Yenilikçi Düşünce. Güvenebileceğiniz teknoloji

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Yenilikçi Düşünce. Güvenebileceğiniz teknoloji"

Transkript

1 Yenilikçi Düşünce Güvenebileceğiniz teknoloji

2 El Tipi XRF Cihazlarının Gelişim Tarihi Bruker AXS el tipi cihazların gelişim hikâyesi 1980 lerin başlarına Richland Washington daki US Ulusal Laboratuarına kadar gider. Birleşik Nükleer şirketi ve US Enerji Bölümünden bir grup bilim adamı, ilk portatif XRF cihazını keşfetmişleridir. Bu da Scitec adı ile satılmıştı, bu firma daha sonra Bruker AXS e katılmıştır. Bu ilk günlerden bu güne kadar çok şey değişmiştir. El tipi XRF lerin teknolojilerinin gelişmesi, pozitif malzeme tanımlaması (PMI), sanat eserleri korunması, hurda ayrımı, petrokimyasal endüstride ve NASA nın uzay araştırmaları programında vazgeçilmez aletlerin başında gelmesini sağlamıştır. S1 TURBOSD uzun bir gelişme sürecinin sonunda, Silicon Drift Dedector (SDD) teknolojine sahip olarak sunulan ilk portatif XRF analiz cihazıdır. Bu geliştirme esnasında Bruker AXS ana işi olan OEM lerle bağlantılı olarak binlerce el tipi XRF cihazı üretmiştir.

3 S1 TURBO SD Hızlı Alaşım Analizi S1 TURBO SD cihazı Bruker patentli X-Flash Silikon Drift Dedektörle (SDD) donatılmış alaşım ve hafif elementlerin analizlerini hızlı olarak yapabilen cihazdır.

4 S1 TURBO SD S1 TURBO SD cihazının bu alanda getirdiği önemli yenilik ve gelişme nedir? Anahtar X-Flash Silikon Drift Dedektördür (SDD), bu dedektör sayma hızı ve çözünürlükte diğer alternatif SiPIN dedektör teknolojisine göre çok mükemmel sonuçlar verir. Bu daha hızlı analiz - bir saniyede kalite tanımlaması yapar, assay 1 için iki saniye de yeter. Bir önceki nesil dedektörlere göre beş kat daha hızlıdır. Sadece bu kadar değildir, çözünürlük ve sayma hızının arttırılması demek bütün elementler için daha düşük dedeksiyon limitleri demektir. Kapsamlı ve geniş kalite kütüphanesi ile şu anda pazarda yer alan el tipi cihazlar arasında en güçlü ve kullanışlı cihazdır. 1. Mg, Al ve Si gibi hafif elementlerin analizlerinde daha uzun zamana ihtiyaç vardır.

5 S1 TURBO SD Özellikleri İlk SDD dedektörlü el tipi analiz cihazıdır. Çok üstün sayma hızı ve çözünürlük. Önceki nesil dedektörlerden beş kat daha hızlı. Düşük dedeksiyon limitleri. Düşük alaşım çelikleri, takım çelikleri, paslanmaz çelik, nikel alaşımları, bakır alaşımları, kobalt alaşımları, alüminyum alaşımları, titanyum alaşımları, zirkonyum alaşımları ve tungsten alaşımlarını kapsayan kalite kütüphanesi. Vakum veya helyum atmosferi olmadan, magnezyum, alüminyum ve silikon gibi hafif elementlerin kolay analizleri. Basit ve Kullanışlı Günümüzün en iyi ve en son teknolojileri kullanılmaktadır. Parlak gösterge her türlü ışık ortamında en iyi ve kolay okunabilen görüntü sağlar. Dokunmatik ekran tek parmağınız ile cihazı rahatça kullanabilmeniz demektir, parolayı girerek analize başlayabilirsiniz. İşletim sistemi, herkes tarafından bilinen ve üniversal olan Microsoft Windows işletim sistemidir. Cihazın hafızası binlerce spektrum ve milyonlarca analiz sonuçlarını hafızada tutabilir.

6 PMI Uygulamaları Pozitif Malzeme Tanımlama (PMI) da S1 TURBO SD cihazı her metal kompozisyonunda hızlı, kolay ve tamamen tahribatsız analiz yapar. Petrokimyasal sanayisinde tek bir parçadan millerce boru hattına uygulanabilir. Endüstride üretimde kullanılan her parçanın önemi çok büyüktür, hatalı bir parça kullanıldığında, daha hızlı aşınma veya direkt olarak patlamalara neden olabilir. Üretim proseslerinde de tamamen aynı kurallar geçerlidir, kullanılan parçaların, birçok işletmede uygulanan ISO9000 içersinde, Kalite Güvence tarafından %100 doğrulanması gereklidir. Petrokimyasal uygulamalarda ve yüksek sıcaklık ve basınç gerektiren uygulamalarda kullanılan parçaların dizaynı ve sorgulanması özellikle yapılmalıdır. Doğrulama, karışıklığın maliyetini ve hurda oranını azaltmak için doğru ve erken yapılmalıdır. Bu işlemler de ürünün kalitesini arttırır.

7 Uygulama Esnek Operasyon Operasyon üniversal modda uygun alaşım sınıfı ve tip kalibrasyon seçilir doğru noktaları seçin ve analiz yapın. S1 TURBO SD cihazının standart kalibrasyonu hızlı bir şekilde analiz yapılmasını sağlar. Alaşım standart kalibrasyonun dışındaysa cihaz otomatik olarak bilinmeyen numuneler için ideal olan fundamental parameters (FP) kalibrasyonu seçerek analiz yapar. S1 TURBO SD cihazı gerçek dünya için dizayn edilmiştir. Cihaz, küçük numunelerde veya numune ile cihaz arasındaki kısa mesafelerde kesinlikle kusursuz çalışır 2. S1 TURBO SD geniş kalite kütüphanesiyle, kolayca kişisel kalitelere veya özel alaşımlara güncelleştirilebilir. Binlerce kalite daha da genişletilebilir, birçoğu alaşımlarda da bir veya iki saniyede kalite tanımlaması yapabilir Alüminyum gibi hafif alaşımları analiz yapılırken hassas analiz için numune temiz, düz ve analiz penceresini tam kapatmalıdır. 3. Mg, Al ve Si gibi hafif elementlerin analizlerinde daha uzun analiz süresi gerekebilir.

8 Hurda Uygulamaları Hurda Hurda ayrımı deneyimli metal ayırıcıların işiydi ama El Tipi XRF cihazları teknolojisi sunulduğunda bu değişmiştir. S1 TURBO SD cihazı, hurda deneyimli bir personele gerek olmadan ları ayırma işlerini kayda değer bir şekilde hızlı, kullanışlı ve hassas olarak güçlü bir şekilde yapar. Numune boyutları hiç önemli değildir, cihaz tek bir tel parçasından büyük kazanlara kadar ve diğer büyük yapılar da dâhil olmak üzere her türlü malzemenin analizlerini yapabilir 4. Günümüzde hurda ayrımı çok kolaylaşmıştır. 4. Alüminyum gibi hafif alaşımları analiz yapılırken hassas analiz için numune temiz, düz ve analiz penceresini tam kapatmalıdır.

9 Uygulamalar Çoklu Modlar S1 TURBO SD cihazının üniversal modu otomatik olarak alaşım tipini ve empirik veya FP kalibrasyonu seçebilir. Bunun anlamı hiç deneyimi olmayan bir kullanıcının bile, herhangi bir metal numunede çok hassas ve doğru analizler yapabilir demektir. Kontrolde esneklik sağlar, S1 TURBO SD yi kullanırken modları seçebilirsiniz. İlave olarak empirik ve FP kalibrasyon modları vardır, ikili modda da kullanabilirsiniz, sonuçlar hesaplanırken ikili modda en iyi dedeksiyon limitleri sağlanabilir. Otomatik modda cihaz numune için hangi kalibrasyonun daha iyi olacağına cihaz kendisi karar verir. Bir de ileriye dönük olarak numuneleri istenen kaliteye göre ayırıken kullanılan Geç/Kal opsiyonu vardır. Göstergede basitçe Geç (Yeşil) veya Kal (Kırmızı) gösterilir, bu da deneyimsiz kullanıcıya daha fazla hız kazandırır.

10 Radyasyon Emniyeti S1 TURBO SD cihazı radyoaktif malzeme içermez bu da cihazın daha kolay tescil edilmesini, emniyetle taşınmasını, satarken bir kısıtlama olmamasını ve her altı ayda bir kontrole gerek kalmamasını sağlar. Ekstra güvenlik olarak, sistem kilitli kutu ve şifre ile korunmuştur. Numune sensörü, X-ışığı yayılmadan önce numunenin tam olarak yerleşip yerleşmediğini kontrol eder ve küçük parçalar için x-ışığı minimize edilerek test yapar. Hafif Metal Analizleri Standart S1 TURBO SD cihazına, daha geliştirilmiş S1 TURBO SD LE modeli opsiyonel olarak ilave edilmiştir bu daha akıllı hafif element teknolojisine sahiptir. El tipi XRF tipi cihazlara getirdiği diğer bir yenilik ise, alüminyum, magnezyum ve silikon gibi hafif elementlerin analizleri için vakum veya helyum atmosferine gerek kalmamasıdır. Bu da alüminyum ve titanyum alaşımlarının daha kapsamlı analizlerinin yapılmasına ve çelik ile bakır alaşımlarındaki hafif elementlerin analizlerine olanak verir. Aksesuarlar 9. Radyoaktif malzeme sınırlanması düzenlemelerine gerek yoktur, bununla beraber yerel WEEE düzenlemelerine uyulmalıdır.

11 Özellikler Modül S1 TURBO SD S1 TURBO SD LD Ağırlık Boyutlar Dedektör Uyarma Kaynağı Filtre 2 kg (4.49 lbs) Pil ile birlikte; 1.77 kg (3.9 lbs) Ana ünite 30 cm (B) x 10 cm (G) x 28 cm (Y) 10 mm 2 X-Flash SDD Dedektör; Peltier soğutma, tipik çözünürlük 145 ev ta 100,000 sayma X-Işını tüpü, Ag hedefli; maksimum voltaj 40 kv Beş pozisyonlu filtre değiştirici Çevre Şartları -10 ºC ~ 50 ºC Numune Sıcaklığı 500 ºC 150 ºC Kalibrasyon Aralığı 25 element 28 element Mg, Al ve Si dâhil Standart Alaşım Kütüphanesi Takım Çelikleri, Düşük Alaşım Çelikler, Paslanmaz Çelik, Co, Ni, Cu, Ti, Al, Zr, W ve Zn Alaşımları Hafif elementler dâhil aynısı Test Modları Güç Gösterge Güvenlik Bilgi Depolama Lisanlar Sertifikalar Kalite Tanımlaması (Ampirik); PMI (FP); Üniversal; Pass/Fail 3 Li-ion Pil; her pil ile 6 saat çalışma süresi 240x320; renk; arka aydınlatma; dokunmatik ekran IR numune sensörü; şifreli koruma; numune yokken kapanma 512 MB Hafıza Kartı, binlerce spektrum ve milyonlarca sonuç depolama; daha büyük hafıza kartı kullanılabilir. İngilizce, Çince, Korece, Japonca, Rusça, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Hollandaca, Polonyaca, İspanyolca CE; ctuvus CSA

Laboratuvarda Su Analizi Fotometrik ve Elektrokimyasal Cihazlar, Reaktifler ve Hizmetler

Laboratuvarda Su Analizi Fotometrik ve Elektrokimyasal Cihazlar, Reaktifler ve Hizmetler Katalog Laboratuvarda Su Analizi Fotometrik ve Elektrokimyasal Cihazlar, Reaktifler ve Hizmetler 2 GİRİŞ www.hach-lange.com.tr HACH LANGE Fotometrik ve Elektrokimyasal Cihazlar, Reaktifler ve Hizmetler

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

3M Tek Kullanımlık. Partikül Solunum Maskeleri. 3M den Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri

3M Tek Kullanımlık. Partikül Solunum Maskeleri. 3M den Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri İçindekiler Solunum Koruma Sayfa 3 Tek Kullanımlık Partikül Solunum Maskeleri Sayfa 4 Tekrar Kullanılabilen Solunum Maskeleri Sayfa 19 Motorlu ve Hava Beslemeli Solunum Sistemleri Sayfa 29 Solunum Koruma

Detaylı

Teknik makale. Kesme ve Kanal Açma: 21. yüzyılda daha yüksek performans, kalite ve takım ömrü nasıl sağlanır. Mayıs 2015. 40 yıl önce başladı

Teknik makale. Kesme ve Kanal Açma: 21. yüzyılda daha yüksek performans, kalite ve takım ömrü nasıl sağlanır. Mayıs 2015. 40 yıl önce başladı Teknik makale Mayıs 2015 Kesme ve Kanal Açma: 21. yüzyılda daha yüksek performans, kalite ve takım ömrü nasıl sağlanır Kesme ve kanal açma zorluklarının üstesinden gelmek isteyen üretim mühendisleri üretkenlik,

Detaylı

SF6 Gaz Yalıtımlı Metal Muhafazalı Kontrol ve Kumanda Sistemleri Montaj, Bakım ve İşletme Kılavuzu

SF6 Gaz Yalıtımlı Metal Muhafazalı Kontrol ve Kumanda Sistemleri Montaj, Bakım ve İşletme Kılavuzu SF6 Gaz Yalıtımlı Metal Muhafazalı Kontrol ve Kumanda Sistemleri Montaj, Bakım ve İşletme Kılavuzu 12 kv, 24 kv, 36 kv (LSC2B, PM) Standard IEC 62271-200 Doğa En Değerli Ortağımızdır SF6 Gaz Yalıtımlı

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

3M Speedglas Kaynak Güvenliği. 2010 Ürün Kataloğu. Güvenilir Kaynak için. Konforlu Koruma

3M Speedglas Kaynak Güvenliği. 2010 Ürün Kataloğu. Güvenilir Kaynak için. Konforlu Koruma 3M Speedglas Kaynak Güvenliği 2010 Ürün Kataloğu Güvenilir Kaynak için Konforlu Koruma Sürekli Kaynakçılardan ilham aldık Neredeyse otuz yıldır ürünlerimizin performansını ve sağladıkları rahatlığı sürekli

Detaylı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı

Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu. PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı Orta Gerilim AC Sürücüleri Seçim Kılavuzu PowerFlex 7000 Direct-to-Drive Teknolojisi Hava soğutmalı Sıvı soğutmalı POWERFLEX 7000 ORTA GERILIM AC SÜRÜCÜLERI 200 bg'den 34.000 bg'ye (150 kw'den 25.400 kw'ye)

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji Daha temiz motorlar için ileri teknoloji aha az yakıt ve yağ ağ tüketimi CO2 emisyonlarını azaltma Daha az yakıt ve yağ tüketimi C Daha az yakıt ve yağ tüketimi CO2 emisyon Daha temiz ve daha dayanıklı

Detaylı

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler DÖKME REÇİNELİ KURU TİP TRANSFORMATÖRLER 2011 2011 KATALOĞU Zucchini, 15 yılı aşkın süredir kuru tip trafolar tasarlamakta ve üretmektedir. Genel merkez - Brescia

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

Bir Daha Kesinti Yaşamayın.

Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Bir Daha Kesinti Yaşamayın. Multichannel VPN Router Multichannel VPN Hub Her tür bağlantıya uygun Altı adetten fazla WAN bağlantısını tam olarak birleştirme Modüler tasarım sayesinde esneklik Farklı erişim

Detaylı

Çok Fonksiyonlu Kombi Fırın

Çok Fonksiyonlu Kombi Fırın Çok Fonksiyonlu Kombi Fırın PAKET SERViS Combistar FX ile gastronomi spesiyallerini daha kolay ve hızlı hazırlayabilirsiniz.combistar FX ile arzuladığınız herşeyi otomatik olarak pişirebilir; FX kendi

Detaylı

PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu. Güçlü Performans. Esnek Kontrol.

PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu. Güçlü Performans. Esnek Kontrol. PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu Güçlü Performans. Esnek Kontrol. PowerFlex Orta Gerilim AC Motor Sürücüler Seçim Kılavuzu Orta Gerilim PowerFlex AC Motor Sürücüleri Ailesi ile

Detaylı

Başarılı Bir Kiosk Uygulamasının Sırları. Noya Bilgisayar Sistemleri Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Başarılı Bir Kiosk Uygulamasının Sırları. Noya Bilgisayar Sistemleri Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. Başarılı Bir Kiosk Uygulamasının Sırları Noya Bilgisayar Sistemleri Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2013 Başarılı Kiosk Uygulamaları Kiosk uygulamalarında sadece dokunmatik ekran kullanıyor olmanız başarıyı

Detaylı

Su analizi için proses cihazları

Su analizi için proses cihazları Su analizi için proses cihazları İçme suyu ve atık suya yönelik ürünler ve hizmetler Doğrudan üreticiden: Ürünler, sistemler ve servis Kaliteli ürünler, sistem çözümleri ve kapsamlı hizmet arıyorsunuz.

Detaylı

TEPA Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. EKG Master USB KULLANIM KILAVUZU. WinEKG Pro. T e k n o l o j i Ü r e t i r

TEPA Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. EKG Master USB KULLANIM KILAVUZU. WinEKG Pro. T e k n o l o j i Ü r e t i r TEPA Tıbbi ve Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. EKG Master USB KULLANIM KILAVUZU WinEKG Pro T e k n o l o j i Ü r e t i r Gersan Sitesi 656. Sok. No: 45 Ergazi, 06370 ANKARA Tel: +90 312 257 0477

Detaylı

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den.

WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. WC ve Pisuvar Yıkama Sistemleri, Schell den. SCHELL. Genel ve Ticari WC lerde Uzman Fabrika 1 İdari bina ve eğitim merkezi bulunan üretim tesisi WC sıva altı yıkama sistemi COMPACT II için EDITION ECO

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

Doğru. Ona. sonucu alın! bırakın.

Doğru. Ona. sonucu alın! bırakın. Ona bırakın. Doğru sonucu alın! YENİ! Bosch PowerControl özelliğine sahip Bosch akülü delme/ vidalama makinesi PSR 14,4 LI-2 ve PSR 18 LI-2. Delme ve vidalama daha önce hiç olmadığı kadar rahat ve kolay.

Detaylı

H F - E L E K T R O C E R R A H İ V I O 2 0 0 D

H F - E L E K T R O C E R R A H İ V I O 2 0 0 D H F - E L E K T R O C E R R A H İ V I O 2 0 0 D Uzmanlık alanlarına göre bireysel olarak yapılandırılabilir modüler HF-elektrocerrahi ünitesi. Elek trocerr ahide kull anıcıya özel mükemmellik. Uzmanlık

Detaylı

YENİ FİKİRLER YEŞERSİN, PROJE SORUMLUSU????? TÜRKİYE GELİŞSİN...

YENİ FİKİRLER YEŞERSİN, PROJE SORUMLUSU????? TÜRKİYE GELİŞSİN... ????? YENİ FİKİRLER YEŞERSİN,?????????? TÜRKİYE GELİŞSİN... 26 Mart 2014??????? ICC İstanbul Kongre Merkezi????? Bilgi ve İletişim Teknolojisi Uygulamaları B??????????????????????????????????????????????????????

Detaylı

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri

Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Village Marine Su Yapıcıları ve Ters Ozmoz Su Arıtma Sistemleri Parker Hannifin Corporation ENGINEERING YOUR SUCCESS. En Zengin 300 şirket arasında yer alan ve 48 ülkede müşterileri bulunan Parker Hannifin

Detaylı

Harman hallaç. Teknik uygulamalar

Harman hallaç. Teknik uygulamalar Harman hallaç Teknik uygulamalar 16 Harman hallaç teknolojisi Mükemmel bir pamuk işleme tesisi gerektiği kadar büyük, mümkün olduğunca kısa Şerit telefleri Temizlenmiş telefler Telef-Açıcı BO-R Elektronik

Detaylı

Değerli Müşterimiz. Adrenalin VLF ürünü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. Sahip olduğunuz yüksek performanslı profesyonel metal dedektörü uzun

Değerli Müşterimiz. Adrenalin VLF ürünü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. Sahip olduğunuz yüksek performanslı profesyonel metal dedektörü uzun Değerli Müşterimiz. Adrenalin VLF ürünü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz. Sahip olduğunuz yüksek performanslı profesyonel metal dedektörü uzun süre sorunsuz kullanabilmek için, kullanım talimatlarını

Detaylı

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri

3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Totally Integrated Power SENTRON 3VA Kompakt Tip Güç Şalterleri Sizin ihtiyaçlarınız dikkate alınarak tasarlanmış, eksiksiz bir sistem. www.siemens.com.tr/3va İçerik 3VA kompakt tip güç şalterleri 04 Güç

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin D-26615-2009 D-27753-2009 D-26530-2009 Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin 02 ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ 03 Çalışma Alanı Bileşenleri* Göz alıcı şekilde tasarlanan

Detaylı