Koç Topluluğu Spor Kulübü Yaz Programları 2015

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Koç Topluluğu Spor Kulübü Yaz Programları 2015"

Transkript

1 Koç Topluluğu Spor Kulübü Yaz Programları 2015 BURSA: Uludağ Yaz Kampı İSTANBUL: Bağlarbaşı Yaz Okulu Beykoz Summer City Camp

2 Koç Topluluğu şirketlerinin katılımı ile kurulan, çalışanların yanı sıra çalışan çocuklarına da spor ve eğitim içerikli programlar sunan Koç Topluluğu Spor Kulübü; 2015 yaz döneminde Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle yatılı yaz kampı ve gündüzlü yaz okulu programları sunuyor. Çocukların eğlenceli ve eğitici bir tatil dönemi geçirmesi hedefiyle geliştirilen ve her şehirden katılıma açık olan bu programlar; Koç Topluluğu değerleri ve Geleceğin Yıldızları nın 26 yıllık deneyimi ile toplam 67 ülkeden gençlere sunduğu spor, sanat, İngilizce ve liderlik programlarındaki uzmanlığı bir araya getirilerek oluşturuldu. Deneyimli Ellerdesiniz Koç Topluluğu Spor Kulübü denetimi ve yönetiminde, okul dışı eğitim alanındaki 26 yıllık tecrübesinin yanında, uluslararası alanda International Camping Fellowship, Türkiye Kamplar Derneği ve TÜRSAB gibi sektörel birliklerin etkin üyesi olan Geleceğin Yıldızları, gençlik ve eğitimle ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve öncü kuruluşlarla işbirliği içinde çalışıyor. Burada Eğlence Garanti Kamplara katılan öğrencilerinden en sık duyulan cümlelerin başında şu gelir: Hayatımda yaşadığım en güzel, en eğlenceli yazdı. Öğrencilerin sonraki yıllarda da yaz programlarına devam etmelerinin altında yatan nedenlerin başında sunulan yüksek kalite ve hep birlikte yaşanan müthiş eğlence gelir. Kamp Tesisleri Kampların düzenlendiği tesislerin yalnızca öğrencilerin ve eğitmenler tarafından kullanılmasına özen gösterilerek kamp merkezleri olarak, Uludağ Grand Yazıcı Otel, İstanbul Bağlarbaşı Koru, Beykoz TED İstanbul Koleji Kampüsü belirlenmiştir. Spor tesisleri, sahaları, resim ve güzel sanatlar atölyeleri, İngilizce dersleri için ayrılmış sınıfları ve sosyal alanları ile bu tesisler kamp için ideal bir ortam sağlıyor. Kampçılar, yaşlarına ve seviyelerine göre oluşturulan gruplarda kamp tesisinin güvenli ve keyifli ortamında unutamayacakları bir yaz geçiriyorlar. Üstün Standartlar ve Eğitmenler Her anı özenle hazırlanmış, eğlence, arkadaşlık ve macera dolu programlarda, dünya standartlarının üzerinde, her 4-5 öğrenci için 1 eğitmen görev yapıyor. Kamp sırasında genç ve dinamik aktivite koçlarının yanı sıra, spor, sanat ve İngilizce programları için eğitmenler de kampçılarla beraber oluyorlar. Kamp süresince kamp tesisinde gerekli durumlar için sağlık ekibi görev yapıyor, İstanbul daki gündüzlü yaz programları için Anadolu ve Avrupa yakasından servis imkanı sunuluyor.

3 Uludağ Yaz Kampı yaş Haziran 2015 Uludağ Yaz Kampı neler sunuyor? Günün 24 saati öğrencilerle beraber olan genç ve dinamik uluslararası kamp personeli Sadece kampa tahsis edilen Uludağ Grand Yazıcı Otel de 4 kişilik odalarda konaklama Kamp için özel düzenlenmiş tesisler, spor sahaları ve ders alanları Çeşit çeşit spor: Basketbol Futbol Voleybol Okçuluk Hokey Beyzbol Masa tenis İlgi alanlarına göre seçmeli aktiviteler: Resim Takımdaşlık Liderlik Drama Dans Fotoğrafçılık Aşçılık Doğa aktiviteleri: Alçak ip parkurları Flying fox Örümcek ağı Yakup un merdiveni Çadır Kurma Doğada güvenli ateş yakma Pusula kullanımı Orienteering Gece eğlenceleri, coşku dolu anlar: Hoşgeldin partisi Define Avı Yarışmalar gecesi Banker Kıyafet balosu Oda gösterileri Riziko Seçmeli olarak yaş ve seviyelere göre 12 şer kişilik gruplarda yabancı eğitmenlerle, eğlenerek İngilizce 24 saat kampta görevli kamp doktoru Katılım sertifikası ve özel ödüller Ücret ve Kayıt Kamp ücreti Koç Topluluğu çalışan çocuklarına %15 indirimli olarak 1700 TL dir. Kamp ücretine her şey dahil tam pansiyon konaklama, acil vakalar özel sağlık sigortası, İstanbul-İzmit-Bursa dan kampa ulaşım, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, kamp tişörtü ve kamp fotoğraf albümü dahildir. Kardeşlere %5 er indirim uygulanır. Sınırlı kontenjanı olan bu kampa çocuklarını kayıt ettirmek isteyen ailelerin kayıt formunu (216) no lu faksa ya da adresine ulaştırmaları gerekiyor. Kampla ilgili detaylı bilgi için (216) dan Kamp Danışma Hattı nı arayabilirsiniz. Ülkenin dört bir köşesinden gelen Koç Topluluğu çalışan çocuklarını bu kampta unutulmaz bir yaz tatili bekliyor. Spor, sanat, İngilizce, liderlik Kampın coşkulu ortamında doyasıya eğlence ve yeni arkadaşlar kampçıları bekliyor. Gün boyunca futbol, basketbol, beyzbol, voleybol, hokey, okçuluk, langırt, masa tenisi, badminton gibi fiziksel aktivitelerin yanında; öğrenciler Uludağ ın gizli doğal güzelliklerini keşfederek, define arayarak, fotoğraf çekerek, resim yaparak kendilerini geliştiriyor, doğada yaşam eğitimlerine, güzel sanatlar çalışmalarına, gece eğlencelerine ve daha pek çok sosyal etkinliğe katılıyorlar. Dileyen öğrenciler seçmeli aktivite olarak yabancı eğitmenler ile İngilizce eğlenerek İngilizce ders ve pratik yapma imkanına sahip oluyor.

4 Bağlarbaşı Yaz Okulu 7 12 yaş 15 Haziran 14 Ağustos arası 2 haftalık dönemler Bağlarbaşı Yaz Okulu neler sunuyor? Bağlarbaşı Koru nun doğal güzellikleri içinde yaz programı İstanbul un her köşesinden yeni arkadaşlar Her 5 kampçı için görevli 1 deneyimli eğitmen Çeşit çeşit spor, Basketbol Futbol Voleybol Hokey Beyzbol Tenis İlgi alanlarına göre seçmeli aktiviteler, Resim Takım Oyunları Drama Dans El Sanatları Duvar Tırmanışı Birbirinden heyecanlı yarışmalar Eğlenceli geziler Kamp sağlık hizmeti Katılım sertifikası ve özel ödüller 15 Haziran-14 Ağustos tarihleri arasında 2 şer haftalık dönemler Ücret ve Kayıt 2 haftalık kamp ücreti Koç Topluluğu çalışan çocuklarına %15 indirimli olarak 1000 TL dir. 2 haftalık her kamp devresi süresince verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah ve akşamüstü atıştırmaları, kamp sağlık hizmetleri, acil vakalar sağlık sigortası, sertifika ve ödüller, kamp fotoğraf albümü ücrete dahildir. Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup kamp ücretine dahil değildir. İki farklı döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, kardeşlere %5 er indirim uygulanır. Her dönemin sınırlı kontenjanı olan bu kampa çocuklarını kayıt ettirmek isteyen ailelerin kayıt formunu (216) no lu faksa ya da adresine ulaştırmaları gerekiyor. Kampla ilgili detaylı bilgi için (216) dan Kamp Danışma Hattı nı arayabilirsiniz. İstanbul un her köşesinden gelen çocuklar en keyifli kamp deneyimini Bağlarbaşı Koru da yaşıyor. Yeni arkadaşlar, eğlence, spor, sanat, geziler 7-12 yaş grubu öğrenciler hafta içi her gün 09:00-16:00 saatleri arasında Bağlarbaşı Koru nun güzellikleri içinde uzman eğtimenlerle futbol, basketbol, beyzbol, voleybol, hokey, masa tenisi, badminton gibi fiziksel aktivitelerin yanında el sanatları çalışmaları, resim yaparak kendilerini geliştiriyor, seçmeli pek çok sosyal etkinliğe katılıyorlar. Öğrenciler her iki haftada 1 defa belirlenen temalı kamp dışı gezilere katılıyorlar.

5 Beykoz Summer City Camp 5 12 yaş 22 Haziran 21 Ağustos arası 2 haftalık dönemler Beykoz Summer City Camp neler sunuyor? İstanbul un her köşesinden yeni arkadaşlar Her 4 kampçı için görevli 1 deneyimli eğitmen Tercih edenlere İngilizce eğitimi - Yaşına ve seviyene göre şer kişilik gruplarda yabancı eğitmenlerle eğlenerek İngilizce Çeşit çeşit spor, Basketbol Futbol Voleybol Hokey Beyzbol Tenis İlgi alanlarına göre seçmeli aktiviteler, Resim Takım Oyunları Drama Dans El Sanatları Duvar Tırmanışı Birbirinden heyecanlı yarışmalar Eğlenceli geziler Kamp sağlık hizmeti Katılım sertifikası ve özel ödüller 22 Haziran-21 Ağustos tarihleri arasında 2 şer haftalık dönemler Ücret ve Kayıt 2 haftalık kamp ücreti Koç Topluluğu çalışan çocuklarına %15 indirimli olarak 1400 TL dir. 2 haftalık her kamp devresi süresince verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah ve akşamüstü atıştırmaları, kamp sağlık hizmetleri, acil vakalar sağlık sigortası, sertifika ve ödüller, kamp fotoğraf albümü ücrete dahildir. Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup kamp ücretine dahil değildir. İki farklı döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, kardeşlere %5 er indirim uygulanır. Her dönemin sınırlı kontenjanı olan bu kampa çocuklarını kayıt ettirmek isteyen ailelerin kayıt formunu (216) no lu faksa ya da adresine ulaştırmaları gerekiyor. Kampla ilgili detaylı bilgi için (216) dan Kamp Danışma Hattı nı arayabilirsiniz. TED İstanbul Koleji Kampüsü, bu yaz İstanbul un her köşesinden gelen çocuklar için İngilizce, spor ve sanatın merkezi oluyor. İngilizce, eğlence, spor, sanat, geziler 5-12 yaş grubu öğrenciler hafta içi her gün 09:00-16:00 saatleri arasında uzman eğitmenlerle kamp deneyimi yaşıyorlar. Kampın 2 ana programı var. Bunlardan çocuğunuzun ilgisine ve ihtiyacına göre istediğinizi seçebilirsiniz. Multi Aktivite: Tüm gün basketbol, tenis, futbol, voleybol, hokey, müzik, resim, drama ve geziler ile dopdolu bir program. English in Action: Günün yarısı yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitimleri, diğer yarısında da spor sanat eğlence ve geziler.

6 Koç Topluluğu Spor Kulübü Kamp Danışma Hattı: (216) Faks: (216) Diğer Geleceğin Yıldızları Programları Genel katılıma açık, farklı içerik ve tarihli Geleceğin Yıldızları Yaz Programları için Koç Topluluğu çalışan çocuklarına aşağıda belirten ücretler üzerinden %10 indirim imkanı sunulmaktadır. ULUDAĞ GELİŞİM KAMPLARI Yaz Gelişim Kampı İngilizce Gelişim Kampı Basketbol Gelişim Kampı Voleybol Gelişim Kampı Futbol Gelişim Kampı Judo Gelişim Kampı 7 13 Yaş ULUDAĞ GENÇLİK KAMPLARI Uluslararası Gençlik Kampı İngilizce Gençlik Kampı Film Yönetmenliği Kampı Uluslararası Basketbol Kampı DENİZ KAMPLARI Kuşadası İngilizce Kampı 9 15 Yaş Haziran 2,300 TL (KDV DAHİL) Mersin İngilizce Kampı 9 15 Yaş Haziran 2,200 TL (KDV DAHİL) Alaçatı Sörf Kampı Yaş 1 7 Temmuz 3,300TL (KDV DAHİL) 7 13 Temmuz Temmuz Datça Yelken Kampı 8 17 Yaş 29 Temmuz 5 Ağustos 3,300 TL (KDV DAHİL) 6 13 Ağustos

7 Koç Topluluğu Spor Kulübü Kamp Danışma Hattı: (216) Faks: (216)

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS İNGİLTERE DE YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ İNGİLTERE BERKSHIRE BELL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden hoşlanan

Detaylı

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos

İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI. YAŞ GURUBU : 12-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER : 1 Temmuz - 11 Ağustos İNGİLTERE BİREYSEL YAZ OKULLARI İNGİLTERE BERKSHIRE BELL INTERNATIONAL WELLINGTON COLLEGE www.bellenglish.com/wellington/ Mimarisi ve geniş alanlarıyla göz dolduran yaz okulumuz sportif faaliyetlerden

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

EVIASPORTS YAZ SPOR KAMPLARI

EVIASPORTS YAZ SPOR KAMPLARI EVIASPORTS YAZ SPOR KAMPLARI EVIASPORTS HAKKINDA Değerli Veliler, Öğretmenler ve Sevgili Öğrenciler, Günümüzde çocuklar teknolojik gelişmelerle birlikte evde, dışarıda, okulda daha az hareket ediyor ve

Detaylı

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014

www.ccb.ac.uk ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 ULUSLARARASI TANITIM BROŞÜRÜ 2014 2 City College da gerçekten çok güzel zaman geçirdim. Diğer yabancı ve İngiliz öğrencilerle arkadaş oldum; bu sayede onların kültürleriyle tanıştım. Kültürel zenginliği,

Detaylı

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI MERAK 2-4 süre ile devam eden, 12-19 yaş grubuna yönelik, Öğrencinin yabancı dilini geliştirmesi, pratik kazanması, farklı kültürleri tanıması

Detaylı

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİLER Okul ne zaman kuruldu? Robert Lisesiyle Boğaziçi Üniversitesi arasında bir bağ var mı? Robert Kolej 1863 yılında kuruldu. 1971 yılına kadar, Boğaziçi

Detaylı

2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI

2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI 2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI İÇİNDEKİLER... SY: 4 SY: 6 SY: 12 SY: 13 SY: 14 SY: 15 SY: 16 SY: 17 SY: 18 SY: 20 SY: 24 SY: 25 MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANIMIZDAN

Detaylı

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM AMERİKA DA YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ

ATLAS YURTDIŞI EĞİTİM AMERİKA DA YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ ATLAS AMERİKA DA YAZ OKULU ALTERNATİFLERİ AMERİKA NEW YORK St.-Giles Columbia University www.stgiles-international.com YAŞ GURUBU: 14-17 22 Haziran 03 Ağustos 2014 St Giles New York yaz okulu, Ivy League

Detaylı

5 ile 13 yaş arasındaki genç misafirlerimizin konaklaması banyo ve tuvaleti bulunan ranza yataklı 4/6 kişilik odalarda öngörülmüştür.

5 ile 13 yaş arasındaki genç misafirlerimizin konaklaması banyo ve tuvaleti bulunan ranza yataklı 4/6 kişilik odalarda öngörülmüştür. Çocuklar ve Gençler için Yaz Eğitim Kampı Aquilone / Uçurtma 06024 Gubbio PG. Tel O75/ 9271105 331 8746016 GSM : 338 6581790-339 3257742 FAKS : 075/9480260 İnternet : www.aquilone.it e-mail : aquilone@aquilone.it

Detaylı

e-bülten Eyüboğlu Eğitim Kurumları 2010 Yurt Dışı Yaz Programları Kanada Toronto Üniversitesi Grup Yaz Okulu Öğrenci Görüşü: Elif Başaran 10FB

e-bülten Eyüboğlu Eğitim Kurumları 2010 Yurt Dışı Yaz Programları Kanada Toronto Üniversitesi Grup Yaz Okulu Öğrenci Görüşü: Elif Başaran 10FB e-bülten Eyüboğlu Eğitim Kurumları 2010 Yurt Dışı Yaz Programları Kurum misyonumuzda da belirttiğimiz gibi Eyüboğlu Eğitim Kurumları, öğrencilerini daima uluslar ve kültürler arası bilince sahip çift dilli

Detaylı

DAÜ dünyanın en iyi ilk 2000 üniversitesi sıralamasında yer almaktadır.

DAÜ dünyanın en iyi ilk 2000 üniversitesi sıralamasında yer almaktadır. Temmuz - Eylül 2015 Akdeniz in kalbinde, Kıbrıs ın Gazimağusa şehrinde yer alan Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) eğitim hayatına 1979 yılında başladı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin (KKTC) en büyük devlet

Detaylı

12-18 Yaş Grubu İngilizce Yaz Okulu Programı

12-18 Yaş Grubu İngilizce Yaz Okulu Programı 12-18 Yaş Grubu İngilizce Yaz Okulu Programı Toronto Üniversitesi İngilizce Yaz Okulu Programı 12 ile 18 yaş arasındaki öğrencilere Temmuz ve Ağustos ayları boyunca farklı seviye ve yoğunlukta İngilizce

Detaylı

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI TATİL BÜLTENİ

ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI TATİL BÜLTENİ A u ok na lu ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI TATİL BÜLTENİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK BİRİMİ - HAZİRAN 2014 TATİL BÜLTENİ 2013-2014 eğitim-öğretim yılını verimli bir şekilde bitirmenin heyecanını yaşıyoruz.

Detaylı

YAŞ GURUBU : 14-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER: : 21 Haziran 02 Ağustos 2015

YAŞ GURUBU : 14-17 YAZ OKULUNUN AÇIK OLDUĞU TARİHLER: : 21 Haziran 02 Ağustos 2015 AMERİKA NEW YORK St.-Giles Columbia University www.stgiles-international.com AMERİKA BİREYSEL YAZ OKULLARI St Giles New York yaz okulu, Ivy League nin bir üyesi olan Columbia University Kampüsünde yaz

Detaylı

TÜRÜ: FULL PANSİYON KONAKLAMALI AC MILAN FUTBOL OKULU+ İNGİLİZCE DİL KAMPI

TÜRÜ: FULL PANSİYON KONAKLAMALI AC MILAN FUTBOL OKULU+ İNGİLİZCE DİL KAMPI ETKİNLİK ADI: AC MILAN JUNIOR CAMP TÜRKİYE TÜRÜ: FULL PANSİYON KONAKLAMALI AC MILAN FUTBOL OKULU+ İNGİLİZCE DİL KAMPI LOKASYON: IM ACADEMY - FETHİYE KAMP DÖNEMLERİ: 1- I. Dönem : 11.08.2013 18.08.2013

Detaylı

Öğrenci Kılavuzu 1 Değerli Öğrencilerim, Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK Rektör

Öğrenci Kılavuzu 1 Değerli Öğrencilerim, Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK Rektör Öğrenci Kılavuzu 1 Değerli Öğrencilerim, Öğrenci Seçme Sınavı nda göstermiş olduğunuz üstün başarıdan dolayı Namık Kemal Üniversitesi adına sizi ve ailenizi yürekten kutluyorum. Mensubu olmaktan gurur

Detaylı

Dili yaşayarak öğrenin

Dili yaşayarak öğrenin Language Studies International - Tanıtım Broşürü 2013 Dili yaşayarak öğrenin İNGİLTERE ABD KANADA AVUSTRALYA YENİ ZELANDA İSVİÇRE FRANSA MALTA www.lsi.edu 2 Hoş geldiniz Welcome Willkommen Bienvenue Bienvenido

Detaylı

Londra da neler sunuyoruz

Londra da neler sunuyoruz Londra da neler sunuyoruz Genel İngilizce Kursları İş İngilizcesi Kursları Sınava Hazırlık Kursları- Cambridge ESOL, TOEFL ve IELTS CLIL İçerik ve Dil Entegrasyon Öğrenimi Okul Entegrasyon Programı - İlkokul

Detaylı

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN

MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN MANCHESTER UNITED SOCCER SCHOOLS 2015 KAMPLARI İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN İNGİLİZCE ÖĞRENİN FUTBOL OYNAYIN HAYATINIZIN DENEYİMİ ÖĞRENCİLER ve Kampı nı bu şekilde ifade ediyor. İki haftalık kamplarımız

Detaylı

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR.

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 7 18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Yaz Okulu Programları Kuzey İngiltere de Dil Eğitimi SAYI 7 Yurt dışında Yaz Okulları ve Futbol Kampları

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Hoşgeldiniz A2Z Deneyimi A2Z İngilizce Dil Okulu na geldiğinizde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız! Londra, Manchester ve

Detaylı

Portre: Ercan Kesal Mert Fırat

Portre: Ercan Kesal Mert Fırat Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yayın organıdır üç ayda bir yayımlanır YAZ 2014 Portre: Ercan Kesal Mert Fırat Doç.Dr.Banu Manav Kültür Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

Detaylı

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN!

İNGİLİZCE DİL KURSLARI. ingilizceyi HIZLICA. ÖGRENiN! İNGİLİZCE DİL KURSLARI ingilizceyi HIZLICA ÖGRENiN! Reservi un curs a A2Z School of English, Dublin al preu més baix de tot el món i Llegeixi opinions d\'antics alumnes sobre A2Z School of English, Dublin

Detaylı

ABD'de İngilizce Eğitimi

ABD'de İngilizce Eğitimi ABD'de İngilizce Eğitimi Yaklaşık 120,000 öğrenci İngilizce öğrenmek için her yıl ABD ye gelmektedir. Birçoğu ABD deki üniversite ve yüksekokullara giriş için hazırlanmaya; bazıları Amerikan yaşamını tecrübe

Detaylı

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu

ELS INTERNATIONAL PATHWAYS. ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu ELS INTERNATIONAL PATHWAYS ABD l KANADA l AVRUPA l AVUSTRALYA l ÇİN l MALEZYA SEÇİMİNİZİ YAPIN. 2014 Turkish Edition ELS.edu Günümüz global iş piyasasına katılmak için, İngilizce uzmanlığı, başarmanızı

Detaylı

2014-15 Yeni Öğrenci Kayıt ve Bilgilendirme El Kitabı

2014-15 Yeni Öğrenci Kayıt ve Bilgilendirme El Kitabı 2014-15 Yeni Öğrenci Kayıt ve Bilgilendirme El Kitabı "Uluslararası Kariyer İçin" www.emu.edu.tr Devlet Üniversitesi olan Doğu Akdeniz Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği ve Uluslararası Üniversiteler

Detaylı

SOSYAL DESTEK PROGRAMI. Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller...

SOSYAL DESTEK PROGRAMI. Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller... SOSYAL DESTEK PROGRAMI Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller... ÖNSÖZ Türkiye, elde ettiği makro ekonomik istikrar, yüksek büyüme oranları, ihracat rekorları ve yabancı sermayeyi de çekebilen cazip yatırım

Detaylı

IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için)

IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için) IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için) 1- Feyziye Mektepleri Vakfının tarihçesi nedir? Feyziye Mektepleri Vakfı nasıl kurulmuştur? Işık Okullarının

Detaylı

CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL BURSA 1 YAŞINDA 1 MİLYON 197 BİN 609 ÜRÜNÜ 0 PPM İLE ÜRETTİ GELENEKSEL PİKNİK ETKİNLİĞİMİZ DEN KARELER

CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL BURSA 1 YAŞINDA 1 MİLYON 197 BİN 609 ÜRÜNÜ 0 PPM İLE ÜRETTİ GELENEKSEL PİKNİK ETKİNLİĞİMİZ DEN KARELER CHASSIS BRAKES INTERNATIONAL BURSA 1 YAŞINDA 1 MİLYON 197 BİN 609 ÜRÜNÜ 0 PPM İLE ÜRETTİ GELENEKSEL PİKNİK ETKİNLİĞİMİZ DEN KARELER EDİTÖRCE 2 Chassis Brakes World den Merhaba Derya ÇORUH ÖZVATAN Türkiye

Detaylı