İSTASYON OTOMASYONUNDA BAŞTAN SONA ÇÖZÜM SUNUYORUZ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İSTASYON OTOMASYONUNDA BAŞTAN SONA ÇÖZÜM SUNUYORUZ"

Transkript

1 F U E L S İ S İSTASYON OTOMASYONUNDA BAŞTAN SONA ÇÖZÜM SUNUYORUZ Akaryakıt Otomasyon LPG CNG F U E L S İ S

2 Daha Fazla Teknoloji "Akaryakıt Dünyasını teknoloji ile buluşturmak" misyonuyla yola çıkan Fuelsis kurucu ekibi, sektördeki tecrübe ve birikimlerini dürüstlük ilkesi ile birleştirerek yepyeni bir konsept ile şirketin temellerini atmışlar. Akaryakıt sektöründeki ihtiyaç duyulan her alanda, kaliteli ve müşteri odaklı ürünlerle çözüm sunup, gerek kendi özgün tasarımlarımızla, gerekse yurt dışı menşeli kaliteli ekipmanlarla müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz. Satış yaparken temel prensibimiz; uygun ve rekabetçi fiyatlarla hem istasyonların ekipman maliyetlerini düşürmek hem de servis ve bayilerimizin kar marjlarını yüksek tutmaktır. Satışlarımızın tamamını gün geçtikçe yaygınlaşan bayi ağımız üzerinden yapmaktayız. Böylece, aynı zamanda servis hizmeti veren bu bayiler aracılığıyla, satışı yapılan ürünün bakım ve servis hizmetleri etkin ve hızlı bir şekilde yapılmakta, satış sonrası hizmette kalite yüksek seviyede tutulmaktadır. Akaryakıt dünyasını sadece bugünün teknolojisiyle değil, geleceğin teknolojisiyle de tanıştırmak istiyoruz. Geleceğin teknolojisine yeni ve modern ürünlerle ulaşılabilinir.yeni ve modern ürün sürekli arge yapmayı gerektirir. Fuelsis i sektördeki diğer firmalardan ayıran fark bu noktada ortaya çıkacaktır. fuelsis has been established by its organizers who have combined their experiences with the mission to meet the fuel sector with the technology. Initially, we have focused on R&D, then we have expanded our amount of costumers by finding solution for their problems. We finished all product s tests that we improvedin a shorttime. Andwehaveintroducedourproducts to our costumers. fuelsis R&D gain expert knowledge on Fuel Dispenser Electronics and Automation Systems. Finding correct and accurate solutions expeditiously for our costumers project is Savel s mission. And our aim costumer satisfaction. Our fuel dispenser electronics have been produced, when there was a YTL changing. It has gained a reputation by working free of problems with all automation systems like cash register. And we have served all over Turkey. F u e l s i s Akaryakıt Ekipmanları ve Otomasyon Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti Daha Fazla Teknoloji + Akaryakıt + Otomasyon + LPG + CNG

3 ÜRÜNLERİMİZ Pompa Otomasyonu Pompa satışlarının anlık olarak litre ve fiyat bilgisini PC ekranına yansıtır ve satış hareketlerini kaydeder. Tank Otomasyonu Anlık olarak tank seviye bilgileri takip edilebilir.tank hareketleri kaydedilir. Promosyon Sistemi Müşterinin tercihine göre manyetik,smart veya proximity kart kullanılabilir.müşteriye özel kart tasarımı yapılır. Veresiye Takip Sistemi Müşteri cari hesap takibi yapılır. Müşteri özel kartıyla alım ve limit güncellemeleri yapar. Merkezi Otomasyon FUELSİS Merkezi Otomasyon Sistemi istasyondaki tüm satış ve stok hareketlerinin dağıtıcı firma merkezinden sorunsuz bir şekilde izlenmesini ve raporlanmasını sağlar. Web Otomasyon İstasyon satış bilgilerinin ve Tank durumlarının internet ortamından takibi Şantiye Otomasyonu Şantiyeler için özel yakıt yönetim Ve araç takip sistemi.her şantiye İçin özgün tasarımlar yapılır. Gaz Kontrol Sistemleri Adreslenebilir Exproof gaz dedektörleri.30 adet dedektör kontrolü yapabilen grafik ekranı kontrol paneli.

4 Daha Fazla Teknoloji MERKEZİ AKARYAKIT OTOMASYON SİSTEMİ Merkezi Otomasyon Fuelsis Merkezi Otomasyon Sistemi İstasyondaki tüm satış ve stok hareketlerinin dağıtıcı firma merkezinden sorunsuz bir şekilde izlenmesini ve raporlanmasını sağlar. Bu sayede dağıtıcı firma ve bayii arasındaki koordinasyon sorunsuz sağlanmış olur. Ayrıca sisteme bağlı olan istasyonlarda akaryakıt satış fiyatları merkezden kontrol edilebilir.merkez bilgisayardan girilen yakıt birim fiyatı istenen tüm pompalara yansır. RS485 veya kablosuz (Wireless ) bağlantı yoluyla istasyon ofisine aktarılan yakıt seviye ve pompa satış bilgileri,adsl / GPRS / uydu / dial-up bağlantı yöntemlerinden biriyle dağıtıcı firma merkez serverine iletilir.aynı şekilde Merkez ofisten de istasyona veri akışı ve kontrolü mümkündür. Merkezi Otomasyon Yazılımı * SQL Server ile farklı kullanıcılar için farklı yetkilendirmeler yapılabilir. * Merkezi stok takibi,istasyondaki anlık yakıt stok bilgileri raporlama ve ikmal organizasyonu sağlar. * Merkezi multimedia kontrolü ile yeni nesil pompalarda reklam,video ve müzik yayını merkezden kontrol edilebilir. * Bireysel,kurumsal müşteri işlemleri istasyondan izlenebilir, merkezden kontrol edilir. * WEP tabanlı arayüzü sayesinde internet bağlantısı olan her yerden takip imkanı sağlar. * Filo müşterilerinin wep üzerinden takibi ve limit uygulamaları kontrol edilebilir. * Uydu,ADSL,GPRS veya dial-up bağlantı seçeneği ile Optimum maliyet/performans oranı yakalanır. * Diğer ofis ve otomasyon yazılımlarına entegre edilebilir.

5 Pompa Otomasyonu * Pompa satışları anlık olarak litre ve fiyat bilgisini PC ekranına yansıtır. * Modüler yapısı sayesinde ihtiyaç olan program kısımları kullanılabilir. * 32 adet pompaya kadar kontrol edilebilir. * Access & SQL veritabanı kullanır.farklı kullanıcılar için farklı erişim sağlar. * RS485 veya Kablosuz ( wireless) bağlantı seçeneği kurulumunda kolaylık sağlar. * Merkezi otomasyona uyumludur. * Bütünleşik Kartlı Promosyon Sistemi opsiyonu ile müşteri sadakati sağlanır * Satış kayıtlarını online olarak veritabanına yazar.bu sayede satışlar birçok parametreye göre raporlanabilir. Vardiya takip sistemi Pompacı takip sistemi * Pompacı bazında vardiya satış takibi yapılabilir. * Pompacının tüm zamanlardaki Satış/Performans bilgileri kayıt altında tutulur. * Promosyon ve otomasyon sistemlerine uyumludur ve modüler olarak seçilebilir. * Detaylı raporlama sayesinde hangi satışın hangi pompacı tarafından yapıldığı gibi birçok bilgiye kolaylıkla ulaşılabilir. * 64 Adet pompacıya kadar. * Her pompa için vardiya boyunca yapılan satışı görüntülenebilir. * Her yakıt türü için ayrı ayrı vardiya boyunca yapılan satış görüntülenebilir. * Tek tuşla herhangi bir pompanın vardiya satış bilgilerine ulaşılabilir. * Her vardiya sonrası yetkili şifre girilerek vardiya bilgileri alınır ve yeni vardiya başlatılır. * 32 Adet pompaya kadar destekler.

6 Daha Fazla Teknoloji Kartlı Promosyon Sistemi * Pompa üzerinde bulunan APOS ünitesi sayesinde online puan kaydı yapılır. Böylece otomasyon sistemine tam entegrasyon gerçekleşmiş olur. * Ödeme şekline ve müşteriye (silver, gold,premium) göre farklı promosyon oranı uygular. * Promosyon stok takipi ve katalog oluşturma imkanı sunar. * Müşteriye özel kart tasarımı yapılır. * Sistemde müşterinin tercihine göre manyetik,smart veya proximity kart kullanılabilir. Veresiye Takip Sistemi * Pompacı bazında vardiya satış takibi yapılır. * Pompacının tüm zamanlardaki satış / performans bilgileri kayıt altında tutulur. * Promosyon ve otomasyon sistemlerine uyumludur ve modüller olarak seçilebilir. * Detaylı raporlama sayesinde hangi satışın hangi pompacı tarafından yapıldığı gibi birçok bilgiye kolaylıkla ulaşılabilir. * 64 adet pompacıya kadar destekler.

7 Tank Otomasyonu * Anlık olarak tank seviye bilgisi ve sıcaklık değerleri takip edilebilir. * Tanklardaki yakıt miktarı ile yapılan satışlar karşılaştırılarak sağlama yapılır ve sızıntı veya kaçak olup olmadığı anlaşılır. * Günlük satış verileri ve istatistiklere dayanarak kalan yakıt için tahmini satış süresi hesaplanabilir. * Önceden belirlenen kritik seviyelere gelinmesi durumunda alarm verebilir.bu özellik sayesinde sorunsuz stok organizosyonu yapılabilir. * Otomatik kalibrasyon özelliği sayesinde hem tank seviye bilgileri hemde pompa otomasyonundan gelen veriler sayesinde sağlıklı ölçme sağlanır. * RS485 veya Kablosuz ( wireless ) bağlantı seçeneği kurulumda kolaylık sağlar. * Fuelsis Tank otomasyon sistemi diğer FUELSİS ürünleri ve sistemleriyle uyumludur. * Yakıt türüne göre kümülatif stok takibi yapılabilir. * Tüm dolumlar ve tank doluluk oranları kayıt altında tutulur ve kolaylıkla bütün detaylar birçok parametreye göre raporlanabilir.

8 Daha Fazla Teknoloji Tank Seviye Probu * Mikroişlemci özelliklerine sahip ölçme sistemi. * Programlanabilir Parametreler ve ayarlar. * Sayısal oto kazanc kontrolü * Sayısal ısı sensörü * Ex Proof & Water Proof muhafaza * Eş zamanlı seviye değerleri * Farklı durumları algılayarak raporlama

9 Daha Fazla Teknoloji WEP Otomasyonu * İnternet ortamından şatış durumlarının takibi * İnternet ortamından Tank seviyelerinin takibi * İnternet üzerinden müşterilere promosyon hizmeti sunmak,borç sorgulamalarını sağlamak * Her yerden her zaman istasyon denetimi * Teknolojide son nokta Şantiye Otomasyonu * Pompa satışlarının anlık olarak litre ve fiyat bilgisini PC ekranına yansıtır. * Modüler yapısı sayesinde ihtiyaç olan program kısımları kullanılabilir. * Access & SQL veritabanı kullanır. farklı kullanıcılar için farklı erişim sağlar. * RS 485 veya Kablosuz (Wireless) bağlantı seçeneği kurulumda kolaylık sağlar. * Merkezi otomasyona uyumludur. * Bütünleşik Yakıt yönetim sistemi opsiyonu ile yakıt sarfiyatına avantaj sağlanır. * Tank otomasyon sistemi sayesinde yakıt miktarı hatasız takip edilebilir. * İstenirse yazılım ile kontrol edilen Sanal tank otomasyonu kullanılarak maliyet azaltılabilir. * Otomatik kalibrasyon özelliği * Kullanılan kaliteli,tamamen çelik Tank seviye probu sayesinde minumum mekanik hata Şantiye Otomasyonu * Pompa üzerindeki RFID ünite sayesinde yakıt verilen araç tanınır. * Tanımlı araç dışındakilere satışı engellemek mümkündür. * Kullanıcı hatasından veya art niyetli kullanımdan kaynaklanan yakıt sarfiyatı engellenir. * Müşteriye özel kart tasarımı yapılır. * Kablosuz bağlantı seçeneği sayesinde sorunsuz montaj ve kulanım kolaylığı sunar. * Opsiyonel kilometreye göre yakıt sarfiyatı kaydetme, aracın ve sürücünün performansını kontrol altında tutabilme imkanına sahiptir.

10 Daha Fazla Teknoloji Gaz Dedektör Kontrol Sistemi * RS 485 modülü üzerinden haberleşme * 30 ayrı noktadaki Gaz Dedektör modülünün durumunu anlık olarak gösterebilme * 8 adete kadar LPG tankının seviyesini anlık olarak takip edebilme * Ayarlanabilir gaz algılama hassasiyeti * 3 adet röle çıkışı * Ayarlanabilir röle tepki süresi * Alarm sistemi ile entegrasyon Gaz Dedektörü * Ex-Proof kutu içerisinde * Küçük ve sade tasarım * Mikroişlemci kontrollü * Değiştirilebilir hassasiyet ayarı * Her türlü otomasyon sistemine uyumlu * RS485 modülü üzerinden haberleşme * Alarm sistemi ile entegrasyon

11 F u e l s i s

Hayallerin Ötesinde... More than your Imagination Güveninizi Kýrmayacaðýz We won t shake your confidence Petrol Dünyasýný teknoloji ile buluþturmak misyonuyla yola çýkan Trigon kurucu ekibi, sektördeki

Detaylı

entbus Yeni Nesil Enerji Yönetim Yazılımı Dünyanın enerjisini izliyoruz www.enerjiizle.com pro Entbus ile Uzaktan İzleme, Veri Analizi, Talep Tahmini

entbus Yeni Nesil Enerji Yönetim Yazılımı Dünyanın enerjisini izliyoruz www.enerjiizle.com pro Entbus ile Uzaktan İzleme, Veri Analizi, Talep Tahmini THE INTERNATIONAL CERTIFICATION NETWORK Dünyanın enerjisini izliyoruz www.enerjiizle.com Teknik Destek Entes, ENTBUS yazılımı kullanıcılarına, teknik destek merkezi üzerinden veya sahada teknik destek

Detaylı

DENEYİMLİ YENİLİKÇİ UZMAN

DENEYİMLİ YENİLİKÇİ UZMAN DENEYİMLİ YENİLİKÇİ UZMAN Proksis, 2000 yılında kurulmuş bir endüstriyel otomasyon firmasıdır. Endüstriyel otomasyon projelerinin Türkiye de yeni yeni geliştirildiği 90 lı yılların başlarından itibaren,

Detaylı

Turpak PumpOMat Kullanıcı Kılavuzu

Turpak PumpOMat Kullanıcı Kılavuzu Turpak PumpOMat Kullanıcı Kılavuzu www.turpak.com.tr ARGS 34 19.11.2009 00 19.11.2009 00 ... Kullanıcı Dokümanı İçindekiler İÇİNDEKİLER... I KİTABIN DÜZENİ... IV SEÇ ( SAĞLIK EMNİYET ÇEVRE KURALLARI )...

Detaylı

her trex, bir fidan...

her trex, bir fidan... trex ERP Çözümleri ve Sistem Entegrasyonu Üretimden Online Veri Toplama ve Otomasyon Sistemleri her trex, bir fidan... Kullandığınız her TREX yazılımı; size, ülkemize ve geleceğimiz olan çocuklarımıza

Detaylı

Yakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu: Şantiye içinde tüm araçların kilometre veya çalışma saati bazlı yakıt tüketimleri takip edilir.

Yakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu: Şantiye içinde tüm araçların kilometre veya çalışma saati bazlı yakıt tüketimleri takip edilir. SİSTEM Pompa Yakıt Otomasyonu: Sabit pompalarla yapılan yakıt ikmalleri araç kilometre, saat ve veren alan kişilerin kimlikleriyle birlikte takip edilir. Yakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu: Şantiye

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

www.orjin.net PBT Plus Periyodik Bakım Takip Otomasyonu Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım...

www.orjin.net PBT Plus Periyodik Bakım Takip Otomasyonu Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... www.orjin.net PBT Plus Periyodik Bakım Takip Otomasyonu Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Sektörün lider firmalarının tercihi PBT Plus Periyodik Bakım Takip Otomasyonu Kurumsal Demirbaş Bakım Yönetimi

Detaylı

PBT Pro. Tesis ve Demirbaş Yönetimi Yazılımı

PBT Pro. Tesis ve Demirbaş Yönetimi Yazılımı PBT Pro Tesis ve Demirbaş Yönetimi Yazılımı Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım... Bakım sistemlerine yeni bir yaklaşım...

Detaylı

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. www.netsim.com.tr 1 Netsim in başarısı nın ardında 1987 den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve binlerce müşterisinden yıllar boyu

Detaylı

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan liderlere özel! Dünyanın 30 dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye de 170 bin

Detaylı

Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.

Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. Validatörler Sürücü Kontrol Paneli Dolum Cihazları Araç İçi Kamera Araç İçi Medya NFC Akıllı Durak Güzergah Takip Sistemi www.akillibiletim.com Referanslar w w w.

Detaylı

TÜMLEŞİK BİLGİ SİSTEMLERİ VE MUHASEBE BİLGİ SİSTEMİ

TÜMLEŞİK BİLGİ SİSTEMLERİ VE MUHASEBE BİLGİ SİSTEMİ Raif PARLAKKAYA - Abdullah TEKİN TÜMLEŞİK BİLGİ SİSTEMLERİ VE MUHASEBE BİLGİ SİSTEMİ Yrd.Doç.Dr.Raif PARLAKKAYA Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO rkaya@selcuk.edu.tr Yrd.Doç.Dr.Abdullah TEKİN Selçuk

Detaylı

GENEL BAKIŞ MOBILTECH

GENEL BAKIŞ MOBILTECH GENEL BAKIŞ MOBİL ÇÖZÜMÜMÜZ ile sağlanacak kazanımları sıralarsak; İşletme maliyetlerinizi azaltır, Daha verimli ve güncel bilgilerle çalışmasını sağlar, Anlık olarak merkezden hatasız bilgi alımını sağlar,

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

MİKRO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ

MİKRO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ MİKRO PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ KULLANICI DOSTU ANLAYIŞTA YENİ YORUMLAR... GERÇEK BİR KULLANICI DOSTU Mikro Yazılımevi, kullanıcılarına tümüyle kendi çalışma ortamlarını esnek bir yapı içerisinde oluşturabilme

Detaylı

Beton Santrali Otomasyonu

Beton Santrali Otomasyonu Beton Santrali Otomasyonu Beton santralinin en yüksek verimlilikte çalıştırılabilmesi için tüm zamanlama ve ağırlık parametrelerine hakim olunabilen bir otomasyon sistemine ihtiyaç vardır. O to m a syo

Detaylı

NEO - Depo ve Sevkiyat Sistemi

NEO - Depo ve Sevkiyat Sistemi NEO - Depo ve Sevkiyat Sistemi Tanıtım ve Çalışma Şekli: %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen NEO-Depo ve Sevkiyat Sistemi yazılımı, Nokta Bilgisayar A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır. Günümüz

Detaylı

Teknolojide Bir Adım Önde

Teknolojide Bir Adım Önde Teknolojide Bir Adım Önde Şirketimiz Hakkında İlerleyen teknolojiyi yakalamak ve müşteri taleplerini sürekli olarak takip ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve fiyatı sunmak her zaman

Detaylı

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır;

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır; SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU Tüm Saglık Bilgi Yönetim Platformları için VENTURA.. VENTURA İL/HALK SAĞLIĞI BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU REFERANSLARIMIZ (Kasım 2013) ALIS

Detaylı

ENERJ KAL TES JENERATÖR KONTROL. Teknoloji partneriniz Datakom, kaliteli ürünler uygun fiyat. Ürün Kataloğu www.datakom.com.tr

ENERJ KAL TES JENERATÖR KONTROL. Teknoloji partneriniz Datakom, kaliteli ürünler uygun fiyat. Ürün Kataloğu www.datakom.com.tr ENERJ KAL TES JENERATÖR KONTROL Teknoloji partneriniz Datakom, kaliteli ürünler uygun fiyat Ürün Kataloğu www.datakom.com.tr Datakom Elektronik Mühendislik Biz Ne Yaparız? Datakom Elektronik Mühendislik,

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

Araç Takip Sistemi. Araç Takip Sistemi kullandığınızda;

Araç Takip Sistemi. Araç Takip Sistemi kullandığınızda; 1 Araç Takip Sistemi kullandığınızda; Araç ve sürücü analizi yaparak yakıt tüketimini kontrol altına alabilir ve ideal tüketim seviyesine çekebilirsiniz. Araç Takip Sistemi Araçlarınızın konumunu harita

Detaylı

Techem Holding Genel Merkezi

Techem Holding Genel Merkezi Techem Holding Genel Merkezi 2 Techem Enerji Hizmetleri Enerji hizmetlerinde küresel çözüm ortağınız 1952 yılında Almanya da kurulan Techem, bugün dünya genelinde 25 i aşkın ülkede, sektör lideri olarak

Detaylı

NIRS DA1650. Geleceği düşünen yem fabrikaları için kullanıma hazır NIR cihazı. Dedicated Analytical Solutions

NIRS DA1650. Geleceği düşünen yem fabrikaları için kullanıma hazır NIR cihazı. Dedicated Analytical Solutions NIRS DA1650 Geleceği düşünen yem fabrikaları için kullanıma hazır NIR cihazı NIRS DA1650 yem fabrikaları ve laboratuvarlara yüksek doğrulukta NIR analizleri sağlamak için son teknoloji ürünü olan Yakın

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak!

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! TIGER ENTERPRISE FİYAT LİSTESİ Bilenlerin Tercihi Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İşimiz, çeyrek yüzyıldır, hayatınızı kolaylaştıran yazılımlar sunmak! Yazılımlarımızla

Detaylı

Bilgisayar Danışmanlık ve Ticaret Ltd.Şti.

Bilgisayar Danışmanlık ve Ticaret Ltd.Şti. Bilgisayar Danışmanlık ve Ticaret Ltd.Şti. Müşteri ilişkileri yönetimi programları işletmeler için model oluşturmaktadır.netflex sadece bir Müşteri İlişkileri Yönetimi proğramı olmayıp, işletmelerin diğer

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı