HAKKIMIZDA. Değerli müşterilerimiz;

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HAKKIMIZDA. Değerli müşterilerimiz;"

Transkript

1

2 HAKKIMIZDA Değerli müşterilerimiz; Marmara Dalgıçlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Türkiye nin deneyimli kadrosuna sahip bir deniz inşaat şirketidir. Marmara Dalgıçlık, kuruluşundan itibaren geçen süre içerisinde, gerek tecrübe, gerekse donanım ve yetişmiş insan gücü açısından bir önceki yıllardan daha başarılı olma prensibi doğrultusunda sektördeki amaçlarına ulaşmaya adım adım devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerimizde müşteri gereksinimlerini her zaman karşılayan, sözünü tutan, taahhütlerini zamanında ve kaliteden ödün vermeden yerine getiren, sektöründe büyüyen, güvenilir ve saygın bir şirket olmaktır. Marmara Dalgıçlık; Deniz İnşaatı sektöründe siz saygıdeğer müşterileriyle hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir. Misyon Deniz İnşaatı sektöründe dürüst ve pozitif çalışmalarla taahhüdü altına aldığı projeleri, müşteri memnuniyetini arttıracak yönde uygun çalışmalar yaparak kurumsal bir yapı oluşturmak. Vizyon Bitirdiği her projede, müşteri ve çalışanlarının beklentilerini karşılayarak Marmara Dalgıçlığın global bir şirket olmasını hedeflemektir. Temel Değerler Dürüstlük Güvenilirlik İş Ahlakı İş Emniyeti Kalite Çevre Müşteri Memnuniyeti

3 İŞ GÜVENLİĞİ, SAĞLIK, ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ Marmara Dalgıçlık hizmetlerini sunarken müşteri taleplerine uygun gerçekleştireceği tüm faaliyetlerde "Önce Güvenlik, Sağlıklı İş Ortamı, Çevreye Duyarlı ve Kaliteden Ödün Vermeyen İlkesiyle" aşağıdaki gereklilikleri gerçekleştirmeyi taahhüt eder. İş güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası yasal mevzuata ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uymak İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili faaliyetleri sürekli iyileştirmek Çevre ve İnsan sağlığına gelebilecek tehlikeleri önceden belirleyip gerekli önlemleri almak Her türlü kirliliği kaynağında önleyerek ve azaltarak çevreye uyumlu ve duyarlı hizmet vermek Faaliyetlerimizin insan ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini asgari seviyeye indirmek Tüm müşteri isteklerini ve ilgili standartların gereklerini beklentiyi aşarak karşılamak Kaliteyi, bütün faaliyet sahalarındaki projelerde yaşam şekli olarak benimsemek Bu politikalarımızı daima ilgili taraflar için ulaşabilir kılmak

4 FİRMA PROFİLİ Tescilli Şirket Adı : MARMARA DALGIÇLIK İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Tescil veya Kuruluş Tarihi : 2005 MERSiS No : Kayıtlı Olduğu Ülke : İstanbul / Türkiye Ticaret Odası Sicil No : / 0 Ödenmiş Sermaye : ,00-TL (Türk Lirası) ( Mayıs 2013 İtibarıyla ,00-ABD Doları Eşdeğer Şirket Durumu : Aktif Şirket Yetkilileri : Olcay UZ ( ) Ali Rıza UZ ( ) Kayıtlı Merkez Ofis Adresi : Aydıntepe Mah. Güzin Sok. Gemdok San. Sit. No: 17/ Tuzla / İstanbul Tel : ( pbx ) Fax : Resmi İnternet Sitesi : E-posta :

5 HİZMETLERİMİZ Deniz İnşaat Offshore Servis Sualtı Sörvey Denizaltı Kurtarma Su & Kanalizasyon Altyapı İnşaat Deniz İnşaat Deniz Deşarj Boru Hattı İnşaatı Denizden Sualma & Deşarj Boru Hattı İnşaatı Zemin Tarama & Tesviye Liman, Rıhtım & Marina İnşaatı Offshore Servis Platform Montajı & Yerleştirmesi Riser & J Tube Montajı, Metroloji Sörvey Spool Piece İmalatı & Montajı Derin Deniz Montajları & Katodik Koruma Sualtı Sörvey Petrol & Gaz Yapıları Sörveyi Boru Hattı & Kablo Sörveyi Marine Yapıları & Yüzer Vasıta Sörveyi Genel Derin Deniz Sörveyleri (CCTV & ROV) Denizaltı Kurtarma Platform Kaldırma Eski Deniz Yapıları Yıkım & Kaldırma Enkaz Kaldırma Sualtı Kaynak ve Kesimi Su & Kanalizasyon Altyapı İnşaat Polietilen (HDPE) Boru Hatları Montajı ve Alın Kaynak Hizmetleri Plastik Boru Ek Parçaları PE 100 Boru Vanalar

6 AKSA DENİZDEN SOĞUTMA SUYU ALMA HATTI İNŞASI 690 metre uzunluğunda ve Ø 1600 mm çapında HDPE PN4 denizden su alma boru hattı inşaatı kapsamında; Denizde 5000 m³ kazı ve tesviye yapılması, Borunun denizdeki yerine çekilerek batırılması, -27 metre derinlikte su alma haznesi montajının yapılması, 3500 m³geri dolgu yapılması ve liman derinleştirme çalışmalarını kapsamaktadır.

7

8 ISU PLAJYOLU DERİN DENİZ DEŞARJI İNŞASI İzmit Plajyolu Atıksu arıtma tesisi revizyon inşaatı kapsamında Eski deniz deşarjlarının demonte edilerek, 300 metre yeni Ø 1400 mm, Ø 1200 mm, Ø 1000 mm çaplı HDPE PE100 PN6 borunun flanş ve adaptör temini, kaynatılması, blok imalat ve montajları, 3000 adet çimentolu montaj yastığı imali ve montajı, 3800 m³ deniz kazısı ile deniz deşarjı yapım işi.

9

10 FIRAT - ENKA TEKNIK LİBYA BORU PROJESİ Enka Teknik Libya Projesi için üretilen 6 adet 500 m boyunda toplam 3000 m Ø 1400 mm çaplarında HDPE PN6 boruların denize indirilmesi, yan yana montajlarının yapılması, 10 gün süreyle denizde emniyet tedbirlerinin alınması ve sevkiyatı çalışmaları.

11

12 İSKİ (ÖMERLİ) HAM SU POMPA İSTASYONU EMME HAZNESİ VE SU ALMA YAPISI TEMİZLİĞİ PROJESİ İski (Ömerli) Ham su Pompa İstasyonu Emme Haznesi ve Su alma Yapısı Temizliği kapsamında göl içerisinde bulunan 8 x 8 metre ölçü ve 15 metre derinliğe kadar sualma yapısının temizliğinin yapılması çıkan midyenin çuvallanarak göl dişin taşınması, karada bulunan 6 x 32 metre boyunda 23 metre derinliğinde olan su emme haznesinin midye temizliğinin yapılarak basınçlı pompa ile hazne dışına çıkarılarak gösterilen yere taşınması işleridir.

13

14 DERİN DENİZ DEŞARJI KÖRLEME PROJESİ İSU Plajyolu Atık su arıtma tesisine ait manevra odasından çıkan 2 adet Ø 1000 mm çelik boru kesilerek CRP deniz deşarjı çıkışının körlenmesi kapsamında; Manevra adası deniz seviyesine kadar su doldurulmuştur. Çelik borular üzerinde sualtına kesim yapılarak 1500 mm uzunluğunda boru parçalar alınmış, deşarj hatları içine doğru pompa ile temizlik yapılmış. Boru körleme aparatları takılarak borular körlenmiştir. Manevra odası içindeki su pompa vasıtası ile oda dışına basılarak çalışmalar tamamlanmıştır.

15 SU ÜRÜNLERİ MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ DENİZDEN SULAMA HATLARI TAMİRİ Faz-1 Su alınamayan -55 metrelik derin su alma hattının sualtı kontrolleri yapılıp karadaki havuzdan 37 kw pompa ile hat içine su basılarak tıkanıklığın tespit edilmesi ve -45 metre su alma hattının sualtı kontrollerinin yapılması. Faz-2 Flaşında kırık tespit edilen 55 metre derin su alma hattının kazılması, bloklarının çıkarılması kaynak işleminin yapılması tekrar döşenmesi, -55 metre, -45 metre ve -25 metre deki su alma ağızlarının temizlenmesi, açık olan flanş ların birleştirilmesi, kırık noktalara kelepçe vurulması ve tüm hatları çalışır hale getirilip test edilerek devreye alınmasıdır.

16 İSKİ (ÖMERLİ) HAMSU I II SUALTI VİDEO SÖRVEYİ : Marmara Dalgıçlık, İski Ömerli İşletmeler Müdürlüğüne bağlı Hamsu I, Hamsu II Emme hazneleri, pompa istasyonları, bağlantı tünelleri (450 m) ve sualma yapılarının sualtı görüntüleme ve sörvey çalışmalarını emniyetle bitirmiştir.

17 Tamamlanan Projeler Aksa Ø 1600 mm Denizden Su alma Boru Hattı Projesi İski (Ömerli) Ham Su Pompa İstasyonu Emme Haznesi ve Su alma Yapısı Temizliği Projesi Nuh Çimento Deniz Suyu Ters Osmoz Sualma Yapısı Boru Hattı Projesi Fırat Enka Teknik Libya Boru Projesi Mardin Kızıltepe (Beyaz Su) İçme Suyu Su alma Yapısı Onarını İsu - Plajyolu Atıksu Arıtma Tesisi Deniz Deşarj Körleme İşi Aksa Denizden Su alma Hattı Su Giriş Haznesinin değiştirilmesi İsu - Plajyolu Atıksu Arıtma Tesisi Deniz Deşarjı Yapım İşi (Ø 1400 & Ø 1200 mm) Nuh Çimento Liman Tesisleri Deniz Suyu Alma Sistemi Bakım & Onarımı IHI İzmit Köprü Şantiyeleri Altyapı İşleri 7 Adet İski Deniz Deşarjı Görüntüleme ve Bakımları Projesi Su Ürünleri Merkez Araştırma Denizden Su Alma Hatları Tamiratı Proje İsmi Aksa Ø 1600 mm Denizden Su alma Boru Hattı Projesi Aksa Fabrika Sahası / Yalova Mart 2007 Haziran 2007 Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. (İşveren) Proje İsmi 690 metre uzunluğunda ve Ø 1600 mm çapında HDPE PN4 denizden sualma boru hattı inşaatı kapsamında; Denizde 5000 m³ kazı ve tesviye yapılması, Borunun denizdeki yerine çekilerek batırılması, -27 metre derinlikte sualma haznesi montajının yapılması, 3500 m³geri dolgu yapılması ve liman derinleştirme çalışmalarını kapsamaktadır. İski (Ömerli) Ham Su Pompa İstasyonu Emme Haznesi ve Su alma Yapısı Temizliği Projesi Ömerli Barajı / İSTANBUL Ağustos 2007 Ekim 2007 İski Genel Müdürlüğü (İşveren) İski (Ömerli) Ham su Pompa İstasyonu Emme Haznesi ve Sualma Yapısı Temizliği kapsamında göl içerisinde bulunan 8 x 8 metre ölçü ve 15 metre derinliğe kadar sualma yapısının temizliğinin yapılması çıkan midyenin çuvallanarak göl dişin taşınması, karada bulunan 6 x 32 metre boyunda 23 metre derinliğinde olan su emme haznesinin midye temizliğinin yapılarak basınçlı pompa ile hazne dışına çıkarılarak gösterilen yere taşınması işleridir.

18 Proje İsmi Nuh Çimento Deniz Suyu Ters Osmoz Sualma Yapısı Boru Hattı Projesi Hereke / Kocaeli Aralık 2007 Mart 2008 Nuh Çimento (İşveren) Nuh Çimento Liman tesislerinde iskele altına - 15 metre derinliğe 3 adet Ø 800 mm Denizden Su alma sistemi kurulumu Proje İsmi Fırat Enka Teknik Libya Boru Projesi Büyük Çekmece / İSTANBUL Nisan 2008 Mayıs 2008 Enka Teknik (İşveren) Fırat Plastik San. ve Tic. A.Ş. (Yüklenici) Enka Teknik Libya Projesi için üretilen 6 adet 500 m boyunda Ø 1400 mm çaplarında HDPE PN6 boruların denize indirilmesi, yan yana montajlarının yapılması 10 gün süreyle denizde emniyet tedbirlerinin alınması ve sevkiyatı çalışmaları. Proje İsmi Mardin Kızıltepe (BeyazSu) İçme Suyu su alma yapısı onarını Nusaybin (Beyazsu) - Mardin Haziran 2008 Temmuz 2008 Devlet Su İşleri (İşveren) Öztaş İnşaat, İnşaat Malzemeleri Tic. A.Ş. (Yüklenici) Mardin Kızıltepe (BeyazSu) İçme Suyu sualma yapısı onarını kapsamında; Keson olarak yapılan 25 x 6 metre ebatlarındaki sualma yapısı içinin taranması, beton tamirlerinin yapılması, sualtı kaynağı ile destek yapılması, çimentolu montaj yastığı ile desteklenmesi, sualma haznesi montajı, granüler malzeme dökülerek tesviye edilmesi ve test işlerini kapsar.

19 Proje İsmi İsu - Plajyolu Atıksu Arıtma Tesisi Deniz Deşarj Körleme İşi İzmit / Kocaeli Ocak Şubat 2009 İsu Genel Müdürlüğü (İşveren) Hidrotek Arıtma İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. (Yüklenici) İsu Plajyolu Atık su arıtma tesisine ait manevra odasından çıkan 2 adet Ø 1000 mm çelik boru kesilerek CRP deniz deşarjı çıkışının körlenmesi kapsamında; Manevra adası deniz seviyesine kadar su doldurulmuştur. Çelik borular üzerinde sualtına kesim yapılarak 1500 mm uzunluğunda boru parçalar alınmış, deşarj hatları içine doğru pompa ile temizlik yapılmış. Boru körleme aparatları takılarak borular körlenmiştir. Manevra odası içindeki su pompa vasıtası ile oda dışına basılarak çalışmalar tamamlanmıştır. Proje İsmi Aksa Denizden Su Alma Hattı Su Giriş Haznesinin Değiştirilmesi Aksa Fabrika Sahası / Yalova Nisan 2009 Mayıs 2009 Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. (İşveren) Ø 1600 mm Denizden Su alma hattının eski su giriş haznesinin demonte edilmesi, yeni giriş haznesi yerinin hazırlanması, su emiş performansı yüksek olan yeni haznenin -27 m de montajının yapılması, boru ve hazne destek montajlarının yapılarak devreye alma ve test işleridir. Proje İsmi İsu - Plajyolu Atıksu Arıtma Tesisi Deniz Deşarjı Yapım İşi (Ø 1400 & Ø 1200 & Ø1000 mm ) İzmit / Kocaeli Temmuz 2009 Eylül 2009 İsu Genel Müdürlüğü (İnşaat Yatırım Daire Başkanlığı) (İşveren) Hidrotek Arıtma İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. (Yüklenici) İzmit Plajyolu Atıksu arıtma tesisi revizyon inşaatı kapsamında Eski deniz deşarjlarının demonte edilerek, 300 metre yeni Ø1400 mm, Ø1200 mm, Ø1000 mm çaplı HDPE PE100 PN6 borunun flanş ve adaptör temini, kaynatılması, blok imalat ve montajları, 3000 adet çimentolu montaj yastığı imali ve montajı, 3800 m³ deniz kazısı ile deniz deşarjı yapım işi.

20 Proje İsmi Proje İsmi Proje İsmi Nuh Çimento Liman Tesisleri Deniz Suyu Alma Sistemi Bakım & Onarımı Hereke / Kocaeli Mayıs 2009 Mayıs (Devam Ediyor) Nuh Çimento Sanayi A.Ş. (İşveren) 5 Yıllık Süreyle Denizden Su Alma hatlarının bakım onarımlarının yapılması işi. IHI İzmit Köprü Şantiyeleri Altyapı İşleri Altınova / Yalova Dilovası /Kocaeli Mayıs 2012 Nisan 2013 IHI Corporation (İşveren) TYK İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (Yüklenici) Şantiye altyapılarında 2200 metre Ø 75 mm HDPE PN16 atıksu boru hattı temini ve döşenmesi, 2000 metre Ø 75 mm HDPE PN16 temiz su boru hattı temin ve döşenmesi, atık su depo, pompa, vana ile temiz su vana temini ve bağlantılarının yapılarak devreye alınmasıdır. 7 Adet İski Deniz Deşarjı görüntüleme ve bakımları projesi Adalar Silivri Büyük Çekmece / İstanbul Nisan 2013 Şubat 2014 İski Genel Müdürlüğü (İşveren) Proje İsmi İski ye Bağlı İlkent, Büyük Çekmece, Heybeliada, Silivri Merkez, Kınalı ada, Büyükada, Burgazada olmak üzere Ø 315 Ø 1600 mm çap aralığında toplam 7 adet 9177 m ve -60 m derinliğe kadar deniz deşarjlarının sualtı video çekimlerinin yapılması, koordinatlarının alınması ve raporlanması. Burgazada deniz deşarjını körlenmesi, kelepçe montajları. Heybeli ada deniz deşarjı tıkanıklığı sebebi ile - 42 m de bulunan flanş ın de monte edilerek hattın çalışır vaziyete getirilmesi işleri. Su Ürünleri Denizden Su Alma Hatları Tamiratı Trabzon Mart 2014 Mayıs 2014 Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü (İşveren) Faz-1 Su alınamayan -55 metrelik derin su alma hattının sualtı kontrolleri yapılıp karadaki havuzdan 37 kw pompa ile hat içine su basılarak tıkanıklığın tespit edilmesi ve -45 metre su alma hattının sualtı kontrollerinin yapılması. Faz-2 Flaşında kırık tespit edilen 55 metre derin su alma hattının kazılması, bloklarının çıkarılması kaynak işleminin yapılması tekrar döşenmesi, -55 metre, -45 metre ve -25 metre deki su alma ağızlarının temizlenmesi, açık olan flanş ların birleştirilmesi, kırık noktalara kelepçe vurulması ve tüm hatları çalışır hale getirilip test edilerek devreye alınmasıdır.

21 Aydıntepe Mah. Güzin Sok. Gemdok San. Sit. No:17/ Tuzla / İstanbul / Türkiye T : F : / 7 Call Mobile:

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ İÇİNDEKİLER ŞİRKETLER 4 OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ 5 YÖNETİM KURULU 6 İCRA KURULU 7 BAŞKAN'DAN MESAJ 8 MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT 10 ENERJİ 32 GAYRİMENKUL 36 SANAYİ VE TİCARET 42 SOSYAL FAALİYETLER 48 KURUMSAL

Detaylı

Mekanik Tesisat & Endüstriyel Montaj. www.ozmaktesisat.com.tr

Mekanik Tesisat & Endüstriyel Montaj. www.ozmaktesisat.com.tr Mekanik Tesisat & Endüstriyel Montaj ÖZMAK, bina ve endüstriyel tesisler için elektromekanik ve endüstriyel montaj işlerinin tasarım tedarik uygulama, bakım, onarım ve işletme hizmetlerini vermek üzere

Detaylı

MAKSOMER MAKSOMER V E T İ C A R E T A N O N İ M Ş İ R K E T İ. www.maksomer.com

MAKSOMER MAKSOMER V E T İ C A R E T A N O N İ M Ş İ R K E T İ. www.maksomer.com Tasarım: www.onmedya.web.tr > Baskı: www.onofset.com > 0.2011 İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Güniz Sok. No: 24 Kavaklıdere, ANKARA Tel: (0.12) 426 7 5 Faks: (0.12) 426 70 0 info@maksomer.com www.maksomer.com

Detaylı

İNŞAAT & LOJİSTİK A.Ş.

İNŞAAT & LOJİSTİK A.Ş. İNŞAAT & LOJİSTİK A.Ş. EKTON İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK LOJİSTİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Telefon : +90 322 613 88 89 (pbx) Faks : +90 322 612 66 86 Adres : E-5 Karayolu üzeri Koruklu mevki 01920 Ceyhan/Adana/TÜRKİYE

Detaylı

KURUMSAL KATALOG KANALET A.Ş. 15.03.2014

KURUMSAL KATALOG KANALET A.Ş. 15.03.2014 2014 KURUMSAL KATALOG KANALET A.Ş. 15.03.2014 KANALET PROJE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. KANALET İNŞAAT ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. KANALET PETROL MADEN YAPI ENDÜSTRİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Detaylı

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net

ERBİL GRUP ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN. www.erbilgrup.net ELEKTROMEKANİK TAAHHÜT TE HEDEFİMİZ KALİTE VE GÜVEN Kurumsal Hakkımızda Erbil Grup temellerini 2000 yılında Erbil Endüstriyel Elektrik Elektronik Makina İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı atında kurmuştur.

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 1 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

ALTYAP. 2014 Yıl: 2. Sayı: 6-7 ISSN 2147-2998. Altyapı ve Kazısız Teknolojiler Fuarı. 450 Tonluk Yerli YYD Makinası Üretildi. Sapanca Gölü Kurumasın

ALTYAP. 2014 Yıl: 2. Sayı: 6-7 ISSN 2147-2998. Altyapı ve Kazısız Teknolojiler Fuarı. 450 Tonluk Yerli YYD Makinası Üretildi. Sapanca Gölü Kurumasın ISSN 2147-2998 Üç ayda bir yayınlanır. Ocak - Haziran 2014 Yıl: 2 Sayı: 6-7 ALTYAP VE Resmi yayınıdır. İstanbul Fuar Merkezi (İFM) www.sukayipkacakforumu.org Su Kayıpları için Yönetmelik Yayımlandı Su

Detaylı

İZMİT ATIK VE ARTIKLARI ARITMA YAKMA VE DEĞERLENDİRME A.Ş. Yıllık Faaliyet Raporu V3.00.00 (External Edition)

İZMİT ATIK VE ARTIKLARI ARITMA YAKMA VE DEĞERLENDİRME A.Ş. Yıllık Faaliyet Raporu V3.00.00 (External Edition) İZMİT ATIK VE ARTIKLARI ARITMA YAKMA VE DEĞERLENDİRME A.Ş. 2014 Yıllık Faaliyet Raporu V3.00.00 (External Edition) İçindekiler VİZYONUMUZ... 13 MİSYONUMUZ... 13 KALİTE POLİTİKAMIZ... 14 ÇEVRE POLİTİKAMIZ...

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU

YILLIK FAALİYET RAPORU YILLIK FAALİYET RAPORU 2013 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. (2) YILLIK FAALİYET RAPORU DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. Sun Plaza Bilim Sok. No. 5 Maslak, Şişli 34398 İstanbul,

Detaylı

İçindekiler 1. Genel Müdür Mesajı. GNCR Holding. Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz. Çalışma Politikamız. Faaliyet Alanlarımız.

İçindekiler 1. Genel Müdür Mesajı. GNCR Holding. Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz. Çalışma Politikamız. Faaliyet Alanlarımız. İçindekiler 1 Genel Müdür Mesajı GNCR Holding Gintem Madde Yönetimi A.Ş. Değerlerimiz Çalışma Politikamız Faaliyet Alanlarımız Referanslarımız Şubelerimiz İletişim Bilgilerimiz 2 3 4 5 8 10 15 16 17 1

Detaylı

B088 Viyadüğü (Yükseklik: 80 metre, Uzunluk: 320 metre) Rreshen - Kalimash Otoyolu, Arnavutluk

B088 Viyadüğü (Yükseklik: 80 metre, Uzunluk: 320 metre) Rreshen - Kalimash Otoyolu, Arnavutluk B088 Viyadüğü (Yükseklik: 80 metre, Uzunluk: 320 metre) Rreshen - Kalimash Otoyolu, Arnavutluk Şirketler Olağan Genel Kurul MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve

Detaylı

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding HAKKIMIZDA Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi

Detaylı

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor;

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Türkiye nin sınırları aşan gücünün bir simgesi olmaktan

Detaylı

FAALİYET RAPORU. & Gelişim. Sürdürülebilirlik İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş.

FAALİYET RAPORU. & Gelişim. Sürdürülebilirlik İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Sürdürülebilirlik & Gelişim İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Balmumcu Mah., Zincirlikuyu Yolu No: 10, 34349 Beşiktaş / İstanbul Tel: +90 (212) 376 10 00 (pbx) Fax: +90 (212) 272 88 69 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. FAALİYET

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 İÇİNDEKİLER SUNUŞ 1 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 2 Genel Müdürün Mesajı 3 ŞİRKET PROFİLİ 5 Ak-Kim e Bakış 5 Ak-Kim in Kısa Tarihi 6 Markalar ve Ürünler 8 Operasyonel

Detaylı

Yıllık Faaliyet Raporu V2.02.00

Yıllık Faaliyet Raporu V2.02.00 2013 Yıllık Faaliyet Raporu V2.02.00 İçindekiler İçindekiler... 2 Vizyon Misyon...11 Politikalar...12 Organizasyon Yapısı...14 İZAYDAŞ 2013 Özet Raporu....15 İZAYDAŞ Kronolojisi...23 GENEL MÜDÜRLÜK...

Detaylı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü. Performans Programı ADASU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü. Performans Programı ADASU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ : PERFORMANS Sakarya Büyükşehir Belediyesi PROGRAMI Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Performans Programı 0 BAŞKAN DAN Yerel yönetimlerde yeniden yapılanma kapsamında çıkarılan 5018

Detaylı

Yıllık Faaliyet Raporu

Yıllık Faaliyet Raporu İZMİT ATIK VE ARTIKLARI ARITMA YAKMA VE DEĞERLENDİRME A.Ş. 2011 Yıllık Faaliyet Raporu İZAYDAŞ2011YFR v13501web 0 İZAYDAŞ2011YFR v13501web 1 Foto: Eyüp Okan Kılmanoğlu İzmit Körfezi - Laleler İZAYDAŞ2011YFR

Detaylı

MESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BELEDİYE HİZMETLERİ PROJESİ-II

MESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BELEDİYE HİZMETLERİ PROJESİ-II MESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BELEDİYE HİZMETLERİ PROJESİ-II BATI HAVZASI KANALİZASYON ANA KOLLEKTÖRLERİ, TERFİ HATLARI, TERFİ MERKEZLERİ VE KANALİZASYON ŞEBEKESİ İNŞAATI ALT PROJESİ ÇEVRE YÖNETİM PLANI NİHAİ

Detaylı

İlerleme raporumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

İlerleme raporumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayson, Doğuş İnşaat Grubunun geoteknik işler alanında yurt içinde ve yurt dışında birçok projeye imza atmış bir firmasıdır. 2012 yılında imzalamış olduğumuz Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi

Detaylı

KIRŞEHİR İÇMESUYU İSALE HATTI VE ŞEBEKE SİSTEMİNİN REHABİLİTASYONU İÇİN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI

KIRŞEHİR İÇMESUYU İSALE HATTI VE ŞEBEKE SİSTEMİNİN REHABİLİTASYONU İÇİN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI KIRŞEHİR İÇMESUYU İSALE HATTI VE ŞEBEKE SİSTEMİNİN REHABİLİTASYONU İÇİN FİZİBİLİTE ÇALIŞMASI NİSAN 2011 KIRŞEHİR BELEDİYESİ 40100 KIRŞEHİR TÜRKİYE Tel: +90 386 2131023 TEMPO ALTYAPI MUHENDİSLİK VE MUŞAVİRLİK

Detaylı

TÜRKİYE DE ATIK MEVZUATI

TÜRKİYE DE ATIK MEVZUATI TÜRKİYE DE ATIK MEVZUATI BELEDİYE ATIKLARI Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi Yatırımları İşletmede : 59 İnşaat ve ihale safhası : 40 Plan-proje safhasında : 35 (yer seçimi aşamasında olanlar hariç) Metan

Detaylı

Kurulumuz doğrudan Genel Müdürlük Makamına bağlı olup teftiş denetleme, inceleme ve soruşturmaları, Genel Müdür adına yapmaktadır.

Kurulumuz doğrudan Genel Müdürlük Makamına bağlı olup teftiş denetleme, inceleme ve soruşturmaları, Genel Müdür adına yapmaktadır. İZSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün kuruluşu hakkında 2560/3009 Sayılı Kanuna eklenen ve 25.03.1987 tarih, 19411 sayılı Resmi Gazete de yayınlanarak yürürlüğe giren

Detaylı

SİZİN EMNİYETİNİZ BİZİM İLK ÖNCELİĞİMİZDİR

SİZİN EMNİYETİNİZ BİZİM İLK ÖNCELİĞİMİZDİR BRİFİNG RAPORU 2014 SİZİN EMNİYETİNİZ BİZİM İLK ÖNCELİĞİMİZDİR 1 İçindekiler 1. GENEL BİLGİLER... 4 VİZYON... 4 MİSYON... 4 2. SERMAYE ve ORTAKLIK YAPISI... 4 3. İŞTİRAKLER... 4 4. İLETİŞİM BİLGİLERİ...

Detaylı

1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı

1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı 1971 - Hasan Uğurlu Barajı ve Hidroelektrik Santrali yapımı 02 İÇİNDEKİLER RAPOR PROFİLİ VE SINIRI 03 BM KÜRESEL İLKELER SÖZLESMESI 04 YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI 05-06 KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

Detaylı

TÜRK LOYDU BAĞIMSIZ, TARAFSIZ, GÜVENİLİR, UZMAN

TÜRK LOYDU BAĞIMSIZ, TARAFSIZ, GÜVENİLİR, UZMAN TÜRK LOYDU BAĞIMSIZ, TARAFSIZ, GÜVENİLİR, UZMAN 2 0 1 1 ÇALISMA RAPORU Untitled-1.indd 1 4/6/2012 3:16:51 PM En güzel coğrafî vaziyette ve üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye; endüstrisi, ticareti

Detaylı

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Demirtaş Organızed Industrıal Zone. Yapım Production Divit Basın Yayıncılık Tanıtım Reklam Danışmanlık Ltd.Şti.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Demirtaş Organızed Industrıal Zone. Yapım Production Divit Basın Yayıncılık Tanıtım Reklam Danışmanlık Ltd.Şti. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Demirtaş Organızed Industrıal Zone Gül Sokak No:11 DOSAB / Osmangazi / Bursa Tel: +90 224 261 00 40 (pbx) Faks: +90 224 261 10 43 www.dosab.org.tr e-mail: yonetim@dosab.org.tr

Detaylı