler Mah. Esra Sk. No: 8/1 Nilüfer - Bursa T:+90 224 443 27 01 - F: +90 224 443 28 02. Info@asisi.com.tr - info@asisi.com.

Bursa: Üçevler Mah. Esra Sk. No: 8/1 Nilüfer - Bursa T:+90 224 443 27 01 - F: +90 224 443 28 02. Info@asisi.com.tr - info@asisi.com. Bursa: Üçevler Mah. Esra Sk. No: 8/1 Nilüfer - Bursa T:+90 224 443 27 01 - F: +90 224 443 28 02 İstanbul : Haznedar Mah. Bağcılar Cad. Üçler Sit. Gonca Apt. No: 5/5 Bahçelievler - İstanbul T: +90 224 644

Detaylı

Sunuş. Genel Şirket Tanıtımı. Şirket Ş Misyonumuz. Proje Grubu Referansları. Uygulama Grubu Referansları

Sunuş. Genel Şirket Tanıtımı. Şirket Ş Misyonumuz. Proje Grubu Referansları. Uygulama Grubu Referansları Sunuş Genel Şirket Tanıtımı Şirket Ş Misyonumuz Proje Grubu Referansları Uygulama Grubu Referansları MABAŞ, 2002 yılında kurulduğunda, ilke olarak benimsediği; İş verenine, mal tedarikçisine, çalışanına

Detaylı

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M

UNIVERSAL. K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M UNIVERSAL G A Y R İ M E N K U L Y A T I R I M K o n u t P r o j e l e r i P a z a r l a m a v e K i r a l a m a Yö n e t i m i HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ? Türkiye'nin lokomotif sektörü haline gelen inşaat sektörü

Detaylı

2014 ve 2015 te yapılacak yatırımlar, 172 ye çıktı

2014 ve 2015 te yapılacak yatırımlar, 172 ye çıktı 15 EKİM 2013 ǀ 10 TL ÜCRETSİZ ÖZEL EK SPA & WELLNESS OTELLERİ 2014 ve 2015 te yapılacak yatırımlar, 172 ye çıktı Pay TV ve televizyon teknolojisi baş döndürüyor Latin Amerika pazarında dizi etkisi Engelsiz

Detaylı

AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3. Çeyrek FAALİYET Raporu (01.07.2012-30.09.2012)

AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3. Çeyrek FAALİYET Raporu (01.07.2012-30.09.2012) AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3. Çeyrek FAALİYET Raporu (01.07.2012-30.09.2012) Bu rapor AKFEN GYO A.Ş. nin 01.07.2012-30.09.2012 dönemine ilişkin gelişmelerin, portföyde yer alan varlıklara

Detaylı