İHALE İLANI TÜRKİYE DENİZCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İHALE İLANI TÜRKİYE DENİZCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş."

Transkript

1 İHALE İLANI TÜRKİYE DENİZCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. TDİ A.Ş. Tekirdağ Liman İşletmesi Müdürlüğü nde bulunan kamera sistemine ait (sabit IP MP kameralar ve hareketli IP MP kameralar sistem odasında bulunan Ethernet anahtarları, buna bağlı kayıt cihazları (storage) izleme monitör ve bilgisayarları) sistem odasına 3 adet Dijital kayıt cihazının (NVR) (her biri 32 kanallı) montajı, kamera sisteminin çalışır hale getirilmesi ve kamera sisteminin 1 yıllık bakımı hizmet alımı işi açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhale kayıt numarası * : 1-İdarenin a) adresi : T. Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Limanlar Dairesi Başkanlığı, Kemankeş Karamustafapaşa Mah. Kemankeş Cad. No: Karaköy / İSTANBUL b) telefon ve faks numarası : , c) elektronik posta adresi (varsa) : 2-İhale konusu hizmetin a) niteliği, türü ve miktarı : Hizmet Alımı, Kamera Sistemine 3 adet NVR cihazı montajı, 1 yıllık bakım işi b) yapılacağı yer : TDİ A.Ş. Tekirdağ Liman İşletmesi Müdürlüğü (100. Yıl Mah. Barbaros Cad. No: Süleymanpaşa/Tekirdağ) c) işin süresi : 3 adet NVR Dijital Kayıt Cihazının ( 32 kanallı) Yüklenici tarafından sisteme şartname çerçevesinde montajının yapılarak tüm fonksiyonları çalışır vaziyette teslimi işinin süresi 10 takvim günüdür. 1 yıllık bakım işi, NVR Dijital Kayıt Cihazlarının çalışır vaziyette İdareye tesliminden sonra başlayacaktır. 3-İhalenin a) yapılacağı yer : TDİ A.Ş. Mali İşler Dairesi Başkanlığı b) tarihi ve saati : , 14:00 4-İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir. 5-İhale dokümanı T. Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Limanlar Dairesi Başkanlığı adresinde görülebilir ve 30 Türk Lirası (KDV Dahil) karşılığı TDİ A.Ş. Mali İşler Dairesi Başkanlığı, Kemankeş Karamustafapaşa Mah. Kemankeş Cad. No: Karaköy / İSTANBUL temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur. 6-Teklifler, , saat 14:00 e kadar TDİ A.Ş. Mali İşler Dairesi Başkanlığı, Kemankeş Karamustafapaşa Mah. Kemankeş Cad. No: Karaköy / İSTANBUL a verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. 7-İstekliler teklif ettikleri bedelin %3 ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

2 Teknik Şartname İşin Tanımı: TDİ A.Ş. Tekirdağ Liman İşletmesi Müdürlüğü nde bulunan kamera sistemine ait (sabit IP MP kameralar ve hareketli IP MP kameralar sistem odasında bulunan Ethernet anahtarları, buna bağlı kayıt cihazları (storage) izleme monitör ve bilgisayarları) sistem odasına A) 3 adet Dijital kayıt cihazının (NVR) (her biri 32 kanallı) montajı, kamera sisteminin çalışır hale getirilmesi ve B) kamera sisteminin 1 yıllık bakım işi. DİJİTAL KAYIT CİHAZI (NVR) : (3 adet 32 kanallı) İstekliler Tekirdağ Liman İşletmesi Müdürlüğü nde gerekli keşfi yapacak, kamera sisteminde mevcut bulunan kameralara uygun NVR cihazı seçecektir. Yazılımları arasında uyumsuzluk olmayacaktır. NVR cihazı için gerekli cihaz bağlantı elemanları, dönüştürücüler v.s., gerekmesi durumunda yazılım tedariği Yükleniciye aittir. Yazılımlar ile ilgili tüm şifreler ve lisanslar İdareye iş bitiminde verilecektir. Yüklenici NVR cihazını tüm fonksiyonları çalışır halde teslim edecektir. NVR cihazının özellikleri: 1. Kayıt cihazının menüsü Türkçe olacaktır VGA, 1 HDM çıkışı olacaktır. 3. En az 2 adet USB yuvası olacaktır. 4. Kayıt cihazı USB ye ve gerektiğinde dışarıdan bağlanabilecek Harddisk e kayıt aktarma özelliğine sahip olacaktır. 5. Cihazın sistem güncellemeleri (upgrade) USB üzerinden kolayca yapılabilecektir. 6. Cihazın fonksiyonlarını yapabilmesi için gerekli yazılım programları yüklenmiş olacaktır. 7. Kayıt çözünürlüğü en az ( 704 x 576 ) olacaktır. 8. Kameraların bağlı olduğu cihazlar en az 60 gün 24 saat kayıt yapabilecek kapasitede olacaktır. İstekliler, tekliflerinde NVR için ayrı ayrı gereken kapasite miktarlarını GB olarak açık bir şekilde belirteceklerdir. 9. Canlı görüntü veya kaydedilmiş görüntü izlerken çoklu gösterim yapabilecektir. Bu esnada kayıt işlemi aksamadan devam edecektir. 10. Monitörde aynı anda çoklu görüntü izlemeye imkan tanıyacaktır. 11. Sürekli hareket algılandığında ve alarm durumunda takvim oluşturarak kaydedecektir. 12. En az Bağımsız dört istemciye kadar bağlantıyı destekleyecektir. 13. Cihaz kaydedilmiş görüntü üzerinde minimum 2X dijital zoom yapabilecektir. 14. Ön alarm ( 60 san ) ve ön hareket algılama kayıt imkanı ve özellikleri olacaktır. 15.Ekrandan klavye aracılığıyla kamera hareketleri kontrol edilebilecek, hareketli kameraların programlanması yapılabilecektir. 16. Kayıt cihazı 32 kamera giriş kanallı olacaktır. 17. Lokal ve uzaktan bağlantı ile izleme ve konfigüre etmeye imkan sağlayacaktır. Cihazın Kayıt hızları istendiğinde değiştirilebilecektir. 18. Yüksek resim kalitesi ve küçük dosya boyutlarında uzun süre kayıt için yüksek teknolojide resim sıkıştırma metodu olacaktır. 19. Kaydedilen görüntüleri sıkıştırma formatı MPEG4 ve dengi bir format olacaktır. 20. Dijital kayıt cihazına yapılabilecek yazılım saldırılarına karşı koruması olacaktır. 21. Otomatik kapanıp / açılma özelliğine sahip olacaktır. 22. Kaydedilen resmi koruma özelliğine sahip olacaktır. 23. Monitörde insan hareketleri kesintisiz ve sürekli izlenecektir.

3 24. Uzaktan kayıt izleme, kayıt yapma ve yedekleme özelliği olacaktır. 25. Uzaktan kontrol client yazılımı yüklü olacaktır. 1 Yıllık bakım: Mevcut kamera sisteminde 85 kamera bulunmakta olup, 72 adet kamera faal haldir. 72 Kameranın lokasyonunu belirten resim ektedir. Yüklenici her zaman bu 72 kamerayı çalışır halde tutacaktır. - Yüklenici ayda bir tüm kamera sistemini kontrol ederek, raporlayacaktır. Arızalı veya sorunlu gördüğü yerlere derhal müdahale edecektir. - Arıza durumunda Yüklenici 24 saat içerisinde arızaya müdahale edecek ve en kısa sürede arızayı gidererek çalışır hale getirecektir. - Arıza durumunda Yüklenici işçilik için herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Malzeme, vinç v.s. gibi ücretler Yüklenici tarafından İdareye bildirilecek, İdare kabul ettiği takdirde bedeli mukabilinde Yüklenici malzeme v.s.yi tedarik edecektir. İdare istediği takdirde malzeme v.s.yi kendisi temin edebilir. - Yüklenici NVR cihazlarının kullanımı hakkında İdare personeline gerekli eğitimi ücretsiz verecektir. Bakımda Yapılacak İşler: - Kameraların bakımı, muhafazalarının temizliği, lens ayarlarının yapılması, talep üzerine açı değişikliklerinin yapılması, yeni kamera montajı yapılması durumunda (yeni kamera montajı ücret karşılığı yapılacaktır)10 (On) ilave kameraya kadar bakımı sözleşme kapsamına dahildir. - Güvenlik sistemlerine ait saha dolaplarındaki SFP,swich,fiber conventor,ısıtıcı, fan,poe, adaptör ve elektrik sistemi aksamı malzemelerin bakımı, temizliği - Güvenlik sistemlerine ait Enerji kablo tesisinin bakımı ve arızalarının giderilmesi (kablo kanallarının üzerinde ki beton kapakların kaldırılması için TDİ imkanlar ölçüsünde yardım edecektir.) - Güvenlik sistemlerine ait Fiber optik kablo ve bakır data hattı kablo güzergahı tesisinin bakımı ve arızalarının giderilmesi (kablo kanallarının üzerinde ki beton kapakların kaldırılması için TDİ imkanlar ölçüsünde yardım edecektir.) Yapılan arızanın giderilmesi neticesinde sistemin kayıplarının artması durumunda ölçüm yapılarak raporlanacaktır. - Güvenlik sistemleri ait Work station (Giriş kapısı güvenlik bölümü,liman girişi gümrük denetim odası ISPS yetkilisi odası) kapsamındaki cihazlar ve sistemlerin tümünün bakımının yapılması ve arızalarının giderilmesi. Donanımsal arızalarının tespiti yapılarak raporlanacaktır. - Kantar ölçüm odalarındaki kablosuz veri aktarım sistemleri üzerinde ki yazılımsal arızaların giderilmesi ve bakımının yapılması. Donanımsal arızalarının tespiti yapılarak raporlanacaktır. - Güvenlik sistemine ait tüm donanımsal arızaların tespiti yapılarak raporlanacaktır. Arıza durumunda Yüklenici işçilik için herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Malzeme, vinç v.s. gibi ücretler Yüklenici tarafından İdareye bildirilecek, İdare kabul ettiği takdirde bedeli mukabilinde Yüklenici malzeme v.s.yi tedarik edecektir. İdare istediği takdirde malzeme v.s.yi kendisi temin edebilir.

4 Teklif: İstekliler; A) 3 adet NVR Dijital Kayıt Cihazının ( 32 kanallı) sisteme şartname çerçevesinde montajının yapılarak tüm fonksiyonları çalışır vaziyette teslimi için götürü bedel teklif (KDV Hariç) verecektir. B) 1 Yıllık bakım işi için aylık birim fiyat teklif (KDV Hariç) verecektir. C) Ekli listede belirtilen malzemeler için birim fiyat teklif (KDV Hariç) verecektir. İhtiyaç hasıl olması durumunda ekli listede belirtilen malzeme değiştirilmesi durumunda bedeli Yükleniciye ödenecektir. Ödeme: A) 3 adet NVR Dijital Kayıt Cihazının ( 32 kanallı) Yüklenici tarafından sisteme şartname çerçevesinde montajının yapılarak tüm fonksiyonları çalışır vaziyette teslimi sonrası Kontrol Teşkilatı raporuna istinaden 15 gün içinde bedeli ödenecektir. B) Birer aylık sürelerin sonunda aylık bakım ücreti (o ay malzeme v.s. kullanılmış ise aylık bakım ücretine dahil edilecektir) Kontrol Teşkilatı raporuna istinaden 15 gün içinde ödenecektir. C) İhtiyaç hasıl olması durumunda ekli listede belirtilen malzeme değiştirilmesi durumunda bedeli Yükleniciye ödenecektir. Malzeme fiyatı fatura düzenleme tarihindeki Merkez Bankası Döviz Alış Kurundan hesaplanacaktır. İşin Süresi ve Ceza: Yüklenici işe sözleşme imza tarihinden itibaren 2 gün içinde başlayacaktır. A) 3 adet NVR Dijital Kayıt Cihazının ( 32 kanallı) Yüklenici tarafından sisteme şartname çerçevesinde montajının yapılarak tüm fonksiyonları çalışır vaziyette teslimi işinin süresi 10 takvim günüdür. Gecikilen her gün için Yükleniciden günlük 200 TL(KDV Hariç) ceza kesilecektir. Gecikme süresi 5 takvim gününü geçtiği takdirde İdare Sözleşmeyi herhangi bir bildirimde bulunmadan fesh edebilir. Bu durumda Yüklenici yaptığı masraflarla ilgili İdareden herhangi bir talepte bulunamaz. B) Aylık bakım, NVR Dijital Kayıt Cihazlarının çalışır vaziyette İdareye tesliminden sonra başlayacaktır. Yüklenici kendisine bildirilen arıza durumunda 24 saat içerisinde arızaya müdahale etmez ise Yükleniciden günlük 100 TL(KDV Hariç) ceza kesilecektir. Yüklenici arızaya 72 saat içerisinde müdahale etmez ise İdare Sözleşmeyi herhangi bir bildirimde bulunmadan fesh edebilir. Bu durumda Yüklenici yaptığı masraflarla ilgili İdareden herhangi bir talepte bulunamaz. Aylık bakım süresi 12 aydır. Diğer Hususlar: - İdaremiz özelleştirme kapsamında olduğundan tasfiye edilmesi veya devredilmesi halinde mücbir sebep kapsamında kabul edilecek ve yapılmış hizmet sözleşmesi fesh edilecektir. - İş süresince Yüklenici elemanları ile ilgili her türlü iş güvenliği tedbirleri Yüklenici tarafından alınacaktır. Yüklenici elemanlarının her türlü kanuni sorumluluğu Yükleniciye aittir. Çalışan elemanların ücret ve ücretten doğan SGK, vergi, damga vergisi, işsizlik, v.s kesintileri Yüklenici tarafından mevzuatı çerçevesinde ödenecektir.

5 Ek: Malzeme Listesi MALZEME ADI BİRİM ORTALAM 1 YILLIK KULLANIM 8 PORT POE SFP ENDÜSTRİYEL SWITCH ADET 1 PANO İÇİ ISITICI ADET 5 PANO İÇİ FAN ADET 5 PANO İÇİ TERMOSTAT ADET 5 PANO İÇİ 16A SİGORTA ADET 5 SC FC MM 3 METRE FİBER PACH KABLO ADET 10 CAT 6 UTP 3 METRE PACH KABLO ADET /9 16 CORE MM FİBER KABLO METRE 300 3M DIŞ ORTAM DENİZ ŞARTLARINDAN ETKİLENMEYECEK 16 LI FİBERYERALTI EK KUTUSU ADET 6 FİBER UC UCA EK YAPILMASI 1 CORE İÇİN ADET 64 FİBER PACH PANEL SONLANDIRMASI 1 CORE İÇİN ADET 64 2X4 ANTİGRON ENERJİ KABLOSU METRE 100 4X2.5 TTR ENERJİ KABLOSU METRE 100 BİRİM FİYATI

TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI NOKTADAN NOKTAYA SDH TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI NOKTADAN NOKTAYA SDH TEKNİK ŞARTNAMESİ EK-4 TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI NOKTADAN NOKTAYA SDH TEKNİK ŞARTNAMESİ 2010 1 1 KAPSAM Bu Teknik Şartname, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Detaylı

ADALET BAKANLIĞI BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER

ADALET BAKANLIĞI BİLGİSAYAR TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER 1. AMAÇ VE KAPSAM 2. TANIMLAR VE KISALTMALAR 3. GENEL HÜKÜMLER 4. GARANTİ, DESTEK, BAKIM VE ONARIM 5. AMBALAJ VE İŞARETLEME 6. BİLGİSAYAR TEKNİK ÖZELLİKLERİ 2 2 3 3 5 5 1/ 1. AMAÇ VE KAPSAM

Detaylı

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR...

KONU VE GENEL AÇIKLAMALAR... 3 1.1 AMAÇ... 3 1.2 KAPSAM... 3 1.3 GENEL AÇIKLAMALAR... TCDD 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BEYLİKOVA (ESKİŞEHİR) MALZEME DEPOSUNUN GÜVENLİĞİ VE KORUNMASI İÇİN KAPALI DEVRE KAMERA (CCTV) SİSTEMİ KURULMASI İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -NİSAN 2014- - Sayfa 1/16 - İÇİNDEKİLER 1.

Detaylı

TÜLOMSAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ

TÜLOMSAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ TÜLOMSAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ 1-Kurumun adı : TÜLOMSAŞ,Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayii A.Ş. 2-Adresi : Ahmet Kanatlı Cad. 26490 ESKİŞEHİR 3-Telefon no su : 0.222. 2240000

Detaylı

OTOMATİK SAYAÇ YÖNETİM SİSTEMİ (OSYS) YAPIM İŞİ İDARİ ŞARTNAMESİ BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI ANKARA 27.11.

OTOMATİK SAYAÇ YÖNETİM SİSTEMİ (OSYS) YAPIM İŞİ İDARİ ŞARTNAMESİ BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI ANKARA 27.11. BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI ANKARA OTOMATİK SAYAÇ YÖNETİM SİSTEMİ (OSYS) YAPIM İŞİ İDARİ ŞARTNAMESİ 27.11.2012 1 Madde 1 OSB YE İLİŞKİN BİLGİLER 1.1. a) Adı: BAŞKENT ORGANİZE

Detaylı

EK- 4 IP AĞ TEKNİK ŞARTNAMESİ

EK- 4 IP AĞ TEKNİK ŞARTNAMESİ EK- 4 IP AĞ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1 KAPSAM Bu Teknik Şartname, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü nün bir ucu İzmir diğer ucu Ankara (Devamlılık fiber odası) olmak üzere, üzerinden video&audio

Detaylı

Güvenlik Kamerası (malzeme, techizat, işçilik ve montaj dahil) İKN (İhale Kayıt Numarası): 2011/197515 MAL ALIMINA AİT SÖZLEŞME TASARISI Madde 1 - Sözleşmenin tarafları 1.1. Bu sözleşme, bir tarafta Türkiye

Detaylı

BOĞAZİÇİ STÜDYOSU İLE ANA KUMANDA SİSTEM ODASI ARASINDA FİBER OPTİK İLETİM SİSTEMİ BTDB6-14-IH-39607 TEKNİK ŞARTNAME

BOĞAZİÇİ STÜDYOSU İLE ANA KUMANDA SİSTEM ODASI ARASINDA FİBER OPTİK İLETİM SİSTEMİ BTDB6-14-IH-39607 TEKNİK ŞARTNAME BOĞAZİÇİ STÜDYOSU İLE ANA KUMANDA SİSTEM ODASI ARASINDA FİBER OPTİK İLETİM SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAME 1. KAPSAM Bu Teknik Şartname, Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu Genel Müdürlüğü (bundan sonra TRT olarak

Detaylı

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI ESKİŞEHİR TİCARET ODASI Sayı : 19363 01.10.2012 Konu : Disk Depolama Sistemi Alımı Sayın Üyemiz, Odamız Disk Depolama Sistemi Alımı kapalı zarfta teklif almak sureti ile satın alınacaktır. Tekliflerinizin

Detaylı

HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:113 23-297-191

HARPUT KURS VE OKUL ÖĞRENCİLERİNE YARDIM DERNEĞİ. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:113 23-297-191 DOĞRUDAN TEMİN İLANI Elazığ ili SODES Başarıya Koşuyorum Projesi kapsamında Güvenlik Sistemleri alımına ilişkin SODES 2011 Uygulama Esas ve Usullerinin Madde 13/9 maddesine göre Doğrudan temin usulü ile

Detaylı

DEDAŞ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ

DEDAŞ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ DEDAŞ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ ŞANLIURFA (VİRANŞEHİR-CEYLANPINAR İLÇELERİ HARİÇ) İLİNDE OSOS PROJESİ KAPSAMINDA MODEM, PANO, SAYAÇ MONTAJ İŞİ İHALE İLANI DEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. YAPIM

Detaylı

BURSASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Özel Güvenlik Hizmet İdari Şartnamesi 2013-2014

BURSASPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Özel Güvenlik Hizmet İdari Şartnamesi 2013-2014 20132014 1 1. İHALE KONUSU İhale konusu Bursaspor Özlüce Tesislerinde Özel Güvenlik Hizmetinin iş bu idari şartnamede ve Ek teknik şartnamede belirtilenler çerçevesinde 1 yıllık süre için satın alınması

Detaylı

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI

ESKİŞEHİR TİCARET ODASI ESKİŞEHİR TİCARET ODASI Sayı : 10916 29/06/2010 Konu : Güvenlik Kamerası ve Çevre Birimleri Sayın Üyemiz, Odamız üyesi firmalardan Güvenlik Kamerası ve Çevre Birimleri Alımı için kapalı zarfta teklif almak

Detaylı

SES KODEKLERİ ALIMI BİRİM FİYAT SÖZLEŞME TASARISI (3/g)

SES KODEKLERİ ALIMI BİRİM FİYAT SÖZLEŞME TASARISI (3/g) İKN (İhale Kayıt Numarası): 2015/71115 SES KODEKLERİ ALIMI BİRİM FİYAT SÖZLEŞME TASARISI (3/g) Madde 1- Sözleşmenin Tarafları Bu sözleşme, bir tarafta Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu (bundan sonra İdare

Detaylı

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ KARTLI GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ VE IP TABANLI KAPALI DEVRE KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.0 KONU Bu doküman İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü nde bina içi

Detaylı

T.C. ĠSTANBUL VALĠLĠĞĠ Ġl Sağlık Müdürlüğü

T.C. ĠSTANBUL VALĠLĠĞĠ Ġl Sağlık Müdürlüğü T.C. ĠSTANBUL VALĠLĠĞĠ Ġl Sağlık Müdürlüğü 1- Kurumun Adı : İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü A) Adresi : Peykhane Caddesi No:10 Çemberlitaş/İST. B) Telefon ve Faks Numarası : 0212 638 30 00 Faks: 0212 638

Detaylı

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5)

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) MADDE 1- Kuruma İlişkin Bilgiler 1.1. Kurumun Adı : OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ Adresi : Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Detaylı

Isıtma,soğutma,klima,havalandırma ve elektrik tesisatı bakım-onarım işi. HİZMETİ ALIMINA AİT SÖZLEŞME TASARISI İKN (İhale Kayıt Numarası): 2010/551673 Madde 1 - Sözleşmenin tarafları Bu Sözleşme, bir tarafta

Detaylı

İŞ NET KURUMSAL MPLS VPN HİZMETİ SÖZLEŞMESİ

İŞ NET KURUMSAL MPLS VPN HİZMETİ SÖZLEŞMESİ 1 İŞ NET KURUMSAL MPLS VPN HİZMETİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir taraftan şirket merkezi Kore Şehitleri Cad. Kaya Aldoğan Sok. No:5 34394 Zincirlikuyu Şişli/İstanbul adresinde mukim İş Net Elektronik Bilgi

Detaylı

DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yedekleme Sistemi ve Kule Tipi Sunucu Alım Teknik Şartnamesi Haziran -2013 t Yedekleme Sistemi ve Kule Tipi Sunucu Alım Teknik Şartnamesi

Detaylı

hizmet satın alınması işidir.

hizmet satın alınması işidir. Kurumumuz tarafından Ankara İli hudutları dahilindeki ambarlarda gerçekleştirilen her türlü ambalajlama taşıma vs için Hamaliye Hizmetinin 6 Kişi ile 12 ay süreli hizmet satın alınması işidir HİZMETİ ALIMINA

Detaylı

HACETEPE ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ

HACETEPE ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ HACETEPE ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ GENEL BİLGİLER 1- Kurum Bilgileri Kurumun Adı Kurumun Adresi : Hacettepe Üniversitesi : Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü, Sıhhiye/ANKARA Kurumun

Detaylı

BANKA PROMOSYONU İHALE KARARI AKSARAY ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

BANKA PROMOSYONU İHALE KARARI AKSARAY ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ BANKA PROMOSYONU İHALE KARARI AKSARAY ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Konu: Banka Promosyonu Banka Promosyonu İhale Numarası :2014 1 1-Kurumun Adı :Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü A) Adresi :

Detaylı

BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ

BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ Madde 1- Kuruma İlişkin Bilgiler; 1.1 Kurumun; a) Adı: Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü b) Adresi: Saraçlar Mh. Halime Çavuş Cad. No:7 KASTAMONU c) Telefon/ Fax Numarası:

Detaylı

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. 2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ e-devlet Kapısı 160 İletişim Merkezi Hizmeti İhalesi Teknik Şartnamesi 2

Detaylı

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ TÜRKİYEDE BULUNAN ÇİMENTO FABRİKALARI EMİSYONLARININ ÇEVRİMİÇİ İZLENMESİ PROJESİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ 1. KONU KAPSAM 1.1. Bu projenin konusu ve kapsamı; Türkiye de faaliyet gösteren Çimento Fabrikalarının

Detaylı

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TOPRAK DİRENCİ ÖLÇÜ ALETİ ŞARTNAMESİ 2015-06

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TOPRAK DİRENCİ ÖLÇÜ ALETİ ŞARTNAMESİ 2015-06 1. KONU Bu şartname, Erişim Şebekelerinde Telekomunikasyon kablo, sistem ve binalarının topraklama sistemlerinin direnç ölçüleri yapmak üzere satın alınacak Kazıklı Tip ve Clamp Tipi Toprak Direnci Ölçü

Detaylı

TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Kazan ANKARA

TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Kazan ANKARA TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Kazan ANKARA YAPIM İŞLERİ İHALESİ TEKLİF ALMA ŞARTNAMESİ TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Sayfa 1/19 İÇİNDEKİLER 1. TANIMLAR... 3 2. TEKLİF VEREBİLMEK

Detaylı

İÇİN TEKNİK PERSONEL HİZMET ALIM İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

İÇİN TEKNİK PERSONEL HİZMET ALIM İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ VİRANŞEHİR KAYMAKAMLIĞI AFET VE ACİL DURUM İHALE KOMİSYONU AFAD VİRANŞEHİR ÇADIR KENT KONAKLAMA TESİSİ ŞEBEKE SOKAK AYDINLATMA, KOMPAZASYON, PANO, TRAFO, AG-OG-YG ENERJİ NAKİL HATLARININ BAKIM,ONARIM ve

Detaylı

MADDE 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler ile ihale ve İhaleye son teklif verme Tarih ve Saati:

MADDE 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler ile ihale ve İhaleye son teklif verme Tarih ve Saati: ANTALYA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ PROFESYONEL TURİST REHBERLİĞİ 2012 YILI KURSİYERLERİ UYGULAMA GEZİSİ HİZMETİ ALIMI İŞİ İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAMESİ I- İHALENİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR

Detaylı