collection 2014 isbiryatak.com

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "collection 2014 isbiryatak.com"

Transkript

1 collection 2014 isbiryatak.com

2

3 KONUKLARINIZIN UYKU KONFORU SiZiN için NE KADAR ÖNEMLi..?

4 kalite ve müşteri odaklı uyku teknolojileri üretiyoruz Avrupa Kalite Ödülü 2009 ve 2011 AB Kalite Ödülü ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü 2011 Anadolu Markaları Ödülü ve 2012 Altın Marka Ödülü 2012 Uluslararası Kalite Ödülü 2012 Marka Patent Ödülü 2012 Büyük İşletmeler Ödülü 2012 Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması

5 ana faaliyet alanlarımız Viskoelastik (Hafıza Özellikli Sünger) Yatak Sünger Yatak PU Lateks Yatak Yaylı Yatak Hastane - Otel Yatakları Yatak Bazaları - Başlıkları Ev Tekstili Ürünleri Beyaz Ev Tekstili Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri Tüm Yoğunluklarda Sünger % 100 PU Sünger 45 Kg / m 3 Viskoelastik Hafızalı Sünger 75, 85, 100-Üstü Kg / m 3 üretim tesislerimiz Ankara İstanbul Yolu Sünger Fabrikası m 2 kapalı alan m 2 açık alan Ankara Esenboğa Yolu Yatak Fabrikası m 2 kapalı alan m 2 açık alan İzmir Torbalı Sünger Fabrikası m 2 kapalı alan m 2 açık alan kalite belgelerimiz TSE Türk Standartları Enstitüsü EN ISO 9001:2008 ÖKOTEX Standardı Sertifikası CE Sertifikası RoHs Testi TS EN ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ODTÜ - ISO 845(1988) Visco 100 Plus Yoğunluk Testi Quallofil Air Allerban Kalite Raporu Health Guard Hijyen Kalite Raporu

6 İş seyahatlerim dolayısıyla yılın neredeyse yarısını otellerde geçirmek durumunda kalıyorum. O kadar stresli, yoğun ve tempolu günler geçiriyorum ki, tek hayalim bir an önce kendimi otel odamdaki yatağa atmak oluyor. Yatağın kalitesi ve rahatlığı bu anlamda son derece önemli. Bence, güne dinlenmiş ve yenilenmiş olarak başlamak için bir otelin verebileceği en iyi hizmet; doğru yatak seçimi yapmak olmalı. D.Arıcan iş kadını

7 7 isbiryatak.com DÜNYANIN EN HUZURLU DiNLENDiRiCi HAYAL DOLU ANLARI işbir YATAK TA GEÇER yataklar

8 8 hotel catalogue 2013 Pearl Ortopedik Yaylı Yatak+İkiz Bazası Katman Görünümü Ortopedik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel jakarlı kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve tek kişilikte 3 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve ortopedik özellik kazandırılmıştır. Yatakta, ön deformasyonu alınmış TSE standartlarında 117 adet/m2 bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli Yatak Baza Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 18 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Toplam Yükseklik: 47 Cm (±1 Cm). ayaklarda kullanılmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

9 9 Gold Soft Ortopedik Yaylı Yatak+İkiz Bazası isbiryatak.com Katman Görünümü Ortopedik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel örme kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve tek kişilikte 7, çift kişilikte 9 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve soft ortopedik özellik kazandırılmıştır. Yatakta, ön deformasyonu alınmış TSE standartlarında 117 adet/m 2 bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Yatak Baza Toplam Yükseklik: 53 Cm (±1 Cm).

10 10 hotel catalogue 2013 Diamond Full Ortopedik Yaylı Yatak+İkiz Bazası Katman Görünümü Full Ortopedik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel örme kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve 11 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve full ortopedik özellik kazandırılmıştır. Yatakta, ön deformasyonu alınmış TSE standartlarında 117 adet/m 2 bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Yatak Baza Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 25 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Toplam Yükseklik: 54 Cm (±1 Cm).

11 11 Platinum Viskoelastik Ergonomik Yaylı Yatak+İkiz Bazası isbiryatak.com Katman Görünümü Viskoelastik Ergonomik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel örme kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve tek kişilikte 7, çift kişilikte 9 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve ergonomik özellik kazandırılmıştır. Viskoelastik malzeme kullanımı ile konforu arttırılmış bu yatakta,, ön deformasyonu alınmış 117 adet/m 2 TSE standartlarında bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 26 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Yatak Baza Toplam Yükseklik: 55 Cm (±1 Cm).

12 12 hotel catalogue 2013 Sapphire Pocket Ergonomik Ortopedik Paket Yaylı Yatak+İkiz Bazası Katman Görünümü Ergonomik Ortopedik Paket Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yumuşaklık, ergonomi ve üstün konfor için tasarlanmıştır. Yatakta, birbirinden bağımsız özel paketler şeklinde yer alan torba yaylar (272 adet / m 2 ) kullanılmıştır. Böylece yatak ses yapmaz, zamanla deforme olmaz ve çökmez. Bir noktada uygulanan yük, diğer noktada hissedilmez. Yatak bazası 8 mm. sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Yatak Baza Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Toplam Yükseklik: 53 Cm(±1 Cm).

13 13 isbiryatak.com İŞBİR YATAK İLE MiSAFiRLERiNiZE BEŞ YILDIZLI UYKU DENEYiMi YAŞATIN...

14 14 hotel catalogue 2013 Premiere Luxury Ergonomik Yaysız Yatak Katman Görünümü Ergonomik Yaysız Yatak Uzun süre deforme olmayan, dayanıklı, çökmeyen ve terletmeyen bir yataktır. Ses yapmayan ergonomik yapıya sahiptir. Yıkanabilir fermuarlu kumaşı ile hijyenik kullanım imkanı sunar. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Yatak Baza Boy: En: Yükseklik: 16 Cm (±1 Cm). Yatakla tüm bazalar kullanılabilir.

15 15 isbiryatak.com Majestic Star Yaysız Ergonomik Yuvarlak Yatak Katman Görünümü Yaysız Ergonomik Yuvarlak Yatak Ring, yuvarlak formda, hava geçirgenliği yüksek süper elastik, yumuşak PU Lateks malzemeden üretilmiş bir yataktır. Ring yatak ses yapmaz. Kullanılan pamuklu kumaşlar ve hijyenik dolgu malzemeleri sayesinde terletmez. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli y kanabilir, pamuklu örgü kılıflıdır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Çap: 230 Cm Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yatak

16 16 hotel catalogue 2013 Supreme Comfort Viskoelastik Ak ll Yatak Katman Görünümü Yatak Baza Yatakla tüm bazalar kullanılabilir. Boy: En: Yükseklik: 20 Cm (±1 Cm). Viskoelastik Ak ll Yatak İçeriğindeki viskoelastik malzeme ile Supreme Comfort, vücut s s ve bas nc na duyarl yap s yla eşsiz bir uyku konforu sunar. Supreme Comfort un üst yüzeyinde 8 cm kal nl ğ nda aç k hücreli viskoelastik malzeme bulunmaktad r. Böylece vücudunuz üzerindeki bas nc minimuma indirirken açık hücreli yapısı sayesinde etkin hava dolaşımı sağlar. Bunun alt nda bulunan özel kesimli 32 dansite PU Lateks malzeme ile vücudunuza tam destek olur. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli y kanabilir, örgü kumaştan yapılmış fermuarlı kılıflıdır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

17 17 isbiryatak.com Royal Comfort Viskoelastik Akıllı Yatak Katman Görünümü Viskoelastik Akıllı Yatak VISCOSTAR Comfort, üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik katman (9 cm) ile basınç indirgeyici özelliğe sahip akıllı bir yataktır. Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu malzeme, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme, yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer Viskoelastik malzemenin aç k hücreli yap s ve destek süngerinde kullan lan özel profil kesim sayesinde etkin hava dolaş m sağlanm şt r. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli y kanabilir k l fl d r. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Boy: En: Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yatak Baza Yatakla tüm bazalar kullanılabilir.

18 18 e 2013 talogu hotel ca Imperial Dream Yuvarlak Viskoelastik Akıllı Yatak+Epsilon Baza Seti K at m a ng ör ü nü mü Yuvarlak Viskoelastik Akıllı Yatak Imperial Dream Yuvarlak Yatak, Epsilon Yuvarlak Baza Seti için üretilmiş viskoelastik yataktır. Üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik katman ile basınç indirgeyici özelliğe sahip akıllı bir yataktır. Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu malzeme, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer. Yatak Çap: 230 Cm Baza Çap: 260 Cm Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 25 Cm (±1 Cm). (+5 cm ayak) Toplam Yükseklik: 54 Cm (±1 Cm). (başlık hariç) Viskoelastik malzemenin aç k hücreli yap s ve destek süngerinde kullan lan özel profil kesim sayesinde etkin hava dolaş m sağlar. Pamuklu örgü kumaştan yapılmış fermuarlı kılıflıdır. Belmondo yuvarlak yatak, sağlık ve farklılığı bir arada yaşamak için tasarlanmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

19 İŞBİR YATAK UZMANLIĞIYLA 1. SINIF KONFOR...

20 20 e 2013 talogu hotel ca Terra Alev Almaz Yatak K at m a ng ör ü nü mü Alev Almaz Yatak Otel, yurt vb. gibi çok sayıda yatağın bulunduğu ortamlarda, yatağın yanan sigara, kibrit ateşi gibi unsurlarla alev alarak yangına sebep olmasını engellemek için özel olarak tasarlanmıştır. Dış kapitonesindeki tüm katmanların yanı sıra, kapama fitili, kulpları dahil içindeki tüm dolgu malzemeleri TS-EN ve TS-EN standartlarında yanmaya karşı dirençlidir. 30 dansite alev almaz dolgu süngeri ile uzun süre deforme olmayan, dayanıklı, çökmeyen ve terletmeyen bir yataktır. Ses yapmayan ergonomik yapıya sahiptir. Yatak Boy: Baza En: Yükseklik: 21 Cm (±1 Cm). Yatakla tüm bazalar kullanılabilir. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

21 Bütün bir yılı çalışarak geçiriyorum ve güne çok erken başlıyorum. Yılın sadece belli dönemlerinde tatil yapma imkanım oluyor. Tatil için gittiğim otellerde mümkün olduğu kadar dinlenmek ve yılın bütün yorgunluğunu atmak istiyorum. Bu yüzden kalacağım otelin yatak seçimi benim için çok önemli. Otel odasına ilk girdiğimde kendimi önce yatağın üzerine atıyorum. yaydın S.A yager kim DÜNYKAONNFOIRNLU EN RAHAT SAĞLIKLI TAK TA YAŞANIR YA UYKULARI işbir baza ve başlıklar

22 22 hotel catalogue 2013 bazalar Box Spring Baza İşbir Yatak ın oteller için hazırladığı baza gruplarında, yataklarınıza birebir uyum sağlayacak, dekorasyonunuza bütünlük katacak, alternatif ebat ve renklerde baza seçenekleri bulunmaktadır. 11 Cm 105 Cm 23 Cm 8 Cm 30 Cm Luna SandıklıBaza 6 Cm

23 23 30 Cm Sunny Sandıklı Baza isbiryatak.com 6 Cm Tulip 30 Cm Sandıklı Baza 6 Cm 30 Cm Rose 6 Cm Sandıklı Baza Tüm baza ve başlık ölçülerinde (±1 Cm) oynama olabilir.

24 Cm e 2013 talogu Yavrulu Baza 31 Cm hotel ca 7 Cm 32 Cm 90 C m 188 Cm Katlanır Somya 85 C m 90 Cm 23 Cm 190 C m 112 Cm 35 Cm 90 Cm İkiz Viscostar Baza Baza Opsiyo nel 23 Cm 23 Cm m 46 C 6 Cm baza ayakları Tercih etmiş olduğunuz bazanın ayaklarını, genel mobilya kullanımızına göre farklı modellerde seçebilirsiniz. 12 Cm Tria Dia Penta yükseklik: 9 cm yükseklik: 12 cm yükseklik: 10 cm Mona yükseklik: 10 cm Tetra yükseklik: 8 cm Tekerlek Hexa yükseklik: 5 cm yükseklik: 10cm çap: 7.5 cm

25 25 baza başlıkları isbiryatak.com Baza başlıklarının deri renk seçenekleri, projelere göre çeşitlendirilebilmektedir. 105 Cm Rose Kumaş Rose Deri (kahve & krem) 116 Cm 105 Cm Tulip Kumaş Maya Deri 101 Cm 105 Cm 116 Cm Kybele Deri 101 Cm 105 Cm Tulip Deri (kahve & krem) 116 Cm Karya 105 Cm 116 Cm Lidya Vera Baza & Başlık Deri Renk Seçenekleri Alaturka Şönil Siyah Kahve Kırmızı T. Yeşili Krem Beyaz Tüm baza ve başlık ölçülerinde (±1 Cm) oynama olabilir.

26 Mevsim yaz da olsa kış da olsa otel odalarındaki yorgan ve yastıkların yumuşaklığından vazgeçemiyorum. Özellikle kış aylarında yoğun geçen bir günün sonunda kendimi bembeyaz çarşafların, yumuşacık yorgan ve yastıkların içine bırakmak müthiş bir duygu. O.Yusufoglu oyuncu

27 İŞBİR YATAK İLE HER ŞEY DAHİL UYKU KONFORU yastık ve yorganlar

28 KAZ TÜYÜ YASTIK Ve YORGANLAR İşbir Yatak doğal uykuyu kaz tüyünün hafif, yumuşak ve esnek dokusuyla sizlere sunuyor. Kaz tüyünün yüksek termo gücü sayesinde, ısı diğer dolgu malzemelerine göre iki buçuk kat daha fazla korunur. Yüksek hava geçirgenliği ile en ideal uyku konforunu sunar. Kaz tüyü, doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic (nem emici) özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar ve terletmez.

29 29 isbiryatak.com Kaz tüyü Ped Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılarak yatağın uyku konforunu artırmak için tasarlanmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Hijyeniktir. Her daim dolgunluk için %30 gıdık tüyü ve %70 sırt tüyü içeren 1170 gr/m 2 kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. Silver Yorgan Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Gümüş rengi biyesi ile şık ve hijyeniktir. %60 gıdık tüyü içeren 250 gr/m 2 kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Kolayca kabartılabilir ve eski dolgunluğuna kavuşur. Yorgan, Ç.K 195x215 cm, T.K 155x215 cm ebatındadır. Gold Yorgan Doğal kaz tüyü dolgusu kullanıldığından yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Hijyenik ve şıktır. Metrekarede 250 gr yoğunlukta %90 gıdık tüyü dolgu kullanılarak yumuşaklık ve sıcaklık sağlanmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Çift katmanlı yapısıyla dolgunluğunu daima korur. Yorgan, Ç.K 195x215 cm, T.K 155x215 cm ebatindadır. Star Yastık Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Hijyeniktir. %15 gıdık tüyü içeren 1000 gr kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Kolayca kabartılabilir ve eski dolgunluğuna kavuşur. Yastık, 50x70 cm ebatındadır. Silver Yastık Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Gümüş rengi biyesi ile şık ve hijyeniktir. %70 gıdık tüyü içeren 750 gr kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Kolayca kabartılabilir ve eski dolgunluğuna kavuşur. Yastık, 50x70 cm ebatındadır. Gold Yastık Doğal kaz tüyü dolgusu kullanıldığından yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Çift katmanlı dolgu sistemi kullanılmıştır. Böylece hem dolgun hem çok yumuşak bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve şıktır. İç katmanda %15 gıdık tüyü, %85 sırt tüyü kullanılarak dolgun bir form, dış katmanda %90 gıdık tüyü kullanılarak yumuşaklık ve sıcaklık sağlanmıştır. İç yastıkta 800 gr, dış yastıkta 300 Gr kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Çift katmanlı yapısıyla dolgunluğunu daima korur. Yastık, 50x70 cm ebatındadır.

30 24 30 hotel hotel catalogue catalogue Quallofil Air Allerban YASTIK VE YORGAN ile TOZ MiTE, MANTAR VE BAKTERi ye SON!

31 31 isbirya tak.com Quallofil Quallofil Air Allerban Yastık ve Yorgan Hafif, sıcaklığı düzenleyici ve ultra hijyenik yapısıyla Sağlıklı, rahat ve uzun ömürlüdür Anti Toz Akarı, Anti Mikrobiyel Elyaf dolguya eklenmiş aktif madde içeriği olan Allerban, elyafı toz akarı, mantar ve bakteri oluşumlarına karşı korur. Allerban ın verimliliği ve güvenilirliği bağımsız laboratuvarlarda (IFTH-Fransa, ISEGA -Almanya ve Çevre Koruma Ajansı (EPA)-ABD) test edilmiştir. Hafiflik Bu ürünün dolgu elyafı minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak biraraya getirilmiş çok ince ve çok hafif liflerden oluşur. Düzenli Sıcaklık Yorganınızın içerisindeki içi boş olarak tasarlanmış elyaflar hava sirkülasyonunu geliştirirken nem birikmesini azaltarak tüm gece boyunca hoş bir mikro iklim oluşturur. Ekstra Şişkin Dolgu maksimum sıcaklık ve hacmi vermek üzere yüksek hava içeriğiyle düşünülmüş içi boş elyaftan üretilmiştir. Üstün Konfor Yastık ya da yorganınızın dolgu elyafları en mükemmel ve uzun süreli konforu sağlayacak biçimde titizlikle seçilir ve kontrol edilir. Makinede Yıkanabilir Bu ürün makinede yıkanıp kurutulabilir. Kalite Dacron marka elyaf dolgulu her yatak ürünü numaralı bir marka etiketi taşır. Bu özel numara ürünün lisans altında üretildiğini ve Dacron kalite standartlarını karşıladığını gösterir. Air Allerban Yastık ve Yorgan İşbir Yatak üstün teknoloji ile ürettiği 350 Gr / m2 özel Quallofil Air Allerban dolgulu yorgan ve 900 Gr / adet yast klarla uyku konforunuzu en üst seviyeye taş r. Saten kumaş yla ipeksi bir dokunuş sağlar. Bu ürün serisinde sağl ğ n z ve konforunuz için ne gerekiyorsa düşünülmüştür.

32 32 e 2013 talogu hotel ca Aerelle Aerelle Yastık ve Yorgan Boncuk elyaf dolgusuyla daima dolgun, Yumuşak ve hafiftir Yastık ve Yorgan Çok Yumuşak Bu ürünün dolgusunda kullanılmak üzere ince ve esnek elyaf seçilmiştir. Hafiflik Bu ürünün dolgu elyafı minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak biraraya getirilmiş çok ince ve çok hafif liflerden oluşur. Makinede Yıkanabilir Bu ürün makinede yıkanıp kurutulabilir. Kalite Dacron marka elyaf dolgulu her yatak ürünü numaralı bir marka etiketi taşır. Bu özel numara ürünün lisans altında üretildiğini ve Dacron kalite standartlarını karşıladığını gösterir. Silikon Yastık ve Yorgan Yorgan, silikonize elyaf (500 gr / m2) microfibre kumaş ile kapitone edilir. Yorgan, tek kişilik ve çift kişilik ölçülerde mevcuttur. Yast kta silikonize elyaf dolgu malzemesi kullan lm şt r. (750 gr / adet) Yast k, doğal hava geçirgenliği olan, optik beyaz bask l %100 pamuklu kumaş ile kaplanm şt r. Yast k, 50x70 cm ebat ndad r. Yorgan, Ç.K 195x215 cm, T.K 155x215 cm ebat ndad r. Viscostar Yastık Viskoelastik malzeme ile double jersey pamuklu k l f kullan larak üretilmiştir. Is ya ve bas nca duyarl viskoelastik malzeme ile bas nc azaltarak uyuşmalar ve dönme zorunluluğunu engeller. Özel ergonomik kesimi ile baş ve boynunuza tam uyum sağlar. Y kanabilir k l f, anti-bakteriyel, hijyenik ve anti-mite özelliktedir. Yast k 30x60 cm ebat ndad r.

33 33 UZUN ÖMÜRLÜ alezler ve lar koruyucu TERTEMİZ YATAKLAR için işbir SiZiNLE isbirya tak.com Su Geçirmez Alez Alez Yatağ n z n kirlenmesini, leke tutmas n önler, ömrünü uzat r. 150 Gr / m2 silikonize elyaf vatka ile her iki yüzünde microfibre kumaş ile kapitone edilmiştir. Y kanabilir, y pranmaz ve hijyeniktir. Dört taraf ndaki özel lastiğiyle yatağa kolayca monte edilir. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. QUALLOFIL AIR ALLERBAN Alez Yatağınızın kirlenmesini ve leke tutmasını önlediği gibi Quallofil Air Allerban dolgusu ile uyku konforunuzu en sağlıklı noktaya taşır. Uzun ömürlüdür ve ilk günkü görünümünü uzun süre korur. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. QUALLOFIL AIR ALLERBAN Yastık Koruyucu Yastığınızın temiz ve hijyenik kalmasının yanı sıra içeriğindeki Quallofil Air Allerban dolgusuyla toz mite ve mantar oluşumlarının engellenmesine katkıda bulunur. Dacron lisanslı bu dolgu sağlam destek sunar, uzun ömürlüdür, hafiftir. Daha sağlıklı ve rahat bir uyku desteği sunar. Yastık koruyucu 52x72 cm ebatındadır. Ön yüzü %100 pamuklu havlu kumaş, arka yüzü s v geçirmez PU kaplanm şt r. Bebekler, çocuklar ve hastalar n ihtiyaçlar için üretilmiştir. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. Uyku Pedi Yatağ n za yumuşakl k katar ve ekstra rahatl k sağlar. 400 Gr / m2 silikonize elyaf vatka ile her iki yüzünde microfibre kumaş kullanılmıştır. Yatağ n z korur, y llarca temiz ve yeni kalmas n sağlar. Y kanabilir, y pranmaz ve hijyeniktir. Dört taraf ndaki özel lastiğiyle yatağa kolayca monte edilebilir. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. Yastık Koruyucu Yast ğ n z n temiz ve hijyenik kalmas için tasarlanm ş fermuarl bir k l ft r. 70 Gr / m2 silikonize elyaf vatka ile bir yüzünde 57 tel %100 pamuklu kumaş, diğer yüzünde 40 Gr / m2 tela ile kapitone edilmiştir. Yast ğ n z korur, temiz ve yeni kalmas na yard mc olur. Y kanabilir, y pranmaz ve hijyeniktir. Yastık koruyucu 50x70 cm ebat ndad r.

34 Referanslarımız Ankara JW Marriott Sheraton Otel Ankara Palas (Devlet Konukevi) Sürmeli Otel Hotel Bilkent Aktif Metropolitan Otel Gazi Park Hotel Gazi Orduevi Kent Otel Grand Divan Otel Buğday Otel Kalyon Otel AS Otel Midas Otel Esenboğa Airport Hotel Gordion Otel Zümrüt Otel D.M.O. Gen. Müd. Misafirhanesi Tez-Koop-İş Sendikası Misafirhanesi Adalet Evi Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu Yüksek Öğrenim KYK Genel Müd. Bilkent Üniversitesi Öğrenci Yurtları Başkent Üniversitesi Öğrenci Yurtları Anadolu Otelcilik Mesl. Lisesi Uyg. Oteli Haber-İş Sendikası Eğitim ve Dinlenme Tesisleri / Ankara-Çeşme-Mersin İstanbul Radisson Blu Airport W Hotel Safir Otel The Plaza Hotel Zirve Otel Çelik Otel Newport Otel Ottoman Hotel Imperial Washington Otel Antik Otel Antea Otel Bern Otel Anfora Otel Özmen Otel Malkoç Otel Pera Rose Otel Venera Otel Vicenza Hotel Türk Telekom Misafirhanesi Antalya Adam&Eve Hotel / Belek Kamelya World / Çolaklı-Antalya Sultan Saray Otel / Antalya Dinler Otel / Alanya Astor Otel / Alanya Caprice Otel / Antalya Sevim Otel / Alanya Ananas Otel / Alanya Aytur Otel / Alanya Baronessa Otel / Alanya Panorama Otel / Alanya Sunset Bay Otel / Alanya Lady Blue Apart Otel / Alanya Gold Safran Otel / Alanya Kleopatra Prenses Otel / Alanya İkiz Otel / Alanya Midi Otel / Alanya Alis Otel / Manavgat-Side Hotel Linda / Manavgat Calista Luxury Resort Hotel / Belek Cornelia Diamond Hotel /Belek My Home Resort Hotel Lake&River Side Hotel /Side White Gold Hotel / Alanya Blue Fish Hotel / Alanya Club Dem / Alanya Hane Otel / Side Klas Otel / Alanya İzmir Pırıl Otel / Çeşme Ilıca Otel / Çeşme Sürmeli Oteli / Kuşadası Amasya Apple Palace Otel Büyük Amasya Oteli Denizli Hierapolis Termal Resort Otel Polat Termal Otel Muğla Apart Moonlight Otel Hillside Beach Club Blue Dream Otel Otel Rima / Marmaris Rosy Apart / Marmaris Otel Salute / Marmaris Palm Apart / Marmaris Studio Bonjorno / Marmaris Ebru Otel / Marmaris Club Area / Marmaris Sun Shine Otel / Bodrum İber Otel Sarı Germe Park Balıkesir Kervan Beach Otel / Ayvalık Elbis Otel / Edremit Adana Sürmeli Otel Kars Toprak Otel / Sarıkamış Batman Hotel Bozoğulları Sakarya Richmond Nua Wellness&Spa / Sapanca Diyarbakır Malkoç Otel Trabzon K.T.Ü. Farabi Hastanesi KKTC Noah s Ark Rusya Crown Plaza / St. Petersburg Otel Ring Premier / Yaroslavl Irak Sheraton / Basra Sheraton / Bağdat Libya Hotel Al Burdi Azerbaycan Chinar Otel & SPA

35 dünya için, dünya kadar yatak üretiyoruz... ihracat noktalarımız... İsveç Norveç İsviçre Irak Rusya Hollanda Almanya Bulgaristan Macaristan İspanya Fransa Birleşik Arap Emirlikleri İrlanda Danimarka İsrail Azerbaycan Belçika KKTC Mısır Umman Türkmenistan Avusturya Kazakistan Mozambik Etiyopya Ürdün Kuveyt İran Yunanistan Yemen Suudi Arabistan

36 isbiryatak.com

Yataş ta net %20 indirimli Geleneksel Değiştirme Kampanyası

Yataş ta net %20 indirimli Geleneksel Değiştirme Kampanyası Yataş ta net %20 indirimli Geleneksel Değiştirme Kampanyası Eski yatağınızı evinizden alalım, yerine net %20 indirim ile yepyeni Yataş ınıza sahip olun. Ayrıca sezonun en büyük fırsatıyla baza ve başlıklarda

Detaylı

ÖDÜLLERİMİZ. Fashion TV tarafından verilmiştir. 2015 Yılın En Moda Yatak Markası. LOB IN Turkey. 2015 Tüketici Kalite Ödülü. 2014 Dünyü Kalite Ödülü

ÖDÜLLERİMİZ. Fashion TV tarafından verilmiştir. 2015 Yılın En Moda Yatak Markası. LOB IN Turkey. 2015 Tüketici Kalite Ödülü. 2014 Dünyü Kalite Ödülü ÖDÜLLERİMİZ Fashion TV tarafından verilmiştir 2015 Yılın En Moda Yatak Markası Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından verilmiştir. LOB IN Turkey tarafından verilmiştir. Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından

Detaylı

% 30 % 40 % 40 % 50. Festivale özel. Yastık ve yorganlarda. Renkli ev tekstilinde. Başlık ve bazalarda. Yataklarda A VARAN A VARAN YE VARAN NET

% 30 % 40 % 40 % 50. Festivale özel. Yastık ve yorganlarda. Renkli ev tekstilinde. Başlık ve bazalarda. Yataklarda A VARAN A VARAN YE VARAN NET Festivale özel Yataklarda Başlık ve bazalarda % 30 % 40 % 40 % 50 Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında. Yastık ve yorganlarda Renkli ev tekstilinde A VARAN

Detaylı

Yataklar 08-95: Son teknoloji ürünü yay, sünger ve kumaşlar kullanılarak hazırlanan, içeriği ile sağlığınızı koruyan, görüntüsüyle göz alan yataklar.

Yataklar 08-95: Son teknoloji ürünü yay, sünger ve kumaşlar kullanılarak hazırlanan, içeriği ile sağlığınızı koruyan, görüntüsüyle göz alan yataklar. KIŞ 2013 1 Günaydın Pırıl pırıl, muhteşem bir güne merhaba... Tüm gece bebek gibi uyudunuz, huzur içinde, bitmesini istemediğiniz derin rüyalara daldınız. Tüm yorgunluğunuzu yatağınıza bıraktınız, dinlendiniz.

Detaylı

12 taksit ve 3 ay erteleme. Bonus ve Miles&Smiles kredi kartlarına özel. Viskoelastik Ak ll Yataklar COMFORT VISCO AIR RELAX NATURE MASSAGE ERGOPLAS

12 taksit ve 3 ay erteleme. Bonus ve Miles&Smiles kredi kartlarına özel. Viskoelastik Ak ll Yataklar COMFORT VISCO AIR RELAX NATURE MASSAGE ERGOPLAS Viskoelastik Ak ll Yataklar VISCO AIR Sertliği Ayarlanabilir Viskoelastik Akıllı Yatak Ebat Fiyat % 30 4 Taksit 12 Taksit 36 Taksit 90x200 3,661.00 2,563.00 640.75 213.58 80.05 100x200 3,924.00 2,747.00

Detaylı

Firma Profili. Vizyonumuz. Kalite Politikamız

Firma Profili. Vizyonumuz. Kalite Politikamız Firma Profili 96 yılında, Sakarya'da koltuk iskeleti, masa ve sandalye imalatıyla başlayan faaliyetlerimiz, tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak günümüze uygun ürün çeşitliliğini

Detaylı

Uykunuz kaçıyorsa bu fırsat kaçmaz. Eski yatağınızı %25'e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin.

Uykunuz kaçıyorsa bu fırsat kaçmaz. Eski yatağınızı %25'e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin. s e l e c t i o n s Uykunuz kaçıyorsa bu fırsat kaçmaz. Eski yatağınızı %25'e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin. Size güzel ve sağlıklı bir uyku sunan Yataş Bedding ürünleri, çok özel fırsatlarla

Detaylı

Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku.

Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku. Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku. Geleneksel Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası başladı. Eski yatağınızı %35 e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin, sağlıklı uykuyu kesintisiz

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında.

Perakende Fiyat Listesi Yatak, baza ve ev tekstil ürünleri, Yataş Bedding, Enza ve Yataş Home mağazalarında. %25 indirim fırsatıyla Yataş Uykusu. Size kaliteli ve sağlıklı uyku sunan Yataş yatak set alışverişleri şimdi net %25 indirimli. Tekil ürünler %18 KDV indirimli. Perakende Listesi Yatak, baza ve ev tekstil

Detaylı

% 20 İNDİRİM. Yataş tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası

% 20 İNDİRİM. Yataş tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası 2015 KIŞ KOLEKSİYONU Yataş tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası Yataş Bedding te Şubat sonuna kadar, tüm yataklarda net %20, bazalarda net %30, tüm yorgan ve yastıklarda net %40, renkli ev tekstili ürünlerinde

Detaylı

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor.

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor. Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1992 den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz 2005 yılında oluşturduğu

Detaylı

dafl tan özel indirimler

dafl tan özel indirimler dafl tan özel indirimler % 35 varan indirim e yataklarda % 20 ye varan indirim bazalarda iyi uyku tavsiyeleri Uykudan önce odan z havaland r n, uyurken oksijensiz kalmay n. Yata n zdaki hava dolafl m iyi,

Detaylı

Yatağınızı aldığınız yılı hatırlıyor musunuz?

Yatağınızı aldığınız yılı hatırlıyor musunuz? Fiyat Listesi 2013 Yatağınızı aldığınız yılı hatırlıyor musunuz? O zamanlar kim başbakandı acaba? Ya o yılın hit şarkıları... Hiç biri aklınıza geliyor mu? Yakın çevrenizde neler olmuştu kim bilir? Evlenenler,

Detaylı

Yataş Bedding de Bu Ay

Yataş Bedding de Bu Ay Yataş edding de u y Sağlıklı uykunun detaylarını ve kendinize en uygun Yataş yatağını, sizler için derlediğimiz kataloğumuzda bulacaksınız. Yataş mağazalarımızdaki uyku uzmanlarımız da size her konuda

Detaylı

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye. Her yeni gün yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise insanın yuvası. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından insanın evinde

Detaylı

2015 KIŞ KOLEKSİYONU

2015 KIŞ KOLEKSİYONU 2015 KŞ KOLKSİYONU ÜZL İR LĞ UYNMK İÇİN ÜZL İR UYKU. Uyku, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmezdir. Kendinize en uygun yatağı almanız, yaşam kaliteniz ve sağlığınız için yapacağınız en iyi

Detaylı

TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar

TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar TEMPUR la iyi uykular, yenilenmiş hayatlar 2014 Beklentilerin ötesinde bir uyku deneyimi Uyku Her canlının en doğal ihtiyacı. Hayatın 1/3 ü onunla geçiyor. Ve doğal olarak insan bu kadar zaman ayırdığı

Detaylı

YEMEK & YATAK ODASI TAKIMLARI GENÇ & BEBEK ODASI TAKIMLARI AKSESUARLAR YATAKLAR BAZA & BAŞLIK. innovations for comfort and excellence

YEMEK & YATAK ODASI TAKIMLARI GENÇ & BEBEK ODASI TAKIMLARI AKSESUARLAR YATAKLAR BAZA & BAŞLIK. innovations for comfort and excellence 4 YEMEK & YATAK ODASI TAKIMLARI 54 GENÇ & BEBEK ODASI TAKIMLARI 72 AKSESUARLAR 84 YATAKLAR 96 BAZA & BAŞLIK innovations for comfort and excellence YEMEK & YATAK ODASI TAKIMLARI DIAMOND / 6 HİTİT / 10 LAPIS

Detaylı

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri İşbir Yatak, yaptığı AR-GE çalışmaları sonrasında sektörde bir devrim niteliğinde olan viskoelastik malzemeyi üretti.

Detaylı

2015 Mattresses Collection

2015 Mattresses Collection 3 güzel bir geleceğe uyanmak için! Uyku, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmezdir. Kendinize en uygun yatağı almanız, yaşam kaliteniz ve sağlığınız için yapacağınız en iyi yatırımdır, özellikle

Detaylı

SAĞLIKLI KALIN Sağlığınız ve kaliteli bir uyku için ihtiyacınız olan her şey

SAĞLIKLI KALIN Sağlığınız ve kaliteli bir uyku için ihtiyacınız olan her şey www.tchibo.com.tr 14 Kasım da www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Tchibo nun ücretsiz kataloğudur. 12_46 Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: SAĞLIKLI KALIN Sağlığınız ve kaliteli bir uyku

Detaylı

2014 Yatak & Baza & Başlık Koleksiyonu

2014 Yatak & Baza & Başlık Koleksiyonu 2014 Yatak & Baza & Başlık Koleksiyonu NANO SERİSİ AMETHYST HEALTY CLİMA MAX FERMUARLI SWEETDREAMS Antistres NEW FERGANA PEDLİ SUDE TEKNO SERİSİ TECHNOLOGIC ENERGY OXGYEN PLUS POCKET VİSCO ENERGY VİSCO

Detaylı

Boydak Holding Türkiye nin en büyük gruplarından biri!

Boydak Holding Türkiye nin en büyük gruplarından biri! Havacılık Mobilya Kablo ve Tel Tekstil Boydak Holding Türkiye nin en büyük gruplarından biri! Enerji Demir ve Çelik Yurtdışı Katılım Boydak Holding in şirketleri Pazarlama Mobilya Lojistik Finans Lojistik

Detaylı

EV TEKSTİLİ. Renkli ev tekstilinde YE VARAN. indirim. Yastık ve yorganlarda NET % 40. indirim

EV TEKSTİLİ. Renkli ev tekstilinde YE VARAN. indirim. Yastık ve yorganlarda NET % 40. indirim EV TEKSTİLİ Renkli ev tekstilinde 50 % YE VARAN indirim Yastık ve yorganlarda NET % 40 indirim Benzersiz Yata kalitesi yeni sezona hazır! Ev tekstilinde yepyeni trend, renk ve desenlerle, her zevke ve

Detaylı

Vücut ve zihniniz için gece boyu yenilenme... 2013

Vücut ve zihniniz için gece boyu yenilenme... 2013 Vücut ve zihniniz için gece boyu yenilenme... 2013 www.tempur.com.tr 1 TEMPUR a hoşgeldiniz benzersiz bir yatak deneyimine hoşgeldiniz... Biz; TEMPUR olarak, zihniniz ve vücudunuz için gece boyu yenilenmeye

Detaylı

Asla unutmaz! Nobody Forgets! A good night sleep. İyi bir uykuyu

Asla unutmaz! Nobody Forgets! A good night sleep. İyi bir uykuyu Bir resepsiyonistin güler yüzü ve ilgisini, Kat sorumlusunun her sabah odaları pırıl pırıl yapan titizliğini, Bir şefin lezzete lezzet katan mükemmel dokunuşunu, Tüm yılın stresini alan masörün maharetli

Detaylı

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR;

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; KOD / BOYUT CP 001 60X40X16 NASA tarafından üretilen memory foam (hafızalı sünger) adı verilen viscoelastik malzemeden yapılmıştır.memory Foam yastığının en önemli

Detaylı

EVLERDE. Sonbahar Şıklığı. Ev tekstili ve daha fazlası. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta:

EVLERDE. Sonbahar Şıklığı. Ev tekstili ve daha fazlası. Sadece Tchibo dünyasına özel. Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: www.tchibo.com.tr Nevresim ölçülerimiz yenilendi 24 Ekim de www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: Tchibo nun ücretsiz kataloğudur. 12_43 EVLERDE Sonbahar

Detaylı

Bu indirim fırsatı kaçmaz!

Bu indirim fırsatı kaçmaz! Bu indirim fırsatı kaçmaz! Her hafta yeni bir dünya keşfedin. Bu hafta: YATAK ODANIZI GÜZELLESTIREN DETAYLAR www.tchibo.com.tr 12 Kasım da www.tchibo.com.tr de ve tüm Tchibo larda Bu kampanya 5 Kasım 2014

Detaylı

ECE GRUP, haber vermeksizin ürünlerde değişiklik yapma ve iptal etme hakkına sahiptir. Katalog baskı renkleri ürün renkleri ile birebir aynı

ECE GRUP, haber vermeksizin ürünlerde değişiklik yapma ve iptal etme hakkına sahiptir. Katalog baskı renkleri ürün renkleri ile birebir aynı TÜRKİYE 2012 ECE GRUP, haber vermeksizin ürünlerde değişiklik yapma ve iptal etme hakkına sahiptir. Katalog baskı renkleri ürün renkleri ile birebir aynı olmayabilir. Tipografik hatalardan ECE GRUP mesul

Detaylı