7/24 HİZMETİNİZDEYİZ..

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "7/24 HİZMETİNİZDEYİZ.."

Transkript

1 ÖZEL HASTANESİ SGK ( EMEKLİ SANDIĞI - BAĞ-KUR ) İLE ANLAŞMAMIZ VARDIR. 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ..

2 TANI ve TEDAVİ ÜNİTESİ - Genel Cerrahi - Kadın Hastalıkları ve Doğum - Dahiliye - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ortopedi ve Travmatoloji - Kulak - Burun - Boğaz - Göz - Üroloji - Psikiyatri - Aile Danışmanı - Psikolog - Diyetisyen - Laboratuvar Tetkikleri - Endoskopi - Kolonoskopi - 4 Boyutlu USG - Doppler - Mamografi - Biyokimya ve Mikrobiyoloji Tetkikleri, - Alerji Panelleri - Ter Testi - Gıda İntolerans Testi - MR-BT Anlaşmalı Görüntüleme Merkezleri - Diş Ünitesi - Çene Cerrahisi - (İmplant) - Periodontoloji - Pedodonti - Ortodonti - Panoramik Röntgen - Periapikal Röntgen - EVLİLİK RAPORU - İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU VE SÜRÜCÜ EHLİYET RAPORU VERİLİR.

3 ORTOPEDİ - TRAVMATOLOJİ ve EL CERRAHİSİ Op. Dr. Ali Seydi YILMAZ Ortopedi-Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Kurtuluş EMREM Ortopedi-Travmatoloji Uzmanı Ortopedi ve Travmatoloji kliniğimizde; Kalça ve Diz kireçlenmeleri, Spor yaralanmaları, Her türlü kırık ve çıkıklar, Kalça çıkığı ve Çarpık ayak gibi doğuştan gelen hastalıklar, Kol bacak kısalık ve eğrilikleri tedavi edilmektedir. Omuz, Dirsek, Kalça ve Diz protezi ameliyatları, Artroskopi ile kapalı menüsküs, Ön çapraz bağ ve kıkırdak ameliyatları başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Her türlü acil el yaralanmaları, Parmak ve uzuv kopmaları mikrocerrahi yöntemle tedavi edilmektedir. Acil ortopedi ekibimiz 24 saat h e r t ü r l ü o r t o p e d i k s o r u n u n u z i ç i n h a z ı r d ı r. GÖZ Op. Dr. Cahit YILMAZ Göz Hastalıkları Uzmanı Göz: Merkezimizin göz hastalıkları polikliniğinde bilgisayarlı göz muayenesi, şaşılık muayenesi, göz tansiyonu ölçümü (glokom), kontakt lens muayenesi, retina muayenesi yapılmaktadır. Ameliyathanemizde, şaşılık, göz tansiyonu, oculoplasti (kozmetik kapak cerrahisi), katarakt Cerrahisi yapılmaktadır.

4 DAHİLİYE Prof. Dr. Ali TERCİ İç Hastalıkları Uzmanı Uz. Dr. Beril KARAHAN İç Hastalıkları Uzmanı Dahiliye; Kalp ve Akciğer hastalıkları, mide-bağırsak ve karaciğer hastalıkları, kan hastalıkları, hormon, metopolizma hastalıkları, böbrek hastalıkları, bağışıklık sistemi hastalıkları, kas, eklem hastalıkları, kanser ile ilgili muayene, tetkik erken tanı ve tedavileri İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ali TERCİ ve Uz. Dr. Beril KARAHAN Tarafından yürütülmektedir. KBB Doç. Dr. Ozan Seymen SEZEN K.B.B. Uzmanı KBB kliniğimizde; başdönmesi tanı ve tedavisi, burun hastalıkları tanı tedavisi ve operasyonları, kronik sinüzit ameliyatları (Fess) Horlama ve uyku apnesine yönelik tedaviler (RadyoFrekansve Pillar), İşitme kayıpları tanı tedavisi ve ameliyatları, estetikburun operasyonları, kulak ameliyatları boyun ve larenks ameliyatları gerçekleşmektedir. Bademcik ameliyatları ve küçültülmesi istenildiğinde Radyofrekans yöntemi ile kanamasız olarak uygulanmaktadır.

5 RADYOLOJİ Dr. Armağan Saraç Radyoloji Uzmanı Tanı ünitemizde direkt röntgen, İVP (İlaçlı Böbrek Filmi), HSG (İlaçlı Rahim Filmi) mammografi, ultrasonografi, renkli doppler ultrasonografi ve 4D (dört boyutlu) ultrasonografi hizmetleri verilmektedir. Tüm tetkiklerin sonuçları işlem sonrası dk içinde teslim edilir. Bunların yanı sıra genel cerrahi uzmanı ile birlikte, ultrason eşliğinde tiroid ve meme biopsileri yapılmaktadır. ANESTEZİ VE REANİMASYON Uz. Dr. Yücel YAVUZ Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uz. Dr. Kemal ÖZAY Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Hastanemiz 2 tam donanımlı ameliyathanesi ve 4 erişkin yoğun bakım yatağı ile hastalarımıza hizmet vermektedir. Operasyon öncesi hastalar fizik durumlarını değerlendirerek, günümüz koşullarına uygun en son teknolojik alt yapımızla çocuk, erişkin hastalarımıza genel anestezi bölgesel anestezi (spinal anestezi, epidural anestezi total intravenöz anestezi) uygulanmaktadır. Mide ve bağırsak rahatsızlığı oluğ gastroskopi ve kolonoskopi işlemi uygulanacak hastalarımıza sadasyon yapılmaktadır. Yine doğum yapacak hastalarımıza halk arasında ağrısız doğum denilen epidural anestezi ile doğum yaptrılmaktadır.

6 KADIN DOĞUM Op. Dr. Filiz YILMAZ Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tülay GÖNENÇ Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Röyale SEFERLİ Kadın Doğum Uzmanı Kadın-Doğum polikliniğimiz ve servisimizde gebe takibi, ağrısız doğum, (epidural anestesi) ile doğum, jinekolojik (kadın hastalıkları) hastalıkların teşhis ve tedavisi, ameliyatları, kanser tarama testleri, menopoz takibi ve tedavisi, infertilite (kısırlık) teşhisi ve yönetimi, doğum kontrolü yöntemlerinin uygulanması yapılmaktadır. ÇOCUK Uzm. Dr. Cüneyt ATALAY Çocuk Sağlığı ve Hast. Uzmanı Uzm. Dr. Nilüfer ORHAN Çocuk Sağlığı ve Hast. Uzmanı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları; Bebek dostu Merkezimizin çocuk ünitesinde 0-14 yaş grubuna ait her türlü sağlık sorunuyla ilgili poliklinik hizmetleri ile yatılı tedavileri, doğumdan itibaren tetkik, tanı ve takip işlemleri, Uzman deneyimli Hekim ve personelimiz tarafından sürdürülmektedir; acil durumlarda ise 24 saat hizmet veren kurumumuzda çocuklarımıza hertürlü müdahalede bulunacak deneyimli hekim ve personel istihdam edilmektedir. Ayrıca doğumdan itibaren çocuğun zihinsel, bedensel gelişimi ve takibi yapılmakta, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü normları dikkate alınarak aşı takip ve uygulamaları ilgili uzmanımız tarafından titizlikle sürdürülmektedir.

7 GENEL CERRAHİ Op. Dr. Ramazan KOZAN Genel Cerrahi Uzmanı Genel Cerrahi Polikliniğimizde; Mide-Barsak hastalıkları, Endoskopi-Kolonoskopi ve polipoktomi işlemleri(uyutularak) kasık ve karın fıtıkları tanı ve operasyonları, Pilonidal sinüs (Kıl dönmesi fleb çevirme ile kapalı ameliyatı Cilt ve cilt altı kitleleri, meme hastalıkları, Erken tanı ve operasyonları) Laporoskopik (Kapalı yöntemle) Apondektomi, safra kesesi, Guatır ve fıtık ameliyatları, bağlama yöntemi, klasik yöntem ve Longo yöntemi ile hemoroid ameliyat ve tedavileri ile çocuk fıtıkları, anal fissür, fistül ameliyatları, varis tanı ve tedavileri apandisit teşhis, tedavi ve operasyonları yapılmaktadır. ÜROLOJİ Op. Dr. Zeki Erdem - Üroloji Uzmanı Üroloji; Erkek, kadın ve çocuklarda idrar yolu hastalıklarının, teşhis, tedavi ve cerrahisinin yapıldığı uzmanlık dalıdır. Böbrek, mesane, prostat, testis ve penis ile ilgili hastalıklar, cinsel fonksiyon bozuklukları ürolojinin ana konuları arasında yeralmaktadır. Hastanemizde: Böbrek taşları, tümörleri, kistleri; Üreter taşları, üreter darlıkları, tümörleri; Prostat büyümesi, prostat kanseri; Mesane tümörü, mesane taşları, aşırı aktif mesane, mesanenin nöromusküler bozuklukları, idrar kaçırma ile ilgili durumlar; Testis tümörleri, inmemiş testis, hidrosel, varikosel; Penis ile ilgili hastalıklar; Çocukluk çağı doğumsal ve edinsel bozuklukları ile kadınlarda idrar kaçırma problemlerinin teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

8 ACİL Uz. Dr. Tarık LENGERLİOĞLU Acil Hekimi Uzmanı Dr. İbrahim DURAL Acil Hekimi Uzmanı Dr. Oğuzhan KOŞAR Acil Hekimi Uzmanı Dr. Hasan ZORLU Acil Hekimi Uzmanı Acil Polikliniği 24 Saat ve 7 Gün sürekli açık bir kliniktir. Hastanın kalp, solunum ve diğer sistemlerin hayati fonksiyon bozukluklarını müdahale edilmektedir. Acilimize baş vuran hasta şikayetleri doğrultusunda ilgili tetkik ve tedavisi yapılır. Acil hekime aşan durumlarda ilgili uzmanlara sevk edilir. Acil polikliniğimizde hastalara 24 saat yardımcı olunur. MİKROBİYOLOJİ LABORATUVAR Dr. Evin AVŞAR Mikrobiyoloji Lab. Uzmanı Hastanemizde yaklaşık 6 yıldır mikrobiyoloji transfüzyon ve biyokimya laboratuvarlarının kontrol ve işleyişlerinden sorumlu hekim olarak çalışmaktadır.

9 PSİKİYATRİ Uzm. Dr. Melek Zeynep SAYGIN Psikiyatri Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikinliniğimizde; Anksiyete Bozuklukları ( Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk, Sosyal Fobi, Basit Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk... ) Duygulanım Bozuklukları ( Depresyon, Bipolar Duygulanım Bozukluğu, Siklotimi, Distimi... ) Psikotik Bozukluklar ( Şizofreni, Hezeyanlı Bozukluk, Şizoafektif Bozukluk... ) Cinsel İşlev Bozuklukları Tedavileri Yapılmaktadır. PSİKOLOG Nihan DENGİZEK Aile Danışmanı Psikolog Tuğçe TURANLIOĞLU Aile Danışmanı Psikolog Psikolojinin Hayatımızdaki Önemi Nedir ; İnsan hayatındaki en önemli amaçlarından biri mutlu olmaktır. Biz mutluluğu çok değişik alanlarda ararız; başarılarımız aile hayatımız, arkadaş ilişkilerimiz akademik yaşamımız (derslerimizdeki başarılarımız) iş hayatımız... Bütün bu alanlardaki mutluluğumuz ise kendimizi tanıma, iletişim becerilerimiz, çevremizdeki davranışları doğru yorumlama, nasıl öğrendiğimizi bilme gibi becerilerimize bağlıdır. Başka bir deyişle kendimiz ve insan davranışlarının neden, niçin ve nasıl olduğunu anlamamız çok önemlidir. İşte psikoloji bize insan davranışlarını anlamak için bir fırsattır.

10 DİYETİSYEN Aybala Emine ŞAHİN Diyetisyen Aydan Erin ATASOY Diyetisyen 1. Beden Analizi 2. Zayıflama 3. Sağlıklı Beslenme 4. Hamilelikte Sağlıklı Beslenme 5. Diabette Beslenme 6. Koroner Kalp Hastalıklarında Beslenme 7. Gebelik Diabeti 8. Uzun Süreli Kilo Koruma 9. Ergenlerde Zayıflama ve Sağlıklı beslenme DİŞ Dt. Nurşen Sözkesen Diş Hekimi Dt. Utkan Marangoz Diş Hekimi DİŞ; Eren Tıp Merkezi bünyesinde yer alan ağız ve diş sağlığı bölümümüz, diş hekimliğinin tüm dallarında hizmet verebilecek uzman kadro ve donanıma sahiptir. Radyoloji,cerrahi, period ontoloji endodontik ve konservatif tedavi, protez, pedodonti, ortodonti, implantoloji dallarında uzmanlaşmış hekimler, diş hekimliğinin en gelişmiş cihazları ile hijyenik koşullarda hizmet vermektedir.

11 DOKTORLARIMIZ DAHİLİYE DAHİLİYE ORTOPEDİ ORTOPEDİ GENEL CERRAHİ GÖZ HAST. KADIN DOĞUM KADIN DOĞUM KADIN DOĞUM ÇOCUK SAĞ.ve HAST. ÇOCUK SAĞ.ve HAST. ANESTEZİ ANESTEZİ K. B. B. ÜROLOJİ PSİKİYATRİ AİLE HEKİMİ UZM. AİLE HEKİMİ UZM. AİLE HEKİMİ UZM. AİLE HEKİMİ UZM. RADYOLOJİ LABORATUVAR AİLE DAN. PSİKOLOG AİLE DAN. PSİKOLOG DİŞ DOKTORU DİŞ DOKTORU DİYETİSYEN DİYETİSYEN : PROF. DR. ALİ TERCİ : UZ. DR. BERİL KARAHAN : OP. DR. ALİ SEYDİ YILMAZ (BAŞHEKİM) : OP. DR. KURTULUŞ EMREM : OP. DR. RAMAZAN KOZAN : OP. DR. CAHİT YILMAZ : OP. DR. FİLİZ YILMAZ : OP. DR. TÜLAY GÜNENÇ : OP. DR. RÖYALE SEFERLİ : UZ. DR. NİLÜFER ORHAN : UZ. DR. CÜNEYT ATALAY : UZ. DR. YÜCEL YAVUZ : UZ. DR. KEMAL ÖZAY : DOÇ. DR. OZAN SEYMEN SEZEN : OP. DR. ZEKİ ERDEM : UZ. DR. MELEK ZEYNEP SAYGIN : UZ. DR. K. TARIK LENGERLİOĞLU : DR. İBRAHİM DURAL : DR. OĞUZHAN KOŞAR : DR. HASAN ZORLU : UZ. DR. ARMAĞAN SARAÇ : UZ. DR. EVİN AŞAR : NİHAN DENGİZEK : TUĞÇE TURANLIOĞLU : DT. NURŞEN SÖZKESEN : DT. UTKAN MARANGOZ : AYDAN ERİN ATASOY : AYBALA EMİNE ŞAHİN ANLAŞMALI KURUMLAR SGK BAĞKUR EMEKLİ SANDIĞI ALLİANZ SİGORTA (YAPI KREDİ) ANADOLU SİGORTA AK SİGORTA AXA OYAK SİGORTA GÜNEŞ SİGORTA ŞEKER BANK T.A.Ş İŞ BANKASI MAPFREE GENEL SİGORTA CGM / Fortis Bank Sandık, Euroka Sigorta, Ziraat Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Zurich Sigorta, HDI Sigorta, Generali Sigorta, Ace Europen Sigorta (Ferdi Kaza Sigorta Hast. Ted. Tem.), Ankara Anonim Türk Sigorta, Ray Sigorta, Türk Nippon Sigorta

12 EREN HASTAN ESİ E-5 Acıbadem Üniversitesi Kayışdağı Cad. No: 57/ A K.Bakkalköy - Ataşehir/İSTANBUL Tel: (0216) (Pbx) Fax: (0216) DAHİLİ TANITIM İÇİNDİR.

Doğan Hastanesi Doğan Tıp Merkezi Doğan Diyaliz Merkezi Doğan Aile Danışma Merkezi Doğan Görüntüleme Merkezi Doğan Havacılık Tıp Merkezi

Doğan Hastanesi Doğan Tıp Merkezi Doğan Diyaliz Merkezi Doğan Aile Danışma Merkezi Doğan Görüntüleme Merkezi Doğan Havacılık Tıp Merkezi HAYATINIZIN SAĞLIKLI TERCİHİ Doğan Hastanesi Doğan Tıp Merkezi Doğan Diyaliz Merkezi Doğan Aile Danışma Merkezi Doğan Görüntüleme Merkezi Doğan Havacılık Tıp Merkezi DOĞAN HASTANESİ Doğan Hastanesi İstanbul

Detaylı

SAĞLIĞINIZDA OLAN BİTENİ ÖĞRENİN. REMEDY HOSPİTAL

SAĞLIĞINIZDA OLAN BİTENİ ÖĞRENİN. REMEDY HOSPİTAL SAĞLIĞINIZDA OLAN BİTENİ ÖĞRENİN. CHECK UP Pendik Sapağı Pendik Sahil Işıklar Pendik İlçe REMEDY HOSPİTAL Check up nedir? SAĞLIĞINIZDA OLAN BİTENİ ÖĞRENİN. SİZİ AVANTAJLI CHECK UP PAKETLERİNDEN YARARLANMANIZ

Detaylı

HERKES İÇİN. Dr. Mustafa Emeksiz Yönetim Kurulu Başkanı

HERKES İÇİN. Dr. Mustafa Emeksiz Yönetim Kurulu Başkanı Herkes için 1 HERKES İÇİN Kitlelerin değil bireylerin ön plana çıktığı zamanın içerisindeyiz. Sağlık, insanlık tarihi boyunca her şeyin merkezi olmuş bir kavramdır. Günümüzde ise bireylerin en çok önem

Detaylı

LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ 2011 FAALİYET RAPORU

LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ 2011 FAALİYET RAPORU LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ ve İNŞAAT TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ 2011 FAALİYET RAPORU 31.12.2011 1 İÇİNDEKİLER RAPORUN DÖNEMİ, ORTAKLIĞIN UNVANI VE ORTAKLIK YAPISI,YÖNETİM 3 MERKEZ,ŞUBE,İŞTİRAKLERE

Detaylı

Sağlık İstanbul un merkezinde! Acıbadem Fulya Hastanesi

Sağlık İstanbul un merkezinde! Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık İstanbul un merkezinde! Acıbadem Fulya Acıbadem Sağlık Grubu nun yeni halkası Acıbadem Fulya, İstanbul un en merkezi noktalarından biri olan Beşiktaş Fulya da hizmete açıldı. Tıbbın her dalında

Detaylı

HASTANEMİZDE MERKEZİ RANDEVU (MHRS) SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR. MUAYENE İÇİN RANDEVULARINIZI ALO 182 DEN ALABİLİRSİNİZ.

HASTANEMİZDE MERKEZİ RANDEVU (MHRS) SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR. MUAYENE İÇİN RANDEVULARINIZI ALO 182 DEN ALABİLİRSİNİZ. 1 / 37 HASTANEMİZDE MERKEZİ RANDEVU (MHRS) SİSTEMİ UYGULANMAKTADIR. MUAYENE İÇİN RANDEVULARINIZI ALO 182 DEN ALABİLİRSİNİZ. HASTANE TELEFON NO:0 284 714 34 34 (KEŞAN) 0 284 616 13 81 (İPSALA) www.kesandh.gov.tr.adres:

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Gaziantep İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 25 Aralık Devlet Hastanesi HASTANE BİLGİ REHBERİ Hastane Yönetimimiz, deneyimli sağlık personelimiz

Detaylı

BAŞHEKİM GÖZÜYLE Op. Dr. Tunç ÇELEBİ Başhekim

BAŞHEKİM GÖZÜYLE Op. Dr. Tunç ÇELEBİ Başhekim BAŞHEKİM GÖZÜYLE Op. Dr. Tunç ÇELEBİ Başhekim Kuruluşunun 116. yılını geride bıraktığımız hastanemizin son sekiz yılında başhekimliğini yapmanın onur ve mutluluğunu yaşıyorum. Sekiz yıl önce hastanemiz

Detaylı

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi lkbahar Sayısı sa lık Bebekleriniz Emin Ellerde Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Obezite ve GEBELİK Alerjik Nezle Nedir? Böbrek Taşı Tedavisi Başağrısı Popüler Diyet mi, Kişiye Özel Beslenme mi? İçindekiler

Detaylı

içindekiler HASTANE SERVİSLERİ VE HİZMET STANDARDIMIZ HASTANEMİZİN BİNA VE TEKNOLOJİK ALTYAPISI YURTDIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZ

içindekiler HASTANE SERVİSLERİ VE HİZMET STANDARDIMIZ HASTANEMİZİN BİNA VE TEKNOLOJİK ALTYAPISI YURTDIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZ içindekiler Önsöz HASTANE SERVİSLERİ VE HİZMET STANDARDIMIZ HASTANEMİZİN BİNA VE TEKNOLOJİK ALTYAPISI YURTDIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZ Tıbbi Ünitelerimiz / Servislerimiz 1. Dahili Tıp Bilimleri 1.1. ACİL

Detaylı

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA HASTANESİ

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA HASTANESİ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ANKARA HASTANESİ Sağlık hizmetlerinde, bundan tam 30 yıl önce, yola çıkışımız iki katlı bir binada diyaliz çalışmalarıyla başladı. Dönemin koşulları göz önüne alındığında, bitmek

Detaylı

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Şanlıurfa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Şanlıurfa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Şanlıurfa İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi ADRES ŞANLIURFA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ESENTEPE

Detaylı

YUCELE N AS NES. 1996 Yılında hizmete açılan hastanemiz, deneyimli ve uzman kadrosuyla ve ileri teknolojik imkanlarıyla

YUCELE N AS NES. 1996 Yılında hizmete açılan hastanemiz, deneyimli ve uzman kadrosuyla ve ileri teknolojik imkanlarıyla - YUCELE N AS NES 1996 Yılında hizmete açılan hastanemiz, deneyimli ve uzman kadrosuyla ve ileri teknolojik imkanlarıyla sizlere sağlık alanında çağdaş bir hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

Detaylı

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI DR LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜNCEL KURUM BİLGİ REHBERİ 2009 İÇİNDEKİLER KALİTE POLİTİKASI, AMAÇ, KAPSAM 3-4 1-HASTANE TANITIMI 4-7 2-KURULUŞLAR 7 3-HASTANE

Detaylı

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI TANIMLAR Acil Durum: Poliçede kapsam dışı olmayan ani bir hastalık veya bedensel yaralanma sonucunda ortaya çıkan ve geciktirilmesi mümkün olmayacak tıbbi veya cerrahi bakım gerektiren,

Detaylı

ÖZEL ŞART KARŞILAŞTIRMA KILAVUZU 1

ÖZEL ŞART KARŞILAŞTIRMA KILAVUZU 1 ÖZEL ŞART KARŞILAŞTIRMA KILAVUZU KONU: ANLAŞMALI SAĞLIK KURULUŞUNDA KADROLU OLMAYAN DOKTORLAR ANADOLU SİGORTA: Yurt içindeki anlaşmalı sağlık kuruluşlarında sigortalıları, o tedaviyi yapabilecek kadrolu

Detaylı

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ Ocak 2014 Sayı: 1 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ VE HASTANESİ HABER BÜLTENİ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ VE HASTANESİ BÜLTENİ OCAK 2014 SAYI:1 ISSN:...?????????? AKÜ Adına Sahibi

Detaylı

HASTA EL KİTABI ANKARA, 2010. www.anh.gov.tr

HASTA EL KİTABI ANKARA, 2010. www.anh.gov.tr HASTA EL KİTABI ANKARA, 2010 www.anh.gov.tr Adres : Ülkü Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı, No:5 06100 Altındağ - Ankara Tel : 0 312 508 40 00 Faks : 0 312 311 43 40 e-posta : bilgi@anh.gov.tr web : www.anh.gov.tr

Detaylı

Hasta Bilgilendirme El Kitabı

Hasta Bilgilendirme El Kitabı Hasta Bilgilendirme El Kitabı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU Ankara İli 2. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma

Detaylı

SAĞLIK SİGORTALARI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI

SAĞLIK SİGORTALARI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI SAĞLIK SİGORTALARI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI Sayın Sigortalımız, Güvenilir, dürüst ve müşteri memnuniyeti ilkelerinin esas alındığı, hizmet politikası ile sigorta sektöründe lider konumda bulunan

Detaylı

Sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede sunabilmemiz için bazı hususlara da değinmek istiyoruz :

Sizlere en iyi hizmeti, en kısa sürede sunabilmemiz için bazı hususlara da değinmek istiyoruz : Değerli Sigortalımız, Şirketimizi tercih ettiğiniz için öncelikle size teşekkür ederiz. GroupamaSigorta olarak amacımız, siz değerli sigortalılarımıza en iyi hizmeti sunmak ve beraberliğimizi uzun yıllar

Detaylı

EKO SAĞLIĞIM KRİSTAL ÖZEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI A.SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI

EKO SAĞLIĞIM KRİSTAL ÖZEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI A.SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI EKO SAĞLIĞIM KRİSTAL ÖZEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI A.SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI 1.SİGORTANIN KONUSU VE KAPSAMI AXA SİGORTA A.Ş. poliçede/zeyilnamede belirtilen Sigortalı/Sigortalıların poliçede/zeyilnamede

Detaylı

VİP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI. Aşağıdaki Özel Şartlar 15 MART 2009 tarihinden itibaren geçerlidir.

VİP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI. Aşağıdaki Özel Şartlar 15 MART 2009 tarihinden itibaren geçerlidir. VİP SILVER, VIP GOLD, VIP PLATINUM BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI Aşağıdaki Özel Şartlar 15 MART 2009 tarihinden itibaren geçerlidir. 1- SİGORTA TEMİNATININ KONUSU Ergoİsviçre Sigorta(bundan sonra

Detaylı

SÜPER SAĞLIĞIM KRİSTAL ÖZEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI A.SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI

SÜPER SAĞLIĞIM KRİSTAL ÖZEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI A.SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI SÜPER SAĞLIĞIM KRİSTAL ÖZEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI A.SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI 1.SİGORTANIN KONUSU VE KAPSAMI AXA SİGORTA A.Ş. poliçede/zeyilnamede belirtilen Sigortalı/Sigortalıların poliçede/zeyilnamede

Detaylı

GLOKOM NEDİR? sa lık. KOLESTEROL Dost mu? Düşman mı? Düşükler (Abortus) Radyoloji Sünnet Sedef Hastalığı Neden Check-Up. 2014-Yaz Sayısı-Sayı:6

GLOKOM NEDİR? sa lık. KOLESTEROL Dost mu? Düşman mı? Düşükler (Abortus) Radyoloji Sünnet Sedef Hastalığı Neden Check-Up. 2014-Yaz Sayısı-Sayı:6 2014-Yaz Sayısı-Sayı:6 sa lık Ücretsizdir, alabilirsiniz... GLOKOM NEDİR? KOLESTEROL Dost mu? Düşman mı? Düşükler (Abortus) Radyoloji Sünnet Sedef Hastalığı Neden Check-Up İçindekiler 2 içindekiler Rumeli

Detaylı

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI 1- SİGORTANIN KONUSU VE KAPSAMI: Groupama Sigorta, poliçe ve poliçe ekinde isim ve doğum tarihi belirtilen sigortalı/sigortalıların poliçede veya eklerinde belirtilen

Detaylı

GROUPAMA SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI İÇİNDEKİLER

GROUPAMA SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI İÇİNDEKİLER GROUPAMA SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI İÇİNDEKİLER GROUPAMA SİGORTA ÖZEL ŞARTLARI 1.Sigortanın Konusu ve Kapsamı 2 2.Tanımlar 2 3.Teminatlar 4 3.1.Yatarak Tedavi Masrafları Teminatı 4 3.1.1.Yurtdışında

Detaylı

ELİT(YABANCILAR İÇİN)ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI TEMİNAT TABLOSU

ELİT(YABANCILAR İÇİN)ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI TEMİNAT TABLOSU ELİT(YABANCILAR İÇİN)ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI TEMİNAT TABLOSU TEMİNATLAR AYAKTA TEDAVİ ANLAŞMALI KURUM B TİPİ( EKO PLAN ) KURUMLARDA GEÇERLİDİR. A TİPİ KURUMLAR KAPSAM DIŞIDIR. Uygulama Sigortalı Katılım

Detaylı

KIŞA ÖZEL BESLENME ÖNERİLERİ

KIŞA ÖZEL BESLENME ÖNERİLERİ BAKÜ DEN CENTRAL HOSPITAL A UZANAN SAĞLIK YOLCULUĞU Azerbaycan Bakü lü 42 yaşındaki Bayan F.Ş., Genel Cerrahi Profesörü Dr. Rafet Yiğitbaşı tarafından uygulanan cerrahi tedavi desteği ile sağlığına kavuştu.

Detaylı

KAPALI TAM ENDOSKOPİK

KAPALI TAM ENDOSKOPİK Kadınlarda KALP KRİZİ belirtileri 15 Rutin kalp kontrolü hayatınızı kurtarabilir! 16 SARI NOKTA gözünüzü kör etmesin 10 GÖZLERİNİZE CHECK-UP 11 İşitme kaybında bu testin önemi büyük! BERA 08 Medicine Hospital

Detaylı