collection 2014 isbiryatak.com

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "collection 2014 isbiryatak.com"

Transkript

1 collection 2014 isbiryatak.com

2

3 KONUKLARINIZIN UYKU KONFORU SiZiN için NE KADAR ÖNEMLi..?

4 kalite ve müşteri odaklı uyku teknolojileri üretiyoruz Avrupa Kalite Ödülü 2009 ve 2011 AB Kalite Ödülü ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü 2011 Anadolu Markaları Ödülü ve 2012 Altın Marka Ödülü 2012 Uluslararası Kalite Ödülü 2012 Marka Patent Ödülü 2012 Büyük İşletmeler Ödülü 2012 Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması

5 ana faaliyet alanlarımız Viskoelastik (Hafıza Özellikli Sünger) Yatak Sünger Yatak PU Lateks Yatak Yaylı Yatak Hastane - Otel Yatakları Yatak Bazaları - Başlıkları Ev Tekstili Ürünleri Beyaz Ev Tekstili Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri Tüm Yoğunluklarda Sünger % 100 PU Sünger 45 Kg / m 3 Viskoelastik Hafızalı Sünger 75, 85, 100-Üstü Kg / m 3 üretim tesislerimiz Ankara İstanbul Yolu Sünger Fabrikası m 2 kapalı alan m 2 açık alan Ankara Esenboğa Yolu Yatak Fabrikası m 2 kapalı alan m 2 açık alan İzmir Torbalı Sünger Fabrikası m 2 kapalı alan m 2 açık alan kalite belgelerimiz TSE Türk Standartları Enstitüsü EN ISO 9001:2008 ÖKOTEX Standardı Sertifikası CE Sertifikası RoHs Testi TS EN ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ODTÜ - ISO 845(1988) Visco 100 Plus Yoğunluk Testi Quallofil Air Allerban Kalite Raporu Health Guard Hijyen Kalite Raporu

6 İş seyahatlerim dolayısıyla yılın neredeyse yarısını otellerde geçirmek durumunda kalıyorum. O kadar stresli, yoğun ve tempolu günler geçiriyorum ki, tek hayalim bir an önce kendimi otel odamdaki yatağa atmak oluyor. Yatağın kalitesi ve rahatlığı bu anlamda son derece önemli. Bence, güne dinlenmiş ve yenilenmiş olarak başlamak için bir otelin verebileceği en iyi hizmet; doğru yatak seçimi yapmak olmalı. D.Arıcan iş kadını

7 7 isbiryatak.com DÜNYANIN EN HUZURLU DiNLENDiRiCi HAYAL DOLU ANLARI işbir YATAK TA GEÇER yataklar

8 8 hotel catalogue 2013 Pearl Ortopedik Yaylı Yatak+İkiz Bazası Katman Görünümü Ortopedik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel jakarlı kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve tek kişilikte 3 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve ortopedik özellik kazandırılmıştır. Yatakta, ön deformasyonu alınmış TSE standartlarında 117 adet/m2 bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli Yatak Baza Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 18 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Toplam Yükseklik: 47 Cm (±1 Cm). ayaklarda kullanılmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

9 9 Gold Soft Ortopedik Yaylı Yatak+İkiz Bazası isbiryatak.com Katman Görünümü Ortopedik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel örme kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve tek kişilikte 7, çift kişilikte 9 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve soft ortopedik özellik kazandırılmıştır. Yatakta, ön deformasyonu alınmış TSE standartlarında 117 adet/m 2 bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Yatak Baza Toplam Yükseklik: 53 Cm (±1 Cm).

10 10 hotel catalogue 2013 Diamond Full Ortopedik Yaylı Yatak+İkiz Bazası Katman Görünümü Full Ortopedik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel örme kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve 11 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve full ortopedik özellik kazandırılmıştır. Yatakta, ön deformasyonu alınmış TSE standartlarında 117 adet/m 2 bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Yatak Baza Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 25 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Toplam Yükseklik: 54 Cm (±1 Cm).

11 11 Platinum Viskoelastik Ergonomik Yaylı Yatak+İkiz Bazası isbiryatak.com Katman Görünümü Viskoelastik Ergonomik Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yatağın hava almasını ve çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan, özel örme kumaş, 4 adet hava kapsülü, 4 adet taşıma kulpu kullanılmıştır. 22 dansite çevre destek süngerleri ve tek kişilikte 7, çift kişilikte 9 adet sünger takozlar sayesinde yayların çökmeye karşı direnci arttırılmış ve ergonomik özellik kazandırılmıştır. Viskoelastik malzeme kullanımı ile konforu arttırılmış bu yatakta,, ön deformasyonu alınmış 117 adet/m 2 TSE standartlarında bonel yay bulunmaktadır. Yatak bazası 8 mm sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 26 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Yatak Baza Toplam Yükseklik: 55 Cm (±1 Cm).

12 12 hotel catalogue 2013 Sapphire Pocket Ergonomik Ortopedik Paket Yaylı Yatak+İkiz Bazası Katman Görünümü Ergonomik Ortopedik Paket Yaylı Yatak + İkiz Bazası Yumuşaklık, ergonomi ve üstün konfor için tasarlanmıştır. Yatakta, birbirinden bağımsız özel paketler şeklinde yer alan torba yaylar (272 adet / m 2 ) kullanılmıştır. Böylece yatak ses yapmaz, zamanla deforme olmaz ve çökmez. Bir noktada uygulanan yük, diğer noktada hissedilmez. Yatak bazası 8 mm. sunta ve kutu profilden oluşur. İkiz yatağın kolay taşınabilmesi için sabit ayaklar ile birlikte tekerlekli ayaklarda kullanılmıştır. Yatak Baza Boy: Boy: En: En: Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 23 Cm (±1 Cm). (+6 cm teker / ayak) Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Toplam Yükseklik: 53 Cm(±1 Cm).

13 13 isbiryatak.com İŞBİR YATAK İLE MiSAFiRLERiNiZE BEŞ YILDIZLI UYKU DENEYiMi YAŞATIN...

14 14 hotel catalogue 2013 Premiere Luxury Ergonomik Yaysız Yatak Katman Görünümü Ergonomik Yaysız Yatak Uzun süre deforme olmayan, dayanıklı, çökmeyen ve terletmeyen bir yataktır. Ses yapmayan ergonomik yapıya sahiptir. Yıkanabilir fermuarlu kumaşı ile hijyenik kullanım imkanı sunar. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Yatak Baza Boy: En: Yükseklik: 16 Cm (±1 Cm). Yatakla tüm bazalar kullanılabilir.

15 15 isbiryatak.com Majestic Star Yaysız Ergonomik Yuvarlak Yatak Katman Görünümü Yaysız Ergonomik Yuvarlak Yatak Ring, yuvarlak formda, hava geçirgenliği yüksek süper elastik, yumuşak PU Lateks malzemeden üretilmiş bir yataktır. Ring yatak ses yapmaz. Kullanılan pamuklu kumaşlar ve hijyenik dolgu malzemeleri sayesinde terletmez. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli y kanabilir, pamuklu örgü kılıflıdır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Çap: 230 Cm Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yatak

16 16 hotel catalogue 2013 Supreme Comfort Viskoelastik Ak ll Yatak Katman Görünümü Yatak Baza Yatakla tüm bazalar kullanılabilir. Boy: En: Yükseklik: 20 Cm (±1 Cm). Viskoelastik Ak ll Yatak İçeriğindeki viskoelastik malzeme ile Supreme Comfort, vücut s s ve bas nc na duyarl yap s yla eşsiz bir uyku konforu sunar. Supreme Comfort un üst yüzeyinde 8 cm kal nl ğ nda aç k hücreli viskoelastik malzeme bulunmaktad r. Böylece vücudunuz üzerindeki bas nc minimuma indirirken açık hücreli yapısı sayesinde etkin hava dolaşımı sağlar. Bunun alt nda bulunan özel kesimli 32 dansite PU Lateks malzeme ile vücudunuza tam destek olur. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli y kanabilir, örgü kumaştan yapılmış fermuarlı kılıflıdır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

17 17 isbiryatak.com Royal Comfort Viskoelastik Akıllı Yatak Katman Görünümü Viskoelastik Akıllı Yatak VISCOSTAR Comfort, üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik katman (9 cm) ile basınç indirgeyici özelliğe sahip akıllı bir yataktır. Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu malzeme, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme, yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer Viskoelastik malzemenin aç k hücreli yap s ve destek süngerinde kullan lan özel profil kesim sayesinde etkin hava dolaş m sağlanm şt r. Anti-mite, anti-mantar ve anti-bakteriyel özellikli y kanabilir k l fl d r. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir. Boy: En: Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yatak Baza Yatakla tüm bazalar kullanılabilir.

18 18 e 2013 talogu hotel ca Imperial Dream Yuvarlak Viskoelastik Akıllı Yatak+Epsilon Baza Seti K at m a ng ör ü nü mü Yuvarlak Viskoelastik Akıllı Yatak Imperial Dream Yuvarlak Yatak, Epsilon Yuvarlak Baza Seti için üretilmiş viskoelastik yataktır. Üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik katman ile basınç indirgeyici özelliğe sahip akıllı bir yataktır. Açık hücre teknolojisiyle üretilen bu malzeme, yatağa yattığınızda ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenir ve hareketlenme yatak vücudunuzun şekline ve yapısına göre ergonomik hale gelene kadar sürer. Yatak Çap: 230 Cm Baza Çap: 260 Cm Yükseklik: 24 Cm (±1 Cm). Yükseklik: 25 Cm (±1 Cm). (+5 cm ayak) Toplam Yükseklik: 54 Cm (±1 Cm). (başlık hariç) Viskoelastik malzemenin aç k hücreli yap s ve destek süngerinde kullan lan özel profil kesim sayesinde etkin hava dolaş m sağlar. Pamuklu örgü kumaştan yapılmış fermuarlı kılıflıdır. Belmondo yuvarlak yatak, sağlık ve farklılığı bir arada yaşamak için tasarlanmıştır. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

19 İŞBİR YATAK UZMANLIĞIYLA 1. SINIF KONFOR...

20 20 e 2013 talogu hotel ca Terra Alev Almaz Yatak K at m a ng ör ü nü mü Alev Almaz Yatak Otel, yurt vb. gibi çok sayıda yatağın bulunduğu ortamlarda, yatağın yanan sigara, kibrit ateşi gibi unsurlarla alev alarak yangına sebep olmasını engellemek için özel olarak tasarlanmıştır. Dış kapitonesindeki tüm katmanların yanı sıra, kapama fitili, kulpları dahil içindeki tüm dolgu malzemeleri TS-EN ve TS-EN standartlarında yanmaya karşı dirençlidir. 30 dansite alev almaz dolgu süngeri ile uzun süre deforme olmayan, dayanıklı, çökmeyen ve terletmeyen bir yataktır. Ses yapmayan ergonomik yapıya sahiptir. Yatak Boy: Baza En: Yükseklik: 21 Cm (±1 Cm). Yatakla tüm bazalar kullanılabilir. Kullanılan bütün malzemeler ISO kalite sistemine sahip tesislerde üretilmiştir.

21 Bütün bir yılı çalışarak geçiriyorum ve güne çok erken başlıyorum. Yılın sadece belli dönemlerinde tatil yapma imkanım oluyor. Tatil için gittiğim otellerde mümkün olduğu kadar dinlenmek ve yılın bütün yorgunluğunu atmak istiyorum. Bu yüzden kalacağım otelin yatak seçimi benim için çok önemli. Otel odasına ilk girdiğimde kendimi önce yatağın üzerine atıyorum. yaydın S.A yager kim DÜNYKAONNFOIRNLU EN RAHAT SAĞLIKLI TAK TA YAŞANIR YA UYKULARI işbir baza ve başlıklar

22 22 hotel catalogue 2013 bazalar Box Spring Baza İşbir Yatak ın oteller için hazırladığı baza gruplarında, yataklarınıza birebir uyum sağlayacak, dekorasyonunuza bütünlük katacak, alternatif ebat ve renklerde baza seçenekleri bulunmaktadır. 11 Cm 105 Cm 23 Cm 8 Cm 30 Cm Luna SandıklıBaza 6 Cm

23 23 30 Cm Sunny Sandıklı Baza isbiryatak.com 6 Cm Tulip 30 Cm Sandıklı Baza 6 Cm 30 Cm Rose 6 Cm Sandıklı Baza Tüm baza ve başlık ölçülerinde (±1 Cm) oynama olabilir.

24 Cm e 2013 talogu Yavrulu Baza 31 Cm hotel ca 7 Cm 32 Cm 90 C m 188 Cm Katlanır Somya 85 C m 90 Cm 23 Cm 190 C m 112 Cm 35 Cm 90 Cm İkiz Viscostar Baza Baza Opsiyo nel 23 Cm 23 Cm m 46 C 6 Cm baza ayakları Tercih etmiş olduğunuz bazanın ayaklarını, genel mobilya kullanımızına göre farklı modellerde seçebilirsiniz. 12 Cm Tria Dia Penta yükseklik: 9 cm yükseklik: 12 cm yükseklik: 10 cm Mona yükseklik: 10 cm Tetra yükseklik: 8 cm Tekerlek Hexa yükseklik: 5 cm yükseklik: 10cm çap: 7.5 cm

25 25 baza başlıkları isbiryatak.com Baza başlıklarının deri renk seçenekleri, projelere göre çeşitlendirilebilmektedir. 105 Cm Rose Kumaş Rose Deri (kahve & krem) 116 Cm 105 Cm Tulip Kumaş Maya Deri 101 Cm 105 Cm 116 Cm Kybele Deri 101 Cm 105 Cm Tulip Deri (kahve & krem) 116 Cm Karya 105 Cm 116 Cm Lidya Vera Baza & Başlık Deri Renk Seçenekleri Alaturka Şönil Siyah Kahve Kırmızı T. Yeşili Krem Beyaz Tüm baza ve başlık ölçülerinde (±1 Cm) oynama olabilir.

26 Mevsim yaz da olsa kış da olsa otel odalarındaki yorgan ve yastıkların yumuşaklığından vazgeçemiyorum. Özellikle kış aylarında yoğun geçen bir günün sonunda kendimi bembeyaz çarşafların, yumuşacık yorgan ve yastıkların içine bırakmak müthiş bir duygu. O.Yusufoglu oyuncu

27 İŞBİR YATAK İLE HER ŞEY DAHİL UYKU KONFORU yastık ve yorganlar

28 KAZ TÜYÜ YASTIK Ve YORGANLAR İşbir Yatak doğal uykuyu kaz tüyünün hafif, yumuşak ve esnek dokusuyla sizlere sunuyor. Kaz tüyünün yüksek termo gücü sayesinde, ısı diğer dolgu malzemelerine göre iki buçuk kat daha fazla korunur. Yüksek hava geçirgenliği ile en ideal uyku konforunu sunar. Kaz tüyü, doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic (nem emici) özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar ve terletmez.

29 29 isbiryatak.com Kaz tüyü Ped Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılarak yatağın uyku konforunu artırmak için tasarlanmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Hijyeniktir. Her daim dolgunluk için %30 gıdık tüyü ve %70 sırt tüyü içeren 1170 gr/m 2 kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. Silver Yorgan Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Gümüş rengi biyesi ile şık ve hijyeniktir. %60 gıdık tüyü içeren 250 gr/m 2 kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Kolayca kabartılabilir ve eski dolgunluğuna kavuşur. Yorgan, Ç.K 195x215 cm, T.K 155x215 cm ebatındadır. Gold Yorgan Doğal kaz tüyü dolgusu kullanıldığından yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Hijyenik ve şıktır. Metrekarede 250 gr yoğunlukta %90 gıdık tüyü dolgu kullanılarak yumuşaklık ve sıcaklık sağlanmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Çift katmanlı yapısıyla dolgunluğunu daima korur. Yorgan, Ç.K 195x215 cm, T.K 155x215 cm ebatindadır. Star Yastık Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Hijyeniktir. %15 gıdık tüyü içeren 1000 gr kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Kolayca kabartılabilir ve eski dolgunluğuna kavuşur. Yastık, 50x70 cm ebatındadır. Silver Yastık Doğal kaz tüyü dolgusu kullanılmıştır. Yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Gümüş rengi biyesi ile şık ve hijyeniktir. %70 gıdık tüyü içeren 750 gr kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Kolayca kabartılabilir ve eski dolgunluğuna kavuşur. Yastık, 50x70 cm ebatındadır. Gold Yastık Doğal kaz tüyü dolgusu kullanıldığından yıkanabilir. %100 pamuklu kumaşı ve kaz tüyü dolgusuyla terletmez. Çift katmanlı dolgu sistemi kullanılmıştır. Böylece hem dolgun hem çok yumuşak bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve şıktır. İç katmanda %15 gıdık tüyü, %85 sırt tüyü kullanılarak dolgun bir form, dış katmanda %90 gıdık tüyü kullanılarak yumuşaklık ve sıcaklık sağlanmıştır. İç yastıkta 800 gr, dış yastıkta 300 Gr kaz tüyü kullanılmıştır. Kaz tüyü doğal yapısıyla sıcaklık değişimlerine karşı vücudu korur, nemi ayarlar ve uyku için en uygun atmosferi oluşturur. Hygroscopic özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlar. Çift katmanlı yapısıyla dolgunluğunu daima korur. Yastık, 50x70 cm ebatındadır.

30 24 30 hotel hotel catalogue catalogue Quallofil Air Allerban YASTIK VE YORGAN ile TOZ MiTE, MANTAR VE BAKTERi ye SON!

31 31 isbirya tak.com Quallofil Quallofil Air Allerban Yastık ve Yorgan Hafif, sıcaklığı düzenleyici ve ultra hijyenik yapısıyla Sağlıklı, rahat ve uzun ömürlüdür Anti Toz Akarı, Anti Mikrobiyel Elyaf dolguya eklenmiş aktif madde içeriği olan Allerban, elyafı toz akarı, mantar ve bakteri oluşumlarına karşı korur. Allerban ın verimliliği ve güvenilirliği bağımsız laboratuvarlarda (IFTH-Fransa, ISEGA -Almanya ve Çevre Koruma Ajansı (EPA)-ABD) test edilmiştir. Hafiflik Bu ürünün dolgu elyafı minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak biraraya getirilmiş çok ince ve çok hafif liflerden oluşur. Düzenli Sıcaklık Yorganınızın içerisindeki içi boş olarak tasarlanmış elyaflar hava sirkülasyonunu geliştirirken nem birikmesini azaltarak tüm gece boyunca hoş bir mikro iklim oluşturur. Ekstra Şişkin Dolgu maksimum sıcaklık ve hacmi vermek üzere yüksek hava içeriğiyle düşünülmüş içi boş elyaftan üretilmiştir. Üstün Konfor Yastık ya da yorganınızın dolgu elyafları en mükemmel ve uzun süreli konforu sağlayacak biçimde titizlikle seçilir ve kontrol edilir. Makinede Yıkanabilir Bu ürün makinede yıkanıp kurutulabilir. Kalite Dacron marka elyaf dolgulu her yatak ürünü numaralı bir marka etiketi taşır. Bu özel numara ürünün lisans altında üretildiğini ve Dacron kalite standartlarını karşıladığını gösterir. Air Allerban Yastık ve Yorgan İşbir Yatak üstün teknoloji ile ürettiği 350 Gr / m2 özel Quallofil Air Allerban dolgulu yorgan ve 900 Gr / adet yast klarla uyku konforunuzu en üst seviyeye taş r. Saten kumaş yla ipeksi bir dokunuş sağlar. Bu ürün serisinde sağl ğ n z ve konforunuz için ne gerekiyorsa düşünülmüştür.

32 32 e 2013 talogu hotel ca Aerelle Aerelle Yastık ve Yorgan Boncuk elyaf dolgusuyla daima dolgun, Yumuşak ve hafiftir Yastık ve Yorgan Çok Yumuşak Bu ürünün dolgusunda kullanılmak üzere ince ve esnek elyaf seçilmiştir. Hafiflik Bu ürünün dolgu elyafı minimum ağırlıkla maksimum konfor sağlamak üzere özel olarak biraraya getirilmiş çok ince ve çok hafif liflerden oluşur. Makinede Yıkanabilir Bu ürün makinede yıkanıp kurutulabilir. Kalite Dacron marka elyaf dolgulu her yatak ürünü numaralı bir marka etiketi taşır. Bu özel numara ürünün lisans altında üretildiğini ve Dacron kalite standartlarını karşıladığını gösterir. Silikon Yastık ve Yorgan Yorgan, silikonize elyaf (500 gr / m2) microfibre kumaş ile kapitone edilir. Yorgan, tek kişilik ve çift kişilik ölçülerde mevcuttur. Yast kta silikonize elyaf dolgu malzemesi kullan lm şt r. (750 gr / adet) Yast k, doğal hava geçirgenliği olan, optik beyaz bask l %100 pamuklu kumaş ile kaplanm şt r. Yast k, 50x70 cm ebat ndad r. Yorgan, Ç.K 195x215 cm, T.K 155x215 cm ebat ndad r. Viscostar Yastık Viskoelastik malzeme ile double jersey pamuklu k l f kullan larak üretilmiştir. Is ya ve bas nca duyarl viskoelastik malzeme ile bas nc azaltarak uyuşmalar ve dönme zorunluluğunu engeller. Özel ergonomik kesimi ile baş ve boynunuza tam uyum sağlar. Y kanabilir k l f, anti-bakteriyel, hijyenik ve anti-mite özelliktedir. Yast k 30x60 cm ebat ndad r.

33 33 UZUN ÖMÜRLÜ alezler ve lar koruyucu TERTEMİZ YATAKLAR için işbir SiZiNLE isbirya tak.com Su Geçirmez Alez Alez Yatağ n z n kirlenmesini, leke tutmas n önler, ömrünü uzat r. 150 Gr / m2 silikonize elyaf vatka ile her iki yüzünde microfibre kumaş ile kapitone edilmiştir. Y kanabilir, y pranmaz ve hijyeniktir. Dört taraf ndaki özel lastiğiyle yatağa kolayca monte edilir. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. QUALLOFIL AIR ALLERBAN Alez Yatağınızın kirlenmesini ve leke tutmasını önlediği gibi Quallofil Air Allerban dolgusu ile uyku konforunuzu en sağlıklı noktaya taşır. Uzun ömürlüdür ve ilk günkü görünümünü uzun süre korur. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. QUALLOFIL AIR ALLERBAN Yastık Koruyucu Yastığınızın temiz ve hijyenik kalmasının yanı sıra içeriğindeki Quallofil Air Allerban dolgusuyla toz mite ve mantar oluşumlarının engellenmesine katkıda bulunur. Dacron lisanslı bu dolgu sağlam destek sunar, uzun ömürlüdür, hafiftir. Daha sağlıklı ve rahat bir uyku desteği sunar. Yastık koruyucu 52x72 cm ebatındadır. Ön yüzü %100 pamuklu havlu kumaş, arka yüzü s v geçirmez PU kaplanm şt r. Bebekler, çocuklar ve hastalar n ihtiyaçlar için üretilmiştir. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. Uyku Pedi Yatağ n za yumuşakl k katar ve ekstra rahatl k sağlar. 400 Gr / m2 silikonize elyaf vatka ile her iki yüzünde microfibre kumaş kullanılmıştır. Yatağ n z korur, y llarca temiz ve yeni kalmas n sağlar. Y kanabilir, y pranmaz ve hijyeniktir. Dört taraf ndaki özel lastiğiyle yatağa kolayca monte edilebilir. Standart tüm yatak ölçülerinde bulunur. Yastık Koruyucu Yast ğ n z n temiz ve hijyenik kalmas için tasarlanm ş fermuarl bir k l ft r. 70 Gr / m2 silikonize elyaf vatka ile bir yüzünde 57 tel %100 pamuklu kumaş, diğer yüzünde 40 Gr / m2 tela ile kapitone edilmiştir. Yast ğ n z korur, temiz ve yeni kalmas na yard mc olur. Y kanabilir, y pranmaz ve hijyeniktir. Yastık koruyucu 50x70 cm ebat ndad r.

34 Referanslarımız Ankara JW Marriott Sheraton Otel Ankara Palas (Devlet Konukevi) Sürmeli Otel Hotel Bilkent Aktif Metropolitan Otel Gazi Park Hotel Gazi Orduevi Kent Otel Grand Divan Otel Buğday Otel Kalyon Otel AS Otel Midas Otel Esenboğa Airport Hotel Gordion Otel Zümrüt Otel D.M.O. Gen. Müd. Misafirhanesi Tez-Koop-İş Sendikası Misafirhanesi Adalet Evi Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu Yüksek Öğrenim KYK Genel Müd. Bilkent Üniversitesi Öğrenci Yurtları Başkent Üniversitesi Öğrenci Yurtları Anadolu Otelcilik Mesl. Lisesi Uyg. Oteli Haber-İş Sendikası Eğitim ve Dinlenme Tesisleri / Ankara-Çeşme-Mersin İstanbul Radisson Blu Airport W Hotel Safir Otel The Plaza Hotel Zirve Otel Çelik Otel Newport Otel Ottoman Hotel Imperial Washington Otel Antik Otel Antea Otel Bern Otel Anfora Otel Özmen Otel Malkoç Otel Pera Rose Otel Venera Otel Vicenza Hotel Türk Telekom Misafirhanesi Antalya Adam&Eve Hotel / Belek Kamelya World / Çolaklı-Antalya Sultan Saray Otel / Antalya Dinler Otel / Alanya Astor Otel / Alanya Caprice Otel / Antalya Sevim Otel / Alanya Ananas Otel / Alanya Aytur Otel / Alanya Baronessa Otel / Alanya Panorama Otel / Alanya Sunset Bay Otel / Alanya Lady Blue Apart Otel / Alanya Gold Safran Otel / Alanya Kleopatra Prenses Otel / Alanya İkiz Otel / Alanya Midi Otel / Alanya Alis Otel / Manavgat-Side Hotel Linda / Manavgat Calista Luxury Resort Hotel / Belek Cornelia Diamond Hotel /Belek My Home Resort Hotel Lake&River Side Hotel /Side White Gold Hotel / Alanya Blue Fish Hotel / Alanya Club Dem / Alanya Hane Otel / Side Klas Otel / Alanya İzmir Pırıl Otel / Çeşme Ilıca Otel / Çeşme Sürmeli Oteli / Kuşadası Amasya Apple Palace Otel Büyük Amasya Oteli Denizli Hierapolis Termal Resort Otel Polat Termal Otel Muğla Apart Moonlight Otel Hillside Beach Club Blue Dream Otel Otel Rima / Marmaris Rosy Apart / Marmaris Otel Salute / Marmaris Palm Apart / Marmaris Studio Bonjorno / Marmaris Ebru Otel / Marmaris Club Area / Marmaris Sun Shine Otel / Bodrum İber Otel Sarı Germe Park Balıkesir Kervan Beach Otel / Ayvalık Elbis Otel / Edremit Adana Sürmeli Otel Kars Toprak Otel / Sarıkamış Batman Hotel Bozoğulları Sakarya Richmond Nua Wellness&Spa / Sapanca Diyarbakır Malkoç Otel Trabzon K.T.Ü. Farabi Hastanesi KKTC Noah s Ark Rusya Crown Plaza / St. Petersburg Otel Ring Premier / Yaroslavl Irak Sheraton / Basra Sheraton / Bağdat Libya Hotel Al Burdi Azerbaycan Chinar Otel & SPA

35 dünya için, dünya kadar yatak üretiyoruz... ihracat noktalarımız... İsveç Norveç İsviçre Irak Rusya Hollanda Almanya Bulgaristan Macaristan İspanya Fransa Birleşik Arap Emirlikleri İrlanda Danimarka İsrail Azerbaycan Belçika KKTC Mısır Umman Türkmenistan Avusturya Kazakistan Mozambik Etiyopya Ürdün Kuveyt İran Yunanistan Yemen Suudi Arabistan

36 isbiryatak.com

hotelcollection HOTEL ÜRÜNLERİ

hotelcollection HOTEL ÜRÜNLERİ hotelcollection 2016 HOTEL ÜRÜNLERİ Ödüllerim kalite ve müşteri odaklı uyku teknolojileri üretiyoruz... ana faaliyet alanlarımız üretim tesislerimiz kalite belgelerimiz 2 Viskoelastik (Hafıza Özellikli

Detaylı

LEEEP E ASY 2016 Yatak Koleksiyonu

LEEEP E ASY 2016 Yatak Koleksiyonu LEEEPEASY 2016 Yatak Koleksiyonu Diamond Europed Pedli ve dolgun görünümüyle eşsiz konfor sunar. Üst yüzey içerisinde bulunan ekstra sünger katman uyku pedi ile vücudun ergonomik yapısını korur. Ultra

Detaylı

Elit & Platin Baza MDF

Elit & Platin Baza MDF Elit & Platin Baza MDF 90x190 569 90x200 587 100x200 620 120x200 690 140x190 Ç.P 1.052 140x200 Ç.P 1.070 150x200 Ç.P 1.087 160x200 Ç.P 1.104 180x200 Ç.P 1.173 200x200 Ç.P 1.242 Fiyatlara yatak ve başlık

Detaylı

Setler. www.oztaskin.com.tr

Setler. www.oztaskin.com.tr Setler 4 Asos Set 5 6 Royal Silver Set 7 8 Royal Bamboo Set 9 10 Visco Royal Set 11 12 Cashmere Set 13 14 Cool Set 15 16 Capri Soft Set 17 18 Leon Set 19 20 Smartwool Set 21 Nilüfer King Baza 22 Yataklar

Detaylı

Yatak Alırken. Lateks (Kauçuk) Yatak nedir? İyi Bir Uyku için. Visco Yatak nedir?

Yatak Alırken. Lateks (Kauçuk) Yatak nedir? İyi Bir Uyku için. Visco Yatak nedir? SÜNSA Yatak Müşteri taleplerine uygun, zengin ürün çeşitleriyle, 1979 yılından bugüne sektöründeki konumunu, güvenilirlik zemininde güçlendiren SÜN-SA Yatak, ev dekorasyonu alanında hizmet kalitesinden

Detaylı

Otel Ürünleri Kataloğu

Otel Ürünleri Kataloğu Otel Ürünleri Kataloğu Yay Sistemleri Dünyada en çok kullanılan klasik Bonnell yay sistemi. Talep edildiği takdirde yatak kumaşı veya tüm yatak katmanlarında alev geciktirici özellikte hammaddeler kullanılır.

Detaylı

12 taksit ve 3 ay erteleme. Bonus ve Miles&Smiles kredi kartlarına özel. Viskoelastik Ak ll Yataklar COMFORT VISCO AIR RELAX NATURE MASSAGE ERGOPLAS

12 taksit ve 3 ay erteleme. Bonus ve Miles&Smiles kredi kartlarına özel. Viskoelastik Ak ll Yataklar COMFORT VISCO AIR RELAX NATURE MASSAGE ERGOPLAS Viskoelastik Ak ll Yataklar VISCO AIR Sertliği Ayarlanabilir Viskoelastik Akıllı Yatak Ebat Fiyat % 30 4 Taksit 12 Taksit 36 Taksit 90x200 3,661.00 2,563.00 640.75 213.58 80.05 100x200 3,924.00 2,747.00

Detaylı

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU DORUK OTEL TEKSTİLİ 2015 KATALOĞU HAVLU GRUBU LİNEN GRUBU YASTIK GRUBU RESTAURANT SPA GRUBU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER OTEL YATAKLARI DİGER ÜRÜNLER OTEL HAVLULARI %100 Pamuk. %100 Hidrofil,özelliği kazandırılmıştır.

Detaylı

Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde. %40 indirim

Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde. %40 indirim Puffy Nevresim ve yatak örtülerinde %40 indirim PAMUK SATEN NEVRESİM TAKIMLARI Desenlerin daha modern ve gençlere uygun bir biçimde tasarlandığı bu seride, derinlik veren soft ve canlı renk varyantları

Detaylı

HAKKIMIZDA Bedpark ta biz...

HAKKIMIZDA Bedpark ta biz... www.bedpark.com.tr HAKKIMIZDA Bedpark ta biz... Uykuyu da yatakları da çok seviyoruz. Dolayısıyla işimizi aşkla yapıyoruz. İnsanların konforlu yataklarda rahatça uyuyup mutlu uyandığı güzel bir gelecek

Detaylı

CLASSIC FOUR SEASONS

CLASSIC FOUR SEASONS İÇİNDEKİLER / INDEX KAZ TÜYÜ YASTIKLAR 3-7 KAZ TÜYÜ YORGANLAR 8-11 ÖZEL SERİ DOĞAL ÜRÜNLER 12-15 ELYAF YASTIKLAR 16-18 ELYAF YORGANLAR 19-21 ERGONOMİK YASTIKLAR 22 ALEZLER & UYKU PEDLERİ 23 KAZ TÜYÜ YASTIKLAR

Detaylı

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri

hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda... Viskoelastik Medikal Destek Sistemleri İşbir Yatak, yaptığı AR-GE çalışmaları sonrasında sektörde bir devrim niteliğinde olan viskoelastik malzemeyi üretti.

Detaylı

Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z...

Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z... ürün kataloğu 14 Hep m z sabah uyandığımızda d nlenm ş ve yen b r güne hazır kalkmak ster z... D nlenm ş ve güzel b r uyku ç n en öneml şey, tab k yatağınızdır. B sco Yatak, s ze uygun konforda farklı

Detaylı

NEW COLLECTION

NEW COLLECTION www.sevyat.com NEW COLLECTION WELCOME TO NEW C OL L E C T I ON INDEX www.sevyat.com 08-87 90-139 Koltuk Takımları UykuSetleri 140-143 B a z a l a r 145-171 172-175 Y a t a k l a r B a ş l ı k l a r KOLTUK

Detaylı

Atom Star Yatak Organic Mattress Ürün Kodu: 423

Atom Star Yatak Organic Mattress Ürün Kodu: 423 Atom Star Yatak Organic Mattress Ürün Kodu: 423 * Atom Star yatak ile unutulmaz bir uyku... * Uzun yıllar mukavemeti bozulmayan hasır yay kullanılmıştır. * Yüzeysel Doğal Pamuk işlemeli kumaş... * Terlemeyi

Detaylı

CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN

CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN DAHA SAĞLIKLI UYKU İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER. CARDİMO UYKU TEKNOLOJİLERİ İLE RAHAT BİR UYKUYU GARANTİYE ALIN Günlük uyku düzenimiz, verimli

Detaylı

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar index Yatak Setleri SET 1 04-05 Altea Baza - Altea Başlık - Beria Yatak SET 2 06-07 Sonato Baza - Sonato Başlık - Montana Yatak SET 3 08-09 Omega

Detaylı

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK...

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammade seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile üretici firmalarımızı

Detaylı

2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU

2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU 2016/1 KIŞ/İLKBAHAR KOLEKSİYONU TÜM YATAKLARDA % KDV İNDİRİMİ 2+2 YIL Dolgu Garantisi 10 YIL Yay Garantisi Selena bir markasıdır. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun

Detaylı

yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu

yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. 2017 Ürün Kataloğu 1 Sağlıklı bir uykunun gerektirdiği tüm teknolojiler İşbir Yatak ta... YATAK UYKU TEKNOLOJİLERİ 01 02 AÇIK HÜCRELİ VISCO TEKNOLOJİSİ

Detaylı

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK...

SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... SİZİN İÇİN EN İYİ HAMMADDELERİ ÖZENLE SEÇTİK... Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ilk halkası, doğru hammade seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol mekanizmasıdır. Bunun bilinci ile üretici firmalarımızı

Detaylı

TÜM YATAKLARDA SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU. KDV indirimi. Perakende fiyat listesi.

TÜM YATAKLARDA SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU. KDV indirimi. Perakende fiyat listesi. TÜM YATAKLARDA SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. 2+2 Dolgu Garantisi 10 Yay Garantisi Selena bir markasıdır. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza

Detaylı

TÜM YATAKLARDA. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

TÜM YATAKLARDA. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. TÜM LARDA KIŞ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyen yataktır.

Detaylı

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi KIŞ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. TÜM ÜRÜNLERDE KIŞ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyen

Detaylı

elegance elagance başlık / damask yatak / mina kanyon baza

elegance elagance başlık / damask yatak / mina kanyon baza elegance elagance başlık / damask yatak / mina kanyon baza Elegance yatak seti, modern mekânlar için özenle ve titizlikle sizlerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmış özel bir üründür. Elegance yatak seti,

Detaylı

sağlıklı uykunun her noktasında biz varız...

sağlıklı uykunun her noktasında biz varız... sağlıklı uykunun her noktasında biz varız... Viskoelastik Ak ll Yataklar Visco Air 10 Sertliği Ayarlanabilir Viskoelastik Akıllı Yatak Ebat Fiyat İndirimli Fiyatt 3 Taksit 9 Taksit 90x200 4,113.00 3,702.00

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi 2015 KIŞ KOLEKSİYONU

Perakende Fiyat Listesi 2015 KIŞ KOLEKSİYONU Perakende Fiyat Listesi 2015 KIŞ KOLEKSİYONU KESİNTİSİZ UYKU KAMPANYASI Yataş yataklarda ayın ürünlerinde net %30 indirim sizleri bekliyor! Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri

Detaylı

Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu

Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. Ürün Kataloğu yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta. 2016 Ürün Kataloğu Sağlıklı bir uyku için gereken tüm teknolojiler İşbir Yatak ta... AÇIK HÜCRELİ VISCO TEKNOLOJİSİ QUALLOFIL ALLERBAN DOLGU TEKNOLOJİSİ

Detaylı

Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU

Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU Perakende Fiyat Listesi 2015 SONBAHAR KOLEKSİYONU Dünyanın en iyi yataklarında kullanılan Amerikan teknolojileri artık Yataş ta! Gelişmiş üretim tecrübesi ve yenilikçi teknoloji tedarikçiliğinde bir dünya

Detaylı

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor.

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor. Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1992 den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz 2005 yılında oluşturduğu

Detaylı

www.valerimobilya.com ROSE Yatak Odası 2 2 Kapaklı Sürgülü Dolap 2165 2490 655 2 Kapaklı XL Sürgülü Dolap 2165 2640 655 Karyola 1341 1930 2045 Tuvalet Masası 1542 1270 462 Komodin 430 634 468 Puf 420 370

Detaylı

Rüyalarınız için temiz hava akımı

Rüyalarınız için temiz hava akımı Rüyalarınız için temiz hava akımı Daha iyi bir uyku için temiz hava Temiz hava, Dünya üzerindeki en temel unsurlardan biridir ve insanlar için hayati önem taşır. Akciğerlerimizi günde 25,000 kereden daha

Detaylı

Paylaşacağımız Çok Şey Var

Paylaşacağımız Çok Şey Var 2017-2018 Paylaşacağımız Çok Şey Var Bu katalogdaki ürünler Karaca Home tarafından, Aşerenler, İsim düşünenler, Gece sık sık uyananlar, Bebeğinin gülüşüyle tüm yorgunluğunu unutanlar için özel olarak

Detaylı

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor.

Laressa Yatak, sağlıklı bir uyku için doğru tasarlanmış ve kaliteli yatak ürünlerinin önemini bilerek araştırıyor, üretiyor. Kökleri 1973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan, Ankara Yatak ve Kapitone Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1992 den beri yatak ve mobilya pazarında faaliyet gösteren şirketimiz 2005 yılında oluşturduğu

Detaylı

2015 Mattresses Collection

2015 Mattresses Collection 3 güzel bir geleceğe uyanmak için! Uyku, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için vazgeçilmezdir. Kendinize en uygun yatağı almanız, yaşam kaliteniz ve sağlığınız için yapacağınız en iyi yatırımdır, özellikle

Detaylı

Değişimin başladığı yer. The place where change starts

Değişimin başladığı yer. The place where change starts Değişimin başladığı yer The place where change starts 1915 New York City New Polo Bedding Factory Birileri gelir, dünyayı değiştirir... Birileri bazen bir düşünceyle gelir, değiştirir dünyayı... Bazen

Detaylı

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi YAZ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

TÜM ÜRÜNLERDE. KDV indirimi YAZ KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. TÜM ÜRÜNLERDE YAZ KOLEKSİYONU KDV indirimi Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgenizi destekleyen

Detaylı

YILIN SON KAMPANYASI TÜM ÜRÜNLERDE NET % indirim SONBAHAR KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi.

YILIN SON KAMPANYASI TÜM ÜRÜNLERDE NET % indirim SONBAHAR KOLEKSİYONU. Perakende fiyat listesi. YILIN SON KAMPANYASI TÜM ÜRÜNLERDE 20 NET % indirim SONBAHAR KOLEKSİYONU Perakende fiyat listesi. YATAĞINIZIN SELENA OLMASI İÇİN 7 İYİ NEDEN İyi yatak, vücut yapınıza uygun seçilmiş, bel, sırt, baş, boyun

Detaylı

ŞUBAT 2017 %8 KDVLİ FİYAT LİSTESİ

ŞUBAT 2017 %8 KDVLİ FİYAT LİSTESİ ŞUBAT 2017 %8 KDVLİ LİSTESİ 444 4 327 www.idas.com.tr Seçkin İdaş Mağazalarında LATEX CLIMAPOCKET YATAK 1199 TL den BAŞLAYAN LAR, %8 KDV VE 12 TAKSİT AVANTAJI İLE SİZLERLE... 2 CLIMA POCKET LATEX BOSTON

Detaylı

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR;

CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; CAPRICE VISCO GRUBU YASTIK VE YATAKLAR; KOD / BOYUT CP 001 60X40X16 NASA tarafından üretilen memory foam (hafızalı sünger) adı verilen viscoelastik malzemeden yapılmıştır.memory Foam yastığının en önemli

Detaylı

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU

DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU DORUK OTEL TEKSTİLİ 2016 KATALOĞU HAVLU GRUBU LİNEN GRUBU YASTIK GRUBU RESTAURANT SPA GRUBU AIRLAID GRUBU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER OTEL YATAKLARI OTEL KASALARI DİGER ÜRÜNLER OTEL HAVLULARI %100 Pamuk. %100

Detaylı

Evlerde huzurun Abc si...

Evlerde huzurun Abc si... Evlerde huzurun Abc si... Her sabah, yeni bir güzelliğe uyanmaktır. Abc sleep concept, tüm yatak üretiminde, Kanserojen içermeyen, D2 Normuna sahip Hot Melt (Su bazlı yapıştırıcı) kullanmaktadır. Hot Melt

Detaylı

OTEL REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI SOME OF OUR HOTEL REFERENCES

OTEL REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI SOME OF OUR HOTEL REFERENCES SVALINN HOTEL İZMİR / TURKEY KAPASİTE 100 ODA / CAPACITY OF 100 ROOMS MAROON BOSPHOURS SUİTE İstanbul / TURKEY MARRIOTT MINSK HOTEL **** MINSK / BELARUS KAPASİTE 217 ODA / CAPACITY OF 217 ROOMS RİXOS THEME

Detaylı

KOSGEB www.kosgeb.gov.tr B.T. 14.03.2016

KOSGEB www.kosgeb.gov.tr B.T. 14.03.2016 KOSGEB www.kosgeb.gov.tr B.T. 14.03.2016 Since 1956 Since 1956 Müfit Collection; 1956 yılında Konya da yastık ve yorgan imalatı üzerine kurulmuştur. Kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile sektörünün

Detaylı

Grandë Taşıma ML1005 ML1005-01 ML1005-06

Grandë Taşıma ML1005 ML1005-01 ML1005-06 Grandë Taşıma ML1005 Lüx ve Zerafet 0-13 kg arası kullanım Özel Alüminyum tutma kolu Anne kucağı formu Açılır - Kapanır güneşlik Darbe emici gövde 3 noktalı özel emniyet kemeri Darbe emici emniyet kemer

Detaylı

ÖDÜLLERİMİZ. Fashion TV tarafından verilmiştir. 2015 Yılın En Moda Yatak Markası. LOB IN Turkey. 2015 Tüketici Kalite Ödülü. 2014 Dünyü Kalite Ödülü

ÖDÜLLERİMİZ. Fashion TV tarafından verilmiştir. 2015 Yılın En Moda Yatak Markası. LOB IN Turkey. 2015 Tüketici Kalite Ödülü. 2014 Dünyü Kalite Ödülü ÖDÜLLERİMİZ Fashion TV tarafından verilmiştir 2015 Yılın En Moda Yatak Markası Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından verilmiştir. LOB IN Turkey tarafından verilmiştir. Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından

Detaylı

HALI SEKTÖRÜ 2015 YILI İHRACATI

HALI SEKTÖRÜ 2015 YILI İHRACATI HALI SEKTÖRÜ 2015 YILI İHRACATI Ülkemizin halı ihracatı 2014 yılında % 7,3 oranında bir artışla kapanmış ve 2,4 milyar dolar olarak gerçekleşmişti. 2015 yılında ise halı ihracatımız bir önceki yıla kıyasla

Detaylı

HAZIRGİYİM VE KONFEKSİYON SEKTÖRÜ 2016 MAYIS AYLIK İHRACAT BİLGİ NOTU. İTKİB Genel Sekreterliği Hazırgiyim ve Konfeksiyon Ar-Ge Şubesi

HAZIRGİYİM VE KONFEKSİYON SEKTÖRÜ 2016 MAYIS AYLIK İHRACAT BİLGİ NOTU. İTKİB Genel Sekreterliği Hazırgiyim ve Konfeksiyon Ar-Ge Şubesi HAZIRGİYİM VE KONFEKSİYON SEKTÖRÜ 2016 MAYIS AYLIK İHRACAT BİLGİ NOTU Haziran 2016 2 HAZIRGİYİM VE KONFEKSİYON SEKTÖRÜNÜN 2016 MAYIS İHRACAT PERFORMANSI ÜZERİNE KISA DEĞERLENDİRME Yılın İlk 5 Ayında %7,5

Detaylı

Eco Pouf 56 Optimal Brown Yastıklar Verona Bed Set Alis Pouf

Eco Pouf 56 Optimal Brown Yastıklar Verona Bed Set Alis Pouf Pure Gold 04 Scarlet 18 Ottoman Bed Set 32 Optima Bed Set 46 Crown 05 Colt 19 Barcelona Bed Set 33 Point Bed Set 47 Avalance 06 Royalty 20 Majeste Bed Set 34 Inci Kumas Bed Set 48 Aries 07 Forlan Premium

Detaylı

Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku.

Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku. Eski yatakta %35 e varan indirim, yeni Yataş ta %100 uyku. Geleneksel Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası başladı. Eski yatağınızı %35 e varan indirimlerle Yataş yataklarla değiştirin, sağlıklı uykuyu kesintisiz

Detaylı

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Mart 2016 PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye, yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise yuvamız. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından evimizde aradığımız ise

Detaylı

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ

PERAKENDE FİYAT LİSTESİ PERAKENDE FİYAT LİSTESİ Her yeni gün yeni bir hikâye. Her yeni gün yeni bir yolculuk. Ve her yolculuk sonunda dönülen yer ise insanın yuvası. Günün yorgunluğu ve koşturmacasının ardından insanın evinde

Detaylı

Elit Uyku Zamanı E L İ T YA T A K

Elit Uyku Zamanı E L İ T YA T A K Elit Uyku Zamanı ELİTYATAK, sağlıklı ve elit bir uyku için sürekli kendisini yenileyen teknolojisiyle en mükemmeli sizler için üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için uzman bir kadro ile çalışan

Detaylı

HALI SEKTÖRÜ. Nisan Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1

HALI SEKTÖRÜ. Nisan Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1 2017 HALI SEKTÖRÜ Nisan Ayı İhracat Bilgi Notu TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği Page 1 HALI SEKTÖRÜ 2017 NİSAN AYI İHRACAT PERFORMANSI 2017 yılı Ocak-Nisan döneminde Türkiye nin toplam

Detaylı

TÜRKİYE DEKİ YABANCI ÜLKE TEMSİLCİLİKLERİ

TÜRKİYE DEKİ YABANCI ÜLKE TEMSİLCİLİKLERİ Ülke TÜRKİYE DEKİ YABANCI ÜLKE TEMSİLCİLİKLERİ Temsilcilik Türü Şehir Telefon Faks e-posta A.B.D. Başkonsolosluk Adana (0322) 346 62 62 (0322) 346 79 16 A.B.D. Büyükelçilik Ankara 455 55 55 467 00 19 A.B.D.

Detaylı

www. e.com irema ahom ho m m eri e..c w o w m w

www. e.com irema ahom ho m m eri e..c w o w m w .iremahome.com w w w mahome.com www.ire KURUMSAL INDEX Mobilya seçmek gibi üretmek de büyük bir birikim, tutku ve zevk gerektirir. Biz, hayata değer katacak ürünleri tasarlamayı ve üretmeyi kendimize meslek

Detaylı

Evlerde huzurun Abc si...

Evlerde huzurun Abc si... Evlerde huzurun Abc si... Her sabah, yeni bir güzelliğe uyanmaktır. Abc sleep concept, tüm yatak üretiminde, Kanserojen içermeyen, D2 Normuna sahip Hot Melt (Su bazlı yapıştırıcı) kullanmaktadır. Hot Melt

Detaylı

Üretim Konfeksiyon Black Out

Üretim Konfeksiyon Black Out 1 Hakkimizda BOTEKS TEKSTİL ticatri hayatına 1992 yılında Bursa da kurmuş olduğu dokuma tesisi ile başlamıştır. Bilgi birikimi, tecrübe ve profesyonel kadrosu ile otel, konut ve işyeri tekstili konusunda

Detaylı

HALI SEKTÖRÜ. Ekim Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1

HALI SEKTÖRÜ. Ekim Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1 2015 HALI SEKTÖRÜ Ekim Ayı İhracat Bilgi Notu TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği Page 1 HALI SEKTÖRÜ 2015 EKİM AYI İHRACAT PERFORMANSI Ülkemizin halı ihracatı 2014 yılını % 7,3 oranında

Detaylı

HALI SEKTÖRÜ. Mart Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1

HALI SEKTÖRÜ. Mart Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1 2017 HALI SEKTÖRÜ Mart Ayı İhracat Bilgi Notu TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği Page 1 HALI SEKTÖRÜ 2017 MART AYI İHRACAT PERFORMANSI 2017 yılı Ocak-Mart döneminde Türkiye nin toplam ihracatı

Detaylı

Profilimiz Ürünlerimiz İletişim Bilgilerimiz

Profilimiz Ürünlerimiz İletişim Bilgilerimiz Index Profilimiz Ürünlerimiz - İplik - Dokuma Kumaş - Otel Tekstili Ürünleri Çarşaf Nevresim Yastık Kılıfı Yorgan Havlu-Bornoz Alez Pike - Hazır Giyim İletişim Bilgilerimiz Profilimiz Vizyonumuz : Yıllardır

Detaylı

HALI SEKTÖRÜ. Mayıs Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1

HALI SEKTÖRÜ. Mayıs Ayı İhracat Bilgi Notu. TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği. Page 1 2017 HALI SEKTÖRÜ Mayıs Ayı İhracat Bilgi Notu TDH AR&GE ve Mevzuat Şb. İTKİB Genel Sekreterliği Page 1 HALI SEKTÖRÜ 2017 MAYIS AYI İHRACAT PERFORMANSI 2017 yılı Ocak-Mayıs döneminde Türkiye nin toplam

Detaylı

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar

newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar newline series Yatak Setleri Yataklar Bazalar Başlıklar Yatak Setleri Yataklar Baza - Başlık - Yastıklar SET 15 Altea Baza - Altea Başlık - Naturel Yatak SET 2 Sonato Baza - Sonato Başlık - Montana Yatak

Detaylı

The wound beds Last LEBENMANN MEDICAL PRODUCT LEBENMANN.

The wound beds Last LEBENMANN MEDICAL PRODUCT LEBENMANN. The wound beds Last LEBENMANN MEDICAL PRODUCT LEBENMANN MEDICAL PRODUCT www.lebenmann.com HASTA POZİSYON YASTIK SETİ Ürün Özellikleri asta pozisyon yastığı; hastanelerde bulunan kliniklerde, yoğun bakım

Detaylı

Peksa, çevreye duyarlı üretimi, inovatif yatırımları ile ülkemizi ve dünyayı güvenle ısıtmaya devam ediyor.

Peksa, çevreye duyarlı üretimi, inovatif yatırımları ile ülkemizi ve dünyayı güvenle ısıtmaya devam ediyor. peksa.com.tr Afganistan Almanya Arnavutluk Avusturya Azerbaycan Belçika Beyaz Rusya Bosna-Hersek Bulgaristan Çek Cumhuriyeti Çin Ermenistan Estonya Gürcistan Hırvatistan Hollanda İran Irak İngiltere İrlanda

Detaylı

tatlı bir rüya... new collection

tatlı bir rüya... new collection tatlı bir rüya... new collection BEL VE SIRT AĞRILARINDAN NASIL KURTULABİLİRSİNİZ? * Bel ve sırt ağrılarınızdan kurtulmak için düzenli olarak spor yapınız. * Aldığınız her kilo omurganızda ağırlık yapacaktır.

Detaylı

2017 MART DIŞ TİCARET RAPORU

2017 MART DIŞ TİCARET RAPORU 2017 MART DIŞ TİCARET RAPORU ATSO DIŞ TİCARET SERVİSİ *Tablo ve listeler TİM ve TUİK istatistikleri ihracat ve ithalat verilerine göre ATSO- Dış Ticaret Servisi tarafından derlenmiştir. 2017 MART / TÜRKİYE

Detaylı

1951 yılından beri giyim sektöründe faaliyet gösteren Pergi Collection 2006 dan bu yana. medikal ve ev tekstil alanında çalışmaya başlamıştır.

1951 yılından beri giyim sektöründe faaliyet gösteren Pergi Collection 2006 dan bu yana. medikal ve ev tekstil alanında çalışmaya başlamıştır. 1951 yılından beri giyim sektöründe faaliyet gösteren Pergi Collection 2006 dan bu yana medikal ve ev tekstil alanında çalışmaya başlamıştır. TS. EN ISO 9001 kalite sertifikasına sahip ürünlerini üstün

Detaylı

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI

ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI ZİYARETÇİ ARAŞTIRMASI ÖZET SONUÇLARI 1 İÇİNDEKİLER SAYFA 1. ARAŞTIRMANIN KONUSU 3 1.1. FUAR KÜNYESİ 3 1.2. ARAŞTIRMANIN AMACI 3 1.3. ARAŞTIRMANIN YÖNTEMİ VE ÖRNEK YAPISI 3 2. FUAR SONUÇ ÖZET BİLGİLERİ

Detaylı

2015 HAZİRAN DIŞ TİCARET RAPORU

2015 HAZİRAN DIŞ TİCARET RAPORU 2015 HAZİRAN DIŞ TİCARET RAPORU ATSO DIŞ TİCARET SERVİSİ *Tablo ve listeler TİM ve TUİK istatistikleri ihracat ve ithalat verilerine göre ATSO- Dış Ticaret Servisi tarafından derlenmiştir. 2015 HAZİRAN

Detaylı

ÖDÜLLERİMİZ. Fashion TV tarafından verilmiştir Yılın En Moda Yatak Markası. LOB IN Turkey Tüketici Kalite Ödülü Dünyü Kalite Ödülü

ÖDÜLLERİMİZ. Fashion TV tarafından verilmiştir Yılın En Moda Yatak Markası. LOB IN Turkey Tüketici Kalite Ödülü Dünyü Kalite Ödülü ÖDÜLLERİMİZ Fashion TV tarafından verilmiştir 2015 Yılın En Moda Yatak Markası Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından verilmiştir. LOB IN Turkey tarafından verilmiştir. Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından

Detaylı

2015 uyku koleksiyonu

2015 uyku koleksiyonu 2015 uyku koleksiyonu Artık uykunuz kesintisiz olacak. Yatağınızla sadece uykunuzu değil aslında hayatınızı paylaşıyorsunuz. Ona emanet ettiğiniz vücudunuzu, organik pamuktan yapılmış doğal bir yatağın

Detaylı

KALİTE BELGELERİMİZ GOST LPCB BAŞOĞLU KABLO

KALİTE BELGELERİMİZ GOST LPCB BAŞOĞLU KABLO Sertifika Kataloğu Biz Kimiz? Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, kazandığı deneyim ile hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan sektöründe

Detaylı

PROTEK PROSTAR İtfaiyeci Elbisesi

PROTEK PROSTAR İtfaiyeci Elbisesi PROTEK PROSTAR Üretim Model Numarası 832100 o Dış Katman: Nomex Outershell Tough o Nem Bariyeri: Örgü Kumaşa lamine edilmiş PU Membran o Isı Katmanı: %100 Aramid keçe o İç Astar: Aramid/Viscose FR 50/50,

Detaylı

PROSİSTEM ELEKTRONİK SİSTEMLERİ ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ REFERANSLAR 1 HOTEL

PROSİSTEM ELEKTRONİK SİSTEMLERİ ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ REFERANSLAR 1 HOTEL 1 1 ADORA BELEK PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ ADORA 2 ADORA BELEK PROFESYONEL IŞIK SİSTEMLERİ ADORA 3 ADORA BELEK 100 V SİSTEMLERİ ADORA 4 ALMİRA BURSA PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ ALMİRA 5 ALMİRA BURSA PROFESYONEL

Detaylı

OCAK 2012 AKİB GENEL SEKRETERLİĞİ

OCAK 2012 AKİB GENEL SEKRETERLİĞİ OCAK 2012 AKİB GENEL SEKRETERLİĞİ SANAYİ UYGULAMA ŞUBESİ AKİB TEKSTİL VE KONFEKSİYON SEKTÖRLERİ İHRACAT RAKAMLARI DEĞERLENDİRMESİ Hazırlayan: Mehmet ÖZÇELİK / Uzman Yrd. TEKSTİL VE KONFEKSİYON SEKTÖREL

Detaylı

ÇORAP SEKTÖRÜ 2016 YILI VE 2017 OCAK AYLIK İHRACAT BİLGİ NOTU

ÇORAP SEKTÖRÜ 2016 YILI VE 2017 OCAK AYLIK İHRACAT BİLGİ NOTU ÇORAP SEKTÖRÜ YILI VE OCAK AYLIK İHRACAT BİLGİ NOTU İTKİB GENEL SEKRETERLİĞİ HAZIRGİYİM VE KONFEKSİYON ARGE ŞUBESİ Şubat ÇORAP SEKTÖRÜNÜN YILI VE OCAK AYI İHRACAT PERFORMANSI ÜZERİNE KISA DEĞERLENDİRME

Detaylı

Sleep well. Move better.

Sleep well. Move better. Sleep well. Move better. Sleep well. Slow Motion Yatakları Günlük hayatımız giderek yoğunlaşmakta, sorumluluklarımız artmakta, çalışma saatlerimiz eskisine oranla daha uzun olup, buna karşın daha az uyumaktayız.

Detaylı

2016 MAYIS DIŞ TİCARET RAPORU

2016 MAYIS DIŞ TİCARET RAPORU 2016 MAYIS DIŞ TİCARET RAPORU ATSO DIŞ TİCARET SERVİSİ *Tablo ve listeler TİM ve TUİK istatistikleri ihracat ve ithalat verilerine göre ATSO- Dış Ticaret Servisi tarafından derlenmiştir. 2016 MAYIS / TÜRKİYE

Detaylı

Elit Uyku Zamanı E L İ T V I S C O

Elit Uyku Zamanı E L İ T V I S C O Elit Uyku Zamanı ELİTVISCO, sağlıklı ve elit bir uyku için sürekli kendisini yenileyen teknolojisiyle en mükemmeli sizler için üretmektedir. Beklentilerinizi karşılayabilmek için uzman bir kadro ile çalışan

Detaylı

2016 AĞUSTOS DIŞ TİCARET RAPORU

2016 AĞUSTOS DIŞ TİCARET RAPORU 2016 AĞUSTOS DIŞ TİCARET RAPORU ATSO DIŞ TİCARET SERVİSİ *Tablo ve listeler TİM ve TUİK istatistikleri ihracat ve ithalat verilerine göre ATSO- Dış Ticaret Servisi tarafından derlenmiştir. 2016 AĞUSTOS

Detaylı

2016 TEMMUZ DIŞ TİCARET RAPORU

2016 TEMMUZ DIŞ TİCARET RAPORU 2016 TEMMUZ DIŞ TİCARET RAPORU ATSO DIŞ TİCARET SERVİSİ *Tablo ve listeler TİM ve TUİK istatistikleri ihracat ve ithalat verilerine göre ATSO- Dış Ticaret Servisi tarafından derlenmiştir. 2016 TEMMUZ /

Detaylı

01/05/ /05/2016 TARİHLERİ ARASINDAKİ EŞYA TAŞIMA GEÇİŞLERİ

01/05/ /05/2016 TARİHLERİ ARASINDAKİ EŞYA TAŞIMA GEÇİŞLERİ 01/05/2016 31/05/2016 TARİHLERİ ARASINDAKİ EŞYA TAŞIMA GEÇİŞLERİ Geçici Plaka İzni Geçiş Abd Minor Outlying Adaları 03 08 03 Almanya 03 03 02 18 26 93 50 53 89 Arnavutluk 02 Avusturya 02 03 01 02 Belçika

Detaylı

%50 YE VARAN. indirim YATAŞ LA EVLERE BAHAR ERKEN GELDİ! EV TEKSTİLİNDE

%50 YE VARAN. indirim YATAŞ LA EVLERE BAHAR ERKEN GELDİ! EV TEKSTİLİNDE EV TEKSTİLİNDE %50 YE VARAN indirim YATAŞ LA EVLERE BAHAR ERKEN GELDİ! Ev Tekstili ürünlerinde Yataş; yılın ilk büyük fırsatı ile evinizi bahara erkenden hazırlıyor. Şimdi yastık ve yorganlarda etiketin

Detaylı

İYİ BİR UYKU İÇİN EN GÜZELİ ŞİMDİ VARAN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 2017/2. TÜM YATAK, BAZA, BAŞLIK ve EV TEKSTİLİNDE

İYİ BİR UYKU İÇİN EN GÜZELİ ŞİMDİ VARAN PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 2017/2. TÜM YATAK, BAZA, BAŞLIK ve EV TEKSTİLİNDE PERAKENDE LİSTESİ 207/2 45 İYİ BİR UYKU İÇİN EN GÜZELİ ŞİMDİ e VARAN TÜM, BAZA, BAŞLIK ve EV TEKSTİLİNDE Laressa da Sonbahar Fırsatları 45 45 40 Kökleri, 973 yılında kurulan Üçler Mefruşat a uzanan Ankara

Detaylı

yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta... ÜRÜN KATALOĞU

yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta... ÜRÜN KATALOĞU yatakuzmanı Sağlıklı uyku teknolojileri İşbir Yatak ta... İÇİNDEKİLER yatakuzman 04Uyku Teknolojileri 09 Sertifikalar 45 Coilsit 10 ViscoStar 22 Pocket Spring 50 Bebek Yatakları 56 Sofa & Bed 52 Medikaller

Detaylı

Kaliteli Yasam. Çözümleri

Kaliteli Yasam. Çözümleri Kaliteli Yasam. Çözümleri seatbed Oturma Pozisyonlu Hasta Karyolası www.maxicare.com.tr Abou 1 .. Etik degerlerimiz? MİSYON VİZYON İLKELERİMİZ Yenilikçi AR-GE siyle evde bakım ihtiyacı olan hastalara yaşam

Detaylı

Mükemmel form, kusursuz konfor!

Mükemmel form, kusursuz konfor! Mükemmel form, kusursuz konfor! Urün yelpazemizde yer alan ve en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan FlexiForm, 14 ile 60 dansite (yoğunluk- kg/m3) arasında üretilebilen konvansiyonel sünger çeşitlerini

Detaylı

Deri ve Deri Ürünleri Sektörü 2015 Mart Ayı İhracat Bilgi Notu

Deri ve Deri Ürünleri Sektörü 2015 Mart Ayı İhracat Bilgi Notu Deri ve Deri Ürünleri Sektörü Mart Ayı İhracat Bilgi Notu Tekstil, Deri ve Halı Şubesi İTKİB Genel Sekreterliği 04/ DERİ VE DERİ ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ YILI AYI İHRACAT PERFORMANSI yılı Mart ayında, Türkiye

Detaylı

01/03/ /03/2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ KAPILARA GÖRE EŞYA TAŞIMA GEÇİŞLERİ

01/03/ /03/2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ KAPILARA GÖRE EŞYA TAŞIMA GEÇİŞLERİ 01/03/2014 31/03/2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ KAPILARA GÖRE EŞYA TAŞIMA GEÇİŞLERİ ÇEŞME SINIR KAPISI Geçici Plaka İzni Geçiş Türkiye 04 01 TOPLAMLAR: 04 01 CİLVEGÖZÜ SINIR KAPISI Türkiye 1,349 03 TOPLAMLAR:

Detaylı

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24-28 Mart 2015

ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24-28 Mart 2015 ARAŞTIRMA ÖZET SONUÇLARI 24-28 Mart 2015 KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi İÇİNDEKİLER SAYFA 1. ARAŞTIRMANIN KONUSU 3 1.1. FUAR KÜNYESİ 3 1.2. ARAŞTIRMANIN AMACI 3 1.3. ARAŞTIRMANIN YÖNTEMİ VE

Detaylı

2016 NİSAN DIŞ TİCARET RAPORU

2016 NİSAN DIŞ TİCARET RAPORU 2016 NİSAN DIŞ TİCARET RAPORU ATSO DIŞ TİCARET SERVİSİ *Tablo ve listeler TİM ve TUİK istatistikleri ihracat ve ithalat verilerine göre ATSO- Dış Ticaret Servisi tarafından derlenmiştir. 2016 NİSAN / TÜRKİYE

Detaylı

İşbir Yatak kazandırıyor!

İşbir Yatak kazandırıyor! KAMPANYALI PERAKENDE FİYAT LİSTESİ 2016 1 İşbir Yatak kazandırıyor! İşbir Yatak alanlara, yorgan, yastık, battaniye bedava.* İşbir Yatak uçuruyor! Viscostar yatak alan Miles&Smiles üyeleri alışveriş tutarının

Detaylı

Uludağ Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği İhracat Raporu (Ağustos / Ocak-Ağustos 2017)

Uludağ Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği İhracat Raporu (Ağustos / Ocak-Ağustos 2017) Uludağ Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği İhracat Raporu (Ağustos / Ocak-Ağustos 2017) UİB Ar-Ge Şubesi 1 Eylül 2017 Sayfa 1 / 15 İÇİNDEKİLER AYLIK İHRACAT DEĞERLENDİRMESİ... AĞUSTOS 2017

Detaylı

HYBRIT FONKSİYONEL ÜRÜNLER

HYBRIT FONKSİYONEL ÜRÜNLER 2015-1 2 - www.lesahome.com.tr HYBRIT FONKSİYONEL ÜRÜNLER Modern teknolojisi ve yüksek kalitesi ile LESA HYBRIT yatak setleri Uykuda Gerçek Kalite arayanlar için tasarlanmış özel ürünlerdir.set içerisinde

Detaylı

AVRUPA BİRLİĞİ VE ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ ŞUBESİ

AVRUPA BİRLİĞİ VE ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ ŞUBESİ AVRUPA BİRLİĞİ VE ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ ŞUBESİ AVUSTURYA ÜLKE RAPORU Şubat 2009 B.Ö. AVRUPA BİRLİĞİ VE ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ ŞUBESİ 1 I. GENEL BİLGİLER Resmi Adı : Avusturya Cumhuriyeti Yönetim Şekli

Detaylı

LİMCA Şirket Profili

LİMCA Şirket Profili LİMCA Şirket Profili 1 Limca Dekoratif Cam A.Ş. 1988 yılında, Cemalettin KAPLAN tarafından kuruldu. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ilke olarak benimsemiştir. Ürünlerimizde

Detaylı

BÖLÜM 3. Bandaj Ürünleri. MVM Medikal Veteriner Malzemeleri. www.mvm.com.tr. l BÖLÜM 3 SAYFA 95

BÖLÜM 3. Bandaj Ürünleri. MVM Medikal Veteriner Malzemeleri. www.mvm.com.tr. l BÖLÜM 3 SAYFA 95 BÖLÜM 3 Bandaj Ürünleri MVM Medikal Veteriner Malzemeleri l BÖLÜM 3 SAYFA 95 VET-FLEX Bandaj Yüksek kalitede esnek yapışkan bandaj. Güçlü, konforlu ve rahat kullanım sağlar. Kutu ambalaj:10 Adet Boyut

Detaylı

Temizlik Setleri. Ürün Özellikleri: Mop. Sap. Kova. Tekerlekli Taşıma Aparatı. Ürün Kodu. Ürün Barkod Koli Barkod Koli İçi Hacim (lt)

Temizlik Setleri. Ürün Özellikleri: Mop. Sap. Kova. Tekerlekli Taşıma Aparatı. Ürün Kodu. Ürün Barkod Koli Barkod Koli İçi Hacim (lt) İÇİNDEKİLER TEMİZLİK SETLERİ... 4 MOPLAR... 6 APARATLAR... SAPLAR... 14 CAM TEMİZLİK ÜRÜNLERİ... 16 TEMİZLİK BEZLERİ... 18 SÜNGER VE OVMA ÜRÜNLERİ... 20 Temizlik Setleri Mop Temizleme alanı genişletilmiş

Detaylı

vitra.com.tr vitrabluelife.com Wellness SPA çözümleri

vitra.com.tr vitrabluelife.com Wellness SPA çözümleri vitra.com.tr vitrabluelife.com Wellness SPA çözümleri 02 Well-Nature 06 Well-Fit 10 Well-Joy 14 Well-Break VitrA Wellness/SPA Çözümleri. İçinde bakım, dinlenme ve yenilenme var. Günlük hayatın stresinden

Detaylı