TURKCELL MaxiPLUS 5. Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TURKCELL MaxiPLUS 5. Hızlı Başlangıç Kılavuzu"

Transkript

1 TURKCELL MaxiPLUS 5 Hızlı Başlangıç Kılavuzu

2 Telefona Genel Bakış Güç Tuşu Kulaklık LED Gösterge Şarj/ USB Girişi Dokunmatik Ekran Ana Ekran Tuşu Arama Tuşu Menü Tuşu Geri Tuşu Kulaklık Girişi Ses Tuşları Kamera Batarya Kapağı Hoparlör

3 Telefonu Açmak ve Kapatmak SIM kartın cihazda olduğundan ve pilin tamamen şarj olduğundan emin olun. Telefonunuzu açmak için Güç Tuşu na basın. Kapatmak için Güç Tuşu na basılı tutarak seçenekler menüsünü açın. Kapat seçeneğini seçin ve Tamam a dokunun. Telefonunuzu Uyku Moduna Geçirmek Uyku Modu, ekranı kapatarak telefonunuzu daha düşük güç tüketimli bir duruma geçirir ve batarya seviyesini korur. Uyku Moduna geçmek için Güç Tuşuna basın. Telefonunuz, belli bir süre boyunca boşta bıraktığınızda da otomatik olarak Uyku Moduna geçer. Telefonunuzu Uyku Modundan Çıkartma 1. Ekranı açmak için Güç Tuşu na basın. 2. sembolünü sembolüne sürükleyerek ekran ve tuşların kilidini açın. Ayrıca sembolünü sembolüne sürükleyerek kamerayı açabilir ve hemen resim çekmeye başlayabilirsiniz. Telefonunuzda Gezinme Dokunmatik Ekranın Kullanımı Telefonunuzun dokunmatik ekranı işlemleri çeşitli parmak hareketleri ile kontrol etmenize imkan sağlar. Dokunma Ekran klavyesini kullanarak metin girmek, ekrandaki uygulamaları ve ayarlar sembolleri gibi öğeleri seçmek veya ekran düğmelerine basmak istediğinizde sadece parmağınız ile dokunun. Dokunma ve Tutma Bir öğe için kullanılabilen seçenekleri açmak için (örneğin bir mesaj veya bir web sayfasındaki bağlantı), öğeye dokunun ve tutun. Kaydırma Kaydırma, parmağınızı ekranda yatay veya dikey olarak hızlıca sürükleme anlamına gelir. Sürükle Sürüklemek için, parmağınızı hareket ettirmeden önce bastırıp tutun. Sürüklerken, hedef konuma gelmeden parmağınızı bırakmayın. Sıkıştırma Bazı uygulamalarda (Haritalar, Tarayıcı ve Galeri gibi), iki parmağınızı aynı anda ekrana yerleştirip sıkıştırır gibi yaparak yakınlaştırabilir veya ayırarak uzaklaştırabilirsiniz. Ekranı döndürme Çoğu ekranı, telefonu yana çevirerek dikeyden yataya çevirebilirsiniz.

4 Ana Ekran Cihazınızda ana giriş ekranı ve bu ekranın sağında ve solunda 2 şer tane olmak üzere toplam 5 ana ekran bulunmaktadır. Parmağınızla ekranı sağa veya sola kaydırarak ya da ekranın sağ ve sol alt köşelerindeki seçenekleri kullanarak bu ana ekranlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ana Giriş Ekranı Bu ekranda kolayca erişim sağlayabilmeniz için aşağıdaki uygulamalar yer almaktadır: Güncel uygulaması ile anlık hava durumunu takip edebilir ve güncel haberlere kolayca ulaşabilirsiniz. Hava durumu üzerine çift tıklayarak istediğiniz şehri seçebilir ve o şehrin anlık hava durumunu öğrenebilirsiniz. Bu bilgi internet üzerinden sürekli güncellenmektedir. Bu widgetta son dakika haberleri de sürekli olarak güncellenerek gösterilmektedir. T-Market sayesinde cihazınıza Turkcell tarafından sağlanan Android uygulamalarını indirebilirsiniz. Bu uygulama ile ilgili detaylı bilgiyi sonraki sayfalarda yer alan T-Market bölümünde bulabilirsiniz. İnternet sayesinde cihazınızın tarayıcısını kullanarak internetteki web sitelerine erişebilirsiniz. E-posta sayesinde POP3, IMAP veya Microsoft Exchange e-postalarınıza erişebilirsiniz.

5 Cep-T Cüzdan uygulaması ile cep telefonunuzu bir mobil cüzdana dönüştürebilir; alışveriş, toplu taşıma gibi temassız kartların kullanıldığı bir çok alanda cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca en altta daimi olarak görülen hızlı ulaşım ikonlarıyla ulaşabieceğiniz fonksiyonlar şunlardır: Arama ile telefon açabilirsiniz Uygulama Listesi, telefonun içindeki uygulamaların hepsine ulaşabilmenizi sağlar Mesajlaşma sayesinde SMS ve MMS gönderebilirsiniz. Sabit Butonlar Cihazınız ekran bölgesinin altında dört adet sabit buton yer almaktadır: Ev simgesi ile sembolize edilen Ana Ekran butonu, Ana Giriş Ekranına kısa yol olarak atanmıştır. Hangi ekranda olursanız olun, bu butona basarak Ana Menüye hızlıca dönüş yapabilirsiniz. Ana Ekran butonunun yanında bulunan dört adet alt alta çizgi ile sembolize edilen Özellikler butonu ise içinde bulunduğunuz ekranda menü özellikleri mevcut ise ona ulaşmak için kullanılabilir. Geriye doğru ok şeklindeki Geri butonu ile bir önceki ekrana dönebilirsiniz. En son buton olan büyüteç şeklindeki Ara butonu ile her zaman telefonunuz içinde kelime girişi yaparak arama yapabilirsiniz.

6 Ana giriş ekranının hemen solunda yer alan ekranda aşağıdaki uygulamalar yer almaktadır. Online İşlem uygulamasına ait widget ile dakika, sms ve data kullanımınızı görebilirsiniz. TV+ uygulaması ile popüler televizyon kanallarını cihazınızdan izleyebilir, bir.ok filme ve diziye anında ulaşabilirsiniz. Turkcell Müzik uygulaması ile yüzbinlerce albüm ve şarkıya kolayca ulaşabilir ve kolayca dinleyebilirsiniz. Video uygulamasının ile dilediğiniz kategorileri seçerek internetteki bir çok videoya tek bir noktadan kolayca ulaşabilirsiniz. TuneIn Radio ile gerek yerel, gerekse uluslararası radyoların canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz Fizy uygulaması ile aradığınız albüm, şarkıcı ya da şarkıyı çok hızlı bulup, dinleme listesi oluşturabilirsiniz.

7 Ana Giriş ekranının hemen sağında yer alan ekranda aşağıdaki uygulamaları bulabilirsiniz. Google Search Google araması yapabilirsiniz. Seyahat uygulaması ile uçak rezervasyonu, bilet işlemleri, hava durumu, saat farkları gibi bir çok bilgiye kolayca erişebilirsiniz. Facebook Twitter Google Play Store uygulaması ile cep telefonunuzun yeteneklerini zenginleştirecek mobil programları oyunları telefonunuza indirebilirsiniz.

8 Ana Menü (Uygulama ve Araçlar Menüsü) Ana ekranının sol altında yer alan altı nokta şeklindeki ikona tıklayarak cihazınızdaki tüm uygulamaların, araçların ve widgetların listelendiği Ana Menü ekranına ulaşabilirsiniz. Cihazınızdaki uygulama ve widget sayısı arttıkça bu ekrandaki sayfa sayısı artmaktadır. Ekranın boş bir yerine dokunup parmağınızla sağa doğru ekranı kaydırdığınızda diğer uygulama sayfalarını da görebilirsiniz.

9 T-Market Turkcell in Android tabanlı cihazlar için geliştirdiği T-Market ile, cep telefonunuzun yeteneklerini zenginleştirecek mobil programları oyunları telefonunuza indirebilirsiniz. Ana Giriş Ekranı ile Ana Menü den T-Market e tek tıkla ulaşabilirsiniz.

10 Not: Eğer T-Market üzerinden uygulama indirirken hata mesajı alıyorsanız, Sistem Ayarları menüsünü açıp Uygulamalar altındaki Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. (Ayarlar -> Güvenlik -> Bilinmeyen Kaynaklar) Mail veya SMS yoluyla gelen uygulamaları indirirken lütfen dikkatli olun. Bilmediğiniz kaynaklardan gelen uygulamalar zararlı yazılımlar içerebilir.

11 Yüklediğiniz uygulamaları kaldırmak için önce Ayarlar butonuna basıp Uygulama Yöneticisi seçeneğine dokunun. İndirilenler seçeneği altında karşınıza cihazınıza sonradan yüklediğiniz tüm uygulamaların listesi gelecek. Önce silmek istediğiniz uygulamaya daha sonra açılan ekranda da Kaldır seçeneğine dokunun.

12 Kablosuz Ağ (Wi-Fi) Konfigürasyonu Cihazınızda kablosuz ağları (Wi-Fi) aktif hale getirmek için önce Sistem Ayarları ımenüsünde Kablosuz seçeneğine Aç seçeneğine dokunun. Ardından Kablosuz seçeneğine tıklayarak açılan ekranda bağlanmak istediğiniz kablosuz ağı seçin. Kablosuz ağın kullanıcı adını ve şifre bilgilerini daha sonra çıkacak ekrandan girmeniz gerebilir.

13 Hafıza Kartının (SD Card) Kullanımı Cihazınızdaki Dosya Yöneticisi uygulaması ile hafıza kartındaki dosyalara erişebilir, müzik ve video dosyalarını oynatabilirsiniz. Cihazınızın içindeki Hafıza kartını (SD Card) bilgisayarınıza bir disk olarak tanıtabilmeniz için önce cihazınızı USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Ardından ekranın sol üst köşesinde çıkan USB işaretine dokunarak parmağınızı kaldırmadan ekranı aşağıya doğru sürükleyin. Ardından açılan ekrandaki Yükleyici olarak bağlandı seçeneğine tıklayarak açılan penceredeki Medya cihazı(mtp) seçeneğine tıklayın

14 Hafıza kartını bilgisayarınıza tanıttıktan sonra artık bilgisayarınızda bu kartı yeni bir disk gibi görebilir ve içine müzik, video, vs. dosyaları atabilirsiniz.

15 Uygulama Paketleri Ana Menüden Uygulama Paketleri ni açtığınız zaman, değişik paketler göreceksiniz. Bu paketlerden istediğinizi seçip telefonunuza indirebilirsiniz. Seçtiğiniz paketlerin içindeki uygulamaların hepsi ücretsiz olarak indirelecektir.

16 Uygulamaları Menüden Kaldırma Telefonunuzda bulunan istemediğiniz uygulamaları kaldırmak için uygulamanın ikonuna uzunca dokunup yukarıda bulunan Kaldır alanına sürüklemeniz yeterlidir. İkonu bşarıyla kaldırılmak üzere alana ulaştırdığınız zaman Kaldır yazısı kırmızıya dönecektir.

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3 D6603/D6653 Kullanım kılavuzu Xperia Z3 D6603/D6653 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...10 Cihazınızı

Detaylı

Kullanıcı kılavuzu Vodafone 875 Smart Mini

Kullanıcı kılavuzu Vodafone 875 Smart Mini Bazı hizmetlere ve uygulamalara tüm ülkelerden ulaşılamayabilir. Ayrıntılı bilgi için satıcınıza danışın. Facebook, Facebook, Inc. firmasının ticari markasıdır. Google, Android, YouTube ve diğer markalar

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z2 D6502/D6503

Kullanım kılavuzu. Xperia Z2 D6502/D6503 Kullanım kılavuzu Xperia Z2 D6502/D6503 İçindekiler Başlarken...6 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...6 Genel bakış...6 Montaj...7 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı neden gereklidir?...9 Cihazınızı

Detaylı

Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu

Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu Vodafone Smart 4 Mini 785 Kullanıcı kılavuzu Bazı hizmetlere ve uygulamalara tüm ülkelerden ulaşılamayabilir. Mağazada detaylı bilgi edinebilirsiniz. Android, bir Google Inc. ticari markasıdır. Google

Detaylı

SM-N915F. Kullanma Kılavuzu. Cep Telefonu

SM-N915F. Kullanma Kılavuzu. Cep Telefonu SM-N915F Kullanma Kılavuzu Cep Telefonu Turkish. 12/2014. Rev.1.0 www.samsung.com İçerik İlk önce beni oku Başlarken 7 Paket içindekiler 8 Cihaz yerleşimi 10 S Pen 13 SIM veya USIM kartı ve pili kullanma

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 1320

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 1320 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 1320 Baskı 2.0 TR Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Telefonunuzda, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir

Detaylı

SM-E500F SM-E500HQ. Kullanma Kılavuzu. Cep Telefonu. www.samsung.com. Turkish. 01/2015. Rev.1.0

SM-E500F SM-E500HQ. Kullanma Kılavuzu. Cep Telefonu. www.samsung.com. Turkish. 01/2015. Rev.1.0 SM-E500F SM-E500HQ Kullanma Kılavuzu Cep Telefonu Turkish. 01/2015. Rev.1.0 www.samsung.com İçerik İlk önce beni oku Başlarken 7 Paket içindekiler 8 Cihaz yerleşimi 10 SIM veya USIM kartını ve pili kullanma

Detaylı

ASUS Fonepad KULLANIM KILAVUZU TR8810

ASUS Fonepad KULLANIM KILAVUZU TR8810 ASUS Fonepad KULLANIM KILAVUZU TR8810 TR8810 İkinci Sürüm Aralık 2013 Telif Hakkı Bilgileri İçinde açıklanan ürünler ve yazılım da dahil olmak üzere bu kılavuzun hiçbir bölümü, ASUSTeK COMPUTER INC. in

Detaylı

GT-S5830. Cep Telefonu Kullanım Kılavuzu

GT-S5830. Cep Telefonu Kullanım Kılavuzu GT-S5830 Cep Telefonu Kullanım Kılavuzu Bu kılavuzu kullanma Samsung cep telefonu aldığınız için teşekkür ederiz. Bu cihaz size, Samsung'un istisnai teknolojisini ve yüksek standartlarını esas alan yüksek

Detaylı

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 RM-994

Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 RM-994 Kullanım kılavuzu Nokia Lumia 1320 RM-994 Baskı 1.0 TR 1320 Pişt... Yalnızca bu kılavuz değil, şunlar da var... Telefonunuzda, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz

Detaylı

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Curve 9220 Smartphone. Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Curve 9220 Smartphone Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-19 SWD-20120919104111921 İçindekiler Hızlı Yardım... 8 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 8 Popüler başlıklar... 28 Popüler ipuçları...

Detaylı

BlackBerry Bold Series. BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu

BlackBerry Bold Series. BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1. Kullanıcı Kılavuzu BlackBerry Bold Series BlackBerry Bold 9900/9930 Smartphones Sürüm: 7.1 Kullanıcı Kılavuzu Yayın: 2012-09-24 SWD-20120924113016361 İçindekiler Hızlı Yardım... 9 Başlarken: Akıllı telefonunuz... 9 Popüler

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

Huawei'ye Hoş Geldiniz

Huawei'ye Hoş Geldiniz Huawei'ye Hoş Geldiniz HUAWEI U8655-1 Kullanım Kılavuzu İçindekiler 1 Devam Etmeden Önce Okuyun...1 1.1 Güvenlik Önlemleri... 1 1.2 Kişisel Bilgiler ve Veri Güvenliği... 2 1.3 Yetkili Servis Adresleri:...

Detaylı

TomTom GO Referans Kılavuzu

TomTom GO Referans Kılavuzu TomTom GO Referans Kılavuzu İçindekiler TomTom ile navigasyona hoş geldiniz 6 Yenilikler 7 Bu sürümdeki yenilikler... 7 Başlayın 8 Arabanıza kurulum... 8 Cihazın konumunu belirleme... 8 Açma ve kapatma...

Detaylı

Nokia Lumia 710 Kullanım Kılavuzu

Nokia Lumia 710 Kullanım Kılavuzu Nokia Lumia 710 Kullanım Kılavuzu Baskı 2.0 2 İçindekiler İçindekiler Güvenlik 4 Türkçe Dil Desteği 6 Başlarken 6 Tuşlar ve parçalar 6 Geri, başlat ve bul tuşları 7 SIM kartı takma 8 Telefonunuzu şarj

Detaylı

BlackBerry Pearl Series

BlackBerry Pearl Series BlackBerry Pearl Series BlackBerry Pearl 9100/9105 Smartphones Kullanıcı Kılavuzu Sürüm: 6.0 En www.blackberry.com/docs/smartphones son kullanıcı kılavuzları için adresini ziyaret edin. SWDT643442-941426-0203024234-018

Detaylı

Kullanım Kılavuzu - 1

Kullanım Kılavuzu - 1 Kullanım Kılavuzu - 1 2-2014. Tüm Hakları Saklıdır. Iconia Tab 8 Bunları kapsar: Iconia W1-810 Bu değişiklik: 10/2014 Bir Acer ID'ye kayıt olun müthiş avantajlardan yararlanın Bir Acer ID'ye kayıt olmak

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-11326A Turkish. 08/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir.

Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. - İnternet: http://www.samsung.com/tr - Faks: + 90 212 211 48 51 - Adres Samsung Electronics

Detaylı

DirectFN ideal CEP Akıllı Telefon Uygulaması

DirectFN ideal CEP Akıllı Telefon Uygulaması DirectFN ideal CEP Akıllı Telefon Uygulaması Apple IOS kullanıcıları AppStore üzerinden, Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları Google Play üzerinden Directfn ideal Cep uygulamasını cihazlarına indirip

Detaylı

TomTom ONE. EasyPort TM tutucusu. Araç Şarj Cihazı. RVS-TMK Trafik Alıcısı* Belgeler paketi. USB kablosu. * Tüm ürünlerle birlikte verilmez.

TomTom ONE. EasyPort TM tutucusu. Araç Şarj Cihazı. RVS-TMK Trafik Alıcısı* Belgeler paketi. USB kablosu. * Tüm ürünlerle birlikte verilmez. TomTom ONE 1. Kutuda neler var Kutuda neler var TomTom ONE EasyPort TM tutucusu Araç Şarj Cihazı RVS-TMK Trafik Alıcısı* Belgeler paketi USB kablosu * Tüm ürünlerle birlikte verilmez. 2 2. Başlarken Başlarken

Detaylı

İÇİNDEKİLER 2 Önemli Güvenlik Notları 3 Ürün Bilgisi 4. Cihazın Bölümleri ve Açıklamalar 4

İÇİNDEKİLER 2 Önemli Güvenlik Notları 3 Ürün Bilgisi 4. Cihazın Bölümleri ve Açıklamalar 4 femail İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER 2 Önemli Güvenlik Notları 3 Ürün Bilgisi 4 Cihazın Bölümleri ve Açıklamalar 4 Kutu içeriği 5 Donanım Kurulumu 5 Fiziki Kurulum Senaryoları 7 plugcam Mobil Uygulamasının Kurulumu

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-23143A Turkish. 04/2009. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-23143A Turkish. 04/2009. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Bu kılavuzdaki bazı içerikler, yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, telefonunuzdan farklı olabilir. * Cihazın kullanım ömrü 7 yıl, garanti süresi 2 yıldır. Samsung Çağrı Merkezi : 444 77

Detaylı

Cat B30 Kullanıcı Kılavuzu

Cat B30 Kullanıcı Kılavuzu Cat B30 Kullanıcı Kılavuzu Yasal Bildirim 2015 Caterpillar. Tüm Hakları Saklıdır. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT, bunların ilgili logoları, Caterpillar Yellow, Power Edge ticari sunum şekli ve burada kullanılan

Detaylı

TR68 TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU

TR68 TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU TR68 TANITIM VE KULLANIM KILAVUZU Öncelikle TRİDENT markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazı kullanmadan önce lütfen kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Kılavuzda belirtilen talimatlara

Detaylı

Kullanıcı Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R206-Z. Vodafone tarafından

Kullanıcı Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R206-Z. Vodafone tarafından Kullanıcı Kılavuzu Vodafone Mobile Wi-Fi R206-Z Vodafone tarafından Tasarlandı Hoşgeldiniz Mobil iletişim dünyasına hoş geldiniz 1 Hoşgeldiniz 2 Ürüne genel bakış 3 Başlangıç: 1. Adım 4 Başlangıç: 2. Adım

Detaylı

A Şarj LED'i B Dokunmatik ekran C Açma/Kapama düğmesi D Hoparlör E Harici anten konektörü F USB konektörü G RVS-TMK konektörü H Bellek kartı yuvası

A Şarj LED'i B Dokunmatik ekran C Açma/Kapama düğmesi D Hoparlör E Harici anten konektörü F USB konektörü G RVS-TMK konektörü H Bellek kartı yuvası TomTom ONE XL 1. Kutuda neler var Kutuda neler var a TomTom ONE XL'nuz A B C D E F G H A Şarj LED'i B Dokunmatik ekran C Açma/Kapama düğmesi D Hoparlör E Harici anten konektörü F USB konektörü G RVS-TMK

Detaylı

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın.

1.Adım: TradeAll masaüstü uygulamasını indirmek için, TradeAll web sitesine girip TradeAll Platformları butonuna tıklayın. KURULUM YÜKLEME VE SİSTEM GİRİŞ TradeAll ile Forex, Futures, CFD, Hisse Senedi ve EFT gibi tüm yatırım işlemlerinizi tek bir platform üzerinden hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak gerçekleştirmek mümkün!

Detaylı

TomTom Referans Kılavuzu

TomTom Referans Kılavuzu TomTom Referans Kılavuzu İçindekiler Kutuda neler var? 7 Kutuda neler var?... 7 Önce beni oku 8 Cihazın konumunu belirleme... 8 Arabanıza kurulum... 8 Açma ve kapama... 9 Kurulum... 9 GPS alımı... 9 Micro

Detaylı