PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ"

Transkript

1 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. PNÖMATİK EKİM MAKİNELERİ 4 SIRALI GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı, Kabak Çekirdeği, Karpuz, Kavun, Salatalık, Bakla, Sorgum, Şeker Pancarı, Süpürge, Soğan, Domates, Rezene vb. Tohumların Hassas Ekimi. İmalatçı Firma: GÜNGÖR TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Eski Londra Asfaltı Üzeri Sanayi Sitesi Karşısı MALKARA/TEKİRDAĞ/TÜRKİYE Tel : ( 10 Hat ) PK: Faks : web : GSM : e mail : GSM :

2 Genel görünüş Resim 1 Genel görünüş Resim Çardak ve fan grubu Fan ve muhafazası Markör kolu Sağ Markör kolu Sol Hidrolik markör Tohum ekim ünitesi 1

3 Genel görünüş Resim 2 Genel görünüş Resim Tohum hareket tekeri Sağ Tohum hareket tekeri Sol Tohum ekim ünitesi Markör kolu Sağ Markör kolu Sol 2

4 Çardak, fan ve ana şase Resim 3 3

5 Çardak, fan ve ana şase Resim Çardak ve fan grubu Çardak takviye şasesi Çardak kelepçesi Çardak kelepçesi Pul DIN 125 Ø 23xØ 39x Fiberli somun DIN Zn M Ana şase Ön destek ayağı Ön destek kelepçesi Cıvata DIN Zn M14x Yaylı pim Ø Destek ayağı kilit pimi Zn Fiberli somun DIN Zn M Kelepçe karşılık laması Cıvata DIN Zn M14x Cıvata DIN Zn M14x Pul DIN 125 Ø 15xØ 28x2, Profil destek kelepçesi Kelepçe kapağı Hortum kılavuzu Hortum kılavuzu Tohum tekeri Sağ Tohum tekeri Sol Kelepçe kapağı Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Fiberli somun DIN Zn M16 4

6 Çardak ve fan Resim 4 5

7 Çardak ve fan Resim Çardak şasesi Fan ve muhafazası Kayış muhafazası Aspiratör kayısı (PJ 1473 / 580 J) Kasnak mili Zn Kasnak mili kaması Zn Aspiratör kasnağı 8 RLMN RS 2 Rulman RS Delik Segmanı DIN 472x Mil Segmanı DIN 471x Aspiratör kayış gergisi Zn 12 RLMN RS 2 Rulman RS Kayış gergi makarası Zn Mil Segmanı DIN 471x Mil Segmanı DIN 471x Gresörlük M Aspiratör kayış gergi çubuğu Zn Aspiratör kayış gergi yayı Zn Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Fiberli somun DIN Zn M Krank Krank stoplama pulu Zn Yarıklı pim DIN 1481 Ø 6x Kelepçe karşılık laması Fiberli somun DIN Zn M Şaft muhafazası Kayış muhafaza ön sacı Pul DIN 125 Ø 8,4xØ 17x1, Cıvata DIN Zn M8x Fiberli somun DIN Zn M Pul DIN 125 Ø 6,4xØ 12,5x1, Cıvata DIN Zn M6x Cıvata DIN Zn M14x Mil Segmanı DIN 471x15 6

8 Fan ve muhafazası Resim 5 7

9 Fan ve muhafazası Resim Fan muhafazası Fan muhafazası montaj sacı Fan yatağı Kolektör Fan pervanesi Fan göbeği 7 RLMN RS 2 Rulman RS Fan mili kaması Delik Segmanı DIN 472x Fan mili Cıvata DIN Zn M8x Pul Ø 6,4xØ 12,5x1, Vakummetre alt sacı Vakummetre Ø 63 arkadan çıkışlı Tornavida başlı Cıvata DIN Zn M4x Somun AA DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Kelepçe Ø38 Ø Kolektör kapağı Plastik Pul DIN 125 Ø 10,5xØ21x Fiberli somun DIN Zn M Hava ayar klape sacı Zn Hızlı uç Ø Vakummetre hortumu Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M6x Mil Segmanı DIN 471x Hava ayar klape saplaması Zn Pul Plastik Cıvata DIN Zn M5x Fiberli somun DIN Zn M Hava hortumu Ø45x Hava hortumu Ø45x Logo sacı Mercimek dibi kare başlı cıvata DIN Zn M8x Fiberli somun DIN Zn M8 8

10 Hidrolik markör bağlantı tablası Resim 6 9

11 Hidrolik markör bağlantı tablası Resim Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Markör halat sapanı Zn Piston halat bağlantı kolu üst pimi Zn Mercimek dibi kare başlı cıvata DIN Zn M12x Kopilya DIN 94 Zn Ø4x Hidrolik markör pistonu Strok 82 mm Hidrolik markör kolu Pul DIN 125 Ø 15xØ 28x2, Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M22x Kayış yağmur muhafazası Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M12x Hidrolik markör çeki kulağı Sol Pul DIN 125 Ø 13xØ 24x2, Fiberli somun DIN Zn M Hidrolik markör çeki kulağı Sağ Hidrolik hortum R ¼ x Bar Hızlı uç R ½, Zn 10

12 Hidrolik markör pistonu Resim 7 Hidrolik markör pistonu Resim Silindir Gövdesi Komple Fiberli somun DIN Zn M Pul DIN 125 Ø 13xØ 24x2, Piston Sızdırmazlık elemanı (Ø40xØ32x9/21) (CS1 40) O ring (Ø1,78xØ12,42) (OR 1801) Delik Segmanı DIN 472x Nutring (N1 20/3) O Ring (Ø2,5xØ35) (OR.2568) Piston yatak burcu Ms Piston boğaz yatağı Toz keçesi (20x28x7/5) (T2 20) Piston mili Ø20 Cr kaplı Piston ucu 11

13 Tohum hareket tekeri (sol) Resim 8 12

14 Tohum hareket tekeri (sol) Resim Kelepçe kapağı Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Fiberli somun DIN Zn M Tekerlek zincir dişlisi DIN B1 Z=25, Zn Tohum hareket zinciri 77 bakla DIN B Hareket teker zincir muhafazası Hareket tekeri üst muhafazası Sıkma topuzu M Hareket teker aksı rulman kapağı 10 RLMN RS 2 Rulman RS Aks mili pulu Zn Cıvata DIN Zn M10x Fiberli somun DIN M10, Zn Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Hareket teker zincir muhafaza cıvatası Zn Pul (Ø 8,4xØ 17x1,6), Zn Fiberli somun DIN M8, Zn Cıvata DIN Zn M10x Cıvata DIN Zn M10x Zincir gergi makarası Plastik Gergi burcu Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Tohum atım şeması 13

15 Dış lastik, iç lastik, jant ve aks Resim 9 Dış lastik, iç lastik, jant ve aks Resim İç lastik ( ) Jant ( ) Ø 12,5 üç delik Dış lastik ( ) Hareket teker aksı Komple Cıvata DIN Zn M12x Pul DIN 125 Ø 13xØ 24x2, Fiberli somun DIN Zn M12 14

16 Tohum hareket tekeri (sol) Resim 10 15

17 Tohum hareket tekeri (sol) Resim Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Rulman kapağı 6007 (Ø 62x14) Cıvata DIN Zn M8x20 5 RLMN RS 3 Rulman RS Rulman göbeği 6007 AA Pul Ø 8,4xØ 17x1, Fiberli somun DIN Zn M Şanzıman pimli gergi kolu Zn Şanzıman gergi mili Zn Zincir gergi makarası (çok kanallı) Siyah Plastik Şanzıman burçlu gergi kolu Zn Cıvata DIN Zn M6x Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M8x Cıvata DIN Zn M6x Şanzıman gergi kolu Sağ Zn Hareket teker zincir muhafazası Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Cıvata DIN Zn M10x Gergi burcu Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Aktarma zinciri 47 Bakla (ASA 40 / 1) (ISO 08A 1) DIN Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Kayıcı grup mili Zn Dörtlü sabit grubu Tohum üçlü kayıcı grup Hareket teker şasesi Şanzıman gergi yayı Zincir gergi makarası Plastik Rulman kapağı 6006 (Ø 55x13) 33 RLMN RS 2 Rulman RS Tohum ana mili AA19 x Zv Tohum hareket zinciri 77 bakla DIN B1 16

18 Üçlü kayıcı grubu Resim 11 Tohum üçlü kayıcı grubu Resim Kayıcı grup taşıyıcı burcu Zn Üçlü grup kaması Grup zincir dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Grup ana pulu Zn Grup zincir dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Grup zincir dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Taşıyıcı grup somunu Zn 17

19 Tohum dörtlü sabit grubu Resim 12 Tohum dörtlü sabit grubu Resim Dörtlü grup mili Zn Dörtlü grup kaması Zn Grup zincir dişisi Zn ASA 40/1 Z= Grup ana pulu Zn Grup zincir dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Grup zincir dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Grup zincir dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Taşıyıcı grup somunu Zn 18

20 Gübre hareket tekeri (sağ) Resim 13 19

21 Gübre hareket tekeri (sağ) Resim Kelepçe kapağı Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Fiberli somun DIN Zn M Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Tohum hareket zinciri 77 bakla DIN B Hareket teker zincir muhafazası Hareket tekeri üst muhafazası Sıkma topuzu M Hareket teker aksı rulman kapağı 10 RLMN RS 2 Rulman RS Aks mili pulu Zn Cıvata DIN Zn M10x Fiberli somun DIN Zn M Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Hareket teker zincir muhafaza cıvatası Zn Pul Ø 8,4xØ 17x1, Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Cıvata DIN Zn M10x Zincir gergi makarası Siyah Plastik Gergi burcu Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Tohum atım şeması 20

22 Gübre hareket tekeri (sağ) Resim 14 21

23 Gübre hareket tekeri (sağ) Resim Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Tekerlek zincir dişlisi Zn DIN B1 Z= Rulman kapağı 6007 (Ø 62x14) Cıvata DIN Zn M8x20 5 RLMN RS 3 Rulman RS Rulman göbeği 6007 AA Pul Ø 8,4xØ 17x1, Fiberli somun DIN Zn M Şanzıman pimli gergi kolu Zn Şanzıman gergi mili Zn Zincir gergi makarası (çok kanallı) Siyah Plastik Şanzıman burçlu gergi kolu Zn Cıvata DIN Zn M6x Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M8x Cıvata DIN Zn M6x Şanzıman gergi kolu Sağ Zn Hareket teker zincir muhafazası Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Cıvata DIN Zn M10x Gergi burcu Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Aktarma zinciri 47 Bakla (ASA 40 / 1) (ISO 08A 1) DIN Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Kayıcı grup mili Zn Tohum dörtlü sabit grubu Tohum üçlü kayıcı grup Hareket teker şasesi Şanzıman gergi yayı Zincir gergi makarası Plastik Rulman kapağı 6006 (Ø 55x13) 33 RLMN RS 2 Rulman RS Tohum ana mili AA19 x Zn 22

24 Tohum ekim ünitesi Resim 15 23

25 Tohum ekim ünitesi Resim Ünite arka dış muhafazası Aktarma zinciri 79 bakla DIN 8188 / ASA Ünite arka iç muhafazası Ünite aktarma dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Ünite aktarma mili Zn Pul Ø10,5xØ35x5 Zn Cıvata DIN Zn M10x Ünite dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Zincir gergi makarası Tek kanallı Cıvata DIN Zn M8x Pul Ø 8,4xØ 17x1, Fiberli somun DIN Zn M Ünite arka muhafaza bağlantı cıvatası Zn Aktarma mili yatağı Plastik Mil Segmanı DIN 471x Mil Segmanı DIN 471x Baskı tekeri Komple Cıvata DIN Zn M10x Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Fiberli somun DIN Zn M10 24

26 Tohum ekim ünitesi Resim 16 25

27 Tohum ekim ünitesi Resim Ünite ön dış muhafazası Ünite ön iç muhafazası Aktarma zinciri 83 bakla DIN 8188 / ASA Zincir gergi makarası Tek kanallı Cıvata DIN Zn M8x Pul DIN 125 Zn Ø 8,4xØ 17x1, Fiberli somun DIN Zn M Ünite broşlu dişlisi Zn 9 RLMN RS 1 Rulman RS Mil Segmanı DIN 471x Ünite broşlu dişlisi pulu Zn Mil Segmanı DIN 471x Ø55 plastik yatak Beyaz Ünite aktarma mili Zn Mil Segmanı DIN 471x Aktarma mili yatağı Beyaz Plastik Pul Ø10,5xØ35x5 Zn Cıvata DIN Zn M10x Ünite arka muhafaza bağlantı cıvatası Zn Tohum ünitesi Baskı tekeri Tohum baltası ,620 1 Açıcı ayak yatağı ,610 1 Açıcı ayak Cıvata DIN Zn M12x Pul DIN 125 Zn Ø 13xØ24x2, Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Cıvata DIN Zn M12x Bombe başlı perçin DIN 660 Ø14 x 36 Zn Yaylı mandal pim Ø 6 Zn Cıvata DIN Zn M8x Cıvata DIN Zn M6x Tohum deposu Beyaz Plastik Tohum deposu kapağı Mavi Plastik Tohum deposu kapak burcu Ms Cıvata DIN Zn M10x Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Fiberli somun DIN Zn M Fiberli somun DIN Zn M Pul DIN 125 Ø 6,4xØ 12,5x1, Tohum deposu Komple Ünite aktarma dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Tohum deposu destek sacı ön DIN Zn M Tohum gömücü balta Normal Komple Tohum gömücü balta ucu Özel dökme demir Bombe başlı perçin DIN 660 Ø6 x Bombe başlı perçin DIN 660 Ø6 x 25 26

28 Tohum ekim ünitesi Resim 17 27

29 Tohum ekim ünitesi Resim Ön konsol Kelepçe kapağı Cıvata DIN Zn M14x Pul DIN 125 Ø 15xØ 28x2, Fiberli somun DIN Zn M Özel cıvata M 16x Zn Özel cıvata M 16x Zn Alt mafsal kolu Üst mafsal kolu Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Fiberli somun DIN Zn M Ünite gergi yayı Ünite gergi yayı tutamağı Ünite askı kolu Kilit kolu üst pulu Zn Cıvata DIN Zn M8x Pul DIN 125 Ø 8,4xØ 17x1, Arka konsol Gresörlük M Ünite askı kolu yayı 28

30 Tohum hücresi Resim 18 29

31 Tohum hücresi Resim Ünite dişlisi Zn ASA 40/1 Z= Pul Ø10,5xØ35x5 Zn Cıvata DIN Zn M10x Mil segmanı DIN 471x20 5 RLMN RS 2 Rulman RS Mil segmanı DIN 471x Tekleme mili Zn Gözetleme kapağı Tornavida başlı cıvata DIN Zn M5x Fırça Plastik Kelebek somun M Gözetleme sacı menteşe sacı Arka gözetleme sacı vidası Fiberli somun DIN Zn M Gözetleme kapağı vidası Zn Pul DIN 125 Ø 13xØ 24x2, Kelebek somun M Pop Perçin Ø4x Skala sacı Pul Ø 5,3xØ 10x Pul Ø 8,4xØ 17x1, Cıvata DIN Zn M8x Cıvata DIN Zn M6x Tekleme kolu Cıvata DIN Zn M6x Pul Ø 6,4xØ 12,5x1, Gözetleme kapak yayı ön Gözetleme sacı ön 30

32 Tohum ünitesi Resim 19 Tohum ünitesi Resim Vakum kapağı Vakum kapağı contası Beyaz Plastik Ünite göbek mili Zn Tohum diski Ayçiçeği Ø3,0x18 delik Tekleme sacı Tekleme mili Zn Cıvata DIN Zn M6x Tekleme sacı burcu Ms Tekleme sacı yayı Cıvata DIN Zn M8 x Tohum hücresi perdesi Zn 12 RLMN RS 1 Rulman RS İmbus cıvata DIN Zn M6x Fiberli somun DIN Zn M Tohum hücresi Kelebek somun 31

33 Baskı teker grubu Resim 20 32

34 Baskı teker grubu Resim Baskı teker şasesi Baskı adaptör şasesi Kapatıcı çapa Sağ Kapatıcı çapa Sol Kapatıcı çapa kelepçesi Sağ Zn Kapatıcı çapa kelepçesi Sol Zn Kapatıcı çapa yayı Zn Baskı teker ayar fitili Zn Cıvata DIN Zn M8x Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Fiberli somun DIN Zn M Cıvata DIN Zn M10x Pul DIN 125 Ø 10,5xØ 21x Derinlik ayar kolu yayı Zn Derinlik ayar kolu burcu Zn Derinlik ayar kolu Zn Derinlik ayar topuzu Cıvata DIN Zn M6x Fiberli somun DIN Zn M Setskur Cıvata DIN Zn M6x Pul Ø 6,4xØ 12,5x1, Baskı teker jantı Beyaz Plastik 25 RLMN RS 2 Rulman RS Plastik jantlı baskı teker lastiği Siyah Plastik Baskı tekeri mil burcu Zn Cıvata DIN Zn M6x Baskı tekeri göbek mili Zn Pul Ø 8,4xØ 17x1, Yarıklı pim DIN 1481 Ø 4x Derinlik ayar kolu Baskı tekeri Komple Sıkma topuzu Derinlik ayar etiketi 33

35 Markör kolu grubu Resim 21 34

36 Markör kolu grubu Resim Markör kolu Sağ 4 Sıralı Markör kolu Sol 4 Sıralı Markör diski Cıvata DIN Zn M10x Somun DIN Zn M Mil segmanı DIN 471x Markör mili ön pulu Zn Markör kolu gövde mili Zn Gresörlük M Markör kolu ön kelepçesi Sağ Markör arka kelepçe sacı Cıvata DIN Zn M14x Pul DIN 125 Ø 15xØ 28x2, Yaylı pim Ø Fiberli somun DIN Zn M Markör gövde mili somunu Markör gövdesi Sağ Çizici profili Markör gövdesi Sol Markör kolu ön kelepçesi Sol Çelik halat (naylon kaplı) Naylonlu Ø6 x Radansa DIN 6899 R Çelik Halat Klemensi DIN-741 M Çelik halat (naylon kaplı) Naylonlu ( Ø1+1) x Çelik halat yüzüğü Alüminyum Yüzük no:2 Ø2 35

37 Markör diski Resim 22 Markör diski Resim Markör mili Zn Markör diski Ø325x Markör disk yatağı 4 RLMN RS 2 Rulman RS Delik Segmanı DIN 472x Fiberli somun DIN Zn M Pul DIN 125 Ø 17xØ 30x Cıvata DIN Zn M8x Pul Ø 8,4xØ 17x1,6 36

TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ

TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ 2014-01.0.0 TARIM SULAMA MAKİNELERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. TEK DİSKLİ UNİVERSAL EKİM MAKİNELERİ GÜBRELİ ve GÜBRESİZ YEDEK PARÇA KATALOĞU Ayçiçeği, Mısır, Soya, Pamuk, Bezelye, Nohut, Fasulye, Yer Fıstığı,

Detaylı

ÜNİTE TOPLAMI Sıra No Parça Kodu Parça Adı Adet hvl Ünite Bağlantı Başlığı hvl Ünite Hareket Üst Kolu

ÜNİTE TOPLAMI Sıra No Parça Kodu Parça Adı Adet hvl Ünite Bağlantı Başlığı hvl Ünite Hareket Üst Kolu 12 2 3 11 1 13 1 ÜNİTE TOPLAMI Sıra No Parça Kodu Parça Adı Adet 1. hvl-01-01-01-00 Ünite Bağlantı Başlığı 1 2. hvl-01-01-02-00 Ünite Hareket Üst Kolu 1 3. hvl-01-01-03-00 Ünite Hareket Alt Kolu 1. hvl-01-01-0-00

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİDON GRUBU : : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE RY50 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİDON GRUBU : : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE RY50 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30222-3600341 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö. M10x50 1 4 0103005 Rondela A10,5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE RY70 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE RY70 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA Gurup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3641017 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3611018 Debriyaj gövdesi 1 3 3641052 Debriyaj baskı yayı 1 4 3611020 Debriyaj

Detaylı

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET

ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI : STANDART NO ADET Grup :TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu :40-3600343 Mamül adı :22M ALÜMİNYUM GÖVDE HONDA GX160 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE B&S 6,5HP ÇAPA TRK. SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE B&S 6,5HP ÇAPA TRK. SIRA NO Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3641056 Mamül adı : 22M ALÜMİNYUM GÖVDE B&S 6,5HP ÇAPA TRK. SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641061 Debriyaj gövdesi 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 40 / : 41S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (CF 186 FE) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 40 / : 41S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (CF 186 FE) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 40 / 40412-3600361 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3691037 Vites kolu sacı 40S 1 2 0101182 Civata imbus M8x25 5 3 0103004 Pul M8 5 4 3705014 Pim Ø8x18

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M LD 400 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600265 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI : 40 / 40402-3600359 : 40S EL TRAKTÖRÜ (ANTOR 6 LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DİŞLİ KUTUSU HAREKET MEKANİZMASI Mamül kodu : 40 / 40402-3600359 1 0109136 Kopilya 2x20 6 2 3691025 Geri vites çubuğu 40S 2 3 3691026 1.ve 2. vites mili 40S 1 4 3601032 Çelik bilya 5/16 3 5 3601033 Yay

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S BRIGGS MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109068 Setuskur M6x20 1 5

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M RY70 (LD15/350) ECO ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M RY70 (LD15/350) ECO ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3621600 1 3621077 Debriyaj çatal mili frezeli 1 2 0108048 Mil segmanı 14x1 1 3 3611074 Kama 5x5x25 1 4 0101119 Civata imbus M8x20 1 5 3611066 Debriyaj çatalı 1 6 0005029

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 482 D TARAL EKOSTAR(CF170 FE) ÇAPA TRAKTÖRÜ 2+1 SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 482 D TARAL EKOSTAR(CF170 FE) ÇAPA TRAKTÖRÜ 2+1 SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 40-3641400 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME B&S BENZİNLİ ÇAPA MAKİNESİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME B&S BENZİNLİ ÇAPA MAKİNESİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME B&S BENZİNLİ ÇAPA MAKİNESİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU : : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601600 Mamül adı : 19S ÇAYIRBİÇME TARAL HONDA GX160 BENZİNLİ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3611120 Saplama M8x40 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 6 3 0102010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DEBRİYAJ KOMPLE Mamül kodu : 41-3641150 Mamül adı : 20M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3641105 Debriyaj gövdesi (TARAL R200)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22S TARAL HONDA GX 160 EL TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3601500 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601369 Saplama M8x100 6 2 0103021 Yaylı rondela M8 8 3 0102010 Somun 6Kö.B. M8 6 4 0109156 Anahtar 10/13/17 açıkağız

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3691000 Mamül adı : 41S TARAL (CF186 F) DİZEL EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0108030 Segman delik 37x1,5 DIN472

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40/ Mamül adı : 22S TARAL DİZEL CF 170FE 5Hp MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40/ Mamül adı : 22S TARAL DİZEL CF 170FE 5Hp MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40/ 40222-3600331 Mamül adı : 22S TARAL DİZEL CF 170FE 5Hp MOTORLU EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3602301 Kumanda borusu komple (22S Kipor) 1 2

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M AL.GÖVDE CF 178FE KONİK DİZEL ÇAPA TRAK. SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M AL.GÖVDE CF 178FE KONİK DİZEL ÇAPA TRAK. SIRA NO Grup : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 23M TARAL R200 BENZİNLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1 3 3641013 Aks mili 1 4 3641048 Şim 72x56x0,5 2 4 3641049 Şim 72x56x0,3

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M CHANGFA CF170F ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M CHANGFA CF170F ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M CHANGFA CF170F ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzıman gövdesi 1 2 3641009 Şanzıman arka kapak contası

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-41302-3600215 Mamül adı : 30S ÇAYIRBİÇME MAKİNASI CF178FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3646003 Kumanda borusu komple 30S 1 1a 3602418 Takoz bağlantı sacı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 483 D TARAL EKOSTAR CF 178FE DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641316 22M Alüminyum Gövde burçlu komple 1

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 652 B SÜPER EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik )ÇAPA TRK SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 652 B SÜPER EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik )ÇAPA TRK SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641400 Mamül adı : 652 B SÜPER EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik )ÇAPA TRK SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1

Detaylı

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: DİDON GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30412-3600262 Mamül adı : 41M TARAL MARŞSIZ CF186F 9Hp ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3612036 Gaz Spirali 36M-45M

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN GRUBU : 40 / : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN GRUBU Mamül kodu : 40 / 13000-2300055 Mamül Adı : TA600 PİTON GOLD/BOŞ-DOLU ŞANZUMANLI 1 3911020 Kasnak 3V Ø348 Tar 60 1 2 2304089 Kasnak 3V (Boş-Dolu) 1 3 0101042 Civata 6Kö.B. M10x30 9 4 0103010

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİDON GRUBU : : 32M KAMA 178 Ø25 DÜZ MİLLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİDON GRUBU : : 32M KAMA 178 Ø25 DÜZ MİLLİ ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600352 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.B. M10x50 1 4 0103005 Rondela

Detaylı

AYAK GRUBU :40 / : 21M TARAL BENZİNLİ (UP168I) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

AYAK GRUBU :40 / : 21M TARAL BENZİNLİ (UP168I) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup :KAPUT AYAK GRUBU Mamül kodu :40 / 30211-3600364 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0102054 Somun kelebek M6 2 2 0103060 Pul ¼ 2 3 3606028 Kaput titreşim lastiği 2 4 3602318 Kaput 19S-22S-20M-21M-22M-23M-32M

Detaylı

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

: DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3641500 Mamül adı : 653 B TARAL EKOSTAR (ZS168FB Konik ) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0107013 Rulman 6207 2 2 3641019 Ayna dişli Z=21 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL EL TRAKTÖRÜ (3LD 510 MOTOR) SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL EL TRAKTÖRÜ (3LD 510 MOTOR) SIRA NO MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL EL TRAKTÖRÜ (3LD 510 MOTOR) SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17xØ40x7 L3 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 21M TARAL (ZS168FB KONİK)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 21M TARAL (ZS168FB KONİK)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak tambur iç 2 5 3670609 Çapa bıçağı

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL MARŞLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17Xø40x7 L3 1 2 3601098

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M CF178 TARAL DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 32M CF178 TARAL DİZEL ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3621600 SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3611140 Alt Freze Gövdesi 32M Eco 1 2 0106206 Oring 52,07x2,62 1 3 3611106 Kör tapa M55x1,5 1 4 3611016 Freze

Detaylı

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU 683 D SÜPER TARAL EKOSTAR DİDON GRUBU Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30322-3600232 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3642061 Didon flanşı (Ekostar) 1 2 3602346 Didon kilit kolu 19S

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ GRUBU : : 32M TARAL DİZEL

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ GRUBU : : 32M TARAL DİZEL Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41 3611024 Mamul adı : 32M TARAL DİZEL 7Hp MARŞLI (KM178 FE) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 0102039 Somun plastikli M5 6 2 3611018 Debriyaj

Detaylı

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR -IŞIKLI-DİŞLİ GRUBU

683 D SÜPER TARAL EKOSTAR -IŞIKLI-DİŞLİ GRUBU 683 D SÜPER TARAL EKOSTAR -IŞIKLI-DİŞLİ GRUBU Grup : DİŞLİ GRUBU Mamül kodu : 41-3621600 1 3621077 Debriyaj çatal mili frezeli 1 2 0108048 Mil segmanı 14x1 1 3 3611074 Kama 5x5x25 1 4 0101119 Civata imbus

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : : TP 1200 PİTON

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : : TP 1200 PİTON Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40 12012-1600084 Mamül adı : TP 1200 PİTON 12mt.BUM ÇARPRAZ TİP BAĞLAMA GRUBU SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2301870 Musluk adaptörü 2 2 0109267 Kopilya

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : Mamül adı : 22M B&S 6,5HP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA Grup : TEKERLEK KOMPLE KİLİTLİ Mamül kodu : 40-3600238 SIRA NO PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO KODU 1 3643101 Kilitli mil aks komple 1 1 3643110 Sabit mil aks komple 1 2 3653004 Teker kilit tutamağı 1 3

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİDON GRUBU : : 21M HONDA MOTOR (GX160 T1 VHB) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİDON GRUBU : : 21M HONDA MOTOR (GX160 T1 VHB) ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİDON GRUBU Mamül kodu : 40-30211-3600365 Mamül adı : 21M HONDA MOTOR (GX160 T1 VHB) ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3642001 Didon flanşı 1 2 3642008 Didon kilit kolu 1 3 0101003 Civata 6Kö.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2008989 Grup : DEKOMPRESÖR KOMPLE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2008924 Plastik kam (Kam dişlisi) 1 2 2008926 Dekompresor kapağı 1 3 2008927 Dekompresor yayı 1 4 2008928

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000123 Mamül adı : ATOMIX 5414 SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2001601 Şasi gövde 1 2 2004622 Titreşim takozu - uzun 2 3 2001620

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : BIÇAK GRUBU : : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup adı : BIÇAK GRUBU Mamül kodu : 40 31160-3610008 Mamül adı : 652B EKOSTAR TARAL R200 BNZ. ÇAPA TRAKTÖRÜ 1 3670618 Disk tambur 2 2 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 3 3670617 Bıçak tambur 2 4 3670615 Bıçak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 Mamül adı : 40M ECO TARAL TİP ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEBRİYAJ GRUBU Mamül kodu : 41-3601213 1 3601213 Debriyaj komple 40M-41M-41S 1 2 3611154 Debriyaj kampanası 40M-41S 1 3 0101059 Civata 6Kö.B. M8x30 4 4 0103004 Rondela A8,4 TS 79/2 6 5 0102029 Somun

Detaylı

PARÇA ADI - STANDART NO ADET

PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DİŞLİLER GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 51S TARAL IŞIKLI EL TRAKTÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 0106029 Yağ Keçesi Ø17xØ40x7 L3 1 2 3601098 Priz direk 1 3 0108014

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DİŞLİ KUTUSU GRUBU : 41 / : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DİŞLİ KUTUSU GRUBU Mamül kodu : 41 / 3601001 Mamül adı : 42S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI CF186 FE SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 3601014 Vites kolu sacı 1 2 0101182

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU Mamül kodu : 41-3641000 Mamül adı : 22M LGA 226 ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 3641001 Şanzuman gövdesi 1 2 3641009 Şanzuman arka kapak contası 1 3 3641039

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 50014-2000090 Mamül adı : ATOMIC 6314 TP SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002678 İlaç deposu 14 lt. MP 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 60) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300072 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402718 Depo bağlantı kayışı 1042mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50114-2000113 Mamül adı : ASTRON 7014 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2002709 İlaç deposu 14 lt. M 1 2 2002702 Süzgeç depo 1 3 2002013

Detaylı

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

: ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 Mamül adı : 651B EKOSTAR TARAL (ZS168FB Konik)ÇAPA TRAKTÖRÜ SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZIMAN GRUBU Mamül kodu : 41 / 3681000 1 3681021 Tapa yağ 35x8 1 2 3681022 Tapa yağ 47x8 1 3 0102029 Somun 6 kö.emn.m8 37 4 3681031 Saplama M8x52 5 5 0103021 Rondela yaylı M8 38 6 3681019 Debriyaj

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : 41-3615026 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 1005008 Yetkili servis kitapçığı 1 2 3615009 Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu 32M-40M-41M-51M 1 3 1005040

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : 40 / : DEPO GRUBU : TA400 SÜPER PİTON 50) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40 / 13004-2300070 : DEPO GRUBU 1 1402701 Depo 400lt.Süper Piton 1 2 1402704 Depo bağlantı kayışı 1160mm. 2 3 1402045 Doldurma kapağı 1 4 1402040 Depo kapağı 1 5 1402044 Depo süzgeci 1 6 1402048

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 2000 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 Mamül adı : TA 1600 PİTON TÜRBO 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108

Detaylı

Açıklama Explanation

Açıklama Explanation HAFİF MERDANE GRUBU / TDDSRHM300010-1.5/TDDSRHM280010-1.5/TDDSRHM260010-1.5 01 1 10207101.090.010000000 02 1 10207101.090.020000000 KOMPLE MERDANE (300) KOMPLE MERDANE (280) KOMPLE MERDANE (260) HAFİF

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ : 40/ : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (YENİ TİP) 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral)

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : ŞASİ - DEPO GRUBU Mamul Kodu : Mamül adı : TA400 GOLD TURBO ATOMIZÖR(TAR 90)BOŞ-DOLU ŞANZ SIRA PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : ŞASİ - DEPO GRUBU Mamul Kodu : Mamül adı : TA400 GOLD TURBO ATOMIZÖR(TAR 90)BOŞ-DOLU ŞANZ SIRA PARÇA Grup : ŞASİ - DEPO GRUBU Mamul Kodu : 40-13004-2300089 1 1402014 Ejektör gövde kapağı 1 2 0109334 Zincir halkası büyük Y0060 3 3 0109050 Zincir ejektör 1 4 1402008 Ejektör gövdesi 1 5 1402009 Ejektör memesi

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE : 40 / : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR : FAN KOMPLE Mamül kodu : 40 / 13000-2300214 Mamül Adı : TA 1000 ÇEKİLİR TİP MİLENYUM GOLD HEBASAN FAN (TAR90) TÜRBO ATOMİZÖR PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET SIRA KODU NO 1 2304035 Fan kafesi yeni 1

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TA 2000 TÜRBO (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TA 2000 TÜRBO (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14020-2300150 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002 Hortum ejektör emiş M Tip

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO VE ŞASİ GRUBU Mamul kodu : Mamül adı : TA 400 TÜRBO ATOMİZÖR (TAR 50W) SIRA PARÇA

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO VE ŞASİ GRUBU Mamul kodu : Mamül adı : TA 400 TÜRBO ATOMİZÖR (TAR 50W) SIRA PARÇA : DEPO VE ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40-13004-2300091 Mamül adı : TA 400 TÜRBO ATOMİZÖR (TAR 50W) SIRA PARÇA 1 1402014 Ejektör gövde kapağı 1 2 0109051 Zincir halkası 3 3 0109050 Zincir ejektör 1 4 1402008

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU : 40 / 40402-3600362 : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEBRİYAJ VE MUHAFAZA GRUBU Mamül kodu : 40 / 40402-3600362 Mamül adı : 40S EL TRAKTÖRÜ MARŞLI (ANTOR 3LD 400) 1 9000517 Motor 6LD 400 Marşlı Lombardini 1 2 3601214 Debriyaj gövdesi 40M-41M-41S 1 3 3658017

Detaylı

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4

ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites kapak

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK : : TA 1600 TÜRBO ATOMİZÖR (COMER-TARAL) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : TP 2000 MİLENYUM (Hidrolik) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002 Hortum Ejektör emiş M tipi 31,8x6000 1 6 1402012 Ejektör

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : ŞASİ GRUBU : 40 / : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞASİ GRUBU Mamul kodu : 40 / 11008-6000190 Mamül adı : TP 800 PİTON GOLD (HİDROLİK) TAR90 PÜLVERİZATÖR 1 1551246 Şasi 800lt. Piton 1 1a 1551725 Kızaklı Polyamid parça 1 2 1551724 Gezer Gövde (Hidrolik

Detaylı

ANA ŞASE BAĞLANTI NO PARÇA KODU İSİM VE DETAYLARI

ANA ŞASE BAĞLANTI NO PARÇA KODU İSİM VE DETAYLARI 0 0 -A 0 0 ANA ŞASE BAĞLANTI NO PARÇA KODU İSİM VE DETAYLARI.AGB.0.00.000.0 ANA ŞASE KOMPLE 0- KAVİSLİ.AGB.0.00.000.0 ANA ŞASE KOMPLE 0-...AGB.00 BATARYA BAĞLAMA ALT TABLASI...0 ÜNİTE BAĞLAMA PİMİ...0

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50120-2000118 Mamül adı : ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002706 İlaç deposu 20 lt. TM 1 2 2002702

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41 / 2009400 Mamül adı : 4-MIX 54cc (ATOMIC) 1 2009079 Plastik muhafaza (Atomizör) 1 2 2008902 Starter kapağı 1 3 2008987 Starter komple 1 4 2008909 Plastik buji kapağı 1 5 2009012 Özel civata

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : Mamül adı : TA 1200 PİTON TÜRBO SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (TARAL) TONLUK Mamül kodu : 40-13000-2300067 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza (Taral) 1 4 0101108 Civata 6Kö.B 8,8 M8x16 28 5 0102029

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : Grup : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 41-2303900 : ŞANZIMAN KOMPLE TARAL TÜRBO TEK DEVİRLİ 1/4 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 2303901 Şanzıman gövde (Tek devirli) 1 2 2303902 Dişli Helis Z=60 1 3 2303903 Vites

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEPO GRUBU : : TA 1200 TÜRBO GOLD ŞAFTSIZ (TAR150) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEPO GRUBU : : TA 1200 TÜRBO GOLD ŞAFTSIZ (TAR150) ATOMİZÖR SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : FAN KOMPLE (HEBASAN) YENİ Mamül kodu : 40/13000-2300047 Mamül adı : TA 1200 TÜRBO GOLD ŞAFTSIZ (TAR150) ATOMİZÖR 1 2301758 Fan kafesi örgülü (Taral) 1 2 2301761 Divüzör (Taral) 1 3 2301762 Pervane muhafaza

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : AVADANLIK GRUBU (40M-51M) Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : AVADANLIK GRUBU (40M-51M) Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : AVADANLIK GRUBU (40M-51M) Mamül kodu : 41-3621611 1 3602080 Takım kutusu traktör 1 2 0101056 Civata AKB 8.8 M6x15 2 3 0103014 Pul M6 2 4 0102027 Somun AKB Emn.M6 2 5 0109073 Anahtar 10/13 açıkağız

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : SÜPER MİLENYUM 800Lt Y.T. 14mt. SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : Mamül adı : SÜPER MİLENYUM 800Lt Y.T. 14mt. SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET PARÇA KODU Grup : ŞASİ GRUBU Mamül kodu : 40-6000125 Mamül adı : SÜPER MİLENYUM 800Lt Y.T. 14mt. SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 1551231 Şasi (Süper Milenyum 800lt.) 1 2 1551215 Ön ilave (Süper

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) Yeni Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) Yeni Gold SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300046 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG FAN) Yeni Gold 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B.

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO PARÇA ADI - STANDART NO ADET MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000093 Mamül adı : ATOMIC 6314 TPG SIRT ATOMİZÖRÜ ADI - STANDART ADET 1 2002602 İlaç deposu atomic 14 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300066 Mamül adı : FAN ŞASİSİ KOMPLE (UNG) 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B. 8,8

Detaylı

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD

RTR075 RTR075-RTR075HD RTR075HD RTR075 RTR075-36 RTR075 - BENZİNLİ ÇAPA MAKİNASI Kod No Parça İsmi Fiyat $ B101 Yağ Tıpası B102 Yağ Keçesi B103 Tıpa B104 Dişli Kutusu B105 Dişli Kutsu Contası B106 Dişli Kutusu Kapağı B107 Dişli Kutusu

Detaylı

ÖN MONTAJ NO PARÇA KODU İSİM VE DETAYLARI

ÖN MONTAJ NO PARÇA KODU İSİM VE DETAYLARI 1 8 1 10 1 9 1 1 1 11 7 8 7 8 18 1 19 0 9 0 1 19 17 1 7 8 9 10 11 1 1 1 1 1 17 18 19 0 1 7 8 9 0 ÖN MONTAJ NO PARÇA KODU İSİM VE DETAYLARI.CHD.101.00.000.0 ÇEKİ OKU -0.CHD.19.00.000.0 ÇEKİ OKU -8 7...107

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 3 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 4 1 23,00 27,14 YMR952Z85002001 MARS DISLISI

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Mamül kodu : 40/ Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Mamül kodu : 40/13000-2300066 Mamül adı : FAN KOMPLE (UNG) 1 2302409 Mesafe ayarlayıcı (UNG) 4 2 0101286 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x90 2 3 2302407 Koruyucu dayama (UNG) 1 4 0101003 Civata 6Kö.B. 8,8 M10x50

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEPO GRUBU : : TP 1200 PİTON BAHÇE PÜLVERİZATÖR

MAMÜL PARÇA LİSTESİ : DEPO GRUBU : : TP 1200 PİTON BAHÇE PÜLVERİZATÖR : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-12012-1600070 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40 12012-1600101 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42 (25/40) 2 5 1403002

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : ŞANZUMAN GRUBU EKO (51M) Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. Grup : ŞANZUMAN GRUBU EKO (51M) Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ŞANZUMAN GRUBU EKO (51M) Mamül kodu : 41 3621400 1 3621400 Şanzıman komple 51M Eko taral 1 2 3670168 Saplama M8x36 6 3 0103016 Pul çanak M8(ROND.YAY.TÜMS.B8) 6 4 0102029 Somun AKB EMN.M8 6 5 3601052

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ÇAMURLUK GRUBU (40M-51M) Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : ÇAMURLUK GRUBU (40M-51M) Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : ÇAMURLUK GRUBU (40M-51M) Mamül kodu : 41-3621613 1 3653051 Çamurluk sağ komple 1 2 3653052 Çamurluk sol komple 1 3 0101007 Civata AKB. 8,8 M8x20 6 4 0101108 Civata AKB. 8,8 M8x16 6 5 0102029 Somun

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET Grup : KİTAPÇIK GRUBU 40M-51M Mamül kodu : 41-3615026 SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET NO KODU 1 1005008 Yetkili servis kitapçığı 1 2 3615009 Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu 32M-40M-41M-51M 1 3 1005040

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50026-2000077 Mamül adı : ATOMIC 5026 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ SIRA NO MAMÜL LİSTESİ Grup : DEPO GRUBU ADI - STANDART ADET 1 2002601 İlaç deposu atomic 26 lt. 1 2 2002614 Depo süzgeci 1 3 2002627 Conta kapak atomic 1 4 2002616 Depo kapağı 1 5 2002691 Havalandırma nipeli 1

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015

FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 1 FİYAT LİSTESİ 12.10.2015 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z86003001 4 TIRNAKLI SOMUN ÇEKTİRME 2 1 11,50 13,57 YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 3 1 26,83 31,66 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO Grup : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-50014-2000122 Mamül adı : ATOMIC 6314 SIRT ATOMİZÖRÜ KOLİSİZ SIRA NO PARÇA KODU PARÇA ADI - STANDART NO ADET 1 2002801 Depo ilaç 14 lt. Atomix 1 2 2002802 Depo rekor contası

Detaylı

PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI FİYAT LİSTESİ ALTI KÖŞE PASLANMAZ FİBERLİ SOMUN (DIN985-A2-304)

PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI FİYAT LİSTESİ ALTI KÖŞE PASLANMAZ FİBERLİ SOMUN (DIN985-A2-304) PASLANMAZ BAĞLANTI ELEMANLARI FİYAT LİSTESİ ALTI KÖŞE PASLANMAZ FİBERLİ SOMUN (DIN985-A2-304) M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M20 36,43 TL 38,26 TL 65,53 TL 149,36 TL 330,53 TL 469,29 TL 732,37 TL 934,73 TL

Detaylı

Açıklama Explanation

Açıklama Explanation 202-KÜÇÜK PANEL ALT MONTAJI / SMALL PANEL INSTALLATION TSR14005O-1.1.1.02 Stok 01 1 122.0000.0202101.040.001 KISA AKSON 202-135 TSR14005O-1.4.47 02 1 93041.0000000.081 YAĞ KEÇESİ 202-136 KEÇE YAĞ 55x85x13

Detaylı

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012

FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 1 FİYAT LİSTESİ 31.12.2012 D-ÇEKTİRME Parça Kodu Parça Adı N P.A. KDVli YMR952Z89008001 KAYIŞ ÇEKTİRME 2 1 23,00 27,14 YMR952Z84001001 ROTOR ÇEKTİRME 1 1 10,06 11,87 2 M-ELEKTRİK AKSAMI Parça Kodu Parça

Detaylı

A

A -A 0 0 0 NO -A PARÇA KODU ANA ŞASE BAĞLANTI KATLAMA İSİM VE DETAYLARI.AGBK.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMA 00 (0-).AGBK.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMA 00 (---0-).AGBKM.0.00.000.0 ANA ŞASE KATLAMALI MERDANELİ

Detaylı

A2 PASLANMAZ ÇELİK METRİK CİVATA (DIN 933)

A2 PASLANMAZ ÇELİK METRİK CİVATA (DIN 933) A2 PASLANMAZ ÇELİK METRİK CİVATA (DIN 933) 24/01/2017-08 /mm M4 M M6 M8 M10 M12 M14 M16 M20 M24 10 0,120 0,1440 0,190 0,4200 12 0,1360 0,1600 0,2070 0,4600 16 0,1600 0,1840 0,2200 0,4900 0,9600 20 0,1700

Detaylı

Paslanmaz (INOX) Bağlantı Elemanları. LST_PZ_50_20_11_2017_94.indd :20:17

Paslanmaz (INOX) Bağlantı Elemanları. LST_PZ_50_20_11_2017_94.indd :20:17 LST_PZ_0_20_11_2017_94.indd 41 30.11.2017 1:20:17 LST_PZ_0_20_11_2017_94.indd 42 30.11.2017 1:20:19 A2 PASLANMAZ ÇELİK METRİK CİVATA (DIN 933) 20/11/2017-09 /mm M4 M M6 M8 M10 M12 M14 M16 M20 M24 10 0,1300

Detaylı

Hassas Ekim Makineleri

Hassas Ekim Makineleri Hassas Ekim Makineleri İKİ PARÇALI PORTATİF ELEKLER Gübre deposu içerisinde bulunan iki parçalı portatif elekler sayesinde yabancı maddelerin kursaklara girmesi engellenir ve karıştırıcı sayesinde gübrenin

Detaylı

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET

MAMÜL PARÇA LİSTESİ. : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) SIRA PARÇA PARÇA ADI - STANDART NO ADET : DEPO GRUBU Mamül kodu : 40-14012-2300132 Mamül adı : TA 1200 EKO TURBO JUNIOR (TAR 125) 1 1403017 Süzgeç flitre alüminyum 1 2 1403016 Segman flitre 1 3 1403015 Flitre alüminyum 1 4 0109038 Kelepçe 25-42

Detaylı