EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ARALIK - OCAK BÜLTENİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ARALIK - OCAK BÜLTENİ"

Transkript

1

2 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ARALIK - OCAK BÜLTENİ İÇİNDEKİLER Genel Duyurular İTÜ de 1001 Soru YGS-LYS Kamp Çalışmaları Duyurusu Uludağ Kayak & Snowboard Kamp Duyurusu Veli - Öğretmen Görüşmeleri Yapıldı Esu Turkey 11 IB Soğuk Savaş Ders Sunumları Gerçekleştirildi IB Toplantısı İl Gsgm Mdr. Basketbol, Voleybol Kız Takım Müsabakaları İl Gsgm Mdr. Basketbol, Badminton Erkek Takım Müsabakaları İl Gsgm Mdr. Badminton Kız Takım Müsabakaları Sınav Kaygısı Envanteri İstanbul Arkeoloji Müzesi ve Süleymaniye Külliyesi Gezisi Yurt Dışı Eğitimi Tanıtım Toplantısı İngilizce ve İspanyolca Theme Writing To Bee Academy (Tolgahan ÇOĞULU) Okul Kütüphanesinde Gazete ve Kitap Okuma Etkinliği Hazırlık ve 9.Sınıflarda Münazara Etkinliği Ekosistem ve Canlılardaki Teknoloji Dilek Ağacı Yılbaşı Partileri Ar-Ge Laboratuvarı Bilim Merkezine Dönüştü Aralık Ayı Örnek Öğrencileri Aralık Ayı Yapılması Planlanan Etkinlikler Sınav Takvimi Yemek Menüsü

3 DUYURULAR 3 MESLEK TANITIM GÖZLEMİ Ara tatilde Meslek Tanıma Gözlemi yapmak isteyen öğrencilerin istekleri doğrultusunda üniversite ve iş yerleri ile iletişime geçilerek, tatil döneminde öğrencilere 5 gün gözlem yapma imkanı sağlanacaktır. TÜBİTAK BAŞVURU TARİHLERİ Öğrencileri temel alanlarda ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, onların çalışmalarını yönlendirmek ve bilimsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla TÜBİTAK-Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığınca Bilgisayar, Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik, Coğrafya, Psikoloji, Sosyoloji ve Tarih dallarında ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI düzenlenmektedir. Öğrencilerimizin aşağıdaki başvuru tarihlerini ve proje koşullarını dikkate alarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Proje başvuruları https://e-bideb.tubitak.gov.tr adresinden Ocak 2015 tarihleri arasında öğrenci tarafından online olarak yapılacaktır. İki öğrenci tarafından hazırlanan projelerde, bir öğrenci sisteme giriş yapacak ve diğer öğrenci ile danışman bilgilerini de sisteme girecektir. Öğrenciler son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraflarını sisteme yükleyeceklerdir. Online başvuruda Proje Planı, Proje Özeti (özet 250 kelimeyi geçmemelidir) ve Proje Raporu PDF formatında sisteme yüklenecektir. Proje özet, plan ve raporun üzerine kişisel bilgiler yazılmayacaktır. Online başvuru yapıldıktan sonra sistemden alınacak proje başvuru çıktısı öğrenciler, danışman ve okul müdürlüğü tarafından imzalanacaktır. Başvuru formu 30 Ocak 2015 tarihine kadar Bölge Koordinatörlüğü adresine gönderilecek veya elden teslim edilecektir. VELİ-ÖĞRETMEN GÖRÜŞMELERİ Randevulu Veli - Öğretmen görüşmelerinin sona ermesi 02 Ocak 2015 Cuma günüdür. KARNE DAĞITIMI Öğrenci karnelerinin dağıtımı 23 Ocak 2015 Cuma günü son ders saatinde yapılacaktır.

4 4 DUYURULAR İTÜ DE 1001 SORU YGS-LYS KAMP ÇALIŞMALARI 11 ve 12. sınıf öğrencilerimizin üniversite yolunda başarılı ve sağlam adımlar atabilmesi için Ocak 2015 tarihleri arasında bir kamp programı hazırladık. İTÜ de 1001 Soru adıyla İTÜ Uzay Uçak Fakültesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan programda öğrencilerimiz sabah dan a dek yoğun bir tempoda çalışacak, soru çözecek, sınavlara katılacaktır. 5 gün boyunca öğrencilerimize sabah kahvaltısı Aşkur tarafından ikram edilecek, öğle yemeklerini İTÜ yemekhanesinde yiyecekler ve bu süreyi bir üniversite öğrencisi olarak geçireceklerdir. Bu motivasyon ve pozitif etkileşimin öğrencilerimizin başarılarına büyük bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.

5 DUYURULAR 5 ULUDAĞ KAYAK & SNOWBOARD KAMPI 12 Şubat Perşembe - 15 Şubat 2015 Pazar tarihleri arasında Uludağ Atasu otelde kayak ve snowboard kampı düzenlenecektir. Herşey dahil sistemi ile 900 TL ücret karşılığında düzenlenecek kayak kampına katılmak isteyen öğrencilerimizin uygulamalı dersler bölüm başkanımız Sayın Eray Destanoğlu ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

6 6 ETKİNLİKLER VELİ ÖĞRETMEN GÖRÜŞMELERİ YAPILDI 2 Aralık Salı Hazırlık sınıflarımız, 3 Aralık Çarşamba 9.sınıflarımız, 6 Aralık Cumartesi 10. ve 11.sınıflarımız, 10 Aralık Çarşamba ise 12.sınıflarımız için veli toplantılarımızı yaptık. Katılım oranının yüksek olduğu toplantılarda, velilerimiz ders öğretmenleri ile bireysel görüşmeler yaparak öğrencilerimizin akademik gelişimleri ile ilgili bilgiler aldılar. Ayrıca 02 Aralık Salı, 03 Aralık Çarşamba ve 05 Aralık Cumartesi günü okulumuzda Veli-Öğretmen görüşmelerinde aşağıda adı geçen öğrencilerimiz İngilizce öğretmenlerine çevirmenlik yapmışlardır. Kendilerine Yabancı Diller Bölümü olarak teşekkür ediyor, gösterdikleri başarıdan dolayı onları tebrik ediyoruz. Melis Gün Defne Kartal Lila Ceylan Cem Ali Ulukılıç Damla Sayıl ESU TÜRKİYE İngilizce Konuşanlar Topluluğu na bağlı Türkiye Münazara Akademisinin okulumuzda düzenlediği Münazara Atölyesi için okulumuza Niall O Rourke gelerek MUN ve Münazara kulübü öğrencilerimizi çalıştırdı. Saat arasında öğrencilerimizle hem teorik, hem de pratik çalışmalar yapan Neil çok verimli bir çalışma ortamı yaratarak geleceğin liderleri çocuklarımızı fikirlerini savunma konusunda cesaretlendirdi. 11-IB SINIFIMIZ SOĞUK SAVAŞ DÖNEMİ İLE İLGİLİ DERS SUNUMLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ 11IB sınıfı öğrencileri TSS dersi ile ilgili olarak yapmış oldukları Soğuk Savaş Dönemi ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdi. Sunumda 10 IB sınıfı öğrencilerimiz dinleyici olarak katılım sağladı. Öğrencilerimiz sunum için grup çalışmasının en güzel örneğini gösterdi. Görsel ve bilgisayar ortamında yapılan çalışmalar birbirinden güzel hazırlanmıştı. Okul Müdürümüz Serap Sarıgül HAZAR ında 3 ders saati boyunca sunumları izlemesi öğrencilerimizi onore etti.

7 ETKİNLİKLER 7 IB TOPLANTISI Uluslararası Bakalorya Organizasyonu İlk Yıllar ve Orta Yıllar Programları ile Diploma Programlarını (IB-PYP, IB-MYP, IB-DP) uygulamaya yetkilendirilen ve uygulamaya aday olan Türk okullarının temsilcileri Çakır Eğitim Kurumlarında düzenlenen toplantıyla bir araya geldi. Türkiye deki IB okullarının ortak sorunlarının giderilmesi için çözüm yolları üretilmesi ve ortak bir çalışma zemini yaratılması amacıyla yılın belli dönemlerinde gerçekleştirilen IB Türk okulları toplantılarının 2014 yılı son oturumu gerçekleştirildi. 21 okulun PYP, MYP ve DP koordinatörleri ile okul müdürleri ve kütüphane öğretmenlerinin bir araya geldiği toplantı geniş bir katılımla gerçekleşti. Okulumuzu temsilen IB koordinatörümüz Ayhan Atiş ve kütüphane öğretmenimiz Özgür Kaya bu toplantıya katıldılar. İL GSGM MÜDÜRLÜĞÜ BASKETBOL KIZ TAKIMI MÜSABAKALARI Kız Basketbol Takımımız İl GSGM Basketbol Turnuvası nda, tarihinde Kız Basketbol Takımımız rakibini 20-0 yenmiş, tarihinde Kız Basketbol Takımımız rakibini yenerek gruplara kalmıştır. Grup Maçlarında ise; tarihinde Kız Basketbol Takımımız rakibini yenmiş, tarihinde Kız Basketbol Takımımız rakibine yenilmiş, tarihinde Kız Basketbol Takımımız rakibini yenmiş, tarihinde Kız Basketbol Takımımız rakibini 20-0 yenmiştir. Bu sonuçlara göre grup maçlarında bir yenilgi alarak turnuvada, ilk 16 ya veda etmiştir. Takımımız oyuncularına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İL GSGM MÜDÜRLÜĞÜ VOLEYBOL KIZ TAKIMI MÜSABAKALARI 8 Aralık 2014 tarihinde yapılan İl GSGM Turnuvası nda Voleybol kız takımımız yapmış olduğu müsabakada rakibine 3-1 yenilerek turnuvadan elenmiştir.

8 8 ETKİNLİKLER İL GSGM MÜDÜRLÜĞÜ BASKETBOL ERKEK TAKIMI MÜSABAKALARI Basketbol takımımız İl GSGM Basketbol Turnuvası nda, tarihinde Erkek Basketbol Takımımız rakibini yenmiş, tarihinde Erkek Basketbol Takımımız rakibini yenmiş, tarihinde Erkek Basketbol Takımımız rakibine yenilerek gruplara kalma maçında turnuvaya veda etmiştir. Takımımız oyuncularını ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İL GSGM MÜDÜRLÜĞÜ BADMINTON ERKEK TAKIM MÜSABAKALARI Aralık 2014 tarihleri arasında GSGM Genç Erkekler İl Badminton Turnuvası na katılan okul takımız ilk 8 e girme başarısı göstermiştir İL GSGM MÜDÜRLÜĞÜ BADMINTON KIZ TAKIMIMIZ Aralık 2014 te GSGM İl Badminton Turnuvası na ilk kez katılan kız takımımız, grup maçlarında gösterdikleri üstün performansla göz doldurmuştur. Yaptıkları maçlarda ellerinden geleni yapan ve iyi bir mücadele sergileyen Kız Badminton Takımımız, elenmiş olsalar da güçlü rakipleri karşısında edindikleri tecrübe ile gelecek maçlar için rakiplerine gözdağı vermişlerdir. SINAV KAYGISI ENVANTERI Pazartesi günü Rehberlik saatinde Sınav Tutum Envanteri 9. sınıf öğrencilerimize uygulandı. Öğrencilerimizin sınava ilişkin kaygı düzeyleri belirlenerek kaygı ve kendi kaygı düzeylerine ilişkin bilgi verilecektir. Kaygı düzeyi belirli normların üzerinde olan öğrencilerle bireysel görüşülecek, gerekli durumlarda bu bilgiler veli ve öğretmenlerle paylaşılacaktır.

9 ETKİNLİKLER 9 İSTANBUL ARKEOLOJİ MÜZESİ VE SÜLEYMANİYE KÜLLİYESİ GEZİSİ İTÜ GVO Özel Ekrem Elginkan Lisesi 9. sınıf öğrencileri 18 Aralık 2014 Perşembe günü tarih öğretmenleri İsmail IĞDIR, Ramazan AŞKIN ve Rehber Öğretmen Nihal AYHAN ile İstanbul Arkeoloji Müzesi ve Süleymaniye Külliyesi ne gezi düzenledi. Öğrenciler, tarih öncesi döneme ve İlkçağ uygarlıklarına ait eşi benzeri olmayan eserlerin yer aldığı İstanbul Arkeoloji Müzesinde tarihin ilk yazılı antlaşmasını, yazılmış ilk aşk şiirini, ilk ilaç reçetesini, ilk boşanma ve evlilik belgelerini kil tabletlerde yazılı olarak görme fırsatı buldular. Yine Osmanlı Devleti nin Klasik dönemine ait peyzaj sanatının en güzel örneklerinden olan Gülhane Parkı içinden öğrencilerimiz ile keyifli bir yürüyüş yaparak servislerimize ulaştık. Buradan Osmanlının Klasik dönemindeki en güzel eserlerinden olan Süleymaniye Camii ve Külliyesi nin tam karşısında yer alan Meşhur Kanaat Kuru fasülyecisinde yemek yedik. Yemekten sonra Mimar Sinan ın kalfalık eserim dediği Süleymaniye Camiisini gezme fırsatı da bulduk. YURT DIŞI EĞİTİMİ TANITIM TOPLANTISI Bir IB okulu olan lisemizde, rehberlik birimimiz ve yurt dışı eğitim danışmanımız ile birlikte öğrencilerimizin gelecek yılki yol haritalarını belirlemek için düzenlediğimiz Yurt Dışı Eğitim Toplantısı, 27 Aralık Cumartesi tarihinde velilerimizin yoğun ilgisi altında gerçekleştirildi. İNGİLİZCE THEME WRITING 12. sınıflar haricindeki tüm öğrencilerimiz kendilerine verilen konular hakkında yazılar yazdılar. Yaratıcı çalışmalarını desteklemek istediğimiz öğrencilerimizden seviyelerine göre hikaye, makale, görüş yazısı gibi farklı türde yazılar yazmaları istendi. İSPANYOLCA THEME WRITING 12. sınıflar dışındaki tüm öğrencilerimiz kendilerine verilen konular hakkında İspanyolca ve Almanca olarak şimdiye kadar gördükleri konuları kapsayan kısa ama yaratıcı kompozisyonlar yazdılar.

10 10 ETKİNLİKLER TO BEE ACADEMY INSPIRE THE YOUNGER GENERATIONS (TOLGAHAN ÇOĞULU) Bilim, teknoloji, kültür, sanat gibi farklı alanlarda ileri derecede bilgi ve tecrübe sahibi bilim adamı, filozof, müzisyen, edebiyatçı, sanatçı, toplum lideri ya da hayırsever kişilerin sahip olduğu bilgileri genç kuşaklara aktarabilmeleri ve onlara ilham verebilmelerine zemin oluşturma amacı olan To Bee etkinliklerimizin ilkini 24 Aralık ta gerçekleştirdik. Ayarlanabilir Mikrotonal Gitarın (Adjustable Microtonal Guitar) tasarımını yapan İTÜ Türk Müziği Konservatuarı Çalgı Bölümü Başkan Yardımcısı Sayın Doç Dr. Tolgahan ÇOĞULU öğrencilerimizle etkinlik kapsamında buluştu. İlkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğin, bundan sonra her yıl aralıksız olarak devam ettirilmesi ve yaratılacak pozitif düşünce atmosferinin genç kuşakların gelecekte motivasyonlarını daha da artırması düşünülmektedir

11 ETKİNLİKLER 11 OKUL KÜTÜPHANESİNDE GAZETE VE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ Kütüphanemiz, kitap paylaşımı, internet erişimi, günlük gazeteleri, süreli yayınlar ve ödünç kitap alışverişi gibi yaygın kütüphane hizmetleri vermenin yanı sıra bire bir etütlerin de yapıldığı bir yerdir. Hazırlık A ve Hazırlık B sınıfı öğrencileri de zaman zaman okuma etkinliğini sınıf ortamının yanı sıra okul kütüphanesinde gerçekleştirilmektedir. HAZIRLIK SINIFLARI VE 9.SINIFLARDA MÜNAZARA ETKİNLİĞİ Öğrencilerin dersin dışında başka kitapları okumasını ve incelemesini sağlamak, onların konuşma becerilerini geliştirmek, düşünceler arasında bağ kurabilmek, düşüncelerini kusursuz bir şekilde dile getirebilmesini sağlamak Hazırlık sınıflarında ve 9.sınıflarda münazara etkinliği yapılmaktadır. Öğrencilerin konuşma yeteneği geliştirmek, yorum becerileri artırmak, farklı konular üzerinde fikir üretme, kendi fikrini savunma yetisi kazandırmayı amaçlayan bu münazara yarışmalarına öğrenciler yoğun ilgi göstermektedir. EKOSİSTEM VE CANLILARDAKI TEKNOLOJİ Da Vinci Bilim ve Teknoloji Enstitüsü Dernek Başkanı Müge Kanay Konuğumuzdu Bilimin, mühendisliğin ve inovasyonun dünyadaki tüm insanların faydasına olacak şekilde geliştirilmesine öncülük etmek amacıyla kurulmuş bir düşünce kuruluşu olan Da Vinci Bilim ve Teknoloji Derneği Başkanı Müge Kanay, 9. ve 10. sınıf öğrencileriyle buluştu. Kanay, amaçlarının gençlerin bilime olan ilgilerini uyandırmak ve çevre sorunlarına duyarlılıklarını artırmak, yaşadıkları dünyanın sosyal ve ekonomik sorunları hakkında, gençlerimizde farkındalık yaratmak olduğunu belirtti. Toplumların, refah seviyesinin yükselmesinde bilimsel bilginin hayati bir öneme sahip olduğuna değinen Kanay Mikrodünya ve Teknoloji, Antik Medeniyetlerde Teknoloji ve Yaşayan Makine İnsan Vücudu içerikli sunumunda doğa ve bilimle ilgili ilginç görsellerini de bizlerle paylaştı.

12 12 ETKİNLİKLER DİLEK AĞACI Yabancı Diller Bölümümüz, öğrencilerimizle Dilek Ağacı süslediler. Tüm öğrencilerimiz sınıflarında yeni yıldan beklentilerini konuştuktan sonra, isteyen öğrenciler bu beklentilerini kısa cümlecikler halinde dekore ettikleri kağıtlara yazarak dilek ağacına astılar. ÖĞRETMENLERİMİZİN YILBAŞI PARTİSİ Öğretmenlerimiz için Lisemizin Sosyal Komitesi tarafından düzenlenen 2015 e Merhaba Yılbaşı Partisi 24 Aralık ta saatleri arasında kutlandı. Eğlenceli dakikaların yaşandığı parti 2015 e gönderilen iyi dileklerle sona erdi. ÖĞRENCİLERİMİZİN YILBAŞI PARTİSİ Okul Başkanı ve sınıf temsilcilerinin düzenlediği yeni yıl partisi ÇAS ta kutlandı. Farklı etkinliklerin sergilendiği partiye öğrenciler, coşkularıyla renk kattı.

13 ETKİNLİKLER AR-GE LABORATUVARI BİLİM MERKEZİNE DÖNÜŞTÜ Lisemizde açılan bilim merkezi ile öğrencilerin elektronik, çevre, yazılım, mekatronikrobotik, haberleşme alanlarında teknolojik bilgi birikimlerini ve farkındalıklarını artırarak, yenilikçi düşünceler geliştirmelerine olanak sağlamayı hedefliyoruz. Öğrencilerine IB eğitimi ile uluslararası diploma veren ve bu sayede öğrencilerine yurtdışında okuma imkânı sağlayan Özel Ekrem Elginkan Lisesinde açılan bu merkez, gençlerin meslek seçimlerine yön verecek çalışmalara imza atıyor. Öğrencilerin inovatif düşünceler geliştirmelerine olanak sağlayan bu merkezde, Fizik-Kimya-Biyoloji Modülleri, Teknoloji ve Bilgisayar Modülleri, Modern Teknoloji ve Elektronik Sistemleri Modülleri, Enerji (Rüzgar, Güneş, Su, Hidro Isı) Modülleri, Temel İletişim Modülleri, Hareketli Robot Modülleri, 3D Robot Modülleri, Robotik Eğitim Modülleri bulunuyor. Bu modüller sayesinde öğrenciler artık laboratuvar dışında da farklı deneyler yaparak data toplayabilecek, gerçek dünya ile tanışarak kendi işlerini kurabilecek bilgi ve yetkinliğe erişecekler. 13

14 14 ÖRNEK ÖĞRENCİLER ARALIK AYI ÖRNEK ÖĞRENCİLERİ Akademik başarı ve disiplin dikkate alınarak seçilen örnek öğrencilerimizi tebrik ederiz. Hz - A H. Bilgehan GÜVEN Hz - B A. Ceyda ŞEN 9-A Defne İnci AYKANAT 9-B Erim BİLGEN 9-C Mert ÖZKAYA 10 - A Melisa DOĞAN 10 - B Zeynep SALKAYA 10 - C Eda Sansel ÜSTÜN 11 - A T. Yiğit AKTAN 11 - B Ege AKBABA 11 - C Damla SAYIL 12 - A Özüm HABİBOĞLU 12 - B Alp AKOVA 12 - C Ege GEVELİ

15 15

16 16 OCAK AYI YAPILMASI PLANLANAN ETKİNLİKLER ERGENLİK DÖNEMİ VE ÖZELLİKLERİ KONFERANSI saat da (8 ve 9. Ders saatler), İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi Halk Sağlığı Hemşireliği Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Gülhan Coşansu, 9. sınıf öğrencilerimize, Ergenlik Dönemi ve Özellikleri konulu konferans verecektir. 07 Ocak QUATARMUN KONFERANSI Yabancı Diller Öğretmenimiz Malia Akıncı ile birlikte 6 öğrencimiz (11IB-Burak Can Çicek, 10IB-Barış Alpar, 10IB-Serra Şensoy, 10B-Naz Polat, 11A-Dilara Güntay, 9A-Fatma Aslıhan Beji) Doha Katar da QUATARMUN konferansına katılacaklardır Ocak İL GSGM YÜZME YARIŞLARI İl GSGM yüzme yarışları 07 Ocak tarihinde gerçekleştirilecektir. 07 Ocak BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GEZİSİ Üniversite tanıtım çalışmaları kapsamında 9 Ocak ta 11. ve 12. sınıf öğrencilerimizle Bilgi Üniversitesi ne gezi planlanmıştır. FUTBOL TURNUVASI Okul içi Hazırlık-9 ve sınıflar arasında 4+1 oyunculardan oluşacak takımlarla eleme usulü futbol turnuvası yapılacaktır. 09 Ocak Ocak

17 SINAV TAKVİMİ 17 MEB SINIFLAR Hazırlık Sınıflar Tarih Hz. 9.Sınıf 10 FM 11 FM 11 TM Pzt Kimya Kimya Kimya Kimya Psikoloji Sal Tarih/Sağlık Tarih T.C.ink.Tarihi T.C.ink.Tarihi gar Turkçe Cogr/ Edeb Cogr/ Edeb Edebiyat Cogr/ Edeb Pzt 2. ve 3. dersler İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce Sal Matematik Matematik Matematik Matematik Matematik gar Fizik Dil Anlatı/Din Dil Anlatı/Din Dil Anlatı/Din Dil Anlatı/Din Per İsp/Almanca Fizik/İsp.Alm Fizik/İsp.Alm Fizik/İsp.Alm Cum Biyoloji/Edebiyat Pzt Biyoloji/ Edebiyat Biyoloji/ Edebiyat Biyoloji/ Edebiyat Geometri /Felsefe Sosyoloji/ İsp.Alm T.Edebiyatı Geometri/ Felsefe Sal Telafi Telafi Telafi Telafi Telafi gar Telafi Telafi Telafi Telafi Telafi Per Telafi Telafi Telafi Telafi Telafi Cum Telafi Telafi Telafi Telafi Telafi 12.SINIFLAR Tarih 12 FM 12 TM 12 TS 12 IB/FM 12 IB/TM Per T.Ed/ Din K. T.Ed/ Din K. T.Ed/ Din K. T.Ed/ Din K. T.Ed/ Din K Cum Fizik/ isp Mat./ isp Mat./ isp Fizik/ isp Mat./ isp Pzt Kimya/ Trafik g.turk Dun.Tar/Trafik g.turk Dun.Tar/Trafik Kimya/ Trafik g.turk Dun.Tar/Trafik Sal Biyo/ ing Cog/ing Cog/ing Biyo/ ing Cog/ ing Car Geo/ Dil Anlatim Per Matematik Geo/ Dil Anlatim Matematik/ Mantik Geo/ Dil Anlatim Matematik/Mantik Geo/ Dil Anlatim Matematik Geo/ Dil Anlatim Matematik/ Mantik Cum Telafi Sınavları Telafi Sınavları Telafi Sınavları Telafi Sınavları Telafi Sınavları Pzt Telafi Sınavları Telafi Sınavları Telafi Sınavları Telafi Sınavları Telafi Sınavları

18 18 SINAV TAKVİMİ IB EXAM Tarih Saat 10 IB 11 IB Pzt 2-3.Ders Biology/Physics IB Biology/Physics IB Sal 2-3.Ders Turkish A1 Turkish A gar 2-3.Ders Math Math Per 2.Ders Biyoloji(MEB)/Din Din K./Biyoloji(MEB) Cum 2.Ders Fizik (MEB) Fizik (MEB) Pzt 2.Ders ispanyolca /Almanca ispanyolca /Almanca Sal 2-3.Ders TSS TSS gar 2.Ders Telafi sinavları Telafi sinavları Per 2.Ders Telafi sinavları Telafi sinavları Cum 2.Ders Telafi sinavları Telafi sinavları

19 YEMEK MENÜSÜ 19 AŞKUR FİRMASI YEMEK MENÜSÜ 2 Ocak Cuma Cal 5 Ocak Pazartesi Cal 6 Ocak Salı Cal 7 Ocak Çarşamba Cal YAYLA ÇORBA 115 EZOGELİN ÇORBA 217 YOĞURT ÇORBASI 110 DOMATES ÇORBA 161 CORDON BLUE 336 KIŞ TÜRLÜSÜ 238 SAHAN KÖFTE 248 ETLİ NOHUT 393 KALEM MAKARNA 291 AMERİKAN SALATA SPAGETTİ NAPOLİTEN 291 BUHARA PİLAVI 341 BULGUR PİLAV HAYDARİ 275 Z.Y PİLAKİ 165 Z.Y KEREVİZ 178 MEVSİM SALATASI 139 GÖBEK SALATA 30 YEŞİLLİK 30 KARIŞIK TURŞU 70 YEŞİL SALATA 300 YEŞİLLİK 90 BEYAZ LAHANA SALATA 60 KIRMIZI LAHANA 51 HAVUÇ RENDE 65 KIRMIZI LAHANA 51 ROKA SALATASI 30 HAVUÇ RENDE 65 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 MEVSİM MEYVESİ 60 MEVSİM MEYVESİ 60 KABAK TATLISI 140 MEVSİM MEYVESİ 60 8 Ocak Perşembe Cal 9 Ocak Cuma Cal 12 Ocak Pazartesi Cal 13 Ocak Salı Cal TARHANA ÇORBA 115 MERCİMEK ÇORBA 183 ŞEHRİYELİ ÇORBA 115 YÖRÜK ÇORBA 115 TAZE FASULYE 201 TAVUK DÖNER GÜNÜ 326 HİNDİ KAVURMA 363 ETLİ BEZELYE 300 SU BÖREĞİ 360 ŞEHRİYELİ PİRİNÇ PİLAVI 342 KUSKUS PİLAVI 408 KOL BÖREĞİ 336 Z.Y KABAK PANE 275 Z.Y HAVUÇ TARATOR 201 Z.YAĞLI ENGİNAR 195 Z.YAĞLI BROKOLİ 160 YEŞİLLİK 30 ROKA SALATASI 65 YEŞİLLİK 30 KARIŞIK TURŞU 30 TURP SALATASI 90 YEŞİLLİK 30 HAVUÇ RENDE 65 KIRMIZI LAHANA 51 GÖBEK KIYIM 30 KORNİŞON TURŞU 90 ROKA SALATASI 30 MEVSİM SALATASI 139 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 TRİLEÇE TATLISI 291 MEVSİM MEYVESİ 60 MEVSİM MEYVESİ 60 KEŞKÜL Ocak Çarşamba Cal 15 Ocak Perşembe Cal 16 Ocak Cuma Cal 19 Ocak Pazartesi Cal MERCİMEK ÇOR- BA PÜRELİ İZMİR KÖFTE ARPA ŞEHRİYELİ PİLAV Z.YAĞLI PIRASA BROKOLİ ÇORBA 115 PİRİNÇ ÇORBASI 114 MERCİMEK ÇORBA- SI 320 ETLİ KURU FASULYE 330 TAS KEBAP 336 TAVUK SOTE BULGUR PİLAVI 291 PİZZA GÜNÜ 291 CEVİZLİ ERİŞTE 337 Z.Y LAHANA TARATOR Z.Y İSPİR FASULYE 170 Z.Y BAMYA 325 ROKA SALATASI 30 KORNİŞON TURŞU 90 HAVUÇ RENDE 30 MEVSİM SALATASI 139 PATLICAN SALATA 225 KIVIRCIK SALATA 51 YEŞİLLİK 30 HAVUÇ RENDE 65 HAVUÇ RENDE 65 KIRMIZI LAHANA 65 TURP SALATA 54 KIRMIZI LAHANA 51 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 MEVSİM MEYVESİ 170 TİRAMİSU 60 MEVSİM MEYVESİ 409 MEVSİM MEYVESİ 185

20 20 YEMEK MENÜSÜ AŞKUR FİRMASI YEMEK MENÜSÜ 20 Ocak Salı Cal 21 Ocak Çarşamba Cal 22 Ocak Perşembe Cal 23 Ocak Cuma Cal DÜĞÜN ÇORBA 122 YAYLA ÇORBA 115 DOMATES ÇORBA 161 EZOGELİN ÇORBA 183 ETLİ NOHUT 413 ÇİFTLİK KEBAP 250 KIYMALI ISPANAK 393 ÇITIR BALIK PATATES ŞEHRİYELİ PİLAV 342 BULGUR PİLAVI 420 BALKAN BÖREĞİ 291 BONCUK MAKARNA 342 HAYDARİ 60 MERCİMEK KÖFTE 325 Z.Y NOHUT SALATA 165 Z.Y BARBUNYA PİLAKİ ÇOBAN SALATASI 90 AKDENİZ SALATA 90 GÖBEK SALATA 30 KIRMIZI LAHANA 51 ROKA SALATASI 30 TURP SALATASI 54 ROKA SALATASI 30 ÇOBAN SALATASI 90 KARIŞIK TURŞU 70 HAVUÇ RENDE 65 KARIŞIK TURŞU 70 HAVUÇ RENDE 65 YOĞURT 158 YOĞURT 158 YOĞURT 158 ROKA SALATA 158 MOZAİK PASTA 60 MEVSİM MEYVESİ 60 MEVSİM MEYVESİ 430 TAHİN HELVA

21 KÜNYE 21 İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ Adres Telefon : İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Özel Ekrem Elginkan Lisesi Maslak Sarıyer / İSTANBUL : (0212) (10 hat) Faks : (0212) E-Posta Web Sosyal Ağ : : : / itugvo BÜLTEN BİLGİLERİ Aylık Okul Bülteni Cilt 3, Sayı 4, Ocak 2014 Bülteni Derleyen, Düzenleyen : Özgür KAYA ( ) Bülteni Düzenleyen, Tasarlayan, Yayımlayan : Şafak TÜLÜKAŞ ( ) Redaksiyon : Seval SUCU Aynur MUSLU Bir ay boyunca yaptıkları etkinliklerle okulumuza katkı sağlayan değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL SEV AMERİKAN KOLEJİ MART AYI YEMEK LİSTESİ

2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL SEV AMERİKAN KOLEJİ MART AYI YEMEK LİSTESİ 2014 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 02 MART 2015 03 MART 2015 04 MART 2015 05 MART 2015 06 MART 2014 EZOGELİN ÇORBA 125 TARHANA ÇORBA 125 YOĞURT ÇORBA 125 MERCİMEK ÇORBA 125 DOMATES ÇORBA 125 IZGARA KÖFTE 250

Detaylı

2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL SEV AMERİKAN KOLEJİ EKİM AYI YEMEK LİSTESİ 01 EKİM 2015 02 EKİM 2015 PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA

2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL SEV AMERİKAN KOLEJİ EKİM AYI YEMEK LİSTESİ 01 EKİM 2015 02 EKİM 2015 PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 01 EKİM 2015 02 EKİM 2015 MERCİMEK ÇORBA 125 YAYLA ÇORBA 125 ETLİ KURU FASULYE 300 IZGARA KÖFTE/PATATES 300 PİRİNÇ PİLAVI 225 SOSLU MAKARNA 225 MEYVE / REVANİ 75 / MEYVE /

Detaylı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OCAK - ŞUBAT BÜLTENİ

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OCAK - ŞUBAT BÜLTENİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OCAK - ŞUBAT BÜLTENİ KÖŞE YAZISI İÇİNDEKİLER MUN Model Birleşmiş Milletler nedir? Duyurular MUN Nedir? Öğrencilerimiz, 200 m Kelebek Yarışında İstanbul 2.si Oldu Masa Tenisi

Detaylı

T.C. SARIYER KAYMAKAMLIĞI İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2015 2016 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SINAV TAKVİMİ

T.C. SARIYER KAYMAKAMLIĞI İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2015 2016 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SINAV TAKVİMİ T.C. SARIYER KAYMAKAMLIĞI İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2015 2016 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SINAV TAKVİMİ I. KANAAT DÖNEMİ Tarih Hz 9.Sınıf 10.Sınıf 11FM 11TM 21.10.2015 Çar Matematik Matematik

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OCAK - ŞUBAT BÜLTENİ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OCAK - ŞUBAT BÜLTENİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OCAK - ŞUBAT BÜLTENİ İÇİNDEKİLER Kayak Sporu Tarihi ve Türkiye de Kayak Aylin ARTUNAY Beden Eğitimi Öğretmeni Sayfa 7 Duyurular Ergenlik Dönemi ve Özellikleri Konferansı Quatarmun

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞUBAT - MART BÜLTENİ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞUBAT - MART BÜLTENİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞUBAT - MART BÜLTENİ KÖŞE YAZILARI İÇİNDEKİLER Sınava ilişkin hissedilen olumsuz duygular sınav kaygısı, sınav stresi.. Semra SAYDER Rehberlik Servisi Koordinatörü Sayfa 7

Detaylı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EKİM - KASIM BÜLTENİ

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EKİM - KASIM BÜLTENİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EKİM - KASIM BÜLTENİ İÇİNDEKİLER Duyurular Yurt Dışı Üniversite Ziyaretleri İstanbul Arkeoloji Müzesi ve Topkapı Sarayı Gezisi Akademik Dürüstlük Eğitimi Milli Gururumuz Tutya

Detaylı

EYÜBOĞLU ÇAMLICA İLKOKULU 3., 4. ve 5. SINIFLAR

EYÜBOĞLU ÇAMLICA İLKOKULU 3., 4. ve 5. SINIFLAR 01.10.2012 PAZARTESİ 02.10.2012 SALI 03.10.2012 ÇARŞAMBA DOMATES ÇORBA 139 KURU KÖFTE/PATATES TAVA 530 CARBONARA SOSLU SPAGHETTI 261 AÇMA 242 SEBZE BUKETİ 95 SUYU 100 KABAK BİBER KIZARTMA 298 SÜT 63 PİYAZ

Detaylı

ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVLET HASTANESİ KASIM AYI YEMEK LİSTESİ

ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVLET HASTANESİ KASIM AYI YEMEK LİSTESİ ŞEREFLİKOÇHİSAR DEVLET HASTANESİ KASIM AYI YEMEK LİSTESİ ÖĞLE YEMEĞİ AKŞAM YEMEĞİ DİYET TOYGA ÇORBASI TARHANA ÇORBA TOYGA ÇORBASI 1.11.2015 HAŞLAMA ET KIYMALI ISPANAK-YOĞURTLU HAŞLAMA ET PAZAR BULGUR PİLAVI

Detaylı

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Da re Başkanlığı Ocak - 2015 Öğle Yemek Menüsü

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Da re Başkanlığı Ocak - 2015 Öğle Yemek Menüsü FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Da re Başkanlığı Ocak - 2015 Öğle Yemek Menüsü Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 1 Ocak 2 Ocak Mercimek Çorba (134 kcal) Kaşarlı Fırın Tavuk

Detaylı

9B Kimya 2 Özge YILMAZ GEL 9B Biyoloji 2 Aliye ÖZGÜR 9B Sağlık Bilgisi 1 Pzt.2.ders(Biyoloji dersi ile birlikte) Aliye ÖZGÜR 9B İngilizce 8

9B Kimya 2 Özge YILMAZ GEL 9B Biyoloji 2 Aliye ÖZGÜR 9B Sağlık Bilgisi 1 Pzt.2.ders(Biyoloji dersi ile birlikte) Aliye ÖZGÜR 9B İngilizce 8 TC SARIYER KAYMAKAMLIĞI İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2012-2013 HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ(PRE IB) 06.05.2011 tarih ve 45 sayılı TTK Kararı ile yayınlanan IBDP Kasım Dönemi Haftalık Çizelgesi

Detaylı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ARALIK - OCAK BÜLTENİ

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ARALIK - OCAK BÜLTENİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ARALIK - OCAK BÜLTENİ KÖŞE YAZILARI İÇİNDEKİLER Yeni yıldan beklentileriniz nedir? Beklentiler, beklentiler, beklentiler Duyurular Yeni Yıl - Yeni Bir Şanş Şiddeti Önleme

Detaylı

Kahvaltı. Öğle Yemeği. Salata Bar

Kahvaltı. Öğle Yemeği. Salata Bar 28 / 03 / 2016 29 / 03 / 2016 30 / 03 / 2016 31 /03 / 2016 01 / 04 / 2016 Peynirli Fırın Ekmek Siyah Zeytin Reçel Kuşburnu Mercimek Çorbası Etli Kuru Fasulye Tel Şehriyeli Pirinç Pilavı Tel Kadayıf Mevsim

Detaylı

Tarih Gün Öğün. Yemek Sabah Kaşar peynir Piknik Reçel Fındık Ezmesi Siyah/Yeşil Zeytin Gözleme Domates/Salatalık 8.1.2015 Perşembe

Tarih Gün Öğün. Yemek Sabah Kaşar peynir Piknik Reçel Fındık Ezmesi Siyah/Yeşil Zeytin Gözleme Domates/Salatalık 8.1.2015 Perşembe Tarih Gün Öğün Yemek Sabah Kaşar peynir Piknik Reçel Fındık Ezmesi Siyah/Yeşil Zeytin Gözleme Domates/Salatalık 8.1.2015 Perşembe Öğle Mercimek Çorba Karışık Dolma Makarna Meyve Yoğurt Akşam Kulaklı Çorba

Detaylı

Günlük Yemek Menüsü. 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı

Günlük Yemek Menüsü. 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Günlük Yemek Menüsü 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Yemekhane ve Kantinler Öğrencilerin doğru ve örnek davranışlarını, sınıf dışındaki yerlerde de sürdürmeleri gerekmektedir. Bu yerlerin başında Yemekhane

Detaylı

MENÜ MODEL ÖRNEKLERİ VE MENÜ ÖRNEKLERİ

MENÜ MODEL ÖRNEKLERİ VE MENÜ ÖRNEKLERİ MENÜ MODEL ÖRNEKLERİ VE MENÜ ÖRNEKLERİ GÜZ DÖNEMİ MENÜ MODELİ-1 PAZARTESİ / * / / / / / / / ÇARŞAMBA / / / / PERŞEMBE / / Etli dolma/ Hoşaf / / CUMA / / / GÜZ DÖNEMİ MENÜ ÖRNEĞİ - 1 PAZARTESİ Yayla çorba

Detaylı

KAHVALTI ÖĞLE YEMEĞI ARA ÖĞÜN. Sebze Çorbası (120 Cal) Kıymalı Mercimek Yemeği (80 Cal) Bulgur Pilavı (215 Cal) Cacık (94 Cal)

KAHVALTI ÖĞLE YEMEĞI ARA ÖĞÜN. Sebze Çorbası (120 Cal) Kıymalı Mercimek Yemeği (80 Cal) Bulgur Pilavı (215 Cal) Cacık (94 Cal) 1 ARALIK 2015 Sebze Çorbası (120 Cal) Kıymalı Mercimek Yemeği (80 Cal) Bulgur Pilavı (215 Cal) Cacık (94 Cal) Maydanozlu Patates Salatası (220 Cal) Havuç Tarator (178 Cal) 2 ARALIK 2015 Tarhana Çorbası

Detaylı

TED ALİAĞA KOLEJİ EKİM 2015

TED ALİAĞA KOLEJİ EKİM 2015 TED ALİAĞA KOLEJİ EKİM 2015 YEMEK MENÜSÜ 01 EKİM 2015 PERŞEMBE 02 EKİM 2015 CUMA SİMİT ÜÇGEN PEYNİR DOMATES-SALATALIK ZEYTİN FINDIK KREMASI 1175 CAL DOMATES - SALATALIK ZEYTİN HAŞLANMIŞ YUMURTA BEYAZ PEYNİR

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( KOLEJ-FEN LİSESİ-ORTAOKUL-İLKOKUL-OKUL ÖNCESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ

2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( KOLEJ-FEN LİSESİ-ORTAOKUL-İLKOKUL-OKUL ÖNCESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ E Y L Ü L HAF 2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( KOLEJ-FEN LİSESİ-ORTAOKUL-İLKOKUL-OKUL ÖNCESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ GÜN Y A P I L A C A K E T K İ N L İ K L E R E T K İ N L İ K

Detaylı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM - ARALIK BÜLTENİ

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM - ARALIK BÜLTENİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM - ARALIK BÜLTENİ İÇİNDEKİLER Duyurular İTÜ Teknokent Gezisi Koç Üniversitesi Gezisi TIMUN a Katıldık 10 Kasım Atatürk ü Anma Töreni Genç Erkekler Atatürk Kupası Masa

Detaylı

TARİH: SABAH KAHVALTISI: Kcal ÖĞLE YEMEĞİ: Kcal

TARİH: SABAH KAHVALTISI: Kcal ÖĞLE YEMEĞİ: Kcal TARİH: SABAH KAHVALTISI: ÖĞLE YEMEĞİ: 10 EYLÜL PAZARTESİ Kahvaltı Tabağı 1,Peynirli Poğaça, Portakal Suyu 535 Patlıcan oturtma,pirinç pilavı, cacık, karpuz 733 11 EYLÜL SALI Kahvaltı Tabağı 2,Tereyağlı

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM - ARALIK BÜLTENİ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM - ARALIK BÜLTENİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KASIM - ARALIK BÜLTENİ KÖŞE YAZILARI İÇİNDEKİLER Tarihteki ilk anayasal demokrasiyi kurmak üzere 1787 Mayıs ında Philadelphia da toplanan... Özgür ERDOĞAN Müdür Yardımcısı

Detaylı

Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık

Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık Türkiye Özel Okullar Birliği Sempozyumuna Katıldık Türkiye Özel Okullar Birliği 14. Geleneksel Sempozyumu Geleceğin Öğretmeni temasıyla 28-31.01.2015 tarihleri arasında Antalya Belek te gerçekleştirildi.

Detaylı

01 HAZİRAN - 05 HAZİRAN 2015 YEMEK LİSTESİ. sevinckoleji.com

01 HAZİRAN - 05 HAZİRAN 2015 YEMEK LİSTESİ. sevinckoleji.com 01 HAZİRAN - 05 HAZİRAN 2015 YEMEK LİSTESİ PAZARTESİ 01/06/15 SALI 02/06/15 ÇARŞAMBA 03/06/15 PERŞEMBE 04/06/15 CUMA 05/06/15 PATATESLİ YUMURTA İ SİYAH ÇAYI KARIŞIK SEBZE ÇORBA ÇORBA TAVUKSUYU ÇORBA ETLİ

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU İstanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU İstanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2014 YILI KASIM AYI NORMAL YEMEK LİSTESİ (01.30/11/2014) GÜNLER KAHVALTI ÖĞLE AKŞAM 01/11/2014 ETLİ KURU FASULYE SADE PİRİNÇ PİLAVI TAVUK SOTE CEVİZLİ ERİŞTE KEMALPAŞA 02/11/2014 KIYMALI LU MANTI ZEYTİNYAĞLI

Detaylı

AYLIK YEMEK MENÜSÜ / ŞUBAT 2016

AYLIK YEMEK MENÜSÜ / ŞUBAT 2016 AYLIK YEMEK MENÜSÜ / ŞUBAT 2016 Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Bşk. Kantin ve Kafeteryalar Şube Md. 01.02.2016 02.02.2016 Salı 03.02.2016 Çarşamba 04.02.2016 Perşembe 05.02.2016

Detaylı

Ç.Ü.KOZAN MYO HAZİRAN AYI 2015 YEMEK LİSTESİ Tarih Menü

Ç.Ü.KOZAN MYO HAZİRAN AYI 2015 YEMEK LİSTESİ Tarih Menü Ç.Ü.KOZAN MYO HAZİRAN AYI 2015 YEMEK LİSTESİ 01.06.2015 SAÇ KAVURMA PİRİNÇ PİLAVI SALATA+AYRAN 02.06.2015 KURU FASULYE PİRİNÇ PİLAVI YOĞURT+TURŞU 03.06.2015 BALIK MERCİMEK ÇORBA HALKA TATLI+ SALATA 04.06.2015

Detaylı

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI

GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI EYLÜL / 2014 ÖĞRENCİNİN Adı : Soyadı : Sınıfı : 1 EYLÜL / 2014 Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe 1 EYLÜL 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Öğretmen Seminerlerinin Başlaması

Detaylı

06.05.2011 tarih ve 45 sayılı TTK kararı ile yayınlanan IB DP Kasım dönemi haftalık ders çizelgeleri,

06.05.2011 tarih ve 45 sayılı TTK kararı ile yayınlanan IB DP Kasım dönemi haftalık ders çizelgeleri, HAFTALIK DERS DAĞILIMLARI 06.05.2011 tarih ve 45 sayılı TTK kararı ile yayınlanan IB DP Kasım dönemi haftalık ders çizelgeleri, Sınıf Ders Ders Ders Öğretmeni HzA Türkçe 4 Aynur Muslu HzA Matematik 2 Mustafa

Detaylı

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2015 YAZ OKULU

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2015 YAZ OKULU 22.06.2015 PAZARTESİ 23.06.2015 SALI 24.06.2015 ÇARŞAMBA DOMATES 8 J DOMATES ÇORBA 139 J BATON SELE 225 J SALATALIK 5 J ABANT USULÜ ROSTO KÖFTE 480 J J LİMONATA 109 J BEYAZ PEYNİR 55 J PİLAV 324 J DOMATES

Detaylı

ÖZEL ALTIN NESİL ANADOLU LİSESİ 2014-2015 ÖĞRETİM YILI l. DÖNEM SINAV TAKVİMİ

ÖZEL ALTIN NESİL ANADOLU LİSESİ 2014-2015 ÖĞRETİM YILI l. DÖNEM SINAV TAKVİMİ AY KASIM EKİM AY AY ARALIK 15 Çarşamba DENEME 1 DENEME 1 22 Çarşamba DENEME 1 DENEME 1 DENEME 1 DENEME 1 DENEME 2 DENEME 2 3 Pazartesi Fransızca 1 4 Salı 5 Çarşamba Fransızca 1 Fransızca 1 DENEME 3 DENEME

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 15. VELİ BÜLTENİ Değerli Velimiz, Bir haftayı daha geride bıraktık. Öğrencilerimiz hafta boyunca sınıf çalışmalarının

Detaylı

GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI

GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI ANAOKULU LKOKUL ORTAOKUL ANADOLU L SES FEN L SES CEM L ALEVL KOLEJ GAZ ANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI ÖĞRENCİNİN Adı : Soyadı : Sınıfı : Eylül 2013 Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe 2 Eylül 2013 Pazartesi

Detaylı

Sayfa1 02.03.2015 03.03.2015 04.03.2015 05.03.2015 06.03.2015 PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA

Sayfa1 02.03.2015 03.03.2015 04.03.2015 05.03.2015 06.03.2015 PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA Sayfa1 NESLİN DEĞİŞEN SESİ ANAOKULU MART 2015 ÖĞLE YEMEK MENÜSÜ 02.03.2015 03.03.2015 04.03.2015 05.03.2015 06.03.2015 SEBZE ÇORBA EZOGELİN ÇORBASI MANTI MANTAR ÇORBASI ETLİ NOHUT HÜNKAR BEĞENDİ SEBZE

Detaylı

2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SOSYAL FAALİYET VE ÇALIŞMA TAKVİMİ

2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SOSYAL FAALİYET VE ÇALIŞMA TAKVİMİ 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI LİSE TANITIM VE BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SOSYAL FAALİYET VE ÇALIŞMA TAKVİMİ EYLÜL 2013 Sene Başı Öğrenci Bilgilendirme Programı YGS - LYS

Detaylı

ÖZEL ALEV LİSESİ 2012 / 2013 ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM HAZIRLIK SINIFI SINAV TARİHLERİ

ÖZEL ALEV LİSESİ 2012 / 2013 ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM HAZIRLIK SINIFI SINAV TARİHLERİ 01 / 01 ÖĞRETİM YILI. DÖNEM HAZIRLIK SINIFI SINAV LERİ 19.0.01 Salı ALMANCA.. 0.0.01 Çarşamba 1.0.01 Perşembe TÜRKÇE 7.0.01 Çarşamba İNGİLİZCE.. 19.0.01 Cuma ALMANCA...0.01 Perşembe TÜRKÇE 6.0.01 Cuma

Detaylı

YEMEK LİSTESİ VE GRAMAJ TABLOSU S.NO YEMEK ADI MALZEMELERİ PORSİYON GRAMAJ BİRİMİ

YEMEK LİSTESİ VE GRAMAJ TABLOSU S.NO YEMEK ADI MALZEMELERİ PORSİYON GRAMAJ BİRİMİ EK A YEMEK LİSTESİ VE GRAMAJ TABLOSU S.NO YEMEK ADI MALZEMELERİ PORSİYON GRAMAJ BİRİMİ.... 1 ÇOBAN KAVURMA.... 2.. PATATES.. 2 SULU İZMİR KÖFTE YEŞİL BİBER. SALÇA... 2... 0,25 Adet Maydanoz 10 Demet 3

Detaylı

4-8 MAYIS 2014-2015 / SAYI 32 CAMBRIDGE KOLEJİ

4-8 MAYIS 2014-2015 / SAYI 32 CAMBRIDGE KOLEJİ 4-8 MAYIS 2014-2015 / SAYI 32 CAMBRIDGE KOLEJİ LİDERLERİN OKULU DOĞA KAŞİFLERİ KAMPTA! Öğrencilerimiz 5 ve 7 Mayıs 2015 tarihlerinde Şile Sahilköy de düzenlenen Doğa Kampları ile doğayı keşfe çıktılar.

Detaylı

ANTALYA SINAV KOLEJİ EYLÜL AYI YEMEK LİSTESİ

ANTALYA SINAV KOLEJİ EYLÜL AYI YEMEK LİSTESİ ANTALYA SINAV KOLEJİ EYLÜL AYI YEMEK LİSTESİ TARİH 01.09.2015 SABAH KAHVALTISI SİGARA BÖREĞİ ÖĞLE YEMEĞİ YAYLA ÇORBA PİLİÇ ROTİ BULGUR PİLAVI KARPUZ İKİNDİ KAHVALTISI ISPANAKLI BÖREK 02.09.2015 03.09.2015

Detaylı

AKADEMİK TAKVİMİ ÖZEL MUSTAFA YELKENOĞLU LİSELERİ 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

AKADEMİK TAKVİMİ ÖZEL MUSTAFA YELKENOĞLU LİSELERİ 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EYLÜL 2012 ÖZEL MUSTAFA YELKENOĞLU LİSELERİ 2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ RENKLERİN DİLİ İDARİ İŞLER PDR ÇALIŞMALARI ZÜMRE FAALİYETLERİ HAFTASONU/TATİL KDS-GTS-YAZILI EKDERS-ETÜT REHBERLİK

Detaylı

1. Kap Yemek 2. Kap Yemek 3. Kap Yemek

1. Kap Yemek 2. Kap Yemek 3. Kap Yemek TARİH 1. Kap Yemek 2. Kap Yemek 3. Kap Yemek 15.09.2014 Kuru fasulye Pirinç Pilavı Meyve 16.09.2014 Kıymalı patates Çorba Tulumba tatlısı 17.09.2014 Türlü Makarna Mevsim Meyve 18.09.2014 Etli nohut B.pilavı

Detaylı

Lise Kısmı 2014-2015 Öğretim Yılı I. Dönem Sonu Sınav Takvimi için tıklayınız

Lise Kısmı 2014-2015 Öğretim Yılı I. Dönem Sonu Sınav Takvimi için tıklayınız Lise Kısmı 2014-2015 Öğretim Yılı I. Dönem Sonu Sınav Takvimi için tıklayınız TED KAYSERİ KOLEJİ 2014 2015 SINAV ADI ÖĞRETİM YILI I.DÖNEM SONU BAŞARISIZ DERSİ OLAN VEYA İSTEKLİ ÖĞRENCİLER İÇİN AÇILAN SINAV

Detaylı

SENTEZ KOLEJİ SABAH KAHVALTISI - ÖĞLE YEMEĞİ - İKİNDİ MENÜSÜ SABAH KAHVALTISI ve İKİNDİ MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR.

SENTEZ KOLEJİ SABAH KAHVALTISI - ÖĞLE YEMEĞİ - İKİNDİ MENÜSÜ SABAH KAHVALTISI ve İKİNDİ MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR. SENTEZ KOLEJİ KAHVALTISI - YEMEĞİ - MENÜSÜ KAHVALTISI ve MENÜSÜ SADECE ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE VERİLMEKTEDİR. PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 09.02.2015 10.02.2015 11.02.2015 12.02.2015 13.02.2015

Detaylı

2015 YILLI ŞUHUT DEVLET HASTANESİ YEMEK LİSTELERİ

2015 YILLI ŞUHUT DEVLET HASTANESİ YEMEK LİSTELERİ 2015 YILLI ŞUHUT DEVLET HASTANESİ YEMEK LİSTELERİ HAZİRAN AYI 01.Haz Çay Etli Biber Dolma Tas Kebabı 17.Haz Çay Et Bezelya Zeytinyağlı Fasulye Peynir Mercimek Çorba Bulgur Pilavı Peynir-Domates Börek Makarna

Detaylı

ANTALYA SINAV KOLEJİ ARALIK AYI YEMEK LİSTESİ

ANTALYA SINAV KOLEJİ ARALIK AYI YEMEK LİSTESİ 01.12.2015 02.12.2015 03.12.2015 04.12.2015 05.12.2015 ANTALYA SINAV KOLEJİ ARALIK AYI YEMEK LİSTESİ TARİH SABAH KAHVALTISI ÖĞLE YEMEĞİ İKİNDİ KAHVALTISI SİGARA BÖREĞİ SOSLU SOSİS LEBLEBİ I CRONFLEKS ÇITIR

Detaylı

Bursa 7.Sınıflar Sosyal Bilgiler, Türkçe ve Fen Zümresi

Bursa 7.Sınıflar Sosyal Bilgiler, Türkçe ve Fen Zümresi EKİM KASIM ARALIK 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL TAKVİMİ TARİH ETKİNLİĞİN ADI YER KATILIMCILAR SORUMLU BİRİM/KİŞİLER 1 26 Eylül 2015 Cumartesi 2 27 Eylül 2015 Pazar 3 28 Eylül 2015 Pazartesi Okul Spor

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2012 2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ ve VELİ BİLGİLENDİRME KİTABI İstanbul, Eylül 2012 İÇİNDEKİLER 1. Önsöz-Okul Müdürü 2. Tarihçe 3. Öğretim ve Yönetim

Detaylı

OBASAN GIDA SANAYİİ TARAFINDAN SUNULAN YEMEKLERİN BİR PORSİYONLARININ YAKLAŞIK KALORİ DEĞERLERİ

OBASAN GIDA SANAYİİ TARAFINDAN SUNULAN YEMEKLERİN BİR PORSİYONLARININ YAKLAŞIK KALORİ DEĞERLERİ OBASAN GIDA SANAYİİ TARAFINDAN SUNULAN YEMEKLERİN BİR PORSİYONLARININ YAKLAŞIK KALORİ DEĞERLERİ ÇORBALAR Beyaz Tel Şehriye Çorba 122 Mercimek Çorba 197 Domatesli Arpa Şehriye Çorbası 147 Romen Çorba 160

Detaylı

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( OKUL ÖNCESİ İLK OKUL - ORTA OKUL KOLEJ - FEN LİSESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ

2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( OKUL ÖNCESİ İLK OKUL - ORTA OKUL KOLEJ - FEN LİSESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ 2015-2016 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( OKUL ÖNCESİ İLK OKUL - ORTA OKUL KOLEJ - FEN LİSESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ AY HAF GÜN Y A P I L A C A K E T K İ N L İ K L E R E T K İ N L İ K S

Detaylı

2015-2016 SINAV TAKVİMİ HAFTA TARİH 12 A Sınıfı 12 B Sınıfı 12 C Sınıfı

2015-2016 SINAV TAKVİMİ HAFTA TARİH 12 A Sınıfı 12 B Sınıfı 12 C Sınıfı 2015-2016 SINAV TAKVİMİ HAFTA TARİH 12 A Sınıfı 12 B Sınıfı 12 C Sınıfı - 1 07 Eylül 2015 Pazartesi 08 Eylül 2015 Salı 09 Eylül 2015 Çarşamba 10 Eylül 2015 Perşembe 11 Eylül 2015 Cuma 14 Eylül 2015 Pazartesi

Detaylı

altın nesil 2015-2016 ÖĞRETİM YILI l. DÖNEM LİSE SINAV TAKVİMİ Coğrafya 1 Coğrafya 1 Dil Anlatım 1 Dil Anlatım 1 Edebiyat 1 Edebiyat 1

altın nesil 2015-2016 ÖĞRETİM YILI l. DÖNEM LİSE SINAV TAKVİMİ Coğrafya 1 Coğrafya 1 Dil Anlatım 1 Dil Anlatım 1 Edebiyat 1 Edebiyat 1 altın nesil AY EKİM GÜN 2015-2016 ÖĞRETİM YILI l. DÖNEM LİSE SINAV TAKVİMİ 9 A/B 10 A/B 11/TM 11/FM 12/TM 12/FM 27 Salı DENEME 1 DENEME 1 DENEME 1 DENEME 1 DENEME 1 DENEME 1 AY GÜN 9 A/B 10 A/B 11/TM 11/FM

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( KOLEJ-FEN LİSESİ-ORTAOKUL-İLKOKUL-OKUL ÖNCESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ

2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( KOLEJ-FEN LİSESİ-ORTAOKUL-İLKOKUL-OKUL ÖNCESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ E Y L Ü L HAF 2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI ÖZEL EVRENSEL OKULLARI ( KOLEJ-FEN LİSESİ-ORTAOKUL-İLKOKUL-OKUL ÖNCESİ ) YILLIK ÇALIŞMA TAKVİMİ GÜN Y A P I L A C A K E T K İ N L İ K L E R E T K İ N L İ K

Detaylı

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MART - NİSAN BÜLTENİ

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MART - NİSAN BÜLTENİ 2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MART - NİSAN BÜLTENİ KÖŞE YAZILARI İÇİNDEKİLER Günlük dilde ayrımına varmadan birbirinin yerine kullanılan okumayazma ve okuryazar kavramları... Aynur MUSLU Türk Dili ve Edebiyatı

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2013 2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI. ÖĞRENCİ ve VELİ BİLGİLENDİRME BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2013 2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI. ÖĞRENCİ ve VELİ BİLGİLENDİRME BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2013 2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ ve VELİ BİLGİLENDİRME BÜLTENİ İstanbul, Eylül 2013 1 İÇİNDEKİLER 1. Önsöz-Okul Müdürü 2. Tarihçe 3. Öğretim ve Yönetim

Detaylı

Başlamak için lütfen yukarı sürükleyiniz

Başlamak için lütfen yukarı sürükleyiniz Başlamak için lütfen yukarı sürükleyiniz EĞİTİM GEZİLERİ Tüyap Gezisi 17 Kasım Cumartesi günü öğrenci ve öğretmenlerimiz ile birlikte Tüyap Kitap Fuarı na katıldık. Çok sayıda yazar ve şairin yer aldığı

Detaylı

OKULA DÖNÜŞÜM PROGRAMI VE YIL SONU YGS KURS PROGRAMI BİLGİLENDİRME SUNUMU FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

OKULA DÖNÜŞÜM PROGRAMI VE YIL SONU YGS KURS PROGRAMI BİLGİLENDİRME SUNUMU FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ OKULA DÖNÜŞÜM PROGRAMI VE YIL SONU YGS KURS PROGRAMI BİLGİLENDİRME SUNUMU FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1 FEN BİLİMLERİ LİSESİ GENEL AÇIKLAMALAR Fen Bilimleri Lisesi ni farklı kılan, Fen

Detaylı

CAMBRIDGE KOLEJİ LİDERLERİN OKULU 9-13 ŞUBAT 2014-2015 / SAYI 21

CAMBRIDGE KOLEJİ LİDERLERİN OKULU 9-13 ŞUBAT 2014-2015 / SAYI 21 CAMBRIDGE KOLEJİ LİDERLERİN OKULU 9-13 ŞUBAT 2014-2015 / SAYI 21 SÖMESTR TATİLİNDE BİNİCİLİK KEYFİ Sömestr tatilini Atköyü Binicilik Kulübü nde binicilik eğitimi alarak geçiren Cambridge Koleji Binicilik

Detaylı

MALTA KÖŞKÜ RAMAZAN A LA CARTE İFTAR MENÜSÜ BAŞLANGIÇLAR

MALTA KÖŞKÜ RAMAZAN A LA CARTE İFTAR MENÜSÜ BAŞLANGIÇLAR MALTA KÖŞKÜ RAMAZAN A LA CARTE İFTAR MENÜSÜ HURMA, PASTIRMA, KAŞAR PEYNİR, BEYAZ PEYNİR,, SİYAH ZEYTİN, YEŞİL ÇİZİK ZEYTİN, BAL, KAYMAK, TAHİN, PEKMEZ, GÜNÜN ZEYTİNYAĞLISI VE GÜNÜN MEZESİ İÇECEKLER GÜNÜN

Detaylı

ÇORBALAR NOTLAR ENERJİ (cal)

ÇORBALAR NOTLAR ENERJİ (cal) ÇORBALAR NOTLAR ENERJİ (cal) ABANT ÇORBA 185 ALACA ÇORBA NOHUT, A.BUĞDAY, K.MERCİMEK 208 ANADOLU ÇORBA P2015abc DOMATESLİ 162 ANADOLU ÇORBA BAKLİYATLI 234 ANDOLOZ ÇORBA PİRİNÇLİ 191 ANTEP ÇORBA TAVUKLU,

Detaylı

Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi VELİ BÜLTENİ

Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi VELİ BÜLTENİ Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi VELİ BÜLTENİ 2 Toplum Ve Hizmet Proje Çalışmaları 11.sınıf öğrencileri okulumuz Toplum ve Hizmet Programı kapsamında proje çalışmaları yürütmektedir. Bu yıl sürdürülen

Detaylı

Ç.Ü.KOZAN MYO MAYIS 2015 YEMEK LĠSTESĠ Tarih Menü

Ç.Ü.KOZAN MYO MAYIS 2015 YEMEK LĠSTESĠ Tarih Menü Ç.Ü.KOZAN MYO MAYIS 2015 YEMEK LĠSTESĠ 04.05.2015 ORMAN KEBABI BULGUR PĠLAVI YOĞURT+MEYVE 05.05.2015 TAVUK SOTE PĠRĠNÇ PĠLAVI YOĞURT+TURġU 06.05.2015 BALIK MERCĠMEK ÇORBA HALKA TATLI+ SALATA 07.05.2015

Detaylı

TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları 2015-2016 Öğretim Yılında Uygulanacak Akademik Etüt Programı için tıklayınız

TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları 2015-2016 Öğretim Yılında Uygulanacak Akademik Etüt Programı için tıklayınız TED Kayseri Koleji Vakfı Okulları 2015-2016 Öğretim Yılında Uygulanacak Akademik Etüt Programı için tıklayınız TED KAYSERİ KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ 9,10,11 ve 12. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN 2015-2016 EĞİTİM

Detaylı

2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI LİSE

2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI LİSE 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI LİSE FAALİYET RAPORU 2 Gelenekten Geleceğe 4 Eğitim Felsefemiz 7 Faaliyet Raporu 25 Belirli Gün Ve Haftalar 29 Kulüp Çalışmaları 33 Ölçme-Değerlendirme Çalışmaları 48 Veli

Detaylı

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ETKİNLİK TAKVİMİ

2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ETKİNLİK TAKVİMİ SIRATARİH KONU SAAT-SÜRE YER UYGULAYICI KİME UYGULANACAĞI 1 17 Eylül 2013 Salı Okulun Açılış Günü İzlencesi 09:30-10:30 Okul Bahçesi Türkçe Bölümü Tüm Sınıflar 2 17 Eylül 2012 Pazartesi 'İlköğretim Haftası'

Detaylı

2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ

2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 2. DÖNEM YAZILI YOKLAMA TARİHİ 4. SINIF 4. YAZILI DERS TARİHİ SAATİ TÜRKÇE 12.03.2013 2.DERS 02.05.2013 2.DERS 30.05.2013 2. DERS MATEMATİK 26.03.2013 2.DERS 30.04.2013 2.DERS 21.05.2013 2. DERS FEN VE TEKNOLOJİ 05.03.2013 2.DERS 04.04.2013

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ ve VELİ BİLGİLENDİRME BÜLTENİ İstanbul, Eylül 2013 İÇİNDEKİLER 1. Ön Söz - Okul Müdürü... 3 2. Tarihçe... 4 3. Öğretim

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2014-2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 12. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2014-2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 12. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2014-2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 12. VELİ BÜLTENİ Değerli Velilerimiz, Sonbahar ara tatilimizin ardından öğrencilerimizi yeniden okulda görmek ve yeni

Detaylı

HAFTALIK VELİ BÜLTENİ - 18 ARALIK 2015

HAFTALIK VELİ BÜLTENİ - 18 ARALIK 2015 HAFTALIK VELİ BÜLTENİ - 18 ARALIK 2015 2016 yaklaşırken yeni yıl coşkulu öğrencilerimizle eğlenceli bir balo ile kutlamak istedik. 28 Aralık Pazartesi günü sabah okulumuzda derslerimiz yapılacaktır. Saat

Detaylı

ZİS Ziyareti. İnceleme Gezisi. Uludağ Gezisi. İTÜ Gezisi

ZİS Ziyareti. İnceleme Gezisi. Uludağ Gezisi. İTÜ Gezisi EĞİTİM GEZİLERİ ZİS Ziyareti 2-8 Şubat 2013 tarihleri arasında, okulumuzdan 9 öğrenci ve 2 öğretmenle İsviçre deki kardeş okulumuz olan Zürih İnternational School a ziyarette bulunduk. Öğrencilerimiz bu

Detaylı

Turgut Özal Eğitim Kurumları. 2010-2011 egitim yılı Kompleks Kreş yemek menüsü

Turgut Özal Eğitim Kurumları. 2010-2011 egitim yılı Kompleks Kreş yemek menüsü Turgut Özal Eğitim Kurumları 2010-2011 egitim yılı Kompleks Kreş yemek menüsü BESLENME VE MENÜ PLANLAMA, Yemek üretimini şeffaf, dürüst ve güvenilir olarak, müşteri beklentilerine cevap vererek, kaliteli

Detaylı

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2015-2016 YILI İLKOKUL ve ORTAOKUL SINAV, GEZİ ve ÇALIŞMA TAKVİMİ

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2015-2016 YILI İLKOKUL ve ORTAOKUL SINAV, GEZİ ve ÇALIŞMA TAKVİMİ 18 Haziran 2015 Perşembe 24 Ağustos 2015 Pazartesi 25 Ağustos 2015 Salı 26 Ağustos 2015 Çarşamba 27 Ağustos 2015 Perşembe 28 Ağustos 2015 Cuma 29 Ağustos 2015 Cumartesi 30 Ağustos 2015 Pazar 31 Ağustos

Detaylı

2014 YGS LYS Tanıtım Broşürü. Rehberlik Servisi

2014 YGS LYS Tanıtım Broşürü. Rehberlik Servisi 2014 YGS LYS Tanıtım Broşürü Rehberlik Servisi YÜKSEKÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVI (YGS) YGS PUANLARI NERELERDE VE NASIL KULLANILACAK -4 yıllık lisans programlarının bir kısmına, -2 yıllık önlisans bölümlerinin

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MAYIS - HAZİRAN BÜLTENİ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MAYIS - HAZİRAN BÜLTENİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MAYIS - HAZİRAN BÜLTENİ İÇİNDEKİLER Duyurular Öğrencilerimizle Kültür Gezisi Masa Tenisi 9.Sınıflar Bitkiler Dünyasını Keşfediyor IIMUN İTÜ International Model United Nations

Detaylı

ÖZEL TOROS YAĞMUR ANADOLU LİSESİ VE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ ZÜMRE FAALİYETLERİ. YGS-LYS 12.Sınıf 11.Sınıf 10.Sınıf 9.Sınıf

ÖZEL TOROS YAĞMUR ANADOLU LİSESİ VE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ ZÜMRE FAALİYETLERİ. YGS-LYS 12.Sınıf 11.Sınıf 10.Sınıf 9.Sınıf 5 Eylül 2011 Pazartesi Öğretmenler Toplantısı 19 Eylül 2011 Pazartesi Okulun Açılışı (Edebiyat Zümresi) 20 Eylül 2011 Salı Kimya panosu(n.ş) AKADEMİK TAKVİM SUNUMU 21 Eylül 2011 Çarşamba 22 Eylül 2011

Detaylı

çay- simit çay -söğüģ çoban kavurma zeytin yağlı taze fasülye krem peynir

çay- simit çay -söğüģ çoban kavurma zeytin yağlı taze fasülye krem peynir 01.03.2016 02.03.2016 03.03.2016 04.03.2016 05.03.2016 06.03.2016 07.03.2016 08.03.2016 NEVŞEHİR KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ MART 2016 YEMEK MENÜSÜ Çay-simit çay- simit çay -söğüģ çoban

Detaylı

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ

BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜM BÜLTENİ Bülten No: 3 ( 02 Kasım 16 Kasım 2015 ) Sayfa 1 ATLETİZM 06 Kasım Cuma günü, Enka Okulları 12. Cumhuriyet Koşusu nu gerçekleştirdik. 4. ve 5. sınıf öğrencilerinden 134 öğrencinin katıldığı yarışımız zevkli

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL İZMİR ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ETKİNLİK TAKVİMİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL İZMİR ANAOKULU, İLKOKULU VE ORTAOKULU 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ETKİNLİK TAKVİMİ AĞUSTOS EYLÜL EKİM TARİH 12 Ağustos Çarşamba - 03 Eylül Perşembe 18 Ağustos Salı - 28 Ağustos Cuma 27 Ağustos Perşembe 30 Ağustos Cuma 01 Eylül 2015 Salı -03 Eylül 2015 Perşembe 01 Eylül 2015 Salı 02 Eylül

Detaylı

9. SINIFLAR. 1.YAZILI 1.Yazılı 17 Mart 2014 Matematik Din Kültür Ve Ahlak Bilgisi. 1.Yazılı 18 Mart 2014 T.E.D. 2. Yabancı Dil

9. SINIFLAR. 1.YAZILI 1.Yazılı 17 Mart 2014 Matematik Din Kültür Ve Ahlak Bilgisi. 1.Yazılı 18 Mart 2014 T.E.D. 2. Yabancı Dil 9. SINIFLAR 1.Yazılı 19 Mart 2014 Sağlık - Tarih 1.Yazılı 21 Mart 2014 Kimya Yabancı Dil 1.Yazılı 24 Mart 2014 Fizik - Coğrafya 2.Yazılı 21 Nisan 2014 Sağlık - Tarih 2.Yazılı 24 Nisan 2014 Kimya Yabancı

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 6. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 6. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 6. VELİ BÜLTENİ Yaptığımız çalışmalar sonucunda, ilkokul 3 ve 4. sınıflar ile ortaokul 1, 2 ve 3. sınıflarımızda öğrenim

Detaylı

İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI 2012-2015 ETKİNLİK TAKVİMİ

İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI 2012-2015 ETKİNLİK TAKVİMİ İSTEK ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT OKULLARI 2012-2015 ETKİNLİK TAKVİMİ NO ETKİNLİK ADI TARİHİ KATILAN ÖĞRENCİ SAYISI 1 2 3 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ LİVİNG AND DOİNG İN SPACE YGS-LYS HAKKINDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALAR

Detaylı

ORTAÖĞRETİM KURUMLARINDA OKUTULACAK DERSLERDE UYGULANACAK ÖĞRETİM PROGRAMLARI

ORTAÖĞRETİM KURUMLARINDA OKUTULACAK DERSLERDE UYGULANACAK ÖĞRETİM PROGRAMLARI AÇIKLAMALAR Haftalık ders çizelgeleri, 2014 2015 eğitim ve öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının 9-10. sınıflarından başlamak üzere kademeli olarak uygulanacaktır. Haftalık ders çizelgelerinde ortak

Detaylı

MEHMET PISAK ANADOLU LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM ORTAK SINAV TARİHLERİ 1.SINAVLAR

MEHMET PISAK ANADOLU LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM ORTAK SINAV TARİHLERİ 1.SINAVLAR MEHMET PISAK ANADOLU LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM ORTAK SINAV TARİHLERİ 1.SINAVLAR TARİH SAAT 9-A/B/C/D/E 10-A/B/C/ 10-D/E 10-F 11-A/B/C/G 11-D 11-E/F 12-A/B/C 12-D 12-E 11 Kasım 2013

Detaylı

ÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI SOSYAL FAALİYET TAKVİMİ FAALİYETİN ADI FAALİYETİN TANIMI SORUMLU BÖLÜM

ÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI SOSYAL FAALİYET TAKVİMİ FAALİYETİN ADI FAALİYETİN TANIMI SORUMLU BÖLÜM ÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ 2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI SOSYAL FAALİYET TAKVİMİ FAALİYETİN ADI FAALİYETİN TANIMI SORUMLU BÖLÜM EYLÜL 3.HAFTA 4.HAFTA Senebaşı okul açılış töreni Tüm okul Anadil Bölümü

Detaylı

AYRANCI AYSEL YÜCETÜRK ANADOLU LİSESİ KURS PROGRAMI DİL VE ANLATIM 2 3 TÜRK EDEBİYATI 3 3 TARİH 2 3 COĞRAFYA 2 3 MATEMATİK 6 5 FİZİK 2 3 KİMYA 2 3

AYRANCI AYSEL YÜCETÜRK ANADOLU LİSESİ KURS PROGRAMI DİL VE ANLATIM 2 3 TÜRK EDEBİYATI 3 3 TARİH 2 3 COĞRAFYA 2 3 MATEMATİK 6 5 FİZİK 2 3 KİMYA 2 3 9.SINIFLAR (En fazla üç ders seçilebilir ) TARİH 2 3 COĞRAFYA 2 3 MATEMATİK 6 5 FİZİK 2 3 KİMYA 2 3 BİYOLOJİ 2 3 ingilizce 6 5 ( istediğiniz kurs öğretmenini adını yazınız) na katılmak isteyen öğrenciler

Detaylı

1-2-3-4-5-6.Sınıf Velileri Çağdaş Masallar Çocuk Müzikalleri Tanıtım Toplantısı Müzik

1-2-3-4-5-6.Sınıf Velileri Çağdaş Masallar Çocuk Müzikalleri Tanıtım Toplantısı Müzik EKİM EYLÜL İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI ÖZEL DR. NATUK BİRKAN İLKÖĞRETİM OKULU 2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GEZİ VE ETKİNLİK TAKVİMİ TARİH SINIF DÜZEYİ GEZİ - ETKİNLİK SORUMLU BÖLÜM 17-21 Eylül 2012

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MART - NİSAN BÜLTENİ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MART - NİSAN BÜLTENİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MART - NİSAN BÜLTENİ KÖŞE YAZILARI İÇİNDEKİLER 8 Mart 1857 tarihinde ABD nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi... Münteha Uğur TOZCU Felsefe Öğretmeni Sayfa

Detaylı

5. Sınıflar Tanışma Toplantısı Eylül-2014

5. Sınıflar Tanışma Toplantısı Eylül-2014 5. Sınıflar Tanışma Toplantısı Eylül-2014 5. Sınıf Haftalık Ders Programı İngilizce: 12+5 +1= 18 saat (3 öğretmen) Türkçe: 6 saat Matematik: 5 saat Fen: 4 saat Sosyal Bilgiler: 3 saat Din Kültürü: 2 saat

Detaylı

AĞUSTOS 2013 PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR 1 2 3 4

AĞUSTOS 2013 PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR 1 2 3 4 AĞUSTOS 2013 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 RAMAZAN BAYRAMI I.GÜNÜ RAMAZAN BAYRAMI II.GÜNÜ RAMAZAN BAYRAMI III.GÜNÜ 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Teknoloji Gelişim Semineri 26 27 28 29 30 31 Dil A

Detaylı

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EYLÜL - EKİM BÜLTENİ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EYLÜL - EKİM BÜLTENİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI EYLÜL - EKİM BÜLTENİ KÖŞE YAZILARI İÇİNDEKİLER 2014-2015 eğitim ve öğretim yılına merhaba demenin heyecanı ve sevinci içindeyiz. Serap Sarıgül HAZAR Okul Müdürü Sayfa 4 Zaman

Detaylı

İNGİLİZCE HİZMETİÇİ EĞİTİM

İNGİLİZCE HİZMETİÇİ EĞİTİM İNGİLİZCE HİZMETİÇİ EĞİTİM 22 Kasım 2014 Cumartesi günü TED Kayseri Koleji nde TED Malatya Koleji ve TED Kayseri Koleji nden İngilizce Öğretmenlerinin katılacağı İngilizce hizmetiçi eğitim yapılacaktır.

Detaylı

YGS-LYS de. 20 Yıllık ÇINAR Tecrübesi. www.cinarkoleji.com.tr

YGS-LYS de. 20 Yıllık ÇINAR Tecrübesi. www.cinarkoleji.com.tr YGS-LYS de 20 Yıllık ÇINAR Tecrübesi www.cinarkoleji.com.tr Çınar Koleji nde güne her sabah mutlulukla başlarsınız. 20 yıllık eğitim tecrübesiyle geliştirilen Sınavlara Hazırlık Sistemi ile sınav endişesi

Detaylı

2015-2016 YILINA AİT ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA OKUTULACAK DERS KİTAPLARININ KURUM BAZINDA DAĞITIM LİSTESİ

2015-2016 YILINA AİT ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARINDA OKUTULACAK DERS KİTAPLARININ KURUM BAZINDA DAĞITIM LİSTESİ VAN İPEKYOLU 9991168 ÖZEL DOĞA İLKU HAFIZİYE MAH. CAMBAZOĞLU 1. SOKAK NO:3 VAN Kurum Telefon: 43178800 43178800 100010 Pamuk Şekerim 1 Eğitim Aracı 60 10000 Pamuk Şekerim Eğitim Aracı 60 100110 Müzik 1-3

Detaylı

2014 2015 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi AĞUSTOS

2014 2015 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi AĞUSTOS 04 0 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi AĞUSTOS 3 4 7 0 3 4 7 *Akademik kadronun göreve başlaması *Açılış Kahvaltısı 0 4 30 ZAFER BAYRAMI 3 04 0 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi EYLÜL 3 4 7 Eve Dönüş.30

Detaylı

ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ HAFTALIK DERS DAĞILIM PROGRAMI ( 11.sınıf )

ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ HAFTALIK DERS DAĞILIM PROGRAMI ( 11.sınıf ) ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ HAFTALIK DERS DAĞILIM PROGRAMI ( 11.sınıf ) Özel Ankara Maya Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencileri haftalık 55 ders saatinden oluşan programa devam eder. Dersler 40 dakikadan

Detaylı

ÖĞRENCİ VELİ EL KİTABI

ÖĞRENCİ VELİ EL KİTABI ÖĞRENCİ VELİ EL KİTABI İTÜ GELİŞTİRME VAKFI ÖZEL EKREM ELGİNKAN LİSESİ İÇİNDEKİLER 1. Tarihçe...2 2. Öğretim ve Yönetim Kadrosu...3 3. Sınıf ve Öğretmen Ders Dağılımları...4 4. Zaman Çizelgesi...13 5.

Detaylı

EYÜBOĞLU YAZOKULU YEMEK LİSTESİ

EYÜBOĞLU YAZOKULU YEMEK LİSTESİ 13.06.2016 PAZARTESİ DOMATES 8 MERCİMEK ÇORBA 186 DEREOTLU EV POĞAÇASI 302 SALATALIK 5 KIR PİDESİ 365 TAZE SIKILMIŞ MEYVE SUYU 109 BEYAZ PEYNİR 55 AYRAN 45 14.06.2016 SALI 15.06.2016 ÇARŞAMBA DOMATES 8

Detaylı

2012-2013 ÖĞRETİM YILI EYLÜL-HAZİRAN DÖNEMİ EYLÜL AYI YEME 2012-2013 ÖĞRETİM YILI EYLÜL-HAZİRAN DÖNEMİ EKİM AYI YEME

2012-2013 ÖĞRETİM YILI EYLÜL-HAZİRAN DÖNEMİ EYLÜL AYI YEME 2012-2013 ÖĞRETİM YILI EYLÜL-HAZİRAN DÖNEMİ EKİM AYI YEME 2012-2013 ÖĞRETİM YILI EYLÜL-HAZİRAN DÖNEMİ EYLÜL AYI YEME 17.09.2012 18.09.2012 19.09.2012 20.09.2012 Etli Taze Fasulye Tavuk Sote Kırmızı Mercimek Çorbası Domates Çorbası Domates Soslu Makarna Pirinç

Detaylı

ÖZEL TANI ORTAOKULU ÇALIŞMA TAKVİMİ AĞUSTOS 2016

ÖZEL TANI ORTAOKULU ÇALIŞMA TAKVİMİ AĞUSTOS 2016 ÖZEL TANI ORTAOKULU 2016-2017 ÇALIŞMA TAKVİMİ AĞUSTOS 2016 1 AĞUSTOS 2 AĞUSTOS 3 AĞUSTOS 4 AĞUSTOS 5 AĞUSTOS 6 AĞUSTOS 7 AĞUSTOS 8 AĞUSTOS 9 AĞUSTOS 10 AĞUSTOS 11 AĞUSTOS 12 AĞUSTOS 13 AĞUSTOS 14 AĞUSTOS

Detaylı

01 EKİM - 02 EKİM 2015 YEMEK LİSTESİ. sevinckoleji.com

01 EKİM - 02 EKİM 2015 YEMEK LİSTESİ. sevinckoleji.com 01 EKİM - 02 EKİM 2015 YEMEK LİSTESİ PERŞEMBE 01/10/15 CUMA 02/10/15 TUTMAÇ ÇORBASI SEBZE ISPANAKLI KÖFTE PİZZA / PATATES KEMALPAŞA TATLISI KAZANDİBİ 05 EKİM - 09 EKİM 2015 YEMEK LİSTESİ PAZARTESİ 05/10/15

Detaylı

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 36. VELİ BÜLTENİ

İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 36. VELİ BÜLTENİ İTÜ GELİŞTİRME VAKFI BEYLERBEYİ YERLEŞKESİ OKULLARI 2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 36. VELİ BÜLTENİ Bugün ilkokul öğrencilerimizin sergilemiş olduğu sahne performansları da bizleri ayrıca gururlandırdı.

Detaylı