İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi"

Transkript

1 Nepal & Hindistan

2 İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Saat 17:30'da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşma, bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrasında saat 20:25'de THY tarifeli seferi ile turumuzun ilk durağı olan Katmandu ya hareket.

3 KATHMANDU 17 Mart Salı Yerel saat ile sabah 06:55'de varış sonrası gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasını takiben grubumuzu karşılayacak yerel rehberimiz ile buluşma ve otelimize transfer. Otelin müsaitliğine göre odalarımıza yerleşme ve öğlene kadar dinlenme ve yüksek rakıma alışma sonrası sonrasında öğle yemeğimizi otelimizde açık büfe olarak alıyoruz. Devamında yapacağımız şehir turumuzda 9.yy'da kurulmuş olan Bhadgaon şehrini ziyaret ediyoruz. Burada Bhupendra Malla Kraliyet Rezidansı ve Pagoda tarzındaki 5 Katlı Nytapole Tapınağı görülecektir. Daha sonra kutsal Bagmati nehri kıyısındaki Pashupatinath a gidilecek ve burada sizleri etkileyecek ölü yakma törenleri izlenecektir. Turumuz Nepal Newari mutfağını tanıyacağımız ve Nepal Folk danslarından örnekler izleyeceğimiz yerel bir lokantada alacağımız akşam yemeği ile devam edecek ve otelimizde sonlanacaktır. Geceleme otelimizde.

4 KATHMANDU 18 Mart Çarşamba Sabah alacağımız kahvaltımız sonrasında Tibet ten gelen Budist hacılar için önemli olanı 2500 yıllık Budist tapınağı Bodhnath gezilecek ve kutsal Stuba görülecektir. Meydandaki el sanatları atölyesini gördükten sonra Durbar Meydanı nda yaşayan tanrıça Kumari nin evini göreceğiz ve Durbar Meydanı nı gezeceğiz. Öğle yemeğini Radisson otelde açık büfe olarak aldıktan sonra turumuz Patan bölgesinde diğer tapınakları görecek ve ardından bütün Kathmandu yu ayaklarımızın altına alabileceğimiz, 2500 yıllık bir şehir olan muhteşem manzaralı Swayambunath Tapınağı na çıkıyoruz. Günümüz otelimizde alacağımız akşam yemeği ile sonlanacaktır.

5 KATHMANDU - VARANASI 19 Mart Perşembe Sabah kahvaltısı sonrasında Nepal deki son saatlerimizi serbest olarak değerlendirdikten sonra otelimizden ayrılıyor ve Katmandu havaalanına transfer oluyoruz. Pasaport, bilet ve bagaj işlemleri sonrası saat 14:25'de Varanasi ye hareket ediyoruz. Varış sonrası kısa bir tur ile yolculuğumuzun en enteresan olaylarından biri olan Gün batımında Ölü Yakma Seremonilerini izlemek üzere Hinduların Kutsal nehri Ganj Nehrine hareket, 2 tekerlekli Rickshaw diye adlandırılan bisikletler ile nehir kıyısına varış. Ganj Nehri nde yapacağımız Tekne Turunda Hinduların günbatımı seremonilerini ve ölü yakım ayinlerini göreceğiz. Kutsal Ganj (Ganga) Nehri nin kıyısında kurulmuş olan bu en kutsal Hindu şehri ülkenin her yanından gelen milyonlarca hacıya ev sahipliği yapar. Özellikle Ganj kıyısındaki ghatlarda yakılmayı bekleyen kişileriyle Varanasi gerçekten sizi çok etkileyecek bir şehirdir. Daha sonra otelimize dönüş. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

6 VARANASI - DELHI 20 Mart Cuma Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Buda nın ilk vaazını verdiği ünlü Sarnath tapınağını, Büyük Buda heykelini ve Jain ler için kutsal tapınağı gördükten sonra Delhi uçuşu için Varanasi Havaalanına transfer oluyoruz. Saat 14:50'de Delhi ye hareket ve 16:15'de varış sonrası günümüz Hindistan ında Bollywood olarak adlandırılan film sanayinin etkileyici mekanı ilginç ses ve ışık oyunlarını içeren bir gösterisi izlenecek ve sonrasında akşam yemeği grup olarak alınacaktır. Daha sonra otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşme sonrası geceleme.

7 DELHI 21 Mart Cumartesi Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası yapılacak tam günlük şehir turunda eski Delhi görülecektir. Bu turumuz sırasında Moğol İmparatorluğu nun önemli Saraylarından olan Kızıl Kale gezilecek, Cuma Camii görüldükten sonra UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİ'nde yer alan Qutub Minar Açık Hava Müzesi ve Humayn Türbesi görülecektir. Öğle yemeği tur sırasında alındıktan sonra serbest alışveriş zamanımız olacak ve akşam yemeği otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.

8 DELHI - AGRA 22 Mart Pazar Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası bavullarımız ile otelimizden ayrılıyor ve Delhi nin modern yerleşim bölgesinde Indian Gate adlı savaş anıtını gördükten sonra Rag Ghat (Mahatma Gandhi anıtı) gezilecek ve daha sonra müzesi gezilecektir. Öğle yemeği grup olarak Le Meridien otelinde alındıktan sonra AGRA ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saatlik bir otobüs yolculuğu sonrası otelimize varış ve odalara yerleşme sonrası akşam yemeği grup olarak alınacaktır.

9 AGRA 23 Mart Pazartesi Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası en meşhur yapılarından biri olan Taj Mahal i ziyaret edeceğiz. Agra da bulunan birçok eser 16. ve 17. yüzyıllarda burayı başkentleri yapan Mughal İmparatorluğu döneminde yapılmıştır. Kent, Tanrı Krişna ile ilişkilendirilen ve Agra kadar eski Mathura ve Brindavan kentlerine menderes yaparak ilerleyen Yamuna Nehri kıyısına kurulmuştur. Ortaçağdaki yapısını korumuş olan Agra nın dar sokaklarındaki mağazalarda gümüş ve altın süslemeler örneğini Taj Mahal in duvarlarında da görebileceğiniz yarı değerli taşlarla süslenmiş mermer eşyalar gibi yerel el işlerini bulabilirsiniz. Hindistan ın sembolü haline gelmiş olan Taj Mahal, Mughal İmparatoru Şah Cihan tarafından eşi Mümtaz Mahal için yaptırdığı mermerden bir şiir gibi Yamuna Nehrinin kenarında tüm ihtişamı ile yer almaktadır. Tamamıyla beyaz mermerden inşa edilmiş olan Taj Mahal in duvarları Pietra Dura olarak adlandırılan ve mermerin oyularak içine yarı değerli taşların yerleştirilmesinden oluşan süslerle kaplıdır. Grup olarak otelimizde alacağımız öğle yemeği sonrası gezimiz Agra Kalesi ziyareti ile devam edecek ve kısa bir alışveriş molası sonrası turumuz otelimizde sonlanacaktır. Akşam yemeği grup olarak otelimizde alınacaktır.

10 AGRA - JAIPUR 24 Mart Salı Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası bavullarımız ile otelimizden ayrılıyor Agra ya 40 km uzaklıktaki UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI LİSTESİ'nde yer alan Fatehpur Sikri şehrinde Jama Mescidi, Salim Chisti'nin türbesi, Panch Mahal ve diğer sarayları ziyaret ediyoruz. Daha sonra otobüs yolculuğu ile Jaipur a doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeği yol sırasında otelimiz tarafından hazırlanan öğle yemeği paketleri ile servis edilecektir. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuk sonrası Jaipur a varış ve ve odalara yerleşme sonrası akşam yemeği grup olarak otelimizde alınacaktır.

11 JAIPUR 25 Mart Çarşamba Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Jaipur un eski idari merkezi olan Amber Kalesi'ne gideceğiz. (Burası 1788 yılına kadar eyaletin yönetim yeri olmuştur) Jaipur dan 11 km uzaklıkta bir tepenin yamacına kurulmuş, Rajput mimarisinin en önemli örneklerinden biri olan bu kaleye Filler ile çıkacağız. Filler üstünde yükselerek çıkılan saray içinde Divan-ı Avam, Divan-ı Has ve kafesli pencereleri ile saray kadınlarının saray içindeki önemli olayları seyredebildikleri Sukh Niwas ve Jai Mandir (Zafer Tapınağı) ayrıca ışıldayan aynaları ile ünlü Şiş Mahal i göreceğiz.

12 Daha sonra grup olarak öğle yemeğimizi alacak ve Pembe Şehir olarak bilinen Jaipur şehrini tanıtan turumuzu yapacağız. Üzerlerinde surlar ve kaleler bulunan tepelerle çevrili olan Jaipur, kafesli pencereli ve pembe boyalı evleriyle özellikle güneşin batışında sihirli bir atmosfere bürünür. Bu turumuzda City Palace, Hawa Mahal görülecek yerler arasındadır. Bugün bir Jaipur Maharacasının halen yaşamakta olduğu küçük bir bölümü dışında bir müzeye dönüştürülmüş olan City Palace surlarla çevrili ve şehrin yedide birini kaplayan bir bölge içinde yer almaktadır. Jaipur un en tanınmış yapılarından biri olan Hawa Mahal, saraydaki kadınların dışarıdan görülmeden dışarıyı seyredebilmeleri için kumtaşından inşa edilmiştir ve 1000 adet penceresi bulunmaktadır. Üzerindeki pirinç fırdöndüler nedeniyle 1960'lara kadar rüzgar sarayı adı ile anılmıştır. Turdan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği Hint dansları ve müziği gösterisi ile özel bir mekanda alınacaktır. Daha sonra otelimize dönüş geceleme otelimizde.

13 JAIPUR - BOMBAY 26 Mart Perşembe Sabah otelimizde erken alacağımız kahvaltımız sonrasında bavullarımız ile otelimizden ayrılıyor ve Bombay uçuşu için Jaipur havaalanına transfer oluyoruz. Saat 08:20'de Bombay a hareket ve 10:10'de varış sonrası yapacağımız Bombay turumuzda panoramik olarak Hindistan geçidi, Dhobi Ghat (Bombay ın çamaşırhanesi), Prens Müzesi görülecek ve Bombay ın en önemli turistik yerlerinden biri olan Fil Mağarası turu yapılacaktır. M.S. 450 ile 750 yılları arasında yapıldığı sanılan taş oyması heykellerle dolu bu mağara tapınaklar, dev boyutlarına karşılık, çok ince taş işçiliğine sahiptir. Şiva nın kaya sanatıyla birleşmiş muhteşem bir örneği sayılan Fil mağaraları bir ada üzerinde yapılmış olmaları dolayısıyla da oldukça ilginçtir. Kalan zamanımızı Crafted Pazarı nda geçirdikten sonra otelimize transfer oluyor ve akşam yemeğini grup olarak otelimizde alıyoruz.

14 BOMBAY - İSTANBUL 27 Mart Cuma Sabah erken uyandırma sonrası saat 03:30'de otelimizden ayrılıyor ve Bombay havaalanına transfer oluyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra yerel saat ile 06:40'da THY'nin tarifeli seferi ile İstanbul a hareket. Yaklaşık 7 saatlik bir uçuş sonrası yerel saat ile 10:40'da İstanbul a HOŞ GELDİNİZ!

15 OTELLERİMİZ Kathmandu (2 gece) Varanasi (1 gece) Delhi (2 gece) Agra (2 gece) Jaipur (2 gece) Bombay (1 gece) Hyatt Regency Kathmandu veya benzeri Ramada Varanasi veya benzeri Lalit New Delhi veya benzeri Jaypee Palace veya benzeri Holiday Inn City Center veya benzeri Grand Hyatt veya benzeri

16 FİYATLAR İki Kişilik Odalarda Kişibaşı 2,400.- Tek Kişilik oda Farkı Söz konusu fiyatlar en az 12 katılımcının kayıt yaptırması koşulu ile geçerli olacaktır. Kayıt icin 9 Ocak 2015 tarihine kadar Şubat 2015 tarihine kadar Bakiye Ödemeleri TL veya uro olarak yapabilirsiniz, TL ödemelerde ödeme tarihindeki TCMB Efektif Satış kuru esas alınmalıdır.

17 FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER * THY tarifeli seferi ile İstanbul/Kathmandu ve Bombay/İstanbul arası ekonomi sınıf uçuşlar ve alan vergileri * Yukarıda belirtilen otellerde Açık büfe sabah kahvaltıları dahil konaklamalar * Programda belirtilen tüm yemekler (8 öğle yemeği, 10 akşam yemeği) * Klimalı lüks otobüslerimiz ile tüm transferler ve şehir turları Aktüel Tur Lideri ve özel İngilizce yerel rehber eşliğinde * Katmandu - Varanasi - Delhi / Jaipur - Bombay arasında ekonomi sınıfı uçuşlar ve alan vergileri * Programda belirtilen tüm ziyaret alanlarına girişler * Havaalanı ve otellerde Bagaj taşıma ücretleri * İstanbul dan başlayıp İstanbul da sonlanacak Türkçe Rehberlik Hizmetleri * Turistik Hindistan ve Nepal vizeleri takibi (vize ücretleri dahil değildir) * Tüm yerel vergiler * TURSAB Seyahat Güvence Paketi Sigortası

18 FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER * Tek girişli Hindistan (50 $) ve Tek girişli Nepal Turistik Vize (35 $) ücreti * Yurt dışı çıkış Harcı (15 TL) * Otellerde yapılacak extra harcamalar NOT: Vize işlemleri ve seyahat icin pasaportunuzun en az 1 Kasım 2015 tarihine kadar süresi olmalıdır.

19

DAHİL TURLAR : Zürih Turu, Appenzell Köyü, Bern, Montrö, Lozan Turları, Cenevre Turu, Annecy, Lyon Turu, Paris Turu

DAHİL TURLAR : Zürih Turu, Appenzell Köyü, Bern, Montrö, Lozan Turları, Cenevre Turu, Annecy, Lyon Turu, Paris Turu İSVİÇRE&FRANSA Zürih(1) Cenevre(2) Lyon(1) Paris(3) 7 Gece, 8 Gün Türk Havayolları Tarifeli Seferleri İle DAHİL TURLAR : Zürih Turu, Appenzell Köyü, Bern, Montrö, Lozan Turları, Cenevre Turu, Annecy, Lyon

Detaylı

Ortaköy Portakal Yokuşu No 53 K1 Ulus İstanbul Tel : 0 212 2363686 Fax : 0 212 2363634

Ortaköy Portakal Yokuşu No 53 K1 Ulus İstanbul Tel : 0 212 2363686 Fax : 0 212 2363634 Unutulmaz bir kış serüveni Kanallar şehri Amsterdam, Ren kıyısındaki katedral şehri Köln, geçmişle bugünün harmanlandığı Lüksemburg, masal diyarı Brüj, çikolatanın anavatanı Brüksel ve dünyanın en romantik

Detaylı

AMSTERDAM KÜLTÜR TURU. 31 Aralık 03 Ocak 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

AMSTERDAM KÜLTÜR TURU. 31 Aralık 03 Ocak 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 KÜLTÜR TURU 31 Aralık 03 Ocak 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 Hollanda nın geleneksel ayakkabısı klomp, günümüzde çiftçi ve bahçevanlar tarafından kullanılsa da ülkeyi ziyaret eden turistlerin de

Detaylı

f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece

f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece Ice Hotel Kuzey Işıkları Stockholm (2) Ice Hotel Ice Rooms (1) Ice Hotel Kaaamos (2) 26 Mart 2013 Salı - 31 Mart 2013 Pazar 6 Gün - 5 Gece f zçtàâüx VÉÄÄxvà ÉÇ Planet İ stanbul New Life Travel Agency Türsab

Detaylı

KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU

KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU TUR DETAYI KURBAN BAYRAMI KUALA LUMPUR, SİNGAPUR, PHUKET, BANGKOK TURU 10-18 EKİM 2013 EKİM 2013 Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pz 1 1. Gün / İSTANBUL - KUALA LUMPUR 2. Gün / KUALA LUMPUR 3. Gün / KUALA LUMPUR

Detaylı

TÜRK HAVA YOLLARI İLE 9 GÜN

TÜRK HAVA YOLLARI İLE 9 GÜN TÜRK HAVA YOLLARI İLE 9 GÜN SALZBURG-VİYANA-PRAG-DRESDEN-BERLİN 01.GÜN İSTANBUL- SALZBURG - VİYANA 08 HAZ Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali nde saat 07.30 da buluşma. Türk Havayolları TK 1381

Detaylı

MALEZYA KÜLTÜR TURU. 31 Ocak -8 Şubat 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1

MALEZYA KÜLTÜR TURU. 31 Ocak -8 Şubat 2015. www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 MALEZYA KÜLTÜR TURU 31 Ocak -8 Şubat 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 5 6 PANGKOR LAUT (5,6) Deniz ve ğü neşin tadına doyasıya varacağ ımız Panğkor Laüt Adası nde türün yorğünlüğ ünü ü zerimizden

Detaylı

VİETNAM - KAMBOÇYA- TAYLAND

VİETNAM - KAMBOÇYA- TAYLAND TUR DETAYI VİETNAM - KAMBOÇYA- TAYLAND 26 OCAK - 5 ŞUBAT 2015 OCAK / ŞUBAT 2015 Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pz 26 2 9 16 23 27 3 10 17 24 28 4 11 18 25 29 5 12 19 26 30 6 13 20 27 31 7 14 21 28 1 8 15 22 1

Detaylı

Bir Başka Amerika. Abraham Lincoln Anıtı nda heykeli ile fotograf cektirin

Bir Başka Amerika. Abraham Lincoln Anıtı nda heykeli ile fotograf cektirin Bir Başka Amerika Washington (2) Niagara (1) New York (3) Boston (1) 16 Mayıs, 22 Haziran, 13 Temmuz, 18 Eylül 8 Gece/ 9 gün THY ile Muhteşem silueti, hepimizin görsel hafızalarına yer etmiş Times Square

Detaylı

Süha Derbent Organizasyonu ile Küba Fotograf Gezisi. Havana (4) / Santiago de Cuba (1) / Camaguey (1) / Trinidad (2) / Varedero (1) 10 Gece 11 Gün

Süha Derbent Organizasyonu ile Küba Fotograf Gezisi. Havana (4) / Santiago de Cuba (1) / Camaguey (1) / Trinidad (2) / Varedero (1) 10 Gece 11 Gün Süha Derbent Organizasyonu ile Küba Fotograf Gezisi Havana (4) / Santiago de Cuba (1) / Camaguey (1) / Trinidad (2) / Varedero (1) 10 Gece 11 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent Organizasyonu ile Küba

Detaylı

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

DUBAI. 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 AY DAN TURİZM DUBAI 3 gece (İstanbul Çıkışlı) 28-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 3 gecelik Dubai programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Detaylı

Arjantin & Şili. Arjantin & Şili

Arjantin & Şili. Arjantin & Şili Arjantin & Şili Arjantin & Şili Santiago Aires Colonla Del Sacremento (Uruguay) Aymara lara göre dünyanın son bulduğu, öte yandan eşsiz tatlara sahip şarapları ve geceleriyle hayatın yeniden başladığı

Detaylı

Tanzanya & Zanzibar. Tanzanya & Zanzibar

Tanzanya & Zanzibar. Tanzanya & Zanzibar Tanzanya & Tanzanya & Arusha Lake Manyara Dar Es Salaam Klimanjero Hava alanı Ancak belgesellerde görebileceğiniz türden bir tatil hayal ediyorsanız, Tanzanya & turumuz size hitap ediyor demektir. Büyüleyici

Detaylı

1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI) Dış hatlar terminalinde Setur Deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma.

1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI) Dış hatlar terminalinde Setur Deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. 1. GÜN: İSTANBUL (BULUŞMA NOKTASI) Dış hatlar terminalinde Setur Deskinde Setur görevlisi ve rehberiniz ile buluşma. 2. GÜN: İSTANBUL-JOHANNESBURG Da Vinci Hotel veya benzeri Uçağa biniş işlemlerinin ardından

Detaylı

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM

TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 AY DAN TURİZM TAYLAND 4 gece (İstanbul Çıkışlı) 25-31 MART 2013 Sayın Yetkili, 15 Şubat 2013 Ekte, grubunuza özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Bangkok / Tayland programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize

Detaylı

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR.

MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MOSSHOES 2014 ULUSLARARASI AYAKKABI FUARI MOSKOVA RUSYA 22 2525 EYLÜL 2014 MURANO TURİZM; ÜSTÜN DENEYİMİNİ, GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. MURANO TURİZM;

Detaylı

Ateş ülkesi Şili - Arjantin

Ateş ülkesi Şili - Arjantin Ateş ülkesi Şili - Arjantin Iberia Hava Yolları ile 30 Ocak 09 Şubat, 13-23 Mart, 08-19 Ekim, 12-22 Kasım,25 Aralık 04 Ocak 2014 Santiago Punta Arenas - Ainsworth Koyu &Tuckers Adacıkları Pia Buzulu &

Detaylı

UNUTULMAYA YÜZ TUTMUġ DEMĠRYOLU SEYAHATLERĠNĠ AFRĠKA NIN EN LÜKS TRENĠ ĠLE KONFORLU BĠR SERÜVENE DÖNÜġTÜRÜYORUZ.

UNUTULMAYA YÜZ TUTMUġ DEMĠRYOLU SEYAHATLERĠNĠ AFRĠKA NIN EN LÜKS TRENĠ ĠLE KONFORLU BĠR SERÜVENE DÖNÜġTÜRÜYORUZ. UNUTULMAYA YÜZ TUTMUġ DEMĠRYOLU SEYAHATLERĠNĠ AFRĠKA NIN EN LÜKS TRENĠ ĠLE KONFORLU BĠR SERÜVENE DÖNÜġTÜRÜYORUZ. Güney Afrika Cape Town da baģlayacak serüvenimiz, Tüm Ümit Burnu Yarımadasını, Elmas Madenlerini,

Detaylı

Sayın Yetkili, 05 Aralık 2011. Ekte, özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız.

Sayın Yetkili, 05 Aralık 2011. Ekte, özel olarak hazırlamış olduğumuz 4 gecelik Berlin programımız ile ilgili detaylı programı dikkatinize sunarız. , 1971 YILINDAN BUGÜNE 40 YILLIK TECRÜBENİN VERMİŞ OLDUĞU ÜSTÜN DENEYİMİ GENÇ, DİNAMİK EKİBİ VE SÜREKLİ GELİŞEN HİZMET KALİTESİ İLE GÜNÜMÜZE TAŞIMAKTADIR. ; YEPYENİ BİRVİZYONLA; DEĞİŞİK SEKTÖRLERDE BÜYÜME

Detaylı

İlim ve medeniyete yerinde dokunuş SEMERKANT SARAYBOSNA. Kültür Turları 9 TAKSİT

İlim ve medeniyete yerinde dokunuş SEMERKANT SARAYBOSNA. Kültür Turları 9 TAKSİT İlim ve medeniyete yerinde dokunuş SEMERKANT SARAYBOSNA Kültür Turları 9 TAKSİT Gönül mimarlarının huzuruna yolculuk... SEMERKANT Turu İSTANBUL > TAŞKENT > SEMERKANT > BUHARA Orta Asya nın ve İpek Yolu

Detaylı

5* STAR PRINCESS ile BATI AMERİKA San Francisco(1) - Enseneda(Meksika) Los Angeles - San Diego Santa Barbara Las Vegas(2) 04 Nisan & 11 Nisan 2015

5* STAR PRINCESS ile BATI AMERİKA San Francisco(1) - Enseneda(Meksika) Los Angeles - San Diego Santa Barbara Las Vegas(2) 04 Nisan & 11 Nisan 2015 5* STAR PRINCESS ile BATI AMERİKA San Francisco(1) - Enseneda(Meksika) Los Angeles - San Diego Santa Barbara Las Vegas(2) 04 Nisan & 11 Nisan 2015 01. Gün İSTANBUL SAN FRANSISCO 04 Nisan 15 Atatürk Havalimanı,

Detaylı

20 29 Temmuz 2012 tarihleri arası Yunanistan İtalya Gezi Notlarım

20 29 Temmuz 2012 tarihleri arası Yunanistan İtalya Gezi Notlarım 20 29 Temmuz 2012 tarihleri arası Yunanistan İtalya Gezi Notlarım 20 30 Temmuz 2012 tarihleri arasında tatil.com dan 399 Euro ( ) kişi başı ücretle aldığım otobüsle kalasik İtalya Yunanistan turuna ait

Detaylı

Süha Derbent ile Etiyopya da Kabile Portre Çekimleri. Addis Ababa (2) / Konso (2) / Jinka (1) / Turmi (2) 7 Gece 8 Gün

Süha Derbent ile Etiyopya da Kabile Portre Çekimleri. Addis Ababa (2) / Konso (2) / Jinka (1) / Turmi (2) 7 Gece 8 Gün Süha Derbent ile Etiyopya da Kabile Portre Çekimleri Addis Ababa (2) / Konso (2) / Jinka (1) / Turmi (2) 7 Gece 8 Gün BU SEYAHATTE... Büyük bir Doğu Afrika ülkesi olan Etiyopya da birbirinden farklı yaşantıları

Detaylı

KÜBA FOTOSAFARİ Belgesel ve Gezi Fotoğrafçılığı Atölyesi

KÜBA FOTOSAFARİ Belgesel ve Gezi Fotoğrafçılığı Atölyesi KÜBA FOTOSAFARİ Belgesel ve Gezi Fotoğrafçılığı Atölyesi FOTOĞRAF TURU 17-25 OCAK 2015 www.gazella.com 0 212 233 15 98 1 1 2 4 3 7 6 5 HAVANA (1,2,3,4,7) Malecon Bulvarını keşfedecek Devrim Mu zesi gezecek

Detaylı

MARDİN FOTOĞRAF GEZİSİ Mardin

MARDİN FOTOĞRAF GEZİSİ Mardin MARDİN FOTOĞRAF GEZİSİ Mardin 28 30 Mayıs, 2010 Medeniyetlerin ve dinlerin buluşma noktası Mardin ve çevresini fotoğraf karelerine sığdıramayacaksınız! Mardin, tarih boyunca birçok medeniyete, farklı dinlere,

Detaylı

Merhaba, Hayat Gezince Güzel SEYAHAT 53 AİLESİ. Unutmayın!

Merhaba, Hayat Gezince Güzel SEYAHAT 53 AİLESİ. Unutmayın! I I Merhaba, Gezmek; en derin okyanuslardan en sığ sulara ve yüce dağlardan vadilere, ovalara ve yaylalara ve keşfetmek doyasıya tüm çekici doğasını, gizemli tarihini ve Dünyada var olmak kardeşçe, dostça.

Detaylı

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA

junıor 2013 gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA junıor 2013 hadi BİRARAYa gelelim ve konuşalım! EOS LANGUAGES PLUS 1983 TM İNGİLTERE MALTA ABD KANADA ALMANYA İSPANYA MEKSİKA FRANSA İTALYA Fun factor Let s get together and talk Language holidays Merhaba!

Detaylı

BENELÜKS 1 Köln de başlayan uzun yolculuğun ilk durağı olacak Lüksemburg a doğru uzanan bir ferahlık duygusu. Benelüks ü ters sırasıyla görmek ve yaşamak üzere 2600 km civarında yol kat edilecek bir gezinin

Detaylı

30 OCAK-06 ŞUBAT 2013

30 OCAK-06 ŞUBAT 2013 30 OCAK-06 ŞUBAT 2013 İSTANBUL, İSTANBUL UM Interfaks.ru,Rusya, 30 Ocak 2013 Rusya kaynaklı haber ajansı Interfaks İstanbul ile izlenimleri içeren aşağıdaki yazıya internet sitesinde yer verdi: Dünyada

Detaylı

BATI AKDENİZ NCL Epic ile Haziran-Eylül / Türk Hava Yolları ile - 7 Gece 8 Gün

BATI AKDENİZ NCL Epic ile Haziran-Eylül / Türk Hava Yolları ile - 7 Gece 8 Gün BATI AKDENİZ NCL Epic ile Haziran-Eylül / Türk Hava Yolları ile - 7 Gece 8 Gün Civitaveccihia Livorno- Cannes- Palma de Mallorca-Barcelona Napoli - Civitaveccihia Neden Gitmeli? Gözlerinizi birkaç saniyeliğine

Detaylı