Sayı: 15 NİSAN Nisan 2013 Pazar Günü Mesleğimiz İçin Taksim deydik.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Sayı: 15 NİSAN 2013. 14 Nisan 2013 Pazar Günü Mesleğimiz İçin Taksim deydik."

Transkript

1 14 Nisan 2013 Pazar Günü Mesleğimiz İçin Taksim deydik. 14 Nisan 2013 Pazar günü saat:12.00 de Galatasaray Lisesi önünde meslektaşlarımızla toplanarak, balonlar pankartlar eşliğinde İstiklal Caddesi boyunca Taksime kadar yaptığımız yürüyüş ve meydanda açmış olduğumuz stantla birlikte hem vatandaşların hem de basının ilgi odağı olduğu günün sonunda yerel ve ulusal basının desteği sayesinde, sesimizi ve dileklerimizi tüm Türkiye ye duyurma fırsatı bulduk.(14 Nisan 2013 ) Sayı: 15 NİSAN 2013 Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 1. Futbol Turnuvası Kupa Törenimiz TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak ilkini gerçekleştirdiğimiz futbol turnuvamızda kupalar sahiplerini buldu. 25 Mart 2013 de ilk karşılaşmasını gerçekleştiren takımlar 29 Nisan 2013 Pazartesi günü oynanan üçüncülük ve birincilik maçları neticesinde toplam 16 karşılaşma gerçekleştirdi. Turnuvaya katkılarından dolayı İstanbul Şubemiz adına onur kupasını kupa törenimizde manevi desteğini eksik etmeyen meslektaşımız ve başarılı spor spikeri Sayın Emre TİLEV in elinden İkinci Başkanımız Sayın Serpil BAŞTAŞ ÖZ almıştır. Hakemimiz Sayın Zafer ŞENYURT plaketini Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Sayın Volkan SEVİNÇ ten almıştır. Üçüncülük Kupasını Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İsa TAHTA dan KARMA LAB SPOR, İkincilik Kupasını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU dan GIDA TARIM SPOR, Birincilik Kupasını ise Sayın Emre TİLEV den GIDA DEMİR SPOR almıştır. (29 Nisan 2013)

2 Staj Yeri Projesi ile Gıda Mühendisi Öğrencilerimiz Gıda Firmalarına Yerleştirilmeye başlandı. Şubat ayında hayata geçirdiğimiz staj yeri projesi ile nisan ayı içerisinde birçok gıda mühendisliği okuyan öğrencilerimiz taleplerine uygun birçok gıda firması ve kamu kuruluşunda staj yapma olanağı buldular. Turkcell İle Mesleğimize Dair Söyleşi Yaptık Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Sayın Tuğba YAMAN Turkcell ile mesleğimiz ve mesleğimizle ilgili kariyer olanaklarına dair söyleşi yapmıştır.(02 Nisan 2013) Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağını Ziyareti Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU, Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri ŞAHİN, Gökhan DİK, Volkan SEVİNÇ ve Erhan KOÇ; 16 Nisan 2013 tarihinde Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı çalışanlarını ziyaret etmiştir. Gönüllü Barınak Yöneticisi Mimar Meral OLCAY ve beraberindeki arkadaşlarla Gıda Mühendisleri Odamız çalışmaları üzerine fikir alışverişinde bulunulmuş olup barınak çalışmaları yerinde görülmüştür. İleriki dönemlerde beraber nasıl çalışmalar yapılabileceği görüşülmüştür (16 Nisan 2013) 5.Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri Ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarındaydık 5.Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı da yerimizi aldık. Seçkin gıda işleme makineleri üreticilerinin buluştuğu fuar 4-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. (4-7 Nisan 2013) İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 2013 yılı Ağustos ayı içerisinde düzenlenecek olan İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ için Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, Bakanlık tarafından onaylı bir eğitim kurumu ile anlaşmaya varılmıştır. Teknik Gezilerimiz Devam Ediyor 27 Nisan 2013 tarihinde UNİLEVER - ALGİDA Fabrikasına İTÜ Öğrenci üyelerimize teknik gezi düzenlenmiştir. Geziye Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Sayın Mehmet ÇELİKTAŞ katılmıştır.

3 Meslektaşımız ve Başarılı Spor Spikeri Emre TİLEV Ziyareti 27 Nisan 2013 tarihinde Yönetim Kurulu üyelerimizden Sayman Üyemiz Sayın Volkan SEVİNÇ, Sayın İsa TAHTA ve Sayın Erhan KOÇ Sayın Emre TİLEV i makamında ziyaret etmişlerdir. Kadın Komisyonu Toplantısı TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Kadın Komisyonu tarafından organize edilen toplantımızı Halit Paşa Konağı/ Eyüp de gerçekleştirilmiştir. Komisyonumuza katılan üyelerimizle ileri dönemlerde mesleğimiz ve odamız adına yapabileceklerimiz konusunda fikir alışverişinde bulunmuştur. (23 Nisan 2013) Nisan 2013 Genel Üye Toplantısı 20 NİSAN 2013 Cumartesi saat:17.00 de üyelerimizin katılımıyla genel üye toplantımız gerçekleştirilmiştir. Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nuri ŞAHİN tarafından yapılan sunuyla Mart ve Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz hakkında konuşulmuş olup önümüzdeki dönem yapacaklarımız hakkında ise bilgi alışverişinde bulunulmuştur. (20 Nisan 2013) ``Türk Gıda Kodeksi Et Ve Et Ürünleri Tebliği Ve Tebliğe Uygun Etiketleme Kuralları`` / Ücretsiz Seminerimizi Gerçekleştirdik TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen TÜRK GIDA KODEKSİ ET VE ET ÜRÜNLERİ TEBLİĞİNE UYGUN ETİKETLEME KURALLARI semineri Yük. Gıda Müh. Onur AKBULUT (T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü) un sunumuyla Cumartesi günü gerçekleştirilmiştir. (06 Nisan 2013) ``Proje Yönetimi Teknikleri Eğitimi`` Konulu Ücretsiz Seminerimizi Gerçekleştirdik 13 Nisan 2013 Cumartesi TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen TEGA (Türk Eğitim ve Gelişim Akademisi) Başkanı Endüstri Yük. Müh. Yüksel YALÇIN ın sunumu ile PROJE YÖNETİMİ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ konulu ücretsiz seminerimiz üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. ( 13 Nisan 2013) `Gıda Katkı Maddeleri-Genel Kimyasallar` Konulu Ücretsiz Semineri TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından Mecidiyeköy Hizmet Bürosunda 20 Nisan 2013 Cumartesi günü düzenlenen GIDA KATKI MADDELERİ - GENEL KİMYASALLAR semineri Gıda Mühendisi Özlem ERDOĞAN ın sunumu ile gerçekleştirilmiştir. (20 Nisan 2013)

4 `Yemek Sektöründe Otomasyon Sistemleri` Konulu Ücretsiz Seminer TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından 27 Nisan 2013 Cumartesi günü organize edilen YEMEK SEKTÖRÜNDE OTOMASYON SİSTEMLERİ ücretsiz seminerimizi Konuşmacı İbrahim KAYMAK ın sunumu ve üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. TGRT / ANAHABER Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Rabia ERKEN Perşembe günü TGRT HABER Televizyonunda Ekmekteki kepek oranının arttırılması hakkında bilgilendirmede bulunmuştur. (04 Nisan 2013) SHOW TV - ANAHABER Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU de SHOW TV Ana Haber Bülteninde GDO ve Denetimler hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu röportajı yayınlanmıştır. (10 Nisan 2013) CNBC-E / FİNANS CAFE Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU de CNBC-E / Finans Cafe Programında Türk Gıda Kodeksi Baharat Tebliği hakkında canlı telefon bağlantısıyla bilgilendirmelerde bulunmuştur. (11 Nisan 2013) CNNTÜRK-GÜNE MERHABA Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU de CNN TÜRK / GÜNE MERHABA Programının canlı yayın konuğu olarak 14 NİSAN 2013 TAKSİM ETKİNLİĞİ ve GDO hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur. (15 Nisan 2013) FLASH TV / ANAHABER Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İsa TAHTA FLASH TV ANAHABER BÜLTENİ nde Rusya ya Türkiye den ihraç edilen 18 ton çileğin sağlıksız olduğu gerekçesi ile geri gönderilmesi konusunda bilgilendirmelerde bulunduğu röportajı yayınlanmıştır. (17 Nisan 2013)

5 İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ TRT ANKARA RADYOSU Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sedat KURU Saat:09.15 de TRT ANKARA RADYOSU nda canlı yayında telefon bağlantısı ile 14 NİSAN TAKSİM ETKİNLİĞİ ve GIDA GÜVENLİĞİ hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur. (18 Nisan 2013) 2013 Nisan Ayında Şubemizde ve İKK (TMMOB İl Koordinasyonu Kurulu) Bünyesinde Yapılan Toplantılar Toplantı/Etkinlik Tarih Katılımcı Yönetim Kurulu Toplantısı 04 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri Teşkilatlanma Komisyonu Toplantısı 06 Nisan 2013 Komisyon Üyeleri IKK (TMMOB İl Koordinasyon Kurulu) 08 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Volkan SEVİNÇ Yönetim Kurulu Toplantısı 11 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri İnsan Kaynakları Komisyonu Toplantısı 11 Nisan 2013 Teşkilatlanma Komisyonu Toplantısı 13 Nisan 2013 Komisyon Üyeleri Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri, Komisyon Üyeleri Genel Üye Toplantısı 20 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri, Oda Üyeleri Yönetim Kurulu Toplantısı 20 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri Kadın Komisyonu Toplantısı 23 Nisan 2013 Komisyon Üyeleri Teşkilatlanma Komisyonu Toplantısı 24 Nisan 2013 Komisyon Üyeleri IKK (TMMOB İl Koordinasyon Kurulu) 26 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Volkan SEVİNÇ Yönetim Kurulu Toplantısı 29 Nisan 2013 Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ Adres: Osmanağa Mah. Nüzhetefendi Sok. No:34 D:3 Kadıköy İSTANBUL Telefon: Faks: E-posta: MECİDİYEKÖY HİZMET BİNASI Adres: Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No:14 Adıgüzel Çarşısı K:1 D:1 Şişli İSTANBUL Telefon: Faks: E-posta:

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU Eylül 2012-Mart 2014 GENEL KURUL İLANI TMMOB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI 2. OLAĞAN GENEL KURULU Bilgisayar Mühendisleri Odası 2. Olağan Genel Kurulu 1 Mart 2014 Cumartesi

Detaylı

SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ

SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ SERGİ, FUAR VE TEKNİK GEZİ Ülkemizde kurumsallaşmış bazı fuar ve sergilere Şubemizce her yıl düzenli olarak katılım ve destek sağlanmaktadır. Fuarların yanısıra, Şubemiz tarafından organize edilen teknik

Detaylı

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ın da katılımıyla düzenlenen törenle aldı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ın da katılımıyla düzenlenen törenle aldı. MARKA KENT BEYPAZARI NIN BEŞ YILDIZLI TICARET ODASI Odamızın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine yaptığı Akreditasyon başvurusu kabul edildi. 10. Dönem Akreditasyon başvurusuyla Üyelerine Avrupa standartlarında

Detaylı

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik ADANA 12 Eylül- 12 Eylül ün 25 inci yıldönümü dolayısıyla yapılan mitinge katılındı. 16 Eylül- İl Koordinasyon Kurulu (İKK) toplantısına katılındı. 28 Eylül- İKK toplantısına katılım sağlandı. 3 Ekim-

Detaylı

TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ 01 HAZİRAN 2014 15 MAYIS 2015 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ 01 HAZİRAN 2014 15 MAYIS 2015 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ 01 HAZİRAN 2014 15 MAYIS 2015 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU I.Derneğimizin 31 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen Genel Kurulunda seçilmiş olan Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda görev dağılımını

Detaylı

2015 YILI MART AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

2015 YILI MART AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI 2015 YILI MART AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI Kocaeli Sanayi Odası nda Proje Çalışmaları Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri : 16 Mart 2015 tarihinde Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri Basın

Detaylı

TEMASLAR...7 ODAMIZA YAPILAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER...7 Ulusal...7 Uluslararası...7 ODAMIZIN YAPTIĞI ÜST DÜZEY ZİYARETLER...8 ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLEN

TEMASLAR...7 ODAMIZA YAPILAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER...7 Ulusal...7 Uluslararası...7 ODAMIZIN YAPTIĞI ÜST DÜZEY ZİYARETLER...8 ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLEN İÇİNDEKİLER SAYFA NO TEMASLAR...7 ODAMIZA YAPILAN ÜST DÜZEY ZİYARETLER...7 Ulusal...7 Uluslararası...7 ODAMIZIN YAPTIĞI ÜST DÜZEY ZİYARETLER...8 ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLEN ULUSLAR ARASI TEMASLAR...8 ULUSLARARASI

Detaylı

MESLEK VE UZMANLIK ALANLARIMIZLA İLGİLİ ULUSAL ÖLÇEKLİ KONGRE, KURULTAY, SEMPOZYUM VE ÇALIŞTAYLAR

MESLEK VE UZMANLIK ALANLARIMIZLA İLGİLİ ULUSAL ÖLÇEKLİ KONGRE, KURULTAY, SEMPOZYUM VE ÇALIŞTAYLAR MESLEK VE UZMANLIK ALANLARIMIZLA İLGİLİ ULUSAL ÖLÇEKLİ KONGRE, KURULTAY, SEMPOZYUM VE ÇALIŞTAYLAR 19 20 TMMOB Makina Mühendisleri Odası, her çalışma döneminde olduğu gibi bu dönemde de örgütsel birikimiyle,

Detaylı

Odamız Heyeti, Ankara Rize Günlerinde

Odamız Heyeti, Ankara Rize Günlerinde 15-22 NİSAN TURİZM HAFTASI 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yayın Organı Nisan 2015 Yıl:2 Sayı:13 e-gazete Odamız Heyeti, Ankara Rize Günlerinde Valilik

Detaylı

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm ödülleri sahiplerini buldu.

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm ödülleri sahiplerini buldu. Önsöz Bu sayımıza; TBD nin düzenlediği ve geçtiğimiz günlerde sonuçlanan Bilişim Yıldızları e-dönüşüm Yarışması nın basın bülteniyle başlıyoruz. Bültenimizin ilerleyen sayfalarında bu ay gerçekleştirilen

Detaylı

2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI

2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI TMMOB MMO İSTANBUL ŞUBESİ 2012-2013 Çalışma Raporu 2. ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI 2.1 ÜYE İLİŞKİLERİ ÇALIŞMALARI Üye İlişkileri Birimi çalışmaları kapsamında büro personelinin yürütmesi gereken temel işler

Detaylı

2014 YILI EKİM AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

2014 YILI EKİM AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI 214 YILI EKİM AYI FAALİYET RAPORU İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI Kocaeli Sanayi Odası nda Proje Çalışmaları METİSKOP - Mesleki Teknik Eğitimde İş Sağlığı, Güvenliği ve Kalite Kültürü Oluşturma Projesi : İzmit

Detaylı

BİYO-MEDAK KURULDU BİYOMÜHENDİSLİK BÜLTENİ. Bültenimiz 1 yaşında! I. Türkiye Biyomühendislik Zirvesi 20 Nisan 2012 KMO DA 41 BİYOMÜHENDİS OLDUK!

BİYO-MEDAK KURULDU BİYOMÜHENDİSLİK BÜLTENİ. Bültenimiz 1 yaşında! I. Türkiye Biyomühendislik Zirvesi 20 Nisan 2012 KMO DA 41 BİYOMÜHENDİS OLDUK! BİYOMÜHENDİSLİK BÜLTENİ Sayı:5 Haziran 2012 Bültenimiz 1 yaşında! BİYO-MEDAK KURULDU I. Türkiye Biyomühendislik Zirvesi 20 Nisan 2012 Meslek Hayatına Biyomühendis Bakışı yazıları KMO DA 41 BİYOMÜHENDİS

Detaylı

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi.

şube etkinlikleri 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi gerçekleştirildi. ADANA ŞUBE 14-15 Ocak- MİSEM eğitimleri kapsamında, Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Eğitimi 16 Ocak- Nükleer Karşıtı Platform (NKP) Eşgüdüm Toplantısı, İstanbul da Makina Mühendisleri Odası nda Toplantıya,

Detaylı

www.turcev.org.tr www.mavibayrak.org.tr

www.turcev.org.tr www.mavibayrak.org.tr çalış www.turcev.org.tr www.mavibayrak.org.tr İÇİNDEKİLER Mavi Bayrak Başvuruları Başladı! Mavi Bayrak Uluslararası Denetimi Mavi Bayrak İnternet Sitemiz Yeniden Yapılandırıldı DEKAMER (Deniz Kaplumbağalarını

Detaylı

ÇMD 2014 Faaliyet Raporu 1

ÇMD 2014 Faaliyet Raporu 1 ÇMD 2014 Faaliyet Raporu 1 2 ÇMD 2014 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER 4 2014 Nasıl Geçti 6 Önsöz 9 Çağrı Merkezleri Derneği Hakkında 10 Yönetim ve Denetim Kurulumuz 12 Üyelerimiz 14 Projelerimiz ve Faaliyetlerimiz

Detaylı

AKHİSAR TİCARET BORSASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU

AKHİSAR TİCARET BORSASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU AKHİSAR TİCARET BORSASI 2013 YILI FAALİYET RAPORU 11 Tüccar, milletin emeğini ve üretimini kıymetlendirmek için eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır. 1 AKHİSAR

Detaylı

Her Alanda Değer Üreten Bursagaz, Ekonomiye de Değer Katıyor

Her Alanda Değer Üreten Bursagaz, Ekonomiye de Değer Katıyor ARALIK 2013 SAYI: 31 Her Alanda Değer Üreten Bursagaz, Ekonomiye de Değer Katıyor Bursagaz Çalışanları Geleneksel Bowling Turnuvası nda Stres Attı Bursagaz Doğalgazcıları Buluşturdu Bursagaz Basın Dostluk

Detaylı

N Z P. NTO Başkanı Mehmet ÖZYURT Nizip Adına Bir İlke Daha İmza Attı. Y l: Eylül 2013 Say : 12

N Z P. NTO Başkanı Mehmet ÖZYURT Nizip Adına Bir İlke Daha İmza Attı. Y l: Eylül 2013 Say : 12 N Z P T CARET ODASI Y l: Eylül 2013 Say : 12 Nizip Ticaret Odas Üyelerine Yönelik Ücretsiz Yay n d r NTO Başkanı Mehmet ÖZYURT Nizip Adına Bir İlke Daha İmza Attı Nizip Ticaret Odası nda Meslek Komitesi

Detaylı

T.E.B. 9. BÖLGE ESKİŞEHİR (BİLECİK) ECZACI ODASI 2013-2014 ÇALIŞMA RAPORU

T.E.B. 9. BÖLGE ESKİŞEHİR (BİLECİK) ECZACI ODASI 2013-2014 ÇALIŞMA RAPORU T.E.B. 9. BÖLGE ESKİŞEHİR (BİLECİK) ECZACI ODASI 2013-2014 ÇALIŞMA RAPORU ECZACI ODASI MERKEZ BÜRO ADRES: Ertuğrulgazi Mah. Damar Sok. No:34 ESKİŞEHİR TELEFON:0.222.2313564-2212686-2311312 FAX:0.222.2340656

Detaylı

AKİNA MÜHENDİSLERİ ODA

AKİNA MÜHENDİSLERİ ODA TMMOB TMMOB ESKİŞEHİR ŞUBESİ 202-20 ÇALIŞMA DÖNEMİ FAALİYET RAPORU 20 yılının üreten, sanayileşen, kalkınan, demokratikleşen, insanca, TMMOB hakça bir yaşam ve barışın egemen olduğu Türkiye ümidimizin

Detaylı

2011-2013. Dönemi Faaliyet Raporu

2011-2013. Dönemi Faaliyet Raporu 2011-2013 Dönemi Faaliyet Raporu 2011-2013 Dönemi Faaliyet Raporu KURUMSAL DERNEĞİN ADI: TİMDER Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği 2011-2013 DÖNEMİ BAŞKANI: Yalçın Ali Tung KURULUŞ TARİHİ: 23 Mayıs

Detaylı

Tarih ve Doğayla İç İçe Eğitim

Tarih ve Doğayla İç İçe Eğitim İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ HABER BÜLTENİ MAYIS 2013 YIL 2 SAYI 14 www.iszu.edu.tr Tarih ve Doğayla İç İçe Eğitim 2.Bahar Şenliği Coşkusu İSZÜ Dragon Boat Yarışlarında Üçüncü Oldu Günay, Üniversite

Detaylı

SEMİNER TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI DİYARBAKIR ŞUBESİ. 50. Yıl Anısına Düzenlenen İGeleneksel 1. Güz Yemeği

SEMİNER TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI DİYARBAKIR ŞUBESİ. 50. Yıl Anısına Düzenlenen İGeleneksel 1. Güz Yemeği 50. Yıl Anısına Düzenlenen İGeleneksel 1. Güz Yemeği 9 Ekim 2004 akşamı Diyarbakır Prestige Hotelde kalabalık bir katılımla yapıldı.gece/e meslektaşlarımız yanı sıra Diyarbakır beledi/e başkanları, yerel

Detaylı

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU

AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI 01.01.2013-31.12.2013 TARİHLERİ ARASI FAALİYET RAPORU 1 AFYONKARAHİSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI HİZMETLERİ; Odamız organları 153 Meslek Komitesi üyesi 63 Meclis Üyesi,

Detaylı

Gambiya Cumhurbaşkanı ülkemizi ziyaret etti. (10-13 Şubat 2014)

Gambiya Cumhurbaşkanı ülkemizi ziyaret etti. (10-13 Şubat 2014) MART 2014 Sayı: 12 Nyala Sudan-Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Açılışı Özel Eki İlaveli DUYURU: Bültenimiz bu sayıdan itibaren İngilizce ve Arapça olarak da yayınlanacaktır. Gambiya Cumhurbaşkanı

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (01.01.2014 31.12.2014)

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (01.01.2014 31.12.2014) YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (01.01.2014 31.12.2014) A) YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI VE ODA SEKRETERLİĞİ İŞLEMLERİ Yönetim Kurulumuz 01.01.2014 31.12.2014 tarihleri arasında haftalık olağan toplantılarını

Detaylı

TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ

TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ KAMU YARARINA ÇALIŞAN TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ Kuruluşu 1919 2012 2014 ÇALIŞMA DÖNEMİ FAALİYET RAPORU İstanbul - 2014 TÜRKİYE KİMYA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU 01 HAZİRAN 2012-03 HAZİRAN 2014 DÖNEMİ FAALİYET

Detaylı

İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI

İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini

Detaylı

TMMOB HABERLER. TMMOB den

TMMOB HABERLER. TMMOB den TMMOB HABERLER İSRAİL SALDIRISI İNSANLIK DIŞIDIR, KINIYORUZ İsrail in Gazze ye yardım götüren filoya düzenlediği saldırıya ilişkin olarak, TMMOB Genel Sekreteri N. Hakan Genç 31 Mayıs 2010 tarihinde bir

Detaylı