TASARIMDA DUYGUSAL ZEKÂ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TASARIMDA DUYGUSAL ZEKÂ"

Transkript

1

2

3 TASARIMDA DUYGUSAL ZEKÂ Küresel ekonominin en önemli firmalarından yenilikçi genç şirketlere, tavanı 4 metre yüksekliğe sahip kurumsal ofislerden, ev ofislere kadar tüm yaşam alanları yeniden tanımlanıyor. Çalışanlarınıza verdiğiniz değerin bir yansıması, onlar için ayırmış olduğunuz alanda onlara sunduklarınızın altında gizli. Kullanıcıyı anlamak ve ihtiyaçlarının neler olduğunu bilmek bir gerekliliktir. Kullanıcı ihtiyaçlarını iyi anlayan ve hatta kullanıcılara yeni alışkanlıklar sunan ürünler her zaman fark yaratır.

4 RAKAM BAŞARM TUTKUM güven 1927 miras tecrübe güvenilirlik m 2 kapasite teknoloji kalite sürdürülebilirlik >50 küresel lokasyon tasarımcı 37uluslararası

5 LARLA A >50 ödülü UZtasarım > mutlu insan devam farklı kültürler için sonsuz çözümler :) edecek...

6 nurus ürün kataloğu 4/5 Nurus insanları, 1927 yılından beri aynı etik değerlere sadakatle sahip çıkıyor. Derin kökler... Nurus, 1927 yılından günümüze kadar profesyonel mobilyaların yönetimi ve tasarımı alanlarında çağdaş bir yaklaşım sergileyerek fark yaratmaya devam ediyor. Nurus üretimini kullanıcı odaklı ve çevresel normlara uygun olarak gerçekleştiriyor. Nurus, kurulduğu ilk günden beri aynı etik değerlere sadakatle sahip çıkan; çalışanlardan, tasarımcılardan, tedarikçilerden ve çözüm ortaklarından oluşan çok büyük bir aile. Güven ve sadakat duyguları ailenin üyelerini birbirine bağlıyor.

7 KÜRESEL VARLIK Fikirlerin, ürünlerin ve insanların buluşma noktası. Sektör içinde yenilikçiliğiyle tanınan ve dünya çapında lider bir marka olan Nurus 1927 yılından bu yana, dünyada 50'den fazla küresel noktada uzmanlığını kullancılarıyla paylaşıyor ve bölgesel lider olmak hedefiyle mağazalarının sayısını artırarak, körfez ülkelerindeki konumunu güçlendiriyor. Firmanın çalışmaları, stratejik bir adım atılarak Dubai de açılan Nurus Orta Doğu ve Kuzey Afrika odaklı yönetim merkezi sayesinde güçleniyor. Avrupa nın lojistik ve finans merkezlerinden biri olan Münih te açılan yönetim ve satış merkezi ile global adımlarına devam ediyor. Bağımsız jüriler tarafından birçok ulusal ve uluslararası ödüle layık görülen Nurus, Türkiye deki tüketicilerin, üreticilerin ve tasarımcıların gözünde ödüllendirme sistemlerine dair farkındalık oluşturmak konusunda çok önemli ve etkin bir role sahip. Nurus Genel Merkez & İhracat 1. Organize Sanayi Bölgesi Osmaniye Mh. Oğuz Cd Sincan, Ankara / Türkiye Nurus Almanya 88North Riesstrasse Münih, Almanya Nurus DMCC Orta Doğu Jumeirah Lakes Towers (JLT) Indigo Icon Tower, Office No.2304 Dubai, BAE, PK 57139

8 nurus ürün kataloğu 6/7 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İnsan olmak, kendi ihtiyaçlarımız kadar bizden sonrakileri de düşünebilmektir. Nurus insanları anlar, ona destek olur ve onunla empati kurar; ileri görüşlülüğü ve hayatın sürekliliği sayesinde, üretim sürecinin her aşamasında sorumluluklarını özenli bir biçimde yerine getirir. Günışığından olabildiğince fazla yararlanan, bahçesini sulamak için yağmur suyu kullanılan, havanın kalitesini ve binanın içerisindeki temiz hava miktarını artıran, ısıtma-soğutma sistemleri ve gelişmiş akustik yönetimi sayesinde yeşil bina kriterlerine uyan mimari özelliklere sahip bir binada üretim gerçekleştirilir.

9 2010 Nurus, üretimde sadece uluslararası norm ve standartlara uygun, lisanslı, geri dönüştürülebilir ve çevre dostu maddeler kullanır. FIRA ve BIFMA üyesi Nurus un, 1996 dan bugüne EN ISO 9001:2001, 2004 den itibaren EN ISO 14001:2004 ve 2007 yılından bugüne OHSAS 18001:2007 sertifikaları bulunuyor.

10 nurus ürün kataloğu 8/9 YENİLİKÇİ YAKLAŞIM Nurus Design Lab diğer tasarımcılarla birlikte uyum ve iş birliği içinde çalışır. Nurus Design Lab, markanın tasarım stratejisinin belirlenmesinden ürünün pazara sunulmasına kadar her aşamada etkilidir. Ürün geliştirme aşamasında, Nurus Design Lab diğer tasarımcılarla birlikte uyum ve iş birliği içinde çalışır. Kullanıcının ihtiyaçları ve işlevsellik, Nurus un tasarımlarının başlangıç noktasını oluşturur. Bu aşama, ergonomi, sürdürülebilirlik ve estetik kaygılar göz önüne alınarak sürdürülür ve teknolojik gelişmeler takip edilerek her zaman güncelliğini korur.

11 Yenilikçi tasarımlar ve çağın ötesinde ürünler. Nurus için tasarım bir başlangıç değil, ihtiyaçla başlayan bir sürecin son noktasıdır. Nurus, insanların değişmekte olan ihtiyaçlarını anlar ve araştırma-geliştirme üzerine kurulu yenilikçi yaklaşımı sayesinde geleceği şekillendiren ürünler tasarlayarak çağının ötesinde çözümler üretir. Tasarım ve mühendisliğin bütünleşmesi. Nurus un geliştirdiği NurusLinks sayesinde, elektronik cihazlarınızı Nurus ürünleri ile eşleştirebilir, cihazınızdan bilgi aktarıp, görüntülü bir toplantı organize edebilirsiniz. Cihazınızı hızlı bir şekilde şarj edebilir ya da dilerseniz Nuruslinks'in multi-medya özellikleri sayesinde işinizi rahatlıkla çözebilirsiniz.

12 nurus ürün kataloğu 10/11 DIGITAL CHAIN Nurus Çözümleri sıfır hata payı ile çalışır. Nurus çözümleri, eğitimden ulaşıma kadar çeşitli alanlardaki projelerde sıfır hata payı ile çalışır. Proje aşamasından ürünlerin kullanım aşamasına kadar gelişen sürecin her adımı dijital platformda denetlenir. Nurus un geliştirdiği Digital Chain, özel projeler için kapsamlı çözümler sağlar. Nurus, tedarikten üretime, ambalajlamadan dağıtıma kadar yürüttüğü çalışmalarının çevresel etkilerini en hafife indirgemek için sistematik bir süreç yönetimi gerçekleştirir.

13 Nurus Digital Chain sistemi entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetlerinin bir parçası olarak, enerji ve doğal kaynakları korurken aynı zamanda yüksek kalitede gerçekleştirdiği üretimini sürdürmek amacıyla Nurus tarafından geliştirilmiştir. 01 Nurus Planner 02 Nurus Tracker Mekân Tanımlama/Kodlama. Ürün Konfigürasyonu. Yerleşim Planlama. Bütçe Planlama ve Yönetimi. 3D Görselleme ve Sunum araçları. Teklif/Sipariş süreçleri. 03 Nurus Commissioner Üretim Yönetimi. Proje Planlamasına Uygun Yükleme Yönetimi. Araç/Konteyner Yönlendirme. Araç/Konteyner Konum Doğrulama. Bağımsız Yükleme Denetimi. 04 Nurus Maintainer Araç/Konteyner Boşaltma. Hasar Kontrolü ve Yönetimi. Ürünün Konumlandırılması ve Montajı. Proje Eşleştirmeleri. Kabul Dokümanlarının Oluşturulması. Müşteri Demirbaş Kayıtlarının Oluşturulması/Eşleştirilmesi. Nurus Veri Tabanlarına Erişim. Ürün Hayatı Yönetimi.

14 nurus ürün kataloğu 12/ İyi Tas arım Ödülü Nurus Tasarım Yönetimi Taklamakan U Too product design award 2004 I/X Kiss Sema 2010 İyiTas arım Ödülü 2010 İyi Tas arım Ödülü 4U Flat Me Too 2012 İyi Tas arım Ödülü Pitstop Onda Mare Dave Marla Ela

15 2012 İyi Tasarım Ödülü Caria Pila Tan Have a Break Picnic Inno Greta Uneo Alava Eon Ashbury Isola Leaves Renée

16 nurus ürün kataloğu 14/15 TASARIMCILAR Alper Böler Andreas Ostwald Arik Levy Atilla Kuzu Nurus, kullanışlı ve şık ürünlerini ödüllü yönetim ekibi ve dünyaca ünlü tasarımcılar ile birlikte hayata geçirir. Can Yalman Charles Pollock Claus Breinholt Defne Koz CuldeSac Dorigo Design Fabrizo Batoni Ece Yalım Design Studio Fritz Frenkler & Anette Ponholzer

17 Aziz Sarıyer İnci Mutlu Jacob Thau Koral Erat Lievore Altherr Molina Dominique David Murat Tabanlıoğlu & Melkan Gürsel Monica Förster Noe D. Lawrance Nurus Design Lab Flippo Mambretti Ömer Ünal Paolo Favaretto Radice Orlandini Shelly Shelly Martin Ballendat Giancarlo Bisaglia Silvia Suardi & Sezgin Aksu Stefan Brodbeck Studio Zetass Tanju Özelgin Yves Behar

18 nurus ürün kataloğu 16/17 TARİHÇE Bilgi, Tecrübe ve Tutku ile İlk atölye Nurettin Kunurkaya tarafından kuruldu İlk satış mağazası Ankara, Mithatpașa da açıldı Atölye büyüdü ve 2400 m 2 lik bir üretim tesisi haline geldi.

19 1982 Ofis mobilyaları alanında uzmanlașılma kararı alındı Marka kimliği Kurumsal bir marka kimliği olușturma çalıșmaları bașlatıldı. Nurus A.Ș. böylece kurulmuș oldu FIRA üyeliği Nurus, FIRA nın (Mobilya Endüstrisi Araștırma Geliștirme Kurumu/Furniture Industry Research Association) bir üyesi oldu Tesis genişletildi ve m 2 lik alanı ile dünyadaki en modern tesislerden biri haline geldi Nurus ihracata başladı Üretiminin %45 ini ihraç etmeye bașladı.

20 nurus ürün kataloğu 18/ KALDER üyeliği Nurus, KALDER in (Türkiye Kalite Derneği) bir üyesi oldu Mobilyada ISO9000 Türkiye deki mobilya sektöründe ISO9000 sahibi olan ilk firma ünvanı aldı. Ayrıca İstanbul, Esentepe mağazası açıldı Üretimde yeterlilik TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından verilen Üretimde Yeterlilik belgesinin sahibi oldu Fuarın en iyisi Nurus, Șikago daki 1. Neocon Fuarı nda Fuarın En İyisi seçildi Sağlık ve güvenlik Nurus stratejisini, ofis çalıșanlarının sağlığı ve güvenliği üzerine olușturdu.

21 Nurus, günümüzde 50 den fazla ülkedeki on binlerce tüketicisini, ofis yaşamına yönelik yenilikçi ürünleri ve ofis çözümleri ile buluşturuyor İlk in Milano Nurus, ilk in Milano sergisinin organizatörü ve sponsoru oldu. Design Management Institute (Tasarım Yönetimi Enstitüsü) tarafından verilen Șeref Ödülü nün sahibi oldu. Nurus tasarım literatürünü, Turkish Touch in Design (Tasarıma Türk Dokunușu) isimli kitapta toplayarak, Türkiye de bir ilke daha imza attı Teknoloji altyapısı m 2 lik teknoloji tabanlı üretim tesisi Ankara da faaliyete geçti Nurus Dubai Nurus Dubai idari ofisi Ortadoğu pazarında faaliyete geçti Nurus Münih İdari ofisi ve mağazası açıldı Nurus Ankara Söğütözü nde yeni konsept mağazası açıldı.

22 nurus ürün kataloğu 20/21 Nurus Çözümleri Ofis Çözümleri Otel, Restaurant ve Cafe Çözümleri Eğitim Çözümleri Mutlu Ofisler. Nurus, kurumsal ofislerden ev ofislere, yeni başlangıçlardan köklü kurumlara kadar birçok farklı yapıda ve sektördeki müşterilerin değişen ihtiyaçlarını analiz ederek, değişen çalışma gereksinimlerine uygun çözümler sunar. Ergonomik, fonkiyonel, verimliliği ve motivasyonu olumlu yönde etkileyen tasarımlarıyla, 'mutlu ofisler' için insan odaklı ofis çözümleri üretir. Bilgi birikimi ve uzmanlığıyla sektörün öncü markası olarak, geleceğin çalışma hayatına yön verirken, Nurus Digital Chain sistemi sayesinde üretimden teslimata kadar bütünleşik ve hatasız bir süreç yönetimi sağlar. Otellerde Ev ve Ofis Konforu. Nurus, otel odaları, loungelar, restoranlar, toplantı odaları, oditoryumlar, idari ofisler ve iş merkezlerinde kullanıcılar için maksimum konfor ve motivasyonu amaçlar. Nurus, iş ve tatil konseptli otellere en uygun çözümleri sağlar. İş konseptli otellerde, misafirlerin kolayca verimli toplantılara odaklanabileceği alanlar oluşturur. Nurus ürünleri bir çok alanda kullanılarak, konaklama süreleri boyunca misafirlere ev konforu sağlar. Nurus dayanıklı ve çevre dostu ürünler üretir. Geniş kapsamlı projelerde anahtar teslim çözümler sunar. Eğitimde Yenilikçi Ürünler. Nurus, global pazarlardaki büyük ölçekli proje tecrübelerinden de beslenerek, eğitimin değişen dinamiklerine uygun yenilikçi ürünler tasarlar. Bir moda tasarım okulu ile mekatronik teknisyeni yetiştiren bir okulun ihtiyaçlarındaki farkları doğru okuyarak, eğitimcilerin hedef ve gereksinimlerine uygun projeler geliştirir. Nurus, projelere özel tasarladığı ürünler ve standart ürün gamıyla, bir tek nokta tedarikçisidir.

23 Sağlık Çözümleri Terminal Çözümleri Kontrat Projeler Sağlık Sektörüne Ergonomik Çözümler. Her detayı teknoloji, deneyim ve özenle tasarlayan Nurus, kullanıcısına kişisel konfor sunan ürünleri ile sağlık sektörüne uygun çözümler üretir. Nurus, hem çalışanların hem de hastaların ihtiyaçlarını anlayarak, yenilikçi çözümler sunar. Akılcı Ürünler. İnsan trafiğinin en yoğun olduğu terminaller, çalışanlar ve yolcular için farklı gereksinimler doğurur. Teknolojinin değişim hızıyla birlikte, insan davranış ve alışkanlıkları da aynı hızla değişir. Nurus Uzmanlığı. Nurus, farklı iş alanlarındaki uzmanlığını, teknolojik üretim altyapısıyla birleştirerek özel kontrakt projeler için anahtar teslim çözümler sunar. Otellerden hastanelere, ofislerden üniversitelere ve hatta havaalanlarına kadar bir çok farklı projeye yönelik özel çözümleri, sabit ve hareketli mobilya seçenekleriyle kullanıcı gereksinimlerini karşılar.

24

25 01. Çalışma Koltukları

26 nurus ürün kataloğu 24/ Çalışma Koltukları Oturmak kaçınılmaz... İnsanlar hayatlarının en az 15 yılını oturarak geçirirler. Nurus, bu süreci daha sağlıklı bir şekilde geçirebilmeniz için iş yaşamına yönelik yenilikçi ve akıllı çözümler üretir. Her bir detayı teknoloji, tecrübe ve özenle tasarlanan çalışma koltuklarını keşfedin. Landesgewerbeanstalt Bayern (LGA) TÜV Rheinland grubuna ait olan LGA, uluslararası geçerliliği olan, yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünleri tescillemektedir.

27

28 nurus ürün kataloğu 26/ Çalışma Koltukları Alava Me Too Waves Isola, Uneo

29 Me Too Proje: Türkiye Müteahhitler Birliği Mimari Firma: Avcı Architects

30 nurus ürün kataloğu 28/ Çalışma Koltukları Sacha Uneo Core M Chair

31 Breeze

32 nurus ürün kataloğu 30/ Çalışma Koltukları Aura Mia D Chair Alava

33 Alava

34

35 02. Bekleme & Lounge Proje: Alice BBDO Mimari Firma: Pop Design

36 nurus ürün kataloğu 34/ Bekleme & Lounge Keyifl i ve konforlu anlar. Kullanıcıların duygusal ve fiziksel ihtiyaçları gözetilerek ortak kullanım alanları için tasarlanan Nurus bekleme-lounge ürünlerini keşfedin İyiTas arım Ödülü 2012 İyi Tas arım Ödülü 2010 İyiTas arım Ödülü 2012 Üstün Tas arım Ödülü

37

38 nurus ürün kataloğu 36/ Bekleme & Lounge Cork Connect, Pitstop Stone, Edgar Greta, Edgar

39 4U Proje: Ceva Lojistik Mimari Firma: Özkutan Mimarlık

40 nurus ürün kataloğu 38/ Bekleme & Lounge Peak, Tau Onda Fly Stone, Edgar, Sema

41 Stone, Tara, To Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

42 nurus ürün kataloğu 40/ Bekleme & Lounge U Too Stone, To Aura Stone, NurusLinks

43 Taklamakan

44

45 03. Koltuklar & Kanepeler

46 nurus ürün kataloğu 44/ Koltuklar & Kanepeler Yaşam alanlarınızın vazgeçilmez üyeleri. Oturma alanlarınızda şıklık ve rahatlık için yer açın. Modern çizgileriyle çalışma alanlarına, sosyal alanlara veya evlerdeki tüm alanlara değer katan koltukları ve kanepeleri keşfedin İyiTas arım Ödülü 2010 İyiTas arım Ödülü

47

48 nurus ürün kataloğu 46/47 Luna, Drop To, Atlantic, Ashbury

49 Flat, Mono, To Proje: Abdullah Gül Üniversitesi Mimari Firma: Emre Arolat Architects

50 nurus ürün kataloğu 48/ Koltuklar & Kanepeler Chiara Tan To Juna, To, Mono

51 Loft, Tan Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

52 nurus ürün kataloğu 50/ Koltuklar & Kanepeler Tara Greta U Too Vika

53 Tan, Loop Lounge, Tau Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

54 nurus ürün kataloğu 52/ Koltuklar & Kanepeler Atlantic Beetle Claire, To G Chair

55 To Orgatec 2014

56 nurus ürün kataloğu 54/ Koltuklar & Kanepeler Ela, Edgar Greta, Edgar Hi&Lo Claire

57 Atlantic, To

58

59 04. Yönetici Serileri Orgatec 2014

60 nurus ürün kataloğu 58/ Yönetici Serileri 1+1= 5 Her ne kadar teknoloji, işlevsellik ve zarifl ik yöneticilerin ortak paylaştıkları noktalar olsa da, tarz kişiseldir.

61

62 nurus ürün kataloğu 60/ Yönetici Serileri M Chair, I/X Inno I/X I/X, Me Too

63 Ashbury, Sacha Orgatec 2014

64 nurus ürün kataloğu 62/ Yönetici Serileri Ashbury, Alava, Me Too I/X, Flat, Greta, Mono Next, Me Too Ashbury, Sacha

65 Inno, Me Too, Tan, To, Inno Proje: Türkiye Müteahhitler Birliği Mimari Firma: Avcı Architects

66 nurus ürün kataloğu 64/ Yönetici Serileri Inno, Me Too, Tara, Tan Inno, Tara, Greta, Hi&Lo I/X Ashbury, NurusLinks

67 I/X, U Too, To Proje: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Mimari Firma: Tekeli - Siṡa Miṁarlik Ortaklığı

68

69 05. Toplantı & Konferans Proje: Abdullah Gül Üniversitesi Mimari Firma: Emre Arolat Architects

70 nurus ürün kataloğu 68/ Toplantı & Konferans Büyük fi kirler için ilham verici bir atmosfer. Daha geleneksel ya da yenilikçi toplantılar için çözümler sunan Nurus toplantı ve konferans ürünlerini keşfedin. product design award 2004

71

72 nurus ürün kataloğu 70/ Toplantı & Konferans Picnic Isola Toplantı, NurusLinks Pitstop, Tune, NurusLinks Waves, U Too

73 Inno, Sacha Proje: Deloitte Mimari Firma Bakırküre Mimarlık

74 nurus ürün kataloğu 72/ Toplantı & Konferans XXL Pitstop, NurusLinks Isola Toplantı, NurusLinks Picnic, NurusLinks

75 Pitstop, Waves, Pila Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

76 nurus ürün kataloğu 74/ Toplantı & Konferans Nest, Tune Picnic, Mono Picnic, Isola Media Wall, NurusLinks Have a Break, Bobo

77 Waves, Pila Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

78

79 06. Çalışma Sistemleri

80 nurus ürün kataloğu 78/ Çalışma Sistemleri Güç Siz de! Ortak çalışmayı güçlendirirken aynı zamanda bireyselliğe de saygı duyan çalışma alanları, uzun süren takım çalışmalarının eğlenceli, mutlu ve verimli geçmesinde önemli rol oynar. Takım ruhunu kazanç ve değere dönüştüren Nurus çalışma sistemlerine bir göz atın. Landesgewerbeanstalt Bayern (LGA) TÜV Rheinland grubuna ait olan LGA, uluslararası geçerliliği olan, yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünleri tescillemektedir.

81

82 nurus ürün kataloğu 80/ Çalışma Sistemleri Gate, Breeze Isola, Uneo Lunar, D Chair, Greta U Too, Breeze, Fe2

83 Pila, Breeze Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

84 nurus ürün kataloğu 82/ Çalışma Sistemleri Plato, Mia Tools Pila, Breeze Silva, Me Too, Cube

85 Isola, Uneo Orgatec 2014

86 nurus ürün kataloğu 84/ Çalışma Sistemleri Isola, Uneo U Too, Me Too U Too, Me Too, Fe2 Isola, Waves

87 Silva, Picnic, Breeze, Cube Proje: GfK Mimari Firma: Studio Vertebra

88

89 07. Sandalyeler Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

90 nurus ürün kataloğu 88/ Sandalyeler Günlük yaşamın renkli kahramanları. Evler, konferans ve toplantı odaları, yemekhane ve kafeteryalar, eğitim kurumları ve sosyal alanlar gibi farklı yerler için renkli çözümler sunan Nurus sandalyelerine göz atın.

91

92 nurus ürün kataloğu 90/ Sandalyeler Fiorellina, Drop Table Graf Drop Chair, Bobo Tune, Nest

93 Corvo

94 nurus ürün kataloğu 92/ Sandalyeler Aro Tune Eon Eon, Pila, Tau

95 Eon Proje: MET Global Mimari Firma: OSO Mimarlık

96 nurus ürün kataloğu 94/ Sandalyeler Eon Corvo Eon, Breeze, U Too Trea

97 Forest

98 Orgatec 2016

99 08. Puflar

100 nurus ürün kataloğu 98/ Puflar Yaşam alanınıza eğlence katın. Evlerden ofislere tüm yaşam alanlarına hareketlilik, samimiyet ve renk getiren Nurus puflara daha yakından bakın.

101

102 nurus ürün kataloğu 100/ Pufl ar Oli R2 Lips Kiss

103 R2 Proje: Abdullah Gül Üniversitesi Mimari Firma: Emre Arolat Architects

104

105 09. Sehpalar

106 nurus ürün kataloğu 104/ Sehpalar Yaşam alanlarının tamamlayıcıları. Yaşam alanlarınızı zenginleştirmeye ve konforunuzu artırmaya yardımcı olan Nurus sehpalara daha yakından bakın.

107

108 nurus ürün kataloğu 106/ Sehpalar Sema Brooklyn Edgar Sema, Edgar, Tara, Greta

109 Edgar, Greta

110 nurus ürün kataloğu 108/ Sehpalar R2, Edgar, Greta Drop, Greta Sema, Greta Edgar, Greta

111 Tara, Greta, Edgar

112

113 10. Aksesuarlar

114 nurus ürün kataloğu 112/ Aksesuarlar Hayatınızı renklendirin. Yaşam alanlarınızı renklendirirken motivasyonunuzun artmasına yardımcı olan ve hayatınızı kolaylaştıran Nurus aksesuarlarını keşfedin.

115

116 nurus ürün kataloğu 114/ Aksesuarlar Yastıklar, Marla, Leaves Tools Marla Leaves

117 Lumo

118 nurus ürün kataloğu 116/ Aksesuarlar Lumo Dave Yastıklar Leaves

119 Yastıklar

120

121 11. Depolama Sistemleri

122 nurus ürün kataloğu 120/ Depolama Sistemleri Verimliliğin Anahtarı. Çalışma alanlarınızda, evinizde veya ortak alanlarda düzeni yeniden sağlamanızda ve eşyalarınızı depolamanızda size yardımcı olacak Nurus depolama sistemlerini keşfedin. Landesgewerbeanstalt Bayern (LGA) TÜV Rheinland grubuna ait olan LGA, uluslararası geçerliliği olan, yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun ürünleri tescillemektedir.

123

124 nurus ürün kataloğu 122/ Depolama Sistemleri U Too, Me Too, Fe2 Cube Mono, U Too U Too, Fe2

125 Silva, Mono, Eon, R2 Proje: Abdullah Gül Üniversitesi Mimari Firma: Emre Arolat Architects

126 nurus ürün kataloğu 124/ Depolama Sistemleri Basic Box, Me Too, Silva Fe2, Silva Fe2 Mono, Connect

127 Cube

128

129 12. Duvar Ayırıcılar Proje: Deloitte Mimari Firma: Bakırküre Mimarlık

130 nurus ürün kataloğu 128/ Duvar Ayırıcılar Alan içinde alan. Yaşam alanınızı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize, dinlenme, sosyalleşme, toplantı ve bireysel çalışma alanları yaratarak mekan içinde mekan oluşturmanıza olanak sağlar. product design award 2004

131

132 nurus ürün kataloğu 130/ Duvar Ayırıcılar Kiss Kiss, Tara, Sema Varto, U Too, Fe2 Varto, Basic Box

133 Varto, Basic Box

134

135

136

TASARIMDA DUYGUSAL ZEKÂ

TASARIMDA DUYGUSAL ZEKÂ TASARIMDA DUYGUSAL ZEKÂ Küresel ekonominin en önemli firmalarından yenilikçi genç şirketlere, tavanı 4 metre yüksekliğe sahip kurumsal ofislerden, ev ofislere kadar tüm yaşam alanları yeniden tanımlanıyor.

Detaylı

GEREKSİNİM VE HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALIYORUZ

GEREKSİNİM VE HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALIYORUZ GEREKSİNİM VE HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALIYORUZ Küresel ekonominin en önemli firmalarından yenilikçi genç şirketlere, tavanı 4 metre yüksekliğe sahip kurumsal ofislerden, ev ofislere kadar tüm yaşam alanları

Detaylı

GEREKSİNİM VE HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALIYORUZ

GEREKSİNİM VE HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALIYORUZ GEREKSİNİM VE HAYALLERİNİZDEN İLHAM ALIYORUZ Küresel ekonominin en önemli firmalarından yenilikçi genç şirketlere, tavanı 4 metre yüksekliğe sahip kurumsal ofislerden, ev ofislere kadar tüm yaşam alanları

Detaylı

Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri

Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri Nurus geleceği şekillendiriyor Nurus, geleceği șekillendiren markalardan biri olarak, disiplinlerarası bilgi transferi sağlayan German Design Council üyeleri arasında

Detaylı

Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri

Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri Otel, Restoran ve Kafe Çözümleri Nurus geleceği şekillendiriyor Nurus, geleceği șekillendiren markalardan biri olarak, disiplinlerarası bilgi transferi sağlayan German Design Council üyeleri arasında yer

Detaylı

TASARIM ÖDÜLLERİ DESIGN AWARDS

TASARIM ÖDÜLLERİ DESIGN AWARDS 2014 Geleneklerine bağlı bir aile şirketinin çağdaş yönetim ve tasarım anlayışı içinde, 1927 den günümüze NURUS ta her bir ürün markanın girişimci ruhundan gelen tutku ile hayat buluyor. Since 1927, every

Detaylı

Isola. tasarım Nurus D Lab. teknik doküman

Isola. tasarım Nurus D Lab. teknik doküman Isola tasarım Nurus D Lab teknik doküman Çalışma alışkanlıkları değişiyor. Çalışma arkadaşlarınızdan uzaklaşmadan rahatlıkla odaklanabileceğiniz tanımlı alanlar, ekip çalışmaları ve anlık toplantılar gibi

Detaylı

Work in Work. Tasarım ve uygulama konularında çözüm sunan ve sektörlerinde önder markalarla hizmet veren bir kuruluştur.

Work in Work. Tasarım ve uygulama konularında çözüm sunan ve sektörlerinde önder markalarla hizmet veren bir kuruluştur. Work in Work Tasarım ve uygulama konularında çözüm sunan ve sektörlerinde önder markalarla hizmet veren bir kuruluştur. Sizlerin istekleri ve beğenileri doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında içerisinde

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Plato, çalışanlar arasındaki etkileşimi güçlendiren yapısı ile takım çalışmalarında verimliliğin artmasına yardımcı olur. Çalışma alanlarının etkin bir şekilde kullanılmasına

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Me Too, bedeni mükemmel şekilde tamamlar ve çalışma hayatındaki gereksinimlere akıllı yanıtlar verir. Her detayı teknoloji, deneyim ve özenle tasarlanan Me Too, yorgunluğu

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Lunar, tekli masaları, ikili ve üçlü çalışma istasyonları ile çalışma alanlarına yeni bir boyut kazandırır. Hem bireysel çalışmalarda hem de iki ve üç kişilik çalışma

Detaylı

Isola. Çalışma Modülleri. Tasarım Nurus D Lab

Isola. Çalışma Modülleri. Tasarım Nurus D Lab Isola Çalışma Modülleri Tasarım Nurus D Lab Isola Çalışma Modülleri Günümüzün değişen çalışma kültürü, çalışma alanlarında mekanın yeniden kurgulanmasını ve tanımlanmasını gerektiriyor. Konsantre olmak,

Detaylı

HAKKIMIZDA. Üretim Planı. Misyon Vizyon. Showroom. Ülkeler. Standlar. İnovasyon

HAKKIMIZDA. Üretim Planı. Misyon Vizyon. Showroom. Ülkeler. Standlar. İnovasyon institutional AQUA COSMETICS TM Copyright 2014 aquacosmetic.com 04 Üretim Planı Avrupa kalite standartlarına uygun, en gelişmiş çevre dostu donanımları ve kozmetik ürünlerinin otomatik üretimi, ambalaj

Detaylı

Hakkımızda. Vizyonumuz. Misyonumuz

Hakkımızda. Vizyonumuz. Misyonumuz Hakkımızda Yaşam alanlarını estetik ve zarafetle buluşturan Zavinna ailesi olarak 40 yıllık tecrübeyle mobilya kulpu ve aksesuarları üretiyoruz. Modern teknolojiyi ve güncel tasarım trendlerini yakından

Detaylı

D Chair. tasarım Nurus D Lab. teknik doküman

D Chair. tasarım Nurus D Lab. teknik doküman D Chair tasarım Nurus D Lab teknik doküman D Chair, dinamik tasarımı ve zengin renk seçenekleri ile keyifli bir çalışma ortamı sunar. Ayarlanabilir sırt eğimi, bel desteği ve kolları ile kullanım süresince

Detaylı

Yenilik, Tasarım ve Markalaşma ERSA ERSA TEMSİLCİLİKLER ŞİRKET PROFİLİ ERSA ERSA ERSA REFERANSLAR TASARIM PROJELER ERSA SERTİFİKALAR.

Yenilik, Tasarım ve Markalaşma ERSA ERSA TEMSİLCİLİKLER ŞİRKET PROFİLİ ERSA ERSA ERSA REFERANSLAR TASARIM PROJELER ERSA SERTİFİKALAR. Yenilik, Tasarım ve Markalaşma ERSA ŞİRKET PROFİLİ ERSA TEMSİLCİLİKLER ERSA TASARIM ERSA REFERANSLAR ERSA PROJELER Tarihçe ERSA SERTİFİKALAR ERSA ŞİRKET PROFİLİ SWOT ANALİZİ ERSA TASARIM TÜRKİYE DE MOBİLYA

Detaylı

designed by Ece & Oğuz Yalım teknik doküman

designed by Ece & Oğuz Yalım teknik doküman designed by Ece & Oğuz Yalım teknik doküman Mekan içinde mekan yaratarak bir yenilenme ve nefes alma alanı oluşturan Pitstop & Lodge, teknoloji çözümleri, zengin renk ve kumaş seçenekleri ile yenilikçi

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Çalışma ve yaşam alanlarının önemli bir parçası olan depolama birimleri, kullanıcının daha esnek, dayanıklı, konforlu ve estetik alanlar sunmalıdır. Cube, bu değerler

Detaylı

İÇ MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ

İÇ MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ İÇ MİMARLIK ÇÖZÜMLERİ Muazzam Interiors bir Getamarket Grup markasıdır. MUAZZAM DÜNYASINA HOŞ GELDINIZ Muazzam Interiros - İç Mimarlık olarak hedefimiz müşterilerimize kendilerini ait hissedebilecekleri

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman D Chair, dinamik tasarımı ve zengin renk seçenekleri ile keyifli bir çalışma ortamı sunar. Ayarlanabilir sırt eğimi, bel desteği ve kolları ile kullanım süresince

Detaylı

Lojistik ve Depolama Çözümleri

Lojistik ve Depolama Çözümleri Lojistik ve Depolama Çözümleri Hakkımızda MLA Logistics olarak sektörümüzde ki tecrübelerimizin bize kattığı duyarlılığı her alanda korumayı amaç edinmiş yapımız ve siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu

Detaylı

ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ

ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ ÇALIŞMA ALANLARINIZA YENİ BİR SOLUK GETİYORUZ Mimari Tasarım Projelendirme İmalat Of is is Mobilyaları Uygulama www.tapso.com Ofis Mağaza Hastane Otel Restaurant Tapso Project Gibi Düşünmek Tapso Project

Detaylı

DESIGN WEEK ANTALYA İÇ MEKAN TASARIMI VE MOBİLYA Kasım 2017 Antalya Expo Center

DESIGN WEEK ANTALYA İÇ MEKAN TASARIMI VE MOBİLYA Kasım 2017 Antalya Expo Center Antalya... Profesyonel etkinliklerin, uluslararası ticaretin, turizm mimarisinin, modern kentleşmenin ve tasarımın yeni odağı. Tasarım dünyası, mobilya sektörü, projeciler ve kullanıcılar buluşuyor...

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Next, fonksiyonellik ile usta işçiliğin bir araya getiren tasarımı ile yenilikçi ve modern çalışma alanları oluşturur. Birleşim detaylarındaki hassasiyet çalışma

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Brooklyn, alışılmışın dışında çizgileri ile geometrik formlar oluşturarak yönetici ofislerine karakteristik bir görünüm kazandırır. Ahşap ve metal zıtlığını tasarım

Detaylı

www.novusens.com 2012, Novusens

www.novusens.com 2012, Novusens www.novusens.com İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK ENSTİTÜSÜ Vizyon... Ulusal ve uluslararası paydaşları ile sürdürülebilir büyüme ve rekabeti amaçlayan, ekonomiye ve toplumsal kalkınmaya katma değer yaratacak

Detaylı

Kente katbekat değer katan uzmanlık:

Kente katbekat değer katan uzmanlık: Kente katbekat değer katan uzmanlık: İbrahim Dumankaya Holding ten kente değer katan bir vizyon; DKY İnşaat. Temelleri 1961 yılında atılan İbrahim Dumankaya Holding in 52 yıllık inşaat deneyimi ve birikimi,

Detaylı

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

Sizin Seçiminiz HAKKIMIZDA. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Seçiminiz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Fonte Group 2016'da kurulmuş

Detaylı

MiMARLIK, BiÇiM HALiNE GELMiŞ YAŞAMDIR.

MiMARLIK, BiÇiM HALiNE GELMiŞ YAŞAMDIR. Kurumsal MiMARLIK, BiÇiM HALiNE GELMiŞ YAŞAMDIR. FRANK LLOYD WRIGHT 20. yüzyılın en önemli mimarlarından ve Modern Mimarlık tarihinin kurucularından biri olan Wright, Expresyonizm den Rasyonalizm e birden

Detaylı

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte;

YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; YEKTAMAK müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesinden projenin teslim edilmesine kadar olan süreçte; 1 HAKKIMIZDA YEKTAMAK Makine ve Mühendislik; 2013 yılında akademik geçmişe sahip ortaklar tarafından kurulmuş bir firmadır. Yeni kurulmuş olmasına rağmen 35 yıla varan tecrübeye sahip personellerinden

Detaylı

www.royalmobilya.com.tr

www.royalmobilya.com.tr www.royalmobilya.com.tr Royal Mobilya mükemmellik arayışında yeni bir adım daha atarak, MOBİLYA SEKTÖRÜNDE EN YETENEKLİ ve DENEYİMLİ EKİBİ BİR ARAYA GETİRDİ Tasarlanan her şeyin üretebileceği, en ileri

Detaylı

.88N BORNOVA KÜÇÜK PARK K*N9

.88N BORNOVA KÜÇÜK PARK K*N9 N BORNOVA KÜÇÜK PARK K N OB A A AR 1 A AR ÜN V R ANA V A AR AKÜ N Ü R A AR B Ü Ü 3 O A A B B B BİF (Bornova İçin Fikirler) Bir kenti tasarlamak, o kent için bir yașam hayal etmek ve bu hayali gerçekleștirmeye

Detaylı

Çiğdem Dedeoğlu Design PR. www.aykakapi.com.tr. Çiğdem Dedeoğlu Design PR

Çiğdem Dedeoğlu Design PR. www.aykakapi.com.tr. Çiğdem Dedeoğlu Design PR 2015 Ürün Kataloğu Çiğdem Dedeoğlu Design PR Çiğdem Dedeoğlu Design PR Tarihçe Kaliteli hizmet sloganını kendisine ilke edinen AY-KA KAPI 1992 yılından bu yana Malatya da çelik kapı sektöründe ciddi mesafeler

Detaylı

designed by İnci Mutlu teknik doküman

designed by İnci Mutlu teknik doküman designed by İnci Mutlu teknik doküman Simetrik ve asimetrik çizgilere sahip, zengin ürün ailesiyle Hi & Lo, dinamik ürün dili ile yaşam alanlarına yeni bir boyut kazandırır. Hi & Lo, zengin renk ve kumaş

Detaylı

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ

1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ 20. yıl 1995 TEN BUGÜNE STRATEJİK ORTAĞINIZ Ekin Kimya olarak Türkiye ve yakın çevresindeki ülkelere yüksek kalitede kimyasal ürünler tedarik eden öncü bir şirketiz. Dünyanın önde gelen kimyasal üreticileri

Detaylı

Gelecek nesilleri yeşille buluşturuyoruz.

Gelecek nesilleri yeşille buluşturuyoruz. Gelecek nesilleri yeşille buluşturuyoruz. Misyonumuz Dört mevsimin yaşandığı, iklim, toprak, ekolojik zenginlikler bakımından bereketli olan ülkemizde; üstlendiğimiz projelerin müşteri memnuniyeti açısından

Detaylı

YÖNETİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ PEYZAJ HİZMETLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ TEKNOLOJİK HİZMETLER BAŞKANIN MESAJI Uzun yılların vermiş olduğu deneyimimizi insanı merkeze alan, sürdürülebilir

Detaylı

Geleceği Bugünden Görmek...

Geleceği Bugünden Görmek... Geleceği Bugünden Görmek... Skycity - Pera GYO A.Ş. tarafından geliştirilmiş ve Denizli de satışa sunulmuş ticari binaların tescilli markasıdır. İş Dünyasında Yeni Bir Anlayış Skycity; Ege nin hızla gelişen

Detaylı

MOBİLYANIN YENİ ADRESİ ŞEHRİN ÇEKİM MERKEZİNDE...

MOBİLYANIN YENİ ADRESİ ŞEHRİN ÇEKİM MERKEZİNDE... 4 5 MOBİLYANIN YENİ ADRESİ ŞEHRİN ÇEKİM MERKEZİNDE... KONSEPT 4 İHRACAT DESTEĞİ 10 TASARIM 12 MİMARİ KONSEPT 14 KONUM 18 HAKKIMIZDA 19 İLETİŞİM 20 6 7 KONSEPT MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN YENİ ÇEKİM MERKEZİ! Türkiye

Detaylı

Güneş Enerjisi nde Lider

Güneş Enerjisi nde Lider Güneş Enerjisi nde Lider GO Enerji, 2003 yılından itibaren, Güneş enerjisinden elektrik üretimi teknolojilerinde uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet göstermektedir. Kendi markaları ile ABD den Avustralya ya

Detaylı

NİVO ATAKÖY. ŞİMDİ YAŞAMA SIRASI SİZDE!

NİVO ATAKÖY. ŞİMDİ YAŞAMA SIRASI SİZDE! NİVO ATAKÖY. ŞİMDİ YAŞAMA SIRASI SİZDE! ESKİ ATAKÖYLÜLER BİLİR ATAKÖY AYRICALIKLI BİR YAŞAMIN SİMGESİDİR. Modern şehir hayatının simgesi olan bu huzurlu semtte, yeni bir yaşam alanı doğuyor. Ataköy ün

Detaylı

m fis.co ineofis.c om.newlineo www www.newl

m fis.co ineofis.c om.newlineo www www.newl www.newlineo om Hakkımızda New Line Ofis Mobilyaları Markası ile 2014 yılında Amasya da kurulmuş olan HK Tasarım Mobilya limited şirketi daha sonra İstanbul Masko mobilyacılar sitesinde mağaza ve proje

Detaylı

Me Too Koleksiyonu. Tasarım Nurus D Lab

Me Too Koleksiyonu. Tasarım Nurus D Lab Me Too Koleksiyonu Tasarım Nurus D Lab Dünyanın en iyi kişisel koltuklarından biri. İnsan anatomisi uzun süre oturmaya uygun olmasa da hayatımızın en az 15 yılını oturarak geçiyoruz. Bu sürecin sağlığımız

Detaylı

designed by Paul Brooks teknik doküman

designed by Paul Brooks teknik doküman designed by Paul Brooks teknik doküman Trea, sade görünümünün yanı sıra rahat ve konforludur. Trea nın geniş renk yelpazesine sahip minderleri mekana uyum sağlarken zengin ürün ailesi ile çeşitli ihtiyaçlara

Detaylı

HEDİYE ALMAK HAYATIN GÜZEL ANLARINDAN BİRİDİR

HEDİYE ALMAK HAYATIN GÜZEL ANLARINDAN BİRİDİR HEDİYE ALMAK HAYATIN GÜZEL ANLARINDAN BİRİDİR İŞTE O AN DA GÜÇLÜ BİR BAĞ KURMAK İÇİN ÖZEL BİR HEDİYE SEÇİN! Özel yaşamımızda olduğu gibi iş hayatımızda da müşterimize, çalışanımıza, tedarikçimize ve iş

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı Istanbul, 2016 UME GLOBAL, kurumsal finansman / özel girişim sermayesi alanlarında danışmanlık hizmeti veren güvenilir bir ortaktır Geçmiş Deneyimler Toplamda 80 yılı aşkın endüstri,

Detaylı

2013 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2013 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2013 Eğitim Takvimi BiYMED Eğitim ve Danışmanlık BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile danışmanlık, eğitim ve yazılım hizmetleri sağlar. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda

Detaylı

2013 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2013 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2013 Eğitim Takvimi BiYMED Eğitim ve Danışmanlık BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile danışmanlık, eğitim ve yazılım hizmetleri sağlar. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda

Detaylı

HAKKIMIZDA. Firmamız, inşaatın proje aşamasından itibaren fonksiyonel yaşam alanları oluştarmayı hedeflemektedir.

HAKKIMIZDA. Firmamız, inşaatın proje aşamasından itibaren fonksiyonel yaşam alanları oluştarmayı hedeflemektedir. HAKKIMIZDA 1995 yılında kurulan firmamız Fener İskele, iskele kiralama hizmeti vermeye başlamış, günümüze kadar aralıksız büyüme ile Bursa da dış cephe iskele sistemlerinde kalite ve sistemsel çözümler

Detaylı

2015 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

2015 Eğitim Takvimi Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2015 Eğitim Takvimi BiYMED Eğitim ve Danışmanlık BiYMED Danışmanlık, uzman kadrosu ile danışmanlık, eğitim ve yazılım hizmetleri sağlar. BiYMED Danışmanlık, müşterilerine hizmet almak istedikleri alanlarda

Detaylı

www.newlineo om Hakkımızda Kobiç Ofis Mobilyaları Markası ile 2014 yılında Amasya da kurulmuş olan HK Tasarım Mobilya limited şirketi daha sonra İstanbul Başakşehir de üretim ve proje tasarım ofisini oluşturmuş

Detaylı

Gayrimenkul markalarının tüm proje pazarlama ve satış süreçlerini etkili bir şekilde yöneterek yenilikçi hizmetler sunmak.

Gayrimenkul markalarının tüm proje pazarlama ve satış süreçlerini etkili bir şekilde yöneterek yenilikçi hizmetler sunmak. V İ L L A V. I. P P R O J E VILLA V.I.P GAYRİMENKUL lüks gayrimenkul sektöründeki 10 yıllık tecrübesine dayanarak, toplu konut projelerinde de bir marka olabilmek adına VILLA V.I.P PROJE yi yaratmıştır.

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Fe2, her alanın farklı gereksinimleri olduğu bilinci ile tasarlandı. Fe2, dolap kapağı ve arka panele uygulanabilen farklı malzeme seçenekleri ile evler, yönetici

Detaylı

Özet Tanıtım Dokümanı

Özet Tanıtım Dokümanı Özet Tanıtım Dokümanı Istanbul, 2012 UME GLOBAL, kurumsal finansman / özel girişim sermayesi alanlarında danışmanlık hizmeti veren güvenilir bir ortaktır Geçmiş Deneyimler Toplamda 70 yılı aşkın endüstri,

Detaylı

HAKKIMIZDA. getirdik.

HAKKIMIZDA. getirdik. 016-017 KOLEKSİYONU HAKKIMIZDA 1995 de Rize de başlayan hikâyemizi bugünlere taşırken hedefimiz; yerelde güç kazanıp küresel bir marka olmaktı. Bizi o günlerden bugüne taşıyan, hayallerimizi gerçekleştirmemizi

Detaylı

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun

Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun Bosch 1200 Serisi Yangın Paneli Değer verdiklerinizi koruyun 2 1200 Serisi Yangın Paneli Rahatlık kurmak İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış eksiksiz koruma 1200 Serisi Yangın Paneli, yangın koruma için esnek,

Detaylı

Ticket Compliments. Hediye Kuponları

Ticket Compliments. Hediye Kuponları Ticket Compliments Hediye Kuponları İçerik Ticket Compliments Universal Ticket Compliments Fashion Ticket Compliments Ürün Özellikleri Ticket Compliments Marka Kartları Ticket Gift Club Titre du document

Detaylı

BİZ KİMİZ? www.ondulyapi.com

BİZ KİMİZ? www.ondulyapi.com BİZ KİMİZ? Biz takım çalışmasına ve ruhuna inanmış, alışılagelmiş fikirlerin ötesine geçmeye çalışan bir takımız. Mükemmeli inşa etmeyi amaç edinip öyle yola çıktık. Gerçek hayattan ilham alarak modern

Detaylı

4/5 6 7 8 9 10/14 15 İÇİNDEKİLER YEŞİL BİNA SERTİFİKA SİSTEMLERİ SERTİFİKA SİSTEMLERİNİN AMAÇLARI BİNALARIN ÇEVRESEL ETKİSİ LEED/BREEAM KRİTERLERİ

4/5 6 7 8 9 10/14 15 İÇİNDEKİLER YEŞİL BİNA SERTİFİKA SİSTEMLERİ SERTİFİKA SİSTEMLERİNİN AMAÇLARI BİNALARIN ÇEVRESEL ETKİSİ LEED/BREEAM KRİTERLERİ 4/5 6 7 8 9 10/14 15 İÇİNDEKİLER YEŞİL BİNA SERTİFİKA SİSTEMLERİ SERTİFİKA SİSTEMLERİNİN AMAÇLARI BİNALARIN ÇEVRESEL ETKİSİ LEED/BREEAM KRİTERLERİ ÇEVRE DOSTU ÜRÜN TALEBİ CEVREDOSTU.COM HAKKINDA CEVREDOSTU.COM

Detaylı

TÜV SÜD. İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Teknik Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri TÜV SÜD

TÜV SÜD. İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Teknik Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri TÜV SÜD İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Teknik Eğitim ve Danışmanlık Çözümleri 149 yıllık uzmanlık ile gelen başarı 1866 21 teknisyen ve buhar kazanı sahibi tarafından Mannheim da, teknolojinin bilinmeyen formundan

Detaylı

İleriye doğru açık bir yol

İleriye doğru açık bir yol Broşür İleriye doğru açık bir yol Bir HP PartnerOne İş Ortağı ile çalışmanın avantajlarını keşfedin HP portföyünün eşsiz zenginliği, yetkili HP PartnerOne İş Ortağı nın becerileriyle birlikte size piyasada

Detaylı

17 yılı aşan süre içerisinde edindiğimiz tecrübe ve müşteri memnuniyetini sağlama da gösterdiğimiz başarı, en büyük sermayemizdir.

17 yılı aşan süre içerisinde edindiğimiz tecrübe ve müşteri memnuniyetini sağlama da gösterdiğimiz başarı, en büyük sermayemizdir. 17 yılı aşan süre içerisinde edindiğimiz tecrübe ve müşteri memnuniyetini sağlama da gösterdiğimiz başarı, en büyük sermayemizdir. Günümüzün değişen ihtiyaçlarını araştırarak, esnek yapımıza öncü ve değişen

Detaylı

Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol

Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol 2 Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi Güvenliğe giden hızlı yol Plena Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemi serisi, okullar,

Detaylı

. Cd. 1940. Cd. . Sk. Batıkent Metro M

. Cd. 1940. Cd. . Sk. Batıkent Metro M 2113. Cd. im Ost Sk. 947. 1. Cd. 1940. Cd. 1940.. Sk 5 195 d..c 969 1. 26 20. Cd ne tık Ba Mah. Mah. arı ulv tb erle ulv h. Ma pm op Batıkent Metro M İlky arı koo o ntk Ke tb ah. şke n şim Ba Ke nt len

Detaylı

Tom Lloyd. Luke Pearson

Tom Lloyd. Luke Pearson PearsonL Tom Lloyd Luke Pearson Sıra Dısı Amacımızı geniş bir disiplin yelpazesinde çalışmak ve bir alandan diğerine kültür, fikir ve beceri aktarmak için elde edilmiş bilgiyi kullanmak olarak özetleyebilirim.

Detaylı

Rüzgârın elektriğe dönüşümü

Rüzgârın elektriğe dönüşümü Rüzgârın elektriğe dönüşümü Rüzgâr enerjisi sektörünü küresel ölçekte destekleyen uzmanlık ve çözümler TÜV SÜD Türkiye Daha temiz bir gelecek için rüzgâr enerjisi çözümleri Nüfus artışı, enerji güvenliği

Detaylı

Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu

Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu Microsoft Lync Projesi Durum: Çimtaş Microsoft Lync ile esnek, bütünleşik, yer ve zaman bağımsız kuvvetli bir iletişim altyapısına kavuştu 5 ayrı lokasyon arasında kuvvetli bir iletişim altyapısına ihtiyaç

Detaylı

KURUMSAL MBA Decor MBA Yapı Dekorasyon Mobilya Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. MBA Decor MBA Decor Üretim

KURUMSAL MBA Decor MBA Yapı Dekorasyon Mobilya Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. MBA Decor MBA Decor Üretim KURUMSAL MBA Decor; 2005 yılı içerisinde Mustafa Güven ile temelleri atılarak Güven Dekorasyon ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Ticari kariyeri öncesi Tepe HOME başta olmak üzere bir çok kurumsal firmada

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

20. yıl. 20. yıl. info@ekinkimya.com www.ekinkimya.com

20. yıl. 20. yıl. info@ekinkimya.com www.ekinkimya.com 20. yıl Merkez Sarıgazi Cad. Bulgurlu Mah. No: 39 34696 Çamlıca - Üsküdar İstanbul / TÜRKİYE Tel: +90 (216) 524 12 24 Fax: + 90 (216) 524 12 80-81 Depolama ve Laboratuvar Tesisleri GEBKİM İhtisas Organize

Detaylı

PANEL YAPI PANEL YAPI

PANEL YAPI PANEL YAPI PANEL YAPI İNŞAAT VE TAAHHÜT VE TİCARET PANEL YAPI İNŞAAT VE TAAHHÜT VE TİCARET Panel Yapı İnşaat ve Taahhüt ve Ticaret Genel Müdürlük / Head Office: Eski Edirne Asfaltı 71. Sok. No:24 K:1 D:2 Sultançiftliği,

Detaylı

Kurumsal Mükemmellik Yolunda Deneyimler

Kurumsal Mükemmellik Yolunda Deneyimler Kurumsal Mükemmellik Yolunda Deneyimler Kazananlar Konferansı 26 Şubat 2015 Seyhun Araz Üretim Müdürü Coca-Cola İçecek Bursa Fabrika Coca-Cola İçecek Coca-Cola Sistemi içinde en büyük 6. şişeleyici Faaliyet

Detaylı

i eknolojt yon Ġnovas

i eknolojt yon Ġnovas UMT a.ģ. Ġnovasyon Teknoloji Biz Kimiz? 2015 yılında faaliyete başlayan firmamız bilgisayar destekli tasarım ve üretim alanında ürün geliştiren, güvenlik sistemleri, donanımsal çözümler sunan, mobil yazılım

Detaylı

designed by Nurus D Lab teknik doküman

designed by Nurus D Lab teknik doküman designed by Nurus D Lab teknik doküman Pila, zengin ürün ailesi ve aksesuarları ile farklı çalışma tarzlarına ve iş kollarına uyarlanabilir. Toplantı masaları, çalışma sistemleri ve tekil masa seçenekleri

Detaylı

Tanıtım Kitapçığı. Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor

Tanıtım Kitapçığı. Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor Tanıtım Kitapçığı Gayrimenkul Sektörü Değişime Startkey Çatısı Altında Hazırlanıyor Değerli Girişimcilerimiz STARTKEY, 2013 yılında, gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın zamandır deneyime sahip olan Yönetim

Detaylı

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda.

Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. Broşür Merhaba dediğini görün. Şimdi Cisco TelePresence ile gelecek yanınızda. 2010 Cisco ve/veya bağlı kuruluşları. Tüm hakları saklıdır. Bu belge Genel Cisco Bilgileri ni içerir. Sayfa 1/5 Yeni Çalışma

Detaylı

TNL- LEADER IN COMMERCIAL REAL ESTATE TORUN CENTER MECİDİYEKÖY. tnl.com.tr - ofisarama.com

TNL- LEADER IN COMMERCIAL REAL ESTATE TORUN CENTER MECİDİYEKÖY. tnl.com.tr - ofisarama.com TNL- LEADER IN COMMERCIAL REAL ESTATE TORUN CENTER MECİDİYEKÖY 0850 302 11 11 tnl.com.tr - ofisarama.com K TORUN CENTER Torun Center, Mecidiyeköy de- eski Ali Sami Yen Stadı arsasında 34 dönüm üzerinde-

Detaylı

da kente ve şehrimize estetik, yaşama huzur ve kalite katmaya

da kente ve şehrimize estetik, yaşama huzur ve kalite katmaya AAB Yapı İnşaat 1994-2014 yılları arasında grup şirketi olarak inşaat sektörüne başlamıştır. 2014 yılında AAB Yapı İnşaat Anonim Şirketi olarak yoluna devam etmektedir. AAB bugüne kadar pek çok projeye

Detaylı

e-mikro MBA Sertifika Programı Eğitim Fiyatları ve Bilgilendirme Broşürü 2014

e-mikro MBA Sertifika Programı Eğitim Fiyatları ve Bilgilendirme Broşürü 2014 Mikro MBA Sertifika Eğitim Fiyatları 1. Kategori Perfect Eğitim Paketi (10 Eğitim) 279,00 TL! 2. Kategori Plus Eğitim Paketi (5 Eğitim) 159,00 TL! 3. Kategori Pro Eğitim Paketi (3 Eğitim) 109,00TL! 4.

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

İstanbul TV Forum ve Fuarı 2016

İstanbul TV Forum ve Fuarı 2016 İstanbul TV Forum ve Fuarı 2016 2013 yılında ilki düzenlenen İstanbul TV Forum ve Fuarı (itvf), medya sektörünün Türkiye ve Avrasya bölgesinde artan önemi ve dijital yayıncılık ile birlikte değişen, hareketli

Detaylı

Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı

Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı Bu program Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir. Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı Kadın İşletmelerine Finansman

Detaylı

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz

HAKKIMIZDA. Sizin Hayalleriniz. Bizim İşimiz. Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız. Kalite Politikamız. Yenilikçi ve Üretkeniz Bizim İşimiz Sizin Hayalleriniz Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? İşimizde Uzmanız Mesleki yeterliliğini sağlamış insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. HAKKIMIZDA Uluslararası teknik standartlara

Detaylı

RATTAN DANTEL DANTEL ISTANBUL ISTANBUL ROSE GARDEN

RATTAN DANTEL DANTEL ISTANBUL ISTANBUL ROSE GARDEN 2015 Yeni Ürünler RATTAN DANTEL DANTEL ISTANBUL ISTANBUL ROSE GARDEN Geri dönüştürülebilir. Plastik ve Yaşam Plastik geri dönüştürülebilir bir kaynaktır. HAKKIMIZDA Kastamonu Platik Sanayi 1980 yılında

Detaylı

İnci Akü A.Ş. Kurumsal Tanıtım Sunumu. Değişimde çevik olan, başarıda öncü olur 2015

İnci Akü A.Ş. Kurumsal Tanıtım Sunumu. Değişimde çevik olan, başarıda öncü olur 2015 İnci Akü A.Ş. Kurumsal Tanıtım Sunumu Değişimde çevik olan, başarıda öncü olur 2015 İndeks I. İnci Holding ve Grup Şirketleri II. Vizyon-Misyon III. Organizasyon Şeması IV. Tarihçe V. Operasyonlar VI.

Detaylı

Milano da tasarlandı; Ankara İncek te hayat buluyor.

Milano da tasarlandı; Ankara İncek te hayat buluyor. Milano da tasarlandı; Ankara İncek te hayat buluyor. Başkentin yatay konseptte tasarlanmış ilk villa projesi ERKANLI Villa Vetro, Ankara ya temiz havasıyla soluk veren İncek te sizlerle buluşuyor. Erkanlı

Detaylı

Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam

Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam www.metsannexus.com METSAN NEXUS BİR PROJESİDİR Latince de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen NEXUS kelimesi METSAN NEXUS da projenin dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam tarzını

Detaylı

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları

YÖNETİCİ GELİŞTİRME PLUS. Programın Amacı: Yönetici Geliştirme Eğitimi. Yönetici Geliştirme Uzmanlığı Eğitim Konu Başlıkları. Kariyerinize Katkıları YÖNETİCİ GELİŞTİRME 360 Yönetici Geliştirme Eğitimi İşletmelerde kalıcı başarının sağlanması, kurumun stratejik hedefleri ile uyumlu, yüksek performans göstermeye odaklanmış; motive olmuş takımları oluşturmak

Detaylı

ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA

ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA ANKARA I İSTANBUL I RİZE I ADANA I İZMİR I HOPA Her detayı düşünülmüş toplantılar, organizasyonlar, projeler ve fazlası... 1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentası, bugün Türkiye

Detaylı

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact)

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) ETİK KURALLAR VE KURUMSAL SORUMLULUK Doğuş Otomotiv Etik Kuralları, imzalamış olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact), kurumsal sosyal sorumluluk politikaları ve şirket

Detaylı

Sewing 5. Dikiş sanayii için 5 yıldızlı hizmet anlayışı

Sewing 5. Dikiş sanayii için 5 yıldızlı hizmet anlayışı Sewing 5 Dikiş sanayii için 5 yıldızlı hizmet anlayışı Sewing 5 katma değerli 5 yıldızlı hizmet anlayışı Endüstriyel dikiş teknolojisi yüzyıllardan beri hemen hemen hiç değişmemiştir. Makineler son derece

Detaylı

Antak Enerji 40.000KW lık yani 40MW/ Yıl Üretim kapasitesine sahiptir.

Antak Enerji 40.000KW lık yani 40MW/ Yıl Üretim kapasitesine sahiptir. Şirket Profili Antak Enerji, Akdeniz Bölgesinde Fotovoltaik Modül üretim tesislerini kuran ve üretime başlayan ilk Türk firmasıyız. Firmamız Fotovoltaik modül üretim sektöründe 2010 yılından beri sürdürmektedir.

Detaylı

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz.

Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI Makul bütçelerle, maksimum verim sağlamak bizim işimiz değil, hobimiz. TANITIM DOSYASI BİZ KİMİZ? Başarı Bilişim, web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama konularında 18 yılı aşan tecrübe

Detaylı

Müşteri taleplerini genişletir ve projenin her aşamasında hem müşteriye hem de kullanıcıya fayda getirecek yenilikleri kurgular ve uygular.

Müşteri taleplerini genişletir ve projenin her aşamasında hem müşteriye hem de kullanıcıya fayda getirecek yenilikleri kurgular ve uygular. Euro-DMC Kimdir? Enerjisini başarılı olmanın verdiği hazdan ve eğlenerek çalışabilmesinden alan Euro/DMC ekibi, müşterilerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler ve hedef kitleyi markayla bütünleştirebilme

Detaylı

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI

KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI KARPA & VENA ORTAK GIRIŞIMI yılların birikimi tek bir çatı altında KARPA & VENA YAPI ORTAK GİRİŞİMİ hakkımızda İnşaat sektöründe 20 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren KARPA YAPI VE VENA

Detaylı

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay

Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Ses yönetimi artık daha kolay 2 Plena Genel Seslendirme Sistemi Easy Line Kaliteli genel seslendirme için pratik bir yol Bölge etiketleme ve ayar göstergeleriyle

Detaylı

Profesyonel Raporlama Sistemleri

Profesyonel Raporlama Sistemleri Profesyonel Raporlama Sistemleri 1 Hakkımızda İşimiz gücümüz nedir? 2 Ne zamandan beri ne yapıyoruz? 2005 yılında faaliyetine başlayan Tanım Araştırma, Harita, Planlama, Yazılım ve Araştırma sektörlerine

Detaylı

PROFESSIONAL SOUND & LIGHT TECHNOLOGIES

PROFESSIONAL SOUND & LIGHT TECHNOLOGIES PROFESSIONAL SOUND & LIGHT TECHNOLOGIES INFOGROUP olarak,1991 yılından beri elektronik ürünler pazarında, profesyonel ses ürünleri konusunda Dünya nın en önemli mühendislik/tasarım firmaları ile Türkiye

Detaylı

Isola Koleksiyonu. Tasarım Nurus D Lab

Isola Koleksiyonu. Tasarım Nurus D Lab Isola Koleksiyonu Tasarım Nurus D Lab Sessiz, konsantre ve çok yönlü çalışma. Günümüzün değişen çalışma alışkanlıkları, çalışma alanlarında mekanın yeniden tanımlanmasını gerektiriyor. Ekip çalışmalarını,

Detaylı

Yeni yıl keyfini IKEA ile yaşayın

Yeni yıl keyfini IKEA ile yaşayın Basın bülteni Ekim 2013 Yeni yıl keyfini IKEA ile yaşayın IKEA, her zevke ve her bütçeye uygun yeni yıl ürün gamıyla 2014 yılına girerken keyifli bir başlangıç yapmanız için hazır. 9.000 çeşidi aşkın ürün

Detaylı