GÜVENLİK AMAÇLI 8 KANAL NVR TEKNİK ŞARTNAMESİ (ZAVIO NVC-2080)

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "GÜVENLİK AMAÇLI 8 KANAL NVR TEKNİK ŞARTNAMESİ (ZAVIO NVC-2080)"

Transkript

1 GÜVENLİK AMAÇLI 8 KANAL NVR TEKNİK ŞARTNAMESİ (ZAVIO NVC-2080) 1- Cihaz, IP kameralara TCP/IP data protokolü üzerinden erişim sağlayarak kayıt ve görüntü transferi yapabilen NVR Network Video Kaydedicisi (Network Video Recorder) 2- Cihaz istikrarlı çalışabilen ve virüs bulaşması gibi problemler yaşatmayan Embedded (Gömülü) Linux işletim sistemine sahip 3- Cihaz, Pentaplex yapıda 4- Cihaz web üzerinden kullanıcı dostu grafik arayüz ile kolay yapılandırılabilir yapıda 5- Cihaz kayıt depolama optimizasyonu sağlar yapıda, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesinde Megapiksel kameralara bağlantı kurup ses ve görüntü kaydedip eşzamanlı olarak transfer yapabilmeli ve H264, MJPEG ve MPEG4 sıkıştırma formatlarını destekleyebilir yapıda 6- Cihaz aynı anda mega piksel seviyede 8 adet kameraya bağlantı kurup görüntü kaydı ile birlikte ses kaydı da yapabilmelidir. 7- Cihazın 1MP, 2MP, 3MP kameraların yanı sıra 5MP kamera desteği de bulunmalıdır. 8- Cihaz 8 kanal ip kamera desteği ile toplamda 240fps, her bir kanalda 30Fps gerçek zamanlı kayıt yapabilmelidir. 9- Cihaz kolay kurulum yapısını destekleyen kurulum sihirbazına sahip Cihaza ait kurulum adım adım takip edilerek kolay ve anlaşılır şekilde 10- Cihaza otomatik tarama sonucu IP kamera eklenmesinin yanı sıra manuel olarak ta IP kamera eklenebilmeli, bu işlem cihaz üzerinden yapılabileceği gibi web ara yüzünden de yapılabilmelidir. 11- Cihaz en az 100 farklı IP kamera markası ile bu markalara ait toplamda en az 2300 farklı IP kamera model desteğine sahip 12- Cihazın ONVIF desteği bulunmalı, desteklediği marka modelin dışında farklı markalardan da ONVIF protokolü ile görüntü alabilmelidir. 13- Cihaz, mevcut veri yükünü sorunsuz aktarabilmesi için Gigabit Ethernet portuna sahip 14- Cihazın DHCP protokol desteği ile ortamda bulunan DHCP sunucusundan otomatik IP alabilmelidir. Aynı zamanda statik IP seçeneği ile de manual olarak IP adresi atanabilmelidir.

2 15- NVR cihazında DDNS özelliği ile IP adresine gerek olmadan erişim sağlanabilmelidir. 16- Cihazda dahili DHCP sunucu özelliği bulunmalı, bu özellik sayesinde ortamda bulunan diğer cihazlara tanımlanacak IP aralığında otomatik IP adresi atanabilmelidir. 17- Cihaz minimum 80 Mbps throughput değerine sahip 18- Cihaz Band genişliği yönetimi için Dual Stream özelliğine sahip 19- Kameraların dual stream ayarları NVR üzerinden ve web ara yüzünden değiştirilebilir 20- NVR cihazının kameradan bağımsız olarak dahili hareket algılama fonksiyonu bulunmalı ve hareket algılama hassasiyeti manual olarak seçilebilmelidir. 21- NVR cihazı üzerinden ve web arayüzü üzerinden NVR cihazına eklenen kameraların frame oranları, bitrate değerleri ve bağlantı durumları görülebilmelidir. Ayrıca Akış (Stream) değerine ait bilgiler de cihaz üzerinden görülebilmelidir. 22- Cihazın farklı modlarda görüntüleme seçenekleri bulunmalıdır. Ekran, farklı bölme modlarında seçilebilmelidir. 23- Her cihazın kendine ait bir ID si (kimlik numarası) bulunmalıdır ve bu ID numarası ile cihaza uzaktan erişim ve yönetim hiçbir ağ ayarı gerektirmeksizin yapılabilmelidir. Cihaz üreticisi tarafından sunulan bu hizmet ücretsiz 24- Cihaz üzerinde monitör bağlantısı yapılmasını sağlayan VGA ve HDMI çıkışları bulunmalıdır, ekran çözünürlüğü farklı değerlerde seçilebilir olmalıdır ve 1920 x 1080 çözünürlüğü cihaz tarafından desteklenmelidir. Bu sayede herhangi bir bilgisayara ihtiyaç olmadan görüntüleme cihaz üzerinden yapılabilmelidir. 25- Cihazda minimum 2 adet USB çıkışı bulunacak olup, gerektiğinde USB çıkışlarından yedekleme yapılabilmelidir. 26- Cihazdaki tüm kontroller kendi üzerinden USB mouse kullanılarak yapılabilmelidir, ayrıca ayarlar uzak erişimde web sayfası üzerinden de yapılabilmelidir. 27- Cihaza en az 3 farklı yetki seviyesinde kullanıcı tanımlanabilmeli, her kullanıcıya farklı yetkilendirme seçenekleri ile hangi kamerayı izleyeceği tanımlanabilmelidir. 28- Cihaz, herhangi bir bilgisayarda web browser üzerinden IP adresi ile bağlantı kurulup, bağlantı kuran kullanıcının yetkisi doğrultusunda kontrol işlemlerinin (PTZ, IO, Yedekleme ve Kayıt İzleme) yapılabilmesini sağlayan Web tabanlı yönetim özelliğine sahip 29- Cihaz iphone, ipad ve Android gibi mobil cihazlar üzerinden görüntüleme desteğine sahip 30- Cihaz, enerji kesilip gelmesinde otomatik olarak çalışmaya başlayarak kayıt programına devam edebilmelidir.

3 31- Cihaz, UPnP desteği ile otomatik olarak IP kameraları bulabilmeli ve cihaz da ağ üzerinden kolay bulunabilir bir yapıda 32- Cihazın 360 destekli geniş açılı bir görüntü içerisinde hareketli kamera kontrolü gibi gezinmeyi sağlayan Panaromik PTZ desteği bulunmalıdır. 33- Cihaz kamera üzerinden olay tanımlamalı olarak Hareket algılama, bağlantı kesilmesi, tekrarlayan olay durumu, kamera alarm girişi, harici I/O modül üzerinden alarm girişi ve sistem olaylarından oluşan raporlarını E-posta ile gönderebilir yapıda 34- Cihaza eklenecek ek lisans ile POS cihazı desteği sağlanmalıdır. 35- Cihaz POS desteği üzerinden işlem yapıldığında, POS cihazından gelen bilgi ile kayıttaki kamera görüntüsüne işlem tarih saatini belirtir bir bilgi ekleyebilmeli ve kayıtlara günlük üzerinden erişebilmelidir. 36- Cihaz içerisine sürücü başına 4TB HDD takılan az 2 adet HDD girişine sahip 37- Cihazın kayıt kapasitesi, üzerinde bulunan e-sata girişi kullanılarak harici e-sata ünitesi (DAS) üzerinden ilave HDD ile artırılabilmelidir. 38- Cihaz, yüksek veri güvenliği sağlamak için Raid0, Raid1 disk yönetim sistemlerine sahip 39- Cihaz, üzerinde takılı bulunan HDD lere kayıt yapmasının dışında otomatik olarak FTP ile istenilen bir depolama ünitesi üzerine yedekleme yapabilir özelliğe sahip 40- Cihazın hard diskler için üzerine yaz seçeneği bulunmalı, bu sayede hard diskler dolduğunda manuel olarak belirtilen değerden sonra disk üzerine yazma seçeneği aktif 41- Cihaz uzak noktada bulunan Giriş Çıkış (I/O) modülü ile kamera üzerindeki Giriş Çıkış(I/O) ilişkilendirilerek tetikleme üzerinden kayıt başlatma ve çıkış üzerinden tetikleme verebilmelidir. 42- Cihazın, kamera, kullanıcı erişim durumu, sistem ve olay geçmişlerini tutabilen log (günlük) özelliği 43- Cihazın uzak izleme yazılımı ile birden fazla sisteme (NVR cihazına) erişim sağlanarak tek ekranda izleme yapılabilmelidir. 44- Cihaza uzak erişimde Web browser üzerinden 8 kanal, uzak yazılım ile de birden çok cihaza bağlanarak 64 kanal ve ikinci monitör kullanılarak 128 kanal izleme yapılabilmelidir. 45- Cihaz, uzak canlı görüntülemede orijinal kayıt bozulmadan istenilen kamerayı birden fazla çoğaltarak dijital zoom ile farklı noktalara yaklaşıp ayrıntılı görüntüleme yapabilmelidir. 46- Cihazdaki kayıtlar web ara yüzü ve uzak erişim yazılımı ile aynı ekranda 8 kanal olarak izlenebilmelidir.

4 47- Cihaz yüksek kalitede görüntüleme yaparken düşük bant genişliğinde de görüntü transferi yapabilmelidir. 48- Cihaz PTZ kontrol fonksiyonu ile uzak yazılım üzerinden joystick kullanılarak hareketli kameraların kontrol edebilmesi, preset ve tur tanımlaması yapılabilmelidir. 49- Cihaz yazılımında e-harita özelliği bulunmalı, Server, Kamera, ve I/O cihazların bulundukları konumların takibi harita üzerinden yapılabilmelidir. 50- Cihaz üzerindeki kayıtlar istenilen bölüm kesilerek oynatıcısı ile birlikte orijinal formatında ve AVI/ASF formatında ses kayıt ile birlikte yedeklenebilmeli, BMP/JPEG formatında resim olarak alınabilmelidir. 51- Cihaz üzerinde bulunan USB üzerinden, USB bağlantısından kontrol edilebilen UPS (kesintisiz güç kaynağı) kontrol edebilmelidir. 52- Cihazda yapılan tüm ayarlamalar yedeklenebilmeli gerektiğinde tekrar yüklenebilmelidir. 53- Cihaz, mevcut kamera kayıtlarında istenilen bir kaydın kolay bulunmasını sağlayan 6 farklı (genel hareket, kayıp nesne arama, yabancı nesne arama, fokus bozulması, kamera önü kapatılma, sinyal kaybı gibi) akıllı arama seçenekli kayıt oynatma özelliğine sahip 54- Cihazda kayıt izleme sırasında, izlenen kayıtlı görüntü üzerinde iyileştirme sağlayan görünebilirlik (visibility), keskinleştirme (sharpen), parlaklık (brightness), kontrast (contrast) ve Gri tonlama (Grey Scale) gibi filtreleme işlemleri yapılabilmelidir. 55- Cihaz kullanıcıları, görüntü üzerinden, dijital çıkışı tetikleyerek, E-Posta ile ve merkezi yazılım üzerinden uyarabilir yapıda 56- Cihazda kayıtların orijinal olduğunun anlaşılabilirliği için dijital Watermark özelliği 57- Cihazın birden çok lokasyonda kurulu olması durumda Merkezi yönetim Yazlımı ile erişim yapılarak tek merkezden kontrolü sağlanabilmelidir. 58- Cihaza uzak yazılım ya da web browser ile bağlantı kurulup görüntü alındığı zaman kamera görüntüleri üzerindeki yazıların yazıtipi, boyutu ve rengi istenildiği gibi ayarlanabilmelidir. 59- Cihaz, hareketli kamera kontrolü yapabilmeli ve önceden tanımlanmış preset noktalarını otomatik gezinebilmelidir. 60- Cihaza alarm entegrasyonu yapılarak kullanılan IP ürünlerin alarm giriş-çıkışları ile ilişkilendirilebilmeli ve bu alarm giriş-çıkışlarına takılacak yardımcı ünitelerin kontrolleri sağlanabilmelidir. 61- Cihaz üzerinde playback sırasında anlık resim alma özelliği bulunmalıdır.

5 62- Cihazın playback sırasında hızlı ileri, hızlı geri oynatma, duraklatma, ileri-geri oynatma fonksiyonları bulunmalıdır. 63- Cihaz ile beraber uzak izleme yazılımı, playback yazılımı ücretsiz olarak sunulmalıdır. 64- Cihaz anormal disk durumu, günlük sistem raporu, ftp ye erişim sorunu, yedeklemenin yarıda kalması durumlarında kullanıcıya bildirim yapmalı, uzak izleme yazılımına bildirim gönderebilmeli ve e-posta ile uyarı yapabilmelidir. Aynı zamanda FTP sunucusuna ekran görüntüsü gönderebilmeli ve e-harita üzerinde bildirim verebilmelidir. 65- Cihaz oluşan uyarıları istenilen mail adreslerine iletebilir yapıda 66- Cihaz alarm bildirimi durumunda en az 40 farklı kullanıcıya mail gönderebilmelidir. En az 40 farklı kullanıcının mail adresi cihaza tanımlanabilmelidir. 67- Cihazda sürekli, programlı, alarm giriş durumunda ve hareket algılandığında kayıt başlatılabilmesini sağlayan farklı kayıt formatları bulunmalıdır. 68- Kayıt modları haftanın günlerine göre farklı modlarda seçilebilmelidir. Böylece farklı günlerde farklı kayıt modları tanımlanabilmelidir. 69- Cihazda, her kamera ayrı olarak günlük ve haftalık takvime bağlı bir şekilde kayıt yapması programlanabilmelidir. 70- Cihazın NTP protokol desteği bulunmalı, tanımlanacak NTP adresiyle senkronizasyon yaparak saatini güncel tutmalıdır. 71- Cihaz yaz saati uygulamasını destekleyecek yapıda olup, saat değişimlerine otomatik olarak uyum sağlamalıdır. 72- Cihazda otomatik tarama özelliği ile tüm kanallar belirlenen saniye aralıklarında otomatik olarak ekrana getirilmelidir. 73- Cihazın arayüzünde tüm ayarların resetlenmesini sağlayan fabrika ayarlarına dönme seçeneği bulunmalıdır. 74- Cihaza ait versiyon bilgisi, cihazda kullanılan CPU modeli ve cihazın MAC adresi cihaz üzerinden ve web browser üzerinden görülebilmelidir. 75- Cihazın yazılım güncellemesi cihaza takılan USB bellek üzerinden yapılabileceği gibi web ara yüzünden de yapılabilmelidir. 76- Kayıt cihazının uzak izleme yazılımına kameraların PC tabanlı kayıt yazılımı da entegre olabilmelidir. Böylece kameralar ile ücretsiz sunulan 64 kanallı PC tabanlı yazılım ile NVR cihazındaki görüntüler aynı sistem altında toplanarak izlenebilmelidir. 77- Cihaz harici olarak 12V, en az 5A Güç adaptörü ile çalışmalıdır. Cihaza ait adaptör cihaz ile birlikte verilmelidir.

6 78- Cihaz en az 0 C en çok +50 sıcaklık ve en az 10% en çok 90% yoğuşmasız nem değerlerinde arasında çalışabilir yapıda 79- Cihaz, en 2 (iki) yıl üretici ya da ithalatçı firma garantisine sahip 80- Cihaz, üretim sırasında çevre ve insan sağlığını tehdit edici kimyasal maddelerin kullanılmadığını belirtir RoHS ibaresine sahip 81- Cihaz, Avrupa standartlarına uyumlu olduğunu gösterir CE belgesine sahip

GÜVENLİK AMAÇLI IP KAMERA KAYIT CİHAZI (NVR) TEKNİK ŞARTNAMESİ (PINETRON PNR-HD4004P) 1. Cihaz, IP kameralara TCP/IP data protokolü üzerinden erişim

GÜVENLİK AMAÇLI IP KAMERA KAYIT CİHAZI (NVR) TEKNİK ŞARTNAMESİ (PINETRON PNR-HD4004P) 1. Cihaz, IP kameralara TCP/IP data protokolü üzerinden erişim GÜVENLİK AMAÇLI IP KAMERA KAYIT CİHAZI (NVR) TEKNİK ŞARTNAMESİ (PINETRON PNR-HD4004P) 1. Cihaz, IP kameralara TCP/IP data protokolü üzerinden erişim sağlayarak kayıt ve görüntü transferi yapabilen Network

Detaylı

Pinetron PNC-IX20 IP Box Kamera Şartnamesi

Pinetron PNC-IX20 IP Box Kamera Şartnamesi Pinetron PNC-IX20 IP Box Kamera Şartnamesi 1. Kamera, 2 Mega piksel 1/2.8 Progressive ScanCMOS Görüntü sensörüne sahip, True Day & Night Box yapıda IP kamera 2. Kamera, bir encoder aracılığıyla değil kendinden

Detaylı

ZAVIO NVR-Kurulum ve Kullanımı

ZAVIO NVR-Kurulum ve Kullanımı ZAVIO NVR-Kurulum ve Kullanımı 8 / 16 kanal NVR (NVC-2080 / NVC-2160) Basit Hızlı Kullanışlı 100 Marka Desteği(Support AXIS, Pelco, Bosch, Panasonic, Canon, D-Link, Honeywell, Mobotix, Panasonic, Samsung,

Detaylı

TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ TOPLU ULAŞIM ARAÇ TAKİP VE KAMERA PROJESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Proje kapsamında kurulacak araç takip ve kamera altyapısına ait detaylar aşağıdadır. 2. Kurulacak sisteme ilişkin Merkez Donanım ve yazılımı

Detaylı

Kamera Teknik Şartnamesi

Kamera Teknik Şartnamesi Kamera Teknik Şartnamesi 1. Kamera ve network arabirimi tümleşik tek bir cihazdan oluşmalıdır. 2. İç kamera 2 Megapixel görüntü akışı sağlamalıdır. 3. Diş mekan kamerası 2 megapiksel görüntü akışı sağlamalıdır.

Detaylı

Ürünlerin kurulumu Ürün Distribitörlerinin Yetkili Bayileri tarafından yapılacak olup 2 yıl ürün ve 1 yıl uygulama garantisine sahip olacaktır.

Ürünlerin kurulumu Ürün Distribitörlerinin Yetkili Bayileri tarafından yapılacak olup 2 yıl ürün ve 1 yıl uygulama garantisine sahip olacaktır. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binasına ait IP CCTV Kamera ve Sistem Alım Şartnamesi Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yaptırılmakta olan Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Zafer Mah. Cumhuriyet

Detaylı

içindekiler BigesHD Hakkında 2-3

içindekiler BigesHD Hakkında 2-3 içindekiler Not: Aşağıda belirtilen ürün gruplarına ait donanım ve yazılım özellikleri dinamik olarak güncellenmektedir. Ürünlerin birbiri ile uyumluluğu ve yeteneklerini güncel olarak www.biges.com web

Detaylı

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI ESKİŞEHİR TİCARET ODASI Sayı : 10916 29/06/2010 Konu : Güvenlik Kamerası ve Çevre Birimleri Sayın Üyemiz, Odamız üyesi firmalardan Güvenlik Kamerası ve Çevre Birimleri Alımı için kapalı zarfta teklif almak

Detaylı

PMR - B1000 SERİSİ. Mpeg4 PMR-B1001. PMR-B1002 1 video - 30 fps 2 video - 30 fps. Kameralı Araç İçi Kayıt Cihazı. Türkçe Menü

PMR - B1000 SERİSİ. Mpeg4 PMR-B1001. PMR-B1002 1 video - 30 fps 2 video - 30 fps. Kameralı Araç İçi Kayıt Cihazı. Türkçe Menü DVR CİHAZLAR Eco Serisi Mobil DVR Serisi XM2000 Serisi XM3000 Serisi X3000 Serisi X4000 Serisi X5000 Serisi X6000 Serisi X7000 Serisi SC2000 Serisi PC Tabanlı DVR Sistemleri DVR Kameralı Araç İçi Kayıt

Detaylı

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA ŞARTNAMESİ

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA ŞARTNAMESİ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA ŞARTNAMESİ 1. Giriş ve Amaç Üniversitemizde kullanılmak üzere aşağıda konusu yer alan şartnamede özellikleri belirtilen donanım, yazılım ve hizmetler

Detaylı

DVR CİHAZLAR. Eco Serisi XM2000 Serisi XM3000 Serisi X5000 Serisi X6000 Serisi X7000 Serisi Kontrol Klavyesi DVR

DVR CİHAZLAR. Eco Serisi XM2000 Serisi XM3000 Serisi X5000 Serisi X6000 Serisi X7000 Serisi Kontrol Klavyesi DVR DVR CİHAZLAR Eco Serisi XM2000 Serisi XM3000 Serisi X5000 Serisi X6000 Serisi X7000 Serisi Kontrol Klavyesi DVR Dual Streaming dijital video kayıt cihazı ECO SERİSİ YENİ Türkçe Menü Mayısta Stoklarda!

Detaylı

2013 MALİ YILI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ VE DONANIM ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ ---------------------------------------------

2013 MALİ YILI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ VE DONANIM ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ --------------------------------------------- T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKĠYE KAMU HASTANELERĠ KURUMU Ġzmir Ġli Kamu Hastaneleri Birliği Kuzey Genel Sekreterliği Dr.Faruk Ġlker Bergama Ġlçe Devlet Hastanesi 2013 MALİ YILI GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ VE

Detaylı

EK-81/B A- GENEL ÖZELLİKLER

EK-81/B A- GENEL ÖZELLİKLER EK-81/B ANTREPOLARDA BULUNAN KAMERA SİSTEMLERİ Antrepolara kurulacak kameraların aşağıda yer alan asgari şartları taşıması gerekmekte olup, bu şartların benzerini veya daha üst özelliklerini taşıyan kameraların

Detaylı

MOMENTUM Serisi 4 / 8 / 16 Kanal NVR

MOMENTUM Serisi 4 / 8 / 16 Kanal NVR NETWORK VİDEO KAYIT CİHAZI MOMENTUM Serisi 4 / 8 / 16 Kanal NVR TÜRKÇE TANITIM, KURULUM VE KULLANMA KILAVUZU MODELLER BLW-2204E-NVR, BLW-2208E-NVR, BLW-2216E-NVR UYARI! Kurulum işlemine geçmeden önce kullanım

Detaylı

Ürün Kataloğu. CCTV KAMERA, GÜVENLİK ve UYDU SİSTEMLERİ. Professional Products. Bizim Markamız. Ona Güveniyoruz.

Ürün Kataloğu. CCTV KAMERA, GÜVENLİK ve UYDU SİSTEMLERİ. Professional Products. Bizim Markamız. Ona Güveniyoruz. CCTV KAMERA, GÜVENLİK ve UYDU SİSTEMLERİ Professional Products 16 Ürün Kataloğu Bizim Markamız. Ona Güveniyoruz. HD-IP Yeni Array Teknoloji Yeni Dizayn Yüksek Çözünürlük Yüksek Performans Yüksek Kalite

Detaylı

2014 YILI TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU ÜZÜLMEZ MÜESESESİ KAMERA KONTROL SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ AMAÇ TEKNİK ÖZELLİKLER

2014 YILI TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU ÜZÜLMEZ MÜESESESİ KAMERA KONTROL SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ AMAÇ TEKNİK ÖZELLİKLER 2014 YILI TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU ÜZÜLMEZ MÜESESESİ KAMERA KONTROL SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ AMAÇ Kurumumuz Üzülmez Taşkömürü İşletme Müessesesi sahasında belirlenen noktalara kamera yerleştirilmesi,

Detaylı

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR...

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR... TCDD 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BEYLİKOVA (ESKİŞEHİR) MALZEME DEPOSUNUN GÜVENLİĞİ VE KORUNMASI İÇİN KAPALI DEVRE KAMERA (CCTV) SİSTEMİ KURULMASI İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -NİSAN 2014- - Sayfa 1/16 - İÇİNDEKİLER 1.

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde bina içi

Detaylı

İÇİNDEKİLER IP CCTV SİSTEMİ 01-40 ANALOG CCTV SİSTEMİ 41-65 MOBİL CCTV ÇÖZÜMLERİ 66-72 IR LAZER AYDINLATMALI KAMERALAR 73-76

İÇİNDEKİLER IP CCTV SİSTEMİ 01-40 ANALOG CCTV SİSTEMİ 41-65 MOBİL CCTV ÇÖZÜMLERİ 66-72 IR LAZER AYDINLATMALI KAMERALAR 73-76 İÇİNDEKİLER IP CCTV SİSTEMİ 01-40 VID-MP730 01 VID-MP721 02 VID-MP825 03 VID-MP619 04 VK-1100KI 05 VIC-6585 06 VIC-6284 07 VIC-6286 08 VIC-1520 09 VIC-6144 10 VIC-6218 11 VIC-6311 12 VIC-4439 13 VIC-4158

Detaylı

HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:113 23-297-191

HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:113 23-297-191 DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Başarıya Koşuyorum Projesi kapsamında Güvenlik Sistemleri alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde 13/9 maddesine göre Doğrudan temin usulü ile

Detaylı

IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ IP TELEFON ve AĞ GÜVENLİK SİSTEMLERİ A B S.NO ÜRÜN ADI MİKTARI IP TELEFON SİSTEMİ 1 Çağrı Sunucusu 2 2 PRI Modem 1 3 Telekom Ses Geçidi (Voice Gateway) 1 4 IP Telefon TİP1 100 5 IP Telefon TİP2 300 6 IP

Detaylı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ 11/03/2013 00:00:00 Döner Sermaye İşletmesi Teklif No 20132090 İLAN HASTANEMİZİN İHTİYACI OLAN AŞAĞIDA YAZILI MALZEME(LER) TEKLİF ALMA SURETİYLE SATIN ALINACAKTIR. İLGİLENEN FİRMALARIN 14/03/2013 TARİHİ,

Detaylı

1. Tüm uygulamalar x64 ve x86 mimarisinde çalışabilecek şekilde tasarlanmalıdır.

1. Tüm uygulamalar x64 ve x86 mimarisinde çalışabilecek şekilde tasarlanmalıdır. GENEL ÖZELLİKLER 1. Tüm uygulamalar x64 ve x86 mimarisinde çalışabilecek şekilde tasarlanmalıdır. 2. Tüm uygulamaların kurulumları ekstra bir bileşen ya da gereksinim içermeden tüm bağımlılık ve gereksinimleri

Detaylı

Yüksek Performans Güvenlik Çözümleri

Yüksek Performans Güvenlik Çözümleri PiNETRON Yüksek Performans Güvenlik Çözümleri POWER KORUMA ile +GARANTİ +1 Yıl Ek Garanti Dijital Video Kayıt Cihazları PDR-SD2000 Serisi Real-Time Kayıt Yüksek Performans Zarif Tasarım Kolay Kullanım

Detaylı

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VERİCİ İŞLETMELERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI RADYO VE TV VERİCİ İSTASYONLARI UZAKTAN İZLEME VE KONTROL SİSTEMLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ Proje no: VİD 2009/14 1/14 RADYO VE TV VERİCİ İSTASYONLARI

Detaylı

DVR SERİSİ DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI KULLANIM KILAVUZU

DVR SERİSİ DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI KULLANIM KILAVUZU DVR SERİSİ DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI KULLANIM KILAVUZU Ürün resmi gerçek üründen farklı olabilir. Lütfen ürünü kullanmaya başlamadan önce talimatları baştan sona okuyunuz. KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Detaylı

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1. KONU KAPSAM 1.1. Bu projenin konusu ve kapsamı; Türkiye de faaliyet gösteren Çimento Fabrikalarının

Detaylı

MAXPRO NVR Hybrid XE (Xpress Sürüm)

MAXPRO NVR Hybrid XE (Xpress Sürüm) MAXPRO NVR Hybrid XE (Xpress Sürüm) 16 KANALLI (16 ANALOG GİRİŞ) HİBRİT AĞ VİDEO KAYDEDİCİ HD Honeywell MAXPRO NVR Hibrit XE açık, esnek ve ölçeklenebilir bir Hibrit (IP ve analog) video güvenlik sistemidir.

Detaylı

İÇİNDEKİLER 02/ 07/ 37/ 65/ 81/ 101/ 121/ Özet Liste. VGuard & Bullwark Momentum Serisi Analog ve IP Tabanlı Güvenlik Çözümleri

İÇİNDEKİLER 02/ 07/ 37/ 65/ 81/ 101/ 121/ Özet Liste. VGuard & Bullwark Momentum Serisi Analog ve IP Tabanlı Güvenlik Çözümleri İÇİNDEKİLER 02/ Özet Liste 07/ VGuard & Bullwark Momentum Serisi Analog ve IP Tabanlı Güvenlik Çözümleri 37/ Pinetron Analog ve IP Tabanlı Güvenlik Çözümleri 65/ Zavio & Nuuo IP Tabanlı Güvenlik Çözümleri

Detaylı

KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A

KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A RENICA KAYIT CİHAZI KULLANMA KILAVUZU DVR-104A, DVR-108A Modelleri için geçerlidir. İÇİNDEKİLER Çok Önemli Notlar Bölüm 1 Genel açıklama 1.1 Tanıtım 1.2 Aksesuarlar 1.3 Ana özellikler 1.4 Teknik parametreler

Detaylı