Azerbaycan Ticaret Heyeti

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Azerbaycan Ticaret Heyeti"

Transkript

1 Electrical Electronics and Services Exporters' Association Phone : Fax : Azerbaycan Ticaret Heyeti KATILIMCI KATALOĞU Address: Çobançesme mevkii, Sanayi Cad.No:3 Dis Ticaret Kompleksi A Blok P.K Yenibosna/Bahçelievler/ISTANBUL Ekim 2014

2

3 Turkish Electro Technology Exporters Association (TET) is a professional establishment which deals with the export activities of its members. The Main Function of TET which has over member exporter firms is to improve the export volume of the electrical and electronics industries on behalf of our members and in accordance with the needs of our country. The Activities of TET Arranging Trade Delegations to target markets Organizing and participating in national / international trade fairs Organizing Buying Missions Monitoring and providing sectoral data, reports and market research studies Developing co-operations with international institutions Organizing training courses, seminars and meetings related to the industry Solving problems and difficulties arising from the legal transactions that the member firms encounter Examining foreign trade regulations and laws of importer countries so as to keep the member firms informed about the international rules.

4 Firma Hakkında: 3P Dramatik Sanatlar Dijital Reklamcılık Ltd. Şti. Mehmet Akif Ebiçlioğlu CEO 3P, Ürün Yerleştirme reklam türü ve pazarlama stratejisiyle hizmet veren reklam ajansıdır. Marka ve ürünlerin yapıtlarla ilişkilendirilmesinde, kreatif çözümler sunan ajansımız, Türkiye nin ilk Product Placement ajansıdır. ABD ve Avrupa daki partner ajanslarımızla Türkiye deki ve yurt dışındaki markalara da Hollywood ve Avrupa yapıtlarında yer alma fırsatlarını sunuyoruz. Ürün yerleştirme reklam türünü 360 derece pazarlama stratejisiyle her türlü mecrada uyguluyor, uygulamayı prodüksiyonla sıcak takiple finalize ediyor, sonuçlarıyla da markalarla buluşturuyoruz. Ajansımız ürün yerleştirme konusunda iki uluslararası sempozyum düzenleyerek Dünya da konunun bilinirliğini artırdı, tarafları bir araya getirerek uygulama avantajlarını sektörün ilgili kişi ve kuruluşlarıyla buluşturdu. Üniversitelerde seminerler vererek konuyla ilgili uzman yetişmesine katkı sağlıyoruz. İstanbul Ticaret Üniversitesi nde yakın zamanda lisans programında eğitim çalışmalarına başlıyoruz. Markalar için özel içerikler tasarlıyor ve prodüksiyonunu gerçekleştiriyoruz. Prodüksiyon hizmetimizle markanın ihtiyaçlarına cevap oluyor, Türk dizilerinin yurtdışı pazarlama faaliyetine katkı sağlıyoruz. Second Screen ve yakında gerçekleşecek teknolojik yatırımlarımızla, ürün yerleştirme uygulamalarını izleyicinin satın almasını sağlamayı amaçlıyoruz. Avrupa, MENA ve Asya yı kapsayan product placement ajanslar birliğini kurarak (BEEMAA) ürün yerleştirme konusunda dünyanın her yerinde, her markaya hizmet verebilmekteyiz. T: F:

5 3P DRAMATİK SANATLAR DİJİTAL REKLAMCILIK LTD. ŞTİ. Ürün: Markalar için özel projeler tasarlıyoruz: Branded Content & Product Placement Branded Entertainment Stratejisi Tasarlıyor, Uyguluyor ve Süreci Yönetiyoruz Hollywood Avrupa- Ortadoğu Türkiye : Sinema Filmleri ve TV Programlarındaki ürün yerleştirme fırsatlarını markalarla buluşturuyoruz. Yurtdışında yayınlanan Türk yapıtlarında Türk ve Uluslararası markaları yerleştiriyoruz Product Placement Algısı Yaratıyoruz: Sempozyum, Seminer ve Eğitim çalışmaları Dijital entegrasyon Yurt dışına içerik pazarlaması TV dizi, sinema filmi tasarlanması gerçekleştirilmesi Prodüksiyon hizmetleri Second screen uygulaması Firmamıza Ait Markalar: 3P Product Placement Production( 3P Dramatik Sanatlar Dijital Reklamcılık Ltd. Şti.) BEEMAA (Branded Entertainment Europe MENA Asia Association) Üretim - Kalite ve Sertifikalar: 1.Uluslararası Ürün Yerleştirme Sempozyumu Düzenleyicisi 2.Uluslararası Ürün Yerleştirme Sempozyumu Düzenleyicisi Ulusal ve Uluslararası partnerlikle ( DISCOP, Hooptap ) markalarla içerikleri, içeriklerle markaları buluşturuyoruz. Product placement teknolojisini pek yakında hayata geçiren dünyanın ilk ajansı olma özelliği taşıyoruz. T: F:

6 Firma Hakkında: 4A Elektrik Elektronik Teknoloji Sanayi Limited Şirketi Devrim Eroğlu General Manager 4aelektrik.com.tr Firmamız 2005 yılında, sektördeki rakip firmalardan farklı hizmet verme ve konusunda lider olma amacıyla kurulmuş, bu maksatla insana ve teknolojiye yatırım yaparak bugüne kadar önemli referans projelere imza atmış bir şirkettir. Bu referanslar sadece Enerji Üretimi, İletimi ve Dağıtımı ile ilgili değil, aynı zamanda Organize Sanayi Bölgeleri (OSB), Petrol-Gaz Tesisleri, Ağır Sanayi Tesisleri, ulaşım projeleri ve sistemleri (özellikle demiryolları ve metro) gibi konularda çeşitlilik göstermektedir. Ekibimiz, iletim hatları ve trafo merkezleri için koruma ve kontrol sistemleri, her türlü dağıtım şebekesi için altyapı, SCADA, DMS, EMS, DCS uygulamaları, generatorler için koruma, kontrol, ikaz ve senkronizasyon sistemleri, SF6 Gazı Doldurma-Boşaltma, Temizleme ve Yenileme sistemleri konusunda, proje dizaynından ürün tedariğine, tüm mühendislik çalışmalarından sahada fiili uygulamaya, test, devreye alma çalışmalarından eğitim ve satış sonrası servis hizmetlerine kadar projelerinizin tüm safhalarında hizmet verebilecek yetkinliğe sahiptir. Firmamız Türkiye de birçok referansa sahip olduğu kadar, Umman, Bahreyn, Yemen, Suudi Arabistan, Kenya, Nijerya, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Kıbrıs gibi ülkelerde de pekçok referansa sahiptir. Bizce iş hayatı globaldir; 25 ten fazla uzman mühendisi ile 4A Elektrik size bulunduğunuz coğrafyada beklediğiniz hizmeti sunacak isteğe ve deneyime sahiptir. 4A Elektrik, SEL (ABD), HUBBLE (ABD), SURVALENT (Kanada) ve DILO (Almanya) markalarının partneri ve temsilcisi olup ISO9001 ve OHSAS18001 sertifikalıdır. Kerem Özdoğan Deputy General Manager 4aelektrik.com.tr 4 T: F:

7 4A ELEKTRİK ELEKTRONİK TEKNOLOJİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Ürün: 4A Elektrik,sadece konusunda uzmanlaşmış 25 ten fazla yetkin mühendisi ile sektörde en fazla bilgi ve deneyime sahip firmalardan biridir. Farklı coğrafyalarda proje yürütmüş 4A Elektrik ekibi projenin gereksinimlerine göre davranış geliştirme becerisine ve deneyimine sahiptir. 4A Elektrik, portfoyünde sunduğu koruma, kontrol, otomasyon ve RTU panoları ile her türlü AG dağıtım panolarının üretimini kendi tesislerinde ve her biri kendi alanında kalite belgeli ürünler kullanarak üretmektedir. Firmamız Toplam Kalite Yönetimi ve İş ve İşçi Güvenliği felsefesine göre çalışanlarının rol aldığı ve her yıl Bureau Veritas tarafından denetlenen ISO9001 ve OHSAS18001 sertifikalarına sahiptir. Buna ek olarak firmamız, SEL (Schweitzer Engineering Laboratories, USA) firması tarafından hem koruma ve kontrol alanında hem de SCADA ve otomasyon alanında Blue Expert sertifikası ile belgelendirilmiş dünya üzerindeki ilk ve tek sistem entegrasyon ve mühendislik firmasıdır. Üretim - Kalite ve Sertifikalar: 4A Elektrik in partneri ve temsilcisi olduğu markalar: SEL (ABD): Koruma, Haberleşme ve Otomasyon ürünleri HUBBLE (ABD): Enerji sistemleri ile ilgili muhtelif ürünler SURVALENT (Kanada): SCADA (DMS, EMS, DCS etc) sistemleri DILO (Almanya): SF6 Yönetim cihazları T: F:

8 Firma Hakkında: Atmaca Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Alper Gürel Foreign Trade Manager com.tr Atmaca Elektronik, 1979 yılında Kurucumuz Hayrettin Atmaca tarafından kişisel bir girişim olarak ticari hayatına başlamıştır. Vergi rekortmenlikleriyle başlayan bu ticari sürecin sonucunda Atmaca Elektronik, Sunny markasıyla televizyon ve uydu alıcı üretimi gerçekleştirerek Türkiye nin 3. büyük elektronik üreticisi olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri m2 kapalı alanda İstanbul da faaliyet göstermektedir. Türkiye deki en modern komponent yüzey montaj hatları, yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeydedir. Bu üretim gücü tesisi, yılda 1 milyon LCD, LED TV ve 3 milyon uydu alıcı kapasitesine ulaştırmaktadır. Günümüzde tüketici beklentileri sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Atmaca Elektronik bünyesindeki ARGE departmanı bu beklentileri karşılamak için sürekli yeni projeler üretmekte ve geliştirmektedir. 3D LED TV, Entegre uydu alıcıya sahip Sunny Alura LED, Dual LCD TV ve Sunny HD Multimedia Uydu Alıcı bu yeniliklerin son örnekleridir.ayrıca LED TV ve 3D Led TV üretimlerimizde bu inovasyonun içindedir. LED TV serilerimizde ekran boyutları: , 3D LED olarak 48, 55, 65 ve 84 ekran mevcuttur. Atmaca Grubu, kısa süre önce elektrikli ev aletleri üretimi için de yatırımlarını tamamlamış ve üretime geçmiştir. Sunny Esfera ve Sunny Cascada elektrikli süpürgeleri üretiminde robot teknolojisi kullanılmaktadır. Türkiye nin üçüncü büyük yerli üreticisi olan Atmaca Elektronik, 33 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, 1000 den fazla çalışanı, milyonlarca memnun müşterisi ve etik değerlere olan inancıyla Türkiye nin sayılı üreticilerinden biridir. Bugün Atmaca Elektronik ayrıca kendi panellini OPEN CELL teknolojisiyle üretir hale gelmiştir. T: F:

9 ATMACA ELEKTRONİK SUNNY Ürün: Atmaca Elektronik San. ve Tic. San. AS, SUNNY marka adı altında televizyon ve elektrikli ev aletleri yapan Türk üreticisidir. Sunny marka yanında müşterinin markasına yanı OEM üretim yapmaktayız.ürünlerimiz şunlardır: > Televizyonlar > UYDU ALICILARI > SES GÖRÜNTÜ ÜRÜNLERİ > NAVİGASYON ÜRÜNLER > OTO SİSTEMLERİ > MUTFAK ÜRÜNLERİ > KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ > TEMİZLİK ÜRÜNLERİ > BEYAZ EŞYA > ISITMA VE SOĞUTMA ÜRÜNLERİ Firmamıza Ait Markalar: Genel olarak kullandığımız markalar, Sunny, Axen ve Woon dur. Üretim - Kalite ve Sertifikalar: Şirketimiz ISO 9001, EMC, LVD ve CE sertifikalarına sahip olup ülkeye bağlı olarak ATR, EU1 ve Euromed belgelerini verebilmektedir.atmaca Elektronik Elektronik ve Tüketici Eketroniği gruplarunda Türkiye İhracat Üçüncülüğü ile son iki senedir ödüllendirilmektedir. T: F:

10 Firma Hakkında: Bios Bilgi İşlem Organizasyon Sağlık Hizmetleri San. Tic.Ltd.Şti. Haluk Kemal Duraksoy CEO BİOS Limited Şirketi 1987 yılında Elektronik Mühendisliği konusunda Ar-Ge hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Savunma sanayi ve endüstrinin talep ettiği birçok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir. Bulut teknolojisi ile uzaktan izleme, bilgi toplama, yönetme gibi işlevleri kişisel ve kurumsal müşterilerine paket bir çözüm olarak sunan BIOS- TURK bu çerçevede, endüstriyel kontrol, akıllı evler, güvenlik, tarım, lojistik ve araç takip yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir. Bulut teknolojisinde çok önemli bir yer tutan kablosuz veri iletişim sistemleri konusunda çeyrek yüz yıldan fazla deneyime sahip BIOSTURK, eğitimli teknik personeli ve kalite sertifikasyonları ile araç takip cihazları, M2M (Telemetri/Scada) cihazları, personel takip cihazları üretmektedir. Bu standart üretimler dışında, hızlı ve kaliteli özel tasarımlar, prototip ve istenen marka ve logo ile seri üretim de yapmaktadır. Bulut platformunda çalışan araç takip, M2M (Telemetri-Scada), personel takip ve kamera izleme yazılımları verilen hizmet paketinin önemli parçalarıdır. Satış sonrası servis ve teknik destek hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulan bir misyon olmuştur. BIOSTURK ün vizyonunda, bulut alt yapısında daha fazla sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri portföyüne eklemek vardır. T: F:

11 BIOSTURK Ürün: Bulut tabanlı uzaktan izleme çözümleri, Mobil veri uygulamaları, GPS/GSM/UYDU tabanlı araç takip sistemleri, Scada - Telemetri M2M sistemleri, Akıllı bina ve otomasyon sistemleri, İsteğe bağlı donanım tasarımı ve yazılım geliştirme. Üretim - Kalite ve Sertifikalar: BIOS, ISO9001 kalite yönetim sertifikasına sahiptir. BIOS, ürünlerinin, CE sertifikaları vardır. T: F:

12 Firma Hakkında: Elektra Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti yılında transformatör üretimi amacıyla kurulan Elektra Elektronik günümüze kadar transformatör, reaktör, enerji kalitesi gibi çözümlerle Türkiye de ve dünyada kalite çizgisinden ödün vermeden ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Çözümlerin tasarımını ve üretimini kendi insan kaynaklarıyla gerçekleştiren Elektra senelerin getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türk Elektronik Sanayisinin gerçek anlamda Ar- Ge yapan firmaları arasında da ön sıralarda yer almaktadır. İlker Çınar Export Manager elektra.com.tr Bugün Türkiye nin yanı sıra Asya da Çin de de ofisi bulunan Elektra Elektronik 55 in üzerinde ülkeye ihracat yaparken inşaat, endüstri, raylı sistemler, otomasyon, medikal, askeriye, denizcilik ve benzeri sektörlerin önde gelen firmalarının çözüm ortağı olma konumundadır. Ürünler: AG/OG Kuru tip izolasyon transformatörleri, Medikal Transformatörler, Oto Transformatörler, AG/OG Harmonik Filtre Reaktörleri, AG/OG Şönt Reaktörler, OG Akım Sınırlama Reaktörleri, AG Hat filtreleri, AG Sinüs Filtreleri, Deşarj Reaktörleri T: (4 Hat) F:

13 ELEKTRA Ürün: AG/OG Kuru tip izolasyon transformatörleri, Medikal Transformatörler, Oto Transformatörler, AG/OG Harmonik Filtre Reaktörleri, AG/OG Şönt Reaktörler, OG Akım Sınırlama Reaktörleri, AG Hat filtreleri, AG Sinüs Filtreleri, Deşarj Reaktörleri Üretim - Kalite ve Sertifikalar: :GOST-R, IRIS, TSE-ISO-EN 9000,UL çalışmalarımız devam etmektedir. T: (4 Hat) F:

14 Firma Hakkında: Federal Elektrik Yatırım ve Ticaret A.Ş. 25 yıldır elektromekanik sektöründe faaliyet gösteren FEDERAL 2008 yılında dünyada tanınmış marka olarak tescil edilmiştir. Ürün gamında elektrik malzemeleri, mermer, aydınlatma ürünleri, doğalgaz sayaçları bulunmaktadır. Grubun lokomotif şirketi FEDERAL ELEKTRİK 3250 çeşit ürün üretip, 4 kıtada 45 ülkeye satış yapmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında 10 a yakın patent, 100 e yakın marka, 200 e yakın tasarım tesciline sahiptir. Kaliteyi Müşterilerimizle Üretiyoruz Oğuzhan Eşki Goverment Tender Manager Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında kaliteyi yaratmak, korumak, geliştirmek ve müşteri isteklerini ekonomik bir şekilde karşılamak, üreticilerin vazgeçilmez sorumluluğu haline gelmiştir. FEDERAL kuruluşundan bu yana, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaratılan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır. Fatih Aksakal Network Development Manager 12 T: F:

15 FEDERAL ELEKTRİK YATIRIM VE TİCARET A.Ş. Ürünler: Kompakt Tip Devre Kesiciler Açık Tip Devre Kesiciler Otomatik Sigortalar Kaçak Akım Koruma Şalterleri Parafudrlar Darbe Akım Anahtarları Sigortalı / Sigortasız Yük Ayırıcılar Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcılar NH Sigortalar Üretim - Kalite ve Sertifikalar: Silindir Sigortalar Kontaktörler Termik Röleler Kondansatörler Röleler ve Ölçü Aletleri Akım Trafoları Otomatik Transfer Şalterleri Panolar ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TSE, ASTA, GOST, SLM, IPH, IHP T: F:

16 Firma Hakkında: Güneş Kilit End.Ürn.San.Tic.Ltd. Şti. Firmamız pano sektörüne yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle 2010 yılında kuruldu. Satışını yaptığımız kilit, menteşe ve aksesuarlar pano ve kabin üreticileri, çelik eşya ve mobilya sektörlerinde kullanılmaktadır. Ziya Gökalp Aydın General Manager İbrahim Cinek Director Of The Company 14 T: F:

17 GÜNEŞ KİLİT END.ÜRN. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Ürün: ÜRÜN VE SERVİSLER Çeşitli pano kilitleri ve menteşeleri Çelik eşya ve mobilya kilitleri Aksesuarlar ve izolatörler Contalar Punta makinaları ve vidaları ÖZELLİKLER Bir kısım ürünlerimiz ISO kalite yönetim sistemi ile üretilip Rosh ve ASTIM B117 belgelidir.contalarımızın test belgeleri vardır. Ürün yelpazemiz çok geniştir Üretim - Kalite ve Sertifikalar: 2 Adet tescilli markamız var GK GÜNEŞKİLİT GNK Marka tescillerimiz yukarıdaki gibidir. Fakat biz üretim yapmayıp sadece alım - satım şeklinde ticaret yapmaktayız. Dolayısı ile sattığımız ürünlerde kendi markamız değil sattığımız firmaların markası bulunmaktadır.ürünlerimiz ağırlıklı olarak (ATOS) MARKALIDIR Kısmen (SERMAK) markalı ürünleri de satıyoruz.bunların dışında aksesuar ağırlıklı olarak farklı firmaların da malını satmaktayız. T: F:

18 Hasçelik Kablo San. Tic. A.Ş. Firma Hakkında: 1989 Yılında Kayseri de kurulan ve Türkiye nin önde gelen Alüminyum İletken, Kablo üreticilerinden biri olan firmamız HASÇELİK KABLO SAN. TİC. A.Ş. kurulduğu günden itibaren büyüyen yapısı ile birlikte aşağıdaki yüksek kaliteli ürünleri üretmekte ve ürün yelpazesini genişletmekle birlikte uluslararası ve ulusal pazarlarda pazar payını artırarak yoluna devam etmektedir. Serdar Özkaya International Sales Manager - 6kV-66kV arası XLPE Yalıtkanlı, Bakır ve Alüminyum İletkenli Orta Gerilim Enerji Kabloları - Alpek Kablolar (0,6/1kV AER Kablolar) - Alvinal Kablolar (0,6/1kV YAVV Kablolar) - Tam Alüminyum iletkenler(a.a.c) - Çelik Özlü Alüminyum iletkenler(a.c.s.r.) - OPGW Koruma Teli - AACSR Koruma Teli - 70 MM² ve 96 MM² Topraklama Teli - Q 9,50 mm, Q12,00 mm ve Q15,00 mm Alüminyum Filmaşin - Q 9,50 mm Alüminyum Alloy T: F:

19 HASÇELİK KABLO Ürün: Firmamız modern fabrikaları, ekipmanları, teknolojisi ve ayrıca deneyimli teknik elemanları ile uyulması gereken ulusal (TSE ve TSEK) ve dünya standartlarına (ASTM, DIN, BS, EN, GOST, AENOR, UL) göre üretim yapmaktadır. Bunlarla birlikte ISO 9000 belgeli üretici bir firma olarak ürünlerimizin yüksek kalitesinin, her bir ürün için aynı ve sürekli olduğunu taahhüt ediyoruz. AVRUPA, A.B.D., ORTADOĞU, ASYA ve AFRİKADAKİ müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamaktan, tam zamanında teslimata kadar birçok konuda isteklerini karşılayarak kendini kanıtlamış olmaktan gurur duyuyoruz. 50 bin metre kare kapalı alana sahip, alüminyum iletken ve kablo alanında kapasite yönünden Avrupa daki en büyük tesis olma özelliğine sahip yeni fabrikamızda, XLPE Yalıtkanlı, Bakır ve Alüminyum iletkenli Orta Gerilim Enerji Kablosu üretimi de yapmaktayız. T: F:

20 Firma Hakkında: M&L Software And Sysytem Soluitions Levent Sekban CEO-Managing Partner I)Yazılım Ve Sistem Çözümleri ;www.mlyazilim.com com II)LED Aydınlatma Çözümleri ; III)TEknolojik ürünler ve Sarf Malzemeleri. IV)SİSTEM ENTEGRASYON- Server KURULUM -DATA CENTER HİZMETLERİ -VERİ GÜVENLİĞİ Donanım Teknik Servis;Özel Teknolojik bilgi işlem hizmetleri I)Firmamız Yazılım Anlamında 4 ana başlıkta Uzmandır ) KUYUMCULUK Sektörü Yazılımları-www.mlbil.com 27 ülke 80 il 6000 kullanıcı Firma 21 yıllık tecrübe M&L Yazılım da..çok lu dillerde Çözümler.. 1.2) MLAGES -RFID (Radio Frekans Teknolojisi ile Uzmanlık Gerektiren Verimlilik Çözümleri-Hızlı mağaza Sayım ve kontrolü )-Tekstil -kuyumculuk Mağazacılık Müzecilik Otomotiv gibi sektörlerde Özel Yazılım ve Donanım Çözümlerine Taliptir..www.mlages.com -ürün videosunu seyredin 1.3) MLGÜVENLİK Veri Güvenliği İle İlgili Çözümler- MLKOALA Çok gizli bilgi Çözümü bize sorun.. MLFILEPANEL Know how ınızı korur gizlilik Güvenlik Denetim Sağlar Veri Dosyalarınız Güvencede 1.4)MLWebçözümler ; internet tabanlı Yazılımlar ve Projeler - *MLkur.com - kurpano. com -Online Kur programları *jewelcity.com jewelturk.com kuyumturk.com Sektörel iş geliştirme Portalı.. *MLwebkatalog.com ürün Ve Beğeni Yönetimi Kobiler için. *MLjewel.net B2B Online Sipariş;ürün ve Müşteri Yönetimi (altın.ml-arge.com ) gibi projeler.. Lütfen girip inceleyiniz. Yazılımlarımızın % 95 i İç ve % 5i Dış Piyasada Kuyumculuk sektörü Tarafından Kullanılmakta ; 80 il ve 27 ülkede TR,Eng,ve Almanca olarak kullanılabilmektedir. ARİŞ-ZEN Diamond ;KOÇAK GOLD Referanslarımızdan bazıları.yurtdışı Referansları ise ALMANYA ;HONKHONG;MEKSİKA;İNGİLTERE,- BELÇİKA,İSVİÇRE ;FRANSA;İTALYA ve AZERBAYCAN gibi 27 ülkede Çözümlerimiz Kullanılıyor.. HONKONG(CORE JEW- ELLERY) MEKSİKA (DESEO JEWELLERY) II)LED AYDINLATMA sektöründe 2011 yılından beri Faaliyet Gösteriyoruz.. Kuyumculuk firmaları Vitrin ;Her Türlü Mağaza -Mağaza Fabrika Restoran Ev,Siteler Binalar ;Hastaneler Minimum enerji maximum aydınlatma sloganımızla ilgi alanındadır; MLLEDAYDINLATMA Butik Çözümler üreten Tamamen Kurumların ihtiyaçlarına odaklı butik çözümler üreten bir Çalışma birimidir.. ; Hizmet Videosunu seyrediniz. III)Bu Ürünlerimize ilave olarak Adlı sitemizde en yeni Teknolojik ürünleri; AİPTEK markası altında En ucuz fiyata sunuyoruz..kuyumculuk Ürünleri ve SArf malzemeler de Burada Tel : Teknolojk ürünler siteniz Ministudyo.com dan ürün Aydınlatma Standımızı inceleyiniz. Fotoğraflarınızı çekmek için gerekli Işık Ministudyodan geliyor.. kataloglarınızı oluşturup Müşteri Vip ve ürün sertifikalarınızı buradan basabilirsiniz.. Ministudyo ürün aydınlatma Kutusu Plastik kart Yazıcılar Sertifika Kartları hepsi Mlshop.biz de www. mlshop.biz Sizin Alış veriş siteniz IV) TEKNİK SERVİS -NETWORK SERVER KURULUM DATA CENTER HİZMETLERİ -VERİ GÜVENLİĞİ DONANIM HİZMETlerİ- ÖZEL TEKNOLOJİK HİZMETLER.www.mlbil.com Teknikhizmetler linki Firmamız 21 yılda 500 E Yakın firmaya Server ve Network kurmuş ve firmaların tüm veri Güvenliği altyapısından yazılıma kadar çözümlerini üretmiştir.data Center Hizmetleri 2006 yılından beri faaliyet alanımız kapsamındadır. Firmalara Bilgi hizmet ve yazılımsal destekleri içeren Aylık ve yıllık hizmet anlaşma- ları yapılmaktadır..firmamız 1993 ten beri sürekli Gelişimi hedefleyen Kadrosu ile Bu hizmetlere taliptir Tüm iletişim bilgileri mlbil.com/iletişimde T: (0212) F:

21 M&L SOFTWARE SOLUTIONS CO LTD Ürün: ve da ve mlshop.biz de görünüz.. 1) MLGOLD-MLJEWEL-MLDIAMOND ; Kuyumculuk Otomasyonları Programları com İmalat-Toptan-Perakende Kuyumculuk Programları 2) MLAGES-(Akıllı Güvenli Etiket sistemleri)rfid Çözümleri..www.mlages.com 3) MLKOALA MLFilePanel Yazılım Veri Güvenliği Çözümleri 4) MLLEDAYDINLATMA Sistemleri..www.mlledaydinlatma.com 5) MLSHOP.biz -Teknolojik ürünler.. 6) ML Teknolojik ve Hologramik REklam Ürünlerii-Yeni 7) MiniStudyo: Küçük Ürün fotograf Çekme Stüdyosu 8) MLJEWEL.NET : sipariş Ürün Ve müşteri yönetim Programı..www.mljewel.net 9) MLWEBKATALOG : Genel Amaçlı KAtaloglama ve Ürün Gösterim Programı katalog.com 10) MLKUR.com:Online Döviz Ve Altın Kur Gösterim Programı-Mlkurcuk. 11) JEWELCITY -Kuyumculuk Sektörü Uluslarası iş Geliştirme Portalı 12) AİPTEK ürünleri Mobil Projeksiyonlar-Kameralar-Trafik Ve aksiyon Kameraları Aiptek V60-V100- İ55 Z3 gibi markalar..www.mlshop.biz Üretim - Kalite ve Sertifikalar: Firmamız M&L YAZILIM KOSGEb in Türkiye de 70 Yazılım Firmasının yer Aldığı KOSGEB havuzundadır M&L Bilgisayar LTD şti 2006 dan 2009 a kadar ISO9001:2000 Kalite belgesine sahip olup Kendi isteği 2009 dan sonra bu belgeye Başvurmamıştır. M&L Yazılım Dünya da En yaygın Rfid Çözümünü hem de Kuyumculuk Sektöründe kullandıran Firmadır. (videoyumuzu izleyin)70 e yakın mağaza Sayımı bu mucize çözümle gerçekleşti..) M&L LedAydınlatma Birimi -3 senede 450 ye yakın mağaza Avm Hastane ve Fabrika Aydınlattı.. T: (0212) F:

22 Firma Hakkında: Mikrosay Yazılım ve Elektronik, Enerji Mikrosay: Üründe Kalite, Üretimde Verimlilik e giden yol... Mikrosay, kurulduğu 1988 yılından bu yana sektörlere enerji tasarrufu sağlayan, üretim kontrolünü ve kalitesini arttıran elektronik kontrol cihazları tasarlamakta ve kendi montaj hatlarında üretmektedir. Ayse Tülin Terzioğlu Business Development Manager Soluduğumuz havayı ve kullandığımız suyu mikroplardan arındıran, sigara, tuvalet, kızartma kokusu gibi istenmeyen kokuları yok eden, temiz hava sağlayan TrioVita; Hava ve Su Temizleme Sistemi, evler, mutfaklar, tuvaletler, kafe ve restoranlar, oteller, ofisler gibi her türlü kapalı ortamda kullanılmaktadır. BatKont, Batarya/ Akü Kontrol ve Yönetim Sistemi, telefon baz istasyonları, hastaneler, askeri tesisler gibi kritik akü kullanımı olan yerlerdeki akü guruplarının kontrol ve yönetimini yapan bir sistemdir. Mikrosay, elektronik üretimin yanısıra gerçek zamanlı ticari ve endüstriyel yazılım uygulamaları da geliştirmektedir. Şirketlere dönük olarak internet üzerinden güvenli konuşma, yazışma ve data transferini gerçekleştiren NetTalk mobil haberleşme geliştirdiği yazılımlara bir örnektir. Hasan Terzioglu Managing Director TEOS EMS; Enerji Yönetim Sistemi, şirketlerin su, gaz, elektrik dağıtımlarını izlemesini, enerji tüketimini kontrol etmelerini, TEOS TMS; Tank Yönetim Sistemi ise, Tank Saha larının uzaktan izleme ve kontrolünü sağlayan SCADA uygulamalarıdır. Sensors BatKont; Battery Control and Management System Battery 1 Batteries Battery 2 Battery 3 Battery 4 Battery 5 Battery 6 Battery 7 Battery 8 T: F: / 20

23 MIKROSAY SOFTWARE AND ELECTRONICS, ENERGY Ürün: TrioVita: Hava ve Su temizleme, koku giderme sistemi BatKont; Hastaneler, baz istasyonları, askeri tesisler gibi kritik kullanım yerlerindeki akü gruplarının kontrol ve yönetim sistemi Gaz Kuyularında gaz çıkışını kontrol eden Kuyu Akış Kontrol ve Yönetim Sistemi Toplu taşıma sistemlerinde bilet tanımaya yarayan Encoder/ Decoder lar. NetTalk; Kullanıcılar arasında güvenli görüşme sağlayan uygulama programı Su, Gaz, Elektrik dağıtım ve kullanım hatları için Enerji Yönetim ve Kontrol Sistemi (SCADA Uygulaması) Üretim - Kalite ve Sertifikalar: Mikrosay, 1988 den bu yana deneyimli Mühendis ve tekniker kadrosu ile başarılı Ar-Ge çalışmaları, elektronik cihaz üretimi yapmakta ve gerçek zamanlı uygulama programları geliştirmektedir. Elektronik üretim hatlarında en modern, en son teknikler kullanılmakta, gerek elektronik, gerek uygulama ve endüstriyel otomasyon/integrasyon konularında uluslararasi projeler ISO sertifikalarına uygun başarılı proje yönetimi ile tamamlanmaktadır. Mikrosay, Avrupa Birliği Projelerinde iki projeyi koordinatör, bir projeyi de katılımcı olarak yürütmektedir. Odor and Germ Removal and Disinfection Planes, Public Transportations Triovita Hotels, Hospitals Houses, Offices,Shops Mikrosay A Ş. T: F: / 21

24 Firma Hakkında: Ören Kablo Pazarlama Ticaret Limited Şti. Ören Kablo, kablo üretim sektörüne 1979 yılında koaksiyel tipi kablo üretimiyle girmiştir. Kuruluşundan bu yana, stratejilerini, koaksiyel kablo pazarı ve segmentlerinde yer alan müşteri taleplerini ve rakiplerin gelişimini sürekli izleyerek belirlemeyi ilke edinen Ören Kablo, hızlı değişim gösteren iş çevresinde müşteri tatmini ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmet üretiminde ileri teknolojinin avantajlarını kullanmayı her zaman başarmıştır. Ender Tulum Export Sales Executive Üretim faaliyetlerini Silivri Ortaköy Sanayi Bölgesi nde yer alan modern üretim tesislerinde gerçekleştiren Ören Kablo, kablolu TV, dijital uydu, data kabloları, interaktif CATV kabloları, CAT5, CAT6 Lan kabloları, sinyal kumanda kabloları ve yangın ihbar kabloları gibi çok geniş bir yelpazede üretim yapmakta, ve bu yelpaze içinde yer alan tüm ürün gruplarının aynı zamanda sektörde yanmaz kablo olarak adlandırılan, halojen free kablonun, düşük dumanlı ve alev geciktirici versiyonlarını da müşterilerin kullanımına sunmaktadır. Yıllık 58 milyon metre koaksiyel kablo üretim kapasitesine sahip olan Ören Kablo, 2004 yılı başlarında Fiziksel Köpüklü PE yalıtkanlı kablo üretimine geçerek, gerçekleştirdiğini Gaz Enjeksiyonlu Skin / Foam / Skin üçlü püskürtmeli Fiziksel Köpüklü Polietilen Extruder hat yatırımı ile Türkiye nin dijital yayın kablo ihtiyacının % 70 ini tek başına karşılamaktadır. Ören Kablo, Türkiye pazarındaki başarısının yanı sıra, İngiltere, İsrail, Mısır, Katar, Irak, Fransa, İtalya, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Hollanda ve Ukrayna gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. ISO Kalite Yönetim Sistemi dahilinde üretim yapan Ören Kablo, üstün kalite ve sürekli müşteri memnuniyeti ve bağlılığının sağlanması ilkesini hedeflemiştir. 22 T: F:

25 ÖREN KABLO Ürün: Ören Kablo nun üretimi dahilinde olan zayıf akım kabloları ve Gümrük Kodunu içeren ürünlerden oluşmaktadır. Portföyümüz de yer alan ürünlerimiz; Koaksiyel Kablolar Kablo TV, İnternet Uygulamaları ve Uydu-Anten sistemleri uygulamalarında kullanılan (HS ), Kablosuz iletişimde kullanılan Koaksiyel Kabloları (HS ), CCTV Kamera ve Güvenlik Sistemlerinde Kullanılan Kablolar (854420), Dahili Tip Telefon Kabloları (HS ), Yangın Alarm Tipi Kablolar (HS ), Sinyal ve Kumanda Kabloları (HS ), Zayıf Akım Enerji Kablosu (HS ) Üretim - Kalite ve Sertifikalar: - ISO VDE - KABEL KEUR - CE - CAI - TSE TSEK TÜV RHEINLAND T: F:

26 Prosense Teknoloji San. Ltd Şti Firma Hakkında: Prosense Patlayıcı ve zehirli endüstriyel gazların algılanmasına yönelik cihazların geliştirilmesi amacıyla kurulmuştur. Prosense her zaman kaliteli ve ileri teknolojili sistemler üretmeye öncelik vermiştir. Bu doğrultuda yapılan araştırma/geliştirme faaliyetleri sonucunda Türkiye nin uluslararası standartlara sahip ilk Infrared, pelistör ve elektrokimyasal sensörlü gaz dedektörleri Prosense tarafından üretilmiştir. Özkan Karataş General Manager Prosense 40 dan fazla endüstriyel gaz için detektör üretmektedir. Bu detektörlerin 300 e yakın modelinde ATEX belgesi bulunmaktadır. Bu yönüyle Prosense Türkiye deki tek ve en büyük üretici konumundadır. Dünya genelinde ise ürün çeşitliliği anlamında oldukça iyi bir pozisyondadır. Ürün grupları gaz dedektörlerinde ProSense, kontrol panellerinde SenseLogic ve ev tipi dedektörler KGD markalarıyla sunulmaktadır. ATEX direktifi 94/9/AT doğrultusunda Ağustos 2010 yılında Prosense e ait ilk model gerekli test ve üretim koşullarını sağlamış ve ATEX belgesi almıştır. Prosense ev tipi gaz dedektörlerini EN standardına uygun olarak üretmektedir. Bu detektörler aynı zamanda TSE uygunluk belgesine sahiptir. İlgili direktifler doğrultusunda yapılan testler sonucunda bütün cihazlarımız CE markalamasına sahiptir. Prosense te kalite kesinlikle şansa bırakılmaz. Kaliteye olan inancımız nedeniyle üretim süreçlerimiz deneyimli personelimiz tarafından sürekli kontrol altında tutulmakta ve 2008 yılından beri ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi bütün süreçlerimizde uygulanmaktadır. T: F:

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON Günümüzde de üretim endüstrisinin yeni tanımı Endustri 4.0 olarak adlandırılmaktadır. Bu tanım esas itibarıyla endüstriyel üretimimin tarihsel bir süreç içindeki

Detaylı

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon

Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu. Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon Vestel Elektronik 2013 Faaliyet Raporu Vestel: Deneyim, Teknoloji, Vizyon İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler Derecelendirme Notları 4 Vestel de 2013 Yılının Satırbaşları 6 Yönetim

Detaylı

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur...

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... İçindekiler Başkan ın Mesajı Akfa Holding Hakkında Vizyon ve Misyon Kilometre Taşları Yurtdışı Ofisler & Hedef Pazarlar 7 9 10 11 12 Bilgi Grubu 14 Akfa

Detaylı

4 6 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Isı sektörünün genç ve dinamik firması Baykan Kombi, kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını, duygularını ve yaşam tarzlarını dikkate

Detaylı

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016 BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI Sanayi Genel Müdürlüğü TÜRKİYE ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖRÜ STRATEJİ BELGESİ VE EYLEM PLANI 2012-2016 2012 1 İÇİNDEKİLER TABLOLAR LİSTESİ... 2 GRAFİKLER LİSTESİ...

Detaylı

başaran 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı fuar gazetesi Kimya Sektörü nün Türkiye ve Avrasya daki

başaran 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı fuar gazetesi Kimya Sektörü nün Türkiye ve Avrasya daki ve Bileşenleri Özel Bölümü www.chcistanbul.com 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı 16-18 Ekim 2014 fuar gazetesi www.pharmaist.net İlaç Hammaddeleri, Bileşenleri ve Teknolojileri Hall: 9-10-11-12 Kayıt

Detaylı

ADO-CRP ROTO VEKA KALE r 12 ASC Plastik-Ascam Cam Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Çevre Mühendisi Cenk Cenkcimenoğlu Nitelikli ve Kalitesi İle Öne Çıkan Ürünlerle Pazar Payını Geliştiren Bir Firmayız

Detaylı

MT Company Index. MT Firma Rehberi. www.mtrehber.com. Türkçe / English

MT Company Index. MT Firma Rehberi. www.mtrehber.com. Türkçe / English MT Company Index MT Firma Rehberi Bu bir hizmetidir www.mtrehber.com Türkçe / English 2014 Madencilik Türkiye Dergisi: İlk sayısının yayınlandığı Eylül 2009 tarihinden bu yana sektöre hep farklı bir bakış

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL ELEKTRONİK 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel in Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı 10 Kısaca Zorlu

Detaylı

Vestel Beyaz Eşya 2013 Faaliyet Raporu. Vestel Beyaz Eşya: Geleceğe Odaklı

Vestel Beyaz Eşya 2013 Faaliyet Raporu. Vestel Beyaz Eşya: Geleceğe Odaklı Vestel Beyaz Eşya 2013 Faaliyet Raporu Vestel Beyaz Eşya: Geleceğe Odaklı İçindekiler Giriş 2 Özet Finansal ve Operasyonel Göstergeler 4 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 6 Yönetim Kurulu 8 İcra Kurulu

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

kobigündem DAĞLIKAN İnşaat Ltd. Çukurova nın en büyük hayvancılık tesisine imza attı

kobigündem DAĞLIKAN İnşaat Ltd. Çukurova nın en büyük hayvancılık tesisine imza attı kobigündem Gündem Oluşturur A Y L I K İ Ş D Ü N Y A S I D E R G İ S İ YIL: 5 SAYI: 27 EYLÜL-EKİM 2014 DAĞLIKAN İnşaat Ltd. Çukurova nın en büyük hayvancılık tesisine imza attı Astaş Isıl İşlem LTD. tesislerinde,

Detaylı

İçindekiler. Sayfa BOYDAK HOLDİNG FAALİYET RAPORU 2011

İçindekiler. Sayfa BOYDAK HOLDİNG FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU 2011 BOYDAK HOLDİNG FAALİYET RAPORU 2011 İçindekiler Sayfa Boydak Holding Üst Yönetimi 03 Başkan ın Mesajı 04 Yönetim Kurulu Üyeleri 06 CEO nun Mesajı 08 Dünden Bugüne Boydak 10 Bir Başarı

Detaylı

Bunge Gıda Altyapısını TURCom le Yeniledi. ETS Tur, Log Kay tlar çin TRCroot a Güvendi. Atlasjet Bilişim, Altyap s n n Bak m n TURCom a B rakt.

Bunge Gıda Altyapısını TURCom le Yeniledi. ETS Tur, Log Kay tlar çin TRCroot a Güvendi. Atlasjet Bilişim, Altyap s n n Bak m n TURCom a B rakt. ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Şubat 2013 Bunge Gıda Altyapısını TURCom le Yeniledi. ETS Tur, Log Kay tlar çin TRCroot a Güvendi. Atlasjet Bilişim, Altyap s n n Bak m n TURCom a B rakt. Merhaba,

Detaylı

KURUMSAL PROFİL VESTEL GLOBAL TÜKETİCİLERİN BEĞENİSİNE HİTAP EDİYOR

KURUMSAL PROFİL VESTEL GLOBAL TÜKETİCİLERİN BEĞENİSİNE HİTAP EDİYOR 2 KURUMSAL PROFİL VESTEL GLOBAL TÜKETİCİLERİN BEĞENİSİNE HİTAP EDİYOR Vestel Şirketler Grubu (Vestel), tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürün segmentlerinde, Türkiye ve uluslararası pazarların

Detaylı

146 tüzel kuruluş 10,300 den fazla çalışan

146 tüzel kuruluş 10,300 den fazla çalışan AVRUPA DA HITACHI Hitachi nin Avrupa Ayağına Hoşgeldiniz Hitachi, sürdürülebilir kentsel gelişim sağlamayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilirlik hedeflerini yakalayarak ve değerli doğal kaynakları koruyarak,

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda...

İÇİNDEKİLER. Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4. Genel Müdür Mesajı... 5. Yönetim Kurulu... 6. Üst Yönetim... 9. Hakkımızda... 01.01.2014 / 31.12.2014 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 4 Genel Müdür Mesajı... 5 Yönetim Kurulu... 6 Üst Yönetim... 9 Hakkımızda... 12 Üretim Tesisleri... 14 Şirketin Sermaye Yapısı ve

Detaylı

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Nisan 2014 Server Mail Wifi Medya Sosyal Medya Telefon Ipsos un MDM Güvenliği TURCom Teknoloji den China Shipping Türkiye Acenteliği nin Tercihi TURCom Teknoloji

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 04 Tarihçe 06 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 07 Ortaklık

Detaylı

YAZ HEYECANI. TURCom'da. Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu.

YAZ HEYECANI. TURCom'da. Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu. ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Haziran 2013 TURCom'da YAZ HEYECANI Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu. "Akıllı Çözümler" Yine Antalya da Tanıtıldı.

Detaylı

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09

+90 216 656 65 00 +90 216 656 65 09 POZİTİF ENERJİ EWE TURKEY HOLDİNG ŞİRKET PROFİLİ 2013 İÇİNDEKİLER 04 KURUMSAL 06 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 08 Genel Müdürlerin Mesajı 10 2013 e Bakış 12 Kısaca EWE Turkey Holding 14 Temel Finansal

Detaylı

editörden Ticari Araçlar Sektöründe Olumlu Beklentiler Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com

editörden Ticari Araçlar Sektöründe Olumlu Beklentiler Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com editörden Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-0199 Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com Ticari Araçlar Sektöründe Olumlu Beklentiler Yeni yılın ilk sayısında dernekler ve üretici firmaların değerlendirmelerine

Detaylı

GRUP SUNUMU. Güç ve Enerji Performansı çözümleri

GRUP SUNUMU. Güç ve Enerji Performansı çözümleri GRUP SUNUMU Güç ve Enerji Performansı çözümleri 2014 2015 Uzman çözümleriyle eksiksiz bir teklif GS Anahtarlama Aşırı gerilime karşı koruma Güç ve elektrik enerjisi denetimi Şebeke kalite analizi Reaktif

Detaylı

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline. Çelikten Gelecek 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.com İçindekiler Türk Demir Çelik Sektörünün Öncü Kuruluşu

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2004

FAALİYET RAPORU 2004 FAALİYET RAPORU 2004 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 1 Üst Yönetim... 2-3 Tarihçe... 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, İlkelerimiz... 5 İnsan Kaynakları... 6 Ortaklığın Faaliyet Gösterdiği Sektör

Detaylı

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu

Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu Yenilik üstüne yenilik... VESTEL BEYAZ EŞYA 2012 Faaliyet raporu İçİndekİler GİRİŞ 2 Kısaca Vestel Beyaz Eşya 4 Finansal Göstergeler 6 Vestel Beyaz Eşya nın Stratejisi 8 Vestel in Küresel Faaliyet Ağı

Detaylı

editörden Yaygın ve süreli yayın / ISSN NO: 1308-0199 Hüseyin Vatansever / editor@aramedya.com ARAMEDYA Uluslararası Yayıncılık Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adına Otomotivde Yeni Bakış Türkiye

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER 3 RAPOR HAKKINDA 11 AKSA HAKKINDA 20 YÖNETİŞİM 36 SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR 53 ÇEVRE 67 İNSAN KAYNAKLARI 87 TOPLUM 93 PERFORMANS TABLOLARI 101 GRI GÖSTERGELERİ

Detaylı

TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan

TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Aralık 2014 TURCom Teknoloji Çözümleri Isola di San Clemente de! Wyndham İstanbul Petek in Sistem Odası TURCom dan İstanbul Marriott Hotel Şişli TURCom Teknoloji

Detaylı