29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN"

Transkript

1 "Benim Nâciz Vücûdum Elbet Bir Gün Toprak Olacaktır; Fakat, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet Payidar Kalacaktır" Mustafa Kemal Atatürk 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

2 CUMHURİYETİMİZİN 90. YILI KUTLU OLSUN KUTLU OLSUN HK HATİCE KILIÇ MEDYA

3 SİYASETTEN SANATA HERŞEY TABS DE TABLET SANTRAL YAKINDA WEBTE/CEPTE/TABLETTE REKLAM REZERVASYON

4 SAHİBİ HATİCE KILIÇ EDİTÖR ALİ ÖZDEMİR GENEL YAYIN YÖNETMENİ OSMAN KILIÇ ADRES GÜNEŞLİ MAH. MAHMUTBEY CAD. NO: 129 KAT: 1 D: 1 İLETİŞİM twitter/medyatablet

5 BAŞ YAZI YAVAŞTAN USTALIĞA GİDİYORUZ 3. sayımızı çıkardık. İlk günkü heyecanla, ilk günkü hazla hazırlandı bu sayıda. İlk sayımız pekte kaliteli olmamıştı. 2. Sayımızda biraz daha iyiydi bu sayımızda da takdir siz okuyucuların. Biz elimizden gelenin en iyisini yaptık diyemem. Çünkü en iyiler daha çıkmadı. Her sayıda bir eksiklik vardı. Her sayıda bir aksaklık son anada yapılan değişiklikler ve 3. Sayımızla karşınızdayız. Türkiye de belki de dünyada bir ilki yaptık ama medya gruplarından istenilen desteği bulamadık. Mesela halen reklam vermedi hiçbir medya grubu neyse hep en iyi olanı arayacağız. Bizde biliriz küçük esnaftan reklam almayı ama biz en iyiyi istiyoruz. Kaliteyi bir bütün olarak gördük daima. Bizim için her yönüyle kalitedir her şey gerek bizim yaptığımız gerek reklam verenler hepsi bir kalite dahilinde ilerlemelidir. Bu sayımızı diğer 2 sayıya nazaran yeni mizanpajıyla çıkardık. Fazla da değiştirmedik aslında çizgimizi yine aynı çizgiden devam ediyoruz. Zevkle okumanız dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

6 İÇİNDEKİLER CESUR HEMŞİRE. FATİH İN SAATİ DEĞİŞTİ. YETİŞ HAYATA BAŞLIYOR. SHOW TV DEN YENİ DİZİ. CAN DÜNDAR CUMHURİYET TE. HARRY YAYINDAN KALDIRILDI. BALÇİÇEK İLTER TÜRKİYE GAZETESİNDE. ÖMRÜM KARANIN İŞİNE SON VERİLDİ. 5 MİLYON İDDALARI. YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ. SHOW TV DEN YENİ PROGRAM. DOKSANLARIN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ. KANAL 7 DEN YENİ PROGRAM. TEST. ARAŞTIRMA: AYDIN DOĞAN. PORTRE: ERTUĞRUL ÖZKÖK. DİZİPEDİ: ÇALIKUŞU. DİZİPORTRE: BURAK ÖZÇİVİT. YAYIN AKIŞI.

7 HABER CESUR HEMŞİRE ATV den yeni bir komedi dizisi daha geliyor. Başrollerinde Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozoklu nun bulunduğu dizinin yapımcılığını ise NTC Medya üstleniyor. Yeni Dizide hemşire rolüyle Hakan Yılmaz izleyiciye kahkaha bombardımanı yaşatacağa benziyor. Bora Onur unda yönetmenliğini yapacağı dizi çok yakında ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

8 HABER FATİH İN SAATİ DEĞİŞTİ Büyük paralar harcanarak hazırlanan tarihi dizi Fatih istenilen reytingi alamayınca Kanal D yönetimi tarafından dizi yine aynı gününde 22:00 da ekrana getirilecek. Dizinin yeni saatinde de izlenmemesi durumunda dizi yayından kaldırılabilir. Dizi bu pazartesiden itibaren 22:00 da Kanal D ekranlarında olacak.

9 HABER BAŞLIYOR Sunuculuğunu başarılı sunucu Zahide Yetiş in yapacağı Yetiş Hayata programı başlıyor. Hayata dair her konunun işleneceği programda astrolojiden sanata sağlıktan ekonomiye her konu yer alacak. Hata içi her gün 16:00 ile 19:00 saatleri arasında evinize misafir olacak yeni program Zahideyle Yetiş Hayata ATV de.

10 HABER SHOW TV DEN YENİ DİZİ Başrollerinde usta oyuncular Erdal Özyağcılar ve Demet akbağın bulunduğu Sevdaluk dizisi yakında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Karadeniz bölgesinde geçecek yeni dizinin yapımcılığını ise BKM Film yapıyor. Diğer dizilerden farklı bir türde aşkın anlatılacağı dizi çok yakında Show TV ekranlarında.

11 HABER CAN DÜNDAR CUMHURİYET TE En son Milliyet Gazetesinde işine son verilen Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi ile anlaştı. Gazete Can Dündar a özel reklam filmi yayınlayarak da okuyucuları bilgilendirdi. Siyasetten sanata yazılarıyla Can Dündar yeni gazetesi Cumhuriyet te.

12 HABER HARRY YAYINDAN KALDIRILDI Büyük tanıtımlarla ekrana geleceği belirtilen ve daha başlamadan sunucu değiştiren yarışma programı en son Hayrettin Karaoğuz un sunumuyla ekrana gelmişti. Düşük reytinginden dolayı sürekli saat değiştiren program Harry yayından kaldırıldı. Atv nin büyük umutlarla ekrana sürdüğü bu yarışma programı da reyting canavarına yenik düşmüş oldu.

13 HABER BALÇİÇEK İLTER TÜRKİYE DE Kendini baştan aşağı yenileyen Türkiye Gazetesi yeni yazarlar transfer etmeye devam ediyor. Son olarak başarılı gazeteci balçiçek ilter i transfer etti. Başarılı gazeteci en son gazete habertürk ten işine son verilmesiyle hiçbir gazetede yazmamıştı. Balçiçek İlter kendi üslubuyla yeni konuları ve yeni olayları Türkiye gazetesinde yazmaya başladı.

14 HABER ÖMRÜM KARA NIN İŞİNE SON VERİLDİ HABERTÜRK TV de spikerlik ve muhabirlik görevi yapan Ömrüm Kara nın işine son verildi. Başarılı sunucudan konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi.

15 HABER 5 MİLYON İDDALARI Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı nın Sergen Yalçın dan boşalan Yetenek Sizsiniz Türkiye juri koltuğunu Eser Yenenlerden önce Cem Yılmaz a teklif ettiği ve Cem Yılmaz ı ikna etmek için 5 milyon lira para teklif ettiği konuşuldu. Cem Yılmaz dan herhangi bir açıklama gelmezken Acun Ilıcalı 5 milyon lira iddalarını yalanladı.

16 HABER YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ Reytingi düşük olunca ilkin yayın saati ardından da yayın günü değişti. Dizinin büyük çabalarla ekranda kalmasını isteyen yönetim diziyi cumartesi akşamına taşıdı. Dizi ayrıca Beyaz Show unda geç başlamasına neden olduğundan dolayı böyle bir karar alındı. Kayıp Cumartesi 22:30 da Kanal D de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

17 HABER SHOW TV DEN YENİ PRORAM Sunuculuğunu Nur Viral in yaptığı Lezzetli Mutfaklar Anadolu nun tüm illerini dolaşıp mutfaklarınıza Anadolu yemeklerini tanıtacak. Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 da ekranlara gelen yarışma programı Show TV de size yemek ziyafeti yaşatacak.

18 HABER YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ Ekranların sevilen komedi dizisi Doksanlar Çarşamba akşamlarında izleyiciye bir alternatif sunan dizi ATV yönetiminin aldığı bir kararla Pazar günleri ekranları şenlendirmeye devam edecek. Sevilen dizi Doksanlar bundan sonra Pazar akşamları 20:00 de ATV de sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

19 HABER KANAL 7 DEN YENİ PROGRAM Sunuculuğunu Seyfullah Türksoy un yaptığı gezi programı Yörünge Kanal 7 de. Farklı ülkelerden görüntülerin ve ülkelerin geleneklerinin ekrana geleceği program her Cumartesi 23:50 de ekrana gelecek.

20 KISA,ÖZ REKLAM REZERVASYON: Güneşli Mahallesi Mahmutbey Caddesi No: 129 Kat: 1 issuu.com/medyatablet TWİLESHARE DA YAKINDA YAKINDA twitter.com/medyatablet

21 TEST 1-Kavak Yelleri dizisinde aşağıdaki birlikteliklerden hangisi gerçekleşmemiştir? a) Deniz-Mine b) Aslı-Efe c) Aslı-Deniz d) Efe-Mine 2-Yer Gök Aşk dizisinde Toprak, Hancıoğlu konağına neden gelmiştir? a) Çocuk bakmak için b) Temizlik yapmak için c) Yemek yapmak için d) Evlatlık olarak 3-Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi kimin ağzından anlatılmaktadır? a) Ali'nin b) Senaristin c) Osman'ın d) Mete'nin 4-Aliye, Bir İstanbul Masalı, Aşk ve Ceza gibi dizilerin müziklerini hangi sanatçı yapmıştır? a) Toygar Işıklı b) Ali Otyam c) Gökhan Kırdar d) Kıraç 5-Hanımın Çiftliği dizisinde Güllü kiminle nişanlıyken kiminle evlenmiştir? a) Kemal'le nişanlıyken Ramazan'la b) Ramazan'la nişanlıyken Muzaffer'le c) Muzaffer'le nişanlıyken Orhan'la d) Orhan'la nişanlıyken Kemal'le 6-Bitmeyen Şarkı dizisinde Feraye, Yaman'ı ilk nerede görmüştür? a) Parkta b) Pavyonda c) Pazarda d) Denizde

22 7-Öyle Bir Geçer Zaman Ki de Berrin, üniversitede hangi bölümde okumaktadır? a) Hukuk b) Öğretmenlik c) İşletme d) Tıp TEST 8-Kurtlar Vadisi dizisinin yayınlandığı kanallar aşağıdakilerden hangileridir? a) Kanal D, Show TV b) Star TV, ATV c) TRT Avaz, Kanal 7 d) Hepsi 9-Aşağıdakilerden hangisi "Hayat Bilgisi" dizisinde oynamamıştır? a) Gökçe Bahadır b) Akrep Nalan c) Selen Soyder d) Pakize Suda 10-Bizimkiler dizisinde Tahta Kafa rolüyle tanınan karakterin dizideki asıl adı nedir? a) Cemil b) Cenap c) Ergun d) Raşit 11-Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan'ın Tatarlar tarafından öldürülen sevgilisinin adı nedir? a) Aleks b) Leo c) Vasili d) Arte CEVAPLAR HAFTAYA YAYINLANACAKTIR 12-Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinde Ebe Nine'nin gerçek adı nedir? a) Meryem b) Sultan c) Sumru d) Ayten

23 YAZI köşesindeosman KILIÇ RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI BU HAFTA YAZI YAZAMAMIŞTIR. ARAŞTIRMA MEDYA PATRONLARI AYDIN DOĞAN

24 ARAŞTIRMA AYDIN DOĞAN 1936 yılında Gümüşhane de dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Erzincan da tamamlayan doğan üniversite eğitimini İstanbul Yüksek İktisat ve Ticaret Mektebi'nde devam ettirmiştir.

25 REYTİNG 1958 yılında ilk şirketini kuran doğan tüccarlık yapmıştır. Daha sonrada nakliyecilik, müteahhitlik, zahirecilik ve ecza depoculuğuyla uğraşmıştır den sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

26 ARAŞTIRMA Medya dünyasına ise 1979 yılında Milliyet Gazetesini satın alarak girmiştir yılında Aydın Doğan Vakfı'nı kurarak birçok okul yaptırmıştır. Milliyet ten sonra Hürriyet Gazetesini de satın almıştır. Doğan medya grubunu ise 1996 yılında kurmuştur. Doğan medya grubunu kurarak birçok gazete ve televizyon kanalı kurmuş ayrıca birçok gazete ve televizyon kanallarını da satın almıştır. Bir haber kanalı kurma çabası gösteren doğan ekibini oluşturmuş ve yeni kanalı kurma hazırlığı yapmaya başlamıştır. CNN TÜRK televizyonunu %50 ortaklıkla kurmuştur.

27 ARAŞTIRMA 2008 yılında geçmişe dayanan birliktelikten dolyı Turner Broadcasting System ile %50 ortaklık yaparak Turner Broadcasting System in televizyon kanalı TNT TV yi Türkiye ye getirmiştir. Kanal yapılan yatırımlara rağmen istenilen başarıyı elde edememiş ve 2012 yılında zarar ederek kapanmıştır. Doğan ise kanalın yayın haklarının tamamını alarak TV2 televizyonunu kurmuştur.

28 İlkin Doğan Grubu üzerinde gözükmeyen ve daha sonra Doğan Grubunun olan Vatan Gazetesi ve Aydın Doğan ın ilk aldığı gazete olan Milliyet i de 2012 yılında satmıştır. Şuan Kanal D, CnnTürk, Tv2 olmak üzere 3 televizyon kanalı, Hürriyet, Posta, Radikal ve Fanatik olmak üzere 4 gazetesi bulunmaktadır. Ayrıca Doğan ın internette de bir çok popüler web siteleri bulunmaktadır. ARAŞTIRMA

29 İNDİRİMDE HEPSİ HEPSI LİRAYA SİZDE HEPSİNDEN BİRİ OLUN MARKETİNİZİ BİZ KURALIM ÜRÜNLERİNİZİ BİZ VERELİM Başvuru Adresi

30 PORTRE Renkli Bir Kişilik ERTUĞRUL ÖZKÖK

31 PORTRE 4 Ağustos 1970 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Liseyi İzmir Namık Kemal Lisesinde okuyan Özkök ardından Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın Yüksekokulu'nda öğrenimine devam etmiştir. Bir süre TRT de çalıştıktan sonra Fransa'da İletişim Bilimleri'nde doktora yapmıştır.

32 Asıl mesleği sosyolog dur. Hürriyet e ise Hacettepe Üniversitesi'nde 1986 yılına kadar öğretim üyesi görevini üstlendikten sonra gelmiştir. Yaklaşık 20 yıl boyunca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapmış ve attığı manşetlerle gündeme oturmuştur. Hâlen Doğan Yayın Holding yönetim kurulu üyesi ve yürütme komitesi başkan yardımcısı olan Özkök, Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmenliğine 29 Aralık 2009 tarihinde son vermiştir. Ayrıca şuan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesidir. Kendisi köşe yazılarının yanı sıra kitapta yazmaktadır. PORTRE

33 DİZİPEDİ ÇALIKUŞU

34 DİZİPEDİ Feride küçük yaşta annesini kaybetmiştir ve teyzesinin yanında kalmaktadır. Fazla görmediği Babası tarafından bir gün bir Fransız okuluna verilir. Çalıkuşu lakabı ise ona arkadaşları tarafından takılmıştır. Yıllar geçmiş ve feride büyümüştür. Teyzesinin oğlu Kamuran, Feride nin kaldığı yatılı okula ziyarete gider. Ve feride teyzesinin oğlu Kamuran a aşık olur. Feride okulu bitirdikten sonra öğretmen olur. Evlenme hazırlıkları sürerken Feride Kamuran ı kendini aldattığı düşünerek bakanlığa başvurup tayinini ister. Ve tayini Anadoluda fakir bir köye çıkar Yapımcı: Timur Savcı Yapım Şirketi: TİMS Yönetmenler: Çağan Irmak, Doğan Ümit Karaca Yayınlandığı Kanal: Kanal D

35 DİZİ PORTRE BURAK ÖZÇİVİT 1984 yılında İstanbul da doğmuştur. Aslen Gazianteplidir. Best Model of Turkey yarışmasıyla birlikte tanınmaya başlamıştır. İlkinde best model seçilmemiş fakat 2005 te girdiğinde ise seçilmiştir. Bundan sonra Best Model Of The World yarışmasına katılmış ve ikinci seçilmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır.

36 DİZİ PORTRE Oyunculuğa eksi 18 adlı diziyle başlamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Malkoçoğlu karakteriyle büyük bir beğeni toplamıştır. Şuan ise Çalıkuşu dizisinde başrol karakterlerinden olan Kamuran Karakterini canlandırmaktadır. FİLMOGRAFİ 2006 Eksi Musallat 2008 Zoraki Koca Baba Ocağı 2010 İhanet Küçük Sırlar Muhteşem Yüzyıl 2013 Çalıkuşu

37 YEDİ BELA HÜSNÜ 19:30 KANAL 7 YAYIN AKIŞI PAZARTESİ OĞLUM BAK GİT 20:00 KANAL D BEBEK İŞİ 20:00 SHOW TV KARADAYI 20:00 ATV FATİH 22:00 KANAL D D

38 ÇALIKUŞU 20:00 KANAL D YAYIN AKIŞI SALI BEN ONU ÇOK SEVDİM 23:15 ATV GÜLDÜR GÜLDÜR 23:30 SHOW TV BENİM İÇİN ÜZÜLME 20:00 SHOW TV

39 MUHALLEBİ KAFA 23:15 SHOW TV YÜZ NUMARALI ADAM 22:00 KANAL 7 AŞK 20:00 KANAL D YAYIN AKIŞI ÇARŞAMBA BUNU KONUŞALIM 23:45 KANALTÜRK MERHAMET 22:00 KANAL D

40 SAHTE KABADAYI 19:30 KANAL 7 GALİP DERVİŞ 20:00 KANAL D YAYIN AKIŞI PERŞEMBE İNTİKAM 21:00 KANAL D DOST DOĞRU 23:15 ATV

41 YALAN DÜNYA 20:00 KANAL D YAYIN AKIŞI CUMA HUZUR SOKAĞI 20:00 ATV BEYAZ SHOW 23:15 KANAL D

42 KAYIP 22:30 KANAL D YAYIN AKIŞI CUMARTESİ KİM MİLYONER OLMAK İSTER? 20:00 ATV MAKİNA KAFA 23:15 SHOW TV VELİAHT 20:00 ATV ADINI KALBİME YAZDIM 20:00 SHOW TV

43 KIZMA KAZAN 01:15 KANAL D YAYIN AKIŞI PAZAR BÜLENT ERSOY SHOW 22:45 SHOW TV DOKSANLAR 20:00 ATV GÜNEŞİ BEKLERKEN 20:00 KANAL D

44 HK HATİCE KILIÇ MEDYA

45 3 DERGİMİZLE TANITALIM ADAYLARIN KIYASIYA YARIŞACAĞI BU YARIŞTA KENDİNİZİ TANITIN BİR ADIM ÖNDE OLUN REKLAM REZERVASYON HK Hatice Kılıç Medya Güneşli Mah. Mahmutbey Cad. No:129 Kat: 1 Bağcılar/ İstanbul

retorik kelebeğin fırtınası Siz de bir mum yakın... Sütçünün itibarı iade edilsin... Türkiye nin Yeni Logosu marketing europe & anatolia

retorik kelebeğin fırtınası Siz de bir mum yakın... Sütçünün itibarı iade edilsin... Türkiye nin Yeni Logosu marketing europe & anatolia marketing europe & anatolia Tarih: Ekim 2014 Sayı: 34 retorik Siz de bir mum yakın... kelebeğin fırtınası Sütçünün itibarı iade edilsin... Türkiye nin Yeni Logosu İçindekiler marketing europe & anatolia

Detaylı

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000)

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) 14.08.2014 SIRA SIKLIK SÖZCÜK TÜR AÇIKLAMA 1 1209785 bir DT Belirleyici 2 1004455 ve CJ Bağlaç 3 625335 bu PN Adıl 4 361061 da AV Belirteç 5 352249 de

Detaylı

retorik kelebeğin fırtınası Alo Fatih... Türkiye yi tanıtamama kampanyası... Tam bağımsız dergi marketing europe & anatolia

retorik kelebeğin fırtınası Alo Fatih... Türkiye yi tanıtamama kampanyası... Tam bağımsız dergi marketing europe & anatolia marketing europe & anatolia Tarih: Şubat - Mart 2014 Sayı: 27 retorik Alo Fatih... kelebeğin fırtınası Türkiye yi tanıtamama kampanyası... Tam bağımsız dergi İçindekiler marketing europe & anatolia Sayı:27

Detaylı

Seviyorsan iş sonsuz tatil gibidir... kelebeğin fırtınası. retorik. Reklamı bırak, müziğe bak... Ahvalden manaya ulaşmak...

Seviyorsan iş sonsuz tatil gibidir... kelebeğin fırtınası. retorik. Reklamı bırak, müziğe bak... Ahvalden manaya ulaşmak... marketing europe & anatolia Tarih: Ocak 2014 Sayı: 26 kelebeğin fırtınası Reklamı bırak, müziğe bak... Seviyorsan iş sonsuz tatil gibidir... retorik Ahvalden manaya ulaşmak... Yerel Seçimler Yaklaşıyor...

Detaylı

Merhaba, Prof. Dr. Mete Çamdereli İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı. Prof. Dr. Mete Çamdereli

Merhaba, Prof. Dr. Mete Çamdereli İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı. Prof. Dr. Mete Çamdereli 1 Merhaba, Yeniden bir akademik döneme daha başladık. En son sayımızdan bu yana öğrencilerimizi mezun ettik, şimdi de yeni öğrencilerimizle buluştuk. Her mezun öğrencimizle biraz azaldık, onlar bizlerden

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2008. Türkiye nin. yenilikçi, öncü, sorumlu. güçlü. medya şirketi

FAALİYET RAPORU 2008. Türkiye nin. yenilikçi, öncü, sorumlu. güçlü. medya şirketi FAALİYET RAPORU 2008 Türkiye nin yenilikçi, öncü, sorumlu ve güçlü medya şirketi İÇİNDEKİLER 1 Dünyada ve Türkiye de Doğan Yayın Holding 2 Faaliyet Alanları 4 Güçlü İş Ortaklıkları 6 Hizmet ve Ürünler

Detaylı

DOĞAN YAYIN HOLDİNg 2010 FAALİYET RAPORU

DOĞAN YAYIN HOLDİNg 2010 FAALİYET RAPORU DOĞAN YAYIN HOLDİNg 2010 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA DYH 2 Faaliyet Alanları 4 İş Ortaklıkları 6 Hizmet ve Ürünler 12 DYH nin Temel Yapıtaşları 14 Sayılarla Doğan Yayın Holding 14 DYH nin Ortaklık

Detaylı

bağışlayın! YAŞATMAK İÇİN Her Yönüyle Organ Nakli ve Bağışı > 14 Deniz Uğur:

bağışlayın! YAŞATMAK İÇİN Her Yönüyle Organ Nakli ve Bağışı > 14 Deniz Uğur: Sayı : 4 / Nisan 2012 YAŞATMAK İÇİN bağışlayın! Her Yönüyle Organ Nakli ve Bağışı > 14 Deniz Uğur: > 46 İhtiyacınız Olan Gücün Kendi İçinizde Olduğunu Aklınızdan Hiç Çıkarmayın Günümüz ve Geleceğimizin

Detaylı

ERDAL İNÖNÜ İLE İYİ ARKADAŞ OLDUĞUM İÇİN BALIKESİR E SÜRÜLDÜM

ERDAL İNÖNÜ İLE İYİ ARKADAŞ OLDUĞUM İÇİN BALIKESİR E SÜRÜLDÜM RÖPORTAJ www.elektrikdergisi.com PROF. DR. MUZAFFER ÖZKAYA NIN ANILARI ERDAL İNÖNÜ İLE İYİ ARKADAŞ OLDUĞUM İÇİN BALIKESİR E SÜRÜLDÜM İTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN PROF. DR. MUZAFFER

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2009

FAALİYET RAPORU 2009 FAALİYET RAPORU 2009 DOĞAN YAYIN HOLDING A.S. 1 2009 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA DYH 4 Faaliyet Alanları ve İş Ortaklıkları 5 Hizmet ve Ürünler 13 Yapı Taşları 14 Sayılarla DYH YÖNETİM 16 Yönetim

Detaylı

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU

DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. 2010 FAALİYET RAPORU Aralık 2010 DOĞAN YAYIN HOLDİNG A.Ş. DOĞAN YAYIN HOLDİNG 2010 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA DYH Faaliyet Alanları İş Ortaklıkları Hizmet ve Ürünler

Detaylı

Ya şa d ğ n z kent ten ha ber ve ri yo ruz. 50 Kuruş (KDV Da hil) 2012 de yıkıldı, 2013 te yakıldı, yıl 2014 enkaz yerinde sayıyor

Ya şa d ğ n z kent ten ha ber ve ri yo ruz. 50 Kuruş (KDV Da hil) 2012 de yıkıldı, 2013 te yakıldı, yıl 2014 enkaz yerinde sayıyor 1Syf_Layout 1 27.05.2014 19:42 Page 1 https://www.facebook.com/akdenizmanset07 https://twitter.com/akdenizmanset Ya şa d ğ n z kent ten ha ber ve ri yo ruz www.akdenizmanset.com.tr 28 MAYIS 2014 Çarşamba

Detaylı

Darüşşafakalılardan Haiti ye sanatla destek

Darüşşafakalılardan Haiti ye sanatla destek HABER 13 Darüşşafakalılardan Haiti ye sanatla destek Darüşşafakalı yüz yirmi öğrencinin dört yüz saatlik çalışma sonucunda hayata geçirdiği Oliver müzikalinin dördüncüsü, 13 Şubat 2010 tarihinde İş Sanat

Detaylı

retorik kelebeğin fırtınası Özleyeceğimi hiç düşünmemiştim... Savaş ve Barış şarkıları... Tam bağımsız dergi marketing europe & anatolia

retorik kelebeğin fırtınası Özleyeceğimi hiç düşünmemiştim... Savaş ve Barış şarkıları... Tam bağımsız dergi marketing europe & anatolia marketing europe & anatolia Tarih: Nisan 2014 Sayı: 28 retorik Özleyeceğimi hiç düşünmemiştim... kelebeğin fırtınası Savaş ve Barış şarkıları... Tam bağımsız dergi İçindekiler marketing europe & anatolia

Detaylı

Yeni Türkiye nin yeni Türkiye si! İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU 1

Yeni Türkiye nin yeni Türkiye si! İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. 2013 FAALİYET RAPORU 1 Yeni Türkiye nin yeni Türkiye si! 2013 FAALİYET RAPORU 2013 FAALİYET RAPORU 1 TÜRKİYE Yİ BAŞTAN YAZDIK 22 NİSAN 1970 TE DEG İŞMEYECEK İLKELERLE KURDUK TÜRKİYE GAZETESİ Nİ; DÜRÜSTLÜK, OBJEKTİF HABERCİLİK

Detaylı

Portre: Nermin Bezmen

Portre: Nermin Bezmen Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yayın organıdır üç ayda bir yayımlanır nisan 2014 Portre: Nermin Bezmen Nurcan ERHAN Yapı Kredi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri Yöneticisi ile özel röportaj TEGV den

Detaylı

Öncelikle huzurlu, sağlıklı ve

Öncelikle huzurlu, sağlıklı ve 1 PAYLAŞIMDAN Mehmet Ali Gökçe Hoşgeldin 2010, Hoşgeldin Happy Card Öncelikle huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl diliyorum... 2009 u geride bıraktık, 2010 dan da gün aldık. Her ne kadar bazı sorunlar

Detaylı

Doğan Yayın Holding A.Ş. FAALİYET RAPORU. 01.01.2008-31.12.2008 Hesap Dönemi

Doğan Yayın Holding A.Ş. FAALİYET RAPORU. 01.01.2008-31.12.2008 Hesap Dönemi Doğan Yayın Holding A.Ş. FAALİYET RAPORU 01.01.2008-31.12.2008 Hesap Dönemi İÇİNDEKİLER I. Dünyada ve Türkiye de Doğan Yayın Holding II. DYH nin Temel Yapıtaşları Misyon, Vizyon, Değerler ve Strateji III.

Detaylı

ANKA B I L G I N I N K A N A D I

ANKA B I L G I N I N K A N A D I OKULUMUZUN YENİ PENCERESİ Merhaba Anka Merhaba Bağcılar. Eğitimin nabzını tutan, bağcıların en iyi okul gazetesi olmayı hedefleyen, farklı bakış açılarıyla gündemi takip eden gazetemiz yayında. Okul gazetesi

Detaylı

Nazlı Eray, Türk edebiyatının usta kalemlerinden biri. Eray, sohbetin, usta ismi Efsane Güzeldereli nin sorularını yanıtladı.

Nazlı Eray, Türk edebiyatının usta kalemlerinden biri. Eray, sohbetin, usta ismi Efsane Güzeldereli nin sorularını yanıtladı. EFSANE RÖPORTAJLAR AYDAKİ ADAM a hayranlık duyan bir NAZLI ERAY sohbeti Nazlı Eray, Türk edebiyatının usta kalemlerinden biri. Eray, sohbetin, röportajın usta ismi Efsane Güzeldereli nin sorularını yanıtladı.

Detaylı

2012 Faaliyet Raporu 1

2012 Faaliyet Raporu 1 1 TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU 2012 FAALİYET RAPORU GENEL KOORDİNATÖR Nihan ÜNAY Genel Sekreter GRAFİK TASARIM Armağan KÜPELİ HAZIRLAYAN Nalan ŞAHİN Özlem YÜCEKÖK İLETİŞİM TRT Genel Sekreterlik TRT

Detaylı

retorik kelebeğin fırtınası Sorumsuzluğun sorumluluğu büyüktür... Diline, beline hakim ol! Hedef Kitle ne diyor... marketing europe & anatolia

retorik kelebeğin fırtınası Sorumsuzluğun sorumluluğu büyüktür... Diline, beline hakim ol! Hedef Kitle ne diyor... marketing europe & anatolia marketing europe & anatolia Tarih: Mart 2015 Sayı: 39 retorik Sorumsuzluğun sorumluluğu büyüktür... kelebeğin fırtınası Diline, beline hakim ol! Hedef Kitle ne diyor... İçindekiler Sayı: 39 Tarih: Mart

Detaylı

Destek için yanınızdayız 2009 un üçüncü çeyrek rakamlarını açıkladık

Destek için yanınızdayız 2009 un üçüncü çeyrek rakamlarını açıkladık H A L K B A N K T A 18 Halkbank Kurumsal İletişim Dergisi İki Ayda Bir Yayımlanır Kasım - Aralık 2009 Sayı: 18 Destek için yanınızdayız 2009 un üçüncü çeyrek rakamlarını açıkladık H A L K B A N K T A

Detaylı

Tarih: Şubat 2013 Sayı: 16. europe & anatolia. transformatör KAOS: kelebeğin fırtınası. Bu ne yaman çelişki anne... retorik.

Tarih: Şubat 2013 Sayı: 16. europe & anatolia. transformatör KAOS: kelebeğin fırtınası. Bu ne yaman çelişki anne... retorik. marketing Tarih: Şubat 2013 Sayı: 16 europe & anatolia transformatör KAOS: kelebeğin fırtınası Bu ne yaman çelişki anne... retorik Mozaik RD ve RV Genel Kurulu İçindekiler Sayı: 16 Tarih: Şubat 2013 İmtiyaz

Detaylı

Her kolejlinin içinde bir çılgın vardır. Çünkü böyle yetiştiler.

Her kolejlinin içinde bir çılgın vardır. Çünkü böyle yetiştiler. Her kolejlinin içinde bir çılgın vardır. Çünkü böyle yetiştiler. Her kolejlinin içinde bir çılgın vardır. Çünkü böyle yetiştiler. 125. 135. 45. yıl özel SAYI 16 11/13 editör CEYDA AYDEDE ACI 73 SEV Yönetim

Detaylı

Rıza kahraman olmak ister, Ayperi ise kahramanını bulmak! Suriçili dolmuş şoförü Rıza ( Fatih Artman ), doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve

Rıza kahraman olmak ister, Ayperi ise kahramanını bulmak! Suriçili dolmuş şoförü Rıza ( Fatih Artman ), doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve Rıza kahraman olmak ister, Ayperi ise kahramanını bulmak! Suriçili dolmuş şoförü Rıza ( Fatih Artman ), doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve mahallelinin gözbebeği olan bir gençtir. Rıza ya bildiği her

Detaylı

Türkiye de her 100 yetişkinden 15 i yarışmacı olmaya çalışıyor

Türkiye de her 100 yetişkinden 15 i yarışmacı olmaya çalışıyor Sayı: 2009/3 Tarih: 23.01.2009 İSMMMO nun araştırmasına göre ekonomik kriz, televizyondaki yarışma programlarına ilgiyi artırdı, milyonlar kuyruğa girdi Türkiye de her 100 yetişkinden 15 i yarışmacı olmaya

Detaylı

Halkbank Kurumsal İletişim Dergisi İki Ayda Bir Yayımlanır Kasım - Aralık 2008 Sayı: 12. HalkCard hem büyüdü hem büyüttü!

Halkbank Kurumsal İletişim Dergisi İki Ayda Bir Yayımlanır Kasım - Aralık 2008 Sayı: 12. HalkCard hem büyüdü hem büyüttü! H A L K B A N K T A 12 Halkbank Kurumsal İletişim Dergisi İki Ayda Bir Yayımlanır Kasım - Aralık 2008 Sayı: 12 HalkCard hem büyüdü hem büyüttü! H A L K B A N K T A başlarken Halkbank, güçlü kaynak yapısı,

Detaylı

Bizim Dergi Aralık 2009 Sayı 15 HOŞGELDİN 2010

Bizim Dergi Aralık 2009 Sayı 15 HOŞGELDİN 2010 Bizim Dergi Aralık 2009 Sayı 15 HOŞGELDİN 2010 Bizim Dergi - 2 - Aralık 2009 Sayı 15 İsviçre Türk Kadınları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Hacer Doğan +41 76 532 2056 İÇİNDEKİLER BAŞYAZI DERNEK

Detaylı